Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 16-09-2020
NOR AL 00:00
FT Tromso IL 0 - 1 Lillestrom 0 - 1
DEN D1 00:00
FT Vendsyssel 3 - 0 Hobro 1 - 0
AUS D3 00:00
FT Deutschlandsberger SC 0 - 3 TUS Bad Gleichenberg 0 - 1
AUS D3 00:00
FT Kufstein 0 - 2 FC Kitzbuhel 0 - 1
AUS D3 00:00
FT Salzburger AK 1914 0 - 4 USK Anif 0 - 2
AUS D3 00:00
FT Bischofshofen 1 - 2 SV Kuchl 1 - 1
AUS D3 00:00
FT FC Pinzgau Saalfelden 2 - 0 St. Johann 1 - 0
AUS D3 00:00
FT Vocklamarkt 4 - 1 SC Weiz 4 - 0
ENG LC 00:00
FT Reading 0 - 1 Luton Town 0 - 1
ENG LC 00:00
FT Millwall 3 - 1 Cheltenham Town 1 - 0
ENG LC 00:00
FT Gillingham 1 - 1 Coventry City 0 - 0
ENG LC 00:00
FT Middlesbrough 0 - 2 Barnsley 0 - 2
GER Reg 00:00
FT TSG Hoffenheim (Youth) 1 - 4 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 2
GER Reg 00:00
FT FK Pirmasens 0 - 2 Kickers Offenbach 0 - 0
GER Reg 00:00
FT Eintracht Stadtallendorf 3 - 3 Hessen Kassel 3 - 3
GER Reg 00:00
FT Astoria Walldorf 2 - 2 Bayern Alzenau 0 - 1
UEFA CL 00:00
FT Dynamo Kyiv 2 - 0 AZ Alkmaar 0 - 0
SWE D2 00:00
FT Osters IF 1 - 0 Trelleborgs FF 1 - 0
Can PL 00:00
FT Cavalry FC 0 - 1 Forge FC 0 - 1
LCE D3 00:00
FT KFR Aegir 2 - 3 Reynir Sandgerdi 1 - 2
LCE D3 00:00
FT Alftanes 1 - 0 Vaengir Jupiters 1 - 0
AUS L 00:00
FT First Wien 1894 3 - 0 Post SV Wien 1 - 0
AUS L 00:00
FT SV Ilz 2 - 4 SV Frauental 0 - 3
AUS L 00:00
FT SV Lebring 1 - 1 SK Furstenfeld 0 - 0
AUS L 00:00
FT Wallern 1 - 4 Sportunion Sankt Martin 1 - 2
MAU D1 00:00
FT JAHE 1 - 2 F.C. Nouadhibou 1 - 1
AUS L 00:00
FT Usv Mettersdorf 2 - 1 SV Wildon 0 - 1
AUS L 00:00
FT Weinland Gamlitz 3 - 0 SC Liezen 2 - 0
INT CF 00:10
FT KS Teresin II 6 - 0 FC Plochocin 4 - 0
IY Cup 00:15
FT Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 2 - 2 MS Pardes Hana Karkur U19 0 - 2
KSA D1 00:30
FT Al-Tai 0 - 1 Al-Qadasiya 0 - 0
KSA D1 00:30
FT Al-Baten 1 - 0 Al-Taqdom 0 - 0
KSA D1 00:30
FT Hottain (KSA) 1 - 3 Al Bukayriyah 0 - 2
KSA D1 00:30
FT Al Khaleej Club 4 - 3 Al-Kawkab 3 - 2
KSA D1 00:30
FT Al-Shoalah 0 - 0 Al-Nahdha 0 - 0
KSA D1 00:30
FT Najran SC 3 - 1 Al mojzel 1 - 1
KSA D1 00:30
FT AL-Rbeea Jeddah 3 - 2 Al-Ameade 1 - 1
KSA D1 00:30
FT Uhud 0 - 1 Al-Jabalain 0 - 1
KSA D1 00:30
FT Al-Thuqbah 2 - 3 Al-Nojoom 2 - 1
KSA D1 00:30
FT AL-jeel 2 - 1 Al-Ansar 1 - 1
BEL Cup 00:30
FT Lierse 4 - 0 RVC Hoboken 4 - 0
INT CF 00:30
FT Figueres 1 - 1 UE Llagostera 0 - 0
AUS D3 00:30
FT FC Magna Wiener Neustadt 2 - 0 Neusiedl 2 - 0
AUS D3 00:30
FT Ask-bsc Bruck/leitha 2 - 1 Traiskirchen 1 - 1
AUS D3 00:30
FT FC Wacker Innsbruck Amateure 0 - 4 SC Imst 0 - 1
AUS D3 00:30
FT Wiener SC 2 - 1 SC Mannsdorf 1 - 0
ENG LC 00:30
FT Derby County 1 - 2 Preston North End 0 - 0
BEL U21 00:30
FT Racing Genk U21 1 - 0 Standard Liege U21 0 - 0
GER Reg 00:30
FT TSV Schott Mainz 3 - 0 FC 08 Hombrug 1 - 0
URU D2 00:30
FT CS Cerrito 3 - 1 Tacuarembo 0 - 1
GER OBW 00:30
FT FC Hanau 93 4 - 1 Bad Vilbel 2 - 1
AUS L 00:30
FT SV Leithaprodersdorf 2 - 3 SC Pinkafeld 2 - 0
FAR D1 01:00
FT Skala Itrottarfelag 0 - 1 KI Klaksvik 0 - 0
AFC CL 01:00
FT Persepolis 1 - 0 Al-Taawon 0 - 0
AFC CL 01:00
FT Sepahan 0 - 2 Al-Nasr(KSA) 0 - 1
INT CF 01:00
FT Sutton United 1 - 0 Dulwich Hamlet 0 - 0
INT CF 01:00
FT Dorchester Town 0 - 2 Yeovil Town 0 - 1
AUS D3 01:00
FT SV Telfs 4 - 4 WSG Swarovski Tirol B 1 - 4
ENG LC 01:00
FT Oxford United 1 - 1 Watford 1 - 0
ENG LC 01:00
FT Bradford City 0 - 5 Lincoln City 0 - 4
ENG LC 01:00
FT Fleetwood Town 2 - 1 Port Vale 1 - 0
ENG LC 01:00
FT Newport County 1 - 0 Cambridge United 0 - 0
UEFA CL 01:00
FT PAOK Saloniki 2 - 1 Benfica 0 - 0
LCE D3 01:00
FT Tindastoll 5 - 1 Einherji 2 - 0
ICE U19L 01:00
FT Fram ReykjavikU19 1 - 0 Keflavik U19 0 - 0
FAR D2 01:00
FT Vikingur Gota II 3 - 1 KI Klaksvik II 3 - 1
URU RL 01:00
FT Boston River Reserve 1 - 3 CA River Plate Reserves 1 - 1
URU RL 01:00
FT Danubio Reserves 0 - 1 Plaza Colonia Reseves 0 - 0
URU RL 01:00
FT Defensor Sporting Reserve 1 - 0 Progreso Reserves 1 - 0
INT CF 01:30
FT Glentoran FC 3 - 1 Ards FC 1 - 0
EGY D1 01:30
FT Ismaily 1 - 1 El Mokawloon El Arab 1 - 1
ENG LC 01:30
FT West Ham United 3 - 0 Charlton Athletic 2 - 0
ENG LC 01:30
FT Newcastle United 1 - 0 Blackburn Rovers 1 - 0
UEFA CL 01:30
FT KAA Gent 2 - 1 Rapid Wien 1 - 0
FAR D2 01:30
FT HBTorshavn II 3 - 0 AB Argir II 2 - 0
INT CF 01:45
FT Slough Town 1 - 7 Boreham Wood 0 - 3
INT CF 01:45
FT Dartford 3 - 0 Aldershot Town 1 - 0
INT CF 01:45
FT Dundela 1 - 1 Glenavon Lurgan 1 - 0
INT CF 01:45
FT Hampton Richmond Borough 1 - 1 Eastleigh 0 - 0
INT CF 01:45
FT Curzon Ashton FC 4 - 3 Altrincham 0 - 0
INT CF 01:45
FT St Albans City 4 - 0 Wealdstone FC 3 - 0
INT CF 01:45
FT Guiseley 1 - 5 Stockport County 0 - 3
INT CF 01:45
FT Witton Albion 1 - 2 Macclesfield Town 1 - 2
INT CF 01:45
FT AFC Telford United 0 - 0 Wrexham 0 - 0
INT CF 01:45
FT Karlen FC 0 - 4 Chippenham Town 0 - 4
INT CF 01:45
FT Bromley 1 - 0 Chelmsford City 1 - 0
ENG LC 01:45
FT Leyton Orient 3 - 2 Plymouth Argyle 0 - 2
ENG LC 01:45
FT Bournemouth AFC 0 - 0 Crystal Palace 0 - 0
ENG LC 01:45
FT Burton Albion 1 - 3 Aston Villa 1 - 1
ENG LC 01:45
FT Rochdale 0 - 2 Sheffield Wednesday 0 - 0
ENG LC 01:45
FT Morecambe 1 - 0 Oldham Athletic 1 - 0
Welsh PR 01:45
FT UWIC Inter Cardiff 0 - 0 Haverfordwest County 0 - 0
Welsh PR 01:45
FT Newtown AFC 2 - 3 Caernarfon 1 - 1
Welsh PR 01:45
FT Pen-y-Bont FC 1 - 1 Aberystwyth Town 1 - 0
FRA D1 02:00
FT Montpellier 2 - 1 Lyon 1 - 0
CHI D1 02:00
FT Curico Unido 2 - 1 Coquimbo Unido 1 - 0
HOL D2 02:00
FT Volendam 1 - 3 NEC Nijmegen 0 - 2
ICE LD1 02:15
FT Haukar (w) 3 - 2 Afturelding/Fram (w) 2 - 0
INT CF 02:30
FT CE Banyoles 1 - 1 UE Olot 0 - 0
URU D2 02:45
FT Racing Club Montevideo 1 - 1 Albion FC 0 - 0
LCE D3 03:00
FT Ellidi 0 - 1 KF Gardabaer 0 - 1
LCE D3 03:00
FT KV Vesturbaer 4 - 1 Augnablik Kopavogur 3 - 0
MEX D2 04:00
FT Tlaxcala FC 1 - 3 Leones Univ Guadalajara 0 - 1
CON CLA 05:15
FT Jorge Wilstermann 2 - 3 Atletico Paranaense 1 - 1
CON CLA 05:15
FT Colo Colo 2 - 1 CA Penarol 0 - 1
BRA D2 05:15
FT Confianca SE 2 - 2 Avai FC SC 0 - 1
PAR D1 05:30
FT Cerro Porteno 1 - 0 FC Nacional Asuncion 0 - 0
Can PL 07:00
FT HFX Wanderers FC 0 - 5 Pacific FC 0 - 4
MEX D2 07:05
FT Tepatitlan de Morelos 2 - 0 Venados FC 0 - 0
CON CLA 07:30
FT Santos 0 - 0 Olimpia Asuncion 0 - 0
CON CLA 07:30
FT EM Deportivo Binacional 0 - 1 Liga Dep. Universitaria Quito 0 - 1
BRA SPB 07:30
FT Sao Bento 1 - 1 Taubate 0 - 0
USL D1 09:00
FT Los Angeles Galaxy II 3 - 2 Las Vegas Lights 1 - 2
MEX D2 09:05
FT Cancun FC 1 - 1 Mineros de Zacatecas 1 - 1
JE Cup 11:00
FT Run Mel Aomori 2 - 1 Sapporo University 0 - 1
JE Cup 12:00
FT Tonan Maebashi 2 - 3 VONDS Ichihara 0 - 0
Solo ISL 12:00
FT Kossa FC 6 - 2 Malaita Kingz 2 - 1
JE Cup 13:00
FT Kanazawa seiryo University FC 1 - 2 Toyama Shinjo) 1 - 0
JE Cup 13:00
FT Nara Club 1 - 0 Ococias Kyoto AC 0 - 0
JE Cup 13:00
FT Ban Di Tesi Iwaki 4 - 0 Oyama SC 1 - 0
JE Cup 14:00
FT Yokogawa Musashino 3 - 3 Tochigi City 0 - 0
CHA D1 14:30
FT Heilongjiang Lava Spring 1 - 1 Sichuan Jiuniu 1 - 0
CHA D1 14:30
FT Zhejiang Greentown 4 - 0 Jiangxi Liansheng 2 - 0
CHA D1 15:00
FT Chengdu Xingcheng 1 - 0 Beijing BeiKong 1 - 0
JE Cup 15:00
FT Institute of Fitness 1 - 0 Okinawa SV 1 - 0
RUS YthC 15:00
FT Ufa Youth 0 - 2 Zenit St.Petersburg Youth 0 - 2
Aus GL 15:05
FT Musgrave Metro 4 - 3 Surfers Paradise White 1 - 2
Aus GL 15:05
FT Robina City Metro 0 - 5 Tally Valley 0 - 3
Aus GL 15:15
FT Southport Warriors 2 - 2 Surfers Paradise Blue 0 - 1
INT CF 15:30
FT Hercules 2 - 1 Baleares 1 - 1
INT CF 15:30
FT Madura United 4 - 1 Martapura FC 2 - 0
AB U20 L 15:30
FT Newcastle Jets U20 1 - 4 Central Coast MarinersU20 1 - 1
JE Cup 16:00
FT Bundey thuns kakogawa 0 - 0 Mio Biwako Shiga 0 - 0
INT CF 16:00
FT Extremadura 5 - 0 Cacereno 3 - 0
MYA D1 16:00
FT Shan United 4 - 0 YANGON UNITED 2 - 0
MYA D1 16:00
FT Magway 2 - 0 Ispe FC 2 - 0
KOR D1 16:00
FT Busan I Park 1 - 2 Gangwon FC 0 - 0
KAZ D1 16:00
FT Akzhayik Oral 1 - 0 Sdyushor 8 0 - 0
Aus GL 16:00
FT Coomera Metro 0 - 4 Tamborine Mountain Eagles 0 - 0
SER U19 16:00
FT FK Radnicki Novi Belgrad U19 2 - 0 FK Trajal Krusevac U19 1 - 0
FFSA WPL 16:20
FT Aime Rigi (w) 1 - 4 NWS Koala (w) 1 - 3
INT CF 16:30
FT Thanh Hoa 1 - 1 Nam Dinh FC 1 - 0
INT CF 16:30
FT Quang Nam 4 - 0 Huda Hue 2 - 0
QLD D1 16:30
FT Ipswich knights SC 1 - 3 Logan Lightning 0 - 1
AUS WQSL 16:30
FT Dare southwest Queensland (w) 0 - 4 Queensland Lions(w) 0 - 1
AUS WQSL 16:30
FT Mitchelton (W) 1 - 4 FQ QAS (w) 0 - 2
JPN D1 17:00
FT FC Tokyo 2 - 3 Oita Trinita 0 - 0
JPN D1 17:00
FT Vissel Kobe 0 - 1 Cerezo Osaka 0 - 0
JE Cup 17:00
FT Internacional EV 0 - 4 MD Nagasaki 0 - 2
JE Cup 17:00
FT Maruyasu Industries 3 - 2 Suzuka unlimited 2 - 1
JE Cup 17:00
FT Yonago Genki SC 0 - 5 Matsue City FC 0 - 3
JE Cup 17:00
FT Tongyin Yokohama University 4 - 2 Yamanashi Gakuin University Pegasus 1 - 0
JE Cup 17:00
FT Verspah Oita 2 - 2 Miyazaki 1 - 2
JE Cup 17:00
FT Sony Sendai 3 - 0 Saruta Kogyo 1 - 0
JE Cup 17:00
FT Kumamoto Teachers Football Club 0 - 0 Fukuoka University 0 - 0
JE Cup 17:00
FT Tsukuba University 2 - 0 Tokyo International University 0 - 0
RUS Cup 17:00
FT FK Leningradets 0 - 1 FC Ufa 0 - 0
CHA CSL 17:00
FT Qingdao Huanghai F.C. 0 - 3 Chongqing SWM Motors 0 - 0
AUS QSL 17:00
FT Sunshine Coast Wanderers FC 3 - 0 Brisbane City 1 - 0
KAZ PR 17:00
FT Tobol Kostanai 0 - 4 Ordabasy 0 - 1
RUS YthC 17:00
FT Lokomotiv Moscow Youth 4 - 0 FK Ural Youth 2 - 0
RUS YthC 17:00
FT Khimki Youth 0 - 3 CSKA Moscow (R) 0 - 1
JPN D2 17:00
FT Omiya Ardija 0 - 1 Avispa Fukuoka 0 - 0
KOR D1 17:00
FT Incheon United 1 - 0 FC Seoul 0 - 0
KOR D1 17:00
FT Suwon Samsung Bluewings 0 - 0 Pohang Steelers 0 - 0
JPN D1 17:30
FT Sagan Tosu 0 - 2 Consadole Sapporo 0 - 0
JPN D1 17:30
FT Yokohama Marinos 3 - 0 Shimizu S-Pulse 3 - 0
THA D1 17:45
FT Chiangmai FC 1 - 1 Navy FC 1 - 0
WAUS D1 18:00
FT Floreat Athena 2 - 1 ECU Joondalup 0 - 0
WAUS D1 18:00
FT Perth Glory (Youth) 5 - 1 Rocking ham City 4 - 0
WAUS D1 18:00
FT Cockburn City 4 - 1 Armadale SC 2 - 0
WAUS D1 18:00
FT Inglewood United 2 - 1 Perth SC 0 - 0
WAUS D1 18:00
FT Sorrento F.C. 0 - 5 Willip 0 - 2
CZE U19 18:00
FT Mlada Boleslav U19 2 - 2 Banik Ostrava U19 1 - 0
VIE Cup 18:00
FT Than Quang Ninh 1 - 2 The Cong 0 - 0
THA D1 18:00
FT Kasetsart FC 3 - 3 Chiangmai United 2 - 1
THA D1 18:00
FT Sisaket FC 0 - 1 Samut Sakhon 0 - 1
RUS YthC 18:00
FT Spartak Moscow Youth 4 - 1 FK Rostov Youth 1 - 1
RUS YthC 18:00
FT Rubin Kazan (R) 3 - 0 Strogino Youth 1 - 0
RUS YthC 18:00
FT Konopliev Youth 0 - 4 Moscow State Youth 0 - 2
KOR D1 18:00
FT Daegu FC 3 - 2 Seongnam FC 2 - 1
WAUS U20 18:00
FT Bayswater U20 5 - 0 Balcatta U20 2 - 0
WAUS D2 18:00
FT UWA-Nedlands FC 4 - 1 FC Ashfield 3 - 1
WAUS D2 18:30
FT Mandurah City 2 - 3 Forrestfield United 0 - 2
WAUS D2 18:30
FT Fremantle City 0 - 2 Western Knights 0 - 0
CHA D1 18:35
FT Shenyang City Public 1 - 1 Shanxi Chang An Athletic FC 1 - 1
CHA D1 18:35
FT Beijing Renhe 1 - 0 Suzhou Dongwu 0 - 0
CHA D1 19:00
FT Kunshan FC 0 - 0 Nantong Zhiyun 0 - 0
UZB D1 19:00
FT Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 2 Metallurg Bekobod 0 - 0
ENG U23 D1 19:00
FT Sheffield Wed U23 2 - 3 Wigan U23 2 - 1
CHA CSL 19:00
FT Tianjin Teda 1 - 1 Shijiazhuang YongChang FC 0 - 0
THA D1 19:00
FT Nong Bua Lamphu 1 - 1 Ayutthaya United 1 - 1
THA D1 19:00
FT Nakhon Pathom FC 1 - 2 Chainat FC 0 - 2
THA D1 19:00
FT Ranong FC 2 - 1 Khonkaen FC 0 - 0
RUS YthC 19:00
FT FC Terek Groznyi Youth 1 - 0 FC Tambov Youth 1 - 0
RUS YthC 19:00
FT Rotor Volgograd Youth 3 - 0 Dinamo Moscow Youth 1 - 0
GER Reg 19:00
FT SC Freiburg (Youth) 4 - 0 Vfr Aalen 2 - 0
VIE Cup 19:15
FT T T Hanoi 5 - 1 CLB TPHCM 1 - 0
UZB D1 19:30
FT Mashal Muborak 1 - 2 Kuruvchi Bunyodkor 1 - 1
CHI D2 20:00
FT Melipilla 1 - 1 Cobreloa 1 - 1
RUS Cup 20:00
FT Mashuk-KMV 1 - 2 Spartak Tambov 0 - 1
UKRC 20:00
FT FC Victoria Mykolaivka 0 - 0 Dinaz Vyshgorod 0 - 0
UKRC 20:00
FT Niva Vinica 2 - 2 Krystal 1 - 1
UKRC 20:00
FT FC Uzhgorod 0 - 1 Ahrobiznes TSK Romny 0 - 1
UKRC 20:00
FT Kryvbas 4 - 1 SC Tavriya 2 - 0
UKRC 20:00
FT MFK Mikolaiv 1 - 0 Chernomorets Odessa 1 - 0
THA D1 20:00
FT Phrae United FC 3 - 0 Lampang FC 1 - 0
THA D1 20:00
FT Udon Thani 2 - 0 Customs Department FC 0 - 0
RUS YthC 20:00
FT FK Krasnodar Youth 0 - 2 Chertanovo Moscow Youth 0 - 1
SLOC 20:00
FT MNK FC Ljubljana 0 - 6 Domzale 0 - 2
Syri D1 20:00
FT Harjaleh 4 - 0 Al Tadamon Latakia 1 - 0
BRA CPY 20:00
FT Fluminense U20 0 - 0 Bangu U20 0 - 0
BRA CPY 20:00
FT Madureira Youth 3 - 1 Macae U20 1 - 1
BRA CPY 20:00
FT Nova Iguacu U20 2 - 1 America-RJ U20 2 - 0
BRA CPY 20:00
FT Portuguesa RJ U20 2 - 2 CR Flamengo (RJ) (Youth) 0 - 1
SUD PR 20:30
FT El-Ahli Atbara 2 - 2 Amal Atbara 1 - 2
SLO D2 21:00
FT Jadran Dekani 1 - 2 Triglav Gorenjska 0 - 2
SLO D2 21:00
FT ND Beltinci 3 - 1 Krsko Posavlje 0 - 0
SLO D2 21:00
FT NK Bilje 0 - 0 NK Primorje 0 - 0
SLO D2 21:00
FT Roltek Dob 5 - 0 Brda 3 - 0
SLO D2 21:00
FT Radomlje 2 - 0 NK Rudar Velenje 2 - 0
SLO D2 21:00
FT Smartno 0 - 10 NK Nafta 0 - 5
FIN D2 21:00
FT KPV 6 - 0 Mypa 3 - 0
T C 21:00
FT E.Gawafel.S.Gafsa 2 - 3 U.S.Monastir 0 - 0
T C 21:00
FT US Tataouine 0 - 0 Chebba 0 - 0
RUS Cup 21:00
FT Volga Ulyanovsk 0 - 3 Ural Sverdlovsk Oblast 0 - 2
RUS Cup 21:00
FT Zvezda Perm 0 - 1 FK Sochi 0 - 1
UKRC 21:00
FT Volyn 0 - 1 Prykarpattya Ivano Frankivsk 0 - 1
CZEC 21:00
FT Domazlice 2 - 0 Usti nad Labem 0 - 0
CZEC 21:00
FT SK Vysoke Myto 1 - 2 FK Prepere 1 - 1
CZEC 21:00
FT Unie Hlubina 0 - 6 MFK Karvina 0 - 2
CZEC 21:00
FT Jiskra Usti nad Orlici 1 - 0 Tescoma Zlin 1 - 0
CZEC 21:00
FT Slovan Velvary 0 - 2 Bohemians 1905 0 - 1
CZEC 21:00
FT Frenstat Pod Radhostem 0 - 4 Banik Ostrava 0 - 1
CZEC 21:00
FT Sokol Hostoun 0 - 1 Mlada Boleslav 0 - 1
SVK Cup 21:00
FT MFK Lokomotiva Zvolen 0 - 5 Nitra 0 - 2
SVK Cup 21:00
FT Namestovo 0 - 7 MSK Zilina 0 - 4
SVK Cup 21:00
FT Lokomotiva Kosice 1 - 2 Slavia 1 - 1
SVK Cup 21:00
FT Spisske Podhradie 2 - 1 Slavoj Trebisov 2 - 1
SVK Cup 21:00
FT MFK Kezmarok 1 - 1 Partizan Bardejov 0 - 0
SVK Cup 21:00
FT Slavoj Spiska Bela 2 - 0 Gerlachov 0 - 0
SVK Cup 21:00
FT Besenova 2 - 1 MSK Puchov 1 - 0
SVK Cup 21:00
FT Rimavska Sobota 0 - 7 FK Kosice 0 - 3
SVK Cup 21:00
FT Druzstevnik Zvoncin 1 - 10 Spartak Trnava 0 - 4
SVK Cup 21:00
FT TJ druzstevnik Jacovce 0 - 4 Sport Podbrezova 0 - 2
SVK Cup 21:00
FT FK Melcice-Lieskove 0 - 3 Galanta 0 - 1
SVK Cup 21:00
FT FC Rohoznik 6 - 1 Malacky 2 - 1
SVK Cup 21:00
FT Slovan Modra 1 - 6 KFC Komarno 1 - 2
SVK Cup 21:00
FT Pavlovce nad Uhom 0 - 6 TeslaStropkov 0 - 5
SVK Cup 21:00
FT Jawornik malkoff 1 - 2 SKF Sered 1 - 0
SVK Cup 21:00
FT Lachabadisilahua 0 - 6 Sokol Dolna Zdana 0 - 2
INT CF 21:00
FT Cittadella 3 - 1 Piacenza 1 - 0
INT CF 21:00
FT Venezia 2 - 2 Pordenone Calcio SSD 1 - 1
RUS YthC 21:00
FT PFC Sochi Youth 0 - 0 Arsenal Tula Youth 0 - 0
HUN D2E 21:00
FT SOROKSAR 2 - 1 Szombathelyi Haladas 0 - 1
HUN D2E 21:00
FT DEAC 0 - 1 Kazincbarcika 0 - 1
HUN D2E 21:00
FT Dorogi FC 0 - 0 Szentlorinc SE 0 - 0
CZE DFL 21:00
FT Velka Bites 1 - 0 SK Zdirec Nad Doubravou 1 - 0
Pol D4 21:00
FT KS Wiazownica 0 - 1 Stal Krasnik 0 - 0
Pol D4 21:00
FT Pomorzanin Torun 1 - 1 Unia Janikowo 1 - 1
HUN D3E 21:00
FT Budapest Honved II 3 - 5 ESMTK 1 - 5
BUL U19 21:00
FT Cherno More U19 2 - 0 Vitosha U19 1 - 0
BUL U19 21:00
FT Neff supporting Simic U19 1 - 0 Beroe U19 1 - 0
BUL U19 21:00
FT Pirin Blagoevgrad U19 1 - 2 Botev Plovdiv U19 0 - 1
BUL U19 21:00
FT Septemvri Sofia U19 2 - 0 Lokomotiv Plovdiv U19 1 - 0
BUL U19 21:00
FT Natsional Sofia U19 0 - 3 Ludogorets Razgrad U19 0 - 3
BUL U19 21:00
FT Slavia Sofia U19 1 - 1 Hebar 1918 Pazardzhik U19 0 - 0
BUL U19 21:00
FT Sokol Markovo U19 1 - 6 Levski Sofia U19 0 - 2
T C 21:05
FT Kalaa Sport 1 - 2 Esperance Sportive de Tunis 0 - 1
T C 21:05
FT Etoile Metlaoui 0 - 1 Sifakesi 0 - 1
BOS PL 21:30
FT Olimpik Sarajevo 1 - 3 Sarajevo 0 - 1
HUN D2E 21:30
FT Kaposvar 1 - 3 Debrecin VSC 0 - 1
CRO D2 21:30
FT Kustosija 0 - 0 NK Dubrava Zagreb 0 - 0
CRO D2 21:30
FT NK Dugopolje 0 - 1 NK Osijek II 0 - 0
CRO D2 21:30
FT NK Junak 0 - 0 NK Croatia Zmijavci 0 - 0
CRO D2 21:30
FT Dinamo Zagreb II 3 - 0 Rudes 2 - 0
CRO D2 21:30
FT Bijelo Brdo 3 - 1 NK Solin 1 - 0
CRO D3 21:30
FT NK Uskok 3 - 0 Nk Neretvanac Opuzen 2 - 0
CRO D3 21:30
FT NK Zagora Unesic 0 - 0 Zmaj Blato 0 - 0
CZE DFL 21:30
FT Banik Most Sous 4 - 0 SK Mondi Steti 1 - 0
CRO D3 21:30
FT NK Lucko 1 - 0 Karlovac 1 - 0
CRO D3 21:30
FT DUGO SELO 2 - 3 NK Udarnik Kurilovec 1 - 2
EST CUP 21:45
FT FC Kose 0 - 8 Viljandi Tulevik 0 - 5
DAN U19 22:00
FT Horsens U19 1 - 6 Midtjylland U19 1 - 2
UKRC 22:00
FT Obolon Kiev 0 - 1 Polissya Zhytomyr 0 - 0
UKRC 22:00
FT Alians Lypova Dolyna 0 - 3 Veres 0 - 0
INT CF 22:00
FT Pas Giannina 1 - 0 Giorgos Karaiskakis 1 - 0
INT CF 22:00
FT HNK Gorica 0 - 2 Triestina 0 - 0
INT CF 22:00
FT Ludogorets Razgrad 2 - 1 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1 - 1
CHI D1 22:00
FT Palestino 2 - 0 Municipal Iquique 0 - 0
MNE D2 22:00
FT FK Grbalj Radanovici 1 - 1 Bokelj Kotor 1 - 0
UEFA CL 22:00
FT Omonia Nicosia FC 1 - 1 Crvena Zvezda 1 - 1
DWLWC 22:00
FT FC Damso (w) 1 - 5 Nordsjaelland (w) 0 - 1
CRO D3 22:00
FT NK Granicar Zupanja 0 - 0 NK Vihor 0 - 0
CRO D3 22:00
FT NK Gardiska 2 - 2 Valpovka 1 - 0
Pol D4 22:00
FT Zaglebie Lubin B 6 - 0 Polonia-Stal Swidnica 2 - 0
CRO D3 22:00
FT NK Belisce 0 - 0 NK Zrinski Jurjevac 0 - 0
EST D4 22:00
FT Lootus Kohtla-Jarve II 1 - 3 FC Helios Tartu 1 - 1
KUW Cup 22:20
FT Kazma 3 - 1 Al-Yarmouk 2 - 0
FIN D2 22:30
FT Jaro 4 - 2 Ekenas IF Fotboll 3 - 1
FIN D2 22:30
FT Vaasa VPS 1 - 2 AC Oulu 0 - 1
FIN D2 22:30
FT AC Kajaani 0 - 0 MP MIKELI 0 - 0
FIN D2 22:30
FT KTP Kotka 4 - 0 Gnistan Helsinki 3 - 0
FIN D2 22:30
FT MuSa 3 - 2 SJK Akatemia 1 - 1
UKRC 22:30
FT Vpk Agro Magdalinovka 2 - 2 Kremin Kremenchuk 0 - 2
INT CF 22:30
FT ACD Virtus Entella 1 - 1 Lucchese 1 - 0
GER OBW 22:30
FT Freiburger FC 0 - 1 Villingen 0 - 1
GER OBW 22:30
FT FV Ravensburg 3 - 0 Rielasingen Arlen 2 - 0
GER OBW 22:30
FT Freiberg 2 - 0 Neckarsulmer Sport-Union 1 - 0
GER OBW 22:30
FT Sportfreunde Dorfmerkingen 3 - 1 TSG Backnang 2 - 1
GER OBW 22:30
FT TSV Ilshofen 0 - 0 Goppinger SV 0 - 0
LAT D1 22:59
FT FK Liepaja 3 - 2 FK Spartaks Jurmala 2 - 0
SLO D2 22:59
FT Krka 5 - 3 NK Fuzinar 1 - 1
RUS Cup 22:59
FT Chernomorets Novorossiysk 2 - 4 Rubin Kazan 1 - 1
RUS Cup 22:59
FT Rodina Moskva 1 - 5 Spartak Moscow 0 - 1
INT CF 22:59
FT Pescara 1 - 0 Ternana 1 - 0
EGY D1 22:59
FT El Gounah 1 - 2 Smouha SC 0 - 1
DEN D1 22:59
FT Silkeborg 2 - 0 Skive IK 0 - 0
DEN WD2 22:59
FT Boldklubben AF 1893 (w) 2 - 1 Frederiksberg Boldklub (w) 0 - 0
EST D2 22:59
FT Flora Tallinn II 4 - 1 Vandra JK Vaprus 1 - 1
CYP Cup 22:59
FT AEL Limassol 5 - 0 Omonia Psevda 4 - 0
CYP Cup 22:59
FT Agia Napa 1 - 5 AEP Paphos 1 - 4
CYP Cup 22:59
FT Karmiotissa Polemidion 4 - 0 Thoi Lakatamias 2 - 0
CYP Cup 22:59
FT Nea Salamis 4 - 1 Ahironas Liopetriou 1 - 0
CYP Cup 22:59
FT PAEEK 2 - 1 Doxa Katokopias 0 - 0
NOR U19 22:59
FT Rosenborg U19 4 - 4 Kolstad U19 1 - 1
INT CF 23:05
FT Portugalete 1 - 0 CD Izarra 0 - 0
INT CF 23:05
FT UCAM Murcia 2 - 2 UD Levante B 1 - 0
INT CF 23:05
FT CD Mosconia 0 - 5 Real Oviedo B 0 - 3
INT CF 23:25
FT Real Titanico Laviana 0 - 1 CD Lealtad 0 - 0
UEFA EL 23:30
FT Progres Niedercorn 0 - 5 Willem II 0 - 3
INT CF 23:30
FT Gimnastic Tarragona 1 - 0 Real Zaragoza 1 - 0
INT CF 23:30
FT CF Salmantino 0 - 0 Atletico Astorga 0 - 0
DEN D1 23:30
FT Esbjerg 1 - 0 Herfolge Boldklub Koge 1 - 0
DEN D1 23:30
FT Viborg 4 - 2 Kolding FC 3 - 1
AUS D3 23:30
FT SC Bregenz 6 - 1 RW Rankweil 0 - 1
ICE D1 23:30
FT Thor Akureyri 1 - 0 Vikingur Olafsvik 0 - 0
DWLWC 23:30
FT Varde (w) 0 - 3 AGF Kvindefodbold APS (W) 0 - 0
DWLWC 23:30
FT Stovring (W) 2 - 4 Billund (W) 0 - 0
GER LS 23:30
FT FSV Optik Rathenow 1 - 6 FSV Union Furstenwalde 1 - 2
`
image-top-scroll
`

Today's notice