Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 14-10-2020
UEFA U21Q 00:00
FT Kosovo U21 1 - 0 AndorraU21 0 - 0
UEFA U21Q 00:00
FT Romania U21 4 - 1 Malta U21 4 - 0
UEFA U21Q 00:00
FT Northern Ireland U21 1 - 0 Ukraine U21 0 - 0
UEFA U21Q 00:00
FT Gibraltar U21 0 - 3 Portugal U21 0 - 1
AUS D3 00:00
FT SC Weiz 0 - 1 Sturm Graz (Youth) 0 - 1
FRA D3 00:00
FT Avranches 4 - 1 Quevilly 1 - 1
AUS D3 00:00
FT SV Seekirchen 0 - 0 St. Johann 0 - 0
GER SHL 00:00
FT Eutin 08 2 - 4 TSV Pansdorf 2 - 0
AUS L 00:00
FT TuS Rein 1 - 1 Koflach 0 - 1
AUS AC 00:00
FT SC Ostbahn XI 2 - 1 First Wien 1894 1 - 1
EST U19 00:15
FT Tallinna JK Legion U19 2 - 0 JK Tabasalu U19 1 - 0
RUS D1 00:30
FT Baltika Kaliningrad 1 - 2 Chertanovo Moscow 0 - 1
SCO LC 00:30
FT Inverness 0 - 0 Cowdenbeath 0 - 0
INT CF 00:30
FT Hamburger SV (Youth) 1 - 3 Tus Dassendorf 1 - 1
GER LS 00:30
FT TuS Dietkirchen 0 - 4 FSV Fernwald 0 - 2
AUS L 00:30
FT FC Zirl 2 - 1 FC Natters 0 - 0
INT CF 00:30
FT Blau Weiss Mintard 4 - 1 TUSEM Essen 1 - 1
INT FRL 00:40
FT Niger 1 - 0 Sierra Leone 0 - 0
ENG L2 01:00
FT Cheltenham Town 1 - 3 Grimsby Town 1 - 2
ENG L2 01:00
FT Walsall 2 - 1 Leyton Orient 1 - 1
FRA D3 01:00
FT Bastia Borgo 0 - 1 Villefranche 0 - 1
FRA D3 01:00
FT Orleans US 45 1 - 1 Red Star FC 93 1 - 0
FRA D3 01:00
FT Sete FC 1 - 0 Bourg Peronnas 0 - 0
FRA D3 01:00
FT Stade Briochin 1 - 0 Annecy 0 - 0
INT FRL 01:00
FT Morocco 1 - 1 Democratic Rep Congo 1 - 0
HOLC 01:00
FT Quick Boys 5 - 0 Loda 46 2 - 0
SPA FDH 01:00
FT F.C.Barcelona Futsal 2 - 2 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 1 - 0
SPA FDH 01:00
FT CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 0 - 3 Inter Movistar Futsal 0 - 1
NOR U19 01:00
FT Asane Fotball U19 6 - 1 Arna-Bjornar U19 3 - 0
AUS L 01:00
FT SC Bad Sauerbrunn 2 - 5 FC Deutschkreutz 1 - 3
PER D1 01:15
FT Alianza Lima 0 - 1 Dep.San Martin 0 - 0
SPA FDH 01:15
FT Paruro five foot 4 - 4 Catgas Energia Futsal 1 - 1
NOR U19 01:15
FT Express U19 2 - 5 FK Jerv U19 0 - 2
BPL (W) 01:30
FT Anderlecht (w) 9 - 0 Eendracht Aalst (W) 4 - 0
SCO LC 01:30
FT Stenhousemuir 0 - 2 Airdrie United 0 - 0
SCO LC 01:30
FT Stranraer 2 - 2 Albion Rovers 1 - 2
COL D2 01:30
FT Bogota FC 1 - 0 Real Cartagena 1 - 0
UEFA U21Q 01:30
FT England U21 2 - 1 Turkey U21 1 - 0
INT FRL 01:30
FT Nigeria 1 - 1 Tunisia 1 - 1
Mal WD1 01:30
FT Mosta FC (w) 4 - 0 Martal Method (W) 2 - 0
Mal WD1 01:30
FT Sliema Raiders (w) 0 - 3 Mgarr (w) 0 - 2
ENG FAC 01:30
FT Braintree Town 0 - 1 Maldon Tiptree FC 0 - 0
ENG FAC 01:30
FT Hartley Wintney 3 - 1 Barking and East Ham 0 - 1
ENG FAC 01:30
FT Sholing FC 5 - 2 Walton Casuals 2 - 2
BRA CPY 01:30
FT Aparecida EC U20 2 - 0 Anapolis U20 1 - 0
BRA CPY 01:30
FT Vila Nova (Youth) 1 - 1 Anapolina U20 1 - 1
ENG FAC 01:30
FT Wimborne Town 2 - 2 Maidstone United 1 - 1
IRE PR 01:45
FT Cork City 0 - 2 Dundalk 0 - 0
ENG-N PR 01:45
FT Radcliffe Borough 2 - 1 Bamber Bridge 1 - 0
ENG-N PR 01:45
FT Buxton FC 4 - 1 Scarborough 2 - 0
ENG JPT 01:45
FT Crawley Town 1 - 2 Arsenal U21 1 - 1
UEFA NL 01:45
FT Liechtenstein 0 - 0 San Marino 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Montenegro 1 - 2 Luxembourg 1 - 1
UEFA NL 01:45
FT Faroe Islands 2 - 0 Andorra 2 - 0
FRA D3 01:45
FT Concarneau 3 - 1 Le Mans 1 - 0
UEFA NL 01:45
FT Ukraine 1 - 0 Spain 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Germany 3 - 3 Switzerland 1 - 2
Welsh PR 01:45
FT The New Saints 1 - 0 Connahs Quay Nomads FC 1 - 0
SCO LC 01:45
FT Heart of Midlothian 3 - 1 Raith Rovers 2 - 0
SCO LC 01:45
FT Brora Rangers 2 - 2 Cove Rangers 1 - 2
SCO LC 01:45
FT Forfar Athletic 0 - 1 Hibernian 0 - 0
SCO LC 01:45
FT Dundee United 1 - 0 Kelty Hearts 1 - 0
SCO LC 01:45
FT Peterhead 3 - 1 Brechin City 3 - 0
SCO LC 01:45
FT Montrose 0 - 2 Elgin City 0 - 2
SCO LC 01:45
FT Ross County 2 - 1 Arbroath 0 - 0
SCO LC 01:45
FT Falkirk 2 - 1 Clyde 1 - 1
SCO LC 01:45
FT Kilmarnock 0 - 3 Dunfermline Athletic 0 - 0
SCO LC 01:45
FT Greenock Morton 1 - 0 Queen's Park 0 - 0
SCO LC 01:45
FT Queen of South 0 - 0 Partick Thistle 0 - 0
SCO LC 01:45
FT Alloa Athletic 2 - 1 Edinburgh City 1 - 0
SCO LC 01:45
FT Ayr United 1 - 0 Annan Athletic 1 - 0
ENG RYM 01:45
FT Cheshunt 2 - 1 Folkestone 1 - 0
ENG RYM 01:45
FT Enfield Town 2 - 1 Kingstonian 0 - 1
ENG Conf 01:45
FT Barnet 1 - 0 Weymouth 1 - 0
ENG Conf 01:45
FT Dover Athletic 0 - 5 Aldershot Town 0 - 3
ENG Conf 01:45
FT Halifax Town 1 - 1 Yeovil Town 1 - 0
ENG Conf 01:45
FT Hartlepool United 0 - 0 Bromley 0 - 0
ENG Conf 01:45
FT Kings Lynn 0 - 3 Boreham Wood 0 - 2
ENG Conf 01:45
FT Sutton United 0 - 1 Notts County 0 - 0
ENG Conf 01:45
FT Torquay United 2 - 1 Chesterfield 1 - 1
ENG Conf 01:45
FT Wealdstone FC 2 - 5 Stockport County 1 - 1
ENG Conf 01:45
FT Woking 2 - 0 Dagenham Redbridge 2 - 0
ENG-N PR 01:45
FT Atherton Collieries 1 - 0 Ashton United 1 - 0
NIR SHCUP 01:45
FT Glentoran FC 0 - 0 Ards FC 0 - 0
NIR SHCUP 01:45
FT Carrick Rangers 0 - 2 Linfield FC 0 - 2
NIR SHCUP 01:45
FT Cliftonville 7 - 2 Dundela 3 - 1
NIR SHCUP 01:45
FT Larne FC 4 - 0 Crusaders 2 - 0
ENG UD1 01:45
FT Carlton Town 1 - 1 Stamford 1 - 0
ENG UD1 01:45
FT Cleethorpes Town 3 - 1 Spalding United 1 - 0
ENG UD1 01:45
FT Frickley Athletic 1 - 2 Sheffield FC 0 - 1
ENG UD1 01:45
FT Lincoln United 2 - 0 Wisbech Town 2 - 0
ENG UD1 01:45
FT Loughborough Dynamo 2 - 1 Glossop North End 0 - 1
ENG UD1 01:45
FT Stocksbridge Park Steels 4 - 3 Belper Town 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Southport FC 1 - 1 South Shields 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Guiseley 2 - 0 Matlock Town 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Boston United 0 - 3 Hemel Hempstead Town 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Brackley Town 3 - 0 Kettering Town 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Bristol Manor Farm 3 - 3 Cray Wanderers 1 - 3
ENG FAC 01:45
FT Cambridge City 2 - 0 Halesowen Town 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Chester FC 3 - 1 Spennymoor Town 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Chichester City 1 - 2 Tonbridge Angels 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Chorley FC 1 - 0 York City 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Darlington 6 - 1 Tadcaster Albion 3 - 0
ENG FAC 01:45
FT Ebbsfleet United 1 - 1 Chippenham Town 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Farsley Celtic 1 - 3 AFC Fylde 0 - 2
ENG FAC 01:45
FT FC United of Manchester 3 - 0 Alfreton Town 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Hampton Richmond Borough 2 - 2 Hornchurch FC 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Ilkeston Town 1 - 0 Alvechurch 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Leiston FC 0 - 0 AFC Telford United 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Marine 4 - 1 Nantwich Town 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Oxford City 6 - 1 Tamworth 2 - 0
ENG FAC 01:45
FT Slough Town 0 - 1 Bath City 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT St Albans City 1 - 1 Mickleover Sports 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Taunton Town 4 - 2 Truro City 2 - 2
ENG FAC 01:45
FT Weston Super Mare 6 - 0 Larkhall Athletic 4 - 0
ENG UD1 01:45
FT Kidsgrove Athletic 3 - 0 Market Drayton Town 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Eastbourne Borough 3 - 1 Sepei Unite 0 - 1
ENG RL1 01:45
FT Harlow Town 0 - 3 Hanwell Town 0 - 2
ENG FAC 01:45
FT Peterborough Sports 1 - 1 Banbury United 0 - 1
ENG FAC 01:45
FT Bedfont Sports 0 - 2 Canvey Island 0 - 2
ENG FAC 01:45
FT Bury Town 2 - 0 Nuneaton Borough 2 - 0
ENG FAC 01:45
FT Hayes Yeading United 0 - 0 Chipstead FC 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Cray Valley Paper Mills 2 - 0 Aveley 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Christchurch 1 - 1 Dulwich Hamlet 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Longridge Town FC 0 - 1 Skelmersdale United 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Stafford Rangers 3 - 1 Hereford United 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Whyteleafe 1 - 2 Concord Rangers 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Haringey Borough 5 - 1 Bracknell Town 2 - 0
ENG UD1 01:45
FT Colney Heath 6 - 2 Pontefract Collieries 4 - 1
SPA FDH 02:00
FT Peniscola Futsal 3 - 3 Palma Futsal 0 - 1
SPA FDH 02:00
FT Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 0 - 4 Levante Futsal 0 - 3
INT FRL 02:00
FT Mexico 2 - 2 Algeria 1 - 1
COL D2 02:55
FT Real Santander 2 - 0 Tigres Zipaquira 1 - 0
COL D2 03:00
FT Barranquilla FC 0 - 0 Valledupar FC 0 - 0
WCPSA 03:00
FT Bolivia 1 - 2 Argentina 1 - 1
COL D2 03:15
FT Leones 2 - 0 Orsomarso 0 - 0
PER D1 03:30
FT Sport Huancayo 1 - 0 EM Deportivo Binacional 1 - 0
BRA D1 04:00
FT Flamengo 2 - 1 Goias 1 - 1
WCPSA 04:00
FT Ecuador 4 - 2 Uruguay 2 - 0
MEX D2 05:00
FT CF Atlante 0 - 1 Tampico Madero 0 - 1
WCPSA 05:00
FT Venezuela 0 - 1 Paraguay 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Avai FC SC 1 - 1 Centro Sportivo Alagoano 1 - 1
WCPSA 07:00
FT Peru 2 - 4 Brazil 1 - 1
BRA D2 07:30
FT Guarani SP 1 - 0 Cuiaba 1 - 0
WCPSA 07:30
FT Chile 2 - 2 Colombia 2 - 1
VIE D2 09:00
FT Sanna Khanh Hoa 3 - 1 An Giang 2 - 1
INT FRL 09:00
FT Costa Rica 0 - 1 Panama 0 - 1
MEX D2 09:05
FT Club Chivas Tapatio 0 - 0 Cancun FC 0 - 0
JPN JFL 10:00
FT Verspah Oita 1 - 0 Yokogawa Musashino 0 - 0
IND D2 14:00
FT Garhwal FC 1 - 2 Bhawanipore FC 0 - 1
CHA D1 14:30
FT Beijing Renhe 1 - 2 Taizhou Yuanda 0 - 1
Australia T S L 14:30
FT Kingborough Lions (w) 5 - 0 University of Tasmania (w) 2 - 0
Aus GL 15:55
FT Tally Valley 0 - 5 Surfers Paradise White 0 - 1
KAZ D2 16:00
FT Okzhetpes Kokshetau Reserves 2 - 3 Tobol Kostanay Reserves 1 - 0
Aus GL 16:05
FT Southport Warriors 2 - 5 Musgrave Metro 2 - 3
Aus GL 16:05
FT Broadbeach United 2 - 1 Tamborine Mountain Eagles 0 - 1
ITA YCup 16:30
FT Frosinone U20 2 - 2 Sha LAN U19 2 - 0
JPN D1 16:45
FT Sagan Tosu 0 - 2 Kashima Antlers 0 - 1
UZB D1 17:00
FT Istiklol Fergana 0 - 0 Turon Nukus 0 - 0
POL ME 17:00
FT Lechia Gdansk (Youth) 3 - 1 Pogon Szczecin(Youth) 3 - 0
RUS D2 17:00
FT Dinamo Barnaul 3 - 0 FC Lada Togliatti 0 - 0
JPN D1 17:00
FT FC Tokyo 3 - 1 Shimizu S-Pulse 1 - 0
JPN D1 17:00
FT Kashiwa Reysol 1 - 1 Urawa Red Diamonds 1 - 0
JPN D1 17:00
FT Vegalta Sendai 0 - 0 Yokohama FC 0 - 0
JPN D1 17:00
FT Vissel Kobe 1 - 1 Oita Trinita 1 - 0
JPN D1 17:00
FT Hiroshima Sanfrecce 0 - 2 Kawasaki Frontale 0 - 0
JPN D1 17:00
FT Gamba Osaka 1 - 1 Yokohama Marinos 1 - 1
JPN D2 17:00
FT Omiya Ardija 0 - 0 JEF United Ichihara Chiba 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Ehime FC 1 - 4 Tokyo Verdy 0 - 3
JPN D2 17:00
FT Machida Zelvia 3 - 0 Kyoto Sanga 1 - 0
JPN D2 17:00
FT Albirex Niigata 1 - 2 Avispa Fukuoka 0 - 1
JPN D2 17:00
FT Matsumoto Yamaga FC 2 - 2 Mito Hollyhock 1 - 0
JPN D2 17:00
FT Zweigen Kanazawa FC 4 - 2 Renofa Yamaguchi 2 - 0
JPN D2 17:00
FT FC Ryukyu 0 - 1 Thespa Kusatsu 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Fagiano Okayama 1 - 1 Tokushima Vortis 0 - 0
JPN D2 17:00
FT Ventforet Kofu 3 - 2 Giravanz Kitakyushu 2 - 1
JPN D2 17:00
FT Tochigi SC 0 - 1 Montedio Yamagata 0 - 1
JPN D3 17:00
FT FC Gifu 0 - 5 Blaublitz Akita 0 - 1
VIE D1 17:00
FT Becamex Binh Duong 3 - 1 Sai Gon FC 1 - 0
TUR Cup 17:00
FT Mardin BB 0 - 3 Siirt Il Ozle Idaresi Spor 0 - 2
UZB D2 17:00
FT FK Rubin (UZB) 3 - 1 FK Andijan-2 1 - 1
UZB D2 17:00
FT Lokomotiv BFK 2 - 2 Verbajo B 0 - 2
UZB D2 17:00
FT Paktako 79 0 - 3 Pakhtakor II 0 - 2
JPN D1 17:30
FT Nagoya Grampus 3 - 0 Consadole Sapporo 2 - 0
JPN D1 17:30
FT Cerezo Osaka 1 - 0 Shonan Bellmare 0 - 0
JPN D2 17:30
FT Jubilo Iwata 1 - 0 V-Varen Nagasaki 0 - 0
TKM D1 17:30
FT FC MERW 3 - 1 Ashgabat 1 - 1
TUR Cup 17:30
FT 1877 Alemdagspor 0 - 0 EdirnesporGenclik 0 - 0
TUR Cup 17:30
FT Kestel 2 - 0 Karaman Belediyespor 1 - 0
TUR Cup 17:30
FT Utkoi 2 - 0 Sanger 2 - 0
TUR Cup 17:30
FT Elazig Belediyespor 1 - 0 Batman Petrolspor 1 - 0
TUR Cup 17:30
FT Fatsa Belediyespor 1 - 2 Yomraspor 0 - 1
TUR Cup 17:30
FT Erzin Belediyespor 1 - 1 Payasspor 0 - 1
TUR Cup 17:30
FT Turk Metal Kirikkale 2 - 1 Golcukspor 1 - 0
TUR Cup 17:30
FT Kozan BLD.SPOR 2 - 1 Kahta 02 Spor 1 - 1
TUR Cup 17:30
FT Yesilyurt Belediyespor 1 - 0 Adiyamanspor 0 - 0
TUR Cup 17:30
FT Sile Yildizspor 5 - 1 Modafen Spor 0 - 1
TUR Cup 17:30
FT Yalovaspor 1 - 1 Halide Edip Adivarspor 1 - 1
UZB D2 17:30
FT FK G'ijduvon 2 - 1 FK Chigatoy 1 - 1
CHA D1 18:00
FT Changchun Yatai 1 - 1 Sichuan Jiuniu 0 - 0
TKM D1 18:00
FT FC Altyn Asyr 1 - 0 Kopetdag Asgabat 1 - 0
TKM D1 18:00
FT Nebitchi 2 - 1 Energetik Mary 1 - 1
INT CF 18:00
FT Teshrin SC 1 - 2 Al-Wahda Damascus 1 - 1
Tanzania D1 18:00
FT JKT Tanzania 0 - 1 Ruvu Shooting 0 - 0
HUN U19B 18:00
FT Vac VLSE U19 0 - 3 Budai FC U19 0 - 2
UZB D2 18:00
FT Jizak 0 - 0 FC Bunyodkor II Chrichik 0 - 0
CHA D1 18:30
FT Guizhou Hengfeng Zhicheng 1 - 1 Jiangxi Liansheng 1 - 0
TUR D3 18:30
FT Erzincanspor 4 - 1 S.Urfaspor 3 - 0
TUR D3 18:30
FT Belediye Vanspor 1 - 0 Sakaryaspor 0 - 0
TUR D3 18:30
FT Pazarspor 4 - 2 Sivas Dort Eylul Belediyespor 3 - 0
ROM D2 19:00
FT FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 2 Farul Constanta 0 - 2
RUS D2 19:00
FT FK Kolomna 1 - 4 Zenit-2 St.Petersburg 0 - 1
RUS D2 19:00
FT Sibir-M Novosibirsk 1 - 0 Lada SOK Dimitrovgrad 1 - 0
TUR D3 19:00
FT Anadolu Selcukluspor 0 - 1 Bugsasspor 0 - 0
TUR D3 19:00
FT Etimesgut Belediye Spor 1 - 2 Elazigspor 0 - 2
TUR D3 19:00
FT Kardemir Karabukspor 0 - 2 Serik Belediyespor 0 - 2
TUR D3 19:00
FT Kastamonuspor 1 - 4 Pendikspor 0 - 1
TUR D3 19:00
FT Tarsus Idman Yurdu 3 - 2 Bodrumspor 3 - 0
TUR D3 19:00
FT Ankarademirspor 2 - 2 Gumushanespor 1 - 1
TUR D3 19:00
FT Nigde Belediyespor 0 - 4 Manisa BB Spor 0 - 3
Kosovo L 19:00
FT De Rita Goni Lane 1 - 0 KF Trepca 89 0 - 0
TUR Cup 19:00
FT Kutahyaspor 1 - 0 Yldrm Belediyesispor 0 - 0
TUR Cup 19:00
FT Tekirdagspor 1 - 1 Bayrampasa 1 - 0
Pol D4 19:00
FT Lechia Zielona Gora 2 - 1 Miedz Legnica II 1 - 1
HUN D3E 19:00
FT Paksi B 2 - 2 Ivancsa 1 - 1
Pol D4 19:00
FT Jutrzenka Giebultow 3 - 2 Stal Stalowa Wola 0 - 1
ROM D3 19:00
FT FC Unirea Alba Iulia 3 - 1 Unirea Dej 1 - 1
ROM D3 19:00
FT CSM Satu Mare 0 - 1 Sanmartin 0 - 0
ENG RCup 19:00
FT Huddersfield Town (R) 0 - 4 Scunthorpe (R) 0 - 1
VIE D1 19:15
FT CLB TPHCM 0 - 1 The Cong 0 - 1
TUR D3 19:25
FT Inegolspor 2 - 3 Corum Belediyespor 2 - 0
TUR D3 19:25
FT Kirklarelispor 2 - 0 Bursa Niluferspor AS 2 - 0
HUN D3E 19:25
FT BKV Elore 3 - 1 THSE Szabadkikoto 2 - 0
CYP D2 19:30
FT Ahironas Liopetriou 2 - 0 Dignis Yepsonas 0 - 0
CYP D2 19:30
FT Kouris Erimi 3 - 3 Agia Napa 1 - 0
CYP D2 19:30
FT Omonia Aradippou 0 - 1 Akritas Chloraka 0 - 0
CYP D2 19:30
FT Omonia Psevda 1 - 1 Xylotympou 0 - 1
CYP D2 19:30
FT Othellos Athienou 1 - 2 Aris Limassol 1 - 1
CYP D2 19:30
FT Thoi Lakatamias 0 - 3 Anagennisi FC Deryneia 0 - 1
CYP D2 19:30
FT AE Zakakiou 1 - 0 PAEEK 0 - 0
TUR D3 19:30
FT Ergene Velimese 0 - 1 Sariyer 0 - 0
TUR D3 19:30
FT Sancaktepe Belediye Spor 1 - 0 Zonguldak 0 - 0
TUR D3 19:30
FT Eyupspor 2 - 1 Kirsehir Koyhizmetleri 1 - 1
TUR D3 19:30
FT Turgutluspor 1 - 0 Bayburt Ozel Idare 0 - 0
HUN D3E 19:30
FT Veszprem 2 - 2 III.Keruleti TUE 2 - 1
Gre Atr Cup 19:30
FT Agia Paraskevi 1 - 2 Kipoupoli 0 - 0
Gre Atr Cup 19:30
FT Doxa Vyrona 2 - 3 Dafni Paleou Falirou 1 - 2
Gre Atr Cup 19:30
FT Iraklio 4 - 2 Agios Dimitrios 0 - 2
Gre Atr Cup 19:30
FT AE Menidiou 0 - 4 AO Atlantis 0 - 3
CYP D2 19:50
FT Digenis Morphou 2 - 0 Asil Lysi 1 - 0
Pol D4 19:55
FT Gawin Sleza Wroclaw 1 - 2 GKS Pniowek Pawlowice Slaskie 0 - 0
FRA D4 20:00
FT Angers II 1 - 1 Le Puy Foot 43 Auvergne 1 - 1
CRO D2 20:00
FT NK Solin 1 - 1 Hajduk Split II 0 - 1
MNE D2 20:00
FT Bokelj Kotor 1 - 1 Jedinstvo Bijelo Polje 1 - 0
MNE D2 20:00
FT Arsenal Tivat 2 - 0 OSK Igalo 1 - 0
INT FRL 20:00
FT North Macedonia U19 0 - 0 Indonesia U19 0 - 0
Pol D4 20:00
FT Polonia Bytom 7 - 0 Gwarek Tarnowskie Gory 7 - 0
CRO D3 20:00
FT NK OSK Otok 0 - 0 Slovam lovenson 0 - 0
CRO D3 20:00
FT Urania 2 - 1 NK Vodice 1 - 1
ITA S4 20:00
FT Rende 0 - 4 Cittanovese 0 - 3
ITA S4 20:00
FT Scandicci 0 - 1 Robur Siena S.S.D. 0 - 1
Tanzania D1 20:00
FT KMC FC 0 - 0 Coastal Union 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Nice U19 2 - 2 NimesU19 1 - 0
Brazil L 20:00
FT Bonsucesso 0 - 3 Artsul RJ 0 - 0
ITA C1 20:00
FT Foggia 1 - 3 Bisceglie 1913 1 - 1
BRA CPY 20:00
FT Vasco (Youth) 3 - 0 Madureira Youth 2 - 0
Gre Atr Cup 20:00
FT Apollon Synoikismou Aigiou 3 - 4 Achilleas Kamaron 2 - 3
ITA S4 20:00
FT ASD Citta Di Varese 0 - 1 USD Pont Donnaz 0 - 0
Tanzania D1 20:05
FT Biashara United FC 1 - 0 Ihefu SC 0 - 0
Gre Atr Cup 20:05
FT Pigasos Agiou Dionisiou 0 - 3 Chalkidonikos 0 - 1
CRO D3 20:30
FT GAJ Mace 2 - 2 NK Vrbovec 1 - 1
CRO D3 20:30
FT NK Zagorec Krapina 6 - 4 NK Ponikve 4 - 2
PR CUP 20:30
FT Garbarnia Krakow II 1 - 1 Cracovia II 1 - 1
CYP D2 20:55
FT Alki Oroklini 1 - 1 Onisilos Sotiras 0 - 0
CHI D1 21:00
FT Deportes La Serena 4 - 2 Palestino 2 - 0
TUR D3 21:00
FT Amedspor 1 - 0 Hacettepe SK 0 - 0
TUR D3 21:00
FT Kahramanmarasspor 2 - 1 Usakspor 1 - 1
Portugal Cup(W) 21:00
FT Famalicao (W) 1 - 2 SL Benfica (W) 1 - 1
CRO D3 21:15
FT NK Krk 0 - 2 Rudar Labin 0 - 1
GER Reg 21:30
FT Bahlinger 2 - 1 Bayern Alzenau 1 - 1
QATL CUP 21:30
FT Al-Ahli Doha 1 - 1 Umm Salal 0 - 1
EGY D1 22:00
FT Wadi Degla SC 0 - 2 El Gounah 0 - 0
Mex MFW 22:00
FT Mazatlan FC (W) 3 - 2 Juarez FC (w) 2 - 2
CHI D3 22:00
FT Lautaro de Buin 2 - 0 Independiente de Cauquenes 2 - 0
SWE WD2 22:30
FT Hammarby (w) 3 - 0 Jitex DFF (w) 0 - 0
SPA FC 22:30
FT UE Llagostera 1 - 1 SD Ejea 0 - 0
BFL 22:30
FT AS Douanes Ouagadougou 1 - 1 RC Bobo Dioulasso 0 - 1
CHI D3 22:30
FT D. Concepcion 1 - 1 Deportes Recoleta 0 - 0
BFL 22:30
FT Vitesse Delft 1 - 1 KOZAF 0 - 0
NOR AL 22:59
FT Jerv 2 - 1 Ullensaker/Kisa IL 0 - 0
FRA D4 22:59
FT Hyeres 1 - 0 GRACES 0 - 0
GER WD1 22:59
FT Werder Bremen (w) 2 - 1 SV Meppen (w) 1 - 0
UEFA NL 22:59
FT Finland 1 - 0 Ireland 0 - 0
UEFA NL 22:59
FT Lithuania 0 - 0 Albania 0 - 0
SWE WD2 22:59
FT IFK Kalmar (w) 0 - 4 AIK Solna (w) 0 - 2
TUR D3 22:59
FT Afjet Afyonspor 0 - 1 Korfez Bld. 0 - 1
COL D1 22:59
FT Patriotas FC 1 - 1 Deportivo Pasto 0 - 0
PER D1 22:59
FT FBC Melgar 3 - 0 Atletico Grau 1 - 0
TUR Cup 22:59
FT Celspor 1 - 1 Ceyhanspor 1 - 1
FRA D4 22:59
FT Marignane 1 - 2 Jura Sud Foot 0 - 1
NOR U19 22:59
FT Rosenborg U19 5 - 1 Tiller IL U19 3 - 0
ECU D1 23:15
FT Mushuc Runa 3 - 2 Independiente Jose Teran 2 - 2
CHI D1 23:30
FT Cobresal 0 - 1 Coquimbo Unido 0 - 1
Slo D3 23:30
FT FK Senica 3 - 0 Malacky 2 - 0
NOR U19 23:35
FT Nordstrand U19 1 - 0 Follo U19 0 - 0
QATL CUP 23:45
FT Al-Arabi SC 1 - 1 Al Rayyan 1 - 1
QATL CUP 23:45
FT Al-Garrafa 3 - 1 Al-Khuraitiat 2 - 1
`
image-top-scroll
`