Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 27-06-2020
GER D3 00:00 FT Uerdingen KFC 05 1 - 1 Chemnitzer 1 - 0
SWE D1 SN 00:00 FT Lindome GIF 0 - 1 Tvaakers IF 0 - 0
DEN SASL 00:00 FT Aarhus AGF 1 - 4 Aalborg 1 - 3
TUR D2 00:00 FT Altinordu 1 - 2 Keciorengucu 0 - 1
TUR D2 00:00 FT Bursaspor 1 - 0 Adanaspor 1 - 0
SWE D3 00:00 FT Vargarda IK 1 - 2 IFK Tidaholm 1 - 0
ROM D1 00:00 FT Gaz Metan Medias 0 - 2 Botosani 0 - 2
GEO D1 00:00 FT Lokomotiv Tbilisi 1 - 1 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi 0 - 0
Finland K 00:00 FT Tikka 0 - 1 FC Espoo 2 0 - 0
Finland K 00:15 FT FC POHU 2 - 2 NuPS 0 - 2
Finland K 00:15 FT Valtti 1 - 1 Nopsa 0 - 0
EST D4 00:15 FT Saue JK Laagri 5 - 3 Flora Tallinn III 2 - 1
RUS PR 00:30 FT Zenit St. Petersburg 2 - 1 Krylya Sovetov 0 - 1
INT CF 00:30 FT FC Pisek 3 - 2 FK MAS Taborsko 1 - 0
SWE D3 00:30 FT Enskede IK 0 - 2 Karlbergs BK 0 - 1
Finland K 00:30 FT TuPS 4 - 1 Malmin Palloseura Helsinki 2 - 0
SLO D1 01:00 FT NK Rudar Velenje 0 - 1 Triglav Gorenjska 0 - 1
FAR D1 01:00 FT EB Streymur 0 - 3 B36 Torshavn 0 - 1
TUR D1 01:00 FT Besiktas JK 3 - 0 Konyaspor 2 - 0
FAR D2 01:00 FT Vikingur Gota II 0 - 0 NSI Runavik II 0 - 0
POR D1 01:15 FT Belenenses 1 - 3 Sporting Lisbon 1 - 3
POL D1 01:20 FT Zaglebie Sosnowiec 1 - 3 Odra Opole 0 - 1
AUT D2 01:25 FT SV Ried 1 - 3 FC Blau Weiss Linz 1 - 1
SUI D1 01:30 FT Grasshopper 3 - 1 Lausanne Sports 1 - 0
POL PR 01:30 FT Zaglebie Lubin 2 - 1 Korona Kielce 1 - 1
ENG LCH 01:45 FT Brentford 1 - 0 West Bromwich(WBA) 1 - 0
ITA D2 02:00 FT Cremonese 0 - 2 Cosenza Calcio 1914 0 - 1
ITA D2 02:00 FT ACD Virtus Entella 1 - 0 Salernitana 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Frosinone 0 - 2 Cittadella 0 - 1
ITA D2 02:00 FT Perugia 0 - 0 Crotone 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Juve Stabia 2 - 3 Livorno 1 - 0
ITA D2 02:00 FT Venezia 2 - 1 Ascoli 1 - 1
ITA D2 02:00 FT Chievo 1 - 3 Spezia 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Empoli 0 - 0 Benevento 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Pisa 2 - 1 Pescara 1 - 0
CRO D1 02:05 FT Hajduk Split 2 - 1 Slaven Koprivnica 1 - 1
ICE LD1 02:15 FT Fjolnir (w) 0 - 2 Haukar (w) 0 - 1
ICE LD1 02:15 FT IA Akranes (w) 1 - 1 Grotta (w) 0 - 1
ICE LD1 02:15 FT Afturelding/Fram (w) 2 - 0 Vikingur Reykjavik (w) 1 - 0
ICE LD1 02:15 FT Tindastoll Neisti (w) 1 - 1 Keflavik (w) 0 - 1
ITA D1 02:45 FT Juventus 4 - 0 Lecce 0 - 0
SPA D1 03:00 FT Sevilla 1 - 1 Real Valladolid 0 - 1
ICE U19L 03:00 FT Throttur Reykjavik U19 3 - 2 IR LettirU19 0 - 1
USA NPSL 08:15 FT FC Harrington 4 - 3 Real Irving CD 1 - 3
Chinese TML 09:00 FT Taichung Blue Whale (W) 6 - 0 Kaohsiung Sunny Bank (W) 2 - 0
NOR NZL 10:00 FT Auckland United 2 - 1 Western Springs AFC 1 - 1
CPL 10:45 FT Wellington Olympic 8 - 1 Waterside Karori 4 - 0
JPN D3 13:00 FT Fukushima United FC 2 - 0 Vanraure Hachinohe FC 2 - 0
JPN D3 13:00 FT Grulla Morioka 0 - 4 Blaublitz Akita 0 - 2
Chinese TML 13:00 FT Hang Yuan FC (W) 0 - 2 Inter Taoyuan FC (W) 0 - 1
FFSA SLR 13:15 FT Adelaide Olympic Reserve 0 - 1 Adelaide United Reserves 0 - 1
AUS DPL 13:35 FT Darwin Hearts 0 - 4 Hellenic AC 0 - 2
INT CF 14:00 FT Rockingham City FC 0 - 0 Joondalup United 0 - 0
JPN D3 14:00 FT Azul Claro Numazu 2 - 1 Fujieda MYFC 0 - 1
KCL 4 14:00 FT Jungnang Chorus Mustang FC 1 - 1 Chungju Citizen 0 - 1
KCL 15:00 FT Gimpo FC 1 - 1 Cheongju Jikji 0 - 1
KCL 15:00 FT Gyeongju KHNP 2 - 1 Jeonju Citizen FC 1 - 0
KCL 15:00 FT Pyeongtaek Citizen 1 - 2 Hwaseong FC 1 - 0
KCL 15:00 FT Yangju Citizen 0 - 2 Busan Transportation Corporation 0 - 2
INT CF 15:00 FT FC Zenit Caslav 3 - 3 FK Kolin 0 - 1
INT CF 15:00 FT Spartak Moscow II 3 - 0 FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 0 - 0
INT CF 15:00 FT Sumperk 3 - 2 Rapotin 1 - 0
JPN D3 15:00 FT SC Sagamihara 0 - 0 Yokohama SCC 0 - 0
KCL 4 15:00 FT Paju Citizen FC 1 - 0 Siheung City 0 - 0
KCL 4 15:00 FT Seoul United 2 - 3 Goyang FC 0 - 1
KCL 4 15:00 FT Pocheon FC 2 - 2 FC Namdong 2 - 1
EST D4 15:00 FT Raplamaa 2 - 3 Viimsi MRJK B 1 - 0
INT CF 15:15 FT Admira Praha 4 - 1 Dukla Praha B 2 - 1
INT CF 15:30 FT MFK Kosice 3 - 1 MFK Vranov nad Topou 0 - 0
INT CF 15:30 FT Tatran LM 3 - 3 Spisska Nova Ves 2 - 0
INT CF 15:30 FT Fishsan Khanh Hoa 2 - 2 Binh Thuan 1 - 1
AUS SASL 15:30 FT Adelaide Olympic 1 - 1 Adelaide United FC (Youth) 1 - 1
Chinese TML 15:30 FT Taipei Xiongzan (W) 3 - 7 Hualien (W) 1 - 3
INT CF 15:45 FT Dat Tin Minions 1 - 2 GM Holdings 1 - 2
LIT D2 16:00 FT Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 0 - 1 Alytis Alytus Dainava 0 - 0
INT CF 16:00 FT Tj Sokol Lanzhot 2 - 1 FC Strani 2 - 0
INT CF 16:00 FT Vasas 3 - 2 MTE Mosonmagyarovar 2 - 2
INT CF 16:00 FT SK Motorlet Praha 0 - 2 Teplice B 0 - 1
INT CF 16:00 FT LKS Belk 1 - 0 MRKS Czechowice Dziedzice 0 - 0
INT CF 16:00 FT FC Ostrovets 1 - 1 Weiss La sang dome 1 - 1
JPN D3 16:00 FT FC Gifu 0 - 0 Imabari FC 0 - 0
JPN D3 16:00 FT Cerezo Osaka U23 0 - 1 Gainare Tottori 0 - 0
JPN D3 16:00 FT Roasso Kumamoto 3 - 2 Kagoshima United 2 - 1
JPN D2 16:00 FT Tokyo Verdy 1 - 1 Machida Zelvia 0 - 1
JPN D2 16:00 FT Ehime FC 4 - 3 Tokushima Vortis 0 - 3
JPN D2 16:00 FT Zweigen Kanazawa FC 0 - 0 Matsumoto Yamaga FC 0 - 0
JPN D2 16:00 FT Ventforet Kofu 3 - 3 Albirex Niigata 2 - 2
BLR D3 16:00 FT FK Chayka Zelva 2 - 2 Kronon Stolbtsy 2 - 0
KCL 4 16:00 FT Icheon Citizen 0 - 1 Yangpyeong 0 - 0
KOR D2 17:00 FT Daejeon Citizen 3 - 3 FC Anyang 1 - 0
KOR D2 17:00 FT Ansan Greeners FC 1 - 1 Chungnam Asan 1 - 1
KCL 17:00 FT Cheonan City 2 - 0 Gyeongju Citizen 2 - 0
KCL 17:00 FT Gangneung City 5 - 0 Chuncheon Citizen 0 - 0
KCL 17:00 FT Gimhae City 1 - 0 Daejeon Korail 0 - 0
KCL 17:00 FT Changwon City 0 - 3 Mokpo City 0 - 1
LIT D2 17:00 FT Hegelmann Litauen 4 - 0 FK Panevezys-2 2 - 0
INT CF 17:00 FT Stabaek (w) 2 - 0 Rosenborg BK (w) 1 - 0
INT CF 17:00 FT Valerenga (w) 4 - 0 Roa (w) 1 - 0
POL D2 17:00 FT Lech II Poznan 3 - 2 GKS Katowice 1 - 0
POL D2 17:00 FT KS Legionovia Legionowo 0 - 0 Resovia Rzeszow 0 - 0
JPN D2 17:00 FT Montedio Yamagata 1 - 0 Tochigi SC 1 - 0
JPN D2 17:00 FT JEF United Ichihara Chiba 0 - 1 Omiya Ardija 0 - 1
JPN D2 17:00 FT Thespa Kusatsu 1 - 3 Mito Hollyhock 0 - 1
JPN D2 17:00 FT Fagiano Okayama 2 - 2 Renofa Yamaguchi 0 - 1
JPN D2 17:00 FT V-Varen Nagasaki 2 - 1 Giravanz Kitakyushu 1 - 0
KOR D1 17:00 FT Busan I Park 1 - 1 Seongnam FC 0 - 1
KOR D1 17:00 FT FC Seoul 1 - 0 Incheon United 0 - 0
EST D1 17:00 FT FC Kuressaare 0 - 4 FC Flora Tallinn 0 - 2
EST D1 17:00 FT Viljandi Tulevik 2 - 1 JK Tallinna Kalev 1 - 1
KCL 4 17:00 FT Ulsan Citizens 1 - 3 Jinju Citizen 1 - 3
Finland K 17:00 FT KoiPS 0 - 4 SAPA 0 - 0
Finland K 17:00 FT KPV/Akatemia 1 - 0 VPS Vaasa-J 0 - 0
EST D4 17:00 FT Tartu JK Welco X 1 - 4 FC Elva II 0 - 2
SPA FDH 17:30 FT Inter Movistar Futsal 3 - 1 Palma Futsal 1 - 1
SWE D1 SN 17:30 FT Qviding FIF 2 - 2 Karlskrona AIF 0 - 2
INT CF 17:30 FT Guangzhou Fuli FC 3 - 0 Guangzhou Evergrande Taobao FC 3 - 0
POL D1 17:40 FT Miedz Legnica 0 - 0 Warta Poznan 0 - 0
DAN U19 18:00 FT Midtjylland U19 2 - 1 FC Kobenhavn U19 1 - 1
INT CF 18:00 FT Lyn (w) 0 - 3 LSK Kvinner (w) 0 - 1
INT CF 18:00 FT Jerv 1 - 3 FK Arendal 0 - 0
SWE D3 18:00 FT Assyriska BK 4 - 1 Vinbergs IF 1 - 1
SWE D3 18:00 FT Onsala BK 0 - 2 Ullared 0 - 2
SWE D3 18:00 FT Stenungsunds IF 3 - 3 Vanersborg FK 2 - 1
DEN D1 18:00 FT Vejle 2 - 0 Fredericia 1 - 0
FIN D3 A 18:00 FT Kaarinan Pojat 2 - 3 Ilves Tampere II 0 - 1
DEN D2 18:00 FT HIK Hellerup 4 - 0 Brabrand 3 - 0
EST WD2 18:00 FT Tammeka Tartu (W) 0 - 2 Vaprus Parnu (w) 0 - 1
KOR D1 18:00 FT Daegu FC 2 - 1 Gangwon FC 0 - 0
SWE D2 18:00 FT AFC Eskilstuna 1 - 3 Umea FC 1 - 0
BLR D3 18:00 FT FC Polotsk 0 - 3 Victoria Maryina Gorka 0 - 2
BLR RL 18:00 FT FK Gorodeya Reserves 0 - 2 FC Isloch Reserves 0 - 0
SWE WD2 18:00 FT Moron BK (w) 2 - 1 Alvsjo AIK FF (w) 0 - 0
Finland K 18:00 FT FJK 1 - 3 Pato 1 - 1
FIN YKW 18:00 FT HauPa (w) 2 - 0 RoPS (w) 1 - 0
EST D4 18:00 FT Ajax Lasnamae 2 - 3 FCI Tallinn 1 - 1
ENG LCH 18:30 FT Charlton Athletic 1 - 0 Queens Park Rangers (QPR) 1 - 0
ENG LCH 18:30 FT Preston North End 1 - 3 Cardiff City 0 - 0
ENG LCH 18:30 FT Swansea City 0 - 1 Luton Town 0 - 0
ENG PR 18:30 FT Aston Villa 0 - 1 Wolves 0 - 0
Finland K 18:30 FT EsPa 5 - 0 EIF Academy 1 - 0
Finland K 18:30 FT RoPo 0 - 8 OTP 0 - 4
DEN WD1 18:55 FT Fortuna Hjorring (w) 1 - 1 Brondby IF (w) 1 - 1
Finland K 18:55 FT STPS 4 - 1 KyPa 3 - 0
Finland K 18:55 FT KaIK TePa 1 - 2 Saaripotku 1 - 2
SPA D1 19:00 FT Athletic Bilbao 3 - 1 Mallorca 2 - 0
GER D3 19:00 FT MSV Duisburg 2 - 2 Hallescher FC 1 - 2
GER D3 19:00 FT Carl Zeiss Jena 1 - 2 Bayern Munchen (Youth) 1 - 1
GER D3 19:00 FT Kaiserslautern 3 - 0 Viktoria koln 1 - 0
GER D3 19:00 FT SV Waldhof Mannheim 0 - 0 Preuben Munster 0 - 0
GER D3 19:00 FT TSV 1860 Munchen 3 - 0 Unterhaching 1 - 0
GER D3 19:00 FT Wurzburger Kickers 3 - 1 Hansa Rostock 2 - 0
GER D3 19:00 FT Zwickau 3 - 2 Eintracht Braunschweig 0 - 1
SWE WD1 19:00 FT Umea IK (w) 2 - 3 Pitea IF (w) 0 - 1
ENG LCH 19:00 FT Derby County 2 - 1 Reading 2 - 0
ENG LCH 19:00 FT Barnsley 0 - 0 Millwall 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Eskilsminne IF 1 - 0 Skovde AIK 1 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT IFK Berga 0 - 2 Sandvikens IF 0 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Gefle IF 1 - 2 Haninge 0 - 1
FIN D2 19:00 FT SJK Akatemia 0 - 3 Ekenas IF Fotboll 0 - 2
FIN WD1 19:00 FT PK-35 RY (w) 4 - 0 TPS Turku (w) 2 - 0
DEN WD1 19:00 FT Nordsjaelland (w) 3 - 4 VSK Aarhus(w) 1 - 4
DEN WD1 19:00 FT Thisted FC (w) 0 - 2 Kolding B (w) 0 - 2
INT CF 19:00 FT Viktoria Plzen B 2 - 1 Slavia Prague B 0 - 1
INT CF 19:00 FT Avaldsnes (w) 2 - 3 Sandviken (w) 1 - 1
INT CF 19:00 FT FK Dinamo Riga 0 - 0 Lokomotiv Daugavpils 0 - 0
SWE D3 19:00 FT Taftea IK 0 - 3 Stöde IF 0 - 2
SWE D3 19:00 FT Umea FC Academy 0 - 1 Friska Viljor FC 0 - 0
SWE D3 19:00 FT Syrianska Botkyrka IF 1 - 1 BK Forward 0 - 0
SWE D3 19:00 FT Huddinge IF 2 - 3 Varmbols FC 1 - 1
SWE D3 19:00 FT Newroz FC 0 - 0 Assyriska 0 - 0
SWE D3 19:00 FT Rynninge IK 1 - 4 Tyreso FF 1 - 0
SWE D3 19:00 FT Kungsangens IF 1 - 2 Enkoping 1 - 0
SWE D3 19:00 FT FC Stockholm Internazionale 1 - 1 Gamla Upsala SK 1 - 1
SWE D3 19:00 FT IFK Amal 2 - 1 Karlstad BK B 1 - 1
DEN D1 19:00 FT Viborg 4 - 2 Herfolge Boldklub Koge 2 - 1
FIN D3 A 19:00 FT Viikingit 0 - 2 JaPS 0 - 0
FIN D3 A 19:00 FT VIFK 1 - 2 JS Hercules 1 - 0
FIN D3 A 19:00 FT SalPa 2 - 3 Atlantis 0 - 0
DEN D2 19:00 FT FA 2000 0 - 2 Naesby 0 - 0
DEN D2 19:00 FT Vegar 0 - 3 Hillerod Fodbold 0 - 1
BLR RL 19:00 FT Torpedo Zhodino Reserves 3 - 1 FC Vitebsk Reserves 2 - 1
SWE WD2 19:00 FT AIK Solna (w) 5 - 0 Sandvikens IF (W) 3 - 0
SWE WD2 19:00 FT Lidkopings FK (w) 0 - 2 Hammarby (w) 0 - 1
Finland K 19:00 FT Union Plaani 2 - 0 HaPK 1 - 0
FAR D2 19:00 FT HBTorshavn II 4 - 1 07 Vestur Sorvagur 2 - 1
Finland K 19:00 FT AC Barca 2 - 1 PK-37 Iisalmi 2 - 1
Finland K 19:00 FT EuPa 3 - 3 MaPS Masku 2 - 2
DEN D2 19:10 FT Dalum 0 - 2 Holbaek 0 - 1
SWE D3 19:30 FT IFK Stocksund 1 - 1 Kvarnsvedens IK 0 - 1
ROM D1 19:30 FT Chindia Targoviste 0 - 2 Politehnica Iasi 0 - 1
TAJ L1 19:30 FT FC Istaravshan 2 - 0 Lokomotiv Pamir 0 - 0
TAJ L1 19:30 FT FC Khatlon 1 - 1 Faizkand 0 - 0
TAJ L1 19:30 FT FC Kuktosh 0 - 0 CSKA Pamir Dushanbe 0 - 0
BLR D3 19:30 FT FC Ostrovets 1 - 2 Meliorator Zhitkovichi 0 - 1
TAJ U21 19:30 FT Khujand U21 2 - 0 FC Istiklol U21 1 - 0
TAJ U21 19:30 FT Regar-TadAZ Tursunzoda U21 2 - 5 Dushanbe-83 U21 1 - 2
FIN WD1 19:55 FT Honka Espoo (w) 2 - 1 PK-35 Vantaa (w) 0 - 1
Tanzania D1 19:55 FT Alliance FC 1 - 0 Coastal Union 0 - 0
SWE WD1 20:00 FT IK Uppsala (w) 3 - 2 Djurgardens (w) 1 - 2
SWE WD1 20:00 FT Linkopings (w) 3 - 0 Vaxjo (W) 3 - 0
ARM D2 20:00 FT Ararat-Armenia B 2 - 2 Lernayin Artsakh 2 - 0
SWE D1 20:00 FT Ostersunds FK 2 - 4 IFK Norrkoping FK 1 - 1
SWE D1 SN 20:00 FT Assyriska Turab IK JKP 0 - 2 Lunds BK 0 - 1
SWE D1 SN 20:00 FT FC Trollhattan 2 - 1 Torns IF 0 - 0
FIN WD1 20:00 FT HJK Helsinki (w) 4 - 2 KuPs (W) 3 - 1
AUT D2 20:00 FT FC Superfund Pasching 1 - 3 SKU Amstetten 1 - 1
AUT D2 20:00 FT FAC Team Fur Wien 1 - 1 Austria Wien (Youth) 0 - 1
AUT D2 20:00 FT FC Liefering 3 - 2 Kapfenberg 2 - 2
AUT D2 20:00 FT Grazer AK 1 - 1 FC Dornbirn 1913 1 - 1
LIT D2 20:00 FT Atomsfera Mazeikiai 1 - 0 FK Kauno Zalgiris II 0 - 0
INT CF 20:00 FT Asker 0 - 5 Fredrikstad 0 - 1
CZE D1 20:00 FT Dynamo Ceske Budejovice 0 - 2 Mlada Boleslav 0 - 1
ICE D2 20:00 FT KF Fjardabyggd 4 - 1 IR Reykjavik 4 - 0
SWE D3 20:00 FT Nordvarmland FF 0 - 1 IK Oddevold 0 - 0
SWE D3 20:00 FT Vanersborgs IF 2 - 1 Savedalens IF 0 - 0
SWE D3 20:00 FT Gottne IF 1 - 0 Bodens BK 0 - 0
SWE D3 20:00 FT Atvidabergs 4 - 1 Kumla 2 - 0
POL PR 20:00 FT Wisla Plock 2 - 0 LKS Lodz 2 - 0
DEN D2 20:00 FT BK Avarta 0 - 2 Aarhus Fremad 0 - 0
DEN D2 20:00 FT Skovshoved 0 - 1 VSK Arhus 0 - 0
DEN D2 20:00 FT B 73 Slagelse 1 - 2 Ringkobing 0 - 1
DEN D2 20:00 FT B93 Copenhagen 3 - 1 FC Sydvest 2 - 1
DEN D2 20:00 FT Helsingor 3 - 0 Thisted FC 2 - 0
DEN D2 20:00 FT Bronshoj 1 - 3 Jammerbugt 0 - 2
DEN D2 20:00 FT BK Frem 4 - 2 Middelfart G og 3 - 1
DEN D2 20:00 FT Vanlose 1 - 3 AB Copenhagen 0 - 2
FIN CUP 20:00 FT FC Haka 2 - 3 HJK Helsinki 1 - 2
EST D1 20:00 FT Trans Narva 4 - 4 Levadia Tallinn 3 - 2
BLR D3 20:00 FT FC Molodechno 5 - 0 Ivatsevichi 1 - 0
BLR D3 20:00 FT FK Bumprom 5 - 3 SMI Autotrans 2 - 0
SWE D2 20:00 FT Akropolis IF 2 - 0 Orgryte 2 - 0
SWE WD2 20:00 FT IFK Kalmar (w) 1 - 2 Jitex DFF (w) 1 - 1
SWE WD2 20:00 FT Kvarnsvedens IK (w) 0 - 4 Bollstanas Sk (w) 0 - 2
SWE WD2 20:00 FT Mallbackens IF (w) 3 - 4 Alingsas (W) 1 - 0
DEN D4 20:00 FT AB Tarnby 2 - 1 Karlslunde IF 2 - 0
DEN D4 20:00 FT Holstebro BK 5 - 2 Silkeborg KFUM 3 - 0
FIN YKW 20:00 FT HPS (w) 6 - 3 PK Keski Uusimaa (w) 4 - 2
Tanzania D1 20:00 FT Biashara United FC 1 - 1 Azam 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Kagera Sugar 1 - 1 KMC FC 1 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Mbeya City 2 - 0 JKT Tanzania 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Mwadui FC 1 - 0 Mtibwa Sugar 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Ruvu Shooting 1 - 1 Namungo FC 1 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Singida United 2 - 3 Lipuli FC 2 - 2
Tanzania D1 20:00 FT Young Africans 3 - 2 Ndanda FC 2 - 2
Finland K 20:00 FT OuHu 2 - 3 KajHa 0 - 1
POL D1 20:10 FT Olimpia Grudziadz 2 - 4 GKS Tychy 0 - 1
HUN D1 20:15 FT ZalaegerzsegTE 1 - 1 Fehervar Videoton 0 - 1
Finland K 20:15 FT FC Finnkurd 5 - 4 LPS 1 - 3
SPA FDH 20:30 FT Levante Futsal 2 - 5 Vaidepenas Futsal 1 - 3
RUS PR 20:30 FT Spartak Moscow 0 - 0 FC Ufa 0 - 0
BLR D1 20:30 FT FC Minsk 1 - 1 Shakhter Soligorsk 0 - 0
BUL D1 20:30 FT Vitosha Bistritsa 0 - 1 Tsarsko Selo 0 - 0
GER D1 20:30 FT VfL Wolfsburg 0 - 4 Bayern Munchen 0 - 2
GER D1 20:30 FT SC Freiburg 4 - 0 Schalke 04 2 - 0
GER D1 20:30 FT Borussia Monchengladbach 2 - 1 Hertha Berlin 1 - 0
GER D1 20:30 FT Werder Bremen 6 - 1 FC Koln 3 - 0
GER D1 20:30 FT Augsburg 1 - 2 RB Leipzig 0 - 1
GER D1 20:30 FT Borussia Dortmund 0 - 4 TSG Hoffenheim 0 - 2
GER D1 20:30 FT Eintracht Frankfurt 3 - 2 SC Paderborn 07 2 - 0
GER D1 20:30 FT Union Berlin 3 - 0 Fortuna Dusseldorf 1 - 0
GER D1 20:30 FT Bayer Leverkusen 1 - 0 FSV Mainz 05 1 - 0
SWE WD1 21:00 FT Orebro (w) 3 - 3 Eskilstuna United (w) 1 - 1
ARM D2 21:00 FT Alashkert B Martuni 1 - 1 FK Dilijan 0 - 0
ARM D2 21:00 FT BKMA 1 - 0 Urartu II 1 - 0
UZB D1 21:00 FT Metallurg Bekobod 1 - 3 Navbahor Namangan 1 - 2
UZB D1 21:00 FT OTMK Olmaliq 1 - 0 Mashal Muborak 0 - 0
ENG LCH 21:00 FT Wigan Athletic 2 - 0 Blackburn Rovers 0 - 0
ENG LCH 21:00 FT Birmingham City 3 - 3 Hull City 0 - 2
ENG LCH 21:00 FT Leeds United 3 - 0 Fulham 1 - 0
ENG LCH 21:00 FT Stoke City 0 - 2 Middlesbrough 0 - 1
SWE D1 SN 21:00 FT Landskrona BoIS 1 - 4 IFK Varnamo 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT Karlstad BK 3 - 0 Vasalunds IF 2 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT Karlslunds IF HFK 1 - 1 Orebro Syrianska IF 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT Utsiktens BK 2 - 2 Oskarshamns AIK 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT Taby 1 - 0 IK Frej Taby 0 - 0
SWE D1 SN 21:00 FT Nykopings BIS 1 - 3 IF Sylvia 1 - 2
FIN D2 21:00 FT KPV 1 - 1 KTP Kotka 1 - 1
FIN D2 21:00 FT AC Kajaani 2 - 2 Jaro 1 - 1
FIN D2 21:00 FT AC Oulu 2 - 0 Gnistan Helsinki 1 - 0
UKR D1 21:00 FT Kolos Kovalyovka 2 - 1 PFC Oleksandria 2 - 0
UKR D1 21:00 FT FC Karpaty Lviv 1 - 1 FC Lviv 0 - 1
LIT D2 21:00 FT FK Zalgiris Vilnius B 0 - 3 Dziugas Telsiai 0 - 2
LIT D2 21:00 FT FK Minija 2 - 2 Siauliai 0 - 1
INT CF 21:00 FT Sogndal 1 - 3 Oygarden FK 0 - 0
INT CF 21:00 FT Moss 1 - 1 Baerum SK 1 - 1
ICE D2 21:00 FT UMF Selfoss 1 - 2 UMF Njardvik 1 - 1
ICE D2 21:00 FT Throttur Vogum 1 - 1 Kari Akranes 0 - 1
ICE D2 21:00 FT KF Fjallabyggdar 0 - 1 UMF Vidir 0 - 1
ICE D2 21:00 FT Volsungur husavik 2 - 4 Haukar Hafnarfjordur 2 - 1
SWE D3 21:00 FT Trosa Vagnhärad SK 2 - 0 Assyriska IF i Norrkoping 1 - 0
SWE D3 21:00 FT Angelholms FF 2 - 0 IF Limhamn Bunkeflo 0 - 0
SWE D3 21:00 FT Fagersta Sodra IK 0 - 4 IFK Osterakers Fk 0 - 1
SWE D3 21:00 FT Fanna BK 1 - 2 Hudiksvalls ABK 1 - 0
DEN D1 21:00 FT Skive IK 2 - 0 Naestved 0 - 0
POL D2 21:00 FT Olimpia Elblag 0 - 3 Stargard Szczecinski 0 - 2
FIN D3 A 21:00 FT RoPS 2 3 - 2 Kiisto Vaasa 1 - 0
FIN D3 A 21:00 FT JIPPO 4 - 0 SC KuFu-98 2 - 0
FIN D3 A 21:00 FT FC Vaajakoski 3 - 1 Jakobstads Bollklubb 2 - 0
FIN D3 A 21:00 FT HJS Akatemia 2 - 2 Jazz Pori 1 - 2
BLR D3 21:00 FT Stenles Pinsk 4 - 1 Dinamo Brest II 3 - 1
BLR D3 21:00 FT FC Baranovichi 5 - 0 Pershiy Regien 0 - 0
BLR D3 21:00 FT FK Zhlobin 0 - 5 Osipovichy 0 - 1
BLR RL 21:00 FT Rukh Brest Reserves 2 - 1 Belshina Babruisk Reserve 1 - 0
LCE D3 21:00 FT Ellidi 6 - 1 Einherji 3 - 0
LCE D3 21:00 FT Reynir Sandgerdi 1 - 0 Augnablik Kopavogur 1 - 0
EST D4 21:00 FT FC Helios Tartu 4 - 4 Tartu JK Welco II 4 - 1
RUS PR 21:30 FT Rubin Kazan 0 - 2 Lokomotiv Moscow 0 - 2
TUR D2 21:30 FT Eskisehirspor 2 - 2 Altay Spor Kulubu 0 - 0
TUR D2 21:30 FT Osmanlispor FC 1 - 3 Erzurum BB 1 - 2
SWE D3 21:30 FT IFK Lidingo FK 4 - 2 Skiljebo SK 3 - 1
SPA D1 22:00 FT Celta Vigo 2 - 2 FC Barcelona 0 - 1
AUT D1 22:00 FT Austria Wien 2 - 5 St.Polten 2 - 2
AUT D1 22:00 FT Mattersburg 1 - 2 Trenkwalder Admira Wacker 1 - 0
AUT D1 22:00 FT WSG Wattens 0 - 1 Rheindorf Altach 0 - 1
CZE D2 22:00 FT Dukla Prague 3 - 0 Chrudim 2 - 0
CZE D2 22:00 FT FK Banik Sokolov 1 - 0 SK Slovan Varnsdorf 1 - 0
SPA D2 22:00 FT Deportivo La Coruna 2 - 1 Ponferradina 0 - 0
FIN WD1 22:00 FT Jyvaskylan Pallokerho (w) 2 - 6 Aland United (w) 0 - 3
SVK D2 22:00 FT MFK Dubnica nad Vahom 2 - 1 Poprad 0 - 1
SVK D2 22:00 FT Dukla Banska Bystrica 2 - 0 MFK Skalica 0 - 0
INT CF 22:00 FT CSKA 1948 Sofia 5 - 0 Strumska Slava 4 - 0
INT CF 22:00 FT Minyor Pernik 2 - 1 Kariana Erden 2 - 0
INT CF 22:00 FT FC Dobrudzha 0 - 1 FC Sozopol 0 - 1
ARM D1 22:00 FT Ararat Yerevan 1 - 4 Shirak 1 - 1
POL D2 22:00 FT Stal Stalowa Wola 0 - 2 Garbarnia Krakow 0 - 2
POL D2 22:00 FT Pogon Siedlce 3 - 1 Elana Torun 0 - 0
POL D2 22:00 FT Stal Rzeszow 1 - 2 Znicz Pruszkow 0 - 0
BLR D2 22:00 FT Naftan Novopolock 3 - 0 Granit Mikashevichi 1 - 0
ALB D1 22:00 FT Partizani Tirana 1 - 0 KF Laci 1 - 0
EST WD2 22:00 FT Saku Sporting (W) 7 - 0 Kali Lu (w) 4 - 0
EST WD2 22:00 FT Suure-Jaani United (w) 0 - 6 JK Tallinna Kalev (W) 0 - 3
SVK D1 22:00 FT Sokol Dolna Zdana 1 - 0 Zlate Moravce 0 - 0
SVK D1 22:00 FT SKF Sered 1 - 0 Nitra 0 - 0
BLR D3 22:00 FT Shakhter Soligorsk II 2 - 0 Energosbyt BSATU 0 - 0
FAR D2 22:00 FT AB Argir II 2 - 1 B71 Sandur 1 - 0
BUL PLW 22:00 FT FK Etar Veliko Tarnovo (W) 4 - 0 Levski Chepintsi (W) 4 - 0
BUL PLW 22:00 FT FK Lokomotiv Stara Zagora (W) 2 - 1 Sevlievo (w) 0 - 0
BUL PLW 22:00 FT FK Paldin Plovdiv (W) 0 - 6 FC NSA Sofia (w) 0 - 3
BUL PLW 22:00 FT LP Super Sport Sofia (w) 2 - 3 Rial Kovachevci (W) 1 - 1
ICE U19L 22:00 FT Fjolnir U19 4 - 1 Dahl vickreni Ma GREE U19 2 - 1
EST D4 22:00 FT Tallinna SC ReUnited 7 - 0 JK Loo 6 - 0
ITA D1 22:15 FT Brescia 2 - 2 Genoa 2 - 1
ALB D1 22:15 FT Flamurtari 6 - 1 Luftetari 2 - 0
HUN D1 22:30 FT Ujpesti 5 - 0 Kaposvar 3 - 0
HUN D1 22:30 FT Debrecin VSC 1 - 1 Paksi SE Honlapja 0 - 1
HUN D1 22:30 FT Diosgyor VTK 0 - 2 Varda SE 0 - 2
ITA C1 22:30 FT Azy based nano Bo 1 - 2 Imolese 0 - 2
ITA C1 22:30 FT US Pianese 0 - 0 Us Pergolettese 0 - 0
BLR D1 22:30 FT Neman Grodno 1 - 0 Dinamo Brest 1 - 0
INT CF 22:30 FT FC Hebar Pazardzhik 2 - 1 Lokomotiv 1929 Sofia 1 - 1
CZE D1 22:30 FT Bohemians 1905 2 - 1 Synot Slovacko 0 - 1
POL PR 22:30 FT Legia Warszawa 1 - 1 Piast Gliwice 0 - 0
POL D2 22:30 FT Skra Czestochowa 7 - 0 Gryf Wejherowo 2 - 0
BLR D2 22:30 FT Khimik Svetlogorsk 1 - 4 Oshmyany FK 0 - 2
FIN D3 A 22:30 FT Lahden Reipas 0 - 1 EPS Espoo 0 - 0
TUR D1 22:30 FT Fenerbahce 3 - 2 Yeni Malatyaspor 0 - 0
SWE D2 22:30 FT Halmstads 3 - 0 Jonkopings Sodra IF 0 - 0
SWE D2 22:30 FT GIF Sundsvall 1 - 1 Dalkurd FF 1 - 1
SWE D2 22:30 FT Osters IF 0 - 0 Vasteras SK FK 0 - 0
POL D2 22:40 FT Gornik Leczna 2 - 0 Bytovia Bytow 1 - 0
POL D1 22:40 FT Stal Mielec 2 - 0 Radomiak Radom 2 - 0
BUL D1 22:45 FT Slavia Sofia 0 - 0 CSKA Sofia 0 - 0
ITA C1 22:59 FT Rende 1 - 0 AZ Picerno ASD 0 - 0
DEN SASL 22:59 FT Sonderjyske 1 - 0 Silkeborg 0 - 0
RUS PR 22:59 FT Dynamo Moscow 0 - 0 CSKA Moscow 0 - 0
SLO D1 22:59 FT Tabor Sezana 0 - 0 ASK Bravo Publikum 0 - 0
ICE D2 22:59 FT Kordrengir 3 - 0 Dalvik Reynir 1 - 0
BLR D2 22:59 FT Sputnik Rechitsa 3 - 1 Volna Pinsk 1 - 0
EST D2 22:59 FT Vaprus Parnu 3 - 0 Tartu JK Maag Tammeka B 2 - 0
SVK D1 22:59 FT Michalovce 2 - 2 Spartak Trnava 0 - 2
NOR D1 22:59 FT Start Kristiansand 0 - 5 Odd Grenland 0 - 2
EST D1 22:59 FT Flora Paide 2 - 0 Tallinna JK Legion 1 - 0
EST D4 22:59 FT Tartu JK Tammeka IV 0 - 1 Warrior Valga 0 - 0
SUI Sl 23:15 FT Luzern 2 - 2 Servette 0 - 2
SUI D1 23:15 FT Stade Ouchy 1 - 1 Schaffhausen 1 - 0
GRE D1 23:15 FT Panionios 2 - 1 SKODA Xanthi 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Alma Juventus Fano 2 - 0 Ravenna 0 - 0
UKR D1 23:30 FT FC Shakhtar Donetsk 0 - 0 Zorya 0 - 0
ENG FAC 23:30 FT Norwich City 1 - 1 Manchester United 0 - 0
BLR D2 23:30 FT FC Gomel 1 - 1 Smorgon FC 0 - 1
NWSLCup 23:40 FT North Carolina (w) 2 - 1 Portland Thorns FC (w) 0 - 0
ISR D1 23:45 FT Hapoel Hadera 2 - 2 Hapoel Raanana 2 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll