Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 04-04-2021
IRE PR 00:00 FT Derry City 1 - 2 Waterford United 1 - 1
IRE PR 00:00 FT Bohemians 0 - 1 St. Patricks Athletic 0 - 0
IRE PR 00:00 FT Drogheda United 1 - 1 Finn Harps 0 - 0
POR D1 00:00
FT Rio Ave 0 - 2 Gil Vicente 0 - 0
EGY D1 00:00 FT EL Masry 1 - 0 Talaea EI-Gaish 0 - 0
BLR D1 00:00 FT FC Torpedo Zhodino 1 - 0 FK Vitebsk 1 - 0
ARG D1 00:00 FT Talleres Cordoba 3 - 1 Independiente 2 - 0
YDL Futsal 00:00 FT Carme Dawson 4 - 3 Petrarca Padova C5 Futsal 1 - 2
Spain D4 00:00 FT Atletico Saguntino 0 - 0 Eldense 0 - 0
Spain D4 00:00 FT CD Roda 0 - 0 Elche CF Ilicitano 0 - 0
MEX D3 00:00 FT Ciervos FC 0 - 3 Irapuato 0 - 0
MEX D3 00:00 FT Universidad Guadalajara II 3 - 0 Atletico Saltillo 2 - 0
SPA D3 00:00 FT Marino 1 - 2 Granada CF B 0 - 1
ARGW D1 00:00 FT San Lorenzo (w) 3 - 0 Gimnasia LP (w) 1 - 0
Irish WNU 00:00 FT UCD Waves (w) 1 - 1 Wexford Youths (w) 1 - 0
ISR CL 00:00 FT Tzeirey Kafr Kana 3 - 1 Hapoel Tuba-Zangariyye 1 - 1
SER D1 00:05 FT Partizan Belgrade 3 - 0 Metalac Gornji Milanovac 1 - 0
ECU D1 00:15 FT Delfin SC 1 - 1 Deportivo Cuenca 1 - 0
HUN D1 00:30 FT Budapest Honved 2 - 2 Ujpesti 2 - 2
QAT D1 00:30 FT Al-Khuraitiat 1 - 2 Al-Ahli Doha 1 - 1
QAT D1 00:30 FT Al-Arabi SC 2 - 3 Al Duhail 2 - 2
QAT D1 00:30 FT Qatar SC 1 - 2 Al-Sailiya 1 - 0
INT CF 00:30 FT Tampa Bay Rowdies 1 - 3 New York Red Bulls 0 - 0
ISR D1 00:30 FT Maccabi Tel Aviv 2 - 1 Hapoel Beer Sheva 1 - 0
KSA D2 00:45 FT Al-Ansar 0 - 2 Al Liwaa 0 - 1
KSA D2 00:45 FT Bisha FC 2 - 0 Al-Jndal 0 - 0
KSA D2 00:45 FT Kumait 0 - 0 Al Safa(KSA) 0 - 0
KSA D2 00:45 FT Al-Zlfe 0 - 1 Hercue 0 - 1
KSA D2 00:45 FT Al-Sadd FC(SA) 0 - 1 Al Entesar 0 - 0
KSA D2 00:45 FT Al-Arabi(KSA) 2 - 2 Al Qaisoma 0 - 1
KSA D2 00:45 FT Al-Akhdoud 1 - 1 Al-Taqdom 1 - 0
FRA D2 01:00 FT Ajaccio 3 - 0 Valenciennes 1 - 0
FRA D2 01:00 FT Caen 1 - 1 Pau FC 1 - 0
FRA D2 01:00 FT Clermont 0 - 0 Chamois Niortais 0 - 0
FRA D2 01:00 FT Grenoble 2 - 2 Chateauroux 2 - 1
FRA D2 01:00 FT Rodez Aveyron 2 - 2 Chambly FC 2 - 1
FRA D2 01:00 FT Sochaux 1 - 2 Paris FC 0 - 1
FRA D2 01:00 FT Troyes 1 - 0 Guingamp 0 - 0
POL PR 01:00 FT Cracovia Krakow 2 - 1 Lech Poznan 1 - 1
FRA D3 01:00 FT Red Star FC 93 0 - 1 Stade Briochin 0 - 0
FRA D3 01:00 FT Villefranche 1 - 0 Concarneau 0 - 0
FRA D3 01:00 FT Boulogne 2 - 2 Orleans US 45 1 - 2
CRO D1 01:00 FT HNK Gorica 3 - 4 Rijeka 0 - 2
HOL D1 01:00
FT Willem II 0 - 1 AZ Alkmaar 0 - 0
HOL D1 01:00
FT FC Twente Enschede 1 - 2 Vitesse Arnhem 1 - 1
IRE D1 01:00 FT Cobh Ramblers 0 - 4 UC Dublin 0 - 2
CHI D2 01:00 FT Puerto Montt 1 - 0 CD Copiapo S.A. 0 - 0
MEX D3 01:00 FT Atletico San Luis II 1 - 1 Gavilanes FC Matamoros 0 - 0
Irish WNU 01:00 FT Yalong City (w) 3 - 3 FC Treaty United (w) 2 - 3
ICPD D1 01:00 FT ASEC MIMOSAS 1 - 0 Societe Omnisports De L'Armee 0 - 0
BRA SE 01:15 FT Dorense SE 2 - 3 AD Atletica Gloriense 0 - 1
GER D1 01:30
FT Borussia Monchengladbach 2 - 1 SC Freiburg 0 - 1
ITA C1 01:30 FT Alessandria 2 - 0 JuventusU23 1 - 0
SUI Sl 01:30 FT St. Gallen 1 - 1 FC Zurich 0 - 1
ITA C1 01:30 FT Triestina 1 - 0 Padova 0 - 0
MAR D1 01:30 FT CAYB Club Athletic Youssoufia 0 - 1 MCO Mouloudia Oujda 0 - 1
ARG B M 01:30 FT CA Fenix Pilar 3 - 4 Colegiales 0 - 2
ARG B M 01:30 FT Deportivo Armenio 1 - 3 Uhl Que Sa 1 - 0
ARG B M 01:30 FT UAI Urquiza 1 - 2 Club Atletico Acassuso 1 - 1
ACT M 01:30 FT Argentino de Merlo 0 - 0 CA Atlas 0 - 0
ACT M 01:30 FT Berazategui 1 - 3 Club Lujan 0 - 2
ACT M 01:30 FT Central Cordoba De Rosario 2 - 0 El Porvenir 0 - 0
ACT M 01:30 FT Excursionistas 1 - 0 Deportivo Espanol 1 - 0
ACT M 01:30 FT Ituzaingo 3 - 1 Victoriano Arenas 1 - 0
ACT M 01:30 FT San Martin Burzaco 0 - 0 Sportivo Italiano 0 - 0
ARG D2 01:30 FT Estudiantes de Caseros 2 - 1 Deportivo Riestra 1 - 0
ARG D2 01:30 FT Barracas Central 2 - 1 Almagro 2 - 1
SCOFAC 01:30 FT Celtic FC 3 - 0 Falkirk 0 - 0
ROM D2 01:30 FT Dunarea Calarasi 0 - 0 FC Timisoara 0 - 0
BRA DF 01:30 FT Brasiliense 3 - 0 Real FC 1 - 0
BRA DF 01:30 FT Ceilandia DF 1 - 2 CA Taguatinga DF 0 - 2
BRA DF 01:30 FT SE Santa Maria 0 - 0 SE do Gama 0 - 0
ARGW D1 01:30 FT CA Independiente (w) 2 - 0 Excursionistas (w) 0 - 0
ARGW D1 01:30 FT Defensores de Belgrano (w) 2 - 2 Racing Club (w) 0 - 1
BEL D1 01:45 FT Kortrijk 1 - 2 Club Brugge 1 - 1
BEL D2 01:45 FT Saint Gilloise 2 - 0 Seraing United 0 - 0
ITA D1 01:45
FT Bologna 0 - 1 Inter Milan 0 - 1
ENG PR 02:00
FT Arsenal 0 - 3 Liverpool 0 - 0
FRA D1 02:00
FT Lens 1 - 1 Lyon 0 - 0
BRA CCD1 02:00 FT EC Prospera 0 - 0 Juventus SC 0 - 0
Bra PL 02:00 FT Operario Ferroviario PR 1 - 0 Coritiba PR 0 - 0
CAF CL 02:00 FT MC Alger 0 - 2 Zamalek 0 - 2
EGY D1 02:00 FT Ismaily 1 - 2 Ceramica Cleopatra FC 1 - 0
COL D2 02:00 FT Deportes Quindio 1 - 0 Atletico FC 0 - 0
HOL D1 02:00
FT Sparta Rotterdam 3 - 2 PEC Zwolle 1 - 0
BRA CNF 02:00 FT Fortaleza 2 - 1 Bahia 1 - 1
BRA CNF 02:00 FT Sport Club Recife PE 0 - 4 Ceara 0 - 2
BOL D1 02:00 FT Real Santa Cruz 2 - 3 Always Ready 1 - 0
ARG D2 02:00 FT Atletico Rafaela 0 - 0 Defensores de Belgrano 0 - 0
INT CF 02:00 FT Houston Dynamo 3 - 2 Austin FC 0 - 1
INT CF 02:00 FT FC Kansas City 1 - 0 LA Galaxy 1 - 0
INT CF 02:00 FT San Diego loyalty 1 - 2 New Mexico United 0 - 1
BRA SM 02:00 FT Costa Rica MS 2 - 0 Uniao ABC 1 - 0
BRA SE 02:00 FT Lagarto 2 - 2 CS Sergipe 1 - 1
INT CF 02:00 FT Los Angeles FC 2 - 2 New England Revolution 0 - 0
ARG TB 02:00 FT Huracan de Ingeniero White 0 - 1 CA Liniers 0 - 0
BRA SE 02:00 FT CS Sergipe 2 - 2 Lagarto 1 - 1
ARG D1 02:15 FT Gimnasia La Plata 2 - 4 Lanus 1 - 2
ARG D1 02:15 FT Sarmiento Junin 1 - 2 Atletico Tucuman 1 - 0
POR D1 02:30
FT FC Porto 2 - 1 Santa Clara 0 - 0
SPA CUP 02:30 FT Athletic Bilbao 0 - 1 Real Sociedad 0 - 0
ECU D1 02:30 FT Liga Dep. Universitaria Quito 0 - 0 Mushuc Runa 0 - 0
ARG D2 02:30 FT Club Atletico Tigre 1 - 0 Estudiantes Rio Cuarto 1 - 0
SLV LFW 02:30 FT Once Deportivo de Ahuachap n (w) 1 - 0 Jocoro FC (w) 0 - 0
COL D2 03:00 FT Real Santander 3 - 1 Fortaleza F.C 1 - 1
COL D2 03:00 FT Orsomarso 1 - 2 Cortulua 0 - 2
BRA CA 03:00 FT Amazonas FC 0 - 4 Manaus (AM) 0 - 0
INT CF 03:00 FT Chattanooga 2 - 3 Louisville City FC 1 - 0
PRL 03:00 FT CD Universitario Reserves 0 - 1 Universidad de Panama 0 - 0
BRA LNA 03:00 FT Atletico Chiriqui 1 - 2 Plaza Amador 0 - 0
PRL 03:00 FT Udelas FC Reserves 3 - 2 Veraguas FC Reserves 3 - 1
INT CF 03:00 FT FC Cincinnati 1 - 3 Minnesota United FC 0 - 1
ARG TB 03:00 FT Huracan de Cordoba 5 - 2 CA San Lorenzo de Cordoba 2 - 1
ARG TB 03:00 FT Union San Vicente 2 - 1 CA Amsurrbac 1 - 0
ARG D2 03:30 FT Agropecuario de Carlos Casares 1 - 1 Deportivo Maipu 0 - 1
SLV U20 03:30 FT CD Chalatenango Reserves 1 - 0 CD Aguila Reserves 0 - 0
BRA PA 03:45 FT Fluminense PI 1 - 1 EC Flamengo PI 1 - 1
COL D2 04:00 FT Union Magdalena 4 - 1 Barranquilla FC 1 - 0
HON D1 04:00 FT Marathon 1 - 0 Platense 1 - 0
CRC D1 04:00 FT AD Grecia 2 - 2 Limon FC 1 - 0
CHI D1 04:00 FT Universidad de Chile 1 - 1 Huachipato 0 - 1
SLV D1 04:00 FT Jocoro FC 0 - 1 Atletico Marte 0 - 0
SLV LFW 04:00 FT CD Aguila (w) 0 - 1 AD Chalatenango (w) 0 - 0
SLV LFW 04:00 FT Santa Tecla (w) 3 - 1 Sonsonate FC (w) 0 - 1
MEX D3 04:00 FT Aguacateros CDU 1 - 0 Deportivo Cafessa 1 - 0
SLV U20 04:00 FT CD Sonsonate U20 1 - 2 Alianza FC San Salvador U20 1 - 0
PRL 04:00 FT CD Arabe Unido Reserves 4 - 0 Panama City FC 1 - 0
MEX D3 04:00 FT Deportivo Dongu 0 - 4 Cafetaleros de Tapachula 0 - 2
INT CF 04:00 FT Charlotte Independence 1 - 0 Tormenta FC 0 - 0
MEX D3 04:00 FT CD Cruz Azul Hidalgo 3 - 2 Azores De Hidalgo 2 - 0
MEX D3 04:00 FT CD Cruz Azul Hidalgo 3 - 2 CD Inter Queretaro 2 - 0
BRA CNF 04:15 FT ABC RN 1 - 1 Sampaio Correa 0 - 0
BRA CNF 04:15 FT Centro Sportivo Alagoano 2 - 2 4 de Julho 1 - 1
BOL D1 04:15 FT Bolivar 2 - 0 Blooming 1 - 0
ARG D1 04:30 FT Boca Juniors 2 - 1 Defensa Y Justicia 1 - 1
BRA CCD1 05:00 FT Joinville SC 0 - 3 Chapecoense SC 0 - 1
HON D1 05:00 FT CD Motagua 2 - 2 C.D. Real de Minas 0 - 0
ECU D1 05:00 FT Barcelona SC(ECU) 2 - 2 Independiente Jose Teran 0 - 2
ARG D2 05:00 FT Atletico Mitre de Santiago del Estero 1 - 0 Belgrano 1 - 0
PRL 05:00 FT Costa Del Este Reserves 2 - 1 Colon C 3 0 - 1
PAR D1 05:15 FT Guairena 3 - 0 Sportivo Luqueno 2 - 0
MEX D1 06:00 FT Atlas 1 - 0 Club Tijuana 1 - 0
CRC D1 06:00 FT Guadalupe FC 2 - 4 Santos De Guapiles 0 - 1
BRA LNA 06:00 FT Alianza FC (PAN) 1 - 1 San Francisco FC 0 - 0
COL D1 06:05 FT Atletico Nacional Medellin 3 - 0 Envigado FC 1 - 0
HON D1 06:15 FT CD Vida 2 - 3 Real Espana 1 - 2
CHI D1 06:30 FT Cobresal 1 - 2 Colo Colo 0 - 2
ARG D1 07:00 FT Arsenal de Sarandi 0 - 0 River Plate 0 - 0
BRA LNA 07:00 FT CA Independente 0 - 2 CD Arabe Unido 0 - 0
BRA RJ 07:05 FT Vasco da Gama 4 - 2 Bangu 1 - 1
PAR D1 07:30 FT Libertad 0 - 1 Olimpia Asuncion 0 - 1
MEX D1 08:00 FT Club America 2 - 1 Necaxa 1 - 1
GUA D1 08:00 FT CSyD Sacachispas 1 - 2 Coban Imperial 1 - 0
SLV D1 08:00 FT Santa Tecla 1 - 4 CD Chalatenango 0 - 4
SLV D1 08:00 FT CD Sonsonate 0 - 1 A.D. Isidro Metapan 0 - 0
INT CF 08:00 FT Colorado Rapids 0 - 3 Real Salt Lake 0 - 2
COL D1 08:10 FT Millonarios 0 - 0 Deportes Tolima 0 - 0
BRA CGD1 08:15 FT Gremio (RS) 1 - 0 Internacional RS 0 - 0
HON D1 08:30 FT CD Olimpia 3 - 1 Real Sociedad Tocoa 2 - 1
AB U20 L 10:00 FT Rockdale City Suns U20 2 - 3 APIA Leichhardt Tigers U20 0 - 3
MEX D1 10:05 FT Monterrey 2 - 0 Atletico San Luis 0 - 0
JPN D3 11:00 FT Azul Claro Numazu 1 - 0 Yokohama SCC 0 - 0
JPN D2 11:00 FT Fagiano Okayama 0 - 1 Jubilo Iwata 0 - 0
JPN D2 11:00 FT SC Sagamihara 2 - 2 Albirex Niigata 1 - 1
JPN JFL 11:00 FT Run Mel Aomori 0 - 2 Suzuka unlimited 0 - 1
JPN JFL 11:00 FT Honda Lock SC 2 - 1 Mio Biwako Shiga 1 - 0
JPN JFL 11:00 FT FC Kariya 0 - 1 Maruyasu Industries 0 - 1
JPN WD1 11:00 FT Yamato Sylphid (w) 1 - 1 Yokohama FC Seagulls (w) 0 - 0
JPN WD1 11:00 FT Nippon Sport Science Universit (w) 0 - 5 IGA Kunoichi (w) 0 - 3
JPN WD1 11:00 FT Angeviolet Hiroshima (w) 0 - 2 Orca Kamogawa FC (w) 0 - 0
JPN WD1 11:00 FT AS Harima ALBION (w) 2 - 1 Setagaya Sfida (w) 1 - 1
KOR D2 11:30 FT Jeonnam Dragons 1 - 2 Daejeon Citizen 0 - 0
JPN D3 12:00 FT Kataller Toyama 2 - 2 Fukushima United FC 0 - 1
JPN D3 12:00 FT Kamatamare Sanuki 0 - 1 Fujieda MYFC 0 - 1
JPN D3 12:00 FT AC Nagano Parceiro 1 - 1 Vanraure Hachinohe FC 0 - 0
JPN D3 12:00 FT Roasso Kumamoto 1 - 2 Miyazaki 0 - 0
JPN D2 12:00 FT Matsumoto Yamaga FC 3 - 1 Blaublitz Akita 1 - 1
JPN D2 12:00 FT Machida Zelvia 0 - 1 Zweigen Kanazawa FC 0 - 0
JPN D2 12:00 FT Renofa Yamaguchi 0 - 1 Tochigi SC 0 - 1
AUS NSW 12:00 FT Rockdale City Suns 2 - 0 A.P.I.A. Leichhardt Tigers 2 - 0
JPN D2 12:00 FT Ehime FC 1 - 2 Thespa Kusatsu 0 - 0
JPN D1 12:00 FT Shimizu S-Pulse 0 - 3 Tokushima Vortis 0 - 1
JPN D2 12:00 FT Kyoto Sanga 2 - 1 JEF United Ichihara Chiba 1 - 0
KOR D1 12:00 FT Suwon City 2 - 1 Jeju United 1 - 0
KCL 4 12:00 FT Yeoju Sejong 2 - 1 Goyang FC 0 - 0
FFSA WPL 12:00 FT Manly Utd (w) 3 - 1 Bankstown City Lions (w) 2 - 1
HK D2 12:30 FT Kwun Tong 3 - 0 Yau Tsim Mong 1 - 0
HK D2 12:30 FT Sao Jose(AP) 1 - 1 Kowloon City 0 - 0
HK D2 12:30 FT Kwai Tsing District FA 0 - 1 Wan Chai 0 - 1
HK D2 12:30 FT Fu Moon FC 1 - 1 Lucky Mile FC 1 - 0
HK D2 12:30 FT Flower 2 - 0 Chelsea FC Soccer School (HK) 1 - 0
HK D3 12:30 FT Tsun Tat Kui Tan 2 - 1 Wing Go FC 1 - 1
JPN D2 13:00 FT Tokyo Verdy 2 - 1 Mito Hollyhock 1 - 1
KCL 13:00 FT Cheonan City 2 - 1 Pyeongtaek Citizen 1 - 1
KCL 13:00 FT Cheongju Jikji 3 - 3 Hwaseong FC 3 - 0
KCL 13:00 FT Gangneung City 1 - 2 Ulsan Citizens 1 - 1
KCL 13:00 FT Paju Citizen FC 0 - 3 Yangju Citizen 0 - 1
KCL 4 13:00 FT Dangjin Citizen 3 - 1 Jungnang Chorus Mustang FC 0 - 0
KCL 4 13:00 FT Gangwon II 2 - 1 Seoul United 0 - 0
AUS WAL 13:00 FT Brisbane Roar (w) 2 - 6 Melbourne Victory (w) 1 - 2
Nepal C 13:45 FT Samajik Yuwa Club 1 - 0 Church Boys United 1 - 0
HK PR 14:00 FT Happy Valley 2 - 1 Biu Chun Rangers 0 - 1
KOR D2 14:00 FT Gimcheon Sangmu 0 - 0 FC Anyang 0 - 0
KOR D1 14:30 FT Gwangju Football Club 2 - 1 Incheon United 1 - 1
HK D1 14:30 FT Citizen 3 - 1 Eastern District SA 3 - 1
HK D1 14:30 FT Wofoo Tai Po 0 - 2 Central Western District RSA 0 - 1
HK D1 14:30 FT Kai Jing 0 - 1 North District FC 0 - 1
HK D1 14:30 FT Shatin SA 4 - 2 Wong Tai Sin 2 - 1
HK D1 14:30 FT Sham Shui Po 3 - 1 South China AA 1 - 1
HK D2 14:30 FT Kwong Wah AA 0 - 3 Tuen Mun Football Team 0 - 0
AFB 15:00 FT Vorderland (w) 0 - 3 USC Landhaus (w) 0 - 1
CB-CUP 15:00 FT Pailin 3 - 2 Banteay Meanchey 0 - 1
Cyprus C W 15:00 FT Apollon Limassol LFC (w) 2 - 1 Nea Salamis Famagusta (w) 1 - 1
Cyprus C W 15:00 FT Omonia Nicosia (w) 2 - 0 Karmiotissa Chrisomilia (w) 1 - 0
SVK D2 15:30 FT MSK Zilina B 1 - 2 Sport Podbrezova 0 - 2
SVK D2 15:30 FT STK Samorin 3 - 1 Slavoj Trebisov 2 - 0
VIE D2 15:30 FT An Giang 1 - 2 Dak Lak 0 - 0
VIE U19 15:30 FT Khatoco Khanh Hoa U19 2 - 2 Dong Thap U19 2 - 2
INT CF 15:30 FT Jaguar FC (W) 0 - 0 Growing Star (W) 0 - 0
HK D1 15:45 FT Hong Kong FC 5 - 0 Metro Gallery 3 - 0
RUS D2 16:00 FT Tyumen 2 - 0 Volga Ulyanovsk 1 - 0
VIE D2 16:00 FT TTBD Phu Dong 0 - 0 Tuan Tu Phu Tho 0 - 0
SPA D3 16:00 FT Getafe B 2 - 2 UD Melilla 1 - 1
SPA WD2 16:00 FT CFF Albacete (w) 3 - 0 Athletic Club de Murcia (W) 0 - 0
SPA WD2 16:00 FT Sporting Gijon (w) 2 - 1 Athletic Bilbao B (w) 1 - 0
HUN D3E 16:00 FT Ferencvarosi TC B 3 - 0 Szegedi VSE 2 - 0
HUN D3E 16:00 FT Paksi B 2 - 1 Dunaujvaros Palhalma Agrospecial 0 - 1
HUN D3E 16:00 FT Ujpesti TE B 1 - 0 FC Dabas 0 - 0
GER D2 16:00 FT Bayern Munich II (w) 1 - 1 TSG 1899 Hoffenheim II (w) 0 - 0
GER D2 16:00 FT Monchengladbach (w) 1 - 4 RB Leipzig (w) 1 - 0
GER D2 16:00 FT FFC Turbine Potsdam II (w) 5 - 1 Berghofen s (w) 5 - 0
HK D2 16:00 FT Mutual Football Club 0 - 3 Tung Sing FC 0 - 0
ROM U19 16:00 FT AFC Botosani U19 0 - 0 ASU Politehnica Timisoara U19 0 - 0
ROM U19 16:00 FT Concordia Chiajna U19 2 - 1 ACS Kids Tampa Brasov U19 1 - 0
ROM U19 16:00 FT Dinamo Bucharest U19 2 - 1 Steaua Bucuresti U19 0 - 0
ROM U19 16:00 FT FC Ripensia Timisoara U19 2 - 2 ACS Poli Timisoara U19 1 - 0
ROM U19 16:00 FT FC Voluntari U19 1 - 4 Viitorul Constanta U19 0 - 3
Spain D4 16:00 FT RCP Valverdeno 0 - 2 Kinatu 0 - 1
HUN D3E 16:00 FT Zalaegerszegi TE II 0 - 0 UFC Nagykanizsa 0 - 0
SER U19 16:00 FT Partizan Belgrade U19 0 - 1 Red Star Belgrade U19 0 - 0
SER U19 16:00 FT FK Napredak U19 1 - 0 Mladost Lucani U19 0 - 0
SER U19 16:00 FT Vojvodina U19 0 - 0 Cukaricki U19 0 - 0
AUS D1 16:05
FT Melbourne Victory 0 - 3 Sydney FC 0 - 1
ROM U19 16:05 FT FC Academica Clinceni U19 5 - 1 Petrolul Ploiesti U19 1 - 0
SPA WD1 16:30 FT Athletic Club Bibao (w) 2 - 1 Santa Teresa CD (w) 1 - 0
SPA WD1 16:30 FT Sporting De Huelva (w) 4 - 2 Sevilla FC (w) 3 - 0
KOR D2 16:30 FT Seoul E-Land FC 4 - 0 Bucheon FC 1995 3 - 0
SIN D1 16:30 FT Albirex Niigata FC 1 - 0 Geylang United FC 1 - 0
SIN D1 16:30 FT Balestier Khalsa FC 4 - 0 Tanjong Pagar Utd 2 - 0
ROM D2 16:30 FT CSS Islla Te Nagh 2 - 4 Universitaea Cluj 1 - 1
Spain D4 16:30 FT Recambios Colon CD 2 - 3 CD Olimpic Xativa 1 - 0
Spain D4 16:30 FT RSD Alcala Henares 1 - 0 Mostoles CF 0 - 0
Spain D4 16:30 FT Torrejon CF 1 - 0 Parla Escuela 1 - 0
SPA WD2 16:30 FT Igualada (w) 0 - 3 Levante Las Planas (w) 0 - 2
Nepal C 16:45 FT Sanogaucharan Youth 0 - 3 Jhapa XI 0 - 2
Spain D4 16:45 FT Maracena 1 - 0 Atletico Mancha real 0 - 0
EST D1 17:00 FT Tallinna JK Legion 1 - 1 Flora Paide 0 - 1
SPA FDH 17:00 FT Paruro five foot 2 - 3 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 0 - 2
SPA FDH 17:00 FT DKV Seguros Zaragoza Indoor So 1 - 2 Palma Futsal 1 - 1
RUS D2 17:00 FT FC Yessentuki 0 - 3 Anzhi Makhachkala 0 - 1
SPA WD1 17:00 FT Barcelona (w) 7 - 1 Levante UD (w) 3 - 0
RUS D2 17:00 FT Krylia Sovetov II 2 - 0 FK Orenburg-2 2 - 0
KAZ PR 17:00 FT FK Kaspyi Aktau 2 - 0 FC Zhetysu Taldykorgan 1 - 0
KAZ PR 17:00 FT FK Atyrau 1 - 3 FK Aktobe Lento 1 - 1
VIE D2 17:00 FT Dong Tam Long An 1 - 0 Can Tho 0 - 0
AFB 17:00 FT Neulengbach (w) 2 - 3 St. Polten (w) 1 - 2
SPA D3 17:00 FT Baleares 1 - 0 Don Benito 0 - 0
SPA D3 17:00 FT UD San Sebastian Reyes 2 - 1 CF Talavera de la Reina 1 - 1
SPA D3 17:00 FT Cadiz B 1 - 4 Sevilla Atletico 0 - 2
SPA D3 17:00 FT Andorra CF 1 - 0 Ibiza Eivissa 1 - 0
SPA D3 17:00 FT CF Badalona 4 - 1 CF La Nucia 3 - 1
SPA D3 17:00 FT Unionistas de Salamanca 0 - 1 Cultural Leonesa 0 - 0
SPA D3 17:00 FT UD Poblense 2 - 1 Villarrubia CF 0 - 0
SPA D3 17:00 FT Atletico de Madrid B 0 - 1 Suokuaili Moss 0 - 0
SPA D3 17:00 FT Lleida 1 - 0 Hercules 0 - 0
SPA D3 17:00 FT RCD Espanyol B 2 - 1 Valencia CF Mestalla 1 - 1
SPA D3 17:00 FT coruxo FC 1 - 1 Sporting de Gijon B 0 - 1
SPA D3 17:00 FT AE Prat 1 - 2 SCR Pena Deportiva 0 - 0
SPA D3 17:00 FT CD Guijuelo 0 - 2 Real Oviedo B 0 - 1
SPA D3 17:00 FT Recreativo Huelva 0 - 1 Yeclano Deportivo 0 - 0
SPA D3 17:00 FT Algeciras 1 - 0 Real Betis B 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Albacete B 0 - 1 CD Torrijos 0 - 1
Spain D4 17:00 FT DAV Santa Ana 0 - 1 Atletico Pinto 0 - 0
Spain D4 17:00 FT CD Varea 1 - 1 Rioja competition 0 - 0
Spain D4 17:00 FT CF Pozuelo Alarcon 2 - 4 RCD Carabanchel 0 - 2
Spain D4 17:00 FT CF Trujillo 0 - 0 CD Calamonte 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Real Aviles 1 - 1 EI San Martin 1 - 0
Spain D4 17:00 FT CD Berceo 1 - 1 CCD Alberite 1 - 1
Spain D4 17:00 FT Torrent C.F 2 - 2 Novelda CF 0 - 2
Spain D4 17:00 FT CD Vallobin 0 - 1 CD Colunga 0 - 0
Spain D4 17:00 FT CD Montijo 1 - 0 Jerez 0 - 0
Spain D4 17:00 FT UD Paterna 0 - 1 Hercules II 0 - 0
SPA LU19 17:00 FT CF Rayo Majadahonda U19 0 - 2 Union Adarve U19 0 - 0
SPA WD2 17:00 FT CD Oceja (w) 3 - 3 Sardoma CF (w) 3 - 0
SPA WD2 17:00 FT Salamanca (w) 2 - 1 DNS De Belen (w) 0 - 1
SPA LU19 17:00 FT Badazous U19 0 - 0 Rayo Vallecano U19 0 - 0
TUR U19 17:00 FT Fatih Karagumruk U19 0 - 0 Caykur Rizespor U19 0 - 0
TUR U19 17:00 FT Trabzonspor U19 2 - 0 Sivasspor U19 1 - 0
Spain D4 17:00 FT Deportivo La Coruna B 1 - 2 CD Choco 1 - 1
Spain D4 17:00 FT La Palma 1 - 2 Lucena CF 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Olivenza FC 0 - 1 CF Campanario 0 - 1
Spain D4 17:00 FT Ted Contois Feng 1 - 0 CP Valdivia 0 - 0
Spain D4 17:00 FT CD Miajadas 1 - 0 Extremadura B 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Vianes 2 - 0 CP Calasancio 0 - 0
Spain D4 17:00 FT UD Gijon Industrial 1 - 2 Real Titanico Laviana 1 - 2
Spain D4 17:00 FT UC Ceares 1 - 1 CD Llanes 1 - 1
Spain D4 17:00 FT SD Navarro CF 3 - 0 Valdesoto 1 - 0
Spain D4 17:00 FT SD Lenense 0 - 1 CD Tuilla 0 - 0
Spain D4 17:00 FT Villarreal C 2 - 0 Jove Espanol 0 - 0
Spain D4 17:00 FT AD Union Adarve 1 - 0 Alcorcon B 1 - 0
Spain D4 17:00 FT Rayo Vallecano B 3 - 2 Leganes B 2 - 1
Spain D4 17:00 FT Villanueva del Pardillo 1 - 0 Villaverde Boetticher CF 1 - 0
SPA D3 17:05 FT CF Internacional De Madrid 0 - 2 Badajoz 0 - 1
TUR U19 17:05 FT Goztepe U19 4 - 0 Kayserispor U19 2 - 0
POR D2 17:15 FT Feirense 1 - 1 Cova Piedade 0 - 0
HOL D1 17:15
FT Feyenoord 2 - 0 Fortuna Sittard 0 - 0
Spain D4 17:15 FT Silla CF 1 - 1 UF Beniganim 1 - 0
HOL Cup 17:15 FT Ajax Amsterdam (w) 3 - 2 FC Twente Enschede (w) 2 - 2
SPA WD2 17:15 FT Ciudad de Murcia (w) 0 - 3 Murcia Feminas (w) 0 - 1
SPA FDH 17:30 FT Catgas Energia Futsal 3 - 2 F.C.Barcelona Futsal 1 - 2
TUR D1 17:30 FT Erzurum BB 1 - 2 Konyaspor 1 - 2
TUR D2 17:30 FT Altinordu 6 - 3 Eskisehirspor 4 - 0
TUR D2 17:30 FT Boluspor 1 - 2 Adanaspor 1 - 1
UzbC 17:30 FT FK Chigatoy 1 - 3 Zaamin 0 - 2
Spain D4 17:30 FT Puente Genil 1 - 0 Sevilla C 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Polvorin 1 - 0 Arosa SC 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Loja CD 3 - 2 Atletico Porcuna CF 1 - 1
Spain D4 17:30 FT CD Gerena 0 - 3 CD San Roque de Lepe 0 - 2
Spain D4 17:30 FT Comillas 0 - 0 CD Tedeon 0 - 0
Spain D4 17:30 FT CD Pozoblanco 3 - 2 Cordoba B 0 - 1
Spain D4 17:30 FT CD Utrera 1 - 0 Castilleja CF 0 - 0
Kyr TL 17:30 FT FC Abdish-Ata Kant 1 - 2 FK Alga Bishkek 0 - 2
Spain D4 17:30 FT Almeria B 2 - 1 CD Torreperogil 1 - 0
Spain D4 17:30 FT Poli Almeria 0 - 2 Torredonjimeno 0 - 0
Spain D4 17:30 FT Huetor Tajar 1 - 1 Real Jaen CF 0 - 0
IND KPL 17:30 FT Kerala Blasters II 1 - 0 Golden Threads FC 0 - 0
ENG PR 18:00
FT Southampton 3 - 2 Burnley 2 - 2
FRA D1 18:00
FT Angers 1 - 1 Montpellier 0 - 0
GRE D21 18:00 FT Santorini 2020 1 - 0 Egaleo Athens 0 - 0
GRE D21 18:00 FT Kalamata AO 1 - 0 AO Episkopis Rethymno 1 - 0
ENG PU23 18:00 FT Liverpool U23 3 - 2 Brighton U23 0 - 1
VIE D1 18:00 FT Nam Dinh FC 1 - 0 Song Lam Nghe An 0 - 0
ALB D1 18:00 FT KS Bylis 1 - 1 Kastrioti Kruje 1 - 1
SPA FDH 18:00 FT Vaidepenas Futsal 4 - 2 Peinsa F.S. Cartagena Futsal 2 - 2
SPA FDH 18:00 FT Inter Movistar Futsal 3 - 1 Cordoba Futsal 0 - 0
GER D3 18:00 FT Te Cu Kukuh Atta Seip 2 - 0 SV Meppen 2 - 0
FRA WD1 18:00 FT Paris Saint Germain (w) 7 - 0 ASJ Soyaux (w) 3 - 0
RUS PR 18:00 FT Ural Sverdlovsk Oblast 2 - 0 Arsenal Tula 1 - 0
UKR D1 18:00 FT FC Mynai 0 - 0 Kolos Kovalyovka 0 - 0
RUS D2 18:00 FT Krasnodar III 0 - 1 FK Makhachkala 0 - 1
BLR D1 18:00 FT Dinamo Minsk 1 - 0 Slutsksakhar Slutsk 1 - 0
RUS D2 18:00 FT KAMAZ Naberezhnye Chelny 3 - 1 Chelyabinsk 0 - 0
ENG WPR 18:00 FT Liverpool (w) 2 - 0 Lewes (w) 1 - 0
ARM CUP 18:00 FT FC Avan Academy 0 - 1 FK Van 0 - 0
UZB D1 18:00 FT Oktepa 1 - 1 Yangiyer 1 - 1
HK D1 18:00 FT Wing Yee FT 1 - 2 Yuen Long FC 1 - 1
VIE U19 18:00 FT Binh Dinh U19 1 - 2 college JMG U19 1 - 1
TAJ L1 18:00 FT Khujand 4 - 1 Dushanbe-83 2 - 0
TAJ L1 18:00 FT Faizkand 1 - 0 CSKA Pamir Dushanbe 1 - 0
DEN D1 18:00 FT Herfolge Boldklub Koge 1 - 1 Viborg 1 - 1
SPA D3 18:00 FT UD Tamaraceite 0 - 1 Cordoba 0 - 1
SWE Cup 18:00 FT Djurgardens 0 - 1 Hammarby 0 - 1
UzbC 18:00 FT FK G'ijduvon 0 - 0 FK Rubin (UZB) 0 - 0
Spain D4 18:00 FT Tenerife B 1 - 1 CD Mensajero 0 - 1
Spain D4 18:00 FT UD San Fernando 0 - 1 UD Guia 0 - 0
SPA WD2 18:00 FT UD San Antonio Pilar (w) 0 - 6 UD Geneto Del Teide (w) 0 - 2
Zam SL 18:00 FT Buildcon FC 2 - 1 Forest Rangers 2 - 0
SPA WD2 18:00 FT Atletico Union Guimar (w) 2 - 0 CD Furia Arona (w) 0 - 0
UKR D3 18:00 FT FC Peremoga Dnieper 1 - 3 Metalurh Zaporizhya 0 - 2
GER D2 18:30
FT Darmstadt 1 - 2 Fortuna Dusseldorf 1 - 1
GER D2 18:30
FT Hannover 96 3 - 3 Hamburger SV 0 - 2
GER D2 18:30 FT Nurnberg 2 - 1 SC Paderborn 07 1 - 1
GER D2 18:30
FT Jahn Regensburg 1 - 1 Erzgebirge Aue 1 - 0
GER D2 18:30
FT SV Sandhausen 1 - 0 Wurzburger Kickers 1 - 0
BEL D1 18:30 FT Cercle Brugge 2 - 1 KFCO Wilrijk 2 - 0
ENG FAWSL 18:30 FT Chelsea FC (w) 6 - 0 Birmingham (w) 3 - 0
SPA WD1 18:30 FT Real Betis (w) 0 - 0 RCD Espanyol (w) 0 - 0
IRN D2 18:30 FT Elmoadab Tabriz FC 1 - 1 Foolad Natanz FC 1 - 0
IRN D2 18:30 FT Mes Novin Kerman 1 - 0 Iran Javan Bushehr 0 - 0
IRN D2 18:30 FT Milad Mehr 0 - 0 Shahrdari Bam 0 - 0
GRE D2 18:45 FT Panahaiki-2005 2 - 1 Doxa Dramas 1 - 0
GRE D2 18:45 FT Apollon Larissas 0 - 1 Ionikos 0 - 1
GRE D2 18:45 FT Ierapetra 1 - 1 Levadiakos 1 - 0
IRN D2 18:45 FT Naft Omidiyeh 1 - 0 Sardar Bukan FC 1 - 0
IRN D2 18:45 FT Pas 0 - 0 Niroye Zamini 0 - 0
GRE D21 19:00 FT Apollon Kalamarias 0 - 1 AO Kavala 0 - 0
GRE D21 19:00 FT Olympiakos Volou 0 - 1 Veria FC 0 - 1
GRE D21 19:00 FT Pierikos 2 - 0 Thesprotos 1 - 0
GRE D21 19:00 FT Almopos Arideas 1 - 1 AEP Kozani 1 - 0
GRE D21 19:00 FT AO Triglia 0 - 0 Panserraikos 0 - 0
GRE D21 19:00 FT Niki Volou 0 - 1 Ialysos 0 - 0
GRE D21 19:00 FT Aspropyrgos Enosis 0 - 3 Kallithea 0 - 1
SPA D1 19:00
FT Alaves 1 - 3 Celta Vigo 0 - 3
SCO WPL 19:00 FT Hearts (w) 0 - 6 Glasgow Rangers (w) 0 - 5
ENG FA WC 19:00 FT Sunderland (w) 5 - 1 Sheffield (w) 3 - 0
ENG FA WC 19:00 FT West Bromwich WFC (w) 5 - 2 Lincoln City (w) 2 - 0
ENG FA WC 19:00 FT Keynsham Town (w) 0 - 1 Yeovil Town (w) 0 - 0
GER Reg 19:00 FT FSV Mainz 05 (Youth) 3 - 1 TSV Schott Mainz 1 - 0
GER D3 19:00 FT Dynamo Dresden 0 - 0 Hansa Rostock 0 - 0
RUS D2 19:00 FT FK Forte Taganrog 2 - 0 Mashuk-KMV 1 - 0
RUS D2 19:00 FT FK Kuban Kholding 2 - 1 Stavropolye-2009 1 - 0
ROM D1 19:00 FT FC Botosani 1 - 0 FC Viitorul Constanta 0 - 0
SPA WD1 19:00 FT CDEF Logrono (w) 0 - 4 Real Madrid (w) 0 - 2
SPA D2 19:00 FT Sporting Gijon 1 - 2 Mirandes 0 - 0
EST D1 19:00 FT Viljandi Tulevik 0 - 4 Levadia Tallinn 0 - 2
ENG FAWSL 19:00 FT Everton FC (w) 3 - 1 Aston Villa (w) 1 - 0
RUS D2 19:00 FT Zvezda Perm 2 - 1 FK Volna Nizhegorodskaya 1 - 1
LAT D1 19:00 FT Rigas Futbola skola 4 - 0 FK Liepaja 2 - 0
KAZ PR 19:00 FT FK Arys 1 - 1 Kaisar Kyzylorda 0 - 0
CZE D1 19:00 FT Mlada Boleslav 0 - 0 Marila Pribram 0 - 0
CZE D1 19:00 FT Tescoma Zlin 1 - 2 MFK Karvina 1 - 1
HUN WD1 19:00 FT Taksony (w) 5 - 1 Viktoria FC Szombathely (w) 1 - 1
GRE D1 19:00 FT Panathinaikos 3 - 0 PAOK Saloniki 1 - 0
SYR Cup 19:00 FT Jableh SC 1 - 0 Al-Shorta Damascus 0 - 0
INT CF 19:00 FT AFC Eskilstuna 0 - 2 IFK Norrkoping FK 0 - 2
INT CF 19:00 FT Ostersunds FK 1 - 1 Vasalunds IF 1 - 0
DEN D1 19:00 FT Kolding FC 1 - 1 Hvidovre IF 1 - 0
ENG FA WC 19:00 FT Chichester City (w) 3 - 1 Kent Football (w) 0 - 0
GER D2 19:00 FT Wolfsburg II (w) 0 - 0 Arminia Bielefeld (w) 0 - 0
GER D2 19:00 FT Andernach (w) 1 - 2 FFC Frankfurt II (w) 1 - 1
GER D2 19:00 FT FFC 08 Niederkirchen (w) 0 - 4 Koln (w) 0 - 2
ENG FA WC 19:05 FT Brighouse Town (w) 0 - 0 Newcastle (w) 0 - 0
GERWC 19:05 FT VfL Wolfsburg (w) 2 - 0 Bayern Munchen (w) 2 - 0
THA D1 19:05 FT Phrae United FC 1 - 3 Khonkaen United 0 - 1
THA D1 19:05 FT Chainat FC 1 - 2 Nakhon Pathom FC 1 - 1
ENG FA WC 19:15 FT Middlesbrough (w) 3 - 1 Hull City (w) 1 - 1
HUN D1 19:30 FT Varda SE 0 - 0 Fehervar Videoton 0 - 0
RUS D2 19:30 FT Legion Dynamo 2 - 1 Urozhay Krasnodar 0 - 1
HOL D1 19:30
FT PSV Eindhoven 3 - 0 Heracles Almelo 2 - 0
AZE D1 19:30 FT FC Neftci Baku 0 - 2 Standard Sumgayit 0 - 2
HUN D2E 19:30 FT Szombathelyi Haladas 0 - 0 Nyiregyhaza 0 - 0
HOL D1 19:30 FT ADO Den Haag 1 - 4 FC Utrecht 0 - 3
AUT D1 19:30 FT Wolfsberger AC 1 - 8 Rapid Wien 1 - 2
AUT D1 19:30 FT WSG Wattens 2 - 0 LASK Linz 0 - 0
MPRE L 19:30 FT Blue Eagles 0 - 1 Civo United 0 - 0
MPRE L 19:40 FT Chitipa United 1 - 0 Mafco 0 - 0
FRA D1 20:00
FT Bordeaux 2 - 3 Strasbourg 2 - 3
FRA D1 20:00
FT Lorient 1 - 0 Stade Brestois 1 - 0
FRA D1 20:00
FT Nantes 1 - 2 Nice 1 - 2
FRA D1 20:00
FT Reims 2 - 2 Rennes 0 - 0
SCO WPL 20:00 FT Motherwell (w) 2 - 3 Forfar Farmington (w) 0 - 0
SCO WPL 20:00 FT Spartans (w) 2 - 0 Hibernian (w) 0 - 0
ENG FA WC 20:00 FT Burnley (w) 0 - 0 Fylde LFC (w) 0 - 0
ENG FA WC 20:00 FT Loughborough Foxes (w) 0 - 6 Derby County (w) 0 - 1
ENG FA WC 20:00 FT Crawley Wasps (w) 2 - 3 Gillingham (w) 1 - 1
ENG FA WC 20:00 FT Billericay Town (w) 2 - 1 Ipswich Town (w) 0 - 0
ENG FA WC 20:00 FT Wolves (w) 1 - 1 Nottingham Forest (w) 0 - 0
ENG FA WC 20:00 FT Queens Park Rangers (w) 0 - 4 Austrian (w) 0 - 0
ENG FA WC 20:00 FT Portsmouth (w) 0 - 0 Cheltenham Town (w) 0 - 0
ENG FA WC 20:00 FT Cardiff City (w) 0 - 1 Oxford United (w) 0 - 1
CYP D2 20:00 FT Digenis Morphou 1 - 1 Akritas Chloraka 1 - 1
POR D2 20:00 FT Vilafranquense 2 - 1 CD Mafra 1 - 1
GER Reg 20:00 FT Borussia Dortmund (Youth) 1 - 0 Fortuna Koln 0 - 0
BLR D1 20:00 FT Smorgon FC 1 - 1 Slavia Mozyr 0 - 1
Kos L 20:00 FT KF Ballkani 0 - 1 Prishtina 0 - 1
RUS D2 20:00 FT Druzhba Maykop 3 - 2 FC Tuapse 1 - 2
Kos L 20:00 FT KF Feronikeli 4 - 0 KF Llapi 1 - 0
TUR D2 20:00 FT Menemen Belediye Spor 1 - 1 Umraniyespor 0 - 0
TUR D1 20:00 FT Alanyaspor 1 - 2 Genclerbirligi 1 - 1
TUR D1 20:00 FT Ankaragucu 1 - 0 Antalyaspor 0 - 0
ENG WPR 20:00 FT Blackburn Rovers (w) 0 - 1 Coventry (w) 0 - 1
ENG FAWSL 20:00 FT Tottenham Hotspur (w) 0 - 3 Manchester City (w) 0 - 2
TUR D1 20:00 FT Istanbul Buyuksehir Belediyesi 3 - 1 Yeni Malatyaspor 1 - 0
ENG WPR 20:00 FT Charlton (w) 3 - 1 London Bees (w) 1 - 0
ENG WPR 20:00 FT CrystalPalace (w) 0 - 3 Sheffield United (w) 0 - 2
ENG WPR 20:00 FT Leicester City (w) 2 - 0 London City Lionesses (w) 0 - 0
SAPL D1 20:00 FT Bloemfontein Celtic 2 - 1 TS Galaxy 1 - 1
ENG FAWSL 20:00 FT Brighton H.A. (w) 1 - 0 Manchester United (w) 1 - 0
ENG FAWSL 20:00 FT Bristol Academy (w) 0 - 4 Arsenal (w) 0 - 2
SAPL D1 20:00 FT Black Leopards 0 - 1 AmaZulu 0 - 0
MAS PL 20:00 FT FAM-MSN Project Squad 0 - 5 Darul Takzim II 0 - 3
SAFL 20:00 FT Cape Town Spurs 2 - 1 Uthongathi FC 0 - 0
SAFL 20:00 FT Real Kings 0 - 1 JDR Stars 0 - 1
SAFL 20:00 FT TS Sporting 4 - 0 Bizana Pondo Chiefs 0 - 0
CAF Cup 20:00 FT Enyimba 2 - 1 ES Setif 1 - 1
CAF Cup 20:00 FT NAPSA Stars 0 - 1 Coton Sport 0 - 1
MKD D1 20:00 FT Pelister Bitola 2 - 0 FC Vardar Skopje 1 - 0
MKD D1 20:00 FT Rabotnicki Skopje 2 - 1 Borec Veles 0 - 0
MKD D1 20:00 FT FK Shkendija 79 2 - 1 Sileks 0 - 0
MKD D1 20:00 FT FK Shkupi 1 - 2 Renova Cepciste 0 - 1
MKD D1 20:00 FT FC Struga Trim Lum 3 - 1 Belasica Strumica 2 - 0
INT CF 20:00 FT AIK Solna 1 - 1 GIF Sundsvall 1 - 1
DEN D1 20:00 FT Skive IK 1 - 0 Hobro 1 - 0
TUN D1 20:00 FT US Tataouine 0 - 0 Etoile Metlaoui 0 - 0
TUN D1 20:00 FT Olympique de Beja 3 - 0 U.S.Monastir 2 - 0
TUN D1 20:00 FT Club Africain 2 - 1 AS Slimane 1 - 1
TTLd 20:00 FT Sbikha 3 - 2 CS Korba 2 - 1
TTLd 20:00 FT Jendouba Sport 0 - 0 CO Medenine 0 - 0
TTLd 20:00 FT Stade Gabesien 1 - 0 Croissant Msaken 1 - 0
TTLd 20:00 FT CS.Hammam-Lif 0 - 2 A.S Djerba 0 - 0
TTLd 20:00 FT Menzel Nour 1 - 0 S.S. Sfaxien 1 - 0
Zam SL 20:00 FT ZESCO United Ndola 2 - 1 Zanaco 0 - 1
BRA MT 20:00 FT Cuiaba 3 - 0 Uniao Rondonopolis MT 2 - 0
WAL PR(W) 20:00 FT Abergavenny (w) 0 - 2 Swansea City (w) 0 - 1
WAL PR(W) 20:00 FT Cardiff Metropolitan (w) 3 - 0 Aberystwyth (w) 2 - 0
WAL PR(W) 20:00 FT Port Talbot (w) 2 - 1 Briton Ferry (w) 0 - 0
WAL PR(W) 20:00 FT Cardiff (w) 3 - 0 Cyncoed LFC (w) 2 - 0
ENG PR 20:05
FT Newcastle United 2 - 2 Tottenham Hotspur 1 - 2
TTLd 20:10 FT AS Oued Ellil 1 - 0 E.Gawafel.S.Gafsa 1 - 0
GER D1 20:30 FT VfB Stuttgart 1 - 0 Werder Bremen 0 - 0
RUS PR 20:30 FT Tambov 1 - 2 CSKA Moscow 1 - 1
AZE D1 20:30 FT Sabah FK Baku 1 - 0 FK Gilan Gabala 1 - 0
MNE D2 20:30 FT FK Grbalj Radanovici 0 - 2 OSK Igalo 0 - 0
MNE D2 20:30 FT KOM Podgorica 0 - 1 Arsenal Tivat 0 - 0
MNE D2 20:30 FT Mornar 1 - 0 Jedinstvo Bijelo Polje 0 - 0
MNE D2 20:30 FT Bokelj Kotor 0 - 1 FK Drezga 0 - 0
SWEC-W 20:30 FT BK Hacken (W) 1 - 0 FC Rosengard (w) 0 - 0
ISR U19 20:30 FT Maccabi Ein Mahal Jamal U19 1 - 3 FC Kfar Qasim U19 1 - 2
IND KPL 20:30 FT Chirag United Kerala 0 - 4 Sports Academy Tirur 0 - 1
UAE RL 20:45 FT Al Nasr SC Reserves 1 - 0 Al Ain SCC Reserves 0 - 0
ENG FA WC 21:00 FT Southampton (w) 3 - 0 Plymouth Argyle (w) 0 - 0
ENG FA WC 21:00 FT Watford (w) 3 - 1 Milton Keynes Dons (w) 0 - 1
ALB D1 21:00 FT KS Perparimi Kukesi 0 - 1 Skenderbeu Korca 0 - 0
ALB D1 21:00 FT KF Tirana 5 - 2 Apolonia Fier 1 - 2
BRA MG 21:00 FT Boa Esporte Clube 0 - 1 Cruzeiro (MG) 0 - 1
BRA MG 21:00 FT Uberlandia MG 1 - 0 CA Patrocinense 1 - 0
MEX U20 21:00 FT Queretaro U20 1 - 4 Tigres UANL U20 0 - 0
MEX U20 21:00 FT Pumas U20 4 - 4 Pachuca U20 0 - 0
MEX U20 21:00 FT Leon U20 0 - 4 Toluca U20 0 - 0
POR D1 21:00
FT Belenenses 0 - 2 Boavista FC 0 - 1
UKR D1 21:00 FT FC Vorskla Poltava 0 - 2 FC Shakhtar Donetsk 0 - 1
LAT D1 21:00 FT FK Valmiera 1 - 0 FK Ventspils 0 - 0
BRA RJ 21:00 FT Resende-RJ 1 - 4 Boavista F.C 1 - 2
SPA D2 21:00 FT Albacete 0 - 3 RCD Espanyol 0 - 1
MAR D1 21:00 FT Maghreb Fez 1 - 1 Union Touarga Sport Rabat 1 - 0
SUI Sl 21:00 FT FC Sion 0 - 3 Young Boys 0 - 0
SUI Sl 21:00 FT Servette 1 - 1 Lugano 0 - 0
CAF Cup 21:00 FT Namungo FC 0 - 1 Nkana FC 0 - 0
SVK D1 21:00 FT MSK Zilina 3 - 3 Dunajska Streda 3 - 3
CZE D1 21:00 FT FC Viktoria Plzen 2 - 1 Dynamo Ceske Budejovice 1 - 1
HUN WD1 21:00 FT Szetomeharry (w) 0 - 0 Diosgyori VTK (w) 0 - 0
DEN SASL 21:00 FT AC Horsens 1 - 1 Odense BK 1 - 0
CYP D1 21:00 FT Nea Salamis 1 - 2 APOEL Nicosia 0 - 1
GIB PD 21:00 FT Mons Calpe SC 3 - 1 Lynx FC 0 - 0
BHR D1 21:05 FT Busaiteen 1 - 2 East Riffa 0 - 1
SER L W 21:05 FT ZFK Radnicki 1923 (w) 3 - 2 Vojvodina (w) 1 - 0
SPA D1 21:15
FT Elche 1 - 1 Real Betis 1 - 1
GRE D1 21:15 FT Aris Thessaloniki 2 - 0 Asteras Tripolis 0 - 0
ARGW D1 21:20 FT Villa San Carlos (w) 2 - 3 Comunicaciones(W) 2 - 2
AZE D1 21:30 FT Keshla FK 1 - 1 Qarabag 1 - 0
ROM D1 21:30 FT UTA Arad 2 - 0 Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 1 - 0
CZE D2 21:30 FT Hradec Kralove 4 - 2 Viktoria Zizkov 3 - 1
HUN D2E 21:30 FT Budaorsi SC 1 - 0 Dorogi FC 0 - 0
HUN D2E 21:30 FT Gyirmot SE 1 - 0 FC Ajka 0 - 0
HUN D2E 21:30 FT Szentlorinc SE 0 - 0 Gyori ETO 0 - 0
Spain D4 21:30 FT ED Moratalaz 1 - 1 Mostoles 1 - 0
HUN D3E 21:30 FT Mezokovesd Zsory II 1 - 2 Gyongyos 0 - 0
HUN D3E 21:30 FT Tiszafured VSE 1 - 5 Diosgyori VTK II 1 - 3
HUN D3E 21:30 FT BVSC 3 - 0 Fuzesgyarmati SK 1 - 0
HOL D1 21:45
FT Emmen 3 - 1 RKC Waalwijk 3 - 0
HOL D1 21:45
FT SC Heerenveen 1 - 2 AFC Ajax 1 - 1
HUN D1 22:00 FT Dafuji cloth MTE 0 - 4 Ferencvarosi TC 0 - 0
BLR D1 22:00 FT FC Rukh Brest 0 - 0 Energetik-BGU Minsk 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Wikki Tourist 3 - 1 Katsina United 2 - 1
HUN D2E 22:00 FT Bekescsaba 3 - 0 DEAC 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Akwa Starlets 4 - 2 Rivers United 2 - 2
HUN D2E 22:00 FT Csakvari TK 4 - 1 Kazincbarcika 2 - 0
HUN D2E 22:00 FT Debrecin VSC 2 - 0 SOROKSAR 2 - 0
NGA PR 22:00 FT Kano Pillars 1 - 0 Warri Wolves FC 0 - 0
NGA PR 22:00 FT Kwara United 2 - 0 Nasarawa United 0 - 0
HUN D2E 22:00 FT Bodajk FC Siofok 1 - 4 Pecsi MFC 1 - 1
NGA PR 22:00 FT Lobi Stars 2 - 1 Jigawa Golden Stars 0 - 1
NGA PR 22:00 FT MFM FC 1 - 1 Ifeanyi Ubah 1 - 0
HUN D2E 22:00 FT Szolnoki MAV FC 0 - 0 Kaposvar 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Karela United FC 1 - 1 Ashanti Gold 0 - 1
GHA D1 22:00 FT Ghana Dream FC 1 - 1 Inter Allies 1 - 1
GHA D1 22:00 FT Elmina Sharks 1 - 0 Ebusua Dwarfs 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Berekum Chelsea 2 - 1 Legon Cities FC 1 - 0
AUT D1 22:00 FT Red Bull Salzburg 3 - 1 Sturm Graz 3 - 1
CHI D2 22:00 FT Municipal Iquique 2 - 3 Coquimbo Unido 1 - 2
CHI D2 22:00 FT Deportes Temuco 2 - 2 San Luis Quillota 2 - 1
CHI D2 22:00 FT CD Magallanes 1 - 3 San Marcos de Arica 0 - 1
CHI D2 22:00 FT Cobreloa 1 - 2 Barnechea 0 - 1
MAR D2 22:00 FT Wydad Temara 1 - 1 ASS Association Sportive de Sa 0 - 1
MAR D2 22:00 FT TAS de Casablanca 1 - 1 Racing Casablanca 0 - 1
MAR D2 22:00 FT Stade Marocain du Rabat 0 - 3 Club Salmi 0 - 0
JOR SUC 22:00 FT Al Wihdat Amman 2 - 0 Al-Jazeera 1 - 0
SPA D3 22:00 FT CD Artistico Navalcarnero 0 - 2 Villanovense 0 - 0
SPA D3 22:00 FT Real Balompedica Linense 1 - 0 Real Murcia 0 - 0
SPA D3 22:00 FT Pontevedra 2 - 1 CD Covadonga 2 - 1
SPA D3 22:00 FT Racing de Ferrol 1 - 0 Union Langreo 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CSD Arzua 1 - 0 CD Pontellas 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Mosconia 1 - 0 Club Siero 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Flat Earth FC 0 - 0 CF Trival Valderas 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Cristo Atletico 2 - 0 Numancia B 0 - 0
Spain D4 22:00 FT La Roda CF 1 - 1 CD Villacanas 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Aviles Stadium CF 0 - 0 Condal CF 0 - 0
Spain D4 22:00 FT SD Festra 2 - 1 Deportivo Ourense 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Bergantinos CF 3 - 2 CF Alondras 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD As Pontes 1 - 2 Ribadumia CF 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Viveiro CF 1 - 0 UD Atios 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Alfaro 0 - 0 Naxara 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Anguiano 0 - 0 UD Logrones B 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Almansa 0 - 2 CD Madridejos 0 - 0
Spain D4 22:00 FT La Solana 2 - 0 CD Illescas 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Manzanares CF 1 - 2 UB Conquense 0 - 0
Spain D4 22:00 FT Atletico Ibanes 0 - 4 CD Pedroneras 0 - 0
Spain D4 22:00 FT CD Becerril 1 - 0 Colegios Diocesanos 0 - 0
PALL 22:00 FT Hilal AL Quds 2 - 1 Shbab Alkhaleel 0 - 0
PALL 22:00 FT Shabab Alsamu 0 - 6 Al Birah 0 - 4
BEN L1 22:00 FT Buffles du Borgou 2 - 0 Dynamo FC 1 - 0
MAU D2 22:00 FT ASC Etoile Commune Arafat 6 - 0 FC Inter Nouakchott 3 - 0
SPA WD2 22:00 FT CDE Olimpico De Madrid (w) 3 - 2 Rayo Vallecano II (w) 1 - 0
SPA WD2 22:00 FT CF Palleja (w) 0 - 5 Sant Gabriel (w) 0 - 3
TOG D1 22:00 FT AS OTR 2 - 0 Dyto FC 1 - 0
FRA D1 22:05
FT Nimes 0 - 2 Saint Etienne 0 - 1
BEN L1 22:05 FT ASPAC Cotonou 2 - 0 Adjidja FC 0 - 0
SCO WPL 22:10 FT Celtic (w) 0 - 3 Glasgow City (w) 0 - 1
GHA D1 22:10 FT Bechem United 2 - 0 Liberty Professionals 0 - 0
SPA D3 22:25 FT CF Salmantino 1 - 1 CD Lealtad 0 - 0
ENG PR 22:30
FT Aston Villa 3 - 1 Fulham 0 - 0
GHA D1 22:30 FT King Faisal 0 - 0 WAFA 0 - 0
SPA D3 22:30 FT Las Rozas 0 - 0 CP Villarrobledo 0 - 0
QAT D2 22:30 FT Muaidar SC 2 - 2 Al Bidda SC 2 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Agoncillo 1 - 1 CD Pradejon 0 - 0
Spain D4 22:30 FT CD Arnedo 3 - 0 Casalarreina 2 - 0
Spain D4 22:30 FT Caudal 0 - 2 Urraca 0 - 0
Spain D4 22:30 FT Club Deportivo Sarinena 0 - 0 CA Monzon 0 - 0
Spain D4 22:30 FT La Baneza 0 - 1 Beroil Bupolsa 0 - 1
LIBD1L 22:30 FT Freeport 1 - 1 MC Breweries 1 - 0
LIBD1L 22:30 FT LISCR FC 1 - 2 Watanga FC 1 - 1
ICPD D1 22:30 FT AF Amadou Diallo Djekanou 2 - 1 USC Bassam 0 - 0
Spain D4 22:30 FT UD Llanera 1 - 3 L Entregu CF 0 - 0
TOG D1 22:40 FT Gomido FC 2 - 0 Maranatha Fiokpo 1 - 0
LIBD1L 22:50 FT Small Town FC 0 - 2 NPA Anchors 0 - 0
GER D1 22:59
FT Union Berlin 1 - 1 Hertha Berlin 1 - 1
SPA FDH 22:59 FT EiPozo Murcia Turistica Futsal 6 - 1 Real Betis Futsal 3 - 1
RUS PR 22:59 FT Rostov FK 2 - 3 Spartak Moscow 2 - 2
TUR D2 22:59 FT Balikesirspor 2 - 1 Bandirmaspor 1 - 1
TUR D1 22:59 FT Kasimpasa 1 - 0 Besiktas JK 1 - 0
CAF Cup 22:59 FT Raja Casablanca Atlhletic 2 - 0 Pyramids FC 2 - 0
CAF Cup 22:59 FT ASC Jaraaf 2 - 0 Sally Tas 2 - 0
CAF Cup 22:59 FT ES du Sahel 0 - 0 Sifakesi 0 - 0
ISR D1 22:59 FT Maccabi Netanya 0 - 0 Hapoel Bnei Sakhnin FC 0 - 0
SK CUP 22:59 FT Al-Taawon 3 - 2 Al-Fateh 1 - 0
SPA D3 22:59 FT Real Madrid Castilla 1 - 1 Extremadura 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Zamora CF 0 - 0 Burgos CF 0 - 0
SPA D3 22:59 FT UE Olot 1 - 0 Atzeneta UE 1 - 0
SPA D3 22:59 FT Atletico Sanluqueno 0 - 1 UCAM Murcia 0 - 0
BFL 22:59 FT Royal FC 2 - 0 RC Kadiogo 1 - 0
Spain D4 22:59 FT CS Puertollano 1 - 1 Toledo 0 - 1
Spain D4 22:59 FT Moralo CP 1 - 0 Cacereno 1 - 0
Spain D4 22:59 FT CD Coria 1 - 0 CD Diocesano 1 - 0
Spain D4 22:59 FT Manchego Ciudad 0 - 1 CD Tarancon 0 - 1
Spain D4 22:59 FT AD Llerenense 2 - 2 AD Lobon 1 - 0
Maldives P L 22:59 FT Da Grande SC 0 - 2 Club Green Streets 0 - 1
BFL 22:59 FT ASFA-Yennenga 2 - 0 Vitesse Delft 2 - 0
Spain D4 22:59 FT Paiosaco 0 - 0 CD Barco 0 - 0
Spain D4 22:59 FT UD Somozas 0 - 1 CD Arenteiro 0 - 0
Spain D4 22:59 FT Quintanar Del Rey 2 - 1 CD Marchamalo 0 - 0
DEN SASL 23:05 FT Nordsjaelland 2 - 0 Aarhus AGF 1 - 0
BEL D1 23:15 FT Standard Liege 2 - 1 KAA Gent 0 - 1
SPA D2 23:15 FT CD Lugo 0 - 1 Malaga 0 - 0
SPA D2 23:15 FT Leganes 2 - 1 Sabadell 2 - 0
SPA D1 23:30 FT Cadiz 2 - 1 Valencia 1 - 1
POR D1 23:30 FT Vitoria Guimaraes 1 - 2 CD Tondela 1 - 1
UKR D1 23:30 FT PFC Oleksandria 1 - 2 Dynamo Kyiv 1 - 1
CZE D1 23:30 FT Brno 0 - 0 Slavia Praha 0 - 0
GRE D1 23:30 FT AEK Athens 1 - 5 Olympiakos Piraeus 0 - 4
SPA D3 23:30 FT UE Cornella 3 - 0 UD Levante B 0 - 0
Spain D4 23:30 FT Huracan Balazote 3 - 2 CD Guadalajara 1 - 2
Mal PD 23:30 FT Cercle de Bamako 0 - 3 Onze Createurs 0 - 0
BHR D1 23:45 FT Manama Club 1 - 0 Al-Hadd 0 - 0
image-top-scroll