ZQSCORE GOAL
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 09-02-2020
BEL D1 00:00 FT Charleroi 4 - 0 Zulte-Waregem 1 - 0
AUT CUP 00:00 FT LASK Linz 2 - 0 Sturm Graz 0 - 0
INT CF 00:00 FT St. Polten (w) 1 - 1 Sparta Praha (w) 1 - 1
INT CF 00:00 FT SK Werndorf 3 - 2 Usv Ragnitz 1 - 1
INT CF 00:00 FT SV Baumit Peggau 0 - 1 SV Union Liebenau 0 - 0
ITA D1 00:00 FT Torino 1 - 3 Sampdoria 0 - 0
ITA D2 00:00 FT Perugia 0 - 3 Spezia 0 - 1
CYP D1 00:00 FT AEK Larnaca 1 - 0 APOEL Nicosia 1 - 0
ICE FBC W 00:00 FT Afturelding (w) 1 - 2 IBV Vestmannaeyjar (w) 1 - 2
ICE FBC W 00:00 FT HK Kopavogur (W) 0 - 1 IA Akranes (w) 0 - 0
TUR D1 00:00 FT Fenerbahce 1 - 1 Alanyaspor 0 - 1
FRA D4 00:00 FT Bobigny A.C. 2 - 2 Iris Club de Croix 1 - 1
FRA D4 00:00 FT Epinal 1 - 1 Stade Reims II 1 - 1
FRA D4 00:00 FT St. Maur Lusi 3 - 0 Mulhouse 1 - 0
FRA D4 00:00 FT Sainte Genevieve Sports 2 - 0 Lille B 1 - 0
FRA D4 00:00 FT Schiltigheim 2 - 1 Saint Quentin 1 - 1
FRA D4 00:00 FT Angers II 2 - 2 Vitre 0 - 0
FRA D4 00:00 FT Granville 3 - 2 Saint Malo 3 - 0
FRA D4 00:00 FT Oissel 1 - 3 Poissy As 0 - 0
FRA D4 00:00 FT FC Bergerac 2 - 0 Blois 2 - 0
FRA D4 00:00 FT Bourges FC 2 - 0 Les Herbiers 2 - 0
FRA D4 00:00 FT Colomiers 2 - 2 Montpellier B 0 - 1
FRA D4 00:00 FT Romorantin 2 - 3 Trelissac 1 - 1
FRA D4 00:00 FT St Pryve St Hilaire 3 - 2 Angouleme 2 - 2
FRA D4 00:00 FT Saint-Etienne B 1 - 1 FC Nantes B 1 - 0
FRA D4 00:00 FT CHAMALIERES 0 - 0 Sete FC 0 - 0
FRA D4 00:00 FT Frejus St-Raphael 0 - 0 GRACES 0 - 0
FRA D4 00:00 FT Martigues 2 - 1 Marignane Gignac 1 - 0
FRA D4 00:00 FT Monaco B 1 - 0 Hyeres 0 - 0
FRA D4 00:00 FT Chasselay M.D. Azergues 0 - 1 Saint-Priest 0 - 0
FRA D4 00:00 FT Nimes B 0 - 1 Annecy 0 - 1
FIN CUP 00:00 FT AC Kajaani(N) 1 - 0 SJK Akatemia 1 - 0
SPA D3 00:00 FT Athletic Bilbao B 1 - 0 CD Tudelano 0 - 0
SPA D3 00:00 FT Villarrubia CF 0 - 0 CP Villarrobledo 0 - 0
Spain D4 00:00 FT La Quadra 3 - 1 Union Viera 0 - 0
Spain D4 00:00 FT Santfeliuenc FC 1 - 3 CE Manresa 0 - 2
Spain D4 00:00 FT CD El Palo 2 - 2 Real Jaen CF 1 - 1
Spain D4 00:00 FT Acero 1 - 2 UD Alzira 0 - 0
POR D3 00:00 FT SCU Torreense 2 - 1 ARC Oleiros 0 - 1
FRA D5 00:00 FT GS Consolat Marseille 1 - 0 Entente UGA Ardziv 0 - 0
FRA D5 00:00 FT Blagnac 2 - 3 Stade Beaucairois 0 - 3
FRA D5 00:00 FT Paris Saint Germain II 0 - 4 Creteil II 0 - 2
FRA D5 00:00 FT US Orleans 2 5 - 2 Chateauroux II 3 - 1
Mex MFW 00:00 FT Atlas (w) 2 - 2 Tijuana (w) 0 - 0
SPA LU19 00:00 FT Leioa U19 0 - 1 Danok Bat U19 0 - 0
SPA D2 00:15 FT Las Palmas 1 - 2 Cadiz 0 - 1
MEX U20 00:15 FT Tigres UANL U20 1 - 1 Chivas Guadalajara U20 1 - 0
FRA D5 00:25 FT Plabennec 3 - 2 Rennes TA 0 - 0
SPA D1 00:30 FT Real Valladolid 1 - 1 Villarreal 1 - 0
ENG LCH 00:30 FT Nottingham Forest 2 - 0 Leeds United 1 - 0
HOL D1 00:30 FT Groningen 1 - 0 Vitesse Arnhem 1 - 0
EGY D1 00:30 FT Misr Elmaqasah 1 - 1 El Entag Al Harby 0 - 1
GER D1 00:30 FT Bayer Leverkusen 4 - 3 Borussia Dortmund 2 - 2
FRA D4 00:30 FT Vannes 0 - 2 Fleury Merogis U.S. 0 - 0
FRA D4 00:30 FT Yzeure AS 2 - 1 Louhans-Cuiseaux 1 - 1
ENG PR 00:30 FT Brighton Hove Albion 1 - 1 Watford 0 - 1
GRE D1 00:30 FT Panionios 0 - 0 SKODA Xanthi 0 - 0
Spain D4 00:30 FT JD Somorrostro 3 - 2 Cultural de Durango 0 - 0
ISR D1 00:50 FT Hapoel Haifa 1 - 1 Maccabi Tel Aviv 0 - 1
SUI Sl 01:00 FT FC Zurich 0 - 4 Basel 0 - 2
SUI Sl 01:00 FT Young Boys 1 - 0 FC Sion 1 - 0
BRA SP 01:00 FT Ah so Santa SP 1 - 0 Ferroviaria SP 0 - 0
POR D1 01:00 FT Sporting Braga 2 - 2 Gil Vicente 2 - 0
INT CF 01:00 FT FK Zalgiris Vilnius 2 - 0 Neman Grodno 0 - 0
BRA RJ 01:00 FT America-RJ 2 - 2 Friburguense RJ 2 - 1
BRA RJ 01:00 FT Nova Iguacu 0 - 4 Americano RJ 0 - 0
ROM D1 01:00 FT Gaz Metan Medias 0 - 0 CFR Cluj 0 - 0
FRA D4 01:00 FT Bastia 2 - 0 Haguenau 1 - 0
FRA D4 01:00 FT Lorient B 0 - 2 Chartres FC 0 - 1
SPA D3 01:00 FT CD Izarra 1 - 0 Alaves B 0 - 0
GRE D1 01:00 FT Lamia 0 - 0 AEL Larisa 0 - 0
Spain D4 01:00 FT Atletico Union Guimar 0 - 0 CD Vera Puerto De La Cruz 0 - 0
FIN CU20 01:00 FT KaPa U20 5 - 0 HJK Helsinki U20 0 - 0
ICPD D1 01:00 FT ASEC MIMOSAS 1 - 0 Bouake FC 0 - 0
Mal PD 01:00 FT AS Police 2 - 1 AS Bakaridjan 2 - 0
MEX D3 01:00 FT Unam Pumas II 1 - 1 Atletico San Luis II 1 - 1
SPA WD2 01:00 FT CD Juan Grande (w) 0 - 2 Valencia B (w) 0 - 1
POR D3 01:00 FT Vizela 1 - 0 Fafe 1 - 0
BRB MG 01:00 FT Athletic Club MG 1 - 0 Democrata SL/MG 0 - 0
BRB MG 01:00 FT Guarani MG 1 - 0 Betim FC 0 - 0
BRB MG 01:00 FT Pouso Alegre 2 - 2 Tupi Juiz de Fora MG 1 - 0
Brazil W L 01:00 FT Kindermann (w) 7 - 0 Vitoria BA (w) 4 - 0
Fut IFI 01:00 FT Ecuador Futsal(N) 2 - 0 Bolivia Futsal 0 - 0
BRA SPB 01:00 FT Sao Caetano 1 - 1 Sertaozinho 0 - 0
BRA SPB 01:00 FT Penapolense 0 - 0 CA Votuporanguense SP 0 - 0
BRA SPB 01:00 FT Audax Sao Paulo 2 - 1 Sao Bernardo 1 - 0
BRA SPB 01:00 FT Atibaia 0 - 1 XV de Piracicaba 0 - 0
BRA SPC2 01:00 FT Primavera 0 - 3 Rio Preto SP 0 - 1
BRA SPC2 01:00 FT Desportivo Brasil SP 1 - 1 Nacional SP 0 - 0
BRA SPC2 01:00 FT EC Sao Bernardo/SP 1 - 0 Olimpia SP 0 - 0
MEX D3 01:10 FT Real Canamy 1 - 0 Deportivo Dongu 1 - 0
SALC 01:15 FT Highlands Park 2 - 0 Uthongathi FC 1 - 0
SALC 01:15 FT Mamelodi Sundowns 1 - 0 Supersport United 1 - 0
ICE LC 01:15 FT Thor Akureyri(N) 1 - 2 Grotta Seltjarnarnes 1 - 0
PER D1 01:15 FT Atletico Grau 1 - 1 Univ.Cesar Vallejo 1 - 1
INT CF 01:30 FT Miami FC 0 - 5 Minnesota United FC 0 - 2
INT CF 01:30 FT Bragantino PA 2 - 0 Tapajos 1 - 0
BEL FAD 01:30 FT Dessel Sport 2 - 1 Olympic Charleroi 0 - 0
Spain D4 01:30 FT UC Ceares 0 - 0 Club Siero 0 - 0
Estonia WT 01:30 FT Laanemaa Haapsalu 3 - 3 Viimsi MRJK 3 - 0
BRA DF 01:30 FT Ceilandia DF 0 - 6 SE do Gama 0 - 3
BRA DF 01:30 FT Paranoa EC 0 - 4 Real FC 0 - 2
BRB MG 01:30 FT EC Mamore MG 0 - 0 Democrata 0 - 0
HOL D1 01:45 FT PSV Eindhoven 3 - 0 Willem II 1 - 0
HOL D1 01:45 FT SC Heerenveen 1 - 1 VVV Venlo 0 - 0
FRA D1 02:00 FT Amiens 1 - 2 Monaco 1 - 0
FRA D1 02:00 FT Dijon 3 - 3 Nantes 2 - 2
FRA D1 02:00 FT Metz 1 - 2 Bordeaux 1 - 0
FRA D1 02:00 FT Nice 1 - 3 Nimes 1 - 1
FRA D1 02:00 FT Rennes 0 - 0 Stade Brestois 0 - 0
BRA CCD1 02:00 FT Juventus SC 2 - 3 Joinville SC 2 - 2
BRA CGD1 02:00 FT Brasil de Pelotas 1 - 0 Sao Jose PoA RS 0 - 0
BRA PB 02:00 FT Perilima PB 1 - 0 Sao Paulo Crystal FC 1 - 0
COL D2 02:00 FT Deportes Quindio 3 - 0 Llaneros FC 3 - 0
BEL D1 02:00 FT Cercle Brugge 3 - 2 Mechelen 2 - 1
BEL D1 02:00 FT Sint-Truidense 5 - 2 KAS Eupen 3 - 2
INT CF 02:00 FT Saint Louis FC 2 - 1 Memphis 901 1 - 0
BRA RJ 02:00 FT Bangu 1 - 0 Macae 1 - 0
BOL D1 02:00 FT Aurora 0 - 0 Atletico Palmaflor Vinto 0 - 0
POL PR 02:00 FT Wisla Krakow 3 - 0 Jagiellonia Bialystok 1 - 0
BRA MG 02:00 FT Tombense 2 - 0 CA Patrocinense 2 - 0
BRA CGD 02:00 FT Gremio Anapolis 2 - 2 Ipora EC 1 - 0
BRA CGD 02:00 FT Goias 1 - 1 Goianesia GO 1 - 1
BRA CGD 02:00 FT Jaragua EC 3 - 1 Aparecidense GO 1 - 1
BRA CNF 02:00 FT Fortaleza 3 - 0 Santa Cruz PE 2 - 0
BRA CNF 02:00 FT Botafogo PB 2 - 1 Nautico (PE) 1 - 0
BRA CNF 02:00 FT ABC RN 0 - 0 Ceara 0 - 0
BEL FAD 02:00 FT KMSK Deinze 3 - 1 LaLouviere 0 - 1
BEL FAD 02:00 FT KSK Heist 1 - 1 Tubize 0 - 0
BEL FAD 02:00 FT Lierse Kempenzonen 1 - 2 FCV Dender EH 1 - 1
BEL FAD 02:00 FT Jeunesse Molenbeek 2 - 1 Patro Eisden 0 - 0
BRA DF 02:00 FT Sobradinho EC 2 - 1 Sociedade Esportiva Unai DF 0 - 0
CRC D2 02:00 FT Curridabat FC 1 - 1 CS Uruguay De Coronado 1 - 0
BRB MG 02:00 FT CA Serranense 1 - 1 Nacional AC MG 1 - 0
BRB MG 02:00 FT CAP Uberlandia 0 - 1 Ipatinga 0 - 1
Bra SD 02:00 FT Piaui(PI) 1 - 3 Picos 1 - 2
BRA SPB 02:00 FT Sao Bento 1 - 1 Red Bull Brasil SP 0 - 1
BRA SPB 02:00 FT Rio Claro 0 - 0 Juventus SP 0 - 0
BRA SPC2 02:00 FT Noroeste 2 - 0 Paulista(SP) 2 - 0
BRA SPC2 02:00 FT Comercial-SP 0 - 1 AE Velo Clube SP 0 - 1
SCOFAC 02:20 FT Falkirk 0 - 1 Heart of Midlothian 0 - 0
VEN D1 02:30 FT Gran Valencia FC(N) 0 - 0 Yaracuyanos 0 - 0
BEL D1 02:30 FT Mouscron Peruwelz 3 - 1 Oostende 0 - 1
BEL D2 02:30 FT Excelsior Virton 0 - 0 Saint Gilloise 0 - 0
SPA WD2 02:30 FT CD Femarguin (w) 0 - 2 Santa Teresa CD (w) 0 - 1
BRA CM 02:30 FT Sao Jose MA 0 - 0 Moto Club Sao Luis MA 0 - 0
Ando SD2 02:30 FT Penya Encarnada 3 - 0 UE Santa Coloma B 1 - 0
HOL D1 02:45 FT RKC Waalwijk 0 - 0 PEC Zwolle 0 - 0
ITA D1 02:45 FT Verona 2 - 1 Juventus 0 - 0
SPA D1 03:00 FT Atletico Madrid 1 - 0 Granada CF 1 - 0
ARG B M 03:00 FT Comunicaciones BsAs 1 - 0 Colegiales 1 - 0
ARG B M 03:00 FT Talleres Rem de Escalada 1 - 1 San Telmo 1 - 1
ARG B M 03:00 FT Almirante Brown 1 - 1 Sacachispas 0 - 1
ADT M 03:00 FT CA Atlas 1 - 0 Centro Espanol 1 - 0
ADT M 03:00 FT Puerto Nuevo 0 - 1 Deportivo Paraguayo 0 - 0
BRA CGD1 03:00 FT Juventude 0 - 0 Ypiranga(RS) 0 - 0
BRA CGD1 03:00 FT Internacional RS 2 - 0 Novo Hamburgo RS 1 - 0
SPA D2 03:00 FT Real Zaragoza 0 - 0 Fuenlabrada 0 - 0
INT CF 03:00 FT Slavia Praha(N) 4 - 2 Hammarby 3 - 1
INT CF 03:00 FT Nova Andradina 0 - 0 SE Pontaporanense 0 - 0
ACT M 03:00 FT Deportivo Espanol 0 - 2 Real Pilar 0 - 0
PER D1 03:00 FT EM Deportivo Binacional 2 - 4 FBC Melgar 0 - 1
Bra PL 03:00 FT Coritiba PR 6 - 1 CE Uniao PR 2 - 1
PRL 03:00 FT Alianza FC Panama Reserves 4 - 1 San Francisco Reserves 3 - 0
ARG TB 03:00 FT Club Atletico El Carmen 0 - 4 Talleres de Perico 0 - 1
ARG TB 03:00 FT Resistencia Central 4 - 3 Alvear 3 - 2
Brazil W L 03:00 FT Gremio (w) 2 - 1 Minas ICESP DF (w) 2 - 0
Brazil W L 03:00 FT Ferroviaria SP (w) 4 - 0 Audax SP (w) 1 - 0
Brazil W L 03:00 FT Santos (w) 4 - 0 Flamengo/RJ (w) 1 - 0
Brazil W L 03:00 FT Santos SP Women 4 - 0 Flamengo/RJ (w) 1 - 0
Fut IFI 03:00 FT Peru Futsal(N) 1 - 1 Chile Futsal 1 - 1
ARG D2 03:10 FT All Boys 1 - 1 Chacarita juniors 1 - 1
COL D2 03:30 FT Fortaleza F.C 2 - 2 Leones 1 - 1
POR D1 03:30 FT FC Porto 3 - 2 Benfica 3 - 1
ARG D2 03:30 FT Estudiantes de Caseros 3 - 2 Atletico Mitre de Santiago del Estero 1 - 0
INT FRL 03:30 FT Paraguay U19(w)(N) 1 - 4 Brazil U19(w) 0 - 0
ARG D1 03:35 FT Defensa Y Justicia 0 - 0 Colon de Santa Fe 0 - 0
ARG D1 03:35 FT Gimnasia La Plata 1 - 1 Patronato Parana 1 - 0
HON D1 04:00 FT Marathon 3 - 0 Real Espana 1 - 0
BRA RJ 04:00 FT Flamengo 2 - 0 Madureira 0 - 0
BRA RJ 04:00 FT Boavista F.C 2 - 1 Volta Redonda 2 - 0
CHI D1 04:00 FT Universidad de Chile 3 - 0 Union La Calera 1 - 0
PAR D1 04:00 FT Sportivo San Lorenzo 1 - 1 FC Nacional Asuncion 0 - 0
GUA D1 04:00 FT CSD Municipal 2 - 0 Santa Lucia Cotzumalguapa 0 - 0
BRA CNF 04:00 FT Bahia BA 0 - 2 Vitoria BA 0 - 2
BRA MT 04:00 FT Dom Bosco MT 2 - 0 Nova Mutum EC 2 - 0
CRC D2 04:00 FT Municipal Garabito 2 - 2 Santa Ana 1 - 1
CRC D2 04:00 FT AD Rosario 1 - 1 AD Santa Rosa 0 - 0
CRC D2 04:00 FT Futbol Consultants Moravia 3 - 1 AD Escazucena 3 - 0
ARG TB 04:00 FT General Paz Junlors 1 - 2 DYC Union Oncativo 0 - 1
ARG TB 04:00 FT FADEP Mendoza 3 - 1 San Martin Mendoza 2 - 0
MEX D3 04:00 FT Aguacateros CDU 1 - 2 La Paz FC 1 - 1
MEX D3 04:00 FT Chapulineros 0 - 1 Calor de San Pedro 0 - 1
MEX D3 04:00 FT Ciervos FC 2 - 0 CD Nuevo Chimalhuacan 1 - 0
MEX D3 04:00 FT Intel Paja 0 - 0 CD Cruz Azul Hidalgo 0 - 0
Barbados P L 04:00 FT Brittons Hill 0 - 0 Ellerton FC 0 - 0
AB PR 04:00 FT Five Islands 1 - 1 Liberta 0 - 1
COL D1 04:05 FT Cucuta 0 - 2 Alianza Petrolera 0 - 1
SLV D1 04:15 FT Jocoro FC 2 - 2 Municipal Limeno 1 - 1
BOL D1 04:15 FT Nacional Potosi 0 - 0 Royal Pari FC 0 - 0
MEX D3 04:30 FT U.A. Zacatecas 2 - 1 Universidad Guadalajara II 1 - 0
GUA LNW 04:30 FT Deportivo Santa Isabel II (w) 2 - 2 Ciudad Vieja FC (w) 1 - 1
INT CF 04:35 FT Birmingham Legion 2 - 3 Atlanta United 0 - 1
BRA CCD1 05:00 FT Brusque FC 1 - 1 Atletico Tubarao SC 0 - 0
VEN D1 05:00 FT Aragua FC 1 - 0 Deportivo Tachira 1 - 0
INT CF 05:00 FT Deportivo Maldonado 0 - 0 Penarol 0 - 0
BRA PE 05:00 FT Reet 0 - 1 Salgueiros AC 0 - 0
MEX D3 05:00 FT Murcielagos 3 - 1 Estudiantes Tecos 2 - 0
Fut IFI 05:00 FT Colombia Indoor Soccer(N) 4 - 0 Uruguay Futsal 2 - 0
ARG D2 05:15 FT CA Platense 0 - 3 Ferrol Carril Oeste 0 - 2
BRA SP 05:30 FT Ponte Preta 0 - 1 Palmeiras 0 - 1
ARG D1 05:40 FT Newells Old Boys 0 - 0 Estudiantes La Plata 0 - 0
ARG D1 05:40 FT Banfield 1 - 1 Rosario Central 0 - 0
MEX D2 06:00 FT Alebrijes de Oaxaca 1 - 1 CSyD Dorados de Sinaloa 0 - 1
ARG D2 06:00 FT San Martin San Juan 0 - 1 Belgrano 0 - 1
NZFC 06:00 FT Hamilton Wanderers 1 - 1 Southern United 0 - 0
MEX D1 06:00 FT CDSyC Cruz Azul 3 - 1 Pachuca 0 - 0
BRA CNF 06:00 FT Frei Paulistano(N) 2 - 4 Confianca SE 1 - 1
BRA LNA 06:00 FT Alianza FC (PAN) 2 - 1 San Francisco FC 2 - 0
BRA LNA 06:00 FT CA Independente 1 - 3 Tauro FC 0 - 0
GUA D2 06:00 FT Deportivo Catocha 1 - 1 Petapa 1 - 1
MEX D3 06:00 FT Sporting Canamy 2 - 2 Cafetaleros de Tapachula FC II 0 - 1
Barbados P L 06:00 FT UWI Blackbirds 1 - 1 St Andrew Lions 0 - 1
BRA LNA 06:00 FT Chiriki Sports Club 0 - 0 Sporting San Miguelito 0 - 0
INT CF 06:10 FT Orlando City 1 - 0 Montreal Impact 1 - 0
COL D1 06:10 FT Deportivo Cali 2 - 1 America de Cali 1 - 0
PAR D1 06:15 FT Guarani CA 4 - 2 Olimpia Asuncion 1 - 1
CHI D1 06:30 FT Curico Unido 1 - 0 Municipal Iquique 0 - 0
BOL D1 06:30 FT The Strongest 0 - 1 Jorge Wilstermann 0 - 1
NZFC 07:00 FT Hawke's Bay United 2 - 1 Canterbury United 1 - 0
SKN PL 07:00 FT RAMS Village Superstars 4 - 0 HE Garden Hotspurs 2 - 0
SLV D1 07:30 FT CD Sonsonate 1 - 1 CD Chalatenango 1 - 0
ARG D1 07:45 FT Boca Juniors 2 - 0 Atletico Tucuman 1 - 0
MEX D2 08:00 FT Cafetaleros de Tapachula 1 - 3 Leones Univ Guadalajara 0 - 1
SLV D1 08:00 FT Alianza San Salvador 2 - 0 CD FAS 2 - 0
GUA D1 08:00 FT Coban Imperial 2 - 3 C.S.D. Comunicaciones 1 - 0
NZFC 08:00 FT Auckland City 3 - 2 Wellington Phoenix Reserve 2 - 0
NZFC 08:00 FT Team Wellington 3 - 1 Tasman United 3 - 1
MEX D1 08:00 FT Tigres UANL 3 - 0 Chivas Guadalajara 0 - 0
PER D1 08:00 FT Universitario De Deportes 2 - 1 Sport Huancayo 0 - 0
GUA D2 08:00 FT Deportivo Mictlan 0 - 0 C.S.D. Comunicaciones B 0 - 0
NIC D1 08:00 FT Real Esteli 0 - 2 Managua FC 0 - 1
NIC D1 08:00 FT Real Madriz FC 4 - 1 Las Sabanas 2 - 0
NIC D1 08:00 FT Jalapa 2 - 1 Deportivo Ocotal 1 - 1
MEX D3 08:00 FT Mineros de Fresnillo 1 - 1 Cimarrones de Sonora FC II 1 - 1
MEX D3 08:00 FT Tepatitlan de Morelos 5 - 0 UA de Chihuahua 1 - 0
Cur L 08:00 FT Centro Social Dep Barber 2 - 3 RKSV Centro Dominguito 1 - 1
Barbados P L 08:00 FT Notre Dame 0 - 2 BDF Sport Programme 0 - 2
HON D1 08:15 FT CD Vida 1 - 1 C.D. Real de Minas 0 - 0
SLV D1 08:15 FT A.D. Isidro Metapan 0 - 1 Independiente San Vicente 0 - 1
COL D1 08:15 FT Independiente Santa Fe 3 - 1 Atletico Junior Barranquilla 2 - 0
CRC D2 08:30 FT Puntarenas 2 - 2 Municipal Liberia 1 - 0
GUA D2 09:00 FT Marquense 0 - 1 Deportivo San Pedro 0 - 0
GUA D2 09:00 FT Deportivo Xinabajul 2 - 1 Quiche FC 0 - 0
MEX D2 10:00 FT Cimarrones de Sonora 2 - 1 Zacatepec 1 - 0
MEX D1 10:00 FT Club Leon 3 - 1 Monterrey 1 - 1
FIJ NL 10:00 FT Lautoka 6 - 0 Nadi FC 2 - 0
FIJ NL 10:00 FT Nasinu FC 3 - 4 Rewa FC 2 - 2
INT CF 11:05 FT JEF United Ichihara Chiba 0 - 2 Kashiwa Reysol 0 - 2
AUS D1 12:00 FT Newcastle Jets 4 - 3 Central Coast Mariners 2 - 1
OPAW 13:00 FT Korea Rep (w)(N) 3 - 0 Vietnam (w) 1 - 0
TAJ CUP 13:00 FT CSKA Pamir Dushanbe 2 - 3 Regar-TadAZ Tursunzoda 1 - 0
INT CF 13:10 FT KLASA 0 - 2 NISA 0 - 0
SA RL 14:00 FT Amazulu Reserves 2 - 1 Chippa United Reserves 1 - 1
SA RL 14:00 FT Black Leopards Reserves 1 - 2 Maritzburg United Reserves 0 - 0
INT CF 14:20 FT FC Shakhtar Donetsk(N) 1 - 0 FK Ventspils 1 - 0
Estonia WT 14:40 FT Flora Tallinn II 4 - 3 Tallinna FC Levadia B 3 - 2
INT CF 15:00 FT Zorya 1 - 0 KF Flamurtari Pristina(KOS) 0 - 0
INT CF 15:00 FT FK BSK 1926 0 - 1 Lisovic 1977 0 - 0
BSWCP 15:00 FT Real Munster Beach 4 - 6 Dusseldorf Beach 0 - 0
SA RL 15:00 FT Bloem Celtic Reserves 3 - 4 Stellenbosch FC Reserves 1 - 3
SA RL 15:00 FT Cape Town City FC Reserves 1 - 4 Supersport United Reserves 0 - 1
SA RL 15:00 FT Golden Arrows Reserves 4 - 3 Polokwane City Reserves 2 - 2
INT CF 15:20 FT SK Nova Dedinka 1 - 5 SK Bernolakovo 0 - 3
INT CF 15:30 FT Persik Kendal 0 - 4 PSIS Semarang 0 - 1
IND D2 15:30 FT Garhwal FC 2 - 2 Jamshedpur FC II 2 - 0
Myan U19 15:55 FT Rakhine United U19 3 - 1 Zwekapin United U19 1 - 0
ITA YTHL 16:00 FT Cagliari U19 1 - 1 Juventus U20 1 - 0
INT CF 16:00 FT Kelmscott Roos SC 2 - 1 Joondalup City 1 - 1
INT CF 16:00 FT Quinns FC 0 - 2 Fremantle City 0 - 1
INT CF 16:00 FT Rubin Kazan 4 - 1 Spartaks Jurmala 1 - 0
INT CF 16:00 FT PFC Oleksandria 0 - 2 FK Atyrau 0 - 2
INT CF 16:00 FT Syzran 3 - 1 Krylya Sovetov Samara Youth 1 - 0
MYA D1 16:00 FT Laconi Lian 0 - 0 Chin United 0 - 0
MYA D1 16:00 FT Yadanabon FC 1 - 3 Shan United 1 - 1
RUS FDH 16:00 FT Berkut Futsal 3 - 3 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 1 - 1
WAUS D2 16:00 FT Swan United 4 - 5 Stirling Lions 0 - 0
IND D2 16:00 FT Atletico de Kolkata Reserves 1 - 1 Rajasthan Club 1 - 0
CYP WD1 16:00 FT Omonia Nicosia (w) 2 - 0 Lefkothea Latisa Women 0 - 0
Myan U19 16:00 FT Hantharwady United U19 0 - 3 Ayeyawady Utd U19 0 - 0
Myan U19 16:00 FT Yaw Myay FC U19 1 - 5 Chinland FC U19 1 - 4
INT CF 16:05 FT Geylang United FC 0 - 4 Perak 0 - 1
Estonia WT 16:20 FT Paide Linnameeskond B 1 - 0 Tabasalu Charma 1 - 0
INT CF 16:30 FT FK Khimik Novomoskovsk 2 - 1 Kvant Obninsk 2 - 0
TUR WD1 16:30 FT Fatih Vatan Spor (w) 3 - 2 Kocaeli Bayan (W) 1 - 0
TUR WD1 16:30 FT Kirecburnu (w) 1 - 0 Adana Idmanyurduspor (w) 0 - 0
TUR WD1 16:45 FT Besiktas (w) 4 - 1 Atasehir Belediyesi (w) 0 - 0
GER U19 17:00 FT RW Oberhausen U19 1 - 4 Bayer Leverkusen U19 1 - 0
GER U19 17:00 FT Schalke 04 U19 2 - 0 Viktoria koln U19 2 - 0
TUR 3B 17:00 FT Erzincanspor 3 - 0 Cankaya FK 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Payas BS 1975 1 - 1 Fethiyespor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Agri 1970 Spor 0 - 1 Turgutluspor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Bayrampasa 1 - 0 Kelkit Belediye Hurriyet 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Diyarbakirspor 1 - 0 Golcukspor 1 - 0
MAL D2 17:00 FT Pieta Hotspurs 0 - 4 Naxxar Lions 0 - 3
INT CF 17:00 FT Viktoria Plzen B 1 - 0 Domazlice 0 - 0
FRA U19 17:00 FT Paris FC U19 3 - 1 Le Puy Foot 43 Auvergne U19 3 - 0
FRA U19 17:00 FT Colomiers U19 1 - 3 Monaco U19 0 - 0
FRA U19 17:00 FT Chateauroux U19 3 - 1 Vannes U19 2 - 1
FRA U19 17:00 FT Laval U19 2 - 0 Le Mans U19 0 - 0
FRA U19 17:00 FT Aviron Bayonnais U19 1 - 0 Angers SCO U19 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Kahramanmarasspor 1 - 0 Belediye Vanspor 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Samsunspor 2 - 0 Afjet Afyonspor 1 - 0
TUR D3 17:00 FT S.Urfaspor 0 - 5 Amedspor 0 - 2
Spain D4 17:00 FT Extremadura B 3 - 0 CP Valdivia 2 - 0
FIN CU20 17:00 FT PK-35 Vantaa U20 1 - 2 KuPS U20 1 - 1
SPA WD2 17:00 FT Osasuna w 3 - 0 CD Parquesol CF (w) 1 - 0
Greece U19 17:00 FT AEK Athens U19 2 - 4 Panathinaikos U19 2 - 3
Greece U19 17:00 FT PAOK Saloniki U19 5 - 2 OFI Crete U19 2 - 0
Greece U19 17:00 FT Atromitos U19 0 - 1 Olympiakos Piraeus U19 0 - 0
GSLW 17:00 FT PAE Atromitos (w) 1 - 1 Aris Salonika (w) 1 - 0
SA RL 17:00 FT Highlands Park Reserves 1 - 1 Mamelodi Sundowns Reserves 1 - 0
GER U19 17:05 FT Augsburg U19 0 - 2 SC Freiburg U19 0 - 1
INT CF 17:05 FT FC Rustavi 1 - 5 Merani Martvili 0 - 1
Spain D4 17:15 FT Real Sociedad C 2 - 1 SD Gernika 0 - 1
IND GoaPL 17:15 FT Dempo 4 - 1 Guardian Angel SC 1 - 1
TUR 3B 17:30 FT Aksarayspor 0 - 3 Tire 1922 Spor 0 - 1
TUR 3B 17:30 FT Sile Yildizspor 0 - 0 Erzin Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 17:30 FT Tokatspor 0 - 6 Duzcespor 0 - 1
TUR 3B 17:30 FT Manisaspor 1 - 4 Silivrispor 0 - 1
TUR 3B 17:30 FT Korfez Bld. 1 - 3 Dai Lin Jissbon 1 - 2
TUR 3B 17:30 FT Erokspor 3 - 2 Ofspor 2 - 1
TUR 3B 17:30 FT Tekirova Belediyespor 1 - 2 Tepecik Bld 0 - 1
TUR 3B 17:30 FT Nevsehirspor Genclik 2 - 0 Yimpas Yozgatspor 1 - 0
TUR 3B 17:30 FT Darica Genclerbirligi 1 - 2 Muglaspor 0 - 2
TUR 3B 17:30 FT Osmaniyespor 2 - 2 Halide Edip Adivarspor 2 - 0
TUR 3B 17:30 FT Bursa Niluferspor AS 3 - 2 Modafen Spor 2 - 2
INT CF 17:30 FT Lech Poznan 2 - 1 Stargard Szczecinski 1 - 0
INT CF 17:30 FT Kasetsart FC 1 - 0 Chengdu Xingcheng 0 - 0
TUR D3 17:30 FT Ankarademirspor 0 - 0 Sakaryaspor 0 - 0
TUR D3 17:30 FT Bandirmaspor 3 - 0 Elazigspor 0 - 0
TUR D3 17:30 FT Bodrumspor 2 - 1 Eyupspor 0 - 0
TUR D3 17:30 FT Ergene Velimese 2 - 0 Etimesgut Belediye Spor 1 - 0
TUR D3 17:30 FT Kardemir Karabukspor 0 - 0 Kastamonuspor 0 - 0
TUR D3 17:30 FT Kirsehir Koyhizmetleri 1 - 1 Tuzlaspor 0 - 1
TUR D3 17:30 FT Nigde Belediyespor 3 - 1 Bayburt Ozel Idare 1 - 0
TUR D3 17:30 FT Usakspor 4 - 0 Sivas Dort Eylul Belediyespor 2 - 0
TUR D3 17:30 FT Anadolu Selcukluspor 2 - 0 Tarsus Idman Yurdu 2 - 0
TUR D3 17:30 FT Zonguldak 0 - 2 Sancaktepe Belediye Spor 0 - 0
TUR D1 17:30 FT Kayserispor 2 - 2 Antalyaspor 1 - 1
SPA D3 17:30 FT Getafe B 0 - 2 Union Langreo 0 - 0
SPA D3 17:30 FT Sporting de Gijon B 0 - 1 Racing de Ferrol 0 - 1
SPA D3 17:30 FT UD Melilla 2 - 1 Marino luanco 1 - 0
SPA D3 17:30 FT Granada CF B 0 - 1 UCAM Murcia 0 - 0
SPA D3 17:30 FT Sevilla Atletico 3 - 2 Algeciras 1 - 2
Spain D4 17:30 FT CD El Alamo 1 - 2 Alcobendas Sport 0 - 0
Spain D4 17:30 FT CD San Fernando de Henares 1 - 0 Leganes B 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Murcia B 1 - 1 Huercal 1 - 0
Spain D4 17:30 FT San Juan de Mozarrifar 0 - 0 Bell Bridget 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Torrejon CF 1 - 0 Rayo Vallecano B 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Portugalete 1 - 1 SD Balmaseda FC 0 - 1
Spain D4 17:30 FT Hercules II 2 - 2 Silla CF 0 - 0
Spain D4 17:30 FT ED Moratalaz 2 - 2 Flat Earth FC 1 - 1
Spain D4 17:30 FT Parla Escuela 1 - 2 CF Pozuelo Alarcon 0 - 1
Spain D4 17:30 FT Villaverde Boetticher CF 2 - 1 CF Trival Valderas 1 - 1
Spain D4 17:30 FT CD Valdefierro 1 - 2 SD Tarazona 0 - 1
SPA LU19 17:30 FT Alboraya U19 1 - 0 Elche U19 0 - 0
IRN D2 17:30 FT Iran Javan Bushehr 1 - 0 Naft Omidiyeh 1 - 0
IRN D2 17:30 FT Kheybar Khorramabad 1 - 1 Avalan Kamyaran 0 - 0
IRN D2 17:30 FT Be'sat Kermanshah FC 2 - 1 Shahrdari Bam 0 - 0
IRN D2 17:30 FT Melli Hafari 1 - 1 Shahrdari Bandar Abbas 1 - 1
IRN D2 17:30 FT Mes Novin Kerman 1 - 0 Esteghlal Molasani 0 - 0
IRN D2 17:30 FT Mes Shahr-e Babak 1 - 2 Chooka Talesh 1 - 2
IRN D2 17:30 FT Shohada Babolsar 1 - 1 Pas 0 - 0
SPA WD2 17:35 FT CE Europa (w) 3 - 1 CF Palleja (w) 2 - 0
SPA D1 18:00 FT RCD Espanyol 1 - 0 Mallorca 0 - 0
ITA YTHL 18:00 FT Torino U20 0 - 0 Genoa U20 0 - 0
SPA D2 18:00 FT Albacete 1 - 1 Ponferradina 0 - 1
SPA D2 18:00 FT AD Alcorcon 0 - 1 Deportivo La Coruna 0 - 0
TUR D2 18:00 FT Umraniyespor 0 - 3 Balikesirspor 0 - 0
INT CF 18:00 FT TSV 1860 Munchen (Youth) 1 - 2 TSV Buchbach 0 - 2
INT CF 18:00 FT Puszcza Niepolomice 0 - 1 Gornik II Zabrze 0 - 1
INT CF 18:00 FT Curtin Univ SC 0 - 1 Murdoch University 0 - 1
INT CF 18:00 FT Shamrock Rovers SC 3 - 1 Morley Windmills 0 - 0
INT CF 18:00 FT SV Gralla 1 - 0 SV Frohnleiten 1 - 0
INT CF 18:00 FT Olympic Kingsway SC 3 - 2 Mandurah City 0 - 0
INT CF 18:00 FT Real Sociedad (w) 1 - 10 Barcelona (w) 0 - 6
POR JB 18:00 FT Academica Coimbra U17 4 - 2 GD Estoril-Praia U17 0 - 0
POR JB 18:00 FT Sp Espinho U17 5 - 1 Academico Viseu U17 0 - 0
POR JB 18:00 FT Regua U17 1 - 2 Lusitania Lourosa U17 0 - 0
POR JB 18:00 FT Sintrense U17 0 - 3 Sporting Lisbon Sad U17 0 - 0
ANDSL 18:00 FT FC Ordino 1 - 1 Atletic Club D Escaldes 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Atletico de Madrid B 0 - 1 CF Rayo Majadahonda 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Baleares 3 - 1 Pontevedra 0 - 1
SPA D3 18:00 FT Celta vigo b 3 - 1 SCR Pena Deportiva 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Las Rozas 3 - 0 CF Internacional De Madrid 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Real Madrid Castilla 3 - 1 Las Palmas Atletico 2 - 0
SPA D3 18:00 FT UD Ibiza 2 - 0 coruxo FC 1 - 0
SPA D3 18:00 FT CD Ebro 1 - 1 SD Ejea 1 - 1
SPA D3 18:00 FT UE Llagostera 1 - 3 UD Levante B 0 - 1
SPA D3 18:00 FT Valencia CF Mestalla 2 - 2 UE Olot 0 - 2
SPA D3 18:00 FT Real Balompedica Linense 1 - 0 Atletico Sanluqueno 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Yeclano Deportivo 0 - 5 C.D. San Fernando Isleno 0 - 2
SYR Cup 18:00 FT Al-Shorta Damascus 8 - 0 AI Nairab 0 - 0
TUR WD1 18:00 FT Konak BEL. (w) 2 - 1 Hakkarigucu SK Women 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Ariznabarra 2 - 1 Tolosa 0 - 1
Spain D4 18:00 FT SD Lenense 1 - 0 L Entregu CF 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Almeria B 1 - 2 Motril 1 - 1
Spain D4 18:00 FT UA Horta 0 - 2 CP San Cristobal 0 - 2
Spain D4 18:00 FT Malaga B 0 - 0 Torredonjimeno 0 - 0
Spain D4 18:00 FT FC Cartagena B 0 - 0 Mazarron CF 0 - 0
Spain D4 18:00 FT UD Paterna 2 - 2 CF Intercity 0 - 1
Spain D4 18:00 FT Roda JC 0 - 2 CD Alcoyano 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Cordoba B 2 - 1 Arcos CF 1 - 1
Spain D4 18:00 FT EC Granollers 0 - 1 Terrassa 0 - 1
Spain D4 18:00 FT Condal CF 0 - 2 CD Covadonga 0 - 0
Spain D4 18:00 FT FC Vilafranca 1 - 0 Pobla De Mafumet CF 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Cerdanyola del Valles 1 - 4 Sant Andreu 1 - 1
Spain D4 18:00 FT Olivenza FC 1 - 0 CD Azuaga 1 - 0
Spain D4 18:00 FT CD San Roque de Lepe 1 - 1 Ciudad Lucena 0 - 1
Spain D4 18:00 FT UE Castelldefels 0 - 1 CF Peralada 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Manchego Ciudad 0 - 1 La Solana 0 - 1
Spain D4 18:00 FT CD Varea 3 - 1 CD Berceo 2 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Gerena 1 - 2 Xerez Deportivo FC 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Utrera 3 - 0 Conil CF 0 - 0
Spain D4 18:00 FT EG El Palmar 0 - 1 UCAM Murcia CF B 0 - 1
Spain D4 18:00 FT Deportiva Minera 1 - 1 Lorca FC 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Ted Contois Feng 1 - 2 CD Montijo 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CF Trujillo 0 - 6 CD Coria 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Villanovense 2 - 0 CD Miajadas 0 - 0
Spain D4 18:00 FT EI San Martin 0 - 2 Real Aviles 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Caudal 2 - 1 CD Llanes 1 - 0
Spain D4 18:00 FT SD Navarro CF 1 - 2 UD Llanera 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Vallobin 1 - 0 CD Colunga 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Roda 0 - 2 CD Alcoyano 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Atletico Pinto 0 - 2 RCD Carabanchel 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Atletico Mancha real 2 - 1 Ejido 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Velez CF 1 - 3 Maracena 0 - 0
RUS FDH 18:00 FT Norilsky Nickel Futsal 6 - 3 Novali Futsal 2 - 1
Estonia WT 18:00 FT Elva 3 - 2 Tartu JK Maag Tammeka B 0 - 0
Ken D1 18:00 FT Vihiga United 4 - 1 Modern Coast 1 - 1
POR D3 18:00 FT Benfica C.Branco 6 - 0 GD Fontinhas 4 - 0
SPA LU19 18:00 FT Deportivo La Coruna U19 1 - 2 Racing Santander U19 0 - 1
SPA LU19 18:00 FT Villarreal U19 3 - 0 Torre Levante U19 2 - 0
SPA LU19 18:00 FT AD Nervion U19 1 - 1 CD 26 de Febrero U19 0 - 1
SPA LU19 18:00 FT Conxo Santiago U19 0 - 0 Racing Ferrol U19 0 - 0
POR D2 18:15 FT Oliveirense 5 - 0 SL Benfica B 2 - 0
Spain D4 18:15 FT UE Sants 1 - 1 LHospitalet 1 - 1
Spain D4 18:15 FT Alhaurin de la Torre 1 - 0 Polideportivo Almeria 0 - 0
Spain D4 18:15 FT Jerez 2 - 0 UP Plasencia 1 - 0
Spain D4 18:15 FT CD Plus Ultra 0 - 5 Lorca Deportiva FC 0 - 1
Spain D4 18:15 FT EDMF Churra 0 - 0 Olimpico de Totana 0 - 0
IND D1 18:30 FT Mohun Bagan(Ind) 1 - 0 Minerva Academy 1 - 0
ITA D1 18:30 FT Spal 1 - 2 Sassuolo 1 - 0
POL PR 18:30 FT Wisla Plock 2 - 3 Pogon Szczecin 1 - 0
Spain D4 18:30 FT CE Felanitx 1 - 0 Santanyi 0 - 0
Spain D4 18:30 FT UD Logrones B 5 - 0 CA River Ebro 0 - 0
Spain D4 18:30 FT UB Lebrijana 0 - 2 Real Betis B 0 - 0
Spain D4 18:30 FT Constancia 0 - 4 Formentera 0 - 3
Spain D4 18:30 FT Figueres 4 - 0 CE Banyoles 1 - 0
Spain D4 18:30 FT Racing B 3 - 1 Club Deportivo Tropezon 1 - 1
Spain D4 18:30 FT CD Diocesano 1 - 2 Cacereno 1 - 1
Kosovo CUP 18:30 FT KF Dukagjini 0 - 2 KF Ballkani 0 - 0
GER D3 19:00 FT Wurzburger Kickers 3 - 1 Ingolstadt 0 - 1
GER U19 19:00 FT Preuben Munster U19 1 - 2 Arminia Bielefeld U19 1 - 0
GER U19 19:00 FT Kaiserslautern U19 2 - 0 Greuther Furth U19 1 - 0
INT CF 19:00 FT Zenit St. Petersburg 3 - 2 CSKA Moscow 0 - 2
INT CF 19:00 FT GKS Jastrzebie 3 - 0 Ruch Zdzieszowice 1 - 0
INT CF 19:00 FT Te Cu Kukuh Atta Seip 2 - 0 TSV Dachau 1865 1 - 0
INT CF 19:00 FT Cherno More Varna 2 - 2 Ludogorets Razgrad II 2 - 0
INT CF 19:00 FT FC Lviv 2 - 0 NK Mura 05 2 - 0
INT CF 19:00 FT FC Struga Trim Lum 2 - 0 Pelister Bitola 0 - 0
INT CF 19:00 FT JIPPO 3 - 0 PEPO Lappeenranta 1 - 0
INT CF 19:00 FT SK Bahon 7 - 0 FK Velka Maca 1 - 0
INT CF 19:00 FT Lokomotiv Sofia 3 - 0 Kariana Erden 2 - 0
SCOFAC 19:00 FT BSC Glasgow 1 - 4 Hibernian 1 - 2
TUR WD1 19:00 FT ALG Spor Women 2 - 0 Amedspor Women 0 - 0
Spain D4 19:00 FT Villa Santa Brigida 1 - 1 Lanzarote 0 - 0
Spain D4 19:00 FT Tenisca 3 - 0 CD Buzanada 0 - 0
Ken D1 19:00 FT AFC Leopards 0 - 1 Tusker 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Bidco United 2 - 1 Muranga Seal 1 - 1
Ken D1 19:00 FT Migori Youth 0 - 0 Kenya Police FC 0 - 0
ETH PR 19:00 FT Welwalo Adigrat 1 - 4 Saint George 1 - 1
ARGW D1 19:00 FT San Lorenzo (w) 5 - 0 Huracan (w) 1 - 0
SPA WD2 19:00 FT Atletico Union Guimar Women 2 - 2 CD Achaman Santa Lucia (w) 2 - 1
Greece U19 19:00 FT PAS Lamia U19 3 - 0 AEL Larisa U19 3 - 0
SPA LU19 19:00 FT Las Palmas U19 5 - 0 CD Ofra U19 4 - 0
INT CF 19:05 FT SC Bad Gams 2 - 3 SC Stainz 0 - 2
BSWCP 19:10 FT CA Ituzaingo Beach 2 - 0 Ferro Carril Oeste Beach 0 - 0
MAL D2 19:15 FT Fgura United 2 - 2 Qormi F.C 2 - 0
Spain D4 19:15 FT CD Atletico Paso 1 - 1 Marino 0 - 0
ARGW D1 19:15 FT Estudiantes LP (w) 0 - 5 River Plate (W) 0 - 1
INT CF 19:20 FT Sandefjord 1 - 3 Fredrikstad 0 - 0
INT CF 19:23 FT FK Kadino 0 - 2 FC Vardar Skopje 0 - 1
EGY D2 19:25 FT Young Muslims Qena 1 - 0 El Alameen 0 - 0
GER D2 19:30 FT Arminia Bielefeld 6 - 0 Jahn Regensburg 2 - 0
GER D2 19:30 FT Greuther Furth 1 - 3 Hannover 96 0 - 1
GER D2 19:30 FT SV Wehen Wiesbaden 0 - 1 VfL Bochum 0 - 1
ROM D1 19:30 FT Sepsi 1 - 0 Politehnica Iasi 0 - 0
GER Reg 19:30 FT Berliner AK 07 4 - 1 Lichtenberg 47 2 - 0
GER Reg 19:30 FT ZFC Meuselwitz 2 - 1 VSG Altglienicke 1 - 1
GER Reg 19:30 FT BFC Viktoria 1889 1 - 0 SV Babelsberg 03 0 - 0
Spain D4 19:30 FT Atletico Tacoronte 1 - 1 Las Palmas C 1 - 0
EGY D2 19:30 FT Al Minya 2 - 2 Beni Suef 1 - 2
EGY D2 19:30 FT National Bank of Egypt 1 - 0 Fayoum 0 - 0
GRE D2 19:45 FT Giorgos Karaiskakis 3 - 0 Ergotelis 2 - 0
INT CF 19:45 FT Pitea IF (w) 7 - 0 Moron BK (w) 0 - 0
GRE D3 19:45 FT AE Lefkimmis 3 - 1 Makedonikos Foufas 1 - 0
INT CF 19:55 FT Renova Cepciste 2 - 0 Gfk Tikvesh 0 - 0
KSA D2 19:55 FT Al Kholood 0 - 0 Al-Draih 0 - 0
SPA D1 20:00 FT Real Sociedad 2 - 1 Athletic Bilbao 0 - 0
GER D3 20:00 FT Chemnitzer 3 - 0 Hallescher FC 0 - 0
TTLd 20:00 FT A.S Djerba 0 - 2 E.Gawafel.S.Gafsa 0 - 2
TTLd 20:00 FT AS Kasserine 3 - 4 S.S. Sfaxien 1 - 2
TTLd 20:00 FT Club Menzel Bouzelfa 0 - 1 ES Hamam-Sousse 0 - 0
TTLd 20:00 FT Stade Gabesien 0 - 0 Jerba Midoun 0 - 0
TTLd 20:00 FT AS Oued Ellil 2 - 2 Jendouba Sport 1 - 0
TTLd 20:00 FT A.S.Marsa 3 - 2 Rejiche 0 - 1
GRE D2 20:00 FT Apollon Smirnis 4 - 0 Platanias FC 2 - 0
GRE D2 20:00 FT Apollon Larissas 1 - 1 Levadiakos 0 - 1
GRE D2 20:00 FT Apollon Kalamarias 1 - 6 Pas Giannina 1 - 0
MAL D1 20:00 FT Tarxien Rainbows F.C 1 - 3 Santa Lucia 1 - 1
INT CF 20:00 FT NK Rudar Velenje 2 - 1 ND Beltinci 0 - 1
INT CF 20:00 FT SC Sand (w) 2 - 0 TSG 1899 Hoffenheim II (w) 0 - 0
INT CF 20:00 FT VfB Eichstatt 6 - 0 TSV Abtswind 2 - 0
INT CF 20:00 FT SC Freiburg (w) 1 - 2 FFC Frankfurt (w) 0 - 0
INT CF 20:00 FT Sandviken (w) 3 - 0 Avaldsnes (w) 0 - 0
INT CF 20:00 FT Vittsjo GIK (w) 1 - 1 Jitex DFF (w) 0 - 0
INT CF 20:00 FT Hajduk Split II 1 - 1 NK Dugopolje 0 - 1
INT CF 20:00 FT Eintracht Norderstedt 6 - 2 Uhlenhorster SC Paloma 3 - 2
INT CF 20:00 FT Vasalunds IF 0 - 2 Karlbergs BK 0 - 2
INT CF 20:00 FT Castanhal PA 3 - 0 Carajas EC 1 - 0
INT CF 20:00 FT Midtjylland 6 - 0 Jiangsu Suning FC 4 - 0
GER U17 20:00 FT SV Darmstadt U17 2 - 4 SV Wehen Wiesbaden U17 0 - 3
SALC 20:00 FT Orlando Pirates 2 - 2 Bidvest Wits 0 - 2
SALC 20:00 FT Jomo Cosmos 0 - 1 Hungry Lions 0 - 0
SALC 20:00 FT Black Leopards 4 - 0 NWU Students 1 - 0
SALC 20:00 FT Mbombela United 1 - 0 Cape Town City 1 - 0
FRA WD1 20:00 FT ASJ Soyaux (w) 0 - 3 Paris Saint Germain (w) 0 - 3
BRA MG 20:00 FT Uberlandia MG 1 - 0 COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) 0 - 0
HUN D2E 20:00 FT Bekescsaba 2 - 2 Nyiregyhaza 2 - 1
HUN D2E 20:00 FT Budaorsi SC 0 - 1 Dafuji cloth MTE 0 - 0
HUN D2E 20:00 FT Dorogi FC 0 - 0 Vac-Dunakanyar 0 - 0
HUN D2E 20:00 FT Duna-Tisza 2 - 2 Kazincbarcika 1 - 0
HUN D2E 20:00 FT SOROKSAR 3 - 4 MTK Hungaria 2 - 1
HUN D2E 20:00 FT Szolnoki MAV FC 0 - 0 Szombathelyi Haladas 0 - 0
TUN D1 20:00 FT Sifakesi 1 - 0 U.S.Monastir 0 - 0
TUN D1 20:00 FT Stade tunisien 1 - 0 Club Africain 0 - 0
TUN D1 20:00 FT US Ben Guerdane 2 - 2 Etoile Metlaoui 1 - 1
TUN D1 20:00 FT AS Slimane 2 - 0 J.S. Kairouanaise 1 - 0
TUR D1 20:00 FT Sivasspor 1 - 1 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0 - 0
ANDSL 20:00 FT Atletic Club D Escaldes 2 - 0 UE Engordany 2 - 0
GRE D1 20:00 FT Asteras Tripolis 1 - 1 Aris Thessaloniki 1 - 1
GRE D3 20:00 FT APO Keratsini 1 - 0 Thyella Kamari 1 - 0
GRE D3 20:00 FT Edessaikos 0 - 0 Niki Agkathias 0 - 0
GRE D3 20:00 FT Fostiras 1 - 0 AE Kifisias 0 - 0
GRE D3 20:00 FT Iraklis Larisas 4 - 0 Digenis Neochoriou 2 - 0
GRE D3 20:00 FT Kallithea 4 - 3 Ethnikos Pireaus 2 - 2
GRE D3 20:00 FT Nea Kallikrateia 0 - 2 AS Florina 0 - 0
Estonia WT 20:00 FT Kohtla Jarve JK Jarve 4 - 1 Rakvere FC Flora 3 - 1
RWA D1 20:00 FT APR FC 3 - 0 Marines FC 2 - 0
RWA D1 20:00 FT Bugesera 0 - 1 Rayon Sports FC 0 - 0
RWA D1 20:00 FT Mukura 3 - 0 Gicumbi FC 1 - 0
SOU SW 20:00 FT GIF Nike 2 - 4 FC Trelleborg 1 - 2
Zam SL 20:00 FT Mufulira Wanderers 0 - 2 ZESCO United Ndola 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Nakambala Leopards 1 - 3 Forest Rangers 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Zanaco 3 - 2 Kabwe Warriors 1 - 1
GER OBW 20:00 FT Eintracht Northeim 2 - 5 SC Spelle-Venhaus 2 - 1
GER OBW 20:00 FT SV Atlas Delmenhorst 2 - 1 Arminia Hannover 1 - 0
UPL 20:00 FT BUL FC 2 - 3 Vipers 2 - 2
BRA CCX 20:00 FT Vitoria ES 1 - 0 Desportiva Ferroviaria ES 1 - 0
GRE D21 20:00 FT Diagoras 3 - 1 Ialysos 0 - 1
GRE D21 20:00 FT Ierapetra 3 - 0 AO Triglia 2 - 0
GRE D21 20:00 FT Olympiakos Volou 2 - 1 Kalamata AO 1 - 1
GRE D21 20:00 FT Egaleo Athens 1 - 0 Veria FC 0 - 0
GRE D21 20:00 FT Thesprotos 1 - 0 AO Kavala 0 - 0
BRA SPB 20:00 FT Monte Azul SP 3 - 1 Taubate 0 - 1
BRA SPC2 20:00 FT Batatais 1 - 1 Marilia Ac 1 - 0
Sco WC 20:00 FT Spartans Edinburgh Women 1 - 0 St Johnstone Women 0 - 0
INT CF 20:05 FT FK Hajduk Divos 1 - 3 FK 1 Maj Ruma 0 - 2
PRL RT 20:15 FT Sporting Cristal Reserves 4 - 0 Real Garcilaso Reserves 1 - 0
BSWCP 20:20 FT Argentino de Rosario Beach 1 - 2 Barracas Central Beach 0 - 0
ENG LCH 20:30 FT Millwall 0 - 2 West Bromwich(WBA) 0 - 1
SUI D1 20:30 FT Chiasso 0 - 2 Lausanne Sports 0 - 1
TUR D2 20:30 FT Osmanlispor FC 2 - 4 Bursaspor 2 - 1
INT CF 20:30 FT Opava 3 - 2 Trinec 1 - 1
IND D1 20:30 FT Churchill Brothers 1 - 2 Chennai City 0 - 0
FRA U19 20:30 FT StrasbourgU19 5 - 0 Epinal U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Bourg Peronnas U19 1 - 0 Dijon U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Metz U19 2 - 2 Torcy U.S U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Montceau U19 0 - 4 ASPTT Dijon U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT SochauxU19 2 - 0 AuxerreU19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Le Havre U19 4 - 3 US Boulogne U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Caen U19 1 - 1 Quevilly US U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Evreux U19 1 - 0 Valenciennes US U19 1 - 0
FRA U19 20:30 FT Amiens U19 5 - 1 FC Chartres U19 2 - 0
FRA U19 20:30 FT Orleans US 45 U19 3 - 1 Paris Saint Germain U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Cannes AS U19 2 - 0 Toulon U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Ajaccio U19 2 - 0 Istres U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT NimesU19 0 - 1 Montpellier U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Trelissac U19 2 - 3 Niort U19 0 - 0
FRA U19 20:30 FT Bordeaux U19 1 - 5 Nantes U19 0 - 5
BRA MG 20:30 FT Caldense MG 1 - 0 Boa Esporte Clube 1 - 0
BRA DF 20:30 FT Ceilandense 0 - 8 Brasiliense 0 - 6
BRA DF 20:30 FT Se LAN Deng 0 - 8 Brasilia 0 - 6
ITA S4 20:30 FT AS Ostia Mare 4 - 0 Team Nuova Florida 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Lanusei 3 - 0 Arzachena 2 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD San Luigi Calcio 3 - 3 ASD Cartigliano 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Atletico Porto Santelpidio 3 - 3 Vastogirardi 2 - 1
ITA S4 20:30 FT GSD Ambrosiana 1 - 0 ACD Campodarsego 0 - 0
ITA S4 20:30 FT TSV Klausdorf 0 - 0 Savona 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Marsala 1 - 0 ACR Messina 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Mezzolara 2 - 4 Lentigione 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Montebelluna 0 - 2 AC Mestre 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Nibionnoggiono 1 - 1 US Inveruno 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Pro Calcio Tor Sapienza 1 - 3 Latina 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Sangiovannese 1 - 0 Pomezia 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Scandicci 1 - 0 ASD Flaminia Civita Castellana 1 - 0
ITA S4 20:30 FT SCD Progresso Calcio 0 - 1 Sammaurese 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Tamai 0 - 2 Legnago Salus 0 - 2
ITA S4 20:30 FT Tuttocuoio 1 - 1 Foligno Calcio 0 - 0
ITA S4 20:30 FT USD Castellanzese 2 - 1 Pro Sesto 2 - 0
FRA D5 20:30 FT Pau II 0 - 2 Bressuire 0 - 1
Greece U19 20:30 FT Panaitolikos U19 1 - 3 Volos Nps U19 0 - 0
IW Cup 20:30 FT Empoli (w) 0 - 6 Juventus (w) 0 - 3
KUW D1 20:40 FT Al-Yarmouk 1 - 3 Al-Ttadamon(KUW) 0 - 2
FRA D1 21:00 FT Montpellier 1 - 0 Saint Etienne 1 - 0
AGB LE 21:00 FT Santa Rita FC 0 - 1 Onze Bravos 0 - 0
ITA C1 21:00 FT JuventusU23 1 - 1 Albinoleffe 0 - 1
ITA C1 21:00 FT Novara 4 - 1 Gozzano 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Olbia 2 - 1 Carrarese 0 - 1
ITA C1 21:00 FT US Pianese 1 - 1 Pro Patria 0 - 1
ITA C1 21:00 FT Renate AC 1 - 0 Pistoiese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Carpi 5 - 1 Reggio Audace FC 2 - 1
ITA C1 21:00 FT Fermana 2 - 1 SudTirol 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Modena 1 - 0 Sambenedettese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Vis Pesaro 1 - 1 Vicenza 1 - 1
ITA C1 21:00 FT US Casertana 1908 0 - 0 Bisceglie 1913 0 - 0
ITA C1 21:00 FT AZ Picerno ASD 0 - 0 Vibonese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Rende 0 - 0 Paganese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT ASD Sicula Leonzio 4 - 1 Potenza 3 - 0
SUI D1 21:00 FT Aarau 1 - 2 Vaduz 1 - 0
SAN L 21:00 FT Folgore/Falciano 2 - 0 SP La Fiorita 0 - 0
SAN L 21:00 FT Murata 1 - 0 SP Libertas 0 - 0
SAN L 21:00 FT Tre Fiori 6 - 3 Cailungo 6 - 1
SAN L 21:00 FT Tre Penne 3 - 1 Entai Ravi Tucci 1 - 0
INT CF 21:00 FT USV Jena (w) 1 - 0 KKPK Medyk Konin (w) 0 - 0
INT CF 21:00 FT FC Altyn Asyr 1 - 3 Baltika Kaliningrad 1 - 2
INT CF 21:00 FT Dynamo Kyiv 4 - 1 Borac Banja Luka 1 - 0
INT CF 21:00 FT Radnik Bijeljina 2 - 2 Zaglebie Sosnowiec 0 - 1
INT CF 21:00 FT PFC Oleksandria 2 - 0 Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 0
ITA D1 21:00 FT Brescia 1 - 1 Udinese 0 - 0
ITA D1 21:00 FT Napoli 2 - 3 Lecce 0 - 1
ITA D1 21:00 FT Genoa 1 - 0 Cagliari 1 - 0
ISL 21:00 FT Chennai Titans 0 - 0 Bengaluru 0 - 0
ITA D2 21:00 FT Pisa 1 - 1 Chievo 0 - 1
ITA D2 21:00 FT ACD Virtus Entella 2 - 0 Pescara 1 - 0
POL PR 21:00 FT Piast Gliwice 2 - 0 Zaglebie Lubin 1 - 0
CRO D1 21:00 FT Rijeka 1 - 0 Slaven Koprivnica 1 - 0
CYP D1 21:00 FT Omonia Nicosia FC 1 - 2 Ethnikos Achnas FC 0 - 0
SCOFAC 21:00 FT Clyde 0 - 3 Celtic FC 0 - 2
ENG PR 21:00 FT Sheffield United 2 - 1 Bournemouth AFC 1 - 1
BRA DF 21:00 FT CA Taguatinga DF 0 - 0 Capital CF 0 - 0
GER OBW 21:00 FT MTV Gifhorn 3 - 1 Lupo-Martini Wolfsburg 0 - 0
ITA S4 21:00 FT FB Brindisi 1912 0 - 0 A.S Andria Bat 0 - 0
ITA S4 21:00 FT Casarano 2 - 1 Grumentum Valdagri 0 - 0
FRA D5 21:00 FT Les Herbiers B 1 - 1 Laval II 1 - 0
Por U23 21:00 FT Cova Piedade U23 2 - 1 Famalicao U23 0 - 1
Sco WC 21:00 FT Forfar Farmington (w) 2 - 0 Kilmarnock (w) 1 - 0
Sco WC 21:00 FT Celtic (w) 0 - 0 Glasgow Girls (w) 0 - 0
CAE D1 21:00 FT Coton Sport 1 - 1 Stade Renard de Melong 0 - 1
INT CF 21:10 FT FK Zvezdara 1 - 0 FK Borac Ostruznica 1 - 0
Finland KC 21:15 FT Honka Akatemia 1 - 1 Klubi 04 Helsinki 1 - 1
Finland KC 21:20 FT TPV Tampere 3 - 0 Ilves Tampere II 1 - 0
AGB LE 21:30 FT Desportivo Huila 3 - 1 CRD Libolo 0 - 1
MAL D2 21:30 FT Zejtun Corinthians 3 - 2 St. Andrews 2 - 1
INT CF 21:30 FT Dnipro-1 1 - 1 FC Zhetysu Taldykorgan 1 - 0
QAT RL 21:45 FT Al-Ahli Doha U23 1 - 4 Al-Khor SC U23 1 - 2
Estonia WT 21:50 FT Keila JK 7 - 2 FC Helios 5 - 0
ALG D1 22:00 FT Biskra 1 - 1 JS kabylie 0 - 1
GHA D1 22:00 FT Aduana Stars 0 - 0 Accra Hearts of Oak 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Ashanti Gold 1 - 0 Liberty Professionals 1 - 0
GHA D1 22:00 FT Elmina Sharks 3 - 1 Berekum Chelsea 1 - 1
GHA D1 22:00 FT Bechem United 0 - 0 Ebusua Dwarfs 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Great Olympics 1 - 2 Techiman City 1 - 2
GHA D1 22:00 FT Karela United FC 1 - 1 Medeama SC 1 - 0
GHA D1 22:00 FT Ghana Dream FC 0 - 1 Asante Kotoko FC 0 - 0
SPA D1 22:00 FT Osasuna 1 - 4 Real Madrid 1 - 2
SUI Sl 22:00 FT St. Gallen 1 - 0 Servette 1 - 0
SUI Sl 22:00 FT Thun 3 - 2 Lugano 2 - 1
SUI Sl 22:00 FT Neuchatel Xamax 0 - 1 Luzern 0 - 1
NGA PR 22:00 FT Enyimba 2 - 1 Abia Warriors 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Katsina United 2 - 1 Warri Wolves FC 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Akwa United 0 - 0 Enugu Rangers International 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Sunshine Stars FC 2 - 0 Ifeanyi Ubah 2 - 0
NGA PR 22:00 FT Adamawa United 1 - 0 Heartland FC 0 - 0
NGA PR 22:00 FT MFM FC 3 - 1 Kano Pillars 0 - 1
NGA PR 22:00 FT Rivers United 1 - 0 Kwara United 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Lobi Stars 2 - 1 Wikki Tourist 2 - 0
NGA PR 22:00 FT Jigawa Golden Stars 1 - 0 Nasarawa United 1 - 0
AGB LE 22:00 FT Recreativo Caala 1 - 0 Interclube Luanda 0 - 0
AGB LE 22:00 FT Progresso 0 - 1 Academica Lobito 0 - 1
AGB LE 22:00 FT Benfica Lubango 2 - 1 Sporting Cabinda 1 - 0
VEN D1 22:00 FT Estudiantes Merida FC(N) 2 - 1 LALA FC 0 - 0
SPA D2 22:00 FT Sporting Gijon 2 - 2 Mirandes 1 - 1
POR D1 22:00 FT CD Tondela 0 - 0 Maritimo 0 - 0
POR D1 22:00 FT Moreirense 1 - 1 Vitoria Setubal 0 - 1
MAL D1 22:00 FT Senglea Athletic 1 - 1 Hibernians FC 1 - 1
INT CF 22:00 FT Rostov FK(N) 3 - 3 Lokomotiv Moscow 1 - 1
EGY D1 22:00 FT Haras El Hedoud 2 - 2 El Gounah 1 - 1
CHI D1 22:00 FT CSD Antofagasta 2 - 3 Univ Catolica 1 - 2
CYP D1 22:00 FT Apollon Limassol FC 0 - 1 E.N.Paralimniou 0 - 0
POR D2 22:00 FT Vilafranquense 1 - 0 SC Covilha 1 - 0
POR D2 22:00 FT GD Chaves 1 - 2 Academica Coimbra 0 - 1
POR D2 22:00 FT Porto B 1 - 1 SC Farense 0 - 1
ROM D1 22:00 FT CS Voluntari 2 - 1 Dinamo Bucuresti 0 - 1
TUN D1 22:00 FT Esperance Sportive de Tunis 1 - 1 US Tataouine 0 - 0
ANDSL 22:00 FT CE Carroi 0 - 3 UE Santa Coloma 0 - 2
SPA D3 22:00 FT Cadiz B 1 - 1 FC Cartagena 1 - 0
Spain D4 22:00 FT CF Calamocha 2 - 1 Teruel 1 - 1
Spain D4 22:00 FT RSD Alcala Henares 3 - 0 Mostoles 2 - 0
Spain D4 22:00 FT CA Cirbonero 3 - 1 CD Corellano 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Calahorra B 2 - 2 Vianes 0 - 0
Spain D4 22:00 FT AD Almudevar 0 - 2 SD Borja 0 - 0
MEX U20 22:00 FT Pumas U20 1 - 1 San Luis U20 1 - 0
POR D3 22:00 FT Amarante 2 - 0 Pedras Rubras 1 - 0
POR D3 22:00 FT Amora FC 0 - 0 Sintra Football 0 - 0
POR D3 22:00 FT Sporting Braga II(N) 2 - 3 Vitoria Guimaraes B 1 - 1
POR D3 22:00 FT Pinhalnovense 4 - 3 aljustrelense 3 - 2
POR D3 22:00 FT CF Canelas 2010 0 - 0 Sanjoanense 0 - 0
POR D3 22:00 FT Oriental Lisboa 0 - 2 Real Sport Clube Queluz 0 - 2
POR D3 22:00 FT Fabril Barreiro 0 - 2 Alverca 0 - 2
POR D3 22:00 FT GD Vitoria Sernache 2 - 3 Anadia 0 - 0
POR D3 22:00 FT Loures 4 - 0 Esp. Lagos 1 - 0
POR D3 22:00 FT Lusitania 2 - 2 USC Paredes 1 - 1
POR D3 22:00 FT Lusitanos 0 - 2 AD Castro Daire 0 - 0
POR D3 22:00 FT Maritimo B 1 - 0 Assoc.Desportiva Oliveirense 1 - 0
POR D3 22:00 FT Merelinense 3 - 0 GD Braganca 1 - 0
POR D3 22:00 FT Olhanense SC 3 - 1 Louletano 2 - 1
POR D3 22:00 FT Marr Tino 4 - 0 CSD Camara Lobos 0 - 0
POR D3 22:00 FT Coimbroes 2 - 1 Vila Real 0 - 1
POR D3 22:00 FT Maria da Fonte 3 - 1 Berco SC 0 - 0
POR D3 22:00 FT Sertanense FC 1 - 0 Beira Mar 1 - 0
POR D3 22:00 FT SU 1 Dezembro 1 - 1 Olimpico Montijo 1 - 1
POR D3 22:00 FT Sintrense 2 - 0 FC Armacenenses 2 - 0
POR D3 22:00 FT Clube Desportivo Trofense 1 - 0 Gondomar 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT Braga (w) 8 - 0 UR Cadima (w) 4 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT CA Ouriense (w) 1 - 2 Benfica (w) 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Valencia U19 1 - 2 Levante U19 0 - 0
TOG D1 22:00 FT AS Togo-Port 0 - 0 Ifodje FC 0 - 0
KUW D2 22:05 FT Al Gela 2 - 2 Al Fahaheel SC 1 - 2
KUW D2 22:05 FT Burgan SC 2 - 6 Khaitan 0 - 3
Spain D4 22:10 FT Alcorcon B 1 - 1 AD Union Adarve 1 - 1
GRE D1 22:15 FT Atromitos Athens 0 - 1 Olympiakos Piraeus 0 - 0
Spain D4 22:15 FT CD Cayon 4 - 1 CF Vimenor 2 - 0
Spain D4 22:15 FT Ciudad de Murcia 0 - 2 UD Los Garres 0 - 1
Spain D4 22:30 FT Mar Menor 1 - 1 SFC Minerva 1 - 1
Spain D4 22:30 FT CF Soller 3 - 0 Santa Catalina Atletico 1 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Artistico Navalcarnero 1 - 2 DAV Santa Ana 1 - 0
Spain D4 22:30 FT Tuoer De Cilliers 1 - 4 CD Cristo Atletico 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Torrijos 2 - 2 Toledo 2 - 0
Spain D4 22:30 FT Utebo FC 4 - 0 Brea 1 - 0
Spain D4 22:30 FT CSD Arzua 1 - 0 Racing Villalbes 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Arenteiro 1 - 1 Rapido de Bouzas 1 - 1
Spain D4 22:30 FT UCAM Cartagena 2 - 0 Aguilas CF 2 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Arnedo 1 - 0 CD Anguiano 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CCD Alberite 1 - 1 Comillas 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CF Illueca 1 - 1 CD Cuarte Industrial 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Barbastro 1 - 1 CD Robres 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Tamar Ritter 0 - 0 CD Binefar 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Villanueva 1 - 1 CA Monzon 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Pedroneras 1 - 2 CD Tarancon 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Tuilla 1 - 1 UD Gijon Industrial 0 - 0
ICPD D1 22:30 FT ASI Abengourou 0 - 2 Societe Omnisports De L'Armee 0 - 1
Mal PD 22:30 FT Mamahira AC De Kati 1 - 1 AS Avenir de Tombouctou 1 - 0
BFL 22:30 FT Etoile Filante Ouagadougou 0 - 4 Rahimo FC 0 - 3
FRA D1 22:59 FT Strasbourg 3 - 0 Reims 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Altay Spor Kulubu 2 - 1 Boluspor 0 - 1
INT CF 22:59 FT FC Dallas 1 - 0 Austin Bold 0 - 0
CYP D1 22:59 FT AEP Paphos 2 - 0 AEL Limassol 1 - 0
HUN D2E 22:59 FT FC Ajka 2 - 3 Vasas 2 - 2
HUN D2E 22:59 FT Szegedi AK 0 - 0 Gyirmot SE 0 - 0
TUR D1 22:59 FT Kasimpasa 0 - 3 Galatasaray 0 - 3
PER D1 22:59 FT Sporting Cristal 3 - 2 Real Atletico Garcilaso 3 - 0
FIN CUP 22:59 FT RoPS Rovaniemi(N) 0 - 1 FC Haka 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Barakaldo CF 3 - 1 Real Valladol B 1 - 0
SPA D3 22:59 FT Burgos CF 2 - 0 Cultural Leonesa 1 - 0
SPA D3 22:59 FT CD Guijuelo 2 - 0 Haro Deportivo 1 - 0
SPA D3 22:59 FT Real Union Irun 1 - 1 Osasuna B 1 - 1
SPA D3 22:59 FT UD Logrones 1 - 0 CF Salmantino 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Castellon 1 - 0 RCD Espanyol B 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Lleida 3 - 0 CF Badalona 1 - 0
SPA D3 22:59 FT Badajoz 0 - 1 Cordoba 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Real Murcia 0 - 1 CF Talavera de la Reina 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Recreativo Huelva 3 - 3 Merida AD 0 - 2
GRE D1 22:59 FT PAOK Saloniki 4 - 0 OFI Crete 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Olimpic Xativa 2 - 1 Jove Espanol 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Gimnastica Torrelavega 4 - 1 U.M. Escobedo 2 - 1
Spain D4 22:59 FT CDFC La Calzada 3 - 3 CD Pradejon 2 - 1
Spain D4 22:59 FT Alfaro 0 - 2 Naxara 0 - 0
Spain D4 22:59 FT UD Paiosaco 1 - 1 Silva SD 1 - 0
Spain D4 22:59 FT UD Somozas 1 - 4 CD Barco 1 - 2
Spain D4 22:59 FT CF Alondras 1 - 0 Deportivo La Coruna B 1 - 0
Spain D4 22:59 FT UD Fraga 0 - 0 Club Deportivo Sarinena 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Villacanas 1 - 1 Quintanar Del Rey 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Madridejos 2 - 1 Almagro CF 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Tudelano 0 - 0 SD Logrones 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Arosa SC 3 - 1 CD As Pontes 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Compostela 1 - 0 Bergantinos CF 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Pontellas 2 - 3 CD Estradense 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Choco 1 - 1 UD Ourense 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Pozoblanco 1 - 1 CA Antoniano 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Xerez Deportivo 2 - 0 AD Ceuta 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Arroyo Club Polideportivo 1 - 2 CD Calamonte 0 - 0
Spain D4 22:59 FT AD Llerenense 2 - 0 Moralo CP 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Guadalajara 1 - 2 Suokuaili Moss 1 - 1
Spain D4 22:59 FT Almansa 1 - 0 CS Puertollano 0 - 0
Spain D4 22:59 FT La Roda CF 0 - 0 Atletico Ibanes 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Urraca 0 - 1 CD Lealtad 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Barquereno 0 - 0 CD Bezana 0 - 0
Spain D4 22:59 FT SD Textil Escudo 0 - 1 Selaya FC 0 - 0
Spain D4 22:59 FT UE Vilassar de Mar 3 - 3 CE Europa 2 - 1
Spain D4 22:59 FT Crevillente 1 - 0 Recambios Colon CD 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Novelda CF 2 - 0 Elche CF Ilicitano 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Arandina 1 - 0 CA Bembibre 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Almazan 1 - 0 UD Santa Marta 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Becerril 1 - 1 Zamora CF 1 - 1
Spain D4 22:59 FT Real Burgos 2 - 0 CD La Virgen Del Camino 0 - 0
Spain D4 22:59 FT G. Segoviana 2 - 1 Beroil Bupolsa 0 - 0
MEX U20 22:59 FT FC Juarez U20 1 - 3 Necaxa U20 0 - 0
Mal PD 22:59 FT Djoliba 3 - 0 Sonni AC 2 - 0
POR D3 22:59 FT Ideal 2 - 2 Marinhense 1 - 2
POR D3 22:59 FT Praiense 1 - 1 Fatima 1 - 1
GUA LNW 22:59 FT UNIFUT-Rosal (w) 2 - 2 Chimaltecas CSDFF (W) 2 - 0
KUW D1 23:10 FT Al-Salmiyah 1 - 0 Al-Nasar 0 - 0
Finland KC 23:15 FT Tampere United(N) 2 - 3 HJS Akatemia 2 - 0
ITA C1 23:30 FT Arezzo 1 - 1 Como 0 - 1
ITA C1 23:30 FT Giana 2 - 1 Alessandria 2 - 1
ITA C1 23:30 FT Lecco 3 - 1 Us Pergolettese 3 - 0
ITA C1 23:30 FT Robur Siena S.S.D. 2 - 2 Monza 2 - 2
ITA C1 23:30 FT Azy based nano Bo 2 - 2 Triestina 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Cesena 1 - 1 Padova 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Gubbio 1 - 1 Rimini 0 - 1
ITA C1 23:30 FT Ravenna 0 - 1 Piacenza 0 - 0
ITA C1 23:30 FT USD Virtus Verona 0 - 0 Imolese 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Cavese 0 - 1 Catania 0 - 1
ITA C1 23:30 FT AC Monopoli 2 - 2 Bari 1 - 1
ITA C1 23:30 FT Francavilla 1 - 1 Avellino 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Viterbese 2 - 0 Teramo 1 - 0
POL PR 23:30 FT Legia Warszawa 3 - 1 LKS Lodz 0 - 0
CRO D1 23:30 FT Dinamo Zagreb 2 - 0 HNK Gorica 0 - 0
SPA D3 23:30 FT Orihuela CF 1 - 0 Hercules 1 - 0
Spain D4 23:30 FT CD Vitoria(SPA) 3 - 0 CD Basconia 0 - 0
Spain D4 23:30 FT CD Torreperogil 3 - 0 Loja CD 0 - 0
Spain D4 23:30 FT Vilamarxant CF 2 - 1 UF Beniganim 2 - 1
Spain D4 23:30 FT UD Los Barrios 0 - 0 Sevilla C 0 - 0
Mex MFW 23:30 FT Monterrey (w) 2 - 3 Aguilas de Leon (w) 2 - 3
GFA PR 23:30 FT BK Milan 0 - 3 GAF FC 0 - 0
GFA PR 23:30 FT Real Banjul 1 - 0 Wallidan 0 - 0
SEN D1 23:30 FT Casamance 0 - 0 CNEPS Excellence 0 - 0
Estonia WT 23:40 FT Parnu JK 1 - 1 JK Welco Elekter 1 - 1
Dark Mode