Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Mode Gelap
Liga Top

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 22-10-2020
GER Reg 00:00
FT VfL Wolfsburg (Youth) 1 - 3 BSV Rehden 0 - 2
SWE D1 SN 00:00
FT IFK Lulea 2 - 1 Tegs SK 1 - 0
ITA D2 00:00
FT Lecce 2 - 2 Cremonese 0 - 2
GER Reg 00:00
FT FSV Mainz 05 (Youth) 2 - 0 Eintracht Stadtallendorf 1 - 0
GER Reg 00:00
FT Rot-Weiss Koblenz 0 - 2 FK Pirmasens 0 - 2
GER Reg 00:00
FT TSV Steinbach 2 - 4 SC Freiburg (Youth) 0 - 2
GER Reg 00:00
FT TSG Balingen 2 - 1 Bayern Alzenau 2 - 0
DEN D1 00:00
FT Herfolge Boldklub Koge 0 - 1 Fredericia 0 - 1
SWE D2 00:00
FT Degerfors IF 2 - 0 Orgryte 2 - 0
SWE D2 00:00
FT Norrby IF 0 - 2 Halmstads 0 - 1
SWE D2 00:00
FT Dalkurd FF 1 - 3 GIF Sundsvall 0 - 2
SWE D2 00:00
FT Vasteras SK FK 2 - 1 Akropolis IF 1 - 1
SWE D2 00:00
FT Osters IF 2 - 0 Umea FC 2 - 0
SWE D2 00:00
FT AFC Eskilstuna 3 - 2 Trelleborgs FF 2 - 2
SPA D2 00:00
FT Ponferradina 1 - 0 Tenerife 1 - 0
SPA D2 00:00
FT CD Lugo 3 - 0 Girona 0 - 0
SPA D2 00:00
FT Las Palmas 2 - 1 Castellon 0 - 0
GER D3 00:00
FT Unterhaching 0 - 1 MSV Duisburg 0 - 1
GER D3 00:00
FT TSV 1860 Munchen 1 - 2 Saarbrucken 0 - 2
GER D3 00:00
FT Viktoria koln 3 - 2 Bayern Munchen (Youth) 3 - 1
GER D3 00:00
FT Kaiserslautern 1 - 1 Ingolstadt 1 - 0
GER D3 00:00
FT Hallescher FC 4 - 1 SV Meppen 2 - 1
SWE D1 SN 00:00
FT Landskrona BoIS 1 - 2 Lindome GIF 1 - 1
LAT Cup 00:00
FT Rigas Futbola skola 3 - 2 Riga FC 2 - 1
AUS L 00:00
FT First Wien 1894 7 - 0 ASV 13 Vienna 1 - 0
AUS AC 00:00
FT LAC Inter 0 - 1 Nussdorfer AC 0 - 1
GER OBW 00:00
FT FSV Fernwald 5 - 2 Waldgirmes 3 - 0
GER OBW 00:00
FT Rot-Weiss Walldorf 4 - 2 VfB Ginsheim 1 - 1
GER OBW 00:00
FT SG Barockstadt 3 - 0 Buchonia Flieden 1 - 0
GER OBW 00:00
FT SV Neuhof 1910 0 - 3 FC Hanau 93 0 - 2
GER OBW 00:00
FT Turk Gucu Friedberg 6 - 0 TuS Dietkirchen 3 - 0
GER LS 00:00
FT SC Charlottenburg 2 - 8 Berliner SC 1 - 4
GER LS 00:00
FT Wittenauer SC Concordia 3 - 3 FC Wilmersdorf 1 - 3
BRA SPWL 00:00
FT Nacional SP (W) 0 - 2 Taubate(w) 0 - 1
INT CF 00:00
FT Airnergy FC (W) 1 - 2 2011 Champion Metis (W) 0 - 1
FAR D1 00:30
FT KI Klaksvik 1 - 1 B36 Torshavn 0 - 0
GER Reg 00:30
FT Preuben Munster 2 - 1 Wiedenbruck 2 - 1
GER Reg 00:30
FT Schalke 04 (Youth) 3 - 0 Koln (Youth) 3 - 0
GER Reg 00:30
FT Rot-Weiss Ahlen 2 - 2 Wegberg-Beeck 2 - 2
GER Reg 00:30
FT Fortuna Koln 4 - 1 Bonner 2 - 1
GER Reg 00:30
FT Rot-Weiss Oberhausen 3 - 1 Sportfreunde Lotte 1 - 0
SWE Cup 00:30
FT Haninge 1 - 2 Orebro 1 - 0
GER OBW 00:30
FT Bad Vilbel 2 - 0 FC 1906 Erlensee 1 - 0
GER OBW 00:30
FT Rot-Weiss Hadamar 2 - 0 FC Eddersheim 0 - 0
GER OBW 00:30
FT Viktoria Griesheim 1 - 1 Steinbach 0 - 1
GER OBW 00:30
FT Ratingen SV 3 - 0 SSVg Velbert 1 - 0
GER OBW 00:30
FT SC Velbert 4 - 0 TV Jahn Hiesfeld 1 - 0
GER OBW 00:30
FT SF Baumberg 2 - 3 Sterkrade 0 - 3
GER OBW 00:30
FT TSV Meerbusch 0 - 3 Schwarz-Weiss Essen 0 - 2
GER OBW 00:30
FT Heeslinger SC 2 - 0 SC Spelle-Venhaus 1 - 0
GER OBW 00:30
FT Strausberg 3 - 1 Hertha Zehlendorf 1 - 1
GER OBW 00:30
FT TuRU Dusseldorf 1 - 0 FC Monchengladbach 1894 0 - 0
AUS AC 00:30
FT Helfort 15 5 - 1 SV Wienerberger 2 - 0
LUX D1 01:00
FT F91 Dudelange 3 - 0 Etzella Ettelbruck 1 - 0
LUX D1 01:00
FT CS Petange 2 - 0 Victoria Rosport 1 - 0
LUX D1 01:00
FT Jeunesse Esch 1 - 4 Red Boys Differdange 1 - 3
LUX D1 01:00
FT Racing Beirut 0 - 0 Rodange 91 0 - 0
LUX D1 01:00
FT FC Wiltz 71 1 - 2 Fola Esch 0 - 2
LUX D1 01:00
FT UNA Strassen 3 - 2 Hostert 2 - 0
LUX D1 01:00
FT Hamm RM Benfica FC 0 - 2 US Mondorf-les-Bains 0 - 2
SPA FDH 01:00
FT F.C.Barcelona Futsal 2 - 3 Inter Movistar Futsal 0 - 1
Bra CUU20 01:00
FT Avai (Youth) 1 - 1 Sport Club Recife (Youth) 1 - 1
Bra CUU20 01:00
FT Bragantino SP Youth 2 - 4 Atletico Mineiro (Youth) 1 - 1
Bra CUU20 01:00
FT Coritiba PR (Youth) 1 - 1 Sao Paulo (Youth) 0 - 1
Bra CUU20 01:00
FT Internacional (RS) Youth 3 - 0 Galvez Youth 2 - 0
Bra CUU20 01:00
FT Ceara Youth 1 - 2 Bahia (Youth) 0 - 1
SPA FC 01:00
FT UD Melilla 2 - 2 Unionistas de Salamanca 2 - 2
SPA FC 01:00
FT SD Balmaseda FC 0 - 2 Club Deportivo Tropezon 0 - 1
SPA FC 01:00
FT CS Puertollano 5 - 2 Torredonjimeno 1 - 1
BRA BAS U23 01:00
FT Fortaleza U23 2 - 2 Sampaio Correa MA U23 1 - 2
GER OBW 01:00
FT SV Zeilsheim 1 - 3 Hessen Dreieich 1 - 0
GER OBW 01:00
FT SF Niederwenigern 5 - 1 Cronenberger SC 0 - 0
NOR U19 01:00
FT Verdal U19 7 - 3 Belsen U19 3 - 3
SUI D3 01:00
FT Koniz 0 - 1 Bavois 0 - 1
Bra SD 01:00
FT EC Pelotas(RS) 1 - 1 Atletico Tubarao SC 1 - 0
BRB MG 01:00
FT Guarani MG 1 - 4 Athletic Club MG 1 - 1
BRP PS D2 01:00
FT Assisense SP 0 - 1 tupa SP 0 - 1
BRP PS D2 01:00
FT GD Saocarlense 1 - 2 Francana 0 - 0
BRP PS D2 01:00
FT Rio Branco(SP) 0 - 0 Independente FC Limeira 0 - 0
BRP PS D2 01:00
FT Uniao Barbarense 0 - 1 Elosport SP 0 - 0
BRP PS D2 01:00
FT XV de Jau 3 - 1 Matonense SP 2 - 0
BRA CPY 01:00
FT Botafogo RJ U20 4 - 0 Cabofriense U20 1 - 0
BRA CPY 01:00
FT Resende RJ U20 8 - 0 Friburguense RJ U20 4 - 0
BRA D4 01:00
FT Ibis SC 1 - 2 America PE 1 - 0
BRP PS D2 01:00
FT Tanabi SP 1 - 0 Atletico Aracatuba 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Duque de Caxias RJ 0 - 1 Sampaio Correa (RJ) 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Nova Iguacu 2 - 0 Goncalense 0 - 0
NOR U19 01:00
FT Sverresborg U19 3 - 8 Rosenborg U19 1 - 4
NOR U19 01:00
FT Tiller IL U19 5 - 3 Ranheim IL U19 1 - 2
ENG Cl 01:15
FT Penistone Church 0 - 3 Liversedge 0 - 1
ITA C1 01:30
FT Modena 0 - 0 Feralpisalo 0 - 0
SPA FDH 01:30
FT CD Burela FS Pescados Ruben Futsal 5 - 5 DKV Seguros Zaragoza Indoor So 4 - 1
Mal WD1 01:30
FT Mgarr (w) 5 - 0 Martal Method (W) 3 - 0
ITA C1 01:30
FT Viterbese 1 - 1 Bisceglie 1913 1 - 0
ENG SD1 01:30
FT Larkhall Athletic 1 - 3 AFC Totton 1 - 1
ENG SD1 01:30
FT Paulton Rovers 0 - 1 Evesham United 0 - 0
ENG SD1 01:30
FT Slimbridge AFC 4 - 2 Melksham Town 2 - 1
Bra SD 01:30
FT Coruripe Al 0 - 2 Central SC 0 - 0
URU D2 01:30
FT Salus 1 - 1 Canadian SC 0 - 0
BRB MG 01:30
FT Nacional AC MG 1 - 2 EC Mamore MG 1 - 0
ENG Cl 01:30
FT Northallerton Town 2 - 2 West Auckland Town 2 - 0
CHI D3 01:30
FT D. Concepcion 0 - 1 Linares Unido 0 - 0
ENG LCH 01:45
FT Cardiff City 1 - 1 Bournemouth AFC 0 - 1
ENG LCH 01:45
FT Watford 3 - 1 Blackburn Rovers 2 - 1
ENG LCH 01:45
FT Sheffield Wednesday 1 - 2 Brentford 1 - 2
ENG LCH 01:45
FT Queens Park Rangers (QPR) 0 - 2 Preston North End 0 - 1
ENG RYM 01:45
FT Kingstonian 1 - 0 Potters Bar Town 0 - 0
ENG LCH 01:45
FT Stoke City 2 - 2 Barnsley 1 - 2
ITA C1 01:45
FT Cesena 3 - 0 Alma Juventus Fano 3 - 0
ITA C1 01:45
FT Fermana 2 - 1 Gubbio 1 - 1
ITA C1 01:45
FT Imolese 1 - 1 Sambenedettese 1 - 1
ITA C1 01:45
FT Ravenna 2 - 0 USD Virtus Verona 2 - 0
ITA C1 01:45
FT Carrarese 2 - 0 Pistoiese 0 - 0
ITA C1 01:45
FT Pro Sesto 1 - 0 Giana 0 - 0
ITA C1 01:45
FT Pro Vercelli 1 - 0 JuventusU23 1 - 0
ITA C1 01:45
FT Catania 1 - 3 Ternana 0 - 1
ITA C1 01:45
FT AC Monopoli 0 - 0 Bari 0 - 0
SMA CUP 01:45
FT Tre Fiori 2 - 0 S.S Pennarossa 1 - 0
SMA CUP 01:45
FT SP La Fiorita 1 - 1 SP Libertas 1 - 0
SMA CUP 01:45
FT Fiorentino 3 - 1 Faetano 2 - 0
SMA CUP 01:45
FT SP Domagnano 0 - 2 AC Juvenes 0 - 2
SMA CUP 01:45
FT Cailungo 2 - 1 SP Cosmos 0 - 1
ENG Cl 01:45
FT Northwich Victoria 2 - 1 Irlam 1 - 0
ENG Cl 01:45
FT Winsford United 1 - 1 Rylands 1 - 0
AUS D3 01:45
FT Trenkwalder Admira (Youth) 2 - 0 Karabakh Vienna 2 - 0
ENG Cl 01:45
FT Albion Sports 0 - 3 Hemsworth Miners Welfare 0 - 1
SPA FDH 02:00
FT Peniscola Futsal 3 - 3 Cordoba Futsal 1 - 1
UEFA CL 02:00
FT Bayern Munchen 4 - 0 Atletico Madrid 2 - 0
UEFA CL 02:00
FT Inter Milan 2 - 2 Borussia Monchengladbach 0 - 0
UEFA CL 02:00
FT Manchester City 3 - 1 FC Porto 1 - 1
UEFA CL 02:00
FT Olympiakos Piraeus 1 - 0 Marseille 0 - 0
UEFA CL 02:00
FT AFC Ajax 0 - 1 Liverpool 0 - 1
UEFA CL 02:00
FT Midtjylland 0 - 4 Atalanta 0 - 3
CHI D1 02:00
FT Universidad de Chile 2 - 2 Audax Italiano 2 - 0
Bra CUU20 02:00
FT Londrina EC (Youth) 2 - 2 Palmeiras (Youth) 1 - 0
FAR D3 02:00
FT B68 Toftir II 2 - 1 Skala IF II 1 - 1
Bra SD 02:00
FT Frei Paulistano 0 - 1 ABC RN 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Aparecidense GO 4 - 0 Uniao Rondonopolis MT 0 - 0
Bra SD 02:00
FT Tupynambas 1 - 2 Atletico Alagoinhas 0 - 2
BRP PS D2 02:00
FT Osvaldo Cruz/SP 0 - 2 Santacruzense SP 0 - 0
MAU D1 02:05
FT ASC Snim 2 - 0 ASC Tidjikja 1 - 0
MAL D2 02:15
FT St. Andrews 3 - 1 St Georges 0 - 1
MAL D1 02:15
FT Sliema Wanderers FC 1 - 2 Gudja United 1 - 1
MAL D2 02:15
FT Naxxar Lions 1 - 2 San Gwann 0 - 2
BRA D2 02:30
FT Figueirense 2 - 0 CRB AL 1 - 0
SPA D2 02:30
FT Fuenlabrada 0 - 0 UD Logrones 0 - 0
SPA D2 02:30
FT Almeria 1 - 1 FC Cartagena 0 - 1
SPA FDH 02:30
FT Antequera Futsal 3 - 4 Vaidepenas Futsal 2 - 0
ECU D2 03:00
FT CDS Santa Rita 3 - 1 Gualaceo SC 1 - 0
ECU D2 03:00
FT 9 de Octubre 1 - 0 Sociedad Deportivo Quito 0 - 0
COL Cup 03:00
FT Jaguares de Cordoba 0 - 1 Deportes Quindio 0 - 0
COL Cup 03:00
FT Deportivo Pereira 1 - 0 Tigres Zipaquira 0 - 0
Columbia W L 03:00
FT Independiente Santa Fe (w) 3 - 2 Millonarios (w) 1 - 0
CRC D2 03:00
FT Puerto Golfito 1 - 1 CD Barrio Mexico 0 - 1
Bra SD 03:30
FT Galvez AC 3 - 1 Ji-Parana FC 1 - 1
VEN D1 04:00
FT Deportivo Lara 0 - 0 Academia Puerto Cabello 0 - 0
Bra SD 04:00
FT Ferroviaria SP 3 - 0 Bangu 2 - 0
Brazil W L 04:00
FT SC Corinthians Paulista (w) 3 - 1 Santos (w) 2 - 1
CHI D1 04:30
FT Union Espanola 1 - 0 Cobresal 0 - 0
MAU D1 04:40
FT King Nouakchott 4 - 1 ASC Kedia 1 - 0
BRA D2 05:00
FT Cuiaba 3 - 3 Parana PR 1 - 1
BRA D2 05:00
FT Sampaio Correa 1 - 3 Confianca SE 0 - 2
MEX D2 05:00
FT Tlaxcala FC 2 - 1 Cimarrones de Sonora 0 - 0
ECU D2 05:00
FT Club Atletico Porteno 0 - 0 Faure Za Amarilla 0 - 0
Bra SD 05:00
FT Bahia de Feira BA 0 - 1 SE do Gama 0 - 1
BRB MG 05:00
FT CA Serranense 0 - 1 CAP Uberlandia 0 - 0
CON CLA 05:15
FT Racing Club 2 - 1 Estudiantes Merida FC 0 - 0
CON CLA 05:15
FT Nacional Montevideo 2 - 0 Alianza Lima 2 - 0
COL Cup 06:00
FT La Equidad 1 - 2 Cucuta 0 - 1
USA NPSL 06:00
FT Tormenta FC 4 - 0 New England Revolution B 3 - 0
Bra SD 06:00
FT America FC Natal RN 4 - 1 Atletico Cajazeirense PB 1 - 1
Bra SD 06:00
FT Campinense 4 - 1 Globo 3 - 0
Bra SD 06:00
FT Joinville SC 2 - 1 Sao Caetano 2 - 0
VEN D1 07:00
FT Carabobo FC 0 - 0 Atletico Venezuela 0 - 0
CNCF CLG 07:00
FT CA Independente 0 - 0 Antigua GFC 0 - 0
USA NPSL 07:00
FT Forward Madison FC 0 - 1 North Texas SC 0 - 0
Bra SD 07:00
FT Fast Clube AM 1 - 0 Atletico Acreano 1 - 0
MEX D2 07:05
FT Leones Univ Guadalajara 0 - 1 Cancun FC 0 - 0
BRA D1 07:30
FT Vasco da Gama 1 - 2 Corinthians Paulista (SP) 0 - 1
CON CLA 07:30
FT Flamengo 3 - 1 Atletico Junior Barranquilla 2 - 0
CON CLA 07:30
FT Independiente Jose Teran 2 - 0 Barcelona SC(ECU) 1 - 0
CON CLA 07:30
FT Palmeiras 5 - 0 Club Atletico Tigre 1 - 0
CON CLA 07:30
FT Bolivar 2 - 3 Guarani CA 0 - 1
BRA CE 07:30
FT Fortaleza 1 - 0 Ceara 0 - 0
COL Cup 08:00
FT Boyaca Chico 1 - 1 Real Santander 0 - 1
COL Cup 08:00
FT Envigado FC 3 - 0 Deportiva Once Caldas 1 - 0
MEX IL 09:00
FT Club Tijuana 0 - 1 Monterrey 0 - 1
CRC D2 09:00
FT AD Escazucena 1 - 1 AD Cofutpa 0 - 0
MEX D2 09:05
FT CSyD Dorados de Sinaloa 1 - 1 Club Chivas Tapatio 0 - 0
TSA PC 10:30
FT New Town Eagles 0 - 2 Beach City 0 - 1
KAZ D1 12:00
FT FK Arys 2 - 2 Ekibastuzets 2 - 1
KAZ D1 12:00
FT Sdyushor 8 2 - 0 Bulat Temirtau 2 - 0
CHA CSL 14:30
FT Shijiazhuang YongChang FC 0 - 2 Dalian Pro 0 - 2
KAZ D1 15:00
FT Altay FK 0 - 2 Baikonur 0 - 0
`
image-top-scroll
`