Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 03-07-2020
SWE D1 00:00 FT Hammarby 1 - 0 Varbergs BoIS FC 1 - 0
SWE D1 00:00 FT IFK Goteborg 1 - 0 AIK Solna 0 - 0
SWE D1 00:00 FT Falkenberg 1 - 2 IK Sirius FK 1 - 0
SWE D1 00:00 FT Orebro 0 - 0 Hacken 0 - 0
SWE D1 00:00 FT Helsingborg 0 - 1 Mjallby AIF 0 - 0
SWE D1 SN 00:00 FT Vasalunds IF 6 - 0 Sollentuna United 3 - 0
TUR D2 00:00 FT Balikesirspor 0 - 5 Karagumruk 0 - 0
TUR D2 00:00 FT Istanbulspor 0 - 1 Akhisar Bld.Geng 0 - 0
ROM D1 00:00 FT FC Viitorul Constanta 1 - 0 Dinamo Bucuresti 1 - 0
GEO D1 00:00 FT Dinamo Batumi 1 - 1 FC Saburtalo Tbilisi 0 - 0
ENG PR 00:00 FT Sheffield United 3 - 1 Tottenham Hotspur 1 - 0
ISR D1 00:15 FT Maccabi Netanya 0 - 1 Hapoel Kfar Saba 0 - 1
ISR D1 00:15 FT Ashdod MS 3 - 1 Hapoel Hadera 2 - 0
ISR D1 00:15 FT Hapoel Kiryat Shmona 1 - 0 Sectzya Nes Ziona 0 - 0
Finland K 00:15 FT FC Espoo 2 1 - 1 FC Finnkurd 1 - 0
SPA D1 00:30 FT Eibar 0 - 2 Osasuna 0 - 1
SPA D1 00:30 FT Real Sociedad 2 - 1 RCD Espanyol 0 - 1
SPA D2 00:30 FT SD Huesca 1 - 0 Las Palmas 1 - 0
ISR D2 00:30 FT Beitar Tel Aviv Ramla 1 - 3 Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Ramat Gan 5 - 2 Hapoel Rishon Lezion 3 - 1
ISR D2 00:30 FT Kafr Qasim 1 - 2 Maccabi Petah Tikva FC 0 - 1
ISR D2 00:30 FT Hapoel Bnei Sakhnin FC 3 - 0 Ironi Nir Ramat HaSharon 3 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Ashkelon 0 - 3 Hapoel Umm Al Fahm 0 - 2
ISR D2 00:30 FT Hapoel Akko 0 - 0 Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Afula 2 - 1 Hapoel Natzrat Illit 1 - 1
ITA D1 00:30 FT Atalanta 2 - 0 Napoli 0 - 0
BUL D1 00:45 FT Tsarsko Selo 1 - 4 Cherno More Varna 1 - 2
SPA D2 01:00 FT Albacete 1 - 1 AD Alcorcon 0 - 1
ICE D1 01:00 FT Throttur Reykjavik 0 - 2 Thor Akureyri 0 - 2
SUI Sl 01:30 FT FC Sion 0 - 2 Luzern 0 - 1
GER D2 01:30 FT Werder Bremen 0 - 0 Heidenheimer 0 - 0
NOR D1 01:30 FT Sarpsborg 08 0 - 1 Brann 0 - 1
ICE U19L 01:30 FT Fram Reykjavik U19 3 - 2 HK Kopavogur U19 1 - 1
POL D1 01:40 FT OKS Stomil Olsztyn 2 - 0 Olimpia Grudziadz 0 - 0
ALG CUP 01:45 FT KS Perparimi Kukesi 0 - 0 Teuta Durres 0 - 0
ICE LD1 02:15 FT Keflavik (w) 5 - 0 Augnablik (w) 4 - 0
ICE LD1 02:15 FT Haukar (w) 2 - 2 IA Akranes (w) 1 - 1
ICE LD1 02:15 FT Grotta (w) 0 - 0 Afturelding/Fram (w) 0 - 0
ICE D2 02:15 FT Kordrengir 3 - 0 UMF Njardvik 2 - 0
ICE D2 02:15 FT KF Fjallabyggdar 3 - 2 Kari Akranes 0 - 1
ENG PR 02:15 FT Manchester City 4 - 0 Liverpool 3 - 0
SPA D2 02:45 FT Rayo Vallecano 0 - 0 Malaga 0 - 0
ITA D1 02:45 FT AS Roma 0 - 2 Udinese 0 - 1
SPA D1 03:00 FT Real Madrid 1 - 0 Getafe 0 - 0
LCE D4 03:00 FT Bjorninn 3 - 0 Stokkseyri 2 - 0
LCE D4 03:00 FT Skautafelag Reykjavikur 4 - 2 Alafoss 3 - 1
BRA RJ 03:30 FT Macae 0 - 0 Fluminense RJ 0 - 0
BRA RJ 06:00 FT Vasco da Gama 1 - 0 Madureira 0 - 0
BRA RJ 06:00 FT Volta Redonda 2 - 1 Resende-RJ 0 - 0
INT CF 07:00 FT Florida Tropics II 1 - 2 Sports Paradize Soccer Academy 1 - 1
FFSA SLR 15:30 FT Modbury Jets Reserves 3 - 2 Adelaide Raiders SC Reserve 0 - 1
FFSA WPL 15:45 FT Adelaide Comets (w) 0 - 1 Metropolis United (w) 0 - 1
FFSA WPL 15:45 FT FFSA NTC Girls (w) 1 - 0 Fulham United (W) 1 - 0
AUS SASL 17:00 FT Metrostars SC 5 - 4 Adelaide Comets FC 3 - 0
BLR RL 17:00 FT FC Minsk Reserves 2 - 0 Belshina Babruisk Reserve 1 - 0
BLR RL 17:30 FT Bate Borisov Reserves 2 - 1 Energetik-BGU Minsk Reserves 0 - 1
AUS SASL 17:45 FT Modbury Jets 2 - 4 Adelaide Raiders SC 2 - 3
AUS SASL 17:45 FT Croydon Kings 3 - 3 Adelaide Blue Eagles 2 - 2
FFSA WPL 17:45 FT West Adelaide (w) 1 - 0 Adelaide University (w) 0 - 0
FFSA WPL 17:55 FT Salisbury Inter (w) 1 - 8 Adelaide United (w) 1 - 2
INT CF 18:00 FT Hellenic AC 4 - 1 University Azzurri FC 2 - 0
WAUS D1 18:30 FT Bayswater City 1 - 1 Perth SC 0 - 1
INT CF 19:00 FT Strogino Moscow 1 - 2 FC Tver 0 - 0
INT CF 19:30 FT FC Isfara 2 - 0 FC Panjshir 2 - 0
INT CF 19:30 FT FC Hulbuk 1 - 2 Ravshan Kulob 1 - 2
UZB LW 19:35 FT AGMK (w) 4 - 0 Andijan Women 2 - 0
UZB D1 19:45 FT Xorazm Urganch 0 - 3 Turon Nukus 0 - 2
UZB D1 19:45 FT Neftchi Fargona 1 - 0 Dinamo Samarqand 1 - 0
UZB D1 19:50 FT Oktepa 4 - 0 Zaamin 1 - 0
UZB D1 20:00 FT Shurtan Guzor 2 - 0 Istiklol Fergana 2 - 0
BLR RL 20:00 FT FK Gorodeya Reserves 0 - 0 FC Vitebsk Reserves 0 - 0
BLR RL 20:00 FT Neman Grodno Reserves 1 - 2 FC Isloch Reserves 0 - 0
ROM D2 21:00 FT Voin Tate Numa Glenn 0 - 0 SCM Argesul Pitesti 0 - 0
BLR D1 21:00 FT Slavia Mozyr 3 - 1 Slutsksakhar Slutsk 2 - 1
INT CF 21:00 FT FC Sioni Bolnisi 0 - 1 FC Gagra 0 - 0
Syri D1 21:00 FT Al-Wahda Damascus 1 - 1 Jableh SC 0 - 0
Syri D1 21:00 FT Al-Jaish Damascus 1 - 1 Al-Taleiah 1 - 1
Syri D1 21:00 FT Al-Karamah 1 - 1 Al Ittihad (SYR) 0 - 1
Syri D1 21:00 FT Al Nawair 1 - 2 Al futowa 0 - 0
Syri D1 21:00 FT Al-Sahel(SYR) 1 - 2 Al Wathbah 0 - 0
Syri D1 21:00 FT Teshrin SC 0 - 1 Hutteen FC 0 - 1
Syri D1 21:00 FT Al Jazeera 1 - 2 Al-Shorta Damascus 1 - 0
LIT D2 21:30 FT Nevezis Kedainiai 4 - 0 FK Minija 1 - 0
LAT D1 22:00 FT Tukums-2000 1 - 3 Metta/LU Riga 0 - 3
MOL D1 22:00 FT Dinamo-Auto 3 - 1 FC Floresti 2 - 0
LIT D2 22:00 FT Dziugas Telsiai 1 - 1 FK Trakai II 1 - 0
Kosovo L 22:00 FT Kosova Vushtrri 2 - 2 KF Flamurtari Pristina(KOS) 2 - 2
LIT D1 22:00 FT FK Zalgiris Vilnius 0 - 0 Banga Gargzdai 0 - 0
Finland K 22:00 FT NuPS 1 - 1 BK-46 Karis Karjaa 0 - 1
BUL TL 22:00 FT Minyor Pernik 2 - 1 Marek Dupnitza 2 - 1
INT CF 22:05 FT Gyirmot SE 4 - 2 Monori SE 2 - 0
Finland K 22:15 FT FC Inter Tel Aviv 1 - 0 TPS Turku II 1 - 0
INT CF 22:30 FT FC Vsetin 0 - 0 Valasske Mezirici 0 - 0
INT CF 22:30 FT FK Krasnodar II 1 - 1 FK Chayka K-SR 0 - 1
FIN D3 A 22:30 FT TPV Tampere 2 - 2 Kaarinan Pojat 2 - 1
Finland K 22:30 FT LaPa 2 - 1 Sudet 1 - 0
Finland K 22:30 FT Futura Porvoo 4 - 1 PKKU II 2 - 0
Finland K 22:30 FT RiPS 1 - 1 TuPS 1 - 1
Finland K 22:30 FT MaPS Masku 1 - 0 SC Wolves 0 - 0
POL D1 22:40 FT Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Sandecja Nowy Sacz 1 - 0
BUL D1 22:45 FT Botev Vratsa 0 - 0 Arda 0 - 0
CZE D2 22:59 FT Chrudim 1 - 3 Pardubice 0 - 2
FIN WD1 22:59 FT PK-35 Vantaa (w) 0 - 0 HJK Helsinki (w) 0 - 0
UKR D1 22:59 FT FC Lviv 2 - 2 FC Vorskla Poltava 0 - 1
BLR D1 22:59 FT Smolevichy-STI 3 - 3 Dinamo Brest 0 - 2
LIT D2 22:59 FT Alytis Alytus Dainava 0 - 1 Lietava Jonava 0 - 1
LIT D2 22:59 FT Siauliai 0 - 4 Hegelmann Litauen 0 - 2
SLO D1 22:59 FT ASK Bravo Publikum 1 - 2 NK Publikum Celje 1 - 0
NOR AL 22:59 FT Asane Fotball 1 - 4 Sogndal 1 - 1
NOR AL 22:59 FT Sandnes Ulf 4 - 3 Oygarden FK 1 - 2
NOR AL 22:59 FT Stjordals Blink 2 - 3 Ranheim IL 0 - 1
NOR AL 22:59 FT Tromso IL 1 - 0 Raufoss 1 - 0
NOR AL 22:59 FT KFUM Oslo 2 - 1 Jerv 0 - 1
NOR AL 22:59 FT Grorud 0 - 1 Lillestrom 0 - 0
NOR AL 22:59 FT Ullensaker/Kisa IL 4 - 0 Strommen 3 - 0
POL PR 22:59 FT LKS Lodz 1 - 2 Wisla Krakow 1 - 1
FIN D3 A 22:59 FT Kiisto Vaasa 0 - 3 GBK Kokkola 0 - 2
FIN D3 A 22:59 FT Atlantis 3 - 4 Klubi 04 Helsinki 2 - 1
LIT ALW 22:59 FT FK Kauno Zalgiris (w) 0 - 3 Gintra Universitetas (w) 0 - 1
Finland K 22:59 FT LehPa Kontiolahti 0 - 1 AC Barca 0 - 0
Finland K 22:59 FT Pato 0 - 3 PS-44 Valkeakoski 0 - 0
Finland K 22:59 FT HPS 4 - 0 FC POHU 3 - 0
Finland K 22:59 FT Peimari United 3 - 2 Aifk Turku 1 - 1
SUI D1 23:15 FT Stade Ouchy 2 - 2 Winterthur 1 - 1
SUI D1 23:15 FT Vaduz 2 - 3 Grasshopper 2 - 0
Finland K 23:15 FT FC Kontu 5 - 0 JoKi 2 - 0
Finland K 23:15 FT Ponnistajat 0 - 3 FC Kuusysi 0 - 1
Finland K 23:15 FT SAPA 3 - 1 Puiu 0 - 0
Finland K 23:15 FT Herto 1 - 1 EsPa 1 - 1
Finland K 23:25 FT KaPa 3 - 0 Tikka 1 - 0
AUT D2 23:30 FT FC Blau Weiss Linz 1 - 3 SV Horn 1 - 1
AUT D2 23:30 FT FC Liefering 4 - 2 Austria Lustenau 1 - 1
DEN D1 23:30 FT Naestved 0 - 1 Kolding FC 0 - 0
ENG L1 23:30 FT Portsmouth 1 - 1 Oxford United 1 - 1
ITA D2 23:45 FT Pisa 2 - 0 Cittadella 1 - 0
Finland K 23:45 FT Kings 2 - 2 PK-37 Iisalmi 0 - 1
INT CF 23:50 FT St. Anna am Aigen 3 - 1 SV Feldbach 1 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll