ZQSCORE GOAL
Liga Top
League Time Status Home Score Away HT
19-01-2020
MYA D1 16:00 58 YANGON UNITED 1-1 Zwekapin United 1 - 1
ITA YTHLP1 16:00 58 Pescara U20 0-0 Napoli U20 0 - 0
MYA D1 16:00 58 Ayeyawady united 1-0 Ispe FC 0 - 0
INT CF 16:00 HT Persib Bandung(N) 2-0 T T Hanoi 2 - 0
Greece U19 16:30 42 Xanthi U19 1-2 Panathinaikos U19 -
TIP CUP 16:30 42 Nitra 2-0 Brno -
MAL D2 17:00 14 Pembroke Athleta 1-0 Mqabba FC -
TUR D3BG 17:00 15 Sivas Dort Eylul Belediyespor 1-0 Bodrumspor -
Ken D1 17:00 15 Coast Stima 0-0 Mount Kenya United -
TUR 3BB 17:00 18 Ofspor 0-0 1877 Alemdagspor -
SPA WD1 17:00 11 CDEF Logrono (w) 0-0 UD Granadilla Tenerife Sur (W) -
SA RL 17:00 13 Kaizer Chiefs Reserves 0-0 Supersport United Reserves -
TUR 3BA 17:00 17 Yeni Orduspor 2-0 Manisaspor -
SA RL 17:00 15 Amazulu Reserves 0-0 Black Leopards Reserves -
TUR 3BA 17:00 14 Artvin Hopaspor 0-0 Kizilcabolukspor -
And Cup 17:00 14 UE Engordany 0-0 Encamp -
TUR D3LB 17:00 15 Gumushanespor 1-0 Anadolu Selcukluspor -
SPA WD2 17:00 11 Fundacion Albacete (W) 0-0 CD Femarguin (w) -
Finland KC 17:00 10 Klubi 04 Helsinki(N) 1-0 Viikingit -
IND GoaPL 17:15 1 Vasco SC 0-0 Corps of Signals -
AFC U23 17:15 1 Korea U23(N) 0-0 Jordan U23 -
TUR D3BG 17:30 Kastamonuspor - Kirsehir Koyhizmetleri -
Spain D4 17:30 CD Linares Deportivo - Melilla CD -
TUR D1 17:30 Antalyaspor - Goztepe -
TUR 3BA 17:30 Serik Belediyespor - Aksarayspor -
SPA WD2 17:30 Salamanca (W) - DNS De Belen (w) -
TUR 3BC 17:30 Modafen Spor - Diyarbakirspor -
Spain D4 17:30 Sestao - CD Ariznabarra -
IRN D1 17:30 Damash Gilan FC - Malavan -
TUR D3LB 17:30 Manisa BB Spor - Hacettepe SK -
IRN D2 17:30 Avalan Kamyaran - Caspian Qazvin -
TUR 3BB 17:30 Kozan Spor FK - Karsiyaka -
TUR 3BC 17:30 Bursa Niluferspor AS - Osmaniyespor -
TUR D3BG 17:30 Ankarademirspor - Kahramanmarasspor -
Spain D4 17:30 CF Trival Valderas - CD Artistico Navalcarnero -
IRN D1 17:30 Mes krman - Arman Gohar Sirjan -
TUR 3BA 17:30 Duzcespor - Cankaya FK -
SPA WD2 17:30 AD Alhondiga (w) - CDE Olimpico De Madrid (w) -
TUR 3BC 17:30 Nevsehirspor Genclik - Pazarspor -
Spain D4 17:30 CD Basconia - SD Deusto -
IRN D1 17:30 Baderan Tehran FC - Khouneh Be Khouneh -
TUR D3LB 17:30 Bugsasspor - Sariyer -
IRN D2 17:30 Atrak Bojnourd FC - Milad Mehr -
TUR 3BB 17:30 Payas BS 1975 - Agri 1970 Spor -
TUR 3BC 17:30 Yimpas Yozgatspor - Kelkit Belediye Hurriyet -
Spain D4 17:30 RCD Carabanchel - ED Moratalaz -
SPA D31 17:30 UD Melilla - Celta vigo b -
IRN D1 17:30 Fajr Sepasi - Esteghlal Khozestan -
TUR 3BA 17:30 Tire 1922 Spor - Erzin Belediyespor -
IRN D2 17:30 Persepolis Ganaveh - Shahid Ghandi -
TUR 3BC 17:30 Muglaspor - Yeni Altindag BS -
Spain D4 17:30 CD Tarancon - CD Azuqueca -
IRN D1 17:30 Oxin Alborz - Persepolis Pakdasht -
TUR D3BG 17:30 Usakspor - Ergene Velimese -
Greece U19 17:30 Atromitos U19 - Volos Nps U19 -
TUR 3BA 17:30 Tokatspor - Wing Larsburg -
TUR 3BC 17:30 Golcukspor - Bayrampasa -
Spain D4 17:30 Recambios Colon CD - CD Alcoyano -
IRN D1 17:30 Navad Urmia - Shahrdary Arak -
TUR D3LB 17:30 Corum Belediyespor - Inegolspor -
IRN D2 17:30 Foolad Natanz FC - Karoun Ahvaz -
TUR 3BB 17:30 Turgutluspor - Tekirova Belediyespor -
Spain D4 17:30 SFC Minerva - Muleno CF -
IRN D1 17:30 Mes Rafsanjan - Qashqai Shiraz -
TUR D3BG 17:30 Sakaryaspor - Elazigspor -
Spain D4 17:30 Rayo Vallecano B - CD San Fernando de Henares -
TUR 3BA 17:30 Silivrispor - Sile Yildizspor -
TUR 3BC 17:30 Halide Edip Adivarspor - Darica Genclerbirligi -
Spain D4 17:30 CF Intercity - Atzeneta UE -
IRN D1 17:30 Khooshe Talaee Sana Saveh - Shahrdari Tabriz -
TUR D3LB 17:30 Tarsus Idman Yurdu - S.Urfaspor -
IRN D2 17:30 Esteghlal Molasani - Shahrdari Astara -
TUR 3BB 17:30 Dai Lin Jissbon - Fatsa Belediyespor -
Spain D4 17:30 SD Portmany - CE Felanitx -
GRE D2 17:45 Apollon Larissas - Giorgos Karaiskakis -
Ire LSL 17:45 Douglas Hall - Cobh Wanderers -
Spain D4 17:45 AD Siete Villas - U.M. Escobedo -
SPA WD1 18:00 Madrid CFF (w) - Athletic Club Bibao (w) -
Spain D4 18:00 AD Union Adarve - Flat Earth FC -
POR JBN 18:00 Spg C Braga U17 - Tondela U17 -
SPA LU19 18:00 Recreativo Huelva U19 - CD Santa Fe U19 -
POR JBB-PO 18:00 Regua U17 - Sp Espinho U17 -
Spain D4 18:00 Atletico Tacoronte - UD San Fernando -
SPA D32 18:00 CD Tudelano - Arenas Club de Getxo -
Spain D4 18:00 CD Vallobin - UC Ceares -
SPA D34 18:00 CP Villarrobledo - UD Marbella -
TUR D2 18:00 Keciorengucu - Eskisehirspor -
Spain D4 18:00 Maracena - CD Huetor Vega -
POR JBA-PO 18:00 Limianos U17 - FC Famalicao U17 -
POR JBC-PO 18:00 Sporting Lisbon Sad U17 - Sport Clube Caldas U17 -
SPA D31 18:00 Union Langreo - Real Oviedo B -
SPA D2 18:00 Elche - AD Alcorcon -
RWA D1 18:00 Vision JN FC - UR FC -
Spain D4 18:00 CD Berceo - CDFC La Calzada -
SPA D33 18:00 UE Olot - UE Cornella -
Spain D4 18:00 Mostoles - CF Pozuelo Alarcon -
POR JBS 18:00 Vitoria FC Setubal U17 - Fatima U17 -
INT CF 18:00 Kauno Zalgiris - Suduva -
SPA LU19 18:00 Malaga U19 - Sevilla U19 -
POR JBB-PO 18:00 Feirense U17 - Seia FCU17 -
Spain D4 18:00 Cordoba B - CD Utrera -
SPA D32 18:00 Alaves B - Burgos CF -
SPA D1 18:00 Mallorca - Valencia -
Spain D4 18:00 Suokuaili Moss - CD Torrijos -
SPA D34 18:00 UCAM Murcia - Real Balompedica Linense -
TUR D2 18:00 Istanbulspor - Erzurum BB -
Spain D4 18:00 Loja CD - Almeria B -
POR JBA-PO 18:00 Merelinense U17 - Uniao Nogueirenes U17 -
POR JBC-PO 18:00 Sacavenense U17 - Peniche U17 -
SPA D31 18:00 CF Internacional De Madrid - coruxo FC -
SPA WD2 18:00 Athletic Bilbao B (W) - Pozuelo Alarcon (w) -
Spain D4 18:00 Olivenza FC - Villanovense -
SPA D33 18:00 Gimnastic Tarragona - Barcelona B -
Spain D4 18:00 DAV Santa Ana - Alcorcon B -
Spain D4 18:00 CP San Cristobal - Cerdanyola del Valles -
POR JBS 18:00 Academica Coimbra U17 - Benfica Sad U17 -
INT CF 18:00 Schaffhausen - YF Juventus Zurich -
SPA LU19 18:00 Elche U19 - Valencia U19 -
POR JBB-PO 18:00 Lusitania Lourosa U17 - Anadia U17 -
POR JBD-PO 18:00 oeiras U17 - Louletano U17 -
SPA D31 18:00 CF Rayo Majadahonda - UD Ibiza -
Spain D4 18:00 SD Borja - Real Zaragoza B -
SPA D34 18:00 CF Talavera de la Reina - Recreativo Huelva -
Spain D4 18:00 Alhaurin de la Torre - Atletico Mancha real -
POR JBN 18:00 Porto Sad U17 - Padroense U17 -
POR JBC-PO 18:00 Electrico FC U17 - Uniao Almeirim U17 -
SPA LU19 18:00 Villarreal U19 - Hercules U19 -
Spain D4 18:00 CD Calamonte - Ted Contois Feng -
SPA D33 18:00 RCD Espanyol B - CD Ebro -
Spain D4 18:00 Sant Andreu - EC Granollers -
Spain D4 18:00 CE Europa - FC Vilafranca -
POR JBS 18:00 GD Estoril-Praia U17 - Loures U17 -
INT CF 18:00 Bangladesh - Sri Lanka -
SPA LU19 18:00 Burgos U19 - UD Santa Marta U19 -
POR JBB-PO 18:00 Academico Viseu U17 - Marialvas U17 -
POR JBD-PO 18:00 Casa Pia AC U17 - Cova da Pied U17 -
SPA D31 18:00 SCR Pena Deportiva - Atletico de Madrid B -
SPA FDH 18:00 Levante Futsal - CD Burela FS Pescados Ruben Futsal -
Ire LSL 18:00 Newtown Rangers AFC - Leixlip United -
Spain D4 18:00 CD Cuarte Industrial - San Juan de Mozarrifar -
SPA D34 18:00 Cadiz B - Yeclano Deportivo -
SPA WD1 18:00 Sporting De Huelva (w) - CD Tacon (w) -
Spain D4 18:00 CD La Virgen Del Camino - Almazan -
POR JBN 18:00 Rio Ave U17 - Chaves U17 -
POR JBC-PO 18:00 CA Fundao U17 - Sintrense U17 -
SPA LU19 18:00 Ural CF U19 - Atletico Perines U19 -
Spain D4 18:00 Cacereno - Arroyo Club Polideportivo -
SPA D32 18:00 Real Valladol B - Osasuna B -
Spain D4 18:00 Real Aviles - Condal CF -
POR JBS 18:00 Uniao Leiria U17 - Belenenses U17 -
Spain D4 18:00 Polideportivo Almeria - Huetor Tajar -
POR JBA-PO 18:00 GD Braganca U17 - Moreirense U17 -
POR JBD-PO 18:00 Praia Milfontes(U17) - Real Sport Clube U17 -
SPA D31 18:00 Las Rozas - Getafe B -
Ire LSL 18:00 Skerries Town FC - St Patricks CY -
Spain D4 18:00 CD Villegas - CCD Alberite -
SPA D33 18:00 AE Prat - Orihuela CF -
Estonia WT 18:10 Tallinna JK Legion - Tartu JK Maag Tammeka -
SPA LU19 18:15 ED Val Minor Nigran U19 - Marina Sport U19 -
HOL D1 18:15 VVV Venlo - PSV Eindhoven -
Spain D4 18:15 Silva SD - UD Somozas -
POR D2 18:15 SC Farense - SC Covilha -
ITA D1 18:30 AC Milan - Udinese -
SPA LU19 18:30 Patacona CF U19 - Albacete U19 -
IWD1 18:30 Empoli (w) - Juventus (w) -
IND D1 18:30 Mohun Bagan(Ind) - East Bengal -
Spain D4 18:30 CD La Granja - Salamanca B -
IWD1 18:30 Fiorentina (w) - Florentia(w) -
Spain D4 18:30 Polvorin - Arosa SC -
POR D3 18:45 Sintra Football - SU 1 Dezembro -
RWA D1 19:00 Gorilla FC - Intare FC -
INT CF 19:00 Lichtenberg 47 - Reinickendorfer Fuchse -
Ken D1 19:00 FC Talanta - Vihiga United -
INT CF 19:00 Vojvodina Novi Sad - Kabel Novi Sad -
RWA D1 19:00 Etoile de LEst - Nyagatare FC -
Ken D1 19:00 Bidco United - Migori Youth -
TIP CUP 19:00 Dunajska Streda - MFK Skalica -
ENG WSL 19:00 Birmingham (w) - Manchester City (w) -
RWA D1 19:00 Amagaju - Rutsiro FC -
ICE CU19 19:00 UMF Njardvik U19 - Grotta Kria U19 -
SPA WD1 19:00 Sevilla FC (w) - Atletico de Madrid (w) -
TIP CUP 19:00 MFK Skalica - Dunajska Streda -
Spain D4 19:00 CD Mensajero - Villa Santa Brigida -
ENG WPR 19:00 Durham Wildcats LFC (w) - London City Lionesses (w) -
ENG LCH 19:00 Nottingham Forest - Luton Town -
ENG WSL 19:00 Manchester United (w) - Tottenham Hotspur (w) -
Ire LSL 19:00 Ballymun United - Cherry Orchard -
Spain D4 19:00 Marino - Tenerife B -
RWA D1 19:00 Rugende FC - Miroplast FC -
INT CF 19:00 Te Cu Kukuh Atta Seip - Bayern Munchen (Youth) -
Ken D1 19:00 Wu Shuru - APS Bomet -
ICE CH B 19:00 Vikingur Olafsvik - UMF Njardvik -
SPA D31 19:00 Las Palmas Atletico - Baleares -
GRE D2 19:00 Panahaiki-2005 - Kerkyra -
EGY D2 19:30 Telephonaat Bani Suweif FC - Dayrot -
EGY D2 19:30 National Bank - El Alameen -
Spain D4 19:30 UD Gran Tarajal ST - CD Atletico Paso -
Finland KC 19:30 RFA - JS Hercules -
INT CF 20:00 Union Berlin - St. Gallen -
GRE D21 20:00 AO Triglia - Veria FC -
SPA D1 20:00 Real Betis - Real Sociedad -
RUS FDH 20:00 Novali Futsal - Berkut Futsal -
And Cup 20:00 Atletic Club D Escaldes - La Massana -
INT CF 20:00 Carl Zeiss Jena - FC Lokomotive Leipzig -
TUN D1 20:00 Esperance Sportive de Tunis - Club Africain -
GRE D21 20:00 Olympiakos Volou - Trikala -
RWA D1 20:00 Sunrise FC - Kiyovu FC -
GRE D1 20:00 SKODA Xanthi - Panathinaikos -
WAL PR(W) 20:00 Cardiff Metropolitan (w) - Port Talbot Women -
INT CF 20:00 NK Olimpija Ljubljana - NK Brezice -
MAL D1 20:00 Sirens - Mosta FC -
GRE D21 20:00 Kalamata AO - Niki Volou -
RWA D1 20:00 Musanze FC - Mukura -
GRE D2 20:00 Apollon Smirnis - Kissamikos -
INT CF 20:00 Baltika Kaliningrad - Okzhetpes -
TUR D1 20:00 Trabzonspor - Kasimpasa -
Finland KC 20:00 Ilves Tampere II - Tampere United -
INT CF 20:00 NK Rudar Velenje - Sampion Celje -
ICE CH B 20:00 Vestri(N) - Throttur Vogum -
RWA D1 20:00 Gasogi Utd - Muhanga -
GRE D2 20:00 Doxa Dramas - Apollon Kalamarias -
INT CF 20:00 LKS Lodz - FC Astra Giurgiu -
TUR D1 20:00 Galatasaray - Denizlispor -
GRE D21 20:00 Thesprotos - Diagoras -
GRE D3 20:00 Apollon Paralimniou - Nestos Chrisoupolis -
INT CF 20:00 Bergisch Gladbach 09 - Viktoria koln -
RWA D1 20:00 Gicumbi FC - Police FC Kibungo -
AFC U23 20:15 United Arab Emirates U23 - Uzbekistan U23 -
KUW D1 20:25 Al-Shabab(KUW) - Al-Yarmouk -
ITA S4 20:30 Montevarchi - Bastia 1924 -
FRA U19A 20:30 Orleans US 45 U19 - Evreux U19 -
FRA U19C 20:30 Angers SCO U19 - Vannes U19 -
HOL D1 20:30 AFC Ajax - Sparta Rotterdam -
FRA U19A 20:30 Quevilly US U19 - US Boulogne U19 -
ITA S4 20:30 Chieri - Borgosesia -
INT CF 20:30 NK Lokomotiva Zagreb - Drava -
FRA U19D 20:30 Colomiers U19 - Nice U19 -
FRA U19B 20:30 Metz U19 - AuxerreU19 -
ITA YTHLP1 20:30 Atalanta U20 - Torino U20 -
SAFL 20:30 Royal Eagles - Cape Umoya United -
SAPL D1 20:30 Supersport United - Mamelodi Sundowns -
ITA S4 20:30 US Adriese - Union Feltre Asd -
FRA U19A 20:30 Lille U19 - Valenciennes US U19 -
FRA U19C 20:30 Chateauroux U19 - Niort U19 -
FRA U19A 20:30 Le Havre U19 - Drancy U19 -
ITA S4 20:30 Ghivizzano - A.S.D. Bra -
HOL D2 20:30 Den Bosch - Go Ahead Eagles -
INT CF 20:30 ADO Den Haag (w) - Bayer Leverkusen (w) -
FRA U19D 20:30 NimesU19 - Monaco U19 -
FRA U19B 20:30 Lyon U19 - Dijon U19 -
FRA U19C 20:30 Trelissac U19 - Tours U19 -
BEL D1 20:30 Cercle Brugge - Royal Antwerp -
SAPL D1 20:30 Polokwane City FC - Lamontville Golden Arrows -
ITA S4 20:30 GSD Ambrosiana - Cjarlins Muzane -
FRA U19A 20:30 Amiens U19 - Paris Saint Germain U19 -
FRA U19D 20:30 Porto Vecchio U19 - Toulouse U19 -
FRA U19B 20:30 Paris FC U19 - Montceau U19 -
Spain D4 20:30 CD Robres - Tamar Ritter -
ITA S4 20:30 Forli - ASD Fanfulla -
FRA U19D 20:30 Montpellier U19 - Istres U19 -
FRA U19C 20:30 Laval U19 - Guingamp U19 -
SAPL D1 20:30 Bloemfontein Celtic - Chippa United -
FRA U19B 20:30 Bourg Peronnas U19 - Epinal U19 -
ITA S4 20:30 Real Forte Querceta - Lucchese -
FRA U19D 20:30 Cannes AS U19 - Castelnau le Cres U19 -
FRA U19B 20:30 StrasbourgU19 - ASPTT Dijon U19 -
Spain D4 20:30 Lanzarote - Tenisca -
ITA S4 20:30 Ciliverghe Mazzano - SCD Progresso Calcio -
FRA U19D 20:30 Ajaccio U19 - Toulon U19 -
FRA U19C 20:30 Aviron Bayonnais U19 - Le Mans U19 -
HOL D1 20:30 Emmen - Heracles Almelo -
FRA U19A 20:30 Feignies U19 - FC Chartres U19 -
ITA S4 20:30 As Casale Calcio - FC Vado -
TUR D2 20:30 Boluspor - Osmanlispor FC -
INT CF 20:30 Banants - Rail Locomotive -
FRA U19D 20:30 Bastia U19 - Saint Etienne U19 -
FRA U19B 20:30 SochauxU19 - Le Puy Foot 43 Auvergne U19 -
ITA S4 20:30 Ligorna - Fezzanese -
SAFL 20:30 Tshakhuma TM - Mbombela United -
IND D1 20:45 Churchill Brothers - Trau FC -
BEL FAD 21:00 Rupel Boom - KSK Heist -
ITA C1B 21:00 SudTirol - Rimini -
ENG WNPL 21:00 Sunderland (w) - Fylde LFC (w) -
INT CF 21:00 TuRU Dusseldorf - DJK Teutonia St.Tonis -
CAE D1 21:00 Dragon Club Yaounde - Union Douala -
ITA D2 21:00 Pescara - Salernitana -
ITA C1A 21:00 Monza - Como -
ITA C1C 21:00 Catania - Potenza -
ENG WPR 21:00 Coventry (w) - Sheffield United (w) -
ENG WSL 21:00 Arsenal (w) - Chelsea FC (w) -
CAE D1 21:00 Stade Renard de Melong - Young Sports -
ITA C1B 21:00 Padova - Modena -
ENG WNPL 21:00 West Bromwich WFC (w) - Huddersfield (w) -
INT CF 21:00 Dynamo Kyiv(N) - Legia Warszawa -
CAE D1 21:00 Bamboutos de - Colombe du Dja et Lobo -
ITA C1A 21:00 JuventusU23 - Arezzo -
ITA C1C 21:00 US Casertana 1908 - Francavilla -
ENG WPR 21:00 Charlton (w) - Blackburn Rovers (w) -
INT CF 21:00 Chindia Targoviste - FK Sochi -
CAE D1 21:00 PWD de Bamenda - AS Fortuna Mfou -
ITA D1 21:00 Brescia - Cagliari -
ITA C1B 21:00 Gubbio - Azy based nano Bo -
INT CF 21:00 Hannover 96 Am - BFC Viktoria 1889 -
ENG PR 21:00 Burnley - Leicester City -
ITA C1C 21:00 Vibonese - Cavese -
BEL FAD 21:00 URS Lixhe-Lanaye - Dessel Sport -
ITA C1C 21:00 Bisceglie 1913 - Reggina -
INT CF 21:00 Rakow Czestochowa - Ural Sverdlovsk Oblast -
CAE D1 21:00 Feutcheu FC - Coton Sport -
ITA D1 21:00 Bologna - Verona -
ITA C1A 21:00 Us Pergolettese - Pro Patria -
INT CF 21:00 Basel - Hamburger SV -
ITA C1C 21:00 Ternana - Rende -
ENG WPR 21:00 Lewes (w) - London Bees Women's -
ISL 21:00 Jamshedpur FC - Kerala Blasters FC -
BEL FAD 21:00 RFC de Liege - LaLouviere -
ITA C1C 21:00 Bari - Rieti -
ENG WNPL 21:00 Derby County (w) - Hull City (W) -
INT CF 21:00 Sabail - Olimpic Donetsk -
CAE D1 21:00 Eding Sport FC - UMS de Loum -
ITA D1 21:00 Lecce - Inter Milan -
ITA D2 21:00 Spezia - Cittadella -
ITA C1A 21:00 Olbia - Pontedera -
ITA C1C 21:00 Paganese - ASD Sicula Leonzio -
ENG WPR 21:00 CrystalPalace (w) - Leicester City (w) -
ENG WSL 21:00 Everton FC (w) - Reading (w) -
CAE D1 21:00 Tonnerre Yaounde - Fovu de Baham -
WAL PR(W) 21:05 Abergavenny Women - Cyncoed LFC Women -
GER D1 21:30 Hertha Berlin - Bayern Munchen -
ITA C1 21:30 Piacenza - Triestina
Spain D4 21:45 CD Mosconia - SD Lenense -
Spain D4 21:45 CD Anguiano - Tudelano -
NGA PR 22:00 Nasarawa United - Warri Wolves FC -
Portugal Cup(W) 22:00 Maritimo (w) - Braga (w) -
Spain D4 22:00 Leganes B - Parla Escuela -
POR D3 22:00 ARC Oleiros - Clube Condeixa -
POR D2 22:00 Cova Piedade - Nacional da Madeira -
POR D3 22:00 Vitoria Guimaraes B - Sal gadacz -
POR D3 22:00 Vizela - Maritimo B -
POR JBA-PO 22:00 Palmeiras FC(U17) - Pacos Ferreira U17 -
NGA PR 22:00 Kwara United - Sunshine Stars FC -
Spain D4 22:00 Bell Bridget - UD Fraga -
BEL D2 22:00 Oud Heverlee - Westerlo -
INT CF 22:00 Brentford B - FC Seoul -
POR D3 22:00 Fatima - FC Caldas -
POR D3 22:00 Real Sport Clube Queluz - Pinhalnovense -
MAL D1 22:00 Gzira United - Santa Lucia -
NGA PR 22:00 Lobi Stars - Akwa Starlets -
SPA LU19 22:00 Vazquez Cultural U19 - Castilleja CF U19 -
Spain D4 22:00 UD Llanera - CD Tuilla -
POR D3 22:00 Anadia - Ideal -
POR D2 22:00 Viseu - GD Chaves -
POR D3 22:00 Gondomar - Sp. Espinho -
NGA PR 22:00 Kano Pillars - Akwa United -
POR D3 22:00 USC Paredes - Amarante -
Spain D4 22:00 Numancia B - Real Burgos CF -
TUR D1 22:00 Caykur Rizespor - Genclerbirligi
POR D3 22:00 Esp. Lagos - Fabril Barreiro -
POR D3 22:00 Olimpico Montijo - Sacavenense -
NGA PR 22:00 Jigawa Golden Stars - Rivers United -
SPA LU19 22:00 Union Adarve U19 - Badazous U19 -
Spain D4 22:00 Club Siero - EI San Martin -
POR D3 22:00 Alverca - Lusitano Evora -
POR D1 22:00 Pacos de Ferreira - Gil Vicente -
ENG WSL 22:00 West Ham United (w) - Brighton H.A. (w) -
POR D3 22:00 Ginasio Figueirense - Valadares Gaia FC -
NGA PR 22:00 Heartland FC - Katsina United -
POR D3 22:00 SCU Torreense - Sertanense FC -
Spain D4 22:00 Burgos Promesas - Tuoer De Cilliers -
GUA RL 22:00 Siquinala FC Reserves - Deportivo Sanarate FC Reserves -
POR D3 22:00 CD Cerveira - Marr Tino -
POR D3 22:00 Louletano - Amora FC -
NGA PR 22:00 Wikki Tourist - MFM FC -
SPA LU19 22:00 San Felix CF U19 - Calavera CF U19 -
Spain D4 22:00 Club Deportivo Sarinena - CF Calamocha -
POR D3 22:00 Fafe - Maria da Fonte -
POR D3 22:00 Sanjoanense - Coimbroes -
ENG WSL 22:00 Bristol Academy (w) - Liverpool (w) -
POR D3 22:00 Pedras Rubras - Lusitania -
SCOFAC 22:00 Dundee United - Hibernian -
NGA PR 22:00 Ifeanyi Ubah - Enyimba -
POR D3 22:00 Sintrense - Loures -
Portugal Cup(W) 22:00 UR Cadima (w) - CA Ouriense (w) -
Spain D4 22:00 RSD Alcala Henares - CD El Alamo -
POR D3 22:00 FC Arouca - Clube Desportivo Trofense -
POR D2 22:00 Casa Pia AC - Varzim -
SPA D1 22:00 Villarreal - RCD Espanyol -
POR D3 22:00 Leca - AD Castro Daire -
SPA LU19 22:00 Getafe U19 - Extremadura U19 -
Spain D4 22:00 CA River Ebro - Yague CF -
NGA PR 22:00 Plateau United - Adamawa United -
SPA LU19 22:00 Aravaca CF U19 - Real Madrid U19 -
POR D3 22:00 Assoc.Desportiva Oliveirense - Montalegre -
INT CF 22:00 HSC Hannover - VfV Borussia 06 Hildesheim -
SPA D2 22:00 Deportivo La Coruna - Cadiz -
POR D3 22:00 FC Armacenenses - Olhanense SC -
NGA PR 22:00 Enugu Rangers International - Abia Warriors -
POR D3 22:00 Vila Real - Lusitanos -
REWT 22:15 Fjolnir (w) - Valur (w) -
GRE D1 22:15 Atromitos Athens - Volos NFC -
GRE D1 22:15 AEK Athens - AEL Larisa -
Spain D4 22:30 UCAM Murcia CF B - At. Pulpileno -
Spain D4 22:30 La Baneza - CA Bembibre -
Spain D4 22:30 CD As Pontes - Racing Villalbes -
Spain D4 22:30 Albacete B - CD Villacanas -
Spain D4 22:30 Olimpico de Totana - CD Plus Ultra -
Spain D4 22:30 Atletico Astorga - CD Becerril -
SPA D33 22:30 SD Ejea - UE Llagostera -
Spain D4 22:30 Utebo FC - Barbastro -
Spain D4 22:30 Mazarron CF - EG El Palmar -
Spain D4 22:30 Pobla De Mafumet CF - UA Horta -
Spain D4 22:30 CD Binefar - CD Valdefierro -
SEN D2 22:30 Dakar Universite Club - Keur Madior -
Spain D4 22:30 Ciudad de Murcia - Deportiva Minera -
Spain D4 22:30 Real Sociedad C - Santutxu FC -
Spain D4 22:30 CP Valdivia - UP Plasencia -
Spain D4 22:30 Real Jaen CF - Motril -
Spain D4 22:30 Aguilas CF - Lorca Deportiva FC -
Spain D4 22:30 La Solana - CD Pedroneras -
HOL D1 22:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk -
INT CF 22:50 NK Mura 05 - Medjimurje -
KUW D1 22:55 Al-Nasar - Al-Sahel -
Spain D4 22:59 SD Gernika - Tolosa -
SPA D34 22:59 Cordoba - Villarrubia CF -
POR D3 22:59 GD Fontinhas - Praiense -
Spain D4 22:59 Moralo CP - EMD Aceuchal -
SPA D32 22:59 CF Salmantino - SD Amorebieta -
Spain D4 22:59 Silla CF - UD Paterna -
Spain D4 22:59 Bergantinos CF - Deportivo Ourense -
TUR D1 22:59 Besiktas JK - Sivasspor -
Spain D4 22:59 Xerez Deportivo FC - CD Rota -
SPA D31 22:59 Pontevedra - Racing de Ferrol -
Spain D4 22:59 CF Vimenor - Gimnastica Torrelavega -
SPA D34 22:59 Algeciras - Real Murcia -
Spain D4 22:59 Ejido - Velez CF -
Spain D4 22:59 UD Los Garres - Murcia B -
SPA D32 22:59 Haro Deportivo - UD Logrones -
Spain D4 22:59 CD Olimpic Xativa - Villarreal C -
ITA YTHLP1 22:59 Sassuolo U20 - Bologna U20 -
Spain D4 22:59 Rapido de Bouzas - CD Pontellas -
SPA D31 22:59 Marino luanco - Real Madrid Castilla -
SPA D33 22:59 Sabadell - UD Levante B -
Spain D4 22:59 Toledo - CD Madridejos -
Spain D4 22:59 Antequera CF - CD El Palo -
ICE FBC W 22:59 HK Kopavogur (W) - Afturelding (w) -
MAR D1 22:59 OCK Olympique de Khouribga - Renaissance Zmamra -
Spain D4 22:59 CF Platges De Calvia - CD Ferriolense -
SPA D32 22:59 Calahorra - Athletic Bilbao B -
Spain D4 22:59 CF Peralada - UE Sants -
SPA D34 22:59 C.D. San Fernando Isleno - Granada CF B -
And Cup 22:59 FC Ordino - Penya Encarnada -
Spain D4 22:59 Compostela - CF Alondras -
SPA D33 22:59 CF La Nucia - Lleida -
Spain D4 22:59 CS Puertollano - Manchego Ciudad -
TUR D2 22:59 Bursaspor - Karagumruk -
Spain D4 22:59 Real Avila CF - CyDL Jupiter Leones -
GRE D1 22:59 PAOK Saloniki - Asteras Tripolis -
Spain D4 22:59 Mallorca B - Constancia -
SPA D32 22:59 Barakaldo CF - CD Guijuelo -
Spain D4 22:59 LHospitalet - UE Vilassar de Mar -
SPA D34 22:59 Merida AD - Atletico Sanluqueno -
SEN D2 22:59 Africa Promo Foot - Jamono Fatick -
Spain D4 22:59 CD Barco - CD Arenteiro -
SPA D33 22:59 CF Badalona - Andorra CF -
Spain D4 22:59 Teruel - CF Illueca -
Spain D4 22:59 UD Alzira - Vilamarxant CF -
Spain D4 22:59 UD Alcudia - Llosetense -
SPA D31 22:59 UD San Sebastian Reyes - Sporting de Gijon B -
FRAC 23:15 Dijon - Nimes -
FRAC 23:15 Montpellier - Caen -
FRAC 23:15 GS Consolat Marseille - Rennes -
FRAC 23:15 FC Rouen - Angers -
ITA C1C 23:30 Teramo - Avellino -
ITA C1A 23:30 Carrarese - Robur Siena S.S.D. -
ENG PR 23:30 Liverpool - Manchester United -
ITA C1C 23:30 Catanzaro - AC Monopoli -
SPA D32 23:30 Cultural Leonesa - Real Union Irun -
ITA C1B 23:30 Ravenna - Alma Juventus Fano -
SEN D2 23:30 EJ Fatick - ASC Port Autonome -
ITA C1B 23:30 Vicenza - Carpi -
Spain D4 23:30 Real Betis B - UD Los Barrios -
ITA C1A 23:30 Lecco - Novara -
Mode Gelap