Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
20-09-2020
SUI Sl 00:00 Lugano 0-0 Luzern 0 - 0
SUI Sl 00:00 Young Boys 0-0 FC Zurich 0 - 0
MEX D2 00:00 CF Atlante 0-0 Venados FC 0 - 0
SVK D2 00:00 MFK Skalica 0-0 Poprad 0 - 0
ICE LD1 00:00 Afturelding/Fram (w) 0-0 Fjolnir (w) 0 - 0
SER D2 00:00 Jagodina 0-0 FK Trajal Krusevac 0 - 0
INT CF 00:00 FC Barcelona 0-0 Elche 0 - 0
INT CF 00:00 Real Zaragoza 0-0 Girona 0 - 0
CZE D1 00:00 Bohemians 1905 0-0 FC Viktoria Plzen 0 - 0
AUS D3 00:00 Santa Ana 0-0 TUS Bad Gleichenberg 0 - 0
POL D2 00:00 Pogon Siedlce 0-0 Hutnik Krakow 0 - 0
SER D1 00:00 Crvena Zvezda 0-0 FK Vozdovac Beograd 0 - 0
LUX D1 00:00 Red Boys Differdange 0-0 Etzella Ettelbruck 0 - 0
LUX D1 00:00 FC Wiltz 71 0-0 CS Petange 0 - 0
LUX D1 00:00 Rodange 91 0-0 Hostert 0 - 0
UEFACW 00:00 Moldova (w) 0-0 Spain (w) 0 - 0
USA WD1 00:00 North Carolina (w) 0-0 Orlando Pride (w) 0 - 0
FRA D2 00:00 Caen 0-0 Chambly FC 0 - 0
FRA D2 00:00 Chateauroux 0-0 Amiens 0 - 0
FRA D2 00:00 USL Dunkerque 0-0 Valenciennes 0 - 0
FRA D2 00:00 Grenoble 0-0 Ajaccio 0 - 0
FRA D2 00:00 Le Havre 0-0 Chamois Niortais 0 - 0
FRA D2 00:00 Paris FC 0-0 Nancy 0 - 0
FRA D2 00:00 Pau FC 0-0 Guingamp 0 - 0
FRA D2 00:00 Sochaux 0-0 Rodez Aveyron 0 - 0
POR D2 00:00 SC Covilha 0-0 Cova Piedade 0 - 0
SVK D1 00:00 Spartak Trnava 0-0 Zlate Moravce 0 - 0
SVK D1 00:00 Sokol Dolna Zdana 0-0 SKF Sered 0 - 0
SVK D1 00:00 Trencin 0-0 Nitra 0 - 0
USA NPSL 00:00 Chattanooga Red Wolves 0-0 Greenville Triumph 0 - 0
AUS L 00:00 SV Lendorf 0-0 ASKO Gmund 0 - 0
CRO D1 00:05 Dinamo Zagreb 0-0 Slaven Koprivnica 0 - 0
POR D1 00:30 Sporting Lisbon 0-0 Gil Vicente 0 - 0
BEL Cup 00:30 Ganshoren 0-0 FCV Dender EH 0 - 0
BEL Cup 00:30 Hoogstraten VV 0-0 Dessel Sport 0 - 0
BEL Cup 00:30 Vorselaar 0-0 RFC de Liege 0 - 0
BEL Cup 00:30 KSKV Zwevezele 0-0 KSC City Pirates 0 - 0
INT CF 00:30 LHospitalet 0-0 AE Prat 0 - 0
CYP D1 00:30 AEL Limassol 0-0 Karmiotissa Polemidion 0 - 0
GRE D1 00:30 Panaitolikos Agrinio 0-0 AEK Athens 0 - 0
Pol D4 00:30 Stal Stalowa Wola 0-0 Lewart Lubartow 0 - 0
Spain D4 00:30 EMD Aceuchal 0-0 Extremadura B 0 - 0
URU D1 01:00 Plaza Colonia 0-0 CA Penarol 0 - 0
HOL D1 01:00 PSV Eindhoven 0-0 Emmen 0 - 0
BUL D1 01:00 Levski Sofia 0-0 CSKA 1948 Sofia 0 - 0
BOS PL 01:00 Radnik Bijeljina 0-0 Olimpik Sarajevo 0 - 0
BOS PL 01:00 FK Zeljeznicar 0-0 FK Krupa 0 - 0
FAR D1 01:00 NSI Runavik 0-0 EB Streymur 0 - 0
BEL Cup 01:00 Tongeren 0-0 Esperanza Neerpelt 0 - 0
BEL Cup 01:00 KSK Heist 0-0 SK Lochristi 0 - 0
BEL Cup 01:00 Rockluntmsey 0-0 Wielsbeke 0 - 0
BEL Cup 01:00 RUS Rebecquoise 0-0 Sparta Petegem 0 - 0
BEL Cup 01:00 RES Durbuy 0-0 Hades 0 - 0
BEL Cup 01:00 Schaerbeek Evere 0-0 Royal Knokke 0 - 0
HUN Cup 01:00 Lombard Papa 0-0 Gyori ETO 0 - 0
INT CF 01:00 CE Europa 0-0 CE Manresa 0 - 0
INT CF 01:00 Terrassa 0-0 UE Rubi 0 - 0
INT CF 01:00 Eldense 0-0 Villarreal C 0 - 0
EGY D1 01:00 EL Ahly 0-0 Misr Elmaqasah 0 - 0
AUS D3 01:00 VfB Hohenems 0-0 RW Rankweil 0 - 0
POL PR 01:00 Legia Warszawa 0-0 Gornik Zabrze 0 - 0
SVK D1 01:00 MFK Ruzomberok 0-0 Michalovce 0 - 0
BRA SPC2 01:00 Paulista(SP) 0-0 Olimpia SP 0 - 0
BRA SPC2 01:00 Nacional SP 0-0 Batatais 0 - 0
POL D1 01:00 LKS Nieciecza 0-0 Resovia Rzeszow 0 - 0
PER D1 01:15 Sport Huancayo 0-0 Alianza Lima 0 - 0
SLO D2 01:30 Triglav Gorenjska 0-0 Radomlje 0 - 0
AUT D2 01:30 SV Horn 0-0 FC Liefering 0 - 0
IRE PR 01:30 Shelbourne 0-0 Finn Harps 0 - 0
BEL Cup 01:30 Eendracht Aalst 0-0 Jeunesse Tamines 0 - 0
INT CF 01:30 La Roda CF 0-0 Elche CF Ilicitano 0 - 0
ROM D1 01:30 CS Universitatea Craiova 0-0 CS Voluntari 0 - 0
NOR D1 01:30 Sarpsborg 08 0-0 Mjondalen IF 0 - 0
BEL D1 01:45 Red Star Waasland 0-0 Anderlecht 0 - 0
ITA D1 01:45 Verona 0-0 AS Roma 0 - 0
BEL D2 01:45 Saint Gilloise 0-0 Seraing United 0 - 0
SPA D1 02:00 Celta Vigo 0-0 Valencia 0 - 0
FRA D1 02:00 Rennes 0-0 Monaco 0 - 0
BRA D3 02:00 Sao Bento 0-0 Volta Redonda 0 - 0
SPA D2 02:00 Rayo Vallecano 0-0 Sabadell 0 - 0
HOL D1 02:00 Fortuna Sittard 0-0 SC Heerenveen 0 - 0
MAR D1 02:00 OCK Olympique de Khouribga 0-0 Renaissance Sportive de Berkane 0 - 0
ENG PR 02:00 Arsenal 0-0 West Ham United 0 - 0
COL D1 02:00 Patriotas FC 0-0 Envigado FC 0 - 0
MAL D1 02:15 Mosta FC 0-0 Gudja United 0 - 0
MLS 02:30 FC Kansas City 0-0 FC Dallas 0 - 0
BRA D2 02:30 America MG 0-0 Figueirense 0 - 0
Por U23 02:45 Leixoes U23 0-0 Rio Ave U23 0 - 0
BRA D3 03:00 Treze Campina Grande PB 0-0 EC Jacuipense 0 - 0
COL D2 03:00 Leones 0-0 Valledupar FC 0 - 0
COL D2 03:00 Fortaleza F.C 0-0 Llaneros FC 0 - 0
COL D2 03:00 Real Cartagena 0-0 Orsomarso 0 - 0
POR D1 03:00 FC Porto 0-0 Sporting Braga 0 - 0
BRA SPC2 03:00 Noroeste 0-0 Comercial-SP 0 - 0
BRA SPC2 03:00 Marilia Ac 0-0 Gremio Osasco 0 - 0
URU D1 03:30 Centro Atletico Fenix 0-0 Cerro Largo 0 - 0
URU D1 03:30 Cerro Largo 0-0 Centro Atletico Fenix 0 - 0
COL D2 03:30 Universitario de Popayan 0-0 Tigres Zipaquira 0 - 0
MLS 03:30 New England Revolution 0-0 New York City Football Club 0 - 0
ECU D1 03:30 Orense SC 0-0 Sociedad Deportiva Aucas 0 - 0
CRC D1 04:00 Limon FC 0-0 Jicaral 0 - 0
CRC D1 04:00 Sporting San Jose 0-0 Deportivo Saprissa 0 - 0
PAR D1 04:00 Sportivo San Lorenzo 0-0 General Diaz 0 - 0
CAN CSL 04:00 London City 0-0 Brantford Galaxy SC 0 - 0
COL D1 04:00 Deportivo Pereira 0-0 Independiente Santa Fe 0 - 0
USL D1 04:30 New Mexico United 0-0 Colorado Springs Switchbacks FC 0 - 0
BRA D3 05:00 Manaus (AM) 0-0 Santa Cruz PE 0 - 0
BRA D1 05:00 Bragantino 0-0 Ceara 0 - 0
BRA D1 05:00 Fortaleza 0-0 Internacional RS 0 - 0
MEX D1 05:00 Atlas 0-0 Pachuca 0 - 0
BRA D2 05:00 Ponte Preta 0-0 Operario Ferroviario PR 0 - 0
USL D1 05:30 Loudoun United 0-0 Pittsburgh Riverhounds 0 - 0
USA NPSL 05:30 Richmond Kickers 0-0 Orlando City U23 0 - 0
URU D1 05:45 Defensor Sporting Montevideo 0-0 Deportivo Maldonado 0 - 0
USL D1 06:00 North Carolina 0-0 Charlotte Independence 0 - 0
MLS 06:00 Atlanta United 0-0 Club Internacional de Futbol Miami 0 - 0
MLS 06:00 New York Red Bulls 0-0 FC Cincinnati 0 - 0
ECU D1 06:00 Club Sport Emelec 0-0 Liga Dep. Universitaria Quito 0 - 0
CAN CSL 06:00 SC Scarborough Ontario 0-0 Serbian White Eagles 0 - 0
NIC D1 06:00 Deportivo Ocotal 0-0 Diriangen 0 - 0
COL D1 06:05 Alianza Petrolera 0-0 Dep.Independiente Medellin 0 - 0
USL D1 06:30 Louisville City FC 0-0 Memphis 901 0 - 0
MLS 06:30 Orlando City 0-0 Chicago Fire 0 - 0
MLS 06:30 Columbus Crew 0-0 Nashville 0 - 0
MLS 06:30 DC United 0-0 Toronto FC 0 - 0
PAR D1 06:30 Olimpia Asuncion 0-0 Sportivo Luqueno 0 - 0
USL D1 07:00 Saint Louis FC 0-0 Sporting Kansas City(R) 0 - 0
BRA D1 07:00 Atletico Clube Goianiense 0-0 Atletico Mineiro 0 - 0
MLS 07:00 Houston Dynamo 0-0 Minnesota United FC 0 - 0
MEX D1 07:00 Tigres UANL 0-0 Queretaro FC 0 - 0
BRA D2 07:00 Centro Sportivo Alagoano 0-0 Cruzeiro (MG) 0 - 0
BRA D2 07:00 Cuiaba 0-0 Oeste 0 - 0
USA NPSL 07:00 Omaha 0-0 New England Revolution B 0 - 0
USA NPSL 07:00 Fort Lauderdale Strikers 0-0 Tormenta FC 0 - 0
USL D1 08:00 San Antonio 0-0 OKC Energy FC 0 - 0
USL D1 08:00 Rio Grande Valley 0-0 Tulsa Roughneck 0 - 0
USA NPSL 08:00 North Texas 0-0 FC Tucson 0 - 0
COL D1 08:10 Millonarios 0-0 Deportiva Once Caldas 0 - 0
USL D1 08:30 El Paso Locomotive FC 0-0 Real Monarchs 0 - 0
MLS 08:30 Real Salt Lake 0-0 Vancouver Whitecaps 0 - 0
CRC D1 09:00 Herediano 0-0 Guadalupe FC 0 - 0
MEX D1 09:00 Club America 0-0 Chivas Guadalajara 0 - 0
NIC D1 09:00 Managua FC 0-0 Real Esteli 0 - 0
NIC D1 09:00 Juventus Managua 0-0 CD Junior Managua 0 - 0
USL D1 09:30 Phoenix Rising FC 0-0 San Diego loyalty 0 - 0
MLS 09:30 LA Galaxy 0-0 Colorado Rapids 0 - 0
MLS 09:30 San Jose Earthquakes 0-0 Portland Timbers 0 - 0
AB U20 L 09:30 Wollongong Wolves U20 0-0 Sydney Olympic U20 0 - 0
AUS CGP 10:30 Canberra Olympic 0-0 Monaro Panthers 0 - 0
JPN JFL 11:00 Miyazaki 0-0 Matsue City FC 0 - 0
JPN JFL 11:00 Veertien Kuwana 0-0 Maruyasu Industries 0 - 0
JPN JFL 11:00 Run Mel Aomori 0-0 Ban Di Tesi Iwaki 0 - 0
JWD2 11:00 AS Harima ALBION (w) 0-0 Yamato Sylphid (w) 0 - 0
JAP FutL 11:00 Nagoya oceans Futsal 0-0 Espo Lada Hokkaido Futsal 0 - 0
AUS CGP B 11:00 Anu FC 0-0 Yoogali SC 0 - 0
NSW-N TPL 11:30 Adamstown Rosebuds FC 0-0 Maitland 0 - 0
NSW-N TPL 11:30 Hamilton Olympic 0-0 Edgeworth Eagles FC 0 - 0
AUS NSW 11:30 Wollongong Wolves 0-0 Sydney Olympic 0 - 0
JPN JFL 12:00 Verspah Oita 0-0 Sony Sendai 0 - 0
JWD2 12:00 Setagaya Sfida (w) 0-0 FC Jumonji Ventus (w) 0 - 0
AUS NSW 12:00 Sydney United 0-0 Marconi Stallions 0 - 0
QLD D1 12:00 Ipswich knights SC 0-0 SWQ Thunder 0 - 0
JWD2 12:30 Orca Kamogawa FC (w) 0-0 Bunnys Kyoto (w) 0 - 0
AUS CGP 12:45 Tuggeranong United 0-0 Woden Valley 0 - 0
JPN JFL 13:00 Yokogawa Musashino 0-0 Osaka FC 0 - 0
JPN JFL 13:00 Nara Club 0-0 Suzuka unlimited 0 - 0
JPN JFL 13:00 Kochi United 0-0 Honda Lock SC 0 - 0
KCL 13:00 Pyeongtaek Citizen 0-0 Jeonju Citizen FC 0 - 0
KCL 13:00 Gyeongju Citizen 0-0 Cheonan City 0 - 0
AUS QSL 13:00 Sunshine Coast Wanderers FC 0-0 Moreton Bay United 0 - 0
JPN WD1 13:00 Nojima Stella (W) 0-0 Cerezo Osaka Sakai (w) 0 - 0
KOR D1 13:00 Jeonbuk Hyundai Motors 0-0 Busan I Park 0 - 0
KOR D1 13:00 Incheon United 0-0 Ulsan Hyundai FC 0 - 0
KOR D1 13:00 FC Seoul 0-0 Daegu FC 0 - 0
KOR D1 13:00 Pohang Steelers 0-0 Sangju Sangmu Phoenix 0 - 0
KOR D1 13:00 Gangwon FC 0-0 Suwon Samsung Bluewings 0 - 0
KOR D1 13:00 Seongnam FC 0-0 Gwangju Football Club 0 - 0
QLD D1 13:00 Sunshine Coast FC 0-0 Holland Park Hawks FC 0 - 0
Aus CTLW 13:30 Canberra FC (w) 0-0 Canberra Olympic(w) 0 - 0
AUS BPL 14:00 St George Willawong FC 0-0 Taringa Rovers 0 - 0
JPN WD1 14:00 Albirex Niigata (w) 0-0 Vegalta Sendai (w) 0 - 0
AUS WBPL 14:00 Ipswich City (w) 0-0 Annerley FC (w) 0 - 0
AUS QSL 14:15 Capalaba Bulldogs 0-0 Brisbane Roar (Youth) 0 - 0
CHA D1 14:30 Guizhou Hengfeng Zhicheng 0-0 Shenyang City Public 0 - 0
CHA D1 14:30 Nantong Zhiyun 0-0 Changchun Yatai 0 - 0
KAZ PR 14:30 Lokomotiv Astana 0-0 FC Shakhtyor Karagandy 0 - 0
CHA D1 15:00 Suzhou Dongwu 0-0 Inner Mongolia Zhongyou 0 - 0
AUS BPLD1 15:00 The Lakes 0-0 North Pine United 0 - 0
JPN WD1 15:00 NTV Beleza (w) 0-0 JEF United Ichihara Chiba (w) 0 - 0
CZE CFL 15:00 FK Pribram B 0-0 Povltava FA 0 - 0
JPN D2 15:00 Machida Zelvia 0-0 Omiya Ardija 0 - 0
Chinese T L 15:00 Hang Yuen FC 0-0 NTUPES 0 - 0
Chinese T L 15:00 Taichung Futuro 0-0 Tatung FC 0 - 0
Chinese T L 15:00 Taiwan Power Company 0-0 Ming Chuan University 0 - 0
Chinese T L 15:00 Tainan City Steel 0-0 Taicheng Lions 0 - 0
CZE CFL 15:15 Slovacko II 0-0 Vysocina Jihlava B 0 - 0
CZE CFL 15:15 Unicov 0-0 SC Znojmo 0 - 0
CZE CFL 15:15 Bohemians1905 B 0-0 Jablonec B 0 - 0
CZE CFL 15:15 Chlumec nad Cidlinou 0-0 Dukla Praha B 0 - 0
CZE CFL 15:15 Hradec Kralove B 0-0 Zivanice 0 - 0
CZE CFL 15:15 Pardubice B 0-0 FK Zbuzany 1953 0 - 0
AUT D2 15:30 FC Blau Weiss Linz 0-0 Austria Lustenau 0 - 0
SVK D2 15:30 FC Artmedia Petrzalka 0-0 FK Kosice 0 - 0
IDN ISL 15:30 Persib Bandung 0-0 PSIS Semarang 0 - 0
CZE CFL 15:30 Karlovy Vary Dvory 0-0 Sparta Praha B 0 - 0
CZE CFL 15:30 Zlin B 0-0 Banik Ostrava B 0 - 0
AUS NSW 15:30 Sydney FC (Youth) 0-0 Rockdale City Suns 0 - 0
ANSW L 15:30 Hake Ya Dong in Sydney City 0-0 Blacktown Spartans 0 - 0
JPN D1 16:00 Oita Trinita 0-0 Yokohama FC 0 - 0
JWD2 16:00 Nagano Parceiro (W) 0-0 Yokohama FC Seagulls (w) 0 - 0
ITA YTHL 16:00 Atalanta U20 0-0 Juventus U20 0 - 0
GER U19 16:00 Bayer Leverkusen U19 0-0 Monchengladbach U19 0 - 0
GER U19 16:00 Fortuna Koln U19 0-0 Fortuna Dusseldorf U19 0 - 0
GER U19 16:00 Preuben Munster U19 0-0 Borussia Dortmund U19 0 - 0
GER U19 16:00 Schalke 04 U19 0-0 Koln U19 0 - 0
GER U19 16:00 Hannover 96 U19 0-0 Dynamo Dresden U19 0 - 0
GER U19 16:00 VfL Osnabruck U19 0-0 RB LeipzigU19 0 - 0
INT CF 16:00 Monchengladbach (w) 0-0 Werder Bremen (w) 0 - 0
MYA D1 16:00 Magway 0-0 Yadanabon FC 0 - 0
MYA D1 16:00 Mahar United 0-0 Southern Myanmar 0 - 0
GER U17 16:00 FSV Frankfurt U17 0-0 Bayern Munchen U17 0 - 0
GER U17 16:00 SpVgg Unterhaching U17 0-0 Kaiserslautern U17 0 - 0
GER U17 16:00 SC Freiburg U17 0-0 Hoffenheim U17 0 - 0
GER U17 16:00 Karlsruher SC U17 0-0 TSV 1860 Munchen U17 0 - 0
GER U17 16:00 FSV Mainz 05 U17 0-0 SV Wehen Wiesbaden U17 0 - 0
GER U17 16:00 Holstein Kiel U17 0-0 Hertha BSC Berlin U17 0 - 0
GER U17 16:00 St. PauliU17 0-0 Hamburger SV U17 0 - 0
GER U17 16:00 Arminia Bielefeld U17 0-0 SV Lippstadt U17 0 - 0
GER U17 16:00 Wuppertaler SV Borussia U17 0-0 SG Unterrath U17 0 - 0
Greece U19 16:15 Volos Nps U19 0-0 Aris Thessaloniki U19 0 - 0
ROM D2 16:30 Luceafarul Oradea 0-0 Universitatea Craiova 0 - 0
SIN D1 16:30 Balestier Khalsa FC 0-0 Home United FC 0 - 0
SIN D1 16:30 Geylang United FC 0-0 Tampines Rovers FC 0 - 0
KAZ PR 16:45 Kyzylzhar Petropavlovsk 0-0 FC Kairat Almaty 0 - 0
JPN D1 17:00 FC Tokyo 0-0 Vegalta Sendai 0 - 0
JPN D1 17:00 Urawa Red Diamonds 0-0 Kawasaki Frontale 0 - 0
SPA D2 17:00 CD Lugo 0-0 Leganes 0 - 0
GER U19 17:00 Hallescher FC U19 0-0 FC Viktoria 1889 Berlin U19 0 - 0
RUS D2 17:00 Zenit-2 St.Petersburg 0-0 FC Tver 0 - 0
RUS D2 17:00 Znamya Truda 0-0 Luki Energiya 0 - 0
BLR D1 17:00 FK Isloch Minsk 0-0 Dinamo Minsk 0 - 0
EST D3 17:00 JK Welco Elekter 0-0 Keila JK 0 - 0
EST D3 17:00 Viimsi MRJK 0-0 Rakvere FC Flora 0 - 0
EST D3 17:00 Laanemaa Haapsalu 0-0 Voru JK 0 - 0
FIN D1 17:00 Honka Espoo 0-0 HJK Helsinki 0 - 0
POL D2 17:00 Slask Wroclaw II 0-0 KP Calisia Kalisz 0 - 0
EST D2 17:00 FC Nomme United 0-0 FC Maardu 0 - 0
EST D2 17:00 Elva 0-0 Vandra JK Vaprus 0 - 0
POL ME 17:00 Gornik Zabrze (Youth) 0-0 Lech Poznan (Youth) 0 - 0
POL ME 17:00 Nowy Hutnik Youth 0-0 Jagiellonia Bialystok (Youth) 0 - 0
SWE WD2 17:00 Kvarnsvedens IK (w) 0-0 Sunnana SK (w) 0 - 0
HOL D1 17:15 ADO Den Haag 0-0 Groningen 0 - 0
POR D2 17:15 Academica Coimbra 0-0 Estoril 0 - 0
POL ME 17:15 Escola Varsovia Warszawa Youth 0-0 Lechia Gdansk (Youth) 0 - 0
POL ME 17:15 Zaglebie Lubin (Youth) 0-0 Slask Wroclaw U21 0 - 0
HUN Cup 17:30 Tiszaujvaros 0-0 Budapest Honved 0 - 0
ITA D1 17:30 Parma 0-0 Napoli 0 - 0
GER U17 17:30 VfB Stuttgart U17 0-0 SV Darmstadt U17 0 - 0
JPN D2 17:30 Thespa Kusatsu 0-0 Ehime FC 0 - 0
TUR D1 17:30 Erzurum BB 0-0 Sivasspor 0 - 0
POL D1 17:40 Korona Kielce 0-0 Gornik Leczna 0 - 0
GER D3 18:00 Ingolstadt 0-0 Uerdingen KFC 05 0 - 0
FRA D1 18:00 Nice 0-0 Paris Saint Germain (PSG) 0 - 0
SCO PR 18:00 Hibernian 0-0 Glasgow Rangers 0 - 0
GER U19 18:00 Alemannia Aachen U19 0-0 Wuppertaler SV Borussia U19 0 - 0
RUS PR 18:00 FC Ufa 0-0 CSKA Moscow 0 - 0
RUS PR 18:00 Arsenal Tula 0-0 FK Sochi 0 - 0
RUS D2 18:00 Sokol 0-0 Avangard 0 - 0
RUS D2 18:00 FK Khimik Novomoskovsk 0-0 Strogino Moscow 0 - 0
RUS D2 18:00 FC Lada Togliatti 0-0 Krylia Sovetov II 0 - 0
UKR D1 18:00 Olimpic Donetsk 0-0 FC Mynai 0 - 0
TUR D2 18:00 Keciorengucu 0-0 Osmanlispor FC 0 - 0
TUR 3B 18:00 Kelkit Belediye Hurriyet 0-0 Bergama Belediyespor 0 - 0
MAC D1 18:00 Casa De Portugal 0-0 Sporting de Macau 0 - 0
GER U17 18:00 Augsburg U17 0-0 Greuther Furth U17 0 - 0
SWE D3 18:00 KSF Prespa Birlik 0-0 Eslovs BK 0 - 0
DEN D1 18:00 Fremad Amager 0-0 Hvidovre IF 0 - 0
THA D1 18:00 Chainat FC 0-0 Udon Thani 0 - 0
THA D1 18:00 Nong Bua Lamphu 0-0 Phrae United FC 0 - 0
THA PR 18:00 Trat FC 0-0 Sukhothai 0 - 0
THA PR 18:00 Muang Thong United 0-0 Samut Prakan City 0 - 0
FIN D3 A 18:00 RoPS 2 0-0 JS Hercules 0 - 0
FIN D3 A 18:00 Kaarinan Pojat 0-0 P-Iirot 0 - 0
DEN D2 18:00 BK Avarta 0-0 Roskilde 0 - 0
DEN D2 18:00 B 73 Slagelse 0-0 Hillerod Fodbold 0 - 0
DEN D2 18:00 Thisted FC 0-0 B93 Copenhagen 0 - 0
ENG PR 18:00 Southampton 0-0 Tottenham Hotspur 0 - 0
SWE WD2 18:00 IFK Kalmar (w) 0-0 Moron BK (w) 0 - 0
POL D1 18:00 Radomiak Radom 0-0 Puszcza Niepolomice 0 - 0
TAJ L1 18:00 FC Khatlon 0-0 FC Istiklol Dushanbe 0 - 0
TAJ L1 18:00 Khujand 0-0 FC Kuktosh 0 - 0
GER D2 18:30 Greuther Furth 0-0 VfL Osnabruck 0 - 0
GER D2 18:30 Heidenheimer 0-0 Eintracht Braunschweig 0 - 0
GER D2 18:30 Holstein Kiel 0-0 SC Paderborn 07 0 - 0
BEL D1 18:30 Zulte-Waregem 0-0 Club Brugge 0 - 0
GEO C 18:30 FC Betlemi Keda 0-0 Torpedo Kutaisi 0 - 0
GEO C 18:30 Tbilisi City 0-0 Samtredia 0 - 0
IDN ISL 18:30 Pstni 0-0 Pusamania Borneo FC 0 - 0
IDN ISL 18:30 Persita Tangerang 0-0 Persipura Jayapura 0 - 0
IDN ISL 18:30 PSS Sleman 0-0 Persela Lamongan 0 - 0
IDN ISL 18:30 Madura United 0-0 Persik Kediri 0 - 0
IDN ISL 18:30 Arema Malang 0-0 Persiraja Aceh 0 - 0
DEN D2 18:30 Holbaek 0-0 SfB Oure 0 - 0
GER Reg 18:30 SV Babelsberg 03 0-0 Energie Cottbus 0 - 0
GER Reg 18:30 FSV Union Furstenwalde 0-0 FSV Optik Rathenow 0 - 0
GER Reg 18:30 Hertha BSC Berlin Youth 0-0 FSV luckenwalde 0 - 0
GER Reg 18:30 BFC Viktoria 1889 0-0 Lichtenberg 47 0 - 0
BI PL 18:30 Bujumbura City 0-0 Muzinga FC 0 - 0
CHA D1 18:35 Taizhou Yuanda 0-0 Chengdu Xingcheng 0 - 0
CHA D1 18:35 Jiangxi Liansheng 0-0 Meizhou Hakka 0 - 0
CHA D1 19:00 Sichuan Jiuniu 0-0 Xinjiang Tianshan Leopard 0 - 0
GER D3 19:00 Magdeburg 0-0 Hallescher FC 0 - 0
LAT D1 19:00 FK Spartaks Jurmala 0-0 Metta/LU Riga 0 - 0
LAT D1 19:00 BFC Daugavpils 0-0 FK Liepaja 0 - 0
LAT D1 19:00 Tukums-2000 0-0 Jelgava 0 - 0
UZB D1 19:00 Istiklol Fergana 0-0 Oktepa 0 - 0
GER U19 19:00 FSV Mainz 05 U19 0-0 Karlsruher SC U19 0 - 0
GER U19 19:00 SSV Ulm U19 0-0 Bayern Munchen U19 0 - 0
GER U19 19:00 MSV Duisburg U19 0-0 Arminia Bielefeld U19 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 Sollentuna United 0-0 IF Sylvia 0 - 0
FIN D2 19:00 SJK Akatemia 0-0 Vaasa VPS 0 - 0
NOR D2 19:00 Bryne 0-0 Levanger FK 0 - 0
DEN SASL 19:00 Odense BK 0-0 Nordsjaelland 0 - 0
DEN SASL 19:00 FC Copenhagen 0-0 Brondby IF 0 - 0
RUS D2 19:00 Zvezda Sint Petersburg 0-0 Dolgiye Prudy 0 - 0
RUS D2 19:00 Zvezda Perm 0-0 FK Ural-2 0 - 0
RUS D2 19:00 Tyumen 0-0 Chelyabinsk 0 - 0
BLR D1 19:00 Slutsksakhar Slutsk 0-0 BATE Borisov 0 - 0
TUR 3B 19:00 Elazig Karakocan 0-0 Arhavispor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Erbaaspor S 0-0 Batman Petrolspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Osmaniyespor 0-0 Celspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Artvin Hopaspor 0-0 EdirnesporGenclik 0 - 0
TUR 3B 19:00 Yesilyurt Belediyespor 0-0 Payasspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Kahta 02 Spor 0-0 Agri 1970 Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Mardin BB 0-0 Tokatspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 Yomraspor 0-0 Darica Genclerbirligi 0 - 0
TUR 3B 19:00 Yeni Orduspor 0-0 Turk Metal Kirikkale 0 - 0
TUR 3B 19:00 Karaman Belediyesi Spor 0-0 Silivrispor 0 - 0
SWE D3 19:00 Rappe GOIF 0-0 IFK Karlshamn 0 - 0
BLR D2 19:00 Naftan Novopolock 0-0 Krumkachy Minsk 0 - 0
KAZ PR 19:00 Kaisar Kyzylorda 0-0 Ordabasy 0 - 0
THA D1 19:00 Khonkaen FC 0-0 Nakhon Pathom FC 0 - 0
THA D1 19:00 Samut Sakhon 0-0 Khonkaen United 0 - 0
AFB 19:00 SKV Altenmarkt (w) 0-0 Sturm Graz/Stattegg (w) 0 - 0
THA PR 19:00 Nakhon Ratchasima 0-0 Chiangrai United 0 - 0
THA PR 19:00 Prachuap Khiri Khan 0-0 Chonburi Shark FC 0 - 0
DEN D2 19:00 Naesby 0-0 FC Sydvest 0 - 0
TUR D3 19:00 Bayburt Ozel Idare 0-0 Elazigspor 0 - 0
TUN D1 19:00 CS.Hammam-Lif 0-0 Stade tunisien 0 - 0
GER Reg 19:00 Vfr Aalen 0-0 Bayern Alzenau 0 - 0
GER Reg 19:00 SG Sonnenhof Grossaspach 0-0 TSG Balingen 0 - 0
GER Reg 19:00 Borussia Dortmund (Youth) 0-0 Rot-Weiss Essen 0 - 0
GER Reg 19:00 St Pauli II 0-0 ETSV Weiche Flensburg 0 - 0
GER Reg 19:00 Havelse 0-0 Oldenburg 0 - 0
EST D1 19:00 Levadia Tallinn 0-0 Nomme JK Kalju 0 - 0
SWE WD2 19:00 Lidkopings FK (w) 0-0 Alingsas (W) 0 - 0
GER OBW 19:00 FC Astoria Walldorf II 0-0 Stuttgarter Kickers 0 - 0
GER OBW 19:00 TSV 1860 Munchen (Youth) 0-0 FC Ingolstadt 04 Am 0 - 0
GER OBW 19:00 TSV Buchholz 08 0-0 HEBC Hamburg 0 - 0
GER OBW 19:00 Einheit Rudolstadt 0-0 SV Blau-Weiss Zorbau 0 - 0
MAS PL 19:15 Kuching FA 0-0 Kelantan 0 - 0
AUT D1 19:30 TSV Hartberg 0-0 Wolfsberger AC 0 - 0
AUT D1 19:30 Trenkwalder Admira Wacker 0-0 St.Polten 0 - 0
HOL D1 19:30 Willem II 0-0 Heracles Almelo 0 - 0
HOL D1 19:30 Feyenoord 0-0 FC Twente Enschede 0 - 0
SWE D1 19:30 Ostersunds FK 0-0 Djurgardens 0 - 0
SWE D1 19:30 AIK Solna 0-0 Hammarby 0 - 0
NOR D2 19:30 Alta 0-0 Skeid Oslo 0 - 0
RUS D2 19:30 Legion Dynamo 0-0 Inter Cherkessk 0 - 0
TUR 3B 19:30 Yeni Altindag BS 0-0 Sile Yildizspor 0 - 0
TUR 3B 19:30 Nevsehirspor Genclik 0-0 Fatsa Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 19:30 Erzin Belediyespor 0-0 Halide Edip Adivarspor 0 - 0
TUR 3B 19:30 Duzcespor 0-0 Muglaspor 0 - 0
TUR 3B 19:30 Kestel 0-0 Kozan Spor FK 0 - 0
TUR 3B 19:30 Karaman Belediyespor 0-0 Tekirdagspor 0 - 0
TUR 3B 19:30 Ceyhanspor 0-0 Sanger 0 - 0
BLR D2 19:30 Lokomotiv Gomel 0-0 Arsenal Dzyarzhynsk 0 - 0
SUI D2 19:30 Thalwil 0-0 FC Kosova Zurich 0 - 0
TUR D3 19:30 Ankarademirspor 0-0 S.Urfaspor 0 - 0
TUR D3 19:30 Corum Belediyespor 0-0 Manisa BB Spor 0 - 0
TUR D3 19:30 Nigde Belediyespor 0-0 Hacettepe SK 0 - 0
TUR D3 19:30 Anadolu Selcukluspor 0-0 Sakaryaspor 0 - 0
TUR D3 19:30 Etimesgut Belediye Spor 0-0 Bodrumspor 0 - 0
TUR D3 19:30 Kastamonuspor 0-0 Bursa Niluferspor AS 0 - 0
TUR D3 19:30 Serik Belediyespor 0-0 Pendikspor 0 - 0
TUR D3 19:30 Tarsus Idman Yurdu 0-0 Belediye Vanspor 0 - 0
TUR D3 19:30 Kardemir Karabukspor 0-0 Bugsasspor 0 - 0
SWE D2 19:30 Akropolis IF 0-0 Halmstads 0 - 0
SWE D2 19:30 Dalkurd FF 0-0 IK Brage 0 - 0
HOL D3 19:30 De Treffers 0-0 AFC 0 - 0
FRA D1 20:00 Stade Brestois 0-0 Lorient 0 - 0
FRA D1 20:00 Metz 0-0 Reims 0 - 0
FRA D1 20:00 Montpellier 0-0 Angers 0 - 0
FRA D1 20:00 Strasbourg 0-0 Dijon 0 - 0
MOL D1 20:00 Codru Lozova 0-0 FC Sfintul Gheorghe 0 - 0
MAS SL 20:00 PDRM 0-0 Perak 0 - 0
MAS SL 20:00 Melaka 0-0 MISC-MIFA 0 - 0
MAS SL 20:00 Felda United 0-0 Pahang 0 - 0
ENG LCH 20:00 Stoke City 0-0 Bristol City 0 - 0
NOR D2 20:00 Nardo FK 0-0 Asker 0 - 0
RUS D2 20:00 Druzhba Maykop 0-0 Mashuk-KMV 0 - 0
RUS D2 20:00 FK Kuban Kholding 0-0 FK Makhachkala 0 - 0
RUS D2 20:00 SY Sakhalinsk 0-0 FK Fakel Voronezh Youth 0 - 0
RUS D2 20:00 FK Volna Nizhegorodskaya 0-0 FK Orenburg-2 0 - 0
RUS D2 20:00 Volga Ulyanovsk 0-0 Nosta Novotroitsk 0 - 0
LIT D2 20:00 Vilniaus Vytis 0-0 Dziugas Telsiai 0 - 0
TUR 3B 20:00 Manisaspor 0-0 Diyarbakirspor 0 - 0
TUR 3B 20:00 Kizilcabolukspor 0-0 Cankaya FK 0 - 0
TUR 3B 20:00 Utkoi 0-0 Dai Lin Jissbon 0 - 0
TUR 3B 20:00 Tepecik Bld 0-0 Yimpas Yozgatspor 0 - 0
TUR 3B 20:00 Erokspor 0-0 Somaspor 0 - 0
TUR 3B 20:00 Golcukspor 0-0 Carsambaspor 0 - 0
TUR 3B 20:00 Yalovaspor 0-0 Catalca Spor 0 - 0
TUR 3B 20:00 1877 Alemdagspor 0-0 Kemerspor 2003 0 - 0
TUR 3B 20:00 Bayrampasa 0-0 Siirt Il Ozle Idaresi Spor 0 - 0
TUR 3B 20:00 Yldrm Belediyesispor 0-0 Adiyamanspor 0 - 0
TUR 3B 20:00 Sultanbeyli 0-0 Modafen Spor 0 - 0
FAR D1 20:00 B36 Torshavn 0-0 AB Argir 0 - 0
SAN L 20:00 Cailungo 0-0 San Giovanni 0 - 0
SAN L 20:00 Folgore/Falciano 0-0 SP La Fiorita 0 - 0
SAN L 20:00 Entai Ravi Tucci 0-0 Faetano 0 - 0
HUN Cup 20:00 Ikarus-Maroshegy 0-0 FC Ajka 0 - 0
HUN Cup 20:00 ESMTK Budapest 0-0 Tallya 0 - 0
HUN Cup 20:00 Csepel 0-0 SOROKSAR 0 - 0
HUN Cup 20:00 Senyo Carnifex 0-0 Vasas 0 - 0
HUN Cup 20:00 Szegedi VSE 0-0 Szombathelyi Haladas 0 - 0
HUN Cup 20:00 Tiszafoldvar VSE 0-0 Fehervar Videoton 0 - 0
HUN Cup 20:00 Kerekegyhazi SE 0-0 Gyirmot SE 0 - 0
HUN Cup 20:00 Mandok KSE 0-0 Mezokovesd Zsory 0 - 0
HUN Cup 20:00 Hatvan 0-0 Paksi SE Honlapja 0 - 0
HUN Cup 20:00 Tarpa SC 0-0 Komarom VSE 0 - 0
HUN Cup 20:00 FC Dabas 0-0 Dunaujvaros Palhalma Agrospecial 0 - 0
HUN Cup 20:00 Technoroll Teskand KSE 0-0 Taksony SE 0 - 0
HUN Cup 20:00 Zalaszentgroti VFC 0-0 Nagyatadi FC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Csacsbozsok Nemesapati 0-0 Szekszard UFC 0 - 0
HUN Cup 20:00 Genge JHo Lars 0-0 Nagykanizsai TE 1866 0 - 0
HUN Cup 20:00 Toponar SE 0-0 Videoton Puskas Akademia 0 - 0
HUN Cup 20:00 Cegled 0-0 Rakosmenti KSK 0 - 0
HUN Cup 20:00 Balmazujvarosi FC 0-0 III.Keruleti TUE 0 - 0
MAC D1 20:00 Cheng Fung 0-0 Lun Lok 0 - 0
EWSL 20:00 Cardiff City (w) 0-0 Chichester City (w) 0 - 0
EWSL 20:00 Gillingham (w) 0-0 Oxford United (w) 0 - 0
EWSL 20:00 Queens Park Rangers (w) 0-0 Crawley Wasps (w) 0 - 0
EWSL 20:00 Keynsham Town (w) 0-0 Plymouth Argyle (w) 0 - 0
EWSL 20:00 Milton Keynes Dons (w) 0-0 Watford (w) 0 - 0
EWSL 20:00 Yeovil Town (w) 0-0 Portsmouth (w) 0 - 0
ITA D1 20:00 Genoa 0-0 Crotone 0 - 0
MAS PL 20:00 Terengganu B 0-0 UKM FC 0 - 0
MAS PL 20:00 Selangor PKNS 0-0 Darul Takzim II 0 - 0
GER U17 20:00 SC Paderborn 07 U17 0-0 Bochum U17 0 - 0
FRA U19 20:00 Evreux U19 0-0 Montfermeil U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Feignies U19 0-0 St Pryve St Hilaire U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Drancy U19 0-0 Amiens U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Paris Saint Germain U19 0-0 Le Havre U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Caen U19 0-0 Chambly FC U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Orleans US 45 U19 0-0 Lille U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Tours U19 0-0 Bordeaux U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Concarneau U19 0-0 SPA Merignacais U19 0 - 0
FRA U19 20:00 USSA Vertou (U19) 0-0 Guingamp U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Paris FC U19 0-0 Troyes U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Torcy U.S U19 0-0 StrasbourgU19 0 - 0
FRA U19 20:00 Chateauroux U19 0-0 Avranches U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Nantes U19 0-0 Angers SCO U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Laval U19 0-0 Le Mans U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Rennes U19 0-0 Brest Stade U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Valenciennes US U19 0-0 LensU19 0 - 0
FRA U19 20:00 Nancy U19 0-0 Metz U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Pontarlier U19 0-0 Clermont U19 0 - 0
FRA U19 20:00 ASPTT Dijon U19 0-0 Lyon U19 0 - 0
FRA U19 20:00 Bourg Pronnas U19 0-0 AuxerreU19 0 - 0
FRA U19 20:00 SochauxU19 0-0 Dijon U19 0 - 0
DEN D1 20:00 Hobro 0-0 Fredericia 0 - 0
POL PR 20:00 Zaglebie Lubin 0-0 Cracovia Krakow 0 - 0
BLR D2 20:00 Oshmyany FK 0-0 FK Lida 0 - 0
ENG WNPL 20:00 Derby County (w) 0-0 Loughborough Foxes (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00 Huddersfield (w) 0-0 Fylde LFC (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00 Middlesbrough (w) 0-0 Hull City (W) 0 - 0
ENG WNPL 20:00 Stoke City (w) 0-0 Sheffield (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00 Sunderland (w) 0-0 Burnley (w) 0 - 0
ENG WNPL 20:00 West Bromwich WFC (w) 0-0 Nottingham Forest (w) 0 - 0
AFB 20:00 Neulengbach (w) 0-0 Bergheim/Hof (w) 0 - 0
TUR D3 20:00 Ergene Velimese 0-0 Usakspor 0 - 0
TUR D3 20:00 Inegolspor 0-0 Zonguldak 0 - 0
TUR D3 20:00 Sancaktepe Belediye Spor 0-0 Hekimoglu Trabzon 0 - 0
TUR D3 20:00 Eyupspor 0-0 Pazarspor 0 - 0
TUR D3 20:00 Kirklarelispor 0-0 Sivas Dort Eylul Belediyespor 0 - 0
TUR D3 20:00 Turgutluspor 0-0 Kirsehir Koyhizmetleri 0 - 0
GER Reg 20:00 SV Drochtersen/Assel 0-0 Heider SV 0 - 0
TUR D1 20:00 Kasimpasa 0-0 Caykur Rizespor 0 - 0
ENG PR 20:00 Newcastle United 0-0 Brighton Hove Albion 0 - 0
SWE WD2 20:00 Jitex DFF (w) 0-0 Alvsjo AIK FF (w) 0 - 0
BI PL 20:00 Bumamuru 0-0 Royal Muramvya FC 0 - 0
BI PL 20:00 Kayanza Utd 0-0 Athletico Olympic 0 - 0
BI PL 20:00 Le Messager Ngozi 0-0 Olympique Star 0 - 0
BI PL 20:00 Musongati FC 0-0 Vitalo 0 - 0
GER OBW 20:00 SG Union Sandersdorf 0-0 Rot-Weiss Erfurt 0 - 0
BRA CPY 20:00 Macae U20 0-0 Fluminense RJ (Youth) 0 - 0
NOR D2 20:30 Tromsdalen 0-0 Eidsvold Turn 0 - 0
RUS PR 20:30 Rubin Kazan 0-0 Spartak Moscow 0 - 0
TUR D2 20:30 Istanbulspor 0-0 Altay Spor Kulubu 0 - 0
CZE D1 20:30 Brno 0-0 Sigma Olomouc 0 - 0
CZE D1 20:30 Slovan Liberec 0-0 MFK Karvina 0 - 0
ROM D1 20:30 Botosani 0-0 FC Clinceni 0 - 0
CYP D2 20:30 Omonia Psevda 0-0 Dignis Yepsonas 0 - 0
GER D1 20:30 RB Leipzig 0-0 FSV Mainz 05 0 - 0
MKD D1 20:30 Belasica Strumica 0-0 Pelister Bitola 0 - 0
MKD D1 20:30 FK Shkendija 79 0-0 Academy Pandev 0 - 0
MKD D1 20:30 FK Shkupi 0-0 Renova Cepciste 0 - 0
MKD D1 20:30 Sileks 0-0 Borec Veles 0 - 0
Welsh PR 20:30 Bala Town 0-0 Newi Cefn Druids 0 - 0
Welsh PR 20:30 Connahs Quay Nomads FC 0-0 Pen-y-Bont FC 0 - 0
Welsh PR 20:30 The New Saints 0-0 UWIC Inter Cardiff 0 - 0
SPA D1 21:00 SD Huesca 0-0 Cadiz 0 - 0
SCO PR 21:00 Aberdeen 0-0 Motherwell 0 - 0
SUI Sl 21:00 Basel 0-0 Vaduz 0 - 0
SUI Sl 21:00 Lausanne Sports 0-0 Servette 0 - 0
SUI Sl 21:00 St. Gallen 0-0 FC Sion 0 - 0
LAT D1 21:00 Rigas Futbola skola 0-0 FK Ventspils 0 - 0
SLO D2 21:00 Brda 0-0 Jadran Dekani 0 - 0
SLO D2 21:00 NK Nafta 0-0 NK Brezice 0 - 0
SPA D2 21:00 RCD Espanyol 0-0 Mallorca 0 - 0
BEL D1 21:00 Standard Liege 0-0 Kortrijk 0 - 0
FIN D2 21:00 Mypa 0-0 Jaro 0 - 0
FIN D2 21:00 Ekenas IF Fotboll 0-0 AC Kajaani 0 - 0
DEN SASL 21:00 Randers FC 0-0 Aarhus AGF 0 - 0
RUS D2 21:00 FC Yessentuki 0-0 Stavropolye-2009 0 - 0
RUS D2 21:00 FC Krasny Smolensk 0-0 Saturn Moscow 0 - 0
UKR D1 21:00 Zorya 0-0 FC Shakhtar Donetsk 0 - 0
BLR D1 21:00 Slavia Mozyr 0-0 Shakhter Soligorsk 0 - 0
LIT D2 21:00 FK Panevezys-2 0-0 Hegelmann Litauen 0 - 0
SLO D1 21:00 Domzale 0-0 Tabor Sezana 0 - 0
FAR D1 21:00 HB Torshavn 0-0 IF Fuglafjordur 0 - 0
FAR D1 21:00 Vikingur Gotu 0-0 Skala Itrottarfelag 0 - 0
BEL Cup 21:00 URS Lixhe-Lanaye 0-0 La Louviere Centre 0 - 0
BEL Cup 21:00 Blankenberge 0-0 Gent Zeehaven 0 - 0
BEL Cup 21:00 Warnant 0-0 Entite Manageoise 0 - 0
BEL Cup 21:00 Francs Borains 0-0 zelzate 0 - 0
BEL Cup 21:00 Rupel Boom 0-0 Olympia Wijgmaal 0 - 0
BEL Cup 21:00 Bambrugge 0-0 RUS Saint-Ghislain-Tertre-Hautrage 0 - 0
BEL Cup 21:00 Jong Lede 0-0 Patro Eisden 0 - 0
BEL Cup 21:00 Jette 0-0 Braine 0 - 0
BEL Cup 21:00 Waltwilder 0-0 Rochefort 0 - 0
BEL Cup 21:00 RAEC Mons 0-0 Olsa Brakel 0 - 0
ENG RYM 21:00 Wingate Finchley 0-0 Bowers Pitsea 0 - 0
BEL D2 21:00 Lierse Kempenzonen 0-0 Club Brugge(U23) 0 - 0
SWE D3 21:00 Pitea IF 0-0 IFK Umea 0 - 0
SWE D3 21:00 IS Halmia 0-0 Ullared 0 - 0
DEN WD2 21:00 IF Lyseng (w) 0-0 Varde (w) 0 - 0
DEN WD2 21:00 Fortuna Hjorring B (w) 0-0 Vildbjerg SF (w) 0 - 0
AUS D3 21:00 Karabakh Vienna 0-0 Trenkwalder Admira (Youth) 0 - 0
AUS D3 21:00 Sc Rothis 0-0 SC Bregenz 0 - 0
ICE PR 21:00 Akranes 0-0 Grotta Seltjarnarnes 0 - 0
SER D1 21:00 Novi Pazar 0-0 Indjija 0 - 0
SER D1 21:00 FK Rad Beograd 0-0 Habitpharm Javor 0 - 0
SER D1 21:00 FK Spartak Zlatibor Voda 0-0 Proleter 0 - 0
LUX D1 21:00 Hamm RM Benfica FC 0-0 Progres Niedercorn 0 - 0
LUX D1 21:00 F91 Dudelange 0-0 Fola Esch 0 - 0
AZE D1 21:00 Zira FK 0-0 Sabah FK Baku 0 - 0
FIN D3 A 21:00 Lahden Reipas 0-0 Kultsu Lappeenranta 0 - 0
FIN D3 A 21:00 Klubi 04 Helsinki 0-0 Atlantis 0 - 0
FIN D3 A 21:00 OLS Oulu 0-0 PS Kemi Kings 0 - 0
FIN D3 A 21:00 JIPPO 0-0 SC KuFu-98 0 - 0
SUI D2 21:00 Olympique de Geneve FC 0-0 Azzurri 90 0 - 0
CZE CFL 21:00 Sokol Brozany 0-0 SK Zapy 0 - 0
ICE D1 21:00 Keflavik 0-0 Throttur Reykjavik 0 - 0
ICE D1 21:00 Afturelding 0-0 Vikingur Olafsvik 0 - 0
ICE D1 21:00 IBV Vestmannaeyjar 0-0 Thor Akureyri 0 - 0
ICE D1 21:00 Vestri 0-0 Leiknir F 0 - 0
ENG L1 21:00 Rochdale 0-0 Portsmouth 0 - 0
GER Reg 21:00 Holstein Kiel II 0-0 FC Hansa Luneburg 0 - 0
BRA D2 21:00 Avai FC SC 0-0 Sampaio Correa 0 - 0
BUL D2 21:00 Minyor Pernik 0-0 FC Dobrudzha 0 - 0
BI PL 21:00 Inter Stars 0-0 Rukinzo FC 0 - 0
GER OBW 21:00 TSV Schwabmünchen 0-0 TSV Schwaben Augsburg 0 - 0
CZE D2 21:30 FK MAS Taborsko 0-0 Usti nad Labem 0 - 0
CZE D2 21:30 SK Slovan Varnsdorf 0-0 Blansko 0 - 0
CZE D2 21:30 FK Graffin Vlasim 0-0 SK Prostejov 0 - 0
RUS D2 21:30 Chernomorets Novorossiysk 0-0 Spartak Nalchik 0 - 0
UKR D2 21:30 Krystal 0-0 Polissya Zhytomyr 0 - 0
UKR D2 21:30 Metalist 1925 Kharkiv 0-0 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 0
UKR D2 21:30 Obolon Kiev 0-0 Chernomorets Odessa 0 - 0
CRO D2 21:30 NK Croatia Zmijavci 0-0 Radnik Sesvete 0 - 0
CRO D2 21:30 NK Orijent Rijeka 0-0 Kustosija 0 - 0
CRO D2 21:30 NK Osijek II 0-0 Medjimurje 0 - 0
HOL D1 21:45 AFC Ajax 0-0 RKC Waalwijk 0 - 0
BUL D1 21:45 Etar 0-0 Lokomotiv Plovdiv 0 - 0
SPA D1 22:00 Sevilla 0-0 Elche 0 - 0
SPA D1 22:00 Levante 0-0 Atletico Madrid 0 - 0
SPA D1 22:00 Athletic Bilbao 0-0 FC Barcelona 0 - 0
FRA D1 22:00 Nantes 0-0 Saint Etienne 0 - 0
AUT D1 22:00 Austria Wien 0-0 SV Ried 0 - 0
JOR D1 22:00 Al-Jazeera 0-0 Sahab SC 0 - 0
UZB D1 22:00 Navbahor Namangan 0-0 FK Andijon 0 - 0
UZB D1 22:00 Buxoro FK 0-0 Lokomotiv Tashkent 0 - 0
SPA D2 22:00 Almeria 0-0 Real Zaragoza 0 - 0
SPA D2 22:00 Girona 0-0 UD Logrones 0 - 0
POR D1 22:00 Santa Clara 0-0 Maritimo 0 - 0
RUS D2 22:00 FK Ryazan 0-0 Metallurg Lipetsk 0 - 0
RUS D2 22:00 FC Murom 0-0 Torpedo Vladimir 0 - 0
MAL D1 22:00 Lija Athletic 0-0 Senglea Athletic 0 - 0
MAL D1 22:00 Tarxien Rainbows F.C 0-0 Balzan FC 0 - 0
AFC CL 22:00 Al Ahli Jeddah 0-0 Al Wehda(UAE) 0 - 0
AFC CL 22:00 Shahr Khodrou 0-0 Al Hilal 0 - 0
GEO C 22:00 FC Telavi 0-0 Merani Martvili 0 - 0
AUS D3 22:00 SC Schwaz 0-0 SC Imst 0 - 0
AUS D3 22:00 SV Telfs 0-0 SVG Reichenau 0 - 0
SUI D2 22:00 FC Winterthur U21 0-0 FC Linth 04 0 - 0
GRE D1 22:15 Lamia 0-0 OFI Crete 0 - 0
SWE D1 22:30 IFK Norrkoping FK 0-0 Malmo FF 0 - 0
SWE D1 22:30 IFK Goteborg 0-0 Kalmar 0 - 0
FIN D2 22:30 AC Oulu 0-0 KPV 0 - 0
FIN D2 22:30 Gnistan Helsinki 0-0 MuSa 0 - 0
FIN D2 22:30 MP MIKELI 0-0 KTP Kotka 0 - 0
EGY D1 22:30 El Entag Al Harby 0-0 El Gounah 0 - 0
FIN D1 22:30 RoPS Rovaniemi 0-0 KuPs 0 - 0
POL PR 22:30 Lech Poznan 0-0 Warta Poznan 0 - 0
CYP D1 22:30 Omonia Nicosia FC 0-0 AEK Larnaca 0 - 0
FIN D3 A 22:30 Viikingit 0-0 Honka Akatemia 0 - 0
FIN D3 A 22:30 GrIFK Kauniainen 0-0 FC Espoo 0 - 0
ENG PR 22:30 Chelsea 0-0 Liverpool 0 - 0
ROM D1 22:45 FC UT Arad 0-0 Politehnica Iasi 0 - 0
LAT D1 22:59 Riga FC 0-0 FK Valmiera 0 - 0
DEN SASL 22:59 Vejle 0-0 Sonderjyske 0 - 0
IRE PR 22:59 Cork City 0-0 Dundalk 0 - 0
RUS PR 22:59 Lokomotiv Moscow 0-0 Spartak Tambov 0 - 0
ICE LD1 22:59 Haukar (w) 0-0 Volsungur Husavik (w) 0 - 0
TUR D2 22:59 Giresunspor 0-0 Menemen Belediye Spor 0 - 0
TUR 3B 22:59 Bukaspor 0-0 Ofspor 0 - 0
TUR 3B 22:59 Fethiyespor 0-0 Nazillispor 0 - 0
TUR 3B 22:59 Ispartaspor 0-0 Karsiyaka 0 - 0
SLO D1 22:59 NK Aluminij 0-0 NK Olimpija Ljubljana 0 - 0
BOS PL 22:59 Sloboda 0-0 Sarajevo 0 - 0
BHR Cup 22:59 Al-Muharraq 0-0 Al-Hadd 0 - 0
ITA D1 22:59 Sassuolo 0-0 Cagliari 0 - 0
CZE D1 22:59 Sparta Praha 0-0 Tescoma Zlin 0 - 0
TUR D3 22:59 Afjet Afyonspor 0-0 Gumushanespor 0 - 0
TUR D3 22:59 Amedspor 0-0 Erzincanspor 0 - 0
TUR D3 22:59 Korfez Bld. 0-0 Sariyer 0 - 0
MAR D1 22:59 Raja de Beni Mellal 0-0 IRT Itihad de Tanger 0 - 0
GER D1 22:59 VfL Wolfsburg 0-0 Bayer Leverkusen 0 - 0
ICE D1 22:59 Magni 0-0 Leiknir Reykjavik 0 - 0
SVK D1 22:59 MSK Zilina 0-0 Slovan Bratislava 0 - 0
TUR D1 22:59 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0-0 Galatasaray 0 - 0
TUR D1 22:59 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 0-0 Karagumruk 0 - 0
NOR D1 22:59 Start Kristiansand 0-0 Kristiansund BK 0 - 0
NOR D1 22:59 Sandefjord 0-0 Stromsgodset 0 - 0
NOR D1 22:59 Brann 0-0 Bodo Glimt 0 - 0
NOR D1 22:59 Viking 0-0 Aalesund FK 0 - 0
NOR D1 22:59 Rosenborg 0-0 Haugesund 0 - 0
EST D1 22:59 FC Flora Tallinn 0-0 Flora Paide 0 - 0
SPA D2 23:15 Albacete 0-0 Ponferradina 0 - 0
SPA D2 23:15 FC Cartagena 0-0 Sporting Gijon 0 - 0
BEL D1 23:15 Racing Genk 0-0 Mechelen 0 - 0
AZE D1 23:15 Qarabag 0-0 FC Neftci Baku 0 - 0
SPA D1 23:30 Real Betis 0-0 Real Valladolid 0 - 0
SPA D1 23:30 Granada CF 0-0 Alaves 0 - 0
CHI D2 23:30 Deportes Santa Cruz 0-0 Deportes Temuco 0 - 0
JOR D1 23:30 Al Aqaba SC 0-0 Al Faisaly 0 - 0
UKR D1 23:30 Rukh Vynnyky 0-0 Kolos Kovalyovka 0 - 0
CYP D1 23:30 E.N.Paralimniou 0-0 APOEL Nicosia 0 - 0
`
image-top-scroll
`

Today's notice