Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
19-09-2020
INT CF 01:30 Abd Moralo CP 0-0 CF Trujillo 0 - 0
PAR D1 06:00 76 12 de Octubre 2-0 Sol de America 1 - 0
PER D1 06:00 71 Universitario De Deportes 1-0 Inti Gas Deportes 1 - 0
COL D1 06:00 73 La Equidad 4-0 Boyaca Chico 2 - 0
AUS CTL U23 06:00 81 Canberra Croatia FC U23 1-3 Belconnen United U23 1 - 2
ECU D1 07:00 34 Pottu Via Ho 0-0 Olmedo Riobamba 0 - 0
CRC D2 07:00 33 Municipal Garabito 0-0 AD Santa Rosa 0 - 0
MEX D1 07:30 4 Necaxa 0-0 Puebla 0 - 0
BRA D2 07:30 3 Nautico (PE) 0-0 Chapecoense SC 0 - 0
MEX D3 08:00 CD Alacranes de Durango 0-0 Atletico San Luis II 0 - 0
COL D1 08:05 Atletico Nacional Medellin 0-0 Deportes Tolima 0 - 0
AUS CTL U23 08:15 Canberra Olympic U23 0-0 Monaro Panthers U23 0 - 0
USL D1 09:00 Orange County Blues FC 0-0 Las Vegas Lights 0 - 0
CRC D1 09:00 Alajuelense 0-0 AD Grecia 0 - 0
MLS 09:00 Seattle Sounders 0-0 Los Angeles FC 0 - 0
Chinese TML 09:00 Taichung Blue Whale (W) 0-0 Hang Yuan FC (W) 0 - 0
JAP FutL 09:00 Vasagey oita Futsal 0-0 Nagano Futsal 0 - 0
MEX D1 09:30 Mazatlan FC 0-0 CDSyC Cruz Azul 0 - 0
CPL 09:30 North Wellington AFC 0-0 Wairarapa United 0 - 0
CPL 09:30 Miramar Rangers 0-0 Waterside Karori 0 - 0
FFSA NZL 09:45 Western AFC 0-0 Ferrymead Bays 0 - 0
Solo ISL 10:00 Real Kakamora 0-0 Kossa FC 0 - 0
FFSA SLR 10:15 Campbelltown City Reserve 0-0 Adelaide Comets Reserve 0 - 0
FFSA SLR 10:15 Modbury Jets Reserves 0-0 Cumberland United Reserves 0 - 0
FFSA SLR 10:15 Fulham United FC Reserves 0-0 South Adelaide Panthers Reserve 0 - 0
FFSA SLR 10:15 Playford Reserves 0-0 Sturt Lions Reserves 0 - 0
FFSA SLR 10:15 Seaford Rangers Reserves 0-0 Adelaide Victory Reserves 0 - 0
FFSA SLR 10:15 West Adelaide Reserve 0-0 White City Woodville Reserve 0 - 0
FFSA SLR 10:15 Western Strikers Reserves 0-0 West Torrens Birkalla B 0 - 0
AUS CGP 10:30 Gungahlin United 0-0 Cooma Tigers 0 - 0
Aus CTLW 10:30 Wagga City Wanderers (w) 0-0 Tuggeranong Utd(w) 0 - 0
NSW-N TPL 10:45 Lake Macquarie 0-0 Broadmeadow Magic 0 - 0
JAP FutL 11:00 Peace Does Machida Futsal 0-0 Kitakyushu Futsal 0 - 0
AUS WBPL 11:00 Broadbeach United SC (w) 0-0 Peninsula Power BPL (w) 0 - 0
TSA TPL 11:15 Devonport City 0-0 Riverside Olympic 0 - 0
TSA PC 11:15 Beach City 0-0 South Hobart Reserves 0 - 0
TSA PC 11:15 Glenorchy Knights Reserves 0-0 University of Tasmania SC 0 - 0
TSA PC 11:15 Launceston City B 0-0 Somerset 0 - 0
TSA PC 11:15 Taroona 0-0 Clarence Zebras Reserves 0 - 0
JPN D3 11:30 Kamatamare Sanuki 0-0 Grulla Morioka 0 - 0
JPN D1 12:00 Consadole Sapporo 0-0 Gamba Osaka 0 - 0
JWD2 12:00 Nippon Sport Science Universit (W) 0-0 AS Elfen Sayama (w) 0 - 0
KCL 12:00 Yangju Citizen 0-0 Changwon City 0 - 0
AUS SASL 12:00 Croydon Kings 0-0 Adelaide City FC 0 - 0
RUS D1 12:00 SKA Khabarovsk 0-0 Baltika Kaliningrad 0 - 0
JPN WD1 12:00 IGA Kunoichi (w) 0-0 Ehime FC (w) 0 - 0
JPN D2 12:00 Ventforet Kofu 0-0 Kyoto Sanga 0 - 0
JPN D2 12:00 Albirex Niigata 0-0 Tokushima Vortis 0 - 0
KAZ D1 12:00 Kairat Academy 0-0 Sdyushor 8 0 - 0
KCL 4 12:00 Pocheon FC 0-0 Ulsan Citizens 0 - 0
Aus GL 12:00 Southport Green 0-0 Robina City Blue 0 - 0
AUS U20 L 12:00 Armadale SC U20 0-0 FloreatAthena U20 0 - 0
AUS U20 L 12:00 Balcatta U20 0-0 Inglewood United U20 0 - 0
AUS U20 L 12:00 Gwelup Croatia U20 0-0 ECU Joondalup U20 0 - 0
AUS U20 L 12:00 Sorrento F.C. U20 0-0 Cockburn City U20 0 - 0
MGL PL 12:00 FC Ulaanbaatar 0-0 Ulaanbaatar City 0 - 0
Solo ISL 12:00 Henderson Eels FC 0-0 Marist FC 0 - 0
AUS SASL 12:30 Modbury Jets 0-0 Cumberland United FC 0 - 0
AUS SASL 12:30 Campbelltown City SC 0-0 Adelaide Comets FC 0 - 0
FFSA PL 12:30 Western Strikers SC 0-0 West Bay 0 - 0
FFSA PL 12:30 Playford City Patriots 0-0 Sturt Lions 0 - 0
FFSA PL 12:30 West Adelaide SC 0-0 White City Woodville 0 - 0
FFSA PL 12:30 Fulham United FC 0-0 Adelaide Panthers 0 - 0
FFSA PL 12:30 Seaford Rangers 0-0 Adelaide Victory 0 - 0
FFSA PL 12:30 Adelaide Vipers 0-0 Adelaide Hills 0 - 0
AUS CGP 12:45 Canberra FC 0-0 Belconnen United 0 - 0
AQ U20 L 12:45 Gold Coast Knights U20 0-0 Gold Coast United U20 0 - 0
AQ U20 L 12:45 Queensland Lions SC U20 0-0 Redlands United U20 0 - 0
KCL 13:00 Busan Transportation Corporation 0-0 Gangneung City 0 - 0
KCL 13:00 Hwaseong FC 0-0 Gimhae City 0 - 0
INT CF 13:00 Inter Taoyuan FC 0-0 SFI FC 0 - 0
JPN D3 13:00 Fujieda MYFC 0-0 Roasso Kumamoto 0 - 0
JPN D3 13:00 Blaublitz Akita 0-0 Gainare Tottori 0 - 0
JPN D3 13:00 Azul Claro Numazu 0-0 Fukushima United FC 0 - 0
JPN D2 13:00 Matsumoto Yamaga FC 0-0 V-Varen Nagasaki 0 - 0
Chinese TML 13:00 Hualien (W) 0-0 Inter Taoyuan FC (W) 0 - 0
KCL 4 13:00 Yangpyeong 0-0 Paju Citizen FC 0 - 0
KCL 4 13:00 FC Namdong 0-0 Jungnang Chorus Mustang FC 0 - 0
KCL 4 13:00 Icheon Citizen 0-0 Yeoju Sejong 0 - 0
KCL 4 13:00 Chungju Citizen 0-0 Goyang FC 0 - 0
KCL 4 13:00 Siheung City 0-0 Jinju Citizen 0 - 0
TSA PC 13:00 Metro Claremont SC 0-0 South East United FC 0 - 0
TSA PC 13:00 Olympia FC Warriors Reserves 0-0 Hobart United 0 - 0
AUS WQSL 13:00 The Gap NPL (w) 0-0 Queensland Lions(w) 0 - 0
AB U20 L 13:00 Bonnyrigg White Eagles U20 0-0 St.George Saints U20 0 - 0
TSA TPL 13:30 Launceston City 0-0 South Hobart 0 - 0
TSA TPL 13:30 Glenorchy Knights FC 0-0 Kingborough Lions 0 - 0
JAP FutL 13:30 Fuchu Athletic FC Futsal 0-0 fugador sumida Futsal 0 - 0
AUS DPL 13:30 Mindil Aces 0-0 Hellenic AC 0 - 0
AQ U20 L 13:30 Peninsula Power U20 0-0 Brisbane City U20 0 - 0
AB U20 L 13:30 NWS Spirit FC U20 0-0 Northern Tigers U20 0 - 0
HK PR 14:00 Eastern A.A Football Team 0-0 Kitchee 0 - 0
JPN D1 14:00 Sagan Tosu 0-0 Yokohama Marinos 0 - 0
KOR D2 14:00 Bucheon FC 1995 0-0 Jeju United 0 - 0
KOR D2 14:00 Daejeon Citizen 0-0 Seoul E-Land FC 0 - 0
KCL 14:00 Gimpo FC 0-0 Mokpo City 0 - 0
AUS BPL 14:00 Bayside United FC 0-0 Toowong 0 - 0
WAUS D1 14:00 Armadale SC 0-0 Floreat Athena 0 - 0
WAUS D1 14:00 Balcatta FC 0-0 Inglewood United 0 - 0
WAUS D1 14:00 Bayswater City 0-0 Perth Glory (Youth) 0 - 0
WAUS D1 14:00 Willip 0-0 ECU Joondalup 0 - 0
WAUS D1 14:00 Perth SC 0-0 Rocking ham City 0 - 0
WAUS D1 14:00 Sorrento F.C. 0-0 Cockburn City 0 - 0
AUS BPLD1 14:00 New Farm 0-0 Brisbane Athletic 0 - 0
QLD D1 14:00 Rochedale Rovers 0-0 Western Pride 0 - 0
WAUS D2 14:00 FC Ashfield 0-0 Quinns FC 0 - 0
WAUS D2 14:00 Forrestfield United 0-0 Joondalup United 0 - 0
WAUS D2 14:00 Mandurah City 0-0 Fremantle City 0 - 0
WAUS D2 14:00 Stirling Lions 0-0 UWA-Nedlands FC 0 - 0
WAUS D2 14:00 Subiaco AFC 0-0 Swan United 0 - 0
WAUS D2 14:00 Western Knights 0-0 Olympic Kingsway SC 0 - 0
AB U20 L 14:00 APIA Leichhardt Tigers U20 0-0 Mt Druitt Town Rangers U20 0 - 0
AB U20 L 14:00 Manly United U20 0-0 Blacktown City FC U20 0 - 0
AUS WBPL 14:00 Grange Thistle (w) 0-0 Buderim Orange Women 0 - 0
Aus GL 14:00 Burleigh Heads 0-0 Nerang 0 - 0
AQ U20 L 14:00 Eastern Suburbs U20 0-0 Brisbane Olympic United FC U20 0 - 0
AB U20 L 14:00 Hills Brumbies U20 0-0 St George City FA U20 0 - 0
AUS SASL 14:30 Adelaide United FC (Youth) 0-0 Para Hills Knlghts SC 0 - 0
NSW-N TPL 14:30 Weston Workers FC 0-0 Lambton Jarvis 0 - 0
CFC 14:30 Tianjin Teda 0-0 Shijiazhuang YongChang FC 0 - 0
CHA D1 15:00 Beijing BeiKong 0-0 Beijing Renhe 0 - 0
JPN D1 15:00 Nagoya Grampus 0-0 Vissel Kobe 0 - 0
KCL 15:00 Cheongju Jikji 0-0 Chuncheon Citizen 0 - 0
KCL 15:00 Gyeongju KHNP 0-0 Daejeon Korail 0 - 0
AUS BPL 15:00 Caboolture FC 0-0 The Gap BPL 0 - 0
AUS BPL 15:00 Albany Creek 0-0 Grange Thistle SC 0 - 0
AUS BPLD1 15:00 AC Carina 0-0 Mount Gravatt Hawks 0 - 0
CZE U19 15:00 Hradec Kralove U19 0-0 Pardubice U19 0 - 0
ROM D2 15:00 Concordia Chiajna 0-0 Pandurii Targu-Jiu 0 - 0
ROM D2 15:00 Scolar Resita 0-0 FC Timisoara 0 - 0
ROM D2 15:00 CSS Islla Te Nagh 0-0 ACS Comuna Recea 0 - 0
ROM D2 15:00 Farul Constanta 0-0 Gloria Buzau 0 - 0
ROM D2 15:00 CS Mioveni 0-0 Metaloglobus 0 - 0
ROM D2 15:00 Ripensia Timisoara 0-0 CS Aerostar Bacau 0 - 0
HUN U19A 15:00 Fehervar Videoton U19 0-0 Puskas Akademia FehervarU19 0 - 0
INT CF 15:00 Elche 0-0 Baleares 0 - 0
INT CF 15:00 Lorca Deportiva FC 0-0 Mar Menor 0 - 0
INT CF 15:00 FC Kaohsiung 0-0 ACA FC 0 - 0
INT CF 15:00 Tong Jie FC 0-0 Play One Taipei 0 - 0
AUS QSL 15:00 Queensland Lions SC 0-0 Redlands United FC 0 - 0
JPN D3 15:00 SC Sagamihara 0-0 Imabari FC 0 - 0
QLD D1 15:00 Mitchelton FC 0-0 Brisbane Wolves 0 - 0
RUS FDH 15:00 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 0-0 Norilsky Nickel Futsal 0 - 0
Greece U19 15:00 PAOK Saloniki U19 0-0 Atromitos U19 0 - 0
Greece U19 15:00 Panaitolikos U19 0-0 AEK Athens U19 0 - 0
ANSW L 15:00 Bonnyrigg White Eagles 0-0 St George Saints 0 - 0
Aus GL 15:00 Broadbeach United 0-0 Surfers Paradise 0 - 0
Croatia U19 L 15:00 Zagreb locomotive U19 0-0 NK Varazdin U19 0 - 0
Croatia U19 L 15:00 NK Rudes U19 0-0 Hajduk Split U19 0 - 0
Croatia U19 L 15:00 Sesvete U19 0-0 Dinamo Zagreb U19 0 - 0
CZE DFL 5 15:00 Haj ve Slezsku 0-0 TJ Dolni Datyne 0 - 0
MGL PL 15:00 Selenge Press 0-0 Erchim 0 - 0
CZE CFL 15:15 Loko Vltavin 0-0 Viktoria Plzen B 0 - 0
CZE CFL 15:15 SK Motorlet Praha 0-0 Sokol Hostoun 0 - 0
CZE CFL 15:15 Benesov 0-0 Slavia Prague B 0 - 0
CZE CFL 15:15 Vyskov 0-0 Velke Mezirici 0 - 0
CZE DFL 15:15 Sparta Kutna Hora 0-0 SK Polaban Nymburk 0 - 0
CZE DFL 15:15 SK Kladno 0-0 Ceska Lipa 0 - 0
CZE DFL 15:15 Sokol Libis 0-0 FK Kolin 0 - 0
CZE DFL 15:15 Tatran Rakovnik 0-0 Aritma Praha 0 - 0
TSA TPL 15:30 Olympia Warriors 0-0 Hobart Zebras 0 - 0
GER U19 15:30 SC Freiburg U19 0-0 Kickers Offenbach U19 0 - 0
AUS QSL 15:30 Peninsula Power 0-0 Brisbane City 0 - 0
AUS QSL 15:30 Gold Coast Knights 0-0 Gold Coast United 0 - 0
GER U17 15:30 FC Heidenheim U17 0-0 Stuttgarter Kickers U17 0 - 0
Chinese TML 15:30 Kaohsiung Sunny Bank (W) 0-0 Taipei Xiongzan (W) 0 - 0
CZE DFL 15:30 MSK Breclav 0-0 Polna 0 - 0
FFSA SLR 15:30 Adelaide Reserve 0-0 Adelaide Hills Reserves 0 - 0
JPN D1 16:00 Cerezo Osaka 0-0 Kashima Antlers 0 - 0
JPN JFL 16:00 Honda FC 0-0 Mio Biwako Shiga 0 - 0
AUS BPL 16:00 North Star 0-0 Acacia Ridge 0 - 0
AUS BPLD1 16:00 Annerley FC 0-0 Samford Ranges 0 - 0
AUS BPLD1 16:00 University of Queensland 0-0 Virginia United 0 - 0
ITA YTHL 16:00 Cagliari U19 0-0 AC Milan U20 0 - 0
GER U19 16:00 Augsburg U19 0-0 Saarbrucken U19 0 - 0
GER U19 16:00 VfL Bochum U19 0-0 Paderborn U19 0 - 0
GER U19 16:00 Holstein Kiel U19 0-0 Chemnitzer U19 0 - 0
GER U19 16:00 Rot-Weiss Essen U19 0-0 RW Oberhausen U19 0 - 0
UKR U21 16:00 Zorya U21 0-0 FC Shakhtar Donetsk U21 0 - 0
CZE U19 16:00 MFK Karvina U19 0-0 Viktoria Plzen U19 0 - 0
CZE U19 16:00 Sigma Olomouc U19 0-0 Slovacko U19 0 - 0
HUN U19A 16:00 Gyori ETO U19 0-0 Vasas U19 0 - 0
MYA D1 16:00 Hantharwady United 0-0 YANGON UNITED 0 - 0
MYA D1 16:00 Laconi Lian 0-0 Ayeyawady united 0 - 0
MYA D1 16:00 Shan United 0-0 Ispe FC 0 - 0
GER U17 16:00 Werder Bremen U17 0-0 Carl Zeiss Jena U17 0 - 0
GER U17 16:00 FC Hennef 05 U17 0-0 Aachen U17 0 - 0
GER U17 16:00 Koln U17 0-0 Fortuna Dusseldorf U17 0 - 0
GER U17 16:00 Fortuna Koln U17 0-0 Bayer Leverkusen U17 0 - 0
GER U17 16:00 Monchengladbach U17 0-0 Dortmund U17 0 - 0
GER U17 16:00 FC Schalke 04 U17 0-0 Preussen Munster U17 0 - 0
POL ME 16:00 Legia Warszawa (Youth) 0-0 Cracovia Krakow (Youth) 0 - 0
POL ME 16:00 Pogon Szczecin(Youth) 0-0 SMS Lodz Youth 0 - 0
JPN D3 16:00 Gamba Osaka U23 0-0 Vanraure Hachinohe FC 0 - 0
JPN D2 16:00 Montedio Yamagata 0-0 Giravanz Kitakyushu 0 - 0
AUS NSW 16:00 Western Sydney Wanderers AM 0-0 North Shore Sailor 0 - 0
QLD D1 16:00 Logan Lightning 0-0 Souths United 0 - 0
JAP FutL 16:00 Shonan Bellmare Futsal 0-0 Bardral Urayasu Futsal 0 - 0
RUS FDH 16:00 MFK Tyumen Futsal 0-0 Ukhta Tyumen Futsal 0 - 0
Greece U19 16:00 Panathinaikos U19 0-0 Apollon Smirnis U19 0 - 0
ANSW L 16:00 Spirit FC 0-0 Northern Tigers 0 - 0
ANSW L 16:00 SD Raiders FC 0-0 Newcastle Jets FC (Youth) 0 - 0
ANSW L 16:00 Hills Brumbies 0-0 St George City FA 0 - 0
Aus GL 16:00 Coomera 0-0 Palm Beach 0 - 0
Finland K 16:00 VG 62 0-0 TPS Turku II 0 - 0
HUN U19B 16:00 Ujpesti TE U19 0-0 Gyirmot SE U19 0 - 0
Croatia U19 L 16:00 ZNK Osijek U19 0-0 NK Dugopolje U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00 FK Poprad U19 0-0 Slovan Bratislava U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00 FK Senica U19 0-0 MFK Zemplin Michalovce U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00 FK Zeleziarne Podbrezova U19 0-0 Dukla Banska Bystrica U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00 SCP RuzomberokU19 0-0 DAC Dunajska Streda U19 0 - 0
SVK U19 A 16:00 Spartak Trnava U19 0-0 MSK Zilina U19 0 - 0
AUS QSL 16:15 Eastern Suburbs Brisbane 0-0 Brisbane Olympic United FC 0 - 0
DAN U19 16:30 Vejle U19 0-0 Midtjylland U19 0 - 0
JPN D1 16:30 Shonan Bellmare 0-0 Shimizu S-Pulse 0 - 0
KOR D2 16:30 FC Anyang 0-0 Jeonnam Dragons 0 - 0
KOR D2 16:30 Gyeongnam FC 0-0 Ansan Greeners FC 0 - 0
GER U19 16:30 Ingolstadt U19 0-0 Nurnberg U19 0 - 0
AUS SASL 16:30 Adelaide Olympic 0-0 Adelaide Blue Eagles 0 - 0
JPN D1 17:00 Kashiwa Reysol 0-0 Hiroshima Sanfrecce 0 - 0
GER U19 17:00 Energie Cottbus U19 0-0 MagdeburgU19 0 - 0
CZE U19 17:00 Tescoma Zlin U19 0-0 Meteor Praha(U19) 0 - 0
LIT D2 17:00 Lietava Jonava 0-0 Alytis Alytus Dainava 0 - 0
HUN U19A 17:00 Debrecin VSC U19 0-0 MTK Budapest U19 0 - 0
INT CF 17:00 Villarrubia CF 0-0 CD Linares Deportivo 0 - 0
GER U17 17:00 Chemnitzer(U17) 0-0 Hannover 96 U17 0 - 0
SWE D3 17:00 Vastra Frolunda 0-0 Vinbergs IF 0 - 0
DEN WD2 17:00 Herlufsholm GF (w) 0-0 Naesby BK (w) 0 - 0
DEN WD2 17:00 FC Damso (w) 0-0 Sundby BK (w) 0 - 0
DEN WD2 17:00 Osterbro IF (w) 0-0 Frederiksberg Boldklub (w) 0 - 0
RUS D1 17:00 Tom Tomsk 0-0 Volgar Astrakhan 0 - 0
KAZ PR 17:00 FK Taraz 0-0 Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 0
KAZ PR 17:00 FK Taraz 0-0 FC Zhetysu Taldykorgan 0 - 0
POR D2 17:00 Casa Pia AC 0-0 SL Benfica B 0 - 0
POL ME 17:00 Korona Kielce (Youth) 0-0 Arka Gdynia (Youth) 0 - 0
CFC 17:00 Wuhan ZALL 0-0 Hebei HX Xingfu 0 - 0
JPN D3 17:00 Kagoshima United 0-0 Yokohama SCC 0 - 0
JPN D3 17:00 FC Gifu 0-0 AC Nagano Parceiro 0 - 0
JPN D2 17:00 Renofa Yamaguchi 0-0 Tokyo Verdy 0 - 0
JPN D2 17:00 Zweigen Kanazawa FC 0-0 Avispa Fukuoka 0 - 0
JPN D2 17:00 FC Ryukyu 0-0 Mito Hollyhock 0 - 0
JPN D2 17:00 Jubilo Iwata 0-0 Tochigi SC 0 - 0
JPN D2 17:00 JEF United Ichihara Chiba 0-0 Fagiano Okayama 0 - 0
EST D1 17:00 Trans Narva 0-0 Viljandi Tulevik 0 - 0
EST D1 17:00 JK Tallinna Kalev 0-0 Tartu JK Maag Tammeka 0 - 0
RUS FDH 17:00 MFK CPRF Futsal 0-0 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 0 - 0
DEN D4 17:00 BK Fremad Valby 0-0 Avedore IF 0 - 0
DEN D4 17:00 B1908 0-0 Allerod 0 - 0
DEN D4 17:00 GVI 0-0 Ledoje-Smorum Fodbold 0 - 0
Finland K 17:00 KoiPS 0-0 RiPS 0 - 0
DAN U19 17:30 Sonderjyske U19 0-0 Nordsjaelland U19 0 - 0
DAN U19 17:30 Odense BK U19 0-0 Aalborg BK U19 0 - 0
GER U19 17:30 VfB Stuttgart U19 0-0 Eintracht Frankfurt U19 0 - 0
TUR D1 17:30 Genclerbirligi 0-0 Konyaspor 0 - 0
Greece U19 17:30 PAS Lamia U19 0-0 OFI Crete U19 0 - 0
AUS DPL 17:30 Casuarina FC 0-0 Port Darwin FC 0 - 0
POL D1 17:40 Widzew lodz 0-0 OKS Stomil Olsztyn 0 - 0
THA D1 17:45 Chiangmai United 0-0 Sisaket FC 0 - 0
THA PR 17:45 BEC Tero Sasana 0-0 Ratchaburi FC 0 - 0
CHA D1 18:00 Heilongjiang Lava Spring 0-0 Kunshan FC 0 - 0
DAN U19 18:00 Silkeborg U19 0-0 Lyngby Fodbold Club U19 0 - 0
DAN U19 18:00 Horsens U19 0-0 BrondbyU19 0 - 0
ITA YTHL 18:00 Inter Milan U20 0-0 Sampdoria U20 0 - 0
GER D2 18:00 Hannover 96 0-0 Karlsruher SC 0 - 0
GER D2 18:00 SV Sandhausen 0-0 Darmstadt 0 - 0
GER D2 18:00 Wurzburger Kickers 0-0 Erzgebirge Aue 0 - 0
GER U19 18:00 Hoffenheim U19 0-0 Kaiserslautern U19 0 - 0
GER U19 18:00 Hertha Berlin U19 0-0 Eimsbutteler TV U19 0 - 0
SWE D1 SN 18:00 Orebro Syrianska IF 0-0 IK Frej Taby 0 - 0
SWE D1 SN 18:00 Eskilsminne IF 0-0 Lunds BK 0 - 0
SWE D1 SN 18:00 Lindome GIF 0-0 Karlskrona AIF 0 - 0
NOR D2 18:00 Brattvag 0-0 Floro 0 - 0
RUS D2 18:00 FK Biolog 0-0 Anzhi Makhachkala 0 - 0
UKR D1 18:00 PFC Oleksandria 0-0 FC Vorskla Poltava 0 - 0
CZE U19 18:00 Dynamo Ceske Budejovice U19 0-0 Mlada Boleslav U19 0 - 0
BLR D1 18:00 FK Vitebsk 0-0 FC Belshina Babruisk 0 - 0
LIT D2 18:00 FK Minija 0-0 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 0 - 0
HUN U19A 18:00 Illes Akademia Haladas U19 0-0 Budapest Honved U19 0 - 0
TUR D2 18:00 Bandirmaspor 0-0 Akhisar Bld.Geng 0 - 0
TUR D2 18:00 Tuzlaspor 0-0 Balikesirspor 0 - 0
HUN Cup 18:00 Rackeve VAFC 0-0 Ferencvarosi TC 0 - 0
INT CF 18:00 Alfreton Town 0-0 Chesterfield 0 - 0
INT CF 18:00 Huddersfield Town (R) 0-0 Altrincham 0 - 0
MAC D1 18:00 Benfica de Macau 0-0 Windsor Arch Ka I 0 - 0
GER U17 18:00 Eintracht Frankfurt U17 0-0 Nurnberg U17 0 - 0
GER U17 18:00 RasenBallsport LeipzigU17 0-0 Dynamo DresdenU17 0 - 0
GER U17 18:00 Eintr. BraunschweigU17 0-0 Hertha Zehlendorf U17 0 - 0
GER U17 18:00 Hallescher FC U17 0-0 Energie Cottbus U17 0 - 0
GER U17 18:00 VfL Wolfsburg U17 0-0 Union Berlin U17 0 - 0
SWE D3 18:00 Stenungsunds IF 0-0 IFK Tidaholm 0 - 0
DEN D1 18:00 Kolding FC 0-0 Herfolge Boldklub Koge 0 - 0
DEN WD2 18:00 Romalt Woman's 0-0 aalborg Freja (w) 0 - 0
THA D1 18:00 Navy FC 0-0 Uthai Thani Forest 0 - 0
GER Reg 18:00 Hamburger SV (Youth) 0-0 FC Teutonia 05 0 - 0
GER Reg 18:00 Hannover 96 Am 0-0 VfV Borussia 06 Hildesheim 0 - 0
SWE WD2 18:00 AIK Solna (w) 0-0 Brommapojkarna (w) 0 - 0
SWE WD2 18:00 Sandvikens IF (W) 0-0 Bollstanas Sk (w) 0 - 0
TAJ L1 18:00 Faizkand 0-0 Dushanbe-83 0 - 0
TAJ L1 18:00 FC Istaravshan 0-0 Regar-TadAZ Tursunzoda 0 - 0
TAJ L1 18:00 Lokomotiv Pamir 0-0 CSKA Pamir Dushanbe 0 - 0
DEN D4 18:00 OKS 0-0 Viby IF 0 - 0
DEN D4 18:00 Tarup Paarup IF 0-0 Ringkobing 0 - 0
DEN D4 18:00 Vejgaard B 0-0 Aarhus Fremad 2 0 - 0
GER OBW 18:00 Bremer SV 0-0 Aumund-Vegesack 0 - 0
GER OBW 18:00 BTS Neustadt 0-0 Union 60 Bremen 0 - 0
GER OBW 18:00 Tus Dassendorf 0-0 FC Union Tornesch 0 - 0
GER OBW 18:00 VFC Plauen 0-0 VfB 1921 Krieschow 0 - 0
GER OBW 18:00 Hallen 0-0 Eilenburg 0 - 0
Pol D4 18:00 Baltyk Koszalin 0-0 Pogon Szczecin II 0 - 0
Pol D4 18:00 Wikielec 0-0 KS Kutno 0 - 0
Pol D4 18:00 Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0-0 MLKS Znicz Biala Piska 0 - 0
Pol D4 18:00 Unia Swarzedz 0-0 Kotwica Kolobrzeg 0 - 0
Finland K 18:00 TiPS 0-0 FC Kontu 0 - 0
Finland K 18:00 TP-T 0-0 JanPa 0 - 0
FIN CU20 18:00 KuPS U20 0-0 SJK Akatemia U20 0 - 0
EST D4 18:00 FC Tallinn 0-0 Maardu Linnameeskond II 0 - 0
IRE U19 18:00 Bohemians U19 0-0 Drogheda United U19 0 - 0
IRE U19 18:00 Shelbourne U19 0-0 Cabinteely U19 0 - 0
MGL PL 18:00 Deren FC 0-0 Khangarid Klub 0 - 0
UZB D1 18:15 Zaamin 0-0 Xorazm Urganch 0 - 0
CZE U19 18:15 Banik Ostrava U19 0-0 Slavia Praha U19 0 - 0
Finland K 18:15 FC Inter II 0-0 Aland 0 - 0
ENG LCH 18:30 Nottingham Forest 0-0 Cardiff City 0 - 0
ROM D2 18:30 Rapid Bucuresti 0-0 Voin Tate Numa Glenn 0 - 0
GEO C 18:30 FC Gagra 0-0 Dinamo Batumi 0 - 0
SWE D3 18:30 Umea FC Academy 0-0 Notvikens IK 0 - 0
DEN D1 18:30 Silkeborg 0-0 Esbjerg 0 - 0
DEN D2 18:30 KFUM Roskilde 0-0 AB Copenhagen 0 - 0
GER Reg 18:30 VfB Auerbach 0-0 Tennis Borussia Berlin 0 - 0
GER Reg 18:30 Berliner AK 07 0-0 Carl Zeiss Jena 0 - 0
GER Reg 18:30 Berliner FC Dynamo 0-0 Bischofswerdaer FV 0 - 0
GER Reg 18:30 Germania Halberstadt 0-0 VSG Altglienicke 0 - 0
ENG PR 18:30 Everton 0-0 West Bromwich(WBA) 0 - 0
DEN D4 18:30 Hedensted 0-0 Odder IGF 0 - 0
GER OBW 18:30 Rotenburger SV 0-0 TB Uphusen 0 - 0
CHA D1 18:35 Shanxi Chang An Athletic FC 0-0 Zhejiang Greentown 0 - 0
CFC 18:35 Beijing Guoan 0-0 Qingdao Huanghai F.C. 0 - 0
GER D3 19:00 SV Meppen 0-0 TSV 1860 Munchen 0 - 0
GER D3 19:00 Zwickau 0-0 Unterhaching 0 - 0
GER D3 19:00 Hansa Rostock 0-0 MSV Duisburg 0 - 0
GER D3 19:00 VFB Lubeck 0-0 Saarbrucken 0 - 0
GER D3 19:00 Bayern Munchen (Youth) 0-0 Te Cu Kukuh Atta Seip 0 - 0
GER D3 19:00 SV Wehen Wiesbaden 0-0 SC Verl 0 - 0
DAN U19 19:00 Aarhus AGF U19 0-0 Esbjerg U19 0 - 0
DAN U19 19:00 Randers Freja U19 0-0 FC Kobenhavn U19 0 - 0
ENG L2 19:00 Carlisle United 0-0 Southend United 0 - 0
GER U19 19:00 FC Heidenheim U19 0-0 Greuther Furth U19 0 - 0
GER U19 19:00 St. Pauli U19 0-0 Union Berlin U19 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 Brommapojkarna 0-0 IFK Lulea 0 - 0
NOR D2 19:00 Sotra 0-0 Baerum SK 0 - 0
UKR U21 19:00 Rukh Vynnyky U21 0-0 Kolos Kovalivka U21 0 - 0
LIT D2 19:00 FK Kauno Zalgiris II 0-0 Atomsfera Mazeikiai 0 - 0
HUN U19A 19:00 Diosgyor VTK U19 0-0 Ferencvarosi U19 0 - 0
HUN U19A 19:00 NergihasaU19 0-0 Paksi SEU19 0 - 0
HUN Cup 19:00 Sajobabony Vegyesz 0-0 Egri FC 0 - 0
HUN Cup 19:00 Zsambeki SK 0-0 THSE Szabadkikoto 0 - 0
HUN Cup 19:00 Szarvaskend SE 0-0 Csakvari TK 0 - 0
INT CF 19:00 BSV Grun Weiss Neukolln (W) 0-0 SV Meppen (w) 0 - 0
DAN U17 19:00 Esbjerg FB U17 0-0 Midtjylland U17 0 - 0
BEL WD1 19:00 KVK Tienen (w) 0-0 Moldavo (w) 0 - 0
SWE D3 19:00 IK Gauthiod 0-0 Karlstad BK B 0 - 0
SWE D3 19:00 IFK Amal 0-0 Vargarda IK 0 - 0
SWE D3 19:00 FC Stockholm Internazionale 0-0 Enkoping 0 - 0
SWE D3 19:00 Husqvarna FF 0-0 Osterlen FF 0 - 0
SWE D3 19:00 IFO Bromolla IF 0-0 Nosaby IF 0 - 0
SWE D3 19:00 IK Tord 0-0 Kristianstads FF 0 - 0
SWE D3 19:00 Asarums IF FK 0-0 Hassleholms IF 0 - 0
SWE D3 19:00 IFK Hassleholm 0-0 FK Almeboda/Linneryd 0 - 0
SWE D3 19:00 Tyreso FF 0-0 FC Gute 0 - 0
SWE D3 19:00 Syrianska Botkyrka IF 0-0 Newroz FC 0 - 0
SWE D3 19:00 Huddinge IF 0-0 Atvidabergs 0 - 0
SWE D3 19:00 Syrianska Eskilstuna IF 0-0 BK Forward 0 - 0
SWE D3 19:00 Rynninge IK 0-0 Kumla 0 - 0
SWE D3 19:00 Gottne IF 0-0 Taftea IK 0 - 0
SWE D3 19:00 Ytterhogdal IK 0-0 Stöde IF 0 - 0
SWE D3 19:00 IF Limhamn Bunkeflo 0-0 IFK Malmo FK 0 - 0
SWE D3 19:00 Onsala BK 0-0 BK Olympic 0 - 0
DEN D1 19:00 Viborg 0-0 Skive IK 0 - 0
DEN WD2 19:00 Odense Q (w) 0-0 Aarhus 1900 (w) 0 - 0
RUS D1 19:00 Chertanovo Moscow 0-0 Fakel 0 - 0
RUS D1 19:00 Spartak Moscow II 0-0 Veles 0 - 0
RUS D1 19:00 Yenisey Krasnoyarsk 0-0 Torpedo moskva 0 - 0
BLR D2 19:00 Khimik Svetlogorsk 0-0 Volna Pinsk 0 - 0
UEFACW 19:00 Germany (w) 0-0 Ireland (w) 0 - 0
THA D1 19:00 Ranong FC 0-0 Chiangmai FC 0 - 0
THA D1 19:00 Customs Department FC 0-0 Kasetsart FC 0 - 0
THA PR 19:00 Port FC 0-0 Bangkok Glass 0 - 0
FIN D3 A 19:00 Kiffen Helsinki 0-0 EPS Espoo 0 - 0
FIN D3 A 19:00 PK-35 Vantaa 0-0 JaPS 0 - 0
FIN D3 A 19:00 VIFK 0-0 Kiisto Vaasa 0 - 0
DEN D2 19:00 AB Tarnby 0-0 Nykobing FC 0 - 0
DEN D2 19:00 Aarhus Fremad 0-0 VSK Arhus 0 - 0
DEN D2 19:00 Brabrand 0-0 Middelfart G og 0 - 0
DEN D2 19:00 Jammerbugt 0-0 Dalum 0 - 0
LAT D2 19:00 FK Auda Riga 0-0 Lokomotiv Daugavpils 0 - 0
LAT D2 19:00 Rezekne/BJSS 0-0 Super Nova 0 - 0
CFC 19:00 Shanghai East Asia FC 0-0 Chongqing SWM Motors 0 - 0
GER Reg 19:00 Bahlinger 0-0 TSV Steinbach 0 - 0
GER Reg 19:00 SV Elversberg 0-0 TSV Schott Mainz 0 - 0
GER Reg 19:00 FC 08 Hombrug 0-0 Eintracht Stadtallendorf 0 - 0
GER Reg 19:00 FSV Frankfurt 0-0 FC Giessen 0 - 0
GER Reg 19:00 Rot-Weiss Oberhausen 0-0 Bergisch Gladbach 09 0 - 0
GER Reg 19:00 Preuben Munster 0-0 VFB Homberg 0 - 0
GER Reg 19:00 Monchengladbach AM. 0-0 SV Straelen 0 - 0
GER Reg 19:00 Bonner 0-0 Wegberg-Beeck 0 - 0
GER Reg 19:00 Fortuna Dusseldorf (Youth) 0-0 Alemannia Aachen 0 - 0
GER Reg 19:00 Fortuna Koln 0-0 Wuppertaler 0 - 0
GER Reg 19:00 SV Lippstadt 0-0 Koln (Youth) 0 - 0
GER Reg 19:00 Hessen Kassel 0-0 FK Pirmasens 0 - 0
GER Reg 19:00 FSV Mainz 05 (Youth) 0-0 SC Freiburg (Youth) 0 - 0
GER Reg 19:00 Kickers Offenbach 0-0 TSG Hoffenheim (Youth) 0 - 0
GER Reg 19:00 Rot-Weiss Koblenz 0-0 VfB Stuttgart II 0 - 0
GER Reg 19:00 Astoria Walldorf 0-0 SSV Ulm 1846 0 - 0
GER Reg 19:00 Rot-Weiss Ahlen 0-0 Sportfreunde Lotte 0 - 0
BLR D3 19:00 Ivatsevichi 0-0 FC Molodechno 0 - 0
BLR D3 19:00 Meliorator Zhitkovichi 0-0 FC Ostrovets 0 - 0
BLR D3 19:00 Kronon Stolbtsy 0-0 FK Chayka Zelva 0 - 0
BLR D3 19:00 Pershiy Regien 0-0 FC Baranovichi 0 - 0
BLR D3 19:00 Dinamo Brest II 0-0 Stenles Pinsk 0 - 0
BLR D3 19:00 Victoria Maryina Gorka 0-0 FC Polotsk 0 - 0
BLR D3 19:00 Osipovichy 0-0 FK Zhlobin 0 - 0
BLR D3 19:00 Dnepr Mogilev 0-0 Dnepr Rohachev 0 - 0
BLR D3 19:00 Energosbyt BSATU 0-0 Shakhter Soligorsk II 0 - 0
BLR D3 19:00 SMI Autotrans 0-0 FK Bumprom 0 - 0
HOL D3 19:00 Scheveningen 0-0 ASWH 0 - 0
DEN D4 19:00 Rishoj 0-0 KFUM 0 - 0
DEN D4 19:00 Taastrup FC 0-0 IF Skjold Birkerod 0 - 0
DEN D4 19:00 Husum BK 0-0 Tarnby FF 0 - 0
DEN D4 19:00 Union 0-0 Frederikssund IK 0 - 0
DEN D4 19:00 Koge Nord FC 0-0 BSF 0 - 0
DEN D4 19:00 Herning KFUM 0-0 Vinder Vatanspor-VRI 0 - 0
GER OBW 19:00 FC Bruchsal 0-0 Sandhausen II 0 - 0
GER OBW 19:00 Goppinger SV 0-0 Freiberg 0 - 0
GER OBW 19:00 Pforzheim 0-0 Sportfreunde Dorfmerkingen 0 - 0
GER OBW 19:00 SpVgg Ansbach 0-0 ASV Cham 0 - 0
GER OBW 19:00 SC Eltersdorf 0-0 TSV Karlburg 0 - 0
GER OBW 19:00 Grossbardorf 0-0 Eintracht Bamberg 0 - 0
GER OBW 19:00 FC Pipinsried 0-0 SpVgg Hankofen-Hailing 0 - 0
GER OBW 19:00 SV Donaustauf 0-0 SV Pullach 0 - 0
GER OBW 19:00 TSV Landsberg 0-0 SV Kirchanschoring 0 - 0
GER OBW 19:00 Türkspor Augsburg 0-0 TSV Kottern 0 - 0
GER OBW 19:00 KSV Baunatal 0-0 Hessen Dreieich 0 - 0
GER OBW 19:00 BSV Kickers Emden 0-0 VfL Oldenburg 0 - 0
GER OBW 19:00 Rostocker FC 0-0 MSV Pampow 0 - 0
GER OBW 19:00 RSV Eintracht 0-0 Brandenburger SC Sud 05 0 - 0
AUS L 19:00 SV Wienerberger 0-0 SR Donaufeld Wien 0 - 0
GER OBW 19:00 FC An der Fahner Hohe 0-0 SV 1899 Merseburg 0 - 0
GER OBW 19:00 FC Oberlausitz 0-0 Carl Zeiss Jena II 0 - 0
GER OBW 19:00 FSV Martinroda 0-0 Ludwigsfelder FC 0 - 0
GER OBW 19:00 Husumer SV 0-0 TSV Bordesholm 0 - 0
GER OBW 19:00 TSV Altenholz 0-0 TSV Kronshagen 0 - 0
Pol D4 19:00 Chemik Police 0-0 Flota Swinoujscie 0 - 0
Finland K 19:00 Edustus IPS 0-0 Kumu STPS 0 - 0
Finland K 19:00 Kings 0-0 FC Jyvaskyla Blackbird 0 - 0
Finland K 19:00 NOPS 0-0 Saaksjarven Loiske 0 - 0
Finland K 19:00 Sudet 0-0 LaPa 0 - 0
CRO D3 19:00 NK OSK Otok 0-0 Zmaj Blato 0 - 0
EST D4 19:00 Jogeva Wolves 0-0 Ajax Lasnamae 0 - 0
GER Reg 19:05 FC Lokomotive Leipzig 0-0 Chemnitzer 0 - 0
SIN D1 19:15 DPMM FC 0-0 Tanjong Pagar Utd 0 - 0
SIN D1 19:15 Hougang United FC 0-0 Albirex Niigata FC 0 - 0
HUN Cup 19:30 Bonyhad Volgyseg 0-0 Monori SE 0 - 0
KSA YTH 19:30 Al-Ettifaq (Youth) 0-0 Al-Taawon Youths 0 - 0
KSA YTH 19:30 Ohud Medina Youths 0-0 Al-Qadasiya (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:30 Al-Fath (Youth) 0-0 Al-Shabab (Youth) 0 - 0
SWE D3 19:30 IFK Stocksund 0-0 Kungsangens IF 0 - 0
ARM CUP 19:30 Shirak 0-0 Alashkert 0 - 0
ARM CUP 19:30 BKMA 0-0 Lori Vanadzor 0 - 0
HOL D3 19:30 Noordwijk 0-0 Katwijk 0 - 0
DEN D4 19:30 Vordingborg IK 0-0 Greve Fodbold 0 - 0
Pol D4 19:30 Concordia Elblag 0-0 Sokol Aleksandrow Lodzki 0 - 0
MOL D1 20:00 Dacia-Buiucani 0-0 Zimbru Chisinau 0 - 0
MAS SL 20:00 Kedah 0-0 Sabah 0 - 0
MAS SL 20:00 Johor Darul Takzim 0-0 Selangor 0 - 0
MAS SL 20:00 Pahang UiTM FC 0-0 Terengganu 0 - 0
ITA YTHL 20:00 Genoa U20 0-0 Spal U19 0 - 0
ITA YTHL 20:00 Torino U20 0-0 Lazio U20 0 - 0
GER U19 20:00 VfL Wolfsburg U19 0-0 Werder Bremen U19 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 IFK Varnamo 0-0 Skovde AIK 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Assyriska Turab IK JKP 0-0 Qviding FIF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Oskarshamns AIK 0-0 Tvaakers IF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Torns IF 0-0 FC Linkoping City 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Nykopings BIS 0-0 Karlslunds IF HFK 0 - 0
RUS D2 20:00 Kvant Obninsk 0-0 Salyut-Energia Belgorod 0 - 0
UKR U21 20:00 Olimpic Donetsk U21 0-0 FC Mynai U21 0 - 0
BLR D1 20:00 Dinamo Brest 0-0 Energetik-BGU Minsk 0 - 0
MOL D2 20:00 Victoria Bardar 0-0 Olimp Comrat 0 - 0
MOL D2 20:00 Iskra Stal Ribnita 0-0 Flacara Falesti 0 - 0
MOL D2 20:00 CSF Baliti 0-0 Real Succes 0 - 0
SAN L 20:00 SP Libertas 0-0 S.S Pennarossa 0 - 0
SAN L 20:00 Murata 0-0 SP Domagnano 0 - 0
SAN L 20:00 Tre Penne 0-0 Fiorentino 0 - 0
HUN Cup 20:00 BKV Elore 0-0 Szentlorinc SE 0 - 0
HUN Cup 20:00 Ivancsa 0-0 Ujpesti 0 - 0
HUN Cup 20:00 Kiskunfelegyhazi HTK 0-0 Majosi 0 - 0
HUN Cup 20:00 Fuzesgyarmati SK 0-0 Gardony 0 - 0
HUN Cup 20:00 Morahalom 0-0 Gyongyos 0 - 0
HUN Cup 20:00 Felsozsolca 0-0 Varfurdo Gyulai Termal FC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Bodajk 0-0 RCO Agde 0 - 0
HUN Cup 20:00 Femalk-Dunavarsany 0-0 Korosladany MSK 0 - 0
HUN Cup 20:00 Kabai Meteorit SE 0-0 Nagybajomi AC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Veszprem 0-0 Szegedi AK 0 - 0
HUN Cup 20:00 Balassagyarmat SE 0-0 Diosgyor VTK 0 - 0
HUN Cup 20:00 MTE Mosonmagyarovar 0-0 Bodajk FC Siofok 0 - 0
HUN Cup 20:00 Abda SC-VVFK-BAU 0-0 Hodmezovasarhelyi 0 - 0
HUN Cup 20:00 Makoi FC 0-0 Pecsi MFC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Epitok 0-0 MTK Hungaria 0 - 0
HUN Cup 20:00 Mohacs 0-0 Dafuji cloth MTE 0 - 0
HUN Cup 20:00 Sarvar FC 0-0 Kaposvar 0 - 0
HUN Cup 20:00 Balatonfuredi FC 0-0 DEAC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Jaszberenyi 0-0 Budaorsi SC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Kecsked KSK 0-0 Varda SE 0 - 0
HUN Cup 20:00 Sarbogard 0-0 Kazincbarcika 0 - 0
HUN Cup 20:00 Gaskiar 0-0 Gesztelyi FCE 0 - 0
HUN Cup 20:00 Csornai SE 0-0 Dabas-Gyon FC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Kiraly SZE 0-0 Beech Sigit 0 - 0
HUN Cup 20:00 Tiszafuredi 0-0 putnok Vse 0 - 0
HUN Cup 20:00 PTE-PEAC 0-0 Salgotarjan-Baglyas FC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Tihany 0-0 Kecskemeti TE 0 - 0
HUN Cup 20:00 Kozarmisleny SE 0-0 Tatabanya 0 - 0
HUN Cup 20:00 Ajka Kristaly SE 0-0 Lipot Pekseg 0 - 0
HUN Cup 20:00 Bataszek SE 0-0 Fehergyarmat SC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Diosjeno SE 0-0 Dorogi FC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Lorinci VSC 0-0 Nyiregyhaza 0 - 0
HUN Cup 20:00 Matraterenye SE 0-0 Cso-Ki Sport 0 - 0
HUN Cup 20:00 Mezokeresztes VSE 0-0 ZalaegerzsegTE 0 - 0
HUN Cup 20:00 Mezoturi AFC 0-0 Menfocsanak 0 - 0
HUN Cup 20:00 SzeghalmiFC 0-0 Szolnoki MAV FC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Vac-Dunakanyar 0-0 Bekescsaba 0 - 0
INT CF 20:00 Halifax Town 0-0 Boston United 0 - 0
INT CF 20:00 Glentoran FC 0-0 HW Welders 0 - 0
INT CF 20:00 Kelty Hearts 0-0 Airdrie United 0 - 0
MAC D1 20:00 Hang Sai 0-0 PSP Macau 0 - 0
DAN U17 20:00 Sonderjyske U17 0-0 Nordsjaelland U17 0 - 0
DAN U17 20:00 Odense BK U17 0-0 AalborgU17 0 - 0
ICE D2 20:00 Volsungur husavik 0-0 Kordrengir 0 - 0
KSA YTH 20:00 Al-Ittihad (Youth) 0-0 Al-Tai (Youth) 0 - 0
KSA YTH 20:00 Al-Tai (Youth) 0-0 Al-Ittihad (Youth) 0 - 0
MAS PL 20:00 Pulau Pinang 0-0 Kuala Lumpur 0 - 0
MAS PL 20:00 PKNP FC 0-0 Negeri Sembilan 0 - 0
FRA U19 20:00 Pieve di Lota U19 0-0 Nice U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Toulouse U19 0-0 Monaco U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Cannes AS U19 0-0 Avenir Sportif Beziers U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Toulon U19 0-0 Istres U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Ajaccio U19 0-0 Marseille U19 0 - 0
FRA U19 20:00 NimesU19 0-0 Saint Etienne U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Colomiers U19 0-0 Montpellier U19 0 - 0
SWE D3 20:00 IK Oddevold 0-0 Ahlafors IF 0 - 0
SWE D3 20:00 Nordvarmland FF 0-0 Savedalens IF 0 - 0
SWE D3 20:00 Dalstorps IF 0-0 Syrianska FC 0 - 0
SWE D3 20:00 Sandviks IK 0-0 Bodens BK 0 - 0
DEN WD2 20:00 Fredensborg (W) 0-0 Solrod (w) 0 - 0
RUS D1 20:00 FK Nizhny Novgorod 0-0 Shinnik Yaroslavl 0 - 0
RUS D1 20:00 Gazovik Orenburg 0-0 Akron Togliatti 0 - 0
POL PR 20:00 Lechia Gdansk 0-0 Stal Mielec 0 - 0
POL D2 20:00 Stargard Szczecinski 0-0 Bytovia Bytow 0 - 0
BLR D2 20:00 Granit Mikashevichi 0-0 FK Orsha 0 - 0
AZE D1 20:00 FK Gilan Gabala 0-0 Keshla FK 0 - 0
THA D1 20:00 Ayutthaya United 0-0 Lampang FC 0 - 0
THA PR 20:00 Bangkok United FC 0-0 Suphanburi FC 0 - 0
FRA D2 20:00 Clermont 0-0 Toulouse 0 - 0
FIN D3 A 20:00 GBK Kokkola 0-0 Jakobstads Bollklubb 0 - 0
FIN D3 A 20:00 NJS 0-0 PK Keski Uusimaa 0 - 0
DEN D2 20:00 BK Frem 0-0 Holstebro BK 0 - 0
DEN D2 20:00 Bronshoj 0-0 FA 2000 0 - 0
DEN D2 20:00 Skovshoved 0-0 Vanlose 0 - 0
POL ME 20:00 Wisla Krakow (Youth) 0-0 Zha Buse U19 0 - 0
LAT D2 20:00 FK Smiltene BJSS 0-0 JDFS Alberts 0 - 0
LAT D2 20:00 Saldus SS/Leevon 0-0 Grobina 0 - 0
GEO D1 20:00 Chikhura Sachkhere 0-0 FC Telavi 0 - 0
GEO D1 20:00 Lokomotiv Tbilisi 0-0 FC Saburtalo Tbilisi 0 - 0
GER Reg 20:00 SSV Jeddeloh 0-0 FC Oberneuland 0 - 0
TUR D1 20:00 Denizlispor 0-0 Trabzonspor 0 - 0
EST D1 20:00 FC Kuressaare 0-0 Tallinna JK Legion 0 - 0
SWE WD2 20:00 Hammarby (w) 0-0 Mallbackens IF (w) 0 - 0
BI PL 20:00 BS Dynamic 0-0 Les Elephants FC 0 - 0
BI PL 20:00 Flambeau de l'Est 0-0 Aigle Noir 0 - 0
HOL D3 20:00 Excelsior Maassluis 0-0 Rijnsburgse Boys 0 - 0
HOL D3 20:00 Kozakken Boys 0-0 IJsselmeervogels 0 - 0
HOL D3 20:00 Quick Boys 0-0 Koninklijke HFC 0 - 0
HOL D3 20:00 Spakenburg 0-0 Jong Sparta Rotterdam (Youth) 0 - 0
HOL D3 20:00 Volendam (Youth) 0-0 HHC Hardenberg 0 - 0
BLR RL 20:00 FC Isloch Reserves 0-0 Dinamo Minsk Reserves 0 - 0
BLR RL 20:00 Slavia Mozyr Reserve 0-0 Shakhter Soligorsk Reserves 0 - 0
BLR RL 20:00 FC Slutsk Reserves 0-0 Bate Borisov Reserves 0 - 0
DEN D4 20:00 Varde 0-0 Kolding BK 0 - 0
DEN D4 20:00 Tjorring IF 0-0 IF Skjold Sæby 0 - 0
GER OBW 20:00 DJK TEUTONIA SCHALKE 0-0 SV Seligenporten 0 - 0
GER OBW 20:00 FC Hanau 93 0-0 Rot-Weiss Hadamar 0 - 0
GER OBW 20:00 Hünfelder SV 0-0 FSV Fernwald 0 - 0
GER OBW 20:00 TuS Dietkirchen 0-0 SG Barockstadt 0 - 0
GER OBW 20:00 Waldgirmes 0-0 Buchonia Flieden 0 - 0
AUS L 20:00 FV Austria XIII 0-0 First Wien 1894 0 - 0
Pol D4 20:00 GKS Przodkowo 0-0 Nielba Wagrowiec 0 - 0
Pol D4 20:00 Gornik Konin 0-0 Pomorzanin Torun 0 - 0
Pol D4 20:00 Podlasie Biala Podlaska 0-0 Hetman Zamosc 0 - 0
Pol D4 20:00 Polonia-Stal Swidnica 0-0 Rekord Bielsko-Biala 0 - 0
Pol D4 20:00 Ursus Warszawa 0-0 Bron Radom 0 - 0
Finland K 20:00 HauPa 0-0 KajHa 0 - 0
Finland K 20:00 RoPo 0-0 AC Oulu Akatemia 0 - 0
HOL RE 20:00 FC Emmen Reserves 0-0 SBV Excelsior Reserve 0 - 0
HOL RE 20:00 FC Groningen Reserves 0-0 FC Twente Enschede Reserve 0 - 0
IRE U19 20:00 Cork City U19 0-0 Kerry DL U19 0 - 0
LCE D4 20:00 KA Asvellir 0-0 Kormakur 0 - 0
LCE D4 20:00 KH Hlidarendi 0-0 Hamar Hveragerdi 0 - 0
NOR D1 W 20:00 Honefoss (w) 0-0 Amazon Grimstad (w) 0 - 0
Slo D3 20:00 Cadca 0-0 Liptovska Stiavnica 0 - 0
Slo D3 20:00 Povazska Bystrica 0-0 FC Vion Zlate Moravce B 0 - 0
Slo D3 20:00 KFC Kalna nad Hronom 0-0 TJ Imel 0 - 0
Slo D3 20:00 Slovan Giraltovce 0-0 Mladost Kalsa 0 - 0
Slo D3 20:00 Spisska Nova Ves 0-0 Tatran Presov 0 - 0
URU D2 20:00 Central Espanol 0-0 Rampla Juniors FC 0 - 0
BRA CPY 20:00 America-RJ U20 0-0 Resende RJ U20 0 - 0
BRA CPY 20:00 Bangu U20 0-0 Madureira Youth 0 - 0
BRA CPY 20:00 Boavista (RJ) Youth 0-0 Portuguesa RJ U20 0 - 0
BRA CPY 20:00 Botafogo RJ U20 0-0 Vasco da Gama U20 0 - 0
KSA YTH 20:05 Abha U20 0-0 Al-Hilal (Youth) 0 - 0
DAN U17 20:15 Horsens U17 0-0 Brondby IFU17 0 - 0
BUL D2 20:15 Lokomotiv Sofia 0-0 Litex Lovech 0 - 0
Finland K 20:15 FC Finnkurd 0-0 Atlantis II 0 - 0
Finland K 20:15 TPK 0-0 EuPa 0 - 0
DEN SASL 20:30 Midtjylland 0-0 Lyngby 0 - 0
RUS PR 20:30 Ural Sverdlovsk Oblast 0-0 Zenit St. Petersburg 0 - 0
SVK D2 20:30 Dukla Banska Bystrica 0-0 Tatran LM 0 - 0
SVK D2 20:30 KFC Komarno 0-0 Partizan Bardejov 0 - 0
SVK D2 20:30 MFK Dubnica nad Vahom 0-0 MSK Puchov 0 - 0
SVK D2 20:30 Slavoj Trebisov 0-0 FC STK 1914 Samorin 0 - 0
KSA YTH 20:30 Al-Qadasiya (Youth) 0-0 Ohud Medina Youths 0 - 0
POL D2 20:30 Znicz Pruszkow 0-0 Stal Rzeszow 0 - 0
CZE CFL 20:30 Dolni Benesov 0-0 Slavia Kromeriz 0 - 0
CZE CFL 20:30 Slovan Rosice 0-0 Odra Petrkovice 0 - 0
CZE CFL 20:30 Uhersky Brod 0-0 Frydek-Mistek 0 - 0
CZE CFL 20:30 Vrchovina 0-0 Sigma Olomouc B 0 - 0
CYP D2 20:30 Ahironas Liopetriou 0-0 Agia Napa 0 - 0
CYP D2 20:30 Alki Oroklini 0-0 Asil Lysi 0 - 0
CYP D2 20:30 Kouris Erimi 0-0 AE Zakakiou 0 - 0
CYP D2 20:30 Omonia Aradippou 0-0 Digenis Morphou 0 - 0
CYP D2 20:30 Othellos Athienou 0-0 Akritas Chloraka 0 - 0
CYP D2 20:30 Thoi Lakatamias 0-0 PAEEK 0 - 0
CYP D2 20:30 Xylotympou 0-0 Onisilos Sotiras 0 - 0
MKD D2 20:30 Bregalnica Stip 0-0 FK Osogovo 0 - 0
MKD D2 20:30 FK Sloga 1934 Vinica 0-0 FK Kozuv 0 - 0
MKD D2 20:30 Pobeda Prilep 0-0 FC Plackovica 0 - 0
MKD D2 20:30 Pehchevo 0-0 FK Tikves Kavadarci 0 - 0
MKD D2 20:30 FK Roseman 0-0 Kamenica-Sasa 0 - 0
MKD D2 20:30 FK Kadino 0-0 Vlazrimi Kicevo 0 - 0
MKD D2 20:30 FK Ohrid 2004 0-0 FK Skopje 0 - 0
MKD D2 20:30 FK Teteks Tetovo 0-0 Delita bogovigne 0 - 0
MKD D2 20:30 Korab Debar 0-0 Vardar Forino 0 - 0
MKD D2 20:30 FK Rinija 0-0 KF Veleshta 0 - 0
GER D1 20:30 Eintracht Frankfurt 0-0 Arminia Bielefeld 0 - 0
GER D1 20:30 FC Koln 0-0 TSG Hoffenheim 0 - 0
GER D1 20:30 VfB Stuttgart 0-0 SC Freiburg 0 - 0
GER D1 20:30 Union Berlin 0-0 Augsburg 0 - 0
GER D1 20:30 Werder Bremen 0-0 Hertha Berlin 0 - 0
GER Reg 20:30 Schalke 04 (Youth) 0-0 SV Rodinghausen 0 - 0
FRA D4 20:30 ASM Belfortaine 0-0 St. Maur Lusi 0 - 0
MKD D1 20:30 FK Makedonija Gjorce Petrov 0-0 FC Vardar Skopje 0 - 0
MKD D1 20:30 Rabotnicki Skopje 0-0 FC Struga Trim Lum 0 - 0
HOL D3 20:30 TEC 0-0 GVVV Veenendaal 0 - 0
Welsh PR 20:30 Barry Town AFC 0-0 Caernarfon 0 - 0
GER OBW 20:30 Nottingen 0-0 SSV Reutlingen 05 0 - 0
GER OBW 20:30 FSV 08 Bissingen 0-0 Freiburger FC 0 - 0
GER OBW 20:30 Neckarsulmer Sport-Union 0-0 FV Lorrach-Brombach 0 - 0
GER OBW 20:30 SV Linx 0-0 TSV Ilshofen 0 - 0
GER OBW 20:30 TSG Backnang 0-0 FV Ravensburg 0 - 0
AUS L 20:30 ATUS Ferach 0-0 SV Kraig 0 - 0
GER OBW 20:30 Engers 0-0 Eintracht Trier 0 - 0
GER OBW 20:30 FC Karbach 0-0 Sportfreunde Eisbachtal 0 - 0
GER OBW 20:30 FSV Salmrohr 0-0 Wadegesi Heim 0 - 0
GER OBW 20:30 Hassia Bingen 0-0 Gonsenheim 0 - 0
CZE DFL 20:30 Sardice 0-0 Brno B 0 - 0
CZE DFL 20:30 TJ Start Brno 0-0 Velka Bites 0 - 0
Pol D4 20:30 Swit Skolwin 0-0 Gryf Wejherowo 0 - 0
DEN D4 20:30 Kjellerup 0-0 Norresundby 0 - 0
SUI D3 20:30 Basel U21 0-0 Koniz 0 - 0
Bos HD1 20:30 FK Buducnost Banovici 0-0 GOSK Gabela 0 - 0
Bos HD1 20:30 NK Slaven Zivinice 0-0 Zvijezda Gradacac 0 - 0
CZE DFL 5 20:30 FC Moravsky Krumlov 0-0 FC Ivancice 0 - 0
SLO D1 20:45 ASK Bravo Publikum 0-0 FC Koper 0 - 0
SPA D1 21:00 Villarreal 0-0 Eibar 0 - 0
SCO PR 21:00 Celtic FC 0-0 Livingston 0 - 0
SCO PR 21:00 Kilmarnock 0-0 Hamilton Academical 0 - 0
SCO PR 21:00 Dundee United 0-0 Saint Mirren 0 - 0
SCO PR 21:00 Saint Johnstone 0-0 Ross County 0 - 0
SLO D2 21:00 ND Beltinci 0-0 Krka 0 - 0
SLO D2 21:00 NK Fuzinar 0-0 NK Bilje 0 - 0
SLO D2 21:00 Krsko Posavlje 0-0 NK Rudar Velenje 0 - 0
SLO D2 21:00 NK Primorje 0-0 Smartno 0 - 0
SLO D2 21:00 Drava 0-0 Roltek Dob 0 - 0
JOR D1 21:00 Al Wihdat Amman 0-0 Al Hussein Irbid 0 - 0
ENG LCH 21:00 Middlesbrough 0-0 Bournemouth AFC 0 - 0
ENG LCH 21:00 Rotherham United 0-0 Millwall 0 - 0
ENG LCH 21:00 Blackburn Rovers 0-0 Wycombe Wanderers 0 - 0
ENG LCH 21:00 Luton Town 0-0 Derby County 0 - 0
ENG LCH 21:00 Reading 0-0 Barnsley 0 - 0
ENG LCH 21:00 Norwich City 0-0 Preston North End 0 - 0
ENG LCH 21:00 Swansea City 0-0 Birmingham City 0 - 0
ENG LCH 21:00 Sheffield Wednesday 0-0 Watford 0 - 0
ENG LCH 21:00 Brentford 0-0 Huddersfield Town 0 - 0
ENG L2 21:00 Grimsby Town 0-0 Salford City 0 - 0
ENG L2 21:00 Newport County 0-0 Barrow 0 - 0
ENG L2 21:00 Morecambe 0-0 Cambridge United 0 - 0
ENG L2 21:00 Exeter City 0-0 Port Vale 0 - 0
ENG L2 21:00 Crawley Town 0-0 Scunthorpe United 0 - 0
ENG L2 21:00 Forest Green Rovers 0-0 Bradford City 0 - 0
ENG L2 21:00 Tranmere Rovers 0-0 Cheltenham Town 0 - 0
ENG L2 21:00 Leyton Orient 0-0 Mansfield Town 0 - 0
ENG L2 21:00 Harrogate Town 0-0 Walsall 0 - 0
ENG L2 21:00 Colchester United 0-0 Bolton Wanderers 0 - 0
ENG L2 21:00 Stevenage Borough 0-0 Oldham Athletic 0 - 0
SPA D2 21:00 Mirandes 0-0 Real Oviedo 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 Karlstad BK 0-0 IFK Berga 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 Motala AIF FK 0-0 FC Trollhattan 0 - 0
NOR D2 21:00 Moss 0-0 Fredrikstad 0 - 0
NOR D2 21:00 Senja 0-0 IF Floya 0 - 0
NOR D2 21:00 Kjelsas 0-0 Kvik Halden 0 - 0
NOR D2 21:00 FK Arendal 0-0 Notodden FK 0 - 0
NOR D2 21:00 Vard Haugesund 0-0 Flekkeroy 0 - 0
RUS D2 21:00 Krasnodar III 0-0 Urozhay Krasnodar 0 - 0
UKR D1 21:00 FC Inhulets Petrove 0-0 Desna Chernihiv 0 - 0
ICE LD1 21:00 Tindastoll Neisti (w) 0-0 IA Akranes (w) 0 - 0
SER D2 21:00 Dinamo Vranje 0-0 FK Buducnost Dobanovci 0 - 0
SER D2 21:00 FK Dubocica 0-0 FK Loznica 0 - 0
SER D2 21:00 IMT Novi Beograd 0-0 Radnicki 1923 Kragujevac 0 - 0
SER D2 21:00 Radnicki Pirot 0-0 Kabel Novi Sad 0 - 0
SER D2 21:00 Sloga Kraljevo 0-0 Zemun 0 - 0
SER D2 21:00 FK Zeleznicar Pancevo 0-0 Kolubara 0 - 0
FAR D1 21:00 TB/FCS/Royn 0-0 KI Klaksvik 0 - 0
Kosovo L 21:00 KF Besa Pec 0-0 KF Ballkani 0 - 0
Kosovo L 21:00 De Rita Goni Lane 0-0 KF Llapi 0 - 0
Kosovo L 21:00 Prishtina 0-0 KF Drenica Skenderaj 0 - 0
Kosovo L 21:00 KF Feronikeli 0-0 KF Gunilla Hei 0 - 0
INT CF 21:00 Ebbsfleet United 0-0 Dover Athletic 0 - 0
INT CF 21:00 Portadown 0-0 Ards FC 0 - 0
INT CF 21:00 Woking 0-0 Dorking 0 - 0
INT CF 21:00 Kettering Town 0-0 Kings Lynn 0 - 0
INT CF 21:00 Crusaders 0-0 Queen's University 0 - 0
INT CF 21:00 Larne FC 0-0 Annagh United 0 - 0
INT CF 21:00 St Albans City 0-0 Sutton United 0 - 0
INT CF 21:00 Wealdstone FC 0-0 Dulwich Hamlet 0 - 0
INT CF 21:00 Eastleigh 0-0 Eastbourne Borough 0 - 0
INT CF 21:00 East Kilbride 0-0 Stranraer 0 - 0
INT CF 21:00 AFC Telford United 0-0 Notts County 0 - 0
ICE D2 21:00 UMF Vidir 0-0 Kari Akranes 0 - 0
ICE D2 21:00 UMF Selfoss 0-0 Throttur Vogum 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Beaconsfield SYCOB 0-0 Poole Town 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Chesham United 0-0 Gosport Borough 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Dorchester Town 0-0 Weston Super Mare 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Farnborough Town 0-0 Swindon Supermarine 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Hayes Yeading United 0-0 Taunton Town 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Metropolitan Police 0-0 Yate Town 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Salisbury FC 0-0 Hendon 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Tiverton Town 0-0 Wimborne Town 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Truro City 0-0 Harrow Borough 0 - 0
ENG-S PR 21:00 Walton Casuals 0-0 Hartley Wintney 0 - 0
ENG RYM 21:00 Bishop's Stortford 0-0 Bognor Regis Town 0 - 0
ENG RYM 21:00 Brightlingsea Regent 0-0 Margate 0 - 0
ENG RYM 21:00 Carshalton Athletic FC 0-0 Potters Bar Town 0 - 0
ENG RYM 21:00 Cheshunt 0-0 East Thurrock United 0 - 0
ENG RYM 21:00 Corinthian Casuals 0-0 Haringey Borough 0 - 0
ENG RYM 21:00 Cray Wanderers 0-0 Kingstonian 0 - 0
ENG RYM 21:00 Enfield Town 0-0 lewes 0 - 0
ENG RYM 21:00 Folkestone 0-0 Worthing 0 - 0
ENG RYM 21:00 Hornchurch 0-0 Merstham 0 - 0
ENG RYM 21:00 Leatherhead 0-0 Horsham 0 - 0
SWE D3 21:00 Lidkopings FK 0-0 Vanersborgs IF 0 - 0
SWE D3 21:00 Fanna BK 0-0 Karlbergs BK 0 - 0
SWE D3 21:00 IFK Osterakers Fk 0-0 Kvarnsvedens IK 0 - 0
SWE D3 21:00 Gamla Upsala SK 0-0 Skiljebo SK 0 - 0
SWE D3 21:00 Hudiksvalls ABK 0-0 Fagersta Sodra IK 0 - 0
SWE D3 21:00 Assyriska IF i Norrkoping 0-0 Varmbols FC 0 - 0
SWE D3 21:00 Trosa Vagnhärad SK 0-0 Assyriska 0 - 0
SWE D3 21:00 IFK Ostersund 0-0 Friska Viljor FC 0 - 0
SWE D3 21:00 Angelholms FF 0-0 FC Rosengard 0 - 0
FIN D1 21:00 Inter Turku 0-0 SJK Seinajoen 0 - 0
FIN D1 21:00 Ilves Tampere 0-0 FC Haka 0 - 0
FIN D1 21:00 HIFK 0-0 IFK Mariehamn 0 - 0
AUS D3 21:00 SV Ried B 0-0 Union Gurten 0 - 0
AUS D3 21:00 FC Wacker Innsbruck Amateure 0-0 WSG Swarovski Tirol B 0 - 0
AUS D3 21:00 Bischofshofen 0-0 St. Johann 0 - 0
RUS D1 21:00 Dinamo Briansk 0-0 Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0
POL D2 21:00 Skra Czestochowa 0-0 Motor Lublin 0 - 0
POL D2 21:00 Garbarnia Krakow 0-0 Wigry Suwalki 0 - 0
ICE PR 21:00 Fjolnir 0-0 KA Akureyri 0 - 0
BLR D2 21:00 Smorgon FC 0-0 Kommunalnik Slonim 0 - 0
SER D1 21:00 FK Backa Backa Palanka 0-0 FK Napredak Krusevac 0 - 0
SER D1 21:00 Metalac Gornji Milanovac 0-0 Mladost Lucani 0 - 0
SER D1 21:00 Radnicki Nis 0-0 Cukaricki Stankom 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Barwell 0-0 Lowestoft Town 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Bromsgrove Sporting FC 0-0 Coalville 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Hednesford Town 0-0 Stourbridge 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Hitchin Town 0-0 Alvechurch 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Leiston FC 0-0 Rushall Olympic 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Nuneaton Borough 0-0 Rushden Diamonds 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Peterborough Sports 0-0 Tamworth 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Redditch United 0-0 Needham Market 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Royston Town 0-0 Banbury United 0 - 0
ENG-S CE 21:00 St Ives Town 0-0 Biggleswade Town 0 - 0
ENG-S CE 21:00 Stratford Town 0-0 Kings Langley 0 - 0
SUI D2 21:00 FC Dietikon 0-0 FC St.Gallen U21 0 - 0
SUI D2 21:00 FC Red Star Zurich 0-0 FC Paradiso 0 - 0
SUI D2 21:00 FC Tuggen 0-0 FC Gossau 0 - 0
SUI D2 21:00 FC Wettswil Bonstetten 0-0 SV Hongg 0 - 0
SUI D2 21:00 Lausanne SportsU21 0-0 US Terre Sainte 0 - 0
CZE CFL 21:00 Domazlice 0-0 Admira Praha 0 - 0
CZE CFL 21:00 Jiskra Usti nad Orlici 0-0 FK Prepere 0 - 0
CZE CFL 21:00 Slovan Velvary 0-0 Teplice B 0 - 0
ENG L1 21:00 Charlton Athletic 0-0 Doncaster Rovers 0 - 0
ENG L1 21:00 Hull City 0-0 Crewe Alexandra 0 - 0
ENG L1 21:00 Wigan Athletic 0-0 Gillingham 0 - 0
ENG L1 21:00 Bristol Rovers 0-0 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 21:00 Milton Keynes Dons 0-0 Lincoln City 0 - 0
ENG L1 21:00 Peterborough United 0-0 Fleetwood Town 0 - 0
ENG L1 21:00 Burton Albion 0-0 Accrington Stanley 0 - 0
ENG L1 21:00 Shrewsbury Town 0-0 Northampton Town 0 - 0
ENG L1 21:00 Blackpool 0-0 Swindon Town 0 - 0
ENG L1 21:00 AFC Wimbledon 0-0 Plymouth Argyle 0 - 0
ENG L1 21:00 Oxford United 0-0 Sunderland A.F.C 0 - 0
ENG-N PR 21:00 Atherton Collieries 0-0 Scarborough 0 - 0
ENG-N PR 21:00 Bamber Bridge 0-0 Matlock Town 0 - 0
ENG-N PR 21:00 Basford Utd 0-0 Warrington Town AFC 0 - 0
ENG-N PR 21:00 Buxton FC 0-0 Radcliffe Borough 0 - 0
ENG-N PR 21:00 FC United of Manchester 0-0 Nantwich Town 0 - 0
ENG-N PR 21:00 Gainsborough Trinity 0-0 Hyde F.C. 0 - 0
ENG-N PR 21:00 Morpeth Town 0-0 Grantham Town 0 - 0
ENG-N PR 21:00 South Shields 0-0 Mickleover Sports 0 - 0
ENG-N PR 21:00 Stafford Rangers 0-0 Ashton United 0 - 0
ENG-N PR 21:00 Stalybridge Celtic 0-0 Lancaster City 0 - 0
ENG-N PR 21:00 Witton Albion 0-0 Whitby Town 0 - 0
FRA D4 21:00 Haguenau 0-0 Bobigny A.C. 0 - 0
ENG PR 21:00 Leeds United 0-0 Fulham 0 - 0
BUL D2 21:00 Neff supporting Simic 0-0 Kariana Erden 0 - 0
BUL D2 21:00 Sportist Svoge 0-0 Vitosha Bistritsa 0 - 0
BUL D2 21:00 Yantra Gabrovo 0-0 Septemvri Sofia 0 - 0
Greece U19 21:00 Olympiakos Piraeus U19 0-0 Asteras Tripolis U19 0 - 0
GER OBW 21:00 1. FC Sand 0-0 ATSV Erlangen 0 - 0
GER OBW 21:00 TSV Abtswind 0-0 DJK Ammerthal 0 - 0
GER OBW 21:00 SSV Jahn Regensburg II 0-0 TSV 1880 Wasserburg 0 - 0
GER OBW 21:00 TV Jahn Hiesfeld 0-0 SC Dusseldorf-West 0 - 0
AUS L 21:00 Post SV Wien 0-0 Favoritner AC 0 - 0
AUS L 21:00 St. Jakob/Ros 0-0 Feldkirchen 0 - 0
AUS L 21:00 SV Donau 0-0 Stadlau 0 - 0
CZE DFL 21:00 Cesky Brod 0-0 Spolana Neratovice 0 - 0
CZE DFL 21:00 MFK Dobris 0-0 FK Chomutov 0 - 0
CZE DFL 21:00 Spartak Sobeslav 0-0 SK Otava Katovice 0 - 0
DEN D4 21:00 Horsens Freja 0-0 Marienlyst 0 - 0
Pol D4 21:00 Avia Swidnik 0-0 Chelmianka Chelm 0 - 0
Pol D4 21:00 Blonianka Blonie 0-0 Huragan Morag 0 - 0
Pol D4 21:00 Elana Torun 0-0 Baltyk Gdynia 0 - 0
Pol D4 21:00 GKS Pniowek Pawlowice Slaskie 0-0 Stal Brzeg 0 - 0
Pol D4 21:00 Gornik II Zabrze 0-0 Polonia Nysa 0 - 0
Pol D4 21:00 Gwardia Koszalin 0-0 KP Starogard Gdanski 0 - 0
Pol D4 21:00 Gwarek Tarnowskie Gory 0-0 Foto-Higiena Olawa 0 - 0
Pol D4 21:00 KS Mieszko Gniezno 0-0 Unia Janikowo 0 - 0
Pol D4 21:00 Wisla Pulawy 0-0 Stal Krasnik 0 - 0
Pol D4 21:00 KS Legionovia Legionowo 0-0 KS Wasilkow 0 - 0
Pol D4 21:00 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska 0-0 Jutrzenka Giebultow 0 - 0
Pol D4 21:00 Piast Zmigrod 0-0 Gawin Sleza Wroclaw 0 - 0
Pol D4 21:00 Pogon Grodzisk Mazowiecki 0-0 Legia Warszawa B 0 - 0
Pol D4 21:00 Radunia Stezyca 0-0 KS Polonia Sroda Wlkp 0 - 0
Pol D4 21:00 Warta Gorzów Wielkopolski 0-0 Polonia Bytom 0 - 0
SLO D3 21:00 NK Adria Miren 0-0 Tolmin 0 - 0
SLO D3 21:00 Bistrica 0-0 Prevalje 0 - 0
SLO D3 21:00 NK Rogaska 0-0 Sampion Celje 0 - 0
SLO D3 21:00 Tinex Sencur 0-0 Svoboda Peshtera 0 - 0
SLO D3 21:00 NK Skofja Loka 0-0 NK Sava Kranj 0 - 0
SLO D3 21:00 NK Smarje pri Jelsah 0-0 Dravinja 0 - 0
SLO D3 21:00 NK Zrece 0-0 Koroska Dravograd 0 - 0
SLO D3 21:00 Dobrovce 0-0 SD Videm 0 - 0
SUI D3 21:00 Bavois 0-0 Stade Nyonnais 0 - 0
SUI D3 21:00 Breitenrain 0-0 YF Juventus Zurich 0 - 0
SUI D3 21:00 SC Cham 0-0 FC Sion U21 0 - 0
Croatia U19 L 21:00 NK Istra 1961 U19 0-0 Slaven Belupo U19 0 - 0
ENG RL1 21:00 Chichester City 0-0 Ramsgate 0 - 0
ENG RL1 21:00 Harlow Town 0-0 FC Romania 0 - 0
ENG RL1 21:00 Sittingbourne 0-0 Whitstable Town 0 - 0
ENG RL1 21:00 Canvey Island 0-0 Romford 0 - 0
LCE D3 21:00 Augnablik Kopavogur 0-0 Ellidi 0 - 0
LCE D3 21:00 HotturHuginn 0-0 KFR Aegir 0 - 0
LCE D3 21:00 KF Gardabaer 0-0 Alftanes 0 - 0
LCE D3 21:00 Vaengir Jupiters 0-0 Sindri 0 - 0
NOR D4 21:00 Grorud B 0-0 Lillestrom B 0 - 0
NOR D4 21:00 Hinna 0-0 Sola 0 - 0
ENG UD1 21:00 Brighouse Town 0-0 Clitheroe 0 - 0
ENG UD1 21:00 Dunston UTS 0-0 Marine 0 - 0
ENG UD1 21:00 Mossley 0-0 Ossett United 0 - 0
ENG UD1 21:00 Pickering Town 0-0 Workington 0 - 0
ENG UD1 21:00 Pontefract Collieries 0-0 Runcorn Linnets 0 - 0
ENG UD1 21:00 Trafford 0-0 Tadcaster Albion 0 - 0
POR D3 21:00 Vitoria Guimaraes B 0-0 FC Felgueiras 0 - 0
POR D3 21:00 Sp. Espinho 0-0 Anadia 0 - 0
Ire LSL 21:00 Leeds AFC Cork 0-0 Castleview FC 0 - 0
ROM D3 21:00 AFC Metalul Buzau 0-0 Rapid Bucuresti II 0 - 0
ROM D3 21:00 Husana Husi 0-0 ACS Bradu Borca 0 - 0
ROM D3 21:00 ACSO Filiasi 0-0 FC Pucioasa 0 - 0
ROM D3 21:00 CS Avantul Periam 0-0 CS Soimii Lipova 0 - 0
ENG SD1 21:00 Bristol Manor Farm 0-0 Cirencester 0 - 0
ENG SD1 21:00 Daventry 0-0 Kidlington 0 - 0
ENG SD1 21:00 Highworth Town 0-0 Willand Rovers 0 - 0
ENG UD1 21:00 Carlton Town 0-0 Lincoln United 0 - 0
ENG UD1 21:00 Cleethorpes Town 0-0 Ilkeston Town 0 - 0
ENG UD1 21:00 Newcastle Town FC 0-0 Sheffield FC 0 - 0
ENG UD1 21:00 Stamford 0-0 Glossop North End 0 - 0
ENG UD1 21:00 Worksop Town 0-0 Loughborough Dynamo 0 - 0
ROM D3 21:00 ACS Poli Timisoara 0-0 Crisul Chisineu Cris 0 - 0
ROM D3 21:00 CS Sanatatea Cluj 0-0 FC Unirea Alba Iulia 0 - 0
BEL D1 21:15 Oostende 0-0 Oud Heverlee 0 - 0
DAN U17 21:15 Randers FC U17 0-0 FC Kobenhavn U17 0 - 0
CRO D3 21:15 HNK Segesta Sisak 0-0 NK Jarun 0 - 0
CRO D3 21:15 NK Lucko 0-0 NK Vrapce 0 - 0
CRO D3 21:15 DUGO SELO 0-0 Trnje 0 - 0
CRO D3 21:15 NK Udarnik Kurilovec 0-0 Karlovac 0 - 0
CRO D3 21:15 NK Spansko 0-0 NK Vrbovec 0 - 0
CRO D3 21:15 NK Tresnjevka 0-0 NK Mladost Petrinja 0 - 0
CRO D3 21:15 NK Ponikve 0-0 NK Naftas Hask 0 - 0
CZE D2 21:30 Chrudim 0-0 Vysehrad 0 - 0
CZE D2 21:30 Dukla Prague 0-0 Trinec 0 - 0
CZE D2 21:30 Viktoria Zizkov 0-0 Hradec Kralove 0 - 0
HOL D1 21:30 AZ Alkmaar 0-0 PEC Zwolle 0 - 0
BOS PL 21:30 Mladost Doboj Kakanj 0-0 FK Velez Mostar 0 - 0
INT CF 21:30 Padova 0-0 Reggiana 0 - 0
INT CF 21:30 Panahaiki-2005 0-0 Giorgos Karaiskakis 0 - 0
CZE D1 21:30 Opava 0-0 Dynamo Ceske Budejovice 0 - 0
CZE D1 21:30 Banik Ostrava 0-0 Pardubice 0 - 0
HOL D2 21:30 FC Oss 0-0 SC Cambuur 0 - 0
BEL WD1 21:30 ASE de Chastre (W) 0-0 Standard Liege B (W) 0 - 0
SWE D3 21:30 IFK Lidingo FK 0-0 Enskede IK 0 - 0
AUS D3 21:30 SV Stripfing Weiden 0-0 Ask-bsc Bruck/leitha 0 - 0
AUS D3 21:30 Kufstein 0-0 Worgl Obi SV 0 - 0
AUS D3 21:30 SV Leobendorf 0-0 SC Mannsdorf 0 - 0
RUS D1 21:30 Irtysh 1946 Omsk 0-0 Krylya Sovetov 0 - 0
POR D2 21:30 FC Arouca 0-0 Leixoes 0 - 0
POR D2 21:30 CD Mafra 0-0 Viseu 0 - 0
POL D1 21:30 Sandecja Nowy Sacz 0-0 Odra Opole 0 - 0
CRO D2 21:30 HNK Cibalia 0-0 Dinamo Zagreb II 0 - 0
CRO D2 21:30 NK Dubrava Zagreb 0-0 NK Opatija 0 - 0
CRO D2 21:30 Rudes 0-0 Bijelo Brdo 0 - 0
CRO D2 21:30 Hrvatski dragovoljac 0-0 Inter Zapresic 0 - 0
CRO D2 21:30 NK Junak 0-0 NK Dugopolje 0 - 0
AUS L 21:30 SVG Bleiburg 0-0 SAK Klagenfurt 0 - 0
Pol D4 21:30 Jarota Jarocin 0-0 Sokol Kleczew 0 - 0
Pol D4 21:30 MKS Kluczbork 0-0 Zaglebie Lubin B 0 - 0
CRO D3 21:30 HNK Dakovo Croatia 0-0 HNK Vukovar 91 0 - 0
CRO D3 21:30 Hrvace 0-0 NK Uskok 0 - 0
CRO D3 21:30 NK Marsonia 1909 0-0 NK Belisce 0 - 0
CRO D3 21:30 NK Nask Nasice 0-0 NK Vihor 0 - 0
CRO D3 21:30 Oriolik 0-0 NK Kutjevo 0 - 0
CRO D3 21:30 Vuteks Sloga 0-0 NK Cepin 0 - 0
CRO D3 21:30 NK Split 0-0 NK Vodice 0 - 0
CRO D3 21:30 NK Slavija Pleternica 0-0 NK Zrinski Jurjevac 0 - 0
CRO D3 21:30 NK Gardiska 0-0 NK Slavonac Bukovlje 0 - 0
CRO D3 21:30 Valpovka 0-0 Slavonija Pozega 0 - 0
CRO D3 21:30 Jadran LP 0-0 NK Hrvatski VP 0 - 0
CRO D3 21:30 NK Naprijed Hreljin 0-0 Nehaj 0 - 0
CRO D3 21:30 NK Vinodol 0-0 NK Grobnican 0 - 0
CRO D3 21:30 NK Pazinka 0-0 Jadran Porec 0 - 0
CRO D3 21:30 Zmaj Blato 0-0 Primorac 0 - 0
INT CF 21:45 AEL Larisa 0-0 Pas Giannina 0 - 0
FRA D1 22:00 Lens 0-0 Bordeaux 0 - 0
AUT D1 22:00 WSG Wattens 0-0 LASK Linz 0 - 0
AUT D1 22:00 Sturm Graz 0-0 Rapid Wien 0 - 0
AUT D1 22:00 Red Bull Salzburg 0-0 Rheindorf Altach 0 - 0
ITA YTHL 22:00 Sassuolo U20 0-0 Empoli U20 0 - 0
POR D1 22:00 Nacional da Madeira 0-0 Boavista FC 0 - 0
SWE D1 SN 22:00 Landskrona BoIS 0-0 Utsiktens BK 0 - 0
SUI D1 22:00 Schaffhausen 0-0 Chiasso 0 - 0
BLR D1 22:00 FK Gorodeya 0-0 FC Torpedo Zhodino 0 - 0
MAL D1 22:00 Zejtun Corinthians 0-0 Santa Lucia 0 - 0
GEO C 22:00 Spaeri FC 0-0 Dila Gori 0 - 0
AUS D3 22:00 FC Pinzgau Saalfelden 0-0 SV Wals-Grunau 0 - 0
AUS D3 22:00 Salzburger AK 1914 0-0 SV Kuchl 0 - 0
AUS D3 22:00 SV Seekirchen 0-0 USK Anif 0 - 0
AUS D3 22:00 SV Grodig 0-0 SV Austria Salzburg 0 - 0
RUS D1 22:00 FK Chayka K-SR 0-0 FK Krasnodar II 0 - 0
RUS D1 22:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 0-0 Alania Vladikavkaz 0 - 0
POL D2 22:00 Olimpia Elblag 0-0 Chojniczanka Chojnice 0 - 0
BLR D2 22:00 FC Gomel 0-0 Sputnik Rechitsa 0 - 0
CRO D1 22:00 HNK Gorica 0-0 Istra 1961 Pula 0 - 0
MNE D2 22:00 FK Drezga 0-0 Jedinstvo Bijelo Polje 0 - 0
MNE D2 22:00 Mornar 0-0 FK Ibar Rozaje 0 - 0
MNE D2 22:00 Bokelj Kotor 0-0 OSK Igalo 0 - 0
MNE D2 22:00 FK Berane 0-0 Arsenal Tivat 0 - 0
MNE D2 22:00 FK Grbalj Radanovici 0-0 KOM Podgorica 0 - 0
SUI D2 22:00 Echallens 0-0 Young Boys U21 0 - 0
SUI D2 22:00 La Chaux-de-Fonds 0-0 Meyrin 0 - 0
GER Reg 22:00 Phonix Lubeck 0-0 Eintracht Norderstedt 0 - 0
FRA D4 22:00 Entente Sannois 0-0 Metz B 0 - 0
FRA D4 22:00 Le Puy Foot 43 Auvergne 0-0 FC Nantes B 0 - 0
FRA D4 22:00 Versailles 78 0-0 Fleury Merogis U.S. 0 - 0
FRA D4 22:00 Lorient B 0-0 St Pryve St Hilaire 0 - 0
FRA D4 22:00 Ajaccio Gfco 0-0 Schiltigheim 0 - 0
POL D1 22:00 Zaglebie Sosnowiec 0-0 LKS Lodz 0 - 0
Por U23 22:00 Sporting Lisbon Sad U23 0-0 Estoril U23 0 - 0
GER OBW 22:00 FC 1906 Erlensee 0-0 SV Zeilsheim 0 - 0
Croatia U19 L 22:00 NK Orijent U19 0-0 Hrvatski Dragovoljac U19 0 - 0
EST D4 22:00 Pohja-Tallinna JK Volta 0-0 JK Sillamae Kalev 0 - 0
FIN CU20 22:00 FC Honka U20 0-0 KaPa U20 0 - 0
IRE U19 22:00 UCD U19 0-0 Wexford Youths U19 0 - 0
SUI D3 22:00 FC Rapperswil-Jona 0-0 FC Black Stars Basel 0 - 0
SUI D3 22:00 FC Munsingen 0-0 Bruhl SG 0 - 0
ICE U19L 22:00 Virgin grid U19 0-0 KA Dahl Victor U19 0 - 0
AZE D1 22:15 Standard Sumgayit 0-0 Sabail 0 - 0
KSA YTH 22:20 Al-Ettifaq (Youth) 0-0 Al-Taawon Youths 0 - 0
SUI D1 22:30 Kriens 0-0 Neuchatel Xamax 0 - 0
INT CF 22:30 Feralpisalo 0-0 ACD Virtus Entella 0 - 0
INT CF 22:30 Panathinaikos 0-0 Levadiakos 0 - 0
INT CF 22:30 Numancia 0-0 SD Logrones 0 - 0
INT CF 22:30 Empoli 0-0 Vis Pesaro 0 - 0
EGY D1 22:30 Tanta 0-0 FC Masr 0 - 0
POL PR 22:30 Pogon Szczecin 0-0 Slask Wroclaw 0 - 0
CYP D1 22:30 AEP Paphos 0-0 Ethnikos Achnas FC 0 - 0
ARM CUP 22:30 Ararat Yerevan 0-0 Se Wan Boy 0 - 0
SUI D2 22:30 Grand-Lancy 0-0 FC Naters 0 - 0
BHR D 22:30 Al-Budaiya 0-0 Malkia 0 - 0
BHR D 22:30 Isa Town 0-0 Sitra 0 - 0
SWE D2 22:30 Trelleborgs FF 0-0 Orgryte 0 - 0
SWE D2 22:30 Jonkopings Sodra IF 0-0 Osters IF 0 - 0
SUI D3 22:30 Yverdon 0-0 FC Zurich U21 0 - 0
BFL 22:30 AS Douanes Ouagadougou 0-0 Majestic FC 0 - 0
BFL 22:30 ASFA-Yennenga 0-0 Royal FC 0 - 0
BUL D1 22:45 Beroe Stara Zagora 0-0 Cherno More Varna 0 - 0
ROM D1 22:45 Sepsi 0-0 FC Viitorul Constanta 0 - 0
CRO D3 22:45 Rudar Labin 0-0 NK Cres 0 - 0
SUI D3 22:45 Bellinzona 0-0 Etoile Carouge 0 - 0
MOL D1 22:59 CS Petrocub 0-0 FC Milsami 0 - 0
RUS PR 22:59 Rostov FK 0-0 Rotor Volgograd 0 - 0
SVK D2 22:59 Sport Podbrezova 0-0 MSK Zilina B 0 - 0
TUR D2 22:59 Altinordu 0-0 Bursaspor 0 - 0
SLO D1 22:59 Maribor 0-0 NK Publikum Celje 0 - 0
HUN Cup 22:59 Duna-Tisza 0-0 Debrecin VSC 0 - 0
INT CF 22:59 Lorca FC 0-0 UCAM Murcia 0 - 0
INT CF 22:59 Lazio 0-0 Benevento 0 - 0
INT CF 22:59 Inter Milan 0-0 Pisa 0 - 0
INT CF 22:59 Burgos CF 0-0 Athletic Bilbao B 0 - 0
INT CF 22:59 CD La Virgen Del Camino 0-0 Cultural Leonesa 0 - 0
ITA D1 22:59 Fiorentina 0-0 Torino 0 - 0
ICE D2 22:59 Dalvik Reynir 0-0 KF Fjardabyggd 0 - 0
AUS D3 22:59 ATSV Stadl Paura 0-0 Sturm Graz (Youth) 0 - 0
AUS D3 22:59 Team Wiener Linien 0-0 Rapid Vienna (Youth) 0 - 0
POL D2 22:59 Olimpia Grudziadz 0-0 Sokol Ostroda 0 - 0
LUX D1 22:59 Racing Beirut 0-0 Victoria Rosport 0 - 0
LUX D1 22:59 UNA Strassen 0-0 Swift Hesperange 0 - 0
POR D2 22:59 Porto B 0-0 Vizela 0 - 0
SUI D2 22:59 Chenois 0-0 FC Martigny Sports 0 - 0
TUR D1 22:59 Alanyaspor 0-0 Kayserispor 0 - 0
TUR D1 22:59 Besiktas JK 0-0 Antalyaspor 0 - 0
NOR D1 22:59 Valerenga 0-0 Molde 0 - 0
PER D1 22:59 Deportivo Municipal 0-0 Carlos Manucci 0 - 0
FRA D4 22:59 Avenir Sportif Beziers 0-0 Angouleme 0 - 0
FRA D4 22:59 Les Herbiers 0-0 Angers II 0 - 0
FRA D4 22:59 Trelissac 0-0 Colomiers 0 - 0
FRA D4 22:59 Blois 0-0 Chartres FC 0 - 0
FRA D4 22:59 Voltigeurs Chateaubriant 0-0 Poissy As 0 - 0
FRA D4 22:59 Granville 0-0 Caen II 0 - 0
FRA D4 22:59 FC Rouen 0-0 Saint Malo 0 - 0
FRA D4 22:59 Sainte Genevieve Sports 0-0 Guingamp B 0 - 0
FRA D4 22:59 Bourges 0-0 Romorantin 0 - 0
FRA D4 22:59 Canet Roussillon 0-0 Bourges FC 0 - 0
FRA D4 22:59 Beauvais 0-0 Gobelins 0 - 0
FRA D4 22:59 Epinal 0-0 Saint Quentin 0 - 0
FRA D4 22:59 Lens B 0-0 Auxerre B 0 - 0
FRA D4 22:59 GFA Rumilly Vallieres 0-0 Frejus St-Raphael 0 - 0
FRA D4 22:59 Toulon 0-0 Saint-Priest 0 - 0
FRA D4 22:59 Andrezieux 0-0 Chasselay M.D. Azergues 0 - 0
FRA D4 22:59 Stade Reims II 0-0 Sedan 0 - 0
FRA D4 22:59 GRACES 0-0 Jura Sud Foot 0 - 0
FRA D4 22:59 Louhans-Cuiseaux 0-0 Lyonnais II 0 - 0
FRA D4 22:59 Marignane 0-0 OLYMPIQUE DE MARSEILLE B 0 - 0
FRA D4 22:59 Monaco B 0-0 Martigues 0 - 0
FRA D4 22:59 Hyeres 0-0 Aubagne 0 - 0
BUL D2 22:59 Septemvri Simitli 0-0 FC Hebar Pazardzhik 0 - 0
POL D1 22:59 GKS Belchatow 0-0 GKS Tychy 0 - 0
POL D1 22:59 Chrobry Glogow 0-0 GKS Jastrzebie 0 - 0
GER OBW 22:59 TSV Dachau 1865 0-0 FC Deisenhofen 0 - 0
GER OBW 22:59 FC Suderelbe 0-0 HSV Barmbek Uhlenhorst 0 - 0
Finland K 22:59 Tampere United 0-0 FC Ilves-Kissat 0 - 0
SPA D2 23:15 Castellon 0-0 Malaga 0 - 0
SPA D2 23:15 AD Alcorcon 0-0 Tenerife 0 - 0
POL D2 23:15 Gornik Polkowice 0-0 GKS Katowice 0 - 0
SPA D1 23:30 Getafe 0-0 Osasuna 0 - 0
JOR D1 23:30 Ramtha Club 0-0 Shabab AlOrdon 0 - 0
BEL D1 23:30 Mouscron Peruwelz 0-0 KAA Gent 0 - 0
SWE D1 SN 23:30 Vasalunds IF 0-0 Tegs SK 0 - 0
SUI D1 23:30 Aarau 0-0 FC Wil 1900 0 - 0
UKR D1 23:30 Dynamo Kyiv 0-0 FC Lviv 0 - 0
INT CF 23:30 CD Guijuelo 0-0 Extremadura 0 - 0
GER D1 23:30 Borussia Dortmund 0-0 Borussia Monchengladbach 0 - 0
FRA D4 23:30 Vannes 0-0 Plabennec 0 - 0
FRA D4 23:30 Yzeure AS 0-0 Mont-de-Marsan 0 - 0
FRA D4 23:30 CHAMALIERES 0-0 FC Bergerac 0 - 0
ENG PR 23:30 Manchester United 0-0 Crystal Palace 0 - 0
HOL D1 23:45 Vitesse Arnhem 0-0 Sparta Rotterdam 0 - 0
Welsh PR 23:45 Haverfordwest County 0-0 Newtown AFC 0 - 0
EST D4 23:45 Flora Tallinn III 0-0 Raplamaa 0 - 0
`
image-top-scroll
`

Today's notice