Please Wait . . .

ZQSCORE GOAL
Mode Gelap
Liga Teratas

League Time Status Home Score Away HT
Result Date 24-09-2020
SWE D1 SN 00:00
FT Eskilsminne IF 3 - 1 Karlskrona AIF 2 - 1
SWE D1 SN 00:00
FT Tvaakers IF 0 - 2 Landskrona BoIS 0 - 1
SWE D1 SN 00:00
FT Qviding FIF 0 - 0 Lunds BK 0 - 0
SWE D1 SN 00:00
FT FC Linkoping City 2 - 1 Oskarshamns AIK 0 - 1
SWE D1 SN 00:00
FT Skovde AIK 3 - 2 Assyriska Turab IK JKP 1 - 1
SWE D1 SN 00:00
FT Motala AIF FK 5 - 3 IFK Varnamo 2 - 1
SWE D1 SN 00:00
FT Tegs SK 2 - 1 Taby 0 - 1
SWE D1 SN 00:00
FT IFK Berga 1 - 1 IF Sylvia 1 - 0
SWE D1 SN 00:00
FT Gefle IF 6 - 2 Sollentuna United 2 - 2
SWE D1 SN 00:00
FT Sandvikens IF 1 - 0 Brommapojkarna 0 - 0
SER D2 00:00
FT Borac Cacak 0 - 1 FK Graficar Beograd 0 - 0
SER D2 00:00
FT Kolubara 1 - 0 FK Dubocica 0 - 0
SER D2 00:00
FT FK Trajal Krusevac 2 - 1 FK Zeleznicar Pancevo 1 - 1
DAN Cup 00:00
FT FA 2000 0 - 3 Herfolge Boldklub Koge 0 - 2
INT CF 00:00
FT Villarrubia CF 4 - 0 CF Talavera de la Reina 1 - 0
INT CF 00:00
FT Real Avila CF 1 - 0 Tuoer De Cilliers 0 - 0
RUS D1 00:00
FT Baltika Kaliningrad 0 - 1 FK Chayka K-SR 0 - 0
ITA Cup 00:00
FT Padova 2 - 0 US Breno 1 - 0
GER Reg 00:00
FT VSG Altglienicke 1 - 1 SV Babelsberg 03 0 - 0
GER Reg 00:00
FT Bischofswerdaer FV 1 - 1 Hertha BSC Berlin Youth 0 - 0
GER Reg 00:00
FT Chemnitzer 0 - 1 Berliner FC Dynamo 0 - 1
GER Reg 00:00
FT Energie Cottbus 3 - 1 FSV Union Furstenwalde 2 - 0
GER Reg 00:00
FT ZFC Meuselwitz 0 - 3 BFC Viktoria 1889 0 - 1
GER Reg 00:00
FT FSV Optik Rathenow 2 - 2 FC Lokomotive Leipzig 1 - 0
GER Reg 00:00
FT Eintracht Norderstedt 3 - 2 Hamburger SV (Youth) 1 - 2
GER Reg 00:00
FT FC Oberneuland 1 - 0 VfL Wolfsburg (Youth) 1 - 0
GER Reg 00:00
FT Altona 93 2 - 1 Holstein Kiel II 0 - 1
GER OBW 00:00
FT Germania Egestorf 2 - 0 Lupo-Martini Wolfsburg 2 - 0
GER OBW 00:00
FT Eilenburg 4 - 0 VFC Plauen 0 - 0
GER Bbe 00:00
FT Buchonia Flieden 0 - 2 Steinbach 0 - 0
GER Bbe 00:00
FT Rot-Weiss Hadamar 2 - 0 TuS Dietkirchen 0 - 0
GER SHL 00:00
FT Inter Turkspor Kiel 0 - 1 TSV Altenholz 0 - 1
GER SHL 00:00
FT VfB Lübeck II 2 - 3 Eutin 08 2 - 3
MAU D1 00:00
FT ASC Snim 0 - 1 ASC Tevragh Zeine 0 - 0
Est SMC 00:00
FT Tallinna FC Zapoos 0 - 4 FC Otepaa 0 - 2
GER Bbe 00:00
FT Rot-Weiss Walldorf 6 - 2 FC Hanau 93 3 - 1
EST D4 00:15
FT Saue JK Laagri 7 - 0 JK Tulevik Viljandi II 1 - 0
BEL Cup 00:30
FT Olympic Charleroi 2 - 1 Lierse Kempenzonen 1 - 0
INT CF 00:30
FT Eldense 1 - 1 Hercules 1 - 1
SWE D3 00:30
FT Rappe GOIF 1 - 1 Kristianstads FF 1 - 1
POR D2 00:30
FT Penafiel 1 - 2 Vilafranquense 1 - 2
GER Reg 00:30
FT Tennis Borussia Berlin 1 - 1 Germania Halberstadt 0 - 1
GER Reg 00:30
FT FSV luckenwalde 1 - 1 Berliner AK 07 0 - 0
GER Reg 00:30
FT SV Straelen 1 - 1 Rot-Weiss Oberhausen 0 - 0
GER Reg 00:30
FT Wegberg-Beeck 0 - 2 SV Rodinghausen 0 - 1
GER Reg 00:30
FT Wiedenbruck 1 - 4 Borussia Dortmund (Youth) 1 - 0
GER Reg 00:30
FT Wuppertaler 1 - 1 Preuben Munster 1 - 0
GER Reg 00:30
FT Bergisch Gladbach 09 1 - 1 Schalke 04 (Youth) 0 - 0
GER Reg 00:30
FT VFB Homberg 2 - 2 Monchengladbach AM. 0 - 1
GER Reg 00:30
FT Sportfreunde Lotte 2 - 2 SV Lippstadt 1 - 1
GER Reg 00:30
FT Rot-Weiss Essen 3 - 2 Rot-Weiss Ahlen 1 - 2
GER Reg 00:30
FT ETSV Weiche Flensburg 1 - 0 SV Drochtersen/Assel 0 - 0
GER OBW 00:30
FT Eintracht Celle 1 - 3 FC Hagen/Uthlede 0 - 0
GER Bbe 00:30
FT FSV Fernwald 0 - 4 VfB Ginsheim 0 - 0
GER Bbe 00:30
FT Viktoria Griesheim 0 - 2 FC Eddersheim 0 - 1
GER OBW 00:30
FT Ratingen SV 5 - 1 TuRU Dusseldorf 3 - 1
GER OBW 00:30
FT SC Velbert 1 - 0 Schwarz-Weiss Essen 0 - 0
GER OBW 00:30
FT SF Niederwenigern 1 - 2 SSVg Velbert 0 - 1
GER OBW 00:30
FT SF Baumberg 2 - 3 Bocholt FC 1 - 1
GER OBW 00:30
FT SpVg Schonnebeck 2 - 2 Sterkrade 1 - 2
GER Bbe 00:30
FT Turk Gucu Friedberg 3 - 1 FC 1906 Erlensee 1 - 0
Pol D4 00:40
FT Stal Stalowa Wola 3 - 2 Podlasie Biala Podlaska 2 - 1
INT CF 00:45
FT Cultural de Durango 1 - 1 Leioa 0 - 0
INT CF 00:45
FT Club Deportivo Tropezon 2 - 0 SD Noja 0 - 0
CHI D2 01:00
FT CD Magallanes 5 - 5 Rangers Talca 2 - 1
SWE D1 SN 01:00
FT Lindome GIF 2 - 0 Torns IF 0 - 0
SWE D1 SN 01:00
FT FC Trollhattan 1 - 2 Utsiktens BK 1 - 2
FAR D1 01:00
FT Skala Itrottarfelag 4 - 4 IF Fuglafjordur 2 - 2
FAR D1 01:00
FT EB Streymur 1 - 5 HB Torshavn 1 - 2
Bra YL 01:00
FT Botafogo RJ (Youth) 3 - 3 Atletico Mineiro (Youth) 0 - 2
Bra YL 01:00
FT Sport Club Recife (Youth) 1 - 0 Chapecoense (Youth) 1 - 0
Bra YL 01:00
FT Corinthians Paulista (Youth) 2 - 0 Gremio (Youth) 1 - 0
Bra YL 01:00
FT Vitoria Salvador (Youth) 1 - 1 Santos (Youth) 1 - 1
Bra YL 01:00
FT Cruzeiro (Youth) 1 - 0 Vasco da Gama U20 1 - 0
Bra YL 01:00
FT Fluminense RJ (Youth) 2 - 0 Bahia (Youth) 2 - 0
Bra YL 01:00
FT Goias (Youth) 2 - 3 Palmeiras (Youth) 0 - 0
AFC CL 01:00
FT Shahr Khodrou 0 - 1 Pakhtakor 0 - 0
INT CF 01:00
FT Real Murcia 0 - 2 UD Ibiza 0 - 2
INT CF 01:00
FT Caudal 0 - 3 Union Langreo 0 - 0
INT CF 01:00
FT Terrassa 3 - 0 Castellarano 1 - 0
EGY D1 01:00
FT FC Masr 0 - 3 EL Ahly 0 - 1
DEN WD2 01:00
FT IF Lyseng (w) 0 - 2 ASA Aarhus (w) 0 - 0
LUX D1 01:00
FT Swift Hesperange 1 - 2 F91 Dudelange 1 - 1
LUX D1 01:00
FT Etzella Ettelbruck 1 - 1 Jeunesse Esch 0 - 1
LUX D1 01:00
FT Progres Niedercorn 3 - 2 CS Petange 1 - 1
LUX D1 01:00
FT Victoria Rosport 2 - 0 UNA Strassen 0 - 0
LUX D1 01:00
FT Hostert 4 - 5 Red Boys Differdange 2 - 3
LUX D1 01:00
FT Rodange 91 1 - 0 FC Wiltz 71 1 - 0
LUX D1 01:00
FT Fola Esch 4 - 0 Hamm RM Benfica FC 2 - 0
LUX D1 01:00
FT US Mondorf-les-Bains 3 - 2 Racing Beirut 1 - 0
ENG LC 01:00
FT Stoke City 1 - 0 Gillingham 1 - 0
ENG LC 01:00
FT Millwall 0 - 2 Burnley 0 - 1
ENG LC 01:00
FT Preston North End 0 - 2 Brighton Hove Albion 0 - 0
ENG LC 01:00
FT Fulham 2 - 0 Sheffield Wednesday 2 - 0
SUI D2 01:00
FT SV Muttenz 0 - 5 Langenthal 0 - 2
ITA Cup 01:00
FT AC Monopoli 1 - 0 Modena 0 - 0
GER Bbe 01:00
FT SV Zeilsheim 1 - 3 Waldgirmes 1 - 2
NOR U19 01:00
FT Kolstad U19 2 - 2 Ranheim IL U19 0 - 1
Brazil L 01:00
FT Artsul RJ 1 - 2 Goytacaz RJ 1 - 0
Brazil L 01:00
FT Nova Cidade 1 - 1 Serra Macaense 1 - 0
Brazil L 01:00
FT Nova Iguacu 3 - 0 Campos RJ 1 - 0
Brazil L 01:00
FT Sao Goncalo 1 - 3 Bonsucesso 0 - 0
Brazil L 01:00
FT Serrano BA 0 - 1 Audax Rio RJ 0 - 0
Brazil W L 01:00
FT Minas ICESP DF (w) 3 - 2 Sao Jose dos Campos (w) 1 - 2
Brazil W L 01:00
FT Sao Paulo/SP (w) 4 - 0 Audax SP (w) 3 - 0
SUI D3 01:00
FT Koniz 2 - 0 FC Munsingen 1 - 0
INT CF 01:15
FT CD Santa Amalia 2 - 5 Extremadura 2 - 2
MAR D1 01:15
FT IRT Itihad de Tanger 0 - 0 Renaissance Zmamra 0 - 0
NOR U19 01:15
FT Nardo U19 2 - 1 Strindheim TF U19 0 - 0
SWE D1 SN 01:30
FT IK Frej Taby 3 - 2 Karlslunds IF HFK 2 - 0
SPA FC 01:30
FT Arroyo Club Polideportivo 1 - 1 Moralo CP 1 - 0
INT CF 01:30
FT Albion Rovers 2 - 3 Dumbarton 0 - 3
INT CF 01:30
FT Wrexham 0 - 1 AFC Telford United 0 - 0
INT CF 01:30
FT CD Miajadas 2 - 5 Villanovense 1 - 1
INT CF 01:30
FT Glenavon Lurgan 4 - 1 St. James' Swifts 4 - 0
INT CF 01:30
FT La Roda CF 2 - 0 CD Cieza 1 - 0
INT CF 01:30
FT Sant Andreu 0 - 0 Lleida 0 - 0
URU D2 01:30
FT La Luz 2 - 1 Colon CF 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Cray Valley Paper Mills 3 - 1 Burgess Hill Town 3 - 0
ENG FAC 01:45
FT Grays Athletic 3 - 1 Potton Utd 1 - 1
ENG FAC 01:45
FT Highworth Town 1 - 1 Melksham Town 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Sutton Common Rovers 1 - 3 Metropolitan Police 0 - 0
ENG FAC 01:45
FT Tiverton Town 2 - 0 Bideford AFC 1 - 0
ENG FAC 01:45
FT Wingate Finchley 1 - 4 Folkestone 0 - 2
ENG FAC 01:45
FT Worcester City 2 - 3 Stafford Rangers 1 - 2
ENG FAC 01:45
FT Cray Wanderers 3 - 1 Fisher Athletic 2 - 1
ENG LC 01:45
FT Morecambe 0 - 7 Newcastle United 0 - 5
ENG LC 01:45
FT Fleetwood Town 2 - 5 Everton 0 - 2
ENG LC 01:45
FT Chelsea 6 - 0 Barnsley 2 - 0
ENG LC 01:45
FT Leicester City 0 - 2 Arsenal 0 - 0
Welsh PR 01:45
FT Newi Cefn Druids 1 - 2 Flint Town 0 - 1
INT CF 01:50
FT La Roda CF 2 - 0 Deportivo Cieza 1 - 0
ITA Cup 01:50
FT Catania 1 - 1 San Nicolo 1 - 0
CHI D2 02:00
FT San Luis Quillota 0 - 0 Deportes Santa Cruz 0 - 0
CHI D2 02:00
FT Santiago Morning 1 - 1 Huadiwei sub 1 - 1
INT CF 02:00
FT UE Cornella 0 - 1 UE Sants 0 - 0
INT CF 02:00
FT Marino 1 - 0 Atletico Victoria 1 - 0
POR D2 02:00
FT Leixoes 0 - 2 CD Mafra 0 - 1
UEFA CL 02:00
FT KAA Gent 1 - 2 Dynamo Kyiv 1 - 1
UEFA CL 02:00
FT Molde 3 - 3 Ferencvarosi TC 0 - 1
UEFA CL 02:00
FT Olympiakos Piraeus 2 - 0 Omonia Nicosia FC 0 - 0
NIR WD1 02:00
FT Cliftonville LFC (w) 4 - 6 Sion Swifts (w) 2 - 3
NIR WD1 02:00
FT Glentoran (w) 1 - 0 Crusaders Strikers (w) 0 - 0
LCE D4 02:00
FT KRIA 2 - 5 IH Hafnarfjordur 1 - 3
ICE LD1 02:15
FT Vikingur Reykjavik (w) 1 - 0 Fjolnir (w) 1 - 0
ICE D2 02:15
FT Kordrengir 3 - 1 UMF Selfoss 2 - 0
MAU D1 02:55
FT ASC Tidjikja 2 - 0 King Nouakchott 1 - 0
ICE LD1 03:00
FT IA Akranes (w) 1 - 3 Afturelding/Fram (w) 0 - 0
ICE LD1 03:00
FT Augnablik (w) 5 - 1 Grotta (w) 0 - 1
PER D1 03:00
FT Cienciano 3 - 1 FBC Melgar 1 - 0
BRA SPB 03:00
FT XV de Piracicaba 0 - 0 Sao Caetano 0 - 0
MAR D1 03:30
FT Renaissance Sportive de Berkane 2 - 1 FAR Forces Armee Royales 1 - 1
PER D1 03:30
FT Deportivo Llacuabamba 1 - 4 Sporting Cristal 1 - 1
MLS 04:00
FT New England Revolution 3 - 1 Montreal Impact 1 - 0
Brazil W L 04:00
FT Iranduba AM (w) 0 - 2 SC Corinthians Paulista (w) 0 - 1
MEX D2 05:00
FT CF Atlante 0 - 0 Club Chivas Tapatio 0 - 0
CON CLA 05:15
FT Atletico Paranaense 2 - 0 Colo Colo 2 - 0
CON CLA 05:15
FT Defensa Y Justicia 2 - 1 Olimpia Asuncion 1 - 0
CON CLA 05:15
FT Caracas FC 2 - 1 Libertad 0 - 1
USA NPSL 05:30
FT Richmond Kickers 2 - 1 Fort Lauderdale Strikers 1 - 1
USL D1 06:00
FT Hartford Athletic 1 - 1 Philadelphia Union II 1 - 0
USL D1 06:00
FT Indy Eleven 1 - 1 Saint Louis FC 0 - 0
USL D1 06:00
FT Philadelphia Union II 1 - 1 Hartford Athletic 1 - 0
COL Cup 06:00
FT Real Cartagena 0 - 0 Tigres Zipaquira 0 - 0
MLS 06:00
FT Atlanta United 1 - 0 FC Dallas 0 - 0
MLS 06:00
FT New York City Football Club 0 - 1 Toronto FC 0 - 0
Bra SD 06:00
FT Santana/AP 1 - 2 Ypiranga AP 0 - 2
USL D1 06:15
FT Charlotte Independence 0 - 0 Miami FC 0 - 0
USL D1 06:30
FT Atlanta United FC II 5 - 3 New York Red Bulls B 4 - 2
MLS 06:30
FT FC Cincinnati 0 - 0 Philadelphia Union 0 - 0
MLS 06:30
FT Columbus Crew 2 - 1 Minnesota United FC 1 - 0
MLS 06:30
FT Chicago Fire 4 - 0 Houston Dynamo 3 - 0
Brazil W L 06:30
FT Cruzeiro MG (W) 0 - 1 Ferroviaria SP (w) 0 - 1
BRA CM 06:30
FT Sampaio Correa 0 - 0 Moto Club Sao Luis MA 0 - 0
MLS 06:50
FT FC Kansas City 1 - 2 Orlando City 0 - 2
MLS 07:00
FT Club Internacional de Futbol Miami 1 - 4 New York Red Bulls 1 - 1
MEX D2 07:05
FT Venados FC 1 - 0 Tlaxcala FC 0 - 0
CON CLA 07:30
FT Guarani CA 0 - 0 Palmeiras 0 - 0
CON CLA 07:30
FT America de Cali 1 - 1 Univ Catolica 1 - 1
CON CLA 07:30
FT Internacional RS 0 - 1 Gremio (RS) 0 - 0
CON CLA 07:30
FT Alianza Lima 0 - 2 Racing Club 0 - 0
BRA CUP 07:30
FT Ceara 5 - 1 Brusque FC 1 - 1
BRA CUP 07:30
FT Vasco da Gama 0 - 0 Botafogo RJ 0 - 0
BRA D1 07:30
FT Sport Club Recife PE 1 - 0 Corinthians Paulista (SP) 1 - 0
`
image-top-scroll
`

Today's notice