Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
05-07-2020
LAT D1 00:00 Rigas Futbola skola 0-0 Jelgava 0 - 0
SVK D2 00:00 MFK Skalica 0-0 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 0
BLR D1 00:00 Neman Grodno 0-0 FK Isloch Minsk 0 - 0
TUR D2 00:00 Bursaspor 0-0 Altinordu 0 - 0
TUR D2 00:00 Menemen Belediye Spor 0-0 Adanaspor 0 - 0
ICE PR 00:00 KR Reykjavik 0-0 Vikingur Reykjavik 0 - 0
ROM D1 00:00 Steaua Bucuresti 0-0 Botosani 0 - 0
GEO D1 00:00 FC Telavi 0-0 Samtredia 0 - 0
Finland K 00:00 Aland 0-0 EuPa 0 - 0
SPA D1 00:30 Real Valladolid 0-0 Alaves 0 - 0
MOL D1 00:30 FC Milsami 0-0 CS Petrocub 0 - 0
SPA D2 00:30 Almeria 0-0 Tenerife 0 - 0
RUS PR 00:30 Lokomotiv Moscow 0-0 FK Sochi 0 - 0
RUS PR 00:30 Terek Grozny 0-0 CSKA Moscow 0 - 0
ITA D1 00:30 Sassuolo 0-0 Lecce 0 - 0
ISR D1 00:45 Beitar Jerusalem 0-0 Hapoel Tel Aviv 0 - 0
ISR D1 00:45 Hapoel Beer Sheva 0-0 Hapoel Haifa 0 - 0
SLO D1 01:00 NK Rudar Velenje 0-0 NK Aluminij 0 - 0
FAR D1 01:00 NSI Runavik 0-0 EB Streymur 0 - 0
CZE D1 01:00 Mlada Boleslav 0-0 Bohemians 1905 0 - 0
BRA RJ 01:00 America-RJ 0-0 Nova Iguacu 0 - 0
POL PR 01:00 Lechia Gdansk 0-0 Cracovia Krakow 0 - 0
GERC 01:00 Bayer Leverkusen 0-0 Bayern Munchen 0 - 0
TUR D1 01:00 Antalyaspor 0-0 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0 - 0
TUR D1 01:00 Fenerbahce 0-0 Goztepe 0 - 0
ISR D1 01:00 Maccabi Haifa 0-0 Maccabi Tel Aviv 0 - 0
POL D2 01:10 Elana Torun 0-0 GKS Katowice 0 - 0
POR D1 01:15 Portimonense 0-0 Vitoria Guimaraes 0 - 0
AUT D2 01:25 SG Austria Klagenfurt 0-0 FC Superfund Pasching 0 - 0
SUI Sl 01:30 FC Zurich 0-0 Servette 0 - 0
SUI D1 01:30 FC Wil 1900 0-0 Kriens 0 - 0
NOR D1 01:30 Valerenga 0-0 Aalesund FK 0 - 0
GRE D1 01:30 OFI Crete 0-0 PAOK Saloniki 0 - 0
INT CF 02:00 Abaran CF 0-0 Mar Menor B 0 - 0
ENG PR 02:00 Chelsea 0-0 Watford 0 - 0
CRO D1 02:05 NK Lokomotiva Zagreb 0-0 Inter Zapresic 0 - 0
CRO D1 02:05 NK Varteks Varazdin 0-0 Slaven Koprivnica 0 - 0
SPA D2 02:45 Cadiz 0-0 Real Oviedo 0 - 0
SPA D2 02:45 Fuenlabrada 0-0 Mirandes 0 - 0
ITA D1 02:45 Lazio 0-0 AC Milan 0 - 0
SPA D1 03:00 Granada CF 0-0 Valencia 0 - 0
INT CF 03:00 FC Dallas 0-0 New York City Football Club 0 - 0
POR D1 03:15 Benfica 0-0 Boavista FC 0 - 0
POR D1 03:30 Sporting Braga 0-0 Aves 0 - 0
CRC DW1 04:00 AD Coronado Women 0-0 Alajuelense (W) 0 - 0
USA NPSL 05:00 Macca Ballers FC 0-0 Leg A-Z Soccer International 0 - 0
MGNP 07:00 Pumas U.N.A.M. 0-0 CDSyC Cruz Azul 0 - 0
USL D1 08:00 Loudoun United 0-0 Atlanta United FC II 0 - 0
USL D1 08:00 Tampa Bay Rowdies 0-0 Saint Louis FC 0 - 0
USL D1 08:00 Pittsburgh Riverhounds 0-0 North Carolina 0 - 0
USL D1 08:00 Charlotte Independence 0-0 Memphis 901 0 - 0
USL D1 08:00 Colorado Springs Switchbacks FC 0-0 Real Monarchs 0 - 0
USL D1 08:00 Las Vegas Lights 0-0 Austin Bold 0 - 0
NWSLCup 09:00 Houston Dash (w) 0-0 OL Reign Reign (w) 0 - 0
MGNP 09:00 Chivas Guadalajara 0-0 Atlas 0 - 0
JPN D3 11:00 Vanraure Hachinohe FC 0-0 Grulla Morioka 0 - 0
AUS NSW 12:00 Ted Reiter Mountain City Rovers 0-0 Manly United 0 - 0
AUS NSW 12:00 Sydney United 0-0 Sydney FC (Youth) 0 - 0
AUS NSW 12:00 Wollongong Wolves 0-0 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 0 - 0
AUS NSW 12:00 Rockdale City Suns 0-0 Blacktown City Demons 0 - 0
QLD D1 12:00 Ipswich knights SC 0-0 Holland Park Hawks FC 0 - 0
AUS BPL 14:00 Bayside United FC 0-0 Toowong 0 - 0
AUS BPL 14:00 St George Willawong FC 0-0 Taringa Rovers 0 - 0
AUS QSL 15:00 Brisbane Olympic United FC 0-0 Moreton Bay United 0 - 0
JPN D3 15:00 Yokohama SCC 0-0 Kataller Toyama 0 - 0
JPN D3 15:00 AC Nagano Parceiro 0-0 Azul Claro Numazu 0 - 0
Chinese T L 15:00 NTUPES 0-0 Hang Yuen FC 0 - 0
Chinese T L 15:00 Tatung FC 0-0 Taichung Futuro 0 - 0
Chinese T L 15:00 Tainan City Steel 0-0 Taicheng Lions 0 - 0
Chinese T L 15:00 Ming Chuan University 0-0 Taiwan Power Company 0 - 0
QLD D1 15:00 Southside Eagles 0-0 Sunshine Coast FC 0 - 0
AUT D2 15:30 Austria Wien (Youth) 0-0 Grazer AK 0 - 0
SVK D2 15:30 MSK Zilina B 0-0 Poprad 0 - 0
KAM SL 15:30 Electricite du Cambodge 0-0 Cambodia Tiger FC 0 - 0
MYA D1 16:00 Shan United 0-0 Ayeyawady united 0 - 0
MYA D1 16:00 Yadanabon FC 0-0 Laconi Lian 0 - 0
JPN D3 16:00 Gamba Osaka U23 0-0 Cerezo Osaka U23 0 - 0
JPN D2 16:00 Jubilo Iwata 0-0 Fagiano Okayama 0 - 0
ANDSL 16:00 Sant Julia 0-0 CE Carroi 0 - 0
ANDSL 16:00 Atletic Club D Escaldes 0-0 UE Santa Coloma 0 - 0
MYA D1 16:30 Magway 0-0 Zwekapin United 0 - 0
SIN D1 16:30 Home United FC 0-0 Hougang United FC 0 - 0
VIE D1 17:00 Quang Nam 0-0 Song Lam Nghe An 0 - 0
VIE D1 17:00 XM Hai Phong FC 0-0 Sai Gon FC 0 - 0
KOR D2 17:00 FC Anyang 0-0 Jeju United 0 - 0
KOR D2 17:00 Chungnam Asan 0-0 Gyeongnam FC 0 - 0
KCL 17:00 Gangneung City 0-0 Daejeon Korail 0 - 0
VIE D2 17:00 Sanna Khanh Hoa 0-0 Pacifico Xining 0 - 0
VIE D2 17:00 Ba Ria Vung Tau FC 0-0 Binh Dinh 0 - 0
KAZ PR 17:00 FC Shakhtyor Karagandy 0-0 Kaisar Kyzylorda 0 - 0
ROM D1 17:00 Politehnica Iasi 0-0 Sepsi 0 - 0
JPN D3 17:00 Kagoshima United 0-0 Kamatamare Sanuki 0 - 0
JPN D3 17:00 Gainare Tottori 0-0 FC Gifu 0 - 0
JPN D2 17:00 Renofa Yamaguchi 0-0 Ehime FC 0 - 0
JPN D2 17:00 Tochigi SC 0-0 Tokyo Verdy 0 - 0
KOR D1 17:00 Sangju Sangmu Phoenix 0-0 Jeonbuk Hyundai Motors 0 - 0
KOR D1 17:00 Gwangju Football Club 0-0 Daegu FC 0 - 0
KOR D1 17:00 Seongnam FC 0-0 Pohang Steelers 0 - 0
DAN U19 17:30 Odense BK U19 0-0 Nordsjaelland U19 0 - 0
POL D1 17:40 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0-0 Radomiak Radom 0 - 0
ENG LCH 18:00 Swansea City 0-0 Sheffield Wednesday 0 - 0
SWE D1 SN 18:00 Taby 0-0 Tegs SK 0 - 0
DEN D1 18:00 Hvidovre IF 0-0 Herfolge Boldklub Koge 0 - 0
THA D1 18:00 Samut Sakhon 0-0 Ranong FC 0 - 0
THA D1 18:00 Customs Department FC 0-0 Sisaket FC 0 - 0
THA PR 18:00 Chiangrai United 0-0 Bangkok United FC 0 - 0
THA PR 18:00 Nakhon Ratchasima 0-0 Ratchaburi FC 0 - 0
ENG PR 18:00 Burnley 0-0 Sheffield United 0 - 0
SWE WD2 18:00 Jitex DFF (w) 0-0 Sunnana SK (w) 0 - 0
KAM SL 18:00 Phnom Penh FC 0-0 Visakha FC 0 - 0
POL D2 18:05 Gornik Leczna 0-0 Olimpia Elblag 0 - 0
CHA CSL 18:35 Shijiazhuang YongChang FC 0-0 Qingdao Huanghai F.C. 0 - 0
CHA CSL 18:35 Dalian Pro 0-0 Jiangsu Suning FC 0 - 0
CHA CSL 18:35 Wuhan ZALL 0-0 Tianjin Teda 0 - 0
SPA D1 19:00 Athletic Bilbao 0-0 Real Madrid 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 Eskilsminne IF 0-0 Motala AIF FK 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 Lindome GIF 0-0 Oskarshamns AIK 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 Sollentuna United 0-0 IK Frej Taby 0 - 0
DEN SASL 19:00 Nordsjaelland 0-0 Midtjylland 0 - 0
KAZ PR 19:00 FC Zhetysu Taldykorgan 0-0 Ordabasy 0 - 0
AZE D1 19:00 FC Neftci Baku 0-0 FK Gilan Gabala 0 - 0
AZE D1 19:00 Sabail 0-0 Sabah FK Baku 0 - 0
AZE D1 19:00 Standard Sumgayit 0-0 Qarabag 0 - 0
AZE D1 19:00 Zira FK 0-0 Keshla FK 0 - 0
THA D1 19:00 Chainat FC 0-0 Uthai Thani Forest 0 - 0
THA D1 19:00 Ayutthaya United 0-0 Kasetsart FC 0 - 0
THA PR 19:00 Suphanburi FC 0-0 Rayong FC 0 - 0
THA PR 19:00 Port FC 0-0 Buriram United 0 - 0
SWE WD2 19:00 Moron BK (w) 0-0 AIK Solna (w) 0 - 0
VIE D1 19:15 The Cong 0-0 T T Hanoi 0 - 0
SWE D1 19:30 Elfsborg 0-0 Malmo FF 0 - 0
SWE D1 19:30 AIK Solna 0-0 Falkenberg 0 - 0
TAJ L1 19:30 CSKA Pamir Dushanbe 0-0 Regar-TadAZ Tursunzoda 0 - 0
TAJ L1 19:30 FC Khatlon 0-0 FC Kuktosh 0 - 0
SWE D2 19:30 Vasteras SK FK 0-0 GAIS 0 - 0
SWE WD1 20:00 Vittsjo GIK (w) 0-0 Linkopings (w) 0 - 0
ENG LCH 20:00 Middlesbrough 0-0 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 FC Linkoping City 0-0 Torns IF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Assyriska Turab IK JKP 0-0 IFK Varnamo 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Landskrona BoIS 0-0 Lunds BK 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Utsiktens BK 0-0 Karlskrona AIF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Gefle IF 0-0 IF Sylvia 0 - 0
NOR D2 20:00 Kvik Halden 0-0 Floro 0 - 0
NOR D2 20:00 Hodd 0-0 Eidsvold Turn 0 - 0
NOR D2 20:00 Alta 0-0 Fredrikstad 0 - 0
NOR D2 20:00 Senja 0-0 Skeid Oslo 0 - 0
NOR D2 20:00 Moss 0-0 Brattvag 0 - 0
NOR D2 20:00 Kjelsas 0-0 IF Floya 0 - 0
NOR D2 20:00 Tromsdalen 0-0 Valerenga B 0 - 0
BLR D1 20:00 FC Minsk 0-0 FC Belshina Babruisk 0 - 0
BWPL 20:00 Bobruichanka Bobruisk (w) 0-0 ABFF U19 (w) 0 - 0
EST D3 20:00 JK Welco Elekter 0-0 JK Tallinna Kalev II 0 - 0
EST D3 20:00 Voru JK 0-0 Nomme JK Kalju II 0 - 0
EST D3 20:00 Paide Linnameeskond B 0-0 Laanemaa Haapsalu 0 - 0
DEN D1 20:00 Skive IK 0-0 Fredericia 0 - 0
POL PR 20:00 Pogon Szczecin 0-0 Jagiellonia Bialystok 0 - 0
KAZ PR 20:00 FK Kaspyi Aktau 0-0 FC Kairat Almaty 0 - 0
KAZ PR 20:00 FK Taraz 0-0 Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 0
NORW 20:00 Klepp (w) 0-0 Kolbotn (w) 0 - 0
POL D1 20:10 LKS Nieciecza 0-0 OKS Stomil Olsztyn 0 - 0
ENG PR 20:15 Newcastle United 0-0 West Ham United 0 - 0
RUS PR 20:30 FC Ufa 0-0 Ural Sverdlovsk Oblast 0 - 0
SWE WD1 21:00 Pitea IF (w) 0-0 Orebro (w) 0 - 0
SUI Sl 21:00 St. Gallen 0-0 FC Sion 0 - 0
SUI Sl 21:00 Young Boys 0-0 Lugano 0 - 0
SUI Sl 21:00 Luzern 0-0 Thun 0 - 0
ARM D2 21:00 BKMA 0-0 Shirak Gjumri B 0 - 0
ARM D2 21:00 FC Torpedo Yerevan 0-0 Urartu II 0 - 0
ENG LCH 21:00 West Bromwich(WBA) 0-0 Hull City 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 Nykopings BIS 0-0 Sandvikens IF 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 IFK Berga 0-0 Orebro Syrianska IF 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 Karlslunds IF HFK 0-0 Haninge 0 - 0
DEN SASL 21:00 Hobro 0-0 Randers FC 0 - 0
UKR D1 21:00 Desna Chernihiv 0-0 Kolos Kovalyovka 0 - 0
BLR D2 21:00 Kommunalnik Slonim 0-0 Krumkachy Minsk 0 - 0
KAZ PR 21:00 Tobol Kostanai 0-0 Lokomotiv Astana 0 - 0
FIN D3 A 21:00 Jazz Pori 0-0 PIF Parainen 0 - 0
ROM D1 21:00 FC Clinceni 0-0 Dinamo Bucuresti 0 - 0
SWE WD2 21:00 Brommapojkarna (w) 0-0 Mallbackens IF (w) 0 - 0
LCE D4 21:00 Berserkir Reykjavik 0-0 Hamar Hveragerdi 0 - 0
LCE D4 21:00 KA Asvellir 0-0 Skallagrimur 0 - 0
LCE D4 21:00 KFB 0-0 Samherjar 0 - 0
TUR D2 21:30 Hatayspor 0-0 Keciorengucu 0 - 0
TUR D2 21:30 Giresunspor 0-0 Erzurum BB 0 - 0
ANDSL 21:30 UE Engordany 0-0 FC Ordino 0 - 0
SPA D1 22:00 RCD Espanyol 0-0 Leganes 0 - 0
AUT D1 22:00 LASK Linz 0-0 Red Bull Salzburg 0 - 0
AUT D1 22:00 Sturm Graz 0-0 TSV Hartberg 0 - 0
AUT D1 22:00 Wolfsberger AC 0-0 Rapid Wien 0 - 0
CZE D2 22:00 Trinec 0-0 FK Banik Sokolov 0 - 0
SPA D2 22:00 Deportivo La Coruna 0-0 SD Huesca 0 - 0
SWE D1 SN 22:00 FC Trollhattan 0-0 Skovde AIK 0 - 0
SWE D1 SN 22:00 Karlstad BK 0-0 IFK Lulea 0 - 0
BLR D1 22:00 FC Torpedo Zhodino 0-0 Shakhter Soligorsk 0 - 0
BWPL 22:00 Neman Grodno (w) 0-0 Energetik-BGU Minsk (W) 0 - 0
SLO D1 22:00 Triglav Gorenjska 0-0 NK Olimpija Ljubljana 0 - 0
Kosovo L 22:00 KF Ferizaj 0-0 KF Trepca 89 0 - 0
Kosovo L 22:00 KF Llapi 0-0 De Rita Goni Lane 0 - 0
CZE D1 22:00 Slovan Liberec 0-0 Slavia Praha 0 - 0
CZE D1 22:00 Banik Ostrava 0-0 FC Viktoria Plzen 0 - 0
CZE D1 22:00 Sparta Praha 0-0 Baumit Jablonec 0 - 0
POL D2 22:00 Garbarnia Krakow 0-0 Znicz Pruszkow 0 - 0
POL D2 22:00 Lech II Poznan 0-0 Resovia Rzeszow 0 - 0
POL D2 22:00 Pogon Siedlce 0-0 Widzew lodz 0 - 0
POL D2 22:00 Stal Rzeszow 0-0 Bytovia Bytow 0 - 0
BLR D2 22:00 Granit Mikashevichi 0-0 Khimik Svetlogorsk 0 - 0
ITA D1 22:15 Inter Milan 0-0 Bologna 0 - 0
SWE D1 22:30 IK Sirius FK 0-0 Orebro 0 - 0
SWE D1 22:30 Hacken 0-0 Hammarby 0 - 0
FIN D2 22:30 MP MIKELI 0-0 KPV 0 - 0
FIN D2 22:30 Gnistan Helsinki 0-0 Jaro 0 - 0
RUS PR 22:30 Rubin Kazan 0-0 Gazovik Orenburg 0 - 0
POL PR 22:30 Piast Gliwice 0-0 Slask Wroclaw 0 - 0
POL D2 22:30 Skra Czestochowa 0-0 Stargard Szczecinski 0 - 0
FIN D3 A 22:30 GrIFK Kauniainen 0-0 FC Espoo 0 - 0
TUR D1 22:30 Kasimpasa 0-0 Sivasspor 0 - 0
ENG PR 22:30 Liverpool 0-0 Aston Villa 0 - 0
ALB D2 22:30 Lushnja KS 0-0 Apolonia Fier 0 - 0
POL D1 22:40 Wigry Suwalki 0-0 GKS Jastrzebie 0 - 0
BUL D1 22:45 Lokomotiv Plovdiv 0-0 Beroe Stara Zagora 0 - 0
ALB D1 22:45 KF Laci 0-0 Flamurtari 0 - 0
ALB D1 22:45 Luftetari 0-0 Vllaznia Shkoder 0 - 0
POR D1 22:59 Gil Vicente 0-0 Rio Ave 0 - 0
DEN SASL 22:59 Aalborg 0-0 Brondby IF 0 - 0
BWPL 22:59 FK Minsk (w) 0-0 Fk BOTSOR Brest (w) 0 - 0
EST D3 22:59 Rakvere FC Flora 0-0 Viimsi MRJK 0 - 0
EST D3 22:59 Keila JK 0-0 Tabasalu Charma 0 - 0
ICE PR 22:59 KA Akureyri 0-0 Breidablik 0 - 0
BLR D2 22:59 FK Lida 0-0 Arsenal Dzyarzhynsk 0 - 0
EST D2 22:59 FC Maardu 0-0 Vandra JK Vaprus 0 - 0
EST D2 22:59 Tallinna FC Levadia B 0-0 Kohtla Jarve JK Jarve 0 - 0
EST D2 22:59 Parnu JK 0-0 Elva 0 - 0
UKR D2 22:59 Chernomorets Odessa 0-0 MFK Mikolaiv 0 - 0
NOR D1 22:59 Molde 0-0 Mjondalen IF 0 - 0
NOR D1 22:59 Bodo Glimt 0-0 Brann 0 - 0
NOR D1 22:59 Stromsgodset 0-0 Kristiansund BK 0 - 0
NOR D1 22:59 Sandefjord 0-0 Sarpsborg 08 0 - 0
NOR D1 22:59 Odd Grenland 0-0 Haugesund 0 - 0
POL D1 22:59 Olimpia Grudziadz 0-0 GKS Belchatow 0 - 0
LCE D4 22:59 Uppsveitir 0-0 Afrika Reykjavik 0 - 0
IRN PR 23:00 Gol Gohar FC 0-0 Shahr Khodrou 0 - 0
IRN PR 23:00 Pars Jonoubi Jam 0-0 Esteghlal Tehran 0 - 0
GRE D1 23:15 Aris Thessaloniki 0-0 AEK Athens 0 - 0
UKR D1 23:30 Zorya 0-0 PFC Oleksandria 0 - 0
UKR D1 23:30 Olimpic Donetsk 0-0 Dnipro-1 0 - 0
IRN PR 23:30 Naft Masjed Soleyman FC 0-0 Mashin Sazi 0 - 0
IRN PR 23:30 Nassaji Mazandaran 0-0 Foolad Khozestan 0 - 0
IRN PR 23:30 Saipa 0-0 Sepahan 0 - 0
NWSLCup 23:30 North Carolina (w) 0-0 Chicago Red Stars (w) 0 - 0
CRO D1 23:55 Hajduk Split 0-0 ZNK Osijek 0 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll