ZQSCORE GOAL
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 26-02-2020
ROM D2 00:00 FT Rapid Bucuresti 0 - 0 Voin Tate Numa Glenn 0 - 0
SLO D1 00:00 FT NK Aluminij 1 - 0 NK Rudar Velenje 0 - 0
INT CF 00:00 FT USK Anif 1 - 3 Vocklamarkt 0 - 2
INT CF 00:00 FT Universidad de Antioquia 0 - 1 Rionegro Aguilas Reserves 0 - 1
CNCF WU20 00:00 FT Cayman Islands (w) (U20)(N) 0 - 2 Trinidad Tobago (w) U20 0 - 0
Spain D4 00:00 FT CD Barco 1 - 2 CD Pontellas 0 - 0
INT FRL 00:30 FT Portugal U19 3 - 1 France U19 0 - 1
HOL RE 00:30 FT Go Ahead Eagles Reserve 0 - 2 Feyenoord Reserve 0 - 1
INT CF 00:45 FT SSV Jeddeloh 3 - 0 SV Atlas Delmenhorst 0 - 0
INT CF 01:00 FT Borstahusens BK 1 - 4 IF Lodde 0 - 3
INT CF 01:00 FT KV Kortrijk Reserves 0 - 0 KFC Mandel United 0 - 0
MAR D1 01:00 FT Maghrib Association Tetouan 0 - 0 Raja de Beni Mellal 0 - 0
MEX D3 01:00 FT Real Canamy Tlayacapan 5 - 0 CD Nuevo Chimalhuacan 1 - 0
HOL WD1 01:30 FT FC Twente Enschede (w) 2 - 1 Ajax Amsterdam (w) 1 - 0
INT CF 01:45 FT Excelsior Maassluis 4 - 0 RKC Waalwijk Reserve 1 - 0
ENG U23LC 02:00 FT Hull City U23 0 - 0 Scunthorpe U23 0 - 0
ENG U23LC 02:00 FT Portsmouth U23 0 - 3 Aston Villa U23 0 - 0
ENG U23LC 02:00 FT Plymouth Argyle U23 1 - 4 Fulham U23 0 - 1
INT CF 02:00 FT SV Lannach 1 - 2 AK Liebherr GAK (Youth) 1 - 2
INT CF 02:30 FT Orange County FC 1 - 1 Los Angeles Galaxy II 0 - 0
ENG FA WC 02:30 FT CrystalPalace (w) 0 - 3 Brighton H.A. (w) 0 - 1
WAL FAWCS 02:30 FT Ammanford 0 - 3 Pontypridd 0 - 1
SCO RC 02:30 FT Livingston Reserves 0 - 1 Airdrieonians Reserves 0 - 1
GIB PD 02:30 FT Europa Point 2 - 1 FC Boca Juniors Gibraltar 1 - 1
SCO PR 02:45 FT Motherwell 1 - 2 Saint Mirren 1-0
ENG LCH 02:45 FT Huddersfield Town 2 - 1 Bristol City 1 - 0
ENG LCH 02:45 FT Luton Town 2 - 1 Brentford 2 - 0
ENG LCH 02:45 FT Queens Park Rangers (QPR) 2 - 1 Derby County 1 - 1
ENG LCH 02:45 FT Cardiff City 0 - 1 Nottingham Forest 0 - 0
ENG L2 02:45 FT Grimsby Town 4 - 2 Newport County 2 - 1
ENG L2 02:45 FT Cheltenham Town 2 - 1 Northampton Town 1 - 1
ENG CS 02:45 FT Billericay Town 1 - 1 Oxford City 0 - 0
ENG CS 02:45 FT Chippenham Town 3 - 0 Concord Rangers 1 - 0
ENG CS 02:45 FT Wealdstone FC 0 - 1 Chelmsford City 0 - 0
SCO CH 02:45 FT Ayr United 1 - 2 Greenock Morton 1 - 1
SCO CH 02:45 FT Dunfermline Athletic 1 - 2 Inverness 0 - 1
ENG Conf 02:45 FT Maidenhead United 1 - 3 Ebbsfleet United 1-3
ENG Conf 02:45 FT Aldershot Town 3 - 2 Boreham Wood 0 - 1
ENG-S PR 02:45 FT Swindon Supermarine 1 - 1 Hayes Yeading United 0 - 1
ENG-S PR 02:45 FT Wimborne Town 0 - 0 Merthyr Town 0 - 0
ENG-S PR 02:45 FT Gosport Borough 0 - 0 Salisbury FC 0 - 0
ENG-S CE 02:45 FT Biggleswade Town 3 - 0 Lowestoft Town 2 - 0
ENG-S CE 02:45 FT Hednesford Town 3 - 3 Peterborough Sports 2 - 1
ENG-S CE 02:45 FT Royston Town 3 - 1 Stourbridge 0 - 1
ENG L1 02:45 FT Sunderland A.F.C 1 - 1 Fleetwood Town 0 - 1
ENG L1 02:45 FT Blackpool 2 - 1 Bolton Wanderers 1 - 0
ENG L1 02:45 FT Coventry City 1 - 1 Rotherham United 0 - 1
ENG L1 02:45 FT Shrewsbury Town 2 - 3 Tranmere Rovers 0 - 2
ENG L1 02:45 FT Oxford United 3 - 0 Accrington Stanley 1 - 0
ENG L1 02:45 FT Portsmouth 3 - 1 Milton Keynes Dons 1 - 1
ENG-N PR 02:45 FT Lancaster City 1 - 3 Whitby Town 0 - 1
ENG-N PR 02:45 FT Nantwich Town 0 - 1 FC United of Manchester 0 - 1
NIR CH 02:45 FT Ballyclare Comrades 0 - 1 Knockbreda 0 - 0
SCO L1 02:45 FT Dumbarton 1 - 0 Clyde 0 - 0
SCO L1 02:45 FT Peterhead 1 - 1 Forfar Athletic 0 - 0
ENG CN 02:45 FT Boston United 0 - 3 Gateshead 0 - 2
ENG C C 02:45 FT Vauxhall Motors 2 - 2 Hyde 1 - 1
NIR Rl 02:45 FT Coleraine Reserves 1 - 0 Institute Reserves 1 - 0
ENG LCH 03:00 FT West Bromwich(WBA) 2 - 0 Preston North End 2 - 0
INT CF 03:00 FT North Texas 1 - 3 Tulsa Roughneck 1 - 2
INT CF 03:00 FT Louisville City FC 4 - 0 Forward Madison FC 4 - 0
CNCF WU20 03:00 FT Puerto Rico (w) U20(N) 1 - 2 Guyana (w) U20 0 - 0
CNCF WU20 03:00 FT St. Kitts and Nevis (w) U20(N) 0 - 7 Haiti (w) U20 0 - 5
UEFA CL 03:00 FT Chelsea 0 - 3 Bayern Munchen 0 - 0
UEFA CL 03:00 FT Napoli 1 - 1 FC Barcelona 1 - 0
NIR CH 03:00 FT Ards FC 3 - 1 Dergview FC 1 - 1
ACT M 03:00 FT Deportivo Espanol 0 - 2 Victoriano Arenas 0 - 0
ARG B M(c) 03:00 FT Club Atletico Acassuso 1 - 1 Flandria 0 - 1
ADT M(c) 03:00 FT Yupanqui 1 - 2 Defensores de Cambaceres 0 - 1
URU RL 03:00 FT Liverpool Montevideo Reserve 1 - 4 Deportivo Maldonado Reserve 0 - 2
ARG B M(c) 03:35 FT Almirante Brown 2 - 0 Deportivo Armenio 1 - 0
CHI D2 04:00 FT Santiago Morning 0 - 1 Cobreloa 0 - 0
CON CSA 05:15 FT CA River Plate(N) 1 - 0 Atletico Grau 1-0
CNCF WU20 06:00 FT Nicaragua (w) U20(N) 0 - 4 Mexico (w) U20 0 - 2
MEX D3 06:00 FT Sporting Canamy 1 - 1 Pioneros de Cancun 1 - 1
CHI D2 06:30 FT Rangers Talca 2 - 2 Union San Felipe 1 - 1
ECU D1 07:15 FT Tecnico Universitario 2 - 0 Sociedad Deportiva Aucas 0 - 0
ARG D1 07:45 FT Union Santa Fe 0 - 0 Central Cordoba SDE 0 - 0
ARG D1 07:45 FT Talleres Cordoba 4 - 2 CA Huracan 2 - 1
ARG D2B 07:50 FT San Martin Tucuman 2 - 0 Sarmiento Junin 1 - 0
PER D1 08:00 FT Alianza Universidad 1 - 0 Cienciano 0 - 0
JAM D1 08:00 FT Harbour View FC 2 - 0 Vere United 1 - 0
Mex MFW 08:00 FT Chivas Guadalajara (w) 0 - 2 Atlas (w) 0 - 0
Mex MFW 08:00 FT Pachuca (w) 5 - 0 Queretaro (w) 4 - 0
COL D1(a) 08:05 FT Jaguares de Cordoba 1 - 3 Alianza Petrolera 1 - 0
Mex MFW 09:00 FT Saint Louis Athletica (w) 1 - 6 Tigres (w) 0 - 4
Mex MFW 10:00 FT Santos Laguna (w) 1 - 2 Aguilas de Leon (w) 1 - 1
HKEC 12:00 FT Guangzhou R F U19 1 - 2 Wofoo Tai Po 0 - 1
TAJ CUP 13:00 FT Dushanbe-83 1 - 1 Khatlon Bokhtar 0 - 0
INT CF 14:35 FT SHB Da Nang U19 6 - 1 Huda Hue U19 4 - 1
INT CF 14:55 FT SHB Da Nang 2 - 0 Binh Dinh 0 - 0
HKEC 15:00 FT Biu Chun Rangers 6 - 3 LeeMan 3 - 1
CB-CUP 15:00 FT Banteay Meanchey 1 - 4 Battambong 1 - 1
INT CF 15:35 FT Dong Tam Long An 1 - 1 Can Tho 0 - 1
INT CF 16:00 FT Chernomorets Odessa II 3 - 1 Real Pharma Ovidiopol 2 - 1
AFC Cup 16:00 FT YANGON UNITED(N) 3 - 2 Lao Toyota FC 2 - 0
Myan U19 16:00 FT Silver Stars FC U19 0 - 9 Shan Utd U19 0 - 2
Myan U19 16:00 FT Magwe FC U19 1 - 2 Chinland FC U19 0 - 1
Myan U19 16:00 FT Southern Myanmar U19 2 - 1 Ayeyawady Utd U19 0 - 1
Myan U19 16:00 FT Zwekapin United U19 0 - 3 Yangon United FC U19 0 - 1
AUS QSL 16:30 FT Brisbane Strikers 1 - 2 Gold Coast Knights 1 - 1
INT CF 17:00 FT Metallurg Lipetsk 3 - 2 FC Tambov Youth 1 - 2
ALG U21 17:00 FT MC Alger U21 3 - 2 MC Oran U21 1 - 1
TAJ CUP 17:00 FT FC Kuktosh 4 - 2 Eskhata 1 - 0
PAR U23 17:30 FT Sportivo San Lorenzo U23 4 - 3 Sportivo Luqueno U23 1 - 1
TUR D2 18:00 FT Hatayspor 1 - 0 Osmanlispor FC 1 - 0
AFC Cup 18:00 FT Svay Rieng FC(N) 2 - 1 Bali United 2 - 0
ALG U21 18:00 FT CS Constantine U21 2 - 2 NC Magra U21 1 - 1
ALG U21 18:00 FT JS Saoura U21 4 - 2 USM Alger U21 3 - 0
ALG U21 18:00 FT RC Relizane U21 1 - 1 AS Khroub U21 1 - 1
ALG U21 18:00 FT USM Bel Abbes U21 0 - 3 US Biskra U21 0 - 1
ALG U21 18:10 FT ES Setif U21 1 - 1 NA Hussein Dey U21 0 - 1
ALG U21 18:10 FT RC Arba U21 5 - 0 Tadjenant U21 3 - 0
ALG U21 18:15 FT AS Ain Mlila U21 3 - 2 CA Bordj Bou Arreridj U21 0 - 2
ALG U21 18:15 FT ASM Oran U21 3 - 2 MC Saida U21 0 - 2
ALG U21 18:20 FT CR Belouizdad U21 1 - 2 JS Kabylie U21 1 - 1
ALG U21 18:20 FT ASO Chlef U21 2 - 2 Paradou AC U21 1 - 1
ALG U21 18:25 FT MC EI Eulma U21 2 - 1 MO Bejaia U21 1 - 0
INT CF 18:30 FT IK Brage 1 - 3 IK Frej Taby 0 - 0
AFC Cup 18:30 FT Hougang United FC 2 - 3 CLB TPHCM 0 - 2
AFC Cup 18:30 FT Ceres FC(N) 2 - 2 Than Quang Ninh 1 - 1
INT CF 19:00 FT Volyn 0 - 2 Aarhus Fremad 0 - 1
INT CF 19:00 FT Volendam (Youth) 3 - 1 ADO Den Haag (Youth) 2 - 1
INT FRL 19:00 FT North Macedonia U19 1 - 5 Georgia U19 1 - 3
DEN RLC 19:00 FT Sonderjyske Reserve 2 - 1 Midtjylland Reserve 1 - 1
HOL RE 19:00 FT Volendam Reserves 3 - 1 Jong Den Haag Reserve 2 - 1
IY Cup 19:00 FT Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 1 - 3 Beitar Jerusalem Oren U19 1 - 0
ENG RES 19:00 FT Cambridge Utd Reserve 2 - 1 Leyton Orient Am. 0 - 0
IY Cup 19:15 FT FC Kfar Qasim U19 0 - 2 Hapoel Beer Sheva U19 0 - 0
IY Cup 19:15 FT Hapoel Nof HaGalil U19 2 - 3 Hapoel Hadera U19 0 - 2
IY Cup 19:15 FT Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 0 - 0 Bnei Sakhnin U19 0 - 0
IY Cup 19:15 FT Hapoel Ramat Gan U19 7 - 1 Hapoel Mahane Yehuda U19 3 - 1
IY Cup 19:15 FT Maccabi Haifa Shmuel U19 1 - 1 Beitar Nes Tubruk U19 0 - 1
IY Cup 19:15 FT Maccabi Netanya U19 1 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv U19 0 - 1
IY Cup 19:15 FT Maccabi Tzur ShalomU19 0 - 2 Hapoel Raanana Roei U19 0 - 2
IY Cup 19:15 FT Hapoel Akko U19 1 - 3 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 0 - 1
KSA D1 19:30 FT Al Khaleej Club 2 - 1 AL-Rbeea Jeddah 2 - 0
INT CF 19:30 FT Ramtha SC U20 3 - 0 Al Salt U20 2 - 0
INT CF 19:30 FT Legion Dynamo 0 - 0 Dinamo Briansk 0 - 0
BGD D1 19:30 FT Brothers Union 2 - 3 Bashundhara Kings 0 - 2
KSA D1 19:55 FT Al-Taqdom 1 - 2 Al mojzel 1 - 0
INT CF 20:00 FT Helsingborg 0 - 0 Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0
EGY D2 20:00 FT Ala ab Damanhour 2 - 0 El Hammam 0 - 0
EGY D2 20:00 FT El Mansoura 1 - 1 Dekernes 1 - 0
UPL 20:00 FT Express FC 1 - 2 URA Kampala 0 - 1
CAE LW 20:00 FT Eclair de Saa (w) 0 - 0 Amazone FAP (W) 0 - 0
CAE LW 20:00 FT FC Ebolowa (W) 0 - 5 AS Awa FF (w) 0 - 3
INT CF 20:05 FT Dinamo Pancevo 3 - 1 FK Macva Bogatic 2 - 0
TUR D2 20:30 FT Menemen Belediye Spor 2 - 3 Adana Demirspor 2 - 1
SWE U21ASN 20:30 FT Orebro U21 0 - 2 Djurgardens U21 0 - 2
UPL 20:30 FT Busoga United 1 - 0 Wakiso Giants FC 1 - 0
UPL 20:30 FT Proline FC 2 - 1 Tooro United 1 - 0
ENG U23LC 21:00 FT Stoke City U23 4 - 1 Southampton U23 2 - 0
ENG U23LC 21:00 FT Wolves U23 1 - 3 Derby County U23 1 - 0
INT CF 21:00 FT Strommen 2 - 0 Oygarden FK 2 - 0
INT CF 21:00 FT Eintracht Frankfurt U19 3 - 4 SV Darmstadt U19 3 - 0
INT CF 21:00 FT Standard Liege U21 1 - 3 Seraing 0 - 3
ISL 21:00 FT Northeast United 2 - 2 Chennai Titans 1 - 1
DEN RLC 21:00 FT Silkeborg IF Reserve 2 - 1 Horsens Reserve 1 - 0
CRO D3 21:00 FT NK Vodice 1 - 0 Urania 0 - 0
KSA D1 21:10 FT Al-Baten 2 - 0 Al-Thuqbah 0 - 0
INT FRL 21:10 FT Croatia (w) U19 1 - 3 Bosnia (w) U19 1 - 2
INT CF 21:30 FT FC Koper 3 - 1 NK Opatija 1 - 1
IY Cup 21:30 FT Hapoel Katamon U19 0 - 2 Hapoel Tel Aviv U19 0 - 0
SLO D1 22:00 FT NK Olimpija Ljubljana 0 - 2 Triglav Gorenjska 0 - 1
INT CF 22:00 FT NK Vardarac 0 - 4 NK Cepin 0 - 2
INT CF 22:00 FT Inder Girardota 2 - 4 Envigado FC Reserves 1 - 2
INT CF 22:00 FT France U17 0 - 1 Denmark U17 0 - 0
AFC Cup 22:00 FT Al-Jazeera 0 - 2 Al-Riffa 0 - 1
IY Cup 22:00 FT Maccabi Petah Tikva Asis Dabid U19 4 - 0 Hapoel Herzliya U19 1 - 0
ISR U19 22:00 FT Hapoel Kiryat Shmona U19 1 - 0 MS Pardes Hana Karkur U19 1 - 0
Spain D4 22:15 FT Polvorin 4 - 0 Racing Villalbes 1 - 0
KSA D1 22:20 FT Al-Nojoom 1 - 0 Al-Tai 0 - 0
PORJA1off 22:30 FT Tondela U19 4 - 0 Uniao Leiria U19 3 - 0
KSA D1 22:55 FT Hottain (KSA) 2 - 3 Uhud 1 - 1
TUR D2 22:59 FT Karagumruk 2 - 0 Eskisehirspor 1 - 0
INT FRL 22:59 FT El SalvadorU23 0 - 1 Costa Rica U23 0 - 1
MAR D1 22:59 FT Olympique de Safi 1 - 1 FAR Forces Armee Royales 0 - 1
SUD PR 23:30 FT Al Fallah SC 0 - 3 Al-Hilal Omdurman 0 - 1
GFA D2 23:30 FT Young Africans FC 0 - 0 Jam City 0 - 0
GFA D2 23:30 FT Bombada FC 1 - 1 Gunjur United 0 - 1
GFA D2 23:30 FT Samger FC 0 - 1 2nd Infantry Battalion Gambia 0 - 0
INT FRL 23:40 FT Belarus (w) U16 0 - 6 Russia (w) U16 0 - 5
Dark Mode
`