Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 28-11-2020
POL PR 00:00
FT Wisla Plock 0 - 1 Cracovia Krakow 0 - 1
CZE D1 00:00
FT Pardubice 1 - 1 Sigma Olomouc 0 - 0
UAE LP 00:00
FT Al Ain 1 - 0 Al Wehda(UAE) 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Bastia Borgo 2 - 2 Concarneau 1 - 1
FRA D3 00:00
FT Creteil 1 - 0 Villefranche 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Stade Lavallois MFC 4 - 2 Sete FC 2 - 1
FRA D3 00:00
FT Orleans US 45 1 - 3 Bourg Peronnas 1 - 0
FRA D3 00:00
FT Lyon Duchere 2 - 0 Bastia 1 - 0
FRA D3 00:00
FT Stade Briochin 1 - 0 Boulogne 1 - 0
CYP D1 00:00
FT Olympiakos Nicosia FC 3 - 2 Karmiotissa Polemidion 1 - 1
UKR D1 00:00
FT FC Lviv 1 - 3 FC Mariupol 0 - 2
CRO D1 00:00
FT HNK Sibenik 0 - 3 Slaven Koprivnica 0 - 2
GER D2 00:30
FT Darmstadt 4 - 0 Eintracht Braunschweig 4 - 0
GER D2 00:30
FT St. Pauli 0 - 1 VfL Osnabruck 0 - 0
AUT D2 00:30
FT Austria Wien (Youth) 2 - 3 Lafnitz 0 - 2
AUT D2 00:30
FT FAC Team Fur Wien 4 - 1 FC Blau Weiss Linz 1 - 0
AUT D2 00:30
FT SV Horn 2 - 0 Grazer AK 0 - 0
AUT D2 00:30
FT Kapfenberg 0 - 0 SKU Amstetten 0 - 0
AUT D2 00:30
FT FC Dornbirn 1913 1 - 2 FC Liefering 1 - 1
DEN D1 00:30
FT Helsingor 2 - 1 Fremad Amager 1 - 1
INT FRL 00:35
FT Netherland (w) 0 - 2 USA (w) 0 - 1
HOL D2 00:45
FT SC Cambuur 3 - 1 Den Bosch 1 - 1
HOL D2 00:45
FT FC Oss 0 - 0 NAC Breda 0 - 0
DEN SASL 01:00
FT Randers FC 2 - 1 Odense BK 1 - 0
SAPL D1 01:00
FT Maritzburg United 1 - 2 Supersport United 1 - 1
GER D3 01:00
FT Uerdingen KFC 05 1 - 2 SC Verl 0 - 0
SUI D1 01:00
FT Aarau 3 - 1 Winterthur 1 - 1
SUI D1 01:00
FT Kriens 0 - 2 Stade Ouchy 0 - 2
DEN D1 01:00
FT Kolding FC 3 - 2 Vendsyssel 3 - 0
SPA D2 01:00
FT AD Alcorcon 1 - 0 Girona 0 - 0
GHA D1 01:00
FT Legon Cities FC 0 - 0 Medeama SC 0 - 0
CAF Cup 01:00
FT U.S.Monastir 2 - 0 Fasil Kenema 1 - 0
Mex MFW 01:00
FT Club America (w) 1 - 0 Chivas Guadalajara (w) 0 - 0
BRA CCD2 01:00
FT Guarani de Palhoca 2 - 1 Metropolitano SC 2 - 0
Brazil L 01:00
FT Barra da Tijuca 0 - 1 AA Carapebus 0 - 1
Brazil L 01:00
FT Barra Mansa FC 4 - 2 Barcelona EC 2 - 1
Brazil L 01:00
FT Campo Grande CE 2 - 1 Perolas Negras 1 - 1
Brazil L 01:00
FT Mageense FC 6 - 0 Bela Vista 3 - 0
Brazil L 01:00
FT Tigres Brasil 0 - 2 CGI April 7 0 - 1
BRA D4 01:00
FT Campinense 0 - 0 America FC Natal RN 0 - 0
BRA D4 01:00
FT Coruripe Al 1 - 0 Vitoria da Conquista BA 1 - 0
BRA D4 01:00
FT Floresta CE 5 - 1 Afogados da Ingazeira FC 1 - 1
BRA D4 01:00
FT Globo 3 - 0 Atletico Cajazeirense PB 0 - 0
BRA D4 01:00
FT Salgueiros AC 2 - 0 Guarany CE 0 - 0
BRA D4 01:00
FT ABC RN 2 - 0 Itabaiana(SE) 1 - 0
BRA D4 01:00
FT Frei Paulistano 1 - 1 Potiguar RN 0 - 1
BFL 01:15
FT US Forces Armees 1 - 1 ASFA-Yennenga 1 - 0
Brazil L 01:30
FT Casimiro de Abreu EC 1 - 0 Ceres/RJ 0 - 0
ROMC 01:45
FT AFC Progresul Spartac Bucuresti 0 - 5 CS Universitatea Craiova 0 - 3
UEFACW 02:00
FT Portugal (w) 1 - 0 Scotland (w) 0 - 0
UEFACW 02:00
FT Northern Ireland (w) 3 - 2 Belarus (w) 1 - 1
HOL D1 02:00
FT FC Twente Enschede 0 - 2 RKC Waalwijk 0 - 2
ENG PU23 02:00
FT Arsenal U23 3 - 1 Derby County U23 1 - 1
ENG PU23 02:00
FT Blackburn Rovers U23 1 - 1 Everton U23 1 - 0
ENG PU23 02:00
FT West Ham U23 2 - 0 Manchester United U23 1 - 0
ENG PU23 02:00
FT Aston Villa U23 2 - 3 Fulham U23 1 - 1
HUN D1 02:00
FT Ujpesti 1 - 1 Paksi SE Honlapja 0 - 0
SUI D1 02:00
FT Schaffhausen 2 - 0 Neuchatel Xamax 2 - 0
SUI D1 02:00
FT FC Wil 1900 1 - 1 Grasshopper 1 - 0
SPA FDH 02:00
FT Xota Navarra Futsal 3 - 2 Cordoba Futsal 1 - 2
BEL D2 02:00
FT KMSK Deinze 1 - 0 Club Brugge(U23) 0 - 0
POR D1 02:00
FT Pacos de Ferreira 2 - 0 FC Famalicao 1 - 0
GIB PD 02:00
FT Lions Gibraltar 0 - 1 Europa FC 0 - 0
CAF CL 02:00
FT Zamalek 1 - 2 EL Ahly 1 - 1
BRA D4 02:00
FT Caldense MG 1 - 2 Brasiliense 1 - 1
BRA D4 02:00
FT Bahia de Feira BA 0 - 1 Tupynambas 0 - 1
BRA D4 02:00
FT SE do Gama 2 - 1 Atletico Alagoinhas 2 - 1
BOL D1 02:00
FT Always Ready 2 - 2 Nacional Potosi 1 - 2
POL PR 02:30
FT Gornik Zabrze 2 - 1 Pogon Szczecin 1 - 1
GER D1 02:30
FT VfL Wolfsburg 5 - 3 Werder Bremen 3 - 2
YDL Futsal 02:30
FT Phil diae Bolley 3 - 0 Mantova C5 Futsal 1 - 0
BOL D1 02:30
FT Real Santa Cruz 4 - 2 Aurora 1 - 2
CAF YC 02:30
FT Senegal U20 0 - 0 Guinea Bissau U20 0 - 0
VEN D2 02:30
FT Univ Los Andes 3 - 2 CD Hermanos Colmenares 2 - 1
BEL D1 02:45
FT KAS Eupen 3 - 1 Charleroi 1 - 0
ENG L1 02:45
FT Fleetwood Town 1 - 1 Sunderland A.F.C 0 - 0
Welsh PR 02:45
FT Bala Town 3 - 1 Newtown AFC 2 - 0
ENG LCH 02:45
FT Brentford 2 - 1 Queens Park Rangers (QPR) 1 - 1
ENG Conf 02:45
FT Notts County 3 - 0 Wealdstone FC 2 - 0
ENG FAC 02:55
FT Tranmere Rovers 1 - 0 Brackley Town 0 - 0
ENG PR 03:00
FT Crystal Palace 0 - 2 Newcastle United 0 - 0
FRA D1 03:00
FT Strasbourg 1 - 1 Rennes 1 - 0
UEFACW 03:00
FT Spain (w) 10 - 0 Moldova (w) 6 - 0
UEFACW 03:00
FT France (w) 3 - 0 Austria (w) 2 - 0
HOL D2 03:00
FT Volendam 2 - 2 Almere City FC 1 - 1
ITA D2 03:00
FT Chievo 1 - 2 Lecce 1 - 1
SPA D1 03:00
FT Real Valladolid 1 - 1 Levante 0 - 0
SPA D2 03:00
FT Malaga 2 - 2 CD Lugo 0 - 2
HOL D2 03:00
FT Helmond Sport 1 - 0 Jong PSV Eindhoven (Youth) 1 - 0
URU D2 03:00
FT Rocha 1 - 0 Albion FC 1 - 0
MAL D2 03:15
FT Naxxar Lions 2 - 0 Mqabba FC 2 - 0
VEN D1 04:00
FT Portuguesa FC 0 - 3 Deportivo Metropolitano 0 - 3
POR D1 04:00
FT CD Tondela 0 - 2 Vitoria Guimaraes 0 - 0
Spain D4 04:00
FT UD San Fernando 2 - 0 Arucas CF 1 - 0
Spain D4 04:00
FT Villa Santa Brigida 1 - 2 UD Guia 0 - 0
MEX D3 04:00
FT Intel Paja 2 - 0 Irapuato 1 - 0
BOL D1 04:25
FT Real Potosi 0 - 1 Club Guabira 0 - 1
ECU D1 04:30
FT Liga Dep. Universitaria Quito 3 - 0 Olmedo Riobamba 3 - 0
Mex MFW 04:45
FT Unam Pumas (w) 1 - 1 Monterrey (w) 0 - 1
Brazil W L 05:00
FT SC Corinthians Paulista (w) 0 - 2 Santos (w) 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Operario Ferroviario PR 1 - 0 Parana PR 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Oeste 1 - 1 America MG 1 - 1
BRA D2 05:15
FT Sampaio Correa 0 - 1 Brasil de Pelotas 0 - 0
URU D2 05:15
FT Central Espanol 3 - 1 Racing Club Montevideo 2 - 0
BRA D3 06:00
FT SC Paysandu Para 1 - 0 Botafogo PB 1 - 0
COL D1 06:00
FT Dep.Independiente Medellin 1 - 2 Deportivo Pereira 0 - 2
Fiji cup 06:00
FT Dreketi FC 1 - 1 Taveuni FC 1 - 1
PAR D1 06:30
FT Guay Leena 2 - 2 Sportivo San Lorenzo 1 - 0
ECU D1 07:00
FT Mushuc Runa 2 - 3 Club Sport Emelec 0 - 2
VEN D1 07:00
FT Gran Valencia FC 0 - 2 Aragua FC 0 - 1
NZFC 07:00
FT Waitakere United 2 - 2 Team Wellington 0 - 1
NZFC 07:00
FT Wellington Phoenix Reserve 0 - 4 Eastern Suburbs AFC 0 - 2
BRA D2 07:30
FT Cruzeiro (MG) 1 - 2 Confianca SE 0 - 2
INT FRL 07:30
FT Brazil (w) 6 - 0 Ecuador (w) 1 - 0
BOL D1 07:30
FT Oriente Petrolero 3 - 4 Bolivar 3 - 2
URU D2 07:30
FT Villa Espanola 3 - 2 Tacuarembo 0 - 1
KSA D2 07:35
FT Al Dahab 0 - 2 Al Selmiyah 0 - 1
Mex MFW 08:00
FT Queretaro (w) 1 - 2 Atlas (w) 0 - 1
Fiji cup 08:00
FT Bua FC 1 - 3 Savusavu 1 - 2
COL D1 08:10
FT Millonarios 5 - 2 Deportiva Once Caldas 3 - 0
BRA D2 08:30
FT Cuiaba 2 - 1 Avai FC SC 1 - 0
JWCLW 08:30
FT Ryutsu Keizai University (W) 1 - 3 Norddea Hokkaido (w) 1 - 2
JWCLW 08:30
FT University of Tsukuba (w) 0 - 3 Shizuoka Sangyo University (w) 0 - 2
JWCLW 08:30
FT Waseda University AFC (w) 5 - 0 Okayama Yunogo Belle (w) 2 - 0
Mex MFW 10:00
FT Pachuca (w) 1 - 2 Tigres (w) 0 - 1
JPN D3 11:00
FT Kamatamare Sanuki 0 - 1 FC Gifu 0 - 0
JPN D3 11:00
FT Fujieda MYFC 1 - 0 Gamba Osaka U23 0 - 0
JAP FutL 11:00
FT Shonan Bellmare Futsal 0 - 3 Vasagey oita Futsal 0 - 2
JWCLW 11:30
FT Gunma FC White Star (w) 2 - 1 Bunnys Kyoto (w) 1 - 0
JWCLW 11:30
FT Nagano Parceiro (w) 2 - 0 JFA Academy Fukushima (w) 1 - 0
JPN D1 12:00
FT Hiroshima Sanfrecce 2 - 2 Consadole Sapporo 0 - 1
JPN D1 12:00
FT Nagoya Grampus 0 - 0 Oita Trinita 0 - 0
JPN D2 12:00
FT V-Varen Nagasaki 2 - 0 Albirex Niigata 1 - 0
KCL 12:00
FT Gyeongju KHNP 0 - 1 Gimhae City 0 - 0
BGD WD1 12:30
FT FC Uttar Bango (w) 1 - 7 Jamalpur Kacharipara Akadas (w) 0 - 4
JPN D2 13:00
FT Giravanz Kitakyushu 1 - 1 Fagiano Okayama 1 - 0
JAP FutL 13:00
FT Kitakyushu Futsal 1 - 4 Nagoya oceans Futsal 0 - 3
CFC 13:30
FT Wuhan ZALL 2 - 0 Taizhou Yuanda 1 - 0
AUS WQSL 13:30
FT Logan Lightning (w) 0 - 4 Queensland Lions(w) 0 - 2
CHA D2 14:00
FT Shenzhen Xuegang 1 - 4 Qingdao Zhongchuang Hengtai 1 - 1
CHA D2 14:00
FT Qingdao Red Lions 1 - 1 Hebei Jingying 1 - 1
HK PR 14:00
FT Southern District 3 - 3 Biu Chun Rangers 1 - 0
JPN D3 15:00
FT SC Sagamihara 3 - 2 Gainare Tottori 1 - 0
JAP FutL 15:00
FT Peace Does Machida Futsal 5 - 2 Nagano Futsal 0 - 1
VIE U21 15:00
FT Ben Tre U21 0 - 4 Dong Thap U21 0 - 0
POL U19 15:00
FT Grunwald Ruda Slaska U19 0 - 3 MKS Siemianowiczanka U19 0 - 3
BGD WD1 15:30
FT Begum Anwara SC (w) 2 - 1 Kumilla Utd (w) 2 - 1
THA D2 15:45
FT IPE Samut Sakhon 1 - 2 Ayutthaya FC 1 - 0
THA D2 15:45
FT Kabin United 1 - 0 Maptaphut Rayong FC 0 - 0
THA D2 15:45
FT Kohkwang 1 - 4 Bankhai United 0 - 0
THA D2 15:45
FT Muangkan Utd 3 - 1 Pathum Thani United 0 - 0
THA D2 15:45
FT Pluakdaeng United 0 - 0 Chachoengsao 0 - 0
THA D2 15:45
FT Samut Prakan FC 0 - 1 Grakcu Sai Mai United 0 - 1
THA D2 15:45
FT Siam FC 2 - 1 Royal Thai Air Force FC 2 - 0
WIE WC 15:50
FT Son La (w) 1 - 0 Ho Chi Minh City B (w) 0 - 0
TUR 3B 16:00
FT Ofspor 3 - 1 Payasspor 1 - 1
TUR 3B 16:00
FT Yesilyurt Belediyespor 0 - 1 Bukaspor 0 - 1
ROMC 16:00
FT Voin Tate Numa Glenn 1 - 0 Sepsi 0 - 0
ALG U21 16:00
FT NC Magra U21 3 - 0 ASO Chlef U21 1 - 0
ALG U21 16:00
FT US Biskra U21 1 - 1 JSM Skikda U21 0 - 1
ALG U21 16:00
FT USM Alger U21 0 - 2 ES Setif U21 0 - 0
ALG U21 16:00
FT USM Bel Abbes U21 0 - 2 MC Alger U21 0 - 1
CRSK U19 16:00
FT NK Rudes U19 1 - 4 Sesvete U19 0 - 1
THA D2 16:00
FT Hua Hin City 0 - 0 Samut Songkhram FC 0 - 0
THA D2 16:00
FT Ubon Krua Napas FC 2 - 1 Sakon Nakhon FC 0 - 1
THA D2 16:00
FT Krabi FC 3 - 0 Songkhla FC 0 - 0
ISR U19 16:00
FT FC Ashdod U19 2 - 1 Hapoel Ramat Gan U19 0 - 1
ISR U19 16:00
FT Hapoel Nof HaGalil U19 1 - 2 Beitar Nes Tubruk U19 0 - 1
R WSL 16:00
FT Uni Alexandria (w) 2 - 3 Piros Security (w) 2 - 0
ISR U19 16:00
FT Beitar Jerusalem Oren U19 1 - 1 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 0 - 1
ALG U21 16:10
FT Olympique Medea U21 0 - 0 JS Saoura U21 0 - 0
SIN D1 16:30
FT Hougang United FC 3 - 2 Tanjong Pagar Utd 1 - 1
SIN D1 16:30
FT Balestier Khalsa FC 2 - 0 Geylang United FC 0 - 0
HK PR 16:30
FT Tai Chung FC 0 - 1 Sun Pegasus 0 - 1
AUS QSL 16:30
FT Queensland Lions SC 1 - 0 Brisbane Olympic United FC 0 - 0
AFC CL 17:00
FT Vissel Kobe 0 - 2 Guangzhou Evergrande Taobao FC 0 - 2
TKM D1 17:00
FT FC MERW 2 - 1 Kopetdag Asgabat 1 - 0
TUR 3B 17:00
FT Agri 1970 Spor 1 - 0 Yimpas Yozgatspor 1 - 0
TUR 3B 17:00
FT Kahta 02 Spor 5 - 0 Ceyhanspor 1 - 0
TUR 3B 17:00
FT Arhavispor 0 - 1 Sile Yildizspor 0 - 1
TUR 3B 17:00
FT Cizrespor 0 - 2 Osmaniyespor 0 - 2
TUR 3B 17:00
FT Elazig Belediyespor 1 - 1 Ispartaspor 0 - 1
TUR 3B 17:00
FT Sanger 0 - 1 Darica Genclerbirligi 0 - 0
TUR 3B 17:00
FT Erzin Belediyespor 0 - 3 Yomraspor 0 - 0
TUR 3B 17:00
FT Halide Edip Adivarspor 2 - 1 Karaman Belediyespor 0 - 1
TUR 3B 17:00
FT Kutahyaspor 2 - 1 Tepecik Bld 1 - 0
TUR 3B 17:00
FT Carsambaspor 1 - 0 Celspor 0 - 0
TUR 3B 17:00
FT Catalca Spor 0 - 0 Yeni Altindag BS 0 - 0
TUR 3B 17:00
FT Golcukspor 0 - 2 Erokspor 0 - 0
TUR 3B 17:00
FT Somaspor 1 - 1 Batman Petrolspor 0 - 1
TUR 3B 17:00
FT Yalovaspor 0 - 1 Erbaaspor S 0 - 0
TKM D1 17:00
FT FC Ahal 1 - 2 HTTU Asgabat 1 - 0
TKM D1 17:00
FT FC Altyn Asyr 2 - 0 Nebitchi 0 - 0
TKM D1 17:00
FT Sagadam FK 3 - 0 Energetik Mary 1 - 0
TUR 3B 17:00
FT EdirnesporGenclik 2 - 1 Dai Lin Jissbon 0 - 0
TUR 3B 17:00
FT Fatsa Belediyespor 1 - 0 Utkoi 1 - 0
TUR 3B 17:00
FT Kemerspor 2003 1 - 3 Diyarbakirspor 1 - 1
TUR 3B 17:00
FT Kizilcabolukspor 2 - 4 1877 Alemdagspor 0 - 3
TUR 3B 17:00
FT Nevsehirspor Genclik 4 - 1 Artvin Hopaspor 1 - 1
TUR 3B 17:00
FT Cankaya FK 0 - 2 Manisaspor 0 - 1
JAP FutL 17:00
FT fugador sumida Futsal 3 - 4 Fuchu Athletic FC Futsal 1 - 3
ROMC 17:00
FT Sanmartin 0 - 1 Dunarea Calarasi 0 - 0
BLR D2 17:00
FT Khimik Svetlogorsk 0 - 0 FC Molodechno 0 - 0
ISR U19 17:00
FT Hapoel Raanana Roei U19 0 - 1 Maccabi Tel Aviv Shachar U19 0 - 0
ISR U19 17:00
FT Maccabi Haifa U19 0 - 0 Maccabi Netanya U19 0 - 0
ROM U19 17:00
FT Universitaea Cluj U19 1 - 1 FC Ripensia Timisoara U19 1 - 1
SER U19 17:00
FT FK Brodarac U19 2 - 0 FK Internacional U19 0 - 0
POL RL 17:00
FT LKS Chlebnia 5 - 1 Przyszlosc Wlochy 3 - 0
ARM D1 17:30
FT Lori Vanadzor 0 - 1 FC Avan Academy 0 - 0
TUR D1 17:30
FT Gazisehir Gaziantep 2 - 2 Yeni Malatyaspor 1 - 0
TUR D2 17:30
FT Umraniyespor 0 - 2 Menemen Belediye Spor 0 - 0
Spain D4 17:30
FT Juventud Torremolinos CF 2 - 0 Melilla CD 1 - 0
DAN U19 17:45
FT Esbjerg U19 4 - 0 Horsens U19 3 - 0
MOL D2 18:00
FT Drochia 5 - 1 CSF Sparta 2 - 0
UKR U21 18:00
FT Kolos Kovalivka U21 8 - 0 Desna Chernihiv U21 5 - 0
UKR U21 18:00
FT FC Mynai U21 1 - 2 Zorya U21 0 - 2
THA PR 18:00
FT Chonburi Shark FC 0 - 2 Port FC 0 - 1
DAN U19 18:00
FT Lyngby Fodbold Club U19 1 - 1 Aarhus AGF U19 1 - 0
DAN U19 18:00
FT Midtjylland U19 3 - 3 Aalborg BK U19 1 - 1
BLR D1 18:00
FT Slavia Mozyr 2 - 1 Energetik-BGU Minsk 0 - 0
BLR D1 18:00
FT Shakhter Soligorsk 4 - 2 FC Minsk 1 - 1
BLR D1 18:00
FT Dinamo Brest 3 - 1 Neman Grodno 1 - 1
BLR D1 18:00
FT Dinamo Minsk 0 - 0 BATE Borisov 0 - 0
BLR D1 18:00
FT FK Vitebsk 2 - 3 FC Torpedo Zhodino 1 - 1
BLR D1 18:00
FT FC Belshina Babruisk 3 - 7 FC Rukh Brest 1 - 4
BLR D1 18:00
FT FK Isloch Minsk 2 - 2 FK Gorodeya 1 - 2
DAN U17 18:00
FT FC Kobenhavn U17 5 - 1 Sonderjyske U17 0 - 0
ENG U23 D1 18:00
FT Colchester United U23 2 - 0 Cardiff City U23 0 - 0
RUS PR 18:00
FT Arsenal Tula 0 - 0 Zenit St. Petersburg 0 - 0
POL D2 18:00
FT Olimpia Elblag 4 - 2 Stargard Szczecinski 3 - 1
SPA FDH 18:00
FT Jaen Paraiso Interior Futsal 6 - 1 Antequera Futsal 2 - 0
BUL D1 18:00
FT Arda 3 - 0 PFK Montana 1 - 0
POR D2 18:00
FT Viseu 0 - 0 Penafiel 0 - 0
MAC D1 18:00
FT Hang Sai 1 - 2 Windsor Arch Ka I 0 - 1
THA D1 18:00
FT Nong Bua Lamphu 3 - 1 Khonkaen United 0 - 0
THA D1 18:00
FT Kasetsart FC 1 - 1 Chainat FC 0 - 0
EST D1 18:00
FT Trans Narva 1 - 3 Tallinna JK Legion 0 - 2
EST D1 18:00
FT JK Tallinna Kalev 1 - 1 FC Kuressaare 0 - 0
POL ME 18:00
FT Nowy Hutnik Youth 2 - 8 Escola Varsovia Warszawa Youth 0 - 0
IRQ D1 18:00
FT Al Quwa Al Jawiya 0 - 1 Baghdad 0 - 0
IRQ D1 18:00
FT Al-Hudod 1 - 2 Al Zawraa 0 - 1
IRQ D1 18:00
FT AL Najaf 0 - 0 Naft Misan 0 - 0
IRQ D1 18:00
FT Al Semawah 1 - 0 Al Karkh 0 - 0
Pol D4 18:00
FT KP Starogard Gdanski 1 - 0 Pomorzanin Torun 1 - 0
Pol D4 18:00
FT RKS Radomsko 3 - 1 Bron Radom 1 - 0
Spain D4 18:00
FT Union Viera 2 - 3 UD Gran Tarajal ST 0 - 1
SPA LU19 18:00
FT CD Roda U19 0 - 3 UD Alzira U19 0 - 1
CRSK U19 18:00
FT Zagreb locomotive U19 3 - 1 Inter Zapresic U19 3 - 0
Tanzania D1 18:00
FT Mbeya City 0 - 0 Mtibwa Sugar 0 - 0
THA D2 18:00
FT Lamphun Warrior 5 - 1 Kamphaeng Phet 3 - 0
EST D3 18:00
FT Tallinna FC Ararat TTU 1 - 0 Voru JK 1 - 0
INT CF 18:00
FT CA Ouriense (w) 0 - 1 SCU Torreense (w) 0 - 0
POR D3 18:00
FT Vitoria Guimaraes B 2 - 1 Tirsense 0 - 0
Ken D1 18:00
FT Vihiga United 0 - 1 Kakamega Homeboyz 0 - 0
UKR D3 18:00
FT Nikopol-NPGU 0 - 2 SC Tavriya 0 - 0
THA PR 18:10
FT Rayong FC 2 - 1 Sukhothai 1 - 0
ROMC 18:15
FT Universitatea Craiova 1 - 3 ACS Poli Timisoara 1 - 1
SVK D2 18:30
FT FK Kosice 1 - 0 Sport Podbrezova 1 - 0
SVK D2 18:30
FT KFC Komarno 0 - 1 MFK Dubnica nad Vahom 0 - 0
SVK D2 18:30
FT MSK Puchov 0 - 1 Poprad 0 - 1
SVK D2 18:30
FT Partizan Bardejov 1 - 1 MFK Skalica 0 - 1
THA PR 18:30
FT Suphanburi FC 1 - 2 Ratchaburi FC 0 - 1
DAN U17 18:30
FT Odense BK U17 2 - 4 Silkeborg IF U17 1 - 1
POL D1 18:30
FT GKS Jastrzebie 2 - 1 Zaglebie Sosnowiec 1 - 0
POL D1 18:30
FT Puszcza Niepolomice 0 - 2 OKS Stomil Olsztyn 0 - 0
ROMC 18:30
FT ACS Viitorul Targu Jiu 1 - 0 SCM Argesul Pitesti 0 - 0
ROMC 18:30
FT Concordia Ihrhove 0 - 2 Botosani 0 - 0
ROMC 18:30
FT Farul Constanta 2 - 1 FC Clinceni 1 - 0
WIE WC 18:30
FT Than KSVN (w) 0 - 1 CLB TPHCM (w) 0 - 1
Pol D4 18:30
FT Olimpia Zambrow 1 - 4 Sokol Aleksandrow Lodzki 0 - 2
THA D2 18:30
FT Muangnont Bankunmae FC 1 - 3 Nonthaburi United 1 - 1
POR D3 18:30
FT FC Caldas 2 - 1 Dezembro 0 - 1
CFC 18:35
FT Beijing Guoan 1 - 0 Chengdu Xingcheng 1 - 0
POL D1 18:40
FT LKS Nieciecza 0 - 0 GKS Tychy 0 - 0
KSA D2 18:50
FT Al Safa(KSA) 1 - 0 Hercue 0 - 0
CRO D2 18:55
FT HNK Cibalia 6 - 0 Hrvatski dragovoljac 2 - 0
GER D2 19:00
FT Karlsruher SC 1 - 0 SC Paderborn 07 1 - 0
GER D2 19:00
FT Jahn Regensburg 2 - 1 Wurzburger Kickers 0 - 0
GER D2 19:00
FT SV Sandhausen 1 - 4 Erzgebirge Aue 1 - 2
MKD D1 19:00
FT FC Vardar Skopje 2 - 0 Academy Pandev 0 - 0
HUN U19A 19:00
FT Diosgyor VTK U19 1 - 1 Debrecin VSC U19 1 - 0
DAN U17 19:00
FT Brondby IFU17 1 - 1 Randers FC U17 1 - 0
MKD D2 19:00
FT FK Roseman 0 - 1 FC Plackovica 0 - 0
MKD D2 19:00
FT Pobeda Prilep 1 - 2 FK Kozuv 0 - 1
MKD D2 19:00
FT FK Sloga 1934 Vinica 3 - 0 FK Osogovo 1 - 0
MKD D2 19:00
FT Bregalnica Stip 1 - 1 FK Tikves Kavadarci 0 - 0
MKD D2 19:00
FT Pehchevo 0 - 0 Kamenica-Sasa 0 - 0
MKD D2 19:00
FT FK Rinija Gostivar 2 - 1 FK Drita Bogovinje 0 - 0
MKD D2 19:00
FT FK Teteks Tetovo 1 - 2 FK Skopje 1 - 1
MKD D2 19:00
FT FK Ohrid 2004 1 - 0 Vlazrimi Kicevo 0 - 0
MKD D2 19:00
FT FK Kadino 1 - 1 Vardar Forino 0 - 0
MKD D2 19:00
FT Korab Debar 0 - 1 KF Veleshta 0 - 0
UKR D1 19:00
FT PFC Oleksandria 0 - 0 Rukh Vynnyky 0 - 0
AZE D1 19:00
FT FC Neftci Baku 0 - 0 Zira FK 0 - 0
POL D2 19:00
FT Hutnik Krakow 3 - 1 Bytovia Bytow 0 - 0
POL D2 19:00
FT Lech II Poznan 1 - 1 Wigry Suwalki 1 - 0
SPA FDH 19:00
FT Real Betis Futsal 2 - 1 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 1 - 0
POL D2 19:00
FT Pogon Siedlce 1 - 2 Slask Wroclaw II 0 - 1
DEN D1 19:00
FT Skive IK 0 - 4 Fredericia 0 - 1
SER D2 19:00
FT FK Buducnost Dobanovci 2 - 1 FK Zarkovo 0 - 1
SER D2 19:00
FT FK Dubocica 3 - 2 Radnicki Pirot 1 - 0
SER D2 19:00
FT Jagodina 0 - 0 Radnicki 1923 Kragujevac 0 - 0
SER D2 19:00
FT FK Loznica 3 - 3 Dinamo Vranje 2 - 0
SER D2 19:00
FT FK Zeleznicar Pancevo 0 - 2 Kabel Novi Sad 0 - 1
SER D1 19:00
FT Macva Sabac 3 - 0 Indjija 2 - 0
THA D1 19:00
FT Ranong FC 1 - 3 Customs Department FC 1 - 2
THA D1 19:00
FT Khonkaen FC 1 - 3 Ayutthaya United 0 - 1
THA D1 19:00
FT Chiangmai FC 2 - 1 Sisaket FC 1 - 1
BOS PL 19:00
FT Olimpik Sarajevo 3 - 2 FK Tuzla City 1 - 1
BOS PL 19:00
FT Sloboda 0 - 0 HSK Zrinjski Mostar 0 - 0
POL ME 19:00
FT Zaglebie Lubin (Youth) 3 - 2 SMS Lodz Youth 1 - 0
Syri D1 19:00
FT Al-Horiyah 1 - 2 Al-Shorta Damascus 0 - 2
Syri D1 19:00
FT Al Wathbah 2 - 1 Al Ittihad (SYR) 0 - 0
Syri D1 19:00
FT Al futowa 0 - 1 Ha Ji lage 0 - 0
Syri D1 19:00
FT Hutteen FC 1 - 0 Al-Jaish Damascus 0 - 0
Syri D1 19:00
FT Al-Sahel(SYR) 1 - 3 Jableh SC 0 - 0
Syri D1 19:00
FT Al-Taleiah 0 - 1 Al-Karamah 0 - 0
Kosovo L 19:00
FT KF Besa Pec 0 - 2 Prishtina 0 - 1
Ken D1 19:00
FT Bandari 1 - 0 Sofapaka FC 1 - 0
Pol D4 19:00
FT KS Kutno 0 - 3 MLKS Znicz Biala Piska 0 - 0
Pol D4 19:00
FT Piast Zmigrod 1 - 1 Miedz Legnica II 1 - 0
Pol D4 19:00
FT Polonia Bytom 1 - 0 Stal Brzeg 1 - 0
Pol D4 19:00
FT Polonia-Stal Swidnica 0 - 5 Foto-Higiena Olawa 0 - 2
Pol D4 19:00
FT Rekord Bielsko-Biala 3 - 0 Poland Nisa 1 - 0
Pol D4 19:00
FT Gawin Sleza Wroclaw 4 - 1 Gwarek Tarnowskie Gory 1 - 0
Pol D4 19:00
FT Unia Skierniewice 0 - 2 Legia Warszawa B 0 - 1
Pol D4 19:00
FT Warta Gorz w Wielkopolski 1 - 2 LKS Goczalkowice Zdroj 1 - 2
SPA LU19 19:00
FT CF Laguna U19 1 - 0 SD San Jose U19 0 - 0
SPA LU19 19:00
FT Celta Vigo U19 1 - 2 Deportivo La Coruna U19 0 - 0
SPA LU19 19:00
FT Rusadir CF U19 1 - 0 Tiro Pichon U19 1 - 0
CRSK U19 19:00
FT NK Orijent U19 0 - 5 Dinamo Zagreb U19 0 - 0
CRSK U19 19:00
FT Hrvatski Dragovoljac U19 0 - 4 Rijeka U19 0 - 0
Ken D1 19:00
FT AFC Leopards 2 - 1 Tusker 2 - 1
SPA LU19 19:00
FT Tenerife U19 1 - 1 Llanos Aridane U19 0 - 1
URU U19 19:00
FT Villa Teresa U19 2 - 0 Parque del Plata U19 1 - 0
SER U19 19:00
FT Red Star Belgrade U19 4 - 2 FK Graficar Beograd U19 2 - 1
SER U19 19:00
FT FK Napredak U19 3 - 1 RFK Novi Sad 1921 U19 2 - 1
Pol D4 19:00
FT Wikielec 0 - 0 Concordia Elblag 0 - 0
Pol D4 19:00
FT Lechia Zielona Gora 2 - 2 KS Energetyk ROW 2 - 0
ARGW D1 19:00
FT Racing Club (w) 3 - 0 Villa San Carlos (w) 1 - 0
ARGW D1 19:00
FT River Plate (w) 6 - 0 Lanus (w) 4 - 0
ARGW D1 19:00
FT UAI Urquiza (w) 5 - 2 Platense (w) 3 - 2
KSA YTH 19:10
FT Al-Hilal (Youth) 0 - 1 Al-Nasr (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15
FT Al-Faisaly Harmah Youth 2 - 0 Hajer (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15
FT Al-Feiha U20 0 - 0 Al-Tai (Youth) 0 - 0
KSA D2 19:15
FT Kumait 3 - 3 Al Liwaa 0 - 0
KSA D2 19:20
FT Al-Taqdom 0 - 0 Al-Sadd FC(SA) 0 - 0
CRO D2 19:25
FT NK Solin 0 - 0 NK Junak 0 - 0
CRO D2 19:25
FT NK Opatija 2 - 3 NK Croatia Zmijavci 2 - 2
ENG PR 19:30
FT Brighton Hove Albion 1 - 1 Liverpool 0 - 0
CZE D2 19:30
FT Chrudim 1 - 0 Blansko 1 - 0
CZE D2 19:30
FT Hradec Kralove 0 - 1 SK Prostejov 0 - 1
CZE D2 19:30
FT Vysocina jihlava 0 - 1 SK Slovan Varnsdorf 0 - 0
CZE D2 19:30
FT FK MAS Taborsko 0 - 1 Lisen 0 - 0
CZE D2 19:30
FT Usti nad Labem 0 - 1 Trinec 0 - 1
CZE D2 19:30
FT Vysehrad 1 - 2 FK Graffin Vlasim 1 - 0
CZE D2 19:30
FT Viktoria Zizkov 0 - 2 Dukla Prague 0 - 1
KSA D2 19:30
FT Al-Akhdoud 2 - 2 Al Qaisoma 0 - 0
KSA D2 19:30
FT Al-Jndal 2 - 1 Al Entesar 0 - 0
KSA D2 19:30
FT Bisha FC 2 - 0 Al-Zlfe 0 - 0
ENG LCH 19:30
FT Reading 3 - 1 Bristol City 0 - 0
BUL D2 19:30
FT Kariana Erden 2 - 1 Strumska Slava 1 - 0
BUL D2 19:30
FT Minyor Pernik 2 - 0 Yantra Gabrovo 1 - 0
BUL D2 19:30
FT Neff supporting Simic 0 - 1 FC Sozopol 0 - 1
ENG FAC 19:30
FT Morecambe 2 - 2 Solihull Moors 0 - 1
EGY D2 19:30
FT Baladiyet El Mahallah 1 - 1 Bani Ebeid 0 - 0
EGY D2 19:30
FT Ghomhoreyet Shebin 0 - 1 Sers Elyan 0 - 1
MPRE L 19:30
FT Mafco 1 - 1 Red Lions FC 0 - 1
MPRE L 19:30
FT Big Bullets FC 0 - 0 Blue Eagles 0 - 0
MPRE L 19:30
FT Ekwendeni Hammers 0 - 1 Kamuzu Barracks 0 - 1
MPRE L 19:30
FT Karonga United 1 - 1 Chitipa United 0 - 0
SER U19 19:30
FT Cukaricki U19 2 - 0 Spartak Subotica U19 2 - 0
MPRE L 19:30
FT Mighty Tigers 2 - 1 TN Stars 1 - 0
KSA PR 19:35
FT Al-Ameade 1 - 0 Al Raed 0 - 0
UAE D1 19:35
FT Dabba Al-Fujairah 0 - 2 Emirates Club 0 - 1
UAE D1 19:40
FT Al-Thaid 1 - 1 Al Taawon 0 - 1
KSA YTH 19:45
FT Ohud Medina Youths 1 - 3 Al Wehda (Youth) 0 - 0
BPL (W) 20:00
FT Eendracht Aalst (w) 0 - 3 Racing Genk (w) 0 - 1
AFC CL 20:00
FT Yokohama Marinos 1 - 2 Shanghai East Asia FC 1 - 1
CZE D1 20:00
FT Marila Pribram 2 - 1 Mlada Boleslav 0 - 1
ISR D1 20:00
FT Maccabi Petah Tikva FC 1 - 0 Hapoel Hadera 0 - 0
URU D1 20:00
FT Centro Atletico Fenix 1 - 1 Deportivo Maldonado 0 - 0
UKR U21 20:00
FT Inhulets Petrove U21 2 - 2 Olimpic Donetsk U21 0 - 0
HOL D2 20:00
FT Roda JC 3 - 1 Excelsior SBV 1 - 1
DAN U19 20:00
FT FC Kobenhavn U19 3 - 1 Sonderjyske U19 3 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT Qviding FIF 4 - 1 Oskarshamns AIK 2 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT Karlskrona AIF 1 - 1 Tvaakers IF 0 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT FC Linkoping City 0 - 0 Utsiktens BK 0 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Eskilsminne IF 1 - 1 Torns IF 1 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Skovde AIK 4 - 1 FC Trollhattan 1 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Lunds BK 2 - 1 Lindome GIF 0 - 1
SWE D1 SN 20:00
FT IFK Varnamo 2 - 0 Assyriska Turab IK JKP 1 - 0
SWE D1 SN 20:00
FT Landskrona BoIS 2 - 0 Motala AIF FK 1 - 0
DAN U17 20:00
FT Esbjerg FB U17 1 - 2 Horsens U17 0 - 1
DAN U17 20:00
FT Midtjylland U17 3 - 2 AalborgU17 1 - 1
GER D3 20:00
FT Zwickau 0 - 1 Magdeburg 0 - 0
GER D3 20:00
FT TSV 1860 Munchen 2 - 2 Te Cu Kukuh Atta Seip 1 - 1
GER D3 20:00
FT Unterhaching 2 - 1 SV Wehen Wiesbaden 1 - 1
GER D3 20:00
FT Hallescher FC 2 - 0 Viktoria koln 0 - 0
GER D3 20:00
FT Hansa Rostock 2 - 0 Bayern Munchen (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00
FT Monchengladbach AM. 0 - 0 Fortuna Koln 0 - 0
GER Reg 20:00
FT VFB Homberg 3 - 1 Bonner 3 - 0
GER Reg 20:00
FT Koln (Youth) 2 - 0 Sportfreunde Lotte 2 - 0
GER Reg 20:00
FT Rot-Weiss Oberhausen 1 - 0 Fortuna Dusseldorf (Youth) 1 - 0
GER Reg 20:00
FT Preuben Munster 0 - 0 Wegberg-Beeck 0 - 0
GER Reg 20:00
FT SV Rodinghausen 2 - 0 Rot-Weiss Ahlen 0 - 0
GER Reg 20:00
FT Schalke 04 (Youth) 6 - 2 SV Lippstadt 0 - 2
GER Reg 20:00
FT Wuppertaler 0 - 1 Wiedenbruck 0 - 1
ENG PU23 20:00
FT Liverpool U23 2 - 7 Manchester City U23 0 - 3
ITA D2 20:00
FT Brescia 1 - 2 Frosinone 1 - 1
ITA D2 20:00
FT Empoli 2 - 2 Vicenza 0 - 1
ITA D2 20:00
FT Pescara 0 - 2 Pordenone Calcio SSD 0 - 1
ITA D2 20:00
FT Pisa 1 - 4 Cittadella 0 - 2
ITA D2 20:00
FT Venezia 2 - 1 Ascoli 0 - 1
SVK D1 20:00
FT MSK Zilina 2 - 1 Sokol Dolna Zdana 1 - 0
SVK D1 20:00
FT MFK Ruzomberok 3 - 0 Nitra 3 - 0
SVK D1 20:00
FT Zlate Moravce 0 - 0 Michalovce 0 - 0
DEN D1 20:00
FT Herfolge Boldklub Koge 0 - 2 Esbjerg 0 - 0
SPA D1 20:00
FT Elche 1 - 1 Cadiz 1 - 0
TUR D1 20:00
FT Istanbul Buyuksehir Belediyesi 3 - 3 Denizlispor 2 - 0
TUR D2 20:00
FT Akhisar Bld.Geng 0 - 1 Osmanlispor FC 0 - 0
TUR D2 20:00
FT Istanbulspor 1 - 1 Giresunspor 1 - 0
MAC D1 20:00
FT PSP Macau 1 - 0 Sporting de Macau 0 - 0
MAL D1 20:00
FT Hibernians FC 1 - 2 Sirens 0 - 1
MAL D1 20:00
FT Birkirkara FC 3 - 0 Gudja United 3 - 0
KUW D1 20:00
FT Al-Salibikhaet 2 - 4 Al-Shabab(KUW) 0 - 1
MAL D2 20:00
FT St Georges 0 - 0 Fgura United 0 - 0
ENG FAC 20:00
FT Gillingham 2 - 3 Exeter City 1 - 3
ENG FAC 20:00
FT Newport County 3 - 0 Salford City 0 - 0
ENG L2 20:00
FT Port Vale 2 - 3 Leyton Orient 1 - 2
CAF Cup 20:00
FT Musongati FC 2 - 2 Green Eagles 1 - 2
CAF CL 20:00
FT APR FC 2 - 1 Gor Mahia 1 - 1
CAF CL 20:00
FT Forest Rangers 0 - 0 Bouenguidi Sports 0 - 0
CAF CL 20:00
FT Vipers 0 - 1 Al-Hilal Omdurman 0 - 1
SPA LU19 20:00
FT Union Viera CF U19 2 - 1 Puertos Las Palmas U19 2 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Dodoma Jiji FC 3 - 0 Ihefu SC 2 - 0
Tanzania D1 20:00
FT Young Africans FC 1 - 0 JKT Tanzania 1 - 0
Zam SL 20:00
FT Lusaka Dynamos 3 - 0 Zanaco 1 - 0
Zam SL 20:00
FT Nkwazi 0 - 0 Prison Leopards FC 0 - 0
Zam SL 20:00
FT Young Green Eagles 0 - 2 Kabwe Warriors 0 - 0
INT CF 20:00
FT Ceramica Cleopatra FC 1 - 0 Aswan 1 - 0
FIN WD1 20:00
FT Jyvaskylan Pallokerho (w) 1 - 1 VIFK Vaasa (w) 1 - 1
ALB D2 20:00
FT FK Partizani B 1 - 1 KS Korabi Peshkopi 0 - 0
VEN D2 20:00
FT Fundacion Lara Deportiva 0 - 0 Universidad Central de Venezuela 0 - 0
POL D2 20:15
FT Gornik Polkowice 2 - 1 KP Calisia Kalisz 1 - 1
SLO D1 20:15
FT NK Mura 05 2 - 1 FC Koper 0 - 0
IRQ D1 20:15
FT Naft Alwasat 1 - 0 Arbil 1 - 0
DAN U17 20:30
FT LYNGBY FODBOLD CLUB U17 2 - 1 AGF Viby U17 1 - 0
AUT D2 20:30
FT SK Vorwarts Steyr 3 - 1 FC Superfund Pasching 1 - 1
AUT D2 20:30
FT FC Wacker Innsbruck 2 - 1 Rapid Vienna (Youth) 1 - 1
SAPL D1 20:30
FT Orlando Pirates 1 - 1 Baroka FC 0 - 0
SAPL D1 20:30
FT TS Galaxy 1 - 1 Lamontville Golden Arrows 0 - 0
RUS PR 20:30
FT Khimki 1 - 0 FC Krasnodar 0 - 0
Welsh PR 20:30
FT Connahs Quay Nomads FC 3 - 1 Barry Town AFC 2 - 1
ALG D1 20:30
FT MC Magra 3 - 2 ASO Chlef 1 - 0
ALG D1 20:30
FT OM Medea 0 - 1 JS Saoura 0 - 0
SAFL 20:30
FT TS Sporting 2 - 3 Cape Umoya United 1 - 2
SAFL 20:30
FT Sekhukhune United 4 - 0 Real Kings 0 - 0
SAFL 20:30
FT Free State Stars 0 - 1 Uthongathi FC 0 - 0
CAF CL 20:30
FT CD Costa do Sol 1 - 2 FC Platinum 0 - 0
CAF CL 20:30
FT Galaxy 4 - 0 US Zilimadjou 2 - 0
ISR U19 20:30
FT Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 0 - 2 Maccabi Petach Tikva U19 0 - 1
HUN D1 20:45
FT Varda SE 0 - 0 Dafuji cloth MTE 0 - 0
POL PR 21:00
FT Stal Mielec 3 - 1 Jagiellonia Bialystok 1 - 1
FRA D2 21:00
FT Grenoble 0 - 0 Paris FC 0 - 0
FRA D2 21:00
FT Toulouse 2 - 1 Chamois Niortais 1 - 1
POL D1 21:00
FT Chrobry Glogow 0 - 2 Sandecja Nowy Sacz 0 - 1
CYP D1 21:00
FT Anorthosis Famagusta FC 4 - 2 E.N.Paralimniou 1 - 0
CRO D1 21:00
FT NK Varteks Varazdin 1 - 1 Istra 1961 Pula 0 - 0
ITA D1 21:00
FT Sassuolo 0 - 3 Inter Milan 0 - 2
ITA C1 21:00
FT Us Pergolettese 0 - 2 Renate AC 0 - 1
ITA C1 21:00
FT Vibonese 2 - 3 Ternana 0 - 1
SWE D2 21:00
FT Halmstads 1 - 0 Orgryte 0 - 0
SWE D2 21:00
FT Degerfors IF 2 - 5 GIF Sundsvall 1 - 1
SWE D2 21:00
FT Jonkopings Sodra IF 2 - 1 Trelleborgs FF 0 - 1
SWE D2 21:00
FT Osters IF 0 - 1 Ljungskile 0 - 0
SWE D2 21:00
FT GAIS 1 - 1 Akropolis IF 1 - 0
SWE D2 21:00
FT Umea FC 0 - 0 Vasteras SK FK 0 - 0
NOR AL 21:00
FT Tromso IL 3 - 0 Ranheim IL 2 - 0
BOS PL 21:00
FT FK Velez Mostar 0 - 0 Sarajevo 0 - 0
ALG D1 21:00
FT Biskra 1 - 0 JSM Skikda 0 - 0
JOR D1 21:00
FT Al Wihdat Amman 1 - 1 Maan 1 - 0
ISL 21:00
FT Bengaluru 0 - 0 Fateh Hyderabad 0 - 0
MOL D1 21:00
FT Codru Lozova 1 - 2 Sheriff Tiraspol 1 - 1
CAF Cup 21:00
FT Arta Solar FC 0 - 1 El Mokawloon El Arab 0 - 1
INT FRL 21:00
FT Chile (w) 1 - 2 Zambia (w) 0 - 0
ENG YFAC 21:00
FT Chelsea U18 8 - 1 Barnsley U18 0 - 0
Pol D4 21:00
FT Baltyk Gdynia 0 - 0 Swit Skolwin 0 - 0
CAF CL 21:00
FT Buffles du Borgou 1 - 1 MC Alger 0 - 1
BRA SPWL 21:00
FT Palmeiras SP (w) 1 - 0 Sao Jose dos Campos (w) 0 - 0
CAE LW 21:00
FT Amazone FAP (w) 3 - 0 Canon de Yaounde (w) 1 - 0
CAE LW 21:00
FT Eclair de Saa (w) 2 - 2 AS Awa FF (w) 0 - 2
GER D1 21:30
FT Augsburg 1 - 1 SC Freiburg 0 - 0
GER D1 21:30
FT Borussia Dortmund 1 - 2 FC Koln 0 - 1
GER D1 21:30
FT RB Leipzig 2 - 1 Arminia Bielefeld 1 - 0
GER D1 21:30
FT VfB Stuttgart 1 - 3 Bayern Munchen 1 - 2
GER D1 21:30
FT Union Berlin 3 - 3 Eintracht Frankfurt 2 - 2
KSA YTH 21:30
FT Al-Shabab (Youth) 2 - 1 Al Ahli Jeddah (Youth) 1 - 1
DAN U17 21:30
FT Nordsjaelland U17 1 - 1 VejleU17 1 - 0
Welsh PR 21:30
FT Caernarfon 1 - 4 Haverfordwest County 1 - 2
Welsh PR 21:30
FT Flint Town 0 - 1 UWIC Inter Cardiff 0 - 0
Welsh PR 21:30
FT The New Saints 4 - 1 Aberystwyth Town 1 - 1
CAF Cup 21:30
FT Etoile du Congo 1 - 1 Bravos do Maquis 0 - 0
Spain D4 21:30
FT Constancia 1 - 0 CD Ferriolense 0 - 0
Spain D4 21:30
FT CD Cortes 4 - 0 Fontellas 0 - 0
Spain D4 21:30
FT MRA Navarra 0 - 0 Valle de Egues 0 - 0
Spain D4 21:30
FT Ribamontan Al Mar CF 1 - 1 Samanod 0 - 0
KSA YTH 21:45
FT Al-Qadasiya (Youth) 2 - 1 Al-Ettifaq (Youth) 0 - 0
SPA D3 21:45
FT SD Amorebieta 1 - 0 Real Union Irun 0 - 0
SPA LU19 21:45
FT Burgos U19 2 - 2 Leganes U19 0 - 0
Spain D4 21:45
FT Barreda Balompie 0 - 1 UC Cartes 0 - 0
ENG PR 22:00
FT Manchester City 5 - 0 Burnley 3 - 0
ENG L1 22:00
FT Ipswich Town 0 - 2 Charlton Athletic 0 - 1
DEN SASL 22:00
FT Midtjylland 0 - 0 Aalborg 0 - 0
ENG L1 22:00
FT Oxford United 1 - 2 Swindon Town 1 - 0
CZE D1 22:00
FT MFK Karvina 0 - 2 Tescoma Zlin 0 - 2
CZE D1 22:00
FT Synot Slovacko 3 - 1 Opava 3 - 1
ENG CN 22:00
FT Hereford United 3 - 3 Kettering Town 1 - 0
ENG CN 22:00
FT AFC Fylde 2 - 1 Boston United 0 - 1
ITA D2 22:00
FT Monza 1 - 0 Reggina 0 - 0
ENG LCH 22:00
FT Rotherham United 2 - 2 Bournemouth AFC 1 - 1
ENG LCH 22:00
FT Cardiff City 4 - 0 Luton Town 2 - 0
ENG LCH 22:00
FT Sheffield Wednesday 0 - 0 Stoke City 0 - 0
ENG LCH 22:00
FT Norwich City 1 - 1 Coventry City 1 - 0
ENG LCH 22:00
FT Derby County 1 - 1 Wycombe Wanderers 1 - 0
ENG LCH 22:00
FT Blackburn Rovers 2 - 1 Barnsley 1 - 0
ENG LCH 22:00
FT Watford 4 - 1 Preston North End 1 - 0
ENG LCH 22:00
FT Huddersfield Town 3 - 2 Middlesbrough 2 - 1
ENG LCH 22:00
FT Birmingham City 0 - 0 Millwall 0 - 0
ENG Conf 22:00
FT Bromley 1 - 1 Wrexham 1 - 0
ENG Conf 22:00
FT Sutton United 1 - 0 Halifax Town 1 - 0
ENG Conf 22:00
FT Weymouth 1 - 2 Chesterfield 1 - 1
ENG CS 22:00
FT Billericay Town 2 - 6 Hampton Richmond Borough 1 - 3
ENG CS 22:00
FT Chippenham Town 1 - 1 Concord Rangers 0 - 1
ENG CS 22:00
FT Eastbourne Borough 0 - 1 St Albans City 0 - 1
ENG CS 22:00
FT Hungerford Town 1 - 2 Dartford 1 - 0
ENG CS 22:00
FT Tonbridge Angels 1 - 2 Hemel Hempstead Town 1 - 1
ENG CN 22:00
FT AFC Telford United 2 - 0 Guiseley 0 - 0
ENG CN 22:00
FT Chester FC 1 - 2 Gateshead 0 - 1
ENG CN 22:00
FT Gloucester City 1 - 2 Farsley Celtic 1 - 1
ENG CN 22:00
FT Kidderminster Harriers 1 - 0 Curzon Ashton FC 1 - 0
ENG CN 22:00
FT Leamington 2 - 1 York City 2 - 1
ENG CN 22:00
FT Spennymoor Town 2 - 2 Bradford Park Avenue 0 - 1
SCO L1 22:00
FT Airdrie United 1 - 1 Cove Rangers 0 - 1
SCO L1 22:00
FT Montrose 0 - 1 Partick Thistle 0 - 1
SCO L1 22:00
FT Peterhead 0 - 1 Forfar Athletic 0 - 1
SCO L2 22:00
FT Albion Rovers 0 - 1 Stirling Albion 0 - 1
SCO L2 22:00
FT Annan Athletic 0 - 4 Edinburgh City 0 - 2
SCO L2 22:00
FT Brechin City 1 - 4 Stranraer 1 - 1
SCO L2 22:00
FT Elgin City 5 - 2 Cowdenbeath 2 - 0
SCO L2 22:00
FT Queen's Park 3 - 1 Stenhousemuir 1 - 1
NIR D1 22:00
FT Cliftonville 5 - 0 Portadown 2 - 0
NIR D1 22:00
FT Coleraine 0 - 2 Larne FC 0 - 2
NIR D1 22:00
FT Glenavon Lurgan 3 - 1 Crusaders 0 - 1
NIR D1 22:00
FT Glentoran FC 5 - 1 Dungannon Swifts 4 - 1
UKR D1 22:00
FT Dynamo Kyiv 2 - 0 FC Vorskla Poltava 2 - 0
POL D2 22:00
FT Olimpia Grudziadz 1 - 2 Garbarnia Krakow 1 - 0
SPA D3 22:00
FT Numancia 2 - 2 Real Valladol B 1 - 1
SPA D3 22:00
FT Osasuna B 3 - 2 CD Izarra 0 - 1
SPA D3 22:00
FT Alaves B 0 - 0 Leioa 0 - 0
SPA D2 22:00
FT Sabadell 1 - 2 Fuenlabrada 1 - 1
NOR D1 22:00
FT Viking 4 - 1 Start Kristiansand 1 - 0
POR D2 22:00
FT Cova Piedade 0 - 0 Feirense 0 - 0
ALG D1 22:00
FT USM Alger 0 - 2 ES Setif 0 - 0
ENG L2 22:00
FT Bolton Wanderers 3 - 0 Southend United 1 - 0
ENG FAC 22:00
FT Bradford City 1 - 2 Oldham Athletic 1 - 1
ENG FAC 22:00
FT Cheltenham Town 1 - 1 Crewe Alexandra 1 - 0
ENG FAC 22:00
FT Harrogate Town 0 - 4 Blackpool 0 - 0
ENG FAC 22:00
FT Plymouth Argyle 2 - 0 Lincoln City 1 - 0
GIB PD 22:00
FT Europa Point 1 - 2 Boca Juniors(GIB) 0 - 0
GHA D1 22:00
FT Liberty Professionals 1 - 1 Techiman City 1 - 1
ENG FAC 22:00
FT Portsmouth 6 - 1 Kings Lynn 2 - 0
SCO LC 22:00
FT Alloa Athletic 0 - 0 Heart of Midlothian 0 - 0
SCO LC 22:00
FT Arbroath 1 - 3 Dunfermline Athletic 0 - 2
SCO LC 22:00
FT Hibernian 1 - 0 Dundee 1 - 0
SCO LC 22:00
FT Livingston 4 - 0 Ayr United 4 - 0
SCO LC 22:00
FT Motherwell 1 - 2 Saint Johnstone 0 - 0
YDL Futsal 22:00
FT Petrarca Padova C5 Futsal 3 - 2 Catania Futsal 1 - 0
CAF Cup 22:00
FT Futuro Kings 2 - 1 Rivers United 0 - 0
SCO HL 22:00
FT Deveronvale 0 - 5 Brora Rangers 0 - 1
SCO HL 22:00
FT Inverurie Loco Works 2 - 0 Keith 1 - 0
SCO HL 22:00
FT Lossiemouth 0 - 2 fraserburgh 0 - 0
SCO HL 22:00
FT Rothes 1 - 0 Huntly 1 - 0
SCO HL 22:00
FT Turriff United 1 - 5 Formartine United 1 - 2
SCO HL 22:00
FT Wick Academy 2 - 3 Buckie Thistle FC 0 - 0
Spain D4 22:00
FT UD Alcudia 0 - 0 Santa Catalina Atletico 0 - 0
SPA LU19 22:00
FT El Olivar U19 2 - 3 Gimnastic Tarragona U19 1 - 1
SPA LU19 22:00
FT Sabadell U19 3 - 1 Lleida Esportiu U19 1 - 0
SPA LU19 22:00
FT Stadium Casablanca U19 1 - 1 Unio FB Jabac Terrassa U19 0 - 1
SPA LU19 22:00
FT UCAM Murcia U19 2 - 1 Albacete U19 0 - 1
Spain D4 22:00
FT CyDL Jupiter Leones 1 - 1 Atletico Astorga 1 - 1
Spain D4 22:00
FT UD Santa Marta 0 - 0 CD Cristo Atletico 0 - 0
SCO LL 22:00
FT Bonnyrigg Rose 2 - 1 East Kilbride 1 - 0
QAT RL 22:00
FT Al-Sailiya Reserves 0 - 2 Al Wakra Reserves 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD River Ega 1 - 4 CD Beti Onak 1 - 3
Spain D4 22:00
FT Beti Kozkor KE 0 - 0 AD San Juan 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Murchante 0 - 1 CA Cirbonero 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Pena Sport 2 - 0 CD Baztan 1 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Torrijos 1 - 2 UB Conquense 0 - 2
NIC U20 22:00
FT Managua U20 0 - 0 Juventus Managua U20 0 - 0
ENG Conf 22:10
FT Altrincham 2 - 0 Maidenhead United 0 - 0
BEL D1 22:15
FT Sint-Truidense 1 - 1 Red Star Waasland 1 - 0
SVK D1 22:15
FT Spartak Trnava 0 - 2 Dunajska Streda 0 - 0
SPA D1 22:15
FT Valencia 0 - 1 Atletico Madrid 0 - 0
GRE D1 22:15
FT AEL Larisa 0 - 0 Atromitos Athens 0 - 0
Spain D4 22:15
FT CD Manacor 2 - 0 CF Soller 1 - 0
ISR D1 22:20
FT Hapoel Bnei Sakhnin FC 1 - 0 Ashdod MS 0 - 0
HOL D2 22:30
FT Dordrecht 3 - 1 Jong Ajax (Youth) 2 - 1
YDL Futsal 22:30
FT CDM Genova Futsal 3 - 2 Cybertel Aniene Futsal 0 - 1
IRQ D1 22:30
FT Naft Al Junoob 1 - 2 AL Minaa 1 - 0
SPA WD2 22:30
FT Cordoba (w) 0 - 1 Granada CF(w) 0 - 1
Spain D4 22:30
FT San Jodie 2 - 1 CD Binissalem 0 - 0
SPA LU19 22:30
FT Los Yebenes SB U19 2 - 4 CF Rayo Majadahonda U19 0 - 1
SPA LU19 22:30
FT Union Adarve U19 1 - 1 Extremadura U19 0 - 0
Spain D4 22:30
FT Novelda CF 0 - 2 Hercules II 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CD Agoncillo 1 - 2 Comillas 0 - 1
Spain D4 22:30
FT AD Ceuta 1 - 1 UB Lebrijana 0 - 1
Spain D4 22:30
FT CD Ardoi Draw 2 - 2 CD Cantolagua 1 - 1
Spain D4 22:30
FT Pena Azagresa 2 - 0 Bidzala 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CD Corellano 2 - 4 CD Huarte 0 - 0
Spain D4 22:30
FT UDC Txantrea KKE 3 - 3 CD Subiza 0 - 0
Spain D4 22:30
FT Anaitasuna 3 - 3 Santurtzi CD 1 - 1
Spain D4 22:30
FT Pasaia KE 0 - 0 CD Basconia 0 - 0
Spain D4 22:30
FT Tolosa 4 - 0 Urgatz 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CD Benicarlo 0 - 1 Atletico Saguntino 0 - 1
SLV LFW 22:30
FT Santa Tecla (w) 3 - 1 Once Deportivo de Ahuachap n (w) 1 - 0
FRA D1 22:59
FT Marseille 3 - 1 Nantes 2 - 0
AUT D1 22:59
FT St.Polten 2 - 8 Red Bull Salzburg 1 - 4
AUT D1 22:59
FT Trenkwalder Admira Wacker 2 - 3 TSV Hartberg 2 - 1
AUT D1 22:59
FT Sturm Graz 1 - 0 WSG Wattens 0 - 0
FRA D3 22:59
FT Annecy 1 - 2 Quevilly 1 - 1
RUS PR 22:59
FT Terek Grozny 0 - 0 Lokomotiv Moscow 0 - 0
RUS PR 22:59
FT Rostov FK 4 - 1 Dynamo Moscow 1 - 0
HUN D1 22:59
FT Fehervar Videoton 2 - 0 ZalaegerzsegTE 2 - 0
SAPL D1 22:59
FT Mamelodi Sundowns 3 - 0 Stellenbosch FC 2 - 0
BUL D1 22:59
FT Lokomotiv Plovdiv 6 - 0 Botev Plovdiv 4 - 0
PER D1 22:59
FT Deportivo Llacuabamba 2 - 3 Cusco FC 1 - 2
SPA D3 22:59
FT Compostela 2 - 2 Pontevedra 2 - 1
TUR D1 22:59
FT Caykur Rizespor 0 - 4 Galatasaray 0 - 1
TUR D2 22:59
FT Altay Spor Kulubu 3 - 1 Bursaspor 1 - 1
BOS PL 22:59
FT Borac Banja Luka 1 - 1 NK Siroki Brijeg 1 - 0
Syri D1 22:59
FT Al-Wahda Damascus 2 - 0 Teshrin SC 0 - 0
ROMC 22:59
FT Ceahlaul Piatra Neamt 1 - 2 Petrolul Ploiesti 1 - 0
EST D2 22:59
FT Flora Tallinn II 4 - 1 Tartu JK Maag Tammeka B 2 - 1
CAF Cup 22:59
FT Al ittihad(LBY) 4 - 1 Horseed FC 1 - 1
CAF Cup 22:59
FT Namungo FC 3 - 0 Al Rabita Juba 2 - 0
CAF CL 22:59
FT Mlandege FC 0 - 5 Sifakesi 0 - 2
Pol D4 22:59
FT Polonia Warszawa 2 - 2 Huragan Morag 2 - 2
SPA LU19 22:59
FT CD Choco U19 3 - 0 Racing Ferrol U19 1 - 0
SPA LU19 22:59
FT Cerdanyola del Valles FC U19 0 - 0 Real Zaragoza U19 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Guadalajara 2 - 0 CD Tarancon 1 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Villacanas 2 - 0 CD Pedroneras 1 - 0
Spain D4 22:59
FT Cultural de Durango 1 - 0 Urduliz FT 1 - 0
Spain D4 22:59
FT SD Gernika 5 - 0 SD Balmaseda FC 3 - 0
Spain D4 22:59
FT Jove Espanol 1 - 2 UF Beniganim 1 - 0
BFL 22:59
FT AS Douanes Ouagadougou 1 - 1 Etoile Filante Ouagadougou 1 - 0
Spain D4 22:59
FT Atletico Albericia 0 - 1 SD Textil Escudo 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Bezana 4 - 1 CD Barquereno 2 - 0
Spain D4 22:59
FT Castro 2 - 2 CF Vimenor 1 - 2
Spain D4 22:59
FT Solares Medio Cudeyo 0 - 0 SD Torina 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Suodu Pei 3 - 1 CD Lagun Onak 2 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Olimpic Xativa 1 - 2 Villajoyosa 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Vilamarxant CF 0 - 1 CD Roda 0 - 1
CRO D1 23:05
FT HNK Gorica 1 - 1 NK Lokomotiva Zagreb 1 - 0
SLO D1 23:15
FT Maribor 1 - 0 Tabor Sezana 0 - 0
POL PR 23:30
FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 0 - 2 Slask Wroclaw 0 - 1
CYP D1 23:30
FT Nea Salamis 0 - 3 APOEL Nicosia 0 - 1
JOR D1 23:30
FT Al Hussein Irbid 1 - 2 Al Faisaly 1 - 2
CAF Cup 23:30
FT AS Kaloum Star 1 - 1 Tevragh Zeina 1 - 1
Spain D4 23:30
FT Sestao 0 - 2 SD Beasain 0 - 1
SK CUP 23:45
FT Al Hilal 2 - 1 Al-Nasr(KSA) 2 - 0
`
image-top-scroll
`