Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 17-10-2020
FRA D1 00:00
FT Dijon 1 - 1 Rennes 0 - 1
FRA D2 00:00
FT Chambly FC 0 - 3 Clermont 0 - 2
UAE LP 00:00
FT Ahli Al-Fujirah 2 - 4 Al-Sharjah 1 - 1
UAE LP 00:00
FT Al-Wasl 1 - 4 Banni Yas 0 - 3
GER Reg 00:00
FT Havelse 2 - 0 Hannover 96 Am 1 - 0
SUI D1 00:00
FT Stade Ouchy 1 - 1 Aarau 1 - 0
GER U19 00:00
FT FC Astoria Walldorf U19 1 - 5 Eintracht Frankfurt U19 1 - 1
AUS D3 00:00
FT SV Spittal 2 - 0 SC Weiz 1 - 0
AUS D3 00:00
FT FC Wels 1 - 4 Wolfsberger AC Amateure 0 - 2
GER D3 00:00
FT Magdeburg 2 - 0 Te Cu Kukuh Atta Seip 1 - 0
GER Reg 00:00
FT SSV Ulm 1846 1 - 0 Kickers Offenbach 0 - 0
NORW 00:00
FT LSK Kvinner (w) 1 - 3 Avaldsnes (w) 1 - 0
AUS D3 00:00
FT Salzburger AK 1914 0 - 6 SV Grodig 0 - 2
AUS D3 00:00
FT SC Schwaz 3 - 3 SV Telfs 2 - 3
BUL D2 00:00
FT Pirin Blagoevgrad 3 - 2 Minyor Pernik 1 - 1
GER Reg 00:00
FT FC Lokomotive Leipzig 4 - 0 Tennis Borussia Berlin 2 - 0
GER Reg 00:00
FT SV Babelsberg 03 3 - 1 ZFC Meuselwitz 0 - 0
SWE D2 00:00
FT Umea FC 0 - 1 Trelleborgs FF 0 - 0
SWE D2 00:00
FT Akropolis IF 3 - 2 AFC Eskilstuna 3 - 1
SWE D2 00:00
FT GAIS 3 - 3 Norrby IF 2 - 3
GUA D1 00:00
FT Antigua GFC 0 - 1 Malacateco 0 - 1
AUT CUP 00:00
FT Lafnitz 2 - 4 SG Austria Klagenfurt 0 - 3
Germany BL 00:00
FT FC Augsburg II 4 - 0 TSV Aubstadt 1 - 0
Germany BL 00:00
FT TSV Buchbach 5 - 0 Greuther Furth (Youth) 2 - 0
KUW D1 00:00
FT Al Kuwait SC 4 - 0 Khaitan 3 - 0
AUS L 00:00
FT Wallern 4 - 0 Donau Linz 1 - 0
AUS L 00:00
FT Union Edelweiss 4 - 4 SV Bad Ischl 3 - 1
MEX D3 00:00
FT Cimarrones de Sonora FC II 1 - 3 U.A. Zacatecas 0 - 1
NOR U19 00:00
FT Stromsgodset U19 5 - 1 Stoppen U19 0 - 1
GER OBW 00:00
FT SC Eltersdorf 3 - 2 Bayern Hof 0 - 0
INT CF 00:00
FT Kjelsas 4 - 0 Moss 2 - 0
GER WD1 00:15
FT FFC Frankfurt (w) 0 - 1 SC Freiburg (w) 0 - 1
GER OBW 00:15
FT SC Concordia Hamburg 4 - 3 VFL Lohbrugge 0 - 1
SUI D1 00:30
FT Chiasso 0 - 2 Thun 0 - 0
POL D2 00:30
FT Chojniczanka Chojnice 3 - 0 KP Calisia Kalisz 2 - 0
AUT CUP 00:30
FT SV Horn 0 - 3 ASK Elektra 0 - 0
AUS L 00:30
FT FC Deutschkreutz 5 - 4 SV Gussing 4 - 4
AUS L 00:30
FT Kottingbrunn 1 - 3 Ardagger 0 - 2
GER OBW 00:30
FT Hertha Zehlendorf 3 - 2 SV Tasmania Berlin 1 - 1
GER OBW 00:30
FT SV Victoria Seelow 1 - 2 RSV Eintracht 0 - 1
GER OBW 00:30
FT Hamm United 0 - 2 HSV Barmbek Uhlenhorst 0 - 0
GER OBW 00:30
FT TuS Osdorf 4 - 1 FC Union Tornesch 3 - 1
GER OBW 00:30
FT SC Victoria Hamburg 2 - 0 HEBC Hamburg 0 - 0
AUS L 00:30
FT Parndorf 6 - 2 SV Leithaprodersdorf 1 - 1
POL D1 00:45
FT Odra Opole 1 - 1 Radomiak Radom 1 - 0
BOS PL 01:00
FT FK Velez Mostar 3 - 0 Sloboda 1 - 0
SUI D1 01:00
FT FC Wil 1900 0 - 1 Kriens 0 - 0
SUI D1 01:00
FT Winterthur 2 - 2 Schaffhausen 2 - 1
SUI D1 01:00
FT Neuchatel Xamax 1 - 0 Grasshopper 1 - 0
ENG PU23 01:00
FT Norwich City U23 2 - 1 Stoke City U23 1 - 1
BPL (W) 01:00
FT KAA Gent Ladies (w) 4 - 0 Charleroi (W) 0 - 0
HUN D1 01:00
FT Varda SE 0 - 2 Ferencvarosi TC 0 - 0
CRO D2 01:00
FT Medjimurje 3 - 2 Inter Zapresic 1 - 2
ROM D1 01:00
FT SCM Argesul Pitesti 1 - 0 FC Astra Giurgiu 0 - 0
BEL D2 01:00
FT Club Brugge(U23) 1 - 1 KMSK Deinze 0 - 0
EGY D1 01:00
FT Misr Elmaqasah 0 - 0 Smouha SC 0 - 0
GER OBW 01:00
FT Bad Vilbel 0 - 1 SV Zeilsheim 0 - 0
YDL Futsal 01:00
FT Signor Prestito CMB Futsal 6 - 3 CDM Genova Futsal 2 - 2
AUS L 01:00
FT Union Weisskirchen 2 - 0 SV Friedburg Pondorf 2 - 0
GER OBW 01:00
FT SC Spelle-Venhaus 1 - 1 TuS Blau-Weiss Lohne 1 - 1
GER OBW 01:00
FT SSVg Velbert 3 - 2 DJK Teutonia St.Tonis 1 - 0
GER OBW 01:00
FT Hamburger SV III 6 - 3 Meiendorfer SV 5 - 1
NOR U19 01:00
FT Gneist U19 1 - 6 Os Turnforening U19 1 - 3
BRA BAS U23 01:00
FT Coritiba U23 1 - 2 Corinthians U23 1 - 1
BRA CPY 01:00
FT Cabofriense U20 0 - 1 Flamengo RJ U20 0 - 0
POL RL 01:00
FT Grom Warsaw 4 - 6 GLKS Nadarzyn 2 - 2
AUT CUP 01:25
FT Wiener SC 1 - 3 Austria Wien 0 - 1
POL D1 01:30
FT GKS Tychy 4 - 0 Chrobry Glogow 2 - 0
SPA FDH 01:30
FT Palma Futsal 4 - 1 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 3 - 0
YDL Futsal 01:30
FT Phil diae Bolley 2 - 2 Pessah Lo Fano 0 - 1
BRA CPY 01:30
FT Anapolis U20 1 - 1 Villa Nova U20 0 - 1
GIB PD 01:30
FT Grazies Union 0 - 1 Mons Calpe SC 0 - 1
URU D2 01:30
FT Colon CF 2 - 2 Parque de Plata 1 - 1
IRE D1 01:45
FT UC Dublin 5 - 1 Cabinteely FC 0 - 0
Welsh PR 01:45
FT Aberystwyth Town 2 - 2 The New Saints 0 - 1
FRA WD1 01:45
FT Lyon (w) 4 - 0 Guingamp (w) 1 - 0
ENG LCH 01:45
FT Derby County 0 - 1 Watford 0 - 0
SCO CH 01:45
FT Heart of Midlothian 6 - 2 Dundee 4 - 1
NIR D1 01:45
FT Coleraine 0 - 1 Ballymena United 0 - 1
FRA D1 02:00
FT Nimes 0 - 4 Paris Saint Germain (PSG) 0 - 1
HOL D2 02:00
FT Volendam 5 - 1 Jong PSV Eindhoven (Youth) 0 - 0
HOL D2 02:00
FT Excelsior SBV 2 - 0 MVV Maastricht 0 - 0
ITA D2 02:00
FT Brescia 3 - 0 Lecce 1 - 0
POR D2 02:00
FT Leixoes 3 - 1 Varzim 0 - 0
SPA FDH 02:00
FT Levante Futsal 4 - 1 Paruro five foot 1 - 1
SAN L 02:15
FT SP Domagnano 3 - 1 San Giovanni 1 - 1
MAL D1 02:15
FT Santa Lucia 2 - 1 Floriana F.C. 0 - 1
POR D3 02:15
FT FC Felgueiras 1 - 2 Brito SC 0 - 1
PER D1 03:00
FT Dep.San Martin 2 - 1 Academia Deportiva Cantolao 1 - 1
ECU D2 03:00
FT Gualaceo SC 1 - 1 Club Atletico Porteno 1 - 0
Spain D4 03:00
FT UD San Fernando 2 - 1 Villa Santa Brigida 0 - 0
Spain D4 03:00
FT Union Viera 4 - 1 Las Palmas C 0 - 1
PAR D1 04:00
FT General Diaz 0 - 1 Sportivo San Lorenzo 0 - 0
DOM D1 04:55
FT Cibao FC 3 - 1 Jarabacoa FC 1 - 1
BRA D2 05:15
FT Botafogo SP 1 - 2 America MG 0 - 0
BRA D1 06:00
FT Goias 1 - 1 Bahia 0 - 0
COL D2 06:00
FT Union Magdalena 1 - 1 Atletico FC 1 - 0
USA NPSL 06:00
FT New England Revolution B 1 - 1 North Texas SC 1 - 0
PAR D1 06:15
FT Olimpia Asuncion 1 - 1 FC Nacional Asuncion 0 - 0
ECU D2 07:00
FT Sociedad Deportivo Quito 2 - 1 CDS Santa Rita 1 - 1
CRC D2 07:00
FT CS Uruguay De Coronado 1 - 1 Puerto Golfito 1 - 0
MEX D1 07:30
FT Necaxa 2 - 0 Club Tijuana 1 - 0
BRA D2 07:30
FT Cruzeiro (MG) 0 - 0 Juventude 0 - 0
FFSA SLR 07:30
FT West Torrens Birkalla B 4 - 0 Sturt Lions Reserves 1 - 0
TSA PC 07:45
FT South Hobart Reserves 5 - 3 Clarence Zebras Reserves 2 - 1
COL D2 08:00
FT Deportes Quindio 1 - 2 Cortulua 0 - 0
TSA PC 08:00
FT Riverside Olympic Reserves 4 - 2 Ulverstone FC 2 - 1
TSA PC 08:00
FT Launceston United Reserves 4 - 0 Burnie United Reserves 3 - 0
ANNLR 08:45
FT Belmont Swansea United SC Reserves 2 - 2 South Cardiff FC Reserves 0 - 0
FFSA SLR 09:15
FT Adelaide City Reserve 5 - 2 Adelaide Blue Eagles Reserve 2 - 1
FFSA SLR 09:15
FT North Eastern MetroStars Reserve 0 - 1 Cumberland United Reserves 0 - 1
FFSA SLR 09:15
FT Para Hills Reserves 0 - 2 Modbury Jets Reserves 0 - 0
FFSA SLR 09:15
FT Fulham United FC Reserves 1 - 0 Adelaide Vipers Reserve 1 - 0
FFSA SLR 09:15
FT South Adelaide Panthers Reserve 5 - 2 Seaford Rangers Reserves 5 - 1
MEX D1 09:30
FT Mazatlan FC 3 - 2 FC Juarez 3 - 1
TSA TPL 10:00
FT South Hobart 5 - 0 Hobart Zebras 3 - 0
Australia T S L 10:00
FT Olympia FC Warriors (w) 2 - 0 Ulverstone (w) 2 - 0
Solo ISL 10:00
FT FC Isabel United 2 - 1 Real Kakamora 1 - 0
TSA TPL 10:15
FT Devonport City 1 - 0 Launceston City 0 - 0
TSA TPL 10:15
FT Riverside Olympic 3 - 0 Kingborough Lions 0 - 0
TSA PC 10:15
FT Launceston United 6 - 1 Burnie United 4 - 0
TSA PC 10:15
FT South East United FC 1 - 4 Glenorchy Knights Reserves 0 - 3
AUS NSW PL 10:30
FT Kahibah FC 3 - 4 Cooks Hill United 2 - 2
AGC R 10:55
FT Robina City Reserves 5 - 3 Coomera Reserves 4 - 1
JPN JFL 11:00
FT Maruyasu Industries 2 - 1 Suzuka unlimited 0 - 1
JWD2 11:00
FT Nagano Parceiro (W) 1 - 0 FC Jumonji Ventus (w) 0 - 0
JPN D3 11:00
FT Yokohama SCC 0 - 0 Roasso Kumamoto 0 - 0
JWCLW 11:00
FT Shizuoka Sangyo University (W) 5 - 1 Niigata University H W (W) 3 - 0
TSA PC 11:15
FT Taroona 4 - 0 Beach City 1 - 0
FFSA PL 11:30
FT Fulham United FC 1 - 2 Adelaide Vipers 0 - 0
AUS SASL 11:30
FT Para Hills Knlghts SC 3 - 1 Modbury Jets 0 - 0
KOR D2 11:30
FT FC Anyang 1 - 1 Seoul E-Land FC 1 - 1
KOR D2 11:30
FT Daejeon Citizen 0 - 1 Bucheon FC 1995 0 - 0
JWCLW 11:30
FT Norddea Hokkaido (w) 1 - 0 Tsukuba FC (w) 1 - 0
AGC R 11:30
FT Surfers Paradise Reserves 1 - 4 Burleigh Heads Reserves 0 - 0
NSW-N RL 11:30
FT Adamstown Rosebud Reserves 0 - 0 Maitland FC Reserves 0 - 0
FFSA SLR 11:30
FT White City Woodville Reserve 3 - 0 Adelaide Victory Reserves 0 - 0
KCL 4 12:00
FT Pocheon FC 5 - 2 Chungju Citizen 4 - 1
JWD2 12:00
FT AS Elfen Sayama (w) 1 - 1 Setagaya Sfida (w) 1 - 0
JPN D2 12:00
FT Tokushima Vortis 0 - 1 Ventforet Kofu 0 - 0
JPN D2 12:00
FT Tokyo Verdy 0 - 0 Tochigi SC 0 - 0
JPN WD1 12:00
FT Urawa Red Diamonds (w) 2 - 1 Vegalta Sendai (w) 2 - 0
KCL 12:00
FT Jeonju Citizen FC 0 - 1 Cheonan City 0 - 0
KOR D1 12:00
FT Sangju Sangmu Phoenix 2 - 1 Daegu FC 2 - 0
TSA PC 12:00
FT Metro Claremont SC 3 - 0 Kingborough Lions Reserves 1 - 0
Aus GL 12:00
FT Nerang 2 - 5 Palm Beach 1 - 2
INT CF 12:00
FT CPC FC 5 - 0 Inter Taoyuan FC 2 - 0
TSA TPL 12:30
FT Olympia Warriors 0 - 3 Glenorchy Knights FC 0 - 1
TSA PC 12:30
FT Devonport City Reserves 5 - 1 Launceston City B 1 - 0
AGC R 12:45
FT Broadbeach United Reserves 2 - 5 Southport Reserves 0 - 1
RUS D2 13:00
FT FK Chita 2 - 2 Kazanka Moscow 2 - 2
KCL 4 13:00
FT Icheon Citizen 2 - 1 Siheung City 0 - 1
KCL 4 13:00
FT Jinju Citizen 4 - 1 FC Namdong 2 - 1
KCL 4 13:00
FT Yeoju Sejong 2 - 1 Yangpyeong 1 - 1
KCL 4 13:00
FT Seoul United 3 - 0 Jungnang Chorus Mustang FC 0 - 0
JPN D1 13:00
FT Cerezo Osaka 4 - 1 Yokohama Marinos 1 - 0
JPN D2 13:00
FT JEF United Ichihara Chiba 0 - 0 Machida Zelvia 0 - 0
JPN D2 13:00
FT Giravanz Kitakyushu 1 - 1 V-Varen Nagasaki 0 - 0
KCL 13:00
FT Busan Transportation Corporation 3 - 1 Mokpo City 0 - 1
KCL 13:00
FT Chuncheon Citizen 2 - 0 Yangju Citizen 0 - 0
KCL 13:00
FT Gyeongju KHNP 0 - 0 Gangneung City 0 - 0
KCL 13:00
FT Hwaseong FC 2 - 2 Gimpo FC 1 - 1
KCL 13:00
FT Pyeongtaek Citizen 1 - 3 Changwon City 0 - 1
JAP FutL 13:00
FT Shonan Bellmare Futsal 3 - 4 Peace Does Machida Futsal 1 - 2
NSW-N TPL 13:00
FT Charleston City Blues 1 - 1 Maitland 0 - 0
Aus GL 13:00
FT Robina City Blue 0 - 2 Coomera 0 - 2
Aus GL 13:00
FT Surfers Paradise 2 - 0 Burleigh Heads 1 - 0
AUS BPLR 13:00
FT North Star Reserve 2 - 2 The Gap FC Reserve 2 - 1
AUS BPLR 13:00
FT St George Willawong Reserves 3 - 0 Taringa Rovers Reserve 1 - 0
FFSA SLR 13:15
FT Adelaide Hills Reserves 0 - 4 Playford Reserves 0 - 2
FFSA PL 13:30
FT White City Woodville 5 - 1 Adelaide Victory 2 - 0
AQ U20 L 13:30
FT Peninsula Power U20 3 - 4 Gold Coast Knights U20 1 - 3
AQ U20 L 13:30
FT Holland Park Hawks U20 4 - 3 SWQ Thunder U20 1 - 2
AQ U20 L 13:30
FT Logan Lightning U20 2 - 2 Ipswich Knights U20 0 - 1
KOR D2 14:00
FT Gyeongnam FC 0 - 1 Jeju United 0 - 0
AUS QSL 14:00
FT Moreton Bay United 2 - 1 Redlands United FC 1 - 1
KAZ PR 14:00
FT Okzhetpes 2 - 1 Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 1
AUS BPL 14:00
FT Bayside United FC 1 - 1 Caboolture FC 0 - 1
JWCLW 14:00
FT Speranza Takatsuki(w) 3 - 0 Fukuoka AN (w) 2 - 0
INT CF 14:00
FT FC Kaohsiung 3 - 3 Tong Jie FC 2 - 2
INT CF 14:00
FT Play One Taipei 0 - 1 SFI FC 0 - 1
AUS WBPL 14:00
FT Matsuyama (w) 2 - 1 Taringa Rovers (w) 0 - 0
AUS QSL 14:30
FT Brisbane City 1 - 3 Gold Coast United 1 - 2
CHA CSL 14:30
FT Dalian Pro 1 - 2 Shijiazhuang YongChang FC 1 - 1
CHA CSL 14:30
FT Shandong Luneng 2 - 2 Beijing Guoan 2 - 0
KOR D1 14:30
FT Seongnam FC 0 - 1 FC Seoul 0 - 0
Greece U19 14:30
FT AEK Athens U19 0 - 1 PAOK Saloniki U19 0 - 0
NSW-N TPL 14:30
FT Broadmeadow Magic 3 - 1 Hamilton Olympic 1 - 0
AUS BPLD1 15:00
FT Samford Ranges 4 - 2 University of Queensland 3 - 2
KCL 4 15:00
FT Ulsan Citizens 1 - 2 Paju Citizen FC 1 - 0
HUN WD1 15:00
FT Szetomeharry (w) 1 - 2 Viktoria FC Szombathely (w) 1 - 1
ROM D2 15:00
FT Dunarea Calarasi 0 - 2 Gloria Buzau 0 - 1
ROM D2 15:00
FT FK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 1 FC Unirea 2004 Slobozia 0 - 1
ROM D2 15:00
FT Scolar Resita 1 - 2 Pandurii Targu-Jiu 0 - 2
ROM D2 15:00
FT CSS Islla Te Nagh 2 - 1 CS Aerostar Bacau 1 - 1
ROM D2 15:00
FT Ripensia Timisoara 0 - 2 Metaloglobus 0 - 1
ROM D2 15:00
FT Luceafarul Oradea 0 - 1 FC Timisoara 0 - 0
HUN U19A 15:00
FT Budapest Honved U19 1 - 2 MTK Budapest U19 0 - 1
ITA YTHL 15:00
FT Fiorentina U20 6 - 0 Cagliari U19 3 - 0
KCL 15:00
FT Cheongju Jikji 1 - 1 Gyeongju Citizen 0 - 0
JAP FutL 15:00
FT Bardral Urayasu Futsal 9 - 1 Nagano Futsal 4 - 0
Greece U19 15:00
FT PAS Lamia U19 1 - 1 Panaitolikos U19 0 - 1
AUS BPLD1 15:00
FT AC Carina 2 - 0 New Farm 1 - 0
Aus GL 15:00
FT Broadbeach United 2 - 2 Southport Warriors 0 - 1
AUS BPL 15:00
FT North Star 3 - 2 The Gap BPL 2 - 1
AUS BPL 15:00
FT St George Willawong FC 5 - 3 Taringa Rovers 2 - 1
JWCLW 15:00
FT NGU Nagoya (w) 1 - 1 JFA Academy Fukushima (w) 1 - 0
AUS WBPL 15:00
FT Grange Thistle (w) 1 - 0 The Lakes (W) 1 - 0
AUS WBPL 15:00
FT Robina City FC Women 1 - 1 AC Carina (w) 0 - 0
VIE D3 15:00
FT Binh Thuan 0 - 1 Dong Nai Berjaya 0 - 0
VIE D3 15:00
FT Gia Dinh 2 - 1 Cong An Nhan Dan 1 - 1
CRSK U19 15:00
FT Hrvatski Dragovoljac U19 2 - 0 Inter Zapresic U19 1 - 0
HUN U19B 15:00
FT Ujpesti TE U19 4 - 2 Ujpest FC U19 2 - 1
AUS SCPL 15:00
FT Buderim 2 - 2 Beerwah Glasshouse United 1 - 1
SER U19 15:00
FT FK Radnicki Novi Belgrad U19 0 - 0 IMT Novi Beograd U19 0 - 0
AUS BPLD1 15:00
FT Annerley FC 1 - 2 North Pine United 1 - 2
AUS BPLD1 15:00
FT Western Spirit 1 - 2 Mount Gravatt Hawks 0 - 0
AUS NSW 15:05
FT Rockdale City Suns 3 - 0 Sydney Olympic 2 - 0
FFSA PL 15:30
FT Adelaide Hills 1 - 0 Playford City Patriots 1 - 0
AUS QSL 15:30
FT Peninsula Power 4 - 0 Eastern Suburbs Brisbane 2 - 0
AUS QSL 15:30
FT Gold Coast Knights 2 - 1 Queensland Lions SC 0 - 0
GER U19 15:30
FT SC Freiburg U19 0 - 0 FC Heidenheim U19 0 - 0
QLD D1 15:30
FT Holland Park Hawks FC 0 - 2 SWQ Thunder 0 - 1
Italian YL B 15:30
FT Sha LAN U19 3 - 0 Reggina U19 1 - 0
KAM SL 15:30
FT Electricite du Cambodge 2 - 3 Asia Euro University 1 - 3
KAM SL 15:30
FT Soltilo Angkor 0 - 2 National Police Commissary 0 - 2
VIE D3 15:30
FT Phu Dong FC 0 - 0 Tuan Tu Phu Tho 0 - 0
VIE D3 15:30
FT Tien Giang 1 - 2 Vinh Long 0 - 0
VIE D3 15:30
FT Trieu Minh 2 - 2 TP Ho Chi Minh II 1 - 2
AUS WQSL 15:30
FT Gold Coast city (w) 8 - 0 Moreton Bay United (w) 0 - 0
AUS WBPL 15:35
FT Southside Eagles (W) 2 - 3 North Star (w) 1 - 0
AUS WBPL 15:35
FT Toowong (w) 0 - 2 North Brisbane FC(w) 0 - 1
DEN WD2 15:45
FT Vildbjerg SF (w) 3 - 2 JAI Fodbold (w) 1 - 2
THA D2 15:45
FT Yasothon FC 4 - 2 Mashare Chaiyaphum FC 0 - 1
AUS WBPL 15:50
FT Brisbane Olympic (w) 3 - 0 Kangaroo P Rovers (W) 2 - 0
AUS BPLD1 16:00
FT Ipswich City 0 - 3 Virginia United 0 - 2
AUS BPLD1 16:00
FT The Lakes 1 - 3 Brisbane Athletic 0 - 0
UKR U21 16:00
FT Olimpic Donetsk U21 1 - 1 FC Vorskla U21 0 - 0
ROM D2 16:00
FT Farul Constanta 0 - 2 Voin Tate Numa Glenn 0 - 0
GER U19 16:00
FT Ingolstadt U19 1 - 0 SV Darmstadt U19 0 - 0
GER U19 16:00
FT Energie Cottbus U19 5 - 0 Werder Bremen U19 2 - 0
HUN U19A 16:00
FT Illes Akademia Haladas U19 1 - 1 Vasas U19 1 - 1
GER U17 16:00
FT Bayern Munchen U17 3 - 0 Karlsruher SC U17 3 - 0
GER U17 16:00
FT Wuppertaler SV Borussia U17 3 - 4 FC Schalke 04 U17 1 - 3
GER U17 16:00
FT Hamburger SV U17 3 - 0 Energie Cottbus U17 1 - 0
GER U17 16:00
FT Carl Zeiss Jena U17 1 - 4 Holstein Kiel U17 1 - 0
RUS D1 16:00
FT Tom Tomsk 0 - 1 Baltika Kaliningrad 0 - 1
RUS D2 16:00
FT Dinamo Barnaul 1 - 0 Lada SOK Dimitrovgrad 0 - 0
POL ME 16:00
FT Pogon Szczecin(Youth) 1 - 0 Zha Buse U19 0 - 0
GER U19 16:00
FT MSV Duisburg U19 1 - 3 Koln U19 1 - 1
GER U19 16:00
FT Viktoria koln U19 1 - 0 Monchengladbach U19 1 - 0
FRA U19 16:00
FT Avranches U19 1 - 1 Bordeaux U19 1 - 0
VIE D2 16:00
FT Huda Hue 0 - 0 Dong Tam Long An 0 - 0
Italian YL B 16:00
FT Benevento (Youth) 3 - 2 Pisa U19 0 - 0
Italian YL B 16:00
FT Virtus Entella U20 0 - 1 Cosenza Calcio Youth 0 - 1
Italian YL B 16:00
FT Frosinone U20 0 - 3 Lecce U20 0 - 2
Italian YL B 16:00
FT Crotone U19 5 - 1 Spezia U20 4 - 0
SPA WD1 16:00
FT Real Sociedad (w) 3 - 2 Levante UD (w) 1 - 2
DEN D4 16:00
FT BSF 2 - 4 Husum BK 2 - 2
BLR RL 16:00
FT Dinamo Brest Reserves 0 - 1 Rukh Brest Reserves 0 - 0
Pol D4 16:00
FT Jutrzenka Giebultow 0 - 1 Chelmianka Chelm 0 - 1
VIE D3 16:00
FT Kon Tum 2 - 0 Da Nang II 0 - 0
VIE D3 16:00
FT PVF Vietnam 0 - 0 Nam Dinh FC II 0 - 0
CRSK U19 16:00
FT Rijeka U19 1 - 3 Dinamo Zagreb U19 1 - 0
CRSK U19 16:00
FT Slaven Belupo U19 0 - 3 Sesvete U19 0 - 1
NOR D1 W 16:00
FT Floya (w) 0 - 6 Aasane (w) 0 - 2
SER L W 16:00
FT ZFK TSC (W) 0 - 7 ZFK Spartak Subotica (w) 0 - 2
THA D2 16:00
FT Grakcu Sai Mai United 1 - 2 Bangkok 0 - 0
ROM U19 16:00
FT Universitaea Cluj U19 7 - 0 CS U Craiova U19 4 - 0
THA D2 16:00
FT Maejo United 0 - 1 Lamphun Warrior 0 - 0
THA D2 16:00
FT Udon United 2 - 1 Ubon Krua Napas FC 1 - 0
THA D2 16:00
FT Ang Thong FC 2 - 3 Muangkan Utd 0 - 1
AQ U20 L 16:00
FT Mitchelton FC U20 3 - 1 Western Pride U20 2 - 0
KAZ PR 16:10
FT FK Taraz 2 - 2 Kaisar Kyzylorda 2 - 0
JPN D2 16:30
FT FC Ryukyu 2 - 0 Matsumoto Yamaga FC 0 - 0
SIN D1 16:30
FT Tanjong Pagar Utd 0 - 1 Balestier Khalsa FC 0 - 0
SIN D1 16:30
FT Tampines Rovers FC 1 - 2 Hougang United FC 0 - 2
DAN U19 16:45
FT Esbjerg U19 8 - 2 Silkeborg U19 2 - 0
POL WD1 17:00
FT WKS Slask Wroclaw (W) 4 - 3 MKS Olimpia Szczecin (w) 1 - 1
TKM D1 17:00
FT Energetik Mary 0 - 2 FC Altyn Asyr 0 - 1
LIT D2 17:00
FT Hegelmann Litauen 2 - 1 Lietava Jonava 1 - 0
Por U23 17:00
FT Coimbra EC U23 1 - 2 Leixoes U23 1 - 1
Por U23 17:00
FT Belenenses U23 1 - 3 Maritimo U23 1 - 3
EST D1 17:00
FT Levadia Tallinn 2 - 0 Viljandi Tulevik 2 - 0
HUN U19A 17:00
FT Diosgyor VTK U19 1 - 2 NergihasaU19 1 - 1
EST D2 17:00
FT Tartu JK Maag Tammeka B 3 - 3 FC Maardu 2 - 0
EST D2 17:00
FT Kohtla Jarve JK Jarve 2 - 3 Elva 1 - 1
EST D2 17:00
FT FC Nomme United 1 - 1 Parnu JK 1 - 1
GER U17 17:00
FT Preussen Munster U17 3 - 3 Arminia Bielefeld U17 2 - 0
GER U19 17:00
FT Hoffenheim U19 1 - 2 Karlsruher SC U19 1 - 2
GER U19 17:00
FT Hertha Berlin U19 5 - 1 MagdeburgU19 2 - 0
RUS YthC 17:00
FT Arsenal Tula Youth 0 - 3 FC Terek Groznyi Youth 0 - 2
RUS YthC 17:00
FT Dinamo Moscow Youth 1 - 3 FK Krasnodar Youth 0 - 2
RUS YthC 17:00
FT PFC Sochi Youth 3 - 1 Rotor Volgograd Youth 1 - 0
RUS D1 17:00
FT Veles 3 - 0 Chertanovo Moscow 1 - 0
RUS D1 17:00
FT Yenisey Krasnoyarsk 3 - 2 FK Chayka K-SR 2 - 1
DAN U17 17:00
FT FC Kobenhavn U17 5 - 0 Horsens U17 2 - 0
ITA YTHL 17:00
FT AS Roma U20 4 - 0 Atalanta U20 2 - 0
EST D3 17:00
FT Rakvere FC Flora 1 - 6 Keila JK 1 - 3
EST D3 17:00
FT Viimsi MRJK 2 - 5 Voru JK 2 - 1
EST D3 17:00
FT Laanemaa Haapsalu 1 - 5 JK Welco Elekter 0 - 3
RUS D2 17:00
FT Sibir-M Novosibirsk 2 - 1 FC Lada Togliatti 1 - 0
SWE WD2 17:00
FT Lidkopings FK (w) 1 - 1 Sunnana SK (w) 0 - 0
POL ME 17:00
FT Wisla Krakow (Youth) 2 - 1 Korona Kielce (Youth) 0 - 1
POR D2 17:00
FT FC Arouca 1 - 0 SL Benfica B 0 - 0
AZE D1 17:00
FT Sabail 1 - 1 Keshla FK 0 - 0
KCL 17:00
FT Daejeon Korail 0 - 0 Gimhae City 0 - 0
SPA FDH 17:00
FT Peinsa F.S. Cartagena Futsal 6 - 3 Peniscola Futsal 5 - 1
SPA FDH 17:00
FT DKV Seguros Zaragoza Indoor So 4 - 3 Real Betis Futsal 2 - 2
DEN WD2 17:00
FT Sundby BK (w) 3 - 1 Boldklubben AF 1893 (w) 2 - 1
DEN WD2 17:00
FT Naesby BK (w) 0 - 1 Herlufsholm GF (w) 0 - 1
DEN WD2 17:00
FT FC Damso (w) 1 - 1 Skovlunde IF (w) 1 - 0
Greece U19 17:00
FT OFI Crete U19 1 - 1 Panathinaikos U19 1 - 1
LAT D1 17:00
FT Jelgava 0 - 2 Riga FC 0 - 1
DEN D4 17:00
FT BK Fremad Valby 1 - 2 Koge Nord FC 1 - 2
DEN D4 17:00
FT Avedore IF 0 - 3 Karlslunde IF 0 - 3
Spain D4 17:00
FT CD Alhaurino 1 - 1 Melilla CD 0 - 0
Pol D4 17:00
FT Baltyk Koszalin 1 - 0 Jarota Jarocin 1 - 0
Pol D4 17:00
FT Korona II Kielce 1 - 1 Hetman Zamosc 0 - 1
FAR D2 17:00
FT KI Klaksvik II 2 - 0 B71 Sandur 0 - 0
CRSK U19 17:00
FT Hajduk Split U19 3 - 0 ZNK Osijek U19 1 - 0
THA D2 17:00
FT Chanthaburi FC 0 - 0 Chachoengsao FC 0 - 0
GEO D1 17:30
FT Samtredia 0 - 0 FC Telavi 0 - 0
UZB D1 17:30
FT Dinamo Samarqand 2 - 0 Oktepa 1 - 0
DAN U19 17:30
FT Odense BK U19 4 - 0 Vejle U19 1 - 0
BLR D2 17:30
FT Arsenal Dzyarzhynsk 3 - 2 Volna Pinsk 1 - 1
IWD1 17:30
FT Sassuolo (w) 3 - 0 Florentia(w) 2 - 0
TUR D1 17:30
FT Caykur Rizespor 5 - 3 Ankaragucu 2 - 3
TUR D2 17:30
FT Bandirmaspor 1 - 1 Eskisehirspor 0 - 1
TUR D2 17:30
FT Samsunspor 0 - 3 Istanbulspor 0 - 0
TUR D2 17:30
FT Umraniyespor 1 - 2 Keciorengucu 1 - 0
TUR 3B 17:30
FT Duzcespor 2 - 2 Siirt Il Ozle Idaresi Spor 1 - 1
Greece U19 17:30
FT Volos Nps U19 0 - 3 PAS Giannina U19 0 - 0
POL D1 17:40
FT Gornik Leczna 0 - 0 Widzew lodz 0 - 0
THA PR 17:45
FT Chiangrai United 2 - 1 Ratchaburi FC 1 - 0
THA D1 17:45
FT Kasetsart FC 1 - 0 Sisaket FC 1 - 0
UKR D1 18:00
FT FC Mynai 0 - 1 FC Mariupol 0 - 0
GER D2 18:00
FT Eintracht Braunschweig 2 - 1 VfL Bochum 1 - 1
GER D2 18:00
FT Greuther Furth 0 - 1 Hamburger SV 0 - 1
GER D2 18:00
FT Karlsruher SC 3 - 0 SV Sandhausen 2 - 0
TKM D1 18:00
FT HTTU Asgabat 2 - 1 Nebitci 0 - 0
UKR U21 18:00
FT Dnipro-1 U21 0 - 2 Desna Chernihiv U21 0 - 1
GER U19 18:00
FT St. Pauli U19 0 - 2 Chemnitzer U19 0 - 1
HUN U19A 18:00
FT Debrecin VSC U19 3 - 1 Puskas Akademia FehervarU19 2 - 0
GER U17 18:00
FT SV Lippstadt U17 1 - 2 Monchengladbach U17 0 - 1
GER U17 18:00
FT Hertha Zehlendorf U17 1 - 5 VfL Wolfsburg U17 0 - 3
GER U17 18:00
FT Dynamo DresdenU17 8 - 1 Chemnitzer(U17) 2 - 0
GER U17 18:00
FT Viktoria Berlin U17 0 - 3 Werder Bremen U17 0 - 3
GER U17 18:00
FT Eintr. BraunschweigU17 1 - 3 RasenBallsport LeipzigU17 1 - 3
THA D1 18:00
FT Lampang FC 0 - 3 Nakhon Pathom FC 0 - 0
THA PR 18:00
FT Prachuap Khiri Khan 2 - 2 BEC Tero Sasana 1 - 0
FIN D3 A 18:00
FT JaPS 0 - 3 Kiffen Helsinki 0 - 1
FIN D3 A 18:00
FT NJS 1 - 2 Viikingit 0 - 0
FIN D3 A 18:00
FT PEPO Lappeenranta 6 - 0 Lahden Reipas 4 - 0
FIN D3 A 18:00
FT EPS Espoo 0 - 3 PK Keski Uusimaa 0 - 2
DEN D2 18:00
FT SfB Oure 1 - 2 VSK Arhus 0 - 1
DAN U19 18:00
FT Lyngby Fodbold Club U19 5 - 0 Aalborg BK U19 2 - 0
DAN U19 18:00
FT Nordsjaelland U19 3 - 1 Randers Freja U19 1 - 1
RUS YthC 18:00
FT FC Tambov Youth 1 - 4 FK Rostov Youth 1 - 1
RUS YthC 18:00
FT CSKA Moscow (R) 1 - 1 Lokomotiv Moscow Youth 0 - 1
RUS YthC 18:00
FT Rubin Kazan (R) 2 - 0 FK Ural Youth 0 - 0
RUS YthC 18:00
FT Zenit St.Petersburg Youth 3 - 0 Khimki Youth 2 - 0
GER U19 18:00
FT Hallescher FC U19 0 - 1 Union Berlin U19 0 - 0
GER U19 18:00
FT RB LeipzigU19 3 - 0 FC Viktoria 1889 Berlin U19 0 - 0
GER U19 18:00
FT VfL Bochum U19 2 - 0 Fortuna Koln U19 1 - 0
GER U19 18:00
FT Augsburg U19 5 - 2 Greuther Furth U19 3 - 0
ENG PU23 18:00
FT Chelsea U23 3 - 2 Derby County U23 0 - 0
SWE D1 SN 18:00
FT Lindome GIF 1 - 1 Qviding FIF 1 - 0
SWE D1 SN 18:00
FT Lunds BK 3 - 0 Karlskrona AIF 2 - 0
SWE D1 SN 18:00
FT Taby 1 - 1 Orebro Syrianska IF 1 - 0
RUS D1 18:00
FT Irtysh 1946 Omsk 0 - 0 FK Krasnodar II 0 - 0
RUS D1 18:00
FT Spartak Moscow II 0 - 3 Gazovik Orenburg 0 - 1
SWE D3 18:00
FT Assyriska 7 - 0 Rynninge IK 3 - 0
SWE D3 18:00
FT Atvidabergs 3 - 1 Syrianska Botkyrka IF 1 - 0
SWE D3 18:00
FT BK Forward 5 - 0 Trosa Vagnhärad SK 3 - 0
SWE D3 18:00
FT FC Gute 2 - 0 Newroz FC 2 - 0
SWE D3 18:00
FT Kumla 5 - 2 Huddinge IF 2 - 1
SWE D3 18:00
FT Tyreso FF 2 - 1 Assyriska IF i Norrkoping 0 - 1
SWE D3 18:00
FT Varmbols FC 2 - 2 Syrianska Eskilstuna IF 1 - 1
RUS PR 18:00
FT Zenit St. Petersburg 3 - 1 FK Sochi 2 - 0
AUS D3 18:00
FT SC Austria Lustenau B 2 - 5 FC Lauterach 0 - 2
FIN D2 18:00
FT Ekenas IF Fotboll 4 - 2 SJK Akatemia 1 - 0
FIN D2 18:00
FT Jaro 1 - 1 AC Kajaani 1 - 0
FIN D3 A 18:00
FT FC Vaajakoski 3 - 1 GBK Kokkola 0 - 0
BLR D2 18:00
FT Sputnik Rechitsa 5 - 0 Naftan Novopolock 1 - 0
RUS D2 18:00
FT FK Biolog 4 - 0 Inter Cherkessk 1 - 0
SWE WD2 18:00
FT AIK Solna (w) 1 - 0 Moron BK (w) 1 - 0
FIN WD1 18:00
FT Jyvaskylan Pallokerho (w) 2 - 1 Y Ilves (W) 0 - 0
FIN WD1 18:00
FT TPS Turku (w) 0 - 1 TiPS Vantaa (w) 0 - 0
FIN D3 A 18:00
FT Atlantis 3 - 5 HJS Akatemia 2 - 2
FIN D3 A 18:00
FT GrIFK Kauniainen 5 - 1 Jazz Pori 2 - 0
FIN D3 A 18:00
FT P-Iirot 1 - 0 Ilves Tampere II 0 - 0
FIN D3 A 18:00
FT TPV Tampere 3 - 3 PIF Parainen 2 - 0
ROM D1 18:00
FT Chindia Targoviste 1 - 0 Gaz Metan Medias 0 - 0
RUS D2 18:00
FT Sokol 1 - 0 Salyut-Energia Belgorod 0 - 0
SPA D1 18:00
FT Granada CF 1 - 0 Sevilla 0 - 0
TUR 3B 18:00
FT Kahta 02 Spor 1 - 1 Yimpas Yozgatspor 0 - 0
TUR 3B 18:00
FT Mardin BB 1 - 1 Darica Genclerbirligi 0 - 1
TUR 3B 18:00
FT Yomraspor 2 - 1 Tepecik Bld 0 - 1
TUR 3B 18:00
FT Cizrespor 2 - 2 Somaspor 1 - 1
TUR 3B 18:00
FT Elazig Belediyespor 1 - 0 Batman Petrolspor 0 - 0
TUR 3B 18:00
FT Kelkit Belediye Hurriyet 2 - 0 Kozan BLD.SPOR 1 - 0
TUR 3B 18:00
FT Fatsa Belediyespor 1 - 0 Payasspor 0 - 0
DEN WD2 18:00
FT Solrod (w) 2 - 3 Osterbro IF (w) 1 - 2
EST WD2 18:00
FT Saku Sporting (W) 1 - 2 Vaprus Parnu (w) 0 - 2
MAC D1 18:00
FT Casa De Portugal 4 - 4 CD Monte Carlo 1 - 1
UZB D1 18:00
FT Mashal Muborak 0 - 2 OTMK Olmaliq 0 - 1
DEN D4 18:00
FT Viby IF 3 - 3 Hedensted 1 - 1
GER OBW 18:00
FT Bremer SV 2 - 1 ESC Geestemunde 0 - 0
GER OBW 18:00
FT FC Blaus Weiss 90 Berlin 1 - 1 Torgelower SV Greif 0 - 0
BLR RL 18:00
FT Smolevichi Reserves 0 - 1 Torpedo Zhodino Reserves 0 - 0
Pol D4 18:00
FT Swit Nowy Dwor Mazowiecki 3 - 0 KS Kutno 1 - 0
Pol D4 18:00
FT Unia Swarzedz 2 - 0 Pomorzanin Torun 0 - 0
Pol D4 18:00
FT Zaglebie Lubin B 2 - 0 Polonia Bytom 1 - 0
NOR D1 W 18:00
FT Grei (w) 1 - 3 Honefoss (w) 1 - 3
NOR D1 W 18:00
FT Ovrevoll Hosle(W) 2 - 1 Fart (w) 2 - 0
THA D2 18:00
FT Bankhai United 0 - 2 Rayong United 0 - 1
UKR D3 18:00
FT Dinaz Vyshgorod 3 - 2 FC Halych 0 - 0
TKM D1 18:15
FT Sagadam FK 1 - 1 FC MERW 0 - 0
ENG PR 18:30
FT Everton 2 - 2 Liverpool 1 - 1
HUN WD1 18:30
FT Kelen SC (w) 3 - 2 Gyori Dozsa (w) 1 - 0
KSA YTH 18:30
FT Abha U20 2 - 5 Al-Fath (Youth) 0 - 0
NORW 18:30
FT Sandviken (w) 2 - 2 Roa (w) 1 - 2
SCO PR 18:30
FT Celtic FC 0 - 2 Glasgow Rangers 0 - 1
RUS D2 18:30
FT Anzhi Makhachkala 2 - 1 Stavropolye-2009 1 - 0
GER Reg 18:30
FT FSV luckenwalde 2 - 0 Bischofswerdaer FV 1 - 0
GER Reg 18:30
FT Berliner AK 07 3 - 1 FSV Optik Rathenow 1 - 1
GER Reg 18:30
FT VfB Auerbach 0 - 2 BSG Chemie Leipzig 0 - 1
TUR 3B 18:30
FT Aksarayspor 1 - 0 Muglaspor 0 - 0
TUR 3B 18:30
FT Kestel 3 - 4 Bayrampasa 1 - 3
TUR 3B 18:30
FT Ceyhanspor 4 - 0 Tekirdagspor 2 - 0
TUR 3B 18:30
FT Erzin Belediyespor 0 - 4 Nazillispor 0 - 0
GER OBW 18:30
FT Rotenburger SV 3 - 1 TuS Bersenbruck 3 - 1
SER U19 18:30
FT Cukaricki U19 7 - 0 RFK Novi Sad 1921 U19 5 - 0
DEN D2 18:45
FT FA 2000 1 - 0 Vanlose 0 - 0
MOL D1 19:00
FT FC Sfintul Gheorghe 1 - 1 Dinamo-Auto 1 - 1
GER U17 19:00
FT SV Darmstadt U17 3 - 1 SV Wehen Wiesbaden U17 1 - 1
THA D1 19:00
FT Khonkaen United 2 - 1 Udon Thani 0 - 1
THA D1 19:00
FT Phrae United FC 2 - 2 JL Chiangmai United 1 - 2
FIN D3 A 19:00
FT PK-35 Vantaa 6 - 0 Kultsu Lappeenranta 2 - 0
LAT D1 19:00
FT BFC Daugavpils 1 - 0 Metta/LU Riga 0 - 0
LAT D1 19:00
FT FK Spartaks Jurmala 1 - 2 FK Ventspils 1 - 1
DAN U19 19:00
FT Aarhus AGF U19 3 - 2 BrondbyU19 2 - 0
DAN U19 19:00
FT FC Kobenhavn U19 2 - 0 Horsens U19 1 - 0
THA PR 19:00
FT Bangkok Glass 2 - 2 Samut Prakan City 1 - 1
GER D3 19:00
FT Bayern Munchen (Youth) 0 - 0 Kaiserslautern 0 - 0
GER D3 19:00
FT Hansa Rostock 1 - 1 TSV 1860 Munchen 0 - 1
GER D3 19:00
FT SV Wehen Wiesbaden 0 - 1 SV Waldhof Mannheim 0 - 1
GER D3 19:00
FT Zwickau 1 - 2 Uerdingen KFC 05 1 - 2
GER D3 19:00
FT Ingolstadt 2 - 1 SC Verl 1 - 1
GER D3 19:00
FT VFB Lubeck 0 - 1 Dynamo Dresden 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Bayern Alzenau 1 - 4 TSG Hoffenheim (Youth) 1 - 1
GER Reg 19:00
FT SV Elversberg 4 - 2 Rot-Weiss Koblenz 2 - 1
GER Reg 19:00
FT FC 08 Hombrug 2 - 2 FSV Frankfurt 1 - 1
GER Reg 19:00
FT FC Giessen 1 - 1 SG Sonnenhof Grossaspach 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Hessen Kassel 1 - 3 Astoria Walldorf 1 - 0
GER Reg 19:00
FT TSV Schott Mainz 3 - 0 FSV Mainz 05 (Youth) 1 - 0
GER Reg 19:00
FT Eintracht Stadtallendorf 1 - 0 Vfr Aalen 1 - 0
GER Reg 19:00
FT VfB Stuttgart II 6 - 2 Bahlinger 0 - 1
GER Reg 19:00
FT Bonner 0 - 2 Fortuna Dusseldorf (Youth) 0 - 2
GER Reg 19:00
FT Borussia Dortmund (Youth) 6 - 0 Rot-Weiss Ahlen 5 - 0
GER Reg 19:00
FT Sportfreunde Lotte 3 - 2 Monchengladbach AM. 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Rot-Weiss Essen 1 - 0 Preuben Munster 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Wegberg-Beeck 1 - 1 SV Straelen 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Wiedenbruck 4 - 4 Fortuna Koln 3 - 3
GER Reg 19:00
FT Wuppertaler 0 - 0 SV Rodinghausen 0 - 0
GER Reg 19:00
FT Werder Bremen (Youth) 2 - 2 SSV Jeddeloh 2 - 1
SWE D1 SN 19:00
FT Tvaakers IF 2 - 1 Skovde AIK 1 - 0
SWE D1 SN 19:00
FT Motala AIF FK 3 - 5 Eskilsminne IF 2 - 2
SWE D1 SN 19:00
FT IFK Berga 1 - 5 Vasalunds IF 1 - 3
SWE D1 SN 19:00
FT Sollentuna United 2 - 1 Karlslunds IF HFK 1 - 0
DEN D2 19:00
FT Hillerod Fodbold 1 - 3 Nykobing FC 0 - 1
DEN D2 19:00
FT Skovshoved 3 - 3 Naestved 2 - 0
DEN D2 19:00
FT AB Tarnby 1 - 2 KFUM Roskilde 1 - 2
DEN D2 19:00
FT BK Frem 1 - 1 Thisted FC 0 - 0
DEN D2 19:00
FT Brabrand 1 - 1 Aarhus Fremad 0 - 0
DEN D2 19:00
FT Dalum 4 - 3 Middelfart G og 2 - 3
RUS D1 19:00
FT Krylya Sovetov 3 - 0 Volgar Astrakhan 0 - 0
DEN WD1 19:00
FT Aalborg (w) 1 - 4 Fortuna Hjorring (w) 0 - 2
DEN WD1 19:00
FT Kolding B (w) 3 - 3 HB Koge (w) 2 - 1
DEN WD1 19:00
FT Brondby IF (w) 0 - 0 Nordsjaelland (w) 0 - 0
MOL D2 19:00
FT FC Cahul-2005 6 - 0 Victoria Bardar 3 - 0
MOL D2 19:00
FT Real Succes 0 - 1 FC Tighina 0 - 1
DAN U17 19:00
FT Esbjerg FB U17 2 - 1 Silkeborg IF U17 1 - 0
GER U19 19:00
FT VfL Wolfsburg U19 0 - 2 Hamburger SV U19 0 - 1
ITA D2 19:00
FT Cosenza Calcio 1914 1 - 1 Cittadella 1 - 1
ITA D2 19:00
FT Cremonese 0 - 0 Venezia 0 - 0
ITA D2 19:00
FT Pordenone Calcio SSD 3 - 3 Spal 2 - 1
ITA D2 19:00
FT Reggio Audace FC 0 - 1 Chievo 0 - 1
ITA D2 19:00
FT Salernitana 4 - 1 Pisa 1 - 0
ENG L1 19:00
FT Milton Keynes Dons 2 - 0 Gillingham 1 - 0
ARM D1 19:00
FT FC Avan Academy 7 - 0 Shirak 4 - 0
ARM D2 19:00
FT FC West Armenia 8 - 0 Pyunik B 6 - 0
FIN D2 19:00
FT Gnistan Helsinki 1 - 2 AC Oulu 0 - 1
POL D1 19:00
FT OKS Stomil Olsztyn 1 - 1 Arka Gdynia 0 - 1
BLR D2 19:00
FT Khimik Svetlogorsk 2 - 1 Smorgon FC 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Pitea IF 4 - 0 Sandviks IK 1 - 0
SWE D3 19:00
FT Bodens BK 1 - 1 IFK Ostersund 0 - 1
SWE D3 19:00
FT Friska Viljor FC 2 - 1 Moron BK 1 - 0
SWE D3 19:00
FT Skelleftea FF 3 - 0 Ytterhogdal IK 1 - 0
SWE D3 19:00
FT Stöde IF 3 - 2 Gottne IF 2 - 1
SWE D3 19:00
FT Taftea IK 1 - 1 Umea FC Academy 1 - 1
SWE D3 19:00
FT IFK Umea 1 - 2 Notvikens IK 1 - 1
GER U19 19:00
FT Hannover 96 U19 1 - 1 Eimsbutteler TV U19 1 - 0
DEN D2 19:00
FT Holbaek 2 - 3 FC Sydvest 1 - 1
DEN D1 19:00
FT Kolding FC 1 - 1 Esbjerg 1 - 0
TUR 3B 19:00
FT Catalca Spor 2 - 1 Carsambaspor 1 - 0
TUR 3B 19:00
FT Erokspor 3 - 1 Sile Yildizspor 1 - 1
TUR 3B 19:00
FT Golcukspor 0 - 0 Celspor 0 - 0
TUR 3B 19:00
FT Yalovaspor 0 - 1 Karsiyaka 0 - 1
TUR 3B 19:00
FT Halide Edip Adivarspor 0 - 0 Agri 1970 Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00
FT Kutahyaspor 1 - 2 Sanger 0 - 1
TUR 3B 19:00
FT Bergama Belediyespor 4 - 1 Turk Metal Kirikkale 1 - 1
TUR 3B 19:00
FT Yldrm Belediyesispor 1 - 0 Karaman Belediyesi Spor 0 - 0
TUR 3B 19:00
FT Sultanbeyli 1 - 3 Adiyamanspor 0 - 1
SWE D3 19:00
FT IK Oddevold 4 - 0 Vanersborg FK 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Grebbestads IF 1 - 1 IK Gauthiod 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Karlstad BK B 0 - 4 Stenungsunds IF 0 - 2
SWE D3 19:00
FT IFK Tidaholm 1 - 2 Nordvarmland FF 1 - 1
SWE D3 19:00
FT Savedalens IF 0 - 5 Lidkopings FK 0 - 0
SWE D3 19:00
FT Vanersborgs IF 3 - 0 IFK Amal 1 - 0
SWE D3 19:00
FT Ahlafors IF 2 - 1 Vargarda IK 0 - 0
AZE D1 19:00
FT Qarabag 3 - 0 FK Gilan Gabala 1 - 0
LIT D1 19:00
FT FK Zalgiris Vilnius 0 - 0 Suduva 0 - 0
NOR D2 19:00
FT Bryne 2 - 0 Flekkeroy 2 - 0
Germany BL 19:00
FT Viktoria Aschaffenburg 2 - 0 Schweinfurt 05 FC 0 - 0
Germany BL 19:00
FT FV Illertissen 2 - 1 VfB Eichstatt 2 - 0
Germany BL 19:00
FT SV Schalding Heining 2 - 1 SV Heimstetten 0 - 1
Germany BL 19:00
FT TSV 1860 Rosenheim 0 - 1 SpVgg Bayreuth 0 - 0
GER OBW 19:00
FT TuS Koblenz 1 - 0 TSV Emmelshausen 0 - 0
Kosovo L 19:00
FT KF Llapi 0 - 1 KF Drenica Skenderaj 0 - 0
Kosovo L 19:00
FT Prishtina 4 - 0 KF Besa Pec 2 - 0
GER OBW 19:00
FT FV Ravensburg 2 - 3 Neckarsulmer Sport-Union 1 - 2
GER OBW 19:00
FT Pforzheim 1 - 1 Villingen 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Sportfreunde Dorfmerkingen 1 - 3 Goppinger SV 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Stuttgarter Kickers 4 - 1 Nottingen 0 - 0
GER OBW 19:00
FT FC Pipinsried 0 - 1 SV Pullach 0 - 1
GER OBW 19:00
FT TSV Dachau 1865 1 - 2 TSV Kottern 0 - 1
GER OBW 19:00
FT TSV Landsberg 2 - 2 FC Ismaning 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Brandenburger SC Sud 05 1 - 1 1. FC Lok Stendal 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Rostocker FC 2 - 1 Greifswalder FC 0 - 0
GER OBW 19:00
FT FSV Martinroda 1 - 1 Carl Zeiss Jena II 0 - 0
GER OBW 19:00
FT Rot-Weiss Erfurt 0 - 0 FC Oberlausitz 0 - 0
GER OBW 19:00
FT VfB 1921 Krieschow 2 - 4 Hallen 0 - 0
Spain D4 19:00
FT Arucas CF 0 - 1 Panaderia Pulido 0 - 0
BLR RL 19:00
FT FC Isloch Reserves 1 - 1 Bate Borisov Reserves 0 - 1
BLR RL 19:00
FT Shakhter Soligorsk Reserves 2 - 1 Dinamo Minsk Reserves 1 - 0
AUS L 19:00
FT Sportunion Mauer 5 - 2 Stadlau 2 - 1
AUS L 19:00
FT SV Wienerberger 3 - 0 ASV 13 Vienna 2 - 0
GER SHL 19:00
FT Eutin 08 0 - 1 SV Todesfelde 0 - 0
GER SHL 19:00
FT TSV Altenholz 2 - 1 Husumer SV 0 - 0
GER OBW 19:00
FT SpVgg Ansbach 6 - 0 DJK Ammerthal 0 - 0
BLR D3 19:00
FT FC Molodechno 5 - 3 Osipovichy 3 - 1
Pol D4 19:00
FT Chemik Police 0 - 2 Sokol Kleczew 0 - 1
Pol D4 19:00
FT Elana Torun 5 - 0 KS Mieszko Gniezno 3 - 0
Pol D4 19:00
FT GKS Przodkowo 4 - 0 Baltyk Gdynia 2 - 0
Pol D4 19:00
FT Gwardia Koszalin 0 - 4 KS Polonia Sroda Wlkp 0 - 0
Pol D4 19:00
FT KS Wasilkow 1 - 8 Sokol Aleksandrow Lodzki 1 - 2
Pol D4 19:00
FT Ursus Warszawa 0 - 1 Legia Warszawa B 0 - 0
ROM D3 19:00
FT ACS KSE Targu Secuiesc 2 - 3 SR Brasov 0 - 2
ROM D3 19:00
FT ACS Somuz Falticeni 0 - 1 Ceahlaul Piatra Neamt 0 - 1
ROM D3 19:00
FT AFC Progresul Spartac Bucuresti 1 - 2 Tunari 0 - 0
ROM D3 19:00
FT CSO Petrolul Potcoava 0 - 3 FCM Alexandria 0 - 1
ROM D3 19:00
FT Inainte Modelu 0 - 1 Mostistea Ulmu 0 - 1
ROM D3 19:00
FT FC Otelul Galati 4 - 0 SC Bacau 2 - 0
ROM D3 19:00
FT Jiul Petrosani 2 - 2 CS Viitorul Daesti 2 - 1
CRSK U19 19:00
FT NK Varazdin U19 2 - 5 NK Istra 1961 U19 0 - 2
ROM D3 19:00
FT CS Avantul Periam 1 - 4 Crisul Chisineu Cris 1 - 1
ROM D3 19:00
FT Metalurgistul Cugir 2 - 1 FC Ariesu Turda 1 - 1
GER SHL 19:00
FT Eckernforder SV 1 - 1 TSV Kronshagen 1 - 0
UKR D3 19:00
FT Obolon Brovar Kiev II 2 - 2 Rubikon 0 - 0
UKR D3 19:00
FT FC Bukovyna chernivtsi 2 - 2 FC Chernigiv 2 - 1
Pol D4 19:00
FT Podlasie Biala Podlaska 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg 0 - 2
URU U19 19:00
FT Racing Club de Montevideo U19 3 - 0 Liverpool Montevideo U19 2 - 0
ROM D3 19:00
FT Husana Husi 0 - 2 Stiinta Miroslava 0 - 1
ROM D3 19:00
FT Unirea Alba Iulia 1 - 4 Avantul Reghin 1 - 2
Kosovo D1 19:00
FT KF Ulpiana 2 - 0 KF Vllaznia Pozheran 1 - 0
ROM D3 19:00
FT Progresul Somcuta Mare 2 - 4 CA Oradea 1 - 1
KSA YTH 19:10
FT Hajer (Youth) 1 - 1 Al Wehda (Youth) 0 - 0
BUL D2 19:15
FT Septemvri Sofia 1 - 0 Litex Lovech 1 - 0
KSA YTH 19:25
FT Al-Hilal (Youth) 1 - 0 Al-Qadasiya (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:25
FT Al-Shabab (Youth) 0 - 1 Ohud Medina Youths 0 - 0
KSA YTH 19:30
FT Al-Faisaly Harmah Youth 0 - 1 Al-Ittihad (Youth) 0 - 0
MKD D2 19:30
FT Pobeda Prilep 1 - 2 Bregalnica Stip 0 - 0
MKD D2 19:30
FT FK Roseman 0 - 4 FK Tikves Kavadarci 0 - 2
MKD D2 19:30
FT Pehchevo 1 - 1 FK Sloga 1934 Vinica 0 - 0
MKD D2 19:30
FT Kamenica-Sasa 0 - 0 FK Osogovo 0 - 0
MKD D2 19:30
FT FC Plackovica 1 - 1 FK Kozuv 0 - 1
FRA WD1 19:30
FT Dijon w 2 - 1 Le Havre (w) 1 - 0
FRA WD1 19:30
FT Fleury 91 (w) 1 - 1 Paris FC (w) 1 - 1
FRA WD1 19:30
FT Issy FF (w) 3 - 1 Bordeaux (w) 1 - 1
FRA WD1 19:30
FT Reims (w) 0 - 1 Montpellier (w) 0 - 1
CYP D2 19:30
FT Anagennisi FC Deryneia 2 - 2 Alki Oroklini 0 - 2
CYP D2 19:30
FT Aris Limassol 1 - 0 Ahironas Liopetriou 0 - 0
CYP D2 19:30
FT Agia Napa 2 - 2 AE Zakakiou 1 - 1
CYP D2 19:30
FT Akritas Chloraka 1 - 1 Kouris Erimi 1 - 1
CYP D2 19:30
FT PAEEK 3 - 1 Digenis Morphou 2 - 0
CYP D2 19:30
FT Onisilos Sotiras 2 - 0 Omonia Aradippou 0 - 0
CYP D2 19:30
FT Xylotympou 0 - 2 Othellos Athienou 0 - 0
CYP D2 19:30
FT Dignis Yepsonas 1 - 0 Thoi Lakatamias 1 - 0
BPL (W) 19:30
FT Standard Liege (w) 5 - 1 Zulte Waregem VV (w) 3 - 0
MKD D2 19:30
FT FK Rinija 1 - 0 Vardar Forino 0 - 0
MKD D2 19:30
FT Korab Debar 1 - 0 FK Ohrid 2004 1 - 0
MKD D2 19:30
FT KF Veleshta 2 - 1 Vlazrimi Kicevo 0 - 1
MKD D2 19:30
FT FK Drita Bogovinje 0 - 0 FK Skopje 0 - 0
BLR D2 19:30
FT Krumkachy Minsk 2 - 0 FK Orsha 0 - 0
FIN WD1 19:30
FT KuPs (W) 4 - 1 PK-35 RY (w) 2 - 0
MKD D1 19:30
FT FC Vardar Skopje 1 - 5 FK Shkendija 79 1 - 2
FRA U19 19:30
FT Ajaccio U19 1 - 3 Cannes AS U19 0 - 2
LBN D1 19:30
FT Salam Zgharta 0 - 3 Trables Sports Club 0 - 0
LBN D1 19:30
FT Al-Safa 1 - 4 Al Bourj 1 - 2
LBN D1 19:30
FT Al Akhaahli Alay 1 - 1 Shabab Sahel 0 - 0
LBN D1 19:30
FT Tadamon Sour 0 - 0 Al-Ahed 0 - 0
GER OBW 19:30
FT Freiburger FC 0 - 2 FC Bruchsal 0 - 0
Pol D4 19:30
FT Bron Radom 1 - 2 MLKS Znicz Biala Piska 0 - 2
Pol D4 19:30
FT GKS Pniowek Pawlowice Slaskie 3 - 0 Foto-Higiena Olawa 1 - 0
Pol D4 19:30
FT LKS Goczalkowice Zdroj 1 - 3 Miedz Legnica II 0 - 1
Pol D4 19:30
FT Piast Zmigrod 1 - 1 Rekord Bielsko-Biala 0 - 0
Pol D4 19:30
FT Stal Stalowa Wola 2 - 0 Stal Krasnik 2 - 0
Pol D4 19:30
FT Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 0 KS Energetyk ROW 0 - 0
INT CF 19:30
FT Defensores de Belgrano 0 - 0 Nueva Chicago 0 - 0
Bos HD1 19:30
FT Drina Zvornik 1 - 1 FK Slavija 0 - 0
Bos HD1 19:30
FT FK Jedinstvo Brcko 1 - 3 Zeljeznicar Banja Luka 1 - 1
Bos HD1 19:30
FT FK Podrinje 1 - 4 Rudar Prijedor 1 - 2
Bos HD1 19:30
FT HNK Capljina 0 - 1 Bratstvo Gracanica 0 - 0
Bos HD1 19:30
FT Leotar 0 - 1 Zvi Jerzy Da 0 - 1
Bos HD1 19:30
FT FK Igman Konjic 1 - 0 Jedinstvo Bihac 0 - 0
Bos HD1 19:30
FT NK Slaven Zivinice 0 - 1 GOSK Gabela 0 - 0
MAC L W 19:30
FT FK Shkendija (W) 1 - 3 Zfk Pobeda Prilep (w) 0 - 3
UKR D3 19:30
FT MFK Mykolaiv II 1 - 2 Cherkaskyi Dnipro 0 - 1
UKR D3 19:30
FT Volyn Lutsk Reserves 1 - 4 FK Epitsentr Dunayivtsi 1 - 3
Bos HD1 19:30
FT FK Rudar Kakanj 2 - 0 FK Buducnost Banovici 0 - 0
KSA YTH 19:35
FT Al-Taawon Youths 1 - 1 Al-Feiha U20 0 - 0
HUN D1 19:45
FT Dafuji cloth MTE 2 - 1 Diosgyor VTK 1 - 0
AUT CUP 19:45
FT St.Polten 0 - 3 Red Bull Salzburg 0 - 1
POL PR 20:00
FT Cracovia Krakow 1 - 0 Piast Gliwice 1 - 0
FRA D2 20:00
FT Valenciennes 0 - 0 Sochaux 0 - 0
BI PL 20:00
FT Les Elephants FC 0 - 0 Muzinga FC 0 - 0
BI PL 20:00
FT Aigle Noir 4 - 3 Musongati FC 0 - 0
BI PL 20:00
FT Royal Muramvya FC 3 - 1 Le Messager Ngozi 1 - 1
BOS PL 20:00
FT Olimpik Sarajevo 0 - 3 FK Zeljeznicar 0 - 1
BOS PL 20:00
FT FK Krupa 0 - 1 Mladost Doboj Kakanj 0 - 0
TKM D1 20:00
FT Kopetdag Asgabat 0 - 2 FC Ahal 0 - 0
ENG PU23 20:00
FT Arsenal U23 3 - 3 Manchester United U23 1 - 1
SWE WD1 20:00
FT IK Uppsala (w) 0 - 2 Vaxjo (W) 0 - 1
SWE WD1 20:00
FT Djurgardens (w) 0 - 3 Linkopings (w) 0 - 1
SWE WD1 20:00
FT Vittsjo GIK (w) 1 - 1 FC Rosengard (w) 0 - 1
EST D1 20:00
FT JK Tallinna Kalev 1 - 4 Nomme JK Kalju 0 - 4
GER U17 20:00
FT Hertha BSC Berlin U17 3 - 2 St. PauliU17 1 - 1
THA D1 20:00
FT Samut Sakhon 2 - 2 Chainat FC 1 - 1
LAT D1 20:00
FT FK Valmiera 5 - 0 Tukums-2000 3 - 0
RUS YthC 20:00
FT Moscow State Youth 0 - 0 Ufa Youth 0 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Landskrona BoIS 3 - 0 Oskarshamns AIK 2 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Torns IF 2 - 1 IFK Varnamo 1 - 0
RUS D1 20:00
FT FK Nizhny Novgorod 1 - 0 SKA Khabarovsk 0 - 0
KSA YTH 20:00
FT Al Ahli Jeddah (Youth) 2 - 1 Al-Ettifaq (Youth) 1 - 0
DEN WD1 20:00
FT Thisted FC (w) 1 - 3 AGF Kvindefodbold APS (W) 0 - 3
DAN U17 20:00
FT Odense BK U17 4 - 3 VejleU17 0 - 0
THA PR 20:00
FT Muang Thong United 0 - 1 Trat FC 0 - 1
ITA D1 20:00
FT Napoli 4 - 1 Atalanta 4 - 0
ITA D2 20:00
FT ACD Virtus Entella 1 - 1 Reggina 0 - 0
GER Reg 20:00
FT BSV Rehden 3 - 0 FC Oberneuland 1 - 0
DEN D2 20:00
FT B93 Copenhagen 2 - 3 Naesby 1 - 1
DEN D2 20:00
FT Bronshoj 1 - 2 AB Copenhagen 1 - 1
POL D2 20:00
FT Stal Rzeszow 0 - 3 Slask Wroclaw II 0 - 1
CYP D1 20:00
FT AEK Larnaca 2 - 0 Doxa Katokopias 1 - 0
SAN L 20:00
FT Cailungo 2 - 3 SP Libertas 2 - 0
SAN L 20:00
FT Folgore/Falciano 1 - 0 Tre Fiori 0 - 0
SAN L 20:00
FT Murata 1 - 1 Entai Ravi Tucci 0 - 1
BLR D2 20:00
FT FC Gomel 3 - 0 Kommunalnik Slonim 2 - 0
AUS D3 20:00
FT USK Anif 0 - 2 SV Austria Salzburg 0 - 0
SWE WD2 20:00
FT IFK Kalmar (w) 5 - 3 Sandvikens IF (W) 3 - 2
SWE WD2 20:00
FT Alingsas (W) 7 - 0 Alvsjo AIK FF (w) 5 - 0
SWE WD2 20:00
FT Jitex DFF (w) 0 - 5 Hammarby (w) 0 - 2
SER D2 20:00
FT Borac Cacak 1 - 2 Radnicki 1923 Kragujevac 1 - 1
SER D2 20:00
FT FK Zarkovo 2 - 2 Dinamo Vranje 1 - 1
SER D2 20:00
FT Zemun 1 - 0 Kabel Novi Sad 0 - 0
AUS D3 20:00
FT Kufstein 5 - 2 SV Hall 1 - 2
CRO D2 20:00
FT HNK Cibalia 1 - 0 NK Solin 0 - 0
CRO D2 20:00
FT NK Junak 0 - 2 NK Opatija 0 - 1
CRO D2 20:00
FT NK Dugopolje 2 - 0 Kustosija 0 - 0
BUL D2 20:00
FT FC Hebar Pazardzhik 1 - 2 Sportist Svoge 1 - 1
BUL D2 20:00
FT Kariana Erden 2 - 2 FC Dobrudzha 1 - 0
BUL D2 20:00
FT Septemvri Simitli 2 - 0 FC Sozopol 1 - 0
BUL D2 20:00
FT Strumska Slava 1 - 0 Neff supporting Simic 1 - 0
POL D2 20:00
FT Hutnik Krakow 3 - 1 Skra Czestochowa 0 - 0
CRO D1 20:00
FT Dinamo Zagreb 3 - 2 HNK Gorica 2 - 0
SER D1 20:00
FT Indjija 1 - 0 Zlatibor Cajetina 1 - 0
DEN D1 20:00
FT Hobro 3 - 1 Herfolge Boldklub Koge 1 - 0
FRA U19 20:00
FT Amiens U19 3 - 2 LensU19 1 - 1
FRA U19 20:00
FT Pieve di Lota U19 1 - 4 Marseille U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Montpellier U19 2 - 1 Nice U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Rennes U19 3 - 1 Le Mans U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Angers SCO U19 3 - 1 Brest Stade U19 0 - 0
FRA U19 20:00
FT Nantes U19 1 - 1 Guingamp U19 1 - 1
SWE D2 20:00
FT Halmstads 2 - 0 IK Brage 2 - 0
SWE D2 20:00
FT Osters IF 2 - 0 Degerfors IF 1 - 0
MNE D1 20:00
FT OFK Petrovac 1 - 1 Decic Tuzi 1 - 0
SLO D2 20:00
FT ND Beltinci 0 - 2 Roltek Dob 0 - 2
SLO D2 20:00
FT NK Bilje 6 - 1 Smartno 2 - 0
SLO D2 20:00
FT NK Fuzinar 1 - 1 Jadran Dekani 1 - 1
SLO D2 20:00
FT Krsko Posavlje 1 - 0 Brda 0 - 0
SLO D2 20:00
FT NK Primorje 1 - 4 Radomlje 1 - 2
SLO D2 20:00
FT Drava 1 - 0 Triglav Gorenjska 1 - 0
IWD1 20:00
FT Empoli (w) 1 - 0 Napoli (w) 0 - 0
IWD1 20:00
FT San Marino College (w) 2 - 3 Res Roma (w) 2 - 2
FIN D3 A 20:00
FT Klubi 04 Helsinki 3 - 2 FC Espoo 2 - 2
SWE D1 20:00
FT Falkenberg 2 - 1 Orebro 0 - 0
TUR D1 20:00
FT Kayserispor 1 - 3 Sivasspor 0 - 1
TUR D1 20:00
FT Konyaspor 1 - 1 Yeni Malatyaspor 0 - 0
TUR D2 20:00
FT Adanaspor 5 - 2 Altinordu 2 - 0
ITA C1 20:00
FT Societa Sportiva Matelica Calcio 2 - 1 Modena 2 - 1
ITA C1 20:00
FT Triestina 2 - 1 Ravenna 1 - 1
ITA C1 20:00
FT USD Virtus Verona 0 - 0 Vis Pesaro 0 - 0
DEN WD2 20:00
FT Fredensborg (W) 3 - 1 Frederiksberg Boldklub (w) 0 - 0
GRE D1 20:00
FT Volos NFC 2 - 1 Pas Giannina 0 - 1
NOR D2 20:00
FT Vard Haugesund 0 - 3 Asker 0 - 2
EST WD2 20:00
FT FC Lootos Polva (W) 7 - 1 Suure-Jaani United (w) 4 - 0
Italian YL B 20:00
FT Brescia U20 0 - 0 Parma U20 0 - 0
Italian YL B 20:00
FT Reggiana U20 2 - 2 Chievo U20 1 - 0
Italian YL B 20:00
FT Verona U20 0 - 1 Vicenza U20 0 - 0
Italian YL B 20:00
FT Udinese U20 4 - 0 Pordenone Youth 2 - 0
MAC D1 20:00
FT Chao Pak Kei 7 - 0 Hang Sai 3 - 0
BLR D1 20:00
FT FK Vitebsk 1 - 0 Energetik-BGU Minsk 0 - 0
UAE C 20:00
FT Al Bataeh 1 - 0 Al-Hamriyah 0 - 0
UAE C 20:00
FT Dubba Al-Husun 1 - 1 Emirates Club 0 - 0
UAE C 20:00
FT Al Taawon 3 - 4 Al Arabi(UAE) 0 - 3
AUT CUP 20:00
FT ASKO Gmund 3 - 3 TSV Hartberg 2 - 1
GER OBW 20:00
FT FC Hanau 93 2 - 1 Buchonia Flieden 1 - 0
GER OBW 20:00
FT Rot-Weiss Walldorf 3 - 1 Rot-Weiss Hadamar 1 - 1
GER OBW 20:00
FT TuS Dietkirchen 4 - 2 FC Eddersheim 0 - 0
MAL D1 20:00
FT Balzan FC 1 - 0 Lija Athletic 1 - 0
AUT CUP 20:00
FT VfB Hohenems 1 - 2 Sturm Graz 0 - 1
INT CF 20:00
FT Tshakhuma TM 2 - 3 Supersport United 1 - 3
ITA C1 20:00
FT Vibonese 5 - 2 Paganese 2 - 0
ITA C1 20:00
FT Ternana 3 - 0 Potenza 2 - 0
GER OBW 20:00
FT TSV 1860 Munchen (Youth) 0 - 2 SpVgg Hankofen-Hailing 0 - 0
GER OBW 20:00
FT Türkspor Augsburg 4 - 1 SV Kirchanschoring 0 - 0
GER OBW 20:00
FT OSC Bremerhaven 1 - 2 Blumenthaler SV 1 - 0
GER OBW 20:00
FT Freie Turnerschaft Braunschweig 1 - 2 SV Ramlingen Ehlershausen 1 - 0
GER OBW 20:00
FT MSV Pampow 1 - 2 TSG Neustrelitz 0 - 0
AUS L 20:00
FT FV Austria XIII 2 - 1 Waf Brigittenau 1 - 0
AUS L 20:00
FT SC Retz 1 - 1 HarreitherWaldhofen 0 - 0
AUS L 20:00
FT St Jakob/Rosental 2 - 1 SK Maria Saal 0 - 0
AUS L 20:00
FT SV Frauental 1 - 3 SV Lebring 0 - 2
Pol D4 20:00
FT Avia Swidnik 2 - 2 Wisla Sandomierz 1 - 0
Pol D4 20:00
FT Blonianka Blonie 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0
Pol D4 20:00
FT KS Legionovia Legionowo 1 - 1 Huragan Morag 1 - 1
Pol D4 20:00
FT Concordia Elblag 0 - 1 Unia Skierniewice 0 - 1
Pol D4 20:00
FT Pogon Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Olimpia Zambrow 0 - 1
CRO D3 20:00
FT NK PAPUK ORAHOVICA 0 - 1 Radnik Krizevci 0 - 1
CRO D3 20:00
FT Hrvace 0 - 1 NK OSK Otok 0 - 0
CRO D3 20:00
FT NK Uskok 1 - 2 Zmaj Makarska 0 - 0
CRO D3 20:00
FT NK Vodice 1 - 3 NK Zagora Unesic 1 - 0
INT CF 20:00
FT Veria FC 1 - 1 Trikala 1 - 0
SLO U19 20:00
FT Ns Mura U19 1 - 0 FC Koper U19 1 - 0
FRA WL U19 20:00
FT Strasbourg U19 (W) 0 - 6 Dijon U19 (W) 0 - 3
FAR D2 20:00
FT 07 Vestur Sorvagur 5 - 2 NSI Runavik II 2 - 1
Irish WNU 20:00
FT Bohemians Dublin (W) 0 - 0 DLR Waves (w) 0 - 0
SUI D3 20:00
FT FC Black Stars Basel 0 - 1 Koniz 0 - 1
DEN D4 20:00
FT Norresundby 1 - 0 IF Lyseng 0 - 0
BRA CPY 20:00
FT Boavista (RJ) Youth 1 - 1 America-RJ U20 0 - 1
BRA CPY 20:00
FT Macae U20 1 - 4 Botafogo RJ U20 0 - 0
CRO D3 20:00
FT Bjelovar 1 - 0 Varteks Varazdin 1 - 0
ITA S4 20:00
FT SC Caronnese 1 - 3 Chieri 0 - 0
DAN U17 20:15
FT LYNGBY FODBOLD CLUB U17 2 - 4 AalborgU17 1 - 4
CRO D3 20:15
FT NK Jarun 1 - 0 Trnje 0 - 0
CRO D3 20:15
FT NK Spansko 1 - 1 NK Tresnjevka 0 - 0
CRO D3 20:15
FT NK Vrapce 1 - 1 GAJ Mace 0 - 0
CRO D3 20:15
FT Zagreb Hask 1 - 3 NK Udarnik Kurilovec 1 - 0
DAN U17 20:30
FT Nordsjaelland U17 3 - 1 Randers FC U17 1 - 0
RUS PR 20:30
FT FC Krasnodar 3 - 1 Rubin Kazan 1 - 0
RUS PR 20:30
FT Lokomotiv Moscow 1 - 0 FC Ufa 0 - 0
GER D1 20:30
FT Augsburg 0 - 2 RB Leipzig 0 - 1
GER D1 20:30
FT SC Freiburg 1 - 1 Werder Bremen 1 - 1
GER D1 20:30
FT Hertha Berlin 0 - 2 VfB Stuttgart 0 - 1
GER D1 20:30
FT TSG Hoffenheim 0 - 1 Borussia Dortmund 0 - 0
GER D1 20:30
FT FSV Mainz 05 0 - 1 Bayer Leverkusen 0 - 1
Welsh PR 20:30
FT UWIC Inter Cardiff 2 - 1 Flint Town 0 - 0
Welsh PR 20:30
FT Newi Cefn Druids 0 - 2 Pen-y-Bont FC 0 - 1
Welsh PR 20:30
FT Haverfordwest County 1 - 1 Caernarfon 0 - 0
Welsh PR 20:30
FT Newtown AFC 0 - 2 Bala Town 0 - 1
AUS D3 20:30
FT SV Ried B 3 - 0 Vocklamarkt 0 - 0
GER U19 20:30
FT Nurnberg U19 2 - 2 Kaiserslautern U19 1 - 0
ROM D1 20:30
FT Politehnica Iasi 1 - 4 Sepsi 0 - 3
NOR AL 20:30
FT Grorud 1 - 2 Ham-Kam 1 - 1
NOR AL 20:30
FT Kongsvinger 1 - 1 Jerv 1 - 0
NOR AL 20:30
FT Sandnes Ulf 1 - 1 Asane Fotball 1 - 1
NOR AL 20:30
FT Tromso IL 1 - 1 KFUM Oslo 0 - 0
NOR AL 20:30
FT Oygarden FK 1 - 4 Strommen 1 - 0
NOR AL 20:30
FT Raufoss 2 - 1 Sogndal 2 - 0
BEL WD1 20:30
FT Kontich FC (w) 6 - 0 KVK Tienen (w) 0 - 0
GER OBW 20:30
FT FC Karbach 1 - 4 Eintracht Trier 0 - 0
GER OBW 20:30
FT FSV Salmrohr 1 - 3 Kaiserslautern (Youth) 0 - 0
GER OBW 20:30
FT FV Eppelborn 0 - 5 VfR Wormatia Worms 0 - 0
GER OBW 20:30
FT TSG Pfeddersheim 3 - 3 TUS Mechtersheim 3 - 1
AUS L 20:30
FT SV Wildon 2 - 3 Rottenmann 1 - 1
CRO D3 20:30
FT NK Marsonia 1909 1 - 0 NK Nask Nasice 1 - 0
SUI D3 20:30
FT Basel U21 3 - 4 FC Zurich U21 1 - 2
Irish WNU 20:30
FT FC Treaty United (W) 2 - 3 Yalong City (W) 1 - 2
INT CF 20:30
FT Colon de Santa Fe 4 - 1 Rosario Central 2 - 0
INT CF 20:30
FT Romilly-Pt St Pierre 0 - 1 FC Rouen 0 - 0
SLO D1 20:45
FT FC Koper 2 - 0 Domzale 1 - 0
GEO D1 21:00
FT Dila Gori 6 - 1 Chikhura Sachkhere 2 - 0
UKR D1 21:00
FT FC Shakhtar Donetsk 5 - 1 FC Lviv 4 - 1
UKR D1 21:00
FT Rukh Vynnyky 0 - 2 Dynamo Kyiv 0 - 1
ENG PR 21:00
FT Chelsea 3 - 3 Southampton 2 - 1
DEN SASL 21:00
FT Midtjylland 3 - 1 Odense BK 0 - 1
MEX U20 21:00
FT Monterrey U20 3 - 1 Puebla U20 0 - 0
MEX U20 21:00
FT Chivas Guadalajara U20 2 - 3 Atlas U20 0 - 0
MEX U20 21:00
FT CDSyC Cruz Azul U20 2 - 1 Tigres UANL U20 0 - 0
IRE D1 21:00
FT Shamrock Rovers II 3 - 1 Athlone Town 2 - 1
SWE WD1 21:00
FT Kopparbergs Goteborg (w) 1 - 1 Orebro (w) 1 - 0
RUS D1 21:00
FT Alania Vladikavkaz 4 - 4 Shinnik Yaroslavl 1 - 3
RUS D1 21:00
FT Dinamo Briansk 2 - 0 Akron Togliatti 1 - 0
RUS D1 21:00
FT Torpedo moskva 4 - 0 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 - 0
LIT D2 21:00
FT Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 1 - 2 FK Kauno Zalgiris II 0 - 1
ITA D2 21:00
FT Pescara 1 - 2 Empoli 1 - 1
ENG L1 21:00
FT Bristol Rovers 1 - 1 Burton Albion 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Ipswich Town 2 - 0 Accrington Stanley 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Plymouth Argyle 2 - 1 Northampton Town 1 - 0
ENG L1 21:00
FT Peterborough United 2 - 0 Oxford United 1 - 0
ENG L1 21:00
FT Fleetwood Town 0 - 0 Lincoln City 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Swindon Town 0 - 2 Sunderland A.F.C 0 - 1
ENG L1 21:00
FT AFC Wimbledon 0 - 1 Shrewsbury Town 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Rochdale 0 - 3 Hull City 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Charlton Athletic 1 - 0 Wigan Athletic 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Crewe Alexandra 1 - 1 Blackpool 0 - 0
ENG L1 21:00
FT Portsmouth 0 - 1 Doncaster Rovers 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Barnsley 2 - 2 Bristol City 1 - 0
ENG LCH 21:00
FT Middlesbrough 0 - 0 Reading 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Luton Town 0 - 2 Stoke City 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Wycombe Wanderers 1 - 2 Millwall 1 - 0
ENG LCH 21:00
FT Brentford 2 - 0 Coventry City 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Rotherham United 1 - 2 Norwich City 1 - 0
ENG LCH 21:00
FT Blackburn Rovers 0 - 1 Nottingham Forest 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Swansea City 1 - 2 Huddersfield Town 1 - 1
ENG LCH 21:00
FT Birmingham City 0 - 1 Sheffield Wednesday 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Bournemouth AFC 0 - 0 Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0
SCO PR 21:00
FT Ross County 0 - 0 Hibernian 0 - 0
SCO PR 21:00
FT Hamilton Academical 3 - 5 Saint Johnstone 2 - 3
SCO PR 21:00
FT Livingston 1 - 3 Kilmarnock 1 - 2
SCO PR 21:00
FT Dundee United 0 - 0 Aberdeen 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Port Vale 1 - 0 Salford City 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Harrogate Town 1 - 0 Barrow 1 - 0
ENG L2 21:00
FT Crawley Town 4 - 0 Morecambe 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Forest Green Rovers 1 - 0 Stevenage Borough 1 - 0
ENG L2 21:00
FT Walsall 0 - 0 Exeter City 0 - 0
ENG L2 21:00
FT Mansfield Town 1 - 3 Bradford City 0 - 2
ENG L2 21:00
FT Newport County 1 - 0 Tranmere Rovers 1 - 0
ENG L2 21:00
FT Carlisle United 3 - 2 Colchester United 2 - 1
ENG L2 21:00
FT Bolton Wanderers 1 - 2 Oldham Athletic 1 - 1
ENG L2 21:00
FT Southend United 0 - 2 Cheltenham Town 0 - 1
ENG L2 21:00
FT Scunthorpe United 0 - 5 Cambridge United 0 - 2
ENG-S PR 21:00
FT Gosport Borough 2 - 2 Harrow Borough 2 - 1
ENG-S PR 21:00
FT Hartley Wintney 0 - 2 Salisbury FC 0 - 1
ENG-S PR 21:00
FT Hayes Yeading United 3 - 1 Truro City 1 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Poole Town 1 - 0 Hendon 1 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Swindon Supermarine 2 - 0 Dorchester Town 0 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Taunton Town 1 - 2 Metropolitan Police 0 - 1
ENG-S PR 21:00
FT Tiverton Town 3 - 1 Farnborough Town 3 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Weston Super Mare 1 - 2 Wimborne Town 1 - 0
ENG-S PR 21:00
FT Yate Town 0 - 1 Chesham United 0 - 1
ENG-N PR 21:00
FT Ashton United 0 - 3 Mickleover Sports 0 - 2
ENG-N PR 21:00
FT Atherton Collieries 1 - 1 Stalybridge Celtic 1 - 1
ENG-N PR 21:00
FT Basford Utd 2 - 1 Bamber Bridge 2 - 0
ENG-N PR 21:00
FT FC United of Manchester 2 - 1 Stafford Rangers 1 - 1
ENG-N PR 21:00
FT Gainsborough Trinity 1 - 3 Witton Albion 1 - 1
ENG-N PR 21:00
FT Grantham Town 2 - 4 Lancaster City 1 - 3
ENG-N PR 21:00
FT Scarborough 1 - 1 Nantwich Town 0 - 0
ENG-N PR 21:00
FT South Shields 0 - 1 Matlock Town 0 - 0
ENG-N PR 21:00
FT Warrington Town AFC 2 - 1 Radcliffe Borough 2 - 0
ENG RYM 21:00
FT Bishop's Stortford 2 - 0 Cheshunt 1 - 0
ENG RYM 21:00
FT Bognor Regis Town 4 - 0 East Thurrock United 3 - 0
ENG RYM 21:00
FT Corinthian Casuals 2 - 0 Enfield Town 0 - 0
ENG RYM 21:00
FT Haringey Borough 1 - 3 Cray Wanderers 1 - 1
ENG RYM 21:00
FT Hornchurch 4 - 0 Carshalton Athletic FC 1 - 0
ENG RYM 21:00
FT Horsham 4 - 0 Brightlingsea Regent 2 - 0
ENG RYM 21:00
FT Leatherhead 2 - 0 Folkestone 1 - 0
ENG RYM 21:00
FT Margate 1 - 3 Worthing 1 - 2
ENG RYM 21:00
FT Potters Bar Town 1 - 1 lewes 0 - 1
SCO CH 21:00
FT Ayr United 2 - 1 Queen of South 2 - 0
SCO CH 21:00
FT Dunfermline Athletic 3 - 1 Inverness 1 - 1
SCO CH 21:00
FT Greenock Morton 1 - 0 Alloa Athletic 1 - 0
SCO CH 21:00
FT Raith Rovers 3 - 0 Arbroath 3 - 0
SCO L1 21:00
FT Airdrie United 2 - 0 Peterhead 1 - 0
SCO L1 21:00
FT Clyde 1 - 0 Partick Thistle 0 - 0
SCO L1 21:00
FT Cove Rangers 3 - 1 East Fife 1 - 0
SCO L1 21:00
FT Forfar Athletic 0 - 0 Dumbarton 0 - 0
SCO L1 21:00
FT Montrose 1 - 3 Falkirk 0 - 1
SCO L2 21:00
FT Albion Rovers 1 - 3 Stenhousemuir 0 - 1
SCO L2 21:00
FT Brechin City 1 - 5 Edinburgh City 0 - 1
SCO L2 21:00
FT Cowdenbeath 0 - 3 Annan Athletic 0 - 2
SCO L2 21:00
FT Stirling Albion 0 - 0 Queen's Park 0 - 0
SCO L2 21:00
FT Stranraer 1 - 4 Elgin City 0 - 1
AUS D3 21:00
FT ATSV Stadl Paura 1 - 2 Union Gurten 0 - 1
SUI D2 21:00
FT Zug 94 0 - 2 Baden 0 - 1
SUI D2 21:00
FT Grasshoppers U21 1 - 3 solothurn 0 - 0
SUI D2 21:00
FT USV Eschen Mauren 2 - 1 FC Dietikon 0 - 0
SUI D2 21:00
FT FC Gossau 1 - 1 FC St.Gallen U21 0 - 0
SUI D2 21:00
FT SV Hongg 4 - 0 FC Balzers 0 - 0
ENG-S CE 21:00
FT Rushden Diamonds 2 - 1 Hednesford Town 1 - 0
ENG-S CE 21:00
FT Barwell 2 - 1 Nuneaton Borough 0 - 1
ENG-S CE 21:00
FT Biggleswade Town 2 - 1 Alvechurch 0 - 1
ENG-S CE 21:00
FT Coalville 6 - 1 Banbury United 2 - 1
ENG-S CE 21:00
FT Leiston FC 1 - 4 Peterborough Sports 1 - 3
ENG-S CE 21:00
FT Lowestoft Town 1 - 1 Rushall Olympic 1 - 0
ENG-S CE 21:00
FT Needham Market 3 - 0 Bromsgrove Sporting FC 1 - 0
ENG-S CE 21:00
FT St Ives Town 3 - 1 Redditch United 1 - 1
ENG-S CE 21:00
FT Stourbridge 0 - 0 Kings Langley 0 - 0
ENG-S CE 21:00
FT Stratford Town 1 - 2 Hitchin Town 0 - 2
ENG-S CE 21:00
FT Tamworth 1 - 1 Royston Town 0 - 0
ENG PU23 21:00
FT Brighton U23 1 - 0 Liverpool U23 0 - 0
AFB 21:00
FT SV Horn (w) 0 - 7 Neulengbach (w) 0 - 2
FAR D1 21:00
FT B36 Torshavn 2 - 0 TB/FCS/Royn 1 - 0
FIN WD1 21:00
FT Aland United (w) 2 - 0 PK-35 Vantaa (w) 1 - 0
POL D2 21:00
FT Gornik Polkowice 4 - 0 Znicz Pruszkow 2 - 0
SER D1 21:00
FT FK Vozdovac Beograd 2 - 1 FK Spartak Zlatibor Voda 2 - 1
SER D1 21:00
FT Habitpharm Javor 1 - 3 Metalac Gornji Milanovac 1 - 2
SER D1 21:00
FT Mladost Lucani 2 - 1 Macva Sabac 0 - 1
SER D1 21:00
FT FK Napredak Krusevac 0 - 0 Radnicki Nis 0 - 0
SPA D1 21:00
FT Celta Vigo 0 - 2 Atletico Madrid 0 - 1
SPA D2 21:00
FT Albacete 3 - 0 Sabadell 1 - 0
POR D2 21:00
FT Casa Pia AC 2 - 1 Porto B 0 - 0
POR D2 21:00
FT CD Mafra 2 - 0 Vizela 1 - 0
MNE D1 21:00
FT FK Podgorica 2 - 0 FK Rudar Pljevlja 1 - 0
SUI D2 21:00
FT Lausanne SportsU21 4 - 3 La Chaux-de-Fonds 0 - 0
SUI D2 21:00
FT FC Linth 04 0 - 0 FC Red Star Zurich 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Lecco 0 - 0 Carrarese 0 - 0
ENG Conf 21:00
FT Dagenham Redbridge 0 - 0 Yeovil Town 0 - 0
ENG Conf 21:00
FT Eastleigh 2 - 2 Aldershot Town 1 - 1
ENG Conf 21:00
FT Notts County 2 - 3 Maidenhead United 2 - 1
ENG Conf 21:00
FT Solihull Moors 1 - 0 Boreham Wood 0 - 0
ENG Conf 21:00
FT Torquay United 2 - 0 Dover Athletic 2 - 0
ENG Conf 21:00
FT Wealdstone FC 4 - 3 Wrexham 2 - 2
ENG Conf 21:00
FT Weymouth 2 - 1 Kings Lynn 1 - 0
ENG Conf 21:00
FT Woking 0 - 0 Halifax Town 0 - 0
ENG CN 21:00
FT AFC Telford United 1 - 0 Gateshead 1 - 0
ENG CN 21:00
FT Curzon Ashton FC 2 - 1 Farsley Celtic 0 - 0
ENG CN 21:00
FT Gloucester City 6 - 1 Blyth Spartans 5 - 1
ENG CN 21:00
FT Southport FC 1 - 0 Chorley FC 1 - 0
ENG CN 21:00
FT Spennymoor Town 2 - 1 Chester FC 1 - 1
ENG CN 21:00
FT York City 0 - 0 Brackley Town 0 - 0
ENG CS 21:00
FT Billericay Town 1 - 2 Havant Waterlooville 1 - 0
ENG CS 21:00
FT Braintree Town 0 - 4 Dorking 0 - 1
ENG CS 21:00
FT Dartford 1 - 0 Bath City 0 - 0
ENG CS 21:00
FT Dulwich Hamlet 0 - 2 Chippenham Town 0 - 1
ENG CS 21:00
FT Eastbourne Borough 1 - 1 Chelmsford City 1 - 1
ENG CS 21:00
FT Hungerford Town 1 - 0 Concord Rangers 1 - 0
ENG CS 21:00
FT Maidstone United 4 - 1 Hemel Hempstead Town 3 - 0
ENG CS 21:00
FT Oxford City 4 - 0 Tonbridge Angels 3 - 0
ENG CS 21:00
FT Slough Town 4 - 4 Welling United 1 - 3
ENG CS 21:00
FT St Albans City 3 - 2 Ebbsfleet United 2 - 2
NIR D1 21:00
FT Cliftonville 1 - 0 Glentoran FC 0 - 0
NIR D1 21:00
FT Larne FC 3 - 0 Dungannon Swifts 2 - 0
NIR D1 21:00
FT Linfield FC 5 - 1 Carrick Rangers 2 - 1
NIR D1 21:00
FT Warrenpoint Town 0 - 1 Crusaders 0 - 1
NOR D2 21:00
FT FK Arendal 1 - 1 Egersunds IK 1 - 1
GER OBW 21:00
FT Hassia Bingen 3 - 0 Engers 1 - 0
RUS WC 21:00
FT FK Ryazan (w) 1 - 2 CSKA Moscow (W) 0 - 2
GER OBW 21:00
FT 1. FC Sand 0 - 3 Eintracht Bamberg 0 - 0
GER OBW 21:00
FT Grossbardorf 1 - 1 SV Seligenporten 0 - 0
AUS L 21:00
FT Post SV Wien 0 - 0 SV Gerasdorf Stammer 0 - 0
POR D3 21:00
FT Berco SC 3 - 2 Marr Tino 1 - 1
POR D3 21:00
FT Merelinense 2 - 0 Vianense 0 - 0
GIB PD 21:00
FT Manchester 62 FC 0 - 4 Lions Gibraltar 0 - 1
SUI D3 21:00
FT Bavois 1 - 0 Bruhl SG 1 - 0
SUI D3 21:00
FT SC Cham 0 - 1 Etoile Carouge 0 - 0
POR D3 21:00
FT AD Ovarense Women 3 - 0 UR Cadima (w) 1 - 0
POR D3 21:00
FT Amora (W) 2 - 0 A-dos-Francos (w) 0 - 0
POR D3 21:00
FT SF Damaiense (W) 2 - 1 CA Ouriense (w) 0 - 1
ENG FAT 21:00
FT Larkhall Athletic 5 - 0 Barnstaple Town 2 - 0
ENG FAT 21:00
FT Dunston UTS 0 - 1 Clitheroe 0 - 0
ENG UD1 21:00
FT Marine 5 - 0 Mossley 0 - 0
ENG UD1 21:00
FT Newcastle Town FC 2 - 2 Belper Town 0 - 2
ENG UD1 21:00
FT Pontefract Collieries 1 - 4 Workington 0 - 3
ENG UD1 21:00
FT Stocksbridge Park Steels 0 - 4 Marske United 0 - 3
ENG UD1 21:00
FT Sutton Coldfield Town 2 - 3 Dereham 0 - 1
ENG UD1 21:00
FT Widnes 3 - 4 Colney Heath 2 - 0
POR D3 21:00
FT Sporting FC (W) 3 - 1 Estoril Praia (w) 1 - 0
ENG FAT 21:00
FT Sheffield FC 2 - 3 Runcorn Linnets 1 - 1
ENG FAT 21:00
FT VCD Athletic 1 - 2 Herne Bay 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Ashford Town 1 - 0 Whitstable Town 1 - 0
ENG FAT 21:00
FT Aylesbury United 2 - 2 Tilbury 2 - 1
ENG FAT 21:00
FT Evesham United 2 - 0 Carlton Town 2 - 0
ENG FAT 21:00
FT Bedworth United 1 - 4 St Neots Town 0 - 1
ENG FAT 21:00
FT Barking and East Ham 1 - 0 Harlow Town 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Bedfont Sports 0 - 0 Coggeshall Town 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Bideford AFC 3 - 2 Slimbridge AFC 3 - 1
ENG FAT 21:00
FT Burgess Hill Town 2 - 0 Ware 2 - 0
ENG FAT 21:00
FT Bracknell Town 2 - 0 Sevenoaks Town 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Uxbridge 2 - 1 Waltham Abbey 0 - 1
ENG FAT 21:00
FT Brentwood Town 3 - 2 Chichester City 1 - 2
ENG FAT 21:00
FT Chertsey Town 1 - 2 Berkhamsted Town 0 - 1
ENG FAT 21:00
FT Daventry 0 - 2 Kidsgrove Athletic 0 - 2
ENG FAT 21:00
FT Faversham Town 4 - 1 Hertford Town 2 - 1
ENG FAT 21:00
FT Felixstowe Walton United 5 - 0 Westfields 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Phoenix Sports 0 - 2 Marlow 0 - 1
ENG FAT 21:00
FT Highworth Town 2 - 1 Winchester City 2 - 0
ENG FAT 21:00
FT Hastings United 3 - 0 FC Romania 2 - 0
ENG FAT 21:00
FT Hythe Town 2 - 2 Ashford Utd 0 - 1
ENG FAT 21:00
FT Haywards Heath Town 1 - 4 Welwyn Garden City 1 - 2
ENG FAT 21:00
FT Hanwell Town 1 - 1 Aveley 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Whitehawk 2 - 1 Barton Rovers 2 - 0
ENG FAT 21:00
FT Kidlington 2 - 1 Didcot Town 2 - 0
ENG FAT 21:00
FT Corby Town 1 - 0 Halesowen Town 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Kendal Town 1 - 0 Brighouse Town 1 - 0
ENG FAT 21:00
FT Loughborough Dynamo 1 - 0 Bury Town 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Ramsgate 3 - 0 Canvey Island 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Maldon Tiptree 4 - 1 Grays Athletic 3 - 0
ENG FAT 21:00
FT Mangotsfield United 1 - 2 Cinderford Town 0 - 2
ENG FAT 21:00
FT Moneyfields 2 - 1 Basingstoke Town 0 - 1
ENG FAT 21:00
FT Northwood 3 - 3 Heybridge Swifts 0 - 3
ENG FAT 21:00
FT Prescot Cables 0 - 3 Frickley Athletic 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Pickering Town 1 - 0 Trafford 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Chipstead FC 1 - 2 Three Bridges 1 - 2
ENG FAT 21:00
FT Spalding United 0 - 1 Bedford Town 0 - 1
ENG FAT 21:00
FT Stamford 2 - 1 Lincoln United 1 - 0
ENG FAT 21:00
FT Thatcham Town 2 - 4 North Leigh 2 - 0
ENG FAT 21:00
FT Thame United 4 - 1 Cirencester 4 - 1
ENG FAT 21:00
FT Tooting Mitcham Unted 2 - 0 Romford 1 - 0
ENG FAT 21:00
FT AFC Totton 2 - 2 Frome Town 1 - 1
ENG FAT 21:00
FT Willand Rovers 2 - 1 Bristol Manor Farm 1 - 0
ENG FAT 21:00
FT Wisbech Town 1 - 2 Coleshill Town 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Whyteleafe 0 - 0 Cray Valley Paper Mills 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Worksop Town 4 - 4 Ramsbottom United 3 - 2
ENG FAT 21:00
FT Sittingbourne 1 - 0 East Grinstead Town 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Histon 1 - 2 leek Town 1 - 0
ENG FAT 21:00
FT Sholing FC 0 - 2 Wantage Town 0 - 2
ENG FAT 21:00
FT Yaxley 3 - 0 Chasetown 0 - 0
ENG FAT 21:00
FT Ilkeston Town 2 - 1 AFC Kempston Rovers 0 - 1
UAE LP 21:15
FT Ittihad Kalba 0 - 3 Al Ahli(UAE) 0 - 2
UAE LP 21:15
FT Al Ain 2 - 0 Khor Fakkan 1 - 0
BEL D1 21:15
FT Cercle Brugge 5 - 2 KAA Gent 2 - 1
ENG CN 21:20
FT Guiseley 0 - 1 Hereford United 0 - 1
DAN U17 21:30
FT AGF Viby U17 1 - 4 Brondby IFU17 0 - 0
HOL D2 21:30
FT Go Ahead Eagles 3 - 0 FC Eindhoven 1 - 0
POR D1 21:30
FT Gil Vicente 1 - 1 CD Tondela 1 - 0
POR D1 21:30
FT Maritimo 1 - 2 Portimonense 0 - 0
QAT D1 21:30
FT Al Duhail 2 - 1 Qatar SC 2 - 0
SPA D3 21:30
FT SD Amorebieta 2 - 1 SD Laredo 1 - 0
SPA D3 21:30
FT Atzeneta UE 2 - 2 Valencia CF Mestalla 1 - 1
GER OBW 21:30
FT FV Dudenhofen 4 - 0 SV Elversberg II 2 - 0
GER SHL 21:30
FT Oldenburger SV 3 - 3 Dornbreite Lubeck 3 - 0
Spain D4 21:30
FT CD Santa Ursula 1 - 2 Atletico Victoria 0 - 2
BUL D1 21:45
FT Ludogorets Razgrad 1 - 1 Tsarsko Selo 1 - 0
SPA D3 21:45
FT Sporting de Gijon B 2 - 4 Cultural Leonesa 1 - 2
MOL D1 22:00
FT Sheriff Tiraspol 1 - 0 FC Milsami 0 - 0
FRA D1 22:00
FT Reims 1 - 3 Lorient 1 - 0
Por U23 22:00
FT Benfica U23 4 - 1 Cova Piedade U23 2 - 1
SWE D1 SN 22:00
FT Utsiktens BK 4 - 0 Assyriska Turab IK JKP 4 - 0
SWE D1 SN 22:00
FT Brommapojkarna 4 - 1 IK Frej Taby 3 - 1
SWE D1 SN 22:00
FT Haninge 2 - 1 IF Sylvia 1 - 0
POL D2 22:00
FT Pogon Siedlce 0 - 1 Olimpia Grudziadz 0 - 1
CYP D1 22:00
FT Nea Salamis 1 - 4 Anorthosis Famagusta FC 1 - 2
SUI D2 22:00
FT SV Muttenz 2 - 2 FC Luzern U21 0 - 0
SUI D2 22:00
FT SC Buochs 1 - 2 FC Schotz 0 - 0
SVK D1 22:00
FT Zlate Moravce 3 - 1 Nitra 1 - 1
SVK D1 22:00
FT FK Senica 1 - 2 MFK Ruzomberok 0 - 0
SVK D1 22:00
FT Slovan Bratislava 3 - 0 SKF Sered 3 - 0
SVK D1 22:00
FT Michalovce 2 - 4 Dunajska Streda 0 - 1
SVK D1 22:00
FT Trencin 1 - 1 Sokol Dolna Zdana 1 - 0
HUN D1 22:00
FT Ujpesti 1 - 0 Mezokovesd Zsory 0 - 0
SWE WD2 22:00
FT Mallbackens IF (w) 3 - 0 Brommapojkarna (w) 1 - 0
SUI D2 22:00
FT Thalwil 1 - 0 FC Winterthur U21 0 - 0
SUI D2 22:00
FT Azzurri 90 5 - 2 FC Martigny Sports 0 - 0
SUI D2 22:00
FT Meyrin 2 - 0 Vevey Sports 0 - 0
SUI D2 22:00
FT FC Naters 6 - 2 Young Boys U21 0 - 0
SUI D2 22:00
FT US Terre Sainte 0 - 4 Grand-Lancy 0 - 0
SUI D2 22:00
FT FC Paradiso 0 - 1 FC Wettswil Bonstetten 0 - 0
MNE D1 22:00
FT FK Iskra Danilovgrad 2 - 1 Jezero Plav 0 - 0
BEL WD1 22:00
FT Standard Liege B (W) 1 - 4 Gent B (w) 1 - 2
SPA FDH 22:00
FT Cordoba Futsal 3 - 1 F.C.Barcelona Futsal 0 - 0
SPA D3 22:00
FT UD Mutilve 1 - 0 CD Izarra 0 - 0
BLR D1 22:00
FT Neman Grodno 0 - 1 FK Gorodeya 0 - 0
GER OBW 22:00
FT FC 1906 Erlensee 1 - 1 Steinbach 0 - 0
AUT CUP 22:00
FT Rheindorf Altach 7 - 0 SV Seekirchen 3 - 0
AUT CUP 22:00
FT FC Wacker Innsbruck 1 - 0 SV Stripfing Weiden 0 - 0
AUT CUP 22:00
FT FC Magna Wiener Neustadt 1 - 5 Rapid Wien 1 - 3
AUT CUP 22:00
FT LASK Linz 3 - 0 Worgl Obi SV 1 - 0
KSA PR 22:00
FT Al-Shabab(KSA) 1 - 0 Abha 1 - 0
YDL Futsal 22:00
FT Mantova C5 Futsal 3 - 1 Catania Futsal 2 - 0
GER OBW 22:00
FT Bramfelder SV 3 - 2 TSV Buchholz 08 2 - 1
Spain D4 22:00
FT CD Binissalem 0 - 0 San Rafael 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CF Platges De Calvia 1 - 0 Mallorca B 0 - 0
Spain D4 22:00
FT AD San Juan 0 - 0 CD Huarte 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Bezana 0 - 2 Racing B 0 - 0
Spain D4 22:00
FT FC Vilafranca 2 - 0 Santfeliuenc FC 1 - 0
Spain D4 22:00
FT Jove Espanol 2 - 1 Novelda CF 1 - 1
AUS L 22:00
FT ASK Klingenbach 3 - 2 SC Bad Sauerbrunn 0 - 0
Spain D4 22:00
FT UD Ibarra 0 - 1 CD Buzanada 0 - 1
POR D3 22:00
FT Uniao Leiria 1 - 1 ARC Oleiros 0 - 0
SUI D3 22:00
FT FC Rapperswil-Jona 0 - 2 Stade Nyonnais 0 - 2
GUA D2 22:00
FT C.S.D. Comunicaciones B 1 - 4 Petapa 0 - 4
Spain D4 22:00
FT Castro 0 - 1 U.M. Escobedo 0 - 0
KSA YTH 22:05
FT Al-Nasr (Youth) 3 - 1 Al-Tai (Youth) 2 - 1
CRO D1 22:05
FT Rijeka 2 - 1 NK Varteks Varazdin 2 - 1
KSA PR 22:10
FT Al-Taawon 1 - 1 Al-Faisaly Harmah 1 - 0
GRE D1 22:15
FT Aris Thessaloniki 1 - 0 Apollon Smirnis 1 - 0
POL PR 22:30
FT Gornik Zabrze 1 - 3 Rakow Czestochowa 1 - 2
SWE D2 22:30
FT Ljungskile 0 - 2 Vasteras SK FK 0 - 0
SWE D2 22:30
FT Orgryte 1 - 2 Dalkurd FF 1 - 1
SWE D2 22:30
FT GIF Sundsvall 3 - 2 Jonkopings Sodra IF 1 - 2
ITA C1 22:30
FT Feralpisalo 0 - 1 SudTirol 0 - 0
SPA D3 22:30
FT CD Guijuelo 0 - 0 Celta vigo b 0 - 0
EGY D1 22:30
FT Al-Ittihad Alexandria 1 - 2 El Entag Al Harby 0 - 1
Spain D4 22:30
FT L Entregu CF 1 - 0 CD Colunga 0 - 0
Spain D4 22:30
FT UD Collerense 1 - 2 CF Soller 0 - 2
SPA WD2 22:30
FT Sporting De Huelva B (w) 1 - 0 Almeria (W) 1 - 0
GEO D1 22:59
FT Torpedo Kutaisi 1 - 0 Fc Norchi Dinamoeli Tbilisi 0 - 0
SLO D1 22:59
FT ND Gorica 0 - 4 Maribor 0 - 1
IRE PR 22:59
FT Cork City 0 - 0 Waterford United 0 - 0
RUS D1 22:59
FT Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0 Fakel 0 - 0
ITA D2 22:59
FT Frosinone 1 - 0 Ascoli 0 - 0
RUS PR 22:59
FT Khimki 2 - 3 Spartak Moscow 0 - 0
SER D2 22:59
FT Kolubara 2 - 2 IMT Novi Beograd 2 - 1
ITA D1 22:59
FT Inter Milan 1 - 2 AC Milan 1 - 2
ITA D1 22:59
FT Sampdoria 3 - 0 Lazio 2 - 0
SUI D2 22:59
FT Chenois 2 - 2 Echallens 0 - 0
POL ME 22:59
FT Escola Varsovia Warszawa Youth 1 - 2 Slask Wroclaw U21 0 - 1
MNE D1 22:59
FT OFK Titograd 0 - 0 FK Sutjeska Niksic 0 - 0
AUS D3 22:59
FT Sturm Graz (Youth) 3 - 1 TUS Bad Gleichenberg 2 - 1
TUR D1 22:59
FT Trabzonspor 0 - 2 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 0 - 1
TUR D2 22:59
FT Altay Spor Kulubu 1 - 0 Adana Demirspor 1 - 0
TUR 3B 22:59
FT Fethiyespor 2 - 0 Karaman Belediyespor 2 - 0
TUR 3B 22:59
FT Bukaspor 6 - 1 Manisaspor 4 - 1
BEL WD1 22:59
FT Anderlecht II (w) 6 - 1 Massenhoven VC (w) 2 - 0
BEL FAD 22:59
FT KFC Mandel United 1 - 3 Thes Sport 1 - 1
NOR D1 22:59
FT Mjondalen IF 2 - 0 Brann 2 - 0
SPA FDH 22:59
FT Catgas Energia Futsal 1 - 2 EiPozo Murcia Turistica Futsal 1 - 1
INT CF 22:59
FT Orlando Pirates 1 - 0 Cape Town City 1 - 0
AUS D3 22:59
FT Team Wiener Linien 0 - 1 Trenkwalder Admira (Youth) 0 - 1
GER OBW 22:59
FT FC Suderelbe 1 - 7 Tus Dassendorf 0 - 2
Spain D4 22:59
FT CD Villacanas 1 - 1 CD Guadalajara 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Atletico Saguntino 0 - 3 Silla CF 0 - 2
Spain D4 22:59
FT CD Genova 1 - 2 CE Andratx 1 - 1
Pol D4 22:59
FT MKS Kluczbork 2 - 0 Polonia Nysa 1 - 0
MEX D3 22:59
FT CD Cruz Azul Hidalgo 3 - 0 CD Cuautla 2 - 0
Columbia W L 22:59
FT Independiente Medellin (w) 3 - 0 Real San Andres Women 2 - 0
MEX D3 22:59
FT Universidad Guadalajara II 0 - 1 Reboceros de La Piedad 0 - 0
Welsh PR 23:15
FT Barry Town AFC 0 - 0 Connahs Quay Nomads FC 0 - 0
SPA D2 23:15
FT FC Cartagena 1 - 1 Fuenlabrada 0 - 0
SPA D2 23:15
FT Las Palmas 2 - 0 Almeria 1 - 0
AUS L 23:15
FT FC Soll 0 - 4 SPG Motz/Silz 0 - 1
GIB PD 23:15
FT Lynx FC 3 - 0 Europa Point 2 - 0
ENG Conf 23:20
FT Chesterfield 1 - 2 Stockport County 1 - 1
UKR D1 23:30
FT Zorya 1 - 1 Kolos Kovalyovka 1 - 0
ENG PR 23:30
FT Manchester City 1 - 0 Arsenal 1 - 0
BEL D1 23:30
FT KFCO Wilrijk 6 - 3 Sint-Truidense 5 - 1
BEL D1 23:30
FT Mechelen 1 - 2 Kortrijk 0 - 0
GER D1 23:30
FT Arminia Bielefeld 1 - 4 Bayern Munchen 0 - 3
ENG L2 23:30
FT Leyton Orient 2 - 3 Grimsby Town 1 - 2
SPA D1 23:30
FT Real Madrid 0 - 1 Cadiz 0 - 1
ITA C1 23:30
FT Grosseto 1 - 2 Pro Vercelli 0 - 1
SPA FDH 23:30
FT Inter Movistar Futsal 2 - 3 Antequera Futsal 2 - 2