Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 02-07-2020
GER D3 00:00 FT Bayern Munchen (Youth) 2 - 2 MSV Duisburg 0 - 1
GER D3 00:00 FT Eintracht Braunschweig 3 - 2 SV Waldhof Mannheim 2 - 1
GER D3 00:00 FT SG Sonnenhof Grossaspach 2 - 4 TSV 1860 Munchen 2 - 2
GER D3 00:00 FT Hallescher FC 1 - 1 Kaiserslautern 1 - 0
GER D3 00:00 FT Hansa Rostock 1 - 0 Uerdingen KFC 05 1 - 0
GER D3 00:00 FT Ingolstadt 0 - 2 Magdeburg 0 - 0
GER D3 00:00 FT Preuben Munster 0 - 3 SV Meppen 0 - 1
GER D3 00:00 FT Unterhaching 2 - 2 Carl Zeiss Jena 0 - 0
GER D3 00:00 FT Viktoria koln 5 - 1 Wurzburger Kickers 0 - 0
GER D3 00:00 FT Zwickau 2 - 1 Chemnitzer 0 - 0
ENG LCH 00:00 FT Birmingham City 0 - 3 Huddersfield Town 0 - 1
ENG LCH 00:00 FT Nottingham Forest 1 - 0 Bristol City 0 - 0
SWE D1 00:00 FT IFK Norrkoping FK 1 - 1 Elfsborg 0 - 1
SWE D1 00:00 FT Kalmar 1 - 2 Ostersunds FK 1 - 0
SWE D1 00:00 FT Malmo FF 1 - 0 Djurgardens 1 - 0
SWE D1 SN 00:00 FT Orebro Syrianska IF 0 - 1 Brommapojkarna 0 - 0
SWE D1 SN 00:00 FT Sandvikens IF 2 - 2 Taby 2 - 1
SWE D1 SN 00:00 FT Karlskrona AIF 0 - 3 Landskrona BoIS 0 - 2
SWE D1 SN 00:00 FT Lunds BK 3 - 1 Eskilsminne IF 1 - 1
SWE D1 SN 00:00 FT IFK Varnamo 0 - 1 Utsiktens BK 0 - 1
SWE D1 SN 00:00 FT Oskarshamns AIK 1 - 0 FC Linkoping City 0 - 0
SWE D1 SN 00:00 FT Torns IF 3 - 0 Lindome GIF 3 - 0
SWE D1 SN 00:00 FT Motala AIF FK 2 - 3 Assyriska Turab IK JKP 1 - 1
RUS PR 00:00 FT Rostov FK 1 - 1 FC Krasnodar 0 - 1
RUS PR 00:00 FT FK Sochi 1 - 1 Dynamo Moscow 0 - 0
TUR D2 00:00 FT Altay Spor Kulubu 3 - 0 Osmanlispor FC 2 - 0
TUR D2 00:00 FT Erzurum BB 1 - 2 Adana Demirspor 1 - 0
DEN D1 00:00 FT Roskilde 1 - 3 Vendsyssel 0 - 0
DEN D2 00:00 FT Hillerod Fodbold 2 - 0 Naesby 1 - 0
DEN D2 00:00 FT Holbaek 0 - 2 FC Sydvest 0 - 1
DEN D2 00:00 FT B 73 Slagelse 3 - 0 VSK Arhus 1 - 0
DEN D2 00:00 FT FA 2000 1 - 1 Ringkobing 0 - 1
DEN D2 00:00 FT Skovshoved 1 - 1 Dalum 0 - 0
DEN D2 00:00 FT B93 Copenhagen 1 - 3 Vegar 1 - 0
DEN D2 00:00 FT Helsingor 3 - 1 AB Copenhagen 1 - 0
DEN D2 00:00 FT Bronshoj 1 - 1 Brabrand 1 - 0
DEN D2 00:00 FT Vanlose 0 - 1 Thisted FC 0 - 1
DEN D2 00:00 FT HIK Hellerup 1 - 5 Aarhus Fremad 0 - 1
DEN D2 00:00 FT BK Avarta 1 - 2 Middelfart G og 1 - 2
ROM D1 00:00 FT CS Voluntari 2 - 0 Chindia Targoviste 1 - 0
ENG PR 00:00 FT Arsenal 4 - 0 Norwich City 2 - 0
ENG PR 00:00 FT Bournemouth AFC 1 - 4 Newcastle United 0 - 2
ENG PR 00:00 FT Everton 2 - 1 Leicester City 2 - 0
DWLWC 00:00 FT Kolding B (w) 0 - 1 Thisted FC (w) 0 - 1
SWE WD2 00:00 FT Bollstanas Sk (w) 0 - 3 Hammarby (w) 0 - 1
SWE WD2 00:00 FT Lidkopings FK (w) 1 - 3 Jitex DFF (w) 0 - 2
SWE WD2 00:00 FT Brommapojkarna (w) 3 - 1 Kvarnsvedens IK (w) 1 - 1
EST D4 00:00 FT Harju JK Laagri 1 - 3 Paide Linnameeskond C 0 - 1
EST D4 00:00 FT Viimsi MRJK B 4 - 0 JK Poseidon 1 - 0
Finland K 00:10 FT LPS Helsinki 1 - 1 FC Kirkkonummi 1 - 1
ISR D1 00:15 FT Hapoel Raanana 0 - 4 Bnei Yehuda Tel Aviv 0 - 2
SPA D1 00:30 FT Alaves 0 - 2 Granada CF 0 - 1
SPA D1 00:30 FT Valencia 0 - 2 Athletic Bilbao 0 - 1
SPA D2 00:30 FT Almeria 1 - 0 Sporting Gijon 0 - 0
SPA D2 00:30 FT CD Lugo 3 - 1 Numancia 1 - 0
SPA D2 00:30 FT Real Oviedo 1 - 0 Mirandes 1 - 0
SWE D1 SN 00:30 FT Skovde AIK 3 - 1 Qviding FIF 2 - 0
ITA D1 00:30 FT Inter Milan 6 - 0 Brescia 3 - 0
ITA D1 00:30 FT Bologna 1 - 1 Cagliari 1 - 0
ISR D1 00:30 FT Hapoel Haifa 1 - 4 Maccabi Haifa 0 - 4
EST D4 00:45 FT FCI Tallinn 5 - 1 Jogeva SK Noorus-96 2 - 1
POR D1 01:00 FT Belenenses 1 - 1 CD Tondela 1 - 1
SWE D1 SN 01:00 FT Haninge 4 - 0 Nykopings BIS 2 - 0
SWE D1 SN 01:00 FT Tvaakers IF 2 - 1 FC Trollhattan 0 - 1
DAN Cup 01:00 FT Aalborg 0 - 2 Sonderjyske 0 - 1
INT CF 01:00 FT TEC 4 - 2 Sparta Nijkerk 4 - 1
SVK D1 01:00 FT Dunajska Streda 1 - 3 Slovan Bratislava 1 - 1
ISR D1 01:00 FT Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Beitar Jerusalem 0 - 0
GRE D1 01:00 FT PAOK Saloniki 0 - 2 AEK Athens 0 - 1
SWE WD2 01:00 FT AIK Solna (w) 2 - 0 Alvsjo AIK FF (w) 0 - 0
ICE U19L 01:00 FT Leiknir KB U19 4 - 2 Selfordshack U19 2 - 1
ICE U19L 01:00 FT Keflavik/Reynir/Vidir U19 4 - 3 Keflavik U19 1 - 2
ICE U19L 01:00 FT Breidablik/Augnablik II U19 1 - 4 Afturelding Hviti U19 0 - 2
POL D2 01:05 FT Widzew lodz 1 - 1 Elana Torun 1 - 1
CZEC 01:15 FT Slovan Liberec 1 - 2 Sparta Praha 0 - 0
BRA RJ 01:15 FT Bangu 1 - 0 Cabofriense(RJ) 0 - 0
AUT D1 01:30 FT Rapid Wien 3 - 1 LASK Linz 2 - 0
AUT D1 01:30 FT Red Bull Salzburg 5 - 2 Sturm Graz 1 - 0
SUI Sl 01:30 FT Thun 3 - 2 FC Zurich 3 - 2
SUI Sl 01:30 FT Neuchatel Xamax 1 - 2 St. Gallen 1 - 1
ITA C1 01:30 FT Ternana 0 - 0 Avellino 0 - 0
NOR D1 01:30 FT Rosenborg 1 - 1 Valerenga 1 - 0
GRE D1 01:30 FT Olympiakos Piraeus 2 - 1 OFI Crete 1 - 1
POL D1 01:40 FT GKS Tychy 1 - 0 LKS Nieciecza 0 - 0
ENG LCH 01:45 FT Sheffield Wednesday 0 - 3 West Bromwich(WBA) 0 - 1
CRO D1 02:05 FT ZNK Osijek 1 - 0 Rijeka 0 - 0
ICE WPR 02:15 FT Stjarnan (w) 1 - 4 UMF Selfoss (w) 0 - 3
ENG PR 02:15 FT West Ham United 3 - 2 Chelsea 1 - 1
SPA D2 02:45 FT Extremadura 3 - 1 Racing Santander 2 - 0
SPA D2 02:45 FT Ponferradina 0 - 3 Fuenlabrada 0 - 0
ITA D1 02:45 FT Spal 2 - 2 AC Milan 2 - 0
ITA D1 02:45 FT Verona 3 - 2 Parma 1 - 1
ITA D1 02:45 FT Fiorentina 1 - 3 Sassuolo 0 - 2
ITA D1 02:45 FT Lecce 1 - 2 Sampdoria 0 - 1
SPA D1 03:00 FT Real Betis 0 - 2 Villarreal 0 - 2
SPA D1 03:00 FT Real Valladolid 0 - 0 Levante 0 - 0
LCE D4 03:00 FT Arborg 2 - 0 Smari 2020 0 - 0
ICE U19L 03:00 FT IA Kari U19 0 - 4 Haukar U19 0 - 3
ICE U19L 03:00 FT IR LettirU19 2 - 1 UMF Njardvik U19 2 - 0
LCE D4 03:00 FT Vatnaliljur 5 - 0 Afrika Reykjavik 3 - 0
POR D1 03:15 FT Sporting Lisbon 2 - 1 Gil Vicente 1 - 0
Cur L 06:30 FT Jong Holland 4 - 0 SV Hubentud Fortuna 1 - 0
BRA RJ 07:30 FT Flamengo 2 - 0 Boavista F.C 1 - 0
BRA RJ 07:30 FT Portuguesa RJ 0 - 0 Botafogo RJ 0 - 0
NWSLCup 09:10 FT Washington Spirit (w) 0 - 2 North Carolina (w) 0 - 0
INT CF 15:05 FT Kon Tum 5 - 2 Fishsan Khanh Hoa 0 - 0
INT CF 16:00 FT Veles 4 - 0 Znamya Truda 2 - 0
INT CF 17:00 FT Volga Ulyanovsk 0 - 2 KAMAZ Naberezhnye Chelny 0 - 0
INT CF 18:00 FT Khan-Uul 0 - 4 Khovd Western 0 - 3
BLR RL 18:00 FT Slavia Mozyr Reserve 1 - 1 FC Slutsk Reserves 0 - 1
BLR RL 19:00 FT Smolevichi Reserves 0 - 3 Dinamo Brest Reserves 0 - 1
INT CF 19:30 FT FK Xayr Vahdat 4 - 2 Khosilot Parkhar 1 - 1
INT CF 19:30 FT FK Ravshan Zafarabad 2 - 2 Mokhir Yovon 1 - 2
INT CF 19:30 FT Shohmansur 0 - 4 Eskhata 0 - 2
INT CF 19:35 FT Saroykamar 1 - 0 FC Barkchi 1 - 0
POL D1 20:00 FT Radomiak Radom 3 - 1 Wigry Suwalki 1 - 0
INT CF 20:30 FT Irtysh 1946 Omsk 1 - 1 Rodina Moskva 0 - 1
ARM D1 20:30 FT Shirak 0 - 0 Lori Vanadzor 0 - 0
UZB D1 21:00 FT Buxoro FK 1 - 4 Metallurg Bekobod 1 - 1
INT CF 21:00 FT Kheybar Khorramabad 1 - 1 Pas 0 - 0
ARM D1 21:00 FT FC Noah 1 - 0 Ararat Yerevan 0 - 0
ARM D2 21:30 FT Urartu II 0 - 5 FK Van 0 - 2
TUR D2 21:30 FT Umraniyespor 3 - 0 Eskisehirspor 2 - 0
EST D3 21:30 FT Rakvere FC Flora 0 - 1 Laanemaa Haapsalu 0 - 0
CZE D2 22:00 FT Vitkovice 5 - 2 Trinec 2 - 1
UZB D1 22:00 FT Pakhtakor 3 - 1 Termez Surkhon 2 - 1
UZB D1 22:00 FT OTMK Olmaliq 2 - 1 Nasaf Qarshi 1 - 1
UZB D1 22:00 FT Navbahor Namangan 2 - 0 Sogdiana Jizak 0 - 0
FIN D1 22:00 FT Inter Turku 3 - 1 RoPS Rovaniemi 1 - 0
BUL PLW 22:00 FT LP Super Sport Sofia (w) 0 - 3 FC NSA Sofia (w) 0 - 2
BUL D1 22:30 FT Etar 1 - 0 Vitosha Bistritsa 1 - 0
EST D3 22:30 FT Paide Linnameeskond B 5 - 3 Keila JK 1 - 1
EST D2 22:30 FT Flora Tallinn II 1 - 2 Vandra JK Vaprus 1 - 1
EST D2 22:30 FT Tallinna FC Levadia B 3 - 1 Parnu JK 1 - 1
FIN D3 A 22:30 FT PEPO Lappeenranta 3 - 1 MiPK Mikkeli 1 - 0
FIN D3 A 22:30 FT Jyvaskyla JK 2 - 1 FC Vaajakoski 1 - 0
FIN D3 A 22:30 FT SC KuFu-98 5 - 1 OLS Oulu 3 - 0
ALG CUP 22:45 FT KS Bylis 2 - 1 KF Tirana 0 - 1
ENG LCH 22:59 FT Hull City 2 - 1 Middlesbrough 1 - 1
ARM D1 22:59 FT FC Avan Academy 0 - 0 Alashkert 0 - 0
EST D2 22:59 FT Kohtla Jarve JK Jarve 0 - 4 FC Maardu 0 - 3
NOR D1 22:59 FT Kristiansund BK 2 - 2 Molde 0 - 0
Finland K 22:59 FT NIK 2 - 5 Narpes Kraft 1 - 1
Finland K 22:59 FT NOPS 3 - 0 TP-T 2 - 0
Finland K 22:59 FT TPK 1 - 3 PaiHa 0 - 3
Finland K 22:59 FT Wilpas 1 - 0 VG 62 0 - 0
Finland K 22:59 FT Korsnas FF 0 - 3 SIF 0 - 2
Finland K 22:59 FT FC Ilves-Kissat 6 - 1 FJK 3 - 0
POL D1 23:10 FT GKS Belchatow 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 0
AUT D1 23:30 FT TSV Hartberg 3 - 3 Wolfsberger AC 1 - 0
EST D3 23:30 FT JK Welco Elekter 2 - 0 Voru JK 2 - 0
EST D3 23:30 FT Tabasalu Charma 1 - 2 Viimsi MRJK 1 - 2
EST D3 23:30 FT JK Tallinna Kalev II 4 - 1 Nomme JK Kalju II 2 - 1
DEN D1 23:30 FT Fredericia 1 - 2 Hvidovre IF 1 - 2
EST D2 23:30 FT FC Nomme United 2 - 2 Vaprus Parnu 0 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll