ZQSCORE GOAL
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
19-02-2020
INT CF 00:00 Scotland U19 - Czech Republic U19 -
ISR D2 00:05 Hapoel Ramat Gan - Maccabi Ahi Nazareth -
ISR D2 00:05 Hapoel Bnei Sakhnin FC - Beitar Tel Aviv Ramla -
ISR D2 00:05 Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Petah Tikva -
ISR D2 00:05 Hapoel Natzrat Illit - Hapoel Bnei Lod -
ISR D2 00:05 Hapoel Akko - Hapoel Afula -
ISR D2 00:05 Kafr Qasim - Ironi Nir Ramat HaSharon -
ISR D2 00:05 Maccabi Petah Tikva FC - Hapoel Ashkelon -
EST U19 00:15 JK Tallinna Kalev U19 - JK Nomme Kalju U19 -
INT CF 00:30 Herfolge Boldklub Koge - B93 Copenhagen -
INT CF 00:30 Degerfors IF - BK Forward -
INT CF 00:30 FC Giessen - Viktoria Aschaffenburg -
INT CF 00:30 Schweinfurt 05 FC - ATSV Erlangen -
INT CF 00:30 FK Bohumin - Lokomotiva Petrovice -
HOL RE 00:30 NAC Breda Reserve - Go Ahead Eagles Reserve -
INT CF 01:00 IFK Norrkoping FK - Jonkopings Sodra IF -
INT CF 01:00 Hessen Dreieich - Bad Vilbel -
INT CF 01:00 FC Ismaning - SE Freising -
INT CF 01:00 IFK Hassleholm - Eslovs BK -
INT CF 01:00 SV Ilz - UFC Markt Allhau -
INT CF 01:00 SV Gerasdorf Stammer - SC Lassee -
INT CF 01:00 Parndorf - SC Gattendorf -
BRA SPC2 01:00 Nacional SP - Linense(BRA) -
HOL WD1 01:30 VV Alkmaar (w) - FC Twente Enschede (w) -
INT CF 01:30 Red Boys Differdange - Metz B -
INT CF 01:30 Siegburger SV 04 - SV Eintracht Trier 05 II -
MAU D1 01:30 ASC Snim - ASAC Concorde -
ENG YFAC 02:00 Blackburn Rovers U18 - Preston U18 -
ENG U23LC 02:00 Doncaster Rovers U23 - Exeter City U23 -
ENG U23LC 02:00 Portsmouth U23 - Aston Villa U23 -
INT CF 02:00 Lankowitz - USV Edelschrott -
Mal WD1 02:15 Hibernians (w) - Kirkop United (w) -
Mal WD1 02:15 Mosta FC (w) - Swieqi United (w) -
Mal WD1 02:15 Sliema Raiders (w) - Birkirkara (w) -
SPA FDH 02:30 F.C.Barcelona Futsal - Rios Renovables Ribera Navarra Futsal -
INT CF 02:30 ASV St. Martin an der Raab - SV Ilztal -
WAL FAWCS 02:30 Cambrian Clydach - Afan Lido -
ENG L2 02:45 Macclesfield Town - Plymouth Argyle -
ENG CS 02:45 Billericay Town - Concord Rangers -
ENG CS 02:45 Maidstone United - Bath City -
ENG CS 02:45 Oxford City - Dorking -
ENG JPT 02:45 Portsmouth - Exeter City -
ENG Conf 02:45 Barrow - Dover Athletic -
ENG Conf 02:45 Barnet - Harrogate Town -
ENG-S PR 02:45 Hayes Yeading United - Blackfield Langley -
ENG-S PR 02:45 Salisbury FC - Truro City -
ENG-S PR 02:45 Yate Town - Swindon Supermarine -
ENG-S PR 02:45 Poole Town - Hendon -
ENG-S PR 02:45 Hartley Wintney - Metropolitan Police -
ENG RYM 02:45 Bishop's Stortford - Enfield Town -
ENG RYM 02:45 Bowers Pitsea - Brightlingsea Regent -
ENG RYM 02:45 East Thurrock United - Carshalton Athletic FC -
ENG RYM 02:45 Horsham - Bognor Regis Town -
ENG RYM 02:45 Margate - Hornchurch -
ENG RYM 02:45 Merstham - Corinthian Casuals -
ENG-S CE 02:45 Lowestoft Town - Stourbridge -
ENG-S CE 02:45 Alvechurch - Kings Langley -
ENG-S CE 02:45 Royston Town - Biggleswade Town -
SCOFAC 02:45 Motherwell - Saint Mirren -
ENG L1 02:45 Southend United - Gillingham -
ENG L1 02:45 Oxford United - AFC Wimbledon -
ENG-N PR 02:45 Whitby Town - Radcliffe Borough -
ENG-N PR 02:45 Warrington Town AFC - Grantham Town -
ENG-N PR 02:45 FC United of Manchester - Stafford Rangers -
SCO L1 02:45 Falkirk - East Fife -
ENG CN 02:45 Alfreton Town - Leamington -
ENG CN 02:45 Brackley Town - Southport FC -
ENG CN 02:45 Chester FC - Kings Lynn -
ENG CN 02:45 Kettering Town - Hereford United -
WAL FAWCN 02:45 Bangor City FC - Conwy Utd -
ENG R Cup 02:45 Basildon United - Folkestone -
ENG NCC 02:45 Gainsborough Trinity - Kidsgrove Athletic -
ENG RL1 02:45 Coggeshall Town - Aveley -
ENG SD1 02:45 Daventry - Kidlington -
ENG SD1 02:45 Halesowen Town - Yaxley -
ENG UD1 02:45 Droylsden - Workington -
ENG UD1 02:45 Dunston UTS - City of Liverpool FC -
ENG UD1 02:45 Marske United - Pickering Town -
ENG UD1 02:45 Pontefract Collieries - Colney Heath -
SPA FDH 03:00 Vaidepenas Futsal - CD Burela FS Pescados Ruben Futsal -
SPA FDH 03:00 Peniscola Futsal - Palma Futsal -
ICE FBC W 03:00 Hafnarfjordur (w) - Haukar (w) -
UEFA CL 03:00 Borussia Dortmund - Paris Saint Germain (PSG) -
UEFA CL 03:00 Atletico Madrid - Liverpool -
NIR CH 03:00 Dergview FC - Queen's University -
ACT M 03:00 Deportivo Laferrere - El Porvenir -
ACT M 03:00 Club Lujan - Argentino de Merlo -
SCO DU20 03:00 Ayr United Reserve - Airdrieonians Reserves -
ARG RESL 03:00 Barracas Central Reserves - Almagro Reserves -
ARG RESL 03:00 CA Brown de Adrogue Reserves - Platense Reserves -
CNCF U20Q 03:30 GuadeloupeU20(N) - Belize U20 -
MAU D1 03:30 ASC Tevragh Zeine - FC Sahel -
LIBC U20 04:00 Nacional Montevideo U20 - Academia Puerto Cabello U20 -
TRI PL 05:00 National Defense Forces - Cunupia FC -
CON CSA 05:15 Aragua FC(N) - Coquimbo Unido -
CON CSA 05:15 Union La Calera - Fluminense RJ -
INT CF 06:00 Orlando City - KR Reykjavik -
TRI PL 06:00 Point Fortin FC - Williams Connection -
SKN PL 06:00 RAMS Village Superstars - Flow 4G Cayon Rockets -
LIBC U20 06:15 CR Flamengo (RJ) (Youth) - Sporting Cristal U20 -
CNCF U20Q 06:30 Curacao U20 - The Saint Martin U20 -
TRI PL 07:00 Trinidad Tobago Police FC - Club Sando -
ARG B M(c) 07:10 Los Andes - Defensores Unidos -
CON CLA 07:30 Dep.Independiente Medellin - Atletico Tucuman -
CON CSA 07:30 Sociedad Deportiva Aucas - Velez Sarsfield -
BRA CUP 07:30 Vitoria BA - Figueirense -
INT CF 07:30 FBC Melgar - Nacional Potosi -
COL D1(a) 07:40 Deportivo Pereira - Jaguares de Cordoba -
CNCF CHL 08:00 Portmore United - CDSyC Cruz Azul -
MEX IL 08:00 Monarcas Morelia - Club Tijuana -
Oce CL 09:00 ABM Galaxy - Eastern Suburbs AFC -
ENG RYM 22:00 Folkestone - Cray Wanderers
ENG RYM 22:00 Potters Bar Town - Cheshunt
ENG RYM 22:00 Kingstonian - Wingate Finchley
ENG RYM 22:00 lewes - Worthing
Dark Mode