Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 23-06-2020
SWE D1 00:00 FT Helsingborg 0 - 0 Elfsborg 0 - 0
SWE D1 00:00 FT IK Sirius FK 2 - 2 Hacken 1 - 2
SWE D1 00:00 FT IFK Goteborg 2 - 2 Mjallby AIF 0 - 1
SWE D1 SN 00:00 FT Oskarshamns AIK 3 - 2 Karlskrona AIF 2 - 1
DEN SASL 00:00 FT Lyngby 1 - 2 Odense BK 1 - 1
TUR D2 00:00 FT Adana Demirspor 2 - 1 Osmanlispor FC 1 - 1
ISR D2 00:00 FT Hapoel Rishon Lezion 0 - 0 Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 0
ISR D2 00:00 FT Maccabi Petah Tikva FC 0 - 1 Hapoel Bnei Sakhnin FC 0 - 0
ISR D2 00:00 FT Kafr Qasim 4 - 1 Beitar Tel Aviv Ramla 2 - 0
ISR D2 00:00 FT Ironi Nir Ramat HaSharon 1 - 2 Hapoel Ramat Gan 0 - 1
ISR D2 00:00 FT Hapoel Ashkelon 4 - 5 Hapoel Afula 2 - 2
ISR D2 00:00 FT Hapoel Umm Al Fahm 1 - 0 Hapoel Akko 1 - 0
ISR D2 00:00 FT Maccabi Ahi Nazareth 4 - 2 Hapoel Bnei Lod 1 - 0
MOL Cup 00:00 FT CS Petrocub 1 - 0 Sheriff Tiraspol 1 - 0
SWE D3 00:00 FT IS Halmia 0 - 2 Angelholms FF 0 - 1
ROM D1 00:00 FT FC Viitorul Constanta 4 - 1 AFC Hermannstadt 1 - 0
GRE D1 00:00 FT Lamia 0 - 1 Panionios 0 - 1
SWE D2 00:00 FT IK Brage 1 - 2 GIF Sundsvall 0 - 1
INT CF 00:15 FT Pitea IF (w) 5 - 0 Moron BK (w) 0 - 0
INT CF 00:15 FT Eslovs BK 0 - 3 Nosaby IF 0 - 0
INT CF 00:20 FT Silwan 2 - 1 AL-Karmel 1 - 0
SPA D1 00:30 FT Villarreal 2 - 2 Sevilla 2 - 1
SWE D1 SN 00:30 FT Haninge 1 - 1 Taby 1 - 1
BUL D1 00:30 FT Etar 0 - 1 Tsarsko Selo 0 - 1
ITA D1 00:30 FT Lecce 1 - 4 AC Milan 0 - 1
ITA D1 00:30 FT Fiorentina 1 - 1 Brescia 1 - 1
SWE D1 SN 01:00 FT Sollentuna United 1 - 1 Brommapojkarna 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Antalyaspor 3 - 1 Caykur Rizespor 1 - 0
TUR D1 01:00 FT Alanyaspor 2 - 2 Trabzonspor 1 - 1
ICE U19L 01:00 FT Fylkir/Ellidi U19 4 - 2 Fjolnir U19 2 - 1
ICE U19L 01:00 FT HK Kopavogur U19 1 - 0 Keflavik/Reynir/Vidir U19 1 - 0
ICE U19L 01:00 FT Keflavik U19 5 - 1 Afturelding Hviti U19 2 - 1
ICE U19L 01:00 FT Leiknir KB U19 4 - 1 Breidablik/Augnablik II U19 2 - 0
ENG L2 02:00 FT Cheltenham Town 0 - 3 Northampton Town 0 - 1
FAR D1 02:00 FT NSI Runavik 2 - 0 HB Torshavn 2 - 0
ENG PR 02:00 FT Manchester City 5 - 0 Burnley 3 - 0
ICE U19L 02:00 FT Selfordshack U19 3 - 1 Valur Reykjavik U19 0 - 1
ICE U19L 02:30 FT UMF Njardvik U19 4 - 4 Grotta Kria U19 3 - 3
SPA D2 02:45 FT Sporting Gijon 0 - 1 Real Oviedo 0 - 0
ITA D1 02:45 FT Bologna 0 - 2 Juventus 0 - 2
SPA D1 03:00 FT Leganes 0 - 0 Granada CF 0 - 0
POR D1 03:00 FT Portimonense 3 - 2 Maritimo 2 - 0
ICE U19L 03:30 FT Haukar U19 1 - 2 Stjarnan SkinandiU19 0 - 2
VIE U19 15:30 FT Hoang Anh Gia Lai U19 B 3 - 0 Becamex Binh Duong U19 0 - 0
VIE U19 15:30 FT Cong An Nhan Dan U19 1 - 1 Song Lam Nghe An U19 1 - 0
EST D2 16:00 FT Elva 0 - 1 Flora Tallinn II 0 - 1
VIE D1 17:00 FT Song Lam Nghe An 1 - 3 CLB TPHCM 0 - 1
VIE D2 17:00 FT Dong Tam Long An 2 - 1 Huda Hue 2 - 0
VIE D2 17:00 FT Ba Ria Vung Tau FC 3 - 2 Dong Thap 2 - 2
VIE D1 18:00 FT Nam Dinh FC 0 - 2 XM Hai Phong FC 0 - 1
BI PL 18:30 FT Les Lierres FC 1 - 6 Aigle Noir 0 - 1
VIE D1 19:00 FT The Cong 1 - 2 Thanh Hoa 0 - 1
UzbC 19:30 FT Oktepa 2 - 0 Zaamin 0 - 0
UzbC 19:30 FT Neftchi Fargona 3 - 2 Xorazm Urganch 0 - 1
UzbC 19:30 FT Turon Nukus 1 - 1 Shurtan Guzor 0 - 0
UzbC 19:30 FT Istiklol Fergana 0 - 3 Dinamo Samarqand 0 - 1
INT CF 19:30 FT Valerenga (w) 4 - 1 Kolbotn (w) 2 - 0
SPA FDH 20:00 FT Inter Movistar Futsal 3 - 1 Jaen Paraiso Interior Futsal 0 - 0
SYR Cup 20:00 FT Al-Jaish Damascus 10 - 0 Salamiyah SC 6 - 0
SYR Cup 20:00 FT Al-Majd Damascus 2 - 1 Al Wathbah 0 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Mbao FC 1 - 0 Coastal Union 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Mwadui FC 3 - 0 Lipuli FC 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Ruvu Shooting 0 - 0 Ndanda FC 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Singida United 1 - 3 Mtibwa Sugar 0 - 2
Tanzania D1 20:00 FT Tanzania Prisons 2 - 2 JKT Tanzania 0 - 1
BI PL 20:30 FT BS Dynamic 2 - 1 Inter Stars 1 - 0
BI PL 20:30 FT Flambeau de l'Est 5 - 1 Ngozi City FC 0 - 0
TUR D2 20:55 FT Giresunspor 2 - 1 Istanbulspor 0 - 1
ARM D2 21:00 FT Masis 1 - 2 BKMA 1 - 2
ARM D2 21:00 FT Pyunik B 2 - 1 Ararat-Armenia B 1 - 1
BI PL 21:00 FT Vitalo 4 - 2 Rukinzo FC 3 - 1
ARM D2 22:00 FT Urartu II 2 - 1 FC Aragats 1 - 1
SPA FDH 22:00 FT F.C.Barcelona Futsal 2 - 3 Levante Futsal 1 - 0
FIN CUP 22:00 FT Ilves Tampere 0 - 1 FC Haka 0 - 1
FIN CU20 22:00 FT Inter Turku U20 4 - 2 FC Honka U20 3 - 1
INT CF 22:30 FT KPV 3 - 0 SJK Akatemia 2 - 0
CZE D1 22:30 FT MFK Karvina 0 - 0 Opava 0 - 0
CZE D1 22:30 FT Tescoma Zlin 1 - 0 Marila Pribram 0 - 0
CZE D1 22:30 FT Sigma Olomouc 0 - 0 Teplice 0 - 0
FIN D3 A 22:30 FT PIF Parainen 1 - 1 Atlantis 0 - 1
Finland K 22:30 FT LaPa 2 - 2 Union Plaani 2 - 0
SVK Cup 22:59 FT Zlate Moravce 0 - 2 Slovan Bratislava 0 - 1
POL PR 22:59 FT Arka Gdynia 3 - 2 Zaglebie Lubin 2 - 1
POL PR 22:59 FT Korona Kielce 0 - 1 Rakow Czestochowa 0 - 1
Finland K 22:59 FT KyPa 1 - 4 Sudet 0 - 2
Finland K 22:59 FT Ri Pa 1 - 2 STPS 0 - 2
SUI D1 23:15 FT Schaffhausen 2 - 1 Chiasso 0 - 0
SUI D1 23:15 FT Winterthur 1 - 1 Grasshopper 0 - 1
AUT D1 23:30 FT Trenkwalder Admira Wacker 0 - 2 Austria Wien 0 - 1
AUT D1 23:30 FT Rheindorf Altach 1 - 1 Mattersburg 1 - 1
AUT D2 23:30 FT FC Blau Weiss Linz 2 - 1 Austria Lustenau 0 - 0
AUT D2 23:30 FT FC Superfund Pasching 3 - 2 SV Ried 1 - 0
AUT D2 23:30 FT SG Austria Klagenfurt 1 - 2 Grazer AK 0 - 1
AUT D2 23:30 FT SV Horn 3 - 2 Lafnitz 0 - 1
AUT D2 23:30 FT FC Dornbirn 1913 1 - 1 FAC Team Fur Wien 0 - 0
DEN D1 23:30 FT Herfolge Boldklub Koge 1 - 0 Kolding FC 0 - 0
ISR D1 23:45 FT Hapoel Raanana 2 - 4 Maccabi Netanya 0 - 2
HUN D1 23:55 FT Fehervar Videoton 1 - 0 Ferencvarosi TC 1 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll