Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 04-07-2020
LAT D1 00:00 FT FK Valmiera 2 - 2 FK Spartaks Jurmala 0 - 1
DEN SASL 00:00 FT Esbjerg 1 - 2 AC Horsens 1 - 1
INT CF 00:00 FT SC Schwaz 3 - 1 SV Fugen 2 - 0
DEN D2 00:00 FT Thisted FC 2 - 2 BK Avarta 1 - 1
ROM D1 00:00 FT Gaz Metan Medias 1 - 2 CS Universitatea Craiova 1 - 1
GEO D1 00:00 FT Dinamo Tbilisi 4 - 0 Lokomotiv Tbilisi 0 - 0
LIT D1 00:00 FT Baltija Panevezys 0 - 2 Kauno Zalgiris 0 - 0
SWE D2 00:00 FT Jonkopings Sodra IF 3 - 1 Akropolis IF 1 - 1
SWE D2 00:00 FT Trelleborgs FF 1 - 1 GIF Sundsvall 1 - 0
FAR D2 00:00 FT 07 Vestur Sorvagur 2 - 2 Vikingur Gota II 1 - 2
MOL D1 00:30 FT Sheriff Tiraspol 2 - 0 Speranta Nisporeni 1 - 0
SPA D2 00:30 FT Girona 1 - 0 Real Zaragoza 0 - 0
INT CF 00:30 FT SV Hausmannstaetten 1 - 4 SV Gossendorf Jaz 0 - 2
SWE D3 00:30 FT Ullared 1 - 0 Assyriska BK 1 - 0
NORW 00:45 FT Rosenborg BK (w) 1 - 1 LSK Kvinner (w) 0 - 1
BUL D1 01:00 FT Botev Plovdiv 3 - 1 FC Dunav Ruse 1 - 1
SLO D1 01:00 FT Domzale 2 - 1 Tabor Sezana 0 - 0
Kosovo L 01:00 FT Prishtina 1 - 0 KF Drenica Skenderaj 0 - 0
ICE D1 01:00 FT IBV Vestmannaeyjar 2 - 0 Vikingur Olafsvik 0 - 0
TUR D1 01:00 FT Denizlispor 0 - 1 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 0 - 1
POL D1 01:10 FT Zaglebie Sosnowiec 0 - 2 Chrobry Glogow 0 - 1
POR D1 01:15 FT Santa Clara 0 - 1 Maritimo 0 - 0
FAR D2 01:15 FT FC Hoyvik 2 - 3 KI Klaksvik II 1 - 2
AUT D2 01:25 FT SK Vorwarts Steyr 0 - 1 SV Ried 0 - 1
SUI D1 01:30 FT Aarau 5 - 4 Lausanne Sports 1 - 2
NOR AL 01:30 FT Ham-Kam 2 - 3 Kongsvinger 1 - 0
POL PR 01:30 FT Korona Kielce 1 - 1 Arka Gdynia 0 - 1
ENG L1 01:30 FT Fleetwood Town 1 - 4 Wycombe Wanderers 1 - 3
ICE D2 02:00 FT UMF Selfoss 2 - 1 Volsungur husavik 2 - 0
ITA D2 02:00 FT ACD Virtus Entella 1 - 1 Chievo 1 - 0
ITA D2 02:00 FT Venezia 0 - 2 Empoli 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Cremonese 1 - 0 Pescara 1 - 0
ITA D2 02:00 FT Perugia 1 - 2 Pordenone Calcio SSD 1 - 2
ITA D2 02:00 FT Cosenza Calcio 1914 0 - 1 Ascoli 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Frosinone 2 - 1 Spezia 1 - 0
ITA D2 02:00 FT Crotone 3 - 0 Benevento 2 - 0
ITA D2 02:00 FT Salernitana 2 - 1 Juve Stabia 1 - 0
ITA D2 02:00 FT Trapani 2 - 1 Livorno 0 - 0
FAR D2 02:00 FT B36 Torshavn II 2 - 2 AB Argir II 1 - 2
FAR D2 02:00 FT NSI Runavik II 3 - 1 Toftir B68 1 - 1
ENG LCH 02:15 FT Charlton Athletic 0 - 1 Millwall 0 - 0
ICE LD1 02:15 FT Vikingur Reykjavik (w) 1 - 3 Tindastoll Neisti (w) 1 - 1
ICE D2 02:15 FT Throttur Vogum 1 - 2 Haukar Hafnarfjordur 1 - 2
ICE D2 02:15 FT IR Reykjavik 3 - 4 Dalvik Reynir 1 - 3
ICE D1 02:15 FT Magni 0 - 2 Leiknir F 0 - 1
ICE D1 02:15 FT Fram Reykjavik 1 - 0 Afturelding 0 - 0
ICE D1 02:15 FT Keflavik 1 - 2 Leiknir Reykjavik 1 - 0
SPA D1 03:00 FT Atletico Madrid 3 - 0 Mallorca 2 - 0
ICE PR 03:00 FT Valur Reykjavik 1 - 4 Akranes 0 - 3
LCE D3 03:00 FT KFR Aegir 1 - 2 Alftanes 0 - 0
LCE D3 03:00 FT KV Vesturbaer 5 - 1 Vaengir Jupiters 5 - 0
INT CF 07:00 FT Selwyn United 1 - 4 Nelson Suburbs 0 - 3
MGNP 07:00 FT Mazatlan FC 0 - 0 Tigres UANL 0 - 0
INT CF 07:45 FT Celta Gunners 0 - 1 Celta USA 0 - 0
FFSA SLR 08:30 FT Croydon Kings Reserve 2 - 1 Adelaide Blue Eagles Reserve 1 - 0
MGNP 09:00 FT Club America 2 - 0 Toluca 2 - 0
INT CF 09:15 FT Clarence Zebras Reserves 2 - 1 Glenorchy Knights Reserves 0 - 1
NOR NZL 10:00 FT Western Springs AFC 2 - 3 Hamilton Wanderers II 1 - 3
FFSA SLR 10:15 FT Adelaide City Reserve 1 - 3 Para Hills Reserves 1 - 2
FFSA SLR 10:15 FT White City Woodville Reserve 3 - 2 West Torrens Birkalla B 1 - 1
FFSA SLR 10:15 FT North Eastern MetroStars Reserve 0 - 1 Adelaide Comets Reserve 0 - 0
FFSA SLR 10:15 FT Cumberland United Reserves 0 - 5 Adelaide United Reserves 0 - 4
FFSA SLR 10:15 FT Adelaide Victory Reserves 0 - 1 Fulham United FC Reserves 0 - 1
FFSA SLR 10:15 FT Sturt Lions Reserves 0 - 2 Western Strikers Reserves 0 - 1
FFSA SLR 10:15 FT Seaford Rangers Reserves 3 - 4 West Adelaide Reserve 2 - 2
CPL 10:30 FT North Wellington AFC 5 - 2 Lower Hutt City 4 - 1
INT CF 11:30 FT Hobart Zebras 1 - 3 Glenorchy Knights FC 0 - 1
AUS WALR 11:45 FT Fremantle City FC Reserves 1 - 6 Subiaco AFC Reserves 1 - 4
WAUS U20 12:00 FT Rockingham City FC U20 0 - 1 Sorrento F.C. U20 0 - 1
WAUS U20 12:00 FT ECU Joondalup U20 2 - 1 Cockburn City U20 1 - 0
WAUS U20 12:00 FT Gwelup Croatia U20 3 - 1 Inglewood United U20 1 - 0
WAUS U20 12:00 FT Bayswater U20 1 - 3 Pires U20 1 - 2
WAUS U20 12:00 FT FloreatAthena U20 4 - 0 Armadale SC U20 2 - 0
WAUS U20 12:00 FT Balcatta U20 0 - 7 Perth Glory FC U20 0 - 5
AUS WALR 12:00 FT Olympic Kingsway Reserves 2 - 1 Mandurah City FC Reserves 1 - 0
AUS WALR 12:00 FT Stirling Lions Reserves 0 - 1 Quinns FC Reserves 0 - 1
AUS WALR 12:00 FT Ashfield SC Reserves 2 - 2 Joondalup Utd Reserves 1 - 1
AUS SASL 12:30 FT Cumberland United FC 4 - 3 Adelaide United FC (Youth) 0 - 2
AUS SASL 12:30 FT Adelaide City FC 2 - 1 Para Hills Knlghts SC 0 - 1
FFSA PL 12:30 FT Adelaide Victory 1 - 2 Fulham United FC 1 - 2
FFSA PL 12:30 FT Sturt Lions 4 - 1 Western Strikers SC 3 - 0
FFSA PL 12:30 FT White City Woodville 0 - 0 West Bay 0 - 0
FFSA PL 12:30 FT Seaford Rangers 2 - 4 West Adelaide SC 1 - 2
FFSA SL2 12:40 FT Adelaide University SC 1 - 4 Poet Adelarde Pirates 1 - 2
JPN D3 13:00 FT Blaublitz Akita 2 - 0 Fukushima United FC 0 - 0
CHN CH 13:15 FT FC Rock 3 - 0 Zhen Hao 0 - 0
FFSA SLR 13:15 FT Adelaide Olympic Reserve 0 - 3 Campbelltown City Reserve 0 - 1
WAUS D1 14:00 FT Balcatta FC 1 - 1 Perth Glory (Youth) 1 - 0
WAUS D1 14:00 FT Rocking ham City 1 - 6 Sorrento F.C. 0 - 2
WAUS D1 14:00 FT ECU Joondalup 2 - 0 Cockburn City 1 - 0
WAUS D1 14:00 FT Willip 1 - 1 Inglewood United 0 - 0
WAUS D1 14:00 FT Floreat Athena 3 - 1 Armadale SC 1 - 0
INT CF 14:00 FT Metalac Gornji Milanovac 3 - 1 FK Takovo 1 - 0
JPN D3 14:00 FT Imabari FC 0 - 1 Roasso Kumamoto 0 - 1
WAUS D2 14:00 FT FC Ashfield 1 - 4 Joondalup United 1 - 1
WAUS D2 14:00 FT Forrestfield United 3 - 1 UWA-Nedlands FC 0 - 1
WAUS D2 14:00 FT Fremantle City 3 - 1 Subiaco AFC 0 - 0
WAUS D2 14:00 FT Olympic Kingsway SC 2 - 1 Mandurah City 1 - 0
WAUS D2 14:00 FT Stirling Lions 0 - 1 Quinns FC 0 - 1
FFSA SLR 14:15 FT Adelaide Reserve 1 - 7 Playford Reserves 0 - 2
KCL 15:00 FT Gyeongju KHNP 7 - 0 Yangju Citizen 4 - 0
KCL 15:00 FT Pyeongtaek Citizen 1 - 0 Gyeongju Citizen 1 - 0
INT CF 15:00 FT Lokomotiv Sofia 1 - 0 Sportist Svoge 0 - 0
INT CF 15:00 FT PFK Montana 4 - 2 FC Hebar Pazardzhik 0 - 0
INT CF 15:00 FT Bodajk FC Siofok 1 - 0 Kozarmisleny SE 1 - 0
INT CF 15:00 FT MKS Kluczbork 3 - 0 Ruch Zdzieszowice 0 - 0
INT CF 15:00 FT Septemvri Sofia 1 - 1 Septemvri Simitli 0 - 0
INT CF 15:00 FT DSG Sele Zell 3 - 2 DSG Ferlach 0 - 0
INT CF 15:00 FT Trzebinia Siersza 0 - 3 Jutrzenka Giebultow 0 - 1
JPN D3 15:00 FT Fujieda MYFC 2 - 3 SC Sagamihara 0 - 0
KCL 4 15:00 FT Siheung City 4 - 2 Jungnang Chorus Mustang FC 0 - 0
KCL 4 15:00 FT Yeoju Sejong 3 - 2 Jinju Citizen 1 - 0
KCL 4 15:00 FT Paju Citizen FC 1 - 1 Icheon Citizen 1 - 1
KCL 4 15:00 FT Seoul United 0 - 2 FC Namdong 0 - 0
KCL 4 15:00 FT Yangpyeong 1 - 4 Pocheon FC 1 - 2
MGL PL 15:00 FT FC Ulaanbaatar 2 - 2 Athletic 220 FC 0 - 0
EST D4 15:00 FT Jogeva SK Noorus-96 1 - 0 Tartu JK Welco II 1 - 0
CHN CH 15:15 FT Dong Yu Hang 3 - 1 Surfing 2 - 0
INT CF 15:30 FT MFK Vranov nad Topou 1 - 1 Slavoj Trebisov 0 - 0
INT CF 15:30 FT TeslaStropkov 2 - 4 MFK Snina 2 - 1
INT CF 15:30 FT Partizan Bardejov 6 - 2 SK Milenium 3 - 1
INT CF 15:30 FT Tatran LM 4 - 3 Dolny Kubin 2 - 0
AUS SASL 15:30 FT Adelaide Olympic 5 - 2 Campbelltown City SC 2 - 1
KAM SL 15:30 FT Boeung Ket Rubber Field 3 - 0 Soltilo Angkor 2 - 0
KAM SL 15:30 FT National Sports Academy 0 - 10 Svay Rieng FC 0 - 4
KAM SL 15:30 FT Kirivong Sok Sen Chey 4 - 1 Police Commisionary FC 1 - 0
JPN D1 16:00 FT Yokohama FC 1 - 2 Consadole Sapporo 1 - 1
JPN D1 16:00 FT Shimizu S-Pulse 1 - 2 Nagoya Grampus 1 - 2
JPN D1 16:00 FT Gamba Osaka 1 - 2 Cerezo Osaka 0 - 1
KOR D2 16:00 FT Jeonnam Dragons 4 - 0 Ansan Greeners FC 1 - 0
INT CF 16:00 FT Blansko 2 - 0 Vyskov 1 - 0
INT CF 16:00 FT Gyori ETO 2 - 1 Lipot Pekseg 1 - 0
INT CF 16:00 FT Slovan Rosice 2 - 2 Tj Sokol Lanzhot 2 - 0
INT CF 16:00 FT Beskid Andrychow 0 - 0 MRKS Czechowice Dziedzice 0 - 0
INT CF 16:00 FT Atlantas Klaipeda 2 - 1 Babrungas 0 - 0
INT CF 16:00 FT Dalian Pro 1 - 1 Qingdao Huanghai F.C. 1 - 1
INT CF 16:00 FT MTE Mosonmagyarovar 5 - 0 Papai Perutz 2 - 0
INT CF 16:00 FT Ajax Lasnamae II 4 - 1 FK Teleois Tallinn 1 - 1
JPN D2 16:00 FT Matsumoto Yamaga FC 1 - 1 Ventforet Kofu 0 - 1
JPN D2 16:00 FT Albirex Niigata 3 - 5 Zweigen Kanazawa FC 2 - 4
KOR D1 16:00 FT Ulsan Hyundai FC 4 - 1 Incheon United 3 - 1
BLR D3 16:00 FT Osipovichy 3 - 1 Dnepr Rohachev 1 - 1
Finland K 16:00 FT AC Oulu Akatemia 4 - 1 RoPo 1 - 1
Finland K 16:00 FT Nopsa 4 - 5 KoiPS 2 - 2
EST D4 16:00 FT Paide Linnameeskond C 3 - 0 JK Tulevik Viljandi II 3 - 0
Lat WL 16:00 FT SK Super Nova (W) 8 - 1 FK Jelgava (w) 4 - 1
INT CF 16:10 FT KS Polonia Sroda Wlkp 1 - 2 Victoria Wrzesnia 1 - 2
JPN D1 16:30 FT Oita Trinita 2 - 0 Sagan Tosu 0 - 0
INT CF 16:30 FT Budafoki MTE 2 - 0 Pecsi MFC 1 - 0
FFSA PL 16:30 FT Adelaide Hills 3 - 3 Adelaide Panthers 2 - 1
FFSA PL 16:30 FT Adelaide Vipers 1 - 0 Playford City Patriots 0 - 0
NORW 16:30 FT Roa (w) 0 - 1 Arna Bjornar (w) 0 - 1
JPN D1 17:00 FT Kashiwa Reysol 0 - 1 FC Tokyo 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Shonan Bellmare 0 - 1 Vegalta Sendai 0 - 1
JPN D1 17:00 FT Kawasaki Frontale 2 - 1 Kashima Antlers 2 - 1
JPN D1 17:00 FT Urawa Red Diamonds 0 - 0 Yokohama Marinos 0 - 0
KOR D2 17:00 FT Seoul E-Land FC 0 - 3 Suwon City 0 - 0
KCL 17:00 FT Busan Transportation Corporation 0 - 1 Hwaseong FC 0 - 0
KCL 17:00 FT Changwon City 0 - 0 Gimpo FC 0 - 0
KCL 17:00 FT Cheongju Jikji 1 - 0 Jeonju Citizen FC 0 - 0
KCL 17:00 FT Gimhae City 2 - 1 Mokpo City 0 - 1
FIN WD1 17:00 FT TiPS Vantaa (w) 1 - 1 PK-35 RY (w) 1 - 0
INT CF 17:00 FT Fart (w) 2 - 1 Honefoss (w) 0 - 0
INT CF 17:00 FT Anderlecht 0 - 1 Charleroi 0 - 0
POL D2 17:00 FT KS Legionovia Legionowo 5 - 2 Gryf Wejherowo 2 - 0
LAT D2 17:00 FT Rezekne/BJSS 1 - 3 Lokomotiv Daugavpils 0 - 2
JPN D2 17:00 FT Avispa Fukuoka 1 - 2 V-Varen Nagasaki 0 - 0
JPN D2 17:00 FT Machida Zelvia 0 - 0 Montedio Yamagata 0 - 0
JPN D2 17:00 FT Tokushima Vortis 1 - 1 Kyoto Sanga 0 - 0
JPN D2 17:00 FT Mito Hollyhock 0 - 3 JEF United Ichihara Chiba 0 - 1
JPN D2 17:00 FT Omiya Ardija 2 - 0 Thespa Kusatsu 1 - 0
JPN D2 17:00 FT Giravanz Kitakyushu 4 - 0 FC Ryukyu 0 - 0
KOR D1 17:00 FT Gangwon FC 2 - 4 Busan I Park 1 - 1
KCL 4 17:00 FT Ulsan Citizens 3 - 2 Goyang FC 0 - 2
BLR D3 17:00 FT Dinamo Brest II 9 - 1 Pershiy Regien 3 - 0
FAR D3 17:00 FT Skala IF II 1 - 0 Undrid FF 1 - 0
FIN YKW 17:00 FT TPV (w) 1 - 0 TPS 2 (w) 1 - 0
Estonia cup (w) 17:15 FT FC Flora Tallinn (W) 6 - 0 JK Tallinna Kalev (W) 4 - 0
JPN D1 17:30 FT Vissel Kobe 0 - 3 Hiroshima Sanfrecce 0 - 1
Finland K 17:30 FT Toolon Taisto 1 - 1 Atlantis II 1 - 0
POL D1 17:40 FT Miedz Legnica 2 - 2 GKS Tychy 1 - 1
DAN U19 18:00 FT Vejle U19 2 - 1 FC Kobenhavn U19 0 - 1
DAN U19 18:00 FT Midtjylland U19 3 - 1 Aarhus AGF U19 0 - 0
INT CF 18:00 FT Guangzhou Evergrande Taobao FC 1 - 1 Guangzhou Fuli FC 1 - 1
INT CF 18:00 FT Kvik Halden 2 - 1 Baerum SK 0 - 0
INT CF 18:00 FT Henan Jianye 3 - 1 Shanxi Chang An Athletic FC 0 - 0
INT CF 18:00 FT Sport Podbrezova 10 - 0 Salgotarjani Baratok TC 3 - 0
FIN D3 A 18:00 FT PK-35RY 4 - 0 NJS 1 - 0
DEN D2 18:00 FT VSK Arhus 0 - 3 B93 Copenhagen 0 - 1
LAT D2 18:00 FT FK Auda Riga 2 - 0 JDFS Alberts 2 - 0
KOR D1 18:00 FT Suwon Samsung Bluewings 3 - 3 FC Seoul 3 - 1
BLR D3 18:00 FT Ivatsevichi 1 - 3 Stenles Pinsk 1 - 2
Finland K 18:00 FT Saaksjarven Loiske 4 - 0 JanPa 2 - 0
NORW 18:05 FT Avaldsnes (w) 5 - 2 Lyn (w) 3 - 1
SWE D3 18:15 FT Savedalens IF 3 - 3 Ahlafors IF 3 - 0
DEN D2 18:20 FT Middelfart G og 5 - 0 Bronshoj 3 - 0
ENG LCH 18:30 FT Derby County 1 - 1 Nottingham Forest 0 - 1
INT CF 18:30 FT St. Margareten/Ros 2 - 9 ATUS Ferach 1 - 7
ENG PR 18:30 FT Norwich City 0 - 1 Brighton Hove Albion 0 - 1
MGL PL 18:30 FT Anduud City FC 0 - 2 Khangarid Klub 0 - 0
GER D3 19:00 FT Chemnitzer 4 - 2 Hansa Rostock 0 - 0
GER D3 19:00 FT MSV Duisburg 4 - 0 Unterhaching 1 - 0
GER D3 19:00 FT Carl Zeiss Jena 1 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 0
GER D3 19:00 FT Kaiserslautern 1 - 0 Bayern Munchen (Youth) 0 - 0
GER D3 19:00 FT Magdeburg 2 - 2 Preuben Munster 0 - 0
GER D3 19:00 FT SV Waldhof Mannheim 0 - 0 Zwickau 0 - 0
GER D3 19:00 FT SV Meppen 4 - 3 Eintracht Braunschweig 3 - 1
GER D3 19:00 FT TSV 1860 Munchen 0 - 2 Ingolstadt 0 - 0
GER D3 19:00 FT Uerdingen KFC 05 1 - 1 Viktoria koln 1 - 0
GER D3 19:00 FT Wurzburger Kickers 2 - 2 Hallescher FC 1 - 1
INT CF 19:00 FT FK Vidzgiris Alytus 0 - 2 Tera 0 - 0
INT CF 19:00 FT Saint Etienne 4 - 1 GFA Rumilly Vallieres 2 - 1
INT CF 19:00 FT Cerro Porteno 2 - 2 FC Nacional Asuncion 1 - 0
FIN D3 A 19:00 FT JaPS 4 - 0 Honka Akatemia 1 - 0
FIN D3 A 19:00 FT PK Keski Uusimaa 2 - 1 Lahden Reipas 0 - 0
FIN D3 A 19:00 FT JS Hercules 1 - 2 JIPPO 0 - 1
FIN D3 A 19:00 FT Ilves Tampere II 2 - 0 HJS Akatemia 1 - 0
FIN D3 A 19:00 FT P-Iirot 1 - 4 SalPa 0 - 3
DEN D2 19:00 FT Ringkobing 2 - 4 Holbaek 1 - 2
DEN D2 19:00 FT FC Sydvest 0 - 1 Hillerod Fodbold 0 - 0
DEN D2 19:00 FT Vegar 2 - 4 FA 2000 1 - 4
DEN D2 19:00 FT Aarhus Fremad 7 - 0 BK Frem 3 - 0
DEN D2 19:00 FT AB Copenhagen 1 - 1 HIK Hellerup 0 - 1
DEN D2 19:00 FT Jammerbugt 0 - 0 Helsingor 0 - 0
DEN D2 19:00 FT Brabrand 1 - 0 Vanlose 0 - 0
LAT D2 19:00 FT FK Smiltene BJSS 2 - 0 Grobina 0 - 0
NORW 19:00 FT Sandviken (w) 3 - 2 Valerenga (w) 2 - 0
BLR D3 19:00 FT Victoria Maryina Gorka 3 - 0 FK Bumprom 2 - 0
SWE WD2 19:00 FT Bollstanas Sk (w) 3 - 3 Lidkopings FK (w) 1 - 1
Finland K 19:00 FT KPV/Akatemia 1 - 0 KaIK TePa 1 - 0
Finland K 19:00 FT SoPa 1 - 5 HauPa 0 - 2
FIN YKW 19:00 FT Turun Weikot (w) 0 - 0 Ilott (w) 0 - 0
FIN YKW 19:00 FT FC Sport (w) 0 - 0 VIFK Vaasa (w) 0 - 0
Finland K 19:00 FT KyPa 1 - 4 Edustus IPS 1 - 2
Finland K 19:00 FT Malmin Palloseura Helsinki 2 - 0 Valtti 2 - 0
Lat WL 19:00 FT Rigas Futbola Skola (w) 1 - 0 Metta/LU (w) 0 - 0
DEN D2 19:15 FT Naesby 1 - 2 Skovshoved 0 - 2
DEN SASL 19:30 FT Silkeborg 2 - 0 Lyngby 0 - 0
DEN D2 19:30 FT Dalum 1 - 1 B 73 Slagelse 1 - 0
TAJ L1 19:30 FT Faizkand 0 - 4 FC Istiklol Dushanbe 0 - 4
TAJ L1 19:30 FT Dushanbe-83 3 - 3 FC Istaravshan 2 - 2
TAJ L1 19:30 FT Lokomotiv Pamir 0 - 2 Khujand 0 - 1
TAJ U21 19:30 FT CSKA Pamir Dushanbe U21 1 - 0 Regar-TadAZ Tursunzoda U21 0 - 0
TAJ U21 19:30 FT Hatlon U21 3 - 2 Kuktosh Rudaki U21 2 - 1
SWE WD1 20:00 FT Eskilstuna United (w) 1 - 1 Kopparbergs Goteborg (w) 0 - 1
SWE WD1 20:00 FT Vaxjo (W) 1 - 1 IK Uppsala (w) 0 - 0
LAT D1 20:00 FT FK Ventspils 2 - 1 FK Liepaja 1 - 0
FIN D2 20:00 FT Ekenas IF Fotboll 0 - 0 Vaasa VPS 0 - 0
FIN WD1 20:00 FT TPS Turku (w) 0 - 1 Jyvaskylan Pallokerho (w) 0 - 1
FIN WD1 20:00 FT KuPs (W) 1 - 3 Honka Espoo (w) 0 - 2
AUT D2 20:00 FT FC Dornbirn 1913 0 - 3 Lafnitz 0 - 3
BLR D1 20:00 FT BATE Borisov 0 - 1 Energetik-BGU Minsk 0 - 1
LIT D2 20:00 FT Vilniaus Vytis 4 - 2 Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 2 - 1
EST CUP 20:00 FT FC Flora Tallinn 2 - 1 Trans Narva 1 - 1
INT CF 20:00 FT Varsenare 0 - 7 Oostende 0 - 3
INT CF 20:00 FT Fredrikstad 6 - 2 Fram Larvik 3 - 2
INT CF 20:00 FT Brattvag 1 - 1 Levanger FK 1 - 1
ICE D2 20:00 FT KF Fjardabyggd 6 - 1 UMF Vidir 4 - 0
DEN D1 20:00 FT Vendsyssel 0 - 1 Fremad Amager 0 - 0
POL PR 20:00 FT Rakow Czestochowa 1 - 2 Zaglebie Lubin 0 - 2
FIN D3 A 20:00 FT EPS Espoo 2 - 2 Viikingit 2 - 2
FIN D3 A 20:00 FT Jakobstads Bollklubb 4 - 3 RoPS 2 1 - 3
FIN D3 A 20:00 FT PS Kemi Kings 4 - 1 VIFK 2 - 0
UKR D2 20:00 FT Balkany Zorya 1 - 2 FC Mynai 0 - 1
BLR D3 20:00 FT BGU Minsk 6 - 0 FK Chayka Zelva 4 - 0
BLR D3 20:00 FT SMI Autotrans 10 - 1 FK Zhlobin 3 - 0
SWE WD2 20:00 FT Alingsas (W) 0 - 1 Hammarby (w) 0 - 0
SWE WD2 20:00 FT Sandvikens IF (W) 1 - 3 IFK Kalmar (w) 0 - 2
SWE WD2 20:00 FT Alvsjo AIK FF (w) 1 - 2 Kvarnsvedens IK (w) 1 - 2
SWE D2 20:00 FT Dalkurd FF 1 - 2 Degerfors IF 0 - 1
SWE D2 20:00 FT Umea FC 0 - 0 Osters IF 0 - 0
LCE D3 20:00 FT Augnablik Kopavogur 4 - 3 Hottur Huginn 2 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Namungo FC 1 - 0 JKT Tanzania 1 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Kagera Sugar 1 - 1 Ruvu Shooting 1 - 1
Tanzania D1 20:00 FT KMC FC 3 - 2 Mwadui FC 3 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Tanzania Prisons 0 - 0 Polisi Tanzania FC 0 - 0
POL D1 20:10 FT Stal Mielec 1 - 1 Odra Opole 0 - 0
INT CF 20:15 FT SV Deilinghofen Sundwig 6 - 1 TUS Neuenrade 2 - 0
RUS PR 20:30 FT Dynamo Moscow 0 - 1 Arsenal Tula 0 - 1
DWLWC 20:30 FT Thisted FC (w) 0 - 1 Nordsjaelland (w) 0 - 1
LCE D3 20:30 FT Einherji 2 - 3 Reynir Sandgerdi 2 - 2
SWE WD1 21:00 FT Kristianstads DFF (w) 0 - 1 FC Rosengard (w) 0 - 1
ENG LCH 21:00 FT Blackburn Rovers 1 - 3 Leeds United 0 - 2
ENG LCH 21:00 FT Fulham 1 - 0 Birmingham City 0 - 0
ENG LCH 21:00 FT Huddersfield Town 0 - 0 Preston North End 0 - 0
ENG LCH 21:00 FT Bristol City 0 - 1 Cardiff City 0 - 0
ENG LCH 21:00 FT Luton Town 0 - 5 Reading 0 - 3
ENG LCH 21:00 FT Brentford 3 - 0 Wigan Athletic 1 - 0
ENG LCH 21:00 FT Stoke City 4 - 0 Barnsley 3 - 0
FIN D2 21:00 FT Mypa 1 - 2 AC Oulu 0 - 0
FIN D2 21:00 FT MuSa 0 - 2 AC Kajaani 0 - 0
FIN D2 21:00 FT SJK Akatemia 0 - 3 KTP Kotka 0 - 2
FIN WD1 21:00 FT Aland United (w) 0 - 1 Y Ilves (W) 0 - 0
LIT D2 21:00 FT FK Panevezys-2 0 - 0 Atomsfera Mazeikiai 0 - 0
LIT D2 21:00 FT FK Kauno Zalgiris II 2 - 5 FK Zalgiris Vilnius B 1 - 4
FAR D1 21:00 FT IF Fuglafjordur 1 - 2 HB Torshavn 1 - 1
INT CF 21:00 FT Bryne 1 - 0 Vard Haugesund 0 - 0
INT CF 21:00 FT Standard Liege 3 - 2 Kortrijk 1 - 0
INT CF 21:00 FT Zulte-Waregem 2 - 2 Cercle Brugge 0 - 2
INT CF 21:00 FT Khimki 3 - 0 Spartak Moscow II 1 - 0
ICE PR 21:00 FT Fjolnir 1 - 2 Fylkir 0 - 1
ICE PR 21:00 FT Grotta Seltjarnarnes 4 - 4 HK Kopavogs 2 - 1
BLR D2 21:00 FT Smorgon FC 1 - 2 Lokomotiv Gomel 1 - 0
FIN D3 A 21:00 FT Kiffen Helsinki 1 - 0 Kultsu Lappeenranta 1 - 0
GEO D1 21:00 FT Chikhura Sachkhere 0 - 2 Dila Gori 0 - 2
ICE D1 21:00 FT Vestri 2 - 3 Grindavik 0 - 1
ENG PR 21:00 FT Leicester City 3 - 0 Crystal Palace 0 - 0
ENG PR 21:00 FT Manchester United 5 - 2 Bournemouth AFC 3 - 1
BLR D3 21:00 FT FC Baranovichi 2 - 0 FC Ostrovets 2 - 0
BLR D3 21:00 FT Dnepr Mogilev 2 - 1 Shakhter Soligorsk II 1 - 1
BLR D3 21:00 FT Gorki 5 - 0 FC Polotsk 3 - 0
LCE D4 21:00 FT Isbj rninn 4 - 2 KM Reykjavik 2 - 2
Finland K 21:00 FT Tampere United 1 - 1 TKT 1 - 1
Finland K 21:00 FT PAVE Iisalmi 1 - 1 Warkaus 0 - 1
FIN YKW 21:00 FT RoPS (w) 3 - 0 Merane (w) 1 - 0
BLR D2 21:30 FT Volna Pinsk 1 - 2 Naftan Novopolock 1 - 1
GERWC 21:45 FT VfL Wolfsburg (w) 3 - 3 SG Essen-Schonebeck (w) 1 - 2
SPA D1 22:00 FT Celta Vigo 1 - 1 Real Betis 1 - 0
SWE WD1 22:00 FT Djurgardens (w) 1 - 1 Umea IK (w) 1 - 0
AUT D1 22:00 FT Austria Wien 1 - 0 Mattersburg 0 - 0
AUT D1 22:00 FT St.Polten 2 - 0 Rheindorf Altach 0 - 0
AUT D1 22:00 FT WSG Wattens 0 - 0 Trenkwalder Admira Wacker 0 - 0
CZE D2 22:00 FT Vysocina jihlava 3 - 2 SK Prostejov 0 - 1
CZE D2 22:00 FT Vysehrad 2 - 7 Brno 0 - 2
CZE D2 22:00 FT Lisen 2 - 3 Dukla Prague 2 - 1
CZE D2 22:00 FT Hradec Kralove 1 - 0 Usti nad Labem 0 - 0
CZE D2 22:00 FT Viktoria Zizkov 0 - 1 FK Graffin Vlasim 0 - 0
LAT D1 22:00 FT Riga FC 3 - 1 BFC Daugavpils 0 - 0
MOL D1 22:00 FT FC Sfintul Gheorghe 5 - 1 Codru Lozova 2 - 0
SPA D2 22:00 FT Numancia 1 - 0 Extremadura 1 - 0
SPA D2 22:00 FT Racing Santander 1 - 2 Elche 1 - 0
BLR D1 22:00 FT FK Gorodeya 2 - 2 FK Vitebsk 1 - 1
BWPL 22:00 FT Dinamo-BGUFK Minsk (w) 3 - 0 Dnepr Mogilev (w) 1 - 0
BUL D1 22:00 FT Levski Sofia 1 - 2 Slavia Sofia 1 - 0
Kosovo L 22:00 FT KF Dukagjini 1 - 5 KF Ballkani 0 - 1
Kosovo L 22:00 FT KF Feronikeli 0 - 2 KF Gunilla Hei 0 - 1
INT CF 22:00 FT Strumska Slava 3 - 0 Kariana Erden 2 - 0
POL D2 22:00 FT Stal Stalowa Wola 3 - 0 Gornik Polkowice 2 - 0
BLR D2 22:00 FT Oshmyany FK 1 - 1 FC Gomel 0 - 0
UKR D2 22:00 FT Ahrobiznes TSK Romny 1 - 0 Cherkashchyna-Akademiya 0 - 0
BLR D3 22:00 FT Kronon Stolbtsy 0 - 6 FC Molodechno 0 - 2
BUL PLW 22:00 FT FK Etar Veliko Tarnovo (W) 1 - 2 FK Paldin Plovdiv (W) 1 - 0
BUL PLW 22:00 FT Levski Chepintsi (W) 0 - 1 FK Lokomotiv Stara Zagora (W) 0 - 0
Finland K 22:00 FT TiPS 7 - 2 NJS II 3 - 1
Finland K 22:00 FT Liry 0 - 1 Union Plaani 0 - 0
ITA D1 22:15 FT Juventus 4 - 1 Torino 2 - 1
Finland K 22:15 FT Vantaa 2 - 1 JäPS/47 1 - 1
RUS PR 22:30 FT Spartak Moscow 2 - 3 Spartak Tambov 1 - 0
RUS PR 22:30 FT Krylya Sovetov 0 - 0 Rostov FK 0 - 0
POL PR 22:30 FT Lech Poznan 2 - 1 Legia Warszawa 2 - 0
TUR D1 22:30 FT Yeni Malatyaspor 0 - 0 Genclerbirligi 0 - 0
TUR D1 22:30 FT Ankaragucu 1 - 4 Alanyaspor 0 - 0
SWE D2 22:30 FT Orgryte 2 - 1 AFC Eskilstuna 2 - 1
SWE D2 22:30 FT IK Brage 0 - 0 Halmstads 0 - 0
SWE D2 22:30 FT Norrby IF 2 - 2 Ljungskile 0 - 0
BLR RL 22:30 FT Torpedo Zhodino Reserves 4 - 1 Shakhter Soligorsk Reserves 3 - 1
POL D1 22:40 FT Warta Poznan 1 - 2 Puszcza Niepolomice 0 - 1
IRN PR 22:45 FT Tractor S.C. 2 - 0 Sanat-Naft 1 - 0
UKR D2 22:45 FT FC Inhulets Petrove 3 - 2 FK Avanhard Kramatorsk 2 - 0
INT CF 22:55 FT FK Buducnost Dobanovci 4 - 0 Radnicki Lukavac 2 - 0
INT CF 22:55 FT Sloga Pozega 4 - 1 Borac Cacak 3 - 0
POR D1 22:59 FT Vitoria Setubal 2 - 3 Pacos de Ferreira 2 - 0
DEN SASL 22:59 FT Sonderjyske 1 - 1 Odense BK 0 - 0
ICE LD1 22:59 FT Volsungur Husavik (w) 0 - 3 Fjolnir (w) 0 - 1
FAR D1 22:59 FT Skala Itrottarfelag 0 - 4 Vikingur Gotu 0 - 4
FAR D1 22:59 FT AB Argir 0 - 4 B36 Torshavn 0 - 1
INT CF 22:59 FT Hallwang 3 - 2 Salzburger AK 1914 1 - 1
INT CF 22:59 FT Usv Nestelbach 5 - 4 AK Liebherr GAK (Youth) 1 - 3
INT CF 22:59 FT HNK Cibalia 1 - 2 NK Osijek II 1 - 1
BLR D2 22:59 FT FK Orsha 0 - 0 Sputnik Rechitsa 0 - 0
LAT D2 22:59 FT FK Dinamo Riga 0 - 0 Super Nova 0 - 0
UKR D2 22:59 FT Kremin Kremenchuk 1 - 1 Volyn 0 - 0
SVK D1 22:59 FT Dunajska Streda 2 - 0 MSK Zilina 0 - 0
SVK D1 22:59 FT Slovan Bratislava 4 - 0 Michalovce 2 - 0
SVK D1 22:59 FT Spartak Trnava 2 - 0 MFK Ruzomberok 1 - 0
SVK D1 22:59 FT Nitra 0 - 2 Sokol Dolna Zdana 0 - 0
SVK D1 22:59 FT FK Senica 0 - 0 Zlate Moravce 0 - 0
SVK D1 22:59 FT Trencin 3 - 2 SKF Sered 2 - 2
NOR D1 22:59 FT Start Kristiansand 1 - 1 Viking 0 - 0
LIT D1 22:59 FT Suduva 1 - 0 FK Riteriai 0 - 0
CRO FLW 22:59 FT ZNK Dinamo Women 7 - 0 ZNK Neretva Women 1 - 0
Finland K 22:59 FT SC Riverball 3 - 0 JPS 1 - 0
LCE D3 22:59 FT Sindri 2 - 0 Ellidi 0 - 0
INT CF 23:10 FT NK Gradina Srebrenik 0 - 4 FK Tuzla City 0 - 1
SUI Sl 23:15 FT Basel 2 - 0 Neuchatel Xamax 1 - 0
SUI D1 23:15 FT Chiasso 1 - 1 Schaffhausen 1 - 0
IRN PR 23:15 FT Zob Ahan 1 - 4 Peykan 1 - 1
GRE D1 23:15 FT Asteras Tripolis 4 - 0 Volos NFC 2 - 0
UKR D2 23:25 FT Metalist 1925 Kharkiv 2 - 1 Hirnyk-Sport 2 - 1
CRO FLW 23:25 FT Viktorija SB (W) 3 - 0 Katarina Zrinski Women 2 - 0
UKR D1 23:30 FT Dynamo Kyiv 2 - 3 FC Shakhtar Donetsk 0 - 2
FAR D1 23:30 FT KI Klaksvik 2 - 1 TB/FCS/Royn 0 - 1
INT CF 23:30 FT Lyon 1 - 0 Nice 1 - 0
MNE D2 23:30 FT Bokelj Kotor 1 - 1 FK Drezga 1 - 0
MNE D2 23:30 FT Lovcen Cetinje 1 - 1 Decic Tuzi 1 - 1
MNE D2 23:30 FT Otrant 4 - 3 Mornar 0 - 3
MNE D2 23:30 FT FK Ibar Rozaje 2 - 1 Arsenal Tivat 1 - 0
IRN PR 23:30 FT Persepolis 1 - 0 Shahin Bushehr 0 - 0
ENG PR 23:30 FT Wolves 0 - 2 Arsenal 0 - 1
NWSLCup 23:30 FT Utah Royals (w) 1 - 0 Sky Blue FC (w) 1 - 0
EST U19 23:30 FT Tartu JK Tammeka U19 1 - 0 Tallinna JK Legion U19 0 - 0
INT CF 23:35 FT FK Backa Topola 1 - 1 Indjija 0 - 1
CRO D1 23:55 FT Istra 1961 Pula 2 - 2 HNK Gorica 1 - 0
Dark Mode
`
image-top-scroll