Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL

Top Leagues


League Time Status Home Score Away HT
Result Date 02-08-2020
SVK D2 00:00 FT MFK Skalica 3 - 0 FC Artmedia Petrzalka 2 - 0
INT CF 00:00 FT SV Wals-Grunau 1 - 0 USC Eugendorf 0 - 0
INT CF 00:00 FT Amiens 0 - 0 Chambly FC 0 - 0
INT CF 00:00 FT Maribor 8 - 1 ND Beltinci 2 - 1
INT CF 00:00 FT NK Brezice 2 - 3 Krka 0 - 3
INT CF 00:00 FT Bastia 2 - 2 Montpellier 0 - 1
INT CF 00:00 FT Tubize 3 - 0 Crossing Schaerbeek 2 - 0
IRN PR 00:00 FT Esteghlal Tehran 2 - 1 Sepahan 0 - 0
TUN D1 00:00 FT Esperance Sportive de Tunis 2 - 1 AS Slimane 2 - 1
AUS L 00:00 FT Feldkirchen 0 - 0 SV Kraig 0 - 0
MOL D1 00:30 FT CS Petrocub 1 - 0 FC Sfintul Gheorghe 1 - 0
BLR D1 00:30 FT Neman Grodno 1 - 0 Dinamo Minsk 0 - 0
INT CF 00:30 FT Bregalnica Stip 0 - 2 FK Shkendija 79 0 - 0
INT CF 00:30 FT Cruzeiro (MG) 3 - 0 CA Patrocinense 0 - 0
SER D1 00:30 FT Macva Sabac 1 - 0 FK Backa Backa Palanka 0 - 0
SER D1 00:30 FT Proleter 2 - 0 FK Rad Beograd 2 - 0
SER D1 00:30 FT Crvena Zvezda 3 - 0 Novi Pazar 2 - 0
SER D1 00:30 FT Radnicki Nis 3 - 0 Metalac Gornji Milanovac 2 - 0
SER D1 00:30 FT Cukaricki Stankom 3 - 0 Indjija 2 - 0
SER D1 00:30 FT FK Vozdovac Beograd 1 - 3 Radnik Surdulica 0 - 1
GEO D1 00:30 FT Lokomotiv Tbilisi 1 - 2 Torpedo Kutaisi 0 - 1
BRA CCD1 01:00 FT Atletico Tubarao SC 0 - 2 Concordia AC 0 - 0
BRA CGD1 01:00 FT EC Pelotas(RS) 2 - 1 Brasil de Pelotas 0 - 0
BOS PL 01:00 FT HSK Zrinjski Mostar 1 - 0 Olimpik Sarajevo 0 - 0
INT CF 01:00 FT Groningen 1 - 0 Heracles Almelo 0 - 0
HUN D2E 01:00 FT Kaposvar 0 - 1 Nyiregyhaza 0 - 0
BOS PL 01:30 FT FK Zeljeznicar 3 - 0 FK Velez Mostar 3 - 0
BEL Cup 01:30 FT Club Brugge 0 - 1 Royal Antwerp 0 - 1
CRO Cup 01:30 FT Rijeka 1 - 0 NK Lokomotiva Zagreb 0 - 0
INT CF 01:30 FT Goias 0 - 2 Cuiaba 0 - 2
INT CF 01:30 FT RAA Louvieroise 1 - 0 Braine 0 - 0
INT CF 01:30 FT LaLouviere 1 - 0 Royal Stade Brainois 0 - 0
ROM D1 01:30 FT Botosani 4 - 1 Gaz Metan Medias 3 - 1
NOR D1 01:30 FT Brann 1 - 2 Valerenga 1 - 1
BRA PA 01:30 FT Castanhal PA 2 - 1 Tapajos 1 - 0
ITA D1 01:45 FT Atalanta 0 - 2 Inter Milan 0 - 2
ITA D1 01:45 FT Napoli 3 - 1 Lazio 1 - 1
ITA D1 01:45 FT AC Milan 3 - 0 Cagliari 1 - 0
ITA D1 01:45 FT Juventus 1 - 3 AS Roma 1 - 2
INT CF 02:00 FT Confianca SE 1 - 0 Frei Paulistano 1 - 0
INT CF 02:00 FT Alianza Lima 1 - 1 Deportivo Municipal 0 - 0
BRA PE 02:00 FT Decisao 0 - 3 Sport Club Recife PE 0 - 3
BRA PE 02:00 FT Vitoria PE 1 - 1 Petrolina PE 0 - 0
BRA CNF 02:00 FT Ceara 3 - 1 Bahia 1 - 1
POR CN 02:45 FT Benfica 1 - 2 FC Porto 0 - 0
PAR D1 03:00 FT Sol de America 1 - 1 FC Nacional Asuncion 1 - 0
NIC U20 03:00 FT Walter Ferretti U20 2 - 2 Real Madriz FC U20 2 - 2
NIC U20 03:00 FT Managua U20 2 - 1 CD Junior de Managua U20 1 - 0
USA NISAIC 04:00 FT Savannah Clovers 1 - 0 Georgia Revolution 0 - 0
USA NPSL 04:00 FT Chattanooga Red Wolves 1 - 0 FC Tucson 0 - 0
INT CF 05:00 FT Botafogo RJ 1 - 1 Fluminense RJ 0 - 0
INT CF 05:00 FT Nasinu U19 1 - 1 Tailevu Naitasiri U19 0 - 0
BRA PA 05:00 FT Paragominas FC PA 0 - 4 SC Paysandu Para 0 - 1
USA NPSL 05:00 FT GOSA Spurs 2 - 0 Central Florida Mix 0 - 0
PAR D1 05:30 FT Libertad 1 - 3 Guarani CA 0 - 1
USL D1 06:00 FT Indy Eleven 0 - 1 Sporting Kansas City(R) 0 - 0
USL D1 06:00 FT North Carolina 1 - 0 Birmingham Legion 0 - 0
USL D1 06:00 FT Pittsburgh Riverhounds 4 - 0 Philadelphia Union II 3 - 0
NIC D1 06:00 FT Managua FC 2 - 0 CD Junior Managua 0 - 0
NIC U20 06:00 FT Real Esteli U20 5 - 1 Deportivo Ocotal U20 2 - 0
BRA SP 07:00 FT Bragantino 1 - 1 Botafogo SP 0 - 0
USL D1 07:00 FT Colorado Springs Switchbacks FC 1 - 2 Real Monarchs 0 - 1
USL D1 07:00 FT OKC Energy FC 0 - 3 New Mexico United 0 - 2
INT CF 07:00 FT Rewa U19 1 - 2 Navua FC U19 1 - 1
MLS 07:00 FT San Jose Earthquakes 1 - 4 Minnesota United FC 0 - 2
MEX D1 07:00 FT Tigres UANL 1 - 1 Pachuca 0 - 0
USA NPSL 07:00 FT Tormenta FC 2 - 0 Orlando City U23 0 - 0
USA NISAIC 07:00 FT Soda City FC 0 - 3 Chattanooga 0 - 2
USL D1 07:35 FT Memphis 901 1 - 0 Saint Louis FC 0 - 0
MGL PL 08:00 FT DMU 4 - 2 Aldariin Daichid 2 - 1
USL D1 08:05 FT Austin Bold 2 - 4 San Antonio 1 - 2
USA NPSL 08:10 FT Omaha 1 - 0 North Texas 0 - 0
USA NPSL 08:30 FT Foro SC 4 - 2 FC Harrington 2 - 0
USL D1 09:00 FT San Diego loyalty 0 - 0 Sacramento Republic FC 0 - 0
MEX D1 09:00 FT Club America 4 - 0 Club Tijuana 1 - 0
FIJ NL 09:00 FT Northland Tailevu 0 - 2 Tavua FC 0 - 0
CPL 09:00 FT Wairarapa United 1 - 0 Lower Hutt City 1 - 0
NIC D1 09:00 FT Real Esteli 2 - 1 Deportivo Ocotal 0 - 0
NIC D1 09:00 FT Walter Ferretti 3 - 1 Real Madriz FC 2 - 1
FIJ NL 09:20 FT Nadroga FC 4 - 0 Rakiraki 1 - 0
USL D1 09:30 FT Phoenix Rising FC 3 - 1 El Paso Locomotive FC 3 - 1
USL D1 09:30 FT Las Vegas Lights 0 - 1 Reno 1868 FC 0 - 1
INT CF 09:30 FT Wollongong Wolves U20 0 - 0 Mt Druitt Town Rangers U20 0 - 0
CPL 09:30 FT Western Suburbs 1 - 0 Petone FC 1 - 0
AB U20 L 09:30 FT Adamstown Rosebud U20 6 - 1 Weston Workers U20 3 - 1
AB U20 L 09:30 FT Charlestown City Blues U20 1 - 3 Lake Macquarie City FC U20 1 - 2
AB U20 L 09:30 FT Broadmeadow Magic U20 3 - 0 Edgeworth Eagles U20 1 - 0
MLS 09:35 FT New York City Football Club 1 - 3 Portland Timbers 1 - 1
AUS CTL U23 09:45 FT Gungahlin Utd U23 0 - 1 Belconnen United U23 0 - 0
AGC R 09:45 FT Nerang Reserves 3 - 4 Burleigh Heads Reserves 2 - 1
AB U20 L 10:00 FT Sydney United 58 U20 2 - 3 Sydney Olympic U20 1 - 1
AQ U20 L 11:00 FT Gold Coast United U20 4 - 0 Moreton Bay Jets U20 1 - 0
AQ U20 L 11:00 FT Sunshine Coast Wanderers U20 3 - 3 Brisbane Olympic United FC U20 1 - 1
AUS BPLR 11:00 FT Annerley FC R 2 - 5 North Pine United Reserve 2 - 2
FFSA WPL 11:00 FT Metro United FC Reserves (w) 2 - 1 Adelaide City Reserve (w) 1 - 0
Australia T S L 11:15 FT University of Tasmania (w) 1 - 4 South Hobart (w) 0 - 2
USL D1 11:25 FT Rio Grande Valley 1 - 2 Tulsa Roughneck 0 - 1
NSW-N TPL 11:30 FT Adamstown Rosebuds FC 1 - 1 Weston Workers FC 1 - 0
NSW-N TPL 11:30 FT Broadmeadow Magic 0 - 1 Edgeworth Eagles FC 0 - 0
NSW-N TPL 11:30 FT Charleston City Blues 1 - 1 Lake Macquarie 1 - 1
NSW-N TPL 11:30 FT Maitland 5 - 1 Valentine 0 - 0
AUS NSW 11:30 FT Wollongong Wolves 1 - 0 Ted Reiter Mountain City Rovers 0 - 0
Australia T S L 11:30 FT Clarence Zebras (W) 5 - 1 Kingborough Lions (w) 2 - 0
JPN D1 12:00 FT Consadole Sapporo 2 - 3 Vissel Kobe 1 - 2
AUS BPL 12:00 FT North Star 0 - 1 Bayside United FC 0 - 0
AUS QSL 12:00 FT Peninsula Power 1 - 0 Brisbane Roar (Youth) 1 - 0
AUS NSW 12:00 FT Sydney United 0 - 2 Sydney Olympic 0 - 2
AUS CGP 12:00 FT Gungahlin United 3 - 1 Belconnen United 1 - 0
AUS CGP 12:00 FT Cooma Tigers 2 - 4 Canberra FC 1 - 2
Aus GL 12:00 FT Nerang 4 - 1 Burleigh Heads 2 - 1
AUS WBPL 12:00 FT Broadbeach United SC (w) 0 - 2 Virginia United SC (w) 0 - 2
ANSW L 12:00 FT Central Coast Mariners (Youth) 8 - 3 Spirit FC 3 - 2
ANSW L 12:00 FT St George City FA 2 - 4 St George Saints 1 - 0
Aus CTLW 12:00 FT Wagga City Wanderers (w) 1 - 5 Canberra Olympic(w) 0 - 4
QLD D1 12:00 FT SWQ Thunder 2 - 2 Logan Lightning 2 - 1
FFSA WPL 12:00 FT Macarthur Rams (w) 2 - 0 Blacktown Spartans(w) 1 - 0
FFSA WPL 12:00 FT Sydney Olympic FC (w) 4 - 3 Illawarra Stingrays (w) 2 - 0
Aus CTLW 12:00 FT Gungahlin United(w) 5 - 0 Monaro Panthers (w) 1 - 0
Aus CTLW 12:00 FT Tuggeranong Utd(w) 0 - 8 Belconnen United (w) 0 - 4
AUS BPLR 12:00 FT Albany Creek Reserve 2 - 0 Taringa Rovers Reserve 0 - 0
FFSA WPL 12:30 FT Northern Tigers FC (w) 0 - 0 Manly Utd (w) 0 - 0
JPN JFL 13:00 FT Maruyasu Industries 1 - 2 Sony Sendai 0 - 0
JPN JFL 13:00 FT Osaka FC 2 - 1 Matsue City FC 2 - 1
AUS BPLD1 13:00 FT Annerley FC 2 - 1 North Pine United 1 - 0
AUS QSL 13:00 FT Sunshine Coast Wanderers FC 1 - 2 Brisbane Olympic United FC 1 - 1
AUS QSL 13:00 FT Gold Coast United 1 - 1 Moreton Bay United 1 - 1
JPN D3 13:00 FT Grulla Morioka 3 - 1 Cerezo Osaka U23 2 - 1
QLD D1 13:00 FT Sunshine Coast FC 2 - 0 Southside Eagles 1 - 0
AQ U20 L 13:00 FT Brisbane Wolves U20 2 - 3 Western Pride U20 0 - 2
AUS WQSL 13:10 FT The Gap NPL (w) 3 - 4 Eastern Suburbs SC (w) 0 - 4
FFSA WPL 13:10 FT Fulham United Reserves (w) 2 - 1 West Adelaide Reserve (w) 0 - 1
FFSA WPL 13:10 FT Adelaide University Reserve (w) 2 - 0 Salisbury Inter Reserves (w) 0 - 0
JWD2 13:30 FT Orca Kamogawa FC (w) 0 - 1 Setagaya Sfida (w) 0 - 0
JWD2 14:00 FT Yokohama FC Seagulls (w) 0 - 0 Bunnys Kyoto (w) 0 - 0
AUS BPL 14:00 FT St George Willawong FC 4 - 1 Brisbane Knights 1 - 1
AUS BPL 14:00 FT Albany Creek 4 - 0 Taringa Rovers 3 - 0
AUS BPLD1 14:00 FT University of Queensland 1 - 2 Brisbane Athletic 1 - 0
JPN WD1 14:00 FT INAC (w) 2 - 0 JEF United Ichihara Chiba (w) 0 - 0
JPN WD1 14:00 FT Ehime FC (w) 2 - 1 IGA Kunoichi (w) 1 - 1
JPN D3 14:00 FT Imabari FC 1 - 1 Vanraure Hachinohe FC 0 - 0
AUS NSW 14:00 FT Sydney FC (Youth) 3 - 2 Western Sydney Wanderers AM 3 - 0
AUS WQSL 14:00 FT Souths United SC (w) 1 - 0 Capalaba (w) 0 - 0
WAUS WD1 14:00 FT Northern Redbacks (w) 1 - 2 Murdoch University Melville FC (W) 0 - 0
INT CF 14:30 FT NK Udarnik Kurilovec 2 - 2 Kustosija 2 - 0
INT CF 15:00 FT Sampion Celje 3 - 0 NK Brinje Grosuplje 3 - 0
JPN WD1 15:00 FT Urawa Red Diamonds (w) 1 - 0 NTV Beleza (w) 0 - 0
JPN D3 15:00 FT Yokohama SCC 0 - 1 Blaublitz Akita 0 - 0
JPN D3 15:00 FT Fujieda MYFC 3 - 1 FC Gifu 1 - 0
JPN D3 15:00 FT SC Sagamihara 2 - 1 Kagoshima United 2 - 0
Chinese T L 15:00 FT Taicheng Lions 1 - 3 Taichung Futuro 0 - 2
Chinese T L 15:00 FT Taiwan Power Company 2 - 0 NTUPES 2 - 0
Chinese T L 15:00 FT Tainan City Steel 1 - 0 Hang Yuen FC 1 - 0
Chinese T L 15:00 FT Tatung FC 1 - 0 Ming Chuan University 0 - 0
MGL PL 15:00 FT Athletic 220 FC 2 - 4 Khangarid Klub 1 - 2
QLD D1 15:00 FT Mitchelton FC 3 - 3 Souths United 0 - 2
RUS FDH 15:00 FT MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 2 - 1 Norilsky Nickel Futsal 2 - 1
AUS WBPL 15:00 FT Taringa Rovers (w) 1 - 1 Caboolture FC (w) 1 - 1
INT CF 15:30 FT FK OEZ Letohrad 3 - 3 Pardubice B 0 - 3
AUS D3 15:30 FT WSG Swarovski Tirol B 1 - 2 SC Schwaz 1 - 1
Slo D3 15:30 FT Slavia TU Kosice 1 - 1 Pokrok SEZ Krompachy 1 - 1
Slo D3 15:30 FT Jednota Banova 5 - 0 MFK Lokomotiva Zvolen 2 - 0
KAM SL 15:30 FT Electricite du Cambodge 2 - 4 Boeung Ket Rubber Field 2 - 1
JWD2 16:00 FT AS Elfen Sayama (w) 0 - 1 Yamato Sylphid (w) 0 - 0
SVK Cup 16:00 FT Jednota Sokol Chocholna 1 - 1 OK castkovce 1 - 0
INT CF 16:00 FT Victoria Sulejowek 2 1 - 3 Wisla Drzencinow 0 - 1
JPN D3 16:00 FT Roasso Kumamoto 2 - 0 Fukushima United FC 0 - 0
JPN D3 16:00 FT AC Nagano Parceiro 1 - 0 Gamba Osaka U23 0 - 0
JPN D3 16:00 FT Kamatamare Sanuki 0 - 1 Azul Claro Numazu 0 - 1
JPN D2 16:00 FT Ventforet Kofu 1 - 1 Renofa Yamaguchi 0 - 1
JPN D2 16:00 FT Matsumoto Yamaga FC 1 - 2 Giravanz Kitakyushu 0 - 0
JPN D2 16:00 FT Tochigi SC 0 - 0 Albirex Niigata 0 - 0
JPN D2 16:00 FT V-Varen Nagasaki 0 - 0 Tokyo Verdy 0 - 0
BLR RL 16:00 FT Neman Grodno Reserves 0 - 3 Dinamo Minsk Reserves 0 - 3
LAO PL 16:00 FT Viengchan FC 1 - 5 Lao Toyota FC 0 - 3
EST D4 16:00 FT Maardu Linnameeskond II 1 - 1 Pohja-Tallinna JK Volta 0 - 1
FIN CU20 16:00 FT GrIFK U20 1 - 1 MuSa U20 0 - 1
HUN D3E 16:00 FT Budapest Honved II 0 - 0 Ivancsa 0 - 0
HUN D3E 16:00 FT Ferencvarosi TC B 1 - 0 Kecskemeti TE 0 - 0
HUN D3E 16:00 FT Puskas Academy II 0 - 0 MTE Mosonmagyarovar 0 - 0
HUN D3E 16:00 FT Kozarmisleny SE 4 - 4 Paksi B 0 - 3
SER U19 16:00 FT Vojvodina U19 3 - 2 FK Vozdovac U19 1 - 0
SER U19 16:00 FT FK Napredak U19 4 - 3 TSC Backa Topola U19 1 - 1
RUS FDH 16:00 FT MFK Tyumen Futsal 2 - 2 Dynamo Samarra Futsal 2 - 1
FFSA WPL 16:05 FT Apia L Tigers (W) 7 - 1 Bankstown City Lions (w) 1 - 0
INT CF 16:12 FT CSKA 0 - 0 Rotor Volgograd 0 - 0
FIN CU20 16:15 FT AIFK U20 1 - 5 Haka Youth 1 - 0
INT CF 16:25 FT BC Viktoria Glesch Paffendorf 4 - 0 BW Kerpen 1 - 0
INT CF 16:25 FT Berliner SC 2 - 3 Lichtenberg 47 0 - 0
AUS D1 16:30 FT Newcastle Jets 1 - 0 Western United FC 1 - 0
INT CF 16:30 FT SV Drochtersen/Assel 1 - 2 SV Curslack Neuengamme 1 - 1
JPN D2 16:30 FT Kyoto Sanga 1 - 0 Machida Zelvia 0 - 0
INT CF 16:34 FT Pardubice (w) 0 - 0 FC Viktoria Plzen (w) 0 - 0
SWE WD1 17:00 FT Kristianstads DFF (w) 1 - 1 Umea IK (w) 1 - 0
KOR D2 17:00 FT Gyeongnam FC 1 - 0 FC Anyang 0 - 0
KOR D2 17:00 FT Seoul E-Land FC 3 - 0 Bucheon FC 1995 1 - 0
INT CF 17:00 FT Hannover 96 Am 4 - 1 MTV Wolfenbuttel 4 - 1
INT CF 17:00 FT SF Ricklingen 1 - 2 HSC Hannover 0 - 0
INT CF 17:00 FT VfL Oldenburg 5 - 0 Blumenthaler SV 2 - 0
CHA CSL 17:00 FT Shanghai East Asia FC 4 - 0 Hebei HX Xingfu 1 - 0
JPN D3 17:00 FT Gainare Tottori 2 - 0 Kataller Toyama 0 - 0
JPN D2 17:00 FT Ehime FC 1 - 2 Jubilo Iwata 0 - 0
JPN D2 17:00 FT JEF United Ichihara Chiba 1 - 2 Thespa Kusatsu 1 - 1
JPN D2 17:00 FT Mito Hollyhock 3 - 2 Zweigen Kanazawa FC 1 - 1
JPN D2 17:00 FT Tokushima Vortis 1 - 0 Montedio Yamagata 0 - 0
KOR D1 17:00 FT Gangwon FC 2 - 2 Sangju Sangmu Phoenix 1 - 1
KOR D1 17:00 FT Suwon Samsung Bluewings 0 - 1 Daegu FC 0 - 0
KOR D1 17:00 FT Busan I Park 1 - 2 Ulsan Hyundai FC 0 - 1
NOR D2 18:00 FT Brattvag 3 - 1 Senja 0 - 0
NOR D2 18:00 FT Egersunds IK 1 - 2 Nardo FK 0 - 0
INT CF 18:00 FT SSV Bergisch Born 1931 5 - 3 Cronenberger SC 2 - 3
ROM D1 18:00 FT Politehnica Iasi 1 - 0 Chindia Targoviste 0 - 0
NORW 18:00 FT Rosenborg BK (w) 1 - 1 Klepp (w) 0 - 0
MGL PL 18:00 FT Selenge Press 5 - 0 Ulaanbaatar City 3 - 0
KAM SL 18:00 FT Svay Rieng FC 3 - 2 Visakha FC 0 - 1
EST D4 18:00 FT FC Tallinn 6 - 0 Lootus Kohtla-Jarve II 0 - 0
BHU TL 18:00 FT Transport United FC 1 - 1 Tensung FC 1 - 1
RUS FDH 18:00 FT TTG-Ugra Yugorsk Futsal 4 - 1 Novali Futsal 3 - 1
FAR WD1 18:15 FT HB Torshavn (W) 1 - 1 B36 Torshavn (W) 1 - 1
TAJ CUP 18:45 FT FC Barkchi 1 - 2 Lokomotiv Pamir 0 - 1
TAJ CUP 18:45 FT FC Istaravshan 1 - 1 CSKA Pamir Dushanbe 0 - 1
TAJ CUP 18:45 FT Ravshan Kulob 2 - 2 FC Panjshir 2 - 0
SWE WD1 19:00 FT FC Rosengard (w) 2 - 1 Pitea IF (w) 2 - 0
FIN D2 19:00 FT SJK Akatemia 2 - 2 Gnistan Helsinki 0 - 2
BWPL 19:00 FT Neman Grodno (w) 0 - 1 FK Minsk (w) 0 - 1
SWE Cup 19:00 FT Skiljebo SK 1 - 2 Karlslunds IF HFK 1 - 0
SWE Cup 19:00 FT Vartans IK 1 - 1 FC Gute 1 - 0
INT CF 19:00 FT SV Bendestorf 1 - 5 Eintracht Norderstedt 0 - 4
CHA CSL 19:00 FT Chongqing SWM Motors 2 - 2 Tianjin Teda 1 - 1
SWE D3 19:00 FT KSF Prespa Birlik 0 - 3 IS Halmia 0 - 2
FIN D3 A 19:00 FT FC Espoo 1 - 3 Klubi 04 Helsinki 0 - 1
Finland K 19:00 FT PeKa 3 - 0 Kumu STPS 1 - 0
NOR D1 W 19:00 FT Grei (w) 1 - 1 KIL/Hemne (w) 0 - 1
EST D4 19:00 FT Jogeva Wolves 1 - 1 FC Helios Tartu 0 - 0
FIN CU20 19:00 FT VJS Vantaa U20 1 - 3 FC Honka U20 0 - 1
INT CF 19:05 FT Hertha 06 Charlotten 1 - 1 SD Croatia Berlin 0 - 0
INT CF 19:10 FT Slovacko (w) 0 - 2 GKS Katowice (w) 0 - 0
SWE D1 19:30 FT Helsingborg 1 - 1 Hammarby 1 - 0
INT CF 19:30 FT Go Ahead Eagles 0 - 0 SC Telstar 0 - 0
SWE D2 19:30 FT Norrby IF 1 - 2 Jonkopings Sodra IF 0 - 0
BRA PA 19:30 FT Bragantino PA 2 - 0 Independente PA 1 - 0
SWE WD1 20:00 FT Vaxjo (W) 1 - 0 Djurgardens (w) 0 - 0
BLR D1 20:00 FT FC Torpedo Zhodino 3 - 2 BATE Borisov 1 - 2
LIT D2 20:00 FT Atomsfera Mazeikiai 1 - 2 Lietava Jonava 0 - 2
INT CF 20:00 FT Hannover 96 Am 5 - 0 Bremer SV 4 - 0
INT CF 20:00 FT Michalovce 1 - 0 Mezokovesd Zsory 1 - 0
INT CF 20:00 FT SpVg Schonnebeck 2 - 1 ASC 09 Dortmund 1 - 1
INT CF 20:00 FT Siegen Sportfreunde 1 - 3 Hennef 05 1 - 1
INT CF 20:00 FT FK Lida 0 - 3 Smorgon FC 0 - 1
FIN D3 A 20:00 FT Kiisto Vaasa 1 - 0 GBK Kokkola 0 - 0
SWE WD2 20:00 FT Alvsjo AIK FF (w) 1 - 1 Alingsas (W) 1 - 1
AUS L 20:00 FT St Michael Bleiburg 0 - 3 SAK Klagenfurt 0 - 1
FRA FCC 20:00 FT Guingamp (w) 0 - 1 Lyon (w) 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Mufulira Wanderers 0 - 1 Nkwazi 0 - 1
EST D4 20:00 FT Parnu JK Vaprus 3 - 2 Raplamaa 2 - 0
NOR D1 W 20:00 FT Ovrevoll Hosle(W) 1 - 3 Aasane (w) 0 - 1
HUN D3E 20:00 FT Debreceni VSC II 0 - 0 Diosgyori VTK II 0 - 0
INT CF 20:15 FT SpVg Frechen 20 0 - 0 SV 09/35 Wermelskirchen 0 - 0
INT CF 20:30 FT FC Borussia Droschede 1 - 1 SG Finnentrop/Bamenohl 0 - 1
INT CF 20:30 FT TSG 1846 Bretzenheim 0 - 6 VfB Ginsheim 0 - 2
INT CF 20:30 FT SSVg Velbert 3 - 3 Westfalia Herne 2 - 0
RUS D1 20:30 FT Shinnik Yaroslavl 1 - 0 Torpedo moskva 0 - 0
GEO D1 20:30 FT FC Saburtalo Tbilisi 1 - 1 Dila Gori 1 - 0
QAT D1 20:30 FT Al Khor SC 1 - 1 Al-Wakra 0 - 1
Slo D3 20:30 FT FK Druzstevnik Plavnica 3 - 0 Slovan Giraltovce 2 - 0
SWE WD1 21:00 FT Orebro (w) 1 - 2 Vittsjo GIK (w) 1 - 0
SUI D1 21:00 FT Chiasso 3 - 1 Stade Ouchy 1 - 0
SUI D1 21:00 FT Grasshopper 0 - 6 Winterthur 0 - 1
SUI D1 21:00 FT Kriens 2 - 1 Vaduz 1 - 1
SUI D1 21:00 FT Lausanne Sports 5 - 3 FC Wil 1900 3 - 2
SUI D1 21:00 FT Schaffhausen 2 - 4 Aarau 0 - 1
LIT D2 21:00 FT Alytis Alytus Dainava 0 - 2 Nevezis Kedainiai 0 - 1
FAR D1 21:00 FT Skala Itrottarfelag 0 - 6 KI Klaksvik 0 - 3
FAR D1 21:00 FT Vikingur Gotu 6 - 0 EB Streymur 5 - 0
FAR D1 21:00 FT HB Torshavn 2 - 0 NSI Runavik 1 - 0
SWE Cup 21:00 FT Karlstad BK B 2 - 1 IFK Amal 0 - 0
INT CF 21:00 FT Khimki 2 - 0 Dynamo Moscow 0 - 0
INT CF 21:00 FT Monchengladbach AM. 1 - 0 Adams Sam Beek 0 - 0
INT CF 21:00 FT FK Biolog 1 - 2 Stavropolye-2009 0 - 0
ENG Conf 21:00 FT Harrogate Town 3 - 1 Notts County 2 - 0
SWE D3 21:00 FT Hassleholms IF 2 - 3 Syrianska FC 2 - 2
IRE D1 21:00 FT Shamrock Rovers II 2 - 2 Drogheda United 2 - 1
LAT Cup 21:00 FT Laidze 1 - 1 DSVK Tractors 1 - 1
BRA MG 21:00 FT Caldense MG 0 - 1 Tombense 0 - 1
FIN D3 A 21:00 FT Kiffen Helsinki 1 - 1 Honka Akatemia 1 - 0
FIN D3 A 21:00 FT Ilves Tampere II 3 - 0 TPV Tampere 1 - 0
NORW 21:00 FT Avaldsnes (w) 1 - 3 Sandviken (w) 1 - 2
LIT D1 21:00 FT Suduva 1 - 0 Baltija Panevezys 1 - 0
Finland K 21:00 FT KajHa 2 - 2 OTP 2 - 1
AUS L 21:00 FT ASKO Gmund 4 - 1 SK Maria Saal 0 - 1
EST D4 21:00 FT Ajax Lasnamae 1 - 0 JK Tammeka Tartu III 1 - 0
EST D4 21:00 FT FCI Tallinn 1 - 2 Tartu JK Welco II 1 - 1
Pol D4 21:00 FT Stal Krasnik 1 - 2 Korona II Kielce 0 - 0
Pol D4 21:00 FT LKS Lagow 0 - 1 Jutrzenka Giebultow 0 - 0
IRN D1 21:30 FT Mes Rafsanjan 1 - 0 Fajr Sepasi 0 - 0
AUS D3 21:30 FT FC Wolfurt 2 - 1 Rotenberg 0 - 0
Slo D3 21:30 FT Mladost Kalsa 2 - 3 Tatran Presov 2 - 2
IRN D1 21:45 FT Shahrdari Tabriz 0 - 3 Damash Gilan FC 0 - 1
IRN D1 21:45 FT Qashqai Shiraz 1 - 1 Arman Gohar Sirjan 0 - 1
INT CF 21:45 FT Enppi 4 - 2 Misr Elmaqasah 3 - 1
MOL D1 22:00 FT Dinamo-Auto 1 - 1 Zimbru Chisinau 1 - 0
IRN D1 22:00 FT Niroye Zamini 1 - 2 Mes krman 1 - 2
IRN D1 22:00 FT Shahrdary Arak 1 - 0 Malavan 0 - 0
IRN D1 22:00 FT Baderan Tehran FC 2 - 0 Navad Urmia 1 - 0
IRN D1 22:00 FT Khouneh Be Khouneh 1 - 2 Persepolis Pakdasht 0 - 1
BLR D1 22:00 FT FC Minsk 0 - 1 FC Rukh Brest 0 - 1
BWPL 22:00 FT Bobruichanka Bobruisk (w) 0 - 4 Dinamo-BGUFK Minsk (w) 0 - 2
SWE Cup 22:00 FT Kvarnsvedens IK 0 - 3 Sandvikens IF 0 - 1
SVK Cup 22:00 FT TJ Druzstevnik Besenov 1 - 1 TJ Druzstevnik Vrakun 0 - 0
SVK Cup 22:00 FT FK Kolarovo 3 - 1 FK Nove Zamky 0 - 1
SVK Cup 22:00 FT MFK Vrbove 0 - 0 Nove Mesto 0 - 0
SVK Cup 22:00 FT Solcany 0 - 2 OFK Tovarniky 0 - 0
SVK Cup 22:00 FT Slovan Brvniste 1 - 6 FK Belusa 1 - 1
SVK Cup 22:00 FT Slovan Zahorska Bystrica 0 - 4 Devinska Nova Ves 0 - 0
SVK Cup 22:00 FT TJ Druzstevnik Rybky 0 - 6 OFK Malzenice 0 - 4
SVK Cup 22:00 FT TJ Lokomotiva Banov 0 - 3 MSK Hurbanovo 0 - 1
SVK Cup 22:00 FT TJ Plevnik-Drienove 1 - 2 Povazska Bystrica 0 - 0
SVK Cup 22:00 FT TJ Slovan Zemianske Kostolany 1 - 3 Dolne Vestenice 0 - 1
SVK Cup 22:00 FT SK Svaty Jur 2 - 2 PSC Pezinok 0 - 2
SVK Cup 22:00 FT TJ Nafta Gbely 3 - 0 TJ Iskra Holic 0 - 0
SVK Cup 22:00 FT OSK Slovensky Grob 0 - 8 TJ Rovinka 0 - 3
INT CF 22:00 FT Renova Cepciste 3 - 1 Korab Debar 0 - 0
RUS D1 22:00 FT Krylya Sovetov 0 - 0 Baltika Kaliningrad 0 - 0
Slo D3 22:00 FT TJ Banik Kalinovo 1 - 1 Tatran Krasno nad Kysucou 0 - 0
Slo D3 22:00 FT SKM Liptovsky Hradok 1 - 2 Rakytovce 1 - 0
Pol D4 22:00 FT Wisla Sandomierz 3 - 1 Chelmianka Chelm 1 - 0
Pol D4 22:00 FT Lewart Lubartow 0 - 1 Podhale Nowy 0 - 0
Pol D4 22:00 FT Gornik II Zabrze 5 - 1 Warta Gorz w Wielkopolski 3 - 1
Pol D4 22:00 FT Swit Skolwin 3 - 1 Gornik Konin 2 - 0
FIN CU20 22:00 FT HJS U20 2 - 0 Inter Turku U20 2 - 0
HUN D3E 22:00 FT ESMTK 0 - 3 FC Dabas 0 - 1
SER U19 22:00 FT Radnicki Nis U19 1 - 0 IMT Novi Beograd U19 1 - 0
Finland K 22:10 FT Valtti 1 - 5 Futura Porvoo 0 - 3
IRN D1 22:15 FT Sepidrood Rasht 0 - 4 Khooshe Talaee Sana Saveh 0 - 1
IRN D2 22:15 FT Shohada Razakan 1 - 1 Shohada Babolsar 1 - 0
HUN D3E 22:25 FT Szekszard UFC 2 - 1 Dunaujvaros Palhalma Agrospecial 2 - 1
SCO PR 22:30 FT Celtic FC 5 - 1 Hamilton Academical 2 - 1
SWE D1 22:30 FT IFK Goteborg 0 - 3 Malmo FF 0 - 2
SWE D1 22:30 FT Varbergs BoIS FC 1 - 1 Ostersunds FK 0 - 0
FIN D2 22:30 FT MP MIKELI 1 - 2 MuSa 0 - 1
ROM D2 22:30 FT SCM Argesul Pitesti 1 - 1 FC UT Arad 0 - 1
ROM D2 22:30 FT Rapid Bucuresti 1 - 1 Voin Tate Numa Glenn 0 - 0
ROM D2 22:30 FT CS Mioveni 1 - 2 Petrolul Ploiesti 1 - 1
BOS PL 22:30 FT FK Krupa 0 - 2 Sarajevo 0 - 0
INT CF 22:30 FT FK Berane 1 - 3 Decic Tuzi 1 - 1
FIN D3 A 22:30 FT OLS Oulu 1 - 3 JS Hercules 0 - 1
FIN D3 A 22:30 FT Kultsu Lappeenranta 1 - 3 MiPK Mikkeli 1 - 1
FIN D3 A 22:30 FT GrIFK Kauniainen 5 - 1 Atlantis 3 - 0
HUN D2E 22:30 FT SOROKSAR 1 - 0 DEAC 0 - 0
SWE D2 22:30 FT Akropolis IF 2 - 2 GAIS 1 - 1
Finland K 22:30 FT Narpes Kraft 2 - 0 VPV Pallo-Veikot 0 - 0
SER U19 22:30 FT Partizan Belgrade U19 3 - 0 FK Trajal Krusevac U19 2 - 0
IRN D2 22:30 FT Sardar Bukan FC 2 - 1 Melli Hafari 1 - 1
HUN D3E 22:30 FT BKV Elore 0 - 1 Komarom VSE 0 - 1
HUN D3E 22:30 FT III.Keruleti TUE 1 - 0 Menfocsanak 0 - 0
HUN D2E 22:45 FT Debrecin VSC 1 - 0 Budaorsi SC 0 - 0
QAT D1 22:45 FT Al-Garrafa 0 - 2 Al Duhail 0 - 1
IRN D1 22:59 FT Esteghlal Khozestan 2 - 0 Oxin Alborz 1 - 0
SWE D1 22:59 FT Kalmar 0 - 0 AIK Solna 0 - 0
IRE PR 22:59 FT Cork City 0 - 1 Bohemians 0 - 1
FAR D1 22:59 FT AB Argir 0 - 0 TB/FCS/Royn 0 - 0
EST CUP 22:59 FT Viimsi Lovid 0 - 4 Vaprus Parnu 0 - 2
INT CF 22:59 FT Apollon Limassol FC 2 - 0 AEK Larnaca 1 - 0
INT CF 22:59 FT Anorthosis Famagusta FC 1 - 1 APOEL Nicosia 1 - 1
INT CF 22:59 FT FC Germania Teveren 0 - 2 FC Viktoria Arnoldsweiler 0 - 2
INT CF 22:59 FT Barcelona (w) 3 - 0 Montpellier (w) 0 - 0
ITA D1 22:59 FT Spal 1 - 3 Fiorentina 1 - 1
TUN D1 22:59 FT Chebba 3 - 0 CS.Hammam-Lif 1 - 0
TUN D1 22:59 FT US Tataouine 1 - 1 Sifakesi 0 - 0
TUN D1 22:59 FT Etoile Metlaoui 2 - 1 Stade tunisien 1 - 0
NOR D1 22:59 FT Bodo Glimt 3 - 2 Stromsgodset 2 - 1
NOR D1 22:59 FT Viking 1 - 2 Kristiansund BK 1 - 0
NOR D1 22:59 FT Haugesund 3 - 1 Stabaek 2 - 0
NOR D1 22:59 FT Sarpsborg 08 4 - 0 Aalesund FK 0 - 0
NOR D1 22:59 FT Start Kristiansand 3 - 0 Mjondalen IF 1 - 0
LIT D1 22:59 FT FK Zalgiris Vilnius 3 - 1 Kauno Zalgiris 1 - 0
EST D1 22:59 FT Levadia Tallinn 5 - 1 Viljandi Tulevik 3 - 0
AUS L 22:59 FT ASKO Kottmannsdorf 3 - 3 SV Dellach Gail 2 - 2
AUS L 22:59 FT Admira Villach 6 - 3 FC Hermagor 5 - 1
SER U19 22:59 FT Cukaricki U19 1 - 0 Mladost Lucani U19 1 - 0
IRN D2 23:05 FT Shahrdari Mahshahr 5 - 1 Shahrdari Bam 2 - 0
Est SMC 23:30 FT FC Eston Villa 7 - 1 FCF Jarva-Jaani SK 3 - 1
Dark Mode
`
image-top-scroll