Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 24-06-2020
GER D3 00:00 FT Chemnitzer 1 - 2 Eintracht Braunschweig 0 - 2
GER D3 00:00 FT Uerdingen KFC 05 1 - 2 Wurzburger Kickers 1 - 1
DEN D1 00:00 FT Fredericia 2 - 4 Vendsyssel 0 - 3
ROM D1 00:00 FT CS Universitatea Craiova 2 - 1 Botosani 1 - 0
ISR D1 00:00 FT Hapoel Beer Sheva 2 - 2 Beitar Jerusalem 1 - 1
FIN CUP 00:00 FT TPS Turku 0 - 1 HJK Helsinki 0 - 0
ENG PR 00:00 FT Leicester City 0 - 0 Brighton Hove Albion 0 - 0
SWE D2 00:00 FT Dalkurd FF 5 - 0 AFC Eskilstuna 2 - 0
SWE D2 00:00 FT Orgryte 0 - 3 Halmstads 0 - 2
SWE D2 00:00 FT Jonkopings Sodra IF 2 - 1 Ljungskile 0 - 1
SWE D2 00:00 FT Trelleborgs FF 0 - 1 Osters IF 0 - 1
PALL 00:00 FT Ahli Alkhaleel 3 - 0 Hilal AL Quds 0 - 0
SPA D1 00:30 FT Levante 0 - 1 Atletico Madrid 0 - 1
SPA D1 00:30 FT Real Valladolid 1 - 1 Getafe 1 - 1
SPA D2 00:30 FT Elche 0 - 1 Deportivo La Coruna 0 - 0
SPA D2 00:30 FT CD Lugo 0 - 0 Malaga 0 - 0
ITA D1 00:30 FT Verona 0 - 2 Napoli 0 - 1
ITA D1 00:30 FT Spal 0 - 1 Cagliari 0 - 0
BUL Cup 00:30 FT Levski Sofia 0 - 0 Lokomotiv Plovdiv 0 - 0
ISR D1 00:50 FT Hapoel Haifa 0 - 3 Maccabi Tel Aviv 0 - 2
POR D1 01:00 FT Vitoria Setubal 1 - 2 Rio Ave 1 - 1
ICE CUP 01:00 FT IBV Vestmannaeyjar 7 - 0 Tindastoll Sauda 1 - 0
ICE CUP 01:00 FT Fram Reykjavik 3 - 1 IR Reykjavik 2 - 1
CZE D1 01:00 FT Sparta Praha 3 - 2 Banik Ostrava 3 - 1
SWE D3 01:00 FT Tyreso FF 3 - 2 Huddinge IF 3 - 1
ISR D1 01:00 FT Hapoel Tel Aviv 1 - 3 Maccabi Haifa 0 - 2
POR D1 01:15 FT Benfica 3 - 4 Santa Clara 0 - 1
GER D3 01:30 FT Hansa Rostock 1 - 1 Kaiserslautern 0 - 1
GER D3 01:30 FT Viktoria koln 1 - 0 MSV Duisburg 0 - 0
AUT D1 01:30 FT St.Polten 1 - 1 WSG Wattens 1 - 0
SUI Sl 01:30 FT Thun 1 - 0 Young Boys 0 - 0
SUI D1 01:30 FT Aarau 4 - 1 FC Wil 1900 1 - 1
SUI D1 01:30 FT Lausanne Sports 1 - 1 Vaduz 0 - 0
POL PR 01:30 FT LKS Lodz 1 - 3 Gornik Zabrze 0 - 1
POL PR 01:30 FT Wisla Krakow 1 - 0 Wisla Plock 1 - 0
HUN D1 02:05 FT Ujpesti 2 - 1 ZalaegerzsegTE 1 - 0
ICE WPR 02:15 FT Fylkir (w) 2 - 2 Trottur Reykjavik (w) 1 - 0
ICE WPR 02:15 FT Hafnarfjordur (w) 0 - 2 UMF Selfoss (w) 0 - 1
ICE WPR 02:15 FT Breidablik (w) 6 - 0 KR Reykjavik (w) 3 - 0
ICE CUP 02:15 FT Vaengir Jupiters 1 - 8 KR Reykjavik 1 - 2
ICE CUP 02:15 FT Afturelding 3 - 0 Arborg 0 - 0
ICE CUP 02:15 FT Skautafelag Reykjavikur 0 - 3 Valur Reykjavik 0 - 1
ENG PR 02:15 FT Tottenham Hotspur 2 - 0 West Ham United 0 - 0
SPA D2 02:45 FT Extremadura 1 - 2 Real Zaragoza 1 - 1
ITA D1 02:45 FT Genoa 1 - 4 Parma 0 - 2
ITA D1 02:45 FT Torino 1 - 0 Udinese 1 - 0
SPA D1 03:00 FT FC Barcelona 1 - 0 Athletic Bilbao 0 - 0
CRC D2 03:00 FT Sporting San Jose 1 - 0 AD Escazucena 0 - 0
LCE D4 03:00 FT KA Asvellir 2 - 1 Berserkir Reykjavik 0 - 1
LCE D4 03:00 FT KFB 3 - 5 Hamar Hveragerdi 1 - 3
POR D1 03:15 FT FC Porto 4 - 0 Boavista FC 0 - 0
ICE CUP 03:15 FT Grotta Seltjarnarnes 3 - 0 Hottur Huginn 1 - 0
INT CF 15:00 FT Shanghai Shenhua 2 - 1 Nantong Zhiyun 0 - 0
VIE U19 15:30 FT PVF Vietnam U19 1 - 1 CLB TPHCM U19 0 - 1
VIE U19 15:30 FT Hoang Anh Gia Lai U19 1 - 0 An Giang U19 0 - 0
INT CF 15:30 FT Bohemians1905 B 2 - 4 Slavia Prague B 1 - 1
INT CF 16:00 FT VMFD Zalgiris III 2 - 0 FK Viltis Vilnius 1 - 0
VIE D1 17:00 FT Becamex Binh Duong 0 - 2 T T Hanoi 0 - 1
VIE D1 17:00 FT SHB Da Nang 3 - 1 Hoang Anh Gia Lai 1 - 1
VIE D2 17:00 FT Can Tho 3 - 2 Binh Dinh 2 - 2
INT CF 17:00 FT FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 1 - 2 Rodina Moskva 1 - 2
INT CF 17:50 FT HIFK 1 - 1 IFK Mariehamn 1 - 0
VIE D1 18:00 FT Than Quang Ninh 3 - 1 Quang Nam 1 - 0
VIE D1 19:00 FT Sai Gon FC 1 - 1 Hong Linh Ha Tinh 0 - 0
BLR WCUP 19:00 FT Fk BOTSOR Brest (w) 0 - 6 Neman Grodno (w) 0 - 3
Tanzania D1 19:55 FT Kagera Sugar 1 - 0 Azam 1 - 0
DAN U19 20:00 FT BrondbyU19 4 - 3 Nordsjaelland U19 1 - 2
ARM D2 20:00 FT Shirak Gjumri B 0 - 6 Rail Locomotive 0 - 2
SPA FDH 20:00 FT Vaidepenas Futsal 4 - 4 Xota Navarra Futsal 0 - 3
UKR D2 20:00 FT MFK Mikolaiv 5 - 1 Prykarpattya Ivano Frankivsk 3 - 1
UKR D2 20:00 FT FC Inhulets Petrove 2 - 1 Hirnyk-Sport 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Alliance FC 1 - 1 Polisi Tanzania FC 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Biashara United FC 4 - 0 KMC FC 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Mbeya City 0 - 2 Simba Sports Club 0 - 1
ARM CUP 20:30 FT FC Noah 2 - 1 Urartu 1 - 1
BI PL 20:30 FT Olympique Star 2 - 3 Le Messager Ngozi 0 - 0
BI PL 20:30 FT Bumamuru 1 - 0 Athletico Olympic 1 - 0
BI PL 20:30 FT Musongati FC 2 - 3 Bujumbura City 0 - 0
BI PL 20:30 FT LLB Academic 3 - 2 Kayanza Utd 1 - 1
GER WD1 20:55 FT SG Essen-Schonebeck (w) 1 - 1 USV Jena (w) 0 - 1
ARM D2 21:00 FT FK Dilijan 4 - 2 Lernayin Artsakh 0 - 0
ARM D2 21:00 FT Se Wan Boy 2 - 3 Ararat Yerevan II 0 - 3
ARM D2 21:00 FT Ani Yerevan 1 - 8 FK Van 0 - 3
RUS Cup 21:00 FT Shinnik Yaroslavl 0 - 2 Ural Sverdlovsk Oblast 0 - 1
INT CF 21:00 FT Yantra Gabrovo 1 - 1 Ludogorets Razgrad II 1 - 0
LIT D1 21:00 FT Suduva 3 - 0 Baltija Panevezys 3 - 0
BLR WCUP 21:00 FT Dinamo-BGUFK Minsk (w) 6 - 0 Energetik-BGU Minsk (W) 4 - 0
INT CF 21:30 FT FC Dobrudzha 0 - 2 Pirin Blagoevgrad 0 - 2
ALB Cup 21:30 FT Beselidhja 1 - 1 KF Tirana 0 - 0
ALB Cup 21:30 FT KS Perparimi Kukesi 3 - 1 Apolonia Fier 2 - 0
ALB Cup 21:30 FT Teuta Durres 1 - 0 Vllaznia Shkoder 0 - 0
Kosovo L 21:45 FT KF Dukagjini 1 - 3 KF Gunilla Hei 1 - 2
Kosovo L 21:45 FT KF Trepca 89 1 - 1 KF Flamurtari Pristina(KOS) 0 - 1
Kosovo L 21:45 FT Kosova Vushtrri 0 - 4 De Rita Goni Lane 0 - 2
HUN D1 21:55 FT Mezokovesd Zsory 0 - 1 Debrecin VSC 0 - 0
CZE D2 22:00 FT Vysocina jihlava 4 - 0 Vysehrad 1 - 0
CZE D2 22:00 FT SK Slovan Varnsdorf 0 - 1 Brno 0 - 0
CZE D2 22:00 FT Chrudim 3 - 3 Usti nad Labem 2 - 0
CZE D2 22:00 FT Dukla Prague 4 - 0 Vitkovice 2 - 0
CZE D2 22:00 FT Lisen 1 - 3 FK Banik Sokolov 0 - 2
SPA FDH 22:00 FT EiPozo Murcia Turistica Futsal 2 - 3 Palma Futsal 0 - 1
INT CF 22:00 FT SJK Seinajoen 1 - 0 RoPS Rovaniemi 0 - 0
INT CF 22:00 FT FC Pisek 0 - 3 Viktoria Plzen B 0 - 2
INT CF 22:00 FT FK MAS Taborsko 4 - 1 Benesov 1 - 0
INT CF 22:00 FT CSKA 1948 Sofia 1 - 0 PFK Montana 1 - 0
BLR D2 22:00 FT Arsenal Dzyarzhynsk 4 - 0 Lokomotiv Gomel 0 - 0
UKR D2 22:00 FT Kremin Kremenchuk 1 - 0 FC Mynai 0 - 0
FIN CUP 22:00 FT Inter Turku 4 - 4 KuPs 1 - 2
PR CUP 22:00 FT Szczakowianka Jaworzno 0 - 3 Ks Unia Dabrowa Gornicza 0 - 0
FIN CU20 22:16 FT PK-35 Vantaa U20 1 - 3 FC Lahti U20 1 - 2
INT CF 22:30 FT Unicov 5 - 2 Blansko 1 - 2
CZE D1 22:30 FT Baumit Jablonec 1 - 1 Slovan Liberec 0 - 1
SLOC 22:30 FT NK Nafta 0 - 2 NK Mura 05 0 - 0
Finland K 22:30 FT BK-46 Karis Karjaa 1 - 1 Toolon Taisto 1 - 0
Finland K 22:30 FT HaPK 1 - 7 PeKa 0 - 4
FIN CU20 22:30 FT KaaPo U20 3 - 1 Jazz U20 1 - 0
FIN CU20 22:30 FT VJS Vantaa U20 3 - 1 KaPa U20 3 - 1
Finland K 22:30 FT Warkaus 2 - 4 SC Riverball 0 - 1
ARM CUP 22:45 FT Gandzasar Kapan 0 - 2 FC Avan Academy 0 - 1
GRE Cup 22:59 FT Aris Thessaloniki 2 - 1 AEK Athens 0 - 0
SVK Cup 22:59 FT MFK Ruzomberok 3 - 0 Dunajska Streda 1 - 0
INT CF 22:59 FT Tj Sokol Lanzhot 3 - 0 Mutenice 0 - 0
DEN D1 22:59 FT Naestved 1 - 1 Vejle 1 - 0
DEN D1 22:59 FT Skive IK 0 - 1 Viborg 0 - 1
POL PR 22:59 FT Lechia Gdansk 1 - 0 Piast Gliwice 0 - 0
MNE D2 22:59 FT Bokelj Kotor 0 - 1 Lovcen Cetinje 0 - 1
MNE D2 22:59 FT Otrant 2 - 0 FK Drezga 0 - 0
MNE D2 22:59 FT FK Ibar Rozaje 0 - 4 Decic Tuzi 0 - 1
MNE D2 22:59 FT Jedinstvo Bijelo Polje 6 - 4 Mornar 3 - 2
MNE D2 22:59 FT Jezero Plav 0 - 1 Arsenal Tivat 0 - 0
UKR D2 22:59 FT Obolon Kiev 1 - 1 FK Avanhard Kramatorsk 0 - 1
NOR D1 22:59 FT Start Kristiansand 2 - 3 Molde 1 - 2
NOR D1 22:59 FT Stabaek 2 - 0 Sandefjord 1 - 0
NOR D1 22:59 FT Viking 1 - 1 Mjondalen IF 1 - 1
NOR D1 22:59 FT Aalesund FK 2 - 2 Brann 1 - 0
NOR D1 22:59 FT Haugesund 2 - 2 Kristiansund BK 0 - 1
LIT D1 22:59 FT FK Zalgiris Vilnius 2 - 3 Kauno Zalgiris 0 - 2
Tanzania D1 22:59 FT Young Africans 2 - 2 Namungo FC 0 - 0
Finland K 22:59 FT AC Barca 0 - 0 PAVE 0 - 0
Finland K 22:59 FT SIF 0 - 2 Narpes Kraft 0 - 0
Finland K 22:59 FT SoPa 0 - 3 RoPo 0 - 2
FIN CU20 22:59 FT Haka Youth 1 - 0 HJS U20 1 - 0
FIN CU20 22:59 FT TPS Turku U20 2 - 5 Ilves U20 2 - 4
Finland K 22:59 FT FC Jyvaskyla Blackbird 1 - 0 JPS 1 - 0
BLR WCUP 22:59 FT Dnepr Mogilev (w) 2 - 3 Bobruichanka Bobruisk (w) 1 - 1
PR CUP 22:59 FT GKS Drwinia 2 - 1 Blyskawica Proszowki 2 - 0
SUI Sl 23:15 FT Neuchatel Xamax 1 - 2 Basel 1 - 1
AUT D2 23:15 FT FC Wacker Innsbruck 1 - 4 FC Liefering 1 - 2
SUI D1 23:15 FT Kriens 2 - 2 Stade Ouchy 1 - 1
UKR D2 23:25 FT Metalist 1925 Kharkiv 2 - 0 Metalurh Zaporizhya 1 - 0
AUT D1 23:30 FT TSV Hartberg 1 - 5 LASK Linz 0 - 0
AUT D1 23:30 FT Wolfsberger AC 2 - 0 Sturm Graz 0 - 0
AUT D2 23:30 FT SKU Amstetten 2 - 0 Kapfenberg 1 - 0
AUT D2 23:30 FT Austria Wien (Youth) 1 - 4 SK Vorwarts Steyr 0 - 3
UKRC 23:30 FT FC Mariupol 1 - 1 FC Vorskla Poltava 1 - 0
IRN PR 23:30 FT Foolad Khozestan 2 - 1 Esteghlal Tehran 1 - 1
Finland K 23:30 FT FC Kuusysi 2 - 2 RiPS 0 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll