Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 18-02-2021
SPA FDH 00:00 FT EiPozo Murcia Turistica Futsal 3 - 0 Cordoba Futsal 1 - 0
ENG L2 00:00 FT Mansfield Town 2 - 3 Bolton Wanderers 0 - 0
SPA D3 00:00 FT Andorra CF 1 - 2 UE Cornella 1 - 1
Spain D4 00:00 FT CD Roda 2 - 2 Villarreal C 1 - 0
Spain D4 00:00 FT Atletico Saguntino 1 - 1 Acero 1 - 0
Spain D4 00:00 FT CD Olimpic Xativa 1 - 0 Crevillente 0 - 0
SPA LU19 00:00 FT Tiro Pichon U19 1 - 0 UD Maracena U19 0 - 0
SPA LU19 00:00 FT Conxo Santiago U19 0 - 2 Ural CF U19 0 - 1
Spain D4 00:00 FT Arandina 2 - 2 CD La Granja 0 - 0
SPA LU19 00:00 FT Valvanera CD U19 1 - 2 Mutilvera U19 0 - 2
SPA LU19 00:00 FT AD San Juan U19 3 - 0 UD Logrones U19 2 - 0
Spain D4 00:00 FT Hercules II 1 - 2 CF Intercity 0 - 1
Spain D4 00:00 FT Novelda CF 3 - 1 Jove Espanol 1 - 1
Spain D4 00:00 FT Atletico Tacoronte 1 - 1 CD Mensajero 1 - 1
SPA LU19 00:00 FT Santutxu U19 0 - 1 Antiguoko KE U19 0 - 1
Spain D4 00:00 FT Ciudad Lucena 3 - 0 CD San Roque de Lepe 1 - 0
SPA LU19 00:00 FT Leioa U19 1 - 2 Arenas Club de Getxo U19 0 - 2
INT CF 00:00 FT KP Calisia Kalisz 3 - 0 Sokol Aleksandrow Lodzki 2 - 0
SER D1 00:05 FT Metalac Gornji Milanovac 3 - 0 FK Spartak Zlatibor Voda 1 - 0
SUI Sl 00:15 FT Lugano 1 - 1 Servette 1 - 0
SUI Sl 00:15 FT St. Gallen 2 - 1 Luzern 0 - 1
KSA PR 00:20 FT Al Ahli Jeddah 1 - 1 Al-Ameade 0 - 1
ENG L1 00:30 FT Wigan Athletic 0 - 5 Hull City 0 - 2
MAL D1 00:30 FT Birkirkara FC 2 - 0 Valletta FC 1 - 0
EGY D1 00:30 FT Zamalek 2 - 1 Ismaily 0 - 0
SPA D3 00:45 FT AE Prat 2 - 2 Barcelona B 0 - 0
HOLC 00:45 FT SC Heerenveen 4 - 3 Feyenoord 1 - 0
SPA D1 01:00
FT Levante 1 - 1 Atletico Madrid 1 - 1
ENG PR 01:00
FT Burnley 1 - 1 Fulham 0 - 0
BEL D1 01:00 FT Oostende 3 - 1 Racing Genk 2 - 1
SCO PR 01:00
FT Saint Mirren 1 - 1 Hamilton Academical 0 - 0
SPA D2 01:00 FT Leganes 2 - 1 Almeria 0 - 1
SCO PR 01:00 FT Celtic FC 1 - 0 Aberdeen 1 - 0
ICE LC 01:00 FT Fylkir 3 - 2 IBV Vestmannaeyjar 2 - 0
ENG JPT 01:00 FT Sunderland A.F.C 1 - 1 Lincoln City 0 - 0
Spain D4 01:00 FT Casalarreina 2 - 3 UD Logrones B 0 - 3
Spain D4 01:00 FT Villajoyosa 4 - 0 UF Beniganim 1 - 0
Spain D4 01:00 FT CS Puertollano 2 - 0 La Roda CF 1 - 0
SPA LU19 01:00 FT Extremadura U19 1 - 1 CF Rayo Majadahonda U19 1 - 0
INT CF 01:00 FT MRKS Czechowice Dziedzice 3 - 1 Ks Unia Dabrowa Gornicza 1 - 1
Spain D4 01:15 FT Club Siero 2 - 1 CD Llanes 1 - 1
SCO CH 01:30 FT Inverness 0 - 1 Queen of South 0 - 0
Spain D4 01:30 FT Barbastro 2 - 1 Club Deportivo Sarinena 1 - 1
Spain D4 01:30 FT CF Illueca 1 - 0 UD Fraga 0 - 0
BRA RJ 01:30 FT America-RJ 4 - 4 Friburguense RJ 3 - 1
BRA RJ 01:30 FT Americano RJ 1 - 3 Nova Iguacu 0 - 1
BRA RJ 01:30 FT Cabofriense(RJ) 2 - 1 Sampaio Correa (RJ) 1 - 1
Spain D4 01:30 FT Girona B 3 - 0 UE Sants 0 - 0
Spain D4 01:30 FT CD Cabecense 1 - 0 CD Rota 0 - 0
BRA CE 01:30 FT Barbalha 0 - 2 Icasa CE 0 - 1
BRA CE 01:30 FT Caucaia CE 0 - 3 Uniclinic Atletico Cearense CE 0 - 1
BRA CE 01:30 FT Crato CE 0 - 1 Guarany CE 0 - 1
BRA CE 01:30 FT Pacajus 1 - 0 Ferroviario CE 1 - 0
MAR D1 01:30 FT FAR Forces Armee Royales 1 - 1 Raja Casablanca Atlhletic 1 - 0
Spain D4 01:30 FT Igualada 0 - 0 CF Montanesa 0 - 0
Spain D4 01:30 FT UD Ibarra 1 - 1 CD Santa Ursula 0 - 1
Spain D4 01:30 FT Real Zaragoza B 4 - 0 Tamar Ritter 2 - 0
Spain D4 01:30 FT EDMF Churra 0 - 1 Aguilas CF 0 - 1
Spain D4 01:30 FT CD Buzanada 1 - 1 Tenerife B 0 - 1
INT CF 01:30 FT Olimpia Elblag II 3 - 2 Zatoka Braniewo 0 - 2
SLV U20 01:30 FT Municipal Limeno U20 2 - 1 CD Luis Angel Firpo Reserves 1 - 1
Spain D4 01:45 FT CF Pozuelo Alarcon 0 - 1 ED Moratalaz 0 - 1
LUX D1 02:00 FT Progres Niedercorn 2 - 5 Swift Hesperange 1 - 4
LUX D1 02:00 FT Hamm RM Benfica FC 1 - 2 F91 Dudelange 1 - 1
ENG L1 02:00 FT Doncaster Rovers 0 - 1 Accrington Stanley 0 - 1
SPA FDH 02:00 FT Vaidepenas Futsal 4 - 2 Paruro five foot 3 - 0
COL D1 02:00 FT Atletico Bucaramanga 2 - 0 Deportivo Pereira 1 - 0
ENG LCH 02:00
FT Queens Park Rangers (QPR) 2 - 1 Brentford 0 - 1
ENG LCH 02:00
FT Swansea City 1 - 0 Nottingham Forest 0 - 0
ENG LCH 02:00
FT Millwall 2 - 0 Birmingham City 1 - 0
ENG LCH 02:00
FT Coventry City 0 - 2 Norwich City 0 - 2
Spain D4 02:00 FT Bergantinos CF 2 - 0 CSD Arzua 0 - 0
Spain D4 02:00 FT CD As Pontes 1 - 1 Racing Villalbes 0 - 1
YDL Futsal 02:00 FT Mantova C5 Futsal 3 - 1 Royal Saint Giuseppe Futsal 3 - 0
Spain D4 02:00 FT CD Barco 0 - 1 UD Ourense 0 - 1
Spain D4 02:00 FT RCD Carabanchel 1 - 1 Parla Escuela 1 - 0
Spain D4 02:00 FT Torrejon CF 0 - 0 RSD Alcala Henares 0 - 0
Spain D4 02:00 FT Ribadumia CF 1 - 0 UD Atios 1 - 0
SPA LU19 02:00 FT Danok Bat U19 3 - 0 Aurrera de Vitoria U19 2 - 0
CAFYC 02:00 FT Mauritania U20 2 - 0 MozambiqueU20 2 - 0
BRA CGD 02:10 FT Atletico Clube Goianiense 2 - 1 Aparecidense GO 1 - 1
Spain D4 02:15 FT Real Aranjuez CF 0 - 1 Mostoles 0 - 1
SPA FDH 02:30 FT Levante Futsal 5 - 3 Jaen Paraiso Interior Futsal 3 - 3
Spain D4 02:30 FT SD Festra 1 - 1 Polvorin 0 - 0
ITA C1 02:30 FT Avellino 4 - 0 Foggia 2 - 0
ITA C1 02:30 FT Bari 1 - 0 AC Monopoli 0 - 0
And Cup 02:30 FT Penya Encarnada 2 - 1 FC Ordino 1 - 1
And Cup 02:30 FT CE Carroi 2 - 0 Atletic America 0 - 0
Spain D4 02:30 FT Villanueva del Pardillo 1 - 0 Flat Earth FC 0 - 0
PakistanYajia 02:30 FT Fast Clube AM 3 - 0 EC Iranduba 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Barnsley 2 - 1 Blackburn Rovers 0 - 0
FRA D1 03:00
FT Marseille 3 - 2 Nice 2 - 0
MAL D1 03:00 FT Gudja United 0 - 1 Mosta FC 0 - 0
UEFA CL 03:00
FT FC Porto 2 - 1 Juventus 1 - 0
UEFA CL 03:00
FT Sevilla 2 - 3 Borussia Dortmund 1 - 3
URU D1 03:00 FT Liverpool URU 2 - 1 Wanderers FC 1 - 0
Spain D4 03:00 FT CD Calamonte 2 - 2 Kinatu 1 - 1
Spain D4 03:00 FT Ted Contois Feng 3 - 0 RCP Valverdeno 1 - 0
POR D3 03:00 FT aljustrelense 0 - 1 Amora FC 0 - 0
INT CF 03:00 FT Atletico Cerrado U20 3 - 0 AA Alvorada U20 1 - 0
SLV U20 03:10 FT CD Chalatenango Reserves 0 - 2 Alianza FC San Salvador U20 0 - 0
ENG PR 03:15
FT Everton 1 - 3 Manchester City 1 - 1
ENG LCH 03:15
FT Bournemouth AFC 1 - 0 Rotherham United 1 - 0
POR D3 03:30 FT Louletano 1 - 1 Mokala Pancheners 1 - 0
MEX D3 04:00 FT Azores De Hidalgo 1 - 4 Deportivo Dongu 1 - 2
COL D1 04:00 FT Aguilas Doradas 1 - 1 Envigado FC 1 - 0
HON D1 04:00 FT Real Sociedad Tocoa 1 - 1 C.D. Real de Minas 1 - 0
SLV D1 04:00 FT Atletico Marte 1 - 3 Santa Tecla 1 - 0
INT CF 04:00 FT Colo Colo 1 - 0 Universidad de Concepcion 1 - 0
MEX D3 04:00 FT CD Inter Queretaro 1 - 4 Deportivo Dongu 1 - 2
SLV D1 04:15 FT CD FAS 4 - 1 CD Sonsonate 3 - 0
SLV D1 04:30 FT Aguila 3 - 1 Jocoro FC 1 - 1
SLV D1 04:30 FT Municipal Limeno 1 - 1 Luis Angel Firpo 0 - 0
POR D1 04:45
FT Vitoria Guimaraes 2 - 2 SC Farense 2 - 1
BRA D1 05:00
FT Santos 1 - 0 Corinthians Paulista (SP) 0 - 0
NIC U20 05:00 FT Deportivo Ocotal U20 0 - 3 Walter Ferretti U20 0 - 0
BRA CBD 05:30 FT UNIRB FC 3 - 3 Vitoria BA 0 - 1
URU D1 05:30 FT Cerro Largo 1 - 1 CA Penarol 0 - 1
BRA D1 05:30
FT Coritiba PR 1 - 0 Palmeiras 0 - 0
MEX D2 06:00 FT Celaya FC 4 - 0 Cancun FC 2 - 0
NIC D1 06:00 FT CD Junior Managua 0 - 7 Real Esteli 0 - 1
COL D1 06:05 FT Dep.Independiente Medellin 1 - 0 Boyaca Chico 1 - 0
HON D1 06:15 FT CD Vida 2 - 2 Platense 1 - 1
COL D2 06:30 FT Real Santander 2 - 2 Atletico Huila 0 - 1
ARG TB 07:00 FT Ben Hur Rafaela 3 - 0 Atletico Carcarana 1 - 0
SLV D1 07:00 FT CD Chalatenango 0 - 1 Alianza San Salvador 0 - 1
ARG C 07:10 FT Velez Sarsfield 3 - 1 Deportivo Camioneros 3 - 1
URU D1 07:45 FT Cerro Montevideo 0 - 0 Defensor Sporting Montevideo 0 - 0
NIC D1 08:00 FT Deportivo Ocotal 3 - 0 Walter Ferretti 1 - 0
HON D1 08:00 FT Real Espana 1 - 2 CD Olimpia 1 - 1
MEX D2 08:05 FT Venados FC 1 - 0 Tepatitlan de Morelos 0 - 0
COL D1 08:10 FT Atletico Junior Barranquilla 1 - 2 Deportivo Cali 0 - 0
SLV D1 08:30 FT A.D. Isidro Metapan 1 - 1 Once Municipal 0 - 1
NIC D1 09:00 FT Managua FC 1 - 3 Diriangen 0 - 1
MEX D1 10:00 FT Tigres UANL 0 - 2 CDSyC Cruz Azul 0 - 1
MEX D2 10:05 FT CSyD Dorados de Sinaloa 1 - 1 Tlaxcala FC 1 - 0
Meng Guanlian 14:00 FT Victoria Sporting Club 0 - 2 Kawran Bazar Progoti 0 - 0
INT FRL 14:30 FT Nigeria (w) 1 - 0 CSKA Moscow (w) 1 - 0
INT CF 15:00 FT FK Lida 1 - 10 Slutsksakhar Slutsk 1 - 6
AUS WAL 15:10 FT WS Wanderers (w) 1 - 0 Perth Glory (w) 1 - 0
Nep NLW 15:15 FT Waling Municipality (W) 3 - 0 Chandrapur Municipality Rautahat (W) 1 - 0
IND D1 15:30 FT Aizawl FC 3 - 0 Mohammedan SC 1 - 0
Meng Guanlian 16:00 FT Agrani Bank Ltd SC 2 - 0 Wari Club 0 - 0
INT CF 16:15 FT Anzhi Makhachkala 1 - 1 Dinamo Briansk 0 - 1
IND BLR SD 16:30 FT Bangalore Independents 1 - 2 Bangalore Eagles 1 - 2
IRN U23 16:45 FT Gol Gohar U23 0 - 1 Mes Kerman U23 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Halide Edip Adivarspor 3 - 1 Tokatspor 3 - 0
TUR D3 17:00 FT Bodrumspor 3 - 1 Tarsus Idman Yurdu 2 - 1
TUR D3 17:00 FT Elazigspor 1 - 4 Etimesgut Belediye Spor 0 - 4
TUR D3 17:00 FT Corum Belediyespor 2 - 0 Inegolspor 1 - 0
TUR D3 17:00 FT Bursa Niluferspor AS 3 - 1 Kirklarelispor 2 - 0
TUR D3 17:00 FT Kirsehir Koyhizmetleri 0 - 2 Eyupspor 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Pendikspor 4 - 1 Kastamonuspor 1 - 0
TUR D3 17:00 FT Sakaryaspor 1 - 1 Belediye Vanspor 0 - 1
TUR D3 17:00 FT Serik Belediyespor 4 - 0 Kardemir Karabukspor 2 - 0
TUR D3 17:00 FT Sivas Dort Eylul Belediyespor 2 - 0 Pazarspor 2 - 0
TUR D3 17:00 FT Mamak FK 1 - 3 Anadolu Selcukluspor 1 - 1
TUR D3 17:00 FT Gumushanespor 2 - 3 Ankarademirspor 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Hacettepe SK 1 - 2 Amedspor 1 - 0
TUR D3 17:00 FT Manisa BB Spor 1 - 0 Nigde Belediyespor 1 - 0
TUR D3 17:00 FT S.Urfaspor 0 - 1 Erzincanspor 0 - 1
TUR D3 17:00 FT Sariyer 2 - 3 Ergene Velimese 2 - 0
TUR D3 17:00 FT Usakspor 3 - 0 Kahramanmarasspor 2 - 0
TUR D3 17:00 FT Bayburt Ozel Idare 2 - 1 Turgutluspor 0 - 1
IND D1 17:30 FT Real Kashmir FC 1 - 1 Minerva Academy 0 - 0
IRN D2 17:30 FT Atrak Bojnourd FC 1 - 1 Shohada Babolsar 0 - 1
IRN D2 17:30 FT Mohtasham Tabriz 0 - 1 Shahrdari Tabriz 0 - 0
IRN U23 17:30 FT Sepahan Isfahan U23 1 - 1 Rafsanjan U23 1 - 0
IRN U23 17:30 FT Zob Ahan U23 0 - 0 FC Tip Takavaran U23 0 - 0
IRN D2 17:45 FT Espad Tehran 0 - 0 Mes Novin Kerman 0 - 0
IRN D2 17:45 FT Niroye Zamini 1 - 0 Mes Shahr-e Babak 1 - 0
IRN D2 17:50 FT Avalan Kamyaran 3 - 1 FC Vista Turbine 1 - 0
POR D2 18:00 FT SC Covilha 2 - 2 CD Mafra 1 - 1
Tanzania D1 18:00 FT JKT Tanzania 1 - 1 Polisi Tanzania FC 1 - 0
INT CF 18:00 FT FK Teteks Tetovo 4 - 0 Bregalnica Stip 3 - 0
IRN D2 18:05 FT Foolad Natanz FC 1 - 2 Omid Ganaveh 1 - 1
THA PR 18:40 FT Chiangrai United 1 - 1 Nakhon Ratchasima 1 - 1
ITA YTHL 19:00 FT Empoli U20 2 - 1 Ascoli U20 1 - 1
Ken D1 19:00 FT Posta Rangers 1 - 4 Tusker 1 - 2
Ken D1 19:00 FT Vihiga United 0 - 1 Kariobangi Sharks 0 - 0
THA PR 19:00 FT Chonburi Shark FC 0 - 1 Prachuap Khiri Khan 0 - 0
INT CF 19:00 FT Rubin Kazan 3 - 0 Rotor Volgograd 0 - 0
Syri D2 19:00 FT Al-Mohafza 2 - 0 Al Neddal 1 - 0
Syri D2 19:00 FT Al Nawair 3 - 2 Ommal Hama 2 - 1
Syri D2 19:00 FT AI Nairab 1 - 1 Musfat Banyas 1 - 0
Syri D2 19:00 FT Al Tadamon Latakia 0 - 2 Afrin SC 0 - 0
Syri D2 19:00 FT Al-Dumair FC 2 - 1 Al-Nabek 1 - 0
EGYCup 19:30 FT Talaea EI-Gaish 3 - 1 Olympic El Qanal 2 - 0
EGY D2 19:30 FT Abo Qair Semads 2 - 2 Baladiyet El Mahallah 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Biyala SC 0 - 1 EI Raja Marsa Matruh 0 - 1
EGY D2 19:30 FT Kokakola Cairo 1 - 0 Tanta 1 - 0
EGY D2 19:30 FT El Alameen 1 - 1 Kima Aswan 0 - 0
EGY D2 19:30 FT Sporting Alexandria 0 - 1 Pharco 0 - 0
KSA PR 19:50 FT Al-Faisaly Harmah 2 - 0 Dhamk 2 - 0
KSA PR 19:55 FT Al-Taawon 1 - 2 Al Ittihad(KSA) 1 - 0
ROM D2 20:00 FT FC Timisoara 2 - 0 Gloria Buzau 0 - 0
GRE Cup 20:00 FT Pas Giannina 2 - 1 Panathinaikos 1 - 1
URU D1 20:00 FT Centro Atletico Fenix 1 - 1 Danubio FC 0 - 0
LIBD1L 20:00 FT Shah Bob Chyba 0 - 1 Al Akhdar 0 - 1
Tanzania D1 20:00 FT Biashara United FC 0 - 1 Simba Sports Club 0 - 1
PALL 20:00 FT Shabab Al-Amaari 0 - 4 Shbab Alkhaleel 0 - 0
INT CF 20:00 FT Tigres FC (W) 0 - 9 Sport Colombia (W) 0 - 4
IND D1 20:30 FT Chennai City 1 - 2 Churchill Brothers 0 - 0
UAE LP 20:30 FT Al-Dhafra 1 - 1 Al-Sharjah 1 - 1
UAE LP 20:30 FT Ajman 0 - 3 Al Nasr Dubai 0 - 1
QCP Cup 20:45 FT Al Rayyan 0 - 1 Al-Sadd 0 - 0
ITA YTHL 21:00 FT Lazio U20 0 - 0 Spal U19 0 - 0
ISL 21:00 FT Chennai Titans 3 - 3 Northeast United 1 - 2
ITA C1 21:00 FT Feralpisalo 0 - 1 Modena 0 - 0
ITA C1 21:00 FT Societa Sportiva Matelica Calcio 0 - 0 Mantova 0 - 0
INT FRL 21:00 FT malta (w) 0 - 4 Slovakia (w) 0 - 2
INT CF 21:00 FT Alania Vladikavkaz 10 - 3 FK Kaspyi Aktau 0 - 0
MAR D2 21:00 FT Kawkab de Marrakech 0 - 0 TAS de Casablanca 0 - 0
SUD PR 21:00 FT Al-Hilal Kadougli 0 - 1 Al Ahly Shendi 0 - 1
INT CF 21:30 FT Neftekhimik Nizhnekamsk 2 - 0 FC Lokomotiv-Kazanka Moscow 1 - 0
INT CF 21:30 FT Blue Eagles Sri Lanka 0 - 2 Colombo FC 0 - 1
UEFA EL 22:00 FT Dynamo Kyiv 1 - 1 Club Brugge 0 - 0
ROM D2 22:00 FT Luceafarul Oradea 1 - 2 Universitaea Cluj 0 - 1
BHR D1 22:00 FT Al-Najma 2 - 1 Malkia 0 - 0
BEN L1 22:00 FT JAC FC 1 - 0 UPI-ONM FC 0 - 0
KSA PR 22:10 FT Al-Qadasiya 1 - 0 Al-Nasr(KSA) 1 - 0
GRE D1 22:15 FT Apollon Smirnis 0 - 1 Lamia 0 - 1
INT CF 22:30 FT Lokomotiv Tbilisi 1 - 4 Real Balompedica Linense 0 - 2
UEFACW 22:59 FT Azerbaijan (w) 0 - 13 Spain (w) 0 - 6
CAFYC 22:59 FT Tunisia U20 2 - 0 NamibiaU20 1 - 0
Tanzania D1 22:59 FT Azam 2 - 1 Mbeya City 2 - 0
SLV U20 22:59 FT CD FAS U20 1 - 1 CD Sonsonate U20 0 - 0
UAE LP 23:15 FT Al-Jazira(UAE) 3 - 3 Banni Yas 2 - 1
UAE LP 23:15 FT Hatta 1 - 2 Al Ahli(UAE) 0 - 0
QCP Cup 23:45 FT Al Duhail 2 - 1 Al-Garrafa 1 - 1
image-top-scroll