Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 16-01-2021
CYP D1 00:00 FT Ermis Aradippou 2 - 0 Karmiotissa Polemidion 0 - 0
CZE D1 00:00 FT Teplice 0 - 5 Baumit Jablonec 0 - 3
FRA D3 00:00 FT Cholet So 1 - 2 Villefranche 1 - 1
FRA D3 00:00 FT Quevilly 2 - 0 Le Mans 1 - 0
FRA D3 00:00 FT Red Star FC 93 0 - 0 Boulogne 0 - 0
FRA D3 00:00 FT Lyon Duchere 0 - 0 Sete FC 0 - 0
FRA D3 00:00 FT Stade Briochin 0 - 0 Concarneau 0 - 0
ALB D1 00:00 FT KS Perparimi Kukesi 0 - 1 Vllaznia Shkoder 0 - 0
ALB D1 00:00 FT Teuta Durres 2 - 0 KS Bylis 1 - 0
KSA PR 00:10 FT Al Ahli Jeddah 0 - 0 Al Hilal 0 - 0
GER D2 00:30 FT Greuther Furth 1 - 1 SC Paderborn 07 1 - 1
GER D2 00:30 FT Wurzburger Kickers 0 - 0 Eintracht Braunschweig 0 - 0
FRA D3 00:30 FT Avranches 2 - 1 Stade Lavallois MFC 0 - 0
INT CF 00:30 FT Vaduz 5 - 1 FC Dornbirn 1913 1 - 0
HOL D2 00:45 FT Dordrecht 0 - 0 Volendam 0 - 0
HOL D2 00:45 FT Excelsior SBV 1 - 0 FC Eindhoven 1 - 0
HOL D2 00:45 FT Roda JC 1 - 3 De Graafschap 0 - 3
FRA WD1 00:45 FT Guingamp (w) 4 - 1 Montpellier (w) 2 - 0
FRA WD1 00:45 FT Lyon (w) 3 - 0 Reims (w) 0 - 0
FRA WD1 00:45 FT Paris Saint Germain (w) 1 - 0 Bordeaux (w) 1 - 0
ROM D1 01:00 FT Steaua Bucuresti 3 - 0 FC Astra Giurgiu 0 - 0
GER D3 01:00 FT Viktoria koln 0 - 2 Te Cu Kukuh Atta Seip 0 - 0
ITA D2 01:00 FT Chievo 2 - 1 ACD Virtus Entella 0 - 0
MAL D1 01:00 FT Sirens 0 - 1 Hamrun Spartans 0 - 0
POR D1 01:30 FT Sporting Lisbon 1 - 1 Rio Ave 1 - 0
ICE CH 01:30 FT Grotta Seltjarnarnes 0 - 2 Akranes 0 - 1
ENG PU23 02:00 FT Aston Villa U23 2 - 1 West Bromwich U23 1 - 0
ENG PU23 02:00 FT Brighton U23 1 - 5 Tottenham Hotspur U23 0 - 3
FRA D3 02:00 FT Orleans US 45 2 - 2 Creteil 0 - 2
YDL Futsal 02:00 FT Acqua e Sapone C5 Futsal 6 - 6 Signor Prestito CMB Futsal 4 - 2
MEA CC 02:00 FT Burkina Faso U17 0 - 1 Nigeria U17 0 - 0
GER D1 02:30 FT Union Berlin 1 - 0 Bayer Leverkusen 0 - 0
BEL D1 02:45 FT KAS Eupen 2 - 0 Anderlecht 0 - 0
SCO CH 02:45 FT Greenock Morton 0 - 0 Dunfermline Athletic 0 - 0
ITA D1 02:45 FT Lazio 3 - 0 AS Roma 2 - 0
FRA D1 03:00 FT Montpellier 2 - 3 Monaco 0 - 2
CHI D1 03:00 FT Deportes La Serena 0 - 3 Union La Calera 0 - 1
HOL D2 03:00 FT AZ Alkmaar (Youth) 2 - 5 Almere City FC 1 - 4
HOL D2 03:00 FT Helmond Sport 4 - 0 Den Bosch 3 - 0
HOL D2 03:00 FT Go Ahead Eagles 3 - 0 MVV Maastricht 2 - 0
ITA D2 03:00 FT Vicenza 0 - 0 Frosinone 0 - 0
ACT M 03:10 FT Canuelas FC 0 - 0 Real Pilar 0 - 0
ARG TB 03:25 FT CS Guzman 1 - 1 Deportivo YPF 0 - 1
BRA D2 03:30 FT Figueirense 3 - 0 Brasil de Pelotas 3 - 0
POR D3 03:30 FT Clube Desportivo Trofense 0 - 1 Leca FC 0 - 1
POR D1 04:00 FT FC Porto 1 - 1 Benfica 1 - 1
CHI D3 04:00 FT Iberia Los Angeles 1 - 1 Colchagua CD 1 - 0
CHI D3 05:00 FT Independiente de Cauquenes 2 - 0 AC Colina 0 - 0
INT CF 05:00 FT Hills Brumbies 1 - 4 Blacktown City Demons 0 - 2
CHI D1 05:15 FT Curico Unido 1 - 3 O.Higgins 1 - 0
BRA D2 05:15 FT Sampaio Correa 2 - 1 Parana PR 1 - 0
COL D2 06:00 FT Union Magdalena 1 - 2 Llaneros FC 1 - 2
Mex MFW 06:00 FT Queretaro (w) 3 - 2 Saint Louis Athletica (w) 0 - 1
AB U20 L 07:20 FT Hills Brumbies U20 0 - 2 Blacktown City FC U20 0 - 0
BRA D1 07:30 FT Palmeiras 1 - 1 Gremio (RS) 1 - 0
CHI D1 07:30 FT Huachipato 4 - 0 Santiago Wanderers 2 - 0
BRA D2 07:30 FT America MG 1 - 1 Botafogo SP 0 - 1
MEX D3 07:35 FT Mineros de Fresnillo 2 - 2 Atletico Saltillo 2 - 0
NZFC 08:00 FT Auckland City 2 - 1 Hamilton Wanderers 1 - 0
COL D2 08:00 FT Real Cartagena 2 - 1 Cortulua 1 - 1
CRC D2 08:00 FT AD Escazucena 1 - 2 AD Carmelita 0 - 1
MEX D1 08:30 FT Necaxa 1 - 0 Atletico San Luis 0 - 0
NZFC 09:00 FT Canterbury United 1 - 0 Eastern Suburbs AFC 0 - 0
JAP FutL 10:00 FT Vasagey oita Futsal 7 - 2 Fuchu Athletic FC Futsal 4 - 0
MEX D1 10:30 FT FC Juarez 0 - 0 Club Tijuana 0 - 0
JAP FutL 12:00 FT Nagano Futsal 3 - 4 Bardral Urayasu Futsal 2 - 1
Ind PSL 12:30 FT Guru FC 0 - 3 CRPF 0 - 2
Ind PSL 12:30 FT Khalsa FC Chandigarh 0 - 1 Kehar SC 0 - 0
AUS D1 13:05 FT Sydney FC 1 - 1 Western Sydney 0 - 0
INT CF 14:00 FT Sutherland Sharks 0 - 0 St George Saints 0 - 0
ETH PR 14:00 FT Bahir Dar Kenema FC 1 - 2 Awassa Kenema 1 - 1
INT CF 14:00 FT Navbahor Namangan 2 - 0 FK Andijon 1 - 0
INT CF 14:00 FT Blacktown Spartans 2 - 2 Rydalmere Lions FC 2 - 2
INT CF 14:00 FT Sydney University 0 - 5 Marconi Stallions 0 - 1
INT CF 14:00 FT Neftchi Fargona 0 - 1 Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 0
INT CF 14:00 FT Kuruvchi Bunyodkor 3 - 2 Oktepa 2 - 2
INT CF 15:00 FT Vinh Long 1 - 0 An Giang 0 - 0
AUS D1 15:10 FT Melbourne City 2 - 1 Western United FC 1 - 1
AUS WAL 15:40 FT Sydney FC (w) 2 - 0 WS Wanderers (w) 1 - 0
INT CF 16:00 FT OKS Stomil Olsztyn 6 - 2 Huragan Morag 1 - 0
ALG U21 16:00 FT USM Alger U21 6 - 0 RC Relizane U21 2 - 0
INT CF 16:00 FT CSM Ramnicu Sarat 1 - 3 Gloria Buzau 1 - 1
INT CF 16:00 FT Samford Ranges 1 - 1 Surfers Paradise 0 - 1
ALG U21 16:10 FT ES Setif U21 2 - 2 MC Alger U21 1 - 1
ALG U21 16:10 FT NC Magra U21 1 - 1 Paradou AC U21 1 - 0
ALG U21 16:10 FT WA Tlemcen U21 0 - 3 JS Kabylie U21 0 - 1
ALG U21 16:15 FT CR Belouizdad U21 3 - 1 MC Oran U21 2 - 0
TIP CUP 16:30 FT Hradec Kralove 2 - 2 Sparta Praha B 0 - 1
INT CF 16:35 FT Etar 3 - 0 Spartak Pleven 1 - 0
IRQ D1 16:45 FT AI Kahrabaa 1 - 0 Naft Misan 1 - 0
VIE D1 17:00 FT Song Lam Nghe An 1 - 1 Binh Dinh 0 - 1
RUS FDH 17:00 FT Norilsky Nickel Futsal 4 - 2 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 2 - 1
INT CF 17:00 FT FC Mynai 0 - 1 Varda SE 0 - 1
INT CF 17:00 FT Gyirmot SE 0 - 0 ZalaegerzsegTE 0 - 0
INT CF 17:00 FT Vysehrad 2 - 3 Chrudim 2 - 0
Italian YL B 17:00 FT Sha LAN U19 2 - 4 Crotone U19 2 - 2
Italian YL B 17:00 FT Reggina U19 2 - 3 Benevento (Youth) 0 - 3
INT CF 17:00 FT Medjimurje 2 - 1 FC Astra Giurgiu 1 - 0
INT CF 17:00 FT MFK Ruzomberok 2 - 2 Tatran LM 1 - 0
INT CF 17:00 FT NK Medimurje Cakovec 2 - 1 Istra 1961 Pula 0 - 0
Italian YL B 17:00 FT Cosenza Calcio Youth 0 - 0 Pisa U19 0 - 0
INT CF 17:00 FT Skra Czestochowa 5 - 0 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska 2 - 0
INT CF 17:00 FT Sport Podbrezova 4 - 1 Sokol Dolna Zdana 2 - 0
INT CF 17:00 FT FC Artmedia Petrzalka 2 - 1 KFC Komarno 2 - 0
INT CF 17:00 FT GKS Katowice 1 - 1 MKS Kluczbork 0 - 1
INT CF 17:00 FT Bijelo Brdo 1 - 3 NK Osijek II 1 - 1
INT CF 17:00 FT Slavoj Trebisov 3 - 2 FK Kosice 1 - 1
VIE D1 17:05 FT Becamex Binh Duong 1 - 0 Thanh Hoa 1 - 0
INT CF 17:15 FT ZNK Osijek 2 - 2 Fehervar Videoton 1 - 0
INT CF 17:15 FT Banik Ostrava B 2 - 0 Trinec 1 - 0
INT CF 17:20 FT Gornik Polkowice 3 - 1 Lechia Zielona Gora 1 - 0
TUR D1 17:30 FT Konyaspor 2 - 3 Goztepe 0 - 2
INT CF 17:30 FT Red Bull Salzburg 6 - 0 SK Vorwarts Steyr 1 - 0
IRN U23 17:30 FT Zob Ahan U23 0 - 3 Sepahan Isfahan U23 0 - 1
Spain D4 17:30 FT CD Manacor 0 - 0 CD Cardassar 0 - 0
SPA WD1 18:00 FT Sevilla FC (w) 0 - 0 Rayo Vallecano (w) 0 - 0
POR D2 18:00 FT Leixoes 1 - 0 GD Chaves 1 - 0
Por U23 18:00 FT Coimbra EC U23 1 - 2 Portimonense U23 0 - 2
Por U23 18:00 FT Rio Ave U23 0 - 2 Sporting Lisbon Sad U23 0 - 1
IRQ D1 18:00 FT Al Semawah 2 - 0 Alsinaat Alkahrabaiya 0 - 0
IRQ D1 18:00 FT Baghdad 1 - 1 Al Diwaniya 0 - 1
SPA CUP 18:00 FT Almeria 5 - 0 Alaves 3 - 0
INT CF 18:00 FT Nordsjaelland 4 - 2 Helsingor 1 - 0
INT CF 18:00 FT FK Senica 2 - 1 Lisen 1 - 0
INT CF 18:00 FT B93 Copenhagen 1 - 1 Roskilde 1 - 1
SPA CUP 18:00 FT SCR Pena Deportiva 1 - 1 Real Valladolid 1 - 0
INT CF 18:00 FT Lyngby 5 - 2 HIK Hellerup 4 - 1
INT CF 18:00 FT Herfolge Boldklub Koge 2 - 0 Holbaek 2 - 0
INT CF 18:00 FT Bronshoj 0 - 0 AB Tarnby 0 - 0
Zam SL 18:00 FT Green Buffaloes 2 - 0 Kabwe Warriors 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT Stadium Casablanca U19 3 - 2 CD Ebro U19 0 - 2
INT CF 18:00 FT Chemik Bydgoszcz 2 - 2 Sokol Kleczew 1 - 2
SPA LU19 18:00 FT Union Viera CF U19 3 - 2 UD San Fernando U19 0 - 1
Maldives P L 18:00 FT Da Grande SC 2 - 1 Club Valencia MDV 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT Barcelona U19 5 - 0 CE Europa U19 2 - 0
SPA LU19 18:00 FT Danok Bat U19 2 - 1 Leioa U19 1 - 0
SPA LU19 18:00 FT Lleida Esportiu U19 2 - 2 Real Zaragoza U19 1 - 2
MAU D1 18:00 FT Bolton City 0 - 0 Pamplemousses 0 - 0
INT CF 18:00 FT Gawin Sleza Wroclaw 4 - 4 Miedz Legnica 3 - 1
INT CF 18:00 FT Renova Cepciste 4 - 0 FK Drita Bogovinje 2 - 0
Spain D4 18:00 FT Mallorca B 0 - 0 CF Platges De Calvia 0 - 0
INT CF 18:00 FT Chemik Police 1 - 6 Flota Swinoujscie 0 - 3
POR D3 18:00 FT FC Felgueiras 1 - 0 Vitoria Guimaraes B 1 - 0
Fut IFI 18:00 FT Inter Movistar Futsal 6 - 2 Hovocubo Futsal 3 - 1
Fut IFI 18:00 FT Vitenolsha five 3 - 5 AFC Kairat Futsal 0 - 3
INT CF 18:10 FT Widzew lodz 1 - 2 Elana Torun 0 - 2
INT CF 18:20 FT Znicz Pruszkow 2 - 0 GKS Belchatow 1 - 0
IWD1 18:30 FT AGSM Verona (w) 0 - 1 AC Milan (w) 0 - 1
INT CF 18:30 FT Schaffhausen 1 - 5 FC St.Gallen U21 0 - 3
INT CF 18:30 FT Naestved 2 - 1 B 73 Slagelse 0 - 0
Spain D4 18:30 FT Santanyi 2 - 1 San Jodie 0 - 0
ICE CH 18:30 FT Hafnarfjordur 1 - 2 Keflavik 1 - 2
IRQ D1 18:45 FT Zakho 1 - 1 Al Qasim Sport Club 0 - 0
INT CF 18:45 FT Odra Opole 3 - 2 Polonia Bytom 0 - 2
INT CF 18:59 FT Septemvri Sofia 0 - 4 CSKA 1948 Sofia 0 - 3
GER D2 19:00 FT Erzgebirge Aue 0 - 3 Fortuna Dusseldorf 0 - 1
GER D2 19:00 FT VfL Bochum 3 - 1 Nurnberg 1 - 1
GER D2 19:00 FT Hannover 96 2 - 3 St. Pauli 0 - 2
TIP CUP 19:00 FT Slavia Prague B 2 - 0 SK Slovan Varnsdorf 1 - 0
Syri D1 19:00 FT Al-Sahel(SYR) 2 - 0 Al-Horiyah 1 - 0
Syri D1 19:00 FT Al-Taleiah 1 - 1 Teshrin SC 0 - 1
Syri D1 19:00 FT Al Ittihad (SYR) 1 - 1 Al-Wahda Damascus 1 - 0
INT CF 19:00 FT Young Boys 5 - 1 Stade Ouchy 3 - 0
INT CF 19:00 FT SKF Sered 2 - 2 Dukla Banska Bystrica 0 - 1
Ken D1 19:00 FT Nzoia United 2 - 1 Sofapaka FC 2 - 0
Ken D1 19:00 FT Bandari 4 - 3 Kakamega Homeboyz 3 - 2
Ken D1 19:00 FT Tusker 4 - 2 Kariobangi Sharks 3 - 1
Ken D1 19:00 FT Nairobi Star City 1 - 1 Ulinzi Stars Nakuru 1 - 1
Syri D1 19:00 FT Hutteen FC 0 - 1 Al-Shorta Damascus 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Al-Jaish Damascus 2 - 1 Ha Ji lage 1 - 1
Syri D1 19:00 FT Al-Karamah 0 - 0 Jableh SC 0 - 0
INT CF 19:00 FT Brondby IF 1 - 2 Kolding FC 0 - 0
INT CF 19:00 FT Resovia Rzeszow 3 - 0 Hutnik Krakow 0 - 0
INT CF 19:00 FT Randers FC 5 - 3 Esbjerg 1 - 1
INT CF 19:00 FT Fremad Amager 3 - 0 BK Avarta 0 - 0
INT CF 19:00 FT Wisla Krakow 2 - 2 MSK Zilina 1 - 1
INT CF 19:00 FT Beroe Stara Zagora 3 - 0 Yantra Gabrovo 0 - 0
INT CF 19:00 FT ND Gorica 2 - 1 Tabor Sezana 1 - 1
INT CF 19:00 FT Rapid Bucuresti 4 - 1 Odorheiu Secuiesc 1 - 0
INT CF 19:00 FT SOROKSAR 0 - 4 Pecsi MFC 0 - 1
ETH PR 19:00 FT Sidama Bunna 3 - 1 Dire Dawa 2 - 1
Ken D1 19:00 FT MCF FC 1 - 1 Kisumu All Stars 0 - 0
SPA LU19 19:00 FT Cordoba U19 5 - 0 CD Polillas Ceuta U19 2 - 0
INT CF 19:00 FT Vasas 1 - 2 Dunajska Streda 1 - 0
INT CF 19:00 FT Metalac Gornji Milanovac 4 - 0 Zemun 1 - 0
INT CF 19:00 FT Slask Wroclaw 4 - 1 Novi Pazar 3 - 1
INT CF 19:00 FT FC Sozopol 1 - 4 Cherno More Varna 1 - 2
Fut IFI 19:00 FT MFC Prodexim Kherson Futsal 5 - 1 KMF Shkupi Futsal 2 - 0
INT CF 19:00 FT LKS Nieciecza 0 - 2 Cracovia Krakow 0 - 0
Syri D1 19:05 FT Al futowa 1 - 2 Al Wathbah 0 - 0
INT CF 19:10 FT NK Varteks Varazdin 4 - 0 Hrvatski dragovoljac 1 - 0
KSA YTH 19:15 FT Hajer (Youth) 1 - 3 Al Ahli Jeddah (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15 FT Al-Fath (Youth) 0 - 4 Al-Hilal (Youth) 0 - 0
KSA YTH 19:15 FT Al-Ettifaq (Youth) 2 - 2 Al-Faisaly Harmah Youth 0 - 0
KSA YTH 19:15 FT Al-Qadasiya (Youth) 0 - 1 Al-Ittihad (Youth) 0 - 0
VIE D1 19:15 FT The Cong 0 - 1 XM Hai Phong FC 0 - 1
INT CF 19:15 FT NK Lokomotiva Zagreb 1 - 1 HNK Sibenik 1 - 0
Ken D1 19:15 FT Nairobi Stima 2 - 3 Fortune Sacco 0 - 2
ENG PR 19:30 FT Wolves 2 - 3 West Bromwich(WBA) 2 - 1
SAFL 19:30 FT Free State Stars 1 - 2 Sekhukhune United 0 - 0
SAFL 19:30 FT Jomo Cosmos 0 - 1 Real Kings 0 - 0
ENG LCH 19:30 FT Middlesbrough 0 - 1 Birmingham City 0 - 1
EGY D2 19:30 FT El Daklyeh 2 - 2 El Merrikh 0 - 2
ICE CH B 19:30 FT Afturelding 4 - 2 Vestri 4 - 1
INT CF 19:30 FT Wigry Suwalki 0 - 2 Wisla Plock 0 - 2
INT CF 19:30 FT SJK Seinajoen 1 - 2 FC Haka 0 - 1
EGY D2 19:30 FT Tahta SC 2 - 2 Dayrot 0 - 2
MPRE L 19:30 FT Big Bullets FC 1 - 1 Ntopwa United FC 0 - 1
EGY D2 19:30 FT Beni Suef 1 - 1 El Alameen 0 - 1
EGY D2 19:30 FT El Sharqia Dokhan 2 - 0 Aluminium Naq Hammadi 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Fayoum 0 - 0 Qena SC 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Shoban Moslemen Qena 1 - 0 Suhag 0 - 0
MPRE L 19:30 FT Karonga United 1 - 3 Ekwendeni Hammers 1 - 2
KSA YTH 19:35 FT Al-Feiha U20 2 - 0 Ohud Medina Youths 0 - 0
GRE D21 19:45 FT Giorgos Karaiskakis 0 - 2 Levadiakos 0 - 1
GRE D21 19:45 FT Ierapetra 1 - 1 Diagoras 0 - 1
GRE D21 19:45 FT Panahaiki-2005 1 - 1 Trikala 1 - 0
ALB D1 19:45 FT Skenderbeu Korca 1 - 2 Partizani Tirana 0 - 2
ALB D1 19:45 FT Apolonia Fier 1 - 0 KF Laci 1 - 0
KSA YTH 19:45 FT Al-Tai (Youth) 0 - 0 Al-Taawon Youths 0 - 0
ALB D1 19:45 FT KF Tirana 2 - 1 Kastrioti Kruje 1 - 1
INT CF 19:45 FT AC Oulu 2 - 0 RoPS Rovaniemi 0 - 0
INT CF 19:45 FT Academy Pandev 2 - 1 Borec Veles 1 - 0
KSA YTH 19:50 FT Abha U20 0 - 2 Al-Nasr (Youth) 0 - 0
INT CF 19:55 FT NK Publikum Celje 1 - 1 NK Nafta 0 - 1
GER Reg 20:00 FT SV Elversberg 4 - 0 SG Sonnenhof Grossaspach 2 - 0
GER Reg 20:00 FT FSV Frankfurt 2 - 1 FSV Mainz 05 (Youth) 1 - 1
GER Reg 20:00 FT FC Giessen 1 - 0 Bayern Alzenau 1 - 0
GER Reg 20:00 FT Hessen Kassel 2 - 2 TSG Hoffenheim (Youth) 0 - 1
GER Reg 20:00 FT FK Pirmasens 0 - 4 SSV Ulm 1846 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Rot-Weiss Koblenz 1 - 0 Bahlinger 1 - 0
GER Reg 20:00 FT TSV Schott Mainz 1 - 3 TSV Steinbach 1 - 2
GER Reg 20:00 FT Eintracht Stadtallendorf 0 - 3 TSG Balingen 0 - 1
GER Reg 20:00 FT VfB Stuttgart II 1 - 2 SC Freiburg (Youth) 1 - 0
GER Reg 20:00 FT Astoria Walldorf 1 - 0 Vfr Aalen 1 - 0
UAE LP 20:00 FT Al-Dhafra 1 - 1 Al-Wasl 0 - 0
UAE LP 20:00 FT Khor Fakkan 3 - 0 Al-Jazira(UAE) 2 - 0
HOL D2 20:00 FT FC Oss 1 - 4 SC Telstar 0 - 2
GER D3 20:00 FT Unterhaching 0 - 2 Magdeburg 0 - 1
GER D3 20:00 FT Hallescher FC 0 - 4 Bayern Munchen (Youth) 0 - 2
GER D3 20:00 FT SC Verl 1 - 1 Kaiserslautern 0 - 0
GER Reg 20:00 FT SV Lippstadt 3 - 1 VFB Homberg 1 - 0
GER Reg 20:00 FT Rot-Weiss Oberhausen 5 - 0 Wegberg-Beeck 3 - 0
GER Reg 20:00 FT Preuben Munster 2 - 0 SV Rodinghausen 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Wiedenbruck 0 - 0 Rot-Weiss Essen 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Rot-Weiss Ahlen 0 - 1 Wuppertaler 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Bonner 0 - 1 Sportfreunde Lotte 0 - 0
GER Reg 20:00 FT Fortuna Dusseldorf (Youth) 0 - 2 SV Straelen 0 - 2
GER Reg 20:00 FT Fortuna Koln 3 - 0 Bergisch Gladbach 09 0 - 0
SAPL D1 20:00 FT Lamontville Golden Arrows 1 - 0 Tshakhuma TM 1 - 0
ITA D2 20:00 FT Cittadella 1 - 0 Ascoli 0 - 0
ITA D2 20:00 FT Monza 2 - 2 Cosenza Calcio 1914 2 - 1
ITA D2 20:00 FT Pisa 1 - 0 Brescia 1 - 0
ITA D2 20:00 FT Pordenone Calcio SSD 2 - 0 Venezia 1 - 0
ENG L1 20:00 FT AFC Wimbledon 0 - 3 Sunderland A.F.C 0 - 1
CZE D1 20:00 FT Mlada Boleslav 1 - 1 Brno 0 - 1
CZE D1 20:00 FT Opava 0 - 0 Tescoma Zlin 0 - 0
SAPL D1 20:00 FT Supersport United 0 - 0 Mamelodi Sundowns 0 - 0
TUR D1 20:00 FT Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 - 1 Sivasspor 1 - 1
TUR D1 20:00 FT Gazisehir Gaziantep 2 - 1 Kayserispor 1 - 0
MAL D1 20:00 FT Gzira United 4 - 1 Floriana F.C. 2 - 0
MAL D1 20:00 FT Hibernians FC 1 - 0 Sliema Wanderers FC 0 - 0
MAL D2 20:00 FT Qrendi 1 - 3 San Gwann 0 - 2
BI PL 20:00 FT Musongati FC 2 - 0 Bujumbura City 2 - 0
BI PL 20:00 FT Kayanza Utd 0 - 5 Aigle Noir 0 - 1
BI PL 20:00 FT Inter Stars 1 - 2 Le Messager Ngozi 1 - 1
BI PL 20:00 FT Les Elephants FC 0 - 4 Rukinzo FC 0 - 1
JOR D1 20:00 FT Al-Ahly 2 - 5 Maan 0 - 1
INT CF 20:00 FT Red Bull Salzburg 6 - 0 SKU Amstetten 1 - 0
INT CF 20:00 FT St.Polten 0 - 1 FC Blau Weiss Linz 0 - 1
INT CF 20:00 FT SV Ried 3 - 1 FC Superfund Pasching 3 - 1
Italian YL B 20:00 FT Frosinone U20 0 - 0 Napoli(U19) 0 - 0
ALG D1 20:00 FT MC Magra 0 - 0 Paradou AC 0 - 0
ALG D1 20:00 FT WA Tlemcen 0 - 2 JS kabylie 0 - 0
INT CF 20:00 FT Nitra 2 - 1 MSK Puchov 1 - 1
INT CF 20:00 FT Gornik Leczna 1 - 2 Stal Rzeszow 1 - 0
INT CF 20:00 FT Slask Wroclaw II 3 - 2 Stal Brzeg 1 - 0
INT CF 20:00 FT Videoton Puskas Akademia 5 - 0 Ujpesti 3 - 0
INT CF 20:00 FT Hajduk Split 1 - 1 NK Croatia Zmijavci 0 - 1
URU D1 20:00 FT Danubio FC 0 - 3 Cerro Largo 0 - 1
REYT 20:00 FT Leiknir Reykjavik 4 - 2 Throttur Reykjavik 1 - 2
Zam SL 20:00 FT Indeni FC 0 - 1 Buildcon FC 0 - 0
INT CF 20:00 FT Slaven Koprivnica 2 - 4 Radnik Sesvete 2 - 2
Zam SL 20:00 FT Kitwe United 0 - 0 Lumwana Radiants 0 - 0
INT CF 20:00 FT Bytovia Bytow 2 - 0 Nielba Wagrowiec 0 - 0
Zam SL 20:00 FT Prison Leopards FC 2 - 0 Forest Rangers 1 - 0
Zam SL 20:00 FT Red Arrows 2 - 2 NAPSA Stars 2 - 1
BRA SPWL 20:00 FT Sport Recife (w) 2 - 3 Nautico Capibaribe (w) 2 - 2
INT CF 20:00 FT Anderlecht U21 0 - 1 Saint Gilloise 0 - 1
Fut IFI 20:00 FT AEK Futsal 2 - 5 MFC acatobi five 1 - 1
KSA YTH 20:05 FT Al Wehda (Youth) 2 - 2 Al-Shabab (Youth) 1 - 1
MAU D1 20:15 FT ASC Tidjikja 1 - 3 F.C. Nouadhibou 0 - 1
SAPL D1 20:30 FT Bloemfontein Celtic 1 - 1 Stellenbosch FC 0 - 1
FRA WD1 20:30 FT ASJ Soyaux (w) 0 - 3 Paris FC (w) 0 - 0
SAFL 20:30 FT JDR Stars 1 - 2 Cape Town Spurs 0 - 1
SAFL 20:30 FT Steenberg United 2 - 0 Cape Town All Stars 2 - 0
IWD1 20:30 FT Bari (w) 0 - 1 Florentia(w) 0 - 1
IWD1 20:30 FT Sassuolo (w) 3 - 0 Empoli (w) 2 - 0
SAPL D1 20:30 FT TS Galaxy 0 - 1 Chippa United 0 - 1
INT CF 20:30 FT TSV Hartberg 1 - 3 SG Austria Klagenfurt 0 - 1
Italian YL B 20:30 FT Brescia U20 2 - 0 Reggiana U20 2 - 0
Italian YL B 20:30 FT Spezia U19 0 - 0 Pescara U20 0 - 0
Italian YL B 20:30 FT Vicenza U19 4 - 1 Venezia F.C. Youth 3 - 1
Italian YL B 20:30 FT Udinese U20 0 - 2 Verona U19 0 - 0
Italian YL B 20:30 FT Cittadella U20 1 - 3 Chievo U19 0 - 0
ALG D1 20:30 FT CR Belouizdad 1 - 1 MC Oran 1 - 1
ALG D1 20:30 FT ES Setif 0 - 1 MC Alger 0 - 0
INT CF 20:30 FT FC Mariupol 2 - 2 Rakow Czestochowa 1 - 1
INT CF 20:30 FT Diosgyor VTK 3 - 2 Mezokovesd Zsory 0 - 2
ICE CH 20:30 FT Breidablik 3 - 0 Grindavik 0 - 0
Italian YL B 20:30 FT US Cremonese U20 2 - 0 Parma U20 1 - 0
INT CF 20:30 FT Lahti 3 - 1 Ekenas IF Fotboll 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Luparense FC 1 - 3 AC Mestre 1 - 1
ITA S4 20:30 FT San Donato Tavarnelle 0 - 0 Robur Siena S.S.D. 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Chieri 2 - 1 Borgosesia 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Vastese 0 - 1 Castelnuovo 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Virtus Bolzano 2 - 2 Trento 1 - 2
ITA S4 20:30 FT APDC Chions 2 - 3 GSD Ambrosiana 0 - 0
BHR D1 20:35 FT Al-Najma 1 - 2 Al-Riffa 0 - 1
FRA D2 21:00 FT Toulouse 2 - 0 Grenoble 0 - 0
FRA D2 21:00 FT Troyes 2 - 1 Sochaux 1 - 0
CYP D1 21:00 FT Omonia Nicosia FC 2 - 0 Ethnikos Achnas FC 1 - 0
ITA D1 21:00 FT Bologna 1 - 0 Verona 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Lucchese 1 - 1 Renate AC 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Turris Neapolis 1 - 1 Vibonese 0 - 1
ITA C1 21:00 FT Arezzo 0 - 2 Cesena 0 - 2
ITA C1 21:00 FT Alma Juventus Fano 1 - 1 Gubbio 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Fermana 2 - 1 Legnago Salus 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Imolese 2 - 0 Societa Sportiva Matelica Calcio 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Pistoiese 1 - 1 Giana 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Pro Patria 0 - 0 Alessandria 0 - 0
AGB LE 21:00 FT Bravos do Maquis 0 - 0 Ferroviario Do Huambo 0 - 0
ISL 21:00 FT Mumbai City 0 - 0 Fateh Hyderabad 0 - 0
RUS FDH 21:00 FT Dynamo Samarra Futsal 4 - 1 Novali Futsal 1 - 1
INT CF 21:00 FT Grasshopper 3 - 2 Austria Lustenau 1 - 0
Italian YL B 21:00 FT S.S.D. Monza 1912 Youth 1 - 5 Pordenone Youth 0 - 0
ALG D1 21:00 FT USM Alger 3 - 1 RC Relizane 1 - 0
CHI T 21:00 FT Municipal Santiago 3 - 0 ProvincialTalagante 1 - 0
INT CF 21:00 FT St. Gallen 2 - 0 Rheindorf Altach 1 - 0
INT CF 21:00 FT LASK Linz 5 - 0 Lafnitz 3 - 0
MAR D2 21:00 FT Raja de Beni Mellal 1 - 0 Olympique Dcheira 0 - 0
MAR D2 21:00 FT ASS Association Sportive de Sa 2 - 2 Olympique Khouribga 0 - 1
BGD D1 21:00 FT Saif Sporting Club 1 - 1 Rahmatgonj MFS 1 - 1
IRQ D1 21:15 FT AL Minaa 0 - 1 Al-Naft 0 - 0
GER D1 21:30 FT Borussia Dortmund 1 - 1 FSV Mainz 05 0 - 0
GER D1 21:30 FT FC Koln 0 - 0 Hertha Berlin 0 - 0
GER D1 21:30 FT TSG Hoffenheim 0 - 0 Arminia Bielefeld 0 - 0
GER D1 21:30 FT Werder Bremen 2 - 0 Augsburg 0 - 0
GER D1 21:30 FT VfL Wolfsburg 2 - 2 RB Leipzig 2 - 1
AGB LE 21:30 FT Sagrada Esperanca 3 - 0 Cuando Cubango 1 - 0
AGB LE 21:30 FT Baixa de Cassanje 0 - 1 Academica Do Lobito 0 - 1
Spain D4 21:30 FT CD Benicarlo 0 - 1 Torrent C.F 0 - 0
SPA WD2 21:30 FT CD Riudoms W 2 - 3 Sant Gabriel (w) 0 - 1
SPA D3 21:45 FT Leioa 1 - 1 Real Sociedad B 0 - 0
SPA D3 21:45 FT Real Balompedica Linense 1 - 0 Marino 0 - 0
QAT RL 21:45 FT Al-Rayyan SC U23 0 - 2 Qatar SC Doha U23 0 - 0
QAT RL 21:45 FT Al Wakra Reserves 0 - 1 Umm Salal U23 0 - 1
ENG PR 22:00 FT Leeds United 0 - 1 Brighton Hove Albion 0 - 1
ENG PR 22:00 FT West Ham United 1 - 0 Burnley 1 - 0
ENG Conf 22:00 FT Wrexham 3 - 1 Dover Athletic 1 - 1
ENG CS 22:00 FT Havant Waterlooville 1 - 2 Eastbourne Borough 0 - 1
ENG CN 22:00 FT Chorley FC 3 - 2 Farsley Celtic 1 - 2
BHR D1 22:00 FT Al-Muharraq 0 - 1 East Riffa 0 - 1
ITA D2 22:00 FT Reggina 0 - 1 Lecce 0 - 1
ENG L1 22:00 FT Swindon Town 1 - 2 Doncaster Rovers 0 - 2
ENG L1 22:00 FT Rochdale 3 - 3 Wigan Athletic 1 - 2
ENG L1 22:00 FT Hull City 1 - 1 Blackpool 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Accrington Stanley 0 - 1 Gillingham 0 - 1
ENG L1 22:00 FT Fleetwood Town 0 - 1 Portsmouth 0 - 1
ENG L1 22:00 FT Bristol Rovers 0 - 1 Charlton Athletic 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Burton Albion 0 - 1 Ipswich Town 0 - 0
ENG L1 22:00 FT Peterborough United 3 - 0 Milton Keynes Dons 2 - 0
ENG L1 22:00 FT Plymouth Argyle 1 - 1 Crewe Alexandra 1 - 0
ENG LCH 22:00 FT Cardiff City 1 - 2 Norwich City 0 - 2
ENG LCH 22:00 FT Bristol City 2 - 0 Preston North End 1 - 0
ENG LCH 22:00 FT Watford 2 - 0 Huddersfield Town 0 - 0
ENG LCH 22:00 FT Nottingham Forest 3 - 1 Millwall 1 - 0
ENG LCH 22:00 FT Bournemouth AFC 0 - 1 Luton Town 0 - 0
ENG LCH 22:00 FT Blackburn Rovers 1 - 1 Stoke City 0 - 1
ENG LCH 22:00 FT Derby County 0 - 1 Rotherham United 0 - 0
SCO PR 22:00 FT Hamilton Academical 0 - 0 Dundee United 0 - 0
SCO PR 22:00 FT Saint Johnstone 1 - 0 Saint Mirren 0 - 0
SCO PR 22:00 FT Ross County 4 - 1 Aberdeen 2 - 1
SCO PR 22:00 FT Hibernian 2 - 0 Kilmarnock 0 - 0
SCO PR 22:00 FT Celtic FC 0 - 0 Livingston 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Newport County 0 - 0 Salford City 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Leyton Orient 2 - 0 Morecambe 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Colchester United 1 - 1 Cambridge United 1 - 1
ENG L2 22:00 FT Grimsby Town 0 - 0 Southend United 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Barrow 1 - 0 Scunthorpe United 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Stevenage Borough 0 - 0 Tranmere Rovers 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Walsall 1 - 1 Oldham Athletic 1 - 0
ENG L2 22:00 FT Bolton Wanderers 1 - 1 Cheltenham Town 0 - 0
ENG L2 22:00 FT Forest Green Rovers 1 - 1 Port Vale 1 - 0
ENG CS 22:00 FT Slough Town 3 - 2 Braintree Town 1 - 1
ENG CS 22:00 FT Billericay Town 2 - 0 Dulwich Hamlet 1 - 0
ENG CS 22:00 FT Hampton Richmond Borough 2 - 1 Ebbsfleet United 0 - 0
SCO CH 22:00 FT Alloa Athletic 1 - 3 Heart of Midlothian 0 - 2
SCO CH 22:00 FT Queen of South 2 - 2 Arbroath 0 - 0
CZE D1 22:00 FT Synot Slovacko 2 - 0 MFK Karvina 0 - 0
CZE D1 22:00 FT Slovan Liberec 1 - 1 Bohemians 1905 1 - 0
SAPL D1 22:00 FT Cape Town City 1 - 2 Kaizer Chiefs 0 - 2
SAPL D1 22:00 FT Baroka FC 0 - 1 Moroka Swallows 0 - 0
SPA D3 22:00 FT Alaves B 0 - 1 Real Union Irun 0 - 1
Por U23 22:00 FT Vitoria Guimaraes U23 3 - 0 Cova Piedade U23 1 - 0
ENG FAT 22:00 FT Oxford City 4 - 2 Haringey Borough 1 - 2
ENG FAT 22:00 FT Weymouth 0 - 1 Darlington 0 - 1
ENG FAT 22:00 FT Sutton United 3 - 1 Dagenham Redbridge 0 - 0
ENG FAT 22:00 FT Maidstone United 2 - 1 Dorking 2 - 1
ENG FAT 22:00 FT Stockport County 1 - 2 Notts County 1 - 1
ENG FAT 22:00 FT Bath City 0 - 1 Peterborough Sports 0 - 1
ENG FAT 22:00 FT Hornchurch 1 - 1 Kings Lynn 0 - 1
SPA CUP 22:00 FT Girona 2 - 0 Cadiz 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Liberty Professionals 1 - 2 Ebusua Dwarfs 1 - 1
JOR D1 22:00 FT Al Faisaly 1 - 2 Al Wihdat Amman 0 - 2
INT CF 22:00 FT Young Boys 3 - 2 Aarau 3 - 0
ENG CS 22:00 FT Dartford 1 - 1 Hungerford Town 0 - 1
POR D3 22:00 FT Anadia 1 - 0 Sp. Espinho 1 - 0
POR D3 22:00 FT Lusitano Evora 2 - 1 Pinhalnovense 1 - 1
POR D3 22:00 FT Pevidem SC 1 - 0 mondinense 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Real Oviedo U19 2 - 3 Sporting Gijon U19 1 - 0
SPA LU19 22:00 FT Levante U19 1 - 0 Hercules U19 1 - 0
SPA LU19 22:00 FT UD La Cruz Villanovense U19 2 - 2 Extremadura U19 1 - 0
REYT 22:00 FT Vikingur Reykjavik 1 - 4 Valur Reykjavik 1 - 1
POR D3 22:00 FT Fabril Barreiro 0 - 2 Real Sport Clube Queluz 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Burgos Promesas 1 - 0 CD Mirandes B 1 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT Sporting FC (w) 2 - 2 Famalicao (w) 0 - 2
SPA WD2 22:00 FT CFF Caceres (w) 1 - 2 Cordoba (w) 1 - 1
Fut IFI 22:00 FT BTS Rekord Bielsko-Biala Futsal 3 - 6 Liangalati five 2 - 2
Fut IFI 22:00 FT Sporting Lisbon Futsal 12 - 1 JB gencoft five 4 - 0
ENG CN 22:00 FT AFC Telford United 1 - 1 Curzon Ashton FC 0 - 1
BEL D1 22:15 FT Oostende 2 - 1 Kortrijk 1 - 0
GRE D1 22:15 FT Asteras Tripolis 2 - 0 Panaitolikos Agrinio 1 - 0
Fut IFI 22:15 FT Hornstein five 0 - 2 FK Vytis Futsal 0 - 0
SPA WD1 22:30 FT RCD Espanyol (w) 1 - 1 Sporting De Huelva (w) 1 - 0
HOL D1 22:30 FT Emmen 1 - 4 Vitesse Arnhem 0 - 2
SPA D3 22:30 FT Compostela 0 - 0 Unionistas de Salamanca 0 - 0
POR D1 22:30 FT Pacos de Ferreira 2 - 0 Sporting Braga 0 - 0
INT CF 22:30 FT Videoton Puskas Akademia 3 - 0 Szombathelyi Haladas 1 - 0
Spain D4 22:30 FT La Baneza 1 - 1 CyDL Jupiter Leones 0 - 1
Spain D4 22:30 FT Almansa 1 - 1 Quintanar Del Rey 0 - 0
SPA LU19 22:30 FT Conxo Santiago U19 0 - 0 Racing Ferrol U19 0 - 0
FRA D1 22:59 FT Marseille 1 - 2 Nimes 0 - 0
UAE LP 22:59 FT Al Wehda(UAE) 0 - 2 Banni Yas 0 - 1
BHR D1 22:59 FT Manama Club 2 - 2 Al-Hadd 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Marino luanco 1 - 0 Numancia 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Athletic Bilbao B 1 - 1 Arenas Club de Getxo 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Portugalete 0 - 1 Racing Santander 0 - 1
TUR D1 22:59 FT Antalyaspor 1 - 1 Trabzonspor 1 - 0
POR D2 22:59 FT SL Benfica B 2 - 2 Academica Coimbra 1 - 0
YDL Futsal 22:59 FT CDM Genova Futsal 4 - 3 Pescara Futsal 1 - 1
YDL Futsal 22:59 FT Mantova C5 Futsal 5 - 3 Sandro Abate Avellino Futsal 2 - 1
SEN D1 22:59 FT Teunhueth FC 2 - 1 NGB ASC Niarry Tally 1 - 0
SEN D1 22:59 FT Diambars 1 - 1 ASC Jaraaf 0 - 1
SEN D1 22:59 FT AS Douanes Dakar 0 - 2 Toure Kunda Footpro 0 - 1
INT CF 22:59 FT MTK Hungaria 0 - 1 Budapest Honved 0 - 1
SEN D1 22:59 FT AS Dakar Sacre Coeur 1 - 0 Generation Foot 1 - 0
Spain D4 22:59 FT AD San Juan 2 - 0 Valle de Egues 1 - 0
Spain D4 22:59 FT UD Alcudia 1 - 0 Llosetense 1 - 0
Mex MFW 22:59 FT Mazatlan FC (w) 1 - 2 Chivas Guadalajara (w) 1 - 1
Mex MFW 22:59 FT Atlas (w) 2 - 1 Tigres (w) 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Solares 1 - 2 UC Cartes 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Vilamarxant CF 2 - 0 Recambios Colon CD 1 - 0
GFA PR 22:59 FT Elite United 2 - 1 Banjul Hawks FC 1 - 0
CAF SC 22:59 FT Cameroon 1 - 0 Zimbabwe 0 - 0
MAU D1 22:59 FT ACS Ksar 2 - 1 ASC Kedia 2 - 0
Fut IFI 22:59 FT Lucernets five 1 - 7 MFK CPRF Futsal 0 - 6
INT CF 22:59 FT Sally Tas 1 - 0 Majestic FC 0 - 0
MAR D2 23:15 FT Kawkab de Marrakech 1 - 2 Club Salmi 0 - 2
GFA PR 23:25 FT Marimoo 0 - 2 Gambia Armed Force 0 - 1
CYP D1 23:30 FT Anorthosis Famagusta FC 2 - 0 Nea Salamis 1 - 0
SPA D3 23:30 FT SD Laredo 1 - 3 SD Amorebieta 1 - 1
ITA C1 23:30 FT Avellino 1 - 0 Cavese 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Mantova 0 - 0 Triestina 0 - 0
image-top-scroll