Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 15-10-2020
GER Reg 00:00
FT Rot-Weiss Koblenz 1 - 0 VfB Stuttgart II 1 - 0
GUA D1 00:00
FT CSD Municipal 1 - 0 Coban Imperial 0 - 0
SWE WD2 00:00
FT Alingsas (W) 1 - 4 Moron BK (w) 1 - 1
SWE WD2 00:00
FT Lidkopings FK (w) 2 - 3 Kvarnsvedens IK (w) 2 - 0
SWE WD2 00:00
FT Bollstanas Sk (w) 1 - 0 Alvsjo AIK FF (w) 1 - 0
SWE WD2 00:00
FT Mallbackens IF (w) 1 - 0 Sunnana SK (w) 1 - 0
SWE WD2 00:00
FT Sandvikens IF (W) 4 - 4 Brommapojkarna (w) 0 - 2
GER Reg 00:00
FT Astoria Walldorf 1 - 2 FC Giessen 1 - 1
DEN D4 00:00
FT IF Skjold Sæby 2 - 2 Norresundby 1 - 2
Mex MFW 00:00
FT Club America (w) 0 - 0 Puebla (w) 0 - 0
GER LS 00:00
FT DJK Ensheim 0 - 5 SV Rochling Volkling 0 - 3
GER Reg 00:30
FT Wegberg-Beeck 2 - 3 Rot-Weiss Oberhausen 0 - 3
AUS D3 00:30
FT WSG Swarovski Tirol B 1 - 5 SC Imst 1 - 2
EST CUP 00:30
FT FC Eston Villa 1 - 1 Pohja-Tallinna JK Volta 1 - 0
GER LS 00:30
FT BSV Rehden 0 - 1 SV Drochtersen/Assel 0 - 1
GER LS 00:30
FT SC 1960 Hanau 2 - 3 SG Barockstadt 2 - 1
GER OBW 00:30
FT SC Paderborn 07 II 3 - 3 SV Westfalia Rhynern 1 - 1
SUI D2 00:30
FT FC Wettswil Bonstetten 2 - 1 Thalwil 1 - 1
INT CF 00:30
FT MTV Gifhorn 1 - 0 Germania Egestorf 0 - 0
GER LS 00:45
FT TuS Haltern 0 - 0 Rot-Weiss Ahlen 0 - 0
BFL 00:45
FT US Ouagadougou 1 - 1 Rahimo FC 1 - 0
FRA D4 01:00
FT OLYMPIQUE DE MARSEILLE B 1 - 1 Saint-Priest 1 - 1
FRA D4 01:00
FT Martigues 0 - 2 Toulon 0 - 1
Bra YL 01:00
FT America MG Youth 2 - 1 Sao Paulo (Youth) 2 - 1
Bra YL 01:00
FT Atletico Paranaense (Youth) 5 - 0 Goias (Youth) 2 - 0
Bra YL 01:00
FT Bahia (Youth) 1 - 0 Vitoria Salvador (Youth) 0 - 0
Bra YL 01:00
FT Botafogo RJ (Youth) 2 - 2 Internacional (RS) Youth 2 - 1
Bra YL 01:00
FT Fluminense RJ (Youth) 5 - 1 Cruzeiro (Youth) 1 - 0
Bra YL 01:00
FT Palmeiras (Youth) 1 - 4 Chapecoense (Youth) 0 - 2
SPA FC 01:00
FT CD Arnedo 1 - 3 Club Deportivo Tropezon 0 - 3
GER LS 01:00
FT SV Eintracht Wald-Michelbach 1 - 3 SpVgg Neu-Isenburg 1 - 1
NOR U19 01:00
FT Strindheim TF U19 6 - 2 Sverresborg U19 2 - 2
CHI D3 01:00
FT Colchagua CD 1 - 0 Iberia Los Angeles 0 - 0
GUA D2 01:00
FT CSYD Carcha 1 - 2 CSD Sayaxche 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Audax Rio RJ 0 - 2 Sao Paulo RJ 0 - 1
Brazil L 01:00
FT Campos RJ 1 - 2 Goytacaz RJ 0 - 2
Brazil L 01:00
FT Nova Cidade 1 - 2 Goncalense 1 - 1
Brazil L 01:00
FT Nova Iguacu 1 - 0 Angra Dos Reis RJ 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Olaria 1 - 3 Duque de Caxias RJ 1 - 2
Brazil L 01:00
FT Serra Macaense 0 - 0 CFRJ Marica RJ 0 - 0
Bra SD 01:00
FT America FC Natal RN 3 - 0 Guarany CE 0 - 0
Bra SD 01:00
FT Portuguesa RJ 1 - 1 Mirassol 1 - 0
Brazil L 01:00
FT Sao Goncalo 0 - 2 Sampaio Correa (RJ) 0 - 2
URU RL 01:00
FT Boston River Reserve 1 - 0 Atletico Fenix Reserves (RUR) 1 - 0
SUI D2 01:00
FT FC Schotz 0 - 1 Biel Bienne 0 - 0
BRA D4 01:00
FT Vitoria ES 3 - 1 EC Aguia Negra 1 - 1
PER D1 01:15
FT Sport Boys 2 - 1 Cienciano 1 - 0
BEL WC 01:15
FT KVK Tienen (w) 0 - 4 Gent B (w) 0 - 2
ECU D1 01:30
FT Delfin SC 2 - 2 Sociedad Deportiva Aucas 0 - 1
EGYCup 01:30
FT Talaea EI-Gaish 0 - 0 Pyramids FC 0 - 0
Mal WD1 01:30
FT Kirkop United (w) 0 - 4 Swieqi United (w) 0 - 1
GER LS 01:30
FT SV Zeilsheim 1 - 0 Turk Gucu Friedberg 1 - 0
NOR U19 01:30
FT Belsen U19 3 - 7 Nardo U19 2 - 3
NOR U19 01:30
FT Ranheim IL U19 6 - 1 Verdal U19 0 - 0
BRA PA 01:30
FT Andraus Brasil 2 - 2 Independiente FSJ 1 - 1
BRA PA 01:30
FT Apucarana SC 1 - 1 Gremio Metropolitano Maringa 1 - 1
Bra SD 01:30
FT Coruripe Al 1 - 0 ABC RN 1 - 0
Bra SD 01:30
FT Moto Club Sao Luis MA 1 - 1 Sao Raimundo/RR 0 - 0
ENG Cl 01:30
FT Newcastle Benfield 4 - 1 Sunderland RCA 4 - 1
ENG Cl 01:30
FT Northallerton Town 1 - 7 Newton Aycliffe 0 - 4
BRA D4 01:30
FT Potiguar RN 3 - 2 Jacyoba AC 2 - 0
BRA D4 01:30
FT Floresta CE 2 - 0 Globo 0 - 0
BRA D4 01:30
FT Nacional PR 0 - 3 Cascavel PR 0 - 2
UEFA NL 01:45
FT Scotland 1 - 0 Czech 1 - 0
UEFA NL 01:45
FT Norway 1 - 0 Northern Ireland 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT North Macedonia 1 - 1 Georgia 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Estonia 1 - 1 Armenia 1 - 1
UEFA NL 01:45
FT Italy 1 - 1 Netherlands 1 - 1
UEFA NL 01:45
FT Slovakia 2 - 3 Israel 2 - 0
UEFA NL 01:45
FT Poland 3 - 0 Bosnia-Herzegovina 2 - 0
UEFA NL 01:45
FT Romania 0 - 1 Austria 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Iceland 1 - 2 Belgium 1 - 2
UEFA NL 01:45
FT Croatia 1 - 2 France 0 - 1
UEFA NL 01:45
FT Portugal 3 - 0 Sweden 2 - 0
UEFA NL 01:45
FT England 0 - 1 Denmark 0 - 1
UEFA NL 01:45
FT Turkey 2 - 2 Serbia 0 - 1
UEFA NL 01:45
FT Russia 0 - 0 Hungary 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Bulgaria 0 - 1 Wales 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Moldova 0 - 4 Slovenia 0 - 3
UEFA NL 01:45
FT Greece 0 - 0 Kosovo 0 - 0
UEFA NL 01:45
FT Belarus 2 - 0 Kazakhstan 1 - 0
Welsh PR 01:45
FT Bala Town 4 - 0 Barry Town AFC 3 - 0
ENG FAC 01:45
FT Marske United 1 - 0 Blyth Spartans 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Havant Waterlooville 4 - 1 Chatham Town 2 - 0
ENG FAC 01:45
FT Bishop's Stortford 3 - 0 Royston Town 1 - 0
ENG Cl 01:45
FT Albion Sports 2 - 1 Penistone Church 1 - 0
ENG Cl 01:45
FT Bottesford Town 4 - 1 Thackley 2 - 0
CHI D1 02:00
FT Huachipato 1 - 0 Everton CD 1 - 0
COL D1 02:00
FT Deportivo Cali 3 - 1 Boyaca Chico 3 - 1
SPA FDH 02:00
FT Antequera Futsal 1 - 1 Cordoba Futsal 1 - 1
SPA FDH 02:00
FT EiPozo Murcia Turistica Futsal 2 - 3 Xota Navarra Futsal 1 - 1
SPA FDH 02:00
FT Jaen Paraiso Interior Futsal 3 - 2 DKV Seguros Zaragoza Indoor So 2 - 1
BRA D2 02:00
FT Sampaio Correa 3 - 0 Figueirense 1 - 0
MAU D2 02:00
FT FC Dar El Barka 1 - 3 ASC Etoile Commune Arafat 1 - 1
NIR WD1 02:00
FT Glentoran (w) 4 - 0 Cliftonville LFC (w) 4 - 0
Bra SD 02:00
FT Frei Paulistano 0 - 0 Central SC 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Aparecidense GO 2 - 1 Real Noroeste 1 - 1
BRA D4 02:00
FT CEOV Operario 1 - 1 Goiania 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Palmas 0 - 3 SE do Gama 0 - 1
Bra SD 02:00
FT River PI 3 - 1 Santos Macapa 1 - 1
BRA D4 02:00
FT Independente PA 4 - 1 Atletico Acreano 0 - 1
BRA D4 02:00
FT Sinop MT 0 - 2 Juventude MA 0 - 1
USA NPSL 03:00
FT Fort Lauderdale Strikers 2 - 2 Forward Madison FC 1 - 0
PER D1 03:30
FT Univ.Cesar Vallejo 2 - 1 Inti Gas Deportes 2 - 0
MAU D2 03:55
FT ASC Entente Sebkha 4 - 0 Etoile Nouakchott 2 - 0
CRC D1 04:00
FT Limon FC 0 - 2 AD San Carlos 0 - 1
BRA D1 04:00
FT Palmeiras 1 - 3 Coritiba PR 1 - 2
COL D1 04:00
FT Deportiva Once Caldas 1 - 1 Cucuta 0 - 1
ECU D1 04:00
FT Liga Dep. Universitaria Quito 5 - 0 Deportivo Cuenca 4 - 0
HON D1 04:00
FT Marathon 3 - 0 Real Espana 2 - 0
Mex MFW 04:00
FT Aguilas de Leon (w) 0 - 2 Chivas Guadalajara (w) 0 - 0
GUA D1 04:10
FT Deportivo Sanarate 1 - 2 Guastatoya 0 - 1
VEN D1 04:10
FT Estudiantes Merida FC 1 - 2 Yaracuyanos 1 - 0
CHI D1 04:30
FT Colo Colo 3 - 5 Union Espanola 3 - 2
MEX D2 05:00
FT Tepatitlan de Morelos 4 - 0 CSyD Dorados de Sinaloa 2 - 0
Mex MFW 05:00
FT Club Necaxa (w) 0 - 1 Tigres (w) 0 - 0
Bra SD 05:00
FT Bahia de Feira BA 3 - 0 Caldense MG 3 - 0
Bra SD 05:00
FT Campinense 0 - 0 Salgueiros AC 0 - 0
Bra SD 05:00
FT Ferroviaria SP 3 - 1 Cabofriense(RJ) 1 - 0
Bra SD 05:00
FT Goianesia GO 2 - 1 Uniao Rondonopolis MT 1 - 0
BRA D4 05:00
FT Toledo Colonia Work PR 1 - 1 Bangu 0 - 0
BRA D2 05:15
FT CRB AL 0 - 1 Chapecoense SC 0 - 0
BRA D1 05:15
FT Gremio (RS) 3 - 1 Botafogo RJ 1 - 1
BRA CUP 05:15
FT Fortaleza 3 - 3 Sao Paulo 2 - 2
Brazil W L 05:30
FT Flamengo/RJ (w) 2 - 1 Kindermann (w) 1 - 1
Brazil W L 05:30
FT Minas ICESP DF (w) 1 - 4 Internacional(w) 0 - 2
Brazil W L 05:30
FT Sao Jose dos Campos (w) 1 - 0 Ferroviaria SP (w) 0 - 0
Brazil W L 05:30
FT Sao Paulo/SP (w) 0 - 0 Gremio (w) 0 - 0
Brazil W L 05:30
FT SC Corinthians Paulista (w) 1 - 0 Santos (w) 0 - 0
Bra SD 05:30
FT Gremio Novorizontin 1 - 0 Sao Luiz(RS) 1 - 0
BRA D4 05:50
FT Bare RR 2 - 1 Altos/PI 2 - 0
BRA D4 05:55
FT Afogados da Ingazeira FC 3 - 2 Atletico Cajazeirense PB 1 - 0
BRA D3 06:00
FT Imperatriz(MA) 1 - 2 EC Jacuipense 1 - 0
URU D1 06:00
FT Nacional Montevideo 0 - 0 Rentistas 0 - 0
COL D1 06:05
FT Envigado FC 1 - 2 Millonarios 1 - 1
HON D1 06:15
FT CD Vida 1 - 0 Real Sociedad Tocoa 0 - 0
BRA D1 06:30
FT Santos 0 - 1 Atletico Clube Goianiense 0 - 0
MLS 06:30
FT Montreal Impact 2 - 3 New England Revolution 1 - 2
MLS 06:30
FT FC Cincinnati 2 - 1 Columbus Crew 1 - 1
MLS 06:30
FT Orlando City 1 - 1 New York City Football Club 1 - 1
MLS 06:30
FT Toronto FC 1 - 1 New York Red Bulls 1 - 0
ECU D1 06:30
FT Tecnico Universitario 0 - 2 Barcelona SC(ECU) 0 - 1
BRA D4 06:30
FT Vitoria da Conquista BA 2 - 1 Itabaiana(SE) 1 - 0
BRA D4 06:30
FT Marcilio Dias SC 1 - 0 Caxias RS 0 - 0
BRA D4 06:30
FT Tupynambas 1 - 4 Brasiliense 1 - 0
BRA D4 06:30
FT Villa Nova-MG 2 - 1 Alagoinhas Atletico BA 2 - 0
MLS 07:00
FT DC United 2 - 2 Philadelphia Union 0 - 0
MLS 07:00
FT Houston Dynamo 1 - 3 Nashville 0 - 3
MLS 07:00
FT Club Internacional de Futbol Miami 1 - 1 Atlanta United 0 - 0
BRA D4 07:00
FT Fast Clube AM 1 - 1 Vilhenense RO 1 - 0
MEX D2 07:05
FT Mineros de Zacatecas 1 - 1 Celaya FC 0 - 1
VEN D1 07:20
FT Mineros de Guayana 2 - 1 Atletico Venezuela 2 - 0
BRA D1 07:30
FT Atletico Paranaense 0 - 1 Corinthians Paulista (SP) 0 - 0
BRA D1 07:30
FT Atletico Mineiro 1 - 1 Fluminense RJ 0 - 1
BRA D1 07:30
FT Sport Club Recife PE 3 - 5 Internacional RS 1 - 2
MLS 07:30
FT FC Dallas 1 - 0 FC Kansas City 1 - 0
HON D1 08:00
FT Lobos UPNFM 2 - 2 C.D. Real de Minas 0 - 2
NIC CUP 08:00
FT Diriangen 1 - 0 Managua FC 0 - 0
COL D1 08:10
FT Atletico Junior Barranquilla 1 - 1 America de Cali 1 - 1
MLS 08:30
FT Real Salt Lake 2 - 1 Portland Timbers 2 - 0
BRA D4 08:30
FT Rio Branco AC 4 - 1 Ji-Parana FC 1 - 1
MLS 09:00
FT Vancouver Whitecaps 2 - 1 Los Angeles FC 1 - 0
ECU D1 09:00
FT Club Sport Emelec 1 - 0 Orense SC 0 - 0
Mex MFW 09:00
FT Santos Laguna (w) 0 - 1 Pachuca (w) 0 - 1
MEX D2 09:05
FT Venados FC 1 - 1 Monarcas Morelia 1 - 0
MLS 09:30
FT LA Galaxy 0 - 4 San Jose Earthquakes 0 - 1
PPL 13:15
FT Lyallpur 3 - 0 Young Ittefaq FC 0 - 0
CHA D1 13:30
FT Nantong Zhiyun 1 - 1 Heilongjiang Lava Spring 1 - 0
CHA D1 13:30
FT Xinjiang Tianshan Leopard 0 - 1 Kunshan FC 0 - 1
CHA D1 14:00
FT Beijing BeiKong 4 - 0 Suzhou Dongwu 2 - 0
CHA D1 14:00
FT Chengdu Xingcheng 1 - 0 Inner Mongolia Zhongyou 1 - 0
CHA D1 14:00
FT Meizhou Hakka 3 - 2 Shanxi Chang An Athletic FC 2 - 0
CHA D1 14:00
FT Shenyang City Public 1 - 5 Zhejiang Greentown 0 - 3
KOR WD1 14:30
FT Sejong Gumi Sportstoto (w) 5 - 2 Changnyeong (W) 2 - 1
PPL 15:25
FT Wohaib FC 1 - 0 Jeay Laal Thatta 1 - 0
KOR WD1 16:00
FT Hyundai Steel Red Angels (w) 2 - 0 KSPO FC (w) 2 - 0
KOR WD1 16:00
FT Gyeongju FC (w) 1 - 0 Suwon FMC (w) 0 - 0
KOR WD1 16:00
FT Boeun Sangmu (w) 4 - 0 Seoul Amazones (w) 2 - 0
AZE D2 16:00
FT FK MOIK Baku 1 - 1 Turan Tovuz 1 - 0
UZB LW 16:30
FT Sevinch (w) 0 - 0 Pakhtakor Tashkent (w) 0 - 0
FFSA SLR 16:45
FT Western Strikers Reserves 3 - 3 West Adelaide Reserve 1 - 2
VIE D1 17:00
FT Hoang Anh Gia Lai 0 - 4 T T Hanoi 0 - 1
VIE D1 17:00
FT Thanh Hoa 2 - 1 Quang Nam 1 - 1
TUR Cup 17:00
FT Yeni Orduspor 3 - 2 Arhavispor 2 - 0
AQ U20 L 17:00
FT Brisbane Wolves U20 5 - 3 Rochedale Rovers U20 2 - 2
UZB LW 17:00
FT Lokomotiv Tashkent (w) 6 - 0 Andijan Women 2 - 0
UZB LW 17:00
FT PFK Qizilqum Women 1 - 2 Navbahor (w) 1 - 0
UZB LW 17:00
FT Sogdiana (W) 0 - 1 Bunyodkor Tashkent(W) 0 - 1
PPL 17:15
FT Baloch Quetta 2 - 1 Humma FC 1 - 1
UZB LW 17:15
FT Metalourg Bekabad Women 2 - 1 AGMK (w) 0 - 0
PPL 17:40
FT Karachi United 1 - 1 Masha United 1 - 1
VIE D1 18:00
FT Hong Linh Ha Tinh 1 - 1 Than Quang Ninh 0 - 1
VIE D1 18:00
FT Nam Dinh FC 1 - 0 SHB Da Nang 1 - 0
BHU TL 18:00
FT High Quality United 1 - 4 Tensung FC 0 - 0
SWE Cup 18:30
FT Nykopings BIS 2 - 4 Ostersunds FK 0 - 2
TUR Cup 18:30
FT Tokatspor 1 - 2 Erbaaspor S 0 - 2
BLR RL 19:30
FT FC Slutsk Reserves 0 - 1 FC Minsk Reserves 0 - 0
EGY D2 20:00
FT Olympic El Qanal 1 - 1 Suez Montakhab 0 - 0
EGY D2 20:00
FT Al Zarka 1 - 2 Nogoom El Mostakbal 0 - 1
EGY D2 20:00
FT El Daklyeh 2 - 1 Al Nasr Cairo 2 - 0
EGY D2 20:00
FT Tersana SC 0 - 0 Coca Cola FC 0 - 0
EGY D2 20:00
FT Petrojet 1 - 0 Al Merreikh(Egy) 0 - 0
BRA CPY 20:00
FT Portuguesa RJ U20 1 - 1 Fluminense RJ (Youth) 1 - 1
Tanzania D1 20:00
FT Gwambina FC 2 - 0 Mtibwa Sugar 1 - 0
CHI D1 21:00
FT Universidad de Concepcion 1 - 1 Municipal Iquique 1 - 1
MEX U20 21:00
FT San Luis U20 0 - 1 Queretaro U20 0 - 0
KUW D1 21:45
FT Al-Yarmouk 1 - 3 Al-Sahel 0 - 3
KUW D1 21:45
FT Al Fahaheel SC 2 - 0 Al-Salibikhaet 0 - 0
FIN D1 22:00
FT RoPS Rovaniemi 0 - 4 Lahti 0 - 1
EGY D1 22:00
FT Ismaily 4 - 2 Aswan 2 - 1
Mex MFW 22:00
FT Atlas (w) 2 - 1 Saint Louis Athletica (w) 0 - 1
CHI D3 22:00
FT General VelAsquez 1 - 1 San Antonio Unido 0 - 0
FIN D1 22:30
FT Honka Espoo 1 - 0 IFK Mariehamn 1 - 0
FIN D1 22:30
FT Inter Turku 2 - 0 KuPs 1 - 0
FIN D1 22:30
FT HIFK 1 - 2 Ilves Tampere 0 - 0
FIN D1 22:30
FT SJK Seinajoen 1 - 2 HJK Helsinki 1 - 1
FIN D2 22:30
FT KTP Kotka 0 - 0 KPV 0 - 0
Mex MFW 22:30
FT Monterrey (w) 2 - 1 Tijuana (w) 1 - 0
EST D2 22:59
FT Flora Tallinn II 2 - 3 Tallinna FC Levadia B 0 - 2
COL D1 22:59
FT Independiente Santa Fe 1 - 0 La Equidad 0 - 0
TUR Cup 22:59
FT Ispartaspor 2 - 2 Tekirova Belediyespor 1 - 1
Finland K 22:59
FT Futura Porvoo 2 - 2 Puiu 0 - 1
Tanzania D1 22:59
FT Azam 3 - 0 Mwadui FC 1 - 0
CHI D1 23:30
FT Santiago Wanderers 0 - 3 Union La Calera 0 - 0
`
image-top-scroll
`