ZQSCORE GOAL
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
18-02-2020
ADT M 03:00 Abd Juventud Unida 1-2 Puerto Nuevo 1 - 2
ADT M 03:00 Abd Claypole 0-0 Argentino de Rosario -
ADT M 03:00 Abd Si Bodi Pere Lachaise 0-1 CA Lugano 0 - 1
ALG U21 18:15 90+ USM Annaba U21 1-2 MC EI Eulma U21 1 - 2
INT CF 18:30 81 Chojniczanka Chojnice 1-2 Sokol Ostroda 0 - 1
MNE D1 18:30 85 KOM Podgorica 0-1 OFK Petrovac 0 - 1
Arab Cup U20 18:45 66 Saudi Arabia U20 3-0 Palestine U20 1 - 0
Arab Cup U20 18:45 65 Sudan U20(N) 0-1 Libya U20 0 - 0
AFC CL 19:00 54 Chiangrai United 0-1 Beijing Guoan 0 - 1
INT CF 19:00 55 Ilves Tampere 2-0 JK Tallinna Kalev 2 - 0
INT CF 19:00 58 Krystal 1-1 SC Tavriya 0 - 1
INT CF 19:00 55 FC Bukovyna chernivtsi 1-1 Podillya Khmelnytskyi 1 - 1
INT CF 19:00 53 FK Trayal Krusevac 1-0 Car Konstantin 1 - 0
ALG U21 19:00 51 USM El Harrach U21 0-0 OM Arzew U21 0 - 0
CAE D2 19:00 52 Renaissance Ngoumou 1-1 Unisport Bafang 1 - 0
ARG RESL 19:00 46 Deportivo Riestra Reserves 0-0 Quilmes Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 46 Victoriano Arenas Reserves 1-0 Excursionistas Reserves 1 - 0
ENG RES 19:00 52 AFC Wimbledon Reserve 1-2 Milton Keynes Dons (R) 1 - 2
INT CF 19:05 52 Zhilstroy Kharkov 2 (w) 5-0 FK Ladomir (W) 5 - 0
INT CF 19:15 HT Neman Grodno (w) 2-0 Gintra Universitetas (w)
INT FRL 19:15 HT Tanzania (w)(N) 1-2 Morocco (w)
INT FRL 19:15 55 North Macedonia U18 0-1 Bosnia U19 0 - 1
KSA D1 19:30 40 Al-Thuqbah 4-0 Hottain (KSA) -
EGY D2 19:30 28 El Hammam 0-0 Pharco -
EGY D2 19:30 34 Ghazl El Mahallah 0-0 Dekernes -
EGY D2 19:30 37 Maleyet El Zayiat 1-1 Ala ab Damanhour -
EGY D2 19:30 40 Petrojet 0-1 Al Nasr Cairo -
BGD D1 19:30 41 Chittagong Abahani 0-1 Arambagh KS -
URU U19 19:30 41 Progreso U19 0-0 Deportivo Maldonado U19 -
KSA D1 19:50 21 Al mojzel 0-0 Al-Qadasiya -
KSA D1 20:00 10 Al-Jabalain 0-0 Al-Tai -
INT CF 20:00 9 Irtysh Pavlodar 1-0 FK Isloch Minsk -
INT CF 20:00 8 Polisi Tanzania FC 0-0 Young Africans -
INT CF 20:00 11 Avangard 0-0 Poprad -
INT CF 20:00 8 Universidad Comillas 0-0 Universidad Complutense -
MNE D1 20:00 8 FK Rudar Pljevlja 0-0 FK Grbalj Radanovici -
UPL 20:00 11 Vipers 0-0 Kampala City Council FC -
HOL RE 20:00 8 Feyenoord Reserve 0-0 NEC Nijmegen Reserve -
Croatia U19 L 20:00 9 Dinamo ZagrebU19 1-0 ZNK Osijek U19 -
SCO SRL 20:00 8 Dundee United (R) 1-0 Morton Reserves -
Tanzania D1 20:00 1 Coastal Union 0-0 Ruvu Shooting -
Tanzania D1 20:00 6 JKT Tanzania 0-0 Biashara United FC -
Tanzania D1 20:00 4 Mbao FC 0-0 Singida United -
Tanzania D1 20:00 12 Mbeya City 1-0 Lipuli FC -
Tanzania D1 20:00 7 Namungo FC 0-0 KMC FC -
Tanzania D1 20:00 11 Simba Sports Club 0-0 Kagera Sugar -
QAT D1 20:10 Qatar SC - Al Rayyan -
QAT D1 20:10 Al-Garrafa - Al-Arabi SC -
QAT D1 20:10 Al Shahaniya - Al-Ahli Doha -
QAT D1 20:10 Al-Wakra - Al-Sailiya -
OMA Cup 20:25 ibri - Al Oruba Sur -
ENG U23 D1 20:30 Millwall U23 - Crystal Palace U23 -
RUS FC 20:30 Riga FC(N) - Shinnik Yaroslavl -
UPL 20:30 Busoga United - URA Kampala -
UPL 20:30 Uganda Police FC - Bright Stars -
UPL 20:30 Wakiso Giants FC - Ma Lu -
INT Kass 20:45 Inter Milan U17(N) - AltinorduU17 -
ENG U23 D1 21:00 Barnsley U23 - Sheffield Wed U23 -
INT CF 21:00 Shakhter Soligorsk - Dila Gori -
INT CF 21:00 Dynamo Moscow - FC Torpedo Minsk -
INT CF 21:00 Dinamo Brest - FK Kaspyi Aktau -
INT CF 21:00 Croatia U19 - Austria U19 -
INT CF 21:00 Gefle IF - IK Frej Taby -
INT CF 21:00 SR Brasov - CS Aerostar Bacau -
MNE D1 21:00 FK Podgorica - FK Buducnost Podgorica -
ALG D2 21:00 A Bou Saada - ASM Oran -
ALG D2 21:00 RC Relizane - USM Annaba -
ALG D2 21:00 RC Arba - MO Bejaia -
SCO DU20 21:00 Dunfermline Reserves - Ross County (R) -
SCO DU20 21:00 St. Mirren (R) - Hearts (R) -
CAE D2 21:00 AS Fap - Ngaoundere University FC -
CAE D2 21:00 Dynamo de Douala - nternational Sporting De Douala -
CAE D2 21:00 Foncha Street Bamenda - AS Matelots -
CAE D2 21:00 Racing de Bafoussam - Stade FC de Bertoua -
ENG RES 21:00 Grimsby Am (R) - Doncaster Reserve -
ENG RES 21:00 Walsall Reserve - Rotherham United (R) -
ENG RES 21:00 Plymouth (R) - Bristol Rovers Reserve -
INT CF 21:30 NK Mura 05 - Odranci -
INT CF 21:30 Zvezda Perm - Ufa B -
Arab Cup U20 21:50 Algeria U20(N) - Egypt U20 -
AFC CL 21:55 Al Ain - Al-Nasr(KSA) -
BHR D1 22:00 Al-Ahli(BHR) - Al-Hadd -
BHR D1 22:00 Al-Hala - Al-Riffa -
BHR D1 22:00 Busaiteen - Al-Najma -
BHR D1 22:00 Manama Club - East Riffa -
BHR D1 22:00 Al-Shabbab - Al-Muharraq -
ISR D2 22:00 Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Umm Al Fahm
INT CF 22:00 Valerenga - Lokomotiv Moscow -
INT CF 22:00 FC Ufa - FC Rapperswil-Jona -
ENG Conf 22:00 Sutton United - AFC Fylde -
ENG Conf 22:00 Torquay United - Notts County -
Arab Cup U20 22:00 United Arab Emirates U20(N) - Senegal U20 -
SCO L1 22:00 Clyde - Montrose -
KSA D1 22:15 Al-Nojoom - Al-Baten -
QAT RL 22:30 Al-Ahli Doha U23 - Al-Arabi Doha (R) -
AFC CL 22:35 Al-Taawon - Al Duhail -
AFC CL 22:35 Al-Sharjah - Persepolis -
AFC CL 22:35 Al-Sadd - Sepahan -
OMA Cup 22:40 Al-Nahda Muscat - Dhufar -
KSA D1 22:59 Uhud - Al Khaleej Club -
INT CF 22:59 Slavia Kromeriz - SK Prostejov -
INT CF 22:59 Granicar - HNK Cibalia -
INT Kass 22:59 Sporting Lisbon Sad U17(N) - Zenit St. Petersburg U17 -
MAR D1 22:59 OCK Olympique de Khouribga - Olympique de Safi -
RUS FC 23:15 SKA Khabarovsk(N) - Mordovya Saransk -
INT CF 23:30 Elfsborg - Odd Grenland -
INT CF 23:30 Kristiansund BK - Brattvag -
MNE D1 23:30 FK Zeta - FK Sutjeska Niksic -
MAU D1 23:30 AS Garde Nationale - ACS Ksar -
Dark Mode