Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
04-07-2020
AUS WALR 11:45 86 Fremantle City FC Reserves 1-6 Subiaco AFC Reserves 1 - 4
WAUS U20 12:00 85 Rockingham City FC U20 0-1 Sorrento F.C. U20 0 - 1
WAUS U20 12:00 87 ECU Joondalup U20 2-1 Cockburn City U20 1 - 0
WAUS U20 12:00 83 Gwelup Croatia U20 3-1 Inglewood United U20 1 - 0
WAUS U20 12:00 83 Bayswater U20 1-3 Pires U20 1 - 2
WAUS U20 12:00 85 FloreatAthena U20 4-0 Armadale SC U20 2 - 0
WAUS U20 12:00 88 Balcatta U20 0-7 Perth Glory FC U20 0 - 5
AUS WALR 12:00 87 Olympic Kingsway Reserves 2-1 Mandurah City FC Reserves 1 - 0
AUS WALR 12:00 88 Stirling Lions Reserves 0-1 Quinns FC Reserves 0 - 1
AUS WALR 12:00 84 Ashfield SC Reserves 2-2 Joondalup Utd Reserves 1 - 1
AUS SASL 12:30 54 Cumberland United FC 0-2 Adelaide United FC (Youth) 0 - 2
AUS SASL 12:30 48 Adelaide City FC 0-1 Para Hills Knlghts SC 0 - 1
FFSA PL 12:30 51 Adelaide Victory 1-2 Fulham United FC 1 - 2
FFSA PL 12:30 48 Sturt Lions 3-0 Western Strikers SC 3 - 0
FFSA PL 12:30 49 White City Woodville 0-0 West Bay 0 - 0
FFSA PL 12:30 56 Seaford Rangers 1-3 West Adelaide SC 1 - 2
FFSA SL2 12:40 56 Adelaide University SC 1-3 Poet Adelarde Pirates 1 - 2
JPN D3 13:00 39 Blaublitz Akita 0-0 Fukushima United FC 0 - 0
CHN CH 13:15 26 FC Rock 0-0 Zhen Hao 0 - 0
FFSA SLR 13:15 23 Adelaide Olympic Reserve 0-0 Campbelltown City Reserve 0 - 0
WAUS D1 14:00 Balcatta FC 0-0 Perth Glory (Youth) 0 - 0
WAUS D1 14:00 Rocking ham City 0-0 Sorrento F.C. 0 - 0
WAUS D1 14:00 ECU Joondalup 0-0 Cockburn City 0 - 0
WAUS D1 14:00 Willip 0-0 Inglewood United 0 - 0
WAUS D1 14:00 Floreat Athena 0-0 Armadale SC 0 - 0
JPN D3 14:00 Imabari FC 0-0 Roasso Kumamoto 0 - 0
KCL 4 14:00 Siheung City 0-0 Jungnang Chorus Mustang FC 0 - 0
WAUS D2 14:00 FC Ashfield 0-0 Joondalup United 0 - 0
WAUS D2 14:00 Forrestfield United 0-0 UWA-Nedlands FC 0 - 0
WAUS D2 14:00 Fremantle City 0-0 Subiaco AFC 0 - 0
WAUS D2 14:00 Olympic Kingsway SC 0-0 Mandurah City 0 - 0
WAUS D2 14:00 Stirling Lions 0-0 Quinns FC 0 - 0
WAUS D2 14:00 Swan United 0-0 Western Knights 0 - 0
KCL 15:00 Chuncheon Citizen 0-0 Cheonan City 0 - 0
KCL 15:00 Gyeongju KHNP 0-0 Yangju Citizen 0 - 0
KCL 15:00 Pyeongtaek Citizen 0-0 Gyeongju Citizen 0 - 0
INT CF 15:00 CS Mioveni 0-0 Rapid Bucuresti 0 - 0
INT CF 15:00 Benesov 0-0 Viktoria Plzen B 0 - 0
INT CF 15:00 Lokomotiv Sofia 0-0 Sportist Svoge 0 - 0
INT CF 15:00 PFK Montana 0-0 FC Hebar Pazardzhik 0 - 0
INT CF 15:00 Bodajk FC Siofok 0-0 Kozarmisleny SE 0 - 0
INT CF 15:00 Metalac Gornji Milanovac 0-0 FK Takovo 0 - 0
INT CF 15:00 MKS Kluczbork 0-0 Ruch Zdzieszowice 0 - 0
INT CF 15:00 Septemvri Sofia 0-0 Septemvri Simitli 0 - 0
INT CF 15:00 DSG Sele Zell 0-0 DSG Ferlach 0 - 0
JPN D3 15:00 Fujieda MYFC 0-0 SC Sagamihara 0 - 0
KCL 4 15:00 Yeoju Sejong 0-0 Jinju Citizen 0 - 0
KCL 4 15:00 Paju Citizen FC 0-0 Icheon Citizen 0 - 0
KCL 4 15:00 Seoul United 0-0 FC Namdong 0 - 0
KCL 4 15:00 Yangpyeong 0-0 Pocheon FC 0 - 0
MGL PL 15:00 FC Ulaanbaatar 0-0 Athletic 220 FC 0 - 0
CHN CH 15:15 Dong Yu Hang 0-0 Surfing 0 - 0
INT CF 15:30 MFK Vranov nad Topou 0-0 Slavoj Trebisov 0 - 0
AUS SASL 15:30 Adelaide Olympic 0-0 Campbelltown City SC 0 - 0
KAM SL 15:30 Boeung Ket Rubber Field 0-0 Soltilo Angkor 0 - 0
KAM SL 15:30 Police Commisionary FC 0-0 Kirivong Sok Sen Chey 0 - 0
KAM SL 15:30 National Sports Academy 0-0 Svay Rieng FC 0 - 0
KAM SL 15:30 Kirivong Sok Sen Chey 0-0 Police Commisionary FC 0 - 0
JPN D1 16:00 Yokohama FC 0-0 Consadole Sapporo 0 - 0
JPN D1 16:00 Shimizu S-Pulse 0-0 Nagoya Grampus 0 - 0
JPN D1 16:00 Gamba Osaka 0-0 Cerezo Osaka 0 - 0
KOR D2 16:00 Jeonnam Dragons 0-0 Ansan Greeners FC 0 - 0
INT CF 16:00 Blansko 0-0 Vyskov 0 - 0
INT CF 16:00 Gyori ETO 0-0 Lipot Pekseg 0 - 0
INT CF 16:00 Slovan Rosice 0-0 Tj Sokol Lanzhot 0 - 0
INT CF 16:00 KS Polonia Sroda Wlkp 0-0 Victoria Wrzesnia 0 - 0
INT CF 16:00 Beskid Andrychow 0-0 MRKS Czechowice Dziedzice 0 - 0
INT CF 16:00 Atlantas Klaipeda 0-0 Babrungas 0 - 0
INT CF 16:00 Dalian Pro 0-0 Qingdao Huanghai F.C. 0 - 0
INT CF 16:00 MTE Mosonmagyarovar 0-0 Papai Perutz 0 - 0
JPN D2 16:00 Matsumoto Yamaga FC 0-0 Ventforet Kofu 0 - 0
JPN D2 16:00 Albirex Niigata 0-0 Zweigen Kanazawa FC 0 - 0
KOR D1 16:00 Ulsan Hyundai FC 0-0 Incheon United 0 - 0
Finland K 16:00 AC Oulu Akatemia 0-0 RoPo 0 - 0
Finland K 16:00 Nopsa 0-0 KoiPS 0 - 0
JPN D1 16:30 Oita Trinita 0-0 Sagan Tosu 0 - 0
INT CF 16:30 Budafoki MTE 0-0 Pecsi MFC 0 - 0
FFSA PL 16:30 Adelaide Hills 0-0 Adelaide Panthers 0 - 0
FFSA PL 16:30 Adelaide Vipers 0-0 Playford City Patriots 0 - 0
NORW 16:30 Roa (w) 0-0 Arna Bjornar (w) 0 - 0
JPN D1 17:00 Kashiwa Reysol 0-0 FC Tokyo 0 - 0
JPN D1 17:00 Shonan Bellmare 0-0 Vegalta Sendai 0 - 0
JPN D1 17:00 Kawasaki Frontale 0-0 Kashima Antlers 0 - 0
JPN D1 17:00 Urawa Red Diamonds 0-0 Yokohama Marinos 0 - 0
KOR D2 17:00 Seoul E-Land FC 0-0 Suwon City 0 - 0
KCL 17:00 Busan Transportation Corporation 0-0 Hwaseong FC 0 - 0
KCL 17:00 Changwon City 0-0 Gimpo FC 0 - 0
KCL 17:00 Cheongju Jikji 0-0 Jeonju Citizen FC 0 - 0
KCL 17:00 Gimhae City 0-0 Mokpo City 0 - 0
FIN WD1 17:00 TiPS Vantaa (w) 0-0 PK-35 RY (w) 0 - 0
INT CF 17:00 Fart (w) 0-0 Honefoss (w) 0 - 0
INT CF 17:00 Anderlecht 0-0 Charleroi 0 - 0
POL D2 17:00 KS Legionovia Legionowo 0-0 Gryf Wejherowo 0 - 0
LAT D2 17:00 Rezekne/BJSS 0-0 Lokomotiv Daugavpils 0 - 0
JPN D2 17:00 Avispa Fukuoka 0-0 V-Varen Nagasaki 0 - 0
JPN D2 17:00 Machida Zelvia 0-0 Montedio Yamagata 0 - 0
JPN D2 17:00 Tokushima Vortis 0-0 Kyoto Sanga 0 - 0
JPN D2 17:00 Mito Hollyhock 0-0 JEF United Ichihara Chiba 0 - 0
JPN D2 17:00 Omiya Ardija 0-0 Thespa Kusatsu 0 - 0
JPN D2 17:00 Giravanz Kitakyushu 0-0 FC Ryukyu 0 - 0
KOR D1 17:00 Gangwon FC 0-0 Busan I Park 0 - 0
KCL 4 17:00 Ulsan Citizens 0-0 Goyang FC 0 - 0
CRO FLW 17:00 Viktorija SB (W) 0-0 Katarina Zrinski Women 0 - 0
FAR D3 17:00 Skala IF II 0-0 Undrid FF 0 - 0
Estonia cup (w) 17:15 FC Flora Tallinn (W) 0-0 JK Tallinna Kalev (W) 0 - 0
JPN D1 17:30 Vissel Kobe 0-0 Hiroshima Sanfrecce 0 - 0
Finland K 17:30 Toolon Taisto 0-0 Atlantis II 0 - 0
POL D1 17:40 Miedz Legnica 0-0 GKS Tychy 0 - 0
DAN U19 18:00 Vejle U19 0-0 FC Kobenhavn U19 0 - 0
DAN U19 18:00 Midtjylland U19 0-0 Aarhus AGF U19 0 - 0
INT CF 18:00 Guangzhou Evergrande Taobao FC 0-0 Guangzhou Fuli FC 0 - 0
INT CF 18:00 Henan Jianye 0-0 Shanxi Chang An Athletic FC 0 - 0
INT CF 18:00 Sport Podbrezova 0-0 Salgotarjani Baratok TC 0 - 0
SWE D3 18:00 Savedalens IF 0-0 Ahlafors IF 0 - 0
FIN D3 A 18:00 PK-35RY 0-0 NJS 0 - 0
DEN D2 18:00 Middelfart G og 0-0 Bronshoj 0 - 0
LAT D2 18:00 FK Auda Riga 0-0 JDFS Alberts 0 - 0
NORW 18:00 Avaldsnes (w) 0-0 Lyn (w) 0 - 0
KOR D1 18:00 Suwon Samsung Bluewings 0-0 FC Seoul 0 - 0
BLR D3 18:00 Ivatsevichi 0-0 Stenles Pinsk 0 - 0
Finland K 18:00 Saaksjarven Loiske 0-0 JanPa 0 - 0
MGL PL 18:00 Anduud City FC 0-0 Khangarid Klub 0 - 0
FAR D3 18:00 NSI Runavik 3 0-0 Vikingur Gota III 0 - 0
FIN YKW 18:00 FC Hertta (W) 0-0 HPS (w) 0 - 0
Finland K 18:00 Ri Pa 0-0 PeKa 0 - 0
ENG LCH 18:30 Derby County 0-0 Nottingham Forest 0 - 0
INT CF 18:30 St. Margareten/Ros 0-0 ATUS Ferach 0 - 0
ENG PR 18:30 Norwich City 0-0 Brighton Hove Albion 0 - 0
FIN YKW 18:30 Nurmiyervi (W) 0-0 PK Keski Uusimaa (w) 0 - 0
GER D3 19:00 Chemnitzer 0-0 Hansa Rostock 0 - 0
GER D3 19:00 MSV Duisburg 0-0 Unterhaching 0 - 0
GER D3 19:00 Carl Zeiss Jena 0-0 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 0
GER D3 19:00 Kaiserslautern 0-0 Bayern Munchen (Youth) 0 - 0
GER D3 19:00 Magdeburg 0-0 Preuben Munster 0 - 0
GER D3 19:00 SV Waldhof Mannheim 0-0 Zwickau 0 - 0
GER D3 19:00 SV Meppen 0-0 Eintracht Braunschweig 0 - 0
GER D3 19:00 TSV 1860 Munchen 0-0 Ingolstadt 0 - 0
GER D3 19:00 Uerdingen KFC 05 0-0 Viktoria koln 0 - 0
GER D3 19:00 Wurzburger Kickers 0-0 Hallescher FC 0 - 0
BWPL 19:00 Dinamo-BGUFK Minsk (w) 0-0 Dnepr Mogilev (w) 0 - 0
INT CF 19:00 Kvik Halden 0-0 Baerum SK 0 - 0
INT CF 19:00 Mechelen 0-0 Red Star Waasland 0 - 0
INT CF 19:00 FK Vidzgiris Alytus 0-0 Tera 0 - 0
INT CF 19:00 Khimki 0-0 Spartak Moscow II 0 - 0
INT CF 19:00 Saint Etienne 0-0 GFA Rumilly Vallieres 0 - 0
INT CF 19:00 Cerro Porteno 0-0 FC Nacional Asuncion 0 - 0
FIN D3 A 19:00 JaPS 0-0 Honka Akatemia 0 - 0
FIN D3 A 19:00 PK Keski Uusimaa 0-0 Lahden Reipas 0 - 0
FIN D3 A 19:00 JS Hercules 0-0 JIPPO 0 - 0
FIN D3 A 19:00 Ilves Tampere II 0-0 HJS Akatemia 0 - 0
FIN D3 A 19:00 P-Iirot 0-0 SalPa 0 - 0
DEN D2 19:00 VSK Arhus 0-0 B93 Copenhagen 0 - 0
DEN D2 19:00 Ringkobing 0-0 Holbaek 0 - 0
DEN D2 19:00 Dalum 0-0 B 73 Slagelse 0 - 0
DEN D2 19:00 Naesby 0-0 Skovshoved 0 - 0
DEN D2 19:00 FC Sydvest 0-0 Hillerod Fodbold 0 - 0
DEN D2 19:00 Vegar 0-0 FA 2000 0 - 0
DEN D2 19:00 Aarhus Fremad 0-0 BK Frem 0 - 0
DEN D2 19:00 AB Copenhagen 0-0 HIK Hellerup 0 - 0
DEN D2 19:00 Jammerbugt 0-0 Helsingor 0 - 0
DEN D2 19:00 Brabrand 0-0 Vanlose 0 - 0
LAT D2 19:00 FK Smiltene BJSS 0-0 Grobina 0 - 0
NORW 19:00 Sandviken (w) 0-0 Valerenga (w) 0 - 0
BLR D3 19:00 Kronon Stolbtsy 0-0 FC Molodechno 0 - 0
BLR D3 19:00 BGU Minsk 0-0 FK Chayka Zelva 0 - 0
BLR D3 19:00 FC Baranovichi 0-0 FC Ostrovets 0 - 0
BLR D3 19:00 Dinamo Brest II 0-0 Pershiy Regien 0 - 0
BLR D3 19:00 SMI Autotrans 0-0 FK Zhlobin 0 - 0
BLR D3 19:00 Dnepr Mogilev 0-0 Shakhter Soligorsk II 0 - 0
BLR D3 19:00 Gorki 0-0 FC Polotsk 0 - 0
BLR D3 19:00 Victoria Maryina Gorka 0-0 FK Bumprom 0 - 0
BLR D3 19:00 Osipovichy 0-0 Dnepr Rohachev 0 - 0
SWE WD2 19:00 Bollstanas Sk (w) 0-0 Lidkopings FK (w) 0 - 0
Finland K 19:00 KPV/Akatemia 0-0 KaIK TePa 0 - 0
Finland K 19:00 SoPa 0-0 HauPa 0 - 0
FIN YKW 19:00 Turun Weikot (w) 0-0 Ilott (w) 0 - 0
Finland K 19:00 HaPK 0-0 SavU 0 - 0
Finland K 19:00 KyPa 0-0 Edustus IPS 0 - 0
Finland K 19:00 Malmin Palloseura Helsinki 0-0 Valtti 0 - 0
DEN SASL 19:30 Silkeborg 0-0 Lyngby 0 - 0
TAJ L1 19:30 Faizkand 0-0 FC Istiklol Dushanbe 0 - 0
TAJ L1 19:30 Dushanbe-83 0-0 FC Istaravshan 0 - 0
TAJ L1 19:30 Lokomotiv Pamir 0-0 Khujand 0 - 0
TAJ U21 19:30 CSKA Pamir Dushanbe U21 0-0 Regar-TadAZ Tursunzoda U21 0 - 0
TAJ U21 19:30 Hatlon U21 0-0 Kuktosh Rudaki U21 0 - 0
SWE WD1 20:00 Eskilstuna United (w) 0-0 Kopparbergs Goteborg (w) 0 - 0
SWE WD1 20:00 Vaxjo (W) 0-0 IK Uppsala (w) 0 - 0
LAT D1 20:00 FK Ventspils 0-0 FK Liepaja 0 - 0
FIN D2 20:00 Ekenas IF Fotboll 0-0 Vaasa VPS 0 - 0
FIN WD1 20:00 TPS Turku (w) 0-0 Jyvaskylan Pallokerho (w) 0 - 0
FIN WD1 20:00 KuPs (W) 0-0 Honka Espoo (w) 0 - 0
AUT D2 20:00 FC Dornbirn 1913 0-0 Lafnitz 0 - 0
BLR D1 20:00 BATE Borisov 0-0 Energetik-BGU Minsk 0 - 0
LIT D2 20:00 Vilniaus Vytis 0-0 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 0 - 0
EST CUP 20:00 FC Flora Tallinn 0-0 Trans Narva 0 - 0
INT CF 20:00 Varsenare 0-0 Oostende 0 - 0
INT CF 20:00 Fredrikstad 0-0 Fram Larvik 0 - 0
INT CF 20:00 Brattvag 0-0 Levanger FK 0 - 0
ICE D2 20:00 KF Fjardabyggd 0-0 UMF Vidir 0 - 0
DEN D1 20:00 Vendsyssel 0-0 Fremad Amager 0 - 0
POL PR 20:00 Rakow Czestochowa 0-0 Zaglebie Lubin 0 - 0
FIN D3 A 20:00 EPS Espoo 0-0 Viikingit 0 - 0
FIN D3 A 20:00 Jakobstads Bollklubb 0-0 RoPS 2 0 - 0
FIN D3 A 20:00 PS Kemi Kings 0-0 VIFK 0 - 0
UKR D2 20:00 Balkany Zorya 0-0 FC Mynai 0 - 0
SWE WD2 20:00 Alingsas (W) 0-0 Hammarby (w) 0 - 0
SWE WD2 20:00 Sandvikens IF (W) 0-0 IFK Kalmar (w) 0 - 0
SWE WD2 20:00 Alvsjo AIK FF (w) 0-0 Kvarnsvedens IK (w) 0 - 0
SWE D2 20:00 Dalkurd FF 0-0 Degerfors IF 0 - 0
SWE D2 20:00 Umea FC 0-0 Osters IF 0 - 0
LCE D3 20:00 Augnablik Kopavogur 0-0 Hottur Huginn 0 - 0
Tanzania D1 20:00 Namungo FC 0-0 JKT Tanzania 0 - 0
Tanzania D1 20:00 Kagera Sugar 0-0 Ruvu Shooting 0 - 0
Tanzania D1 20:00 KMC FC 0-0 Mwadui FC 0 - 0
Tanzania D1 20:00 Mbao FC 0-0 Lipuli FC 0 - 0
Tanzania D1 20:00 Tanzania Prisons 0-0 Polisi Tanzania FC 0 - 0
POL D1 20:10 Stal Mielec 0-0 Odra Opole 0 - 0
RUS PR 20:30 Dynamo Moscow 0-0 Arsenal Tula 0 - 0
DWLWC 20:30 Thisted FC (w) 0-0 Nordsjaelland (w) 0 - 0
LCE D3 20:30 Einherji 0-0 Reynir Sandgerdi 0 - 0
SWE WD1 21:00 Djurgardens (w) 0-0 Umea IK (w) 0 - 0
SWE WD1 21:00 Kristianstads DFF (w) 0-0 FC Rosengard (w) 0 - 0
ARM D2 21:00 Lernayin Artsakh 0-0 Rail Locomotive 0 - 0
ENG LCH 21:00 Blackburn Rovers 0-0 Leeds United 0 - 0
ENG LCH 21:00 Fulham 0-0 Birmingham City 0 - 0
ENG LCH 21:00 Huddersfield Town 0-0 Preston North End 0 - 0
ENG LCH 21:00 Bristol City 0-0 Cardiff City 0 - 0
ENG LCH 21:00 Luton Town 0-0 Reading 0 - 0
ENG LCH 21:00 Brentford 0-0 Wigan Athletic 0 - 0
ENG LCH 21:00 Stoke City 0-0 Barnsley 0 - 0
FIN D2 21:00 Mypa 0-0 AC Oulu 0 - 0
FIN D2 21:00 MuSa 0-0 AC Kajaani 0 - 0
FIN D2 21:00 SJK Akatemia 0-0 KTP Kotka 0 - 0
FIN WD1 21:00 Aland United (w) 0-0 Y Ilves (W) 0 - 0
UKR D1 21:00 FC Mariupol 0-0 FC Karpaty Lviv 0 - 0
LIT D2 21:00 FK Panevezys-2 0-0 Atomsfera Mazeikiai 0 - 0
LIT D2 21:00 FK Kauno Zalgiris II 0-0 FK Zalgiris Vilnius B 0 - 0
FAR D1 21:00 IF Fuglafjordur 0-0 HB Torshavn 0 - 0
INT CF 21:00 Bryne 0-0 Vard Haugesund 0 - 0
INT CF 21:00 Standard Liege 0-0 Kortrijk 0 - 0
INT CF 21:00 Zulte-Waregem 0-0 Cercle Brugge 0 - 0
ICE PR 21:00 Fjolnir 0-0 Fylkir 0 - 0
ICE PR 21:00 Grotta Seltjarnarnes 0-0 HK Kopavogs 0 - 0
BLR D2 21:00 Smorgon FC 0-0 Lokomotiv Gomel 0 - 0
FIN D3 A 21:00 Kiffen Helsinki 0-0 Kultsu Lappeenranta 0 - 0
GEO D1 21:00 Chikhura Sachkhere 0-0 Dila Gori 0 - 0
ICE D1 21:00 Vestri 0-0 Grindavik 0 - 0
ENG PR 21:00 Leicester City 0-0 Crystal Palace 0 - 0
ENG PR 21:00 Manchester United 0-0 Bournemouth AFC 0 - 0
LCE D4 21:00 Isbj rninn 0-0 KM Reykjavik 0 - 0
Finland K 21:00 Tampere United 0-0 TKT 0 - 0
FIN YKW 21:00 FC Sport (w) 0-0 VIFK Vaasa (w) 0 - 0
Finland K 21:00 PAVE Iisalmi 0-0 Warkaus 0 - 0
FIN YKW 21:00 RoPS (w) 0-0 Merane (w) 0 - 0
BLR D2 21:30 Volna Pinsk 0-0 Naftan Novopolock 0 - 0
GERWC 21:45 VfL Wolfsburg (w) 0-0 SG Essen-Schonebeck (w) 0 - 0
SPA D1 22:00 Celta Vigo 0-0 Real Betis 0 - 0
AUT D1 22:00 Austria Wien 0-0 Mattersburg 0 - 0
AUT D1 22:00 St.Polten 0-0 Rheindorf Altach 0 - 0
AUT D1 22:00 WSG Wattens 0-0 Trenkwalder Admira Wacker 0 - 0
CZE D2 22:00 Vysocina jihlava 0-0 SK Prostejov 0 - 0
CZE D2 22:00 Vysehrad 0-0 Brno 0 - 0
CZE D2 22:00 Lisen 0-0 Dukla Prague 0 - 0
CZE D2 22:00 Hradec Kralove 0-0 Usti nad Labem 0 - 0
CZE D2 22:00 Viktoria Zizkov 0-0 FK Graffin Vlasim 0 - 0
LAT D1 22:00 Riga FC 0-0 BFC Daugavpils 0 - 0
MOL D1 22:00 FC Sfintul Gheorghe 0-0 Codru Lozova 0 - 0
SPA D2 22:00 Numancia 0-0 Extremadura 0 - 0
SPA D2 22:00 Racing Santander 0-0 Elche 0 - 0
BLR D1 22:00 FK Gorodeya 0-0 FK Vitebsk 0 - 0
BUL D1 22:00 Levski Sofia 0-0 Slavia Sofia 0 - 0
Kosovo L 22:00 KF Dukagjini 0-0 KF Ballkani 0 - 0
Kosovo L 22:00 KF Feronikeli 0-0 KF Gunilla Hei 0 - 0
INT CF 22:00 FC Dobrudzha 0-0 PFC Nesebar 0 - 0
INT CF 22:00 Strumska Slava 0-0 Kariana Erden 0 - 0
CZE D1 22:00 Opava 0-0 Sigma Olomouc 0 - 0
CZE D1 22:00 Marila Pribram 0-0 Teplice 0 - 0
POL D2 22:00 Stal Stalowa Wola 0-0 Gornik Polkowice 0 - 0
BLR D2 22:00 Oshmyany FK 0-0 FC Gomel 0 - 0
UKR D2 22:00 Ahrobiznes TSK Romny 0-0 Cherkashchyna-Akademiya 0 - 0
UKR D2 22:00 Kremin Kremenchuk 0-0 Volyn 0 - 0
UKR D2 22:00 Rukh Vynnyky 0-0 Metalurh Zaporizhya 0 - 0
BUL PLW 22:00 FK Etar Veliko Tarnovo (W) 0-0 FK Paldin Plovdiv (W) 0 - 0
BUL PLW 22:00 Levski Chepintsi (W) 0-0 FK Lokomotiv Stara Zagora (W) 0 - 0
BUL PLW 22:00 Rial Kovachevci (W) 0-0 Sevlievo (w) 0 - 0
Finland K 22:00 TiPS 0-0 NJS II 0 - 0
Finland K 22:00 Liry 0-0 Union Plaani 0 - 0
ITA D1 22:15 Juventus 0-0 Torino 0 - 0
Finland K 22:15 Vantaa 0-0 JäPS/47 0 - 0
RUS PR 22:30 Spartak Moscow 0-0 Spartak Tambov 0 - 0
RUS PR 22:30 Krylya Sovetov 0-0 Rostov FK 0 - 0
POL PR 22:30 Lech Poznan 0-0 Legia Warszawa 0 - 0
MNE D2 22:30 Bokelj Kotor 0-0 FK Drezga 0 - 0
MNE D2 22:30 Lovcen Cetinje 0-0 Decic Tuzi 0 - 0
MNE D2 22:30 Otrant 0-0 Mornar 0 - 0
MNE D2 22:30 FK Ibar Rozaje 0-0 Arsenal Tivat 0 - 0
MNE D2 22:30 Jedinstvo Bijelo Polje 0-0 Jezero Plav 0 - 0
UKR D2 22:30 FC Inhulets Petrove 0-0 FK Avanhard Kramatorsk 0 - 0
TUR D1 22:30 Yeni Malatyaspor 0-0 Genclerbirligi 0 - 0
TUR D1 22:30 Ankaragucu 0-0 Alanyaspor 0 - 0
SWE D2 22:30 Orgryte 0-0 AFC Eskilstuna 0 - 0
SWE D2 22:30 IK Brage 0-0 Halmstads 0 - 0
SWE D2 22:30 Norrby IF 0-0 Ljungskile 0 - 0
BLR RL 22:30 Torpedo Zhodino Reserves 0-0 Shakhter Soligorsk Reserves 0 - 0
POL D1 22:40 Warta Poznan 0-0 Puszcza Niepolomice 0 - 0
IRN PR 22:45 Tractor S.C. 0-0 Sanat-Naft 0 - 0
POR D1 22:59 Vitoria Setubal 0-0 Pacos de Ferreira 0 - 0
DEN SASL 22:59 Sonderjyske 0-0 Odense BK 0 - 0
ICE LD1 22:59 Volsungur Husavik (w) 0-0 Fjolnir (w) 0 - 0
FAR D1 22:59 Skala Itrottarfelag 0-0 Vikingur Gotu 0 - 0
FAR D1 22:59 AB Argir 0-0 B36 Torshavn 0 - 0
INT CF 22:59 Hallwang 0-0 Salzburger AK 1914 0 - 0
INT CF 22:59 NK Gradina Srebrenik 0-0 FK Tuzla City 0 - 0
INT CF 22:59 FK Buducnost Dobanovci 0-0 Radnicki Lukavac 0 - 0
INT CF 22:59 Usv Nestelbach 0-0 AK Liebherr GAK (Youth) 0 - 0
BLR D2 22:59 FK Orsha 0-0 Sputnik Rechitsa 0 - 0
LAT D2 22:59 FK Dinamo Riga 0-0 Super Nova 0 - 0
SVK D1 22:59 Dunajska Streda 0-0 MSK Zilina 0 - 0
SVK D1 22:59 Slovan Bratislava 0-0 Michalovce 0 - 0
SVK D1 22:59 Spartak Trnava 0-0 MFK Ruzomberok 0 - 0
SVK D1 22:59 Nitra 0-0 Sokol Dolna Zdana 0 - 0
SVK D1 22:59 FK Senica 0-0 Zlate Moravce 0 - 0
SVK D1 22:59 Trencin 0-0 SKF Sered 0 - 0
NOR D1 22:59 Start Kristiansand 0-0 Viking 0 - 0
LIT D1 22:59 Suduva 0-0 FK Riteriai 0 - 0
CRO FLW 22:59 ZNK Dinamo Women 0-0 ZNK Neretva Women 0 - 0
Finland K 22:59 SC Riverball 0-0 JPS 0 - 0
LCE D3 22:59 Sindri 0-0 Ellidi 0 - 0
SUI Sl 23:15 Basel 0-0 Neuchatel Xamax 0 - 0
SUI D1 23:15 Chiasso 0-0 Schaffhausen 0 - 0
IRN PR 23:15 Zob Ahan 0-0 Peykan 0 - 0
GRE D1 23:15 Asteras Tripolis 0-0 Volos NFC 0 - 0
UKR D2 23:25 Metalist 1925 Kharkiv 0-0 Hirnyk-Sport 0 - 0
UKR D1 23:30 Dynamo Kyiv 0-0 FC Shakhtar Donetsk 0 - 0
FAR D1 23:30 KI Klaksvik 0-0 TB/FCS/Royn 0 - 0
INT CF 23:30 Lyon 0-0 Nice 0 - 0
IRN PR 23:30 Persepolis 0-0 Shahin Bushehr 0 - 0
ENG PR 23:30 Wolves 0-0 Arsenal 0 - 0
NWSLCup 23:30 Utah Royals (w) 0-0 Sky Blue FC (w) 0 - 0
EST U19 23:30 Tartu JK Tammeka U19 0-0 Tallinna JK Legion U19 0 - 0
CRO D1 23:55 Istra 1961 Pula 0-0 HNK Gorica 0 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll