Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 14-01-2021
ROM D1 00:00
FT AFC Hermannstadt 0 - 2 Dinamo Bucuresti 0 - 2
INT CF 00:15
FT Young Africans 0 - 0 Simba Sports Club 0 - 0
INT CF 00:20
FT Young Africans FC 0 - 0 Simba FC 0 - 0
BEL D1 00:30
FT KFCO Wilrijk 1 - 1 Cercle Brugge 1 - 0
GRE D1 00:30
FT PAOK Saloniki 1 - 1 Olympiakos Piraeus 0 - 0
MAL D2 00:30
FT St. Andrews 1 - 4 Marsa 0 - 2
Spain D4 00:30
FT Recambios Colon CD 1 - 0 CD Roda 0 - 0
HOL D1 00:45
FT PSV Eindhoven 1 - 3 AZ Alkmaar 0 - 2
TUR Cup 00:45
FT Besiktas JK 1 - 0 Caykur Rizespor 0 - 0
ENG PR 01:00
FT Manchester City 1 - 0 Brighton Hove Albion 1 - 0
GER D3 01:00
FT VFB Lubeck 0 - 1 SV Waldhof Mannheim 0 - 1
GER D3 01:00
FT Zwickau 0 - 2 Ingolstadt 0 - 1
SPA D3 01:00
FT Racing Santander 1 - 3 Real Union Irun 0 - 2
SPA D3 01:00
FT Calahorra 1 - 1 CD Tudelano 1 - 0
IW Cup 01:00
FT Roma CF (w) 0 - 7 Res Roma (w) 0 - 2
SPA WD1 01:00
FT Atletico de Madrid (w) 1 - 1 Barcelona (w) 0 - 0
POR D3 01:00
FT Esp. Lagos 0 - 1 Olhanense SC 0 - 1
SPA LU19 01:00
FT UD Logrones U19 1 - 0 Osasuna U19 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Barra da Tijuca 1 - 1 Ceres/RJ 0 - 1
Spain D4 01:00
FT UD Santa Marta 0 - 1 Salamanca B 0 - 0
Brazil CFL 01:05
FT Pacajus 0 - 1 Floresta CE 0 - 1
BRA CGD 01:30
FT Jaragua EC 1 - 2 Ipora EC 0 - 0
SLV LFW 01:30
FT Santa Tecla (w) 2 - 0 Atletico Marte (w) 1 - 0
SPA LU19 01:30
FT CD Alaves U19 1 - 0 Aurrera de Vitoria U19 1 - 0
Brazil L 01:30
FT Campo Grande CE 0 - 3 Icasa CE 0 - 1
HOL D1 02:00
FT ADO Den Haag 1 - 4 VVV Venlo 0 - 1
HOL D1 02:00
FT Fortuna Sittard 0 - 1 Sparta Rotterdam 0 - 0
ENG JPT 02:00
FT Tranmere Rovers 4 - 2 Leicester City U21 3 - 1
Spain D4 02:00
FT UE Vilassar de Mar 1 - 0 CE Banyoles 0 - 0
BRA CGD 02:00
FT Goiania 0 - 0 AA Anapolina 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Concordia AC 4 - 2 Navegantes EC 2 - 0
BSC CUP 02:00
FT Atletico Tubarao SC 0 - 3 Joinville SC 0 - 1
POR D3 02:30
FT Alcains 0 - 0 GRAP 0 - 0
ENG CWCUP 02:30
FT Bristol Academy (w) 2 - 1 Aston Villa (w) 0 - 0
GERC 02:45
FT Holstein Kiel 2 - 2 Bayern Munchen 1 - 1
ENG L2 02:45
FT Oldham Athletic 2 - 3 Mansfield Town 1 - 2
ITA Cup 02:45
FT Juventus 2 - 2 Genoa 2 - 1
MAL D1 03:00
FT Tarxien Rainbows F.C 2 - 2 Floriana F.C. 1 - 2
CHI D1 03:00
FT Universidad de Concepcion 1 - 1 Colo Colo 0 - 0
HOL D1 03:00
FT Feyenoord 1 - 0 PEC Zwolle 0 - 0
SPA SUC 03:00
FT Real Sociedad 1 - 1 FC Barcelona 0 - 1
FRA SC 03:00
FT Paris Saint Germain (PSG) 2 - 1 Marseille 1 - 0
POR D3 03:00
FT Moura 0 - 1 aljustrelense 0 - 0
ACT M 03:10
FT Deportivo Merlo 1 - 1 Deportivo Laferrere 1 - 1
ACT M 03:10
FT Sportivo Dock Sud 3 - 1 Argentino de Merlo 1 - 1
APB W 03:10
FT Deportivo Espanol (W) 2 - 0 Banfield (W) 2 - 0
ENG PR 03:15
FT Tottenham Hotspur 1 - 1 Fulham 1 - 0
Portugal Cup(W) 03:45
FT SF Damaiense (w) 3 - 1 Estoril Praia (w) 2 - 1
URU D1 04:00
FT Defensor Sporting Montevideo 1 - 1 Boston River 1 - 0
CRC D1 04:00
FT AD Grecia 0 - 0 Deportivo Saprissa 0 - 0
CRC D1 04:00
FT Jicaral 1 - 1 AD San Carlos 1 - 1
NIC D2 04:00
FT HYH Export Sebaco FC 2 - 0 Deportivo Masaya 2 - 0
NIC D2 04:00
FT Atletico Somotillo 0 - 1 UNAN Managua 0 - 0
SLV D1 04:30
FT Once Municipal 1 - 2 Alianza San Salvador 1 - 2
SLV D1 04:30
FT Luis Angel Firpo 0 - 2 Aguila 0 - 0
SLV U20 04:30
FT Santa Tecla U20 1 - 4 Alianza FC San Salvador U20 0 - 2
BRA D2 05:00
FT Avai FC SC 2 - 2 Vitoria BA 1 - 0
CON CLA 05:15
FT Santos 3 - 0 Boca Juniors 1 - 0
CHI D2 05:15
FT Nublense 2 - 3 Union San Felipe 1 - 1
COL Cup 05:30
FT Deportes Quindio 2 - 0 Alianza Petrolera 1 - 0
BRA CGD 05:30
FT Anapolis FC 1 - 1 Aparecidense GO 1 - 1
MEX D2 06:00
FT Mineros de Zacatecas 1 - 1 CSyD Dorados de Sinaloa 0 - 0
URU D1 06:15
FT Torque 2 - 1 Rentistas 1 - 0
BRA D1 07:30
FT Corinthians Paulista (SP) 5 - 0 Fluminense RJ 1 - 0
BRA D2 07:30
FT Cruzeiro (MG) 0 - 1 Oeste 0 - 1
CON CSA 07:30
FT Lanus 3 - 0 Velez Sarsfield 1 - 0
BRA CGD 07:30
FT Goias 0 - 1 Atletico Clube Goianiense 0 - 0
COL Cup 08:00
FT Dep.Independiente Medellin 2 - 1 Atletico Junior Barranquilla 0 - 1
MEX D2 08:05
FT Correcaminos UAT 3 - 0 Cancun FC 1 - 0
CRC D1 09:00
FT Alajuelense 2 - 0 Perez Zeledon 2 - 0
MEX D2 10:05
FT Cimarrones de Sonora 1 - 1 CF Atlante 0 - 1
INT CF 14:40
FT Rapid Wien 2 - 1 Rapid Vienna (Youth) 0 - 0
IND D1 15:30
FT Gokulam Kerala FC 4 - 3 Minerva Academy 1 - 3
AUS WAL 16:05
FT Perth Glory (w) 1 - 2 Adelaide United (w) 0 - 1
ALG U21 16:45
FT JSM Skikda U21 1 - 1 CS Constantine U21 0 - 1
TUR D3 17:00
FT Corum Belediyespor 2 - 2 Amedspor 0 - 0
TUR D3 17:00
FT Ankarademirspor 0 - 0 Inegolspor 0 - 0
TUR D3 17:00
FT Bayburt Ozel Idare 2 - 4 Sakaryaspor 1 - 3
TUR D3 17:00
FT Kocaelispor 1 - 1 Hekimoglu Trabzon 1 - 0
BGD D1 17:00
FT Abahani Limited 1 - 0 Bangladesh Police Club 0 - 0
IND D1 17:30
FT Sudeva Moonlight FC 3 - 0 AIFF XI 1 - 0
IRN D2 17:30
FT Foolad Natanz FC 1 - 1 Melli Hafari 1 - 1
INT CF 17:55
FT Sonderjyske 1 - 1 Odense BK 0 - 0
POR D3 18:00
FT Olimpico Montijo 4 - 0 Praiense 3 - 0
RUS FDH 19:00
FT Ukhta Tyumen Futsal 2 - 7 MFK Tyumen Futsal 0 - 3
INT CF 19:00
FT Dinamo Zagreb 2 - 1 Fehervar Videoton 1 - 1
JOR D2 19:00
FT Al-Jalil 2 - 0 Dar Al-Dawa 0 - 0
JOR D2 19:00
FT Blama 1 - 0 Al-Arabi Irbid 0 - 0
Ken D1 19:00
FT Shabana FC 1 - 0 Coast Stima 1 - 0
Ken D1 19:00
FT Chemelil Sugar 2 - 2 Mount Kenya United 0 - 2
Ken D1 19:00
FT Gor Mahia 3 - 1 Mathare United 2 - 0
KSA D2 19:15
FT Al-Trgee 2 - 1 Hottain (KSA) 1 - 1
EGY D1 19:30
FT Aswan 1 - 1 Ghazl El Mahallah 0 - 0
KSA D2 19:30
FT Al-Riyadh 2 - 0 Al Dahab 0 - 0
KSA PR 19:30
FT Al-Faisaly Harmah 2 - 2 Al-Qadasiya 1 - 0
EGY D2 19:30
FT El Hammam 1 - 3 El Olympi 0 - 1
EGY D2 19:30
FT Pharco 4 - 2 Ala ab Damanhour 3 - 1
EGY D2 19:30
FT Sporting Alexandria 2 - 1 Abo Qair Semads 2 - 0
INT CF 19:30
FT Lokomotiv Plovdiv 3 - 1 FC Maritsa 1921 1 - 0
EGY D2 19:30
FT Bani Ebaid 0 - 4 Haras El Hedoud 0 - 1
KSA D2 19:35
FT Al-Sharq 2 - 2 Al Najma(KSA) 0 - 2
KSA D2 19:35
FT Al-Washm 0 - 1 Al-Orubah 0 - 1
KSA D2 19:35
FT Afief 1 - 0 Al-Rawdhah 0 - 0
EGY D2 19:45
FT Biyala SC 0 - 0 Maleyet El Zayiat 0 - 0
KSA PR 19:55
FT Al-Ameade 0 - 3 Al-Shabab(KSA) 0 - 0
ALG D1 20:00
FT JSM Skikda 0 - 0 CS Constantine 0 - 0
INT CF 20:00
FT FC Neftci Baku 4 - 3 Keshla FK 2 - 0
INT CF 20:00
FT AC Horsens 2 - 2 Skive IK 1 - 0
INT CF 20:00
FT Jagiellonia Bialystok 2 - 1 Zaglebie Lubin 0 - 0
KSA D2 20:05
FT Wajj 6 - 2 Al Selmiyah 2 - 1
MAU D1 20:15
FT ASAC Concorde 0 - 1 FC Inter Nouakchott 0 - 1
IND D1 20:30
FT Mohammedan SC 0 - 0 Churchill Brothers 0 - 0
POR CN 21:00
FT Fafe 2 - 2 Belenenses 2 - 0
ISL 21:00
FT FC Goa 3 - 0 Jamshedpur FC 1 - 0
JOR D1 21:00
FT Al-Jazeera 1 - 0 Shabab AlOrdon 0 - 0
INT CF 21:00
FT Bandirmaspor 0 - 1 Lech Poznan 0 - 1
KSA PR 21:45
FT Al-Ettifaq 1 - 1 Al-Baten 1 - 0
SUD PR 21:45
FT Hay Al-Arab 2 - 1 Hilal El Fasher 2 - 1
KSA PR 21:50
FT Al-Fateh 1 - 2 Al-Taawon 1 - 1
ROM D1 22:00
FT Botosani 0 - 1 SCM Argesul Pitesti 0 - 0
BHR D 22:00
FT Al-Hala 0 - 3 Al-Ittifaq 0 - 2
EGY D1 22:00
FT El Gounah 2 - 0 Al-Ittihad Alexandria 1 - 0
BHR D 22:00
FT Sitra 0 - 0 Bahrain SC 0 - 0
BHR D 22:00
FT Al-Tadhmon 0 - 2 Qalali 0 - 2
GRE D1 22:15
FT Atromitos Athens 2 - 1 Lamia 1 - 1
TUR Cup 22:45
FT Alanyaspor 4 - 1 Erzurum BB 2 - 1
MAU D1 22:59
FT Medine Trarza 2 - 2 King Nouakchott 1 - 1
GFA D2 22:59
FT Gunjur United 2 - 2 Immigration FC 0 - 2
GFA D2 23:15
FT Young Africans FC 1 - 1 Team Rhino FC 0 - 1
GFA D2 23:20
FT Jam City 2 - 1 SK East BI 1 - 1
ITA Cup 23:30
FT Sassuolo 0 - 2 Spal 0 - 0
GFA D2 23:30
FT 2nd Infantry Battalion Gambia 0 - 4 PSV Wellingara 0 - 1
`
image-top-scroll
`