Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Dark Mode
Top Leagues

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 07-04-2021
BEL D1 00:00 FT Red Star Waasland 2 - 4 Sint-Truidense 1 - 1
GER Reg 00:00 FT Eintracht Stadtallendorf 0 - 2 Rot-Weiss Koblenz 0 - 2
ISR D1 00:00 FT Maccabi Haifa 1 - 1 Maccabi Tel Aviv 1 - 0
MAU D1 00:00 FT ASC Tevragh Zeine 0 - 1 ACS Ksar 0 - 0
INT CF 00:00 FT OKC Energy FC 0 - 2 Houston Dynamo 0 - 2
ENG L2 00:30 FT Carlisle United 2 - 0 Scunthorpe United 0 - 0
ENG L2 00:30 FT Morecambe 1 - 1 Southend United 0 - 1
QAT D1 00:30 FT Al Khor SC 1 - 1 Al Duhail 0 - 0
QAT D1 00:30 FT Al-Sadd 2 - 1 Al Rayyan 1 - 1
SUI D3 00:30 FT Koniz 1 - 1 Breitenrain 1 - 0
ENG PU23 01:00 FT West Ham U23 1 - 1 Chelsea U23 0 - 0
SCO L2 01:00 FT Queen's Park 3 - 0 Cowdenbeath 1 - 0
SCO L2 01:00 FT Stirling Albion 1 - 1 Albion Rovers 0 - 1
SCO L2 01:00 FT Brechin City 1 - 1 Stenhousemuir 1 - 1
SCO L2 01:00 FT Edinburgh City 1 - 1 Annan Athletic 0 - 0
SCO L1 01:00 FT Dumbarton 0 - 0 Montrose 0 - 0
SCO L1 01:00 FT East Fife 2 - 2 Partick Thistle 2 - 0
SCO L1 01:00 FT Forfar Athletic 1 - 1 Peterhead 0 - 0
SCO L1 01:00 FT Airdrie United 2 - 1 Falkirk 1 - 1
SCO L1 01:00 FT Clyde 1 - 1 Cove Rangers 0 - 0
POR D2 01:00 FT Casa Pia AC 1 - 2 GD Chaves 0 - 2
SCO CH 01:00 FT Ayr United 0 - 3 Dundee 0 - 0
SCO CH 01:00 FT Greenock Morton 1 - 4 Inverness 0 - 2
ENG LCH 01:00
FT Brentford 0 - 0 Birmingham City 0 - 0
INT CF 01:00 FT Vancouver Whitecaps 0 - 0 Real Monarchs 0 - 0
Spain D4 01:00 FT CD Santa Ursula 0 - 0 Atletico Union Guimar 0 - 0
SCO L2 01:30 FT Elgin City 2 - 1 Stranraer 0 - 0
NIR D1 01:30 FT Ballymena United 2 - 2 Glentoran FC 0 - 1
BRA DF 01:30 FT CA Taguatinga DF 1 - 2 Brasiliense 1 - 0
BRA CM 01:30 FT Juventude MA 1 - 2 Americano Bacabal 1 - 1
BRA DF 01:30 FT SE do Gama 2 - 0 Bosque Formosa EC 1 - 0
SAN L 01:45 FT SP Domagnano 1 - 2 Fiorentino 0 - 0
SAN L 01:45 FT AC Juvenes 3 - 2 Faetano 0 - 0
ENG LCH 01:45
FT Norwich City 7 - 0 Huddersfield Town 5 - 0
NIR D1 01:45 FT Portadown 1 - 2 Larne FC 1 - 1
NIR D1 01:45 FT Carrick Rangers 1 - 1 Crusaders 0 - 1
NIR D1 01:45 FT Cliftonville 3 - 0 Dungannon Swifts 1 - 0
NIR D1 01:45 FT Glenavon Lurgan 1 - 0 Warrenpoint Town 1 - 0
Bra SD 01:45 FT Parnahyba PI 1 - 1 Tiradentes/PI 0 - 1
SAN L 01:45 FT Tre Fiori 3 - 2 SP Libertas 2 - 1
BRA CGD 02:00 FT Anapolis FC 1 - 0 AE Jataiense 0 - 0
ECU D2 02:00 FT CD Puerto Quito 1 - 1 CD Independiente Juniors 1 - 1
UEFA CL 02:00
FT Manchester City 2 - 1 Borussia Dortmund 1 - 0
UEFA CL 02:00
FT Real Madrid 3 - 1 Liverpool 2 - 0
MAU D1 02:55 FT F.C. Nouadhibou 1 - 0 ASAC Concorde 1 - 0
BRA MT 03:00 FT CEO Varzeagrandense 5 - 0 Sinop FC 2 - 0
BRA MT 03:00 FT Sociedade Acao 6 - 0 Pocone MT 3 - 0
ARG B M 03:10 FT Talleres Rem de Escalada 3 - 0 Canuelas FC 0 - 0
PER D1 03:30 FT Alianza Lima 1 - 0 Deportivo Municipal 0 - 0
CNCF CHL 05:00 FT Marathon 2 - 2 Portland Timbers 1 - 1
MEX D2 05:00 FT Tepatitlan de Morelos 2 - 1 Tlaxcala FC 2 - 1
ECU D2 05:00 FT Sociedad Deportivo Quito 2 - 1 Pottu Via Ho 2 - 1
BRA CUP 05:00 FT Coritiba PR 3 - 2 Operario Ferroviario PR 1 - 1
CON CSA 05:15 FT Club Sport Emelec 2 - 0 Macara 1 - 0
CON CSA 05:15 FT FC Nacional Asuncion 0 - 0 12 de Octubre 0 - 0
COL D1 06:00 FT Deportivo Pereira 1 - 0 Dep.Independiente Medellin 1 - 0
CNCF CHL 07:00 FT Alajuelense 0 - 1 Atlanta United 0 - 0
CHI D2 07:00 FT Rangers Talca 3 - 1 Union San Felipe 2 - 0
MEX D2 07:05 FT Correcaminos UAT 1 - 2 Celaya FC 0 - 2
ARG C 07:10 FT Patronato Parana 2 - 2 Lanus 0 - 1
CON CSA 07:30 FT Deportivo Cali 0 - 0 Deportes Tolima 0 - 0
CON CSA 07:30 FT Huachipato 3 - 0 CSD Antofagasta 1 - 0
CON CLA 07:30 FT San Lorenzo 1 - 3 Santos 0 - 2
BRA CUP 07:30 FT Fortaleza 1 - 0 Ypiranga(RS) 0 - 0
CON CSA 07:30 FT Cerro Largo 2 - 2 CA Penarol 0 - 1
BRA RJ 07:35 FT Macae 0 - 4 Fluminense RJ 0 - 1
COL D1 08:00 FT Alianza Petrolera 0 - 3 Independiente Santa Fe 0 - 2
CNCF CHL 09:00 FT Arcahaie FC 0 - 0 CDSyC Cruz Azul 0 - 0
MEX D2 09:05 FT Alebrijes de Oaxaca 4 - 1 Tampico Madero 0 - 0
ETH PR 14:00 FT Kedus Giorgis 0 - 0 Sebeta City 0 - 0
RUS YthC 15:00 FT FK Ural Youth 1 - 1 Arsenal Tula Youth 0 - 0
WIE W U19 15:00 FT Than KSVN U19 (w) 1 - 1 Son La U19 (w) 1 - 0
AB U20 L 15:00 FT Blacktown Spartans U20 0 - 0 Central Coast U20 0 - 0
IDN MC 15:15 FT Persela Lamongan 2 - 2 Persik Kediri 2 - 1
VIE U19 15:30 FT Dong Thap U19 0 - 2 college JMG U19 0 - 1
VIE U19 15:30 FT Binh Dinh U19 2 - 0 Khatoco Khanh Hoa U19 0 - 0
KAM SL 15:30 FT Asia Euro University 3 - 4 Svay Rieng FC 2 - 1
KAM SL 15:30 FT National Police Commissary 0 - 1 Angkor tiger FC 0 - 1
SVK Cup 16:00 FT Zlate Moravce 3 - 1 MFK Skalica 1 - 0
A FFA Cup 16:00 FT Belmont Swansea United SC 7 - 3 Toronto Awaba 1 - 1
A FFA Cup 16:00 FT Wallsend 9 - 0 United Mayfield 5 - 0
A FFA Cup 16:05 FT Kahibah FC 5 - 2 Cessnock City Hornets 3 - 1
IME L1 16:05 FT UKB 1 - 1 Nambul Mapal Athletic 1 - 0
AUS WQSL 16:30 FT Capalaba (w) 1 - 0 The Gap NPL (w) 1 - 0
AUS D1 16:50 FT Sydney FC 1 - 0 Perth Glory 0 - 0
TUR 3B 17:00 FT Siirt Il Ozle Idaresi Spor 2 - 1 Muglaspor 1 - 1
GEO D2 17:00 FT WIT Georgia Tbilisi 0 - 0 Gareji Sagarejo 0 - 0
JPN D1 17:00 FT FC Tokyo 2 - 1 Consadole Sapporo 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Kashima Antlers 2 - 1 Kashiwa Reysol 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Kawasaki Frontale 1 - 0 Sagan Tosu 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Shimizu S-Pulse 0 - 2 Urawa Red Diamonds 0 - 1
KOR D1 17:00 FT Ulsan Hyundai FC 3 - 2 FC Seoul 1 - 1
JPN D1 17:00 FT Tokushima Vortis 1 - 0 Vegalta Sendai 1 - 0
JPN D1 17:00 FT Vissel Kobe 1 - 0 Oita Trinita 1 - 0
JPN D1 17:00 FT Gamba Osaka 0 - 0 Avispa Fukuoka 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Shonan Bellmare 0 - 0 Nagoya Grampus 0 - 0
JPN D1 17:00 FT Yokohama FC 0 - 3 Hiroshima Sanfrecce 0 - 3
GEO D1 17:00 FT Lokomotiv Tbilisi 2 - 3 Samgurali Tskh 2 - 3
RUS YthC 17:00 FT FK Krasnodar Youth 4 - 0 Lokomotiv Moscow Youth 2 - 0
RUS YthC 17:00 FT Khimki Youth 0 - 1 Dinamo Moscow Youth 0 - 1
RUS YthC 17:00 FT PFC Sochi Youth 1 - 3 CSKA Moscow (R) 1 - 0
RUS YthC 17:00 FT FC Tambov Youth 0 - 1 Konopliev Youth 0 - 1
RUS YthC 17:00 FT UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth 3 - 2 Rotor Volgograd Youth 1 - 1
ETH PR 17:00 FT Ethiopia Bunna 0 - 1 Awassa Kenema 0 - 0
TUR U19 17:00 FT Buyuksehir BLD.Spor U19 2 - 1 Gazisehir Gaziantep FK U19 1 - 1
TUR U19 17:00 FT Ankaragucu U19 0 - 0 Konyaspor U19 0 - 0
ANSW L 17:00 FT Blacktown Spartans 1 - 5 Central Coast Mariners NPL 1 - 0
AUS WQSL 17:15 FT Brisbane Olympic (w) 3 - 6 Moreton Bay United (w) 1 - 2
KOR D1 17:30 FT Incheon United 0 - 0 Suwon Samsung Bluewings 0 - 0
KOR D1 17:30 FT Jeju United 1 - 1 Gangwon FC 0 - 0
KOR D1 17:30 FT Gwangju Football Club 2 - 0 Suwon City 0 - 0
Kyr TL 17:30 FT Dordoi-Dynamo Naryn 0 - 2 Alay 0 - 0
GEO D2 18:00 FT FC Merani Tbilisi 2 - 1 FC Metalurgi Rustavi 1 - 0
TUR D3 18:00 FT Corum Belediyespor 2 - 3 Hekimoglu Trabzon 0 - 2
ARM D2 18:00 FT FC West Armenia 0 - 3 Se Wan Boy 0 - 0
MNE D1 18:00 FT OFK Petrovac 1 - 3 FK Sutjeska Niksic 0 - 2
VIE D1 18:00 FT Than Quang Ninh 1 - 0 Sai Gon FC 0 - 0
VIE D1 18:00 FT Hong Linh Ha Tinh 1 - 1 Binh Dinh 0 - 0
RUS YthC 18:00 FT FC Terek Groznyi Youth 3 - 2 Strogino Youth 2 - 1
RUS YthC 18:00 FT FK Rostov Youth 1 - 2 Zenit St.Petersburg Youth 1 - 2
MKD CUP 18:00 FT FC Struga Trim Lum 0 - 1 Sileks 0 - 0
AFC Cup 18:00 FT Club Eagles 2 - 0 Thimphu City 1 - 0
Pol D4 18:00 FT Radunia Stezyca 2 - 0 Pogon Szczecin II 2 - 0
SYR YTH 18:00 FT Jableh SC U21 2 - 1 Al-Shorta Damascus U21 1 - 0
SYR YTH 18:00 FT Al Taliya SC U21 2 - 0 Tishreen (Youth) 1 - 0
SYR YTH 18:00 FT Al Horiyah U21 2 - 1 Al Karamah U21 2 - 0
INT CF 18:15 FT PSS Sleman 1 - 0 Persebaya Surabaya 0 - 0
RUS D1 18:30 FT Tom Tomsk 1 - 1 FK Krasnodar 2 0 - 1
RUS D1 18:30 FT Yenisey Krasnoyarsk 2 - 0 SKA Khabarovsk 1 - 0
AZE D2 18:30 FT Keshla FK II 1 - 0 Turan Tovuz 0 - 0
AZE D2 18:30 FT FK MOIK Baku 0 - 3 Sabah II 0 - 0
A FFA Cup 18:30 FT Forrestfield United 3 - 3 Shamrock Rovers SC 2 - 1
SIN D1 18:45 FT Balestier Khalsa FC 2 - 1 Geylang United FC 2 - 0
SIN D1 18:45 FT Lion City Sailors 2 - 2 Albirex Niigata FC 1 - 2
SIN D1 18:45 FT Tampines Rovers FC 7 - 0 Young Lions 3 - 0
SIN D1 18:45 FT Tanjong Pagar Utd 3 - 3 Hougang United FC 1 - 1
AFC Cup 18:45 FT Nepal Army FC 5 - 1 SL Police SC 2 - 1
RUS D1 19:00 FT Akron Togliatti 1 - 1 Irtysh 1946 Omsk 1 - 0
POL D2 19:00 FT Stal Rzeszow 1 - 5 Pogon Siedlce 0 - 1
GRE D2 19:00 FT Trikala 0 - 0 SKODA Xanthi 0 - 0
GRE D2 19:00 FT Doxa Dramas 0 - 1 Apollon Larissas 0 - 1
GRE D2 19:00 FT Giorgos Karaiskakis 0 - 3 Ionikos 0 - 2
GRE D2 19:00 FT Levadiakos 3 - 0 Panahaiki-2005 2 - 0
GRE D2 19:00 FT Ierapetra 0 - 1 Kissamikos 0 - 1
TUR D3 19:00 FT Elazigspor 1 - 6 Sakaryaspor 0 - 2
TUR D3 19:00 FT Nigde Belediyespor 2 - 1 Sancaktepe Belediye Spor 2 - 0
TUR 3B 19:00 FT Yldrm Belediyesispor 0 - 1 Bergama Belediyespor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Etimesgut Belediye Spor 0 - 1 Eyupspor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Sariyer 0 - 6 Usakspor 0 - 2
TUR 3B 19:00 FT Duzcespor 0 - 2 Kelkit Belediye Hurriyet 0 - 1
TUR D3 19:00 FT Kardemir Karabukspor 1 - 3 Kirklarelispor 1 - 2
RUS D2 19:00 FT Lada SOK Dimitrovgrad 1 - 0 Dinamo Barnaul 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Karaman Belediyesi Spor 1 - 1 Modafen Spor 1 - 1
TUR D3 19:00 FT Kastamonuspor 1 - 1 Anadolu Selcukluspor 1 - 0
TUR D3 19:00 FT Afjet Afyonspor 4 - 2 Kahramanmarasspor 1 - 0
TUR D3 19:00 FT Pendikspor 0 - 0 Bursa Niluferspor AS 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Serik Belediyespor 1 - 0 Belediye Vanspor 1 - 0
TUR D3 19:00 FT Sivas Dort Eylul Belediyespor 0 - 1 Kirsehir Koyhizmetleri 0 - 1
TUR D3 19:00 FT Turgutluspor 0 - 2 Tarsus Idman Yurdu 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Kestel 1 - 1 Aksarayspor 0 - 1
TUR D3 19:00 FT Ergene Velimese 0 - 0 Ankarademirspor 0 - 0
TUR 3B 19:00 FT Silivrispor 2 - 1 Kozan BLD.SPOR 2 - 0
TUR D3 19:00 FT Gumushanespor 2 - 1 Hacettepe SK 1 - 1
TUR D3 19:00 FT Inegolspor 1 - 2 Amedspor 1 - 2
TUR D3 19:00 FT Kocaelispor 1 - 2 Erzincanspor 0 - 2
TUR 3B 19:00 FT Yeni Orduspor 0 - 0 Sultanbeyli 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Mamak FK 0 - 3 Bodrumspor 0 - 0
TUR D3 19:00 FT Manisa BB Spor 1 - 1 S.Urfaspor 1 - 0
TUR 3B 19:00 FT Bayrampasa 0 - 1 Turk Metal Kirikkale 0 - 1
TUR D3 19:00 FT Bayburt Ozel Idare 2 - 0 Pazarspor 1 - 0
BLR CUP 19:00 FT Neman Grodno 2 - 1 Shakhter Soligorsk 1 - 0
ENG U23 D1 19:00 FT Colchester United U23 1 - 2 Wigan U23 1 - 1
IRN D1 19:00 FT Kheybar Khorramabad 1 - 0 Baderan Tehran FC 0 - 0
IRN D1 19:00 FT Malavan 1 - 0 Chooka Talesh 1 - 0
IRN D1 19:00 FT Khouneh Be Khouneh 1 - 0 Pars Jonoubi Jam 1 - 0
SER D1 19:00 FT FK Rad Beograd 2 - 0 Vojvodina Novi Sad 0 - 0
SER D1 19:00 FT Radnicki Nis 1 - 2 FK Napredak Krusevac 0 - 1
GEO D1 19:00 FT FC Shukura Kobuleti 0 - 2 Dinamo Tbilisi 0 - 0
MNE D1 19:00 FT FK Rudar Pljevlja 4 - 2 Jezero Plav 1 - 1
SER D1 19:00 FT FK Backa Backa Palanka 0 - 2 Radnik Surdulica 0 - 1
IRN D1 19:00 FT Arman Gohar Sirjan 1 - 1 Qashqai Shiraz 0 - 0
IRN D1 19:00 FT Fajr Sepasi 3 - 1 Shahrdari Astara 2 - 0
MNE D2 19:00 FT FK Ibar Rozaje 1 - 0 FK Drezga 0 - 0
TUN D1 19:00 FT US Ben Guerdane 0 - 0 Stade tunisien 0 - 0
BOS Cup 19:00 FT FK Tuzla City 0 - 1 Sarajevo 0 - 0
INT FRL 19:00 FT Lithuania (w) 1 - 0 Jordan (w) 0 - 0
HKEC 19:00 FT Happy Valley 0 - 2 Eastern A.A Football Team 0 - 1
Syri D2 19:00 FT Al-Mohafza 4 - 0 Al-Yaqdhah 1 - 0
Syri D2 19:00 FT Al-Arabi 2 - 3 Al-Majd SC 1 - 3
IRN D1 19:05 FT Oxin Alborz 0 - 1 Navad Urmia 0 - 1
IRN D1 19:10 FT Persepolis Pakdasht 2 - 1 Esteghlal Mollasani 0 - 0
TH FC 19:10 FT Chonburi Shark FC 2 - 1 Buriram United 1 - 1
TH FC 19:10 FT Bangkok United FC 1 - 2 Chiangrai United 0 - 1
VIE D1 19:15 FT T T Hanoi 0 - 1 The Cong 0 - 1
GRE D2 19:30 FT Diagoras 1 - 1 Ergotelis 0 - 1
IRN D1 19:30 FT Esteghlal Khozestan 0 - 0 Khooshe Talaee Sana Saveh 0 - 0
LBN D1 19:30 FT Salam Zgharta 2 - 3 Trables Sports Club 1 - 0
LBN D1 19:30 FT Al Bourj 0 - 0 Tadamon Sour 0 - 0
Uganda C 19:30 FT Kampala City Council FC 4 - 2 Nyamityobora FC 3 - 1
HUN U19B 19:30 FT Rakosmenti KSK U19 0 - 4 Grund 1986 FC U19 0 - 0
IRN D1 19:40 FT Shahin Bushehr 0 - 1 Mes krman 0 - 0
ITA C1 20:00 FT Ternana 7 - 2 Cavese 3 - 0
CYP D2 20:00 FT Akritas Chloraka 0 - 1 Asil Lysi 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Othellos Athienou 2 - 1 Thoi Lakatamias 2 - 1
CYP D2 20:00 FT Onisilos Sotiras 3 - 2 Digenis Morphou 1 - 1
CYP D2 20:00 FT Dignis Yepsonas 0 - 1 Kouris Erimi 0 - 0
CYP D2 20:00 FT Ahironas Liopetriou 3 - 0 Omonia Psevda 3 - 0
CYP D2 20:00 FT Anagennisi FC Deryneia 4 - 2 AE Zakakiou 1 - 2
CYP D2 20:00 FT Aris Limassol 0 - 2 Omonia Aradippou 0 - 2
ITA YL B 20:00 FT Parma U20 2 - 3 Verona U19 2 - 1
ITA C1 20:00 FT Ravenna 2 - 2 Cesena 1 - 0
ITA C1 20:00 FT Pistoiese 1 - 1 JuventusU23 0 - 0
ITA C1 20:00 FT AC Monopoli 2 - 1 Palermo 0 - 1
ITA C1 20:00 FT Renate AC 2 - 0 Us Pergolettese 1 - 0
ITA C1 20:00 FT Sambenedettese 1 - 0 Triestina 0 - 0
MAS SL 20:00 FT MISC-MIFA 2 - 2 Kuala Lumpur 0 - 0
MAS SL 20:00 FT Perak 3 - 2 Pahang UiTM FC 1 - 2
EGY D1 20:00 FT El Gounah 0 - 4 Talaea EI-Gaish 0 - 2
SAFL 20:00 FT Cape Town Spurs 1 - 1 TS Sporting 1 - 1
RUS D1 20:00 FT Gazovik Orenburg 3 - 0 FK Chayka K-SR 0 - 0
TUR D1 20:00 FT Genclerbirligi 1 - 1 Erzurum BB 1 - 0
SAFL 20:00 FT Bizana Pondo Chiefs 0 - 0 Cape Umoya United 0 - 0
SAFL 20:00 FT Real Kings 0 - 0 Sekhukhune United 0 - 0
MNE D1 20:00 FT OFK Titograd 0 - 1 FK Podgorica 0 - 1
SAFL 20:00 FT Uthongathi FC 1 - 1 JDR Stars 1 - 1
TUR D1 20:00 FT Konyaspor 1 - 1 Ankaragucu 0 - 0
RUS D1 20:00 FT Alania Vladikavkaz 2 - 0 Fakel 0 - 0
MAS PL 20:00 FT Darul Takzim II 1 - 0 PDRM 1 - 0
MAS PL 20:00 FT FAM-MSN Project Squad 2 - 2 Kuching FA 1 - 1
RUS YthC 20:00 FT Spartak Moscow Youth 2 - 2 Rubin Kazan (R) 1 - 1
TUN D1 20:00 FT AS Slimane 3 - 1 US Tataouine 2 - 1
TUN D1 20:00 FT Etoile Metlaoui 0 - 1 Sifakesi 0 - 0
TUN D1 20:00 FT U.S.Monastir 0 - 1 Club Africain 0 - 0
TUN D1 20:00 FT ES du Sahel 5 - 1 J.S. Kairouanaise 3 - 1
TUN D1 20:00 FT C.A.Bizertin 1 - 1 Rejiche 1 - 1
CZEC 20:00 FT Teplice 2 - 1 Mlada Boleslav 1 - 0
Kosovo CUP 20:00 FT KF Istogu 1 - 2 KF Dukagjini 0 - 1
ITA S4 20:00 FT Rimini 0 - 2 Sammaurese 0 - 1
ITA S4 20:00 FT ASD Montegiorgio 0 - 1 Asd Pineto Calcio 0 - 1
ITA S4 20:00 FT US Corticella 4 - 2 Mezzolara 0 - 1
Uganda C 20:00 FT Arua Hill SC 3 - 2 defense forces 2 - 1
ITA S4 20:00 FT Cassino 1 - 1 Team Nuova Florida 0 - 1
ITA S4 20:00 FT ASD San Luca 1 - 0 Cittanovese 1 - 0
Kosovo CUP 20:00 FT Prishtina 2 - 3 KF Llapi 0 - 1
ITA S4 20:00 FT Delta Porto Tolle 2 - 0 APDC Chions 0 - 0
ITA S4 20:00 FT Montespaccato 3 - 1 ASD Lornano Badese 0 - 0
ITA S4 20:00 FT Nuova Monterosi 1 - 0 Giugliano 0 - 0
ITA S4 20:00 FT Puteolana 2 - 1 FBC Gravina 0 - 0
DRC SL 20:00 FT JS Talangai 2 - 0 AS Cheminots 1 - 0
UZB D1 20:30 FT Navbahor Namangan 1 - 2 Pakhtakor 0 - 1
LBN D1 20:30 FT Shabab Al Ghazieh 1 - 2 Shabab El-Bourj 0 - 0
CZEC 20:30 FT Sparta Praha 4 - 1 Baumit Jablonec 0 - 0
CZEC 20:30 FT FC Viktoria Plzen 1 - 0 Slovan Liberec 0 - 0
INT FRL 20:30 FT Namibia (w) 4 - 0 Angola (w) 2 - 0
EGY D2 20:30 FT Fayoum 0 - 0 Al Minya 0 - 0
ARM D1 21:00 FT Urartu 1 - 0 Ararat Yerevan 0 - 0
SVK D2 21:00 FT Partizan Bardejov 1 - 1 Slavoj Trebisov 0 - 0
BLR CUP 21:00 FT FK Vitebsk 2 - 3 BATE Borisov 1 - 2
SER D2 21:00 FT Radnicki Pirot 0 - 0 Borac Cacak 0 - 0
SER D2 21:00 FT FK Radnicki Sremska Mitrovica 1 - 1 Kolubara 1 - 1
SER D2 21:00 FT FK Zeleznicar Pancevo 5 - 2 Jagodina 1 - 1
SER D2 21:00 FT Dinamo Vranje 2 - 1 Radnicki 1923 Kragujevac 1 - 0
MNE D1 21:00 FT FK Buducnost Podgorica 2 - 0 Decic Tuzi 1 - 0
GEO D1 21:00 FT Dila Gori 1 - 2 FC Saburtalo Tbilisi 0 - 1
SER D2 21:00 FT IMT Novi Beograd 2 - 0 Zemun 0 - 0
SER D2 21:00 FT Kabel Novi Sad 2 - 0 FK Zarkovo 0 - 0
SVK Cup 21:00 FT MSK Zilina 1 - 1 Sport Podbrezova 1 - 0
SVK Cup 21:00 FT Slovan Bratislava 1 - 0 Tatran LM 0 - 0
SVK Cup 21:00 FT MFK Ruzomberok 1 - 3 Dunajska Streda 0 - 2
BOS Cup 21:00 FT Borac Banja Luka 4 - 1 Klis Buturovic Polje 1 - 0
MAR D1 21:00 FT Renaissance Sportive de Berkane 1 - 2 IRT Itihad de Tanger 1 - 1
Pol D4 21:00 FT Elana Torun 0 - 1 KP Starogard Gdanski 0 - 0
CZE D2 21:30 FT SK Prostejov 1 - 0 Dukla Prague 1 - 0
HUN D2E 21:30 FT DEAC 0 - 1 Vasas 0 - 1
EST D1 21:30 FT FC Kuressaare 0 - 2 Nomme JK Kalju 0 - 1
HUN D2E 21:30 FT Dorogi FC 2 - 0 Debrecin VSC 0 - 0
HUN D2E 21:30 FT Kazincbarcika 1 - 1 Szentlorinc SE 0 - 0
HUN D2E 21:30 FT SOROKSAR 0 - 0 Bodajk FC Siofok 0 - 0
CRO D3 21:30 FT NK Jarun 2 - 0 NK Ponikve 2 - 0
CRO D3 21:30 FT Zagreb Hask 3 - 1 NK Spansko 1 - 0
CRO D3 21:30 FT NK Vrapce 3 - 1 NK Tresnjevka 0 - 1
CRO D3 21:30 FT Trnje 2 - 1 HNK Segesta Sisak 0 - 0
CRO D3 21:30 FT NK Maksimir 5 - 1 NK Zagorec Krapina 1 - 0
CZE D2 21:45 FT FK MAS Taborsko 4 - 0 Vysehrad 2 - 0
FRAC 21:45 FT GFA Rumilly Vallieres 4 - 0 Le Puy Foot 43 Auvergne 1 - 0
FRAC 21:45 FT Sedan 0 - 1 Angers 0 - 1
CYP D2 22:00 FT Agia Napa 2 - 2 PAEEK 1 - 1
GER D3 22:00 FT Kaiserslautern 2 - 2 Zwickau 0 - 0
GHA D1 22:00 FT Asante Kotoko FC 4 - 0 Bechem United 2 - 0
POL D2 22:00 FT Motor Lublin 0 - 0 Skra Czestochowa 0 - 0
LIT D1 22:00 FT Suduva 2 - 1 Kauno Zalgiris 1 - 0
RUS D1 22:00 FT Dinamo Briansk 0 - 1 Torpedo moskva 0 - 0
RUS D1 22:00 FT Neftekhimik Nizhnekamsk 1 - 1 Shinnik Yaroslavl 1 - 0
RUS D2 22:00 FT FC Krasny Smolensk 3 - 1 Khimki (R) 0 - 1
MNE D1 22:00 FT FK Iskra Danilovgrad 1 - 1 FK Zeta 0 - 1
RUS D1 22:00 FT Tekstilshchik Ivanovo 1 - 1 Volgar-Gazprom Astrachan 0 - 0
GRE Cup 22:00 FT Pas Giannina 1 - 1 Olympiakos Piraeus 1 - 0
Pol D4 22:00 FT KS Polonia Sroda Wlkp 0 - 1 GKS Przodkowo 0 - 1
NGA NL 22:00 FT Joy Cometh FC 1 - 1 Abia Comets FC 0 - 0
NGA NL 22:00 FT Remo Stars 3 - 0 Ibom Youth FC 2 - 0
NGA NL 22:00 FT Crown FC 1 - 0 Bayelsa United 1 - 0
TOG D1 22:00 FT Dyto FC 3 - 1 Anges FC 1 - 0
TOG D1 22:00 FT Gbohloesu 2 - 0 AS OTR 1 - 0
NGA WL 22:00 FT Ibom Angels (W) 3 - 1 FC Robo (w) 1 - 0
NGA WL 22:00 FT Dream Star (W) 1 - 1 Confluense Queens (W) 1 - 0
NGA WL 22:00 FT Sunshine Queens (w) 3 - 0 Nasarawa Amazons (W) 1 - 0
SLV U20 22:00 FT Jocoro FC Reserves 0 - 0 Municipal Limeno U20 0 - 0
DRC SL 22:00 FT CARA Brazzaville 0 - 0 FC Kondzo 0 - 0
QAT D1 22:15 FT Umm Salal 1 - 0 Al-Sailiya 0 - 0
TUN D1 22:15 FT Esperance Sportive de Tunis 1 - 0 Olympique de Beja 1 - 0
Pol D4 22:15 FT Swit Skolwin 4 - 1 Baltyk Gdynia 0 - 1
AFC CL 22:20 FT Al-Garrafa 0 - 0 OTMK Olmaliq 0 - 0
ITA C1 22:30 FT Olbia 1 - 0 Carrarese 1 - 0
POL Cup 22:30 FT Arka Gdynia 0 - 0 Piast Gliwice 0 - 0
QAT RL 22:30 FT Al Duhail U23 1 - 3 Al Khor Reserves 1 - 1
QAT RL 22:30 FT Qatar SC Doha U23 1 - 0 Al-Ahli Doha U23 1 - 0
KSA D1 22:35 FT Al Khaleej Club 0 - 1 Al Sahel 0 - 0
KSA D1 22:35 FT Al-Thuqbah 1 - 2 AL-jeel 1 - 0
AFC CL 22:40 FT Al Wehda(UAE) 2 - 1 Al Zawraa 0 - 0
KSA D1 22:40 FT Al-Nojoom 0 - 1 Al-Hazm 0 - 0
KSA D2 22:45 FT Al mojzel 3 - 1 Hottain (KSA) 0 - 0
KSA D1 22:50 FT Al-Draih 0 - 1 Al-Shoalah 0 - 0
CRO D1 22:59 FT Hajduk Split 2 - 2 Slaven Koprivnica 1 - 0
SUI Cup 22:59 FT Monthey 0 - 3 Lugano 0 - 2
SUI Cup 22:59 FT Vevey Sports 2 - 4 Servette 1 - 0
HUN D2E 22:59 FT FC Ajka 2 - 2 Szegedi AK 2 - 0
TUR D1 22:59 FT Antalyaspor 2 - 4 Sivasspor 1 - 2
TUR D1 22:59 FT Besiktas JK 3 - 0 Alanyaspor 1 - 0
HUN D2E 22:59 FT Bekescsaba 1 - 1 Csakvari TK 1 - 0
RUS D1 22:59 FT FK Nizhny Novgorod 1 - 0 Veles 0 - 0
HUN D2E 22:59 FT Gyori ETO 3 - 0 Szombathelyi Haladas 1 - 0
HUN D2E 22:59 FT Kaposvar 1 - 5 Gyirmot SE 0 - 1
HUN D2E 22:59 FT Nyiregyhaza 5 - 0 Budaorsi SC 2 - 0
SER D1 22:59 FT Crvena Zvezda 1 - 0 Partizan Belgrade 0 - 0
RUS D1 22:59 FT Chertanovo Moscow 1 - 2 Baltika Kaliningrad 0 - 1
UFC 22:59 FT Denmark Indoor Soccer 6 - 2 Ukraine Indoor Soccer 2 - 1
RUS Cup 22:59 FT Terek Grozny 1 - 0 FC Ufa 0 - 0
RUS Cup 22:59 FT FK Sochi 1 - 3 Lokomotiv Moscow 0 - 1
SPA D3 22:59 FT Alaves B 0 - 1 CD Izarra 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Athletic Bilbao B 2 - 1 Calahorra 1 - 1
SPA D3 22:59 FT Real Union Irun 1 - 0 SD Tarazona 1 - 0
SPA D3 22:59 FT Leioa 0 - 1 UD Mutilve 0 - 0
SPA D3 22:59 FT Barakaldo CF 1 - 2 SD Ejea 1 - 1
SPA D3 22:59 FT Portugalete 0 - 0 Haro Deportivo 0 - 0
GFA D2 22:59 FT PSV Wellingara 2 - 3 Samger FC 0 - 1
GFA D2 22:59 FT SK East BI 0 - 1 Kiang West FC 0 - 1
GFA D2 22:59 FT Young Africans FC 2 - 1 Steve Biko 2 - 1
Spain D4 22:59 FT Lanzarote 1 - 0 Panaderia Pulido 0 - 0
NIC D2 23:00 FT Matagalpa FC 1 - 0 Las Sabanas 0 - 0
KSA D1 23:10 FT Al-Jabalain 3 - 1 Al-adalh 0 - 1
HUN D2E 23:15 FT Pecsi MFC 2 - 1 Szolnoki MAV FC 1 - 0
MAR D1 23:15 FT Raja Casablanca Atlhletic 0 - 1 Hassania Agadir 0 - 0
GERC 23:30 FT Jahn Regensburg 0 - 1 Werder Bremen 0 - 0
EST D1 23:30 FT Trans Narva 0 - 0 Tallinna JK Legion 0 - 0
GER Reg 23:30 FT Preuben Munster 1 - 1 Borussia Dortmund (Youth) 1 - 1
GER Reg 23:30 FT SV Rodinghausen 1 - 1 Rot-Weiss Essen 1 - 0
BUL Cup 23:30 FT CSKA Sofia 1 - 1 Ludogorets Razgrad 0 - 0
Mal PD 23:30 FT Yeelen 2 - 1 Cercle de Bamako 1 - 0
SPA D3 23:30 FT Real Sociedad B 3 - 0 SD Logrones 1 - 0
ITA D1 23:45 FT Juventus 2 - 1 Napoli 1 - 0
ITA D1 23:45 FT Inter Milan 2 - 1 Sassuolo 1 - 0
FRAC 23:45 FT Voltigeurs Chateaubriant 0 - 1 Montpellier 0 - 0
FRAC 23:45 FT Saumur OL 1 - 2 Toulouse 1 - 1
FRAC 23:45 FT Canet Roussillon 1 - 0 Boulogne 1 - 0
image-top-scroll