ZQSCORE GOAL
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 19-01-2020
FRA D4 00:00 FT Saint Malo 1 - 2 Entente Sannois 0 - 2
TUR D1 00:00 FT Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 0 - 2 Fenerbahce 0 - 0
BEL D1 00:00 FT KAS Eupen 1 - 1 Charleroi 1 - 1
MEX D3 00:00 FT Cimarrones de Sonora FC II 4 - 3 Universidad Guadalajara II 2 - 1
SEN D1 00:00 FT ASC Jaraaf 1 - 3 Mbour 0 - 1
GUA D2 00:00 FT Club Aurora 0 - 1 C.S.D. Comunicaciones B 0 - 0
SPA LU19 00:00 FT CF Damm U19 2 - 2 UD Cornella U19 1 - 2
SPA LU19 00:00 FT UD San Fernando U19 0 - 1 Union Viera CF U19 0 - 0
SPA LU19 00:00 FT Espanyol U19 2 - 0 Mallorca U19 1 - 0
MEX D3 00:00 FT Mineros de Zacatecas II 2 - 2 Atletico San Francisco FC 0 - 1
HOL D3 00:00 FT De Treffers 1 - 3 Quick Boys 0 - 1
ITA D1 00:00 FT Sassuolo 2 - 1 Torino 0 - 1
SPA FDH 00:00 FT Peniscola Futsal 3 - 3 Jaen Paraiso Interior Futsal 2 - 1
MEX U20 00:00 FT Club America U20 1 - 2 Tigres UANL U20 1 - 0
SPA FDH 00:00 FT EiPozo Murcia Turistica Futsal 2 - 1 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 0 - 1
Spain D4 00:00 FT Igualada 1 - 0 Santfeliuenc FC 0 - 0
FRAC 00:00 FT Angouleme(N) 1 - 5 Strasbourg 1 - 4
FRAC 00:00 FT Paris FC 2 - 3 Saint Etienne 1 - 1
Spain D4 00:00 FT SD Laredo 4 - 1 SD Textil Escudo 3 - 1
Spain D4 00:00 FT Las Palmas C 0 - 1 CD Buzanada 0 - 0
ITA D2 00:00 FT Chievo 2 - 0 Perugia 0 - 0
POR D2 00:00 FT Porto B 2 - 1 SL Benfica B 1 - 1
SPA D3 00:00 FT Real Sociedad B 0 - 0 Unionistas de Salamanca 0 - 0
FRA D4 00:00 FT Trelissac 0 - 0 FC Bergerac 0 - 0
FRA D4 00:00 FT Annecy 2 - 1 Louhans-Cuiseaux 1 - 1
FRA D4 00:00 FT Oissel 1 - 5 Guingamp B 1 - 4
FRA D4 00:00 FT Drancy 0 - 1 Bobigny A.C. 0 - 1
SPA LU19 00:05 FT Mostoles U19 0 - 2 Atletico de Pinto U19 0 - 1
REYT 00:15 FT Fram Reykjavik 2 - 3 Leiknir Reykjavik 1 - 1
WAL PR 00:15 FT Barry Town AFC 7 - 1 Carmarthen 5 - 1
WAL PR 00:15 FT Newtown AFC 0 - 0 Airbus UK Broughton 0 - 0
WAL PR 00:15 FT The New Saints 2 - 1 Connahs Quay Nomads FC 1 - 1
WAL PR 00:15 FT Bala Town 1 - 2 Newi Cefn Druids 0 - 0
WAL PR 00:15 FT UWIC Inter Cardiff 2 - 0 Caernarfon 1 - 0
WAL PR 00:15 FT Aberystwyth Town 1 - 0 Pen-y-Bont FC 1 - 0
SPA D2 00:15 FT Ponferradina 1 - 1 Rayo Vallecano 0 - 0
SPA D2 00:15 FT CD Lugo 1 - 0 Albacete 0 - 0
POR D2 00:15 FT Leixoes 0 - 2 CD Mafra 0 - 1
ENG Conf 00:20 FT Barrow 2 - 0 Bromley 1 - 0
Spain D4 00:30 FT Urduliz FT 0 - 1 Suodu Pei 0 - 0
Spain D4 00:30 FT CD Ardoi Draw 1 - 2 Lourdes 0 - 1
ISR D3 00:30 FT SC Maccabi Ashdod 1 - 1 Hapoel Azor 0 - 0
HOL D1 00:30 FT Fortuna Sittard 1 - 3 Vitesse Arnhem 0 - 2
GER D1 00:30 FT RB Leipzig 3 - 1 Union Berlin 0 - 1
EGY D1 00:30 FT Smouha SC(N) 1 - 1 Ismaily 0 - 1
SPA FDH 00:30 FT Inter Movistar Futsal 7 - 1 Cordoba Futsal 4 - 0
SCOFAC 00:30 FT Partick Thistle 1 - 2 Celtic FC 0 - 1
SPA WD1 00:30 FT Levante UD (w) 3 - 0 Real Sociedad (w) 1 - 0
GRE D1 00:30 FT Panionios 1 - 2 OFI Crete 0 - 1
FRA D2 00:30 FT Guingamp 1 - 1 Lens 0 - 0
SPA D1 00:30 FT Osasuna 0 - 0 Real Valladolid 0 - 0
ENG PR 00:30 FT Newcastle United 1 - 0 Chelsea 0 - 0
INT CF 00:35 FT HSC Hannover 1 - 7 Wuppertaler 1 - 4
ISR D1 00:50 FT Hapoel Hadera 0 - 3 Maccabi Tel Aviv 0 - 1
MEX D3 01:00 FT Tlaxcala FC 2 - 0 Yalmakan FC 1 - 0
Mex MFW 01:00 FT Unam Pumas (w) 2 - 2 Monterrey (w) 1 - 1
MEX U20 01:00 FT Pachuca U20 0 - 2 Chivas Guadalajara U20 0 - 1
Spain D4 01:00 FT Atletico Union Guimar 1 - 0 UD Ibarra 0 - 0
BRA RJ 01:00 FT Americano RJ(N) 0 - 0 Nova Iguacu 0 - 0
BRA RJ 01:00 FT Friburguense RJ 2 - 2 America-RJ 1 - 0
POR D1 01:00 FT CD Tondela 1 - 1 Moreirense 0 - 0
MAR D1 01:00 FT MCO Mouloudia Oujda 1 - 0 Maghrib Association Tetouan 0 - 0
GRE D1 01:00 FT Panaitolikos Agrinio 1 - 1 Lamia 0 - 1
POR D3 01:00 FT Agueda 1 - 1 UD Santarem 1 - 1
SAPL D1 01:15 FT Cape Town City 2 - 0 Bidvest Wits 0 - 0
INT CF 01:30 FT Gnistan Helsinki 1 - 1 NJS 0 - 1
BRA CE 01:30 FT Floresta CE(N) 1 - 1 Pacajus 0 - 1
HOL D1 01:45 FT Feyenoord 3 - 1 SC Heerenveen 3 - 1
HOL D1 01:45 FT FC Twente Enschede 0 - 0 Groningen 0 - 0
BEL D1 02:00 FT Sint-Truidense 2 - 0 Kortrijk 0 - 0
BEL D1 02:00 FT Oostende 0 - 1 Red Star Waasland 0 - 1
BRA RJ 02:00 FT Madureira 1 - 0 Portuguesa RJ 0 - 0
BRA RJ 02:00 FT Macae(N) 0 - 0 Flamengo 0 - 0
BEL FAD 02:00 FT Jeunesse Molenbeek 3 - 1 Sint-Eloois-Winkel 1 - 0
BEL FAD 02:00 FT Patro Eisden 1 - 0 Thes Sport 0 - 0
BEL FAD 02:00 FT Olympic Charleroi 3 - 0 Tubize 1 - 0
BEL FAD 02:00 FT Lierse Kempenzonen 1 - 3 Seraing 0 - 3
BEL FAD 02:00 FT FCV Dender EH 1 - 3 KMSK Deinze 0 - 2
INT CF 02:00 FT Deportivo Lara 2 - 0 Estudiantes Merida FC 1 - 0
INT CF 02:00 FT Atletico Clube Goianiense 2 - 1 SE do Gama 2 - 1
INT CF 02:00 FT Atletico Alagoinhas 1 - 0 EC Vitoria U23 0 - 0
Bra SD 02:00 FT Piaui(PI) 1 - 1 4 de Julho 0 - 0
INT CF 02:00 FT New York City Football Club(N) 1 - 2 Palmeiras 1 - 0
SPA WD2 02:00 FT UD San Antonio Pilar (w) 0 - 1 CD Furia Arona (W) 0 - 0
BRA SE 02:00 FT Frei Paulistano 0 - 1 Confianca SE 0 - 0
SCOFAC 02:20 FT Dundee 0 - 3 Motherwell 0 - 2
BEL D1 02:30 FT KAA Gent 3 - 1 Mouscron Peruwelz 1 - 0
BRA RJ 02:30 FT Resende-RJ 0 - 0 Boavista F.C 0 - 0
BEL D2 02:30 FT KFCO Wilrijk 1 - 1 Saint Gilloise 0 - 0
BRA CE 02:30 FT Uniclinic Atletico Cearense CE 1 - 2 Guarany CE 1 - 1
HOL D1 02:45 FT AZ Alkmaar 1 - 3 Willem II 1 - 0
ITA D1 02:45 FT Napoli 0 - 2 Fiorentina 0 - 1
FRAC 02:55 FT Nantes 3 - 4 Lyon 1 - 3
CSP YC 03:00 FT Vasco da Gama U20(N) 1 - 1 Gremio FBPA U20 0 - 0
SPA FDH 03:00 FT F.C.Barcelona Futsal 6 - 5 Paruro five foot 0 - 0
INT CF 03:00 FT Zamora Barinas 0 - 0 Llaneros de Guanare FC -
SPA D1 03:00 FT Eibar 2 - 0 Atletico Madrid 1 - 0
INT CF 03:00 FT Almirante Brown 3 - 2 Defensores de Belgrano 2 - 1
MEX D3 03:00 FT Pioneros de Cancun 1 - 2 Irapuato 1 - 1
Bra PL 03:00 FT CE Uniao PR 1 - 3 Atletico Paranaense 0 - 1
POR D3 03:15 FT Beira Mar 1 - 0 Uniao Leiria 0 - 0
POR D1 03:30 FT Belenenses 0 - 1 Vitoria Setubal 0 - 1
ARG C 03:30 FT Sansinena 2 - 2 Villa Mitre 1 - 2
INT CF 03:40 FT FBC Melgar 1 - 1 Cienciano 0 - 0
Chile Cup 04:00 FT Univ Catolica(N) 1 - 1 Colo Colo 0 - 0
PAR D1 04:00 FT FC Nacional Asuncion 3 - 0 Guay Leena 1 - 0
BRA RJ 04:00 FT Volta Redonda 1 - 0 Botafogo RJ 0 - 0
ARG C 04:00 FT Huracan Las Heras 1 - 0 Deportivo Maipu 0 - 0
MEX D3 04:00 FT Chapulineros 0 - 1 Aguacateros CDU 0 - 0
INT CF 04:00 FT Andes Talleres 5 - 1 Liverpool URU 3 - 1
MEX D3 04:00 FT Intel Paja 2 - 3 CAFESSA Jalisco 0 - 1
MEX D3 04:00 FT Deportivo Dongu 2 - 1 CD Nuevo Chimalhuacan 0 - 0
MEX D3 04:00 FT CD Cruz Azul Hidalgo 3 - 0 Reboceros de La Piedad 2 - 0
BRA PE 05:00 FT Santa Cruz PE 3 - 0 Petrolina PE 3 - 0
SKN PL 05:00 FT SLH St Pauls Utd 0 - 0 Fast Cash Saddlers Utd 0 - 0
MEX D3 05:00 FT Cafetaleros de Tapachula FC II 1 - 0 Unam Pumas II 1 - 0
MEX D3 05:00 FT UA de Chihuahua 2 - 0 Gavilanes FC Matamoros 2 - 0
INT CF 05:40 FT Atletico Nacional Medellin(N) 2 - 1 Corinthians Paulista (SP) 1 - 1
GUA D1 06:00 FT C.S.D. Comunicaciones 1 - 0 Xelaju MC 1 - 0
INT FRL 06:00 FT Ecuador U23(N) 0 - 3 Chile U23 0 - 0
BRA PE 06:00 FT Central SC 0 - 2 Reet 0 - 0
MEX D1 06:00 FT Monterrey 2 - 2 Monarcas Morelia 1 - 1
MEX D3 06:00 FT Correcaminos II 0 - 2 Atletico Saltillo 0 - 0
ARG C 06:00 FT Estudiantes de San Luis 1 - 1 Sportivo Las Parejas 0 - 1
INT CF 06:00 FT Wanderers FC 1 - 2 Club Atletico Progreso 1 - 1
AUS YL 06:00 FT Canberra United FC U21 3 - 5 Newcastle Jets FC (Youth) 1 - 4
SLV D2 06:10 FT Santa Tecla 2 - 2 Jocoro FC 0 - 0
PAR D1 06:15 FT Cerro Porteno 2 - 1 Sportivo Luqueno 1 - 0
INT CF 06:20 FT Everton CD(N) 1 - 0 Union La Calera 0 - 0
Bra SD 06:30 FT Avai FC SC 0 - 2 Brusque FC 0 - 1
SKN PL 07:00 FT Circle Newtown United 2 - 1 HE Garden Hotspurs 0 - 1
AUS YL 07:00 FT Western Sydney Wanderers AM 1 - 1 Sydney FC (Youth) 1 - 1
INT CF 07:10 FT Coomera 0 - 3 Moreton Bay United 0 - 1
CSP YC 07:30 FT OSTO youth team 2 - 1 Sao Paulo (Youth) 1 - 1
SLV D2 07:30 FT CD Chalatenango 0 - 0 Aguila 0 - 0
GUA D1 08:00 FT Coban Imperial 1 - 1 CSD Municipal 0 - 1
NZFC 08:00 FT Wellington Phoenix Reserve 3 - 4 Waitakere United 1 - 2
NZFC 08:00 FT Hamilton Wanderers 1 - 0 Team Wellington 1 - 0
NZFC 08:00 FT Canterbury United 1 - 6 Eastern Suburbs AFC 1 - 4
NZFC 08:00 FT Auckland City 4 - 2 Hawke's Bay United 2 - 1
MEX D1 08:00 FT Pachuca 0 - 0 Chivas Guadalajara 0 - 0
MEX D3 08:00 FT Tepatitlan de Morelos 3 - 0 Atletico Bahia CF 1 - 0
GUA D1C 08:00 FT Deportivo Mixco 1 - 1 Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 1
HON D1 08:00 FT Lobos UPNFM 1 - 1 Honduras Progreso 1 - 1
HON D1 08:00 FT Real Espana 2 - 1 CD Olimpia 2 - 1
SLV D2 08:15 FT A.D. Isidro Metapan 1 - 3 Alianza San Salvador 1 - 1
HON D1 08:15 FT CD Vida 0 - 0 Marathon 0 - 0
INT FRL 08:30 FT Colombia U23 1 - 2 Argentina U23 1 - 1
INT CF 08:35 FT Universitario De Deportes 0 - 1 Cerro Largo 0 - 0
INT CF 09:10 FT Rochedale Rovers 0 - 3 Brisbane City 0 - 2
MEX D1 10:00 FT Club America 1 - 0 Tigres UANL 0 - 0
JPN WD1 11:00 FT Nippon Sport Science Universit (W) 2 - 0 Waseda University AFC (W) 2 - 0
AUS D1 12:00 FT Western United FC 3 - 0 Central Coast Mariners 3 - 0
HK D2 12:30 FT Tung Sing FC 2 - 0 Fu Moon FC 1 - 0
HK D1 12:30 FT Hong Kong Sapling 3 - 1 Sham Shui Po 3 - 0
HK D1 12:30 FT Wing Yee FT 3 - 1 Shatin SA 3 - 0
HK D2 12:30 FT Kwun Tong 0 - 0 Sao Jose(AP) 0 - 0
NPE 12:45 FT New Road Team 3 - 2 Armed Police Force 1 - 1
AUS D1 14:30 FT Western Sydney 0 - 1 Perth Glory 0 - 1
HK D1 14:30 FT Central Western District RSA 0 - 3 South China AA 0 - 1
HK D1 14:30 FT Kai Jing 1 - 3 Dreams Metro Gallery 0 - 1
RUS FDH 15:00 FT MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 2 - 5 MFK Tyumen Futsal 2 - 1
ITA YTHLP1 16:00 FT Pescara U20 1 - 0 Napoli U20 0 - 0
INT CF 16:00 FT Ipswich knights SC 3 - 1 Holland Park Hawks FC 0 - 0
TIP CUP 16:30 FT Nitra 5 - 1 Brno 2 - 0
Greece U19 16:30 FT Xanthi U19 1 - 4 Panathinaikos U19 1 - 2
ALG C 17:10 FT A Bou Saada U21 0 - 0 USM Alger U21 0 - 0
ALG C 20:00 FT USM El Harrach U21 1 - 1 WA Tlemcen U21 0 - 0
ALG C 20:00 FT JSM Bejaia U21 1 - 1 JS Saoura U21 0 - 1
WAL FAWCS 21:00 FT Undy Athletic 0 - 2 Swansea University 0 - 0
WAL FAWCS 21:00 FT Caerau Ely 0 - 2 Ammanford 0 - 0
WAL FAWCN 21:00 FT Rhyl FC 7 - 1 Llanfair United 2 - 0
WAL FAWCN 21:00 FT Gresford 2 - 1 Penrhyncoch 0 - 0
BEL WD1 21:00 FT Kontich FC (w) 2 - 1 White Star Bruxelles (w) 1 - 1
HOL D3 21:30 FT Jong Sparta Rotterdam (Youth) 2 - 3 IJsselmeervogels 2 - 1
HOL D3 21:30 FT HHC Hardenberg 3 - 0 Koninklijke HFC 0 - 0
WAL FAWCS 21:30 FT Goytre Utd 0 - 1 Cwmbran Celtic 0 - 0
WAL FAWCS 21:30 FT Haverfordwest County 4 - 1 Cambrian Clydach 2 - 1
WAL FAWCN 21:30 FT Porthmadog 0 - 1 Llandudno 0 - 1
WAL FAWCN 21:30 FT Colwyn Bay 2 - 1 Ruthin Town FC 0 - 0
WAL FAWCN 21:30 FT Buckley Town 0 - 5 Prestatyn Town FC 0 - 2
ENG-S PR 22:00 FT Merthyr Town 2 - 0 Farnborough Town 2 - 0
ENG-S PR 22:00 FT Hendon 2 - 1 Gosport Borough 0 - 0
ENG-S PR 22:00 FT Hayes Yeading United 5 - 0 Dorchester Town 4 - 0
PORJA2 22:00 FT SC Regua U19 0 - 3 Academico Viseu U19 0 - 1
ENG-S PR 22:00 FT Blackfield Langley 2 - 0 Harrow Borough 0 - 0
PORJA2 22:00 FT Alcanenense U19 0 - 3 Real Massama U19 0 - 1
ENG-N PR 22:00 FT Whitby Town 1 - 2 FC United of Manchester 0 - 0
ENG-N PR 22:00 FT Stafford Rangers 2 - 2 Warrington Town AFC 0 - 0
ENG-N PR 22:00 FT Mickleover Sports 4 - 1 Grantham Town 1 - 1
ENG-N PR 22:00 FT Lancaster City 1 - 2 South Shields 1 - 1
ENG-N PR 22:00 FT Bamber Bridge 2 - 1 Buxton FC 1 - 1
ENG RYM 22:00 FT Merstham 1 - 0 Horsham 1 - 0
ENG RYM 22:00 FT Haringey Borough 3 - 2 Potters Bar Town 0 - 1
ENG RYM 22:00 FT East Thurrock United 3 - 3 Kingstonian 2 - 1
ENG RYM 22:00 FT Cray Wanderers 2 - 1 lewes 2 - 1
ENG-S CE 22:00 FT Lowestoft Town 6 - 0 Redditch United 4 - 0
ENG RYM 22:00 FT Corinthian Casuals 0 - 1 Bowers Pitsea 0 - 1
ENG-S CE 22:00 FT Kings Langley 3 - 1 Bromsgrove Sporting FC 1 - 1
ENG RYM 22:00 FT Cheshunt 2 - 3 Enfield Town 2 - 2
ENG RYM 22:00 FT Carshalton Athletic FC 3 - 2 Wingate Finchley 0 - 1
ENG RYM 22:00 FT Brightlingsea Regent 0 - 3 Worthing 0 - 2
ENG RYM 22:00 FT Bishop's Stortford 2 - 2 Margate 0 - 1
ENG-S PR 22:00 FT Walton Casuals 1 - 1 Yate Town 1 - 1
ENG-S PR 22:00 FT Taunton Town 3 - 0 Wimborne Town 2 - 0
ENG-S PR 22:00 FT Salisbury FC 0 - 2 Swindon Supermarine 0 - 0
Dark Mode