Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 02-04-2021
SPA FDH 00:00 FT Inter Movistar Futsal 5 - 3 Jaen Paraiso Interior Futsal 2 - 2
ISR W1 00:00 FT Ironi Ramat Hasharon (w) 0 - 0 Maccabi Hadera (w) 0 - 0
SPA D2 00:00 FT Mallorca 1 - 0 Leganes 1 - 0
SWE Cup 00:00 FT Hammarby 1 - 1 Trelleborgs FF 1 - 0
UEFA WUC 00:00 FT FC Rosengard (w) 0 - 1 Bayern Munchen (w) 0 - 1
SPA LU19 00:00 FT Arenas Club de Getxo U19 1 - 1 Real Sociedad U19 1 - 0
SEN C 00:00 FT ASC Port Autonome 1 - 1 US Ouakam Dakar 1 - 0
ISR W1 00:30 FT Maccabi Emekheifer (w) 1 - 1 Maccabi Kiryat Gat (w) 1 - 0
ISR W1 00:30 FT Hapoel Petah Tikva (w) 2 - 2 Hapoel Beer Sheva (w) 1 - 0
ISR CL 00:30 FT Moadon Sport Roch Tel Aviv 0 - 1 Beitar Ramat Gan 0 - 0
ICPD D1 01:00 FT ES Bafing 1 - 1 Africa Sports 1 - 0
SPA WD2 01:00 FT Zaragoza CFF II (W) 1 - 3 CD Riudoms W 0 - 2
SEN C 01:00 FT CNEPS 0 - 1 Generation Foot 0 - 1
BRA MG 01:30 FT Pouso Alegre 3 - 0 Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT 1 - 0
BRA RJ 01:30 FT Resende-RJ 0 - 1 Portuguesa RJ 0 - 0
BRA CNF 01:30 FT Treze Campina Grande PB 1 - 0 Botafogo PB 0 - 0
ECU D2 01:30 FT Cumbaya FC 2 - 1 CD Puerto Quito 0 - 1
SCO L1 01:45 FT East Fife 1 - 0 Clyde 1 - 0
SCO L1 01:45 FT Dumbarton 0 - 1 Airdrie United 0 - 0
BRA CCD1 02:00 FT Concordia AC 1 - 3 Metropolitano SC 0 - 0
BRA CGD 02:00 FT Gremio Anapolis 3 - 0 katalang BA 1 - 0
BRA CGD 02:00 FT Aparecidense GO 1 - 0 Ipora EC 1 - 0
BRA CGD 02:00 FT Goianesia GO 0 - 1 Vila Nova 0 - 0
BRA CGD 02:00 FT Itumbiara EC GO 0 - 3 Atletico Clube Goianiense 0 - 2
Bra PL 02:00 FT Azuriz FC 3 - 0 Gremio Metropolitano Maringa 1 - 0
Bra PL 02:00 FT Cascavel CR 3 - 3 Cascavel PR 2 - 1
BRA MG 02:00 FT Cruzeiro (MG) 0 - 0 Tombense 0 - 0
BRA MG 02:00 FT CA Patrocinense 1 - 0 Boa Esporte Clube 0 - 0
SPA D2 02:00 FT Las Palmas 6 - 1 CD Lugo 3 - 1
BRA SM 02:00 FT Novoperario MS 0 - 6 EC Aguia Negra 0 - 3
BRA D4 02:00 FT Palmas 5 - 1 Araguacema TO 2 - 1
SPA D2 02:30 FT Real Zaragoza 0 - 0 FC Cartagena 0 - 0
BRA CA 02:30 FT Princesa AM 1 - 1 Nacional(AM) 0 - 1
BRA CA 02:30 FT EC Iranduba 2 - 3 Joao Carlos(JC) AM 2 - 1
BRA CUP 03:00 FT Luverdense 1 - 2 Bragantino 1 - 1
BRA MT 03:00 FT CEO Varzeagrandense 3 - 1 Pocone MT 0 - 1
BRA MG 03:30 FT COIMBRA ESPORTE CLUBE LTDA (MG) 1 - 0 Athletic Club MG 0 - 0
BRA MG 03:30 FT Caldense MG 2 - 1 Atletico Mineiro 0 - 1
ECU D2 03:30 FT Chacaritas SC 2 - 0 Gualaceo SC 0 - 0
BRA RJ 04:00 FT Volta Redonda 3 - 1 Boavista F.C 1 - 0
GUA D1 04:00 FT Guastatoya 0 - 0 CSD Municipal 0 - 0
SLV D1 04:15 FT CD FAS 3 - 2 Alianza San Salvador 1 - 0
SLV D1 04:30 FT Luis Angel Firpo 2 - 0 Jocoro FC 1 - 0
PAR D1 05:15 FT River Plate (PAR) 0 - 2 12 de Octubre 0 - 0
BRA CCD1 05:30 FT Avai FC SC 0 - 0 Marcilio Dias SC 0 - 0
ECU D1 05:30 FT Universidad Catolica 1 - 1 Macara 1 - 0
COL D1 06:00 FT Boyaca Chico 2 - 0 Alianza Petrolera 1 - 0
BRA CGD1 06:00 FT EC Pelotas(RS) 0 - 2 Esportivo RS 0 - 2
BRA CGD1 06:00 FT Novo Hamburgo RS 3 - 0 Caxias RS 1 - 0
BRA CGD1 06:00 FT Juventude 1 - 0 Aimore RS 1 - 0
Mex MFW 06:00 FT Saint Louis Athletica (w) 1 - 2 Atlas (w) 1 - 2
NZDW 06:30 FT Nomads United Reserves (w) 1 - 16 Coastal Spirit (w) 0 - 7
GUA D1 07:00 FT C.S.D. Comunicaciones 0 - 0 Antigua GFC 0 - 0
BOL D1 07:00 FT Real Tomayapo 0 - 0 Real Potosi 0 - 0
PAR D1 07:30 FT FC Nacional Asuncion 2 - 0 Guarani CA 0 - 0
INT CF 07:30 FT CA 9 de Julio Rafaela 9 - 0 Deportivo Tacural 3 - 0
INT CF 07:30 FT Atletico Rafaela 3 - 1 Penarol De Rafaela 2 - 1
ECU D1 08:00 FT Olmedo Riobamba 2 - 3 Club Sport Emelec 1 - 1
NZM SL 08:00 FT Christchurch United 1 - 1 Cashmere Technical 0 - 0
COL D1 08:05 FT La Equidad 2 - 5 Deportivo Cali 0 - 1
CPL 08:30 FT Western Suburbs 1 - 4 Miramar Rangers 1 - 2
CPL 09:00 FT Waterside Karori 2 - 1 Wainuiomata AFC 0 - 0
CPL 09:00 FT Wellington Olympic 1 - 0 Wairarapa United 1 - 0
CPL 09:00 FT Petone FC 1 - 5 Lower Hutt City 0 - 3
INT CF 09:00 FT Auckland City 3 - 1 Manukau United 2 - 0
MEX D2 10:00 FT Leones Negros 3 - 1 Celaya FC 0 - 1
AB U20 L 10:00 FT Marconi Stallions U20 1 - 2 Wollongong Wolves U20 0 - 1
NSW-N TPL 10:30 FT Lambton Jarvis 0 - 2 Edgeworth Eagles FC 0 - 1
AUS NSW 12:00 FT Marconi Stallions 2 - 2 Wollongong Wolves 2 - 1
AUS NSW PL 12:30 FT Belmont Swansea United SC 5 - 0 Wallsend 0 - 0
A FFA Cup 13:00 FT Whittlesea United 2 - 4 Langwarrin 2 - 0
AB U20 L 13:00 FT Manly United U20 1 - 0 Sydney FC U20 1 - 0
Nepal C 13:45 FT Planning Boys United 4 - 0 Sanepa Club 2 - 0
WIE W U19 14:00 FT Son La U19 (w) 0 - 1 CLB TPHCM (w) U19 0 - 0
AUS D1 14:05
FT FC Macarthur 2 - 0 Perth Glory 2 - 0
AUS NSW 15:05 FT Manly United 2 - 0 Sydney FC (Youth) 0 - 0
INT CF 15:15 FT Persita Tangerang 1 - 1 Bali United 0 - 1
CZE W1 15:30 FT Slovan Liberec (w) 0 - 5 Sparta Praha (w) 0 - 1
VIE U19 15:30 FT PVF Vietnam U19 3 - 2 Hoang Anh Gia Lai U19 1 - 1
IND WL 15:30 FT Hindustan FC (W) 1 - 0 Frontier FC (W) 0 - 0
MAS PL 15:45 FT PKNP FC 4 - 3 Selangor PKNS 2 - 2
UKR U21 16:00 FT Desna Chernihiv U21 1 - 2 Olimpic Donetsk U21 0 - 0
CZE W1 16:00 FT FC Viktoria Plzen (w) 0 - 8 Slavia Praha (w) 0 - 5
ISR CL 16:00 FT Hapoel Sandala Gilboa 0 - 3 Hapoel Beit She'any 0 - 1
ALG U21 16:00 FT NC Magra U21 0 - 1 CR Belouizdad U21 0 - 0
A FFA Cup 16:00 FT Northcote City 1 - 0 Doveton 0 - 0
WIE W U19 16:15 FT Than KSVN (w) U19 0 - 2 Ha Noi (w) U19 0 - 1
ISR CL 16:20 FT Otzma FC Holon 3 - 1 Hapoel Pardesiyah Noam 1 - 0
Spain D4 16:30 FT Villanueva 3 - 2 Tamar Ritter 1 - 2
ISR CL 16:30 FT Shimshon Tel Aviv 2 - 2 SC Bnei Yaffo Ortodoxim 1 - 0
Nepal C 16:45 FT Birgunj Youth Academy 0 - 0 Manohara United Club 0 - 0
VIE D1 17:00 FT SHB Da Nang 2 - 0 T T Hanoi 1 - 0
GEO D2 17:00 FT FC Sioni Bolnisi 2 - 0 Gareji Sagarejo 1 - 0
RUS D2 17:00 FT Rodina Moskva 1 - 2 Dolgiye Prudy 0 - 0
RUS D2 17:00 FT SY Sakhalinsk 1 - 1 Saturn Moscow 1 - 1
JPN D1 17:00 FT Cerezo Osaka 1 - 0 Sagan Tosu 0 - 0
VIE D2 17:00 FT Ba Ria Vung Tau FC 1 - 1 Huda Hue 0 - 1
ENG YFAC 17:00 FT Swansea City U18 0 - 1 Middlesbrough U18 0 - 0
Spain D4 17:00 FT CD Azuaga 2 - 2 UP Plasencia 2 - 0
Spain D4 17:00 FT CD Robres 2 - 0 UD Fraga 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Silva SD 1 - 4 CD Estradense 1 - 1
Spain D4 17:00 FT CE Europa 2 - 1 Santfeliuenc FC 0 - 0
Spain D4 17:00 FT CF Montanesa 0 - 1 UE Castelldefels 0 - 1
Spain D4 17:00 FT Pobla De Mafumet CF 4 - 1 Igualada 1 - 0
ALG WL 17:05 FT CF Akbou(w) 1 - 1 FC Constantine(w) 0 - 0
ALG WL 17:05 FT JF Khroub(w) 4 - 1 MZ Biskra (w) 3 - 0
KOR D1 17:30 FT Pohang Steelers 0 - 0 Daegu FC 0 - 0
Kyr TL 17:30 FT Dordoi-Dynamo Naryn 4 - 1 FC Ilbirs 1 - 1
INT CF 17:30 FT Cherno More Varna 2 - 0 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1 - 0
ISR CL 17:30 FT Maccabi Ironi Netivot 0 - 1 MS Hapoel Lod 0 - 1
ISR CL 17:30 FT Maccabi Ironi Sderot 3 - 0 FC Beitar Yavne 0 - 0
ISR CL 17:45 FT Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 6 - 1 Hapoel Ironi Gedera 1 - 1
ARM D2 18:00 FT Lernayin Artsakh 3 - 2 Urartu II 1 - 0
DAN U19 18:00 FT BrondbyU19 0 - 2 Silkeborg U19 0 - 0
CZE W1 18:00 FT Dukla Prague (w) 3 - 2 Horni Herspice (w) 1 - 0
VIE D1 18:00 FT XM Hai Phong FC 0 - 2 Hoang Anh Gia Lai 0 - 1
GEO D2 18:00 FT FC Metalurgi Rustavi 0 - 0 FC Gagra 0 - 0
RUS D2 18:00 FT FC Murom 3 - 0 Zvezda Irkutsk 0 - 0
UKR U21 18:00 FT FC Mariupol U21 1 - 2 Inhulets Petrove U21 1 - 0
RUS D1 18:00 FT FK Krasnodar 2 1 - 0 Chertanovo Moscow 0 - 0
GEO D1 18:00 FT Samgurali Tskh 0 - 1 Samtredia 0 - 0
POL D2 18:00 FT Stal Rzeszow 2 - 2 Stargard Szczecinski 0 - 0
SWE D1 SN 18:00 FT Tvaakers IF 1 - 1 Torns IF 0 - 1
SWE D1 SN 18:00 FT Brommapojkarna 2 - 0 Karlstad BK 0 - 0
AZE D2 18:00 FT PFC Neftchi II 7 - 0 FK MOIK Baku 2 - 0
AZE D2 18:00 FT Sabah II 3 - 4 Zaqatala FK 1 - 1
Spain D4 18:00 FT CD Vera 0 - 1 Tenisca 0 - 0
ISR CL 18:00 FT Beitar Ironi Kiryat Gat 1 - 1 Hapoel Merhavim 1 - 1
IND WL 18:00 FT Hans WFC (w) 4 - 0 Eves SC (W) 1 - 0
Syri D2 18:00 FT Al-Majd Damascus 2 - 2 Al-Mohafza 1 - 0
VIE U19 18:05 FT Becamex Binh Duong U19 2 - 1 Song Lam Nghe An U19 1 - 0
UZB D1 18:15 FT Kuruvchi Kokand Qoqon 0 - 0 Kuruvchi Bunyodkor 0 - 0
ENG Conf 18:15 FT Notts County 1 - 0 Wrexham 0 - 0
IDN MC 18:15 FT Persib Bandung 2 - 1 Persiraja Aceh 1 - 0
ENG L1 18:30 FT Doncaster Rovers 0 - 1 Charlton Athletic 0 - 1
ENG YFAC 18:30 FT Chelsea U18 2 - 0 AFC Fylde U18 0 - 0
ISR CL 18:30 FT Maccabi Ironi Yafia 1 - 0 Beitar Nahariya 0 - 0
ENG PU23 19:00 FT Reading U23 0 - 2 Sunderland U23 0 - 1
CZE W1 19:00 FT Pardubice (w) 0 - 1 Slovacko (w) 0 - 0
ISR D2 19:00 FT Kafr Qasim 3 - 0 Hapoel Rishon Lezion 1 - 0
ISR D2 19:00 FT Sectzya Nes Ziona 0 - 2 Hapoel Katamon Jerusalem 0 - 0
ISR D2 19:00 FT Hapoel Natzrat Illit 1 - 0 Hapoel Umm Al Fahm 1 - 0
ISR D2 19:00 FT Hapoel Akko 2 - 2 Hapoel Raanana 2 - 1
ISR D2 19:00 FT Hapoel Iksal 0 - 2 Ironi Nir Ramat HaSharon 0 - 1
ISR D2 19:00 FT Hapoel Kfar Shalem 2 - 2 Hapoel Afula 2 - 1
ISR D2 19:00 FT Hapoel Petah Tikva 2 - 1 Beitar Tel Aviv Ramla 2 - 0
ISR D2 19:00 FT Hapoel Ramat Gan 2 - 1 Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0
ENG L2 19:00 FT Bolton Wanderers 0 - 0 Colchester United 0 - 0
ENG Conf 19:00 FT Hartlepool United 2 - 1 Dagenham Redbridge 1 - 1
ENG L2 19:00 FT Scunthorpe United 0 - 0 Crawley Town 0 - 0
POL D2 19:00 FT Bytovia Bytow 1 - 2 Garbarnia Krakow 1 - 0
SWE D1 SN 19:00 FT Lunds BK 1 - 1 Osterlen FF 0 - 1
POL WD1 19:00 FT KKPK Medyk Konin (w) 3 - 0 Biedrzychowice (w) 1 - 0
INT CF 19:00 FT Degerfors IF 2 - 1 GAIS 1 - 0
INT CF 19:00 FT IFK Goteborg 3 - 3 Huanamo 1 - 2
INT CF 19:00 FT Elfsborg 0 - 1 Halmstads 0 - 0
BWPL 19:00 FT FK Minsk (w) 16 - 0 Lokomotiv Vitebsk (w) 9 - 0
IRQ D1 19:00 FT Al-Naft 0 - 1 Naft Alwasat 0 - 0
IRQ D1 19:00 FT Zakho 1 - 0 Al-Hudod 0 - 0
IRQ D1 19:00 FT Al Qasim Sport Club 1 - 2 Al Quwa Al Jawiya 0 - 0
INT CF 19:00 FT Pitea IF (w) 2 - 2 Djurgardens (w) 0 - 1
Pol D4 19:00 FT Unia Skierniewice 4 - 0 Jagiellonia Bialystok II 2 - 0
ISR CL 19:00 FT Hapoel Kfar Qasm Shuaa 1 - 0 Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 1 - 0
BLR RL 19:00 FT Bate Borisov Reserves 4 - 2 FK Gomel Reserves 2 - 2
BLR RL 19:00 FT Shakhter Soligorsk Reserves 6 - 2 FC Isloch Reserves 3 - 1
INT CF 19:00 FT Real Pharma Ovidiopol 0 - 2 FK Metal Kharkiv 0 - 2
VIE D1 19:15 FT CLB TPHCM 1 - 3 Binh Dinh 0 - 3
ISR CL 19:30 FT MS Tirat HaCarmel 2 - 3 Ironi Nesher 1 - 1
ISR CL 19:35 FT Beitar Petah Tikva 0 - 1 Beitar Kfar Saba Shlomi 0 - 0
ITA YTHL 20:00 FT Atalanta U20 1 - 1 AC Milan U20 0 - 1
ITA D2 20:00 FT Cosenza Calcio 1914 2 - 1 Ascoli 1 - 1
UKR U21 20:00 FT Rukh Vynnyky U21 4 - 1 Zorya U21 1 - 1
MAS SL 20:00 FT Kedah 3 - 1 Pahang 1 - 1
MAS SL 20:00 FT Terengganu 0 - 0 MISC-MIFA 0 - 0
MAS SL 20:00 FT Johor Darul Takzim 3 - 0 Melaka 2 - 0
CAF CL 20:00 FT Al-Hilal Omdurman 0 - 0 Mamelodi Sundowns 0 - 0
RUS D2 20:00 FT SKA Rostov 4 - 2 Inter Cherkessk 2 - 0
GEO D1 20:00 FT Torpedo Kutaisi 0 - 0 FC Shukura Kobuleti 0 - 0
BUL D2 20:00 FT Lokomotiv Sofia 0 - 3 Kariana Erden 0 - 0
BOS PL 20:00 FT Mladost Doboj Kakanj 1 - 1 HSK Zrinjski Mostar 1 - 1
UPL 20:00 FT Airtel Kitara FC 1 - 3 Bright Stars 0 - 2
UPL 20:00 FT Kampala City Council FC 3 - 0 BUL FC 1 - 0
UPL 20:00 FT defense forces 0 - 3 Vipers 0 - 2
UPL 20:00 FT Wakiso Giants FC 1 - 2 Mbarara City 1 - 1
INT CF 20:00 FT Tsarsko Selo 3 - 1 Botev Vratsa 2 - 0
ARG RESL 20:00 FT Gimnasia LP Reserves 3 - 2 Lanus Reserves 1 - 1
ARG RESL 20:00 FT Central Cordoba SdE Reserves 1 - 1 Platense Reserves 0 - 1
ARG RESL 20:00 FT Boca Juniors Reserve 1 - 0 Defensa y Justicia Reserves 0 - 0
ARG RESL 20:00 FT San Lorenzo Reserves 0 - 0 Rosario Central Reserves 0 - 0
ARG RESL 20:00 FT Velez Sarsfield Reserves 1 - 2 Union Santa Fe Reserves 0 - 0
ARG RESL 20:00 FT Colon Reserves 0 - 1 Argentinos Jrs Reserves 0 - 0
ARG RESL 20:00 FT CA Talleres de Córdoba Reserves 1 - 3 CA Independiente Reserves 1 - 2
ARG RESL 20:00 FT Racing Club Reserves 0 - 0 Godoy Cruz Reserves 0 - 0
ARG RESL 20:00 FT Sarmiento Junin Reserve 4 - 2 Atletico Tucuman Reserve 4 - 1
ARG RESL 20:00 FT Arsenal de Sarandi Reserves 1 - 1 River Plate R 1 - 1
ARG RESL 20:00 FT Banfield Reserves 3 - 1 Estudiantes LP Reserves 2 - 1
ARG RESL 20:00 FT Newell's Reserves 3 - 0 Huracan Reserves 2 - 0
ARG RESL 20:00 FT CA Patronato Reserves 2 - 0 CA Aldosivi Reserves 0 - 0
LBN D1 20:05 FT Al-Ansar (LIB) 1 - 0 Al-Ahed 0 - 0
LBN D1 20:05 FT Al-Safa 1 - 0 Al Akhaahli Alay 0 - 0
UZB D1 20:30 FT OTMK Olmaliq 2 - 1 Navbahor Namangan 1 - 1
UZB D1 20:30 FT Pakhtakor 2 - 1 Metallurg Bekobod 2 - 1
ITA YL B 20:30 FT Crotone U19 3 - 2 Sha LAN U19 1 - 1
EGY D2 20:30 FT Petrojet 1 - 1 Marekh 1 - 0
EGY D2 20:30 FT Nogoom El Mostakbal 1 - 0 Ghomhoreyet Shebin 0 - 0
ISR CL 20:30 FT Ironi Bnei Shfaram 4 - 0 Ahi Acre 1 - 0
EGY D2 20:30 FT Olympic El Qanal 2 - 1 Sers Elyan 0 - 0
EGY D2 20:30 FT Kokakola Cairo 0 - 0 El Daklyeh 0 - 0
EGY D2 20:30 FT Tersana SC 0 - 1 Suez Montakhab 0 - 1
EGY D2 20:30 FT El Sekka El Hadid 1 - 0 ZED FC 0 - 0
UAE D1 20:45 FT Al Oruba (UAE) 3 - 0 Masafi 0 - 0
UAE LP 20:45 FT Hatta 2 - 2 Al-Dhafra 1 - 1
UAE LP 20:45 FT Al Ahli(UAE) 3 - 2 Ahli Al-Fujirah 1 - 2
UAE D1 20:50 FT Al Arabi(UAE) 4 - 3 Masfut 2 - 1
UAE D1 20:50 FT Al-Hamriyah 1 - 1 Al Taawon 1 - 0
CRO D2 20:55 FT NK Orijent Rijeka 4 - 1 NK Opatija 4 - 0
ENG PU23 21:00 FT Aston Villa U23 4 - 0 Wolves U23 2 - 0
ENG Conf 21:00 FT Boreham Wood 0 - 0 Sutton United 0 - 0
ENG L1 21:00 FT Crewe Alexandra 1 - 2 Hull City 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Wycombe Wanderers 1 - 0 Blackburn Rovers 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Cambridge United 2 - 1 Morecambe 1 - 0
ENG Conf 21:00 FT Aldershot Town 1 - 2 Stockport County 0 - 1
ENG Conf 21:00 FT Torquay United 1 - 0 Woking 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Watford 1 - 0 Sheffield Wednesday 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Bradford City 4 - 1 Forest Green Rovers 1 - 0
ENG L1 21:00 FT Ipswich Town 2 - 1 Bristol Rovers 2 - 1
ENG Conf 21:00 FT Weymouth 2 - 1 Maidenhead United 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Salford City 1 - 1 Grimsby Town 0 - 1
ENG Conf 21:00 FT Barnet 0 - 2 Solihull Moors 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Swindon Town 0 - 2 Blackpool 0 - 1
ENG L2 21:00 FT Port Vale 1 - 0 Exeter City 1 - 0
ENG Conf 21:00 FT Bromley 2 - 2 Wealdstone FC 1 - 2
ENG L1 21:00 FT Northampton Town 1 - 0 Shrewsbury Town 1 - 0
ENG LCH 21:00
FT Bournemouth AFC 3 - 1 Middlesbrough 1 - 0
ENG LCH 21:00
FT Millwall 1 - 0 Rotherham United 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Derby County 2 - 0 Luton Town 1 - 0
ENG L1 21:00 FT Plymouth Argyle 1 - 0 AFC Wimbledon 1 - 0
ENG L2 21:00 FT Cheltenham Town 4 - 0 Tranmere Rovers 3 - 0
ENG L1 21:00 FT Accrington Stanley 0 - 0 Burton Albion 0 - 0
ENG Conf 21:00 FT Eastleigh 0 - 1 Chesterfield 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Bristol City 0 - 2 Stoke City 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Sunderland A.F.C 3 - 1 Oxford United 1 - 1
ENG LCH 21:00
FT Queens Park Rangers (QPR) 3 - 0 Coventry City 2 - 0
ENG L2 21:00 FT Barrow 2 - 1 Newport County 0 - 1
ENG L2 21:00 FT Mansfield Town 0 - 2 Leyton Orient 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Fleetwood Town 0 - 1 Peterborough United 0 - 0
ENG LCH 21:00
FT Preston North End 1 - 1 Norwich City 0 - 1
ENG L2 21:00 FT Walsall 0 - 0 Harrogate Town 0 - 0
ENG L2 21:00 FT Oldham Athletic 0 - 1 Stevenage Borough 0 - 1
ENG LCH 21:00
FT Cardiff City 0 - 1 Nottingham Forest 0 - 1
ENG L1 21:00 FT Portsmouth 2 - 1 Rochdale 2 - 0
LIT D1 21:00 FT Hegelmann Litauen 2 - 0 Nevezis Kedainiai 2 - 0
CZE D2 21:00 FT Usti nad Labem 0 - 0 FK MAS Taborsko 0 - 0
BWPL 21:00 FT Dnepr Mogilev (w) 0 - 2 Dinamo-BGUFK Minsk (w) 0 - 2
CAE D2 21:00 FT Unisport Bafang 1 - 1 Foncha Street Bamenda 0 - 0
CAE D2 21:00 FT AS Matelots 0 - 1 Dynamo de Douala 0 - 1
CAE D2 21:00 FT nternational Sporting De Douala 0 - 1 Aigle Royal Menoua 0 - 0
CAE D2 21:00 FT Lion Blesse 2 - 2 Racing de Bafoussam 1 - 1
CAE D2 21:00 FT AS Fap 2 - 0 Renaissance Ngoumou 1 - 0
ROM D3 21:00 FT ASC Corona Brasov 3 - 1 ACS Olimpic Cetate Rasnov 1 - 0
ROM D3 21:00 FT ACS Poli Timisoara 0 - 3 ACS Progresul Pecica 0 - 1
ROM D3 21:00 FT Unirea Bascov 1 - 1 CSO Petrolul Potcoava 0 - 0
ROM D3 21:00 FT Dinamo Bucuresti 2 5 - 0 CS Concordia Chiajna II 0 - 0
ROM D3 21:00 FT ACS Vedita Colonesti MS 0 - 0 ACSO Filiasi 0 - 0
ROM D3 21:00 FT Clinceni College B 1 - 1 FCM Alexandria 0 - 1
ROM D3 21:00 FT CS Soimii Lipova 1 - 0 ACS Dumbravita 0 - 0
ROM D3 21:00 FT CS Universitatea Craiova B 1 - 2 CSM Flacara Moreni 0 - 2
ROM D3 21:00 FT Unirea Dej 2 - 1 Unirea Ungheni 1 - 0
ROM D3 21:00 FT Magura Cisnadie 2 - 0 CNS Cetate Deva 1 - 0
CAE D2 21:10 FT OFTA of Kribi 3 - 0 Fauve Azur Elite 0 - 0
CRO D2 21:30 FT NK Osijek II 1 - 2 Inter Zapresic 0 - 0
CRO D2 21:30 FT Hrvatski dragovoljac 1 - 0 Kustosija 1 - 0
CRO D2 21:30 FT NK Dubrava Zagreb 3 - 1 Dinamo Zagreb II 1 - 0
CRO D2 21:30 FT HNK Cibalia 0 - 2 Bijelo Brdo 0 - 2
CRO D2 21:30 FT Hajduk Split II 2 - 2 Rudes 1 - 2
BLR D1 21:30 FT Neman Grodno 0 - 1 Dinamo Brest 0 - 0
POR D2 21:30 FT SC Covilha 1 - 1 Academica Coimbra 0 - 0
ROM D1 21:30 FT Academica Clinceni 2 - 1 CSM Politehnica Iasi 0 - 1
IRQ D1 21:30 FT Al Shorta 7 - 0 Al Semawah 3 - 0
Pol D4 21:30 FT Huragan Morag 1 - 5 Sokol Aleksandrow Lodzki 0 - 2
ITA YTHL 22:00 FT Sassuolo U20 1 - 0 Torino U20 0 - 0
CYP D2 22:00 FT Omonia Psevda 1 - 3 PAEEK 1 - 1
SPA D3 22:00 FT SD Amorebieta 1 - 2 Racing Santander 0 - 0
ITA D2 22:00 FT Frosinone 0 - 0 Reggio Audace FC 0 - 0
ITA D2 22:00 FT Pescara 3 - 1 Pisa 1 - 0
EGY D1 22:00 FT Wadi Degla SC 0 - 0 El Entag Al Harby 0 - 0
MEX U20 22:00 FT Puebla U20 6 - 2 Mazatlan U20 0 - 0
RUS D2 22:00 FT FC Krasny Smolensk 0 - 1 FK Fakel Voronezh Youth 0 - 1
LIT D1 22:00 FT FK Riteriai 2 - 2 Alytis Alytus Dainava 1 - 0
SER D1 22:00 FT FK Vozdovac Beograd 0 - 0 Macva Sabac 0 - 0
SER D1 22:00 FT Mladost Lucani 4 - 1 Radnicki Nis 0 - 0
SER D1 22:00 FT Backa Topola 2 - 0 Proleter 1 - 0
SER D1 22:00 FT Vojvodina Novi Sad 1 - 0 Novi Pazar 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Great Olympics 1 - 0 Medeama SC 1 - 0
EST WC 22:00 FT FC Flora Tallinn (w) 0 - 1 JK Tallinna Kalev (w) 0 - 1
CRO D3 22:00 FT GAJ Mace 0 - 1 DUGO SELO 0 - 0
MAR D2 22:00 FT Itihad Z. Khemisset 0 - 1 UTS Union Touarga Sport Rabat 0 - 0
MAR D2 22:00 FT Kawkab de Marrakech 3 - 0 Chabab Atlas Khenifra 1 - 0
BHR D 22:30 FT Al-Shabbab 1 - 2 Bahrain SC 0 - 1
BHR D 22:30 FT Isa Town 1 - 4 Al-Hala 0 - 0
SEN C 22:30 FT Jamono Fatick 1 - 1 Demba Diop 1 - 1
QAT RL 22:30 FT Al-Rayyan SC U23 3 - 3 Umm Salal U23 2 - 1
QAT RL 22:30 FT Al Gharafa U23 0 - 5 Al Sadd SC U23 0 - 2
Welsh PR 22:59 FT Aberystwyth Town 3 - 1 Newi Cefn Druids 3 - 0
Welsh PR 22:59 FT Newtown AFC 1 - 5 Connahs Quay Nomads FC 1 - 1
Welsh PR 22:59 FT Pen-y-Bont FC 2 - 0 Haverfordwest County 1 - 0
Welsh PR 22:59 FT The New Saints 4 - 1 Caernarfon 1 - 0
Welsh PR 22:59 FT Bala Town F.C. 5 - 0 Flint Town 1 - 0
Welsh PR 22:59 FT UWIC Inter Cardiff 1 - 2 Barry Town United 0 - 0
FRA D3 22:59 FT Sete FC 2 - 2 Bastia Borgo 0 - 1
MEX U20 22:59 FT FC Juarez U20 0 - 1 CDSyC Cruz Azul U20 0 - 0
HOL D2 22:59 FT Go Ahead Eagles 0 - 0 Roda JC 0 - 0
FRA D3 22:59 FT Bastia 0 - 1 Avranches 0 - 1
FRA D3 22:59 FT Bourg Peronnas 1 - 0 Stade Lavallois MFC 1 - 0
UKR D1 22:59 FT Dnipro-1 5 - 1 FC Lviv 1 - 0
CRO D1 22:59 FT NK Varteks Varazdin 1 - 1 Slaven Koprivnica 1 - 0
CZE D1 22:59 FT Bohemians 1905 0 - 0 Baumit Jablonec 0 - 0
BOS PL 22:59 FT Radnik Bijeljina 1 - 3 Borac Banja Luka 0 - 1
LIT D2 22:59 FT Atomsfera Mazeikiai 2 - 1 FK Kauno Zalgiris II 0 - 0
BFL 22:59 FT RC Bobo Dioulasso 1 - 1 Rahimo FC 0 - 1
BFL 22:59 FT AS Sonabel 0 - 2 AS Douanes Ouagadougou 0 - 1
AUT D2 23:10 FT FC Wacker Innsbruck 3 - 1 SKU Amstetten 2 - 1
MAR D1 23:15 FT IRT Itihad de Tanger 1 - 2 FAR Forces Armee Royales 0 - 2
UAE LP 23:15 FT Al Wehda(UAE) 0 - 1 Ittihad Kalba 0 - 1
UAE LP 23:15 FT Al Ain 1 - 3 Al Nasr Dubai 1 - 1
AUT D2 23:30 FT Lafnitz 0 - 1 Rapid Vienna (Youth) 0 - 1
AUT D2 23:30 FT SK Vorwarts Steyr 0 - 0 Austria Lustenau 0 - 0
AUT D2 23:30 FT Austria Wien (Youth) 1 - 2 Kapfenberg 0 - 1
ENG LCH 23:30
FT Barnsley 1 - 1 Reading 0 - 1
AUT D2 23:30 FT FC Dornbirn 1913 1 - 4 FC Blau Weiss Linz 0 - 1
AUT D2 23:30 FT FC Superfund Pasching 0 - 0 SV Horn 0 - 0
AUT D2 23:30 FT Grazer AK 1 - 2 FC Liefering 1 - 1
SEN C 23:30 FT AS Douanes Dakar 1 - 1 ASC Linguere 1 - 0
Mal PD 23:30 FT AS Korofina 0 - 1 USFAS Bamako 0 - 0
IRE PR 23:45 FT Longford Town 0 - 1 Sligo Rovers 0 - 0
image-top-scroll