Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 24-02-2021
UEFACW 00:00 FT Cyprus (w) 0 - 5 Finland (w) 0 - 4
SPA FDH 00:00 FT EiPozo Murcia Turistica Futsal 3 - 0 Jaen Paraiso Interior Futsal 0 - 0
ISR D2 00:00 FT Hapoel Katamon Jerusalem 4 - 1 Sectzya Nes Ziona 1 - 1
FRA D3 00:00 FT Stade Lavallois MFC 0 - 0 Cholet So 0 - 0
FRA D3 00:00 FT Le Mans 3 - 0 Boulogne 1 - 0
ROM D2 00:00 FT Petrolul Ploiesti 1 - 0 Metaloglobus 0 - 0
Columbia W L 00:10 FT Real Academia (W) 6 - 1 Distrito Elite (W) 4 - 0
SUI D1 00:15 FT Aarau 4 - 0 Neuchatel Xamax 2 - 0
SUI D1 00:15 FT Winterthur 0 - 0 Kriens 0 - 0
GER D2 00:30
FT SC Paderborn 07 2 - 2 Heidenheimer 1 - 1
AUT D1 00:30 FT TSV Hartberg 1 - 0 WSG Wattens 0 - 0
AUT D2 00:30 FT Lafnitz 0 - 2 FC Superfund Pasching 0 - 1
AUT D2 00:30 FT FC Dornbirn 1913 3 - 1 Kapfenberg 1 - 1
ICE WLC 00:30 FT Valur (w) 8 - 0 IBV Vestmannaeyjar (w) 5 - 0
INT FRL 00:30 FT Austria (w) 1 - 0 Slovakia (w) 1 - 0
KSA PR 00:35 FT Al-Nasr(KSA) 1 - 0 Al Hilal 1 - 0
HOL D2 00:45 FT Volendam 3 - 2 Jong Ajax (Youth) 0 - 0
ENG PR 01:00
FT Leeds United 3 - 0 Southampton 0 - 0
GER Reg 01:00 FT FK Pirmasens 1 - 1 Bayern Alzenau 1 - 1
UEFACW 01:00 FT Spain (w) 3 - 0 Poland (w) 1 - 0
FRA D3 01:00 FT Sete FC 0 - 1 Quevilly 0 - 0
POR D2 01:00 FT Oliveirense 2 - 2 Vilafranquense 1 - 0
SPA FDH 01:00 FT Vaidepenas Futsal 6 - 2 Inter Movistar Futsal 2 - 1
GER Reg 01:30 FT Schalke 04 (Youth) 0 - 0 Wegberg-Beeck 0 - 0
GER Reg 01:30 FT Fortuna Koln 0 - 0 VFB Homberg 0 - 0
GIB PD 01:30 FT Mons Calpe SC 4 - 1 Brunos Magpie 1 - 0
ENG L2 01:30 FT Morecambe 2 - 1 Salford City 0 - 1
ENG L1 01:30 FT AFC Wimbledon 1 - 0 Gillingham 0 - 0
BRA CE 01:30 FT Ferroviario CE 2 - 0 Guarany CE 1 - 0
BRA CE 01:30 FT Icasa CE 1 - 1 Pacajus 0 - 0
SPA FDH 02:00 FT Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 0 - 1 Xota Navarra Futsal 0 - 0
SCO CH 02:00 FT Inverness 2 - 2 Alloa Athletic 0 - 1
ENG L1 02:00 FT Sunderland A.F.C 2 - 0 Fleetwood Town 0 - 0
FRA D3 02:00 FT Concarneau 0 - 0 Annecy 0 - 0
FRA D3 02:00 FT Creteil 0 - 2 Lyon Duchere 0 - 0
FRA D3 02:00 FT Orleans US 45 0 - 0 Stade Briochin 0 - 0
ENG L2 02:00 FT Bradford City 1 - 0 Leyton Orient 0 - 0
ENG L2 02:00 FT Colchester United 1 - 2 Exeter City 0 - 1
ENG L1 02:00 FT Crewe Alexandra 2 - 0 Accrington Stanley 1 - 0
ENG Conf 02:00 FT Maidenhead United 2 - 4 Aldershot Town 1 - 3
ENG L1 02:00 FT Lincoln City 2 - 2 Swindon Town 1 - 2
ENG Conf 02:00 FT Solihull Moors 1 - 2 Torquay United 0 - 1
ENG L2 02:00 FT Bolton Wanderers 2 - 0 Scunthorpe United 1 - 0
ENG L2 02:00 FT Oldham Athletic 0 - 1 Barrow 0 - 0
ENG L1 02:00 FT Shrewsbury Town 4 - 2 Milton Keynes Dons 3 - 1
ENG L2 02:00 FT Grimsby Town 2 - 1 Crawley Town 1 - 1
ENG L1 02:00 FT Bristol Rovers 1 - 2 Wigan Athletic 0 - 0
ENG Conf 02:00 FT Wrexham 0 - 0 Hartlepool United 0 - 0
ENG LCH 02:00 FT Derby County 2 - 0 Huddersfield Town 1 - 0
ENG L2 02:00 FT Port Vale 0 - 0 Stevenage Borough 0 - 0
ENG L2 02:00 FT Harrogate Town 1 - 0 Mansfield Town 0 - 0
ENG Conf 02:00 FT Dagenham Redbridge 1 - 2 Sutton United 0 - 1
ENG L1 02:00 FT Oxford United 0 - 1 Portsmouth 0 - 0
ENG L2 02:00 FT Carlisle United 2 - 3 Tranmere Rovers 2 - 2
ENG LCH 02:00
FT Birmingham City 1 - 3 Norwich City 1 - 1
ENG L1 02:00 FT Hull City 0 - 1 Ipswich Town 0 - 1
ENG L2 02:00 FT Cambridge United 0 - 1 Cheltenham Town 0 - 0
ENG L1 02:00 FT Northampton Town 0 - 0 Rochdale 0 - 0
ENG LCH 02:00
FT Middlesbrough 1 - 3 Bristol City 0 - 3
ENG L1 02:00 FT Charlton Athletic 1 - 2 Burton Albion 1 - 1
CAF CL 02:00 FT MC Alger 1 - 1 Esperance Sportive de Tunis 1 - 0
YDL Futsal 02:00 FT Acqua e Sapone C5 Futsal 5 - 6 Royal Saint Giuseppe Futsal 3 - 3
INT FRL 02:00 FT Mexico (w) 0 - 0 Costa Rica (w) 0 - 0
Spain D4 02:00 FT CD Penaranda 1 - 1 CD Becerril 0 - 1
INT CF 02:00 FT Taquarussu EC U20 4 - 0 Atletico Cerrado U20 1 - 0
ENG L1 02:30 FT Plymouth Argyle 0 - 3 Peterborough United 0 - 0
YDL Futsal 02:30 FT Carme Dawson 7 - 5 Catania Futsal 1 - 3
BRA CA 02:30 FT Nacional(AM) 0 - 1 Manaus (AM) 0 - 0
Columbia W L 02:30 FT Nottingham Angeles (W) 2 - 1 Future SC (W) 1 - 1
NIR D1 02:45 FT Carrick Rangers 0 - 2 Coleraine 0 - 0
NIR D1 02:45 FT Linfield FC 0 - 1 Glentoran FC 0 - 0
NIR D1 02:45 FT Ballymena United 1 - 2 Cliftonville 1 - 1
NIR D1 02:45 FT Dungannon Swifts 1 - 2 Glenavon Lurgan 0 - 2
ENG Conf 02:45 FT Stockport County 0 - 0 Notts County 0 - 0
ENG Conf 02:45 FT Wealdstone FC 0 - 0 Eastleigh 0 - 0
ENG Conf 02:45 FT Boreham Wood 1 - 1 Bromley 1 - 0
ENG Conf 02:45 FT Chesterfield 1 - 0 Altrincham 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Luton Town 1 - 1 Millwall 0 - 0
ENG Conf 02:45 FT Yeovil Town 3 - 1 Weymouth 1 - 1
ENG LCH 02:45
FT Rotherham United 0 - 1 Nottingham Forest 0 - 0
ENG LCH 02:45
FT Wycombe Wanderers 1 - 0 Reading 0 - 0
ENG Conf 02:45 FT Kings Lynn 5 - 1 Barnet 2 - 1
HOL D2 03:00 FT Jong PSV Eindhoven (Youth) 2 - 2 Helmond Sport 0 - 0
UEFA CL 03:00
FT Lazio 1 - 4 Bayern Munchen 0 - 3
UEFA CL 03:00 FT Atletico Madrid 0 - 1 Chelsea 0 - 0
POR D3 03:00 FT SF Damaiense (w) 0 - 1 A-dos-Francos (w) 0 - 1
INT FRL 03:10 FT France (w) 2 - 0 Switzerland (w) 0 - 0
URU D1 05:15 FT Boston River 2 - 3 Club Atletico Progreso 1 - 0
COL D2 05:30 FT Fortaleza F.C 3 - 2 Valledupar FC 2 - 1
BRA CM 05:30 FT Sampaio Correa 4 - 0 Sao Jose MA 3 - 0
MEX D2 06:00 FT Tlaxcala FC 0 - 0 Venados FC 0 - 0
ARG C 07:10 FT Lanus 3 - 1 Real Pilar 0 - 1
CON CLA 07:30 FT Liverpool URU 2 - 1 Universidad Catolica 0 - 1
COL D1 08:00 FT Atletico Junior Barranquilla 2 - 0 Millonarios 1 - 0
MEX D2 08:05 FT Tampico Madero 4 - 0 Mineros de Zacatecas 1 - 0
Solo ISL 10:00 FT Central Coast Football Club 3 - 1 Laugu United 1 - 1
MEX D2 10:05 FT Cimarrones de Sonora 2 - 0 CSyD Dorados de Sinaloa 2 - 0
IND WL 10:30 FT Misaka United (W) 0 - 1 Slamzers Belgaum (W) 0 - 1
Solo ISL 12:00 FT Real Kakamora 6 - 2 Malaita Kingz 3 - 1
Nepal B 13:30 FT Bansbari Club 3 - 1 Tushal Youth Club 2 - 0
IND RC 13:45 FT WAFA Wangoi 2 - 0 KYVO 1 - 0
INT CF 14:00 FT Clarence Zebras Reserves 1 - 5 Taroona 0 - 4
ETH PR 14:00 FT Hadiya Hossana 1 - 0 Jimma Aba Jifar 0 - 0
INT CF 14:30 FT Metro 1 - 6 South Hobart Reserves 1 - 5
INT CF 15:00 FT Energetik-BGU Minsk 2 - 2 Slutsksakhar Slutsk 1 - 0
IND BLR SD 15:00 FT Deccan Rovers FC 3 - 0 Bangalore Dream United FC 2 - 0
CB-CUP 15:00 FT Kampong Cham FC 6 - 0 Kandal 3 - 0
CB-CUP 15:00 FT Preah Sihanouk 0 - 2 Koh Kong 0 - 0
CB-CUP 15:00 FT Takeo 0 - 3 Phnom Penh Galaxy FC 0 - 0
AUS D1 15:05
FT Melbourne Victory 2 - 0 Wellington Phoenix 1 - 0
IND D1 15:30 FT Churchill Brothers 1 - 0 Neroca 1 - 0
IND RC 15:45 FT NESU FC 2 - 2 LYGSEDA FC 0 - 0
TUR D3 16:00 FT Belediye Vanspor 1 - 2 Bursa Niluferspor AS 0 - 1
INT FRL 16:00 FT Serbia (w) U17 3 - 0 Bosnia (w) U17 2 - 0
BGD D1 16:00 FT Bashundhara Kings 4 - 0 Sheikh Russel KC 2 - 0
Nepal B 16:45 FT Shree Kumari Club 4 - 1 Shree Bhagwati Club 1 - 0
ARM D1 17:00 FT Shirak 0 - 0 FK Van 0 - 0
ARM D1 17:00 FT Lori Vanadzor 0 - 1 Alashkert 0 - 1
ARM D2 17:00 FT Noravank 2 - 1 FC West Armenia 1 - 1
THA D1 17:00 FT Ayutthaya United 2 - 1 Sisaket FC 0 - 1
TUR D3 17:00 FT Eyupspor 4 - 0 Mamak FK 1 - 0
TUR D3 17:00 FT Erzincanspor 2 - 0 Usakspor 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Kardemir Karabukspor 1 - 2 Sivas Dort Eylul Belediyespor 0 - 1
TUR D3 17:00 FT Kastamonuspor 2 - 0 Elazigspor 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Kirklarelispor 1 - 2 Bodrumspor 0 - 1
TUR D3 17:00 FT Pazarspor 2 - 3 Sakaryaspor 1 - 1
TUR D3 17:00 FT Tarsus Idman Yurdu 2 - 1 Kirsehir Koyhizmetleri 0 - 1
TUR D3 17:00 FT Amedspor 2 - 0 Zonguldak 1 - 0
TUR D3 17:00 FT Ankarademirspor 1 - 0 Sariyer 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Ergene Velimese 0 - 2 Manisa BB Spor 0 - 1
TUR D3 17:00 FT Hekimoglu Trabzon 6 - 2 S.Urfaspor 1 - 0
TUR D3 17:00 FT Inegolspor 2 - 2 Kocaelispor 2 - 0
TUR D3 17:00 FT Kahramanmarasspor 1 - 2 Hacettepe SK 0 - 1
TUR D3 17:00 FT Turgutluspor 1 - 1 Serik Belediyespor 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Nigde Belediyespor 0 - 0 Corum Belediyespor 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Anadolu Selcukluspor 1 - 3 Pendikspor 0 - 0
TUR D3 17:00 FT Sancaktepe Belediye Spor 0 - 1 Gumushanespor 0 - 1
TUR D3 17:00 FT Etimesgut Belediye Spor 3 - 1 Bayburt Ozel Idare 0 - 1
RUS YthC 17:00 FT Dinamo Moscow Youth 0 - 1 Spartak Moscow Youth 0 - 0
RUS YthC 17:00 FT PFC Sochi Youth 1 - 1 FK Rostov Youth 0 - 0
AZE D2 17:00 FT Turan Tovuz 1 - 1 Qaradag Lokbatan 0 - 1
IRQ D1 17:00 FT Arbil 2 - 2 Baghdad 1 - 2
BGD D1 17:00 FT Saif Sporting Club 2 - 1 Uttar Baridhara SC 1 - 1
IND BLR SD 17:00 FT Income Tax SC 0 - 2 ADE FC 0 - 1
MOL D1 17:30 FT Speranta Nisporeni 0 - 4 Dinamo-Auto 0 - 0
TUR D2 17:30 FT Adanaspor 0 - 4 Giresunspor 0 - 2
INT CF 17:45 FT FK Kuban Kholding 2 - 1 KAMAZ Naberezhnye Chelny 0 - 0
ISR D3 18:00 FT MS Tseirey Taybe 1 - 1 Hapoel Bnei Arrara Ara 1 - 0
HK PR 18:00 FT Eastern A.A Football Team 1 - 0 Kitchee 1 - 0
THA D1 18:00 FT Customs Department FC 0 - 3 Khonkaen United 0 - 0
THA D1 18:00 FT Navy FC 1 - 0 Kasetsart FC 1 - 0
THA D1 18:00 FT Nong Bua Lamphu 5 - 1 Samut Sakhon 4 - 0
THA D1 18:00 FT JL Chiangmai United FC 1 - 0 Uthai Thani Forest 1 - 0
RUS YthC 18:00 FT Strogino Youth 4 - 0 FK Ural Youth 3 - 0
THA PR 18:00 FT Nakhon Ratchasima 0 - 0 Samut Prakan City 0 - 0
THA PR 18:00 FT BEC Tero Sasana 2 - 0 Sukhothai 1 - 0
IRQ D1 18:00 FT Al-Hudod 1 - 1 AL Minaa 0 - 0
Meng Guanlian 18:00 FT Uttara FC 0 - 0 Fakirapool Young Mens Club 0 - 0
POR D3 18:00 FT Maritimo B 1 - 2 Pedras Rubras 0 - 2
POR D3 18:00 FT Uniao Almeirim 0 - 4 UD Santarem 0 - 2
INT CF 18:00 FT Chelyabinsk 1 - 0 Sokol 0 - 0
INT CF 18:00 FT Tunari 0 - 1 CSM Focsani 0 - 0
INT CF 18:15 FT Viljandi Tulevik 2 - 0 Vaprus Parnu 0 - 0
ITA C1 18:30 FT Olbia 5 - 0 Pro Sesto 3 - 0
THA PR 18:30 FT Prachuap Khiri Khan 1 - 1 Ratchaburi FC 0 - 0
THA D1 19:00 FT Khonkaen FC 1 - 0 Lampang FC 1 - 0
THA D1 19:00 FT Ranong FC 3 - 2 Udon Thani 2 - 0
THA D1 19:00 FT Nakhon Pathom FC 0 - 0 Phrae United FC 0 - 0
THA D1 19:00 FT Chainat FC 3 - 1 Chiangmai FC 2 - 1
Kos L 19:00 FT Prishtina 2 - 0 KF Drita Gjilan 1 - 0
Kos L 19:00 FT KF Trepca 89 1 - 0 KF Llapi 1 - 0
Kos L 19:00 FT Gjilani 1 - 1 KF Ballkani 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Mathare United 1 - 1 Wazito FC 1 - 1
HUN Cup 19:00 FT Paksi SE Honlapja 2 - 4 Dafuji cloth MTE 2 - 3
HUN Cup 19:00 FT Tallya 1 - 4 MTK Hungaria 0 - 2
RUS FDH 19:00 FT Norilsky Nickel Futsal 7 - 3 MFK Torpedo Futsal 3 - 1
Ken D1 19:00 FT Sofapaka FC 2 - 2 KCB SC 1 - 1
Ken D1 19:00 FT AFC Leopards 1 - 0 Ulinzi Stars Nakuru 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Kericho 1 - 1 Kakamega Homeboyz 0 - 0
Ken D1 19:00 FT Weston Shitima 0 - 2 Nairobi Star City 0 - 2
THA PR 19:00 FT Buriram United 1 - 0 Chiangrai United 0 - 0
IRQ D1 19:00 FT Naft Al Junoob 1 - 1 Al Talaba 0 - 1
Syri D2 19:00 FT Al-Arabi 1 - 0 Al-Dumair FC 0 - 0
Syri D2 19:00 FT Al Neddal 1 - 2 Al-Nabek 0 - 1
Syri D2 19:00 FT Moadameet Al-Sham 1 - 2 Al-Mohafza 0 - 0
Syri D2 19:00 FT Musfat Banyas 2 - 2 Al Tadamon Latakia 0 - 1
Syri D2 19:00 FT Ommal Hama 2 - 1 Afrin SC 0 - 0
INT CF 19:00 FT Beroe Stara Zagora 3 - 0 Septemvri Sofia 2 - 0
INT CF 19:00 FT FC Gomel 3 - 1 Arsenal Dzyarzhynsk 3 - 0
INT CF 19:00 FT Dinamo Minsk Reserves 1 - 3 FK Isloch Minsk 0 - 2
ETH PR 19:00 FT Fasil Kenema 1 - 1 Sebeta City 1 - 0
MOL D1 19:30 FT Zimbru Chisinau 0 - 4 Sheriff Tiraspol 0 - 1
SLO D1 19:30 FT Tabor Sezana 0 - 4 Maribor 0 - 1
EGYCup 19:30 FT Aswan 3 - 1 Suhag 0 - 0
EGY D2 19:30 FT El Hammam 1 - 1 Dekernes 0 - 0
EGY D2 19:30 FT El Sekka El Hadid 1 - 2 Kokakola Cairo 1 - 1
EGY D2 19:30 FT El Mansoura 0 - 1 Haras El Hedoud 0 - 0
COL RL 19:45 FT CD Centenario Colombia 0 - 2 Nottingham Colombia 0 - 1
GRE D2 20:00 FT Doxa Dramas 1 - 0 Ergotelis 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Ahironas Liopetriou 6 - 2 Akritas Chloraka 2 - 1
CYP D2 20:00 FT Alki Oroklini 1 - 2 PAEEK 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Aris Limassol 1 - 0 Dignis Yepsonas 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Kouris Erimi 3 - 1 Digenis Morphou 3 - 0
CYP D2 20:00 FT Omonia Aradippou 2 - 2 Asil Lysi 1 - 0
CYP D2 20:00 FT Othellos Athienou 2 - 2 Onisilos Sotiras 2 - 2
CYP D2 20:00 FT Thoi Lakatamias 0 - 2 Agia Napa 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Xylotympou 2 - 1 Anagennisi FC Deryneia 1 - 1
CYP D2 20:00 FT Omonia Psevda 1 - 1 AE Zakakiou 0 - 0
SAPL D1 20:00 FT TS Galaxy 1 - 0 Bloemfontein Celtic 1 - 0
GER Reg 20:00 FT TSV Steinbach 3 - 3 Vfr Aalen 2 - 0
CZE D1 20:00 FT Baumit Jablonec 0 - 3 Synot Slovacko 0 - 1
TUR D2 20:00 FT Samsunspor 6 - 1 Eskisehirspor 3 - 0
ITA YL B 20:00 FT Cosenza Calcio Youth 2 - 0 Benevento (Youth) 0 - 0
CAF CL 20:00 FT Al-Hilal Omdurman 0 - 0 TP Mazembe Englebert 0 - 0
HUN Cup 20:00 FT ZalaegerzsegTE 1 - 1 Budapest Honved 0 - 1
UPL 20:00 FT defense forces 2 - 0 Mbarara City 0 - 0
UPL 20:00 FT Airtel Kitara FC 2 - 3 URA Kampala 1 - 3
UPL 20:00 FT Uganda Police FC 3 - 1 Onduparaka FC 1 - 0
JOR ShC 20:00 FT Shabab AlOrdon 1 - 3 Al-Jazeera 0 - 3
Meng Guanlian 20:00 FT Swadhinata KS 1 - 0 Fortis FC 1 - 0
PALL 20:00 FT Hilal AL Quds 2 - 2 Shabab Al-Amaari 0 - 1
PALL 20:00 FT Wadi Al Nes 0 - 2 Markz Balata 0 - 1
LIBD1L 20:00 FT Al-Tahaddi 3 - 1 Al Sadaqa FC 2 - 0
LIBD1L 20:00 FT Ngom Egdabya 0 - 1 Al Akhdar 0 - 0
INT CF 20:00 FT FK Males 0 - 2 Kamenica-Sasa 0 - 1
Tanzania Cup 20:00 FT Eagle Stars 0 - 2 Kagera Sugar 0 - 1
DRC SL 20:00 FT CARA Brazzaville 0 - 0 Inter club 0 - 0
Tanzania D1 20:10 FT Mbao FC 2 - 3 Ruvu Shooting 1 - 1
ITA C1 20:30 FT Paganese 0 - 0 Catania 0 - 0
IND D1 20:30 FT AIFF XI 1 - 5 Trau FC 1 - 2
LIBD1L 20:30 FT Al Athad 1 - 2 Al ittihad(LBY) 1 - 1
LIBD1L 20:30 FT Al-Wehda(LBY) 1 - 0 Al-Madina 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Villa d'Alme Valbrembana 2 - 3 USD Casatese 2 - 0
ITA S4 20:30 FT Borgosesia 1 - 2 FC Vado 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Gozzano 3 - 1 Legnano 1 - 0
ITA S4 20:30 FT USD Pont Donnaz 4 - 0 SC Caronnese 0 - 0
ITA S4 20:30 FT A.S.D. Bra 3 - 0 Fossano Calcio 3 - 0
ITA S4 20:30 FT AC Mestre 2 - 4 APDC Chions 1 - 2
ITA S4 20:30 FT ACSD Saluzzo 1 - 0 As Casale Calcio 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Aprilia 1 - 1 Castelfidardo 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Brusaporto 2 - 4 Nibionnoggiono 0 - 2
ITA S4 20:30 FT ASD Caldiero Terme 0 - 1 US Adriese 0 - 1
ITA S4 20:30 FT ASD Manzanese 2 - 0 Virtus Bolzano 2 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Muravera 2 - 0 USD Latte Dolce 0 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Pro Livorno 0 - 1 US Fiorenzuola 0 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Sasso Marconi 1 - 0 SCD Progresso Calcio 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Trastevere Calcio 2 - 0 Sangiovannese 2 - 0
ITA S4 20:30 FT Bagnolese 0 - 1 Aglianese 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Caravaggio 2 - 2 Sona 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Carbonia 2 - 1 ASD Lanusei 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Cittanovese 2 - 2 Rende 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Derthona 1 - 2 US Folgore Caratese 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Foligno Calcio 1 - 2 Tiferno Lerchi 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Forli 0 - 1 Rimini 0 - 1
ITA S4 20:30 FT TSV Klausdorf 1 - 2 Arconatese 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Lentigione 1 - 0 Correggese Calcio 1 - 0
ITA S4 20:30 FT Luparense FC 1 - 0 ASD Cartigliano 0 - 0
ITA S4 20:30 FT SSD Marignanese 1 - 1 ASD Seravezza Calcio 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Montebelluna 1 - 3 ACD Campodarsego 1 - 2
ITA S4 20:30 FT Nocerina 0 - 0 FC Savoia 1908 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Prato 3 - 1 US Corticella 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Real Forte Querceta 0 - 1 Ghivizzano 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Giulianova 1 - 1 Vastese 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Rieti 0 - 0 San Nicolo Notaresco 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Roccella 1 - 2 ASD Licata 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Rotonda 0 - 0 Santa Maria 0 - 0
ITA S4 20:30 FT San Donato Tavarnelle 2 - 2 Montespaccato 2 - 1
ITA S4 20:30 FT Seregno 1 - 3 Virtus Ciserano Bergamo 1 - 1
ITA S4 20:30 FT Tritium 2 - 2 Ponte San Pietro 1 - 0
ITA S4 20:30 FT UC Sinalunghese 1 - 2 AS Ostia Mare 1 - 1
ITA S4 20:30 FT US Breno 1 - 1 ASD Fanfulla 0 - 1
ITA S4 20:30 FT USD Castellanzese 2 - 1 Sanremese 0 - 1
ITA S4 20:30 FT A.S. Varese 0 - 1 ASD Imperia 0 - 0
ITA S4 20:30 FT Clodiense 0 - 0 Delta Porto Tolle 0 - 0
ITA S4 20:30 FT AS Sorrento Calcio 0 - 4 Citta di Fasano 0 - 2
ITA S4 20:30 FT A.C. Crema 1908 3 - 1 Vis Nova Giussano 1 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD San Giorgio-Sedico 3 - 0 Cjarlins Muzane 3 - 0
ITA S4 20:30 FT ASD Sporting Trestina 5 - 0 ASD Cannara 4 - 0
ITA S4 20:30 FT Audace Cerignola 0 - 0 A.S Andria Bat 0 - 0
ITA S4 20:30 FT AZ Picerno ASD 0 - 1 Nardo 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Belluno 0 - 1 Azy based nano Bo 0 - 1
ITA S4 20:30 FT Trento 2 - 0 AC Este 2 - 0
ITA S4 20:30 FT Union Feltre Asd 1 - 2 GSD Ambrosiana 0 - 1
ITA S4 20:30 FT US Pianese 3 - 1 ASD Flaminia Civita Castellana 3 - 0
ITA S4 20:55 FT FB Brindisi 1912 0 - 1 Real Agro Aversa 0 - 1
AGB LE 21:00 FT Cuando Cubango 0 - 1 Bravos do Maquis 0 - 0
ISL 21:00 FT Odisha FC 1 - 6 Mumbai City 1 - 4
INT CF 21:00 FT IK Sirius FK 2 - 6 Djurgardens 0 - 3
CYP Cup 21:00 FT Karmiotissa Polemidion 1 - 2 Anorthosis Famagusta FC 0 - 1
IRQ D1 21:00 FT Al Zawraa 1 - 0 Al Shorta 0 - 0
ITA S4 21:00 FT Chieri 1 - 2 Sestri Levante 1 - 1
GER Reg 21:30 FT FC Giessen 0 - 2 SV Elversberg 0 - 1
AGB LE 21:30 FT Desportivo Huila 0 - 1 Sagrada Esperanca 0 - 1
SLO D1 21:30 FT NK Olimpija Ljubljana 0 - 0 Domzale 0 - 0
COL RL 21:45 FT Nacional de Electricos 3 - 0 Alianza Sur FC 1 - 0
SPA D3 22:00 FT Numancia 0 - 2 Cultural Leonesa 0 - 0
CZE D1 22:00 FT Tescoma Zlin 2 - 1 Mlada Boleslav 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Wikki Tourist 2 - 1 Enugu Rangers International 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Enyimba 1 - 1 Akwa United 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Kano Pillars 1 - 0 Sunshine Stars FC 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Kwara United 1 - 1 Abia Warriors 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Nasarawa United 3 - 0 Ifeanyi Ubah 1 - 0
NGA PR 22:00 FT Plateau United 3 - 0 Jigawa Golden Stars 3 - 0
NGA PR 22:00 FT Warri Wolves FC 1 - 0 Rivers United 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Aduana Stars 2 - 1 Inter Allies 1 - 0
GHA D1 22:00 FT Medeama SC 2 - 0 Techiman City 1 - 0
GHA D1 22:00 FT WAFA 3 - 1 Karela United FC 2 - 1
GHA D1 22:00 FT Ebusua Dwarfs 1 - 0 King Faisal 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Liberty Professionals 0 - 1 Accra Hearts of Oak 0 - 0
HUN Cup 22:00 FT Debrecin VSC 1 - 1 Bodajk FC Siofok 1 - 0
HUN Cup 22:00 FT Videoton Puskas Akademia 1 - 2 Ujpesti 0 - 1
SAPL D1 22:00 FT Supersport United 1 - 1 Orlando Pirates 0 - 1
ITA YL B 22:00 FT Napoli(U19) 0 - 2 Pescara U20 0 - 0
POR D3 22:00 FT Lusitanos 0 - 0 Lusitania 0 - 0
SPA LU19 22:00 FT Real Madrid U19 2 - 1 Badazous U19 1 - 0
INT CF 22:00 FT Chelyabinsk 1 - 0 Dinamo Minsk 0 - 0
BEN L1 22:00 FT Dynamique Djougou 2 - 1 Takunnin FC 0 - 0
BEN L1 22:00 FT UPI-ONM FC 0 - 3 Requins de lAtlantique FC 0 - 1
NGA WL 22:00 FT Ibom Angels (W) 0 - 1 Nasarawa Amazons (W) 0 - 0
DRC SL 22:00 FT Racing Club de Brazzaville 0 - 1 AS Otoho 0 - 0
GRE D1 22:15 FT AEL Larisa 0 - 1 Lamia 0 - 1
QAT RL 22:15 FT Al Duhail U23 2 - 1 Al-Kharitiyath SC U23 0 - 0
QAT RL 22:15 FT Al-Khor SC U23 0 - 2 Al Gharafa U23 0 - 1
QAT RL 22:15 FT Al Wakra Reserves 3 - 1 Al Sailiya U23 2 - 1
HOL D1 22:30
FT Willem II 1 - 1 ADO Den Haag 0 - 0
Spain D4 22:30 FT San Rafael 1 - 3 Formentera 0 - 1
Spain D4 22:30 FT UCAM Murcia CF B 5 - 2 EDMF Churra 0 - 1
Spain D4 22:30 FT CD Mirandes B 2 - 0 G. Segoviana 0 - 0
SPA LU19 22:30 FT Kelme CF U19 0 - 1 UCAM Murcia U19 0 - 1
SPA LU19 22:30 FT Sabadell U19 2 - 1 Gimnastic Tarragona U19 0 - 0
CRO Cup 22:59 FT HNK Sibenik 0 - 2 Istra 1961 Pula 0 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Atletico Paso 4 - 1 Atletico Union Guimar 1 - 0
SPA D3 22:59 FT Racing de Ferrol 2 - 0 Celta vigo b 2 - 0
SPA D3 22:59 FT CD Guijuelo 0 - 1 Zamora CF 0 - 1
TUR D2 22:59 FT Akhisar Bld.Geng 0 - 1 Istanbulspor 0 - 1
HUN Cup 22:59 FT Szombathelyi Haladas 0 - 1 Varda SE 0 - 1
RUS FDH 22:59 FT Ukhta Tyumen Futsal 0 - 2 Novali Futsal 0 - 0
JOR ShC 22:59 FT Al-Jalil 1 - 0 AL Salt 1 - 0
PALL 22:59 FT Shabab Alsamu 1 - 2 Tubas 0 - 0
Spain D4 22:59 FT La Roda CF 0 - 2 CS Puertollano 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Tuoer De Cilliers 1 - 2 CD La Virgen Del Camino 0 - 2
POR D3 22:59 FT Belenenses B 0 - 0 Sporting CP B 0 - 0
SPA LU19 22:59 FT Alcorcon U19 1 - 0 UD Santa Marta U19 0 - 0
SPA LU19 22:59 FT SD San Jose U19 2 - 3 Mensajero U19 0 - 2
GFA D2 22:59 FT Latrikunda Utd 0 - 1 2nd Infantry Battalion Gambia 0 - 1
GFA D2 22:59 FT SK East BI 0 - 2 PSV Wellingara 0 - 1
Est WT 22:59 FT JK Welco Elekter 0 - 5 Tabasalu Charma 0 - 2
BFL 22:59 FT Sally Tas 2 - 0 RC Bobo Dioulasso 0 - 0
GFA D2 23:15 FT Steve Biko 1 - 2 Bombada FC 1 - 1
UEFACW 23:30 FT Italy (w) 12 - 0 Israel (w) 7 - 0
ISR D3 23:30 FT Maccabi Herzliya 1 - 2 FC Ironi Or Yehuda 0 - 0
SUI Cup 23:30 FT Grasshopper 2 - 0 Lausanne Sports 0 - 0
SLO D1 23:30 FT NK Publikum Celje 2 - 3 ASK Bravo Publikum 0 - 1
HUN Cup 23:30 FT Ferencvarosi TC 1 - 2 Fehervar Videoton 1 - 2
CYP Cup 23:30 FT APOEL Nicosia 1 - 1 Omonia Nicosia FC 0 - 0
image-top-scroll