Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 12-02-2020
INT CF 00:00
FT Nykopings BIS 0 - 6 Degerfors IF 0 - 2
INT CF 00:00
FT First Wien 1894 3 - 1 Helfort 15 0 - 0
FIN CU20 00:00
FT FC Espoo U20 8 - 0 Haka Youth 5 - 0
INT CF 00:15
FT VfB Auerbach 2 - 2 Chemnitzer 0 - 0
HOL D1 00:30
FT Emmen 2 - 0 FC Twente Enschede 1 - 0
INT CF 00:30
FT Sturm Graz (Youth) 2 - 5 Trenkwalder Admira (Youth) 0 - 4
INT CF 00:30
FT VfL Wolfsburg (Youth) 6 - 1 MTV Gifhorn 2 - 0
INT CF 00:30
FT SV Wienerberger 2 - 2 Floridsdorfer AC Amateure 2 - 0
INT CF 00:30
FT Stadlau 2 - 4 Langenrohr 2 - 1
INT CF 00:30
FT SC Mannsworth 3 - 1 Kottingbrunn 1 - 0
INT CF 00:30
FT Gratkorn 2 - 1 SV Union Fladnitz 1 - 1
INT CF 00:30
FT SK Furstenfeld 1 - 3 SC Gleisdorf 1 - 1
EGY D1 00:30
FT El Mokawloon El Arab 0 - 2 Pyramids FC 0 - 2
SALC 00:30
FT Polokwane City FC 0 - 1 Baroka FC 0 - 0
SALC 00:30
FT Zizwe United 0 - 1 Happy Wanderers 0 - 1
TUR Cup 00:30
FT Fenerbahce 1 - 0 Kirklarelispor 0 - 0
INT CF 01:00
FT FC Magna Wiener Neustadt 1 - 4 Austria Wien (Youth) 1 - 2
INT CF 01:00
FT Lindome GIF 1 - 1 Norrby IF 1 - 0
INT CF 01:00
FT TSB Flensburg 3 - 2 ETSV Weiche Flensburg 0 - 0
INT CF 01:00
FT Tvaakers IF 3 - 0 Varbergs GIF FK 1 - 0
INT CF 01:00
FT Progres Niedercorn 2 - 3 FC 08 Hombrug 1 - 2
INT CF 01:00
FT FV Fortuna Heddesheim 0 - 2 SV Waldhof Mannheim 0 - 1
S Q C 01:00
FT Athletic Club Bibao (w) 0 - 0 UD Granadilla Tenerife Sur (W) 0 - 0
INT CF 01:15
FT Genarps IF 1 - 4 Veberods AIF 1 - 3
HUN Cup 01:30
FT Ujpesti 0 - 0 Fehervar Videoton 0 - 0
INT CF 01:30
FT Hennef 05 1 - 0 Bergisch Gladbach 09 0 - 0
INT CF 01:30
FT Simmeringer SC 5 - 4 SV Wiener Neudorf 0 - 0
INT CF 01:30
FT VfR Garching 4 - 2 VfR Neuburg 3 - 2
S Q C 01:30
FT Sevilla FC (w) 3 - 0 Levante UD (w) 2 - 0
MAU D1 01:30
FT ASAC Concorde 2 - 2 FC Sahel 1 - 1
INT CF 01:45
FT Bruchkobel 4 - 1 FC Germania 09 e.V. Niederrodenbach 2 - 1
ENG U23 D1 02:00
FT Cardiff City U23 3 - 2 Bristol City U23 1 - 1
FRA D3 02:00
FT Ajaccio Gfco 2 - 0 Concarneau 1 - 0
S Q C 02:00
FT Deportivo La Coruna W 7 - 2 Colegio Aleman Valencia (w) 3 - 1
Mal WD1 02:15
FT Birkirkara (w) 9 - 0 Mosta FC (w) 4 - 0
Mal WD1 02:15
FT Kirkop United (w) 1 - 4 Sliema Raiders (w) 1 - 2
BEL D1 02:30
FT Charleroi 2 - 1 Mechelen 0 - 0
INT CF 02:30
FT Nordstrand 0 - 0 Oppsal 0 - 0
BEL D2 02:30
FT Oud Heverlee 0 - 0 Saint Gilloise 0 - 0
WAL FAWC 02:30
FT Taffs Well 2 - 1 Undy Athletic 0 - 0
Estonia WT 02:30
FT Maardu FC Starbunker II 6 - 3 Tallinna JK Legion B 4 - 3
SCO PR 02:45
FT Hamilton Academical 1 - 3 Aberdeen 0 - 3
ENG LCH 02:45
FT Barnsley 0 - 1 Birmingham City 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Wigan Athletic 2 - 2 Middlesbrough 1 - 0
ENG LCH 02:45
FT Brentford 1 - 1 Leeds United 1 - 1
ENG LCH 02:45
FT Swansea City 0 - 0 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Blackburn Rovers 3 - 0 Hull City 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Nottingham Forest 0 - 1 Charlton Athletic 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Colchester United 2 - 3 Grimsby Town 2 - 1
ENG L2 02:45
FT Newport County 0 - 0 Walsall 0 - 0
ENG L2 02:45
FT Leyton Orient 2 - 1 Mansfield Town 1 - 0
ENG L2 02:45
FT Carlisle United 0 - 1 Cheltenham Town 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Exeter City 5 - 1 Oldham Athletic 2 - 1
ENG L2 02:45
FT Crewe Alexandra 2 - 1 Crawley Town 0 - 0
ENG L2 02:45
FT Morecambe 2 - 0 Macclesfield Town 2 - 0
ENG L2 02:45
FT Salford City 2 - 3 Plymouth Argyle 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Scunthorpe United 0 - 2 Cambridge United 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Northampton Town 0 - 1 Swindon Town 0 - 0
ENG L2 02:45
FT Bradford City 3 - 1 Stevenage Borough 0 - 1
ENG L2 02:45
FT Forest Green Rovers 2 - 3 Port Vale 0 - 2
ENG CS 02:45
FT Hampton Richmond Borough 1 - 1 Welling United 1 - 0
HOL D1 02:45
FT Sparta Rotterdam 4 - 2 ADO Den Haag 3 - 1
ENG Conf 02:45
FT Solihull Moors 1 - 0 Barnet 1 - 0
ENG Conf 02:45
FT Eastleigh 2 - 2 AFC Fylde 0 - 2
ENG Conf 02:45
FT Harrogate Town 3 - 0 Yeovil Town 1 - 0
ENG-S PR 02:45
FT Weston Super Mare 5 - 0 Wimborne Town 3 - 0
ENG-S PR 02:45
FT Chesham United 1 - 2 Swindon Supermarine 1 - 0
ENG RYM 02:45
FT Leatherhead 1 - 1 Kingstonian 1 - 1
ENG RYM 02:45
FT Bowers Pitsea 3 - 2 Haringey Borough 1 - 1
ENG-S CE 02:45
FT Coalville 0 - 1 Needham Market 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Lincoln City 1 - 1 Milton Keynes Dons 1 - 1
ENG L1 02:45
FT AFC Wimbledon 0 - 0 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Doncaster Rovers 2 - 1 Bolton Wanderers 1 - 0
ENG L1 02:45
FT Coventry City 1 - 0 Portsmouth 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Blackpool 2 - 3 Gillingham 1 - 0
ENG L1 02:45
FT Wycombe Wanderers 0 - 1 Fleetwood Town 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Peterborough United 4 - 0 Southend United 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Tranmere Rovers 0 - 0 Bristol Rovers 0 - 0
ENG L1 02:45
FT Sunderland A.F.C 3 - 0 Rochdale 3 - 0
ENG L1 02:45
FT Burton Albion 2 - 2 Oxford United 1 - 0
ENG L1 02:45
FT Shrewsbury Town 0 - 2 Accrington Stanley 0 - 1
ENG CN 02:45
FT Spennymoor Town 3 - 2 Altrincham 1 - 1
ENG CN 02:45
FT Farsley Celtic 0 - 1 Kidderminster Harriers 0 - 0
Senior C 02:45
FT Wingate Finchley 1 - 0 Corinthian Casuals 0 - 0
ENG R Cup 02:45
FT Worthing 1 - 3 Cheshunt 1 - 0
Senior C 02:45
FT St Albans City 2 - 0 Royston Town 0 - 0
ENG SD1 02:45
FT Daventry 0 - 4 Halesowen Town 0 - 0
ENG NCC 02:45
FT Newcastle Town FC 3 - 1 Buxton FC 2 - 1
ENG C C 02:45
FT Tamworth 1 - 1 Kidsgrove Athletic 0 - 1
ENG SD1 02:45
FT Wantage Town 1 - 1 Yaxley 1 - 0
FRAC 02:55
FT ASM Belfortaine 0 - 3 Rennes 0 - 1
ADT M 03:00
FT CA Lugano 1 - 0 Claypole 0 - 0
ITA D2 03:00
FT Spezia 3 - 2 Cremonese 0 - 1
ACT M 03:00
FT El Porvenir 0 - 4 Central Cordoba De Rosario 0 - 1
ACT M 03:00
FT Sportivo Dock Sud 2 - 1 Ferrocarril Midland 2 - 0
ENG-S PR 03:05
FT Merthyr Town 4 - 2 Taunton Town 2 - 1
POR CN 03:45
FT FC Famalicao 1 - 1 Benfica 0 - 1
CON CLA 05:15
FT Deportivo Tachira 2 - 0 Dep.Independiente Medellin 1 - 0
CON CLA 05:15
FT Internacional RS 2 - 0 Universidad de Chile 1 - 0
CON CSA 05:15
FT Atletico Grau 1 - 2 CA River Plate 0 - 2
CON CSA 05:15
FT Argentinos juniors 1 - 1 Sport Huancayo 0 - 1
COL D2 06:00
FT Universitario de Popayan 1 - 2 Barranquilla FC 1 - 2
BRA PE 06:00
FT Santa Cruz PE 2 - 1 Salgueiros AC 1 - 1
SKN PL 06:00
FT Circle Newtown United 0 - 2 Conaree United 0 - 1
CON CLA 07:30
FT Deportes Tolima 1 - 0 Macara 1 - 0
CON CSA 07:30
FT Deportivo Cali 2 - 1 River Plate (PAR) 2 - 0
CON CSA 07:30
FT Sol de America 1 - 0 Goias 1 - 0
BRA CUP 07:30
FT Imperatriz(MA) 0 - 0 Vitoria BA 0 - 0
MEX IL 08:00
FT Santos Laguna 0 - 0 Monterrey 0 - 0
COL D1 08:05
FT Boyaca Chico 0 - 3 Atletico Nacional Medellin 0 - 1
INT CF 09:00
FT Leones Univ Guadalajara 0 - 0 Atlanta United 0 - 0
MEX IL 10:00
FT Club Tijuana 3 - 1 Monarcas Morelia 1 - 0
HKEC 12:00
FT Wofoo Tai Po 4 - 4 Happy Valley 1 - 3
INT CF 14:00
FT KLASA 0 - 2 Young Physiques Union 0 - 1
NPE 14:15
FT Himalayan Sherpa Club 3 - 3 Jawalakhel Youth Club 3 - 1
INT CF 15:00
FT Arsenal Tula 0 - 2 FC UT Arad 0 - 2
INT CF 15:00
FT Irtysh Pavlodar 0 - 0 Baltika Kaliningrad 0 - 0
HKEC 15:00
FT Yuen Long FC 1 - 2 Southern District 0 - 1
INT CF 15:30
FT Bhayangkara Surabaya United 1 - 0 Persebaya Surabaya 0 - 0
INT CF 15:30
FT Sydney United 3 - 4 North Shore Marin 0 - 3
INT CF 15:30
FT Western Sydney 1 - 1 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 1 - 0
INT CF 15:45
FT Sydney Olympic 2 - 3 St George City FA 0 - 2
INT CF 16:00
FT Shan Utd U21 0 - 2 University FC U21 0 - 0
INT CF 16:00
FT Universitaea Cluj 3 - 0 Unirea Dej 0 - 0
INT CF 16:00
FT CS Balotesti 0 - 6 FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 1
INT CF 16:00
FT Crisul Chisineu Cris 2 - 2 Ripensia Timisoara 0 - 1
INT CF 16:00
FT Crvena Zvezda Mali Mokri Lug 0 - 1 FK Studentski Grad 0 - 0
INT CF 16:00
FT Minyor Pernik 4 - 0 KOM Podgorica 2 - 0
AFC Cup 16:00
FT Shan United 0 - 2 Kaya FC 0 - 0
THA U19 16:00
FT Assumption United U19 1 - 1 Buriram United U19 1 - 1
Myan U21 16:00
FT Hantharwady United FC U21 0 - 2 Magwe FC U21 0 - 1
Myan U21 16:00
FT Mawyawadi FC U21 1 - 10 Rakhine United U21 0 - 5
INT CF 16:15
FT West Torrens Birkalla 1 - 1 Adelaide Raiders SC 0 - 1
INT CF 16:15
FT DMRAO 0 - 1 Sagolband United 0 - 1
INT CF 16:30
FT Elche CF Ilicitano 2 - 1 FK Leningradets 1 - 1
IND D2 16:45
FT Chirag United Kerala 1 - 1 FC Goa II 1 - 1
INT CF 16:50
FT Universidad Camilo Jose Cela 5 - 2 Universidad Comillas 2 - 0
FFSA SLR 16:55
FT Adelaide Raiders SC Reserve 2 - 1 West Adelaide Reserve 2 - 1
AFC CL 17:00
FT Vissel Kobe 5 - 1 Johor Darul Takzim 2 - 1
AFC CL 17:00
FT Jeonbuk Hyundai Motors 1 - 2 Yokohama Marinos 0 - 2
INT CF 17:00
FT Slavoj Vysehrad 2 - 3 Viktoria Plzen B 2 - 1
INT CF 17:00
FT CSA Steaua Bucuresti 4 - 0 FCM Alexandria 2 - 0
INT CF 17:00
FT Volyn 1 - 1 FC Veres Rivne 1 - 1
INT CF 17:00
FT Zaglebie Sosnowiec 3 - 2 Sandecja Nowy Sacz 0 - 2
INT CF 17:00
FT CS Mioveni 7 - 2 ACS Vedita Colonesti MS 1 - 0
INT CF 17:00
FT Merani Martvili 3 - 0 Guria Lanchkhuti 0 - 0
INT CF 17:00
FT Samut Songkhram FC 1 - 4 Chengdu Xingcheng 1 - 2
INT CF 17:00
FT Termez Surkhon 3 - 1 Buxoro FK 0 - 0
INT CF 17:10
FT Ural Sverdlovsk Oblast 2 - 4 IK Brage 0 - 2
INT CF 17:15
FT Vihren Sandanski 1 - 2 Pirin 2002 Razlog 1 - 2
INT CF 17:30
FT Trinec 4 - 2 Dukla Banska Bystrica 1 - 2
IME L1 17:30
FT PIFA Sports 4 - 2 Millat FC 2 - 1
INT CF 18:00
FT FK Banik Sokolov 3 - 1 Chrudim 2 - 1
INT CF 18:00
FT Warta Poznan 2 - 2 Bytovia Bytow 0 - 2
INT CF 18:00
FT SK Slovan Varnsdorf 5 - 1 Dukla Prague 2 - 0
INT CF 18:00
FT FK Grbalj Radanovici 1 - 0 Metalac Gornji Milanovac 0 - 0
INT CF 18:00
FT FK Ohrid 2004 1 - 1 KF Gostivari 1 - 0
INT CF 18:00
FT ACS Comuna Recea 6 - 3 FC Zalau 3 - 1
INT CF 18:00
FT Pandurii Targu-Jiu 2 - 3 CSS Islla Te Nagh 1 - 2
AFC Cup 18:00
FT Maziya S RC 0 - 0 Abahani Limited 0 - 0
THA U19 18:00
FT Chonburi U19 3 - 0 Satun United U19 1 - 0
INT CF 18:10
FT Baltyk Gdynia 1 - 4 Olimpia Elblag 1 - 1
Ken D1 18:10
FT Bandari 2 - 1 KCB SC 0 - 0
INT CF 18:15
FT Podillya Khmelnytskyi 0 - 3 Nyva Ternopil 0 - 1
INT CF 18:20
FT GKS Jastrzebie 4 - 4 GKS Belchatow 1 - 3
INT CF 18:30
FT Neman Grodno 2 - 0 FK Vigvam Smolevichy 0 - 0
Kosovo CUP 18:30
FT KF Liria Prizren 0 - 2 KF Feronikeli 0 - 0
AFC Cup 18:45
FT Tampines Rovers FC 2 - 1 PSM Makassar 1 - 0
INT CF 18:55
FT Persik Kediri 0 - 1 Madura United 0 - 0
INT CF 19:00
FT FC Zagorets 0 - 2 Etar 0 - 1
INT CF 19:00
FT Dnipro-1 1 - 2 Changchun Yatai 1 - 2
INT CF 19:00
FT Neftekhimik Nizhnekamsk 0 - 0 Septemvri Simitli 0 - 0
INT CF 19:00
FT FK Zvezdara 1 - 1 BSK Borca 0 - 1
INT CF 19:00
FT Trans Narva 4 - 0 JK Nomme Kalju U21 1 - 0
INT CF 19:00
FT Belgium (w) U17 4 - 0 Hungary (w) U17 2 - 0
Ken D1 19:00
FT Weston Shitima 1 - 1 Gor Mahia 0 - 0
BHU TL 19:00
FT Paro Rinpung FC 1 - 2 Paro United 0 - 0
ARG RESL 19:00
FT Argentino Merlo Reserves 0 - 1 Canuelas FC Reserves 0 - 0
INT CF 19:05
FT KS Legionovia Legionowo 2 - 2 Gornik Leczna 2 - 1
INT CF 19:05
FT FK Graficar Beograd 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 1
KSA D1 19:25
FT Al-Qadasiya 1 - 3 Al-Nahdha 1 - 1
KSA D1 19:30
FT AL-jeel 2 - 0 Al mojzel 0 - 0
INT CF 19:30
FT Al Ahli Amman U20 3 - 1 Aqaba U20 1 - 0
INT CF 19:30
FT Sahab SC U20 1 - 1 Al Sareeh U20 1 - 0
INT CF 19:30
FT Shabab Al Ordon U20 5 - 0 Al Salt U20 3 - 0
INT CF 19:30
FT Frydek-Mistek 2 - 3 Blansko 2 - 1
ALB Cup 19:30
FT Partizani Tirana 3 - 1 Beselidhja 2 - 1
ALB Cup 19:30
FT Teuta Durres 3 - 1 Erzeni 0 - 1
ALB Cup 19:30
FT KF Flamurtari Pristina(KOS) 0 - 2 Vllaznia Shkoder 0 - 1
ALB Cup 19:30
FT KF Tirana 4 - 0 Kastrioti Kruje 2 - 0
ALB Cup 19:30
FT KS Perparimi Kukesi 3 - 0 Lushnja KS 0 - 0
ALB Cup 19:30
FT Skenderbeu Korca 1 - 0 Besa Kavaje 1 - 0
ALB Cup 19:30
FT KF Laci 3 - 2 KS Bylis 1 - 0
ALB Cup 19:30
FT Luftetari 0 - 0 Apolonia Fier 0 - 0
ISR U19 19:30
FT Beitar Jerusalem Oren U19 0 - 2 Hapoel Beer Sheva U19 0 - 1
INT CF 19:35
FT Al Faisaly Amman U20 1 - 0 Ramtha SC U20 0 - 0
BSWCP 19:45
FT Levante UD Beach Soccer 2 - 3 Tokyo Verdy Beach 1 - 2
KSA D1 19:50
FT Al Bukayriyah 2 - 0 Al-Ansar 2 - 0
KSA D1 19:55
FT Najran SC 3 - 2 AL-Rbeea Jeddah 1 - 0
KSA D1 20:00
FT Al-Tai 1 - 1 Al-Ameade 1 - 1
UEFA YL U19 20:00
FT Glasgow Rangers U19 0 - 4 Atletico de Madrid U19 0 - 1
UEFA YL U19 20:00
FT Midtjylland U19 1 - 1 Lille U19 1 - 0
HUN Cup 20:00
FT Lipot Pekseg 3 - 1 ZalaegerzsegTE 1 - 0
HUN Cup 20:00
FT Pecsi MFC 1 - 2 Paksi SE Honlapja 1 - 0
INT CF 20:00
FT FC Flora Tallinn 0 - 1 Metta/LU Riga 0 - 1
INT CF 20:00
FT Dynamo Kyiv 2 - 4 Tobol Kostanai 2 - 1
INT CF 20:00
FT Stal Mielec 3 - 1 Widzew lodz 2 - 1
INT CF 20:00
FT Rudar Prijedor 0 - 1 Radnik Bijeljina 0 - 0
INT CF 20:00
FT Levadia Tallinn 1 - 0 Miedz Legnica 0 - 0
INT CF 20:00
FT Ghiroda SI Giarmata VII 1 - 1 AS Carani 1 - 1
INT CF 20:00
FT Radnicki 1923 Kragujevac 2 - 2 FK Sloga Petrovac na Mlavi 0 - 0
INT FRL 20:00
FT Italy U19 0 - 0 Switzerland U19 0 - 0
Tanzania D1 20:00
FT KMC FC 0 - 0 Coastal Union 0 - 0
RWA CP 20:00
FT Bugesera 2 - 3 Mukura 0 - 3
RWA CP 20:00
FT Intare FC 0 - 2 Rayon Sports FC 0 - 2
RWA CP 20:00
FT Marines FC 3 - 0 Gorilla FC 1 - 0
RWA CP 20:00
FT Police(RWA) 1 - 0 Musanze FC 1 - 0
Zam SL 20:00
FT Zanaco 2 - 0 Kansanshi Dynamos 1 - 0
Uganda C 20:00
FT Express FC 3 - 3 Maroons 1 - 2
RWA CP 20:00
FT Gicumbi FC 2 - 0 Rwamagana City 0 - 0
Gre Atr Cup 20:00
FT AO Palliniakos 0 - 1 Marko 0 - 1
Gre Atr Cup 20:00
FT Kryoneri 0 - 1 Kyanos Astir Varis 0 - 1
INT CF 20:05
FT MISC-MIFA 4 - 0 Kelantan United 1 - 0
HUN Cup 20:10
FT Dorogi FC 4 - 1 III.Keruleti TUE 3 - 1
Uganda C 20:10
FT URA Kampala 8 - 3 Nyamityobora FC 6 - 2
INT CF 20:30
FT Triestina 1 - 1 Tabor Sezana 1 - 0
INT CF 20:30
FT Triglav Gorenjska 2 - 2 FK Backa Backa Palanka 0 - 0
IND D1 20:30
FT Chennai City 0 - 1 Gokulam Kerala FC 0 - 0
INT CF 20:40
FT FK Kozuv 3 - 1 FK Osogovo 2 - 0
INT CF 21:00
FT PFC Oleksandria 0 - 1 Dinamo Tbilisi 0 - 0
INT CF 21:00
FT Basel U21 2 - 4 Aarau 1 - 3
INT CF 21:00
FT NK Neretva 1 - 0 NK GOSK Dubrovnik 1 - 0
INT CF 21:00
FT Sputnik 2 - 0 Dnepr Smolensk 0 - 0
ISL 21:00
FT FC Goa 5 - 2 Mumbai City 3 - 1
AFC Cup 21:00
FT Bengaluru 9 - 1 Paro FC 4 - 1
ITA PRO LC 21:00
FT JuventusU23 2 - 0 Feralpisalo 1 - 0
CAE D1 21:00
FT Panthere Sportive du Nde 1 - 0 Tonnerre Yaounde 0 - 0
Gre Atr Cup 21:00
FT Ermis Koridalou 1 - 4 Ampelakiakos 1 - 2
BSWCP 21:00
FT Sporting Braga Beach Soccer 6 - 4 Flamengo Beach Soccer 2 - 3
INT CF 21:05
FT Arsenal Tula 2 - 3 Shakhter Soligorsk 1 - 3
AGB LE 21:30
FT Desportivo Huila 0 - 1 Primeiro de Agosto 0 - 0
ITA S4 21:30
FT Citta di Fasano 4 - 0 Tolentino 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Enyimba 3 - 0 Wikki Tourist 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Akwa United 2 - 2 Akwa Starlets 1 - 1
UEFA YL U19 22:00
FT FC Porto U19 1 - 1 Red Bull Salzburg U19 1 - 1
UEFA YL U19 22:00
FT Dinamo KyivU19 0 - 0 Dinamo ZagrebU19 0 - 0
INT CF 22:00
FT Kongsvinger 0 - 4 Molde 0 - 0
INT CF 22:00
FT Vysocina jihlava 4 - 1 SC Znojmo 3 - 0
INT CF 22:00
FT Ural Sverdlovsk Oblast 1 - 0 Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0
INT CF 22:00
FT Sweden (w) U17 0 - 2 Portugal (w) U17 0 - 2
INT CF 22:00
FT Zagreb 2 - 4 NK Vrbovec 2 - 0
CYP D1 22:00
FT AEP Paphos 3 - 2 Apollon Limassol FC 2 - 2
ISR U19 22:00
FT Hapoel Kiryat Shmona U19 1 - 0 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 0 - 0
QAT D2 22:00
FT Al-Khuraitiat 2 - 0 Russell City 0 - 0
QAT D2 22:00
FT Al Nasa(QAT) 0 - 0 Al Bidda SC 0 - 0
QAT D2 22:00
FT Al Mesaimeer SC 3 - 3 Al Shamal 1 - 2
SPA LU19 22:00
FT Burgos U19 1 - 2 Real Madrid U19 0 - 1
GUA RL 22:00
FT Club Comunicaciones Reserves 3 - 3 Antigua GFC Reserves 1 - 2
BSWCP 22:15
FT Grasshopper Club Zurich Beach 1 - 8 Spartak Moscow Beach 1 - 3
S Q C 22:30
FT Sporting De Huelva (w) 0 - 4 Barcelona (w) 0 - 1
QAT D2 22:30
FT Muaidar SC 0 - 1 Al Markhiya 0 - 1
GUA RL 22:30
FT Deportivo Sanarate FC Reserves 2 - 0 Deportivo Iztapa Reserves 1 - 0
UEFA YL U19 22:59
FT FC Sheriff U19 0 - 0 Red Star Belgrade U19 0 - 0
GRE Cup 22:59
FT Olympiakos Piraeus 3 - 2 Lamia 0 - 1
INT CF 22:59
FT Jerv 1 - 2 FK Arendal 0 - 1
INT CF 22:59
FT Chrobry Glogow 1 - 1 Gornik Polkowice 0 - 0
INT CF 22:59
FT SC Farense 3 - 2 Hammarby 1 - 1
INT CF 22:59
FT NK Granicar Zupanja 0 - 2 Bijelo Brdo 0 - 0
CYP Cup 22:59
FT AEL Limassol 0 - 0 AEK Larnaca 0 - 0
INT FRL 22:59
FT Korea Republic U17 2 - 8 Germany U17 0 - 4
MAR D1 22:59
FT FAR Forces Armee Royales 1 - 0 Raja Casablanca Atlhletic 0 - 0
POR D3 22:59
FT Ideal 0 - 1 Sertanense FC 0 - 0
ICPD D1 22:59
FT Bouake FC 0 - 2 San-Pédro FC 0 - 0
LIBD1L 22:59
FT LPRC Oilers 1 - 1 Freeport 1 - 0
SEN C 22:59
FT NGB ASC Niarry Tally 0 - 1 Keur Madior 0 - 0
SEN C 22:59
FT Thies FC 1 - 2 Diambars 0 - 1
GUA RL 22:59
FT Santa Lucia FC Reserves 3 - 1 Guastatoya Reserves 2 - 1
INT CF 23:30
FT NK Brinje Grosuplje 0 - 2 Krka 0 - 1
INT CF 23:30
FT MFK Karvina B 0 - 2 Frydlant Nad Ostravici 0 - 2
INT FRL 23:30
FT Portugal U17 1 - 3 spain U17 1 - 2
MAU D1 23:30
FT ASC Police 0 - 0 ASC Kedia 0 - 0
GFA D2 23:30
FT Bombada FC 0 - 0 Jam City 0 - 0
GFA D2 23:30
FT Team Rhino FC 0 - 0 Red Hawks FC 0 - 0
`
image-top-scroll
`