Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 17-02-2021
ENG Conf 00:00 FT Eastleigh 2 - 1 Hartlepool United 2 - 0
SUI D1 00:00 FT Grasshopper 2 - 1 Aarau 0 - 1
ROM D1 00:00 FT SCM Argesul Pitesti 1 - 1 Sepsi 0 - 1
CYP D1 00:00 FT E.N.Paralimniou 1 - 2 Anorthosis Famagusta FC 1 - 1
POL Cup 00:00 FT Arka Gdynia 2 - 1 Gornik Leczna 1 - 1
INT FRL 00:00 FT Guatemala (w) 3 - 1 Panama (w) 2 - 0
SPA LU19 00:00 FT Leganes U19 1 - 1 Getafe U19 0 - 1
SPA LU19 00:00 FT Los Yebenes SB U19 0 - 3 Aravaca CF U19 0 - 1
SPA LU19 00:00 FT Villarreal U19 3 - 0 Patacona CF U19 1 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Akko 0 - 0 Kafr Qasim 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Iksal 3 - 4 Hapoel Kfar Shalem 1 - 1
ISR D2 00:30 FT Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 0 Hapoel Umm Al Fahm 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Ramat Gan 0 - 1 Hapoel Natzrat Illit 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Hapoel Rishon Lezion 0 - 1 Hapoel Afula 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Maccabi Ahi Nazareth 0 - 1 Hapoel Raanana 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Sectzya Nes Ziona 1 - 0 Hapoel Petah Tikva 0 - 0
ISR D2 00:30 FT Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 2 Beitar Tel Aviv Ramla 0 - 0
HOL D2 00:45 FT SC Cambuur 3 - 0 FC Oss 1 - 0
POR D1 00:45
FT CD Tondela 2 - 1 Maritimo 1 - 1
ENG L1 01:00 FT Gillingham 1 - 3 Peterborough United 1 - 0
ENG JPT 01:00 FT Oxford United 0 - 2 Tranmere Rovers 0 - 1
MAR D1 01:30 FT Wydad Casablanca 3 - 2 Union Touarga Sport Rabat 2 - 0
ENG CN 02:00 FT York City 1 - 3 AFC Fylde 0 - 1
ENG Conf 02:00 FT Aldershot Town 1 - 3 Solihull Moors 0 - 2
ENG L1 02:00 FT Ipswich Town 0 - 0 Northampton Town 0 - 0
ENG L1 02:00 FT Blackpool 1 - 0 Rochdale 1 - 0
ENG Conf 02:00 FT Dagenham Redbridge 1 - 0 Bromley 1 - 0
ENG L1 02:00 FT Bristol Rovers 3 - 1 Portsmouth 2 - 1
ENG L2 02:00 FT Newport County 1 - 1 Exeter City 0 - 1
ENG L2 02:00 FT Harrogate Town 1 - 0 Carlisle United 1 - 0
ENG L2 02:00 FT Bradford City 2 - 1 Morecambe 1 - 1
ENG L2 02:00 FT Forest Green Rovers 4 - 3 Oldham Athletic 2 - 1
ENG L2 02:00 FT Crawley Town 0 - 1 Stevenage Borough 0 - 0
ENG Conf 02:00 FT Wrexham 2 - 0 Woking 1 - 0
ENG Conf 02:00 FT Barnet 2 - 1 Halifax Town 2 - 1
ENG L2 02:00 FT Walsall 1 - 2 Cheltenham Town 1 - 2
YDL Futsal 02:00 FT Sandro Abate Avellino Futsal 3 - 2 Phil diae Bolley 2 - 0
ENG LCH 02:00
FT Stoke City 1 - 0 Sheffield Wednesday 0 - 0
ENG LCH 02:00
FT Preston North End 0 - 1 Watford 0 - 0
ENG L2 02:00 FT Salford City 1 - 0 Barrow 1 - 0
CAF CL 02:00 FT EL Ahly 3 - 0 Al Merreikh 0 - 0
CAFYC 02:00 FT Gambia U20 0 - 1 Morocco U20 0 - 1
INT CF 02:00 FT Campinense 5 - 0 Potiguar RN 1 - 0
NIR D1 02:30 FT Portadown 1 - 3 Glentoran FC 0 - 2
ENG Conf 02:45 FT Kings Lynn 0 - 1 Notts County 0 - 0
ENG CS 02:45 FT St Albans City 1 - 1 Hemel Hempstead Town 0 - 0
NIR D1 02:45 FT Ballymena United 0 - 1 Coleraine 0 - 0
NIR D1 02:45 FT Warrenpoint Town 1 - 1 Dungannon Swifts 0 - 0
ENG CS 02:45 FT Welling United 4 - 3 Ebbsfleet United 2 - 1
ENG Conf 02:45 FT Boreham Wood 2 - 3 Yeovil Town 0 - 3
ENG Conf 02:45 FT Maidenhead United 0 - 0 Stockport County 0 - 0
ENG CS 02:45 FT Eastbourne Borough 4 - 2 Billericay Town 1 - 2
ENG CN 02:45 FT Hereford United 2 - 0 Brackley Town 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Middlesbrough 2 - 1 Huddersfield Town 2 - 1
ENG LCH 02:45
FT Wycombe Wanderers 1 - 2 Derby County 0 - 1
ENG LCH 02:45
FT Bristol City 0 - 2 Reading 0 - 2
NIR D1 02:45 FT Glenavon Lurgan 1 - 1 Carrick Rangers 1 - 0
HOL D2 03:00 FT SC Telstar 1 - 2 NAC Breda 1 - 0
POR D2 03:00 FT Estoril 3 - 0 Viseu 2 - 0
UEFA CL 03:00
FT RB Leipzig 0 - 2 Liverpool 0 - 0
UEFA CL 03:00
FT FC Barcelona 1 - 4 Paris Saint Germain (PSG) 1 - 1
ENG LCH 03:15
FT Luton Town 0 - 2 Cardiff City 0 - 0
ICE CU19 04:15 FT Haukar U19 1 - 8 Keflavik U19 1 - 4
COL D1 06:00 FT Patriotas FC 3 - 1 Alianza Petrolera 1 - 1
HON D1 06:00 FT Lobos UPNFM 1 - 2 CD Motagua 1 - 0
COL D1 08:00 FT Deportiva Once Caldas 0 - 1 Atletico Nacional Medellin 0 - 0
MEX D2 08:05 FT Cocodrilos de Tabasco FC 0 - 0 Cimarrones de Sonora 0 - 0
HON D1 08:15 FT Honduras Progreso 1 - 1 Marathon 0 - 1
MEX D2 10:05 FT Correcaminos UAT 0 - 2 Leones Negros 0 - 0
Solo ISL 12:00 FT Southern United Honiara 1 - 5 Central Coast Football Club 1 - 3
INT CF 13:00 FT FC Khatlon 2 - 0 Ravshan Kulob 0 - 0
Nep NLW 13:15 FT Nepal Police Club (W) 1 - 1 Nepal Army FC (W) 1 - 0
INT CF 13:30 FT FK Zenit Izhevsk 1 - 2 Zvezda Perm 1 - 1
INT CF 14:00 FT Arsenal Dzyarzhynsk 3 - 0 FK Isloch Minsk 1 - 0
INT CF 14:00 FT Nofel Sporting Club 0 - 1 Swadhinata KS 0 - 1
IRN U23 14:30 FT Ayandeh Sazan Tehran U23 0 - 0 Esteghlal Tehran U23 0 - 0
IRN U23 14:30 FT Abi Pooshan U23 0 - 0 Havadar SC U23 0 - 0
INT CF 14:30 FT FC Minsk 2 - 1 Smorgon FC 1 - 1
IRN U23 14:40 FT Etihad Salar U23 0 - 3 Naft Iranian U23 0 - 1
INT CF 15:00 FT Baltika Kaliningrad 3 - 3 Lokomotiv Astana 1 - 1
IND BLR SD 15:00 FT Bangalore Dream United FC 0 - 2 Young Challengers 0 - 0
INT CF 15:30 FT Akron Togliatti 0 - 2 Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 1
INT CF 15:30 FT Tekstilshchik Ivanovo 2 - 1 FC Krasny Smolensk 0 - 0
TUR 3B 16:00 FT Manisaspor 2 - 2 Payasspor 0 - 1
BGD D1 16:00 FT Mohammedan Dhaka 2 - 0 Rahmatganj MFS 1 - 0
INT CF 16:00 FT Farashganj SC 1 - 0 Dhaka Wanderers 1 - 0
IRN U23 16:15 FT PAS Ghavamin U23 1 - 2 Spad Alvand U23 1 - 1
BGD D1 16:30 FT Muktijoddha SKC 1 - 0 Bangladesh Police Club 1 - 0
HUN U19A 17:00 FT Gyori ETO U19 1 - 0 Illes Akademia Haladas U19 0 - 0
THA D1 17:00 FT JL Chiangmai United FC 3 - 0 Kasetsart FC 1 - 0
THA D1 17:00 FT Samut Sakhon 1 - 1 Sisaket FC 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Catalca Spor 1 - 1 Arhavispor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Duzcespor 3 - 0 Silivrispor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Cizrespor 1 - 1 Carsambaspor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Elazig Belediyespor 2 - 0 Karsiyaka 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Erbaaspor S 1 - 0 Yeni Altindag BS 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Bukaspor 1 - 1 Utkoi 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Ispartaspor 0 - 0 Sile Yildizspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Yalovaspor 1 - 1 Somaspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Mardin BB 1 - 0 Nazillispor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Yomraspor 1 - 1 Karaman Belediyespor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Kelkit Belediye Hurriyet 2 - 1 Muglaspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Kestel 2 - 0 Siirt Il Ozle Idaresi Spor 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Ceyhanspor 2 - 1 Yimpas Yozgatspor 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Erzin Belediyespor 1 - 0 Sanger 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Fethiyespor 3 - 1 Tekirdagspor 2 - 1
TUR 3B 17:00 FT Artvin Hopaspor 0 - 0 Diyarbakirspor 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Aksarayspor 2 - 0 Turk Metal Kirikkale 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Kizilcabolukspor 0 - 1 Kemerspor 2003 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Kahta 02 Spor 1 - 3 Darica Genclerbirligi 1 - 1
TUR 3B 17:00 FT Yesilyurt Belediyespor 1 - 0 EdirnesporGenclik 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Yldrm Belediyesispor 1 - 0 Bayrampasa 1 - 0
TUR 3B 17:00 FT Kutahyaspor 2 - 0 Agri 1970 Spor 1 - 0
AZE D2 17:00 FT Qarabag II 1 - 2 Sabah II 0 - 0
AZE D2 17:00 FT Standard Sumgayit II 0 - 0 Turan Tovuz 0 - 0
AZE D2 17:00 FT FK MOIK Baku 0 - 3 Zaqatala FK 0 - 3
Italian YL B 17:00 FT Sha LAN U19 0 - 2 Spezia U19 0 - 2
IND BLR SD 17:00 FT ADE FC 1 - 1 Deccan Rovers FC 0 - 1
INT CF 17:00 FT Pandurii Targu-Jiu 1 - 1 CS Viitorul Daesti 0 - 1
INT CF 17:00 FT FC Istiklol Dushanbe 3 - 2 Regar-TadAZ Tursunzoda 0 - 2
INT CF 17:05 FT Hradec Kralove 2 - 0 Sparta Praha B 1 - 0
INT CF 17:15 FT FK Isloch Minsk 2 - 0 FC Belshina Babruisk 0 - 0
IRN U23 17:15 FT Espahbod U23 0 - 2 Saipa U23 0 - 0
AUS PLNS 17:30 FT Willip 7 - 0 ECU Joondalup 2 - 0
AUS PLNS 17:30 FT Armadale SC 2 - 0 Floreat Athena 1 - 0
IRN U23 17:30 FT Paykan U23 4 - 0 Dena Saba U23 3 - 0
POR D3 17:45 FT Maritimo B 1 - 1 USC Paredes 1 - 1
HUN U19A 18:00 FT Vasas U19 5 - 4 MTK Budapest U19 2 - 3
THA D1 18:00 FT Uthai Thani Forest 1 - 3 Khonkaen United 1 - 1
THA D1 18:00 FT Khonkaen FC 1 - 2 Ranong FC 0 - 2
THA D1 18:00 FT Ayutthaya United 1 - 1 Nong Bua Lamphu 0 - 0
THA D1 18:00 FT Customs Department FC 1 - 0 Udon Thani 1 - 0
THA PR 18:00 FT Suphanburi FC 2 - 3 Bangkok United FC 1 - 2
THA PR 18:00 FT Samut Prakan City 4 - 2 Muang Thong United 4 - 2
Tanzania D1 18:00 FT Dodoma Jiji FC 2 - 1 Coastal Union 0 - 0
INT CF 18:00 FT FC Cartagena 1 - 1 CSKA Moscow 1 - 0
INT CF 18:00 FT Volgar-Gazprom Astrachan 0 - 0 Fakel 0 - 0
IRN U23 18:00 FT Navad Urmia U23 2 - 3 Nassaji Mazandaran U23 1 - 0
GRE D2 18:30 FT Doxa Dramas 2 - 1 Ionikos 1 - 0
ITA C1 18:30 FT Novara 1 - 1 Livorno 1 - 0
ITA C1 18:30 FT Olbia 2 - 3 Piacenza 1 - 0
THA PR 18:30 FT Bangkok Glass 2 - 1 Port FC 1 - 1
INT CF 18:30 FT Red Star SC 0 - 2 Blue Star 0 - 1
TUR 3B 18:40 FT Nevsehirspor Genclik 1 - 2 Ofspor 1 - 1
TUR 3B 18:40 FT Yeni Orduspor 1 - 0 Adiyamanspor 0 - 0
ITA YTHL 19:00 FT Fiorentina U20 3 - 3 Atalanta U20 1 - 1
THA D1 19:00 FT Chainat FC 3 - 3 Nakhon Pathom FC 1 - 2
THA D1 19:00 FT Navy FC 2 - 2 Chiangmai FC 1 - 0
THA D1 19:00 FT Lampang FC 0 - 1 Phrae United FC 0 - 1
SER D1 19:00 FT Indjija 1 - 0 Mladost Lucani 0 - 0
SER D1 19:00 FT Habitpharm Javor 0 - 1 Partizan Belgrade 0 - 1
BGD D1 19:00 FT Chittagong Abahani 1 - 0 Brothers Union 0 - 0
THA PR 19:00 FT Sukhothai 2 - 4 Trat FC 1 - 0
Syri D1 19:00 FT Ha Ji lage 1 - 1 Al-Taleiah 1 - 1
Syri D1 19:00 FT Al-Jaish Damascus 1 - 1 Al-Karamah 0 - 1
Syri D1 19:00 FT Teshrin SC 1 - 0 Al futowa 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Al Ittihad (SYR) 0 - 0 Al-Horiyah 0 - 0
Syri D1 19:00 FT Jableh SC 1 - 2 Hutteen FC 1 - 1
INT CF 19:00 FT Rekord Bielsko-Biala 0 - 4 Garbarnia Krakow 0 - 2
INT CF 19:00 FT Riga FC 1 - 0 Rodina Moskva 1 - 0
INT CF 19:00 FT FK Rinija Gostivar 0 - 1 FK Drita Bogovinje 0 - 1
INT CF 19:00 FT Uzbekistan 0 - 3 Shakhter Soligorsk 0 - 1
Syri D1 19:20 FT Al Wathbah 1 - 1 Al-Wahda Damascus 0 - 1
EGY D1 19:30 FT El Mokawloon El Arab 0 - 1 Aswan 0 - 1
AUS PLNS 19:30 FT Sorrento F.C. 1 - 1 Balcatta FC 0 - 1
FRAC 19:30 FT Sable-sur-Sarthe 1 - 4 Saumur OL 0 - 2
AUS PLNS 19:30 FT Bayswater City 1 - 1 Perth SC 0 - 1
KSA D1 19:45 FT Al-Draih 1 - 2 Al Sahel 0 - 2
GRE D2 19:50 FT Ierapetra 0 - 1 Ergotelis 0 - 1
KSA D1 19:50 FT Al-Feiha 1 - 0 Al-Kawkab 0 - 0
KSA PR 19:55 FT Al Raed 1 - 3 Al Wehda Mecca 1 - 1
CYP D2 20:00 FT Asil Lysi 1 - 0 Akritas Chloraka 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Dignis Yepsonas 1 - 2 Agia Napa 1 - 0
GER Reg 20:00 FT FC 08 Hombrug 1 - 3 SC Freiburg (Youth) 1 - 2
GRE D2 20:00 FT Giorgos Karaiskakis 1 - 0 Trikala 1 - 0
GRE D2 20:00 FT Levadiakos 0 - 0 Apollon Larissas 0 - 0
GRE D2 20:00 FT Kissamikos 0 - 0 Panahaiki-2005 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Alki Oroklini 2 - 0 AE Zakakiou 0 - 0
TUN D1 20:00 FT J.S. Kairouanaise 0 - 3 Esperance Sportive de Tunis 0 - 0
GER Reg 20:00 FT VfB Stuttgart II 2 - 0 TSV Steinbach 1 - 0
CZE D1 20:00 FT Slovan Liberec 1 - 0 Tescoma Zlin 0 - 0
SAPL D1 20:00 FT Kaizer Chiefs 1 - 2 AmaZulu 0 - 1
URU D1 20:00 FT CA River Plate 1 - 1 Rentistas 1 - 1
UPL 20:00 FT Express FC 1 - 1 Kampala City Council FC 1 - 0
UPL 20:00 FT Malaba youth Football 2 - 3 URA Kampala 0 - 2
UPL 20:00 FT Wakiso Giants FC 2 - 2 SC Villa 2 - 0
KSA D1 20:00 FT Al-Jabalain 3 - 1 AL-Rbeea Jeddah 3 - 1
KSA D1 20:00 FT Najran SC 0 - 1 Al-Shoalah 0 - 0
Tanzania D1 20:00 FT Mtibwa Sugar 1 - 1 Ihefu SC 1 - 1
Zam SL 20:00 FT ZESCO United Ndola 2 - 1 Power Dynamos 1 - 1
INT FRL 20:00 FT North Macedonia 2 - 0 Rabotnicki Skopje 1 - 0
INT CF 20:00 FT FK Ohrid 2004 2 - 0 Vlazrimi Kicevo 2 - 0
INT CF 20:00 FT FC Torpedo Zhodino 2 - 1 OTMK Olmaliq 1 - 0
INT CF 20:00 FT Baltika Kaliningrad 4 - 2 SKA Rostov 4 - 0
KSA PR 20:05 FT Abha 1 - 2 Al-Baten 1 - 1
ENG RES 20:05 FT Salford City(R) 3 - 0 Grimsby Am (R) 0 - 0
SAFL 20:30 FT TS Sporting 0 - 1 Free State Stars 0 - 0
SAFL 20:30 FT Uthongathi FC 1 - 1 Polokwane City FC 1 - 0
SAFL 20:30 FT Jomo Cosmos 0 - 0 JDR Stars 0 - 0
SAFL 20:30 FT Real Kings 1 - 0 Bizana Pondo Chiefs 1 - 0
SAFL 20:30 FT Steenberg United 1 - 1 Pretoria Univ 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Luparense FC 1 - 0 Clodiense 1 - 0
Italian YL B 20:30 FT Pisa U19 3 - 1 Napoli(U19) 2 - 0
ITA S4 20:30 FT USD Castellanzese 2 - 0 ACSD Saluzzo 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Legnano 0 - 1 A.S. Varese 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Forli 2 - 0 Correggese Calcio 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Cannara 0 - 0 Montespaccato 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Latina 0 - 0 Arzachena 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Nuova Monterosi 2 - 1 Afragolese 1944 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Carbonia 2 - 2 Insieme Formia 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Real Agro Aversa 0 - 1 USD Bitonto 0 - 1
ITA S4 20:30 FT FB Brindisi 1912 0 - 0 AS Sorrento Calcio 0 - 0
LIBD1L 20:30 FT NPA Anchors 1 - 2 LISCR FC 0 - 1
INT CF 20:30 FT Vpk Agro Magdalinovka 0 - 1 FC Rukh Brest 0 - 1
INT CF 20:30 FT Chertanovo Moscow 0 - 3 Shukura Kobuleti 0 - 0
ITA S4 20:30 FT San Donato Tavarnelle 1 - 1 ASD Sporting Trestina 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Tolentino 4 - 0 Nuovo Campobasso 3 - 0
ITA S4 20:30 FT Trento 2 - 1 Montebelluna 1 - 0
GRE D2 20:35 FT Diagoras 1 - 0 SKODA Xanthi 0 - 0
TUR 3B 20:45 FT Erokspor 5 - 0 Celspor 1 - 0
ITA YTHL 21:00 FT AC Milan U20 0 - 3 Inter Milan U20 0 - 3
ITA YTHL 21:00 FT Cagliari U19 2 - 2 AS Roma U20 1 - 0
ITA YTHL 21:00 FT Genoa U20 0 - 1 Torino U20 0 - 0
CRO D2 21:00 FT Medjimurje 2 - 2 Radnik Sesvete 1 - 1
ISL 21:00 FT FC Goa 3 - 1 Odisha FC 2 - 1
ITA C1 21:00 FT Francavilla 0 - 0 Paganese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Lucchese 1 - 2 Pro Patria 0 - 2
ITA C1 21:00 FT Renate AC 0 - 2 Albinoleffe 0 - 2
ITA C1 21:00 FT Grosseto 1 - 1 Alessandria 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Perugia 4 - 0 Legnago Salus 1 - 0
ITA C1 21:00 FT Bisceglie 1913 1 - 0 Viterbese 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Sambenedettese 1 - 3 Imolese 0 - 2
ITA C1 21:00 FT USD Virtus Verona 1 - 1 Ravenna 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Teramo 1 - 3 Potenza 1 - 2
ITA C1 21:00 FT Ternana 5 - 1 Catania 3 - 1
ITA C1 21:00 FT Turris Neapolis 1 - 2 Palermo 1 - 1
ITA C1 21:00 FT Alma Juventus Fano 1 - 2 Cesena 1 - 0
SLO D1 21:00 FT NK Aluminij 1 - 0 NK Publikum Celje 0 - 0
AGB LE 21:00 FT CRD Libolo 1 - 2 Baixa de Cassanje 0 - 1
INT CF 21:00 FT Torpedo moskva 2 - 1 Lokomotiv Astana 1 - 0
INT CF 21:00 FT Tobol Kostanai 0 - 2 Dila Gori 0 - 1
INT CF 21:00 FT FK Chayka K-SR 1 - 3 FC Kairat Almaty 0 - 1
INT FRL 21:00 FT Serbia (w) 2 - 0 India (w) 2 - 0
INT CF 21:00 FT Riga FC 2 - 0 Rodina Moskva 2 - 0
AGB LE 21:30 FT Sporting Cabinda 3 - 0 Petro Atletico de Luanda 3 - 0
AGB LE 21:30 FT Interclube Luanda 2 - 2 Sagrada Esperanca 1 - 0
INT CF 21:30 FT Tekstilshchik Ivanovo 0 - 0 Gazovik Orenburg 0 - 0
SER D1 22:00 FT Novi Pazar 3 - 1 Radnicki Nis 1 - 1
SPA D3 22:00 FT Celta vigo b 2 - 1 CD Guijuelo 1 - 1
POR D2 22:00 FT Cova Piedade 1 - 1 Vilafranquense 1 - 0
EGY D1 22:00 FT Ceramica Cleopatra FC 1 - 1 Al-Ittihad Alexandria 0 - 1
EGY D1 22:00 FT El Entag Al Harby 0 - 1 Ghazl El Mahallah 0 - 1
SER D1 22:00 FT Radnik Surdulica 2 - 1 FK Napredak Krusevac 2 - 1
SER D1 22:00 FT Vojvodina Novi Sad 2 - 0 FK Vozdovac Beograd 0 - 0
SER D1 22:00 FT FK Backa Backa Palanka 0 - 2 Proleter 0 - 1
POR D3 22:00 FT Pinhalnovense 2 - 1 Mornar 1 - 0
SAPL D1 22:00 FT Mamelodi Sundowns 2 - 0 Baroka FC 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Sevilla U19 3 - 0 Cadiz U19 2 - 0
SPA LU19 22:00 FT Rayo Vallecano U19 1 - 2 Real Madrid U19 1 - 1
POR D3 22:00 FT Leca 2 - 0 Vila Real 1 - 0
SPA LU19 22:00 FT CD Roda U19 1 - 2 Valencia U19 1 - 1
NIC U20 22:00 FT Managua U20 4 - 3 Diriangen U20 3 - 2
Spain D4 22:00 FT CD Robres 1 - 1 CD Cuarte Industrial 0 - 0
INT CF 22:00 FT Real Murcia 0 - 1 CSKA Moscow 0 - 0
INT CF 22:00 FT Legia Warszawa B 5 - 3 Radomiak Radom 2 - 1
BEN L1 22:00 FT Eternel FC 2 - 0 Soleil FC 2 - 0
BEN L1 22:00 FT Real Sports Parakou 0 - 0 Beke FC 0 - 0
INT CF 22:00 FT NK Novigrad 0 - 1 Karlovac 0 - 0
NGA WL 22:00 FT Dream Star (W) 0 - 1 Pelican Stars (W) 0 - 1
KSA D1 22:10 FT Al Khaleej Club 2 - 1 Al-Nojoom 2 - 1
Spain D4 22:15 FT Numancia B 3 - 0 Colegios Diocesanos 0 - 0
Spain D4 22:15 FT Alcorcon B 1 - 1 CD El Alamo 0 - 1
QAT RL 22:15 FT Al-Rayyan SC U23 11 - 1 Al-Kharitiyath SC U23 5 - 1
QAT RL 22:15 FT Al-Ahli Doha U23 0 - 7 Umm Salal U23 0 - 4
QAT RL 22:15 FT Al Wakra Reserves 2 - 1 Qatar SC Doha U23 1 - 1
BHR D 22:15 FT Bahrain SC 1 - 0 Al-Ittihad(BHR) 1 - 0
BHR D 22:15 FT Sitra 0 - 0 Al-Shabbab 0 - 0
BHR D 22:15 FT Isa Town 1 - 2 Al Khaldiya 1 - 0
KSA PR 22:25 FT Al-Shabab(KSA) 1 - 2 Al-Fateh 1 - 0
HOLC 22:30 FT NEC Nijmegen 1 - 1 VVV Venlo 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Praviano 1 - 1 Caudal 0 - 1
LIBD1L 22:30 FT Watanga FC 0 - 2 Freeport 0 - 0
LIBD1L 22:30 FT MC Breweries 0 - 2 BEA Mountain FC 0 - 1
LIBD1L 22:30 FT Small Town FC 0 - 2 Nimba Kwado 0 - 1
SPA LU19 22:45 FT Calavera CF U19 1 - 0 Cordoba U19 0 - 0
BEL D1 22:59 FT Red Star Waasland 1 - 0 KAS Eupen 1 - 0
CRO D1 22:59 FT HNK Gorica 0 - 0 Rijeka 0 - 0
ITA YTHL 22:59 FT Juventus U20 2 - 2 Bologna U20 0 - 2
ITA YTHL 22:59 FT Sassuolo U20 0 - 0 Sampdoria Youth 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Recreativo Huelva 2 - 3 Cadiz B 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Barakaldo CF 1 - 0 SD Laredo 0 - 0
MAL D1 22:59 FT Senglea Athletic 1 - 3 Lija Athletic 1 - 1
SPA D3 22:59 FT Merida AD 0 - 0 Villarrubia CF 0 - 0
AGB LE 22:59 FT Primeiro de Agosto 2 - 0 Academica Do Lobito 0 - 0
CAFYC 22:59 FT Cameroon U20 1 - 0 Uganda U20 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Atletico Union Guimar 1 - 4 Tenisca 1 - 1
SPA LU19 22:59 FT CF Bansander U19 1 - 1 Real Oviedo U19 1 - 1
POR D3 22:59 FT Ideal 0 - 2 Rabo Peixe 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Huracan Balazote 4 - 2 Almansa 2 - 1
Tanzania D1 22:59 FT Young Africans 3 - 3 Kagera Sugar 2 - 3
SPA LU19 22:59 FT Gimnastic Tarragona U19 3 - 2 Cerdanyola del Valles FC U19 1 - 0
GFA D2 22:59 FT Jam City 0 - 0 Young Africans Gambia 0 - 0
GFA D2 22:59 FT Red Hawks FC 1 - 2 SK East BI 1 - 2
Spain D4 22:59 FT Mar Menor 2 - 1 Muleno CF 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Murcia B 2 - 3 At. Pulpileno 0 - 2
GFA D2 22:59 FT 2nd Infantry Battalion Gambia 2 - 3 Steve Biko 2 - 2
INT FRL 22:59 FT Equatorial Guinea (w) 0 - 5 Uzbekistan (w) 0 - 4
Spain D4 23:30 FT Atletico Astorga 0 - 1 CD La Virgen Del Camino 0 - 1
ITA C1 23:30 FT Padova 2 - 0 Arezzo 1 - 0
ITA C1 23:30 FT Lecco 0 - 0 Pontedera 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Us Pergolettese 1 - 2 Como 0 - 1
ITA C1 23:30 FT Pistoiese 0 - 2 Carrarese 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Triestina 3 - 2 Vis Pesaro 0 - 2
ITA C1 23:30 FT Catanzaro 0 - 3 US Casertana 1908 0 - 0
ITA C1 23:30 FT Carpi 0 - 0 SudTirol 0 - 0
SUI Cup 23:30 FT Winterthur 6 - 2 Basel 2 - 0
Spain D4 23:30 FT Tuoer De Cilliers 1 - 2 CyDL Jupiter Leones 0 - 0
SUD PR 23:30 FT Merreikh El-Fasher 0 - 1 Khartoum Al Watani 0 - 0
GFA D2 23:30 FT PSV Wellingara 0 - 1 Gunjur United 0 - 1
Spain D4 23:30 FT CD Penalanda 0 - 1 CD Cristo Atletico 0 - 0
Mali C 23:30 FT Djoliba 2 - 1 AS Olympique de Missira 2 - 0
INT CF 23:45 FT CD Caterpillar Motor 1 - 2 Monserrate 1 - 1
image-top-scroll