Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues
League Time Status Home Score Away HT
28-11-2020
POL PR 00:00 Wisla Plock 0-0 Cracovia Krakow 0 - 0
CZE D1 00:00 Pardubice 0-0 Sigma Olomouc 0 - 0
UAE LP 00:00 Al Ain 0-0 Al Wehda(UAE) 0 - 0
FRA D3 00:00 Bastia Borgo 0-0 Concarneau 0 - 0
FRA D3 00:00 Creteil 0-0 Villefranche 0 - 0
FRA D3 00:00 Stade Lavallois MFC 0-0 Sete FC 0 - 0
FRA D3 00:00 Orleans US 45 0-0 Bourg Peronnas 0 - 0
FRA D3 00:00 Lyon Duchere 0-0 Bastia 0 - 0
FRA D3 00:00 Stade Briochin 0-0 Boulogne 0 - 0
CYP D1 00:00 Olympiakos Nicosia FC 0-0 Karmiotissa Polemidion 0 - 0
UKR D1 00:00 FC Lviv 0-0 FC Mariupol 0 - 0
CRO D1 00:00 HNK Sibenik 0-0 Slaven Koprivnica 0 - 0
GER D2 00:30 Darmstadt 0-0 Eintracht Braunschweig 0 - 0
GER D2 00:30 St. Pauli 0-0 VfL Osnabruck 0 - 0
AUT D2 00:30 Austria Wien (Youth) 0-0 Lafnitz 0 - 0
AUT D2 00:30 FAC Team Fur Wien 0-0 FC Blau Weiss Linz 0 - 0
AUT D2 00:30 SV Horn 0-0 Grazer AK 0 - 0
AUT D2 00:30 Kapfenberg 0-0 SKU Amstetten 0 - 0
AUT D2 00:30 FC Dornbirn 1913 0-0 FC Liefering 0 - 0
DEN D1 00:30 Helsingor 0-0 Fremad Amager 0 - 0
INT CF 00:35 Netherland (w) 0-0 USA (w) 0 - 0
HOL D2 00:45 SC Cambuur 0-0 Den Bosch 0 - 0
HOL D2 00:45 FC Oss 0-0 NAC Breda 0 - 0
DEN SASL 01:00 Randers FC 0-0 Odense BK 0 - 0
SAPL D1 01:00 Maritzburg United 0-0 Supersport United 0 - 0
GER D3 01:00 Uerdingen KFC 05 0-0 SC Verl 0 - 0
SUI D1 01:00 Aarau 0-0 Winterthur 0 - 0
SUI D1 01:00 Kriens 0-0 Stade Ouchy 0 - 0
DEN D1 01:00 Kolding FC 0-0 Vendsyssel 0 - 0
SPA D2 01:00 AD Alcorcon 0-0 Girona 0 - 0
GHA D1 01:00 Legon Cities FC 0-0 Medeama SC 0 - 0
Mex MFW 01:00 Club America (w) 0-0 Chivas Guadalajara (w) 0 - 0
GER Reg 01:30 SV Drochtersen/Assel 0-0 St Pauli II 0 - 0
ROMC 01:45 AFC Progresul Spartac Bucuresti 0-0 CS Universitatea Craiova 0 - 0
UEFACW 02:00 Portugal (w) 0-0 Scotland (w) 0 - 0
UEFACW 02:00 Northern Ireland (w) 0-0 Belarus (w) 0 - 0
HOL D1 02:00 FC Twente Enschede 0-0 RKC Waalwijk 0 - 0
ENG PU23 02:00 Arsenal U23 0-0 Derby County U23 0 - 0
ENG PU23 02:00 Blackburn Rovers U23 0-0 Everton U23 0 - 0
ENG PU23 02:00 West Ham U23 0-0 Manchester United U23 0 - 0
ENG PU23 02:00 Aston Villa U23 0-0 Fulham U23 0 - 0
HUN D1 02:00 Ujpesti 0-0 Paksi SE Honlapja 0 - 0
SUI D1 02:00 Schaffhausen 0-0 Neuchatel Xamax 0 - 0
SUI D1 02:00 FC Wil 1900 0-0 Grasshopper 0 - 0
BEL D2 02:00 KMSK Deinze 0-0 Club Brugge(U23) 0 - 0
POR D1 02:00 Pacos de Ferreira 0-0 FC Famalicao 0 - 0
CAF CL 02:00 Zamalek 0-0 EL Ahly 0 - 0
BOL D1 02:00 Real Santa Cruz 0-0 Aurora 0 - 0
BOL D1 02:00 Always Ready 0-0 Nacional Potosi 0 - 0
POL PR 02:30 Gornik Zabrze 0-0 Pogon Szczecin 0 - 0
GER D1 02:30 VfL Wolfsburg 0-0 Werder Bremen 0 - 0
YDL Futsal 02:30 Phil diae Bolley 0-0 Mantova C5 Futsal 0 - 0
GIB PD 02:30 Lions Gibraltar 0-0 Europa FC 0 - 0
BEL D1 02:45 KAS Eupen 0-0 Charleroi 0 - 0
ENG L1 02:45 Fleetwood Town 0-0 Sunderland A.F.C 0 - 0
Welsh PR 02:45 Bala Town 0-0 Newtown AFC 0 - 0
ENG LCH 02:45 Brentford 0-0 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
ENG Conf 02:45 Notts County 0-0 Wealdstone FC 0 - 0
ENG FAC 02:55 Tranmere Rovers 0-0 Brackley Town 0 - 0
ENG PR 03:00 Crystal Palace 0-0 Newcastle United 0 - 0
FRA D1 03:00 Strasbourg 0-0 Rennes 0 - 0
UEFACW 03:00 Spain (w) 0-0 Moldova (w) 0 - 0
UEFACW 03:00 France (w) 0-0 Austria (w) 0 - 0
HOL D2 03:00 Volendam 0-0 Almere City FC 0 - 0
ITA D2 03:00 Chievo 0-0 Lecce 0 - 0
SPA D1 03:00 Real Valladolid 0-0 Levante 0 - 0
SPA D2 03:00 Malaga 0-0 CD Lugo 0 - 0
HOL D2 03:00 Helmond Sport 0-0 Jong PSV Eindhoven (Youth) 0 - 0
ARG D1 03:10 CA Huracan 0-0 Patronato Parana 0 - 0
MAL D2 03:15 Naxxar Lions 0-0 Mqabba FC 0 - 0
VEN D1 04:00 Portuguesa FC 0-0 Deportivo Metropolitano 0 - 0
POR D1 04:00 CD Tondela 0-0 Vitoria Guimaraes 0 - 0
Spain D4 04:00 UD San Fernando 0-0 Arucas CF 0 - 0
Spain D4 04:00 Villa Santa Brigida 0-0 UD Guia 0 - 0
BOL D1 04:15 Real Potosi 0-0 Club Guabira 0 - 0
ECU D1 04:30 Liga Dep. Universitaria Quito 0-0 Olmedo Riobamba 0 - 0
MEX D3 04:30 Intel Paja 0-0 Irapuato 0 - 0
BRA D2 05:15 Operario Ferroviario PR 0-0 Parana PR 0 - 0
BRA D2 05:15 Oeste 0-0 America MG 0 - 0
BRA D2 05:15 Sampaio Correa 0-0 Brasil de Pelotas 0 - 0
ARG D1 05:20 Godoy Cruz Antonio Tomba 0-0 Banfield 0 - 0
BRA D3 06:00 SC Paysandu Para 0-0 Botafogo PB 0 - 0
COL D1 06:00 Dep.Independiente Medellin 0-0 Deportivo Pereira 0 - 0
CHI D2 06:15 San Luis Quillota 0-0 Santiago Morning 0 - 0
PAR D1 06:30 Guay Leena 0-0 Sportivo San Lorenzo 0 - 0
ECU D1 07:00 Mushuc Runa 0-0 Club Sport Emelec 0 - 0
VEN D1 07:00 Gran Valencia FC 0-0 Aragua FC 0 - 0
NZFC 07:00 Waitakere United 0-0 Team Wellington 0 - 0
NZFC 07:00 Wellington Phoenix Reserve 0-0 Eastern Suburbs AFC 0 - 0
BRA D2 07:30 Cruzeiro (MG) 0-0 Confianca SE 0 - 0
ARG D1 07:30 Velez Sarsfield 0-0 Gimnasia La Plata 0 - 0
INT CF 07:30 Brazil (w) 0-0 Ecuador (w) 0 - 0
COL D1 08:00 Millonarios 0-0 Deportiva Once Caldas 0 - 0
BRA D2 08:30 Cuiaba 0-0 Avai FC SC 0 - 0
NZFC 10:00 Canterbury United 0-0 Hamilton Wanderers 0 - 0
Fiji cup 10:00 Seaqaqa FC 0-0 Savusavu 0 - 0
JPN D3 11:00 Kamatamare Sanuki 0-0 FC Gifu 0 - 0
JPN D3 11:00 Fujieda MYFC 0-0 Gamba Osaka U23 0 - 0
JAP FutL 11:00 Shonan Bellmare Futsal 0-0 Vasagey oita Futsal 0 - 0
JPN D1 12:00 Hiroshima Sanfrecce 0-0 Consadole Sapporo 0 - 0
JPN D1 12:00 Nagoya Grampus 0-0 Oita Trinita 0 - 0
JPN D2 12:00 V-Varen Nagasaki 0-0 Albirex Niigata 0 - 0
KCL 12:00 Gyeongju KHNP 0-0 Gimhae City 0 - 0
JPN D2 13:00 Giravanz Kitakyushu 0-0 Fagiano Okayama 0 - 0
JAP FutL 13:00 Kitakyushu Futsal 0-0 Nagoya oceans Futsal 0 - 0
CFC 13:30 Wuhan ZALL 0-0 Taizhou Yuanda 0 - 0
CHA D2 14:00 Nanjing Fengfan 0-0 Qingdao Zhongneng 0 - 0
CHA D2 14:00 Xi An FC 0-0 Bei Li Gong 0 - 0
CHA D2 14:00 Shenzhen Xuegang 0-0 Qingdao Zhongchuang Hengtai 0 - 0
CHA D2 14:00 Qingdao Red Lions 0-0 Hebei Jingying 0 - 0
CHA D2 14:00 Jiangsu Yancheng 0-0 Inner Mongolia Caoshangfei F.C 0 - 0
HK PR 14:00 Southern District 0-0 Biu Chun Rangers 0 - 0
JPN D3 15:00 SC Sagamihara 0-0 Gainare Tottori 0 - 0
JAP FutL 15:00 Peace Does Machida Futsal 0-0 Nagano Futsal 0 - 0
IDN ISL 15:30 PSIS Semarang 0-0 Persik Kediri 0 - 0
TUR 3B 16:00 Yesilyurt Belediyespor 0-0 Bukaspor 0 - 0
ROMC 16:00 Voin Tate Numa Glenn 0-0 Sepsi 0 - 0
WIE WC 16:00 Son La (w) 0-0 CLB TPHCM (w) B 0 - 0
CZE CFL 16:15 Jablonec B 0-0 Hradec Kralove B 0 - 0
CZE CFL 16:30 FK Prepere 0-0 SK Zapy 0 - 0
CZE U19 16:30 Dynamo Ceske Budejovice U19 0-0 Opava U19 0 - 0
SIN D1 16:30 Hougang United FC 0-0 Tanjong Pagar Utd 0 - 0
SIN D1 16:30 Balestier Khalsa FC 0-0 Geylang United FC 0 - 0
HK PR 16:30 Tai Chung FC 0-0 Sun Pegasus 0 - 0
AUS QSL 16:30 Queensland Lions SC 0-0 Brisbane Olympic United FC 0 - 0
AFC CL 17:00 Vissel Kobe 0-0 Guangzhou Evergrande Taobao FC 0 - 0
TKM D1 17:00 FC MERW 0-0 Kopetdag Asgabat 0 - 0
TUR 3B 17:00 Agri 1970 Spor 0-0 Yimpas Yozgatspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Kahta 02 Spor 0-0 Ceyhanspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Arhavispor 0-0 Sile Yildizspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Cizrespor 0-0 Osmaniyespor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Elazig Belediyespor 0-0 Ispartaspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Sanger 0-0 Darica Genclerbirligi 0 - 0
TUR 3B 17:00 Erzin Belediyespor 0-0 Yomraspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Halide Edip Adivarspor 0-0 Karaman Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Kutahyaspor 0-0 Tepecik Bld 0 - 0
TUR 3B 17:00 Tokatspor 0-0 Tekirdagspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Carsambaspor 0-0 Celspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Catalca Spor 0-0 Yeni Altindag BS 0 - 0
TUR 3B 17:00 Golcukspor 0-0 Erokspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Somaspor 0-0 Batman Petrolspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Yalovaspor 0-0 Erbaaspor S 0 - 0
TKM D1 17:00 FC Ahal 0-0 HTTU Asgabat 0 - 0
TKM D1 17:00 FC Altyn Asyr 0-0 Nebitchi 0 - 0
TKM D1 17:00 Sagadam FK 0-0 Energetik Mary 0 - 0
UKR U21 17:00 Inhulets Petrove U21 0-0 Olimpic Donetsk U21 0 - 0
UKR U21 17:00 Kolos Kovalivka U21 0-0 Desna Chernihiv U21 0 - 0
UKR U21 17:00 FC Mynai U21 0-0 Zorya U21 0 - 0
TUR 3B 17:00 Ofspor 0-0 Payasspor 0 - 0
HUN U19A 17:00 Ferencvarosi U19 0-0 Vasas U19 0 - 0
HUN U19A 17:00 Gyori ETO U19 0-0 Illes Akademia Haladas U19 0 - 0
HUN U19A 17:00 MTK Budapest U19 0-0 Fehervar Videoton U19 0 - 0
GER U19 17:00 Borussia Dortmund U19 0-0 Viktoria koln U19 0 - 0
GER U19 17:00 Wuppertaler SV Borussia U19 0-0 Monchengladbach U19 0 - 0
GER U17 17:00 Hoffenheim U17 0-0 Bayern Munchen U17 0 - 0
GER U17 17:00 VfB Stuttgart U17 0-0 FC Heidenheim U17 0 - 0
GER U17 17:00 Eintracht Frankfurt U17 0-0 FSV Frankfurt U17 0 - 0
GER U17 17:00 Karlsruher SC U17 0-0 Augsburg U17 0 - 0
GER U17 17:00 SC Freiburg U17 0-0 SpVgg Unterhaching U17 0 - 0
GER U17 17:00 SV Darmstadt U17 0-0 Kaiserslautern U17 0 - 0
GER U17 17:00 TSV 1860 Munchen U17 0-0 Stuttgarter Kickers U17 0 - 0
GER U17 17:00 SV Wehen Wiesbaden U17 0-0 Greuther Furth U17 0 - 0
GER U17 17:00 FSV Mainz 05 U17 0-0 Nurnberg U17 0 - 0
GER U17 17:00 FC Hennef 05 U17 0-0 FC Schalke 04 U17 0 - 0
GER U17 17:00 Monchengladbach U17 0-0 Bochum U17 0 - 0
GER U17 17:00 Arminia Bielefeld U17 0-0 Koln U17 0 - 0
GER U17 17:00 SV Lippstadt U17 0-0 Bayer Leverkusen U17 0 - 0
GER U17 17:00 Aachen U17 0-0 Fortuna Dusseldorf U17 0 - 0
GER U17 17:00 RW Essen U17 0-0 Preussen Munster U17 0 - 0
GER U17 17:00 Dortmund U17 0-0 SG Unterrath U17 0 - 0
GER U17 17:00 SC Paderborn 07 U17 0-0 Fortuna Koln U17 0 - 0
GER U17 17:00 Chemnitzer(U17) 0-0 Holstein Kiel U17 0 - 0
GER U17 17:00 Energie Cottbus U17 0-0 Hertha Zehlendorf U17 0 - 0
GER U17 17:00 Hallescher FC U17 0-0 Carl Zeiss Jena U17 0 - 0
GER U17 17:00 Werder Bremen U17 0-0 VfL Wolfsburg U17 0 - 0
GER U17 17:00 Viktoria Berlin U17 0-0 Dynamo DresdenU17 0 - 0
GER U17 17:00 St. PauliU17 0-0 RasenBallsport LeipzigU17 0 - 0
GER U17 17:00 Hannover 96 U17 0-0 Union Berlin U17 0 - 0
GER U17 17:00 Hamburger SV U17 0-0 Hertha BSC Berlin U17 0 - 0
GER U19 17:00 Greuther Furth U19 0-0 Ingolstadt U19 0 - 0
CZE U19 17:00 Viktoria Plzen U19 0-0 Marila Pribram U19 0 - 0
CZE U19 17:00 Sigma Olomouc U19 0-0 Banik Ostrava U19 0 - 0
CZE U19 17:00 Slavia Praha U19 0-0 Pardubice U19 0 - 0
AZE D1 17:00 Standard Sumgayit 0-0 FK Gilan Gabala 0 - 0
BUL D1 17:00 Arda 0-0 PFK Montana 0 - 0
TUR 3B 17:00 EdirnesporGenclik 0-0 Dai Lin Jissbon 0 - 0
TUR 3B 17:00 Fatsa Belediyespor 0-0 Utkoi 0 - 0
TUR 3B 17:00 Kemerspor 2003 0-0 Diyarbakirspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Kizilcabolukspor 0-0 1877 Alemdagspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Nevsehirspor Genclik 0-0 Artvin Hopaspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 Cankaya FK 0-0 Manisaspor 0 - 0
JAP FutL 17:00 fugador sumida Futsal 0-0 Fuchu Athletic FC Futsal 0 - 0
ARM D1 17:30 Lori Vanadzor 0-0 FC Avan Academy 0 - 0
GER U19 17:30 Energie Cottbus U19 0-0 St. Pauli U19 0 - 0
CZE U19 17:30 Brno U19 0-0 Meteor Praha(U19) 0 - 0
TUR D1 17:30 Gazisehir Gaziantep 0-0 Yeni Malatyaspor 0 - 0
TUR D2 17:30 Umraniyespor 0-0 Menemen Belediye Spor 0 - 0
DAN U19 17:45 Esbjerg U19 0-0 Horsens U19 0 - 0
MOL D2 18:00 Drochia 0-0 CSF Sparta 0 - 0
HUN U19A 18:00 Diosgyor VTK U19 0-0 Debrecin VSC U19 0 - 0
HUN U19A 18:00 NergihasaU19 0-0 Budapest Honved U19 0 - 0
THA PR 18:00 Chonburi Shark FC 0-0 Port FC 0 - 0
THA PR 18:00 Rayong FC 0-0 Sukhothai 0 - 0
Por U23 18:00 Boavista U23 0-0 Coimbra EC U23 0 - 0
DAN U19 18:00 FC Kobenhavn U19 0-0 Sonderjyske U19 0 - 0
DAN U19 18:00 Lyngby Fodbold Club U19 0-0 Aarhus AGF U19 0 - 0
DAN U19 18:00 Nordsjaelland U19 0-0 Vejle U19 0 - 0
DAN U19 18:00 Midtjylland U19 0-0 Aalborg BK U19 0 - 0
GER U19 18:00 Karlsruher SC U19 0-0 SC Freiburg U19 0 - 0
GER U19 18:00 Hamburger SV U19 0-0 Hannover 96 U19 0 - 0
GER U19 18:00 MagdeburgU19 0-0 RB LeipzigU19 0 - 0
BLR D1 18:00 Slavia Mozyr 0-0 Energetik-BGU Minsk 0 - 0
BLR D1 18:00 Slutsksakhar Slutsk 0-0 Smolevichy-STI 0 - 0
BLR D1 18:00 Shakhter Soligorsk 0-0 FC Minsk 0 - 0
BLR D1 18:00 Dinamo Brest 0-0 Neman Grodno 0 - 0
BLR D1 18:00 Dinamo Minsk 0-0 BATE Borisov 0 - 0
BLR D1 18:00 FK Vitebsk 0-0 FC Torpedo Zhodino 0 - 0
BLR D1 18:00 FC Belshina Babruisk 0-0 FC Rukh Brest 0 - 0
BLR D1 18:00 FK Isloch Minsk 0-0 FK Gorodeya 0 - 0
ENG U23 D1 18:00 Colchester United U23 0-0 Cardiff City U23 0 - 0
RUS PR 18:00 Arsenal Tula 0-0 Zenit St. Petersburg 0 - 0
POL D2 18:00 Olimpia Elblag 0-0 Stargard Szczecinski 0 - 0
POR D2 18:00 Viseu 0-0 Penafiel 0 - 0
MAC D1 18:00 Hang Sai 0-0 Windsor Arch Ka I 0 - 0
THA D1 18:00 Nong Bua Lamphu 0-0 Khonkaen United 0 - 0
THA D1 18:00 Kasetsart FC 0-0 Chainat FC 0 - 0
EST D1 18:00 Trans Narva 0-0 Tallinna JK Legion 0 - 0
EST D1 18:00 JK Tallinna Kalev 0-0 FC Kuressaare 0 - 0
Ken D1 18:00 Mathare United 0-0 Kakamega Homeboyz 0 - 0
POL ME 18:00 Nowy Hutnik Youth 0-0 Escola Varsovia Warszawa Youth 0 - 0
POL ME 18:00 Arka Gdynia (Youth) 0-0 Jagiellonia Bialystok (Youth) 0 - 0
POL ME 18:00 Slask Wroclaw U21 0-0 Zha Buse U19 0 - 0
IDN ISL 18:15 Persebaya Surabaya 0-0 Persiraja Aceh 0 - 0
SVK D2 18:30 FK Kosice 0-0 Sport Podbrezova 0 - 0
SVK D2 18:30 KFC Komarno 0-0 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 0
SVK D2 18:30 MSK Puchov 0-0 Poprad 0 - 0
SVK D2 18:30 Partizan Bardejov 0-0 MFK Skalica 0 - 0
THA PR 18:30 Suphanburi FC 0-0 Ratchaburi FC 0 - 0
DAN U17 18:30 Odense BK U17 0-0 Silkeborg IF U17 0 - 0
POL D1 18:30 GKS Jastrzebie 0-0 Zaglebie Sosnowiec 0 - 0
POL D1 18:30 Puszcza Niepolomice 0-0 OKS Stomil Olsztyn 0 - 0
ROMC 18:30 Gloria Buzau 0-0 Steaua Bucuresti 0 - 0
ROMC 18:30 ACS Viitorul Targu Jiu 0-0 SCM Argesul Pitesti 0 - 0
ROMC 18:30 FK Csikszereda Miercurea Ciuc 0-0 FC UT Arad 0 - 0
ROMC 18:30 Concordia Ihrhove 0-0 Botosani 0 - 0
ROMC 18:30 Dinamo Bucuresti 0-0 FC Viitorul Constanta 0 - 0
ROMC 18:30 Universitatea Craiova 0-0 ACS Poli Timisoara 0 - 0
ROMC 18:30 Sanmartin 0-0 Dunarea Calarasi 0 - 0
WIE WC 18:30 Than KSVN (w) 0-0 CLB TPHCM (w) 0 - 0
CFC 18:35 Beijing Guoan 0-0 Chengdu Xingcheng 0 - 0
POL D1 18:40 LKS Nieciecza 0-0 GKS Tychy 0 - 0
KSA D2 18:50 Al Safa(KSA) 0-0 Hercue 0 - 0
CRO D2 18:55 HNK Cibalia 0-0 Hrvatski dragovoljac 0 - 0
GER D2 19:00 Karlsruher SC 0-0 SC Paderborn 07 0 - 0
GER D2 19:00 Jahn Regensburg 0-0 Wurzburger Kickers 0 - 0
GER D2 19:00 SV Sandhausen 0-0 Erzgebirge Aue 0 - 0
MKD D1 19:00 FC Vardar Skopje 0-0 Academy Pandev 0 - 0
DAN U19 19:00 BrondbyU19 0-0 Randers Freja U19 0 - 0
DAN U17 19:00 Brondby IFU17 0-0 Randers FC U17 0 - 0
GER U19 19:00 Union Berlin U19 0-0 VfL Wolfsburg U19 0 - 0
GER U19 19:00 Augsburg U19 0-0 VfB Stuttgart U19 0 - 0
GER U19 19:00 Bayern Munchen U19 0-0 Nurnberg U19 0 - 0
GER U19 19:00 Kickers Offenbach U19 0-0 Hoffenheim U19 0 - 0
CZE U19 19:00 MFK Karvina U19 0-0 Sparta Praha U19 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Roseman 0-0 FC Plackovica 0 - 0
MKD D2 19:00 Pobeda Prilep 0-0 FK Kozuv 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Sloga 1934 Vinica 0-0 FK Osogovo 0 - 0
MKD D2 19:00 Bregalnica Stip 0-0 FK Tikves Kavadarci 0 - 0
MKD D2 19:00 Pehchevo 0-0 Kamenica-Sasa 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Rinija Gostivar 0-0 FK Drita Bogovinje 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Teteks Tetovo 0-0 FK Skopje 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Ohrid 2004 0-0 Vlazrimi Kicevo 0 - 0
MKD D2 19:00 FK Kadino 0-0 Vardar Forino 0 - 0
MKD D2 19:00 Korab Debar 0-0 KF Veleshta 0 - 0
UKR D1 19:00 PFC Oleksandria 0-0 Rukh Vynnyky 0 - 0
AZE D1 19:00 FC Neftci Baku 0-0 Zira FK 0 - 0
POL D2 19:00 Hutnik Krakow 0-0 Bytovia Bytow 0 - 0
POL D2 19:00 Lech II Poznan 0-0 Wigry Suwalki 0 - 0
POL D2 19:00 Pogon Siedlce 0-0 Slask Wroclaw II 0 - 0
DEN D1 19:00 Skive IK 0-0 Fredericia 0 - 0
THA D1 19:00 Ranong FC 0-0 Customs Department FC 0 - 0
THA D1 19:00 Khonkaen FC 0-0 Ayutthaya United 0 - 0
THA D1 19:00 Chiangmai FC 0-0 Sisaket FC 0 - 0
BOS PL 19:00 Borac Banja Luka 0-0 NK Siroki Brijeg 0 - 0
BOS PL 19:00 Mladost Doboj Kakanj 0-0 FK Zeljeznicar 0 - 0
BOS PL 19:00 Olimpik Sarajevo 0-0 FK Tuzla City 0 - 0
BOS PL 19:00 Radnik Bijeljina 0-0 FK Krupa 0 - 0
BOS PL 19:00 Sloboda 0-0 HSK Zrinjski Mostar 0 - 0
BOS PL 19:00 FK Velez Mostar 0-0 Sarajevo 0 - 0
ISR D3 19:00 SC Daburiyya Osama 0-0 Hapoel Kaukab 0 - 0
ISR D3 19:00 Shimshon Kafr Qasim 0-0 Hapoel Azor 0 - 0
ISR D3 19:00 Sport Club Dimona 0-0 Hapoel Bnei Lod 0 - 0
ISR D3 19:00 FC Ironi Or Yehuda 0-0 Maccabi Herzliya 0 - 0
ISR D3 19:00 Hapoel Holon Yaniv 0-0 Maccabi Yavne 0 - 0
ISR D3 19:00 AS Nordia Jerusalem 0-0 Maccabi Shaarayim 0 - 0
ISR D3 19:00 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 0-0 Maccabi Kabilio Jaffa 0 - 0
ISR D3 19:00 Hapoel Bikat Hayarden 0-0 MS Ironi Kuseife 0 - 0
POL ME 19:00 Zaglebie Lubin (Youth) 0-0 SMS Lodz Youth 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Horiyah 0-0 Al-Shorta Damascus 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Wahda Damascus 0-0 Teshrin SC 0 - 0
Syri D1 19:00 Al Wathbah 0-0 Al Ittihad (SYR) 0 - 0
Syri D1 19:00 Al futowa 0-0 Ha Ji lage 0 - 0
Syri D1 19:00 Hutteen FC 0-0 Al-Jaish Damascus 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Sahel(SYR) 0-0 Jableh SC 0 - 0
Syri D1 19:00 Al-Taleiah 0-0 Al-Karamah 0 - 0
ISR D3 19:00 Hapoel Kafr Kanna 0-0 Maccabi Tamra 0 - 0
ISR D3 19:00 Hapoel Bnei Arrara Ara 0-0 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 0 - 0
Kosovo L 19:00 KF Besa Pec 0-0 Prishtina 0 - 0
KSA YTH 19:10 Al-Hilal (Youth) 0-0 Al-Nasr (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15 Al-Faisaly Harmah Youth 0-0 Hajer (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15 Al-Feiha U20 0-0 Al-Tai (Youth) 0 - 0
LBN D1 19:15 Al Bourj 0-0 Al Akhaahli Alay 0 - 0
LBN D1 19:15 Al-Ahed 0-0 Al-Safa 0 - 0
KSA D2 19:15 Kumait 0-0 Al Liwaa 0 - 0
BUL D1 19:15 Beroe Stara Zagora 0-0 Levski Sofia 0 - 0
KSA D2 19:20 Al-Taqdom 0-0 Al-Sadd FC(SA) 0 - 0
ENG PR 19:30 Brighton Hove Albion 0-0 Liverpool 0 - 0
CZE D2 19:30 Chrudim 0-0 Blansko 0 - 0
CZE D2 19:30 Hradec Kralove 0-0 SK Prostejov 0 - 0
CZE D2 19:30 Vysocina jihlava 0-0 SK Slovan Varnsdorf 0 - 0
CZE D2 19:30 FK MAS Taborsko 0-0 Lisen 0 - 0
CZE D2 19:30 Usti nad Labem 0-0 Trinec 0 - 0
CZE D2 19:30 Vysehrad 0-0 FK Graffin Vlasim 0 - 0
CZE D2 19:30 Viktoria Zizkov 0-0 Dukla Prague 0 - 0
KSA PR 19:30 Al-Ameade 0-0 Al Raed 0 - 0
GER Reg 19:30 ETSV Weiche Flensburg 0-0 Phonix Lubeck 0 - 0
CZE CFL 19:30 Slovan Velvary 0-0 FK Zbuzany 1953 0 - 0
CYP D2 19:30 Ahironas Liopetriou 0-0 Omonia Aradippou 0 - 0
CYP D2 19:30 Anagennisi FC Deryneia 0-0 PAEEK 0 - 0
CYP D2 19:30 Aris Limassol 0-0 Digenis Morphou 0 - 0
CYP D2 19:30 Akritas Chloraka 0-0 Omonia Psevda 0 - 0
CYP D2 19:30 Othellos Athienou 0-0 Kouris Erimi 0 - 0
CYP D2 19:30 Onisilos Sotiras 0-0 Agia Napa 0 - 0
CYP D2 19:30 Thoi Lakatamias 0-0 Alki Oroklini 0 - 0
CYP D2 19:30 Xylotympou 0-0 AE Zakakiou 0 - 0
CYP D2 19:30 Dignis Yepsonas 0-0 Asil Lysi 0 - 0
KSA D2 19:30 Al-Akhdoud 0-0 Al Qaisoma 0 - 0
KSA D2 19:30 Al-Jndal 0-0 Al Entesar 0 - 0
KSA D2 19:30 Bisha FC 0-0 Al-Zlfe 0 - 0
ENG LCH 19:30 Reading 0-0 Bristol City 0 - 0
CRO D2 19:30 NK Solin 0-0 NK Junak 0 - 0
CRO D2 19:30 NK Opatija 0-0 NK Croatia Zmijavci 0 - 0
CRO D2 19:30 Radnik Sesvete 0-0 NK Dugopolje 0 - 0
BUL D2 19:30 FC Dobrudzha 0-0 FC Hebar Pazardzhik 0 - 0
BUL D2 19:30 Kariana Erden 0-0 Strumska Slava 0 - 0
BUL D2 19:30 Minyor Pernik 0-0 Yantra Gabrovo 0 - 0
BUL D2 19:30 Neff supporting Simic 0-0 FC Sozopol 0 - 0
ENG FAC 19:30 Morecambe 0-0 Solihull Moors 0 - 0
UAE D1 19:35 Dabba Al-Fujairah 0-0 Emirates Club 0 - 0
UAE D1 19:40 Al-Thaid 0-0 Al Taawon 0 - 0
KSA YTH 19:45 Ohud Medina Youths 0-0 Al Wehda (Youth) 0 - 0
BPL (W) 20:00 Eendracht Aalst (w) 0-0 Racing Genk (w) 0 - 0
AFC CL 20:00 Yokohama Marinos 0-0 Shanghai East Asia FC 0 - 0
AUS D3 20:00 Salzburger AK 1914 0-0 Bischofshofen 0 - 0
CZE D1 20:00 Marila Pribram 0-0 Mlada Boleslav 0 - 0
ISR D1 20:00 Maccabi Petah Tikva FC 0-0 Hapoel Hadera 0 - 0
URU D1 20:00 Centro Atletico Fenix 0-0 Deportivo Maldonado 0 - 0
HOL D2 20:00 Roda JC 0-0 Excelsior SBV 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Qviding FIF 0-0 Oskarshamns AIK 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Karlskrona AIF 0-0 Tvaakers IF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 FC Linkoping City 0-0 Utsiktens BK 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Eskilsminne IF 0-0 Torns IF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Skovde AIK 0-0 FC Trollhattan 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Lunds BK 0-0 Lindome GIF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 IFK Varnamo 0-0 Assyriska Turab IK JKP 0 - 0
SWE D1 SN 20:00 Landskrona BoIS 0-0 Motala AIF FK 0 - 0
DAN U17 20:00 Esbjerg FB U17 0-0 Horsens U17 0 - 0
DAN U17 20:00 FC Kobenhavn U17 0-0 Sonderjyske U17 0 - 0
DAN U17 20:00 Midtjylland U17 0-0 AalborgU17 0 - 0
GER D3 20:00 VFB Lubeck 0-0 SV Waldhof Mannheim 0 - 0
GER D3 20:00 Zwickau 0-0 Magdeburg 0 - 0
GER D3 20:00 TSV 1860 Munchen 0-0 Te Cu Kukuh Atta Seip 0 - 0
GER D3 20:00 Unterhaching 0-0 SV Wehen Wiesbaden 0 - 0
GER D3 20:00 Hallescher FC 0-0 Viktoria koln 0 - 0
GER D3 20:00 Hansa Rostock 0-0 Bayern Munchen (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 Vfr Aalen 0-0 FSV Mainz 05 (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 SV Elversberg 0-0 TSG Hoffenheim (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 FC 08 Hombrug 0-0 TSG Balingen 0 - 0
GER Reg 20:00 FSV Frankfurt 0-0 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 0
GER Reg 20:00 Hessen Kassel 0-0 TSV Steinbach 0 - 0
GER Reg 20:00 FK Pirmasens 0-0 FC Giessen 0 - 0
GER Reg 20:00 Rot-Weiss Koblenz 0-0 Kickers Offenbach 0 - 0
GER Reg 20:00 TSV Schott Mainz 0-0 Bayern Alzenau 0 - 0
GER Reg 20:00 Eintracht Stadtallendorf 0-0 SC Freiburg (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 VfB Stuttgart II 0-0 SSV Ulm 1846 0 - 0
GER Reg 20:00 Astoria Walldorf 0-0 Bahlinger 0 - 0
GER Reg 20:00 Monchengladbach AM. 0-0 Fortuna Koln 0 - 0
GER Reg 20:00 VFB Homberg 0-0 Bonner 0 - 0
GER Reg 20:00 Koln (Youth) 0-0 Sportfreunde Lotte 0 - 0
GER Reg 20:00 Rot-Weiss Oberhausen 0-0 Fortuna Dusseldorf (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00 Preuben Munster 0-0 Wegberg-Beeck 0 - 0
GER Reg 20:00 SV Rodinghausen 0-0 Rot-Weiss Ahlen 0 - 0
GER Reg 20:00 Schalke 04 (Youth) 0-0 SV Lippstadt 0 - 0
GER Reg 20:00 Wuppertaler 0-0 Wiedenbruck 0 - 0
GER Reg 20:00 BSV Rehden 0-0 SV Atlas Delmenhorst 0 - 0
GER Reg 20:00 Heider SV 0-0 Hamburger SV (Youth) 0 - 0
BEL WD1 20:00 KVK Tienen (w) 0-0 Gent B (w) 0 - 0
ENG PU23 20:00 Liverpool U23 0-0 Manchester City U23 0 - 0
ITA D2 20:00 Brescia 0-0 Frosinone 0 - 0
ITA D2 20:00 Empoli 0-0 Vicenza 0 - 0
ITA D2 20:00 Pescara 0-0 Pordenone Calcio SSD 0 - 0
ITA D2 20:00 Pisa 0-0 Cittadella 0 - 0
ITA D2 20:00 Venezia 0-0 Ascoli 0 - 0
BI PL 20:00 Athletico Olympic 0-0 Aigle Noir 0 - 0
BI PL 20:00 Royal Muramvya FC 0-0 Vitalo 0 - 0
SVK D1 20:00 MSK Zilina 0-0 Sokol Dolna Zdana 0 - 0
SVK D1 20:00 MFK Ruzomberok 0-0 Nitra 0 - 0
SVK D1 20:00 Zlate Moravce 0-0 Michalovce 0 - 0
POL D2 20:00 Gornik Polkowice 0-0 KP Calisia Kalisz 0 - 0
DEN D1 20:00 Herfolge Boldklub Koge 0-0 Esbjerg 0 - 0
SPA D1 20:00 Elche 0-0 Cadiz 0 - 0
TUR D1 20:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0-0 Denizlispor 0 - 0
TUR D2 20:00 Akhisar Bld.Geng 0-0 Osmanlispor FC 0 - 0
TUR D2 20:00 Istanbulspor 0-0 Giresunspor 0 - 0
MAC D1 20:00 PSP Macau 0-0 Sporting de Macau 0 - 0
MAL D1 20:00 Hibernians FC 0-0 Sirens 0 - 0
MAL D1 20:00 Birkirkara FC 0-0 Gudja United 0 - 0
KUW D1 20:00 Al-Salibikhaet 0-0 Al-Shabab(KUW) 0 - 0
MAL D2 20:00 St Georges 0-0 Fgura United 0 - 0
ENG FAC 20:00 Gillingham 0-0 Exeter City 0 - 0
ENG FAC 20:00 Newport County 0-0 Salford City 0 - 0
Ken D1 20:00 Bandari 0-0 Kericho 0 - 0
ALG D1 20:00 CS Constantine 0-0 WA Tlemcen 0 - 0
ALG D1 20:00 MC Magra 0-0 ASO Chlef 0 - 0
ALG D1 20:00 RC Relizane 0-0 Paradou AC 0 - 0
ALG D1 20:00 USM Alger 0-0 ES Setif 0 - 0
ALG D1 20:00 AS Ain Mlila 0-0 CR Belouizdad 0 - 0
ALG D1 20:00 Biskra 0-0 JSM Skikda 0 - 0
ALG D1 20:00 NA Hussein Dey 0-0 MC Oran 0 - 0
ALG D1 20:00 JS kabylie 0-0 CA Bordj Bou Arreridj 0 - 0
ALG D1 20:00 OM Medea 0-0 JS Saoura 0 - 0
CAF CL 20:00 APR FC 0-0 Gor Mahia 0 - 0
CAF CL 20:00 Young Buffaloes 0-0 Le Messager Ngozi 0 - 0
CAF CL 20:00 Forest Rangers 0-0 Bouenguidi Sports 0 - 0
CAF CL 20:00 Vipers 0-0 Al-Hilal Omdurman 0 - 0
Ken D1 20:15 Kariobangi Sharks 0-0 Wazito FC 0 - 0
SLO D1 20:15 NK Mura 05 0-0 FC Koper 0 - 0
DAN U17 20:30 LYNGBY FODBOLD CLUB U17 0-0 AGF Viby U17 0 - 0
AUT D2 20:30 SK Vorwarts Steyr 0-0 FC Superfund Pasching 0 - 0
AUT D2 20:30 FC Wacker Innsbruck 0-0 Rapid Vienna (Youth) 0 - 0
SAPL D1 20:30 Orlando Pirates 0-0 Baroka FC 0 - 0
SAPL D1 20:30 TS Galaxy 0-0 Lamontville Golden Arrows 0 - 0
IDN ISL 20:30 Persib Bandung 0-0 Persija Jakarta 0 - 0
RUS PR 20:30 Khimki 0-0 FC Krasnodar 0 - 0
Welsh PR 20:30 Connahs Quay Nomads FC 0-0 Barry Town AFC 0 - 0
SAFL 20:30 TS Sporting 0-0 Cape Umoya United 0 - 0
SAFL 20:30 Sekhukhune United 0-0 Real Kings 0 - 0
SAFL 20:30 Free State Stars 0-0 Uthongathi FC 0 - 0
CAF CL 20:30 CD Costa do Sol 0-0 FC Platinum 0 - 0
CAF CL 20:30 Galaxy 0-0 US Zilimadjou 0 - 0
HUN D1 20:45 Varda SE 0-0 Dafuji cloth MTE 0 - 0
POL PR 21:00 Stal Mielec 0-0 Jagiellonia Bialystok 0 - 0
FRA D2 21:00 Grenoble 0-0 Paris FC 0 - 0
FRA D2 21:00 Toulouse 0-0 Chamois Niortais 0 - 0
GER Reg 21:00 SSV Jeddeloh 0-0 Havelse 0 - 0
HOL D3 21:00 ASWH 0-0 Excelsior Maassluis 0 - 0
HOL D3 21:00 Kozakken Boys 0-0 Noordwijk 0 - 0
HOL D3 21:00 Spakenburg 0-0 Quick Boys 0 - 0
POL D1 21:00 Chrobry Glogow 0-0 Sandecja Nowy Sacz 0 - 0
CYP D1 21:00 Anorthosis Famagusta FC 0-0 E.N.Paralimniou 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Ascoli U20 0-0 Sassuolo U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Atalanta U20 0-0 Sampdoria U19 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Bologna U20 0-0 AC Milan U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Genoa U20 0-0 Juventus U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Inter Milan U20 0-0 AS Roma U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Lazio U20 0-0 Empoli U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Spal U19 0-0 Fiorentina U20 0 - 0
ITA YTHL 21:00 Torino U20 0-0 Cagliari U19 0 - 0
ARM D2 21:00 FC West Armenia 0-0 Alashkert B Martuni 0 - 0
BEL WD1 21:00 Oud Heverlee Leuven II (w) 0-0 KSKV Zwevezele (w) 0 - 0
BEL WD1 21:00 Massenhoven VC (w) 0-0 Wuustwezel (w) 0 - 0
SAN L 21:00 Cailungo 0-0 SP Cosmos 0 - 0
SAN L 21:00 Faetano 0-0 SP Domagnano 0 - 0
SAN L 21:00 Fiorentino 0-0 Tre Fiori 0 - 0
SAN L 21:00 Folgore/Falciano 0-0 Entai Ravi Tucci 0 - 0
SAN L 21:00 SP La Fiorita 0-0 San Giovanni 0 - 0
SAN L 21:00 S.S Pennarossa 0-0 AC Juvenes 0 - 0
SAN L 21:00 Tre Penne 0-0 Murata 0 - 0
CRO D1 21:00 NK Varteks Varazdin 0-0 Istra 1961 Pula 0 - 0
ITA D1 21:00 Sassuolo 0-0 Inter Milan 0 - 0
SWE D2 21:00 Halmstads 0-0 Orgryte 0 - 0
SWE D2 21:00 Degerfors IF 0-0 GIF Sundsvall 0 - 0
SWE D2 21:00 Jonkopings Sodra IF 0-0 Trelleborgs FF 0 - 0
SWE D2 21:00 Osters IF 0-0 Ljungskile 0 - 0
SWE D2 21:00 GAIS 0-0 Akropolis IF 0 - 0
SWE D2 21:00 Umea FC 0-0 Vasteras SK FK 0 - 0
NOR AL 21:00 Grorud 0-0 Kongsvinger 0 - 0
NOR AL 21:00 Ham-Kam 0-0 Lillestrom 0 - 0
NOR AL 21:00 KFUM Oslo 0-0 Oygarden FK 0 - 0
NOR AL 21:00 Sandnes Ulf 0-0 Jerv 0 - 0
NOR AL 21:00 Stjordals Blink 0-0 Raufoss 0 - 0
NOR AL 21:00 Tromso IL 0-0 Ranheim IL 0 - 0
NOR AL 21:00 Ullensaker/Kisa IL 0-0 Sogndal 0 - 0
NOR AL 21:00 Asane Fotball 0-0 Strommen 0 - 0
JOR D1 21:00 Al Wihdat Amman 0-0 Maan 0 - 0
ISL 21:00 Bengaluru 0-0 Fateh Hyderabad 0 - 0
MOL D1 21:00 Codru Lozova 0-0 Sheriff Tiraspol 0 - 0
NIR CH 21:00 Queen's University 0-0 HW Welders 0 - 0
NIR CH 21:00 Annagh United 0-0 Institute FC 0 - 0
NIR CH 21:00 Ballyclare Comrades 0-0 Knockbreda 0 - 0
NIR CH 21:00 Ballinamallard United 0-0 Loughgall FC 0 - 0
NIR CH 21:00 Dundela 0-0 Ards FC 0 - 0
NIR CH 21:00 Newry City 0-0 Dergview FC 0 - 0
INT FRL 21:00 Chile (w) 0-0 Zambia (w) 0 - 0
GER D1 21:30 Augsburg 0-0 SC Freiburg 0 - 0
GER D1 21:30 Borussia Dortmund 0-0 FC Koln 0 - 0
GER D1 21:30 RB Leipzig 0-0 Arminia Bielefeld 0 - 0
GER D1 21:30 VfB Stuttgart 0-0 Bayern Munchen 0 - 0
GER D1 21:30 Union Berlin 0-0 Eintracht Frankfurt 0 - 0
KSA YTH 21:30 Al-Shabab (Youth) 0-0 Al Ahli Jeddah (Youth) 0 - 0
DAN U17 21:30 Nordsjaelland U17 0-0 VejleU17 0 - 0
HOL D3 21:30 GVVV Veenendaal 0-0 HHC Hardenberg 0 - 0
HOL D3 21:30 Koninklijke HFC 0-0 IJsselmeervogels 0 - 0
HOL D3 21:30 Jong Sparta Rotterdam (Youth) 0-0 AFC 0 - 0
HOL D3 21:30 Scheveningen 0-0 De Treffers 0 - 0
HOL D3 21:30 TEC 0-0 Rijnsburgse Boys 0 - 0
HOL D3 21:30 Katwijk 0-0 Volendam (Youth) 0 - 0
Welsh PR 21:30 Caernarfon 0-0 Haverfordwest County 0 - 0
Welsh PR 21:30 Flint Town 0-0 UWIC Inter Cardiff 0 - 0
Welsh PR 21:30 The New Saints 0-0 Aberystwyth Town 0 - 0
BEL WD1 21:30 Kontich FC (w) 0-0 Ladies Genk B (w) 0 - 0
KSA YTH 21:45 Al-Qadasiya (Youth) 0-0 Al-Ettifaq (Youth) 0 - 0
ENG PR 22:00 Manchester City 0-0 Burnley 0 - 0
ENG L1 22:00 Ipswich Town 0-0 Charlton Athletic 0 - 0
DEN SASL 22:00 Midtjylland 0-0 Aalborg 0 - 0
ENG L1 22:00 Oxford United 0-0 Swindon Town 0 - 0
CZE D1 22:00 MFK Karvina 0-0 Tescoma Zlin 0 - 0
CZE D1 22:00 Synot Slovacko 0-0 Opava 0 - 0
ENG CN 22:00 Hereford United 0-0 Kettering Town 0 - 0
ENG CN 22:00 AFC Fylde 0-0 Boston United 0 - 0
ITA D2 22:00 Monza 0-0 Reggina 0 - 0
ENG LCH 22:00 Rotherham United 0-0 Bournemouth AFC 0 - 0
ENG LCH 22:00 Cardiff City 0-0 Luton Town 0 - 0
ENG LCH 22:00 Sheffield Wednesday 0-0 Stoke City 0 - 0
ENG LCH 22:00 Norwich City 0-0 Coventry City 0 - 0
ENG LCH 22:00 Derby County 0-0 Wycombe Wanderers 0 - 0
ENG LCH 22:00 Blackburn Rovers 0-0 Barnsley 0 - 0
ENG LCH 22:00 Watford 0-0 Preston North End 0 - 0
ENG LCH 22:00 Huddersfield Town 0-0 Middlesbrough 0 - 0
ENG LCH 22:00 Birmingham City 0-0 Millwall 0 - 0
ENG Conf 22:00 Aldershot Town 0-0 Solihull Moors 0 - 0
ENG Conf 22:00 Altrincham 0-0 Maidenhead United 0 - 0
ENG Conf 22:00 Barnet 0-0 Yeovil Town 0 - 0
ENG Conf 22:00 Bromley 0-0 Wrexham 0 - 0
ENG Conf 22:00 Dover Athletic 0-0 Boreham Wood 0 - 0
ENG Conf 22:00 Hartlepool United 0-0 Stockport County 0 - 0
ENG Conf 22:00 Macclesfield Town 0-0 Woking 0 - 0
ENG Conf 22:00 Sutton United 0-0 Halifax Town 0 - 0
ENG Conf 22:00 Torquay United 0-0 Dagenham Redbridge 0 - 0
ENG Conf 22:00 Weymouth 0-0 Chesterfield 0 - 0
ENG CS 22:00 Bath City 0-0 Welling United 0 - 0
ENG CS 22:00 Billericay Town 0-0 Hampton Richmond Borough 0 - 0
ENG CS 22:00 Braintree Town 0-0 Oxford City 0 - 0
ENG CS 22:00 Chippenham Town 0-0 Concord Rangers 0 - 0
ENG CS 22:00 Dorking 0-0 Ebbsfleet United 0 - 0
ENG CS 22:00 Dulwich Hamlet 0-0 Maidstone United 0 - 0
ENG CS 22:00 Eastbourne Borough 0-0 St Albans City 0 - 0
ENG CS 22:00 Hungerford Town 0-0 Dartford 0 - 0
ENG CS 22:00 Tonbridge Angels 0-0 Hemel Hempstead Town 0 - 0
ENG CN 22:00 AFC Fylde 0-0 Brackley Town 0 - 0
ENG CN 22:00 AFC Telford United 0-0 Guiseley 0 - 0
ENG CN 22:00 Chester FC 0-0 Gateshead 0 - 0
ENG CN 22:00 Chorley FC 0-0 Kettering Town 0 - 0
ENG CN 22:00 Darlington 0-0 Hereford United 0 - 0
ENG CN 22:00 Gloucester City 0-0 Farsley Celtic 0 - 0
ENG CN 22:00 Kidderminster Harriers 0-0 Curzon Ashton FC 0 - 0
ENG CN 22:00 Leamington 0-0 York City 0 - 0
ENG CN 22:00 Southport FC 0-0 Alfreton Town 0 - 0
ENG CN 22:00 Spennymoor Town 0-0 Bradford Park Avenue 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Chesham United 0-0 Metropolitan Police 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Dorchester Town 0-0 Farnborough Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Gosport Borough 0-0 Tiverton Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Harrow Borough 0-0 Yate Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Hartley Wintney 0-0 Merthyr Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Salisbury FC 0-0 Walton Casuals 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Taunton Town 0-0 Poole Town 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Truro City 0-0 Beaconsfield SYCOB 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Weston Super Mare 0-0 Swindon Supermarine 0 - 0
ENG-S PR 22:00 Wimborne Town 0-0 Hayes Yeading United 0 - 0
ENG-N PR 22:00 FC United of Manchester 0-0 Atherton Collieries 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Gainsborough Trinity 0-0 Ashton United 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Grantham Town 0-0 South Shields 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Lancaster City 0-0 Mickleover Sports 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Matlock Town 0-0 Radcliffe Borough 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Morpeth Town 0-0 Hyde F.C. 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Nantwich Town 0-0 Basford Utd 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Scarborough 0-0 Bamber Bridge 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Stalybridge Celtic 0-0 Warrington Town AFC 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Whitby Town 0-0 Stafford Rangers 0 - 0
ENG-N PR 22:00 Witton Albion 0-0 Buxton FC 0 - 0
ENG RYM 22:00 Bognor Regis Town 0-0 Corinthian Casuals 0 - 0
ENG RYM 22:00 Bowers Pitsea 0-0 Horsham 0 - 0
ENG RYM 22:00 Brightlingsea Regent 0-0 Carshalton Athletic FC 0 - 0
ENG RYM 22:00 Cheshunt 0-0 Cray Wanderers 0 - 0
ENG RYM 22:00 East Thurrock United 0-0 Bishop's Stortford 0 - 0
ENG RYM 22:00 Enfield Town 0-0 Worthing 0 - 0
ENG RYM 22:00 Haringey Borough 0-0 Merstham 0 - 0
ENG RYM 22:00 Hornchurch 0-0 lewes 0 - 0
ENG RYM 22:00 Kingstonian 0-0 Folkestone 0 - 0
ENG RYM 22:00 Potters Bar Town 0-0 Leatherhead 0 - 0
ENG RYM 22:00 Wingate Finchley 0-0 Margate 0 - 0
SCO L1 22:00 Airdrie United 0-0 Cove Rangers 0 - 0
SCO L1 22:00 East Fife 0-0 Clyde 0 - 0
SCO L1 22:00 Montrose 0-0 Partick Thistle 0 - 0
SCO L1 22:00 Peterhead 0-0 Forfar Athletic 0 - 0
SCO L2 22:00 Albion Rovers 0-0 Stirling Albion 0 - 0
SCO L2 22:00 Annan Athletic 0-0 Edinburgh City 0 - 0
SCO L2 22:00 Brechin City 0-0 Stranraer 0 - 0
SCO L2 22:00 Elgin City 0-0 Cowdenbeath 0 - 0
SCO L2 22:00 Queen's Park 0-0 Stenhousemuir 0 - 0
NIR D1 22:00 Ballymena United 0-0 Carrick Rangers 0 - 0
NIR D1 22:00 Cliftonville 0-0 Portadown 0 - 0
NIR D1 22:00 Coleraine 0-0 Larne FC 0 - 0
NIR D1 22:00 Glenavon Lurgan 0-0 Crusaders 0 - 0
NIR D1 22:00 Glentoran FC 0-0 Dungannon Swifts 0 - 0
UKR D1 22:00 Dynamo Kyiv 0-0 FC Vorskla Poltava 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Banbury United 0-0 Rushall Olympic 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Barwell 0-0 Hitchin Town 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Hednesford Town 0-0 Biggleswade Town 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Kings Langley 0-0 Alvechurch 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Lowestoft Town 0-0 Tamworth 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Needham Market 0-0 Coalville 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Nuneaton Borough 0-0 Leiston FC 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Redditch United 0-0 Peterborough Sports 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Royston Town 0-0 Bromsgrove Sporting FC 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Stourbridge 0-0 Rushden Diamonds 0 - 0
ENG-S CE 22:00 Stratford Town 0-0 St Ives Town 0 - 0
POL D2 22:00 Olimpia Grudziadz 0-0 Garbarnia Krakow 0 - 0
SPA D3 22:00 Alaves B 0-0 Leioa 0 - 0
SPA D2 22:00 Sabadell 0-0 Fuenlabrada 0 - 0
NOR D1 22:00 Viking 0-0 Start Kristiansand 0 - 0
POR D2 22:00 Cova Piedade 0-0 Feirense 0 - 0
ENG L2 22:00 Port Vale 0-0 Leyton Orient 0 - 0
ENG L2 22:00 Bolton Wanderers 0-0 Southend United 0 - 0
ENG FAC 22:00 Bradford City 0-0 Oldham Athletic 0 - 0
ENG FAC 22:00 Cheltenham Town 0-0 Crewe Alexandra 0 - 0
ENG FAC 22:00 Harrogate Town 0-0 Blackpool 0 - 0
ENG FAC 22:00 Plymouth Argyle 0-0 Lincoln City 0 - 0
GIB PD 22:00 Europa Point 0-0 Boca Juniors(GIB) 0 - 0
GHA D1 22:00 Liberty Professionals 0-0 Techiman City 0 - 0
ENG FAC 22:00 Portsmouth 0-0 Kings Lynn 0 - 0
SCO LC 22:00 Alloa Athletic 0-0 Heart of Midlothian 0 - 0
SCO LC 22:00 Arbroath 0-0 Dunfermline Athletic 0 - 0
SCO LC 22:00 Hibernian 0-0 Dundee 0 - 0
SCO LC 22:00 Livingston 0-0 Ayr United 0 - 0
SCO LC 22:00 Motherwell 0-0 Saint Johnstone 0 - 0
SCO HL 22:00 Deveronvale 0-0 Brora Rangers 0 - 0
SCO HL 22:00 Fort William 0-0 Strathspey Thistle 0 - 0
SCO HL 22:00 Inverurie Loco Works 0-0 Keith 0 - 0
SCO HL 22:00 Lossiemouth 0-0 fraserburgh 0 - 0
SCO HL 22:00 Nairn County 0-0 Clachnacuddin 0 - 0
SCO HL 22:00 Rothes 0-0 Huntly 0 - 0
SCO HL 22:00 Turriff United 0-0 Formartine United 0 - 0
SCO HL 22:00 Wick Academy 0-0 Buckie Thistle FC 0 - 0
BEL D1 22:15 Sint-Truidense 0-0 Red Star Waasland 0 - 0
SVK D1 22:15 Spartak Trnava 0-0 Dunajska Streda 0 - 0
SPA D1 22:15 Valencia 0-0 Atletico Madrid 0 - 0
GRE D1 22:15 AEL Larisa 0-0 Atromitos Athens 0 - 0
ISR D1 22:20 Hapoel Bnei Sakhnin FC 0-0 Ashdod MS 0 - 0
KSA D2 22:25 Al-Ansar 0-0 Al-Arabi(KSA) 0 - 0
HOL D2 22:30 Dordrecht 0-0 Jong Ajax (Youth) 0 - 0
BEL WD1 22:30 ASE de Chastre (w) 0-0 Royal FC Liege (w) 0 - 0
KUW D1 22:30 Al Fahaheel SC 0-0 Al-Arabi Club (KUW) 0 - 0
BEL WD1 22:45 KV Mechelen (w) 0-0 Famkes Merkem (w) 0 - 0
FRA D1 22:59 Marseille 0-0 Nantes 0 - 0
AUT D1 22:59 St.Polten 0-0 Red Bull Salzburg 0 - 0
AUT D1 22:59 Trenkwalder Admira Wacker 0-0 TSV Hartberg 0 - 0
AUT D1 22:59 Sturm Graz 0-0 WSG Wattens 0 - 0
FRA D3 22:59 Annecy 0-0 Quevilly 0 - 0
RUS PR 22:59 Terek Grozny 0-0 Lokomotiv Moscow 0 - 0
RUS PR 22:59 Rostov FK 0-0 Dynamo Moscow 0 - 0
HUN D1 22:59 Fehervar Videoton 0-0 ZalaegerzsegTE 0 - 0
SAPL D1 22:59 Mamelodi Sundowns 0-0 Stellenbosch FC 0 - 0
BEL WD1 22:59 Anderlecht II (w) 0-0 SG-Tertre-Hautrage (w) 0 - 0
BEL WD1 22:59 Standard Liege B (w) 0-0 Moldavo (w) 0 - 0
SPA D3 22:59 Compostela 0-0 Pontevedra 0 - 0
TUR D1 22:59 Caykur Rizespor 0-0 Galatasaray 0 - 0
TUR D2 22:59 Altay Spor Kulubu 0-0 Bursaspor 0 - 0
ROMC 22:59 Ceahlaul Piatra Neamt 0-0 Petrolul Ploiesti 0 - 0
EST D2 22:59 Flora Tallinn II 0-0 Tartu JK Maag Tammeka B 0 - 0
YDL Futsal 22:59 CDM Genova Futsal 0-0 Cybertel Aniene Futsal 0 - 0
APBoff 22:59 Deportivo Riestra 0-0 Atletico Rafaela 0 - 0
APBoff 22:59 Temperley 0-0 Ferrol Carril Oeste 0 - 0
APBoff 22:59 Estudiantes Rio Cuarto 0-0 Deportivo Moron 0 - 0
APBoff 22:59 Atletico Atlanta 0-0 CA Platense 0 - 0
APBoff 22:59 Estudiantes de Caseros 0-0 Agropecuario de Carlos Casares 0 - 0
APBoff 22:59 Defensores de Belgrano 0-0 Gimnasia Mendoza 0 - 0
APBoff 22:59 Sarmiento Junin 0-0 Villa Dalmine 0 - 0
APBoff 22:59 San Martin Tucuman 0-0 Club Atletico Tigre 0 - 0
CAF CL 22:59 Buffles du Borgou 0-0 MC Alger 0 - 0
CAF CL 22:59 Mlandege FC 0-0 Sifakesi 0 - 0
CRO D1 23:05 HNK Gorica 0-0 NK Lokomotiva Zagreb 0 - 0
SLO D1 23:15 Maribor 0-0 Tabor Sezana 0 - 0
POL PR 23:30 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0-0 Slask Wroclaw 0 - 0
CYP D1 23:30 Nea Salamis 0-0 APOEL Nicosia 0 - 0
BUL D1 23:30 Lokomotiv Plovdiv 0-0 Botev Plovdiv 0 - 0
JOR D1 23:30 Al Hussein Irbid 0-0 Al Faisaly 0 - 0
SK CUP 23:45 Al Hilal 0-0 Al-Nasr(KSA) 0 - 0
`
image-top-scroll
`