Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 17-01-2021
ITA D1 00:00 FT Torino 0 - 0 Spezia 0 - 0
SPA FDH 00:00 FT Peniscola Futsal 3 - 5 Antequera Futsal 2 - 2
SPA FDH 00:00 FT Palma Futsal 8 - 2 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 5 - 0
POR D2 00:00 FT Vizela 3 - 1 Penafiel 1 - 1
MAL D1 00:00 FT Balzan FC 0 - 1 Tarxien Rainbows F.C 0 - 1
MAL D2 00:00 FT Fgura United 4 - 3 St. Andrews 1 - 1
ENG CN 00:00 FT Gateshead 1 - 0 Guiseley 0 - 0
SPA CUP 00:00 FT Fuenlabrada 1 - 1 Levante 0 - 1
YDL Futsal 00:00 FT Lido Di Ostiav Meta Futsal 8 - 5 Petrarca Padova C5 Futsal 3 - 3
Spain D4 00:00 FT Panaderia Pulido 1 - 0 Arucas CF 0 - 0
Spain D4 00:00 FT Villa Santa Brigida 1 - 0 UD San Fernando 1 - 0
Spain D4 00:00 FT Las Palmas C 4 - 2 Union Viera 3 - 0
MEX D3 00:00 FT Estudiantes Tecos 2 - 3 Universidad Guadalajara II 1 - 1
Fut IFI 00:00 FT Luxol St Andrews FC Futsal 2 - 3 KMN Dobovec Futsal 2 - 1
ENG PR 00:30 FT Fulham 0 - 1 Chelsea 0 - 0
BEL D1 00:30 FT Mouscron Peruwelz 2 - 0 Racing Genk 1 - 0
BEL D1 00:30 FT Red Star Waasland 1 - 5 Zulte-Waregem 0 - 2
GER D1 00:30 FT VfB Stuttgart 2 - 2 Borussia Monchengladbach 0 - 1
CZE D1 00:30 FT Slavia Praha 3 - 1 Sigma Olomouc 2 - 1
GRE D1 00:30 FT AEL Larisa 0 - 1 Apollon Smirnis 0 - 0
Spain D4 00:30 FT Yague CF 3 - 2 CA River Ebro 1 - 2
SUD PR 00:30 FT Al-Hilal Kadougli 1 - 0 Merreikh El-Fasher 1 - 0
HOL D1 00:45 FT Sparta Rotterdam 3 - 5 PSV Eindhoven 1 - 1
FRA D2 01:00 FT Ajaccio 1 - 0 Caen 1 - 0
FRA D2 01:00 FT Amiens 0 - 0 Le Havre 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Clermont 5 - 0 USL Dunkerque 2 - 0
FRA D2 01:00 FT Guingamp 0 - 0 Nancy 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Rodez Aveyron 1 - 0 Pau FC 0 - 0
ROM D1 01:00 FT Dinamo Bucuresti 0 - 1 Chindia Targoviste 0 - 0
BRA RJ 01:00 FT Nova Iguacu 1 - 0 Friburguense RJ 1 - 0
BRA RJ 01:00 FT Americano RJ 3 - 2 Cabofriense(RJ) 2 - 2
BRA RJ 01:00 FT America-RJ 1 - 1 Sampaio Correa (RJ) 1 - 1
MEX D3 01:00 FT Atletico San Luis II 1 - 1 CD Alacranes de Durango 1 - 0
USA NPSL 01:00 FT Houston FC 0 - 1 Round Rock SC 0 - 1
Fut IFI 01:00 FT ACCs five 1 - 1 Pessah Lo Fano 0 - 1
Fut IFI 01:00 FT Omish five 4 - 1 Challova five 0 - 0
Fut IFI 01:00 FT Omonia Futsal 0 - 2 MVFC Berettyoujfalu Futsal 0 - 1
Fut IFI 01:00 FT Klutin irapike five 4 - 0 Daftangi five 3 - 0
Fut IFI 01:00 FT Minerva Futsal 1 - 5 SL Benfica Futsal 0 - 2
Fut IFI 01:00 FT Salines five 2 - 5 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 1 - 1
FRA D2 01:15 FT AJ Auxerre 4 - 1 Chateauroux 1 - 1
Bra SD 01:30 FT CA Itajai 1 - 2 Nacao 0 - 0
HOL D1 02:00 FT FC Utrecht 2 - 0 Heracles Almelo 1 - 0
HOL D1 02:00 FT PEC Zwolle 0 - 2 Fortuna Sittard 0 - 0
SPA CUP 02:00 FT Leganes 0 - 0 Sevilla 0 - 0
CAF SC 02:00 FT Mali 1 - 0 Burkina Faso 0 - 0
SPA WD2 02:00 FT Real Union de Tenerife (W) 1 - 0 Valencia B (w) 0 - 0
CRC D2 02:00 FT CD Barrio Mexico 2 - 1 CS Uruguay De Coronado 1 - 0
BRA D2 02:30 FT Centro Sportivo Alagoano 1 - 1 Avai FC SC 1 - 0
BEL D1 02:45 FT Charleroi 0 - 1 Mechelen 0 - 0
ENG LCH 02:45 FT Barnsley 0 - 2 Swansea City 0 - 1
ITA D1 02:45 FT Sampdoria 2 - 1 Udinese 0 - 0
SSCW 02:45 FT Levante UD (w) 0 - 3 Atletico de Madrid (w) 0 - 3
ENG PR 03:00 FT Leicester City 2 - 0 Southampton 1 - 0
FRA D1 03:00 FT Angers 0 - 1 Paris Saint Germain (PSG) 0 - 0
HOL D1 03:00 FT AZ Alkmaar 2 - 1 ADO Den Haag 0 - 0
BRA D3 03:00 FT Remo Belem (PA) 0 - 1 Londrina PR 0 - 0
BRA D3 03:00 FT Ypiranga(RS) 1 - 0 SC Paysandu Para 0 - 0
COL D2 03:00 FT Orsomarso 2 - 2 Barranquilla FC 1 - 1
URU D1 03:00 FT Cerro Montevideo 1 - 1 CA Penarol 0 - 1
SLV U20 03:00 FT CD FAS U20 1 - 2 Atletico Marte Reserves 1 - 0
USA NPSL 03:00 FT Ginga Atlanta 4 - 0 AFC 615 1 - 0
ARG TB 03:10 FT Atletico Parana 4 - 1 Libertad Concordia 1 - 0
ARG TB 03:10 FT Regatas de San Nicolas 2 - 2 Juventud de Pergamino 1 - 2
ARG TB 03:10 FT Independiente Chivilcoy 2 - 0 Unidos de Olmos 0 - 0
ARG TB 03:10 FT Atletico Cuyaya 1 - 3 AH Zapla 1 - 3
ARG TB 03:10 FT CF Roma de Tigre 0 - 1 Defensores de Glew 0 - 0
ARG TB 03:10 FT Villa San Antonio 3 - 4 Gimnasia yTiro 1 - 1
ADT M 03:10 FT Liniers 0 - 1 Claypole 0 - 0
APB W 03:10 FT Deportivo Espanol (W) 5 - 2 Comunicaciones(W) 3 - 1
POR D1 03:30 FT CD Tondela 3 - 1 Boavista FC 1 - 0
ARG TB 03:30 FT Bella Vista BB 0 - 3 Club Ciudad de Bolivar 0 - 2
ARG TB 03:30 FT Sportivo Villa Quebrada 2 - 1 CA Alianza Futbolistica VM 0 - 0
CRC D1 04:00 FT Limon FC 0 - 2 Alajuelense 0 - 2
SPA CUP 04:00 FT Rayo Vallecano 2 - 0 Elche 1 - 0
CHI T 04:00 FT Rodelindo Roman 3 - 1 Deportes Rengo 2 - 0
MEX D3 04:00 FT CD Cruz Azul Hidalgo 2 - 2 Irapuato 2 - 0
MEX D3 04:00 FT Aguacateros CDU 1 - 0 Zitacuaro CF 1 - 0
MEX D3 04:00 FT Pioneros de Cancun 0 - 1 Cafetaleros de Tapachula 0 - 1
CHI D3 04:00 FT Lautaro de Buin 2 - 2 Linares Unido 0 - 1
ARG TB 04:00 FT Fundacion Amigos 3 - 1 USD Bowen 1 - 1
Bra SD 04:00 FT Floresta CE 1 - 1 Gremio Novorizontin 1 - 1
SLV D1 04:30 FT Aguila 1 - 0 Luis Angel Firpo 1 - 0
BRA D1 05:00 FT Fluminense RJ 1 - 0 Sport Club Recife PE 0 - 0
BRA D2 05:00 FT Juventude 1 - 0 Cruzeiro (MG) 1 - 0
COL D1 05:00 FT Millonarios 1 - 0 Envigado FC 1 - 0
USA NPSL 05:00 FT City Soccer FC 2 - 3 Palm Beach Stars 1 - 2
ARG TB 05:00 FT Atletico Carcarana 4 - 0 CA 9 de Julio Rafaela 2 - 0
ARG D2 05:10 FT Estudiantes Rio Cuarto 1 - 1 Sarmiento Junin 1 - 1
ARG TB 05:30 FT Ben Hur Rafaela 2 - 0 ADIUR Rosario 1 - 0
MEX D1 06:00 FT Chivas Guadalajara 1 - 1 Toluca 1 - 1
GUA LNW 06:00 FT Comunicaciones (w) 1 - 1 UNIFUT-Rosal (w) 0 - 1
CON CSA 06:30 FT Defensa Y Justicia 4 - 2 Coquimbo Unido 4 - 1
CRC D2 06:30 FT AD Cofutpa 1 - 1 Santa Ana 0 - 0
BRA D1 07:00 FT Vasco da Gama 0 - 1 Coritiba PR 0 - 1
BRA D2 07:00 FT Oeste 0 - 1 Confianca SE 0 - 1
NZFC 07:00 FT Hawke's Bay United 2 - 2 Team Wellington 0 - 2
USA NPSL 07:20 FT Miami United 2 - 2 Florida Soccer Soldiers 1 - 1
COL D1 07:30 FT Atletico Junior Barranquilla 1 - 0 Dep.Independiente Medellin 1 - 0
MEX D1 08:00 FT CDSyC Cruz Azul 0 - 1 Puebla 0 - 1
MEX D3 08:00 FT Deportivo Cafessa 0 - 2 Intel Paja 0 - 0
ARG D1 08:10 FT Rosario Central 1 - 3 Velez Sarsfield 1 - 1
CRC D1 09:00 FT Deportivo Saprissa 2 - 2 Jicaral 1 - 1
NZFC 10:00 FT Wellington Phoenix Reserve 1 - 1 Waitakere United 0 - 1
MEX D1 10:00 FT Monterrey 1 - 0 Club America 1 - 0
JAP FutL 11:00 FT Espo Lada Hokkaido Futsal 2 - 3 Kitakyushu Futsal 1 - 2
AUS D1 12:05 FT Newcastle Jets 1 - 2 FC Macarthur 1 - 2
AUS WAL 12:05 FT Melbourne Victory (w) 2 - 3 Melbourne City (w) 0 - 2
ETH PR 14:00 FT Hadiya Hossana 0 - 1 Fasil Kenema 0 - 0
Ind PSL 14:00 FT SGHS FA 0 - 0 Dalbir Football Academy 0 - 0
AUS WAL 14:40 FT Newcastle Jets (w) 1 - 1 Brisbane Roar (w) 1 - 0
JAP FutL 15:00 FT Peace Does Machida Futsal 5 - 4 Shonan Bellmare Futsal 5 - 3
CYP WD1 16:00 FT Omonia Nicosia (w) 5 - 1 Ermis Apollon (w) 3 - 0
CYP WD1 16:00 FT AEL Champions (W) 0 - 4 Nea Salamis Famagusta (w) 0 - 4
TUR D3 17:00 FT Kahramanmarasspor 2 - 3 Corum Belediyespor 2 - 0
TUR D3 17:00 FT S.Urfaspor 1 - 1 Kocaelispor 1 - 1
TUR 3B 17:00 FT Kozan BLD.SPOR 0 - 0 Silivrispor 0 - 0
VIE D1 17:00 FT SHB Da Nang 1 - 0 CLB TPHCM 1 - 0
RUS FDH 17:00 FT Norilsky Nickel Futsal 1 - 2 MFK Sinara Ekaterinburg Futsal 1 - 1
Spain D4 17:00 FT Comillas 0 - 0 CDFC La Calzada 0 - 0
Italian YL B 17:00 FT Lecce U20 2 - 0 Virtus Entella U20 1 - 0
INT CF 17:00 FT Lokomotiv Tbilisi 8 - 0 Gareji Sagarejo 5 - 0
TUR D1 17:30 FT Denizlispor 0 - 2 Hatayspor 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Epila CF 1 - 1 AD Almudevar 0 - 0
Spain D4 17:30 FT FC Rinconeda Polanco 2 - 2 Atletico Albericia 0 - 1
Spain D4 17:30 FT CD Basconia 0 - 0 Urduliz FT 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Extremadura B 4 - 1 CP Valdivia 0 - 0
ANDSL 17:30 FT UE Engordany 1 - 1 Atletic Club D Escaldes 0 - 0
IRQ D1 17:45 FT Naft Al Junoob 0 - 3 AL Najaf 0 - 2
Spain D4 17:45 FT Grama 0 - 3 Cerdanyola del Valles 0 - 0
Spain D4 17:45 FT AD Siete Villas 1 - 1 CD Cayon 0 - 0
Portugal Cup(W) 17:45 FT Maritimo (w) 0 - 2 Braga (w) 0 - 0
SPA D3 18:00 FT CD Covadonga 2 - 0 CD Lealtad 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Hercules 0 - 0 CD Alcoyano 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Ibiza Eivissa 1 - 0 UD Levante B 1 - 0
SPA D3 18:00 FT Valencia CF Mestalla 2 - 3 Atzeneta UE 0 - 1
SPA D3 18:00 FT Gimnastic Tarragona 3 - 1 Barcelona B 3 - 1
SPA D3 18:00 FT AE Prat 0 - 0 RCD Espanyol B 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Badajoz 4 - 0 Suokuaili Moss 1 - 0
SPA D3 18:00 FT CF Talavera de la Reina 0 - 1 Merida AD 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Lorca Deportiva FC 0 - 1 Cordoba 0 - 0
SPA D3 18:00 FT UCAM Murcia 2 - 3 Sevilla Atletico 1 - 1
SPA D3 18:00 FT UD Poblense 1 - 1 Atletico de Madrid B 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Recreativo Huelva 1 - 0 Atletico Sanluqueno 0 - 0
SPA D3 18:00 FT C.D. San Fernando Isleno 1 - 0 UD Tamaraceite 0 - 0
SPA D3 18:00 FT Granada CF B 0 - 1 Real Murcia 0 - 1
SPA FDH 18:00 FT DKV Seguros Zaragoza Indoor So 3 - 2 Levante Futsal 1 - 0
IRQ D1 18:00 FT Al-Hudod 0 - 0 Al Karkh 0 - 0
VIE D1 18:00 FT Hong Linh Ha Tinh 1 - 2 Than Quang Ninh 1 - 0
SPA CUP 18:00 FT RCD Espanyol 0 - 2 Osasuna 0 - 2
SPA CUP 18:00 FT Malaga 1 - 2 Granada CF 0 - 2
INT CF 18:00 FT Vejle 3 - 1 Aarhus Fremad 0 - 1
SPA WD2 18:00 FT Madrid CFF (w) 4 - 0 Santa Teresa CD (w) 2 - 0
Spain D4 18:00 FT Cacereno 2 - 0 Ted Contois Feng 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Manchego Ciudad 1 - 0 Manzanares CF 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Agoncillo 3 - 0 CD Villegas 1 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Berceo 0 - 2 CD Arnedo 0 - 2
SPA LU19 18:00 FT Alboraya U19 1 - 1 Villarreal U19 1 - 0
Spain D4 18:00 FT Deportiva Minera 3 - 2 Huercal 2 - 1
Spain D4 18:00 FT UE Castelldefels 1 - 1 CE Manresa 1 - 1
SPA LU19 18:00 FT Lugo U19 0 - 1 Ural CF U19 0 - 1
SPA LU19 18:00 FT UD Santa Marta U19 0 - 4 Cultural Leonesa U19 0 - 4
Spain D4 18:00 FT Aguilas CF 10 - 0 CD Plus Ultra 5 - 0
Spain D4 18:00 FT Sant Andreu 0 - 2 UE Vilassar de Mar 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Vianes 0 - 1 CD Varea 0 - 1
SPA LU19 18:00 FT AD Nervion U19 3 - 2 Calavera CF U19 1 - 1
Spain D4 18:00 FT CD Montijo 0 - 0 UP Plasencia 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT San Felix CF U19 0 - 1 CD Santa Fe U19 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Portmany 0 - 3 Ibiza Islas Pitiusas 0 - 2
Spain D4 18:00 FT CD Cuarte Industrial 1 - 1 Brea 0 - 0
SPA LU19 18:00 FT Calasanz U19 0 - 4 Deportivo La Coruna U19 0 - 3
Spain D4 18:00 FT Real Titanico Laviana 1 - 3 Condal CF 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Girona B 0 - 1 Figueres 0 - 1
Spain D4 18:00 FT CF Calamocha 2 - 1 AD Sabinanigo 1 - 1
Spain D4 18:00 FT EG El Palmar 0 - 0 Atletico Pulpileno 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Saint Chris 1 - 1 Pobla De Mafumet CF 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Urraca 0 - 0 Valdesoto 0 - 0
Spain D4 18:00 FT EMD Aceuchal 1 - 0 CF Campanario 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Castilleja CF 0 - 1 CD Pozoblanco 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Binefar 0 - 0 Bell Bridget 0 - 0
Spain D4 18:00 FT CE Banyoles 0 - 0 UA Horta 0 - 0
POR D3 18:00 FT Sacavenense 1 - 1 SU 1 Dezembro 0 - 0
SPA WD2 18:00 FT Oviedo Moderno (w) 1 - 1 Sporting Gijon (w) 1 - 1
SPA LU19 18:00 FT CD Pamplona U19 3 - 1 Valvanera CD U19 2 - 0
Spain D4 18:00 FT CD Huetor Vega 2 - 1 Huetor Tajar 0 - 0
HOL D2 18:15 FT NEC Nijmegen 0 - 0 SC Cambuur 0 - 0
HOL D1 18:15 FT RKC Waalwijk 1 - 1 Willem II 1 - 0
POR D2 18:15 FT Feirense 2 - 0 Porto B 0 - 0
SPA LU19 18:15 FT ED Val Minor Nigran U19 4 - 0 CD Choco U19 2 - 0
ITA D1 18:30 FT Napoli 6 - 0 Fiorentina 4 - 0
ITA C1 18:30 FT JuventusU23 1 - 1 Piacenza 0 - 0
ITA C1 18:30 FT Palermo 1 - 2 Francavilla 1 - 0
ITA C1 18:30 FT Olbia 3 - 2 Grosseto 2 - 1
IWD1 18:30 FT Inter Milan (w) 0 - 3 Juventus (w) 0 - 0
ISL 18:30 FT Jamshedpur FC 1 - 2 Northeast United 0 - 1
SPA LU19 18:30 FT CD Castellon U19 2 - 3 UD Alzira U19 1 - 1
POR D2 18:45 FT Viseu 1 - 2 Oliveirense 1 - 1
FRA D1 19:00 FT Stade Brestois 1 - 2 Rennes 1 - 1
GRE D21 19:00 FT Ergotelis 0 - 1 Ionikos 0 - 1
GER D3 19:00 FT Uerdingen KFC 05 1 - 1 SV Waldhof Mannheim 0 - 1
SCO PR 19:00 FT Motherwell 1 - 1 Glasgow Rangers 1 - 0
Ken D1 19:00 FT Bidico 1 - 2 Wazito FC 1 - 0
Ken D1 19:00 FT Vihiga United 0 - 1 Posta Rangers 0 - 0
Ken D1 19:00 FT AFC Leopards 2 - 1 KCB SC 1 - 1
RUS FDH 19:00 FT Dynamo Samarra Futsal 5 - 5 Novali Futsal 3 - 3
Spain D4 19:00 FT Sevilla C 1 - 0 Ciudad Lucena 1 - 0
Spain D4 19:00 FT La Quadra 2 - 1 UD Gran Tarajal ST 0 - 0
ETH PR 19:00 FT Adama City 0 - 1 Welkite Ketema 0 - 0
INT CF 19:00 FT Zaglebie Lubin 1 - 2 Partizan Belgrade 1 - 1
SPA WD2 19:00 FT CD Juan Grande (w) 0 - 1 CD Pozoalbense (w) 0 - 1
SPA WD2 19:00 FT Las Majoreras (w) 1 - 1 CD Julio Suarez (w) 1 - 1
INT CF 19:00 FT FC Gomel 2 - 1 FC Belshina Babruisk 1 - 0
EGYCup 19:00 FT Sporting Alexandria 0 - 0 Pharco 0 - 0
UAE RL 19:00 FT Al Nasr SC Reserves 1 - 2 Al Ahli Dubai Reserves 0 - 2
VIE D1 19:15 FT Sai Gon FC 1 - 0 Hoang Anh Gia Lai 1 - 0
GER D2 19:30 FT Heidenheimer 3 - 0 Darmstadt 0 - 0
GER D2 19:30 FT Holstein Kiel 2 - 3 Karlsruher SC 0 - 2
GER D2 19:30 FT Jahn Regensburg 3 - 1 SV Sandhausen 0 - 1
BEL D1 19:30 FT KAA Gent 0 - 1 Royal Antwerp 0 - 0
EGY D1 19:30 FT El Entag Al Harby 1 - 1 Smouha SC 1 - 0
ROM D1 19:30 FT SCM Argesul Pitesti 1 - 1 Gaz Metan Medias 1 - 0
ENG FAWSL 19:30 FT Manchester City (w) 7 - 0 Aston Villa (w) 6 - 0
MPRE L 19:30 FT Blue Eagles 0 - 0 Red Lions FC 0 - 0
MPRE L 19:30 FT Chitipa United 3 - 2 Moyale Barracks 1 - 0
GRE D21 19:45 FT Apollon Larissas 1 - 1 SKODA Xanthi 0 - 1
POR D3 19:45 FT Salgueiros 1 - 3 Gondomar 0 - 1
GER D3 20:00 FT MSV Duisburg 1 - 0 SV Meppen 1 - 0
CZE D1 20:00 FT Pardubice 0 - 2 Dynamo Ceske Budejovice 0 - 1
ENG FAWSL 20:00 FT Everton FC (w) 4 - 0 Bristol Academy (w) 2 - 0
TUR D1 20:00 FT Yeni Malatyaspor 4 - 1 Caykur Rizespor 0 - 1
MAL D1 20:00 FT Santa Lucia 1 - 1 Zejtun Corinthians 0 - 1
MAL D2 20:00 FT Pieta Hotspurs 3 - 3 Pembroke Athleta 1 - 3
GRE D1 20:00 FT Olympiakos Piraeus 1 - 0 Pas Giannina 0 - 0
IRQ D1 20:00 FT Al Quwa Al Jawiya 3 - 0 Arbil 0 - 0
CHI D2 20:00 FT San Marcos de Arica 0 - 0 Nublense 0 - 0
CHI D2 20:00 FT Puerto Montt 1 - 0 CD Magallanes 0 - 0
CHI D2 20:00 FT Deportes Santa Cruz 3 - 2 Deportes Valdivia 1 - 1
CHI D2 20:00 FT Union San Felipe 1 - 1 Melipilla 0 - 1
CHI D2 20:00 FT Deportes Temuco 1 - 0 Cobreloa 0 - 0
CHI D2 20:00 FT Barnechea 7 - 1 Rangers Talca 3 - 1
CHI D2 20:00 FT CD Copiapo S.A. 1 - 0 San Luis Quillota 0 - 0
BI PL 20:00 FT Vitalo 0 - 1 BS Dynamic 0 - 0
BI PL 20:00 FT Flambeau de l'Est 1 - 0 Bumamuru 0 - 0
BI PL 20:00 FT Olympique Star 0 - 1 Royal Muramvya FC 0 - 0
URU D1 20:00 FT Club Atletico Progreso 0 - 0 Torque 0 - 0
INT CF 20:00 FT FC Zurich 1 - 1 Winterthur 1 - 0
INT CF 20:00 FT Slaven Koprivnica 4 - 3 HNK Cibalia 1 - 1
Zam SL 20:00 FT Nkana FC 1 - 2 ZESCO United Ndola 0 - 1
INT CF 20:00 FT NK Opatija 1 - 3 FK Backa Backa Palanka 0 - 2
Zam SL 20:00 FT Green Eagles 1 - 1 Young Green Eagles 1 - 1
INT CF 20:00 FT FK Napredak Krusevac 0 - 1 Stal Mielec 0 - 0
SAFL 20:30 FT Pretoria Callies 2 - 1 Polokwane City FC 0 - 0
HOL D1 20:30 FT Groningen 2 - 2 FC Twente Enschede 0 - 2
SAPL D1 20:30 FT AmaZulu 0 - 0 Maritzburg United 0 - 0
SAPL D1 20:30 FT Black Leopards 2 - 0 Orlando Pirates 2 - 0
SAFL 20:30 FT Pretoria Univ 1 - 1 Uthongathi FC 0 - 0
SAFL 20:30 FT Richards Bay 0 - 0 TS Sporting 0 - 0
HOL D1 20:30 FT VVV Venlo 1 - 1 SC Heerenveen 0 - 0
IWD1 20:30 FT Res Roma (w) 3 - 2 Napoli (w) 2 - 1
IWD1 20:30 FT Fiorentina (w) 3 - 1 San Marino College (w) 0 - 0
ITA S4 20:30 FT SCD Progresso Calcio 1 - 4 US Fiorenzuola 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Recanatese 1 - 1 Castelfidardo 0 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Pro Livorno 2 - 1 Prato 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Tritium 1 - 2 ASD Brusaporto 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Mezzolara 1 - 2 Bagnolese 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Sona 1 - 1 Scanzorosciate 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Giulianova 0 - 1 Aprilia 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Derthona 1 - 2 USD Castellanzese 0 - 1
ITA S4 20:30 FT SC Caronnese 5 - 3 Legnano 2 - 1
ITA S4 20:30 FT Team Nuova Florida 2 - 2 Latina 2 - 0
ITA S4 20:30 FT Real Forte Querceta 0 - 0 ASD Seravezza Calcio 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Correggese Calcio 4 - 0 US Corticella 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Ponte San Pietro 1 - 2 Virtus Ciserano Bergamo 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Cannara 2 - 1 Sangiovannese 2 - 0
ITA S4 20:30 FT Scandicci 0 - 0 ASD Grassina 0 - 0
ITA S4 20:30 FT US Adriese 0 - 1 Union Feltre Asd 0 - 1
ITA S4 20:30 FT ASD Manzanese 4 - 4 ASD San Giorgio-Sedico 2 - 0
ITA S4 20:30 FT A.S. Varese 0 - 1 Gozzano 0 - 1
ITA S4 20:30 FT ASD Cartigliano 1 - 1 Belluno 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Cassino 1 - 1 FC Savoia 1908 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Gavorrano 1 - 1 AS Ostia Mare 0 - 0
INT CF 20:30 FT Ferroviario Maputo 0 - 0 UD Songo 0 - 0
ITA S4 20:30 FT USD Latte Dolce 0 - 1 ASD Lanusei 0 - 1
OMA PL 20:50 FT Al-Nahda Muscat 0 - 1 Dhufar 0 - 0
ENG PR 21:00 FT Sheffield United 1 - 3 Tottenham Hotspur 0 - 2
FRA D1 21:00 FT Nantes 1 - 1 Lens 1 - 0
FRA D1 21:00 FT Nice 0 - 3 Bordeaux 0 - 0
FRA D1 21:00 FT Strasbourg 1 - 0 Saint Etienne 1 - 0
GER Reg 21:00 FT Borussia Dortmund (Youth) 2 - 1 Alemannia Aachen 1 - 1
ITA D2 21:00 FT Pescara 0 - 2 Cremonese 0 - 0
CYP D1 21:00 FT AEP Paphos 2 - 3 APOEL Nicosia 1 - 1
ITA D1 21:00 FT Crotone 4 - 1 Benevento 2 - 0
ITA D1 21:00 FT Sassuolo 1 - 1 Parma 0 - 1
ITA C1 21:00 FT Albinoleffe 0 - 0 Lecco 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Como 1 - 0 Novara 1 - 0
ITA C1 21:00 FT AC Monopoli 1 - 1 Catanzaro 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Catania 2 - 1 Foggia 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Perugia 3 - 2 Feralpisalo 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Sambenedettese 0 - 1 Padova 0 - 1
ITA C1 21:00 FT SudTirol 1 - 0 Vis Pesaro 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Us Pergolettese 2 - 0 Pontedera 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Pro Sesto 1 - 1 Livorno 0 - 1
ITA C1 21:00 FT Pro Vercelli 3 - 1 Carrarese 3 - 1
ENG FAWSL 21:00 FT Birmingham (w) 0 - 0 Brighton H.A. (w) 0 - 0
ENG FAWSL 21:00 FT Reading (w) 1 - 1 Arsenal (w) 1 - 1
ENG WPR 21:00 FT CrystalPalace (w) 0 - 1 Durham Wildcats LFC (w) 0 - 1
ENG WPR 21:00 FT Liverpool (w) 1 - 2 Leicester City (w) 1 - 1
ENG WPR 21:00 FT London Bees (w) 0 - 0 London City Lionesses (w) 0 - 0
ENG WPR 21:00 FT Sheffield United (w) 3 - 0 Coventry (w) 2 - 0
POR D2 21:00 FT FC Arouca 0 - 0 CD Mafra 0 - 0
AGB LE 21:00 FT Petro Atletico de Luanda 2 - 1 Santa Rita FC 1 - 1
AGB LE 21:00 FT Benfica Lubango 1 - 0 Recreativo Caala 0 - 0
MAL D2 21:00 FT Mqabba FC 0 - 0 Zebbug Rangers 0 - 0
ISL 21:00 FT FC Goa 1 - 1 Mohun Bagan(Ind) 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Wydad Temara 0 - 0 Chabab Ben Guerir 0 - 0
MAR D2 21:00 FT UTS Union Touarga Sport Rabat 1 - 3 Chabab Atlas Khenifra 0 - 2
INT CF 21:00 FT Dynamo Moscow 0 - 2 Lech Poznan 0 - 2
INT CF 21:00 FT Arsenal Tula 0 - 0 Backa Topola 0 - 0
INT CF 21:00 FT Baltika Kaliningrad 2 - 0 Cukaricki Stankom 1 - 0
BGD D1 21:00 FT Arambagh KS 0 - 3 Mohammedan Dhaka 0 - 2
INT CF 21:00 FT Jagiellonia Bialystok 3 - 0 Radnicki Nis 1 - 0
GER D1 21:30 FT Bayern Munchen 2 - 1 SC Freiburg 1 - 0
ENG FAWSL 21:30 FT Chelsea FC (w) 2 - 1 Manchester United (w) 1 - 0
Spain D4 21:30 FT SD San Ignacio 0 - 2 CD Vitoria(SPA) 0 - 1
ROM D1 21:45 FT Sepsi 0 - 1 CFR Cluj 0 - 0
Spain D4 21:45 FT Cordoba B 4 - 2 CD Gerena 4 - 1
Spain D4 21:45 FT CD Anguiano 1 - 0 Tudelano 0 - 0
Spain D4 21:45 FT CD Robres 1 - 1 Utebo FC 0 - 0
Spain D4 21:45 FT CD Mosconia 0 - 1 CD Praviano 0 - 0
BEL D1 22:00 FT Cercle Brugge 0 - 1 Standard Liege 0 - 1
SUI Sl 22:00 FT FC Sion 1 - 1 Lugano 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Enyimba 2 - 1 Kano Pillars 2 - 0
NGA PR 22:00 FT Ifeanyi Ubah 1 - 1 Abia Warriors 0 - 1
NGA PR 22:00 FT Jigawa Golden Stars 0 - 0 Kwara United 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Lobi Stars 2 - 1 Akwa Starlets 1 - 0
NGA PR 22:00 FT MFM FC 1 - 1 Enugu Rangers International 1 - 1
NGA PR 22:00 FT Sunshine Stars FC 1 - 0 Warri Wolves FC 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Nasarawa United 1 - 0 Katsina United 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Plateau United 3 - 0 Adamawa United 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Rivers United 3 - 1 Heartland FC 1 - 0
CZE D1 22:00 FT Marila Pribram 0 - 0 FC Viktoria Plzen 0 - 0
SPA D3 22:00 FT CF Salmantino 0 - 0 Deportivo La Coruna 0 - 0
ENG FAWSL 22:00 FT West Ham United (w) 0 - 1 Tottenham Hotspur (w) 0 - 1
POR D1 22:00 FT Nacional da Madeira 0 - 1 Moreirense 0 - 0
SPA CUP 22:00 FT Sporting Gijon 0 - 2 Real Betis 0 - 2
SPA CUP 22:00 FT CD Artistico Navalcarnero 3 - 1 Eibar 1 - 1
GHA D1 22:00 FT Ashanti Gold 0 - 0 Medeama SC 0 - 0
GHA D1 22:00 FT King Faisal 1 - 1 Elmina Sharks 0 - 1
GHA D1 22:00 FT Karela United FC 4 - 1 Berekum Chelsea 1 - 1
GHA D1 22:00 FT WAFA 1 - 1 Asante Kotoko FC 1 - 0
GHA D1 22:00 FT Aduana Stars 2 - 1 Legon Cities FC 1 - 0
GHA D1 22:00 FT Bechem United 1 - 1 Ghana Dream FC 1 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT CA Ouriense (w) 1 - 0 SF Damaiense (w) 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT Gil Vicente FC (w) 3 - 1 UR Cadima (w) 2 - 1
Spain D4 22:00 FT CF Soller 0 - 1 UD Collerense 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Torre Levante U19 1 - 1 Patacona CF U19 1 - 0
Spain D4 22:00 FT Villanueva 0 - 2 Barbastro 0 - 1
Spain D4 22:00 FT SD Beasain 3 - 0 Urgatz 2 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Colunga 1 - 2 L Entregu CF 0 - 0
POR D3 22:00 FT Vitoria Setubal 2 - 1 Moura 2 - 0
Spain D4 22:00 FT Almagro CF 0 - 2 Albacete B 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Aviles Stadium CF 0 - 1 UC Ceares 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Carinena 0 - 2 Tamar Ritter 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CA Cirbonero 1 - 0 CD Ardoi Draw 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Murchante 2 - 2 CD Cortes 0 - 2
Spain D4 22:00 FT SD Torina 0 - 3 CF Vimenor 0 - 0
POR D3 22:00 FT Agueda 1 - 0 CCDR Vila Cortez 0 - 0
Spain D4 22:00 FT UD Atios 0 - 0 Rapido de Bouzas 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CSD Arzua 2 - 0 CD As Pontes 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CF Alondras 1 - 2 CD Barco 0 - 0
EGY D1 22:00 FT NBE SC 0 - 0 EL Ahly 0 - 0
POR D3 22:00 FT Loures 2 - 3 SCU Torreense 0 - 1
POR D3 22:00 FT Lourinhanense 0 - 4 Alverca 0 - 1
POR D3 22:00 FT Montalegre 2 - 1 Sal gadacz 0 - 0
POR D3 22:00 FT Estrela da Amadora 2 - 1 GD Fontinhas 0 - 1
POR D3 22:00 FT Amarante 4 - 0 Pedras Rubras 3 - 0
POR D3 22:00 FT Sanjoanense 0 - 0 S. Joao Ver 0 - 0
POR D3 22:00 FT aljustrelense 1 - 1 Juventude de Evora 0 - 1
POR D3 22:00 FT Marr Tino 2 - 1 Tirsense 1 - 0
POR D3 22:00 FT GRAP 0 - 4 Marinhense 0 - 1
POR D3 22:00 FT Brito SC 0 - 0 Rio Ave B 0 - 0
POR D3 22:00 FT Benfica C.Branco 1 - 1 Alcains 0 - 0
POR D3 22:00 FT Belenenses B 0 - 2 Oriental Dragon 0 - 2
Portugal Cup(W) 22:00 FT Fiaes SC (w) 0 - 0 Valadares Gaia FC (w) 0 - 0
Portugal Cup(W) 22:00 FT Estoril Praia (w) 1 - 0 Benfica (w) 0 - 0
SPA WD2 22:00 FT Levante Las Planas (w) 10 - 1 CF Palleja (w) 5 - 0
POR D3 22:00 FT Sporting CP B 3 - 2 Oriental Lisboa 1 - 0
GRE D1 22:15 FT Volos NFC 1 - 1 Lamia 0 - 0
GRE D1 22:15 FT OFI Crete 0 - 3 PAOK Saloniki 0 - 0
IRQ D1 22:15 FT Naft Alwasat 0 - 2 Al Zawraa 0 - 2
Spain D4 22:15 FT CCD Alberite 1 - 2 Rioja competition 0 - 1
ANDSL 22:30 FT Sant Julia 1 - 1 FC Santa Coloma 1 - 0
SPA D3 22:30 FT Union Langreo 2 - 2 Real Oviedo B 2 - 1
SPA D3 22:30 FT Osasuna B 3 - 1 SD Tarazona 2 - 1
SPA D3 22:30 FT Calahorra 1 - 0 Haro Deportivo 0 - 0
SPA D3 22:30 FT UE Olot 2 - 2 UE Cornella 1 - 1
SPA D3 22:30 FT Zamora CF 2 - 0 coruxo FC 1 - 0
Spain D4 22:30 FT Fontellas 1 - 0 Bidzala 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Polvorin 2 - 0 Racing Villalbes 0 - 0
Spain D4 22:30 FT UD Santa Marta 1 - 0 CD Penaranda 0 - 0
Spain D4 22:30 FT RCP Valverdeno 2 - 0 AD Llerenense 0 - 0
SPA LU19 22:30 FT Atletico Sanluqueno U19 1 - 2 Cadiz U19 0 - 2
Spain D4 22:30 FT CD River Ega 2 - 4 CD Corellano 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CA Bembibre 0 - 2 CD Becerril 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CF Peralada 0 - 1 UE Sants 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CP Calasancio 1 - 2 Calahorra B 0 - 0
Spain D4 22:35 FT Silva SD 2 - 1 Bergantinos CF 1 - 1
HOL D1 22:45 FT AFC Ajax 1 - 0 Feyenoord 1 - 0
FRA D1 22:59 FT Lille 2 - 1 Reims 0 - 1
AUT D1 22:59 FT Wolfsberger AC 0 - 0 Sturm Graz 0 - 0
SPA D3 22:59 FT SD Logrones 3 - 0 CD Ebro 2 - 0
SPA D3 22:59 FT CD Izarra 0 - 4 UD Mutilve 0 - 2
SPA D3 22:59 FT Andorra CF 2 - 0 UE Llagostera 2 - 0
SPA D3 22:59 FT Pontevedra 0 - 1 Racing de Ferrol 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Villanovense 1 - 1 Villarrubia CF 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Yeclano Deportivo 1 - 1 CD Linares Deportivo 0 - 0
SPA D3 22:59 FT UD Marbella 0 - 0 Algeciras 0 - 0
SPA FDH 22:59 FT Xota Navarra Futsal 2 - 2 Catgas Energia Futsal 0 - 0
TUR D1 22:59 FT Besiktas JK 2 - 0 Galatasaray 0 - 0
OMA PL 22:59 FT Al Ittehad Salalah 2 - 1 Al-Nasr(OMA) 0 - 1
OMA PL 22:59 FT Al-Suwaiq 1 - 0 Saham 1 - 0
CAF SC 22:59 FT Libya 0 - 0 Niger 0 - 0
SEN D1 22:59 FT Mbour 3 - 2 Pikine 1 - 1
SEN D1 22:59 FT US Goree 1 - 1 Casamance 1 - 0
SEN D1 22:59 FT ASEC Ndiambour 1 - 1 CNEPS Excellence 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Mazarron CF 2 - 3 FC Cartagena 1 - 2
Spain D4 22:59 FT Club Deportivo Tropezon 1 - 0 CD Guarnizo 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Gimnastica Torrelavega 3 - 0 Barreda Balompie 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Terrassa 2 - 0 UE Valls 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Moralo CP 0 - 0 CD Coria 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Tedeon 1 - 4 Naxara 0 - 1
Spain D4 22:59 FT SD Huesca II 3 - 0 San Juan de Mozarrifar 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Jerez Industrial CF 2 - 0 CD Miajadas 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Caudal 1 - 2 SD Lenense 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Estradense 0 - 0 CD Pontellas 0 - 0
GFA PR 22:59 FT GAMTEL 1 - 3 BK Milan 0 - 2
GFA PR 22:59 FT Gambia Ports Authority 1 - 1 Banjul United 1 - 1
GFA PR 22:59 FT Brikama United 1 - 1 Wallidan 1 - 0
SEN D2 22:59 FT Renaissance Dakar 1 - 1 Keur Madior 1 - 1
MAU D1 22:59 FT AS Garde Nationale 0 - 1 JAHE 0 - 0
SPA LU19 22:59 FT CF Damm U19 6 - 2 Penya Arrabal U19 3 - 1
MAR D2 23:15 FT Wydad Fes 0 - 0 Stade Marocain du Rabat 0 - 0
ENG PR 23:30 FT Liverpool 0 - 0 Manchester United 0 - 0
CYP D1 23:30 FT Apollon Limassol FC 2 - 1 Olympiakos Nicosia FC 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Paganese 1 - 3 US Casertana 1908 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Viterbese 1 - 0 Teramo 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Bisceglie 1913 0 - 1 Bari 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Modena 0 - 1 USD Virtus Verona 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Juve Stabia 0 - 3 Ternana 0 - 2
ITA C1 23:30 FT Carpi 4 - 2 Ravenna 0 - 1
REWT 23:30 FT KR Reykjavik (w) 2 - 0 Vikingur Reykjavik (w) 0 - 0
image-top-scroll