ZQSCORE GOAL
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 24-02-2020
BEL D1 00:00 FT Anderlecht 6 - 1 KAS Eupen 4 - 0
DEN SASL 00:00 FT Aalborg 3 - 2 Brondby IF 0 - 0
ICE LCB 00:00 FT KF Fjallabyggdar 2 - 0 Einherji 1 - 0
INT CF 00:00 FT Viking 1 - 3 Stabaek 0 - 1
ITA D1 00:00 FT AS Roma 4 - 0 Lecce 2 - 0
GER D1 00:00 FT VfL Wolfsburg 4 - 0 FSV Mainz 05 2 - 0
ISR D1 00:00 FT Hapoel Raanana 0 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 0
ANDSL 00:00 FT Atletic Club D Escaldes 0 - 0 UE Engordany 0 - 0
CNCF WU20 00:00 FT Trinidad Tobago (w) U20(N) 6 - 0 St. Kitts and Nevis (w) U20 3 - 0
SEN D2 00:00 FT Guediawaye 1 - 0 EJ Fatick 0 - 0
SPA D31 00:00 FT UD Ibiza 1 - 0 Sporting de Gijon B 0 - 0
SPA D32 00:00 FT Real Sociedad B 1 - 1 Real Valladol B 0 - 0
SPA D33 00:00 FT UE Cornella 0 - 0 AE Prat 0 - 0
SPA D33 00:00 FT CF La Nucia 2 - 0 RCD Espanyol B 0 - 0
SPA D34 00:00 FT Granada CF B 1 - 0 Don Benito 0 - 0
GUA D1C 00:00 FT Deportivo Sanarate 2 - 1 Coban Imperial 1 - 0
SEN D1 00:00 FT ASEC Ndiambour 1 - 2 Toure Kunda Footpro 0 - 1
SEN D1 00:00 FT US Goree 0 - 0 Casamance 0 - 0
SEN D1 00:00 FT Mbour 2 - 0 CNEPS Excellence 1 - 0
Spain D4 00:00 FT Santfeliuenc FC 2 - 4 Sant Andreu 2 - 1
MAU D1 00:00 FT F.C. Nouadhibou 0 - 0 Kaedi FC 0 - 0
GUA LNW 00:00 FT Malacateco Women 3 - 5 Gardenias de Coatepeque Women 0 - 3
GUA D2 00:00 FT Nueva Concepcion 1 - 0 Deportivo San Pedro 0 - 0
SPA D2 00:15 FT Extremadura 3 - 2 Mirandes 0-0
SPA D2 00:15 FT Malaga 2 - 0 Racing Santander 2 - 0
PRL RT 00:15 FT Ayacucho FC Reserves 1 - 0 Alianza Lima Reserves 0 - 0
QAT RL 00:15 FT Umm Salal U23 0 - 3 Al Sadd SC U23 0 - 2
SPA D1 00:30 FT Getafe 0 - 3 Sevilla 0 - 1
POR D1 00:30 FT Sporting Lisbon 2 - 0 Boavista FC 2 - 0
UKR D1 00:30 FT Olimpic Donetsk 0 - 1 FC Lviv 0 - 0
SPA WD1 00:30 FT Colegio Aleman Valencia (w) 0 - 0 Rayo Vallecano (w) 0 - 0
GRE D1 00:30 FT AEK Athens 3 - 0 OFI Crete 3-0
GRE D1 00:30 FT PAOK Saloniki 0 - 1 Olympiakos Piraeus 0 - 0
BFL 00:45 FT US Forces Armees 0 - 0 KOZAF 0 - 0
SPA FDH 01:00 FT F.C.Barcelona Futsal 6 - 2 Cordoba Futsal 2 - 0
ICE LCB 01:00 FT UMF Njardvik 8 - 0 KFR Aegir 5 - 0
ROM D1 01:00 FT CS Universitatea Craiova 0 - 2 CFR Cluj 0 - 1
MAR D1 01:00 FT Hassania Agadir 1 - 2 OCK Olympique de Khouribga 0 - 0
CNCF U20Q 01:00 FT Dominica U20(N) 4 - 1 Anguilla U20 2 - 1
PER D1 01:00 FT Carlos Manucci 0 - 1 Academia Deportiva Cantolao 0 - 0
GUA D1C 01:00 FT Santa Lucia Cotzumalguapa 1 - 0 Malacateco 0 - 0
MEX D1(c) 01:00 FT Pumas U.N.A.M. 1 - 2 Monarcas Morelia 1 - 0
ICPD D1 01:00 FT ASEC MIMOSAS 4 - 1 SOL FC Abobo 2 - 0
GUA D2 01:00 FT Coatepecano IB 1 - 1 Suchitepequez 1 - 1
ISR D1 01:15 FT Hapoel Beer Sheva 3 - 1 Hapoel Kfar Saba 2 - 1
INT CF 01:30 FT Lagarto 1 - 1 Frei Paulistano 0 - 1
ECU D1 01:30 FT Mushuc Runa 1 - 1 CD El Nacional 1-1
BRA SP 02:00 FT Santo Andre 1 - 0 Bragantino 1 - 0
BEL D1 02:00 FT KAA Gent 4 - 1 Sint-Truidense 3 - 0
INT CF 02:00 FT Tampa Bay Rowdies 2 - 3 Tormenta FC 0 - 3
BRA CGD 02:00 FT Goiania 1 - 3 Aparecidense GO 1 - 3
BRA CGD 02:00 FT Anapolis FC 0 - 0 Atletico Clube Goianiense 0 - 0
GUA D1C 02:00 FT Siquinala FC 1 - 2 C.S.D. Comunicaciones 1 - 1
BOL D1(a) 02:00 FT Nacional Potosi 2 - 1 Aurora 1 - 1
BOL D1(a) 02:00 FT Royal Pari FC 2 - 3 Blooming 0 - 2
AB PR 02:00 FT Pigotts Bullets FC 0 - 0 Jennings Grenades 0 - 0
SKN PL 02:00 FT RAMS Village Superstars 8 - 0 Old Road Jets 4 - 0
PakistanYajia 02:30 FT Penarol AM 0 - 0 Nacional(AM) 0 - 0
SPA D1 03:00 FT Atletico Madrid 3 - 1 Villarreal 1 - 1
FRA D1 03:00 FT Paris Saint Germain (PSG) 4 - 3 Bordeaux 2 - 2
VEN D1 03:00 FT Trujillanos 0 - 0 Caracas FC 0 - 0
SPA D2 03:00 FT Rayo Vallecano 2 - 0 SD Huesca 0 - 0
POR D1 03:00 FT Sporting Braga 3 - 1 Vitoria Setubal 0 - 0
INT CF 03:00 FT OKC Energy FC 1 - 2 New Mexico United 1 - 1
ITA D2 03:00 FT Crotone 4 - 1 Pescara 3 - 0
CNCF U20Q 03:00 FT Dominican Republic U20 1 - 0 Grenada U20 0 - 0
CNCF WU20 03:00 FT Mexico (w) U20(N) 2 - 1 Puerto Rico (w) U20 0 - 0
CNCF WU20 03:00 FT Haiti (w) U20(N) 8 - 0 Cayman Islands (w) (U20) 4 - 0
ACT M 03:00 FT Leandro N Alem 1 - 2 Club Lujan 1 - 1
ACT M 03:00 FT General Lamadrid 1 - 0 Deportivo Laferrere 0 - 0
URU D1(A) 03:00 FT Danubio FC 0 - 1 Wanderers FC 0 - 1
URU D1(A) 03:00 FT Club Atletico Progreso 2 - 2 Plaza Colonia 1 - 1
ARG D2B 03:00 FT Almagro 0 - 0 Villa Dalmine 0 - 0
ARG B M(c) 03:00 FT Defensores Unidos 0 - 2 Uhl Que Sa 0 - 1
ARG B M(c) 03:00 FT CA Fenix Pilar 1 - 3 San Telmo 1 - 2
ARG B M(c) 03:00 FT Sacachispas 0 - 0 Tristan Suarez 0 - 0
ADT M(c) 03:00 FT CA Lugano 0 - 1 Liniers 0 - 1
ADT M(c) 03:00 FT Puerto Nuevo 1 - 1 Centro Espanol 1 - 0
ARGW D1 03:00 FT Social Atletico Television (W) 0 - 1 Platense (w) 0 - 0
ARGW D1 03:00 FT CA Independiente (w) 1 - 2 San Lorenzo (w) 1 - 1
ARGW D1 03:00 FT Gimnasia LP (W) 0 - 0 Racing Club Women 0 - 0
ARG D3FA 03:00 FT Deportivo Maipu 0 - 0 Huracan Las Heras 0 - 0
ARGW D1 03:00 FT Villa San Carlos (w) 5 - 1 Excursionistas (w) 1 - 1
ARG D3FA 03:00 FT Deportivo Camioneros 3 - 2 Sol de Mayo 1 - 1
ARG D3FA 03:00 FT Gimnasia C. Uruguay 0 - 0 Douglas Haig 0 - 0
ARG TB 03:00 FT Bella Vista BB 0 - 0 Liniers Bahia Blanca 0 - 0
Barbados P L 03:00 FT BDF Sport Programme 0 - 0 St Andrew Lions 0 - 0
GUA LNW 03:00 FT Club Deportivo Xela (w) 6 - 2 CSD Concepcion Women 2 - 0
GUA LNW 03:00 FT Muniguate Women 4 - 0 Ciudad Vieja FC (w) 4 - 0
COL D2(a) 03:00 FT Fortaleza F.C 2 - 3 Cortulua 2 - 0
URU D1(A) 03:00 FT Liverpool URU 1 - 1 Deportivo Maldonado 0 - 1
CRC D2 03:00 FT AD Cofutpa 0 - 0 AD Rosario 0 - 0
COL D1(a) 03:15 FT La Equidad 4 - 1 Cucuta 2 - 1
POR D1 03:30 FT FC Porto 1 - 0 Portimonense 0-0
CHI D1 03:30 FT Universidad de Chile 1 - 1 Coquimbo Unido 0 - 0
CNCF U20Q 03:30 FT Barbados U20(N) 3 - 0 Cayman Islands U20 0 - 0
PER D1 03:30 FT Inti Gas Deportes 2 - 0 Alianza Lima 1 - 0
JAM D1 03:30 FT Siti Worley Garden J 4 - 3 Waterhouse FC 3 - 1
JAM D1 03:30 FT UWI 0 - 3 Cavalier FC 0 - 3
JAM D1 03:30 FT Molynes United 2 - 4 Dunbeholden FC 2 - 2
ARG TB 03:30 FT Juventud U.Gualeguaychu 1 - 0 Sportivo Las Parejas 1 - 0
ARG TB 03:30 FT Redes de la Patria 2 - 1 Juventud Unida Trancas 1 - 0
ARG TB 03:30 FT Club Ciudad de Bolivar 0 - 0 Racing Olavarria 0 - 0
COL D2(a) 03:30 FT Real Cartagena 0 - 1 Valledupar FC 0 - 1
COL D2(a) 03:30 FT Real Santander 2 - 0 Barranquilla FC 1 - 0
COL D2(a) 03:30 FT Universitario de Popayan 1 - 1 Llaneros FC 0 - 0
ARG TB 03:30 FT General Paz Junlors 0 - 1 Juventud Agrario de Corralito 0 - 0
ARG D1 03:35 FT Arsenal de Sarandi 0 - 4 Velez Sarsfield 0 - 2
VEN D1 04:00 FT Mineros de Guayana 0 - 1 Atletico Venezuela 0 - 0
INT CF 04:00 FT Jorge Wilstermann U20(N) 0 - 5 Independiente Jose Teran U20 0 - 2
ECU D1 04:00 FT Club Sport Emelec 1 - 2 Guayaquil City 0-1
CRC D1(a) 04:00 FT Limon FC 3 - 0 Santos De Guapiles 3 - 0
AB PR 04:00 FT Five Islands 1 - 2 Parham FC 1 - 2
SLV D2 04:00 FT AD Juayua 1 - 1 Once Lobos Chalchuapa 1 - 1
SLV D2 04:00 FT CD Titan 4 - 0 CD Vendaval 1 - 0
GUA LNW 04:00 FT Deportivo Amatitlan (w) 3 - 1 Chimaltecas CSDFF (W) 1 - 0
MEX D3 04:00 FT CD Cuautla 3 - 1 La Paz FC 2 - 1
GUA D2 04:00 FT CD Achuapa 1 - 0 Petapa 1 - 0
GUA D2 04:00 FT CSYD Carcha 1 - 0 Deportivo Catocha 1 - 0
CRC D2 04:00 FT AD Carmelita 3 - 3 AD Cartagena 1 - 1
CRC D2 04:00 FT AD Guanacasteca 3 - 1 Municipal Liberia 1 - 1
GUA D2 04:00 FT CSD Solola 3 - 1 Marquense 2 - 1
BOL D1(a) 04:15 FT Jorge Wilstermann 2 - 0 Always Ready 0 - 0
BRA SPB 04:30 FT XV de Piracicaba 3 - 1 Red Bull Brasil SP 1 - 1
SLV D1(c) 04:30 FT CD El Vencedor 1 - 1 Santa Tecla 0 - 0
ARG D2B 04:30 FT Quilmes 2 - 2 Gimnasia Mendoza 2 - 2
ARG TB 04:30 FT Union Sunchales 2 - 0 Chaco For Ever 0 - 0
ARG RESL 04:45 FT Estudiantes LP Reserves 1 - 0 River Plate R 1 - 0
CHI D2 05:00 FT Huadiwei sub 1 - 0 Deportes Santa Cruz 1 - 0
CRC D1(a) 05:00 FT Perez Zeledon 0 - 1 Herediano 0 - 0
ARG D2A 05:00 FT San Martin San Juan 0 - 0 Atletico Mitre de Santiago del Estero 0-0
ARG TB 05:00 FT Atletico Parana 2 - 1 CA Belgrano Parana 2 - 0
Barbados P L 05:00 FT Ellerton FC 0 - 2 Paradise FC 0 - 1
MEX D3 05:00 FT Reboceros de La Piedad 3 - 2 Atletico San Luis II 1 - 2
COL D1(a) 05:20 FT Atletico Bucaramanga 2 - 0 Aguilas Doradas 2 - 0
CNCF U20Q 05:30 FT st Vincent the Grenadine U20(N) 2 - 3 US Virgin Islands U20 1 - 1
URU D1(A) 05:30 FT Defensor Sporting Montevideo 2 - 1 CA Penarol 0 - 0
ARG TB 05:30 FT Sarmiento Resistencia 1 - 0 G.San Martin Formosa 0 - 0
ARG D1 05:40 FT Boca Juniors 3 - 0 Godoy Cruz Antonio Tomba 1 - 0
CHI D1 06:00 FT Audax Italiano(N) 0 - 1 Palestino 0 - 0
CNCF WU20 06:00 FT Guyana (w) U20(N) 3 - 1 Nicaragua (w) U20 1 - 0
HON D1(c) 06:00 FT CD Olimpia 5 - 0 Marathon 1 - 0
MEX D1(c) 06:00 FT Queretaro FC 0 - 1 Atletico San Luis 0 - 1
ARG TB 06:00 FT Defensores de Belgrano 0 - 1 Defensores Pronunciamiento 0 - 1
AB PR 06:00 FT Old Road FC 3 - 1 Liberta 2 - 0
ARG TB 06:00 FT Universidad Nacional de Villa María 3 - 2 Newbery y Everton 2 - 1
INT CF 06:15 FT Libertad U20(N) 1 - 0 Colo Colo U20 0 - 0
CNCF U20Q 06:30 FT Puerto Rico U20 2 - 2 Bermuda U20 0 - 0
ARG TB 06:45 FT Club Sportivo 9 de Julio 1 - 1 Atletico Rio Tercero 0 - 0
INT CF 07:00 FT Philadelphia Union 1 - 3 DC United 1 - 1
INT CF 07:00 FT Diriangen 3 - 2 Real Esteli 2 - 0
GUA D1C 07:00 FT Xelaju MC 0 - 0 CD Puerto de Iztapa 0 - 0
USA CDS 07:00 FT Houston Dynamo(N) 1 - 4 Columbus Crew 0 - 4
SKN PL 07:00 FT HE Garden Hotspurs 1 - 2 Flow 4G Cayon Rockets 0 - 1
ARG TB 07:00 FT Guarani A. Franco 2 - 0 Deportivo Nacional Misiones 0 - 0
SLV D1(c) 07:30 FT CD Chalatenango 0 - 0 Independiente San Vicente 0 - 0
NZFC 08:00 FT Tasman United 2 - 1 Auckland City 1 - 1
GUA D1C 08:00 FT Deportivo Mixco 1 - 1 Antigua GFC 1 - 1
SLV D1(c) 08:00 FT Alianza San Salvador 1 - 0 Aguila 0 - 0
SLV D1(c) 08:00 FT CD Sonsonate 0 - 3 Municipal Limeno 0 - 1
HON D1(c) 08:00 FT Real Espana 5 - 0 Lobos UPNFM 2 - 0
Barbados P L 08:00 FT Notre Dame 4 - 3 Silver Sands FC 2 - 2
HON D1(c) 08:00 FT Real Sociedad Tocoa 1 - 1 CD Vida 0 - 0
CRC D2 08:00 FT CS Uruguay De Coronado 3 - 1 Municipal Turrialba 2 - 0
GUA D2 08:00 FT Deportivo Mictlan 3 - 0 CD Sansare 2 - 0
MEX D3 08:00 FT CAFESSA Jalisco 0 - 2 Club Canoneros Marina 0 - 1
MEX D3 08:00 FT Irapuato 4 - 4 CD Cruz Azul Hidalgo 2 - 2
MEX D3 08:00 FT Mineros de Fresnillo 2 - 1 Universidad Guadalajara II 1 - 1
ARG TB 08:00 FT Juventud Antoniana 1 - 0 CA Penarol Salta 1 - 0
MEX D3 08:00 FT Tepatitlan de Morelos 0 - 0 CD Alacranes de Durango 0 - 0
SLV D1(c) 08:15 FT A.D. Isidro Metapan 0 - 1 CD FAS 0 - 1
CRC D1(a) 08:30 FT AD San Carlos 1 - 0 AD Grecia 0 - 0
TRI PL 08:51 FT Trinidad Tobago Police FC 2 - 2 Club Sando 1 - 2
USA CDS 09:00 FT Phoenix Rising FC 3 - 2 Real Salt Lake 2 - 1
GUA D2 09:00 FT Quiche FC 1 - 0 Chimaltenango FC 0 - 0
NZFC 10:00 FT Canterbury United 1 - 2 Team Wellington 0 - 0
MEX D1(c) 10:00 FT Monterrey 0 - 1 Club America 0 - 1
MEX D2(c) 10:00 FT Cimarrones de Sonora 0 - 0 CF Atlante 0 - 0
FIJ NL 10:00 FT Nadi FC 5 - 0 Nasinu FC 1 - 0
JPN D1 11:00 FT Shimizu S-Pulse 1 - 3 FC Tokyo 0 - 0
INT CF 11:00 FT New Town Eagles 0 - 2 South Hobart Reserves 0 - 1
AUS QSL 11:00 FT Brisbane Roar (Youth) 0 - 3 Queensland Lions SC 0 - 1
Aus VPL U20 11:00 FT Melbourne Knights U20 3 - 1 Dandenong Thunder U20 0 - 1
JPN D2 11:30 FT Giravanz Kitakyushu 0 - 1 Avispa Fukuoka 0 - 1
AQ U20 L 11:30 FT Peninsula Power U20 1 - 1 Sunshine Coast Wanderers U20 0 - 0
JPN D1 12:00 FT Yokohama Marinos 1 - 2 Gamba Osaka 0 - 2
JPN D1 12:00 FT Hiroshima Sanfrecce 3 - 0 Kashima Antlers 2 - 0
AUS WAL 12:00 FT Newcastle Jets (w) 0 - 7 Melbourne Victory (w) 0 - 4
JPN D2 12:00 FT Renofa Yamaguchi 1 - 0 Kyoto Sanga 1 - 0
JPN D2 12:00 FT Thespa Kusatsu 0 - 3 Albirex Niigata 0 - 0
JPN D2 12:00 FT Jubilo Iwata 2 - 0 Montedio Yamagata 2 - 0
JPN D2 12:00 FT JEF United Ichihara Chiba 1 - 0 FC Ryukyu 1 - 0
JPN D2 12:00 FT Machida Zelvia 0 - 0 Ventforet Kofu 0 - 0
JPN D2 12:00 FT V-Varen Nagasaki 1 - 0 Tochigi SC 1 - 0
JPN D2 12:00 FT Fagiano Okayama 1 - 0 Zweigen Kanazawa FC 0 - 0
JPN D2 12:00 FT Tokushima Vortis 3 - 0 Tokyo Verdy 2 - 0
JPN D2 12:00 FT Mito Hollyhock 1 - 2 Omiya Ardija 0 - 1
HKEC 12:00 FT Kitchee 4 - 0 Sun Pegasus 0 - 0
QLD D1 12:00 FT SWQ Thunder 1 - 3 Rochedale Rovers 0 - 0
AUS VPL 13:00 FT South Melbourne 5 - 2 Eastern Lions SC 3 - 1
TAJ CUP 13:00 FT Dushanbe-83 0 - 1 FC Kuktosh 0 - 0
QLD D1 13:10 FT Sunshine Coast FC 1 - 2 Western Pride 1 - 0
AUS WAL 13:30 FT Brisbane Roar (w) 5 - 0 Canberra United (w) 2 - 0
INT CF 13:30 FT Kingborough Lions Reserves 1 - 2 Metro Claremont SC 0 - 1
AUS QSL 13:35 FT Peninsula Power 3 - 1 Sunshine Coast Wanderers FC 0 - 1
AQ U20 L 13:45 FT Eastern Suburbs U20 3 - 2 Gold Coast United U20 0 - 1
JPN D1 14:00 FT Vissel Kobe 1 - 1 Yokohama FC 0 - 1
AUS D1 14:00 FT Central Coast Mariners 0 - 3 Sydney FC 0 - 1
JPN D2 14:00 FT Ehime FC 1 - 2 Matsumoto Yamaga FC 0 - 0
AUS WQSL 14:05 FT Dare southwest Queensland (w) 3 - 7 The Gap NPL (w) 1 - 4
RUS FC 15:00 FT Rotor Volgograd(N) 6 - 0 Rodina Moskva 2 - 0
INT CF 15:00 FT Chernomorets Novorossiysk 0 - 0 Sokol 0 - 0
INT CF 15:00 FT FC Torpedo Minsk 0 - 2 Veres 0 - 2
AQ U20 L 15:00 FT Brisbane Strikers (U20) 0 - 7 Brisbane City U20 0 - 2
GSLW 15:00 FT Aris Salonika (w) 3 - 2 OFI FC (w) 2 - 1
SA RL 15:00 FT Amazulu Reserves 1 - 0 Polokwane City Reserves 0 - 0
SA RL 15:00 FT Kaizer Chiefs Reserves 2 - 1 Cape Town City FC Reserves 1 - 1
SA RL 15:00 FT Orlando Pirates Reserves 3 - 0 Golden Arrows Reserves 0 - 0
TUR WD1 15:00 FT Fomget Genclik (W) 1 - 1 Hakkarigucu SK Women 1 - 1
TUR WD1 15:00 FT KDZ Ereglispor (w) 3 - 1 Kocaeli Bayan (W) 0 - 0
TUR WD1 15:00 FT Konak BEL. (w) 3 - 2 Atasehir Belediyesi (w) 1 - 2
INT CF 15:10 FT MSK Kralova pri Senci 3 - 3 SK Bernolakovo 2 - 0
INT CF 15:15 FT KSR Sains 5 - 0 Nossa Bukit Jelutong FC 2 - 0
INT CF 15:15 FT Markless FC 2 - 1 Melaka 1 - 1
INT CF 15:15 FT Staroba FC 0 - 2 Imigresen FC 0 - 1
Mala U19C 15:15 FT Sabah FA U19 3 - 1 Petaling Jaya City U19 1 - 1
Mala U19C 15:15 FT Sarawak U19 1 - 2 Negeri Sembilan U19 1 - 0
INT CF 15:30 FT Volna Pinsk 1 - 1 Krumkachy 1 - 0
Aus VPL U20 15:30 FT South Melbourne U20 2 - 0 Eastern Lions U20 0 - 0
KAM SL 15:30 FT Soltilo Angkor 0 - 4 Cambodia Tiger FC 0 - 2
Mala U19C 15:45 FT Perak U19 3 - 0 Felda United U19 0 - 0
Mala U19C 15:45 FT PDRM U19 1 - 5 Kedah U19 0 - 0
Mala U19C 15:45 FT UKM U19 0 - 1 Johor Darul Takzim U19 0 - 1
INT CF 16:00 FT Kuruvchi Bunyodkor 2 - 1 Neftchi Fargona 1 - 0
MYA D1 16:00 FT Ayeyawady united 1 - 1 Yadanabon FC 0 - 0
MYA D1 16:00 FT Hantharwady United 1 - 0 Mahar United 0 - 0
IND D2 16:00 FT Jamshedpur FC II 0 - 3 Punjab FC Reserves 0 - 1
ITA YTHLP1 16:00 FT Juventus U20 1 - 0 Pescara U20 1 - 0
Spain D4 16:00 FT EDMF Churra 2 - 2 SFC Minerva 1 - 1
SVK U19 A 16:00 FT Dukla Banska Bystrica U19 1 - 2 MSK Zilina U19 0 - 0
IND D2 16:00 FT Bhawanipore FC 1 - 0 Chennaiyin II 0 - 0
Myan U21 16:00 FT Chinland FC U21 2 - 2 Southern Myanmar U21 0 - 2
Myan U21 16:00 FT Hantharwady United FC U21 2 - 2 Rakhine United U21 1 - 0
Myan U21 16:00 FT Kachin United U21 Youth 0 - 3 University FC U21 0 - 0
Myan U21 16:00 FT Mawyawadi FC U21 2 - 3 Chin United U21 1 - 1
SA RL 16:00 FT Mamelodi Sundowns Reserves 2 - 2 Bloem Celtic Reserves 2 - 1
BSWCP 16:10 FT Termy Poddebice Beach 8 - 2 Molniya Beach 0 - 0
INT CF 16:15 FT Arema Malang 3 - 0 Barito Putera 2 - 0
BGD D1 16:15 FT Saif Sporting Club 2 - 2 Chittagong Abahani 0 - 0
Estonia WT 16:20 FT Rapla JK Atli 1 - 4 Vaprus Parnu II 0 - 2
AUT D2 16:30 FT Grazer AK 1 - 2 FAC Team Fur Wien 1 - 1
INT CF 16:30 FT MSK Zilina B 2 - 1 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 1
AUS AC 16:30 FT Slovan HAC 1 - 6 SR Donaufeld Wien 0 - 6
AUS AC 16:30 FT Waf Brigittenau 2 - 3 ASK Elektra 1 - 1
SPA LU19 16:30 FT Celta Vigo U19 6 - 0 Real Oviedo U19 1 - 0
TUR WD1 16:45 FT Fatih Vatan Spor (w) 6 - 1 Adana Idmanyurduspor (w) 4 - 0
TUR WD1 16:45 FT Besiktas (w) 8 - 0 Amedspor Women 4 - 0
GER D2 17:00 FT Bayern Munich II (w) 3 - 3 Arminia Bielefeld (w) 1 - 1
GER D2 17:00 FT Monchengladbach (w) 2 - 2 Werder Bremen (w) 1 - 1
GER D2 17:00 FT Saarbrucken (w) 3 - 4 FFC Turbine Potsdam II (w) 2 - 3
GER D2 17:00 FT TSG 1899 Hoffenheim II (w) 1 - 0 Wolfsburg II (w) 0 - 0
CZE U19 17:00 FT Mlada Boleslav U19 2 - 0 Hradec Kralove U19 1 - 0
BUL D1 17:00 FT Vitosha Bistritsa 1 - 2 Beroe Stara Zagora 1 - 1
INT CF 17:00 FT IFK Norrkoping DFK (w) 1 - 0 Alvsjo AIK (w) 0 - 0
SPA WD1 17:00 FT Real Sociedad (w) 1 - 0 UD Granadilla Tenerife Sur (W) 0 - 0
CZE W1 17:00 FT Sparta Praha (w) 3 - 1 Horni Herspice (w) 2 - 0
GER U19W 17:00 FT Wuppertaler SV Borussia U19 2 - 2 MSV Duisburg U19 0 - 1
GER U19W 17:00 FT Schalke 04 U19 3 - 0 RW Oberhausen U19 2 - 0
GER U19W 17:00 FT Borussia Dortmund U19 5 - 1 Viktoria koln U19 1 - 0
GER U19S 17:00 FT Augsburg U19 3 - 0 Kickers Offenbach U19 2 - 0
GER U19S 17:00 FT Kaiserslautern U19 0 - 1 Ingolstadt U19 0 - 0
GER U17W 17:00 FT Bochum U17 1 - 1 Aachen U17 0 - 0
GER U17S 17:00 FT SV Darmstadt U17 1 - 1 SpVgg Unterhaching U17 0 - 0
GER U17N 17:00 FT Hamburger SV U17 6 - 0 Hallescher FC U17 2 - 0
GER U19N 17:00 FT Hertha Berlin U19 6 - 5 Holstein Kiel U19 4 - 3
TUR D3BG 17:00 FT Bayburt Ozel Idare 0 - 3 Kahramanmarasspor 0 - 0
TUR D3BG 17:00 FT Belediye Vanspor 2 - 1 Ankarademirspor 0 - 1
TUR D3LB 17:00 FT Amedspor 2 - 2 Anadolu Selcukluspor 1 - 0
TUR 3BA 17:00 FT Karaman Belediyesi Spor 1 - 0 Artvin Hopaspor 0 - 0
TUR 3BA 17:00 FT Yeni Orduspor 1 - 0 Sultanbeyli 1 - 0
TUR 3BB 17:00 FT Ofspor 0 - 0 Elazig Belediyespor 0 - 0
TUR 3BC 17:00 FT Kelkit Belediye Hurriyet 0 - 0 Diyarbakirspor 0 - 0
TUR 3BC 17:00 FT Yesilyurt Belediyespor 0 - 0 Nevsehirspor Genclik 0 - 0
TUR 3BC 17:00 FT Batman Petrolspor 0 - 1 Pazarspor 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Olivenza FC 1 - 3 Cacereno 0 - 3
GER U19S 17:00 FT FSV Mainz 05 U19 1 - 5 SC Freiburg U19 1 - 1
Greece U19 17:00 FT PAOK Saloniki U19 4 - 0 Olympiakos Piraeus U19 3 - 0
CRSK U19 17:00 FT Dinamo ZagrebU19 2 - 0 NK Rudes U19 1 - 0
FIN CU20 17:00 FT IF Gnistan U20 1 - 2 MP U20 0 - 1
SPA WD2 17:00 FT CD Pozoalbense (W) 2 - 1 CD Femarguin (w) 1 - 1
SPA WD2 17:00 FT Granada CF(w) 4 - 0 UD tacuense (w) 1 - 0
TAJ CUP 17:00 FT Khatlon Bokhtar 3 - 1 Eskhata 1 - 0
BSWCP 17:00 FT Tonio Team Sosnowiec Beach 3 - 2 Slavia Prague Beach 0 - 0
Spain D4 17:15 FT Santutxu FC 0 - 1 Sestao 0 - 1
TUR D1 17:30 FT Yeni Malatyaspor 1 - 2 Antalyaspor 1 - 1
SPA D31 17:30 FT Getafe B 3 - 0 CF Rayo Majadahonda 2 - 0
SPA D31 17:30 FT UD Melilla 2 - 0 Union Langreo 1 - 0
SPA D34 17:30 FT Cadiz B 1 - 1 Cordoba 0 - 1
SPA D34 17:30 FT Sevilla Atletico 1 - 0 C.D. San Fernando Isleno 0 - 0
Ken D1 17:30 FT Wu Shuru 1 - 2 Fortune Sacco 0 - 0
TUR D3BG 17:30 FT Elazigspor 0 - 3 Bodrumspor 0 - 0
TUR D3BG 17:30 FT Etimesgut Belediye Spor 1 - 3 Sivas Dort Eylul Belediyespor 0 - 2
TUR D3BG 17:30 FT Eyupspor 1 - 1 Usakspor 0 - 0
TUR D3BG 17:30 FT Kastamonuspor 1 - 1 Ergene Velimese 0 - 0
TUR D3BG 17:30 FT Kirsehir Koyhizmetleri 1 - 1 Nigde Belediyespor 0 - 1
TUR D3BG 17:30 FT Sakaryaspor 1 - 0 Bandirmaspor 0 - 0
TUR D3BG 17:30 FT Tuzlaspor 1 - 0 Kardemir Karabukspor 1 - 0
TUR D3LB 17:30 FT Afjet Afyonspor 2 - 0 Pendikspor 1 - 0
TUR D3LB 17:30 FT Inegolspor 1 - 0 Sariyer 0 - 0
TUR D3LB 17:30 FT Kirklarelispor 0 - 1 Samsunspor 0 - 1
TUR D3LB 17:30 FT Manisa BB Spor 7 - 1 Gumushanespor 2 - 1
TUR D3LB 17:30 FT Sancaktepe Belediye Spor 5 - 0 S.Urfaspor 3 - 0
TUR D3LB 17:30 FT Tarsus Idman Yurdu 2 - 1 Bugsasspor 1 - 1
TUR D3LB 17:30 FT Corum Belediyespor 1 - 2 Hacettepe SK 0 - 0
TUR D3LB 17:30 FT Zonguldak 0 - 3 Duzyurtspor 0 - 1
TUR 3BA 17:30 FT Tire 1922 Spor 2 - 0 Wing Larsburg 1 - 0
TUR 3BA 17:30 FT Silivrispor 1 - 1 Kizilcabolukspor 0 - 0
TUR 3BA 17:30 FT Erzin Belediyespor 3 - 0 Manisaspor 1 - 0
TUR 3BA 17:30 FT Sile Yildizspor 2 - 2 Aksarayspor 1 - 1
TUR 3BA 17:30 FT Duzcespor 0 - 0 Erzincanspor 0 - 0
TUR 3BA 17:30 FT Serik Belediyespor 5 - 0 Tokatspor 3 - 0
TUR 3BB 17:30 FT Tepecik Bld 2 - 1 Agri 1970 Spor 0 - 0
TUR 3BB 17:30 FT Dai Lin Jissbon 4 - 1 Payas BS 1975 2 - 0
TUR 3BB 17:30 FT Turgutluspor 1 - 0 Fethiyespor 1 - 0
TUR 3BB 17:30 FT 1877 Alemdagspor 2 - 0 Fatsa Belediyespor 0 - 0
TUR 3BB 17:30 FT Erbaaspor S 2 - 1 Tekirova Belediyespor 1 - 0
TUR 3BB 17:30 FT Karsiyaka 0 - 0 Erokspor 0 - 0
TUR 3BB 17:30 FT Kozan Spor FK 0 - 1 Korfez Bld. 0 - 0
TUR 3BC 17:30 FT Muglaspor 0 - 0 Osmaniyespor 0 - 0
TUR 3BC 17:30 FT Nazillispor 7 - 2 Darica Genclerbirligi 3 - 1
TUR 3BC 17:30 FT Golcukspor 1 - 2 Bursa Niluferspor AS 1 - 0
TUR 3BC 17:30 FT Yeni Altindag BS 1 - 1 Somaspor 1 - 1
TUR 3BC 17:30 FT Yimpas Yozgatspor 0 - 0 Bayrampasa 0 - 0
TUR 3BC 17:30 FT Halide Edip Adivarspor 1 - 0 Modafen Spor 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Extremadura B 1 - 0 CD Miajadas 0 - 0
Spain D4 17:30 FT San Juan de Mozarrifar 0 - 0 Brea 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Portugalete 1 - 0 Santurtzi CD 1 - 0
Spain D4 17:30 FT Parla Escuela 1 - 0 ED Moratalaz 0 - 0
Spain D4 17:30 FT CD El Alamo 3 - 3 Leganes B 0 - 0
Spain D4 17:30 FT CD San Fernando de Henares 1 - 1 AD Union Adarve 1 - 0
Spain D4 17:30 FT CF Trival Valderas 1 - 2 Mostoles 1 - 0
GER OBW 17:30 FT FC Teutonia 05 1 - 0 TSV Sasel 1 - 0
SPA LU19 17:30 FT Rayo Vallecano U19 2 - 0 Aravaca CF U19 1 - 0
IRN D1 17:45 FT Persepolis Pakdasht 2 - 1 Fajr Sepasi 0 - 0
IRN D1 17:45 FT Arman Gohar Sirjan 0 - 0 Khooshe Talaee Sana Saveh 0 - 0
IRN D1 17:45 FT Malavan 0 - 0 Navad Urmia 0 - 0
IRN D1 17:45 FT Damash Gilan FC 1 - 3 Mes Rafsanjan 1 - 2
IRN D1 17:45 FT Mes krman 2 - 0 Oxin Alborz 1 - 0
IRN D1 17:45 FT Khouneh Be Khouneh 3 - 2 Sepidrood Rasht 2 - 2
IRN D1 17:45 FT Shahrdary Arak 1 - 0 Baderan Tehran FC 0 - 0
IRN D1 17:45 FT Qashqai Shiraz 0 - 1 Esteghlal Khozestan 0 - 0
IRN D1 17:45 FT Shahrdari Tabriz 0 - 3 Niroye Zamini 0 - 2
RUS FC 17:45 FT Yenisey Krasnoyarsk(N) 0 - 0 Fakel 0 - 0
FIN CU20 17:45 FT SJK Akatemia U20 2 - 1 Ilves U20 1 - 1
SPA D1 18:00 FT Osasuna 0 - 3 Granada CF 0 - 3
SPA D2 18:00 FT CD Lugo 1 - 0 Real Oviedo 1 - 0
SPA FDH 18:00 FT DKV Seguros Zaragoza Indoor So 0 - 2 Palma Futsal 0 - 1
DEN SASL 18:00 FT Nordsjaelland 2 - 1 Sonderjyske 0 - 1
GRE D2 18:00 FT Panahaiki-2005 2 - 0 Ergotelis 2 - 0
TUR D2 18:00 FT Giresunspor 0 - 3 Balikesirspor 0 - 2
INT CF 18:00 FT Nykobing FC 2 - 1 AB Copenhagen 1 - 0
INT CF 18:00 FT Pardubice 1 - 0 Viktoria Plzen B 1 - 0
SPA WD1 18:00 FT Madrid CFF (w) 0 - 1 Atletico de Madrid (w) 0 - 0
SPA WD1 18:00 FT Levante UD (w) 2 - 1 CD Tacon (w) 0 - 0
THA D1 18:00 FT Nakhon Pathom FC 2 - 0 Chiangmai FC 1 - 0
THA D1 18:00 FT Uthai Thani Forest 0 - 1 Sisaket FC 0 - 0
THA PR 18:00 FT Trat FC 1 - 3 BEC Tero Sasana 1 - 1
THA PR 18:00 FT Sukhothai 1 - 2 Ratchaburi FC 0 - 1
ANDSL 18:00 FT Sant Julia 0 - 1 Inter Club Escaldes 0 - 1
GER U19N 18:00 FT Chemnitzer U19 2 - 4 St. Pauli U19 0 - 2
SPA D31 18:00 FT Atletico de Madrid B 1 - 1 Pontevedra 0 - 0
SPA D31 18:00 FT Baleares 1 - 0 Racing de Ferrol 1 - 0
SPA D31 18:00 FT Celta vigo b 1 - 0 Las Palmas Atletico 1 - 0
SPA D31 18:00 FT Las Rozas 1 - 1 SCR Pena Deportiva 0 - 1
SPA D32 18:00 FT Burgos CF 3 - 0 CD Tudelano 1 - 0
SPA D33 18:00 FT CD Ebro 2 - 1 Villarreal B 1 - 1
SPA D33 18:00 FT UE Llagostera 1 - 1 Orihuela CF 0 - 1
SPA D33 18:00 FT Andorra CF 0 - 1 UD Levante B 0 - 0
SPA D33 18:00 FT Valencia CF Mestalla 0 - 0 CF Badalona 0 - 0
POR JBS 18:00 FT Benfica Sad U17 4 - 0 Belenenses U17 0 - 0
POR JBS 18:00 FT Loures U17 4 - 1 Fatima U17 0 - 0
POR JBS 18:00 FT Uniao Leiria U17 0 - 1 Vitoria FC Setubal U17 0 - 0
POR JBS 18:00 FT GD Estoril-Praia U17 3 - 1 Academica Coimbra U17 0 - 0
POR JBN 18:00 FT Padroense U17 1 - 2 Tondela U17 0 - 0
POR JBB-PO 18:00 FT Seia FCU17 0 - 5 Marialvas U17 0 - 0
POR JBB-PO 18:00 FT Anadia U17 2 - 2 Sp Espinho U17 0 - 0
POR JBB-PO 18:00 FT Academico Viseu U17 4 - 2 Regua U17 0 - 0
POR JBB-PO 18:00 FT Lusitania Lourosa U17 0 - 2 Feirense U17 0 - 0
POR JBD-PO 18:00 FT Louletano U17 1 - 2 Real Sport Clube U17 0 - 0
POR JBD-PO 18:00 FT Cova da Pied U17 5 - 0 Estrela FC U17 0 - 0
POR JBD-PO 18:00 FT Praia Milfontes(U17) 0 - 6 Portimonense U17 0 - 0
POR JBD-PO 18:00 FT Casa Pia AC U17 3 - 0 oeiras U17 0 - 0
TUR WD1 18:00 FT ALG Spor Women 9 - 0 Kirecburnu (w) 0 - 0
NOR U19 18:00 FT Mjondalen U19 3 - 1 Kristiansund BK U19 2 - 0
Spain D4 18:00 FT CD San Roque de Lepe 5 - 1 Xerez Deportivo FC 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Constancia 1 - 1 CE Esporles 1 - 0
Spain D4 18:00 FT FC Cartagena B 5 - 4 Olimpico de Totana 1 - 2
Spain D4 18:00 FT CF Trujillo 4 - 0 RCP Valverdeno 3 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Varea 2 - 0 CA River Ebro 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Albacete B 2 - 2 Suokuaili Moss 1 - 2
Spain D4 18:00 FT CD Vallobin 0 - 1 CD Mosconia 0 - 1
Spain D4 18:00 FT SD Lenense 1 - 1 UD Gijon Industrial 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Racing B 2 - 0 CD Bezana 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Cerdanyola del Valles 3 - 2 CE Europa 2 - 1
Spain D4 18:00 FT Pobla De Mafumet CF 1 - 2 CF Peralada 1 - 0
Spain D4 18:00 FT UA Horta 0 - 2 LHospitalet 0 - 1
Spain D4 18:00 FT UE Castelldefels 1 - 1 CE Manresa 1 - 0
Spain D4 18:00 FT UE Sants 0 - 0 CE Banyoles 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Roda 1 - 1 Atzeneta UE 1 - 1
Spain D4 18:00 FT Tuoer De Cilliers 0 - 0 Arandina 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Malaga B 4 - 2 Maracena 2 - 1
GER OBW 18:00 FT SV Curslack Neuengamme 3 - 0 Hamm United 2 - 0
POR D3 18:00 FT Clube Condeixa 3 - 0 GD Fontinhas 3 - 0
Ire LSL 18:00 FT Glenville FC 1 - 3 Home Farm FC 0 - 1
SPA LU19 18:00 FT Hercules U19 2 - 3 Real Murcia U19 2 - 1
SPA LU19 18:00 FT Villarreal U19 3 - 2 Elche U19 2 - 0
SPA WD2 18:00 FT Athletic Bilbao B (W) 0 - 2 CE Seagull (w) 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Figueres 0 - 3 Terrassa 0 - 1
POR JBN 18:00 FT Spg C Braga U17 6 - 0 Boavista U17 0 - 0
POR JBN 18:00 FT Rio Ave U17 0 - 2 Porto Sad U17 0 - 0
POR JBA-PO 18:00 FT FC Famalicao U17 3 - 0 Pacos Ferreira U17 0 - 0
POR JBA-PO 18:00 FT Uniao Nogueirenes U17 1 - 2 Moreirense U17 0 - 0
POR JBA-PO 18:00 FT Palmeiras FC(U17) 4 - 0 GD Braganca U17 0 - 0
POR JBA-PO 18:00 FT Merelinense U17 3 - 1 Limianos U17 0 - 0
POR JBC-PO 18:00 FT Peniche U17 3 - 3 Sintrense U17 0 - 0
POR JBC-PO 18:00 FT CA Fundao U17 0 - 1 Sporting Lisbon Sad U17 0 - 0
POR JBC-PO 18:00 FT Electrico FC U17 0 - 6 Sacavenense U17 0 - 0
Estonia WT 18:10 FT Rakvere FC Flora 2 - 5 Flora Tallinn II 1 - 4
HOL D1 18:15 FT FC Utrecht 2 - 1 FC Twente Enschede 0 - 0
POR D2 18:15 FT Viseu 1 - 1 SL Benfica B 1 - 0
SPA LU19 18:15 FT UD Alzira U19 0 - 4 Levante U19 0 - 1
Spain D4 18:15 FT CD Plus Ultra 0 - 2 At. Pulpileno 0 - 1
IRQ D1 18:30 FT Al-Hudod 2 - 0 Naft Al Junoob 1 - 0
IRQ D1 18:30 FT Naft Misan 0 - 1 Arbil 0 - 0
AUT D2 18:30 FT FC Wacker Innsbruck 1 - 1 SK Vorwarts Steyr 1 - 0
SWE Cup 18:30 FT AIK Solna(N) 2 - 2 Jonkopings Sodra IF 0 - 0
SWE Cup 18:30 FT Kalmar(N) 3 - 0 Orgryte 2 - 0
IND D1 18:30 FT Trau FC 2 - 4 East Bengal 1 - 0
ITA D1 18:30 FT Genoa 2 - 3 Lazio 0 - 1
IWD1 18:30 FT Sassuolo (w) 0 - 1 Res Roma (w) 0 - 1
POL PR 18:30 FT Wisla Plock 1 - 1 Zaglebie Lubin 0 - 0
HUN D2E 18:30 FT Gyori ETO 1 - 3 Szegedi AK 0 - 1
Spain D4 18:30 FT UB Lebrijana 2 - 2 Conil CF 2 - 1
Spain D4 18:30 FT Murcia B 1 - 1 UCAM Murcia CF B 0 - 1
Spain D4 18:30 FT Polideportivo Almeria 1 - 2 CD Linares Deportivo 0 - 0
Ken D1 18:30 FT Kericho 2 - 3 Gor Mahia 1 - 0
FIN CU20 18:30 FT KaaPo U20 0 - 5 TPS Turku U20 0 - 2
POR D3 18:30 FT Sintrense 0 - 2 Real Sport Clube Queluz 0 - 1
Burundi League 18:30 FT Les Lierres FC 0 - 2 Messager Ngozi 0 - 1
PORJA1CP 18:45 FT Sporting Lisbon U19 0 - 0 Braga U19 0 - 0
BHU TL 18:55 FT CST FC 0 - 6 Tensung FC 0 - 3
GER D3 19:00 FT TSV 1860 Munchen 1 - 1 Magdeburg 1 - 0
SPA FDH 19:00 FT Inter Movistar Futsal 9 - 3 Levante Futsal 5 - 3
UKR D1 19:00 FT FC Karpaty Lviv 1 - 1 Dnipro-1 1 - 1
UKR D1 19:00 FT PFC Oleksandria 1 - 2 Kolos Kovalyovka 0 - 0
GRE D2 19:00 FT Apollon Larissas 0 - 1 Kissamikos 0 - 0
Kosovo L 19:00 FT KF Ballkani 3 - 0 KF Ferizaj 1 - 0
Kosovo L 19:00 FT KF Gunilla Hei 2 - 0 KF Flamurtari Pristina(KOS) 1 - 0
Kosovo L 19:00 FT KF Trepca 89 2 - 1 KF Dukagjini 0 - 1
INT CF 19:00 FT Vendsyssel 3 - 0 Brabrand 1 - 0
INT CF 19:00 FT Nomme JK Kalju 1 - 1 Metta/LU Riga 0 - 1
INT CF 19:00 FT Eskilstuna City FK 1 - 2 IFK Eskilstuna 0 - 1
AZE D1 19:00 FT Sabah FK Baku 0 - 0 Sabail 0 - 0
ICE LC 19:00 FT Akranes 3 - 0 Leiknir F 1 - 0
THA D1 19:00 FT Phrae United FC 1 - 0 Khonkaen FC 1 - 0
THA D1 19:00 FT Kasetsart FC 5 - 0 Samut Sakhon 2 - 0
IRN PR 19:00 FT Shahr Khodrou 2 - 1 Naft Masjed Soleyman FC 0 - 1
MKD D1 19:00 FT FK Makedonija Gjorce Petrov 1 - 0 Academy Pandev 0 - 0
GER U17W 19:00 FT FC Hennef 05 U17 1 - 2 Wuppertaler SV Borussia U17 1 - 0
Ken D1 19:00 FT Kakamega Homeboyz 6 - 0 Chemelil Sugar 3 - 0
Ken D1 19:00 FT Tusker 1 - 1 Wazito FC 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Ulinzi Stars Nakuru 3 - 2 Kisumu All Stars 2 - 0
Greece U19 19:00 FT Asteras Tripolis U19 1 - 0 Panathinaikos U19 1 - 0
CAE D1 19:00 FT Canon Yaounde 1 - 4 Fovu de Baham 0 - 2
CAE D1 19:00 FT Eding Sport FC 0 - 0 Stade Renard de Melong 0 - 0
CAE D1 19:00 FT Panthere Sportive du Nde 1 - 2 Dragon Club Yaounde 0 - 1
ETH PR 19:00 FT Awassa Kenema 3 - 2 Fasil Kenema 3 - 2
ETH PR 19:00 FT Welwalo Adigrat 3 - 3 Welkite Ketema 2 - 1
GER OBW 19:00 FT Hansa Rostock II 5 - 0 SV Victoria Seelow 2 - 0
GER OBW 19:00 FT MSV Pampow 2 - 4 Greifswalder FC 2 - 3
GER OBW 19:00 FT SV Tasmania Berlin 2 - 2 Hertha Zehlendorf 2 - 1
Ken D1 19:00 FT Kibera Black Stars 3 - 2 Shabana FC 0 - 1
Ken D1 19:00 FT Nairobi Stima 7 - 2 Mount Kenya United 2 - 0
SPA WD2 19:00 FT CD Parquesol CF (w) 1 - 1 Seccio Esportiva AEM (w) 0 - 1
SCO WD 19:00 FT Partick Thistle Women 2 - 0 Glasgow Girls (w) 2 - 0
THA PR 19:05 FT Muang Thong United 1 - 2 Bangkok United FC 0 - 1
ETH PR 19:10 FT Ethiopia Bunna 3 - 1 Wolaita Dicha 0 - 1
BUL D1 19:15 FT Lokomotiv Plovdiv 4 - 0 Tsarsko Selo 1 - 0
INT CF 19:15 FT Sarawak 1 - 0 Real Chukai 0 - 0
Ken D1 19:20 FT Muranga Seal 1 - 1 Coast Stima 0 - 1
ENG WSL 19:30 FT Everton FC (w) 2 - 3 Manchester United (w) 0 - 2
GER D2 19:30 FT Nurnberg 1 - 2 Darmstadt 1 - 0
GER D2 19:30 FT SV Sandhausen 0 - 2 Karlsruher SC 0 - 2
CZE W1 19:30 FT FC Viktoria Plzen (w) 6 - 1 Dukla Prague (w) 3 - 0
Arab Cup U20 19:30 FT Iraq U20(N) 2 - 0 Mauritania U20 1 - 0
Arab Cup U20 19:30 FT Tunisia U20(N) 1 - 1 Kuwait U20 1 - 0
Arab Cup U20 19:30 FT Bahrain U20(N) 2 - 1 Djibouti U20 2 - 0
Arab Cup U20 19:30 FT Morocco U20(N) 2 - 1 Madagascar U20 0 - 0
GER RegNE 19:30 FT Berliner AK 07 3 - 1 Hertha BSC Berlin Youth 1 - 0
BGD D1 19:30 FT Arambagh KS 2 - 2 Muktijoddha SKC 0 - 1
GRE D3 19:45 FT AE Lefkimmis 0 - 1 AE Karagiannion 0 - 1
GRE D3S 19:55 FT AE Kifisias 0 - 1 Ethnikos Pireaus 0 - 1
SPA D1 20:00 FT Alaves 2 - 1 Athletic Bilbao 1 - 1
GER D3 20:00 FT Hallescher FC 3 - 5 Unterhaching 1 - 2
GER D2 20:00 FT Arminia Bielefeld 1 - 0 Hannover 96 0 - 0
GER D2 20:00 FT Ingolstadt 04 (w) 2 - 2 FFC Frankfurt II (w) 1 - 0
GER D2 20:00 FT FC Gutersloh (w) 0 - 2 BV Cloppenburg (w) 0 - 1
DEN SASL 20:00 FT Randers FC 0 - 0 Odense BK 0 - 0
DEN SASL 20:00 FT Lyngby 2 - 0 Esbjerg 1 - 0
GRE D2 20:00 FT Apollon Smirnis 2 - 1 Kerkyra 1 - 1
SLO D1 20:00 FT ASK Bravo Publikum 2 - 1 Tabor Sezana 1 - 1
INT CF 20:00 FT Fram Larvik 5 - 3 Follo 1 - 3
INT CF 20:00 FT Olimpia Grudziadz 2 - 2 Gryf Wejherowo 1 - 1
INT CF 20:00 FT VfB Stuttgart II 8 - 0 SV Oberachern 2 - 0
INT CF 20:00 FT KL Rovers 4 - 1 Klang Southern 2 - 0
INT CF 20:00 FT Langkawi City FC 2 - 1 Gamestop FC 1 - 0
GER WD1 20:00 FT SC Freiburg (w) 2 - 2 FCR 2001 Duisburg (w) 2 - 1
GER WD1 20:00 FT Bayern Munchen (w) 3 - 1 SC Sand (w) 2 - 1
GER WD1 20:00 FT FFC Frankfurt (w) 3 - 1 Bayer Leverkusen (w) 2 - 0
CZE W1 20:00 FT Slavia Praha (w) 4 - 0 Slovacko (w) 2 - 0
SALC 20:00 FT Baroka FC 1 - 1 Hungry Lions 0 - 1
SALC 20:00 FT Mamelodi Sundowns 2 - 0 VUT Students 0 - 0
ICE LC 20:00 FT Keflavik(N) 0 - 2 Vikingur Reykjavik 0 - 1
INT FRL 20:00 FT Uzbekistan 0 - 1 Belarus 0 - 0
ENG WPR 20:00 FT Sheffield United (w) 5 - 1 Blackburn Rovers (w) 2 - 1
HUN D2E 20:00 FT Bekescsaba 0 - 0 Vac-Dunakanyar 0 - 0
HUN D2E 20:00 FT Budaorsi SC 1 - 1 Szombathelyi Haladas 0 - 0
HUN D2E 20:00 FT Duna-Tisza 2 - 1 Nyiregyhaza 1 - 0
HUN D2E 20:00 FT Kazincbarcika 0 - 2 Vasas 0 - 1
HUN D2E 20:00 FT SOROKSAR 1 - 2 Dafuji cloth MTE 1 - 0
HUN D2E 20:00 FT Szolnoki MAV FC 1 - 1 Bodajk FC Siofok 0 - 0
TUN D1 20:00 FT CS.Hammam-Lif 0 - 1 Esperance Sportive de Tunis 0 - 1
TUN D1 20:00 FT Stade tunisien 0 - 4 U.S.Monastir 0 - 3
TUN D1 20:00 FT AS Slimane 2 - 0 C.A.Bizertin 1 - 0
TUR D1 20:00 FT Genclerbirligi 1 - 0 Ankaragucu 0 - 0
ANDSL 20:00 FT UE Santa Coloma 1 - 4 FC Santa Coloma 1 - 3
MKD D1 20:00 FT Sileks 0 - 0 FK Shkendija 79 0 - 0
MKD D1 20:00 FT Rabotnicki Skopje 2 - 1 FK Shkupi 0 - 1
MKD D1 20:00 FT Renova Cepciste 2 - 0 FC Struga Trim Lum 1 - 0
ENG FA WC 20:00 FT Arsenal (w) 2 - 0 Lewes (w) 0 - 0
SCO WPL 20:00 FT Hibernian (w) 1 - 0 Spartans (w) 0 - 0
GRE D1 20:00 FT Panaitolikos Agrinio 1 - 0 Panionios 0 - 0
GER RegS 20:00 FT Rot-Weiss Koblenz 0 - 0 Bayern Alzenau 0 - 0
GER RegN 20:00 FT Eintracht Norderstedt 2 - 4 VfL Wolfsburg (Youth) 1 - 0
GER RegN 20:00 FT Oldenburg 3 - 1 BSV Rehden 1 - 1
GER U17S 20:00 FT FSV Mainz 05 U17 1 - 0 Karlsruher SC U17 0 - 0
GER U19N 20:00 FT Union Berlin U19 3 - 1 Hamburger SV U19 2 - 0
Zam SL 20:00 FT NAPSA Stars 2 - 1 ZESCO United Ndola 1 - 0
ALB D2 20:00 FT Shenkolli 0 - 1 KF Oriku 0 - 1
ALB D2 20:00 FT Turbina Cerrik 0 - 0 Lushnja KS 0 - 0
GRE D21 20:00 FT Kalamata AO 0 - 1 AO Kavala 0 - 0
GRE D21 20:00 FT Egaleo Athens 1 - 0 Trikala 0 - 0
GRE D21 20:00 FT Thesprotos 2 - 4 Veria FC 2 - 2
Estonia WT 20:00 FT Elva 2 - 2 Kohtla Jarve JK Jarve 1 - 0
UPL 20:00 FT BUL FC 2 - 1 SC Villa 1 - 1
Greece U19 20:00 FT PAS Lamia U19 2 - 3 Aris Thessaloniki U19 0 - 1
Burundi League 20:00 FT Ngozi City FC 1 - 2 Bujumbura City 1 - 1
GER OBW 20:00 FT Bremer SV 4 - 0 TuS Schwachhausen 2 - 0
GER OBW 20:00 FT HSV Barmbek Uhlenhorst 5 - 1 Bramfelder SV 0 - 0
GER OBW 20:00 FT Niendorfer TSV 1 - 1 TuS Osdorf 0 - 0
GRE D3 20:00 FT Aetos Orfanou 5 - 0 Orfeas Xanthi 2 - 0
GRE D3 20:00 FT Agios Ierotheos 1 - 0 Agioi Anargyro 0 - 0
GRE D3 20:00 FT AO Anatoli 2 - 1 Thinaliakos FC 2 - 1
GRE D3 20:00 FT AO Palliniakos 0 - 2 Marko 0 - 0
GRE D3 20:00 FT Aris Avatou 4 - 0 Iraklis Zygou 1 - 0
GRE D3 20:00 FT Edessaikos 1 - 0 Thiella Sarakinon 1 - 0
GRE D3 20:00 FT Fostiras 3 - 2 AE Moschatou 2 - 2
GRE D3 20:00 FT Kallithea 2 - 1 APO Keratsini 1 - 1
GRE D3 20:00 FT Makedonikos 0 - 1 Thermaikos Thermis 0 - 1
GRE D3 20:00 FT Nestos Chrisoupolis 3 - 2 Doxa Theologos 3 - 1
GRE D3 20:00 FT Posidonas Neas Michanionas 3 - 0 Anagennisi Giannitsa 2 - 0
GRE D3 20:00 FT Rodos FC 2 - 0 Aiolikos 0 - 0
GSLW 20:00 FT Agrotikos Asteras (w) 2 - 2 Elpides Karditsas (w) 1 - 2
Uganda D 2 20:00 FT Dove FC 2 - 4 Airtel Kitara FC 1 - 2
Uganda D 2 20:00 FT Kansai Plascon FC 1 - 2 defense forces 0 - 2
Uganda D 2 20:00 FT Ndejje University 0 - 0 Kasese New Villa 0 - 0
Uganda D 2 20:00 FT Nyamityobora FC 4 - 1 Kigezi Homeboys FC 1 - 1
Uganda D 2 20:00 FT Saviours FC 0 - 0 Light SS FC 0 - 0
SCO WD 20:00 FT Aberdeen (w) 1 - 1 Kilmarnock (w) 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Coastal Union 0 - 0 Young Africans 0 - 0
TTLdB 20:00 FT AS Kasserine 2 - 0 AS Oued Ellil 0 - 0
TTLdB 20:00 FT A.S.Marsa 0 - 1 Jerba Midoun 0 - 0
TTLdB 20:00 FT ES Hamam-Sousse 1 - 3 Rejiche 1 - 1
TTLdB 20:00 FT Jendouba Sport 0 - 0 E.Gawafel.S.Gafsa 0 - 0
TTLdB 20:00 FT Stade Gabesien 0 - 0 Club Menzel Bouzelfa 0 - 0
TTLdB 20:00 FT A.S Djerba 0 - 1 S.S. Sfaxien 0 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Alliance FC 1 - 1 Singida United 1 - 0
GRE D3 20:00 FT Ermis Koridalou 1 - 1 Ilisiakos FC 1 - 1
GRE D3 20:00 FT Meteora 0 - 0 Iraklis Larisas 0 - 0
GEO SC 20:00 FT FC Saburtalo Tbilisi 1 - 0 Dinamo Tbilisi 1 - 0
EGY D2 20:00 FT Beni Suef 4 - 0 Asyut Petroleum 1 - 0
EGY D2 20:00 FT Al Minya 3 - 0 El Alameen 1 - 0
EGY D2 20:00 FT Young Muslims Qena 0 - 0 Fayoum 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Tanzania Prisons 2 - 0 Lipuli FC 1 - 0
FRA WD1 20:15 FT Lyon (w) 5 - 0 Montpellier (w) 1 - 0
SCO PR 20:30 FT Saint Johnstone 2 - 2 Glasgow Rangers 1 - 0
AUT D1 20:30 FT TSV Hartberg 2 - 2 Rapid Wien 1 - 1
AUT D1 20:30 FT LASK Linz 4 - 1 St.Polten 3 - 1
HOL D1 20:30 FT AZ Alkmaar 2 - 0 PEC Zwolle 0 - 0
HOL D1 20:30 FT Vitesse Arnhem 1 - 2 PSV Eindhoven 0 - 0
BEL D1 20:30 FT Club Brugge 1 - 0 Charleroi 1 - 0
TUR D2 20:30 FT Altay Spor Kulubu(N) 3 - 1 Adanaspor 2 - 0
BOS PL 20:30 FT Sloboda 0 - 0 Mladost Doboj Kakanj 0 - 0
BOS PL 20:30 FT NK Celik 0 - 2 HSK Zrinjski Mostar 0 - 1
SWE Cup 20:30 FT Karlskrona AIF(N) 1 - 1 AFC Eskilstuna 0 - 1
SWE Cup 20:30 FT IFK Norrkoping FK 1 - 0 Halmstads 1 - 0
SWE Cup 20:30 FT Tvaakers IF 1 - 3 Falkenberg 0 - 1
RUS FC 20:30 FT Russia U20(N) 0 - 2 FK Ural-2 0 - 1
INT CF 20:30 FT Osters IF 4 - 0 FC Linkoping City 1 - 0
IND D1 20:30 FT Chennai City 1 - 1 Aizawl FC 1 - 0
CZE D1 20:30 FT MFK Karvina 3 - 0 Teplice 3 - 0
CZE D1 20:30 FT Tescoma Zlin 2 - 3 Dynamo Ceske Budejovice 0 - 2
IWD1 20:30 FT Florentia(w) 3 - 0 Orobica (w) 2 - 0
IWD1 20:30 FT Empoli (w) 1 - 1 Tavagnacco (w) 0 - 1
FRAC U19 20:30 FT Niort U19 1 - 4 Nantes U19 1 - 3
FRAC U19 20:30 FT Monaco U19 2 - 0 SochauxU19 1 - 0
FRAC U19 20:30 FT Orleans US 45 U19 0 - 1 Chateauroux U19 0 - 1
ITA S4 20:30 FT A.S.D. Bra 0 - 1 Savona 0 - 0
ITA S4 20:30 FT AS Ostia Mare 2 - 0 Vis Artena 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Muravera 0 - 3 ASD Turris 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Asd Pineto Calcio 1 - 1 Tolentino 0 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD San Luigi Calcio 3 - 1 APDC Chions 2 - 1
ITA S4 20:30 FT Cjarlins Muzane 1 - 0 Legnago Salus 0 - 0
ITA S4 20:30 FT FC Vado 0 - 3 Prato 0 - 3
ITA S4 20:30 FT Gavorrano 2 - 0 ASD Grassina 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Marsala 0 - 1 ASD Troina 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Mezzolara 2 - 2 ASD Sasso Marconi 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Recanatese 3 - 2 Chieti 1 - 2
ITA S4 20:30 FT Scandicci 0 - 0 Aglianese 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Casarano 1 - 0 Foggia 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Tuttocuoio 1 - 0 Ponsacco 0 - 0
INT Kass 20:45 FT Kashiwa Reysol(U17)(N) 1 - 7 Zenit St. Petersburg U17 0 - 3
ENG WSL 21:00 FT Birmingham (w) 0 - 1 Bristol Academy (w) 0 - 0
ENG WSL 21:00 FT Brighton H.A. (w) 0 - 1 Tottenham Hotspur (w) 0 - 0
ENG WSL 21:00 FT Manchester City (w) 3 - 3 Chelsea FC (w) 1 - 1
FRA D1 21:00 FT Saint Etienne 1 - 1 Reims 0 - 0
AGB LE 21:00 FT Recreativo Caala 1 - 0 Primeiro de Agosto 0 - 0
AGB LE 21:00 FT Casa Militar 0 - 3 Onze Bravos 0 - 1
AGB LE 21:00 FT Desportivo Huila 0 - 0 Sporting Cabinda 0 - 0
SUI D1 21:00 FT Aarau 4 - 4 Kriens 2 - 1
SWEC-W 21:00 FT Kopparbergs Goteborg (w) 3 - 1 Linkopings (w) 1 - 0
INT CF 21:00 FT Umea FC 1 - 1 Tegs SK 1 - 1
INT CF 21:00 FT Valerenga 3 - 2 FK Krasnodar II 2 - 1
INT CF 21:00 FT Arsenal Tula 1 - 1 Lokomotiv Astana 1 - 1
INT CF 21:00 FT FC Torpedo Minsk 1 - 0 FC Mynai 1 - 0
INT CF 21:00 FT FC Zhetysu Taldykorgan 3 - 1 BATE Borisov 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Chabab Rif Hoceima 2 - 2 Wydad Temara 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Club Salmi 1 - 1 Kawkab de Marrakech 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Wydad Fes 0 - 1 SCCM Chabab Mohamedia 0 - 1
MAR D2 21:00 FT KAC de Kenitra 1 - 1 USK US Sidi Kacem 0 - 1
MAR D2 21:00 FT Racing Casablanca 0 - 0 Maghreb Fez 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Itihad Z. Khemisset 2 - 0 Olympique Dcheira 1 - 0
MAR D2 21:00 FT Chabab Ben Guerir 1 - 1 Chabab Atlas Khenifra 1 - 0
MAR D2 21:00 FT ASS Association Sportive de Sa 2 - 0 TAS de Casablanca 0 - 0
EWSL 21:00 FT Queens Park Rangers (w) 0 - 4 Milton Keynes Dons (w) 0 - 0
ISL 21:00 FT Delhi Dynamos 4 - 4 Kerala Blasters FC 3 - 2
ITA D2 21:00 FT Pordenone Calcio SSD 0 - 1 Chievo 0 - 1
ITA D2 21:00 FT Salernitana 1 - 0 Livorno 1 - 0
POL PR 21:00 FT Wisla Krakow 2 - 0 Korona Kielce 1 - 0
CRO D1 21:00 FT Dinamo Zagreb 3 - 2 Inter Zapresic 1 - 1
CYP D1 21:00 FT AEP Paphos 2 - 0 APOEL Nicosia 0 - 0
CYP D1 21:00 FT Ethnikos Achnas FC 5 - 0 Anorthosis Famagusta FC 3 - 0
MNE D1 21:00 FT OFK Titograd 1 - 3 FK Rudar Pljevlja 1 - 0
AZE D1 21:00 FT Qarabag 1 - 0 Standard Sumgayit 0 - 0
ENG WNPL 21:00 FT Stoke City (w) 1 - 1 Huddersfield (w) 0 - 0
ENG WNPL 21:00 FT Nottingham Forest (w) 2 - 1 Fylde LFC (w) 1 - 1
ENG WPR 21:00 FT Leicester City (w) 2 - 2 Charlton (w) 0 - 0
ENG WPR 21:00 FT London City Lionesses (w) 1 - 1 CrystalPalace (w) 1 - 1
SVK D1 21:00 FT FK Senica 2 - 0 Spartak Trnava 2 - 0
ENG PR 21:00 FT Manchester United 3 - 0 Watford 1 - 0
ENG PR 21:00 FT Wolves 3 - 0 Norwich City 2 - 0
SCO WPL 21:00 FT Forfar Farmington (w) 0 - 1 Motherwell (w) 0 - 0
SCO WPL 21:00 FT Glasgow Rangers (w) 3 - 0 Hearts (w) 1 - 0
ICE WLC 21:00 FT UMF Selfoss (w) 0 - 3 Fylkir (w) 0 - 1
CRO D2 21:00 FT Bijelo Brdo 0 - 1 NK Osijek II 0 - 1
CRO D2 21:00 FT NK Croatia Zmijavci 3 - 0 NK Dugopolje 1 - 0
GER RegW 21:00 FT SV Rodinghausen 3 - 3 Alemannia Aachen 2 - 0
ITA C1A 21:00 FT JuventusU23 1 - 0 US Pianese 1 - 0
ITA C1A 21:00 FT Olbia 1 - 0 Pistoiese 1 - 0
ITA C1A 21:00 FT Pontedera 0 - 1 Alessandria 0 - 0
ITA C1B 21:00 FT Cesena 1 - 3 Vicenza 0 - 1
ITA C1B 21:00 FT Gubbio 0 - 0 Reggio Audace FC 0 - 0
ITA C1B 21:00 FT Ravenna 0 - 1 Triestina 0 - 0
ITA C1C 21:00 FT Catania 0 - 0 Ternana 0 - 0
ITA C1C 21:00 FT Cavese 1 - 1 Bari 0 - 1
ITA C1C 21:00 FT AC Monopoli 0 - 1 ASD Sicula Leonzio 0 - 0
ITA C1C 21:00 FT Reggina 3 - 0 Paganese 0 - 0
ITA C1C 21:00 FT Viterbese 1 - 3 Potenza 0 - 1
Finland KC 21:00 FT Kaarinan Pojat 2 - 1 Honka Akatemia 0 - 1
GER OBW 21:00 FT SV Straelen 4 - 3 TSV Meerbusch 1 - 2
GER OBW 21:00 FT VfL Oldenburg 5 - 3 Lupo-Martini Wolfsburg 2 - 2
ITA S4 21:00 FT FB Brindisi 1912 0 - 0 Nardo 0 - 0
ITA S4 21:00 FT Taranto Sport 0 - 0 USD Bitonto 0 - 0
POR D3 21:00 FT Amarante 2 - 1 Sanjoanense 1 - 0
CRO D3 21:00 FT NK Kamen Ivanbegovina 4 - 1 Zmaj Blato 1 - 0
CAE D1 21:00 FT Bamboutos de 1 - 1 APEJES Academy 1 - 0
CAE D1 21:00 FT Colombe du Dja et Lobo 0 - 1 UMS de Loum 0 - 0
CAE D1 21:00 FT Feutcheu FC 1 - 0 AS Fortuna Mfou 1 - 0
CAE D1 21:00 FT Tonnerre Yaounde 0 - 1 PWD de Bamenda 0 - 1
CAE D1 21:00 FT Young Sports 1 - 0 Avion Academy 1 - 0
SCO WD 21:00 FT Hamilton FC (w) 5 - 0 Stirling University (w) 2 - 0
WWLC 21:00 FT Swansea City (w) 3 - 0 Port Talbot Women 1 - 0
Burundi League 21:00 FT Rukinzo FC 1 - 2 Olympic Star 1 - 0
ICE LC 21:10 FT Vestri(N) 3 - 0 Vikingur Olafsvik 3 - 0
NGA PR 21:30 FT Adamawa United 2 - 1 Ifeanyi Ubah 1 - 0
BUL D1 21:30 FT Etar 1 - 1 Ludogorets Razgrad 0 - 0
ENG WNPL 21:30 FT Derby County (w) 7 - 0 Middlesbrough (w) 3 - 0
ROM D1 21:30 FT FC Astra Giurgiu 2 - 2 Sepsi 0 - 2
ROM D1 21:30 FT Gaz Metan Medias 1 - 0 Dinamo Bucuresti 1 - 0
ROM D1 21:30 FT FC Viitorul Constanta 0 - 0 FC Clinceni 0 - 0
GER D1 21:30 FT Bayer Leverkusen 2 - 0 Augsburg 1 - 0
GER OBW 21:30 FT Habenhauser 2 - 3 Werder Bremen III 1 - 1
BSWCP 21:30 FT Termy Poddebice Beach 7 - 4 Tonio Team Sosnowiec Beach 0 - 0
Estonia WT 21:50 FT Tallinna JK Legion B 17 - 1 FC Kuressaare II 11 - 0
ENG WSL 22:00 FT West Ham United (w) 4 - 2 Liverpool (w) 2 - 0
SPA D1 22:00 FT Real Valladolid 2 - 1 RCD Espanyol 0 - 0
SCO PR 22:00 FT Celtic FC 3 - 1 Kilmarnock 2 - 1
SUI Sl 22:00 FT Basel 2 - 2 Servette 2 - 0
SUI Sl 22:00 FT Lugano 0 - 0 FC Sion 0 - 0
SUI Sl 22:00 FT St. Gallen 3 - 3 Young Boys 1 - 2
NGA PR 22:00 FT Jigawa Golden Stars 2 - 1 Wikki Tourist 0 - 1
NGA PR 22:00 FT Lobi Stars 0 - 0 Plateau United 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Rivers United 2 - 1 Kano Pillars 1 - 0
NGA PR 22:00 FT MFM FC 0 - 0 Heartland FC 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Sunshine Stars FC 0 - 0 Enugu Rangers International 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Akwa United 1 - 1 Warri Wolves FC 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Katsina United 1 - 0 Abia Warriors 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Nasarawa United 2 - 0 Enyimba 1 - 0
AGB LE 22:00 FT Progresso 3 - 2 Benfica Lubango 2 - 1
VEN D1 22:00 FT Deportivo La Guaira 2 - 0 Portuguesa FC 0 - 0
SPA D2 22:00 FT Real Zaragoza 3 - 1 Deportivo La Coruna 2 - 1
POR D1 22:00 FT Pacos de Ferreira 2 - 1 FC Famalicao 0-0
POR D1 22:00 FT Moreirense 2 - 1 Santa Clara 1 - 1
DEN SASL 22:00 FT Silkeborg 1 - 1 FC Copenhagen 1 - 0
UKR D1 22:00 FT FC Shakhtar Donetsk 1 - 0 Desna Chernihiv 0 - 0
SLO D1 22:00 FT Domzale 1 - 2 NK Mura 05 0 - 1
SWEC-W 22:00 FT Mallbackens IF (w) 1 - 4 Orebro (w) 1 - 2
INT CF 22:00 FT Rostov FK 1 - 0 FC Krasnodar 0 - 0
INT CF 22:00 FT FC Ufa 4 - 1 Dalian Pro 2 - 0
EWSL 22:00 FT Yeovil Town (w) 3 - 0 Plymouth Argyle (w) 0 - 0
CHI D1 22:00 FT Deportes La Serena 3 - 0 Santiago Wanderers 2 - 0
BEL D2 22:00 FT KFCO Wilrijk 2 - 1 KVSK Lommel 0 - 0
LUX D1 22:00 FT Rodange 91 1 - 2 Etzella Ettelbruck 0 - 0
LUX D1 22:00 FT Racing Beirut 1 - 1 Jeunesse Esch 0 - 0
LUX D1 22:00 FT F91 Dudelange 4 - 2 CS Petange 0 - 1
LUX D1 22:00 FT Victoria Rosport 2 - 1 Muhlenbach Sandzak 1 - 1
LUX D1 22:00 FT Fola Esch 2 - 1 UNA Strassen 1 - 0
LUX D1 22:00 FT US Mondorf-les-Bains 1 - 2 Red Boys Differdange 0 - 0
IRN PR 22:00 FT Esteghlal Tehran 2 - 1 Zob Ahan 1 - 0
ENG WPR 22:00 FT Aston Villa (w) 4 - 0 Coventry (w) 3 - 0
POR D2 22:00 FT CD Mafra 1 - 0 Penafiel 1 - 0
POR D2 22:00 FT Cova Piedade 1 - 2 Varzim 0 - 1
TUN D1 22:00 FT Sifakesi 2 - 1 J.S. Kairouanaise 1 - 1
ANDSL 22:00 FT CE Carroi 1 - 2 FC Ordino 1 - 1
POR JBN 22:00 FT Chaves U17 1 - 2 Vitoria SC Guimaraes U17 0 - 0
PORJA1off 22:00 FT Vitoria SC Guimaraes U19 1 - 1 Nacional U19 0 - 0
POR D3 22:00 FT Olhanense SC 1 - 0 Sintra Football 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Alcorcon U19 1 - 0 Burgos U19 1 - 0
SPA LU19 22:00 FT CD Ebro U19 1 - 3 Barcelona U19 0 - 1
NOR U19 22:00 FT Viking U19 0 - 1 Molde U19 0 - 1
Croatia U19 L 22:00 FT Hajduk Split U19 1 - 0 Hrvatski Dragovoljac U19 0 - 0
MEX U20 22:00 FT Pumas U20 1 - 1 Monarcas Morelia U20 0 - 0
POR D3 22:00 FT Fafe 1 - 0 Chaves B 0 - 0
POR D3 22:00 FT Amora FC 1 - 0 Lusitano Evora 1 - 0
POR D3 22:00 FT Benfica C.Branco 2 - 0 UD Santarem 2 - 0
POR D3 22:00 FT CF Canelas 2010 1 - 1 Leca 1 - 0
Spain D4 22:00 FT CF Soller 4 - 0 SD Portmany 2 - 0
Spain D4 22:00 FT RSD Alcala Henares 3 - 2 Rayo Vallecano B 0 - 1
POR D3 22:00 FT FC Armacenenses 1 - 0 aljustrelense 0 - 0
POR D3 22:00 FT FC Arouca 4 - 2 Pedras Rubras 3 - 1
POR D3 22:00 FT GD Vitoria Sernache 2 - 3 Beira Mar 0 - 2
POR D3 22:00 FT Lusitania 2 - 0 Gondomar 1 - 0
POR D3 22:00 FT Merelinense 2 - 1 Marr Tino 1 - 0
POR D3 22:00 FT Coimbroes 0 - 0 AD Castro Daire 0 - 0
POR D3 22:00 FT Sp. Espinho 4 - 0 Lusitanos 3 - 0
POR D3 22:00 FT Ideal 2 - 1 Oliveira Hospital 1 - 1
POR D3 22:00 FT Maria da Fonte 1 - 0 GD Braganca 1 - 0
POR D3 22:00 FT Mirandela 1 - 2 CD Cerveira 1 - 0
POR D3 22:00 FT Praiense 1 - 1 Agueda 0 - 0
POR D3 22:00 FT SU 1 Dezembro 0 - 0 Alverca 0 - 0
POR D3 22:00 FT Clube Desportivo Trofense 1 - 0 Ginasio Figueirense 0 - 0
POR D3 22:00 FT Uniao Leiria 1 - 1 FC Caldas 0 - 1
POR D3 22:00 FT Valadares Gaia FC 0 - 0 Vila Real 0 - 0
POR D3 22:00 FT Clube Albergaria (w) 2 - 1 CA Ouriense (w) 0 - 1
Ghana FA C 22:00 FT Danbort FC 0 - 2 Accra Hearts of Oak 0 - 1
Ghana FA C 22:00 FT Karela 0 - 1 Medeama SC 0 - 1
PRL RT 22:00 FT Carlos Mannucci Reserves 2 - 0 Academia Deportiva Cantolao Reserves 1 - 0
Ghana FA C 22:00 FT Achiken FC 0 - 2 Ashanti Gold 0 - 0
QAT RL 22:00 FT Al Duhail U23 6 - 0 Al Wakra Reserves 1 - 0
KUW Cup 22:10 FT Al-Yarmouk 3 - 2 Al-Shabab(KUW) 1 - 1
INT CF 22:10 FT BK Derby 0 - 1 Linghem 0 - 1
ICE LC 22:15 FT Fylkir(N) 8 - 1 Magni 5 - 0
GRE D1 22:15 FT Volos NFC 0 - 0 AEL Larisa 0 - 0
GRE D1 22:15 FT Atromitos Athens 1 - 0 SKODA Xanthi 1 - 0
Spain D4 22:15 FT Deportiva Minera 1 - 6 Huercal 0 - 4
SWE Cup 22:30 FT Hacken 3 - 0 GAIS 2 - 0
SWE Cup 22:30 FT Eskilsminne IF(N) 0 - 5 Ostersunds FK 0 - 2
SWEC-W 22:30 FT Pitea IF (w) 4 - 0 IK Uppsala (w) 2 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Gerena 0 - 0 CD Rota 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Ciudad de Murcia 1 - 2 Mazarron CF 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CCD Alberite 3 - 1 CD Berceo 2 - 1
Spain D4 22:30 FT CF Calamocha 0 - 1 SD Tarazona 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Utebo FC 0 - 0 Club Deportivo Sarinena 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Cayon 2 - 0 CD Guarnizo 0 - 0
BFL 22:30 FT Sally Tas 2 - 0 ASF Bobo 0 - 0
ICPD D1 22:30 FT Societe Omnisports De L'Armee 2 - 1 Issia Wazy 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Artistico Navalcarnero 3 - 0 RCD Carabanchel 3 - 0
NOR U19 22:30 FT Bodo Glimt U19 1 - 2 Tromso U19 0 - 0
QAT RL 22:30 FT Al Sailiya SC Reserves 2 - 3 Qatar SC Doha U23 2 - 2
HOL D1 22:45 FT Heracles Almelo 1 - 0 AFC Ajax 0 - 0
FRA D1 22:59 FT Rennes 2 - 1 Nimes 1 - 1
AUT D1 22:59 FT Austria Wien 2 - 2 Red Bull Salzburg 0 - 1
TUR D2 22:59 FT Istanbulspor 0 - 0 Boluspor 0 - 0
SWEC-W 22:59 FT Vaxjo FF (w) 1 - 1 Vittsjo GIK (w) 1 - 1
ICE LCB 22:59 FT Volsungur husavik 2 - 2 Dalvik Reynir 0 - 1
CZE D1 22:59 FT Sigma Olomouc 1 - 0 Sparta Praha 1 - 0
CYP D1 22:59 FT Olympiakos Nicosia FC 1 - 1 AEL Limassol 0 - 1
CYP D1 22:59 FT AEK Larnaca 0 - 0 Nea Salamis 0 - 0
MNE D1 22:59 FT FK Buducnost Podgorica 2 - 0 KOM Podgorica 1 - 0
ICE LC 22:59 FT Grindavik(N) 0 - 5 Thor Akureyri 0 - 1
POR D2 22:59 FT Nacional da Madeira 1 - 0 Academica Coimbra 0 - 0
HUN D2E 22:59 FT FC Ajka 2 - 0 MTK Hungaria 0 - 0
HUN D2E 22:59 FT Csakvari TK 1 - 1 Gyirmot SE 0 - 0
MAR D1 22:59 FT RCOZ Oued Zem 0 - 0 Renaissance Sportive de Berkane 0 - 0
TUR D1 22:59 FT Fenerbahce 1 - 3 Galatasaray 1-1
SPA D31 22:59 FT Marino luanco 0 - 0 CF Internacional De Madrid 0 - 0
SPA D31 22:59 FT Real Madrid Castilla 2 - 0 UD San Sebastian Reyes 1 - 0
SPA D32 22:59 FT Barakaldo CF 1 - 1 Alaves B 0 - 0
SPA D32 22:59 FT CD Guijuelo 3 - 1 Cultural Leonesa 2 - 0
SPA D32 22:59 FT CD Izarra 1 - 1 Calahorra 0 - 1
SPA D32 22:59 FT Real Union Irun 0 - 1 SD Amorebieta 0 - 0
SPA D32 22:59 FT UD Logrones 2 - 1 Osasuna B 1 - 0
SPA D32 22:59 FT Unionistas de Salamanca 1 - 1 CF Salmantino 1 - 1
SPA D33 22:59 FT Castellon 3 - 2 Gimnastic Tarragona 2 - 2
SPA D33 22:59 FT Lleida 2 - 0 SD Ejea 2 - 0
SPA D33 22:59 FT UE Olot 1 - 1 Sabadell 0 - 1
SPA D34 22:59 FT Algeciras 1 - 1 FC Cartagena 1 - 1
SPA D34 22:59 FT UD Marbella 0 - 0 Real Balompedica Linense 0 - 0
SPA D34 22:59 FT Real Murcia 3 - 1 UCAM Murcia 0 - 0
SPA D34 22:59 FT Recreativo Huelva 2 - 0 Atletico Sanluqueno 0 - 0
MEX U20 22:59 FT FC Juarez U20 2 - 0 Santos Laguna U20 1 - 0
CRSK U19 22:59 FT Zagreb locomotive U19 5 - 1 Sesvete U19 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Compostela 4 - 1 Rapido de Bouzas 3 - 0
Spain D4 22:59 FT Xerez Deportivo 1 - 1 Sevilla C 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Guadalajara 0 - 0 La Solana 0 - 0
Spain D4 22:59 FT UE Vilassar de Mar 3 - 2 EC Granollers 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Crevillente 0 - 3 Eldense 0 - 2
Spain D4 22:59 FT CD Olimpic Xativa 1 - 1 Silla CF 0 - 0
MEX U20 22:59 FT Queretaro U20 1 - 3 San Luis U20 0 - 1
POR D3 22:59 FT Sporting (w) 3 - 2 SL Benfica (W) 2 - 1
POR D3 22:59 FT ARC Oleiros 0 - 1 Anadia 0 - 0
POR D3 22:59 FT Maritimo B 1 - 0 CF Uniao Madeira 1 - 0
LIBD1L 22:59 FT Freeport 2 - 2 MC Breweries 0 - 1
GUA D2 22:59 FT C.S.D. Comunicaciones B 5 - 0 Capitalinos FC 3 - 0
RUS FC 23:15 FT KAMAZ Naberezhnye Chelny(N) 0 - 1 Khimki 0 - 0
INT Kass 23:15 FT Aspire International U17 2 - 4 Glasgow RangersU17 0 - 2
BOS PL 23:30 FT NK Siroki Brijeg 2 - 2 Borac Banja Luka 0 - 2
POL PR 23:30 FT Lech Poznan 2 - 0 Lechia Gdansk 0-0
CRO D1 23:30 FT Istra 1961 Pula 1 - 1 Slaven Koprivnica 1 - 1
ENG PR 23:30 FT Arsenal 3 - 2 Everton 2 - 2
SPA D34 23:30 FT Yeclano Deportivo 1 - 0 CP Villarrobledo 1 - 0
ITA C1C 23:30 FT US Casertana 1908 1 - 2 Vibonese 1 - 0
ITA C1C 23:30 FT AZ Picerno ASD 1 - 0 Bisceglie 1913 0 - 0
ITA C1C 23:30 FT Rende 0 - 1 Avellino 0 - 0
Spain D4 23:30 FT Caudal 4 - 0 Condal CF 2 - 0
Spain D4 23:30 FT Vilamarxant CF 0 - 1 Atletico Saguntino 0 - 1
Spain D4 23:30 FT Arroyo Club Polideportivo 1 - 0 UP Plasencia 0 - 0
Spain D4 23:30 FT CD El Palo 3 - 2 Motril 1 - 0
Spain D4 23:30 FT UD Los Barrios 1 - 1 Coria CF 1 - 1
Mex MFW 23:30 FT Monterrey (w) 2 - 1 Puebla (w) 1 - 0
GFA PR 23:30 FT Real Banjul 1 - 1 Banjul Hawks FC 0 - 1
INT CF 23:40 FT JK Nomme Kalju II 7 - 1 Levadia Tallinn II 3 - 0
Estonia WT 23:40 FT Tartu JK Maag Tammeka B 7 - 1 Tallinna FC Levadia B 3 - 0
Estonia WT 23:40 FT JK Welco Elekter 1 - 7 Nomme JK Kalju II 0 - 3
Dark Mode
`