Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 10-01-2021
ITA D1 00:00
FT Genoa 2 - 0 Bologna 1 - 0
POR D1 00:00
FT Moreirense 2 - 2 Vitoria Guimaraes 1 - 1
POR D2 00:00
FT Vilafranquense 1 - 1 Viseu 0 - 1
MAL D1 00:00
FT Balzan FC 1 - 0 Sirens 0 - 0
MAL D2 00:00
FT Zebbug Rangers 2 - 2 Marsaxlokk FC 0 - 1
YDL Futsal 00:00
FT Pescara Futsal 5 - 5 Lido Di Ostiav Meta Futsal 3 - 3
YDL Futsal 00:00
FT Cybertel Aniene Futsal 6 - 7 Acqua e Sapone C5 Futsal 1 - 2
MEX U20 00:00
FT Club America U20 4 - 1 San Luis U20 0 - 0
INT CF 00:00
FT WSG Wattens 1 - 1 Sigma Olomouc 0 - 1
SPA FDH 00:15
FT Vaidepenas Futsal 7 - 4 Cordoba Futsal 3 - 0
SPA D2 00:15
FT Malaga 1 - 1 Real Oviedo 1 - 0
INT CF 00:15
FT Simba Sports Club 2 - 0 Mtibwa Sugar 2 - 0
BEL D1 00:30
FT Kortrijk 2 - 1 Racing Genk 1 - 1
BEL D1 00:30
FT Cercle Brugge 1 - 2 KAS Eupen 0 - 0
GER D1 00:30
FT RB Leipzig 1 - 3 Borussia Dortmund 0 - 0
SPA FDH 00:30
FT Jaen Paraiso Interior Futsal 5 - 3 Paruro five foot 3 - 1
SPA D1 00:30
FT Granada CF 0 - 4 FC Barcelona 0 - 3
ENG L1 00:30
FT Ipswich Town 2 - 3 Swindon Town 0 - 1
ENG FAC 00:30
FT Arsenal 0 - 0 Newcastle United 0 - 0
EGY D1 00:30
FT Zamalek 3 - 0 Talaea EI-Gaish 1 - 0
GRE D1 00:30
FT Panaitolikos Agrinio 1 - 2 Olympiakos Piraeus 0 - 1
Spain D4 00:30
FT Real Sociedad C 3 - 2 SD Gernika 3 - 1
KSA PR 00:45
FT Al Ittihad(KSA) 1 - 0 Dhamk 1 - 0
HOL D1 00:45
FT Emmen 1 - 4 FC Twente Enschede 0 - 3
CYP D1 01:00
FT APOEL Nicosia 3 - 0 Ermis Aradippou 1 - 0
ENG FAC 01:00
FT Huddersfield Town 2 - 3 Plymouth Argyle 2 - 2
ENG FAC 01:00
FT Brentford 2 - 1 Middlesbrough 1 - 0
SCOFAC 01:00
FT Kelty Hearts 2 - 3 Stranraer 2 - 0
USA NPSL 01:00
FT PSL United SC 1 - 5 Florida Soccer Soldiers 0 - 2
SLV U20 01:00
FT CD Aguila Reserves 3 - 0 Jocoro FC Reserves 2 - 0
Mex MFW 01:00
FT Unam Pumas (w) 2 - 0 Tijuana (w) 0 - 0
SLV U20 01:00
FT AD Isidro Metapan Reserves 3 - 0 CD FAS U20 2 - 0
SLV U20 01:00
FT Alianza FC San Salvador U20 2 - 0 Atletico Marte Reserves 0 - 0
CHI T 01:00
FT Real Juventud San Joaquin 0 - 1 Deportes Limache 0 - 0
Brazil L 01:00
FT CGI April 7 0 - 3 Barra da Tijuca 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Ceres/RJ 2 - 1 AA Carapebus 1 - 0
Bra SD 01:30
FT Batistense 0 - 3 Atletico Catarinense 0 - 1
HOL D1 02:00
FT Heracles Almelo 0 - 2 Vitesse Arnhem 0 - 1
HOL D1 02:00
FT PEC Zwolle 1 - 1 AZ Alkmaar 1 - 0
Bra SD 02:00
FT Nacao 0 - 0 CA Carlos Renaux 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Aparecidense GO 2 - 3 Mirassol 1 - 0
BEL D1 02:45
FT Oostende 3 - 2 Charleroi 1 - 1
ENG L1 02:45
FT Sunderland A.F.C 1 - 1 Hull City 1 - 1
ITA D1 02:45
FT AC Milan 2 - 0 Torino 2 - 0
SCOFAC 02:45
FT Dundee 1 - 1 Bonnyrigg Rose 0 - 1
FRA D1 03:00
FT Bordeaux 2 - 1 Lorient 2 - 1
FRA D1 03:00
FT Dijon 0 - 0 Marseille 0 - 0
FRA D1 03:00
FT Lens 0 - 1 Strasbourg 0 - 1
FRA D1 03:00
FT Metz 1 - 1 Nice 0 - 1
FRA D1 03:00
FT Monaco 3 - 0 Angers 1 - 0
FRA D1 03:00
FT Montpellier 1 - 1 Nantes 1 - 0
FRA D1 03:00
FT Nimes 0 - 1 Lille 0 - 1
FRA D1 03:00
FT Paris Saint Germain (PSG) 3 - 0 Stade Brestois 1 - 0
FRA D1 03:00
FT Reims 3 - 1 Saint Etienne 2 - 0
FRA D1 03:00
FT Rennes 2 - 2 Lyon 1 - 0
SPA D1 03:00
FT Osasuna 0 - 0 Real Madrid 0 - 0
ENG FAC 03:00
FT Manchester United 1 - 0 Watford 1 - 0
HOL D1 03:00
FT FC Utrecht 2 - 2 Groningen 1 - 2
BRA D3 03:00
FT Vila Nova 2 - 1 Santa Cruz PE 1 - 0
USA NPSL 03:00
FT Palm Beach Stars 3 - 1 Adrestia FC 0 - 1
CHI T 03:00
FT ProvincialTalagante 0 - 0 Municipal Santiago 0 - 0
ARG D1 03:10
FT Union Santa Fe 1 - 2 Patronato Parana 1 - 2
ARG D1 03:10
FT Lanus 2 - 0 Rosario Central 2 - 0
APB W 03:10
FT Argentinos Jrs (W) 1 - 2 Deportivo Espanol (W) 1 - 0
APB W 03:10
FT Sarmiento (W) 1 - 5 Comunicaciones (w) 0 - 4
ARG TB 03:10
FT Guarani A. Franco 3 - 2 Club Atlético Posadas 0 - 0
ARG TB 03:10
FT Defensores Potrero Funes 2 - 1 Sportivo Villa Quebrada 1 - 1
POR D1 03:30
FT Boavista FC 1 - 1 Santa Clara 1 - 1
USA NPSL 03:30
FT PSE Conquistadores 2 - 3 Winter Haven United FC 1 - 2
NIC D2 03:30
FT Atletico Somotillo 2 - 1 Organica Masachapa FC 0 - 0
SLV D1 04:00
FT A.D. Isidro Metapan 0 - 0 Jocoro FC 0 - 0
SLV D1 04:00
FT Atletico Marte 0 - 3 Aguila 0 - 2
SLV D1 04:00
FT CD Sonsonate 2 - 3 Alianza San Salvador 2 - 2
SLV D1 04:00
FT CD Chalatenango 2 - 1 Once Municipal 2 - 1
SLV D1 04:00
FT Luis Angel Firpo 0 - 3 Santa Tecla 0 - 2
SLV D1 04:00
FT CD FAS 1 - 0 Municipal Limeno 0 - 0
CHI D3 04:00
FT Linares Unido 3 - 0 San Antonio Unido 1 - 0
ARG TB 04:00
FT Club Cipolletti 0 - 0 Estudiantes de San Luis 0 - 0
CHI D2 04:30
FT Nublense 5 - 0 CD Copiapo S.A. 3 - 0
BRA D1 05:00
FT Sport Club Recife PE 0 - 1 Palmeiras 0 - 1
BRA D1 05:00
FT Coritiba PR 0 - 0 Atletico Paranaense 0 - 0
BRA D2 05:00
FT America MG 4 - 0 Vitoria BA 2 - 0
USA NPSL 05:00
FT City Soccer FC 4 - 4 Florida Fusion 1 - 1
ARG D1 05:20
FT Velez Sarsfield 3 - 2 Godoy Cruz Antonio Tomba 2 - 1
ARG D1 05:20
FT Racing Club 3 - 1 Newells Old Boys 2 - 1
USA NPSL 05:30
FT Orlando City HC 1 - 1 Deportivo Lake Mary 0 - 0
MEX D1 06:00
FT Atlas 0 - 2 Monterrey 0 - 2
BRA D1 07:00
FT Fortaleza 0 - 0 Gremio (RS) 0 - 0
BRA D2 07:00
FT Botafogo SP 3 - 0 Chapecoense SC 2 - 0
USA NPSL 07:25
FT Miami United 1 - 0 Miami Beach CF 0 - 0
ARG D1 07:30
FT River Plate 0 - 2 Independiente 0 - 2
ARG D1 07:30
FT Argentinos juniors 2 - 2 Boca Juniors 1 - 1
NZFC 08:00
FT Hamilton Wanderers 1 - 1 Team Wellington 1 - 1
MEX D1 08:00
FT Tigres UANL 2 - 0 Club Leon 1 - 0
USA NPSL 08:00
FT OFC Barca 5 - 0 Orlando Rovers FC 4 - 0
NZFC 09:00
FT Eastern Suburbs AFC 1 - 2 Hawke's Bay United 0 - 0
JAP FutL 09:00
FT Nagoya oceans Futsal 4 - 1 Vasagey oita Futsal 2 - 0
NZFC 10:00
FT Waitakere United 0 - 3 Auckland City 0 - 2
MEX D1 10:00
FT Club America 2 - 1 Atletico San Luis 1 - 0
JAP FutL 11:00
FT Kitakyushu Futsal 2 - 0 Nagano Futsal 0 - 0
AUS WAL 12:05
FT Melbourne City (w) 0 - 6 Melbourne Victory (w) 0 - 2
JAP FutL 13:00
FT Shriker osaka Futsal 3 - 2 Peace Does Machida Futsal 0 - 0
VIE U19 13:15
FT CLB TPHCM U19 0 - 3 Quang Nam U19 0 - 0
VIE U19 13:30
FT Nam Dinh U19 0 - 2 T T Hanoi U19 0 - 1
VIE U19 14:00
FT Dong Nai U19 3 - 1 Ben Tre U19 2 - 0
Ind PSL 14:10
FT CRPF 2 - 1 Kehar SC 1 - 0
VIE U19 14:30
FT Hoang Anh Gia Lai U19 0 - 0 Binh Dinh U19 0 - 0
VIE U19 15:00
FT SHB Da Nang U19 0 - 2 Song Lam Nghe An U19 0 - 1
VIE U19 15:00
FT AS Vitre U19 0 - 1 Thanh Hoa U19 0 - 0
VIE U19 15:00
FT Dong Tam Long An U19 2 - 1 Can Tho U19 2 - 0
VIE U19 15:00
FT Tien Giang U19 2 - 0 An Giang U19 2 - 0
VIE U19 15:15
FT Phu Yen U19 0 - 1 Dak Lak U19 0 - 1
IND D1 15:30
FT Real Kashmir FC 1 - 1 Trau FC 0 - 1
TUR D3 16:00
FT Erzincanspor 0 - 0 Kocaelispor 0 - 0
VIE U19 16:00
FT PVF Vietnam U19 4 - 0 Cong An Nhan Dan U19 0 - 0
CYP WD1 16:00
FT Ermis Apollon (w) 2 - 1 Yeroskipou FC (w) 0 - 1
CYP WD1 16:00
FT Lefkothea Latisa (w) 0 - 2 Omonia Nicosia (w) 0 - 1
CYP WD1 16:00
FT Nea Salamis Famagusta (w) 5 - 0 Karmiotissa Chrisomilia (w) 2 - 0
VIE U19 16:10
FT Khatoco Khanh Hoa U19 2 - 3 Becamex Binh Duong U19 1 - 0
TIP CUP 16:30
FT FK MAS Taborsko 3 - 3 Dukla Prague 2 - 1
Ken D1 16:40
FT Vihiga Bullets 2 - 1 Muranga Seal 2 - 0
TUR D3 17:00
FT Sancaktepe Belediye Spor 0 - 6 Corum Belediyespor 0 - 3
TUR D3 17:00
FT Afjet Afyonspor 2 - 2 Ankarademirspor 2 - 0
TUR 3B 17:00
FT Kozan BLD.SPOR 3 - 1 Muglaspor 1 - 0
TUR D3 17:00
FT Pazarspor 1 - 1 Pendikspor 1 - 0
TUR D3 17:00
FT Kirklarelispor 3 - 2 Bayburt Ozel Idare 1 - 1
TUR 3B 17:00
FT Bergama Belediyespor 0 - 0 Yldrm Belediyesispor 0 - 0
TUR 3B 17:00
FT Turk Metal Kirikkale 0 - 2 Bayrampasa 0 - 1
TUR D3 17:00
FT Tarsus Idman Yurdu 2 - 0 Kastamonuspor 1 - 0
VIE U19 17:00
FT Binh Phuoc U19 0 - 0 Dong Thap U19 0 - 0
BDFC 17:00
FT Saif Sporting Club 0 - 1 Bashundhara Kings 0 - 0
VIE U19 17:00
FT Kon Tum U19 0 - 0 Huda Hue U19 0 - 0
INT CF 17:00
FT Medjimurje 1 - 3 NK Lokomotiva Zagreb 1 - 1
Spain D4 17:15
FT Santutxu FC 1 - 0 SD Deusto 0 - 0
SPA D3 17:30
FT Portugalete 0 - 1 Arenas Club de Getxo 0 - 0
TUR D1 17:30
FT Karagumruk 2 - 1 Konyaspor 0 - 0
Spain D4 17:30
FT Recambios Colon CD 0 - 2 CD Benicarlo 0 - 1
IRN D2 17:30
FT Shahrdari Bam 0 - 1 Atrak Bojnourd FC 0 - 0
IRN D2 17:30
FT Shahrdari Mahshahr 1 - 2 Naft Omidiyeh 1 - 1
IRN D2 17:30
FT Avalan Kamyaran 2 - 0 Mohtasham Tabriz 1 - 0
IRN D2 17:30
FT Milad Mehr 2 - 1 Pas 1 - 1
Spain D4 17:30
FT EI San Martin 4 - 0 Condal CF 3 - 0
Spain D4 17:30
FT SFC Minerva 1 - 3 Murcia B 1 - 2
Spain D4 17:45
FT CD Praviano 4 - 2 SD Navarro CF 2 - 1
SPA D3 18:00
FT Atzeneta UE 1 - 1 SCR Pena Deportiva 1 - 0
SPA D3 18:00
FT Hercules 3 - 1 CF La Nucia 3 - 1
SPA D3 18:00
FT Ibiza Eivissa 2 - 0 Villarreal B 1 - 0
SPA WD1 18:00
FT Athletic Club Bibao (w) 0 - 1 Eibar (w) 0 - 0
SPA D3 18:00
FT Celta vigo b 1 - 0 coruxo FC 0 - 0
SPA D3 18:00
FT CF Talavera de la Reina 1 - 0 Villanovense 0 - 0
SPA D3 18:00
FT Badajoz 2 - 0 UD Melilla 1 - 0
SPA D3 18:00
FT C.D. San Fernando Isleno 2 - 3 Marino 0 - 1
SPA D3 18:00
FT Atletico Sanluqueno 2 - 0 Algeciras 2 - 0
SPA D3 18:00
FT Lorca Deportiva FC 0 - 3 CD Linares Deportivo 0 - 1
SPA D3 18:00
FT Gimnastic Tarragona 2 - 2 UE Cornella 1 - 2
SPA D3 18:00
FT AE Prat 0 - 1 UE Llagostera 0 - 1
Por U23 18:00
FT Boavista U23 3 - 1 Rio Ave U23 1 - 0
Spain D4 18:00
FT Rapido de Bouzas 2 - 1 CD Choco 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Rota 0 - 3 Xerez Deportivo FC 0 - 2
Spain D4 18:00
FT UCAM Murcia CF B 0 - 0 Atletico Pulpileno 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Castilleja CF 1 - 3 CD Utrera 0 - 2
Spain D4 18:00
FT UB Lebrijana 1 - 2 UD Los Barrios 0 - 2
Spain D4 18:00
FT Portmany 5 - 1 CD Genova 1 - 0
Spain D4 18:00
FT CD San Roque de Lepe 1 - 1 CD Gerena 0 - 0
Spain D4 18:00
FT AD Ceuta 1 - 1 Conil CF 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Olivenza FC 0 - 0 CF Trujillo 0 - 0
Spain D4 18:00
FT UP Plasencia 2 - 2 EMD Aceuchal 2 - 0
Spain D4 18:00
FT Kinatu 0 - 2 Moralo CP 0 - 1
Spain D4 18:00
FT CD Diocesano 0 - 1 Cacereno 0 - 0
POR D3 18:00
FT Oriental Dragon 0 - 1 GD Fontinhas 0 - 1
POR D3 18:00
FT GRAP 1 - 2 Uniao Leiria 1 - 1
POR D3 18:00
FT Amarante 1 - 2 Leca 0 - 1
POR D3 18:00
FT Carapinheirense 2 - 0 Alcains 0 - 0
Ken D1 18:00
FT Mount Kenya United 2 - 3 Nairobi Stima 0 - 3
Spain D4 18:00
FT Cordoba B 2 - 1 CD Pozoblanco 1 - 0
POR D3 18:00
FT Marr Tino 1 - 1 Pevidem SC 1 - 1
POR D3 18:00
FT Lusitania 1 - 2 S. Joao Ver 0 - 0
SPA WD2 18:00
FT Espanyol B (w) 0 - 2 Barcelona B (w) 0 - 1
POR D3 18:00
FT Clube Desportivo Trofense 0 - 0 USC Paredes 0 - 0
POR D3 18:00
FT Sacavenense 0 - 2 UD Santarem 0 - 0
Maldives P L 18:00
FT Maziya S RC 3 - 0 Super United Sports 3 - 0
POR D3 18:00
FT Vitoria Guimaraes B 5 - 0 mondinense 4 - 0
SPA LU19 18:00
FT Ural CF U19 1 - 2 Pabellon Ourense CF 0 - 1
SPA LU19 18:00
FT Atletico Perines U19 4 - 3 Marina Sport U19 2 - 0
POR D3 18:00
FT Vilaverdense 0 - 1 Maria da Fonte 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Girona B 0 - 0 Cerdanyola del Valles 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Saint Chris 3 - 1 FC Vilafranca 1 - 1
Spain D4 18:00
FT UD Llanera 2 - 2 UD Gijon Industrial 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Samano 3 - 0 SD Textil Escudo 0 - 0
Spain D4 18:00
FT SD Lenense 2 - 0 CD Mosconia 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Real Aviles 3 - 0 Aviles Stadium CF 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Vallobin 0 - 1 Caudal 0 - 0
Spain D4 18:00
FT Club Siero 1 - 2 L Entregu CF 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CD Llanes 2 - 0 Valdesoto 0 - 0
Spain D4 18:00
FT CE Banyoles 2 - 1 UE Sants 0 - 0
POR D3 18:00
FT Lusitano Evora 0 - 0 Olhanense SC 0 - 0
Portugal Cup(W) 18:00
FT Clube Condeixa (w) 1 - 4 Sporting FC (w) 0 - 2
POR D3 18:00
FT Oliveira Hospital 2 - 0 Marinhense 1 - 0
Spain D4 18:00
FT Urraca 0 - 2 Real Titanico Laviana 0 - 1
POR D3 18:00
FT Sporting CP B 2 - 1 Real SC Massama 0 - 1
POR D3 18:00
FT Mortagua 3 - 3 CG Vitoria Sernache 2 - 1
MD WC 18:10
FT ITFF Tangier (w) 1 - 2 AMLFF Laayoune (W) 0 - 2
HOL D1 18:15
FT Sparta Rotterdam 0 - 2 Feyenoord 0 - 1
POR D2 18:15
FT Penafiel 1 - 2 Varzim 0 - 0
Spain D4 18:15
FT CD Manacor 1 - 3 Ibiza Islas Pitiusas 1 - 1
SPA D3 18:30
FT Valencia CF Mestalla 1 - 2 CD Alcoyano 1 - 0
ISL 18:30
FT Chennai Titans 0 - 0 Odisha FC 0 - 0
ITA D1 18:30
FT AS Roma 2 - 2 Inter Milan 1 - 0
ITA C1 18:30
FT US Casertana 1908 3 - 2 Catania 1 - 1
ITA C1 18:30
FT Renate AC 2 - 0 Pro Sesto 2 - 0
IRN PR 18:30
FT Shahrdary Arak 2 - 2 Zob Ahan 1 - 0
IRN PR 18:30
FT Sepahan 1 - 1 Foolad Khozestan 1 - 1
IRN PR 18:30
FT Mes Rafsanjan 1 - 0 Mashin Sazi 0 - 0
IRN PR 18:30
FT Nassaji Mazandaran 0 - 1 Sanat-Naft 0 - 1
IW Cup 18:30
FT Juventus (w) 2 - 0 Fiorentina (w) 1 - 0
Spain D4 18:30
FT Arcos CF 1 - 0 CA Antoniano 0 - 0
Spain D4 18:30
FT Melilla CD 1 - 0 CD Alhaurino 1 - 0
Spain D4 18:30
FT Formentera 2 - 0 Santa Catalina Atletico 1 - 0
GER D3 19:00
FT Ingolstadt 2 - 1 MSV Duisburg 2 - 1
SPA D3 19:00
FT Las Palmas Atletico 1 - 1 UD Tamaraceite 1 - 0
ENG WPR 19:00
FT Lewes (w) 1 - 1 Durham Wildcats LFC (w) 0 - 1
RUS FDH 19:00
FT Dynamo Samarra Futsal 5 - 8 MFK Torpedo Futsal 2 - 6
RUS FDH 19:00
FT Ukhta Tyumen Futsal 1 - 2 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 0 - 1
Ken D1 19:00
FT Nzoia United 1 - 1 Weston Shitima 1 - 1
INT CF 19:00
FT Schalke 04 (Youth) 3 - 2 Preuben Munster 2 - 0
SPA WD2 19:00
FT UD Granadilla Tenerife Sur B (w) 2 - 0 CD Juan Grande (w) 0 - 0
Ken D1 19:00
FT Kariobangi Sharks 4 - 3 Gor Mahia 3 - 1
Ken D1 19:00
FT Kakamega Homeboyz 0 - 1 Tusker 0 - 0
Ken D1 19:00
FT Fortune Sacco 2 - 2 Kibera Black Stars 1 - 1
Ken D1 19:00
FT Mwatate United 1 - 2 Shabana FC 1 - 2
ARGW D1 19:00
FT Boca Juniors (w) 2 - 0 San Lorenzo (w) 0 - 0
Spain D4 19:00
FT Sevilla C 1 - 2 Puente Genil 1 - 1
INT CF 19:00
FT Sparta Praha 0 - 1 Dynamo Ceske Budejovice 0 - 0
GER D2 19:30
FT Darmstadt 1 - 2 Hannover 96 0 - 1
GER D2 19:30
FT SC Paderborn 07 2 - 1 Erzgebirge Aue 1 - 1
GER D2 19:30
FT Jahn Regensburg 0 - 2 VfL Bochum 0 - 0
BEL D1 19:30
FT Mechelen 3 - 0 Royal Antwerp 0 - 0
EGY D2 19:30
FT Telephonaat Bani Suweif FC 0 - 1 El Sharqia Dokhan 0 - 0
INT CF 19:30
FT Banik Ostrava 2 - 0 Lisen 2 - 0
MPRE L 19:30
FT Civil Service Utd 1 - 1 Moyale Barracks 0 - 0
MPRE L 19:30
FT TN Stars 1 - 0 Chitipa United 0 - 0
SPA D1 20:00
FT Levante 2 - 1 Eibar 0 - 0
GER D3 20:00
FT Zwickau 2 - 1 VFB Lubeck 0 - 1
TUR D1 20:00
FT Ankaragucu 1 - 2 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 1
TUR D1 20:00
FT Caykur Rizespor 1 - 1 Denizlispor 0 - 1
MAL D1 20:00
FT Santa Lucia 0 - 0 Birkirkara FC 0 - 0
MAL D1 20:00
FT Floriana F.C. 0 - 0 Zejtun Corinthians 0 - 0
MAL D2 20:00
FT San Gwann 3 - 0 Fgura United 1 - 0
GRE D1 20:00
FT PAOK Saloniki 3 - 1 Volos NFC 1 - 1
SCOFAC 20:00
FT Airdrie United 0 - 1 Edinburgh City 0 - 0
TUN D1 20:00
FT Esperance Sportive de Tunis 2 - 0 Rejiche 1 - 0
TUN D1 20:00
FT US Ben Guerdane 1 - 0 Sifakesi 1 - 0
TUN D1 20:00
FT U.S.Monastir 1 - 0 J.S. Kairouanaise 0 - 0
RUS FDH 20:00
FT Novali Futsal 2 - 4 MFK Tyumen Futsal 1 - 1
BI PL 20:00
FT Olympique Star 1 - 0 Inter Stars 0 - 0
BI PL 20:00
FT Royal Muramvya FC 1 - 2 Musongati FC 1 - 0
BI PL 20:00
FT Athletico Olympic 1 - 2 Rukinzo FC 1 - 0
Zam SL 20:00
FT Forest Rangers 4 - 0 Kitwe United 1 - 0
Zam SL 20:00
FT NAPSA Stars 2 - 1 Prison Leopards FC 1 - 1
INT FRL 20:00
FT Rwanda 0 - 1 Congo 0 - 1
INT CF 20:00
FT Stade Africain Menzel Bourguib 0 - 0 AS Kasserine 0 - 0
INT CF 20:10
FT AS Marsa 2 - 0 E.S.Beni Khalled 0 - 0
ENG FAC 20:30
FT Bristol City 2 - 1 Portsmouth 1 - 1
ENG FAC 20:30
FT Barnsley 2 - 0 Tranmere Rovers 0 - 0
ENG FAC 20:30
FT Crawley Town 3 - 0 Leeds United 0 - 0
ENG FAC 20:30
FT Cheltenham Town 1 - 1 Mansfield Town 0 - 1
ENG FAC 20:30
FT Chelsea 4 - 0 Morecambe 2 - 0
ENG FAC 20:30
FT Manchester City 3 - 0 Birmingham City 3 - 0
HOL D1 20:30
FT SC Heerenveen 1 - 3 Fortuna Sittard 0 - 3
HOL D1 20:30
FT VVV Venlo 2 - 1 Willem II 0 - 1
SAPL D1 20:30
FT Bloemfontein Celtic 1 - 1 AmaZulu 1 - 0
SAPL D1 20:30
FT Orlando Pirates 1 - 1 Moroka Swallows 0 - 0
SAFL 20:30
FT Pretoria Callies 1 - 2 Richards Bay 1 - 0
SAFL 20:30
FT Pretoria Univ 1 - 2 TS Sporting 0 - 1
CHI D1 20:30
FT Univ Catolica 1 - 1 Curico Unido 0 - 1
IND D1 20:30
FT AIFF XI 2 - 5 Churchill Brothers 2 - 2
ITA S4 20:30
FT Franciacorta 2 - 1 Tritium 2 - 1
ITA S4 20:30
FT Castelnuovo 1 - 3 Vastogirardi 0 - 0
ITA S4 20:30
FT ACSD Saluzzo 0 - 0 Derthona 0 - 0
ITA S4 20:30
FT GSD Ambrosiana 2 - 1 Virtus Bolzano 2 - 1
ITA S4 20:30
FT AC Este 0 - 2 US Adriese 0 - 1
ITA S4 20:30
FT FC Savoia 1908 1 - 0 USD Latte Dolce 1 - 0
ITA S4 20:30
FT Belluno 1 - 0 ASD Caldiero Terme 0 - 0
ITA S4 20:30
FT Azy based nano Bo 2 - 2 APDC Chions 2 - 1
ITA S4 20:30
FT Nardo 2 - 1 Team Altamura 1 - 0
ITA S4 20:30
FT ASD Grassina 2 - 2 ASD Cannara 0 - 1
ITA S4 20:30
FT Legnano 0 - 1 ASD Imperia 0 - 1
ITA S4 20:30
FT USD Castellanzese 3 - 2 A.S. Varese 1 - 0
ITA S4 20:30
FT Forli 1 - 0 ASD Sasso Marconi 0 - 0
ITA S4 20:30
FT ASD San Luca 2 - 1 Citta Di S. Agata 1 - 0
ITA S4 20:30
FT FB Brindisi 1912 1 - 1 USD Bitonto 0 - 0
ITA S4 20:30
FT Scanzorosciate 1 - 0 Ponte San Pietro 0 - 0
ITA S4 20:30
FT Aglianese 2 - 2 Real Forte Querceta 0 - 1
INT CF 20:30
FT Istra 1961 Pula 2 - 0 HNK Sibenik 0 - 0
ITA S4 20:30
FT AS Ostia Mare 3 - 0 San Donato Tavarnelle 2 - 0
ITA S4 20:30
FT As Casale Calcio 1 - 1 Fossano Calcio 0 - 0
ITA S4 20:30
FT US Corticella 2 - 1 Ghivizzano 2 - 0
ITA S4 20:30
FT ASD Flaminia Civita Castellana 3 - 2 Gavorrano 1 - 0
ITA S4 20:30
FT USD Casatese 2 - 3 A.C. Crema 1908 1 - 1
ITA S4 20:30
FT UC Sinalunghese 1 - 1 L'Aquila 1 - 1
ITA S4 20:30
FT ASD Lanusei 2 - 0 Giugliano 1 - 0
ITA S4 20:30
FT Latina 3 - 0 Afragolese 1944 1 - 0
ITA S4 20:30
FT Tiferno Lerchi 2 - 1 ASD Lornano Badese 1 - 1
ITA S4 20:30
FT Sassari Torres 2 - 1 Gladiator 1 - 0
ITA S4 20:30
FT Citta di Fasano 0 - 0 ASD Molfetta 0 - 0
ITA S4 20:30
FT FBC Gravina 0 - 0 FC Francavilla 0 - 0
JOR D1 21:00
FT Al Wihdat Amman 3 - 0 AL-Sareeh 3 - 0
CYP D1 21:00
FT Karmiotissa Polemidion 1 - 1 Doxa Katokopias 1 - 0
ITA D1 21:00
FT Parma 0 - 2 Lazio 0 - 0
ITA D1 21:00
FT Udinese 1 - 2 Napoli 1 - 1
ITA D1 21:00
FT Verona 2 - 1 Crotone 2 - 0
ITA C1 21:00
FT Vis Pesaro 1 - 4 Mantova 1 - 3
ITA C1 21:00
FT Bari 1 - 1 Turris Neapolis 1 - 1
ITA C1 21:00
FT Societa Sportiva Matelica Calcio 1 - 3 Perugia 1 - 2
ITA C1 21:00
FT Triestina 0 - 1 Alma Juventus Fano 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Piacenza 1 - 1 Pro Vercelli 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Pontedera 1 - 2 Albinoleffe 0 - 1
ITA C1 21:00
FT Gubbio 2 - 1 Imolese 2 - 0
ITA C1 21:00
FT Giana 2 - 0 Us Pergolettese 0 - 0
ITA C1 21:00
FT Lecco 2 - 2 Lucchese 2 - 1
ITA C1 21:00
FT Livorno 0 - 2 Pro Patria 0 - 1
ITA C1 21:00
FT Novara 1 - 1 Olbia 1 - 0
ITA C1 21:00
FT Potenza 1 - 0 Paganese 1 - 0
ITA C1 21:00
FT Vibonese 1 - 1 Bisceglie 1913 1 - 1
ENG FAWSL 21:00
FT Reading (w) 0 - 5 Chelsea FC (w) 0 - 3
ISL 21:00
FT Jamshedpur FC 2 - 3 Kerala Blasters FC 1 - 1
ENG WPR 21:00
FT Leicester City (w) 2 - 1 Sheffield United (w) 1 - 0
ENG WPR 21:00
FT London City Lionesses (w) 0 - 0 CrystalPalace (w) 0 - 0
AGB LE 21:00
FT Ferroviario Do Huambo 1 - 0 Sagrada Esperanca 1 - 0
AGB LE 21:00
FT Cuando Cubango 2 - 2 Desportivo Huila 0 - 2
AGB LE 21:00
FT Recreativo Caala 2 - 2 Interclube Luanda 1 - 1
INT CF 21:00
FT Fehervar Videoton 1 - 3 Sturm Graz 0 - 2
SPA LU19 21:00
FT Granada U19 0 - 1 Malaga U19 0 - 0
GER D1 21:30
FT Augsburg 1 - 4 VfB Stuttgart 0 - 2
QAT RL 21:30
FT Al-Arabi Doha (R) 1 - 0 Al-Ahli Doha U23 1 - 0
QAT RL 21:30
FT Umm Salal U23 2 - 0 Al-Khor SC U23 1 - 0
SPA D3 21:45
FT Real Betis B 0 - 0 Cordoba 0 - 0
Spain D4 21:45
FT SD Torina 1 - 2 Selaya FC 0 - 0
BEL D1 22:00
FT KFCO Wilrijk 1 - 1 KAA Gent 1 - 1
NGA PR 22:00
FT Enyimba 1 - 0 Wikki Tourist 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Ifeanyi Ubah 0 - 1 Akwa Starlets 0 - 1
NGA PR 22:00
FT Jigawa Golden Stars 0 - 1 Enugu Rangers International 0 - 0
NGA PR 22:00
FT Katsina United 2 - 0 Adamawa United 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Lobi Stars 3 - 0 Warri Wolves FC 1 - 0
NGA PR 22:00
FT MFM FC 1 - 0 Sunshine Stars FC 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Nasarawa United 1 - 1 Kano Pillars 0 - 0
NGA PR 22:00
FT Plateau United 3 - 0 Heartland FC 1 - 0
NGA PR 22:00
FT Rivers United 3 - 0 Kwara United 2 - 0
SCO PR 22:00
FT Aberdeen 1 - 2 Glasgow Rangers 0 - 1
SCO PR 22:00
FT Livingston 3 - 1 Ross County 1 - 1
SPA D3 22:00
FT Burgos CF 4 - 0 Real Oviedo B 4 - 0
SPA D2 22:00
FT Mallorca 0 - 1 Las Palmas 0 - 1
POR D1 22:00
FT SC Farense 3 - 1 Gil Vicente 2 - 1
POR D2 22:00
FT SC Covilha 1 - 1 SL Benfica B 0 - 0
POR D2 22:00
FT Oliveirense 1 - 0 Feirense 1 - 0
GHA D1 22:00
FT Berekum Chelsea 1 - 0 Inter Allies 1 - 0
GHA D1 22:00
FT Bechem United 1 - 1 King Faisal 1 - 0
GHA D1 22:00
FT Great Olympics 1 - 2 Ashanti Gold 1 - 1
GHA D1 22:00
FT Techiman City 3 - 1 Karela United FC 1 - 0
GHA D1 22:00
FT Ghana Dream FC 2 - 0 Ebusua Dwarfs 0 - 0
MEX U20 22:00
FT Toluca U20 1 - 2 Queretaro U20 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Deportiva Minera 1 - 1 Ciudad de Murcia 1 - 1
Spain D4 22:00
FT CF Soller 0 - 0 CD Ferriolense 0 - 0
SPA LU19 22:00
FT Calavera CF U19 1 - 1 Castilleja CF U19 0 - 0
Spain D4 22:00
FT CD Colunga 0 - 1 CD Tuilla 0 - 0
Spain D4 22:00
FT Racing Villalbes 2 - 0 CSD Arzua 0 - 0
SPA LU19 22:00
FT Patacona CF U19 1 - 3 Levante U19 1 - 1
SPA D1 22:15
FT Cadiz 3 - 1 Alaves 1 - 1
GRE D1 22:15
FT Apollon Smirnis 0 - 1 Asteras Tripolis 0 - 1
GRE D1 22:15
FT Atromitos Athens 0 - 0 OFI Crete 0 - 0
Spain D4 22:15
FT CD Pontellas 0 - 1 UD Atios 0 - 0
SPA D3 22:30
FT Union Langreo 0 - 0 CD Lealtad 0 - 0
Spain D4 22:30
FT La Baneza 2 - 0 CD Becerril 1 - 0
Spain D4 22:30
FT AD Lobon 0 - 0 CD Calamonte 0 - 0
Spain D4 22:30
FT AD Llerenense 1 - 1 Jerez Industrial CF 0 - 1
Spain D4 22:30
FT CD As Pontes 0 - 3 Silva SD 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CF Peralada 1 - 3 UE Vilassar de Mar 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CP Valdivia 1 - 6 CD Montijo 0 - 0
Spain D4 22:30
FT CD Coria 1 - 2 Extremadura B 0 - 1
HOL D1 22:45
FT AFC Ajax 2 - 2 PSV Eindhoven 1 - 2
SPA D3 22:59
FT Racing de Ferrol 0 - 1 Unionistas de Salamanca 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Don Benito 3 - 1 Villarrubia CF 1 - 0
SPA D3 22:59
FT Extremadura 2 - 0 Suokuaili Moss 0 - 0
SPA D3 22:59
FT Yeclano Deportivo 3 - 1 Sevilla Atletico 2 - 0
SPA D3 22:59
FT Ejido 1 - 1 Real Murcia 0 - 1
SPA D3 22:59
FT Racing Santander 0 - 1 SD Amorebieta 0 - 1
TUR D1 22:59
FT Hatayspor 2 - 2 Besiktas JK 2 - 2
Spain D4 22:59
FT CD Barco 4 - 1 CD Estradense 2 - 0
Maldives P L 22:59
FT Club Green Streets 1 - 0 Da Grande SC 1 - 0
Spain D4 22:59
FT Ribadumia CF 2 - 4 Deportivo Ourense 1 - 2
Spain D4 22:59
FT Ciudad Lucena 3 - 0 La Palma 1 - 0
Spain D4 22:59
FT Lorca FC 0 - 4 FC La Union Atletico 0 - 3
Spain D4 22:59
FT CS Puertollano 1 - 1 Manchego Ciudad 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Terrassa 0 - 1 CE Manresa 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Igualada 0 - 3 Pobla De Mafumet CF 0 - 2
Spain D4 22:59
FT CD El Palo 1 - 0 Motril 0 - 0
Spain D4 22:59
FT San Juan de Mozarrifar 0 - 3 Teruel 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Club Deportivo Tropezon 3 - 0 Castro 0 - 0
Spain D4 22:59
FT CD Vitoria(SPA) 0 - 0 CD Basconia 0 - 0
Spain D4 22:59
FT AG Estudiantes 1 - 1 Viveiro CF 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Mazarron CF 0 - 1 Huercal 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Xerez Deportivo 1 - 0 CD Cabecense 0 - 0
Spain D4 22:59
FT UD Ourense 0 - 3 CF Alondras 0 - 2
Spain D4 22:59
FT CD Torreperogil 0 - 1 Almeria B 0 - 0
Spain D4 22:59
FT Suodu Pei 0 - 1 Anaitasuna 0 - 1
SEN D1 22:59
FT Generation Foot 1 - 1 Mbour 0 - 0
SEN D1 22:59
FT AS Dakar Sacre Coeur 0 - 1 ASC Jaraaf 0 - 1
SEN D1 22:59
FT Casamance 0 - 0 ASEC Ndiambour 0 - 0
SEN D1 22:59
FT Pikine 3 - 1 US Goree 2 - 1
SEN D1 22:59
FT CNEPS Excellence 0 - 0 Teunhueth FC 0 - 0
JOR D1 23:30
FT Ramtha Club 0 - 1 Al-Jazeera 0 - 1
CYP D1 23:30
FT AEK Larnaca 1 - 2 E.N.Paralimniou 0 - 1
SPA D3 23:30
FT Zamora CF 1 - 0 Deportivo La Coruna 1 - 0
ITA C1 23:30
FT Legnago Salus 0 - 1 Modena 0 - 0
ITA C1 23:30
FT Ravenna 1 - 1 Arezzo 1 - 0
ITA C1 23:30
FT Grosseto 0 - 2 Pistoiese 0 - 0
ITA C1 23:30
FT Ternana 2 - 1 AC Monopoli 1 - 1
Spain D4 23:30
FT FC Rinconeda Polanco 2 - 6 CD Cayon 0 - 0
Spain D4 23:30
FT Urduliz FT 1 - 1 Santurtzi CD 1 - 1
Spain D4 23:30
FT Polkuna Athletics 0 - 0 Loja CD 0 - 0
Spain D4 23:30
FT Atletico Mancha real 4 - 0 Maracena 0 - 0
Spain D4 23:30
FT Torredonjimeno 3 - 1 Poli Almeria 0 - 1
SPA D3 23:35
FT CD Izarra 3 - 0 CD Ebro 2 - 0
`
image-top-scroll
`