Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 15-09-2020
SWE D1 00:00
FT Kalmar 0 - 2 IFK Norrkoping FK 0 - 2
SWE D1 00:00
FT Ostersunds FK 0 - 0 Orebro 0 - 0
SWE D1 00:00
FT Hacken 1 - 1 IK Sirius FK 0 - 0
NOR D2 00:00
FT Valerenga B 2 - 1 Kjelsas 1 - 1
DEN SASL 00:00
FT Aarhus AGF 4 - 2 Vejle 2 - 0
SER D2 00:00
FT FK Trajal Krusevac 2 - 1 FK Buducnost Dobanovci 2 - 1
TUR D1 00:00
FT Hatayspor 2 - 0 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 0
ISR D1 00:00
FT Maccabi Netanya 7 - 0 Hapoel Bnei Sakhnin FC 4 - 0
ENG PR 00:00
FT Sheffield United 0 - 2 Wolves 0 - 2
RUS PR 00:30
FT Rostov FK 0 - 0 Lokomotiv Moscow 0 - 0
SWE D3 00:30
FT IK Oddevold 2 - 2 Karlstad BK B 2 - 1
BEL U21 00:30
FT AS Eupen U21 2 - 0 Oud Heverlee Leuven U21 0 - 0
BEL U21 00:30
FT RS Waasland Beveren U21 2 - 1 KV Mechelen U21 0 - 1
BEL U21 00:30
FT Royal Charleroi U21 0 - 1 Zulte-Waregem U21 0 - 1
BEL U21 00:30
FT KV Oostende U21 0 - 2 Germinal Beerschot Antwerpen U21 0 - 1
BEL U21 00:30
FT St.-Truidense U21 1 - 2 Westerlo U21 1 - 1
BEL U21 00:30
FT Royal Antwerp FC U21 4 - 2 Deinze U21 1 - 0
URU D2 00:30
FT CA Juventud 1 - 1 Rocha 1 - 1
ENG U23 D1 01:00
FT Hull City U23 2 - 0 Sheffield Utd U23 1 - 0
NOR D2 01:00
FT Rosenborg B 0 - 1 Nardo FK 0 - 1
AFC CL 01:00
FT Al Hilal 2 - 1 Pakhtakor 1 - 0
HOL D2 01:00
FT NAC Breda 2 - 1 Den Bosch 0 - 1
BEL U21 01:00
FT Seraing U21 5 - 5 Cercle Brugge U21 1 - 3
BEL U21 01:00
FT St. Gilloise U21 2 - 0 Lommel SK U21 1 - 0
ROM D1 01:00
FT FC Viitorul Constanta 1 - 4 CS Universitatea Craiova 1 - 1
ENG PU23 01:00
FT Norwich City U23 3 - 0 Reading U23 2 - 0
ENG PU23 01:00
FT Stoke City U23 4 - 0 Leeds United U23 2 - 0
ENG PU23 01:00
FT Manchester United U23 0 - 2 Leicester City U23 0 - 0
PER D1 01:15
FT Inti Gas Deportes 1 - 2 Deportivo Municipal 1 - 1
EGY D1 01:30
FT Al-Ittihad Alexandria 0 - 0 EL Ahly 0 - 0
BEL D1 01:45
FT KFCO Wilrijk 5 - 2 Racing Genk 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Basingstoke Town 2 - 2 Chichester City 2 - 1
GERC 01:45
FT MSV Duisburg 0 - 5 Borussia Dortmund 0 - 3
FRA D2 01:45
FT Toulouse 0 - 0 Sochaux 0 - 0
POR D2 01:45
FT Penafiel 1 - 0 SC Covilha 0 - 0
CHI D1 02:00
FT Universidad de Chile 2 - 1 Cobresal 1 - 0
HOL D2 02:00
FT FC Utrecht (Youth) 1 - 2 AZ Alkmaar (Youth) 1 - 1
ICE PR 02:15
FT Grotta Seltjarnarnes 2 - 2 Fjolnir 0 - 1
ENG PR 02:15
FT Brighton Hove Albion 1 - 3 Chelsea 0 - 1
MAU D2 02:15
FT FC Wagadou 0 - 3 ASC Entente Sebkha 0 - 1
URU D2 02:15
FT IA Sud America 1 - 0 Central Espanol 0 - 0
BRA SPB 03:00
FT Portuguesa Desportos 0 - 1 XV de Piracicaba 0 - 1
ECU D1 03:30
FT Orense SC 1 - 2 Macara 0 - 2
PER D1 03:30
FT Carlos Manucci 0 - 2 Atletico Grau 0 - 1
BRA D3 04:00
FT Manaus (AM) 1 - 1 Treze Campina Grande PB 0 - 0
Mex MFW 04:00
FT Toluca (w) 2 - 1 Pachuca (w) 2 - 1
MAU D2 04:00
FT FC Deuz 1 - 3 AS Douanes Nouakchott 1 - 1
CHI D2 04:30
FT Barnechea 3 - 3 Huadiwei sub 0 - 2
Mex MFW 05:00
FT Aguilas de Leon (w) 1 - 2 Club America (w) 0 - 2
BRA D3 06:00
FT EC Jacuipense 0 - 0 Ferroviario CE 0 - 0
BRA D2 06:00
FT Juventude 1 - 1 Vitoria BA 1 - 0
BRA D2 06:00
FT Parana PR 2 - 0 CRB AL 1 - 0
PER D1 06:00
FT Cienciano 0 - 0 Sporting Cristal 0 - 0
ECU D2 06:00
FT CD Independiente Juniors 1 - 1 Gualaceo SC 0 - 0
Mex MFW 07:00
FT Santos Laguna (w) 0 - 0 Chivas Guadalajara (w) 0 - 0
BRA D4 07:00
FT Moto Club Sao Luis MA 2 - 2 Sao Jose MA 1 - 1
CRC D2 08:00
FT AD Escazucena 3 - 2 Santa Ana 2 - 0
MEX D1 09:00
FT Pachuca 1 - 1 Monterrey 0 - 1
KAZ D1 12:00
FT Zhetysu II 4 - 1 Bulat Temirtau 1 - 1
KAZ D1 12:00
FT Altay FK 0 - 2 FK Arys 0 - 1
CWPL 13:15
FT Shandong Ticai (w) 1 - 3 Wuhan Jianghan (w) 1 - 1
CWPL 13:15
FT Guangdong Meizhou Huijun (w) 0 - 4 Jiangsu Suning (w) 0 - 1
CWPL 15:00
FT HeNan Huishang (w) 0 - 1 Beijing Beikong (w) 0 - 0
CWPL 15:30
FT Zhejiang Hangzhou (W) 0 - 4 Changchun Masses Properties (W) 0 - 2
CWPL 15:30
FT Hebei Ticai (w) 0 - 7 Shanghai RCB (w) 0 - 4
INT CF 16:00
FT Khatoco Khanh Hoa 3 - 1 Dak Lak 1 - 0
MYA D1 16:00
FT Ayeyawady united 2 - 0 Mahar United 1 - 0
MYA D1 16:00
FT Laconi Lian 1 - 3 Hantharwady United 0 - 1
MYA D1 16:00
FT Yadanabon FC 3 - 0 Southern Myanmar 1 - 0
AQ U20 L 16:00
FT Gold Coast United U20 6 - 2 Brisbane Olympic United FC U20 2 - 2
Slo D3 16:00
FT Tatran Presov 5 - 0 FK Svidnik 2 - 0
KAZ D1 16:25
FT Kairat Academy 1 - 3 Akademiya Ontustik 0 - 1
AUS WQSL 16:30
FT Souths United SC (w) 1 - 5 Eastern Suburbs SC (w) 0 - 1
QLD D1 16:40
FT Mitchelton FC 1 - 0 Western Pride 0 - 0
RUS Cup 17:00
FT Zvezda Irkutsk 0 - 1 Khimki 0 - 0
INT CF 17:00
FT Real Madrid 6 - 0 Getafe 6 - 0
CHA CSL 17:00
FT Wuhan ZALL 1 - 2 Shanghai East Asia FC 0 - 0
KOR D1 17:00
FT Jeonbuk Hyundai Motors 2 - 1 Ulsan Hyundai FC 1 - 0
Por U23 17:00
FT Maritimo U23 3 - 2 Cova Piedade U23 1 - 2
QLD D1 17:15
FT Souths United 4 - 3 Southside Eagles 2 - 1
KAZ D1 17:30
FT Baikonur 0 - 3 Tarlan 0 - 1
KAZ D1 17:30
FT Maktaaral 2 - 3 Ekibastuzets 1 - 0
AQ U20 L 17:30
FT Brisbane City U20 1 - 0 Redlands United U20 1 - 0
WAUS D1 18:00
FT Bayswater City 2 - 5 Balcatta FC 2 - 3
KOR D1 18:00
FT Gwangju Football Club 0 - 1 Sangju Sangmu Phoenix 0 - 0
UZB D1 18:15
FT Neftchi Fargona 3 - 2 Zaamin 1 - 2
UZB D1 18:30
FT FK Andijon 0 - 1 Nasaf Qarshi 0 - 1
WAUS D2 18:30
FT Olympic Kingsway SC 3 - 0 Joondalup United 0 - 0
ENG U23 D1 19:00
FT Ipswich U23 1 - 1 Millwall U23 0 - 0
GEO D2 19:00
FT Aragvi Dusheti 1 - 1 FC Sioni Bolnisi 0 - 1
GEO D2 19:00
FT Baia Zugdidi 5 - 2 WIT Georgia Tbilisi 1 - 2
INT CF 19:00
FT Torquay United 3 - 0 Bournemouth U23 0 - 0
CHA CSL 19:00
FT Hebei HX Xingfu 3 - 3 Beijing Guoan 1 - 2
WAUS U20 19:00
FT Cockburn City U20 0 - 0 Armadale SC U20 0 - 0
WAUS U20 19:00
FT FloreatAthena U20 0 - 2 ECU Joondalup U20 0 - 1
WAUS U20 19:00
FT Inglewood United U20 3 - 4 Pires U20 0 - 2
WAUS U20 19:00
FT Sorrento F.C. U20 3 - 3 Gwelup Croatia U20 2 - 1
WAUS U20 19:00
FT Perth Glory FC U20 5 - 0 Rockingham City FC U20 1 - 0
UZB D1 19:15
FT Xorazm Urganch 0 - 1 Istiklol Fergana 0 - 0
ARM D2 19:30
FT Ararat Yerevan II 2 - 2 Lernayin Artsakh 2 - 0
SVK Cup 19:30
FT SK Surany 1 - 4 FC STK 1914 Samorin 1 - 0
ARM D1 19:45
FT Lori Vanadzor 0 - 1 FK Van 0 - 0
SAPL D1 20:00
FT Tshakhuma TM 1 - 5 Ajax Cape Town 1 - 0
ENG U23 D1 20:00
FT Charlton U23 3 - 0 Queens Park Rangers U23 1 - 0
UZB D1 20:30
FT Lokomotiv Tashkent 1 - 0 Navbahor Namangan 0 - 0
Slo D3 20:30
FT Nove Mesto 2 - 1 FK Nove Zamky 1 - 0
GEO D2 21:00
FT FC Shevardeni 0 - 2 FC Metalurgi Rustavi 0 - 2
CZEC 21:00
FT Frydek-Mistek 1 - 2 Blansko 0 - 1
CZEC 21:00
FT SK Cesky Brod 0 - 3 Chlumec nad Cidlinou 0 - 0
CZEC 21:00
FT Povltava FA 0 - 3 FK MAS Taborsko 0 - 0
CZEC 21:00
FT SC Znojmo 0 - 3 Lisen 0 - 0
CZEC 21:00
FT Hlucin 0 - 3 Trinec 0 - 0
CZEC 21:00
FT Vyskov 0 - 3 Synot Slovacko 0 - 0
CZEC 21:00
FT Slovan Rosice 0 - 3 Brno 0 - 0
CZEC 21:00
FT Odra Petrkovice 0 - 3 Sigma Olomouc 0 - 0
CZEC 21:00
FT Dukla Prague 3 - 0 Aritma Praha 0 - 0
CZEC 21:00
FT SK Motorlet Praha 0 - 3 Chrudim 0 - 0
CZEC 21:00
FT TJ Sokol Srbice 0 - 3 FK Graffin Vlasim 0 - 0
CZEC 21:00
FT Velke Mezirici 0 - 3 SK Prostejov 0 - 0
CZEC 21:00
FT Loko Vltavin 0 - 3 Marila Pribram 0 - 0
SVK Cup 21:00
FT Mladost Kalsa 1 - 2 Michalovce 0 - 1
SVK Cup 21:00
FT Lipany 0 - 4 MFK Ruzomberok 0 - 2
SVK Cup 21:00
FT Slavia Staskov 3 - 4 Tatran LM 2 - 3
SVK Cup 21:00
FT TJ Rovinka 3 - 2 FK Senica 2 - 1
SVK Cup 21:00
FT MSK Hurbanovo 0 - 2 MFK Skalica 0 - 0
SVK Cup 21:00
FT SK Nevidzany 0 - 6 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 3
SVK Cup 21:00
FT SK Bela 1 - 0 Poprad 0 - 0
SVK Cup 21:00
FT Slovenske Darmoty 0 - 6 Dukla Banska Bystrica 0 - 1
SVK Cup 21:00
FT TJ SK Sokol Jakub 1 - 8 Zlate Moravce 0 - 3
CHI D1 21:00
FT Deportes La Serena 0 - 1 Universidad de Concepcion 0 - 0
INT FRL 21:00
FT Bulgaria U17 0 - 2 Srbija C.Gora U17 0 - 1
BUL U19 21:00
FT CSKA Sofia U19 4 - 1 Tsarsko Selo U19 2 - 0
EST U19 21:00
FT FC Flora Tallinn U19 1 - 1 Raplamaa U19 0 - 1
EST U19 21:00
FT JK Nomme United U19 3 - 2 Levadia Tallinn U19 2 - 1
INT CF 21:30
FT Gwarek Ornontowice 0 - 3 GKS Szombierki Bytom 0 - 1
CRO D2 21:30
FT NK Opatija 0 - 1 HNK Cibalia 0 - 0
Slo D3 21:30
FT SK Bahon 1 - 5 Kalinkovo 1 - 4
AFC CL 22:00
FT Al Duhail 2 - 1 Al-Sharjah 1 - 0
AFC CL 22:00
FT Al Ain 3 - 3 Al-Sadd 2 - 1
INT CF 22:00
FT Inter Milan 5 - 0 Lugano 4 - 0
INT CF 22:00
FT Us Pergolettese 0 - 3 Atalanta U19 0 - 2
Finland K 22:00
FT TPV/2 2 - 2 PS-44 Valkeakoski 1 - 1
Finland K 22:15
FT Inter Turku II 1 - 1 Peimari United 1 - 1
URU D2 22:15
FT Rampla Juniors FC 1 - 0 CA Atenas 0 - 0
DEN D4 22:30
FT B 1913 Odense 2 - 0 OKS 1 - 0
Finland K 22:30
FT Norrvalla FF 1 - 1 KPV/Akatemia 0 - 1
AUS L 22:30
FT ESV Hitthaller St Michael 1 - 2 TUS Heiligenkreuz 1 - 1
LIT D2 22:59
FT Vilniaus Vytis 1 - 3 Hegelmann Litauen 1 - 2
INT CF 22:59
FT Sevilla 3 - 2 Levante 0 - 2
EGY D1 22:59
FT Misr Elmaqasah 3 - 0 FC Masr 1 - 0
USA NPSL 22:59
FT Chattanooga Red Wolves 2 - 0 Omaha 1 - 0
Mal PD 22:59
FT Stade Malien de Bamako 1 - 1 Real Bamako 1 - 1
EST D4 22:59
FT Maardu Linnameeskond II 0 - 4 JK Sillamae Kalev 0 - 2
ROM D2 23:30
FT Petrolul Ploiesti 5 - 0 Ripensia Timisoara 2 - 0
ICE LD1 23:30
FT Volsungur Husavik (w) 1 - 2 IA Akranes (w) 0 - 0
DEN D1 23:30
FT Hvidovre IF 0 - 3 Helsingor 0 - 2
ICE D1 23:30
FT IBV Vestmannaeyjar 0 - 0 Leiknir F 0 - 0
ICE D1 23:30
FT Vestri 2 - 1 Magni 2 - 1
LCE D3 23:30
FT Sindri 1 - 0 HotturHuginn 0 - 0
Finland K 23:30
FT EIF Academy 4 - 1 FC POHU 3 - 0
EST U19 23:30
FT JK Tabasalu U19 0 - 2 Tallinna JK Legion U19 0 - 0
HOL D2 23:45
FT Almere City FC 3 - 0 FC Oss 2 - 0
`
image-top-scroll
`

Today's notice