Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 17-09-2020
SLO D2 00:00
FT NK Brezice 3 - 1 Drava 0 - 1
UEFA EL 00:00
FT Hammarby 0 - 3 Lech Poznan 0 - 0
SWE Cup 00:00
FT Hassleholms IF 0 - 0 Rappe GOIF 0 - 0
AUT CUP 00:00
FT Union Gurten 1 - 3 Rheindorf Altach 0 - 0
INT CF 00:00
FT FC Barcelona 3 - 1 Girona 2 - 0
INT CF 00:00
FT Real Avila CF 1 - 0 CD Penalanda 0 - 0
INT CF 00:00
FT RCD Espanyol B 3 - 0 CF Badalona 2 - 0
SWE D3 00:00
FT IFK Malmo FK 2 - 1 Vastra Frolunda 1 - 0
AUS D3 00:00
FT SV Austria Salzburg 1 - 3 SV Seekirchen 0 - 0
AUS D3 00:00
FT SV Grodig 3 - 1 SV Wals-Grunau 1 - 0
MNE D1 00:00
FT FK Zeta 2 - 1 FK Rudar Pljevlja 2 - 1
MNE D1 00:00
FT FK Sutjeska Niksic 3 - 2 FK Iskra Danilovgrad 1 - 1
ENG LC 00:00
FT West Bromwich(WBA) 3 - 0 Harrogate Town 2 - 0
SUD PR 00:00
FT Al Shorta Al Qadarif 2 - 1 Hilal El Fasher 2 - 0
HUN D2E 00:00
FT Gyori ETO 0 - 0 Bekescsaba 0 - 0
HUN D2E 00:00
FT Nyiregyhaza 2 - 1 Csakvari TK 1 - 0
HUN D2E 00:00
FT Vasas 1 - 1 Szolnoki MAV FC 1 - 0
HUN D2E 00:00
FT FC Ajka 1 - 1 Bodajk FC Siofok 1 - 0
HUN D2E 00:00
FT Pecsi MFC 0 - 1 Budaorsi SC 0 - 1
GER Reg 00:00
FT TSG Balingen 1 - 0 Bahlinger 1 - 0
GER Reg 00:00
FT TSV Steinbach 2 - 0 FSV Mainz 05 (Youth) 1 - 0
GER Reg 00:00
FT VfB Stuttgart II 2 - 1 SV Elversberg 1 - 0
GER Reg 00:00
FT SSV Ulm 1846 3 - 1 FSV Frankfurt 0 - 0
UEFA CL 00:00
FT Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Dinamo Brest 0 - 0
UEFA CL 00:00
FT Ferencvarosi TC 2 - 1 Dinamo Zagreb 1 - 1
UEFA CL 00:00
FT Qarabag 0 - 0 Molde 0 - 0
CRO D2 00:00
FT Inter Zapresic 1 - 2 NK Orijent Rijeka 1 - 0
CRO D2 00:00
FT Medjimurje 1 - 1 Hrvatski dragovoljac 1 - 0
SWE D2 00:00
FT Jonkopings Sodra IF 2 - 0 Orgryte 2 - 0
SWE D2 00:00
FT IK Brage 2 - 1 GAIS 0 - 0
SWE D2 00:00
FT Degerfors IF 2 - 1 Dalkurd FF 0 - 1
SWE D2 00:00
FT Halmstads 4 - 0 Umea FC 0 - 0
SWE D2 00:00
FT GIF Sundsvall 1 - 2 Akropolis IF 0 - 2
ECU D2 00:00
FT Chacaritas SC 3 - 3 CD Puerto Quito 2 - 0
MAU D2 00:00
FT AS Armee 4 - 0 FC Oasis 0 - 0
GER OBW 00:00
FT Waldgirmes 2 - 3 Rot-Weiss Hadamar 1 - 2
GER OBW 00:00
FT Sandhausen II 1 - 4 SV Linx 0 - 1
GER OBW 00:00
FT Stuttgarter Kickers 4 - 2 FSV 08 Bissingen 0 - 0
POL D1 00:00
FT Chrobry Glogow 1 - 2 Radomiak Radom 0 - 1
EST D4 00:00
FT Viimsi MRJK B 4 - 0 Pohja Sakala 2 - 0
POL D1 00:10
FT Widzew lodz 0 - 2 LKS Lodz 0 - 1
SVK Cup 00:30
FT TJ Spartak Myjava 0 - 2 Trencin 0 - 1
EST CUP 00:30
FT Pohja-Tallinna JK Volta 4 - 0 FCF Jarva-Jaani SK 3 - 0
INT CF 00:30
FT CA Bembibre 2 - 6 Cultural Leonesa 1 - 1
INT CF 00:30
FT CE Banyoles 1 - 1 UE Llagostera 0 - 1
GER Reg 00:30
FT Bergisch Gladbach 09 1 - 1 Monchengladbach AM. 0 - 0
GER Reg 00:30
FT Wiedenbruck 2 - 1 Bonner 1 - 0
GER Reg 00:30
FT Wuppertaler 0 - 3 Fortuna Dusseldorf (Youth) 0 - 2
GER Reg 00:30
FT VFB Homberg 1 - 3 Fortuna Koln 1 - 0
GER Reg 00:30
FT Koln (Youth) 1 - 1 Rot-Weiss Ahlen 0 - 0
GER Reg 00:30
FT Sportfreunde Lotte 0 - 2 Borussia Dortmund (Youth) 0 - 1
GER Reg 00:30
FT SV Rodinghausen 0 - 0 Rot-Weiss Oberhausen 0 - 0
GER Reg 00:30
FT SV Straelen 1 - 2 Preuben Munster 0 - 2
GER Reg 00:30
FT Wegberg-Beeck 0 - 1 Schalke 04 (Youth) 0 - 0
GER Reg 00:30
FT Eintracht Norderstedt 0 - 1 SV Drochtersen/Assel 0 - 0
GER Reg 00:30
FT FC Oberneuland 0 - 1 Oldenburg 0 - 1
GER OBW 00:30
FT KSV Baunatal 1 - 3 Buchonia Flieden 1 - 3
GER OBW 00:30
FT Hessen Dreieich 2 - 1 Viktoria Griesheim 1 - 0
GER OBW 00:30
FT TuS Dietkirchen 2 - 1 FSV Fernwald 0 - 1
GER OBW 00:30
FT Gonsenheim 2 - 4 Engers 1 - 1
NOR U19 00:30
FT Strindheim TF U19 3 - 0 Orkla U19 3 - 0
SUI D3 00:30
FT Stade Nyonnais 1 - 1 FC Zurich U21 0 - 0
POL D1 00:45
FT OKS Stomil Olsztyn 0 - 1 Odra Opole 0 - 1
CHI D2 01:00
FT Santiago Morning 0 - 1 San Marcos de Arica 0 - 0
UEFA EL 01:00
FT B36 Torshavn 1 - 1 The New Saints 0 - 0
INT CF 01:00
FT CD Guijuelo 3 - 1 CD Coria 2 - 1
INT CF 01:00
FT Orihuela CF 0 - 1 Real Murcia 0 - 0
INT CF 01:00
FT AD Llerenense 2 - 3 Extremadura B 1 - 1
ENG LC 01:00
FT Ipswich Town 0 - 1 Fulham 0 - 1
SUI D2 01:00
FT Thalwil 1 - 1 USV Eschen Mauren 1 - 0
SUI D2 01:00
FT FC Paradiso 0 - 1 FC Tuggen 0 - 1
GER OBW 01:00
FT FC Eddersheim 2 - 1 SV Zeilsheim 1 - 0
NOR U19 01:00
FT Tiller IL U19 4 - 0 Verdal U19 2 - 0
BRA CPY 01:00
FT Friburguense RJ U20 1 - 1 Botafogo RJ U20 1 - 0
BRA CPY 01:00
FT Resende RJ U20 2 - 0 Cabofriense U20 1 - 0
BRA CPY 01:00
FT Volta Redonda U20 2 - 0 Boavista SC Saquarema U20 2 - 0
MAR D1 01:15
FT IRT Itihad de Tanger 1 - 1 FAR Forces Armee Royales 0 - 1
SUI D3 01:15
FT FC Sion U21 0 - 1 Breitenrain 0 - 1
URU D1 01:30
FT Rentistas 2 - 1 CA River Plate 2 - 1
INT CF 01:30
FT CP Villarrobledo 2 - 2 La Roda CF 1 - 1
INT CF 01:30
FT UD Rayo Ibense 1 - 2 Eldense 0 - 1
INT CF 01:30
FT Padiham FC 2 - 2 Clitheroe 2 - 1
EGY D1 01:30
FT Wadi Degla SC 0 - 2 Pyramids FC 0 - 0
UEFA CL 01:30
FT Midtjylland 3 - 0 Young Boys 0 - 0
NOR U19 01:30
FT Ranheim IL U19 5 - 1 Levanger FK U19 3 - 0
INT CF 01:35
FT UD Rotena 1 - 3 Xerez Deportivo 0 - 2
SCO PR 01:45
FT Saint Mirren 1 - 2 Celtic FC 1 - 2
INT CF 01:45
FT Kettering Town 1 - 0 Hemel Hempstead Town 0 - 0
INT CF 01:45
FT Montevarchi 1 - 1 Prato 0 - 0
INT CF 01:45
FT Montevarchi 1 - 1 Prato 0 - 0
ENG LC 01:45
FT Bristol City 4 - 0 Northampton Town 1 - 0
ENG LC 01:45
FT Leeds United 1 - 1 Hull City 0 - 1
ENG LC 01:45
FT Southampton 0 - 2 Brentford 0 - 2
Ire LSL 01:45
FT Cherry Orchard 1 - 1 Ballymun United 1 - 0
FRA D1 02:00
FT Paris Saint Germain (PSG) 1 - 0 Metz 0 - 0
NIR WD1 02:00
FT Sion Swifts (w) 8 - 0 Derry City (w) 6 - 0
CHI D3 02:00
FT Fernandez Vial 2 - 1 Iberia Los Angeles 1 - 0
NIR WD1 02:00
FT Sion Swifts (w) 8 - 0 Derry City (w) 6 - 0
ENG LC 02:15
FT Everton 3 - 0 Salford City 1 - 0
ICE D1 02:15
FT Throttur Reykjavik 1 - 2 Afturelding 0 - 0
INT CF 02:30
FT Figueres 1 - 0 UE Olot 0 - 0
MAU D2 02:30
FT Etoile Nouakchott 0 - 1 FC Souvara Riadh 0 - 0
ICE U19L 02:45
FT FH Hafnarfjordur U19 3 - 1 Fjolnir U19 1 - 0
INT CF 03:00
FT Ypiranga AP 1 - 1 Sao Paulo AP 0 - 0
ECU D2 03:00
FT Faure Za Amarilla 0 - 0 9 de Octubre 0 - 0
CHI D3 03:00
FT Colchagua CD 1 - 2 D. Concepcion 0 - 1
NIC CUP 03:00
FT Atletico Somotillo 1 - 1 Managua FC 1 - 0
CRC D1 04:00
FT Cartagines Deportiva SA 2 - 2 Jicaral 2 - 1
MAR D1 04:00
FT Wydad Casablanca 3 - 0 Raja de Beni Mellal 0 - 0
MEX D2 05:00
FT CF Atlante 1 - 0 Cimarrones de Sonora 0 - 0
BRA CUP 05:00
FT Ponte Preta 2 - 2 America MG 1 - 1
BRA CM 05:00
FT Sampaio Correa 1 - 1 Juventude MA 0 - 0
CON CLA 05:15
FT Internacional RS 4 - 3 America de Cali 3 - 1
CON CLA 05:15
FT Estudiantes Merida FC 3 - 2 Alianza Lima 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Centro Sportivo Alagoano 1 - 2 Cuiaba 1 - 1
USL D1 06:00
FT Hartford Athletic 3 - 1 New York Red Bulls B 2 - 0
USL D1 06:00
FT Indy Eleven 0 - 2 Louisville City FC 0 - 1
USA NPSL 06:00
FT Chattanooga 3 - 0 New Amsterdam 1 - 0
USL D1 06:30
FT Miami FC 0 - 4 Birmingham Legion 0 - 3
USL D1 06:30
FT Atlanta United FC II 1 - 2 Tampa Bay Rowdies 0 - 0
USL D1 06:30
FT Philadelphia Union II 4 - 0 Loudoun United 3 - 0
INT CF 06:40
FT Santana AP 1 - 0 Santos Macapa 0 - 0
ECU D2 07:00
FT Club Atletico Porteno 1 - 0 CDS Santa Rita 1 - 0
MEX D2 07:05
FT Cocodrilos de Tabasco FC 1 - 2 Celaya FC 0 - 0
CON CLA 07:30
FT Bolivar 1 - 2 Palmeiras 0 - 1
CON CLA 07:30
FT Univ Catolica 2 - 0 Gremio (RS) 2 - 0
CON CLA 07:30
FT Dep.Independiente Medellin 2 - 3 Caracas FC 1 - 2
BRA CUP 07:30
FT Brusque FC 0 - 2 Ceara 0 - 1
BRA CUP 07:30
FT Fluminense RJ 1 - 0 Atletico Clube Goianiense 0 - 0
BRA D1 07:30
FT Corinthians Paulista (SP) 3 - 2 Bahia 2 - 1
MLS 07:30
FT FC Dallas 4 - 1 Colorado Rapids 1 - 0
USL D1 08:00
FT El Paso Locomotive FC 2 - 1 Colorado Springs Switchbacks FC 0 - 0
USL D1 08:00
FT San Antonio 3 - 2 Austin Bold 1 - 0
CRC D1 08:00
FT AD San Carlos 1 - 1 Deportivo Saprissa 0 - 0
MLS 08:30
FT Vancouver Whitecaps 3 - 1 Montreal Impact 2 - 0
MLS 08:55
FT San Jose Earthquakes 1 - 1 Portland Timbers 0 - 1
USL D1 09:00
FT Real Monarchs 1 - 2 Portland Timbers Reserve 1 - 0
INT CF 09:00
FT Diriangen 2 - 1 Jalapa 0 - 0
Mex MFW 09:00
FT Tijuana (w) 0 - 3 Queretaro (w) 0 - 1
MEX D2 09:15
FT CSyD Dorados de Sinaloa 2 - 2 Correcaminos UAT 1 - 2
USA NPSL 09:30
FT FC Tucson 1 - 0 New England Revolution B 1 - 0
CHA D1 14:30
FT Inner Mongolia Zhongyou 1 - 1 Taizhou Yuanda 1 - 0
INT FRL 14:30
FT Bulgaria U17 1 - 2 Srbija C.Gora U17 1 - 2
INT CF 15:35
FT Persik Kediri 3 - 2 Gresik United 2 - 0
Por U23 17:00
FT Famalicao U23 3 - 1 Vitoria Guimaraes U23 0 - 0
CHA D1 18:00
FT Xinjiang Tianshan Leopard 0 - 2 Changchun Yatai 0 - 1
GEO C 18:30
FT Gareji Sagarejo 0 - 2 Samgurali Tskh 0 - 2
CHA D1 18:35
FT Meizhou Hakka 0 - 0 Guizhou Hengfeng Zhicheng 0 - 0
UZB D1 19:00
FT Termez Surkhon 0 - 0 Qizilqum Zarafshon 0 - 0
UEFA EL 19:00
FT Kaisar Kyzylorda 1 - 4 APOEL Nicosia 1 - 2
RUS Cup 19:00
FT FK Znamya Noginsk 0 - 3 Terek Grozny 0 - 2
BLR RL 19:00
FT Neman Grodno Reserves 2 - 2 FC Minsk Reserves 0 - 0
BLR RL 19:00
FT Smolevichi Reserves 3 - 1 Rukh Brest Reserves 0 - 1
UEFA EL 19:15
FT FK Ventspils 1 - 5 Rosenborg 1 - 3
IY Cup 19:45
FT Bnei Yehuda Tel Aviv U19 1 - 1 Hapoel Kfar Qasm Shuaa U19 0 - 1
UKR U21 20:00
FT Dnipro-1 U21 0 - 4 FC Mariupol U21 0 - 2
INT CF 20:00
FT Astra Hungary U19 (W) 3 - 0 Haladas Viktoria U19 (W) 1 - 0
IY Cup 20:00
FT Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 1 - 1 AS Nordia Jerusalem U19 1 - 0
Syri D1 20:00
FT Al Horiyah 2 - 1 Al-Majd Damascus 1 - 1
UEFA EL 20:30
FT Renova Cepciste 0 - 1 Hajduk Split 0 - 1
UZB D1 21:00
FT OTMK Olmaliq 1 - 1 Sogdiana Jizak 0 - 0
UEFA EL 21:00
FT Lokomotiv Astana 0 - 1 FK Buducnost Podgorica 0 - 1
UEFA EL 21:00
FT FC Avan Academy 3 - 3 Fola Esch 1 - 1
UEFA EL 21:00
FT Teuta Durres 0 - 4 Granada CF 0 - 3
UKRC 21:00
FT FK Epitsentr Dunayivtsi 3 - 0 Nyva Ternopil 1 - 0
SVK Cup 21:00
FT SK Sasova 0 - 0 Jednota Malinec 0 - 0
INT CF 21:00
FT Pordenone Calcio SSD 0 - 1 Ravenna 0 - 0
CHI D1 21:00
FT CSD Antofagasta 2 - 0 Union Espanola 1 - 0
UEFACW 21:00
FT Bosnia and Herzegovina (w) 0 - 4 Denmark (w) 0 - 3
INT FRL 21:00
FT Indonesia U19 2 - 1 Qatar U19 1 - 1
EST D2 21:30
FT FC Nomme United 1 - 2 Tartu JK Maag Tammeka B 0 - 2
JOR D1 22:00
FT Maan 0 - 1 Sahab SC 0 - 0
AFC CL 22:00
FT Shahr Khodrou 0 - 1 Al Ahli(UAE) 0 - 0
AFC CL 22:00
FT Al Shorta 2 - 1 Al Ahli Jeddah 1 - 0
UEFA EL 22:00
FT FC Lincoln 0 - 5 Glasgow Rangers 0 - 2
UKRC 22:00
FT Metalurh Zaporizhya 1 - 4 Hirnyk-Sport 0 - 1
INT CF 22:00
FT Triestina 1 - 1 Tabor Sezana 0 - 0
INT CF 22:00
FT Arezzo 1 - 1 US Pianese 0 - 0
Mex MFW 22:00
FT Mazatlan FC (W) 1 - 0 Toluca (w) 1 - 0
CHI D3 22:00
FT AC Colina 1 - 1 Independiente de Cauquenes 0 - 0
EST D3 22:30
FT Tabasalu Charma 2 - 1 Rakvere FC Flora 0 - 1
EST D3 22:30
FT Keila JK 1 - 3 Voru JK 0 - 1
EST D3 22:30
FT JK Welco Elekter 1 - 0 JK Tallinna Kalev II 0 - 0
UEFA EL 22:30
FT KuPs 0 - 0 Slovan Bratislava 0 - 0
FIN D1 22:30
FT Lahti 1 - 1 TPS Turku 0 - 0
FIN D3 A 22:30
FT MiPK Mikkeli 1 - 2 PEPO Lappeenranta 1 - 1
FIN D3 A 22:30
FT SalPa 0 - 0 PIF Parainen 0 - 0
Finland K 22:30
FT Saaripotku 0 - 1 VPS Vaasa-J 0 - 1
Finland K 22:40
FT Vantaa 1 - 1 Futura Porvoo 1 - 0
UEFA EL 22:45
FT Botosani 0 - 1 FK Shkendija 79 0 - 1
UEFA EL 22:59
FT Lokomotiv Plovdiv 1 - 2 Tottenham Hotspur 0 - 0
UEFA EL 22:59
FT FC Neftci Baku 1 - 3 Galatasaray 0 - 1
UEFA EL 22:59
FT Bodo Glimt 3 - 1 FK Zalgiris Vilnius 2 - 1
UEFA EL 22:59
FT FK Riteriai 1 - 5 Slovan Liberec 0 - 2
UEFA EL 22:59
FT IFK Goteborg 1 - 2 FC Copenhagen 0 - 0
EGY D1 22:59
FT EL Masry 0 - 0 Talaea EI-Gaish 0 - 0
DEN D1 22:59
FT Fredericia 3 - 1 Fremad Amager 1 - 0
EST D2 22:59
FT Vaprus Parnu 1 - 0 Kohtla Jarve JK Jarve 1 - 0
Por U23 22:59
FT Boavista U23 2 - 4 Braga U23 1 - 3
Mex MFW 22:59
FT Juarez FC (w) 0 - 5 Monterrey (w) 0 - 2
Por U23 23:15
FT Portimonense U23 0 - 1 Benfica U23 0 - 1
CHI D2 23:30
FT Huadiwei sub 1 - 1 San Luis Quillota 1 - 0
CHI D2 23:30
FT Rangers Talca 2 - 1 Barnechea 0 - 0
EST D3 23:30
FT Viimsi MRJK 1 - 2 Paide Linnameeskond B 0 - 2
EST D3 23:30
FT Nomme JK Kalju II 0 - 5 Laanemaa Haapsalu 0 - 4
UEFA EL 23:30
FT NK Olimpija Ljubljana 2 - 2 HSK Zrinjski Mostar 1 - 0
UEFA EL 23:30
FT FC Flora Tallinn 2 - 1 KR Reykjavik 2 - 0
ICE PR 23:30
FT Akranes 2 - 4 Valur Reykjavik 0 - 3
ICE PR 23:30
FT Hafnarfjordur 1 - 0 Vikingur Reykjavik 1 - 0
ENG LC 23:30
FT Burnley 1 - 1 Sheffield United 0 - 1
ICE D1 23:30
FT Grindavik 1 - 1 Leiknir Reykjavik 1 - 1
ICE D1 23:30
FT Keflavik 1 - 1 Fram Reykjavik 0 - 0
UEFACW 23:45
FT Sweden (w) 8 - 0 Hungary (w) 1 - 0
`
image-top-scroll
`

Today's notice