Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 09-01-2021
ALB D1 00:00
FT Vllaznia Shkoder 1 - 0 Teuta Durres 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Bastia Borgo 3 - 1 Red Star FC 93 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Bourg Peronnas 0 - 1 Lyon Duchere 0 - 1
FRA D3 00:00
FT Concarneau 1 - 3 Orleans US 45 1 - 1
FRA D3 00:00
FT Sete FC 0 - 0 Avranches 0 - 0
FRA D3 00:00
FT Villefranche 1 - 0 Stade Briochin 1 - 0
INT CF 00:00
FT Teplice 1 - 0 Viktoria Zizkov 0 - 0
INT CF 00:15
FT Young Africans FC 1 - 0 Namungo FC 1 - 0
GER D2 00:30
FT Karlsruher SC 3 - 2 Greuther Furth 2 - 2
GER D2 00:30
FT SV Sandhausen 4 - 0 Heidenheimer 2 - 0
EGY D1 00:30
FT Ceramica Cleopatra FC 0 - 2 EL Ahly 0 - 0
HOL D2 00:45
FT NEC Nijmegen 3 - 2 Excelsior SBV 0 - 2
HOL D2 00:45
FT MVV Maastricht 0 - 2 FC Utrecht (Youth) 0 - 1
HOL D2 00:45
FT De Graafschap 2 - 0 SC Telstar 2 - 0
FRA D3 01:00
FT Boulogne 0 - 1 Annecy 0 - 0
GER D3 01:00
FT SV Waldhof Mannheim 2 - 2 SC Verl 2 - 0
POR D1 01:00
FT Nacional da Madeira 0 - 2 Sporting Lisbon 0 - 1
GHA D1 01:00
FT Legon Cities FC 1 - 0 WAFA 0 - 0
Bra SD 01:00
FT Visao Celeste 3 - 0 Parnamirim SC 2 - 0
BRA CPY 01:30
FT Juventude RS U23 0 - 2 Ceara U23 0 - 2
FRA D2 02:00
FT Chateauroux 2 - 3 Guingamp 0 - 0
FRA D2 02:00
FT USL Dunkerque 0 - 0 Troyes 0 - 0
FRA D2 02:00
FT Le Havre 0 - 2 Valenciennes 0 - 0
FRA D2 02:00
FT Nancy 2 - 2 Rodez Aveyron 1 - 1
FRA D2 02:00
FT Chamois Niortais 0 - 2 Amiens 0 - 2
FRA D2 02:00
FT Paris FC 1 - 1 Ajaccio 0 - 1
FRA D2 02:00
FT Pau FC 1 - 3 Chambly FC 0 - 1
FRA D2 02:00
FT Sochaux 0 - 0 Clermont 0 - 0
FRA D3 02:00
FT Stade Lavallois MFC 1 - 2 Creteil 0 - 2
FRA D3 02:00
FT Le Mans 2 - 0 Cholet So 0 - 0
BRA D2 02:00
FT Brasil de Pelotas 0 - 1 Avai FC SC 0 - 0
POR D1 02:00
FT Benfica 2 - 0 CD Tondela 0 - 0
POR D1 02:00
FT Rio Ave 3 - 0 Portimonense 0 - 0
AYC U17 02:00
FT Niger U17 0 - 0 Burkina Faso U17 0 - 0
POR D3 02:00
FT Agueda 1 - 1 Sanjoanense 0 - 0
GER D1 02:30
FT Borussia Monchengladbach 3 - 2 Bayern Munchen 2 - 2
ENG L1 02:45
FT Charlton Athletic 0 - 2 Accrington Stanley 0 - 1
ENG FAC 02:45
FT Aston Villa 1 - 4 Liverpool 1 - 1
ENG FAC 02:45
FT Wolves 1 - 0 Crystal Palace 1 - 0
SCOFAC 02:45
FT Queen's Park 0 - 3 Queen of South 0 - 1
SPA D1 03:00
FT Celta Vigo 0 - 4 Villarreal 0 - 4
HOL D2 03:00
FT NAC Breda 2 - 2 Roda JC 1 - 0
HOL D2 03:00
FT SC Cambuur 0 - 1 Volendam 0 - 0
HOL D2 03:00
FT Almere City FC 0 - 0 FC Eindhoven 0 - 0
SPA D2 03:00
FT Real Zaragoza 2 - 0 UD Logrones 1 - 0
Bra SD 03:15
FT Alecrim Natal RN 0 - 3 Palmeira RN 0 - 2
POR D1 04:00
FT FC Famalicao 1 - 4 FC Porto 1 - 2
Mex MFW 05:00
FT Club Necaxa (w) 0 - 2 Cruz Azul (w) 0 - 1
BRA D2 05:15
FT CRB AL 2 - 0 Confianca SE 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Operario Ferroviario PR 2 - 0 Oeste 0 - 0
BRA D2 05:15
FT Nautico (PE) 2 - 1 Parana PR 1 - 1
MEX U20 06:45
FT Club Tijuana U20 4 - 1 Pumas U20 2 - 0
BRA D2 07:30
FT Sampaio Correa 0 - 1 Cruzeiro (MG) 0 - 1
BRA D2 07:30
FT Figueirense 0 - 0 Centro Sportivo Alagoano 0 - 0
NZFC 08:00
FT Wellington Phoenix Reserve 1 - 1 Canterbury United 1 - 1
MEX D1 08:30
FT Puebla 1 - 1 Chivas Guadalajara 1 - 0
INT CF 10:00
FT Kingston City 2 - 1 Heidelberg United 2 - 1
MEX D1 10:05
FT Club Tijuana 0 - 0 Pumas U.N.A.M. 0 - 0
MEX D1 10:30
FT Mazatlan FC 3 - 2 Necaxa 2 - 1
JAP FutL 12:00
FT fugador sumida Futsal 5 - 2 Espo Lada Hokkaido Futsal 1 - 2
INT CF 12:00
FT St George City FA U20 2 - 0 APIA Leichhardt Tigers U20 1 - 0
AUS D1 13:05
FT FC Macarthur 1 - 1 Wellington Phoenix 0 - 1
INT CF 14:00
FT St George City FA 4 - 1 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 4 - 0
Ind PSL 14:00
FT Dalbir Football Academy 4 - 0 Guru FC 2 - 0
Ind PSL 14:00
FT Punjab Police Jalandhar 0 - 0 SGHS FA 0 - 0
INT CF 14:00
FT Sutherland Sharks 2 - 0 Central Coast Mariners 1 - 0
AUS WAL 15:05
FT Adelaide United (w) 1 - 0 Perth Glory (w) 0 - 0
INT CF 15:20
FT Nam Dinh FC 1 - 0 Hong Linh Ha Tinh 1 - 0
IND D1 15:30
FT Sudeva Moonlight FC 0 - 1 Mohammedan SC 0 - 0
INT CF 15:30
FT CLB TPHCM 1 - 0 An Giang 0 - 0
SPA WD1 16:00
FT Levante UD (w) 1 - 0 UD Granadilla Tenerife Sur (w) 1 - 0
ALG U21 16:05
FT RC Relizane U21 1 - 2 US Biskra U21 0 - 1
ALG U21 16:10
FT CA Bordj Bou Arreridj U21 0 - 2 ES Setif U21 0 - 0
ALG U21 16:20
FT USM Bel Abbes U21 0 - 2 NC Magra U21 0 - 0
ALG U21 16:20
FT Olympique Medea U21 1 - 2 WA Tlemcen U21 1 - 1
TIP CUP 16:30
FT SK Slovan Varnsdorf 0 - 2 Chrudim 0 - 1
INT CF 16:30
FT Mezokovesd Zsory 12 - 0 Sajobabony Vegyesz 7 - 0
VSC 17:00
FT The Cong 0 - 1 T T Hanoi 0 - 0
INT CF 17:00
FT Sokol Dolna Zdana 1 - 1 Tatran LM 0 - 1
INT CF 17:00
FT Budapest Honved 1 - 0 Gyori ETO 1 - 0
INT CF 17:00
FT Dukla Prague 3 - 1 Baumit Jablonec 2 - 1
INT CF 17:00
FT Basel 2 - 2 Thun 2 - 2
INT CF 17:00
FT Gyirmot SE 1 - 2 Ujpesti 0 - 1
INT CF 17:00
FT SOROKSAR 1 - 0 Dorogi FC 1 - 0
TUR D1 17:30
FT Sivasspor 2 - 1 Gazisehir Gaziantep 1 - 1
IND D1 17:30
FT Minerva Academy 1 - 0 Aizawl 1 - 0
Ken D1 17:30
FT KCB SC 1 - 0 Bidco United 0 - 0
IRN D2 17:30
FT Shahrdari Tabriz 3 - 0 Shahrdari Bandar Abbas 0 - 0
IRN D2 17:30
FT Espad Tehran 2 - 1 Foolad Natanz FC 1 - 1
IRN D2 17:30
FT FC Vista Turbine 3 - 0 Naft Gachsaran 2 - 0
IRN U23 17:30
FT Sepahan Isfahan U23 2 - 1 FC Tip Takavaran U23 0 - 0
INT CF 17:30
FT SD Laredo 1 - 0 Racing B 1 - 0
IRN U23 17:35
FT Rafsanjan U23 1 - 0 Shahin Bushehr U23 1 - 0
IRN D2 17:40
FT Shohada Babolsar 1 - 0 Sardar Bukan FC 1 - 0
IRN U23 17:45
FT Naft Ahvaz U23 1 - 0 Mes Kerman U23 0 - 0
SPA FDH 18:00
FT Real Betis Futsal 2 - 2 Levante Futsal 0 - 1
SAFL 18:00
FT Real Kings 2 - 2 Steenberg United 1 - 0
Por U23 18:00
FT Braga U23 0 - 0 Famalicao U23 0 - 0
Por U23 18:00
FT Benfica U23 0 - 0 Coimbra EC U23 0 - 0
Por U23 18:00
FT Cova Piedade U23 0 - 1 Sporting Lisbon Sad U23 0 - 1
Por U23 18:00
FT Portimonense U23 1 - 1 Vitoria Guimaraes U23 0 - 1
Spain D4 18:00
FT Mallorca B 2 - 1 CD Binissalem 1 - 0
POR D3 18:00
FT Olimpico Montijo 0 - 3 Oriental Lisboa 0 - 1
POR D3 18:00
FT Brito SC 1 - 1 Berco SC 1 - 1
Maldives P L 18:00
FT Club Eagles 3 - 2 VICTORY SC 1 - 0
INT CF 18:00
FT Sonderjyske 6 - 0 Aarhus Fremad 3 - 0
INT CF 18:00
FT Podbeskidzie Bielsko-Biala 1 - 0 Opava 1 - 0
Portugal Cup(W) 18:00
FT Clube Albergaria (w) 0 - 2 SL Benfica (w) 0 - 1
INT CF 18:00
FT SKF Sered 2 - 2 MFK Skalica 1 - 2
INT CF 18:30
FT Lugano 3 - 0 Chiasso 1 - 0
SPA LU19 18:30
FT Penya Arrabal U19 2 - 0 UD Cornella U19 2 - 0
GER D2 19:00
FT Nurnberg 1 - 1 Hamburger SV 1 - 1
GER D2 19:00
FT St. Pauli 1 - 1 Holstein Kiel 0 - 0
GER D2 19:00
FT VfL Osnabruck 2 - 3 Wurzburger Kickers 1 - 0
KSA YTH 19:00
FT Ohud Medina Youths 1 - 2 Al-Qadasiya (Youth) 0 - 0
ENG FAC 19:00
FT Luton Town 1 - 0 Reading 1 - 0
ENG FAC 19:00
FT Nottingham Forest 1 - 0 Cardiff City 1 - 0
ENG FAC 19:00
FT Everton 1 - 1 Rotherham United 1 - 0
ENG FAC 19:00
FT Norwich City 2 - 0 Coventry City 2 - 0
ENG FAC 19:00
FT Boreham Wood 0 - 2 Millwall 0 - 1
POR D2 19:00
FT GD Chaves 0 - 2 Estoril 0 - 0
INT CF 19:00
FT Mlada Boleslav 0 - 2 Bohemians 1905 0 - 0
INT CF 19:00
FT St.Polten 2 - 1 SK Vorwarts Steyr 0 - 0
RUS FDH 19:00
FT Ukhta Tyumen Futsal 2 - 3 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 0 - 2
POR D3 19:00
FT Rabo Peixe 0 - 0 Estrela da Amadora 0 - 0
ARGW D1 19:00
FT UAI Urquiza (w) 2 - 2 River Plate (w) 2 - 1
Ken D1 19:00
FT AFC Leopards 0 - 1 Wazito FC 0 - 1
Ken D1 19:00
FT Kericho 1 - 1 Bandari 0 - 1
Ken D1 19:00
FT Sofapaka FC 4 - 2 Mathare United 3 - 0
Ken D1 19:00
FT Kisumu All Stars 0 - 0 SoNy Sugar 0 - 0
Ken D1 19:00
FT FC Talanta 1 - 2 Kenya Police FC 1 - 1
INT CF 19:00
FT Diosgyor VTK 1 - 0 Debrecin VSC 1 - 0
ENG FAC 19:15
FT Chorley FC 2 - 0 Derby County 1 - 0
KSA YTH 19:20
FT Al-Nasr (Youth) 2 - 0 Hajer (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:20
FT Al-Hilal (Youth) 3 - 0 Abha U20 0 - 0
KSA YTH 19:20
FT Al-Shabab (Youth) 1 - 0 Al-Fath (Youth) 0 - 0
KSA D2 19:25
FT Kumait 3 - 1 Hercue 2 - 0
KSA D2 19:25
FT Al-Zlfe 1 - 1 Al Entesar 1 - 0
KSA D2 19:25
FT Al-Sadd FC(SA) 1 - 0 Al Qaisoma 0 - 0
KSA YTH 19:25
FT Al-Faisaly Harmah Youth 0 - 0 Al Wehda (Youth) 0 - 0
ALB D1 19:30
FT KS Bylis 0 - 0 KF Tirana 0 - 0
ALB D1 19:30
FT KF Laci 3 - 2 KS Perparimi Kukesi 2 - 0
ALB D1 19:30
FT Kastrioti Kruje 2 - 2 Skenderbeu Korca 1 - 0
CYP D2 19:30
FT Ahironas Liopetriou 1 - 0 Asil Lysi 1 - 0
CYP D2 19:30
FT Anagennisi FC Deryneia 2 - 2 Omonia Psevda 1 - 0
CYP D2 19:30
FT Omonia Aradippou 1 - 0 Kouris Erimi 0 - 0
CYP D2 19:30
FT Othellos Athienou 1 - 0 PAEEK 0 - 0
CYP D2 19:30
FT Thoi Lakatamias 1 - 3 Digenis Morphou 0 - 1
CYP D2 19:30
FT Dignis Yepsonas 4 - 2 Onisilos Sotiras 2 - 2
KSA D2 19:30
FT Al-Arabi(KSA) 0 - 0 Al Liwaa 0 - 0
KSA YTH 19:30
FT Al-Taawon Youths 0 - 2 Al-Ettifaq (Youth) 0 - 1
SAFL 19:30
FT JDR Stars 3 - 1 Bizana Pondo Chiefs 2 - 0
SAFL 19:30
FT Uthongathi FC 1 - 1 Sekhukhune United 0 - 1
ENG L1 19:30
FT Lincoln City 1 - 1 Peterborough United 0 - 1
KSA PR 19:30
FT Al-Taawon 0 - 0 Al Raed 0 - 0
EGY D1 19:30
FT Misr Elmaqasah 1 - 0 Aswan 0 - 0
EGY D2 19:30
FT Fayoum 0 - 1 Beni Suef 0 - 0
EGY D2 19:30
FT El Alameen 3 - 0 Tahta SC 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Qena SC 0 - 2 El Alominiom 0 - 1
MPRE L 19:30
FT Mzuzu University 0 - 3 Ekwendeni Hammers 0 - 1
CYP D3 19:30
FT APONA Anagias 1 - 1 MEAP Nisou 0 - 0
INT CF 19:30
FT Pecsi MFC 1 - 3 Paksi SE Honlapja 0 - 0
INT CF 19:30
FT Ilves Tampere 4 - 0 HJS Akatemia 4 - 0
KSA D2 19:45
FT Bisha FC 1 - 1 Al Safa(KSA) 0 - 1
UAE D1 19:50
FT Dubba Al-Husun 0 - 1 Emirates Club 0 - 0
UAE D1 19:50
FT Masafi 0 - 1 Al Oruba (UAE) 0 - 1
INT CF 19:55
FT Slaven Koprivnica 0 - 1 NK Orijent Rijeka 0 - 0
ITA D2 20:00
FT Reggio Audace FC 0 - 2 Cittadella 0 - 1
GER Reg 20:00
FT SV Straelen 0 - 0 Alemannia Aachen 0 - 0
GER Reg 20:00
FT SV Elversberg 1 - 1 FSV Mainz 05 (Youth) 0 - 0
GER Reg 20:00
FT FC 08 Hombrug 0 - 1 Bahlinger 0 - 0
GER Reg 20:00
FT FSV Frankfurt 2 - 0 Astoria Walldorf 1 - 0
GER Reg 20:00
FT FC Giessen 2 - 1 TSV Steinbach 2 - 0
GER Reg 20:00
FT Hessen Kassel 0 - 2 SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 1
GER Reg 20:00
FT Rot-Weiss Koblenz 0 - 1 Vfr Aalen 0 - 0
GER Reg 20:00
FT TSV Schott Mainz 2 - 2 TSG Hoffenheim (Youth) 1 - 0
GER Reg 20:00
FT Eintracht Stadtallendorf 1 - 4 Kickers Offenbach 1 - 2
GER Reg 20:00
FT VfB Stuttgart II 2 - 3 TSG Balingen 0 - 3
GER Reg 20:00
FT SSV Ulm 1846 2 - 0 SC Freiburg (Youth) 2 - 0
SPA D1 20:00
FT Sevilla 3 - 2 Real Sociedad 2 - 2
HOL D2 20:00
FT Jong Ajax (Youth) 2 - 2 Helmond Sport 2 - 2
GER D3 20:00
FT Bayern Munchen (Youth) 0 - 2 TSV 1860 Munchen 0 - 1
GER D3 20:00
FT Hansa Rostock 1 - 0 Unterhaching 0 - 0
GER D3 20:00
FT SV Meppen 1 - 0 Saarbrucken 1 - 0
GER D3 20:00
FT Kaiserslautern 0 - 0 Viktoria koln 0 - 0
GER D3 20:00
FT Magdeburg 1 - 1 Uerdingen KFC 05 1 - 0
GER D3 20:00
FT SV Wehen Wiesbaden 1 - 1 Hallescher FC 0 - 1
SAPL D1 20:00
FT TS Galaxy 0 - 3 Supersport United 0 - 2
SAPL D1 20:00
FT Baroka FC 0 - 2 Mamelodi Sundowns 0 - 0
TUR D1 20:00
FT Goztepe 0 - 1 Antalyaspor 0 - 0
TUR D1 20:00
FT Kayserispor 1 - 0 Yeni Malatyaspor 1 - 0
ALG D1 20:00
FT OM Medea 2 - 1 WA Tlemcen 1 - 1
MAL D1 20:00
FT Hibernians FC 3 - 0 Senglea Athletic 1 - 0
MAL D2 20:00
FT St. Andrews 4 - 0 Mqabba FC 3 - 0
INT CF 20:00
FT SV Ried 2 - 0 SKU Amstetten 2 - 0
RUS FDH 20:00
FT Novali Futsal 4 - 4 MFK Tyumen Futsal 3 - 2
TUN D1 20:00
FT ES du Sahel 0 - 0 US Tataouine 0 - 0
TUN D1 20:00
FT C.A.Bizertin 1 - 1 Club Africain 1 - 1
TUN D1 20:00
FT Etoile Metlaoui 0 - 2 Olympique de Beja 0 - 1
INT CF 20:00
FT FC Zurich 3 - 1 Luzern 1 - 0
INT CF 20:00
FT Tescoma Zlin 3 - 1 Lisen 1 - 0
BI PL 20:00
FT Le Messager Ngozi 2 - 2 Bujumbura City 0 - 0
BI PL 20:00
FT Kayanza Utd 4 - 1 Muzinga FC 0 - 0
BI PL 20:00
FT BS Dynamic 0 - 1 Flambeau de l'Est 0 - 1
BI PL 20:00
FT Aigle Noir 1 - 1 Vitalo 0 - 0
BI PL 20:00
FT Bumamuru 2 - 0 Les Elephants FC 0 - 0
Zam SL 20:00
FT Buildcon FC 1 - 2 Red Arrows 1 - 2
Zam SL 20:00
FT Lumwana Radiants 1 - 0 Green Buffaloes 1 - 0
CHI D3 20:00
FT AC Colina 2 - 0 Deportes Vallenar 1 - 0
INT CF 20:00
FT Budafoki MTE 1 - 1 Synot Slovacko 0 - 1
INT CF 20:00
FT MFK Karvina 0 - 0 Trinec 0 - 0
Brazil L 20:00
FT Barcelona EC 0 - 10 Campo Grande CE 0 - 6
INT CF 20:00
FT Vaduz 2 - 3 Winterthur 1 - 0
INT CF 20:00
FT FC Mariupol 1 - 3 Slovan Liberec 1 - 3
INT CF 20:00
FT Spartak Trnava 0 - 1 Brno 0 - 1
KSA D2 20:05
FT Al-Ansar 1 - 1 Al-Akhdoud 1 - 0
KSA YTH 20:05
FT Al Ahli Jeddah (Youth) 2 - 0 Al-Feiha U20 0 - 0
KSA YTH 20:05
FT Al-Ittihad (Youth) 1 - 2 Al-Tai (Youth) 0 - 0
Zam SL 20:05
FT Young Green Eagles 1 - 1 Indeni FC 0 - 0
INT CF 20:15
FT Jamhuri 0 - 2 Namungo FC 0 - 1
BHR D1 20:30
FT East Riffa 1 - 2 Al-Riffa 1 - 1
SAFL 20:30
FT Cape Town Spurs 1 - 1 Free State Stars 1 - 0
SAFL 20:30
FT Jomo Cosmos 1 - 1 Cape Umoya United 1 - 1
ITA C1 20:30
FT Cavese 0 - 1 Palermo 0 - 0
ALG D1 20:30
FT CA Bordj Bou Arreridj 1 - 5 ES Setif 0 - 3
ALG D1 20:30
FT RC Relizane 2 - 0 Biskra 0 - 0
IND D1 20:30
FT Gokulam Kerala FC 1 - 2 Chennai City 1 - 1
SAPL D1 20:30
FT Lamontville Golden Arrows 1 - 0 Chippa United 0 - 0
ITA S4 20:30
FT Union Feltre Asd 3 - 5 Luparense FC 3 - 1
INT CF 20:30
FT ZNK Osijek 2 - 3 Sturm Graz 0 - 2
JOR D1 21:00
FT Sahab SC 1 - 0 Shabab AlOrdon 0 - 0
FRA D2 21:00
FT Grenoble 2 - 2 AJ Auxerre 0 - 1
ENG L1 21:00
FT Gillingham 0 - 1 Burton Albion 0 - 1
CYP D1 21:00
FT AEL Limassol 1 - 1 Omonia Nicosia FC 0 - 1
ISL 21:00
FT Bengaluru 0 - 1 East Bengal 0 - 1
ITA D1 21:00
FT Benevento 1 - 4 Atalanta 0 - 1
ITA C1 21:00
FT USD Virtus Verona 1 - 1 Fermana 1 - 0
ITA C1 21:00
FT Cesena 0 - 0 SudTirol 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Carrarese 0 - 1 JuventusU23 0 - 0
ALG D1 21:00
FT USM Bel Abbes 1 - 0 MC Magra 1 - 0
INT CF 21:00
FT FC Wil 1900 1 - 4 St. Gallen 0 - 0
INT CF 21:00
FT LASK Linz 3 - 1 Austria Wien 1 - 0
INT CF 21:00
FT Rapid Wien 2 - 1 Lafnitz 2 - 1
RUS FDH 21:00
FT Dynamo Samarra Futsal 4 - 4 MFK Torpedo Futsal 3 - 2
INT CF 21:00
FT FC Viktoria Plzen 5 - 2 Hradec Kralove 3 - 0
Spain D4 21:15
FT Constancia 1 - 0 CD Cardassar 1 - 0
GER D1 21:30
FT Bayer Leverkusen 1 - 1 Werder Bremen 0 - 0
GER D1 21:30
FT SC Freiburg 5 - 0 FC Koln 2 - 0
GER D1 21:30
FT FSV Mainz 05 0 - 2 Eintracht Frankfurt 0 - 1
GER D1 21:30
FT Schalke 04 4 - 0 TSG Hoffenheim 1 - 0
GER D1 21:30
FT Union Berlin 2 - 2 VfL Wolfsburg 1 - 1
AGB LE 21:30
FT Sporting Cabinda 0 - 2 Bravos do Maquis 0 - 2
QAT RL 21:30
FT Al Sadd SC U23 3 - 1 Al Sailiya U23 2 - 0
QAT RL 21:30
FT Al-Rayyan SC U23 0 - 2 Al Gharafa U23 0 - 2
SPA D3 21:45
FT Leioa 2 - 2 Barakaldo CF 1 - 2
Spain D4 21:45
FT Ribamontan Al Mar CF 0 - 2 SD Revilla 0 - 0
KSA PR 21:55
FT Al-Shabab(KSA) 1 - 0 Al-Ettifaq 1 - 0
NIR D1 22:00
FT Cliftonville 2 - 2 Crusaders 1 - 1
ENG L1 22:00
FT Rochdale 3 - 3 Crewe Alexandra 0 - 3
NGA PR 22:00
FT Akwa United 2 - 1 Abia Warriors 1 - 1
SCO PR 22:00
FT Kilmarnock 2 - 0 Hamilton Academical 1 - 0
SCO PR 22:00
FT Saint Mirren 1 - 1 Motherwell 0 - 1
ENG L2 22:00
FT Southend United 1 - 0 Barrow 1 - 0
ENG L2 22:00
FT Cambridge United 2 - 1 Harrogate Town 0 - 1
ENG L2 22:00
FT Port Vale 3 - 0 Grimsby Town 2 - 0
ENG Conf 22:00
FT Hartlepool United 3 - 1 Wealdstone FC 1 - 0
ENG Conf 22:00
FT Kings Lynn 1 - 1 Halifax Town 1 - 0
ENG CS 22:00
FT Braintree Town 2 - 1 Dartford 1 - 0
ENG CS 22:00
FT Dorking 2 - 1 Hemel Hempstead Town 1 - 1
ENG CS 22:00
FT Hungerford Town 2 - 1 Maidstone United 1 - 0
ENG CS 22:00
FT Oxford City 0 - 0 Welling United 0 - 0
ENG CS 22:00
FT St Albans City 0 - 2 Chelmsford City 0 - 2
ENG CN 22:00
FT AFC Telford United 0 - 2 AFC Fylde 0 - 1
ENG CN 22:00
FT Gloucester City 3 - 2 Kidderminster Harriers 1 - 2
ENG FAC 22:00
FT Wycombe Wanderers 4 - 1 Preston North End 3 - 1
ENG FAC 22:00
FT Exeter City 0 - 2 Sheffield Wednesday 0 - 1
ENG FAC 22:00
FT Bristol Rovers 2 - 3 Sheffield United 1 - 1
ENG FAC 22:00
FT Stevenage Borough 0 - 2 Swansea City 0 - 1
ENG FAC 22:00
FT Oldham Athletic 1 - 4 Bournemouth AFC 1 - 1
ENG FAC 22:00
FT Blackpool 2 - 2 West Bromwich(WBA) 1 - 0
ENG FAC 22:00
FT Burnley 1 - 1 Milton Keynes Dons 0 - 1
ENG FAC 22:00
FT Queens Park Rangers (QPR) 0 - 0 Fulham 0 - 0
ENG FAC 22:00
FT Blackburn Rovers 0 - 1 Doncaster Rovers 0 - 1
ENG FAC 22:00
FT Stoke City 0 - 4 Leicester City 0 - 1
SAPL D1 22:00
FT Kaizer Chiefs 0 - 2 Maritzburg United 0 - 0
SAPL D1 22:00
FT Tshakhuma TM 2 - 2 Cape Town City 1 - 2
SPA D3 22:00
FT Alaves B 0 - 1 Real Sociedad B 0 - 1
EGY D1 22:00
FT Ghazl El Mahallah 0 - 0 El Gounah 0 - 0
AGB LE 22:00
FT Academica Do Lobito 0 - 0 CRD Libolo 0 - 0
YDL Futsal 22:00
FT Sandro Abate Avellino Futsal 5 - 5 Carme Dawson 2 - 3
YDL Futsal 22:00
FT Pessah Lo Fano 8 - 3 Phil diae Bolley 6 - 1
GHA D1 22:00
FT Medeama SC 2 - 1 Aduana Stars 1 - 1
SCOFAC 22:00
FT Forfar Athletic 1 - 1 Linlithgow Rose 1 - 1
SCOFAC 22:00
FT East Fife 5 - 1 Tranent Juniors 2 - 1
SCOFAC 22:00
FT Alloa Athletic 2 - 3 Cove Rangers 2 - 1
SCOFAC 22:00
FT fraserburgh 2 - 1 Banks o Dee 0 - 0
MEX U20 22:00
FT Tigres UANL U20 6 - 0 Leon U20 0 - 0
MEX U20 22:00
FT Atlas U20 0 - 2 Monterrey U20 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CE Andratx 1 - 1 UD Collerense 0 - 1
Spain D4 22:00
FT San Rafael 0 - 0 CE Esporles 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Guarnizo 3 - 4 Barreda Balompie 3 - 1
SPA WD2 22:00
FT Sporting De Huelva B (w) 0 - 2 CD Castuera (w) 0 - 0
SPA LU19 22:00
FT Hercules U19 1 - 1 CD Castellon U19 1 - 1
Spain D4 22:00
FT U.M. Escobedo 1 - 2 UC Cartes 1 - 0
ENG Conf 22:00
FT Sutton United 2 - 2 Altrincham 2 - 1
BEL D1 22:15
FT Zulte-Waregem 1 - 0 Mouscron Peruwelz 1 - 0
HOL D1 22:30
FT RKC Waalwijk 0 - 1 ADO Den Haag 0 - 1
AGB LE 22:30
FT Santa Rita FC 0 - 1 Progresso 0 - 0
YDL Futsal 22:30
FT CDM Genova Futsal 2 - 4 Signor Prestito CMB Futsal 0 - 2
SPA LU19 22:30
FT CD Roces U19 2 - 0 Tropezon U19 1 - 0
Spain D4 22:30
FT Santanyi 0 - 1 CF Platges De Calvia 0 - 0
Spain D4 22:30
FT Tolosa 0 - 5 Sestao 0 - 1
ALB D1 22:45
FT Partizani Tirana 1 - 1 Apolonia Fier 0 - 0
BHR D1 22:59
FT Al-Muharraq 2 - 0 Al-Hadd 0 - 0
CYP D1 22:59
FT Ethnikos Achnas FC 1 - 4 Apollon Limassol FC 0 - 1
SPA D3 22:59
FT Marino luanco 0 - 2 Cultural Leonesa 0 - 1
SPA D3 22:59
FT UCAM Murcia 2 - 1 Granada CF B 1 - 1
SPA D3 22:59
FT Andorra CF 1 - 0 Lleida 0 - 0
TUR D1 22:59
FT Galatasaray 6 - 0 Genclerbirligi 4 - 0
AYC U17 22:59
FT GhanaU17 1 - 1 Nigeria U17 0 - 0
SEN D2 22:59
FT US Ouakam Dakar 1 - 2 Guediawaye 1 - 0
Spain D4 22:59
FT Deportivo La Coruna B 2 - 0 UD Somozas 1 - 0
Spain D4 22:59
FT Cultural de Durango 0 - 1 Pasaia KE 0 - 0
SPA LU19 22:59
FT CE Europa U19 0 - 1 CD San Francisco U19 0 - 0
Maldives P L 22:59
FT TC Sports Club 1 - 1 Club Valencia MDV 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Atletico Albericia 0 - 1 CD Bezana 0 - 0
ITA C1 23:30
FT Feralpisalo 1 - 2 Sambenedettese 0 - 1
ITA C1 23:30
FT Teramo 1 - 1 Avellino 1 - 0
SEN D1 23:30
FT NGB ASC Niarry Tally 2 - 1 AS Douanes Dakar 2 - 1
SEN D1 23:30
FT Toure Kunda Footpro 1 - 2 Diambars 1 - 0
Spain D4 23:30
FT Solares 2 - 1 CF Vimenor 1 - 1
`
image-top-scroll
`