Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 06-04-2021
ENG PR 00:00
FT Everton 1 - 1 Crystal Palace 0 - 0
EGY D1 00:00 FT Al-Ittihad Alexandria 4 - 2 El Mokawloon El Arab 3 - 1
GER D3 00:00 FT Viktoria koln 1 - 1 Unterhaching 0 - 1
SPA D2 00:00 FT FC Cartagena 2 - 1 AD Alcorcon 2 - 0
ITA D2 00:00 FT Spal 1 - 1 Venezia 1 - 1
ISR D1 00:15 FT Beitar Jerusalem 3 - 1 Hapoel Kfar Saba 0 - 1
ISR D3 00:30 FT Rubi Shapira 1 - 3 Hapoel Kaukab 1 - 2
LUX D1 00:30 FT F91 Dudelange 2 - 3 Swift Hesperange 2 - 2
ROM D1 00:30 FT CFR Cluj 1 - 0 Dinamo Bucuresti 0 - 0
ISR D3 00:45 FT SC Maccabi Ashdod 0 - 1 Maccabi Shaarayim 0 - 1
POR D1 00:45
FT SC Farense 1 - 2 Sporting Braga 1 - 1
POL PR 01:00 FT Lechia Gdansk 3 - 1 Zaglebie Lubin 2 - 1
POR D1 01:00
FT Benfica 1 - 0 Maritimo 1 - 0
BEL D2 01:00 FT KMSK Deinze 2 - 1 KVSK Lommel 0 - 1
ARG D2 01:10 FT Alvarado Mar del Plata 1 - 2 Gimnasia Mendoza 1 - 1
GER D2 01:30
FT St. Pauli 2 - 0 Eintracht Braunschweig 2 - 0
SEN C 01:30 FT Amitie FC 1 - 1 ASEC Ndiambour 1 - 0
FRA D2 01:45 FT AJ Auxerre 1 - 1 Le Havre 1 - 0
SCOFAC 01:45 FT Queen of South 1 - 3 Hibernian 0 - 1
SPA D1 02:00
FT FC Barcelona 1 - 0 Real Valladolid 0 - 0
COL D2 02:00 FT Tigres Zipaquira 0 - 2 Bogota FC 0 - 0
SPA D2 02:00 FT Fuenlabrada 0 - 1 Real Zaragoza 0 - 0
ITA D2 02:00 FT Salernitana 1 - 0 Frosinone 0 - 0
BRA CA 02:00 FT Joao Carlos(JC) AM 1 - 3 Princesa AM 0 - 2
BRA SM 02:00 FT EC Aguia Negra 1 - 0 Operario MS 0 - 0
ENG PR 02:15
FT Wolves 2 - 3 West Ham United 1 - 3
POR D2 02:30 FT Oliveirense 2 - 1 Leixoes 1 - 1
POR D1 03:00
FT Moreirense 1 - 1 Sporting Lisbon 0 - 1
COL D2 03:00 FT Universitario de Popayan 2 - 2 Atletico Huila 0 - 1
COL D2 03:00 FT Llaneros FC 2 - 1 Valledupar FC 0 - 0
ARG D2 03:00 FT Independiente Rivadavia 3 - 1 Santa Marina Tandil 2 - 1
CRC D1 04:00 FT Jicaral 1 - 1 Perez Zeledon 0 - 1
Mex MFW 04:00 FT Toluca (w) 1 - 0 Mazatlan FC (w) 0 - 0
ECU D2 05:00 FT Club Atletico Porteno 1 - 3 Chacaritas SC 0 - 1
BRA CNF 05:30 FT Botafogo PB 0 - 0 Confianca SE 0 - 0
COL D1 06:00 FT Atletico Bucaramanga 0 - 1 Patriotas FC 0 - 0
BRA CGD1 06:00 FT Aimore RS 2 - 0 Novo Hamburgo RS 2 - 0
BRA CGD1 06:00 FT Brasil de Pelotas 0 - 0 EC Pelotas(RS) 0 - 0
BRA CGD1 06:00 FT Caxias RS 0 - 0 Juventude 0 - 0
BRA RJ 07:00 FT Madureira 1 - 5 Flamengo 0 - 4
Mex MFW 07:00 FT Santos Laguna (w) 1 - 2 Club America (w) 0 - 0
Mex MFW 07:00 FT Tigres (w) 3 - 0 Cruz Azul (w) 1 - 0
ARG D2 07:10 FT Chacarita juniors 2 - 1 Almirante Brown 0 - 1
ARG D1 07:15 FT Banfield 2 - 2 Estudiantes La Plata 0 - 2
COL D1 08:00 FT Deportiva Once Caldas 1 - 2 Jaguares de Cordoba 1 - 0
Mex MFW 09:00 FT Pachuca (w) 2 - 1 Tijuana (w) 1 - 1
AB U20 L 15:00 FT Bonnyrigg White Eagles U20 2 - 4 Hakoah Sydney City East U20 0 - 3
VIE U19 15:30 FT Quang Nam U19 0 - 0 T T Hanoi U19 0 - 0
VIE U19 15:30 FT An Giang U19 2 - 2 Sai Gon FC U19 0 - 2
KAM SL 15:30 FT Electricite du Cambodge 1 - 3 Nagaworld FC 1 - 3
KAM SL 15:30 FT Boeung Ket Angkor 1 - 2 Phnom Penh FC 1 - 0
KAM SL 15:30 FT Kirivong Sok Sen Chey 3 - 0 Prey Veng 1 - 0
MAS PL 15:45 FT PKNP FC 0 - 0 Terengganu B 0 - 0
MAS PL 15:45 FT Kelantan United 0 - 2 Kelantan 0 - 1
AB U20 L 15:45 FT Sydney Olympic U20 4 - 1 Wollongong Wolves U20 1 - 0
GEO D2 16:00 FT Chikhura Sachkhere 0 - 1 FC Shevardeni 0 - 1
SVK Cup 16:00 FT Spartak Trnava 0 - 1 Trencin 0 - 0
A FFA Cup 16:00 FT Thornton Redbacks FC 1 - 2 Singleton Strikers FC 0 - 0
AUS D1 16:05
FT Western Sydney 2 - 2 Central Coast Mariners 0 - 1
Nepal GC 16:25 FT Three Star 0 - 4 Nepal Police Club 0 - 1
Aus BCC 16:30 FT Springfield United 0 - 3 Park Ridge 0 - 0
INT CF 16:50 FT San Jose Earthquakes 6 - 1 Sacramento Republic FC 0 - 0
RUS D2 17:00 FT Kazanka Moscow 3 - 0 Zvezda Irkutsk 0 - 0
RUS D2 17:00 FT Zenit-2 St.Petersburg 1 - 0 FK Kolomna 0 - 0
Por U23 17:00 FT Belenenses U23 1 - 1 Braga U23 0 - 1
RUS D2 17:00 FT Strogino Moscow 5 - 0 Metallurg Vidnoye 3 - 0
KOR D1 17:00 FT Pohang Steelers 1 - 3 Jeonbuk Hyundai Motors 0 - 1
JPN D1 17:00 FT Yokohama Marinos 1 - 0 Cerezo Osaka 0 - 0
ANSW L 17:00 FT Bonnyrigg White Eagles 1 - 1 Hake Ya Dong in Sydney City 1 - 1
KOR D1 17:30 FT Daegu FC 0 - 0 Seongnam FC 0 - 0
ENG U23 D1 18:00 FT Sheffield Wed U23 3 - 0 Hull City U23 1 - 0
ENG U23 D1 18:00 FT Ipswich U23 4 - 2 Bristol City U23 3 - 0
RUS D2 18:00 FT FC Lada Togliatti 0 - 6 Sibir-M Novosibirsk 0 - 3
GEO D2 18:00 FT Merani Martvili 1 - 2 FC Sioni Bolnisi 1 - 0
RUS D2 18:00 FT Zvezda Sint Petersburg 0 - 0 Znamya Truda 0 - 0
RUS D2 18:00 FT Dnepr Smolensk 0 - 1 FK Leningradets 0 - 0
UFC 18:00 FT Belarus Indoor Soccer 14 - 0 Israel Indoor Soccer 6 - 0
ARM D2 18:00 FT Lernayin Artsakh 1 - 0 Pyunik B 0 - 0
ROM D3 18:00 FT ACS Sepsi II 0 - 3 ASC Corona Brasov 0 - 1
TAJ L1 18:00 FT FC Istaravshan 1 - 0 Ravshan Kulob 1 - 0
MKD CUP 18:00 FT FK Makedonija Gjorce Petrov 1 - 3 Academy Pandev 1 - 1
ISR U19 18:00 FT Hapoel Tel Aviv U19 0 - 0 Beitar Jerusalem Oren U19 0 - 0
Syri D2 18:00 FT Afrin SC 1 - 1 Al Nawair 0 - 1
SYR YTH 18:00 FT Al-Majd U21 1 - 2 Al Ittihad (Youth)(SYR) 0 - 0
SYR YTH 18:00 FT Al Wahda Damascus U21 0 - 0 Al Jaish Damascus U21 0 - 0
SYR YTH 18:00 FT Hutteen U21 1 - 0 Al Nawaeir U21 0 - 0
HUN U19B 18:00 FT Szent Istvan SE U19 6 - 3 BKV Elore SC U19 1 - 3
UZB D1 18:30 FT Olympic FK Tashkent 0 - 2 Buxoro FK 0 - 1
IRN U23 18:45 FT Gol Gohar U23 1 - 1 Sepahan Isfahan U23 0 - 0
IRN U23 18:45 FT Teraktor-Sazi U23 1 - 0 Nassaji Mazandaran U23 1 - 0
IRN U23 18:50 FT Aluminium Arak U23 3 - 1 Pars Jonoubi Jam U23 1 - 0
ENG U23 D1 19:00 FT Coventry City U23 0 - 1 Crewe Alexandra U23 0 - 0
RUS D2 19:00 FT FC Tver 1 - 0 Rodina Moskva 0 - 0
RUS D2 19:00 FT FK Fakel Voronezh Youth 1 - 0 FK Kaluga 0 - 0
GEO D1 19:00 FT Samtredia 0 - 0 Torpedo Kutaisi 0 - 0
UFC 19:00 FT Hungary Indoor Soccer 1 - 6 Kazakhstan Indoor Soccer 0 - 4
ISR CL 19:00 FT Beitar Nahariya 2 - 1 Bnei Mamba Golan 2 - 1
MAS SL 19:15 FT Sabah 1 - 4 Johor Darul Takzim 0 - 2
IRN U23 19:15 FT Naft Omidiyeh U23 0 - 0 Foolad Khuzestan FC U23 0 - 0
Italy Youth C C 19:30 FT Alessandria U19 0 - 3 Pro Sesto U19 0 - 2
Uganda C 19:30 FT Proline FC 4 - 1 Malaba youth Football 3 - 0
ITA YL B 20:00 FT Chievo U19 3 - 3 US Cremonese U20 2 - 0
SWE U21AS 20:00 FT GIF Sundsvall U21 5 - 4 Degerfors IF U21 1 - 1
SAPL D1 20:00 FT Tshakhuma TM 1 - 3 Mamelodi Sundowns 1 - 1
SAFL 20:00 FT Cape Town All Stars 1 - 2 Richards Bay 0 - 2
SAFL 20:00 FT Free State Stars 0 - 2 Jomo Cosmos 0 - 1
RUS D2 20:00 FT FC Murom 2 - 1 FK Chita 1 - 1
SAFL 20:00 FT Polokwane City FC 0 - 1 Pretoria Callies 0 - 0
SAFL 20:00 FT Pretoria Univ 2 - 0 Steenberg United 1 - 0
EGY D1 20:00 FT Ghazl El Mahallah 1 - 1 Smouha SC 0 - 1
RUS D2 20:00 FT FK Znamya Noginsk 0 - 2 Avangard 0 - 0
MAS SL 20:00 FT Pahang 1 - 1 Terengganu 1 - 0
MAS SL 20:00 FT Melaka 1 - 2 Pulau Pinang 0 - 1
MAS SL 20:00 FT Selangor 1 - 2 Kedah 1 - 0
TUR D1 20:00 FT Goztepe 2 - 0 Caykur Rizespor 0 - 0
TUR D1 20:00 FT Karagumruk 1 - 0 Hatayspor 0 - 0
UZB D1 20:00 FT Neftchi Fargona 2 - 0 Istiklol Fergana 2 - 0
ISR CL 20:00 FT Beitar Ramat Gan 0 - 0 Hapoel Hod HaSharon 0 - 0
ISR U19 20:00 FT Sectzya Nes Ziona U19 3 - 2 Maccabi Yavne Shimon U19 2 - 1
Italy Youth C C 20:00 FT Matelica U19 1 - 1 Fano U19 0 - 1
ITA S4 20:00 FT ASD Caldiero Terme 2 - 1 Clodiense 2 - 1
INT CF 20:00 FT Tapajos 2 - 2 Castanhal PA 2 - 0
Uganda C 20:00 FT Kyetume 2 - 2 Express FC 1 - 1
Uganda C 20:00 FT Kataka FC 1 - 0 Tooro United 1 - 0
EGY WD1 20:15 FT Maadi Yacht Club (w) 3 - 0 Al Teram (w) 3 - 0
Uganda C 20:15 FT URA Kampala 0 - 0 Mbarara City 0 - 0
ISR CL 20:30 FT Beitar Ironi Maale Adumim 0 - 4 Moadon Zeirey Rahat 0 - 2
ISR CL 20:30 FT Beitar Haifa Yakov 1 - 1 Ihud Bnei Jat 0 - 1
ISR U19 20:30 FT Gadna Tel Aviv U19 1 - 1 Hapoel Qiryat Ono U19 0 - 1
ISR U19 20:30 FT Hapoel Ashkelon U19 2 - 2 Hapoel Katamon U19 1 - 0
ISR CL 20:30 FT Maccabi Ahi Iksal 0 - 7 MS Tirat HaCarmel 0 - 3
ISR U19 20:45 FT Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 1 - 4 Ihud Bnei Baqa U19 0 - 2
ISR U19 20:45 FT Maccabi Yaffo Kabilio U19 2 - 0 Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 0 - 0
ISR D3 21:00 FT Maccabi Herzliya 2 - 0 Shimshon Kafr Qasim 1 - 0
ISR D3 21:00 FT Hapoel Holon Yaniv 2 - 1 AS Ashdod 0 - 1
BUL D2 21:00 FT Sportist Svoge 0 - 0 Strumska Slava 0 - 0
Por U23 21:00 FT Maritimo U23 2 - 1 Famalicao U23 2 - 1
BLR CUP 21:00 FT Arsenal Dzyarzhynsk 0 - 0 FC Torpedo Zhodino 0 - 0
RUS D2 21:00 FT FK Ryazan 3 - 2 Kvant Obninsk 2 - 0
CYP D1 21:00 FT Ermis Aradippou 1 - 2 Ethnikos Achnas FC 1 - 2
SVK Cup 21:00 FT FK Kosice 0 - 0 SKF Sered 0 - 0
SVK Cup 21:00 FT Sokol Dolna Zdana 1 - 2 FC Artmedia Petrzalka 1 - 1
SVK Cup 21:00 FT Dukla Banska Bystrica 0 - 0 KFC Komarno 0 - 0
ISR U19 21:00 FT Maccabi Tzur ShalomU19 0 - 1 Hapoel Kfar Saba U19 0 - 1
AGB LE 21:30 FT Sagrada Esperanca 2 - 1 Primeiro de Agosto 1 - 0
CZE D1 21:30 FT Sigma Olomouc 0 - 0 Synot Slovacko 0 - 0
SAPL D1 22:00 FT Kaizer Chiefs 2 - 2 Stellenbosch FC 0 - 0
RUS D2 22:00 FT Luki Energiya 0 - 3 Dinamo Moscow B 0 - 1
RUS D2 22:00 FT Dolgiye Prudy 1 - 0 Torpedo Vladimir 0 - 0
RUS D2 22:00 FT Metallurg Lipetsk 3 - 0 SY Sakhalinsk 0 - 0
RUS D2 22:00 FT Salyut-Energia Belgorod 0 - 0 Sokol 0 - 0
EGY D1 22:00 FT Aswan 1 - 0 Enppi 0 - 0
SWE U21AS 22:00 FT Helsingborg U21 2 - 1 IFK Varnamo U21 1 - 0
EST WD2 22:00 FT FC Flora Tallinn (w) 6 - 0 Ajax Tallinna (w) 5 - 0
ISR CL 22:00 FT Ironi Nesher 3 - 1 Hapoel Ein as-Sahla 1 - 1
QAT D1 22:15 FT Qatar SC 1 - 1 Al-Ahli Doha 0 - 1
GER Reg 22:30 FT Bayern Alzenau 1 - 2 FSV Frankfurt 1 - 1
QAT D2 22:30 FT Russell City 0 - 2 Al Markhiya 0 - 0
KSA D1 22:40 FT Hajer 1 - 1 Al-Nahdha 0 - 0
KSA D1 22:55 FT Al-Feiha 4 - 0 Arar FC 2 - 0
RUS D2 22:59 FT Saturn Moscow 2 - 2 FK Khimik Novomoskovsk 1 - 1
KSA D1 22:59 FT Al Bukayriyah 1 - 0 Najran SC 0 - 0
BLR CUP 22:59 FT FK Isloch Minsk 0 - 0 FC Minsk 0 - 0
SER D1 22:59 FT Macva Sabac 0 - 2 Mladost Lucani 0 - 1
SER D1 22:59 FT Novi Pazar 2 - 1 Backa Topola 1 - 0
SER D1 22:59 FT Proleter 0 - 1 Cukaricki Stankom 0 - 0
SER D1 22:59 FT FK Spartak Zlatibor Voda 3 - 0 FK Vozdovac Beograd 1 - 0
TUR D1 22:59 FT Trabzonspor 1 - 1 Kayserispor 1 - 1
ISR D1 22:59 FT Maccabi Petah Tikva FC 2 - 0 Hapoel Kiryat Shmona 2 - 0
ROM D2 22:59 FT FK Csikszereda Miercurea Ciuc 0 - 1 Rapid Bucuresti 0 - 1
SUI Cup 22:59 FT Aarau 3 - 0 Winterthur 2 - 0
ISR CL 22:59 FT Hapoel Pardesiyah Noam 1 - 2 Shimshon Tel Aviv 0 - 0
Lit II Lyga 22:59 FT FK FM Ateitis 4 - 1 FK Dziugas Telsiai II 3 - 1
GFA D2 22:59 FT Immigration FC 1 - 2 Falcons FC 1 - 2
GFA D2 22:59 FT Team Rhino FC 0 - 0 Bombada FC 0 - 0
GFA D2 22:59 FT Latrikunda Utd 1 - 2 Gunjur United 0 - 2
Por U23 23:15 FT Estoril U23 2 - 0 Leixoes U23 0 - 0
KSA D1 23:15 FT AL-Rbeea Jeddah 2 - 0 Al-Tai 2 - 0
KSA D1 23:15 FT Uhud 2 - 3 Al-Kawkab 1 - 1
ISR U19 23:15 FT Hapoel Hod Hasharon U19 1 - 1 Bnei Yehuda Tel Aviv U19 0 - 1
GER D2 23:30
FT Heidenheimer 1 - 0 Holstein Kiel 1 - 0
BUL Cup 23:30 FT Arda 0 - 0 Slavia Sofia 0 - 0
DEN SASL 23:30 FT Lyngby 0 - 0 Vejle 0 - 0
CYP D1 23:30 FT AEL Limassol 2 - 0 Olympiakos Nicosia FC 1 - 0
ISR CL 23:30 FT MS Jerusalem 0 - 0 MS Hapoel Yeroham 0 - 0
ISR U19 23:30 FT Beitar Shimshon Tel Aviv U19 2 - 1 Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 0 - 0
FRA D3 23:45 FT Stade Lavallois MFC 0 - 1 Bastia 0 - 1
FRAC 23:45 FT Monaco 0 - 0 Metz 0 - 0
ISR D1 23:45 FT Hapoel Beer Sheva 1 - 2 Ashdod MS 0 - 2
image-top-scroll