ZQSCORE GOAL
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 27-02-2020
SLO D1 00:00 FT NK Publikum Celje 2 - 2 ASK Bravo Publikum 1 - 1
UEFA EL 00:00 FT Sporting Braga 0 - 1 Glasgow Rangers 0 - 0
INT CF 00:00 FT Pittsburgh Riverhounds 1 - 1 Loudoun United 1 - 0
INT CF 00:00 FT LSK Kvinner (w) 3 - 0 Kolbotn (w) 1 - 0
INT CF 00:00 FT Sardice 4 - 1 Mutenice 2 - 1
INT CF 00:00 FT Ruch Radzionkow 8 - 0 LKS Orzel Psary Babianice 4 - 0
INT CF 00:00 FT Sol de Oriente 4 - 1 FC Leones Reserves 2 - 1
SER D1 00:00 FT FK Rad Beograd 1 - 1 Habitpharm Javor 0 - 0
SER D1 00:00 FT Macva Sabac 0 - 1 Backa Topola 0-1
SER D1 00:00 FT Partizan Belgrade 3 - 1 Proleter 2 - 0
SER D1 00:00 FT Vojvodina Novi Sad 3 - 0 Radnicki Nis 1 - 0
SER D1 00:00 FT FK Napredak Krusevac 0 - 1 Radnik Surdulica 0 - 0
SER D1 00:00 FT Cukaricki Stankom 2 - 1 FK Vozdovac Beograd 2 - 0
CYP Cup 00:00 FT Ethnikos Achnas FC 2 - 0 Apollon Limassol FC 1 - 0
CNCF WU20 00:00 FT Guatemala (w) U20(N) 0 - 1 El Salvador (w) U20 0 - 1
GER U17W 00:00 FT SV Lippstadt U17 0 - 3 FC Schalke 04 U17 0 - 1
GUA D2 00:00 FT Capitalinos FC 0 - 1 Deportivo Mictlan 0 - 1
GUA D2 00:00 FT Club Aurora 1 - 2 Deportivo Catocha 1 - 1
SLV Rl 00:00 FT CD FAS Reserves 4 - 1 CD Sonsonate Reserves 1 - 1
INT CF 00:30 FT Lunds BK 2 - 2 Trelleborgs FF 1 - 1
S Q C 00:30 FT CDEF Logrono (w) 1 - 0 Real Betis (W) 0 - 0
ITA C1C 00:30 FT Bisceglie 1913 0 - 1 Viterbese 0 - 1
ITA C1C 00:30 FT Cavese 2 - 1 Rende 1 - 1
ITA C1C 00:30 FT Teramo 0 - 1 Potenza 0 - 0
Spain D4 00:30 FT CD Linares Deportivo 1 - 0 CD Huetor Vega 0 - 0
SPA LU19 00:30 FT Castilleja CF U19 1 - 2 Granada U19 0 - 0
SLV Rl 00:30 FT Municipal Limeno Reserves 2 - 0 AD Chalatenago Reserves 0 - 0
INT CF 01:00 FT Akarps IF 2 - 0 Lunds SK 1 - 0
INT CF 01:00 FT LGKS 38 Podlesianka 0 - 9 Gornik II Zabrze 0 - 4
INT CF 01:00 FT FC Moenchhof 5 - 1 ASV Nickelsdorf 3 - 0
INT CF 01:00 FT Hammer SpVg 3 - 2 IG Bonen 2 - 0
INT CF 01:00 FT KSV Ankerbrot 0 - 2 Usv Eichgraben 0 - 2
S Q C 01:00 FT Athletic Club Bibao (w) 2 - 1 CD Tacon (w) 1 - 1
S Q C 01:00 FT Barcelona (w) 0 - 0 Deportivo La Coruna W 0 - 0
GER LS 01:00 FT BC Viktoria Glesch Paffendorf 1 - 2 Duren 0 - 0
GER LS 01:00 FT Hennef 05 0 - 2 Alemannia Aachen 0 - 2
HY U19 01:00 FT FC Groningen U19 6 - 2 FC Emmen U19 2 - 2
SLV Rl 01:00 FT Once Deportivo de Ahuachapán Reserves 2 - 3 AD Isidro Metapan Reserves 0 - 3
BRA CGD 01:30 FT katalang BA(N) 2 - 1 Ipora EC 0 - 0
Spain D4 01:30 FT CA Antoniano 1 - 0 CD San Roque de Lepe 1 - 0
GER LS 01:30 FT Blau-Weib Friesdorf 0 - 3 FC Pesch 1956 0 - 1
GER LS 01:30 FT TSV Germania Windeck 0 - 0 FC Viktoria Arnoldsweiler 0 - 0
GER OBW 01:30 FT VfB Hilden 3 - 1 SF Baumberg 1 - 0
MAU D1 01:30 FT FC Sahel 1 - 1 ASC Kedia 0 - 0
SLV Rl 01:30 FT CD Aguila Reserves 0 - 2 Jocoro FC Reserves 0 - 1
BOL D1(a) 02:00 FT Always Ready 4 - 2 Oriente Petrolero 1 - 1
Spain D4 02:00 FT Ciudad Lucena 2 - 2 Xerez Deportivo 1 - 0
Bra SD 02:00 FT EC Flamengo PI 2 - 3 Piaui(PI) 1 - 1
BRA CUP 02:30 FT XV de Piracicaba 1 - 1 Juventude 0 - 0
Spain D4 02:30 FT Maracena 0 - 2 Atletico Mancha real 0 - 0
GIB PD 02:30 FT College 1975 FC 0 - 6 Mons Calpe SC 0 - 4
Spain D4 02:30 FT Coria CF 0 - 2 CD Utrera 0 - 2
ENG LCH 02:45 FT Fulham 1 - 0 Swansea City 0 - 0
ENG LCH 02:45 FT Millwall 0 - 0 Birmingham City 0 - 0
ENG LCH 02:45 FT Sheffield Wednesday 1 - 0 Charlton Athletic 0 - 0
ENG LCH 02:45 FT Blackburn Rovers 0 - 0 Stoke City 0 - 0
ENG LCH 02:45 FT Middlesbrough 0 - 1 Leeds United 0 - 1
ENG LCH 02:45 FT Hull City 0 - 1 Barnsley 0 - 1
ENG CS 02:45 FT Havant Waterlooville 1 - 0 Slough Town 1 - 0
SCO L2 02:45 FT Brechin City 0 - 0 Queen's Park 0 - 0
EWSL 02:45 FT Crawley Wasps (w) 1 - 0 Chichester City (w) 0 - 0
ENG RYM 02:45 FT Kingstonian 3 - 1 Corinthian Casuals 1 - 1
ENG RYM 02:45 FT lewes 0 - 1 Bognor Regis Town 0 - 1
ITA C1C 02:45 FT Catanzaro 0 - 1 Reggina 0 - 0
ITA C1C 02:45 FT AC Monopoli 1 - 0 Rieti 0 - 0
ITA C1C 02:45 FT Ternana 2 - 2 Bari 0 - 0
NIR Rl 02:45 FT Ballymena Utd Reserves 0 - 5 Cliftonville Reserves 0 - 2
NIR Rl 02:45 FT Crusaders Reserves 1 - 0 Linfield Reserves 0 - 0
Ire LSL 02:45 FT Malahide United 4 - 0 Portmarnock 2 - 0
Ire LSL 02:45 FT Portlaoise AFC 2 - 2 Inchicore Athletic FC 1 - 1
ENG RL1 02:45 FT Grays Athletic 1 - 2 Sudbury 1 - 2
ENG LCH 03:00 FT Reading 0 - 3 Wigan Athletic 0 - 1
CNCF WU20 03:00 FT Dominican Republic (w) U20 0 - 0 Cuba (w) U20 0 - 0
CNCF WU20 03:00 FT Canada (w) U20(N) 1 - 3 Jamaica (w) U20 0 - 1
UEFA CL 03:00 FT Lyon 1 - 0 Juventus 1 - 0
UEFA CL 03:00 FT Real Madrid 1 - 2 Manchester City 0 - 0
BRA CNF 03:00 FT Ceara 2 - 2 Botafogo PB 0 - 0
URU D1(A) 03:00 FT Centro Atletico Fenix 1 - 3 Torque 0 - 1
Sco WC 03:00 FT Hearts (w) 5 - 1 Boroughmuir Thistle FC (w) 0 - 0
ARG RESL 03:00 FT Almagro Reserves 1 - 4 Deportivo Riestra Reserves 1 - 2
ARG RESL 03:00 FT Deportivo Moron Reserves 0 - 1 All Boys Reserves 0 - 1
ARG RESL 03:00 FT Leandro N. Alem Reserves 1 - 4 San Martin Burzaco Reserves 0 - 1
ARG RESL 03:00 FT Nueva Chicago Reserves 1 - 1 Barracas Central Reserves 1 - 1
ARG RESL 03:00 FT Platense Reserves 2 - 3 Ferro Carril Oeste Reserves 1 - 3
ARG RESL 03:00 FT Quilmes Reserves 3 - 1 Temperley Reserves 1 - 0
ARG TB 03:00 FT Club Tiro y Gimnasia SP 1 - 1 Talleres de Perico 0 - 1
INT CF 03:15 FT OKC Energy FC 0 - 3 El Paso Locomotive FC 0 - 1
SLV D1(c) 03:30 FT Municipal Limeno 1 - 1 CD Chalatenango 1 - 0
ARG C 03:35 FT Aldosivi Mar del Plata(N) 1 - 3 Talleres Rem de Escalada 0 - 1
GUA D2 04:00 FT Chimaltenango FC 1 - 2 Nueva Concepcion 1 - 1
GUA D2 04:00 FT Deportivo San Pedro 1 - 1 Coatepecano IB 0 - 0
SLV D1(c) 04:15 FT Aguila 1 - 0 Jocoro FC 1 - 0
SLV D1(c) 04:15 FT CD FAS 0 - 1 CD Sonsonate 0 - 1
SLV D1(c) 04:30 FT Once Municipal 0 - 1 A.D. Isidro Metapan 0 - 1
GUA D2 04:30 FT CD Sansare 3 - 6 CSYD Carcha 1 - 2
BRA CCX 05:00 FT Estrela do Norte ES 1 - 1 Desportiva Ferroviaria ES 1 - 1
SLV Rl 05:00 FT Santa Tecla Reserves 1 - 2 Independiente San Vicente Reserves 0 - 0
CON CLA 05:15 FT Cerro Porteno 0 - 4 Barcelona SC(ECU) 0-1
CON CSA 05:15 FT FC Nacional Asuncion(N) 1 - 3 Bahia BA 0 - 3
CON CSA 05:15 FT Liverpool URU(N) 5 - 0 Llaneros de Guanare FC 2 - 0
BRA CUP 05:15 FT Parana PR 3 - 2 Bahia de Feira BA 0 - 0
BOL D1(a) 05:15 FT Real Potosi 1 - 0 Atletico Palmaflor Vinto 1 - 0
BRA CNF 05:30 FT Santa Cruz PE 3 - 1 Frei Paulistano 0 - 0
BRA CCX 05:30 FT Vitoria ES 4 - 1 Real Noroeste 1 - 1
INT CF 06:00 FT Fluminense de Feira BA 2 - 0 Bahia (Youth) 1 - 0
BRA PE 06:00 FT Salgueiros AC 2 - 1 Sport Club Recife PE 1 - 1
CNCF CHL 06:00 FT New York City Football Club(N) 1 - 0 AD San Carlos 1 - 0
CNCF WU20 06:00 FT USA (w) U20(N) 11 - 0 Honduras (w) U20 7 - 0
ARG TB 06:00 FT Rivadavia Lincoln 2 - 2 Club Atlético El Linqueño 0 - 1
BRA CUP 06:30 FT River PI 1 - 1 America FC Natal RN 0 - 1
BRA CUP 06:30 FT Ferroviaria SP 6 - 2 EC Aguia Negra 4 - 1
PakistanYajia 06:55 FT Manaus (AM) 1 - 1 Fast Clube AM 0 - 0
SKN PL 07:00 FT Conaree United 1 - 0 Fast Cash Saddlers Utd 1 - 0
ARG C 07:10 FT Gimnasia La Plata(N) 2 - 0 Si Bodi Pere Lachaise 2 - 0
CON CLA 07:30 FT Atletico Tucuman 1 - 0 Dep.Independiente Medellin 1 - 0
CON CSA 07:30 FT Sport Huancayo 0 - 0 Argentinos juniors 0 - 0
CON CSA 07:30 FT River Plate (PAR)(N) 1 - 3 Deportivo Cali 0 - 1
CON CSA 07:30 FT Goias(N) 0 - 1 Sol de America 0 - 1
COL D2(a) 07:40 FT Leones(N) 4 - 0 Atletico Huila 2 - 0
INT FRL 08:00 FT Nicaragua 0 - 0 Panama 0 - 0
CNCF CHL 08:00 FT Atlanta United 3 - 0 CD Motagua 1 - 0
CNCF CHL 10:15 FT CDSyC Cruz Azul 4 - 0 Portmore United 1 - 0
IME L1 13:00 FT Juhu Sparks 0 - 0 Spartans Sports Academy 0 - 0
INT CF 13:25 FT Ganggam SC 1 - 2 NISA 0 - 1
INT CF 14:00 FT South Hobart 2 - 0 Hobart Zebras 1 - 0
CB-CUP 14:55 FT Kandal 0 - 0 Kampong Speu 0 - 0
RUS FC 15:00 FT Rodina Moskva(N) 3 - 2 Tom Tomsk 0 - 2
INT CF 15:00 FT Huda Hue 2 - 1 Pho Hien 1 - 1
INT CF 15:00 FT FK Zorka-BDU Minsk 1 - 1 Dnepr Smolensk 0 - 0
INT CF 15:00 FT Spartak Nalchik 0 - 0 Anzhi Makhachkala 0 - 0
CB-CUP 15:00 FT Kampot 1 - 1 Koh Kong 1 - 1
CB-CUP 15:00 FT Kep 3 - 3 Preah Sihanouk 2 - 2
IME L1 15:15 FT Tarun Sporting 2 - 4 West Zone United 1 - 2
INT CF 15:30 FT Nam Dinh FC 0 - 3 Phu Dong FC 0 - 0
INT CF 15:30 FT Becamex Binh Duong 6 - 1 Can Tho 1 - 0
AFC Cup 15:30 FT PSM Makassar(N) 3 - 1 Shan United 1 - 0
IND D2 15:30 FT Punjab FC Reserves 0 - 1 Jamshedpur FC II 0 - 1
IME L1 15:50 FT Central Bank of India 0 - 1 Century Rayon FC 0 - 1
INT CF 16:00 FT FC Sfintul Gheorghe 2 - 1 Speranta Nisporeni 1 - 0
INT CF 16:00 FT AFC Progresul Spartac Bucuresti 2 - 1 FCM Alexandria 1 - 1
INT CF 16:00 FT Gloria Buzau 3 - 1 CS Faurei 0 - 1
Myan U19 16:00 FT Mawyawadi FC U19 2 - 0 Kachin United FC U19 0 - 0
Myan U19 16:00 FT Sagaing United FC U19 0 - 4 Myawady FC U19 0 - 3
Myan U19 16:00 FT Yaw Myay FC U19 1 - 2 Chin United U19 0 - 0
INT CF 16:30 FT Kingston City 1 - 1 Springvale White Eagles 0 - 0
INT CF 16:45 FT Universidad Camilo Jose Cela 2 - 2 Universidad Europea De Madrid 0 - 1
INT CF 17:00 FT Arsenal Dzyarzhynsk 1 - 3 FK Gorodeya 1 - 3
INT CF 17:00 FT Sheriff Tiraspol 0 - 2 FC Milsami 0 - 1
INT CF 17:00 FT ACS Poli Timisoara 9 - 1 Avantu Topolovatu Mare 5 - 1
INT CF 17:00 FT Guria Lanchkhuti 3 - 5 Shukura Kobuleti 1 - 2
IND D2 17:00 FT FC Bengaluru United 1 - 1 Chirag United Kerala 0 - 0
IND D2 17:00 FT Hyderabad FC II 2 - 1 Mohammedan SC 0 - 0
INT CF 17:15 FT Surfers Paradise 3 - 1 Broadbeach United 1 - 1
INT FRL 17:30 FT Spain U19 1 - 1 Denmark U19 1 - 1
IND D2 17:30 FT FC Goa II 3 - 0 Mumbai City FC II 1 - 0
RUS FC 17:45 FT Rotor Volgograd(N) 2 - 0 Mordovya Saransk 1 - 0
THA D1 17:45 FT Chiangmai FC 5 - 0 Kasetsart FC 0 - 0
THA D1 17:45 FT Samut Sakhon 1 - 1 Navy FC 0 - 0
THA PR 17:45 FT Chonburi Shark FC 3 - 1 Nakhon Ratchasima 0 - 1
THA PR 17:45 FT Chiangrai United 3 - 0 Trat FC 1 - 0
HUN U19A 18:00 FT Gyori ETO U19 1 - 1 Budapest Honved U19 1 - 0
INT CF 18:00 FT FC Flora Tallinn 2 - 2 Sogndal 1 - 2
INT CF 18:00 FT FC Belshina Babruisk 0 - 1 FC Gomel 0 - 0
THA D1 18:00 FT Udon Thani 0 - 0 Sisaket FC 0 - 0
THA D1 18:00 FT Khonkaen FC 0 - 1 Nong Bua Lamphu 0 - 1
THA PR 18:00 FT Suphanburi FC 1 - 0 Prachuap Khiri Khan 1 - 0
AFC Cup 18:00 FT Kaya FC(N) 0 - 0 Tampines Rovers FC 0 - 0
AFC Cup 18:00 FT Khujand(N) 1 - 0 Neftchi Kochkor-Ata 1 - 0
INT CF 18:10 FT Prykarpattya Ivano Frankivsk 2 - 0 Nyva Ternopil 1 - 0
INT CF 18:15 FT FK Avanhard Kramatorsk 1 - 1 Metalurh Zaporizhya 0 - 1
INT CF 19:00 FT KFUM Oslo(N) 2 - 2 Ham-Kam 1 - 1
INT CF 19:00 FT Dinamo-Auto 2 - 4 CS Petrocub 1 - 0
INT CF 19:00 FT Te Cu Kukuh Atta Seip 3 - 0 TSV 1880 Wasserburg 1 - 0
INT CF 19:00 FT Polissya Zhytomyr 4 - 2 Podillya Khmelnytskyi 1 - 0
INT CF 19:00 FT Lyn (w) 1 - 2 Avaldsnes (w) 0 - 1
INT CF 19:00 FT Banants 0 - 2 Alashkert 0 - 1
SER D1 19:00 FT FK Spartak Zlatibor Voda 3 - 1 Mladost Lucani 1 - 0
THA D1 19:00 FT Lampang FC 1 - 0 Uthai Thani Forest 0 - 0
THA D1 19:00 FT Nakhon Pathom FC 0 - 1 Ranong FC 0 - 0
THA D1 19:00 FT Ayutthaya United 0 - 2 Phrae United FC 0 - 1
THA PR 19:00 FT Ratchaburi FC 4 - 3 Buriram United 0 - 2
THA PR 19:00 FT Bangkok Glass 3 - 0 BEC Tero Sasana 3 - 0
THA PR 19:00 FT Sukhothai 1 - 2 Port FC 1 - 1
CAE LW 19:00 FT Vision Sports Bamenda (W) 2 - 0 ASFF Diamare Women 1 - 0
ARG RESL 19:00 FT Berazategui Reserves 0 - 1 Canuelas FC Reserves 0 - 0
ARG RESL 19:00 FT Defensores de Belgrano Reserves 0 - 1 Tigre Reserves 0 - 1
ARG RESL 19:00 FT Excursionistas Reserves 1 - 1 Deportivo Merlo Reserves 0 - 0
BHU TL 19:00 FT Tensung FC 0 - 0 Druk Stars FC 0 - 0
ARG RESL 19:10 FT Lujan Reserves 0 - 2 CS Dock Sud Reserves 0 - 2
KSA D1 19:30 FT Al-Qadasiya 2 - 2 Al-Ameade 2 - 0
INT CF 19:30 FT Al Sareeh U20 1 - 6 Al-Wehdat U20 1 - 1
KSA D1 19:55 FT Al Bukayriyah 2 - 1 Al-Nahdha 0 - 0
KSA D1 20:00 FT Najran SC 0 - 1 Al-Shoalah 0 - 1
INT CF 20:00 FT CS Aerostar Bacau 1 - 0 Stiinta Miroslava 1 - 0
INT CF 20:00 FT Granit Mikashevichi 1 - 0 Shakhter Soligorsk 1 - 0
SER D1 20:00 FT Indjija 1 - 1 Crvena Zvezda 1 - 0
THA D1 20:00 FT Customs Department FC 0 - 1 JL Angmai Lian Zhi 0 - 0
THA D1 20:00 FT Chainat FC 1 - 1 Khonkaen United 1 - 1
THA PR 20:00 FT Rayong FC 0 - 3 Muang Thong United 0 - 0
THA PR 20:00 FT Samut Prakan City 1 - 2 Bangkok United FC 1 - 1
CAE LW 20:00 FT Louves Minproff (W) 1 - 0 Eding Sport (w) 1 - 0
ISR U19 20:00 FT Beitar Shimshon Tel Aviv U19 0 - 2 Hapoel Qiryat Ono U19 0 - 2
UPL 20:00 FT Uganda Police FC 0 - 1 Kampala City Council FC 0 - 1
Gre Atr Cup 20:00 FT Kyanos Astir Varis 1 - 0 Kryoneri 1 - 0
Gre Atr Cup 20:00 FT Marko 1 - 0 AO Palliniakos 0 - 0
INT CF 20:15 FT Inainte Modelu 4 - 6 Dacia Unirea Braila 1 - 3
IRQ D1 20:30 FT Al Shorta 3 - 1 Baghdad 2 - 0
TUR D2 20:30 FT Akhisar Bld.Geng 2 - 0 Giresunspor 2 - 0
TUR D2 20:30 FT Altinordu 2 - 1 Erzurum BB 0 - 0
SLO D1 20:30 FT Tabor Sezana 2 - 1 Domzale 1 - 1
RUS FC 20:30 FT Yenisey Krasnoyarsk(N) 0 - 1 Krylya Sovetov Samara Youth 0 - 0
UPL 20:30 FT Mbarara City 1 - 0 BUL FC 0 - 0
UPL 20:30 FT Vipers 5 - 0 Ma Lu 1 - 0
IW Cup 20:30 FT Res Roma (w) 4 - 0 San Marino College (w) 0 - 0
INT CF 20:55 FT CSK Pivara Celarevo 2 - 0 RFK Novi Sad 1921 1 - 0
AGB LE 21:00 FT Progresso 1 - 1 Petro Atletico de Luanda 0 - 0
INT CF 21:00 FT Poprad 1 - 0 Lipany 0 - 0
INT CF 21:00 FT Roa (w) 4 - 0 Klepp (w) 1 - 0
INT CF 21:00 FT Arsenal Tula Youth 1 - 0 FK Khimik Novomoskovsk 1 - 0
AFC Cup 21:00 FT Bengaluru 2 - 1 Maziya S RC 0 - 0
ITA C1C 21:00 FT Avellino 1 - 0 Paganese 0 - 0
ITA C1C 21:00 FT AZ Picerno ASD 1 - 2 Catania 1 - 2
ITA C1C 21:00 FT ASD Sicula Leonzio 2 - 2 US Casertana 1908 1 - 2
HY U19 21:00 FT PSV Eindhoven U19 1 - 1 Vitesse U19 0 - 1
LIBD1L 21:00 FT BEA Mountain FC 2 - 0 Watanga FC 2 - 0
INT CF 22:00 FT Sarpsborg 08(N) 2 - 2 Torpedo moskva 1 - 2
CYP Cup 22:00 FT Nea Salamis 0 - 2 Anorthosis Famagusta FC 0 - 1
INT FRL 22:00 FT Bulgaria 0 - 1 Belarus 0 - 1
QAT D2 22:00 FT Al-Khuraitiat 2 - 1 Al Bidda SC 0 - 0
QAT D2 22:00 FT Russell City 0 - 0 Al Nasa(QAT) 0 - 0
QAT D2 22:00 FT Muaidar SC 1 - 0 Al Shamal 0 - 0
QAT D2 22:00 FT Al Markhiya 1 - 0 Al Mesaimeer SC 1 - 0
TOG D1 22:00 FT AS Togo-Port 2 - 1 Anges FC 2 - 1
TOG D1 22:00 FT Gbohloesu 2 - 1 Ifodje FC 1 - 0
BHR D 22:15 FT Al-Ittifaq 0 - 2 Malkia 0 - 1
BHR D 22:15 FT Sitra 0 - 1 Isa Town 0 - 0
KSA D1 22:20 FT AL-jeel 2 - 2 Al-Jabalain 1 - 0
ITA C1C 22:30 FT Vibonese 2 - 1 Francavilla 1 - 1
TUR D2 22:59 FT Adanaspor 0 - 1 Umraniyespor 0 - 1
SLO D1 22:59 FT NK Mura 05 1 - 2 Maribor 0 - 1
INT CF 22:59 FT Brabrand 4 - 0 FC Djursland 0 - 0
INT CF 22:59 FT Flekkeroy 2 - 4 Jerv 1 - 3
INT FRL 22:59 FT Spain U18 2 - 1 Denmark U18 1 - 1
S Q C 22:59 FT Madrid CFF (w) 0 - 3 Sevilla FC (w) 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Sevilla C 2 - 0 UB Lebrijana 1 - 0
SLO U19 22:59 FT FC Koper U19 2 - 2 NK Maribor U20 1 - 1
LIBD1L 22:59 FT Freeport 2 - 1 Mighty Barrolle 1 - 1
KSA D1 23:05 FT Al-Ansar 2 - 0 Al-Kawkab 1 - 0
RUS FC 23:15 FT Fakel(N) 2 - 0 SKA Rostov 0 - 0
AGB LE 23:30 FT Primeiro de Agosto 1 - 2 Sagrada Esperanca 0 - 1
GFA D2 23:30 FT PSV Wellingara 0 - 0 Steve Biko 0 - 0
GFA D2 23:30 FT Red Hawks FC 0 - 0 SK East BI 0 - 0
MAU D1 23:30 FT ASC Tidjikja 1 - 2 AS Police (BEN) 0 - 0
GFA D2 23:45 FT Team Rhino FC 1 - 1 Latrikunda Utd 0 - 0
Dark Mode
`