ZQSCORE GOAL
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 14-02-2020
GRE Cup 00:00 FT Atromitos Athens 0 - 1 Aris Thessaloniki 0 - 1
MAU D1 00:00 FT ASC Tidjikja 0 - 0 ACS Ksar 0 - 0
SPA LU19 00:00 FT Ural CF U19 1 - 0 Racing Ferrol U19 1 - 0
ISR W1 00:15 FT AS Tel Aviv University (w) 4 - 1 Maccabi Emekheifer (w) 1 - 1
ISR W1 00:30 FT Maccabi Holon FC (w) 0 - 2 Maccabi Hadera (w) 0 - 1
INT CF 00:30 FT Jammerbugt 4 - 2 Thisted FC 0 - 1
INT CF 00:30 FT Ruzomberok B 3 - 0 Spisska Nova Ves 1 - 0
INT CF 00:30 FT Dornbirner SV 4 - 0 FC Brauerei Egg 3 - 0
HOLC 00:30 FT Go Ahead Eagles 1 - 4 FC Utrecht 0 - 2
BSWCP 00:30 FT BSC locomotive Beach Soccer 8 - 5 Levante UD Beach Soccer 0 - 0
INT CF 00:45 FT SV Teutonia Uberruhr 1 - 0 TUSEM Essen 1 - 0
ALG CUP 00:45 FT ES Setif 2 - 1 CS Constantine 0 - 1
ISR D2 01:00 FT Beitar Tel Aviv Ramla 4 - 0 Hapoel Rishon Lezion 1 - 0
ISR W1 01:00 FT Ironi Ramat Hasharon (w) 2 - 0 Bnot Netanya (w) 0 - 0
ISR W1 01:00 FT Maccabi Kiryat Gat (w) 1 - 0 Hapoel Raanana Women's 1 - 0
INT CF 01:00 FT Inter Turkspor Kiel 0 - 6 Holstein Kiel II 0 - 2
INT CF 01:00 FT SG Bad Soden 0 - 11 SG Barockstadt 0 - 4
INT CF 01:00 FT Akarps IF 5 - 1 Uppakra IF 5 - 0
INT CF 01:30 FT VfB Ginsheim 7 - 2 SG Eintracht 02 Bad Kreuznach 1 - 2
INT CF 01:30 FT Smoras 1 - 4 Mathopen IL 1 - 2
INT CF 01:30 FT DJK Adler Union Frintrop 6 - 2 Erler SV 3 - 0
ENG WSL 02:00 FT Liverpool (w) 2 - 3 Arsenal (w) 2 - 2
INT CF 02:00 FT SVU Halbenrain 2 - 2 SV Muhlgraben 1 - 0
BOL D1 02:00 FT Atletico Palmaflor Vinto 2 - 1 Blooming 1 - 0
BEL D1 02:30 FT Royal Antwerp 1 - 1 Racing Genk 1 - 1
BRA CUP 02:30 FT Ferroviaria SP 2 - 0 Avai FC SC 0 - 0
INT CF 02:30 FT Muleno CF 1 - 3 FC Otelul Galati 0 - 2
Estonia WT 02:30 FT Joker Raasiku 3 - 6 Rapla JK Atli 3 - 0
ITA Cup 02:45 FT AC Milan 1 - 1 Juventus 0 - 0
HOLC 02:45 FT SC Heerenveen 0 - 1 Feyenoord 0 - 1
Ire LSL 02:45 FT Malahide United 2 - 1 St. Mochtas 0 - 0
SPA CUP 03:00 FT Real Sociedad 2 - 1 Mirandes 2 - 1
FRAC 03:00 FT Epinal(N) 1 - 2 Saint Etienne 0 - 1
Ire LSL 03:00 FT Larkview Boys 5 - 1 Mid Sutton Sportslink 2 - 1
Ire LSL 03:05 FT St Francis FC 8 - 0 Dublin University FC 4 - 0
Brazil W L 05:00 FT Audax SP (w) 0 - 3 Gremio (w) 0 - 0
Brazil W L 05:00 FT Minas ICESP/DF Women 1 - 2 Ferroviaria SP (w) 0 - 0
Brazil W L 05:00 FT Sao Paulo/SP (w) 2 - 2 Internacionalw 2 - 1
Brazil W L 05:00 FT Sao Jose (w) 0 - 3 Cruzeiro MG (W) 0 - 1
CON CSA 05:15 FT Zamora Barinas 1 - 0 Plaza Colonia 0 - 0
BRA CUP 05:15 FT Novo Hamburgo RS 1 - 2 Ponte Preta 0 - 1
INT CF 06:00 FT Centro Sportivo Alagoano 1 - 1 CS Esportivo AL 1 - 0
INT CF 06:00 FT Rangers Talca 1 - 0 Nublense 0 - 0
BRA CNF 06:00 FT Santa Cruz PE 1 - 0 ABC RN 0 - 0
Brazil L 06:00 FT Rio Branco AC 4 - 2 Sao Francisco AC 3 - 1
BRA CUP 06:30 FT Afogados da Ingazeira FC 3 - 0 Atletico Acreano 2 - 0
Brazil W L 06:30 FT SC Corinthians Paulista (w) 2 - 1 Kindermann (w) 0 - 0
CRC D1 07:00 FT Perez Zeledon 3 - 3 Santos De Guapiles 1 - 1
BOL D1 07:00 FT Jorge Wilstermann 0 - 0 Real Santa Cruz 0 - 0
Brazil W L 07:00 FT Iranduba AM (w) 0 - 3 Santos (w) 0 - 2
ARG TB 07:05 FT Rivadavia Lincoln 1 - 2 Argentino Pergamino 1 - 1
CON CLA 07:30 FT Sporting Cristal(N) 2 - 1 Barcelona SC(ECU) 0 - 0
CON CSA 07:30 FT Real Atletico Garcilaso 2 - 0 Audax Italiano 0 - 0
CON CSA 07:30 FT Independiente 1 - 0 Fortaleza 0 - 0
BRA CUP 07:30 FT Sao Raimundo/PA 2 - 2 Cruzeiro (MG) 1 - 1
COL D2 07:40 FT Union Magdalena 1 - 1 Deportes Quindio 0 - 0
MEX D2 09:30 FT Correcaminos UAT 1 - 0 Tampico Madero 0 - 0
NPE 10:00 FT Himalayan Sherpa Club 2 - 1 New Road Team 2 - 1
HKEC 12:00 FT Sun Pegasus 9 - 3 Biu Chun Rangers 1 - 2
NPE 13:30 FT Three Star 2 - 0 Chyasal Youth Club 0 - 0
INT CF 14:00 FT Akademiya Ontustik 5 - 0 Maktaaral 3 - 0
INT CF 14:05 FT AIM 1 - 2 Muvanlai Athletics 1 - 2
INT CF 14:15 FT Kuruvchi Kokand Qoqon 2 - 2 Sogdiana Jizak 2 - 0
RUS FC 15:00 FT Rotor Volgograd(N) 2 - 2 KAMAZ Naberezhnye Chelny 0 - 2
INT CF 15:00 FT FK Van 5 - 1 Ararat-Armenia B 4 - 1
INT CF 15:00 FT Thanh Hoa 1 - 0 Nam Dinh FC 0 - 0
HKEC 15:00 FT Kitchee 1 - 0 Eastern A.A Football Team 0 - 0
INT CF 15:15 FT MO Bejaia U19 0 - 1 CA Bordj Bou Arreridj U19 0 - 1
ALG U19 15:20 FT CS Constantine U19 2 - 1 DRB Tadjenant U19 0 - 0
IME L1 15:20 FT Air India FC 2 - 2 Union Bank 1 - 0
AUS D1 15:30 FT Adelaide United 2 - 0 Central Coast Mariners 0 - 0
AUS VPL 15:30 FT South Melbourne 0 - 3 Heidelberg United 0 - 1
INT CF 15:30 FT Madura United 2 - 4 Persebaya Surabaya 0 - 2
ISR CL 15:30 FT Hapoel Qalansawe 3 - 1 Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 2 - 0
AUS VPL 15:45 FT Port Melbourne 1 - 1 Melbourne Knights 0 - 0
INT CF 16:00 FT Unirea Alba Iulia 1 - 3 CNS Cetate Deva 0 - 2
INT CF 16:00 FT Bhawanipore FC 4 - 2 Bengaluru B 1 - 1
ISR CL 16:00 FT Beitar Nahariya 2 - 1 FC Tzeirey Tamra 1 - 0
Myan U21 16:00 FT Kachin United U21 Youth 2 - 5 Sagaing United FC U21 1 - 1
MYA D2 16:00 FT Mawyawadi FC 1 - 4 MFF 0 - 1
MYA D2 16:00 FT Mawyawadi 0 - 1 Chinland 0 - 0
BGD D1 16:15 FT Saif Sporting Club 1 - 0 Rahmatgonj MFS 0 - 0
ISR CL 16:30 FT Hapoel Ironi Gedera 0 - 3 Ironi Modiin 0 - 1
INT CF 16:45 FT Croydon Kings 2 - 3 Adelaide Comets FC 1 - 1
INT CF 16:45 FT Spartak Nalchik 0 - 3 Stavropolye-2009 0 - 1
NPE 16:45 FT Jawalakhel Youth Club 0 - 1 Manang Marshyangdi Club 0 - 0
INT CF 17:00 FT ACS Foresta Suceava 5 - 1 Bucovina Radauti 1 - 0
INT CF 17:00 FT GKS Katowice 1 - 2 Puszcza Niepolomice 1 - 0
INT CF 17:00 FT BKMA 3 - 1 Se Wan Boy 0 - 1
ISR D3 17:00 FT Hapoel Kafr Kanna 0 - 0 Maccabi Ironi Kiryat Ata 0 - 0
ALG WL 17:00 FT MZ Biskra W 0 - 21 JF KhroubW 0 - 7
AZE D2 17:00 FT Zaqatala FK 1 - 1 Qarabag II 0 - 1
AZE D2 17:00 FT Zira FK II 1 - 2 Sabah II 0 - 1
ISR CL 17:00 FT Beitar Ramat Gan 1 - 3 Hapoel Kiryat Ono 1 - 1
ISR CL 17:00 FT Hapoel Mahane Yehuda 1 - 0 Beitar Kfar Saba Shlomi 0 - 0
ALG WL 17:00 FT ESF Amizour W 1 - 0 AS Oran Centre Women 1 - 0
ISR CL 17:00 FT Maccabi Neve Shaanan Eldad 4 - 0 Maccabi Umm Al Fahm 2 - 0
INT CF 17:05 FT Modbury Vista 4 - 0 Adelaide Vipers 3 - 0
INT CF 17:05 FT Gawler Eagles 2 - 1 Salisbury United 2 - 0
INT CF 17:15 FT Urartu II 0 - 2 Alashkert B Martuni 0 - 0
ISR D3 17:15 FT Hapoel Bikat Hayarden 0 - 1 Hapoel Kfar Shalem 0 - 1
ALG WL 17:15 FT AR Guelma (W) 1 - 4 CF AkbouW 1 - 2
ISR CL 17:15 FT Sport Club Dimona 4 - 2 Beitar Ironi Maale Adumim 3 - 1
TUR 3B 17:30 FT Tire 1922 Spor 4 - 0 Manisaspor 2 - 0
TUR 3B 17:30 FT Cankaya FK(N) 2 - 1 Aksarayspor 0 - 1
AUS PLNS 17:30 FT Sorrento F.C. 1 - 2 Inglewood United 1 - 1
ISR CL 17:30 FT Maccabi Beer Sheva 3 - 2 SC Shicun Hamizrah 1 - 0
WAUS D2 17:30 FT Olympic Kingsway SC 4 - 1 Gosnells City 1 - 0
WAUS D2 17:30 FT Western Knights 5 - 0 Joondalup City 2 - 0
IRN D1 17:45 FT Khooshe Talaee Sana Saveh 0 - 1 Mes krman 0 - 1
RUS FC 17:45 FT Yenisey Krasnoyarsk(N) 0 - 4 Russia U20 0 - 1
ISR D3 17:45 FT Hapoel Marmorek lrony Rehovot 1 - 0 AS Nordia Jerusalem 0 - 0
INT CF 17:50 FT Mlada Boleslav B 1 - 1 Viktoria Plzen B 1 - 0
INT CF 18:00 FT Olimpic Donetsk 2 - 0 Kaisar Kyzylorda 2 - 0
INT CF 18:00 FT FK Banik Sokolov 1 - 4 FK MAS Taborsko 0 - 1
INT CF 18:00 FT Hirnik Kryvyi Rih 4 - 0 SC Tavriya 1 - 0
INT CF 18:00 FT Ireland U17 1 - 1 Switzerland U17 0 - 1
ISR D3 18:00 FT Hapoel Herzliya 0 - 0 Rubi Shapira 0 - 0
ISR D3 18:00 FT Hapoel Asi Gilboa 0 - 4 Hapoel Iksal 0 - 4
ISR CL 18:00 FT FC Beitar Yavne 2 - 1 MS Hapoel Lod 1 - 1
ISR CL 18:00 FT Hapoel Hod HaSharon 1 - 3 MS Tseirey Taybe 1 - 0
INT CF 18:05 FT Neman Grodno Reserves 6 - 2 Kommunalnik Slonim 4 - 1
ISR D3 18:15 FT Maccabi Kabilio Jaffa 2 - 1 Hapoel Holon Yaniv 2 - 0
ISR D3 18:20 FT Moadon Sport Tira 3 - 1 Hapoel Migdal HaEmek 2 - 0
INT CF 18:30 FT FK Van 7 - 1 FC Aragats 7 - 1
IND D1 18:30 FT Mohun Bagan(Ind) 6 - 2 Neroca 5 - 2
ISR D3 18:30 FT Hapoel Bnei Arrara Ara(N) 0 - 0 Maccabi Tamra 0 - 0
ISR D3 18:30 FT Ironi Tiberias 1 - 1 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 0 - 1
ISR D3 18:30 FT Hakoah Amidar Ramat Gan FC 0 - 1 Maccabi Shaarayim 0 - 0
ISR D3 18:30 FT Shimshon Kafr Qasim 4 - 0 Maccabi Herzliya 1 - 0
ISR D3 18:30 FT Maccabi Kiryat Gat 1 - 1 AS Ashdod 0 - 0
ISR D3 18:30 FT Maccabi Yavne 0 - 0 Hapoel Azor 0 - 0
IRN PR 18:30 FT Tractor S.C. 3 - 1 Saipa 3 - 1
ISR CL 18:30 FT Ironi Nesher 1 - 2 Maccabi Ahi Iksal 1 - 0
ISR CL 18:30 FT Otzma FC Holon 1 - 3 Shimshon Tel Aviv 1 - 2
ISR CL 18:30 FT Maccabi Ironi Netivot 0 - 0 MS Ironi Kuseife 0 - 0
Greece U19 18:30 FT Panahaiki-2005 U19 1 - 5 Apollon Smirnis U19 0 - 3
INT CF 19:00 FT Persik Kediri 3 - 0 Bhayangkara Surabaya United 2 - 0
INT CF 19:00 FT SK Prostejov 1 - 1 MFK Skalica 1 - 1
INT CF 19:00 FT Nomme JK Kalju 4 - 3 Rigas Futbola skola 2 - 1
THA D1 19:00 FT Chainat FC 1 - 0 Phrae United FC 1 - 0
IRN PR 19:00 FT Nassaji Mazandaran 0 - 0 Pars Jonoubi Jam 0 - 0
IRN PR 19:00 FT Peykan 1 - 2 Foolad Khozestan 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT CA Independiente Reserves 0 - 2 Arsenal de Sarandi Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT CA Talleres de Crdoba Reserves 1 - 1 San Lorenzo Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT Central Cordoba SdE Reserves 0 - 2 Boca Juniors Reserve 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT Estudiantes LP Reserves 1 - 2 Defensa y Justicia Reserves 1 - 1
ARG RESL 19:00 FT Huracan Reserves 2 - 1 CA Aldosivi Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT CA Patronato Reserves 2 - 2 Union Santa Fe Reserves 1 - 2
ARG RESL 19:00 FT River Plate R 3 - 2 Banfield Reserves 2 - 1
ARG RESL 19:00 FT Rosario Central Reserves 2 - 1 Gimnasia LP Reserves 1 - 1
ARG RESL 19:00 FT Velez Sarsfield Reserves 3 - 1 Godoy Cruz Reserves 1 - 1
INT CF 19:10 FT Podhale Nowy 0 - 0 Stal Stalowa Wola 0 - 0
ARG RESL 19:10 FT Lanus Reserves 1 - 1 Newell's Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:15 FT Colon Reserves 0 - 1 Racing Club Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:20 FT Atletico Tucuman Reserve 0 - 3 Argentinos Jrs Reserves 0 - 1
INT CF 19:30 FT Arambagh KS 0 - 1 Mohammedan Dhaka 0 - 1
KSA PR 19:30 FT Al-adalh 0 - 0 Al-Taawon 0 - 0
IRN PR 19:30 FT Sanat-Naft 1 - 2 Gol Gohar FC 0 - 1
KSA D2 19:30 FT Al Safa(KSA) 1 - 0 Al-Riyadh 1 - 0
AUS PLNS 19:30 FT Perth Glory (Youth)(N) 3 - 1 Balcatta FC 2 - 0
WAUS D2 19:30 FT UWA-Nedlands FC 2 - 1 Kingsley SC 1 - 0
WAUS D2 19:30 FT Subiaco AFC 4 - 1 Dianella White Eagles 2 - 1
ISR CL 19:30 FT Tzeirey Kafr Kana 3 - 0 Hapoel Tuba-Zangariyye 2 - 0
IRN PR 19:45 FT Shahin Bushehr 3 - 1 Mashin Sazi 2 - 0
KSA D2 19:45 FT Al-Sharq 3 - 2 Al Anwar SA 0 - 0
KSA D2 19:45 FT Al Qaisoma 3 - 2 Arar FC 1 - 0
KSA D2 19:55 FT Al-Washm 1 - 1 Jubail 0 - 1
KSA D2 19:55 FT Afief 1 - 1 Al Entesar 0 - 0
ENG U23 D1 20:00 FT Nottingham Forest U23 3 - 1 Crewe Alexandra U23 2 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Katamon Jerusalem 2 - 2 Hapoel Ashkelon 2 - 2
ISR D2 20:00 FT Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0 Hapoel Umm Al Fahm 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 4 Maccabi Petah Tikva FC 0 - 2
ISR D2 20:00 FT Hapoel Afula 1 - 0 Kafr Qasim 1 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Bnei Lod 0 - 1 Hapoel Akko 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Petah Tikva 0 - 0 Hapoel Natzrat Illit 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Ramat Gan 1 - 5 Hapoel Bnei Sakhnin FC 0 - 1
INT CF 20:00 FT SV Ried 2 - 0 Dukla Prague 2 - 0
INT CF 20:00 FT IFK Norrkoping FK 4 - 2 Breidablik 3 - 1
INT CF 20:00 FT Hirnyk-Sport 4 - 0 SC Tavriya 1 - 0
INT CF 20:00 FT Bright Stars 0 - 0 Free Stars 0 - 0
INT CF 20:00 FT Mbarara City 9 - 0 FHL 5 - 0
INT CF 20:00 FT Lou Gansike Sol 0 - 0 FC Torpedo Zhodino 0 - 0
INT CF 20:00 FT Universidad Rey Juan Carlos 1 - 6 Universidad Politecnica 1 - 4
THA PR 20:00 FT Samut Prakan City 1 - 1 Chiangrai United 1 - 0
PALL 20:00 FT Hilal AL Quds 0 - 0 Al Birah 0 - 0
ISR CL 20:00 FT Bnei Majdal Krum United 3 - 1 Ahi Acre 3 - 0
KSA D2 20:05 FT Al-Orubah 6 - 3 Al Kholood 3 - 0
INT CF 20:10 FT SSV Ulm 1846 2 - 0 Austria Lustenau 1 - 0
KSA D2 20:10 FT Hercue 1 - 0 Al-Arabi(KSA) 1 - 0
INT CF 20:15 FT NK Medimurje Cakovec 1 - 0 Rudes 0 - 0
OMA PL 20:15 FT Muscat 1 - 0 Bahla 1 - 0
KSA D2 20:15 FT Wajj 0 - 1 Al Sahel 0 - 0
UAE D1 20:20 FT Emirates Club 4 - 3 Al Arabi(UAE) 1 - 0
UAE D1 20:20 FT Dabba Al-Fujairah 4 - 1 Masafi 0 - 0
UAE D1 20:20 FT Al Oruba (UAE) 0 - 1 Al-Thaid 0 - 0
RUS FC 20:30 FT Khimki(N) 2 - 1 Rodina Moskva 1 - 0
INT CF 20:30 FT Stromsgodset 0 - 5 Bodo Glimt 0 - 2
BSWCP 20:30 FT Levante UD Beach Soccer 12 - 5 Alanya Beledyie Spor Beach 0 - 0
OMA PL 20:40 FT Al-Nasr(OMA) 2 - 1 Al Oruba Sur 1 - 1
KUW D1 20:45 FT Al-Nasar 1 - 0 Al-Shabab(KUW) 0 - 0
INT Kass 20:45 FT Inter Milan U17(N) 3 - 1 Mohammed VI AcademyU17 2 - 1
GRE D2 21:00 FT Ergotelis 1 - 0 Apollon Larissas 1 - 0
INT CF 21:00 FT Torpedo moskva 3 - 2 Dila Gori 1 - 2
INT CF 21:00 FT Sarpsborg 08 2 - 0 Hacken 1 - 0
INT CF 21:00 FT FC Karpaty Lviv 2 - 2 Dinamo Brest 2 - 0
INT CF 21:00 FT Terek Grozny(N) 2 - 2 FK Sochi 0 - 2
ISL 21:00 FT Delhi Dynamos 2 - 1 Northeast United 0 - 1
INT FRL 21:00 FT Norway (w)U16 2 - 0 Slovakia (w) U16 1 - 0
INT CF 21:30 FT Dynamo Moscow 5 - 0 Spartaks Jurmala 4 - 0
UAE LP 21:30 FT Ittihad Kalba 1 - 4 Al Ain 1 - 2
BSWCP 21:45 FT Flamengo Beach Soccer 5 - 4 Grasshopper Club Zurich Beach 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Techiman City 2 - 1 King Faisal 1 - 1
BUL D1 22:00 FT Tsarsko Selo 1 - 0 Vitosha Bistritsa 0 - 0
INT CF 22:00 FT Gazovik Orenburg 1 - 0 Dalian Pro 0 - 0
INT CF 22:00 FT Flekkeroy 1 - 1 Start Kristiansand 0 - 1
MEX U20 22:00 FT Monarcas Morelia U20 1 - 0 Club Tijuana U20 1 - 0
PRL RT 22:00 FT Cesar Vallejo Reserves 0 - 0 Deportivo Binacional Reserves 0 - 0
INT CF 22:15 FT Ranheim IL 3 - 0 Byasen Toppfot 1 - 0
KSA PR 22:25 FT Al-Shabab(KSA) 2 - 4 Al-Nasr(KSA) 1 - 1
INT CF 22:30 FT FC Blau Weiss Linz 1 - 1 ATSV Stadl Paura 0 - 0
ROM D1 22:30 FT Chindia Targoviste 1 - 2 CS Voluntari 0 - 1
OMA PL 22:45 FT Saham 4 - 4 Mrbat 1 - 2
TUR D2 22:59 FT Altinordu 2 - 2 Osmanlispor FC 1 - 2
Non-Cup 22:59 FT Esperance Sportive de Tunis(N) 1 - 3 Zamalek 0 - 1
INT CF 22:59 FT Aalesund FK 4 - 2 Hodd 4 - 0
INT CF 22:59 FT Kristiansund BK 3 - 1 Rosenborg 3 - 0
INT CF 22:59 FT SK Senci Doubravka 1 - 11 Domazlice 0 - 5
INT CF 22:59 FT FV Wien Floridsdorf 0 - 1 FC Superfund Pasching 0 - 0
INT Kass 22:59 FT Zenit St. Petersburg U17(N) 3 - 5 Real Madrid U17 2 - 1
INT FRL 22:59 FT Portugal (w) U16 0 - 1 Netherlands (w)U16 0 - 1
CYP D2 22:59 FT Asil Lysi 1 - 0 Othellos Athienou 0 - 0
MAR D1 22:59 FT IRT Itihad de Tanger 2 - 1 Union Touarga Sport Rabat 1 - 0
FIN CUP 22:59 FT HIFK(N) 1 - 1 Inter Turku 0 - 0
MEX U20 22:59 FT San Luis U20 1 - 1 Leon U20 0 - 1
KUW D1 23:15 FT Al-Ttadamon(KUW) 1 - 3 Al-Salmiyah 1 - 1
RUS FC 23:15 FT Fakel(N) 2 - 1 Ural Sverdlovsk Oblast 2 - 0
INT CF 23:15 FT Kolbotn (w) 1 - 2 Lyn (w) 0 - 1
OMA PL 23:15 FT Fnjaa 2 - 2 Oman Club 2 - 0
INT CF 23:30 FT Elfsborg(N) 4 - 0 Helsingborg 2 - 0
INT CF 23:30 FT Radomiak Radom 2 - 0 KS Proch Pionki 1 - 0
SUD PR 23:30 FT Khartoum Al Watani 0 - 1 Ahli Marawi 0 - 1
FIN CUP 23:30 FT KuPs(N) 1 - 0 SJK Seinajoen 0 - 0
GFA PR 23:30 FT Wallidan 0 - 0 Brikama United 0 - 0
GFA PR 23:30 FT Fortune FC 0 - 1 BK Milan 0 - 0
INT CF 23:45 FT Grorud(N) 2 - 2 Kjelsas 0 - 1
Dark Mode