Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
21-09-2020
ICE PR 00:00 Fylkir 0-0 Hafnarfjordur 0 - 0
ICE PR 00:00 Stjarnan Gardabaer 0-0 Valur Reykjavik 0 - 0
SER D1 00:00 Zlatibor Cajetina 0-0 Partizan Belgrade 0 - 0
USA WD1 00:00 Chicago Red Stars (w) 0-0 Sky Blue FC (w) 0 - 0
ALB D1 00:00 KS Perparimi Kukesi 0-0 Partizani Tirana 0 - 0
ALB D1 00:00 Skenderbeu Korca 0-0 Vllaznia Shkoder 0 - 0
ALB D1 00:00 Apolonia Fier 0-0 KS Bylis 0 - 0
ALB D1 00:00 KF Laci 0-0 Kastrioti Kruje 0 - 0
ALB D1 00:00 KF Tirana 0-0 Teuta Durres 0 - 0
MEX D1 00:00 Toluca 0-0 Santos Laguna 0 - 0
SVK D1 00:00 FK Senica 0-0 Dunajska Streda 0 - 0
CRO D1 00:05 Rijeka 0-0 Hajduk Split 0 - 0
CRO D1 00:05 NK Varteks Varazdin 0-0 ZNK Osijek 0 - 0
ISR D1 00:15 Hapoel Hadera 0-0 Hapoel Beer Sheva 0 - 0
KSA D1 00:30 Al-Qadasiya 0-0 AL-jeel 0 - 0
KSA D1 00:30 Al-Nojoom 0-0 Uhud 0 - 0
KSA D1 00:30 Al-Jabalain 0-0 AL-Rbeea Jeddah 0 - 0
KSA D1 00:30 Al-Ameade 0-0 Najran SC 0 - 0
KSA D1 00:30 Al mojzel 0-0 Al-Shoalah 0 - 0
KSA D1 00:30 Al-Nahdha 0-0 Al Khaleej Club 0 - 0
KSA D1 00:30 Al-Kawkab 0-0 Hottain (KSA) 0 - 0
KSA D1 00:30 Al Bukayriyah 0-0 Al-Baten 0 - 0
KSA D1 00:30 Al-Taqdom 0-0 Al-Tai 0 - 0
KSA D1 00:30 Al-Ansar 0-0 Al-Thuqbah 0 - 0
JOR D1 00:30 Maan 0-0 Al Hussein Irbid 0 - 0
POR D1 00:30 Moreirense 0-0 SC Farense 0 - 0
BUL D1 00:30 CSKA Sofia 0-0 Ludogorets Razgrad 0 - 0
CYP D1 00:30 Anorthosis Famagusta FC 0-0 Apollon Limassol FC 0 - 0
GRE D1 00:30 Volos NFC 0-0 Aris Thessaloniki 0 - 0
NOR D2 01:00 Hodd 0-0 Valerenga B 0 - 0
AFC CL 01:00 Al Ahli(UAE) 0-0 Pakhtakor 0 - 0
AFC CL 01:00 Al Shorta 0-0 Esteghlal Tehran 0 - 0
EGY D1 01:00 El Mokawloon El Arab 0-0 Al-Ittihad Alexandria 0 - 0
HOL D2 01:00 NEC Nijmegen 0-0 Almere City FC 0 - 0
BEL D2 01:00 Westerlo 0-0 KMSK Deinze 0 - 0
MNE D1 01:00 Decic Tuzi 0-0 FK Rudar Pljevlja 0 - 0
MNE D1 01:00 FK Podgorica 0-0 Jezero Plav 0 - 0
MNE D1 01:00 OFK Petrovac 0-0 FK Buducnost Podgorica 0 - 0
MNE D1 01:00 OFK Titograd 0-0 FK Iskra Danilovgrad 0 - 0
MNE D1 01:00 FK Sutjeska Niksic 0-0 FK Zeta 0 - 0
ISR D1 01:00 Hapoel Bnei Sakhnin FC 0-0 Maccabi Haifa 0 - 0
ENG PR 01:00 Leicester City 0-0 Burnley 0 - 0
URU D1 01:15 Club Atletico Progreso 0-0 Wanderers FC 0 - 0
MAR D1 01:15 Renaissance Zmamra 0-0 Wydad Casablanca 0 - 0
SPA D2 01:30 Las Palmas 0-0 Fuenlabrada 0 - 0
SLO D1 01:30 NK Mura 05 0-0 ND Gorica 0 - 0
ECU D1 01:30 Universidad Catolica 0-0 Tecnico Universitario 0 - 0
ROM D1 01:30 Steaua Bucuresti 0-0 SCM Argesul Pitesti 0 - 0
NOR D1 01:30 Odd Grenland 0-0 Stabaek 0 - 0
BEL D1 01:45 Royal Antwerp 0-0 KAS Eupen 0 - 0
ITA D1 01:45 Juventus 0-0 Sampdoria 0 - 0
SPA D1 02:00 Real Sociedad 0-0 Real Madrid 0 - 0
FRA D1 02:00 Marseille 0-0 Lille 0 - 0
BRA D3 02:00 Brusque FC 0-0 Tombense 0 - 0
BRA D3 02:00 Boa Esporte Clube 0-0 Ituano SP 0 - 0
BRA D3 02:00 Ypiranga(RS) 0-0 Criciuma 0 - 0
BRA D1 02:00 Coritiba PR 0-0 Vasco da Gama 0 - 0
BRA D1 02:00 Gremio (RS) 0-0 Palmeiras 0 - 0
GUA D1 02:00 Xelaju MC 0-0 Malacateco 0 - 0
USA WD1 02:00 Portland Thorns FC (w) 0-0 Utah Royals (w) 0 - 0
ECU D2 02:00 9 de Octubre 0-0 Gualaceo SC 0 - 0
ECU D2 02:00 CD Puerto Quito 0-0 Club Atletico Porteno 0 - 0
ECU D2 02:00 CDS Santa Rita 0-0 Manta FC 0 - 0
MAL D1 02:15 Floriana F.C. 0-0 Gzira United 0 - 0
MAL D1 02:15 Sliema Wanderers FC 0-0 Hibernians FC 0 - 0
ICE PR 02:15 Vikingur Reykjavik 0-0 HK Kopavogs 0 - 0
ICE PR 02:15 Breidablik 0-0 KR Reykjavik 0 - 0
POR D1 03:00 CD Tondela 0-0 Rio Ave 0 - 0
BRA D1 03:00 Flamengo 0-0 Goias 0 - 0
COL D1 03:15 Deportivo Pasto 0-0 Jaguares de Cordoba 0 - 0
URU D1 03:30 Cerro Montevideo 0-0 Rentistas 0 - 0
COL D2 03:30 Cortulua 0-0 Atletico FC 0 - 0
MAR D1 03:30 Raja Casablanca Atlhletic 0-0 DHJ Difaa Hassani Jadidi 0 - 0
ECU D1 03:45 Guayaquil City 0-0 CD El Nacional 0 - 0
BRA D3 04:00 Remo Belem (PA) 0-0 Botafogo PB 0 - 0
CRC D1 04:00 Santos De Guapiles 0-0 Perez Zeledon 0 - 0
PAR D1 04:00 Guarani CA 0-0 Guay Leena 0 - 0
GUA D1 04:00 CSyD Sacachispas 0-0 Guastatoya 0 - 0
BRA D1 04:15 Botafogo RJ 0-0 Santos 0 - 0
NIC D1 04:15 Chinandega FC 0-0 Walter Ferretti 0 - 0
USL D1 05:00 Charleston Battery 0-0 Miami FC 0 - 0
COL D1 05:30 America de Cali 0-0 Atletico Bucaramanga 0 - 0
URU D1 05:45 Torque 0-0 CA River Plate 0 - 0
BRA D3 06:00 Ferroviario CE 0-0 SC Paysandu Para 0 - 0
MLS 06:00 Montreal Impact 0-0 Philadelphia Union 0 - 0
ECU D1 06:00 Delfin SC 0-0 Mushuc Runa 0 - 0
NIC D1 06:00 Real Madriz FC 0-0 Jalapa 0 - 0
BRA D1 06:30 Sport Club Recife PE 0-0 Fluminense RJ 0 - 0
PAR D1 06:30 Libertad 0-0 Cerro Porteno 0 - 0
CRC D1 07:00 AD San Carlos 0-0 Cartagines Deportiva SA 0 - 0
MEX D1 07:00 Atletico San Luis 0-0 Monterrey 0 - 0
COL D1 07:45 Atletico Junior Barranquilla 0-0 Aguilas Doradas 0 - 0
USL D1 08:00 Portland Timbers Reserve 0-0 Reno 1868 FC 0 - 0
USL D1 08:30 Sacramento Republic FC 0-0 Tacoma Defiance 0 - 0
MEX D2 09:00 Club Chivas Tapatio 0-0 Alebrijes de Oaxaca 0 - 0
KAZ D1 12:00 FK Arys 0-0 Tarlan 0 - 0
KAZ D1 12:00 Akzhayik Oral 0-0 Zhetysu II 0 - 0
CHA CSL 14:30 Guangzhou Evergrande Taobao FC 0-0 Henan Jianye 0 - 0
KOR WD1 14:30 Sejong Gumi Sportstoto (w) 0-0 Suwon FMC (w) 0 - 0
JPN WD1 15:00 Urawa Red Diamonds (w) 0-0 INAC (w) 0 - 0
KOR WD1 16:00 Changnyeong (W) 0-0 KSPO FC (w) 0 - 0
KOR WD1 16:00 Boeun Sangmu (w) 0-0 Gyeongju FC (w) 0 - 0
KOR WD1 16:00 Seoul Amazones (w) 0-0 Hyundai Steel Red Angels (w) 0 - 0
KOR D2 17:00 Chungnam Asan 0-0 Suwon City 0 - 0
RUS D2 17:00 SKA Rostov 0-0 FC Tuapse 0 - 0
RUS D2 17:00 Metallurg Vidnoye 0-0 FK Kaluga 0 - 0
RUS D2 17:00 Kazanka Moscow 0-0 Rodina Moskva 0 - 0
RUS D2 17:00 FK Kolomna 0-0 Dnepr Smolensk 0 - 0
RUS D2 17:00 Dinamo Barnaul 0-0 KAMAZ Naberezhnye Chelny 0 - 0
CHA CSL 17:00 Shenzhen JiaZhaoye 0-0 Shandong Luneng 0 - 0
KAZ D1 17:00 Sdyushor 8 0-0 Akademiya Ontustik 0 - 0
KAZ D1 17:30 Altay FK 0-0 Maktaaral 0 - 0
KAZ D1 17:30 FK Aktobe Lento 0-0 Baikonur 0 - 0
RUS D2 18:00 Khimki (R) 0-0 FK Znamya Noginsk 0 - 0
DEN RL 18:00 Brondby Reserve 0-0 Odense BK Reserve 0 - 0
UZB D1 18:15 Turon Nukus 0-0 Neftchi Fargona 0 - 0
GEO C 18:30 FC Saburtalo Tbilisi 0-0 Dinamo Tbilisi 0 - 0
GEO C 18:30 Chikhura Sachkhere 0-0 Lokomotiv Tbilisi 0 - 0
CHA CSL 18:35 Shanghai Shenhua 0-0 Jiangsu Suning FC 0 - 0
ARM D2 19:00 Shirak Gjumri B 0-0 Ararat-Armenia B 0 - 0
ENG U23 D1 19:00 Millwall U23 0-0 Watford U23 0 - 0
RUS D2 19:00 Sibir-M Novosibirsk 0-0 FK Zenit Izhevsk 0 - 0
CHA CSL 19:00 Guangzhou Fuli FC 0-0 Dalian Pro 0 - 0
ARM D2 19:45 Pyunik B 0-0 Alashkert B Martuni 0 - 0
SAPL D1 20:00 Black Leopards 0-0 Tshakhuma TM 0 - 0
UZB D1 20:00 Sogdiana Jizak 0-0 Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 0
UZB D1 20:00 Nasaf Qarshi 0-0 Termez Surkhon 0 - 0
ENG PU23 20:00 Burnley U23 0-0 Sunderland U23 0 - 0
ENG PU23 20:00 Crystal Palace U23 0-0 West Bromwich U23 0 - 0
UKR D2 21:00 Alians Lypova Dolyna 0-0 MFK Mikolaiv 0 - 0
UKR D2 21:00 Hirnyk-Sport 0-0 Kremin Kremenchuk 0 - 0
UKR D2 21:00 FK Avanhard Kramatorsk 0-0 Vpk Agro Magdalinovka 0 - 0
UKR D2 21:00 Veres 0-0 Prykarpattya Ivano Frankivsk 0 - 0
UKR D2 21:00 Volyn 0-0 Nyva Ternopil 0 - 0
ENG PU23 21:00 Middlesbrough U23 0-0 Stoke City U23 0 - 0
EST D2 21:15 Kohtla Jarve JK Jarve 0-0 Tallinna FC Levadia B 0 - 0
ARM D2 21:30 Urartu II 0-0 Ararat Yerevan II 0 - 0
BUL D2 21:45 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0-0 Pirin Blagoevgrad 0 - 0
NOR D2 22:00 Fram Larvik 0-0 Odd Grenland 2 0 - 0
ROM D2 22:00 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 0-0 Petrolul Ploiesti 0 - 0
MAL D1 22:00 Hamrun Spartans 0-0 Sirens 0 - 0
AFC CL 22:00 Persepolis 0-0 Al Duhail 0 - 0
AFC CL 22:00 Al-Sadd 0-0 Al-Nasr(KSA) 0 - 0
NOR AL 22:00 Grorud 0-0 Ranheim IL 0 - 0
NOR AL 22:00 KFUM Oslo 0-0 Strommen 0 - 0
NOR AL 22:00 Asane Fotball 0-0 Oygarden FK 0 - 0
ISR D1 22:00 Hapoel Haifa 0-0 Hapoel Tel Aviv 0 - 0
ISR D1 22:00 Maccabi Tel Aviv 0-0 Maccabi Netanya 0 - 0
BUL D2 22:00 Ludogorets Razgrad II 0-0 Strumska Slava 0 - 0
NOR D2 22:30 Egersunds IK 0-0 Rosenborg B 0 - 0
SER D1 22:30 Macva Sabac 0-0 Backa Topola 0 - 0
RUS PR 22:59 Dynamo Moscow 0-0 Terek Grozny 0 - 0
TUR D2 22:59 Adana Demirspor 0-0 Boluspor 0 - 0
TUR D2 22:59 Samsunspor 0-0 Umraniyespor 0 - 0
BOS PL 22:59 Borac Banja Luka 0-0 FK Tuzla City 0 - 0
EST D3 22:59 Tabasalu Charma 0-0 Nomme JK Kalju II 0 - 0
EST D3 22:59 JK Tallinna Kalev II 0-0 Paide Linnameeskond B 0 - 0
CZE D1 22:59 Mlada Boleslav 0-0 Baumit Jablonec 0 - 0
NOR AL 22:59 Ham-Kam 0-0 Jerv 0 - 0
NOR AL 22:59 Lillestrom 0-0 Kongsvinger 0 - 0
NOR AL 22:59 Sogndal 0-0 Stjordals Blink 0 - 0
NOR AL 22:59 Ullensaker/Kisa IL 0-0 Raufoss 0 - 0
POL PR 22:59 Piast Gliwice 0-0 Jagiellonia Bialystok 0 - 0
CYP D1 22:59 Doxa Katokopias 0-0 Nea Salamis 0 - 0
EST D2 22:59 Parnu JK 0-0 Flora Tallinn II 0 - 0
EST D2 22:59 Tartu JK Maag Tammeka B 0-0 Vaprus Parnu 0 - 0
ISR D1 22:59 Ashdod MS 0-0 Maccabi Petah Tikva FC 0 - 0
PER D1 22:59 Sport Boys 0-0 FC Carlos Stein 0 - 0
HOL D2 23:45 AZ Alkmaar (Youth) 0-0 De Graafschap 0 - 0
`
image-top-scroll
`

Today's notice