ZQSCORE GOAL
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
23-02-2020
COL D1 07:30 Abd Deportes Tolima 0-0 Atletico Junior Barranquilla -
IRN PR 19:00 90+ Shahr Khodrou 2-1 Naft Masjed Soleyman FC 0-1
MKD D1 19:00 90+ FK Makedonija Gjorce Petrov 0-0 Academy Pandev 0-0
THA PR 19:05 90+ Muang Thong United 1-2 Bangkok United FC 0 - 1
BUL D1 19:15 83 Lokomotiv Plovdiv 4-0 Tsarsko Selo 1 - 0
ENG WSL 19:30 63 Everton FC (w) 0-3 Manchester United (w) 0 - 2
GER D2 19:30 64 Nurnberg 1-1 Darmstadt 1 - 0
GER D2 19:30 67 SV Sandhausen 0-2 Karlsruher SC 0 - 2
CZE W1 19:30 63 FC Viktoria Plzen (w) 3-0 Dukla Prague (w) 3 - 0
Arab Cup U20 19:30 67 Tunisia U20(N) 1-0 Kuwait U20 1 - 0
Arab Cup U20 19:30 68 Bahrain U20(N) 2-1 Djibouti U20 2 - 0
Arab Cup U20 19:30 65 Morocco U20(N) 1-0 Madagascar U20 0 - 0
GER RegNE 19:30 69 Berliner AK 07 2-1 Hertha BSC Berlin Youth 1 - 0
BGD D1 19:30 69 Arambagh KS 1-2 Muktijoddha SKC 0 - 1
SPA D1 20:00 HT Alaves 1-1 Athletic Bilbao 1 - 1
GER D3 20:00 HT Hallescher FC 1-2 Unterhaching 1 - 2
GER D2 20:00 HT Arminia Bielefeld 0-0 Hannover 96 0 - 0
DEN SASL 20:00 HT Randers FC 0-0 Odense BK 0 - 0
DEN SASL 20:00 HT Lyngby 1-0 Esbjerg 1 - 0
SLO D1 20:00 HT ASK Bravo Publikum 1-1 Tabor Sezana 1 - 1
GER WD1 20:00 HT SC Freiburg (w) 2-1 FCR 2001 Duisburg w 2 - 1
GER WD1 20:00 HT Bayern Munchen (w) 2-1 SC Sand (w) 2 - 1
GER WD1 20:00 HT FFC Frankfurt (w) 2-0 Bayer Leverkusen (w) 2 - 0
ICE LC 20:00 HT Keflavik(N) 0-1 Vikingur Reykjavik 0 - 1
INT FRL 20:00 HT Uzbekistan 0-0 Belarus 0 - 0
HUN D2E 20:00 HT Budaorsi SC 0-0 Szombathelyi Haladas 0 - 0
HUN D2E 20:00 HT Kazincbarcika 0-1 Vasas 0 - 1
HUN D2E 20:00 HT SOROKSAR 1-0 Dafuji cloth MTE 1 - 0
HUN D2E 20:00 HT Szolnoki MAV FC 0-0 Bodajk FC Siofok 0 - 0
TUN D1 20:00 HT CS.Hammam-Lif 0-1 Esperance Sportive de Tunis 0 - 1
TUN D1 20:00 HT Stade tunisien 0-3 U.S.Monastir 0 - 3
TUN D1 20:00 HT AS Slimane 1-0 C.A.Bizertin 1 - 0
TUR D1 20:00 HT Genclerbirligi 0-0 Ankaragucu 0 - 0
SCO WPL 20:00 HT Hibernian (w) 0-0 Spartans (w) 0 - 0
GRE D1 20:00 HT Panaitolikos Agrinio 0-0 Panionios 0 - 0
GER RegS 20:00 HT Rot-Weiss Koblenz 0-0 Bayern Alzenau 0 - 0
GER RegN 20:00 HT Eintracht Norderstedt 1-0 VfL Wolfsburg (Youth) 1 - 0
GER RegN 20:00 HT Oldenburg 1-1 BSV Rehden 1 - 1
GER U19N 20:00 HT Union Berlin U19 2-0 Hamburger SV U19 2 - 0
GRE D21 20:00 HT Kalamata AO 0-0 AO Kavala 0 - 0
GRE D21 20:00 HT Egaleo Athens 0-0 Trikala 0 - 0
GRE D21 20:00 HT Thesprotos 2-2 Veria FC 2 - 2
TTLdB 20:00 HT Jendouba Sport 0-0 E.Gawafel.S.Gafsa 0 - 0
GEO SC 20:00 HT FC Saburtalo Tbilisi 1-0 Dinamo Tbilisi 1 - 0
EGY D2 20:00 HT Beni Suef 1-0 Asyut Petroleum 1 - 0
EGY D2 20:00 HT Al Minya 1-0 El Alameen 1 - 0
EGY D2 20:00 HT Young Muslims Qena 0-0 Fayoum 0 - 0
FRA WD1 20:15 39 Lyon (w) 1-0 Montpellier (w) -
SCO PR 20:30 24 Saint Johnstone 1-0 Glasgow Rangers -
AUT D1 20:30 24 TSV Hartberg 0-0 Rapid Wien -
AUT D1 20:30 24 LASK Linz 3-1 St.Polten -
HOL D1 20:30 23 AZ Alkmaar 0-0 PEC Zwolle -
HOL D1 20:30 24 Vitesse Arnhem 0-0 PSV Eindhoven -
BEL D1 20:30 24 Club Brugge 1-0 Charleroi -
TUR D2 20:30 24 Altay Spor Kulubu(N) 2-0 Adanaspor -
SWE Cup 20:30 24 Karlskrona AIF(N) 0-0 AFC Eskilstuna -
SWE Cup 20:30 23 IFK Norrkoping FK 0-0 Halmstads -
SWE Cup 20:30 22 Tvaakers IF 0-1 Falkenberg -
INT CF 20:30 24 Osters IF 1-0 FC Linkoping City -
IND D1 20:30 25 Chennai City 0-0 Aizawl FC -
CZE D1 20:30 24 MFK Karvina 2-0 Teplice -
CZE D1 20:30 24 Tescoma Zlin 0-1 Dynamo Ceske Budejovice -
ENG WSL 21:00 Birmingham (w) - Bristol Academy (w) -
ENG WSL 21:00 Brighton H.A. (w) - Tottenham Hotspur (w) -
ENG WSL 21:00 Manchester City (w) - Chelsea FC (w) -
FRA D1 21:00 Saint Etienne - Reims -
SUI D1 21:00 Aarau - Kriens -
SWEC-W 21:00 Kopparbergs Goteborg (w) - Linkopings (w) -
INT CF 21:00 Valerenga - FK Krasnodar II -
INT CF 21:00 Arsenal Tula - Lokomotiv Astana -
INT CF 21:00 FK Isloch Minsk - FC Mynai -
MAR D2 21:00 Chabab Rif Hoceima - Wydad Temara -
MAR D2 21:00 Club Salmi - Kawkab de Marrakech -
MAR D2 21:00 Wydad Fes - SCCM Chabab Mohamedia -
MAR D2 21:00 KAC de Kenitra - USK US Sidi Kacem -
MAR D2 21:00 Racing Casablanca - Maghreb Fez -
MAR D2 21:00 Itihad Z. Khemisset - Olympique Dcheira -
MAR D2 21:00 ASS Association Sportive de Sa - TAS de Casablanca -
ISL 21:00 Delhi Dynamos - Kerala Blasters FC -
ITA D2 21:00 Pordenone Calcio SSD - Chievo -
ITA D2 21:00 Salernitana - Livorno -
POL PR 21:00 Wisla Krakow - Korona Kielce -
CRO D1 21:00 Dinamo Zagreb 0-0 Inter Zapresic -
CYP D1 21:00 AEP Paphos - APOEL Nicosia -
CYP D1 21:00 Ethnikos Achnas FC - Anorthosis Famagusta FC -
MNE D1 21:00 OFK Titograd 0-0 FK Rudar Pljevlja -
AZE D1 21:00 Qarabag - Standard Sumgayit -
ICE LC 21:00 Vestri(N) - Vikingur Olafsvik -
ENG WNPL 21:00 Stoke City (w) - Huddersfield (w) -
ENG WNPL 21:00 West Bromwich WFC (w) - Hull City (W) -
ENG WNPL 21:00 Sheffield (w) - Burnley (w) -
ENG WNPL 21:00 Stoke City (w) - Loughborough Foxes (w) -
ENG WNPL 21:00 Sunderland (w) - Huddersfield (w) -
ENG WNPL 21:00 Nottingham Forest (w) - Fylde LFC (w) -
ENG WPR 21:00 Sheffield United (w) - Lewes (w)
ENG WPR 21:00 Leicester City (w) - Charlton (w) -
ENG WPR 21:00 London City Lionesses (w) - CrystalPalace (w) -
SVK D1 21:00 FK Senica - Spartak Trnava -
ENG PR 21:00 Manchester United - Watford -
ENG PR 21:00 Wolves - Norwich City -
SCO WPL 21:00 Forfar Farmington (w) - Motherwell (w) -
SCO WPL 21:00 Glasgow Rangers (w) - Hearts (w) -
ICE WLC 21:00 UMF Selfoss (w) - Fylkir (w) -
CRO D2 21:00 Bijelo Brdo - NK Osijek II -
CRO D2 21:00 NK Croatia Zmijavci - NK Dugopolje -
GER RegW 21:00 SV Rodinghausen - Alemannia Aachen -
ITA C1A 21:00 JuventusU23 - US Pianese -
ITA C1A 21:00 Olbia - Pistoiese -
ITA C1A 21:00 Pontedera - Alessandria -
ITA C1B 21:00 Cesena - Vicenza -
ITA C1B 21:00 Gubbio - Reggio Audace FC -
ITA C1B 21:00 Ravenna - Triestina -
ITA C1C 21:00 Catania - Ternana -
ITA C1C 21:00 Cavese - Bari -
ITA C1C 21:00 AC Monopoli - ASD Sicula Leonzio -
ITA C1C 21:00 Reggina - Paganese -
ITA C1C 21:00 Viterbese - Potenza -
Finland KC 21:00 Kaarinan Pojat - Honka Akatemia -
GER OBW 21:00 FC Union Tornesch - FC Suderelbe -
GER OBW 21:00 Bocholt FC - SF Niederwenigern -
GER OBW 21:00 SV Straelen - TSV Meerbusch -
GER OBW 21:00 Eintracht Celle - Germania Egestorf -
GER OBW 21:00 Heeslinger SC - Eintracht Northeim -
GER OBW 21:00 MTV Gifhorn - MTV Wolfenbuttel -
GER OBW 21:00 SV Atlas Delmenhorst - TB Uphusen -
GER OBW 21:00 TuS Bersenbruck - Arminia Hannover -
GER OBW 21:00 VfL Oldenburg - Lupo-Martini Wolfsburg -
GER OBW 21:00 VfV Borussia 06 Hildesheim - BSV Kickers Emden -
GER OBW 21:00 SC Preussen Munster II - Rot-Weiss Ahlen -
ITA S4 21:00 FB Brindisi 1912 - Nardo -
ITA S4 21:00 Taranto Sport - USD Bitonto -
POR D3 21:00 Amarante - Sanjoanense -
CRO D3 21:00 NK Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato -
CAE D1 21:00 Bamboutos de - APEJES Academy -
CAE D1 21:00 Colombe du Dja et Lobo - UMS de Loum -
CAE D1 21:00 Feutcheu FC - AS Fortuna Mfou -
CAE D1 21:00 Tonnerre Yaounde - PWD de Bamenda -
CAE D1 21:00 Young Sports - Avion Academy -
SCO WD 21:00 Hamilton FC (w) - Stirling University (w) -
NGA PR 21:30 Adamawa United - Ifeanyi Ubah -
ITA C1 21:30 Pro Vercelli - Novara
BUL D1 21:30 Etar - Ludogorets Razgrad -
ENG WNPL 21:30 Derby County (w) - Middlesbrough (w) -
ROM D1 21:30 FC Astra Giurgiu - Sepsi -
ROM D1 21:30 Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti -
ROM D1 21:30 FC Viitorul Constanta - FC Clinceni -
GER D1 21:30 Bayer Leverkusen - Augsburg -
GER OBW 21:30 Habenhauser - Werder Bremen III -
Estonia WT 21:50 Tallinna JK Legion B - FC Kuressaare II -
ENG WSL 22:00 West Ham United (w) - Liverpool (w) -
SPA D1 22:00 Real Valladolid - RCD Espanyol -
SCO PR 22:00 Celtic FC - Kilmarnock -
SUI Sl 22:00 Basel - Servette -
SUI Sl 22:00 Lugano - FC Sion -
SUI Sl 22:00 St. Gallen - Young Boys -
NGA PR 22:00 Jigawa Golden Stars - Wikki Tourist -
NGA PR 22:00 Lobi Stars - Plateau United -
NGA PR 22:00 Rivers United - Kano Pillars -
NGA PR 22:00 MFM FC - Heartland FC -
NGA PR 22:00 Sunshine Stars FC - Enugu Rangers International -
NGA PR 22:00 Akwa United - Warri Wolves FC -
NGA PR 22:00 Katsina United - Abia Warriors -
NGA PR 22:00 Nasarawa United - Enyimba -
VEN D1 22:00 Deportivo La Guaira - Portuguesa FC -
SPA D2 22:00 Real Zaragoza - Deportivo La Coruna -
POR D1 22:00 Pacos de Ferreira - FC Famalicao -
POR D1 22:00 Moreirense - Santa Clara -
POR D1 22:00 Gil Vicente - Benfica
DEN SASL 22:00 Silkeborg - FC Copenhagen -
UKR D1 22:00 FC Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv -
BUL D1 22:00 Slavia Sofia - FC Dunav Ruse
SLO D1 22:00 Domzale - NK Mura 05 -
SWEC-W 22:00 Mallbackens IF (w) - Orebro (w) -
INT CF 22:00 Rostov FK - FC Krasnodar -
INT CF 22:00 FC Ufa - Dalian Pro -
CZE D1 22:00 Banik Ostrava - Baumit Jablonec
CHI D1 22:00 Deportes La Serena - Santiago Wanderers -
BEL D2 22:00 KFCO Wilrijk - KVSK Lommel -
LUX D1 22:00 Rodange 91 - Etzella Ettelbruck -
LUX D1 22:00 Racing Beirut - Jeunesse Esch -
LUX D1 22:00 F91 Dudelange - CS Petange -
LUX D1 22:00 Victoria Rosport - Muhlenbach Sandzak -
LUX D1 22:00 Fola Esch - UNA Strassen -
LUX D1 22:00 US Mondorf-les-Bains - Red Boys Differdange -
IRN PR 22:00 Esteghlal Tehran - Zob Ahan -
ENG WPR 22:00 Aston Villa (w) - Coventry (w) -
POR D2 22:00 CD Mafra - Penafiel -
POR D2 22:00 Cova Piedade - Varzim -
TUN D1 22:00 Sifakesi - J.S. Kairouanaise -
TUR D1 22:00 Kasimpasa - Denizlispor
TUR D1 22:00 Caykur Rizespor - Istanbul Buyuksehir Belediyesi
POR D3 22:00 Olhanense SC - Sintra Football -
SPA LU19 22:00 Alcorcon U19 - Burgos U19 -
SPA LU19 22:00 CD Ebro U19 - Barcelona U19 -
NOR U19 22:00 Viking U19 - Molde U19 -
Croatia U19 L 22:00 Hajduk Split U19 - Hrvatski Dragovoljac U19 -
MEX U20 22:00 Pumas U20 - Monarcas Morelia U20 -
POR D3 22:00 Fafe - Chaves B -
POR D3 22:00 Amora FC - Lusitano Evora -
POR D3 22:00 Benfica C.Branco - UD Santarem -
POR D3 22:00 CF Canelas 2010 - Leca -
Spain D4 22:00 CF Soller - SD Portmany -
Spain D4 22:00 RSD Alcala Henares - Rayo Vallecano B -
POR D3 22:00 FC Armacenenses - aljustrelense -
POR D3 22:00 FC Arouca - Pedras Rubras -
POR D3 22:00 GD Vitoria Sernache - Beira Mar -
POR D3 22:00 Lusitania - Gondomar -
POR D3 22:00 Merelinense - Marr Tino -
POR D3 22:00 Coimbroes - AD Castro Daire -
POR D3 22:00 Sp. Espinho - Lusitanos -
POR D3 22:00 Ideal - Oliveira Hospital -
POR D3 22:00 Maria da Fonte - GD Braganca -
POR D3 22:00 Mirandela - CD Cerveira -
POR D3 22:00 Praiense - Agueda -
POR D3 22:00 SU 1 Dezembro - Alverca -
POR D3 22:00 Clube Desportivo Trofense - Ginasio Figueirense -
POR D3 22:00 Uniao Leiria - FC Caldas -
POR D3 22:00 Valadares Gaia FC - Vila Real -
POR D3 22:00 Clube Albergaria (w) - CA Ouriense (w) -
Ghana FA C 22:00 Danbort FC - Accra Hearts of Oak -
Ghana FA C 22:00 Karela - Medeama SC -
KUW Cup 22:10 Al-Yarmouk - Al-Shabab(KUW) -
ICE LC 22:15 Fylkir(N) - Magni -
GRE D1 22:15 Volos NFC - AEL Larisa -
GRE D1 22:15 Atromitos Athens - SKODA Xanthi -
SWE Cup 22:30 Hacken - GAIS -
SWE Cup 22:30 Eskilsminne IF(N) - Ostersunds FK -
SWEC-W 22:30 Pitea IF (w) - IK Uppsala (w) -
Spain D4 22:30 CD Gerena - CD Rota -
Spain D4 22:30 Ciudad de Murcia - Mazarron CF -
Spain D4 22:30 CCD Alberite - CD Berceo -
Spain D4 22:30 CF Calamocha - SD Tarazona -
Spain D4 22:30 Utebo FC - Club Deportivo Sarinena -
Spain D4 22:30 CD Cayon - CD Guarnizo -
BFL 22:30 Sally Tas - ASF Bobo -
ICPD D1 22:30 Societe Omnisports De L'Armee - Issia Wazy -
Spain D4 22:30 CD Artistico Navalcarnero - RCD Carabanchel -
NOR U19 22:30 Bodo Glimt U19 - Tromso U19 -
HOL D1 22:45 Heracles Almelo - AFC Ajax -
FRA D1 22:59 Rennes - Nimes -
AUT D1 22:59 Austria Wien - Red Bull Salzburg -
TUR D2 22:59 Istanbulspor - Boluspor -
SWEC-W 22:59 Vaxjo FF (w) - Vittsjo GIK (w) -
ICE LCB 22:59 Volsungur husavik - Dalvik Reynir -
CZE D1 22:59 Sigma Olomouc - Sparta Praha -
CYP D1 22:59 Olympiakos Nicosia FC - AEL Limassol -
CYP D1 22:59 AEK Larnaca - Nea Salamis -
MNE D1 22:59 FK Buducnost Podgorica - KOM Podgorica -
ICE LC 22:59 Grindavik(N) - Thor Akureyri -
POR D2 22:59 Nacional da Madeira - Academica Coimbra -
HUN D2E 22:59 FC Ajka - MTK Hungaria -
HUN D2E 22:59 Csakvari TK 0-0 Gyirmot SE -
MAR D1 22:59 RCOZ Oued Zem - Renaissance Sportive de Berkane -
TUR D1 22:59 Fenerbahce - Galatasaray -
SPA D31 22:59 Marino luanco - CF Internacional De Madrid -
SPA D31 22:59 Real Madrid Castilla - UD San Sebastian Reyes -
SPA D32 22:59 Barakaldo CF - Alaves B -
SPA D32 22:59 CD Guijuelo - Cultural Leonesa -
SPA D32 22:59 CD Izarra - Calahorra -
SPA D32 22:59 Real Union Irun - SD Amorebieta -
SPA D32 22:59 UD Logrones - Osasuna B -
SPA D32 22:59 Unionistas de Salamanca - CF Salmantino -
SPA D33 22:59 Castellon - Gimnastic Tarragona -
SPA D33 22:59 Lleida - SD Ejea -
SPA D33 22:59 UE Olot - Sabadell -
SPA D34 22:59 Algeciras - FC Cartagena -
SPA D34 22:59 UD Marbella - Real Balompedica Linense -
SPA D34 22:59 Real Murcia - UCAM Murcia -
SPA D34 22:59 Recreativo Huelva - Atletico Sanluqueno -
MEX U20 22:59 FC Juarez U20 - Santos Laguna U20 -
CRSK U19 22:59 Zagreb locomotive U19 - Sesvete U19 -
Spain D4 22:59 Compostela - Rapido de Bouzas -
Spain D4 22:59 Xerez Deportivo - Sevilla C -
Spain D4 22:59 CD Guadalajara - La Solana -
Spain D4 22:59 UE Vilassar de Mar - EC Granollers -
Spain D4 22:59 Crevillente - Eldense -
Spain D4 22:59 CD Olimpic Xativa - Silla CF -
MEX U20 22:59 Queretaro U20 - San Luis U20 -
POR D3 22:59 Sporting (w) - SL Benfica (W) -
POR D3 22:59 ARC Oleiros - Anadia -
POR D3 22:59 Maritimo B - CF Uniao Madeira -
RUS FC 23:15 KAMAZ Naberezhnye Chelny(N) - Khimki -
INT Kass 23:15 Aspire International U17 - Glasgow RangersU17 -
BOS PL 23:30 NK Siroki Brijeg - Borac Banja Luka -
POL PR 23:30 Lech Poznan - Lechia Gdansk -
CRO D1 23:30 Istra 1961 Pula 0-0 Slaven Koprivnica -
ENG PR 23:30 Arsenal - Everton -
SPA D34 23:30 Yeclano Deportivo - CP Villarrobledo -
ITA C1C 23:30 US Casertana 1908 - Vibonese -
ITA C1C 23:30 AZ Picerno ASD - Bisceglie 1913 -
ITA C1C 23:30 Rende - Avellino -
Spain D4 23:30 Caudal - Condal CF -
Spain D4 23:30 Vilamarxant CF - Atletico Saguntino -
Spain D4 23:30 Arroyo Club Polideportivo - UP Plasencia -
Spain D4 23:30 CD El Palo - Motril -
Spain D4 23:30 UD Los Barrios - Coria CF -
Mex MFW 23:30 Monterrey (w) - Puebla (w) -
Estonia WT 23:40 JK Welco Elekter - Nomme JK Kalju II -
Dark Mode