Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
27-11-2020
UEFACW 00:00 26 Slovakia (w) 1-0 Iceland (w) 0 - 0
UAE LP 00:00 29 Khor Fakkan 0-1 Al-Sharjah 0 - 0
UAE LP 00:00 28 Al Ahli(UAE) 2-0 Ajman 0 - 0
PER D2 00:15 12 CD Coopsol 0-0 Santos Cape Town 0 - 0
DEN D1 00:30 Viborg 0-0 Silkeborg 0 - 0
Copa 00:50 Plataforma 0-0 San Felipe 0 - 0
UEFA EL 00:55 Sporting Braga 0-0 Leicester City 0 - 0
UEFA EL 00:55 AEK Athens 0-0 Zorya 0 - 0
UEFA EL 00:55 CSKA Sofia 0-0 Young Boys 0 - 0
UEFA EL 00:55 Molde 0-0 Arsenal 0 - 0
UEFA EL 00:55 Sparta Praha 0-0 Celtic FC 0 - 0
UEFA EL 00:55 Lille 0-0 AC Milan 0 - 0
UEFA EL 00:55 Maccabi Tel Aviv 0-0 Villarreal 0 - 0
UEFA EL 00:55 Qarabag 0-0 Sivasspor 0 - 0
UEFA EL 00:55 LASK Linz 0-0 Royal Antwerp 0 - 0
UEFA EL 00:55 CSKA Moscow 0-0 Feyenoord 0 - 0
UEFA EL 00:55 Wolfsberger AC 0-0 Dinamo Zagreb 0 - 0
UEFA EL 00:55 KAA Gent 0-0 Crvena Zvezda 0 - 0
UEFA EL 00:55 Slovan Liberec 0-0 TSG Hoffenheim 0 - 0
SPA D2 01:00 Leganes 0-0 RCD Espanyol 0 - 0
SPA D2 01:00 UD Logrones 0-0 Albacete 0 - 0
TUR Cup 01:00 Goztepe 0-0 Kirklarelispor 0 - 0
SLV LFW 01:00 Municipal Limeno (w) 0-0 Santa Tecla (w) 0 - 0
BRA CCD2 01:00 Navegantes EC 0-0 Camboriu SC 0 - 0
Spain D4 01:30 CD Vallobin 0-0 UD Gijon Industrial 0 - 0
Spain D4 01:30 Grama 0-0 UE Sants 0 - 0
Bra SD 01:30 AC Izabelense 0-0 Cameta EC 0 - 0
PER D2 02:30 Juan Aurich 0-0 Molinos El Pirata 0 - 0
Spain D4 02:30 UP Plasencia 0-0 CD Coria 0 - 0
SLV Rl 02:30 CD Aguila Reserves 0-0 AD Chalatenago Reserves 0 - 0
ENG FAC 02:45 Barrow 0-0 AFC Wimbledon 0 - 0
Copa 02:50 Royal Pari FC 0-0 Club Esperanza 0 - 0
Copa 02:50 FC Academia Santa Cruz 0-0 Oriente Petrolero 0 - 0
URU D1 03:00 Rentistas 0-0 Plaza Colonia 0 - 0
UEFA EL 03:00 CFR Cluj 0-0 AS Roma 0 - 0
UEFA EL 03:00 Dundalk 0-0 Rapid Wien 0 - 0
UEFA EL 03:00 Bayer Leverkusen 0-0 Hapoel Beer Sheva 0 - 0
UEFA EL 03:00 Nice 0-0 Slavia Praha 0 - 0
UEFA EL 03:00 Standard Liege 0-0 Lech Poznan 0 - 0
UEFA EL 03:00 Glasgow Rangers 0-0 Benfica 0 - 0
UEFA EL 03:00 PSV Eindhoven 0-0 PAOK Saloniki 0 - 0
UEFA EL 03:00 Granada CF 0-0 Omonia Nicosia FC 0 - 0
UEFA EL 03:00 Napoli 0-0 Rijeka 0 - 0
UEFA EL 03:00 AZ Alkmaar 0-0 Real Sociedad 0 - 0
UEFA EL 03:00 Tottenham Hotspur 0-0 Ludogorets Razgrad 0 - 0
HTD 1 03:00 America des Cayes 0-0 Tempete FC 0 - 0
Brazil W L 03:00 Ferroviaria SP (w) 0-0 Taubate(w) 0 - 0
SPA D2 03:30 Almeria 0-0 Tenerife 0 - 0
HON D1 04:00 Honduras Progreso 0-0 CD Motagua 0 - 0
VEN D1 04:00 Deportivo Tachira 0-0 Zamora Barinas 0 - 0
CHI D2 04:00 CD Copiapo S.A. 0-0 Deportes Temuco 0 - 0
SLV LFW 04:30 Atletico Marte (w) 0-0 AD Chalatenango (w) 0 - 0
PER D2 04:45 Deportivo Union Comercio 0-0 Santa Rosa Pucallpa 0 - 0
Bra YL 05:00 Atletico Mineiro (Youth) 0-0 CR Flamengo (RJ) (Youth) 0 - 0
Brazil W L 05:00 Sao Paulo/SP (w) 0-0 Bragantino (w) 0 - 0
CON CSA 05:15 CA River Plate 0-0 Univ Catolica 0 - 0
PAR D1 05:30 Cerro Porteno 0-0 Sol de America 0 - 0
BRA D1 06:00 Fortaleza 0-0 Goias 0 - 0
MEX D2 06:00 Cancun FC 0-0 Tlaxcala FC 0 - 0
BRA CCD2 06:00 Barra FC 0-0 Cacador AC 0 - 0
COL D1 06:00 Aguilas Doradas 0-0 Envigado FC 0 - 0
VEN D1 07:00 Monagas SC 0-0 Caracas FC 0 - 0
PER D2 07:15 Alianza Atletico Sullana 0-0 Union Huaral 0 - 0
BRA D2 07:30 Figueirense 0-0 Botafogo SP 0 - 0
CON CSA 07:30 Defensa Y Justicia 0-0 Vasco da Gama 0 - 0
CON CSA 07:30 Atletico Junior Barranquilla 0-0 Union La Calera 0 - 0
CON CLA 07:30 Guarani CA 0-0 Gremio (RS) 0 - 0
MEX D1 08:00 Tigres UANL 0-0 CDSyC Cruz Azul 0 - 0
COL D1 08:00 Atletico Bucaramanga 0-0 Alianza Petrolera 0 - 0
Fiji cup 08:00 Nadogo FC 0-0 Taveuni FC 0 - 0
MEX D1 10:05 Pachuca 0-0 Pumas U.N.A.M. 0 - 0
CFC 14:35 Tianjin Teda 0-0 Guizhou Hengfeng Zhicheng 0 - 0
VIE U21 L 15:00 Vinh Long U21 0-0 Longan U21 0 - 0
IDN ISL 15:30 Pstni 0-0 Persipura Jayapura 0 - 0
KAZ PR 16:00 Tobol Kostanai 0-0 FK Taraz 0 - 0
ALG U21 16:00 CS Constantine U21 0-0 WA Tlemcen U21 0 - 0
ALG U21 16:00 JS Kabylie U21 0-0 CA Bordj Bou Arreridj U21 0 - 0
ALG U21 16:00 NA Hussein Dey U21 0-0 MC Oran U21 0 - 0
WIE WC 16:00 Ha Noi II(w) 0-0 TNG Thai Nguyen (w) 0 - 0
QLD D1 16:30 Logan Lightning 0-0 SWQ Thunder 0 - 0
AFC CL 17:00 Ulsan Hyundai FC 0-0 Perth Glory 0 - 0
AFC CL 17:00 Melbourne Victory 0-0 Beijing Guoan 0 - 0
TUR 3B 17:00 Mardin BB 0-0 Fethiyespor 0 - 0
ISR D3 17:00 Maccabi Tzur Shalom 0-0 Moadon Sport Tira 0 - 0
ARM D2 17:30 Pyunik B 0-0 Shirak Gjumri B 0 - 0
ARM D2 17:30 Ararat Yerevan II 0-0 BKMA 0 - 0
ISR D3 17:45 Hapoel Ashkelon 0-0 SC Maccabi Ashdod 0 - 0
UKR U21 18:00 Dnipro-1 U21 0-0 FC Shakhtar Donetsk U21 0 - 0
UKR U21 18:00 Dinamo KyivU21 0-0 FC Vorskla U21 0 - 0
UKR U21 18:00 PFC Oleksandria U21 0-0 Rukh Vynnyky U21 0 - 0
UEFACW 18:00 Kazakhstan (w) 0-0 North Macedonia (w) 0 - 0
CAF Cup 18:00 Etoile du Congo 0-0 Bravos do Maquis 0 - 0
CAF Cup 18:00 Sagrada Esperanca 0-0 Mbabane Swallows 0 - 0
CAF Cup 18:00 Yeelen Olympique 0-0 US Gendarmerie Nationale 0 - 0
ISR D3 18:00 Hapoel Bueine 0-0 Ironi Tiberias 0 - 0
THA PR 18:30 Nakhon Ratchasima 0-0 Bangkok Glass 0 - 0
IDN ISL 18:30 PSM Makassar 0-0 Persela Lamongan 0 - 0
Por U23 18:30 Famalicao U23 0-0 Braga U23 0 - 0
WIE WC 18:30 Ha Noi (w) 0-0 Phong Phu Ha Nam (w) 0 - 0
CFC 18:35 Jiangsu Suning FC 0-0 Meizhou Hakka 0 - 0
HUN U19A 19:00 Paksi SEU19 0-0 Puskas Akademia FehervarU19 0 - 0
ISR D3 19:00 MS Tseirey Taybe 0-0 Hapoel Migdal HaEmek 0 - 0
KSA D2 19:10 Al-Riyadh 0-0 Al-Washm 0 - 0
LBN D1 19:15 Shabab El-Bourj 0-0 Shabab Sahel 0 - 0
KSA D2 19:15 Al mojzel 0-0 Al-Orubah 0 - 0
KSA D2 19:15 Al-Sharq 0-0 Wajj 0 - 0
KSA YTH 19:20 Al-Taawon Youths 0-0 Abha U20 0 - 0
KSA D2 19:20 Al Kholood 0-0 Afief 0 - 0
KSA D2 19:20 Al Najma(KSA) 0-0 Al-Trgee 0 - 0
KSA D2 19:30 Hottain (KSA) 0-0 Al-Rawdhah 0 - 0
CRO D2 19:30 NK Dubrava Zagreb 0-0 NK Orijent Rijeka 0 - 0
UAE D1 19:35 Masfut 0-0 Masafi 0 - 0
UAE D1 19:40 Al Bataeh 0-0 Dubba Al-Husun 0 - 0
UAE D1 19:40 Al Arabi(UAE) 0-0 Al-Hamriyah 0 - 0
KSA YTH 19:45 Al-Ittihad (Youth) 0-0 Al-Fath (Youth) 0 - 0
KSA D2 19:45 Al Dahab 0-0 Al Selmiyah 0 - 0
BUL D2 19:45 Lokomotiv Sofia 0-0 Septemvri Simitli 0 - 0
UEFACW 20:00 Albania (w) 0-0 Cyprus (w) 0 - 0
KAZ PR 20:00 FK Kaspyi Aktau 0-0 FC Shakhtyor Karagandy 0 - 0
KAZ PR 20:00 FC Zhetysu Taldykorgan 0-0 Lokomotiv Astana 0 - 0
KAZ PR 20:00 Kaisar Kyzylorda 0-0 Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 0
AFC CL 20:00 Shanghai Shenhua 0-0 FC Tokyo 0 - 0
AFC CL 20:00 Chiangrai United 0-0 FC Seoul 0 - 0
ISR D2 20:00 Beitar Tel Aviv Ramla 0-0 Sectzya Nes Ziona 0 - 0
ISR D2 20:00 Hapoel Afula 0-0 Hapoel Ramat Gan 0 - 0
ISR D2 20:00 Hapoel Petah Tikva 0-0 Hapoel Akko 0 - 0
ISR D2 20:00 Hapoel Umm Al Fahm 0-0 Hapoel Iksal 0 - 0
ISR D2 20:00 Hapoel Rishon Lezion 0-0 Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0
ISR D2 20:00 Hapoel Raanana 0-0 Kafr Qasim 0 - 0
ISR D2 20:00 Hapoel Natzrat Illit 0-0 Hapoel Kfar Shalem 0 - 0
ISR D2 20:00 Ironi Nir Ramat HaSharon 0-0 Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 0
ENG PU23 20:00 Norwich City U23 0-0 Burnley U23 0 - 0
ENG PU23 20:00 Middlesbrough U23 0-0 Reading U23 0 - 0
MAC D1 20:00 Cheng Fung 0-0 Benfica de Macau 0 - 0
KUW D1 20:00 Khaitan 0-0 Kazma 0 - 0
ISR D3 20:00 Hapoel Herzliya 0-0 Hapoel Bnei Pardes 0 - 0
MEA CC 20:00 Burundi U20 0-0 South Sudan U20 0 - 0
MEA CC 20:00 KenyaU20 0-0 Sudan U20 0 - 0
CHI D2 20:30 Deportes Valdivia 0-0 Nublense 0 - 0
SAFL 20:30 Cape Town Spurs 0-0 Polokwane City FC 0 - 0
SAFL 20:30 Cape Town All Stars 0-0 JDR Stars 0 - 0
ARM D1 21:00 Ararat Yerevan 0-0 FC Noah 0 - 0
UAE LP 21:00 Al-Dhafra 0-0 Ittihad Kalba 0 - 0
UAE LP 21:00 Al Nasr Dubai 0-0 Banni Yas 0 - 0
JOR D1 21:00 Ramtha Club 0-0 AL Salt 0 - 0
BLR RL 21:00 Belshina Babruisk Reserve 0-0 Rukh Brest Reserves 0 - 0
BLR RL 21:00 Dinamo Brest Reserves 0-0 Neman Grodno Reserves 0 - 0
BLR RL 21:00 Dinamo Minsk Reserves 0-0 Bate Borisov Reserves 0 - 0
BLR RL 21:00 FC Isloch Reserves 0-0 FK Gorodeya Reserves 0 - 0
BLR RL 21:00 Shakhter Soligorsk Reserves 0-0 FC Minsk Reserves 0 - 0
BLR RL 21:00 Slavia Mozyr Reserve 0-0 Energetik-BGU Minsk Reserves 0 - 0
BLR RL 21:00 FC Slutsk Reserves 0-0 Smolevichi Reserves 0 - 0
BLR RL 21:00 FC Vitebsk Reserves 0-0 Torpedo Zhodino Reserves 0 - 0
ISL 21:00 East Bengal 0-0 Mohun Bagan(Ind) 0 - 0
Por U23 21:30 Leixoes U23 0-0 Vitoria Guimaraes U23 0 - 0
QAT D1 21:30 Al-Garrafa 0-0 Al Khor SC 0 - 0
IRN PR 21:30 Naft Masjed Soleyman FC 0-0 Sepahan 0 - 0
IRN PR 21:30 Tractor S.C. 0-0 Foolad Khozestan 0 - 0
IRN PR 21:30 Saipa 0-0 Mes Rafsanjan 0 - 0
IRN PR 21:30 Gol Gohar FC 0-0 Peykan 0 - 0
IRN PR 21:30 Zob Ahan 0-0 Shahr Khodrou 0 - 0
IRN PR 21:30 Shahrdary Arak 0-0 Mashin Sazi 0 - 0
IRN PR 21:30 Esteghlal Tehran 0-0 Sanat-Naft 0 - 0
IRN PR 21:30 Nassaji Mazandaran 0-0 Persepolis 0 - 0
KSA PR 21:40 Al-Shabab(KSA) 0-0 Dhamk 0 - 0
UEFACW 22:00 Germany (w) 0-0 Greece (w) 0 - 0
UEFACW 22:00 Croatia (w) 0-0 Lithuania (w) 0 - 0
CAF Cup 22:00 Amal Atbara 0-0 KVZSC 0 - 0
CAF Cup 22:00 Arta Solar FC 0-0 El Mokawloon El Arab 0 - 0
CAF Cup 22:00 Orapa United 0-0 AS Kigali 0 - 0
CAF Cup 22:00 Maniema Union 0-0 Bloemfontein Celtic 0 - 0
CAF Cup 22:00 CI Kamsar 0-0 Renaissance 0 - 0
CAF Cup 22:00 Unisport Sokode 0-0 Coton Sport 0 - 0
CAF Cup 22:00 U.S.Monastir 0-0 Fasil Kenema 0 - 0
CAF Cup 22:00 Futuro Kings 0-0 Rivers United 0 - 0
CAF Cup 22:00 Al ittihad(LBY) 0-0 Horseed FC 0 - 0
CAF Cup 22:00 ASC Jaraaf 0-0 Kano Pillars 0 - 0
CAF Cup 22:00 Namungo FC 0-0 Al Rabita Juba 0 - 0
CAF Cup 22:00 Ngazi Sport 0-0 NAPSA Stars 0 - 0
CAF Cup 22:00 Ashanti Gold 0-0 Sally Tas 0 - 0
CAF Cup 22:00 GAMTEL 0-0 TAS de Casablanca 0 - 0
CAF Cup 22:00 AS Kaloum Star 0-0 Tevragh Zeina 0 - 0
CAF Cup 22:00 Musongati FC 0-0 Green Eagles 0 - 0
CAF CL 22:00 F.C. Nouadhibou 0-0 Asante Kotoko FC 0 - 0
BUL D1 22:30 Cherno More Varna 0-0 Slavia Sofia 0 - 0
KUW D1 22:30 Burgan SC 0-0 Al-Sahel 0 - 0
UEFACW 22:59 Russia (w) 0-0 Kosovo (w) 0 - 0
UEFACW 22:59 Estonia (w) 0-0 Turkey (w) 0 - 0
POL D2 22:59 Znicz Pruszkow 0-0 Skra Czestochowa 0 - 0
ROMC 22:59 Chindia Targoviste 0-0 AFC Hermannstadt 0 - 0
MAL D2 22:59 Pembroke Athleta 0-0 San Gwann 0 - 0
APBoff 22:59 Almagro 0-0 Gimnasia Jujuy 0 - 0
APBoff 22:59 Alvarado Mar del Plata 0-0 Guillermo Brown 0 - 0
APBoff 22:59 Barracas Central 0-0 Independiente Rivadavia 0 - 0
APBoff 22:59 CA Brown Adrogue 0-0 All Boys 0 - 0
APBoff 22:59 Instituto 0-0 Chacarita juniors 0 - 0
APBoff 22:59 Atletico Mitre de Santiago del Estero 0-0 Belgrano 0 - 0
APBoff 22:59 San Martin San Juan 0-0 Nueva Chicago 0 - 0
APBoff 22:59 Santa Marina Tandil 0-0 Quilmes 0 - 0
TUR D1 23:30 Ankaragucu 0-0 Trabzonspor 0 - 0
JOR D1 23:30 Shabab AlOrdon 0-0 Al-Ahly 0 - 0
KSA PR 23:40 Al Ittihad(KSA) 0-0 Al-Qadasiya 0 - 0
POL D1 23:40 Gornik Leczna 0-0 LKS Lodz 0 - 0
POL D1 23:40 Miedz Legnica 0-0 Odra Opole 0 - 0
QAT D1 23:45 Al-Khuraitiat 0-0 Al Duhail 0 - 0
QAT D1 23:45 Al-Sadd 0-0 Umm Salal 0 - 0
`
image-top-scroll
`