ZQSCORE GOAL
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 21-02-2020
EGY SC 00:00 FT EL Ahly(N) 0 - 0 Zamalek 0 - 0
PRL 00:00 FT CD Universitario Reserves 4 - 2 Tauro Reserves 2 - 1
KUW Cup 00:30 FT Al-Sahel 0 - 5 Al-Qadsia SC 0 - 0
INT CF 00:30 FT Byasen Toppfot 6 - 0 Sverresborg 1 - 0
KSA PR 00:30 FT Al Wehda Mecca 0 - 2 Al-Feiha 0 - 1
UEFA EL 00:55 FT Sporting Lisbon 3 - 1 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 2 - 0
UEFA EL 00:55 FT Getafe 2 - 0 AFC Ajax 1 - 0
UEFA EL 00:55 FT CFR Cluj 1 - 1 Sevilla 0 - 0
UEFA EL 00:55 FT FC Copenhagen 1 - 1 Celtic FC 0 - 1
UEFA EL 00:55 FT Club Brugge 1 - 1 Manchester United 1 - 1
UEFA EL 00:55 FT FC Shakhtar Donetsk 2 - 1 Benfica 0 - 0
UEFA EL 00:55 FT Eintracht Frankfurt 4 - 1 Red Bull Salzburg 2 - 0
UEFA EL 00:55 FT Ludogorets Razgrad 0 - 2 Inter Milan 0 - 0
ISR W1 01:00 FT Hapoel Raanana Women's 0 - 4 Ironi Ramat Hasharon (w) 0 - 1
MAL D2 01:00 FT Swieqi United 1 - 1 Qormi F.C 1 - 1
INT FRL 01:00 FT Scotland U19(N) 1 - 0 Czech Republic U19 0 - 0
Mali C 01:00 FT AS Nadia 0 - 2 AS Police 0 - 0
ISR W1 01:30 FT Maccabi Hadera (w) 3 - 2 AS Tel Aviv University (w) 2 - 1
ISR W1 01:30 FT Bnot Netanya (w) 3 - 1 Maccabi Holon FC (w) 0 - 1
ISR W1 01:30 FT Maccabi Emekheifer (w) 2 - 3 Maccabi Kiryat Gat (w) 2 - 2
INT CF 01:30 FT FC Trofaiach 4 - 2 SC Stadtwerke Bruck/Mur 1 - 0
BRA DF 01:30 FT Paranoa EC(N) 0 - 1 Sobradinho EC 0 - 1
AUS AC 01:30 FT SC Maccabi Wien 0 - 3 SC Mannsworth 0 - 1
INT CF 02:00 FT Hinna 5 - 1 Vidar 4 - 0
BRA SPB 02:00 FT Rio Claro 0 - 0 CA Votuporanguense SP 0 - 0
GIB PD 02:30 FT FC Boca Juniors Gibraltar 7 - 5 College 1975 FC 1 - 1
YDL Futsal 02:30 FT Cybertel Aniene Futsal 3 - 7 Lido Di Ostiav Meta Futsal 1 - 1
ENG WNPL 02:45 FT Loughborough Foxes (w) 0 - 2 Derby County (w) 0 - 1
ENG WNPL 02:45 FT Sunderland (w) 6 - 1 Middlesbrough (w) 3 - 0
ENG FA WC 02:45 FT Leicester City (w) 1 - 1 Reading (w) 0 - 1
UEFA EL 03:00 FT Wolves 4 - 0 RCD Espanyol 1 - 0
UEFA EL 03:00 FT Olympiakos Piraeus 0 - 1 Arsenal 0 - 0
UEFA EL 03:00 FT AZ Alkmaar 1 - 1 LASK Linz 0 - 1
UEFA EL 03:00 FT VfL Wolfsburg 2 - 1 Malmo FF 0 - 0
UEFA EL 03:00 FT Bayer Leverkusen 2 - 1 FC Porto 1 - 0
UEFA EL 03:00 FT AS Roma 1 - 0 KAA Gent 1 - 0
UEFA EL 03:00 FT APOEL Nicosia 0 - 3 Basel 0 - 1
UEFA EL 03:00 FT Glasgow Rangers 3 - 2 Sporting Braga 0 - 1
ARG RESL 03:00 FT Deportivo Laferrere Reserves 3 - 1 Leandro N. Alem Reserves 2 - 0
ARG RESL 03:00 FT El Porvenir Reserves 3 - 1 Deportivo Espanol Reserves 2 - 0
ARG RESL 03:00 FT Temperley Reserves 1 - 4 Sarmiento Junin Reserve 0 - 0
Ire LSL 03:00 FT St Francis FC 1 - 3 Kilbarrack United 1 - 1
BRA LNA 03:00 FT CD Universitario 0 - 0 Tauro FC 0 - 0
ARG TB 03:05 FT Villa San Antonio 2 - 1 Gimnasia yTiro 1 - 1
COL Cup 03:30 FT Orsomarso 1 - 2 Fortaleza F.C 1 - 1
COL Cup 03:30 FT Barranquilla FC 0 - 1 Tigres Zipaquira 0 - 1
CNCF U20Q 03:30 FT The Saint Martin U20(N) 1 - 4 GuadeloupeU20 1 - 2
LIBC U20 04:00 FT Independiente Jose Teran U20 1 - 0 Colo Colo U20 0 - 0
BRA PE 04:00 FT Decisao(N) 2 - 5 Reet 2 - 3
PRL 04:00 FT Plaza Amador Reserves 1 - 2 Sporting San Miguelito Reserves 1 - 2
PRL 05:00 FT Alianza FC Panama Reserves 1 - 2 CD Arabe Unido Reserves 0 - 0
CON CLA 05:15 FT Palestino(N) 0 - 1 Guarani CA 0 - 1
CON CSA 05:15 FT Club Sport Emelec 2 - 0 Blooming 1 - 0
CON CSA 05:15 FT Always Ready(N) 1 - 0 Millonarios 0 - 0
BRA MG 05:15 FT Tombense 2 - 0 Cruzeiro (MG) 1 - 0
Brazil L 05:30 FT Andira EC 1 - 2 Atletico Acreano 0 - 0
COL Cup 06:00 FT Atletico Huila 0 - 2 Llaneros FC 0 - 1
Bra SD 06:00 FT Parnahyba PI 2 - 2 EC Flamengo PI 2 - 0
BRA SPC2 06:00 FT Marilia Ac 1 - 1 Olimpia SP 0 - 0
BRA CM 06:00 FT Moto Club Sao Luis MA 3 - 0 Cordino 1 - 0
BRA CP 06:10 FT Palmeira RN 2 - 6 Globo 1 - 1
LIBC U20 06:15 FT Libertad U20 9 - 1 Jorge Wilstermann U20 3 - 1
BRA CCX 06:15 FT Estrela do Norte ES 2 - 1 Linhares 1 - 0
BRA CCX 06:15 FT Desportiva Ferroviaria ES 4 - 0 Atletico Itapemirim ES 1 - 0
BRA CCX 06:15 FT Serra 1 - 1 AA Sao Mateus 0 - 0
BRA CGD 06:30 FT katalang BA 0 - 0 Atletico Clube Goianiense 0 - 0
CNCF U20Q 06:30 FT Curacao U20 2 - 1 Belize U20 1 - 0
BRA DF 06:30 FT Bosque Formosa EC 0 - 3 CA Taguatinga DF 0 - 1
PakistanYajia 06:55 FT Amazonas FC 1 - 1 Manaus (AM) 0 - 0
Oce CL 07:00 FT Henderson Eels FC 3 - 2 Lautoka 0 - 1
BRA LNA 07:00 FT Plaza Amador 2 - 0 Sporting San Miguelito 0 - 0
INT CF 07:05 FT Sao Paulo RS 3 - 2 Riograndense RS 0 - 0
BRA SP 07:30 FT Palmeiras 1 - 0 Guarani SP 1 - 0
CON CSA 07:30 FT CD El Nacional 2 - 2 Centro Atletico Fenix 0 - 1
CON CSA 07:30 FT Atletico Mineiro 2 - 0 Union Santa Fe 2 - 0
BRA CUP 07:30 FT Brusque FC 5 - 1 Remo Belem (PA) 1 - 0
Brazil L 07:30 FT Humaita AC 0 - 4 Galvez/AC) 0 - 2
BRA LNA 08:00 FT Alianza FC (PAN) 0 - 2 CD Arabe Unido 0 - 1
COL Cup 08:05 FT Atletico FC 1 - 2 Real Cartagena 1 - 1
CNCF CHL 08:05 FT AD San Carlos(N) 3 - 5 New York City Football Club 1 - 2
MEX D2 09:30 FT Mineros de Zacatecas 2 - 0 Zacatepec 0 - 0
CNCF CHL 10:00 FT CD Olimpia(N) 2 - 2 Seattle Sounders 0 - 1
Oce CL 11:00 FT Malampa Revi 3 - 0 Lae City 2 - 0
IME L1 12:50 FT Atlanta FC 3 - 1 Sunday Boys 1 - 1
AUS D1 13:15 FT Wellington Phoenix 2 - 0 Western United FC 1 - 0
INT CF 13:55 FT Olympia FC Warriors Reserves 6 - 1 South East United FC 0 - 1
INT CF 14:00 FT Taroona 2 - 0 Beach City 2 - 0
INT CF 14:00 FT Kuruvchi Kokand Qoqon 2 - 2 Lokomotiv Tashkent 0 - 0
Aus VPL U20 14:30 FT Oakleigh Cannons U20 1 - 1 Heidelberg United U20 0 - 0
Aus VPL U20 14:35 FT Dandenong City U20 1 - 1 St. Albans Saints U20 0 - 0
RUS FC 15:00 FT Chertanovo Moscow(N) 4 - 0 Tom Tomsk 3 - 0
INT CF 15:00 FT Dinamo Minsk(N) 0 - 4 Dynamo Moscow 0 - 2
INT CF 15:00 FT The Cong 2 - 1 Phu Dong FC 0 - 1
INT CF 15:00 FT Baltika Kaliningrad 0 - 1 Zhejiang Greentown 0 - 1
AUS D1 15:30 FT Western Sydney 5 - 2 Adelaide United 4 - 2
AUS VPL 15:30 FT Melbourne Knights 3 - 3 Dandenong Thunder 2 - 0
IND D1 15:30 FT Neroca 3 - 2 Gokulam Kerala FC 1 - 2
AUS VPL 15:45 FT Port Melbourne 1 - 1 Bentleigh greens 1 - 0
INT CF 15:50 FT FC Kolkheti Poti 1 - 6 Merani Martvili 0 - 4
AUS VPL 16:00 FT Green Gully Cavaliers 0 - 2 Hume City 0 - 1
AUS SASL 16:00 FT Campbelltown City SC 3 - 2 Adelaide Blue Eagles 0 - 1
FFSA PL 16:00 FT White City Woodville 3 - 2 Adelaide Hills 1 - 1
MYA D1 16:00 FT Ispe FC 2 - 1 Magway 0 - 1
QLD D1 16:00 FT Brisbane Wolves 1 - 3 Southside Eagles 0 - 1
ISR CL 16:00 FT FC Tzeirey Tamra 2 - 0 Maccabi Ma'alot Tarshiha 0 - 0
ISR CL 16:00 FT Maccabi Ahi Iksal 6 - 2 Hapoel Bnei Jat United 1 - 0
ISR CL 16:00 FT Hapoel Kfar Qasm Shuaa 3 - 1 Beitar Petah Tikva 1 - 1
ISR CL 16:00 FT Shimshon Tel Aviv 0 - 0 Beitar Ramat Gan 0 - 0
MYA D2 16:00 FT MFF 1 - 0 Kachin United FC 1 - 0
MYA D2 16:00 FT Mawyawadi 2 - 1 Mawyawadi FC 2 - 0
AQ U20 L 16:00 FT Redlands United U20 3 - 1 Capalaba Bulldogs U20 0 - 1
RUS FDH 16:00 FT Berkut Futsal 2 - 6 MFK Tyumen Futsal 1 - 2
AUS VPL 16:30 FT Dandenong City SC 1 - 1 St Albans Saints 1 - 0
AUS VPL 16:30 FT Oakleigh Cannons 3 - 2 Heidelberg United 1 - 1
IND D2 16:30 FT Rajasthan Club 1 - 3 Garhwal FC 1 - 2
A FFA Cup 16:35 FT Annerley FC 0 - 2 Ipswich City 0 - 1
A FFA Cup 16:35 FT Pine Hills 3 - 0 Mount Gravatt Hawks 0 - 0
INT CF 16:45 FT Urartu II 2 - 2 Ararat Yerevan II 2 - 0
FFSA PL 16:45 FT West Bay 7 - 2 Adelaide Victory 4 - 0
ISR D3 16:45 FT Hapoel Bnei Zalfa 1 - 2 Hapoel Herzliya 0 - 0
ISR CL 16:45 FT SC Shicun Hamizrah 0 - 2 Bnei Eilat 0 - 0
IME L1 16:50 FT ONGC FC 1 - 0 Bank of Baroda 1 - 0
JPN D1 17:00 FT Shonan Bellmare 2 - 3 Urawa Red Diamonds 1 - 2
INT CF 17:00 FT Libertaid U23 2 - 0 Sol America U23 2 - 0
INT CF 17:00 FT Impuls Dilijan 2 - 1 Se Wan Boy 1 - 1
INT CF 17:00 FT FK Lida 0 - 0 Kommunalnik Slonim 0 - 0
AZE D2 17:00 FT Keshla FK II 3 - 1 FK MOIK Baku 1 - 0
AZE D2 17:00 FT Turan Tovuz 1 - 0 PFC Neftchi II 1 - 0
AZE D2 17:00 FT Standard Sumgayit II 1 - 0 FK Kapaz Ganca 0 - 0
IND GoaPL 17:15 FT Velsao SCC(N) 0 - 1 Just Lang Ge Uthai Association 0 - 1
INT CF 17:30 FT UWA-Nedlands FC(N) 0 - 1 Fremantle City 0 - 1
AUS PLNS 17:30 FT Perth SC 1 - 0 Floreat Athena 0 - 0
RUS FC 17:45 FT Spartak Tambov(N) 4 - 1 Kryliya Sovetov 3 - 0
ISR D3 17:45 FT Hapoel Kfar Shalem 3 - 0 Maccabi Kabilio Jaffa 2 - 0
ISR CL 17:45 FT Maccabi Ironi Sderot 4 - 1 Ironi Modiin 3 - 0
INT CF 17:55 FT Legion Dynamo 3 - 1 Stavropolye-2009 3 - 0
HUN U19A 18:00 FT Illes Akademia Haladas U19 2 - 1 Ferencvarosi U19 0 - 1
HUN U19A 18:00 FT Debrecin VSC U19 0 - 2 Budapest Honved U19 0 - 1
INT CF 18:00 FT Brann(N) 1 - 3 Aalesund FK 1 - 2
INT CF 18:00 FT CSKA Moscow 3 - 0 FC Rapperswil-Jona 1 - 0
INT CF 18:00 FT Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Radunia Stezyca 1 - 0
INT CF 18:00 FT FK Leningradets 1 - 3 FC Pskov 747 1 - 0
ISR D3 18:00 FT Maccabi Tzur Shalom 3 - 1 Hapoel Kafr Kanna 0 - 0
ISR D3 18:00 FT Hapoel Azor 4 - 0 Maccabi Kiryat Gat 2 - 0
ISR CL 18:00 FT Hapoel Hod HaSharon 2 - 0 Hapoel Mahane Yehuda 1 - 0
ISR CL 18:00 FT Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 5 - 0 Otzma FC Holon 4 - 0
ISR D3 18:15 FT Hapoel Ironi Baka El Garbiya 3 - 0 Hapoel Asi Gilboa 2 - 0
IRQ D1 18:30 FT Al-Naft 1 - 1 Baghdad 0 - 1
ISR D3 18:30 FT Hapoel Iksal 3 - 0 Moadon Sport Tira 2 - 0
ISR D3 18:30 FT Maccabi Herzliya 1 - 0 SC Maccabi Ashdod 0 - 0
ISR D3 18:30 FT Hapoel Holon Yaniv 0 - 1 Maccabi Yavne 0 - 1
ISR D3 18:30 FT Maccabi Shaarayim 1 - 1 Hapoel Bikat Hayarden 1 - 0
ISR D3 18:30 FT Shimshon Kafr Qasim 0 - 0 Hapoel Marmorek lrony Rehovot 0 - 0
ISR CL 18:30 FT Hapoel Kiryat Ono 2 - 1 SC Bnei Yaffo Ortodoxim 1 - 1
ISR CL 18:30 FT Ironi Beit Dagan 1 - 0 Shimshon Bnei Tayibe 1 - 0
ISR D3 18:45 FT Maccabi Tamra 1 - 0 Ironi Tiberias 0 - 0
ISR D3 18:45 FT FC Ironi Or Yehuda 0 - 3 Hakoah Amidar Ramat Gan FC 0 - 1
ISR D3 18:45 FT AS Ashdod 2 - 1 AS Nordia Jerusalem 1 - 0
Arab Cup U20 18:45 FT Senegal U20(N) 3 - 1 Sudan U20 3 - 0
Arab Cup U20 18:45 FT Saudi Arabia U20 2 - 2 Egypt U20 0 - 2
Kosovo L 19:00 FT Kosova Vushtrri 2 - 3 De Rita Goni Lane 1 - 2
ENG U23LC 19:00 FT Nottingham Forest U23 0 - 0 Stoke City U23 0 - 0
ISR D3 19:00 FT Hapoel Migdal HaEmek 0 - 2 Hapoel Kaukab 0 - 0
ISR D3 19:00 FT Rubi Shapira 0 - 0 Maccabi Ironi Kiryat Ata 0 - 0
ISR D3 19:00 FT SC Daburiyya Osama 2 - 0 Hapoel Bnei Arrara Ara 0 - 0
INT FRL 19:00 FT Denmark U16 0 - 3 Spain U16 0 - 1
INT FRL 19:00 FT England (w) U16 1 - 3 USA (w) U16 0 - 3
THA D1 19:00 FT Navy FC 3 - 2 Udon Thani 2 - 0
Syri D1 19:00 FT Al Sahel Tartous 0 - 0 Al futowa 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Al-Taleiah 0 - 1 Hutteen FC 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Al-Shorta Damascus 1 - 0 Jableh SC 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Teshrin SC 2 - 0 Al Nawair 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Argentinos Jrs Reserves 1 - 0 CA Patronato Reserves 1 - 0
ARG RESL 19:00 FT Banfield Reserves 3 - 0 CA Aldosivi Reserves 2 - 0
ARG RESL 19:00 FT Boca Juniors Reserve 0 - 0 Godoy Cruz Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT CA Independiente Reserves 2 - 2 Gimnasia LP Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT CA Talleres de Crdoba Reserves 1 - 0 Huracan Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Defensa y Justicia Reserves 2 - 0 Rosario Central Reserves 1 - 0
ARG RESL 19:00 FT Newell's Reserves 1 - 1 Colon Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT San Lorenzo Reserves 0 - 1 Racing Club Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Union Santa Fe Reserves 0 - 0 Central Cordoba SdE Reserves 0 - 0
ISR CL 19:00 FT Maccabi Bnei Nahf 1 - 2 FC Achva Kfar Manda 0 - 2
ARG RESL 19:10 FT Arsenal de Sarandi Reserves 0 - 1 Velez Sarsfield Reserves 0 - 1
ETH PR 19:10 FT Hadiya Hossana 1 - 0 Jimma Aba Jifar 1 - 0
OMA PL 19:25 FT Al Oruba Sur 2 - 1 Fnjaa 1 - 0
ARG RESL 19:25 FT Atletico Tucuman Reserve 2 - 3 Lanus Reserves 2 - 1
INT CF 19:30 FT Stirling Lions(N) 1 - 4 Olympic Kingsway SC 1 - 1
AUS PLNS 19:30 FT Sorrento F.C.(N) 0 - 0 Willip 0 - 0
KSA D2 19:35 FT Jubail 0 - 1 Hajer 0 - 1
KSA D2 19:35 FT Al Sahel 1 - 0 Al-Jndal 0 - 0
KSA D2 19:50 FT Al Anwar SA 1 - 0 Al-Riyadh 0 - 0
ENG U23 D1 20:00 FT Coventry City U23 2 - 1 Bristol City U23 0 - 1
UKR U21 20:00 FT FC Mariupol U21 2 - 0 Zorya U21 1 - 0
GRE D2 20:00 FT Levadiakos 3 - 2 Doxa Dramas 1 - 1
ISR D2 20:00 FT Hapoel Ashkelon 0 - 0 Kafr Qasim 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 0 Hapoel Akko 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Hapoel Afula 3 - 2 Hapoel Natzrat Illit 2 - 1
ISR D2 20:00 FT Hapoel Petah Tikva 0 - 0 Hapoel Bnei Sakhnin FC 0 - 0
ISR D2 20:00 FT Beitar Tel Aviv Ramla 1 - 2 Hapoel Ramat Gan 0 - 2
ENG U23LC 20:00 FT Newcastle U23 6 - 2 Scunthorpe U23 3 - 1
INT CF 20:00 FT Stal Mielec 2 - 1 Chernomorets Odessa 0 - 0
INT CF 20:00 FT Pahang 3 - 1 Kuala Lumpur 1 - 0
THA PR 20:00 FT Rayong FC 1 - 2 Nakhon Ratchasima 0 - 1
KSA D2 20:00 FT Al Kholood 1 - 1 Al Qaisoma 0 - 0
KSA D2 20:00 FT Al Drae 0 - 3 Al-Orubah 0 - 0
UPL 20:00 FT URA Kampala 3 - 1 Vipers 2 - 0
UKR RL 20:00 FT FC Mariupol Reserves 2 - 0 Zorya Reserves 1 - 0
KSA D2 20:05 FT Al-Akhdoud 1 - 0 Al-Washm 1 - 0
INT CF 20:10 FT Radnicki 1923 Kragujevac 0 - 1 Borac Cacak 0 - 0
KSA PR 20:10 FT Abha 2 - 2 Al-adalh 2 - 1
KSA D2 20:10 FT Arar FC 1 - 2 Al Safa(KSA) 0 - 2
OMA PL 20:15 FT Alrstak 3 - 2 Dhufar 0 - 1
KSA D2 20:20 FT Al Entesar 1 - 1 Al-Sadd FC(SA) 1 - 0
UAE D1 20:25 FT Al Arabi(UAE) 0 - 2 Al-Hamriyah 0 - 0
UAE D1 20:25 FT Masafi 0 - 1 Al Oruba (UAE) 0 - 0
UAE U19 20:25 FT Al Arabi Umm Al Quwain U19 3 - 1 Khor Fakkan U19 2 - 0
UAE U19 20:25 FT Al Dhaid U19 1 - 1 Al Bataeh U19 0 - 0
UAE U19 20:25 FT Dubba Al-Husun U19 0 - 3 Shabab Al Ahli Dubai U19 0 - 1
IRQ D1 20:30 FT Al Talaba 1 - 1 AL Najaf 0 - 0
UAE C 20:30 FT Banni Yas(N) 1 - 0 Al Ahli(UAE) 1 - 0
RUS FC 20:30 FT Shinnik Yaroslavl(N) 3 - 0 Mordovya Saransk 2 - 0
OMA PL 20:30 FT Bahla 0 - 0 Saham 0 - 0
KSA D2 20:30 FT Al-Suqoor(KSA) 0 - 1 Al-Rawdhah 0 - 0
UAE U19 20:30 FT Al Ain SCC U19 4 - 2 Al Jazira Club U19 2 - 1
UAE U19 20:30 FT Al Nasr SC U19 0 - 2 Emirates Club RAK U19 0 - 0
UAE U19 20:30 FT Al-Wasl U19 2 - 1 Al Ittihad Kalba U19 0 - 0
UPL 20:30 FT Ma Lu 0 - 1 Busoga United 0 - 0
RUS FDH 20:30 FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 4 - 3 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 2 - 2
INT Kass 20:45 FT Glasgow RangersU17(N) 2 - 2 Kashiwa Reysol(U17) 2 - 0
QAT D1 20:45 FT Al Khor SC 1 - 1 Al Rayyan 0 - 0
KUW Cup 20:55 FT Al-Salibikhaet 0 - 1 Al Gela 0 - 1
ENG U23LC 21:00 FT Birmingham City U23 1 - 0 Derby County U23 1 - 0
INT CF 21:00 FT Lillestrom(N) 1 - 4 Bodo Glimt 1 - 1
INT CF 21:00 FT Notodden FK(N) 0 - 2 FK Arendal 0 - 1
INT CF 21:00 FT Viborg 2 - 1 FC Mynai 0 - 0
INT CF 21:00 FT Baltika Kaliningrad 4 - 3 FK Vitebsk 2 - 2
INT CF 21:00 FT Tobol Kostanai 0 - 1 Dinamo Brest 0 - 1
ISL 21:00 FT Mumbai City 0 - 1 Chennai Titans 0 - 0
CRO D2 21:00 FT NK Dubrava Zagreb 2 - 1 HNK Cibalia 2 - 0
RUS FDH 21:30 FT Dynamo Samarra Futsal 2 - 3 Novali Futsal 1 - 0
Arab Cup U20 21:50 FT Algeria U20(N) 1 - 0 Palestine U20 1 - 0
EGYCup 22:00 FT Ismaily(N) 0 - 1 Pyramids FC 0 - 1
INT CF 22:00 FT Rosenborg 4 - 2 Ranheim IL 4 - 1
INT CF 22:00 FT Sarpsborg 08(N) 1 - 1 Gazovik Orenburg 0 - 0
CHI D1 22:00 FT CSD Antofagasta 1 - 1 Universidad de Concepcion 0 - 1
Arab Cup U20 22:00 FT United Arab Emirates U20(N) 1 - 2 Libya U20 0 - 1
Por U23 22:00 FT Rio Ave U23 3 - 1 Braga U23 3 - 0
MEX U20 22:00 FT Atlas U20 0 - 1 Pachuca U20 0 - 0
Por U23 22:00 FT Famalicao U23 1 - 0 Leixoes U23 1 - 0
MEX U20 22:00 FT Puebla U20 1 - 1 Deportivo Toluca Mexiquense U20 1 - 0
INT CF 22:30 FT Wisla Pulawy 10 - 0 Garbarnia Kurow 4 - 0
KSA PR 22:30 FT Al-Faisaly Harmah 1 - 2 Al-Ettifaq 0 - 0
BUL D2 22:30 FT Pirin Blagoevgrad 1 - 4 Septemvri Simitli 1 - 2
OMA PL 22:45 FT Mrbat 0 - 1 Al-Nasr(OMA) 0 - 1
Estonia WT 22:45 FT Viimsi MRJK B 1 - 5 Flora Tallinn III 1 - 3
QAT D1 22:55 FT Qatar SC 0 - 1 Al-Sailiya 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Eskisehirspor 0 - 1 Hatayspor 0 - 0
TUR D2 22:59 FT Osmanlispor FC 2 - 0 Menemen Belediye Spor 0 - 0
INT CF 22:59 FT Start Kristiansand 1 - 0 Jerv 1 - 0
CYP D2 22:59 FT Aris Limassol 0 - 0 Agia Napa 0 - 0
MAR D1 22:59 FT Raja de Beni Mellal 1 - 2 Raja Casablanca Atlhletic 0 - 0
JOR ShC 22:59 FT Al Wihdat Amman(N) 2 - 1 Ramtha Club 2 - 0
Mali C 22:59 FT AS Olympique de Missira 1 - 1 Onze Createurs 0 - 1
RUS FDH 22:59 FT Ukhta Tyumen Futsal 6 - 4 MFK CPRF Futsal 1 - 1
RUS FC 23:15 FT Riga FC(N) 2 - 1 SKA Khabarovsk 2 - 1
INT Kass 23:15 FT Aspire International U17 4 - 2 Zenit St. Petersburg U17 2 - 0
UAE C 23:30 FT Al-Dhafra(N) 1 - 1 Al-Jazira(UAE) 0 - 0
INT CF 23:30 FT Norrby IF(N) 1 - 2 Degerfors IF 1 - 2
INT CF 23:30 FT Slavia Kromeriz 4 - 0 TJ Skastice 1 - 0
SER D1 23:30 FT FK Vozdovac Beograd 2 - 3 FK Spartak Zlatibor Voda 2 - 0
GFA PR 23:30 FT Banjul United 4 - 0 Fortune FC 3 - 0
GFA PR 23:30 FT BK Milan 1 - 1 Brikama United 1 - 0
Dark Mode
`