Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 01-04-2021
SPA D2 00:00 FT Sabadell 2 - 2 Girona 2 - 1
SPA D2 00:00 FT Albacete 0 - 1 Castellon 0 - 0
GUA D1 00:00 FT Coban Imperial 3 - 2 CD Achuapa 2 - 0
ISR W1 00:00 FT Hapoel Raanana (w) 3 - 0 Maccabi Holon FC (w) 0 - 0
ENG YFAC 00:00 FT AFC Wimbledon U18 0 - 0 Tottenham Hotspur U18 0 - 0
GER D2 00:00 FT Berghofen s (w) 1 - 1 Arminia Bielefeld (w) 0 - 1
GUA D2 00:00 FT Club Aurora 0 - 1 C.S.D. Comunicaciones B 0 - 1
SER L W 00:00 FT ZFK Kolubara (w) 0 - 2 ZFK Sloga Zemun (w) 0 - 1
GUA D4 00:00 FT Manati FC 3 - 0 Rabinal 1 - 0
GUA D4 00:00 FT CSD Atlas Esquipulas 3 - 0 CSD Ipala 2 - 0
GUA D4 00:00 FT CSD San Pedro 2 - 2 Deportivo Ayutla 0 - 1
LUX D1 00:30 FT Progres Niedercorn 2 - 0 Racing Union Luxemburg 1 - 0
GER Reg 00:30 FT Preuben Munster 3 - 1 SV Straelen 2 - 1
LUX D1 00:30 FT FC Wiltz 71 1 - 2 Hostert 1 - 2
Lit II Lyga 00:30 FT FK Viltis Vilnius 1 - 1 FK FM Ateitis 0 - 0
SUI D3 00:30 FT Yverdon 3 - 1 Breitenrain 2 - 1
SPA FDH 01:00 FT DKV Seguros Zaragoza Indoor So 3 - 1 Paruro five foot 2 - 1
SPA FDH 01:00 FT F.C.Barcelona Futsal 1 - 0 Cordoba Futsal 1 - 0
BRA PE 01:00 FT Vitoria PE 2 - 1 Sete de Setembro PE 1 - 1
ENG YFAC 01:00 FT West Bromwich U18 2 - 1 Cardiff City U18 2 - 0
Spain D4 01:00 FT UD San Fernando 3 - 0 Union Viera 0 - 0
SPA LU19 01:00 FT SD San Jose U19 1 - 0 CF Laguna U19 1 - 0
SPA LU19 01:00 FT Llano del Moro U19 1 - 2 CD Ofra U19 0 - 0
ICPD D1 01:00 FT SOL FC Abobo 0 - 2 ASEC MIMOSAS 0 - 2
ENG FA WC 01:30 FT Kent Football (w) 1 - 1 Enfield Town (w) 1 - 0
BRA RJ 01:30 FT Macae 1 - 3 Nova Iguacu 1 - 1
ARG B M 01:30 FT Comunicaciones BsAs 2 - 3 Deportivo Merlo 1 - 0
BRA SE 01:30 FT Frei Paulistano 1 - 3 AD Confianca 1 - 2
SLV LFW 01:30 FT CD Aguila (w) 0 - 4 Sonsonate FC (w) 0 - 2
BRA CM 01:30 FT Iape 6 - 0 Americano Bacabal 3 - 0
BRA DF 01:30 FT SE do Gama 1 - 2 Brasiliense 0 - 0
INT CF 01:30 FT Solares 0 - 2 Racing B 0 - 2
WCPEU 01:45
FT Bosnia-Herzegovina 0 - 1 France 0 - 0
WCPEU 01:45
FT Greece 1 - 1 Georgia 0 - 0
WCPEU 01:45
FT Ukraine 1 - 1 Kazakhstan 1 - 0
WCPEU 01:45
FT Lithuania 0 - 2 Italy 0 - 0
WCPEU 01:45
FT Spain 3 - 1 Kosovo 2 - 0
WCPEU 01:45
FT Northern Ireland 0 - 0 Bulgaria 0 - 0
WCPEU 01:45
FT Andorra 1 - 4 Hungary 0 - 1
WCPEU 01:45
FT Austria 0 - 4 Denmark 0 - 0
WCPEU 01:45
FT England 2 - 1 Poland 1 - 0
WCPEU 01:45
FT Moldova 1 - 4 Israel 1 - 1
WCPEU 01:45
FT Germany 1 - 2 North Macedonia 0 - 1
WCPEU 01:45
FT San Marino 0 - 2 Albania 0 - 0
WCPEU 01:45
FT Scotland 4 - 0 Faroe Islands 1 - 0
WCPEU 01:45
FT Liechtenstein 1 - 4 Iceland 0 - 2
INT FRL 01:45
FT Switzerland 3 - 2 Finland 1 - 2
BRA PA 01:45 FT Altos/PI 0 - 4 4 de Julho 0 - 2
BRA CCD1 02:00 FT Juventus SC 3 - 2 Joinville SC 1 - 1
Bra PL 02:00 FT Cianorte PR 1 - 0 Toledo Colonia Work PR 1 - 0
Bra PL 02:00 FT Operario Ferroviario PR 1 - 0 Rio Branco PR 0 - 0
INT CF 02:00 FT Philadelphia Union 2 - 0 DC United 2 - 0
GUA D2 02:00 FT Coatepecano IB 2 - 1 Suchitepequez 1 - 1
GUA D2 02:15 FT Chimaltenango FC 0 - 0 Siquinala FC 0 - 0
BRA MT 02:30 FT Nova Mutum EC 1 - 1 Cuiaba 0 - 0
BRA CA 02:30 FT Atletico Cliper Clube 2 - 4 Amazonas FC 0 - 1
BRA RJ 03:00 FT Botafogo RJ 1 - 1 Madureira 0 - 1
GUA D1 03:00 FT Santa Lucia Cotzumalguapa 1 - 0 Malacateco 0 - 0
ECU D1 03:00 FT Sociedad Deportiva Aucas 3 - 3 Delfin SC 1 - 1
NIC U20 03:00 FT Walter Ferretti U20 5 - 0 Jalapa U20 3 - 0
BRA MT 03:00 FT Uniao Rondonopolis MT 7 - 0 Gremio Sorriso 4 - 0
COL D1 03:30 FT America de Cali 2 - 1 Millonarios 0 - 1
PER D1 03:30 FT Inti Gas Deportes 3 - 0 Sport Huancayo 1 - 0
CRC D1 04:00 FT Santos De Guapiles 3 - 1 Sporting San Jose 0 - 1
SLV D1 04:00 FT Atletico Marte 0 - 1 Once Municipal 0 - 0
PRL 04:00 FT Alianza FC Panama Reserves 2 - 0 Champions FC Academy 2 - 0
PRL 04:00 FT CD Centenari 1 - 3 Costa Del Este Reserves 0 - 2
GUA D2 04:00 FT Nueva Concepcion 2 - 0 Puerto San Jose 1 - 0
GUA D2 04:00 FT Plataneros La Blanca 3 - 2 Quiche FC 2 - 0
GUA D2 04:00 FT CSYD Carcha 1 - 2 Deportivo Mictlan 1 - 1
SLV LFW 04:00 FT AD Isidro Metapan (w) 2 - 0 Santa Tecla (w) 0 - 0
HON LDA 04:00 FT FC Brasilia Rio Lindo 4 - 1 Villanueva FC 3 - 0
HON LDA 04:00 FT FC Santa Rosa La Masica 3 - 1 Bucaneros FC 1 - 0
INT CF 04:00 FT Deportivo Ocotal U20 0 - 2 CD Junior de Managua U20 0 - 1
SLV D1 04:30 FT Aguila 4 - 0 CD Sonsonate 2 - 0
GUA D2 04:30 FT Deportivo Mixco 1 - 0 CSD Sayaxche 1 - 0
HON LDA 04:50 FT Parrillas One 2 - 2 Lone FC 0 - 2
BRA CCD1 05:00 FT Figueirense 3 - 0 Hercilio Luz SC 2 - 0
NIC U20 05:00 FT Diriangen U20 0 - 1 Juventus Managua U20 0 - 1
PRL 05:00 FT SD Atletico Nacional 2 - 1 Veraguas FC Reserves 0 - 0
BRA LNA 05:00 FT Mario Mendez FC 3 - 2 Udelas FC 0 - 1
BRA CBD 05:30 FT Bahia de Feira BA 1 - 1 Vitoria BA 1 - 0
BRA CNF 05:30 FT Ceara 2 - 0 Centro Sportivo Alagoano 1 - 0
ECU D1 05:30 FT Guayaquil City 4 - 1 Orense SC 1 - 0
COL D1 05:40 FT Envigado FC 3 - 0 Patriotas FC 1 - 0
MEX D2 06:00 FT Tlaxcala FC 1 - 0 Cancun FC 1 - 0
NIC D1 06:00 FT Walter Ferretti 4 - 0 Jalapa 0 - 0
BRA CGD1 06:00 FT Internacional RS 0 - 0 Sao Jose PoA RS 0 - 0
BRA CGD1 06:00 FT Ypiranga(RS) 1 - 0 Brasil de Pelotas 1 - 0
INT CF 06:00 FT Tampa Bay Rowdies 0 - 1 Nashville 0 - 1
URU D1 06:10 FT Rentistas 1 - 1 Liverpool URU 0 - 0
ARG D1 06:15 FT Velez Sarsfield 2 - 3 Banfield 1 - 2
BRA RJ 07:00 FT Flamengo 3 - 0 Bangu 1 - 0
NIC D1 07:00 FT Deportivo Ocotal 2 - 1 CD Junior Managua 2 - 0
SLV D1 07:00 FT CD Chalatenango 1 - 0 Municipal Limeno 1 - 0
BRA CCD1 07:30 FT Criciuma 0 - 1 EC Prospera 0 - 0
BRA CNF 07:30 FT Santa Cruz PE 1 - 2 Sport Club Recife PE 0 - 1
BRA CA 07:35 FT Manaus (AM) 2 - 1 Sao Raimundo AM 1 - 0
BRA CCD1 08:00 FT Chapecoense SC 0 - 0 Brusque FC 0 - 0
BRA CGD 08:00 FT Goias 0 - 2 Jaragua EC 0 - 2
MEX D2 08:00 FT Venados FC 2 - 3 Mineros de Zacatecas 1 - 1
COL D1 08:00 FT Aguilas Doradas 2 - 2 Deportiva Once Caldas 1 - 1
NIC D1 08:00 FT Real Esteli 0 - 1 Real Madriz FC 0 - 0
NIC D1 08:00 FT Diriangen 4 - 2 Juventus Managua 2 - 1
HON D1 08:00 FT Lobos UPNFM 0 - 2 Honduras Progreso 0 - 1
ECU D1 08:00 FT Tecnico Universitario 0 - 2 Independiente Jose Teran 0 - 0
BRA CGD1 08:00 FT Sao Luiz(RS) 2 - 2 Gremio (RS) 1 - 1
MEX D3 08:00 FT Deportivo Cafessa 1 - 0 Deportivo Dongu 0 - 0
GUA D1 08:05 FT CSyD Sacachispas 2 - 1 Deportivo Sanarate 0 - 1
HON LDA 08:10 FT CA Independiente Siguatepeque 2 - 2 Atletico Choloma 0 - 0
SLV D1 08:30 FT A.D. Isidro Metapan 1 - 2 Santa Tecla 0 - 1
CRC D1 09:00 FT Deportivo Saprissa 1 - 1 Guadalupe FC 1 - 0
NIC D1 09:00 FT Managua FC 3 - 1 Chinandega FC 2 - 1
INT CF 09:00 FT LA Galaxy 1 - 4 New England Revolution 1 - 2
MEX D2 10:05 FT Tampico Madero 0 - 0 CF Atlante 0 - 0
AUS D1 13:35
FT Western United FC 2 - 1 Melbourne City 0 - 1
Nepal C 13:45 FT Sanogaucharan Youth 0 - 1 Khalibari Youth FC 0 - 1
NSW-N RL 14:00 FT Broadmeadow Magic Reserves 1 - 1 Newcastle Olympic FC Reserves 1 - 1
AUS SA CUP(W) 14:45 FT Adelaide City (w) 0 - 1 Fulham United (w) 0 - 1
UKR U21 15:00 FT Dnipro-1 U21 4 - 2 Lviv U21 2 - 2
A FFA Cup 15:00 FT Brindabella Blues FC 4 - 5 Wagga City Wanderers 2 - 1
A FFA Cup 15:00 FT Chatswood Rangers FC 3 - 10 Dulwich Hill SC 1 - 2
INT CF 15:15 FT Persik Kediri 0 - 1 PSS Sleman 0 - 1
VIE U19 15:30 FT college JMG U19 5 - 1 Khatoco Khanh Hoa U19 2 - 0
KAM SL 15:30 FT Angkor tiger FC 3 - 2 Tiffy Army FC 3 - 2
AUS D1 15:40
FT Central Coast Mariners 2 - 1 Adelaide United 0 - 0
NSW-N TPL 15:55 FT Broadmeadow Magic 2 - 1 Hamilton Olympic 1 - 1
GEO D2 16:00 FT FC Merani Tbilisi 0 - 0 WIT Georgia Tbilisi 0 - 0
GEO D2 16:00 FT FC Shevardeni 1 - 2 Merani Martvili 1 - 1
HUN U19A 16:00 FT Fehervar Videoton U19 3 - 0 Kecskemeti TE U19 0 - 0
GER D2 16:00 FT FFC Turbine Potsdam II (w) 3 - 0 Borussia Bocholt (w) 1 - 0
DEN D4 16:00 FT BSF 0 - 1 Tarnby FF 0 - 0
A FFA Cup 16:00 FT Frankston Pines 4 - 1 Epping City 2 - 1
A FFA Cup 16:00 FT Geelong Sc 1 - 3 Brunswick City 0 - 1
SPA WD2 16:00 FT UD Llanera (W) 2 - 3 Umia CF (w) 1 - 1
DAN U17 16:30 FT Brondby IFU17 4 - 1 Silkeborg IF U17 2 - 0
Spain D4 16:30 FT CD Villegas 0 - 1 CA River Ebro 0 - 1
AUS SA CUP(W) 16:45 FT West Adelaide (w) 0 - 0 Salisbury Inter (w) 0 - 0
Nepal C 16:45 FT Samajik Yuwa Club 1 - 0 Oasis Club 0 - 0
SPA FDH 17:00 FT Vaidepenas Futsal 4 - 5 EiPozo Murcia Turistica Futsal 0 - 1
TUR 3B 17:00 FT Turk Metal Kirikkale 1 - 0 Siirt Il Ozle Idaresi Spor 1 - 0
GEO D2 17:00 FT Baia Zugdidi 2 - 0 Chikhura Sachkhere 1 - 0
RUS D2 17:00 FT FK Leningradets 4 - 0 Luki Energiya 3 - 0
RUS D2 17:00 FT Strogino Moscow 0 - 2 Salyut-Energia Belgorod 0 - 1
RUS D2 17:00 FT Khimki (R) 2 - 0 Metallurg Vidnoye 2 - 0
POL WD1 17:00 FT APLG Gdansk (w) 0 - 4 Czarni Sosnowiec (w) 0 - 1
POL WD1 17:00 FT Row Rybnik (w) 1 - 2 MKS Olimpia Szczecin (w) 0 - 0
Spain D4 17:00 FT CA Cirbonero 4 - 0 CD Baztan 2 - 0
Spain D4 17:00 FT UDC Txantrea KKE 0 - 0 MRA Navarra 0 - 0
Spain D4 17:00 FT CD Beti Onak 2 - 4 Valle de Egues 1 - 0
Spain D4 17:00 FT Beti Kozkor KE 3 - 2 CD Corellano 2 - 2
Spain D4 17:00 FT CD Subiza 1 - 2 CD Huarte 1 - 0
Spain D4 17:00 FT AD Sabinanigo 1 - 1 CD Carinena 1 - 0
DEN D4 17:00 FT Avedore IF 0 - 4 Koge Nord FC 0 - 3
INT CF 17:00 FT Pogon Tczew (w) 1 - 1 KKP Stomil Olsztyn (w) 0 - 0
INT CF 17:00 FT SWD Wodzislaw Slaski (w) 1 - 3 UKS SMS II Lodz (w) 1 - 2
Spain D4 17:00 FT CD River Ega 1 - 2 UCD Burlades 1 - 1
Spain D4 17:00 FT CD Cantolagua 3 - 1 Fontellas 1 - 0
Spain D4 17:00 FT CD Cortes 2 - 2 Pena Sport 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Lourdes 1 - 0 Bidzala 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Murchante 1 - 0 Pena Azagresa 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Santanyi 2 - 0 Santa Catalina Atletico 0 - 0
DAN U17 18:00 FT FC Kobenhavn U17 5 - 1 Randers FC U17 3 - 0
TUR 3B 18:00 FT Bergama Belediyespor 1 - 1 Karaman Belediyesi Spor 1 - 1
TUR D3 18:00 FT Amedspor 1 - 1 Afjet Afyonspor 0 - 0
TUR D3 18:00 FT Hekimoglu Trabzon 1 - 1 Manisa BB Spor 0 - 1
RUS D2 18:00 FT Znamya Truda 3 - 1 Zenit-2 St.Petersburg 1 - 0
RUS D2 18:00 FT Dnepr Smolensk 1 - 3 Dinamo Moscow B 0 - 0
RUS D2 18:00 FT FK Khimik Novomoskovsk 1 - 2 Avangard 0 - 1
DEN D2 18:00 FT AB Copenhagen 4 - 0 BK Avarta 2 - 0
WAUS D1 18:00 FT Armadale SC 1 - 4 Sorrento F.C. 0 - 2
AZE D2 18:00 FT Turan Tovuz 2 - 1 Qarabag II 1 - 0
AZE D2 18:00 FT Qaradag Lokbatan 0 - 1 Keshla FK II 0 - 0
INT CF 18:00 FT FC Haka 0 - 1 TPS Turku 0 - 1
VIE U19 18:00 FT Dong Thap U19 2 - 1 Binh Dinh U19 1 - 1
SPA LU19 18:00 FT CF Juventud Laguna U19 1 - 3 Mensajero U19 0 - 0
Pol D4 18:00 FT Podlasie Biala Podlaska 0 - 2 Podhale Nowy Targ 0 - 1
DEN D4 18:00 FT Otterup 0 - 2 Ledoje-Smorum Fodbold 0 - 0
DEN D4 18:00 FT Kolding BK 0 - 3 Marienlyst 0 - 2
DEN D4 18:00 FT Frederikssund IK 4 - 1 Rishoj 0 - 0
INT CF 18:00 FT Delhi Students (W) 0 - 2 Royal (W) 0 - 0
INT CF 18:00 FT Growing Star (W) 3 - 0 Sudeva Delhi FC (W) 1 - 0
Syri D2 18:00 FT Al Nawair 2 - 0 Shorta Hama 1 - 0
UZB D1 18:15 FT FK Andijon 1 - 1 Mashal Muborak 1 - 1
WAUS D1 18:15 FT Bayswater City 1 - 0 Perth Glory (Youth) 0 - 0
INT CF 18:15 FT Persela Lamongan 1 - 1 Madura United 1 - 1
WAUS D1 18:30 FT Floreat Athena 2 - 1 Perth SC 1 - 0
WAUS D1 18:30 FT Inglewood United 0 - 2 ECU Joondalup 0 - 1
DEN D4 18:30 FT IF Skjold Sæby 2 - 3 Herning KFUM 0 - 1
DEN D4 18:30 FT Norresundby 1 - 2 Silkeborg KFUM 0 - 2
INT CF 18:30 FT KuPs 4 - 1 KPV 3 - 1
SPA LU19 18:30 FT Las Palmas U19 7 - 1 Puertos Las Palmas U19 6 - 1
DEN D2 19:00 FT Brabrand 0 - 0 Jammerbugt 0 - 0
DEN D2 19:00 FT Dalum 1 - 4 Thisted FC 0 - 3
TUR D3 19:00 FT Sancaktepe Belediye Spor 1 - 4 Inegolspor 0 - 3
TUR 3B 19:00 FT Aksarayspor 0 - 1 Yldrm Belediyesispor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Eyupspor 2 - 0 Turgutluspor 1 - 0
TUR D3 19:00 FT S.Urfaspor 1 - 2 Sariyer 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Usakspor 0 - 2 Gumushanespor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Kelkit Belediye Hurriyet 0 - 0 Kestel 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Kozan BLD.SPOR 2 - 3 Adiyamanspor 1 - 2
TUR D3 19:00 FT Erzincanspor 0 - 1 Corum Belediyespor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Belediye Vanspor 1 - 1 Bayburt Ozel Idare 1 - 0
TUR D3 19:00 FT Bursa Niluferspor AS 4 - 0 Mamak FK 2 - 0
TUR D3 19:00 FT Kastamonuspor 0 - 0 Sivas Dort Eylul Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Modafen Spor 2 - 1 Bayrampasa 1 - 1
TUR D3 19:00 FT Kirklarelispor 0 - 0 Serik Belediyespor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Muglaspor 0 - 0 Silivrispor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Pazarspor 2 - 3 Elazigspor 1 - 0
TUR D3 19:00 FT Ankarademirspor 3 - 0 Nigde Belediyespor 2 - 0
TUR 3B 19:00 FT Sultanbeyli 0 - 0 Duzcespor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Sakaryaspor 0 - 0 Pendikspor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Hacettepe SK 1 - 0 Zonguldak 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Tarsus Idman Yurdu 4 - 0 Kardemir Karabukspor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Anadolu Selcukluspor 1 - 0 Etimesgut Belediye Spor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Kahramanmarasspor 0 - 2 Kocaelispor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Bodrumspor 0 - 1 Kirsehir Koyhizmetleri 0 - 0
HUN U19A 19:00 FT Paksi SEU19 1 - 3 Ujpesti TE U19 0 - 1
IRN PR 19:00 FT Shahrdary Arak 0 - 0 Foolad Khozestan 0 - 0
RUS FDH 19:00 FT Norilsky Nickel Futsal 3 - 1 TTG-Ugra Yugorsk Futsal 2 - 1
IRQ D1 19:00 FT Arbil 1 - 1 AL Najaf 1 - 0
DEN D4 19:00 FT Union 3 - 1 Husum BK 1 - 1
FAR WD1 19:00 FT NSI Runavik (w) 2 - 3 Vikingur Gota (W) 1 - 1
INT CF 19:00 FT AC Oulu 3 - 1 Vaasa VPS 3 - 1
INT CF 19:00 FT Klubi 04 Helsinki 0 - 0 NJS 0 - 0
BLR RL 19:00 FT Neman Grodno Reserves 4 - 0 Dinamo Brest Reserves 0 - 0
AEGT YL 19:35 FT Acassuso U20 0 - 1 Deportivo Espanol U20 0 - 0
RUS D2 20:00 FT FK Kolomna 1 - 2 Zvezda Sint Petersburg 0 - 2
RUS D2 20:00 FT FK Ryazan 2 - 0 FK Kaluga 1 - 0
POL WD1 20:00 FT AZS UJ Krakow (w) 1 - 1 GKS Katowice (w) 1 - 0
UPL 20:00 FT Malaba youth Football 1 - 2 SC Villa 0 - 2
Zam SL 20:00 FT Nkana FC 2 - 2 Green Buffaloes 0 - 1
ITA S4 20:00 FT Lavagnese 2 - 2 USD Castellanzese 2 - 0
ITA S4 20:00 FT Vis Nova Giussano 1 - 2 Desenzano Calvina 0 - 1
ITA S4 20:00 FT Fossano Calcio 2 - 3 USD Pont Donnaz 0 - 3
ITA S4 20:00 FT SS Nola 1925 3 - 2 Carbonia 1 - 2
ITA S4 20:00 FT US Folgore Caratese 1 - 0 Sestri Levante 1 - 0
ITA S4 20:00 FT Team Altamura 1 - 0 Casarano 1 - 0
ITA S4 20:00 FT ASD Molfetta 1 - 1 FB Brindisi 1912 0 - 0
ITA S4 20:00 FT Gavorrano 2 - 0 US Pianese 1 - 0
ITA S4 20:00 FT Rimini 2 - 1 Mezzolara 2 - 1
ITA S4 20:00 FT Team Nuova Florida 3 - 3 Arzachena 2 - 1
ITA S4 20:00 FT ASD Sasso Marconi 3 - 2 ASD Pro Livorno 2 - 2
ITA S4 20:00 FT Ghivizzano 0 - 1 SSD Marignanese 0 - 0
ITA S4 20:00 FT Sammaurese 4 - 2 Aglianese 2 - 1
ITA S4 20:00 FT Tritium 0 - 1 Seregno 0 - 0
ITA S4 20:00 FT San Donato Tavarnelle 2 - 1 Foligno Calcio 0 - 0
ITA S4 20:00 FT FC Savoia 1908 4 - 3 Latina 2 - 1
ITA S4 20:00 FT Castelnuovo 0 - 1 FC Matese 0 - 0
ITA S4 20:00 FT GSD Ambrosiana 4 - 1 ASD Manzanese 3 - 1
ITA S4 20:00 FT Cittanovese 1 - 1 Rotonda 1 - 0
ITA S4 20:00 FT Arconatese 2 - 1 ACSD Saluzzo 2 - 1
ITA S4 20:00 FT San Nicolo Notaresco 1 - 2 Nuovo Campobasso 1 - 2
ITA S4 20:00 FT Santa Maria 3 - 2 ASD San Luca 3 - 1
ITA S4 20:00 FT Cjarlins Muzane 2 - 2 US Adriese 0 - 0
ITA S4 20:00 FT Legnano 2 - 0 Borgosesia 1 - 0
ITA S4 20:00 FT Scandicci 0 - 3 L'Aquila 0 - 3
ITA S4 20:00 FT Delta Porto Tolle 0 - 2 ASD Caldiero Terme 0 - 1
ITA S4 20:00 FT Lentigione 4 - 0 Prato 3 - 0
ITA S4 20:00 FT Scanzorosciate 0 - 1 Virtus Ciserano Bergamo 0 - 0
ITA S4 20:00 FT ASD Cannara 1 - 1 AS Ostia Mare 1 - 1
ITA S4 20:00 FT AC Este 1 - 2 Luparense FC 0 - 1
ITA S4 20:00 FT Ponte San Pietro 3 - 1 ASD Brusaporto 1 - 0
ITA S4 20:00 FT SCD Progresso Calcio 1 - 0 ASD Seravezza Calcio 0 - 0
ITA S4 20:00 FT ASD Grassina 1 - 1 ASD Flaminia Civita Castellana 1 - 0
ITA S4 20:00 FT Messina 5 - 1 Roccella 1 - 1
ITA S4 20:00 FT Portici 1906 0 - 2 USD Bitonto 0 - 2
ITA S4 20:00 FT ASD Lornano Badese 1 - 2 UC Sinalunghese 0 - 1
ITA S4 20:00 FT Rende 0 - 0 ASD Paterno 0 - 0
ITA S4 20:00 FT Taranto Sport 1 - 0 FBC Gravina 1 - 0
EGY D2 20:00 FT El Olympi 3 - 2 EI Raja Marsa Matruh 1 - 1
EGY D2 20:00 FT Baladiyet El Mahallah 0 - 0 El Hammam 0 - 0
EGY D2 20:00 FT Haras El Hedoud 1 - 1 Maleyet El Zayiat 0 - 0
EGY D2 20:00 FT Kafr El Shaikh 0 - 1 Bani Ebaid 0 - 0
EGY D2 20:00 FT El Mansoura 0 - 1 Pharco 0 - 1
EGY D2 20:00 FT Ala ab Damanhour 1 - 1 Sporting Alexandria 0 - 0
Uganda D 2 20:00 FT Kigezi Homeboys FC 1 - 1 Ndejje University 0 - 0
Uganda D 2 20:00 FT Kataka FC 1 - 0 Gaddafi FC 1 - 0
Uganda D 2 20:00 FT Maroons 0 - 0 Arua Hill SC 0 - 0
Uganda D 2 20:00 FT Terrazo and Tiles FC 1 - 3 Proline FC 0 - 0
EGY D2 20:00 FT Matroh 0 - 3 Abo Qair Semads 0 - 1
FAR D2 20:00 FT B36 Torshavn II 2 - 2 AB Argir 1 - 1
ITA S4 20:00 FT A.C. Crema 1908 1 - 2 Villa dAlme Valbrembana 0 - 0
ITA S4 20:00 FT ASD Imperia 2 - 1 SC Caronnese 1 - 0
ITA S4 20:00 FT Sangiovannese 3 - 1 Tiferno Lerchi 2 - 1
ITA S4 20:00 FT Trento 2 - 2 AC Mestre 1 - 1
ITA S4 20:00 FT Union Feltre Asd 0 - 1 ASD San Giorgio-Sedico 0 - 0
ITA S4 20:00 FT Audace Cerignola 4 - 1 AZ Picerno ASD 1 - 0
ITA S4 20:00 FT Cassino 0 - 2 Vis Artena 0 - 0
ITA S4 20:00 FT A.S Andria Bat 4 - 0 Real Agro Aversa 2 - 0
ITA S4 20:00 FT Giulianova 2 - 2 Asd Pineto Calcio 0 - 1
Uganda D 2 20:10 FT Blacks Power FC 2 - 0 Paidha Black Angels 0 - 0
RUS D2 20:30 FT Kvant Obninsk 0 - 1 Sokol 0 - 0
UZB D1 20:30 FT Sogdiana Jizak 2 - 1 Termez Surkhon 0 - 1
ITA S4 20:30 FT APDC Chions 0 - 0 Virtus Bolzano 0 - 0
INT CF 20:30 FT Orleta Radzyn Podlaski 7 - 0 Hetman Zamosc 2 - 0
INT CF 20:45 FT Al Mooj 1 - 2 City FC 0 - 0
BRA MG 21:00 FT Uberlandia MG 1 - 2 America MG 0 - 1
Por U23 21:00 FT Rio Ave U23 0 - 1 Coimbra EC U23 0 - 1
Por U23 21:00 FT Vitoria Guimaraes U23 2 - 2 Boavista U23 0 - 1
POL WD1 21:00 FT UKS Lodz (w) 2 - 0 KKP Bydgoszcz (w) 1 - 0
GER D2 21:00 FT FFC Frankfurt II (w) 1 - 2 Ingolstadt 04 (w) 1 - 0
Pol D4 21:00 FT Rekord Bielsko-Biala 3 - 0 Miedz Legnica II 1 - 0
FAR WD1 21:00 FT KI Klaksvikar (w) 0 - 0 HB Torshavn (w) 0 - 0
CRO D2 21:30 FT NK Solin 2 - 2 Radnik Sesvete 1 - 2
IRQ D1 21:30 FT Al Zawraa 2 - 0 Naft Al Junoob 2 - 0
INT CF 21:30 FT Polonia Sroda Wlkp (w) 1 - 0 Rekord Bielsko Biala (w) 1 - 0
SPA D2 22:00 FT RCD Espanyol 4 - 0 Fuenlabrada 3 - 0
RUS D2 22:00 FT Torpedo Vladimir 0 - 2 FC Tver 0 - 1
RUS D2 22:00 FT Metallurg Lipetsk 1 - 2 FK Znamya Noginsk 1 - 1
POL D1 22:00 FT Gornik Leczna 3 - 0 Chrobry Glogow 0 - 0
GER Reg 22:00 FT Bonner 2 - 0 Monchengladbach AM. 0 - 0
GER Reg 22:00 FT Sportfreunde Lotte 1 - 1 SV Rodinghausen 0 - 1
POL WD1 22:00 FT WKS Slask Wroclaw (w) 0 - 7 GKS Gornik Leczna (w) 0 - 2
HUN U19B 22:00 FT Dunaujvaros PASE U19 7 - 5 Budai FC U19 3 - 3
Spain D4 22:00 FT CDFC La Calzada 0 - 0 Yague CF 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Tudelano 0 - 1 Calahorra B 0 - 0
SPA WD2 22:00 FT Olimpico de Leon (W) 3 - 0 EMF Fuensalida (W) 2 - 0
Spain D4 22:00 FT AD Almudevar 2 - 0 CD Valdefierro 0 - 0
BEN L1 22:10 FT Eternel FC 1 - 1 UPI-ONM FC 0 - 1
NGA NL 22:15 FT NAF FC 1 - 1 Gombe United 0 - 1
QAT D2 22:30 FT Al Nasa(QAT) 1 - 0 Al Markhiya 0 - 0
KSA D1 22:30 FT Al Sahel 1 - 2 Al-adalh 0 - 1
INT CF 22:30 FT MP MIKELI 2 - 0 JIPPO 1 - 0
SEN C 22:30 FT Africa Promo Foot 1 - 2 AS Dakar Sacre Coeur 0 - 0
QAT RL 22:30 FT Al-Arabi Doha (R) 2 - 0 Al Duhail U23 0 - 0
QAT RL 22:30 FT Al-Kharitiyath SC U23 2 - 1 Al-Ahli Doha U23 2 - 0
POL D1 22:40 FT GKS Tychy 1 - 0 Arka Gdynia 1 - 0
KSA D1 22:55 FT Al-Feiha 2 - 1 AL-Rbeea Jeddah 2 - 0
KSA D1 22:55 FT Najran SC 1 - 0 Al-Nojoom 0 - 0
KSA D1 22:59 FT Al-Hazm 4 - 1 AL-jeel 2 - 0
Por U23 22:59 FT Cova Piedade U23 0 - 2 Portimonense U23 0 - 0
Por U23 22:59 FT Sporting Lisbon Sad U23 0 - 1 Benfica U23 0 - 1
GFA D2 22:59 FT Gunjur United 2 - 1 SK East BI 2 - 1
GFA D2 22:59 FT Steve Biko 1 - 2 Jam City 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Arroyo Club Polideportivo 1 - 0 EMD Aceuchal 0 - 0
SLV LFW 22:59 FT Alianza FC San Salvador (w) 1 - 0 CD Fas Asdefuf (w) 0 - 0
ISR W1 23:20 FT AS Tel Aviv University (w) 1 - 2 Bnot Netanya (w) 1 - 1
ROM D2 23:30 FT CS Mioveni 0 - 0 Universitatea Craiova 0 - 0
It CP3 23:30 FT Potenza Calcio U19 0 - 2 Cavese U19 0 - 1
SEN C 23:30 FT Renaissance Dakar 1 - 0 Pikine 1 - 0
image-top-scroll